Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 3 různá jména: milan, omega, omega13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.11.2005 09:54

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: elektronicke platby

milan 217.?.?.?

Ano, v Komerční bance jsem tyto jevy zaznamenával pravidelně. Když jsem pak změnil banku (GE - to není reklama, stejné zkušenosti mají i klienti např. Spořitelny), důchod mi chodí o 2-3 dny dříve (tedy k 1.dni v měsíci , v den, kdy se vyplácí - pravda, objeví se tam až k večeru, ale 1. ne až 4.). Stejně tak výplata. (Zaměstnavatel má účet u ČSOB). Takže poruchy časoprostorového kontinua nejsou globální...
Milan

80831

07.12.2005 11:13

Mýtus revizionistů

re: mýtus

Milan 217.?.?.?

Ano, tento článek naznačuje něco, čím se zvědavci doposud nezabývali. PROČ tolik povyku a síly kvuli pár "bláznům". Jako kdyby zavřeli na 15 let Danikena za to, že tvrdí, že v Area 51 ma CIA mimozemský letoun a mučí tam mimozemšťany .... Vydal by o tom pár knih, pár lidí by se měsíc bálo usnout, vydělal by na další objevné výpravy, a nakonec v klidu zemřel. Kdyby nechali Zundela poblikovat, vykřikovat a přadnášet, dodnes by o něm věděla jen skupinka zasvěcených, a na zvědavci by nebylo o čem psát ...A hlavně, měli by jsme dojem, že žijeme v demokracii.
Muj dojem je ten, že někdo potřebuje holocaust více zviditelnit, lidi už skoro zapomněli, penězovody vysychají, a bum! "vy si dovolujete tvrdit, že holocaust nebyl? 20let, předtím trochu pomučit, aby změkl. Je ještě nekdo další?" Lidi si hned všimnou, co je správné. Být zticha a makat. A platit.
Možná chudák Zundel slouží jen jako pokusný jaderný výbuch, elita zkouší, kam až může zajít, a možná bude tento případ sloužit jako záminka k dalšímu špehování ... když je to popírání tak nebezpečné, a teroristi furt nikde.
Milan

82236

21.04.2006 11:56

Sluneční elektrárny - proč je, krucipísek, nestavějí?

Rozklad vody

Milan 217.?.?.?

No ja jsem nekde cet, ze pri 800C se voda na zeleze rozklada na vodik a kyslik, ale bez overeni. Bylo mi jen divne, jak chteji pri te teplote udrzet vznikle ingredience od sebe, aly vzapeti nereagovaly a nevznikla zase voda [smích]

103976

25.05.2007 11:47

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

a v Berlíné

omega13 217.?.?.?

říšský sněm

136146

29.05.2008 10:53

Vysoce postavení činitelé varují před vládním terorem

jó zlatej Dobeš :

omega13 217.?.?.?

kdybych měl v rukou justici, a malou policejní stanici ...

162096

18.09.2008 11:31

Sama před volbami

RE: .

omega13 217.?.?.?

Jedna pravda je, že ať volíme jakoukoliv stranu, vždy volíme komunisty (v tomto ohledu myšleno bezohledné korytáře, halící se do roucha demokracie)..

Bylo by ovšem naivní myslet si že KSČM "chce dělat něco pro lidi", jim totiž nic jiného nezbývá, jinak by skončili na pověstném smetišti dějin...

ale nechte je čichnout k moci to budete valit bulvy! Nedělám si o nich iluze... Nejsou zkorumpováni, ale jen proto, že nemají moc..

Obecně je problém v politickém systému, kdy tzv "zástupci" s naprostou imunitou za své činy (tedy pokud nedají vlastní branku) jsou také nekontrolovatelní.
O demokracii se nikdo z nich nezajímá, protože ta jim jen překáží v "jejich" parlamentokracii.

170928

na to, jak koncem loňského roku Madelaine a jí podobní předpovídali Obamovi problémy na první polovinu letošního roku.
Jak to vypadá, "problémy" se nepodařilo vyvolat (alespoň ne v potřebné míře), tak se alespoň zveličovaly následky toho mála, co virus dokázal. Je otázkou, proč to nevyšlo, ale jisté je, že druhé kolo se chystá mnohem důkladněji...
Vůbec si nemyslím, že britská vláda blufuje, oni jen mají informace, které my nemáme. Jistě, trochu pobubákovat ovce dopředu se může hodit. Že očkování pandemii spíše pomůže, bych tipoval jako jistotu. A na seznamy povinně očkovaných se dostanou hlavně lidi, co moc přemýšlejí, už tak se do všeho zbytečně pletou a ovce jsou zneklidněné ...

