Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 2 různá jména: haban, JB.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.12.2012 11:15

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

haban 89.?.?.?

Naprostý souhlas. Většinou chlap podniká a ženská sedí na penězích jak kvočna na vejcích a zaměstnancům nepustí ani chlup navíc.

Proč je tolik domácností zadlužených? Protože ženská musí mít všechno co mají kámošky a sousedky, a musí to mít hned. Ale aby začala tím, že přestane vyhazovat peníze za kosmetiku a hadříky?

A když si chlap koupí nářadí, nebo knížku, tak dělají scény. Nebo když jde chlap do hospody nebo na víkend s kamarádama. A kde se dohadujou kšefty? Na pískovištích?

Dneska mají všechni promyté hlavy Životy na zámku, Růžovými zahradami, ... Ty menežerky už neumí ani uvařit a něco ušít, natož zdravě. Ale hodinu deně na sebe před zrcadlem patlat kosmetiku, vyholovat si přirození, odbarvovat a obarvovat, ... na to jsou přebornice.

Celý život na sebe patlají chemii a pak se diví, že v šedesáti dostanou rakovinu a přijdou o prsa.

280955

21.12.2012 11:22

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

haban 89.?.?.?

Problém bývá v tom, že chtějí a po chlapech požadují protiklady. Osobnost se dá zhruba popsat pěti hlavními charakteristikami - viz heslo "big five".

Chtějí chlapa cílevědomého, ale zároveň natolik flexibilního, že když si něco usmyslí, tak to musí mít hned.

Chtějí praktického chlapa který vydělává peníze, ale vyčítají mu, že není romantický.

280957

21.12.2012 14:13

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

haban 89.?.?.?

No fenynistka možná nejste, ale militantní určitě jo. Vždycky mi vadilo, že se s ženskejma nedá debatovat nebo filosofovat na různá témata. Jenže u vás jde o opačný problém. Dokážete sice sehnat či generovat jiné pohledy na věc, ale ráda s nimi utloukáte ostatní. [smích]

Vyznívá to podobně, jako když na mě po větě "četl jsem zajímavou knihu" začala ječet, "že ji nebudu Nařizovat, co má číst". Na vás by člověk oparavdu potřeboval "User guide". Je jich na trhu samozřejmě hodně a je to celý tržní segment, jenže čtou je jen ti "druzí". [smích]

Paní přijde k lékaři - modrá, zelená, zbitá.
"Co se Vám stalo?"
"Když se muž vrátí napitý z hospody, pokaždé mně takhle zmlátí. Co mám dělat?"
"Udělejte si heřmánkový čaj a když se vrátí muž z hospody, kloktejte. A po týdnu se ukažte."
Po týdnu přijde paní k lékaři, žádné stopy po násilí.
"Zabralo to, nezmlátil mne."
"Já to věděl! Stačilo držet hubu....."

280970

21.12.2012 14:27

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

haban 89.?.?.?

>Jak Vám napsal kolega, záleží na kterou cílovou skupinu mužů máte políčeno. Jestli na ty, kteří Vás budou mít jako okrasu a doplněk svého imáge, nebo na někoho kdo Vás bude brát jaká jste.

Má to jeden háček. Chlap, který ji "bere takovou jaká je", je "flexibilní" a to je opak "cílevědomosti", a může mít problém s cílevědomým získáváním peněz....

A protože "opaky se přitahují", jeho sexistický doplněk bude mít "cílevědomosti" až moc. Hlavně na ty peníze.

280971

21.12.2012 14:47

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

haban 89.?.?.?

>S tím nakupováním jste opět vedle jak ta jedle. Která žena potřebuje mít poslední model mobilu, nejdelší úhlopříčku TV, nejvýkonnější komp, aby mohla pařit střílečky? Kdo co nakupuje? Já vám povím tradiční spor, který probíhá u nás doma. Pořád a pořád dokola.
>Naopak, takový nový tablet, to by byla investice, drahý touží po tabletu, sní o tabletu, když zahlédne tablet, musí si na něj alespoň šáhnout.

No chytrá či mazaná ženská, by na to řekla "tak mi udělej nové police do špajzu a kup si ho" ...

>Aviváž do prádla je "zbytečné utrácení". Co na tom, že se to pak líp žehlí, některé věci se ani žehlit nemusí. Škrobení prádla je taky zbytečné utrácení, co na tom, že škrob prádlo nejen provoní, ale i impregnuje, zbytky kůže a dalších věcí, které se v lůžku vyskytnou, se pak z ložního lépe vyperou a ložní vydrží i dvacet let. Totéž platí o záclonách, zůstávají déle bílé. Ale to jsou zbytečnosti a já zbytečně utrácím prachy za peachoviny.

A na tohle by řekla "tak si to per sám" a přestala by mu prát dokud si to nerozmyslí.

Ale pozor na "mikromenežování"!

280973

21.12.2012 14:58

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

haban 89.?.?.?

No kdysi to ženský po nás taky chtěly. Tak jsme vymysleli stav. [smích]

280974

21.12.2012 16:03

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

haban 89.?.?.?

>Další zvláštností je, že si o ty různé věci musím říkat cizím. Do toho svého můžu hustit, argumentovat, a nic. Ale ten můj zase třeba pomáhá v jiných domácnostech, takže ono se to srovná.

Je to partnerský business a umění motivovat (já to taky neumím).

1. Požadovat vždy jen jednu věc. Až když ji udělá, tak chtít další. Jinak mu to přetíží psychiku, protože má v hlavě dost svých plánů, cílů a problémů. My