198802

05.02.2010 14:47

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

Předplatné

omega13 217.?.?.?

Nevím, jestli to zde již nepadlo, ale mě napadla forma předplatného "za přečtení" ... čili článek za 5 kreditů, za stovku si těch kreditů koupíte 200 (například...) čím méně článků vydáte, tím méně peněz se vám sejde. Přečtený článek již pro vás zůstane "odemčený". Reklamace za nekvalitní obsah se nepřijímají [velký smích]
Dále bych uvítal, kdybych si mohl zatemnit příspěvky nekterých uživatelů. Vím, že máme svobodu slova, ale číst úbohé , bezobsažné rejpání za skoro každým článkem, navíc se spousta Sanchů nechá vyprovokovat, vede s těmito individuy "svatou válku" a diskuse k článku je pak uplně o ničem ...

omega

Mám jen dotaz: Nevyznám se v tomto, lze platit nějakým způsobem anonymně? např. se zaregistruju, dostanu ID, a peníze zaplatím na poště. ID použiju jako VS, a jméno si vymyslím.

Nějak se mi nechce platit přes banku a krmit VB informacemi.

211651

07.10.2010 07:58

Multikulturalizmus prospieva len jedinému etniku

Asi to nepochopil

omega 217.?.?.?

Pan Kevin MacDonald zřejmě nepochopil o čem Barbara vlastně hovořila. Pochopit výrok ".. bez tej premeny, Európa neprežije" jako snahu o zachránění evropské civilizace je stejný omyl jako vykládat si výrok "v Rusku(popř. kdekoliv jinde) jsou porušována lidská práva" tak, že tam jsou porušována práva o(b-v)čanů.
Pojem "lidská práva" primárně zahrnuje LIDI (ano , ony význačné lidi), ale z praktických důvodů je používán tak, jako by se týkal ovčanů. Ne, právo LIDÍ je kdykoliv okrást ovčana, vzít ovčanovi půdu po pěti (nebo kolika) letech od prodeje zpět, ovčana lze i beztrestně zabít, pokud to nenaštve mnoho jiných ovčanů.
Stejně tak pojem "Európa neprežije" nezahrnuje euroovčany a jejich šťastnou existenci (jen je to formulováno tak, aby to tak vypadalo, ovčané budou chvíli klidnější). "Európa neprežije" znamená "Když euroovčanům nepřivedeme do chlivku nějakou zástupnou oběť, tak by mohli zlobit, protože by pochopili, že za jejich bídu můžou LIDÉ".
Se divím, že tak význačný profesor to nechápe. Pošlete mu někdo link na zvedavce [velký smích]

229503

05.11.2010 11:21

Východisko z ekonomické krize

snění

omega13 217.?.?.?

Pane Lhoták, trochu jste přebral, že ?
Ani jeden scénář není dost pravděpodobný ..
Banky (oligarchové , kteří banky vlastní) skoupí postupně vše, co bude mít ještě hodnotu, půdu, lesy, byty, fabriky, vodu, možná dojde i na vzduch) a ze zadlužených se stanou ... otroci.

Napadá mě výraz korporátní feudalismus .. asi jsem na to už někde narazil.

Takto přetaví elity své natištěné papírky v bezmeznou moc nad ovcema. Ostatně - jinou funkci než zotročení peníze stejně nemají.

Ti, kteří budou elitám zajišťovat klidný spánek se budou mít o dost lépe, než zbytek otroků, aby viděli, kde se můžou společensky octnout, a že zlobit se nevyplácí.

No, a podle zákona pavouků v láhví, začnou se elity požírat navzájem tak, až bude z otroků stříkat krev.

Poslední věta platí v případě, že elity jsou pozemšťané, o čemž dost pochybuji.

No a to bude konec pohádkám o "rozdávání peněz" ...

232004

19.01.2011 12:37

Malé vítězství rozumu

jen čumím

omega13 217.?.?.?

Pane Stwora, při vší úctě k vaši práci, vytrvalosti a donkichotství - vy sám se stáváte militantním kuřákem, a jak to vypadá, nekuřáci vám silně vadí.. To síce můžete popřít, ale vaše slova hovoří o způsobu vašeho myšlení... zarazila mně totiž věta :
Dávám ho tímto do placu všem kuřákům a na vztek nekuřákům.

Nekuřáci na vaše hulení kašlou (možná i doslovně) [velký smích] . Příčinou vašich problémů jsou anti-kuřáci a .. vy sám

Jinak v poho, taky si myslím, že NIKDO nemá právo vodit mě za ručičku a CHRÁNIT před okolním zlem. Zatímco se zakazuje hulení, Accelor Mittal udělal za tleskání magistrátu z Kunčiček plynovou komoru. A před těmito zmrdy nás nikdo neochrání. Stejně jako před WHO a mnohem nebezpečnějšími riziky tohoto světa. Proto je boj proti kuřákům a kouření licoměrný, falešný od samotných kořenů.

Tak přeji dlouhé zdraví [smích] .. všem

236406

04.02.2011 12:03

Zvědavec a značka „politicky nekorektní“ podruhé

jestli můžu

omega13 217.?.?.?

Pokud vůbec budete měnit vzhled, a pokud je to možné, vytvořte dva nebo více profilů (css) které si budou moci uživatelé vybrat a přes cookies nebo skrze přihlašovací údaje uložit.

Proti současnému stavu nic nemám, myslím, že není důležité oko, škatulka "politicky nekorektní" a podobně, ale obsah. Ten je na velmi dobré úrovni, snad množství pokulhává, ale to žádné CSS nenahradí.

No, a jestli přemýšlíte nad změnou, mám návrh, ne konkrétní obrázek, ale myšlenku ... buď zeměkoule (jak tady navrhuje kolega diskutér focenou z měsíce, nebo prostě .. svítání. Nový den, nová naděje, konec temné noci ... Ale musí to být parádní fotka, možná svítání nad velkoměstem, nebo tak
A pokud se vám zajídá značka "nekorektní webzine", pak snad bych pod logo zvědavce dal "s námi se neztratíte". Jestli je to webzin nebo co, není (podle mně) důležité.

Případnou výhru věnuji někomu potřebnějšímu [smích]

237611

13.05.2011 15:16

Sociální parazité

No, takovýto článek jsem věru nečekal

omega13 217.?.?.?

a navíc jen pár dní poté, co jsem se odvážil zde vůbec poprvé naznačit, jak se mi celá situace lidstva jeví :
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5130.htm (posledních pár reakcí)

Díky za zajímavý článek, mnoho tvrzení z něj -řekl bych - je třeba "přežvýkat strávit", ale o tom, že existuje jakási "životní síla" která z neživé hmoty vykřesává živé bytosti nepochybuji. Jsme její součástí, a po dosloužení těla .. se s ní zase spojíme.

Ve videu http://www.youtube.com/watch?v=w9vbGfVrUoY o tom boji o duši hovoří i Andreas Claus .. (říká tam : jim nejde o peníze, jde jim o vaši duši). Docela přesně vnímám, co tím chce říct. Má na vše málo času, a jeho výroky jsou velmi hutné, častokrát se dají vyložit i jinak.. no, každý slyší to, co chce...

Čtenářům Zvědavce bych radil, neuzavírejte se před novými myšlenkami a názory. Mějte otevřené hlavy a hlavně srdce.

Omlouvám se za nesourodost příspěvku, doufám, že bude pochopen správně.

243995

26.07.2011 10:41

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Trest smrti je zrušen, jenom lehce připomínám, protože se bavíte, ale vysloveně o ničem!

omega13 217.?.?.?

Velice se pletete ...

Ten tvor není duševně chorý. Je naprosto zdráv, inteligentní a cílevědomý. Jediné, co mu chybí je empatie a zábrany. Prostě sociopat - deprivant, u nějž se uvolnily pojistky. On ničeho nelituje, cítí se hrdinou.

Zastřelit takového netvora v akci je spravedlivé, dokonce i bez soudů. Říká se tomu zabití pro záchranu života. Bylo by dobré provést to hned, což asi nešlo, i když by vyšetřovatelé ztratili mnoho důkazního materiálu v podobě výslechů atd.

Breivik byl asi zemědělec ... pěstuje si svou zeleninku, a pravidelně mu ji spásají .. jiní. To asi naštve. Změní názor na přistěhovalectví, a protože se umí vyjadřovat, píše blogy, přispívá do podobně laděných webů. Zde jej zachytí nějaká teroristická demokratická organizace a začne jej zpracovávat.. jednou se může hodit.

No a pak mu trochu zametou cestičku, vymetou mozek, a jde se na věc.

Takový masakr se hodí do krámu kdekomu, a supi se okamžitě slétají... tu si klovnou do Klause, tady do slabého vybaveni polocistů.. málo kamer v ulicích .. tady se přiklovne ohýnek xenofobie, protože až nastane mela, bude lepší ukázat ve sračkometech na barevný, než na bankstery bez předkožky. Lidi se vyblbnou, a je nechají na pokoji

A pan Stwora ? [velký smích] [velký smích] copak jej neznáte? vznětlivý člověk s milujícím srdcem .. ta hrůza ho tak sebrala, že napsal něco, co uplně převrátilo jeho dosavadní názory... Až vystydne, bude to zase on. A jeho článek, ač s nim nesouhlasím, vyvolal velice kvalitní diskusi. Takže co? Nechte jej na pokoji, je prostě pořád člověkem citlivým, a tohle ho asi úplně rozhodilo.

Pane Stwora, nesouhlasím, ale díky za článek !!!

249090

21.11.2011 11:27

Film USA

USA filmy

omega13 217.?.?.?

Lidé, kteří rozhodují o tom, co se bude vysílat a vůbec "prodávat" na tom kterém území jsou přece na výplatnici koncernů, které ty filmy vyrábějí .. O žádnou kvalitu tudíž nejde.. je třeba splnit plán .. Výrobci filmů, média a penězokazi/penězotvůrci jsou jedna rodina. A jak říká jedno z pravidel dobrého obchodu : "když už někoho okrádáš, tak ho aspoň dobře pobav"

Filmy nemají působit na estetické cítění, ale naopak na ty nejnižší lidské pudy. Takový film plní svůj účel - sice se v něm nekouří a nešuká ale střeva lítají na všechny strany co dvě minuty. Prostě super zábava. Možná je to příprava na věci budoucí, kdo ví ?

257409

17.01.2012 11:08

Na řadě jsou narkorestituce

je to jasné

omega13 217.?.?.?

každý, kdo žádá ukončit válku proti drogám je neonacistický antisemitský podvratný živel, a my dokážeme, že tím chce popírat jedno moc vysoké číslo !!!
Obchod nade vše a výnosný obchod ještě nad tím

261215

20.06.2012 10:59

Na správné straně historie

RE: lžou víc

omega13 217.?.?.?

+1

270835

18.10.2012 08:22

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Ach jo, pan astrolog...

omega13 217.?.?.?

Nereagujte na trolla, jen bobtná

277382

Myslím, že o ty psychické následky tam jde uplně zejména a hlavně. Představte si sam sebe jako šestileté dítě, kterého rodiče odvedou "někam" a pak přihlížejí snad s povzbudivým úsměvem, jak vám někdo způsobuje nevýslovnou bolest a ponížení. kdyby to bylo o hygieně, udělají to v narkóze

277486

27.12.2012 09:56

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

lé(č)ky

omega13 217.?.?.?

no ono spojit jakýkoliv čin kohokoliv s psychofarmaky není problém .. na těchto lécích jede přes 70% dětí, ať už tzv "hyperaktivních" nebo neaktivních.

Je to celkem fajn kšeft, jakoukoliv anomálii označit za nemoc a hned mít po ruce zázračnou pilulku, která "pomůže". No co by jste pro své děti neudělali, že ? ... Hlavně když přestane zlobit (a dá nám pokoj), anebo "konečně začne něco dělat" a bude trochu normální (jak chceme my).

V předešlé zprávičce o tomto masakru jsem to tak nějak naznačil, že by tu mohla byt souvislost .. ale vzhledem v prosycenosti tamější populace psychofarmaky mi s odstupem dochází, že (při vší úctě k pozůstalým) se jedná jen o malou nehodu v největším blázinci na Zemi.

Je tu samozřejmě další aspekt - zbraně. Možná se ta spousta léčených dětí "vydovádí" navzájem na sobě, možná na zvířatech, a jen pár z nich se náhodou dostane k opravdovému arzenálu, nebo alespoň něčemu "použitelnějšímu" a pak se dostanou do zpráv.

281095

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?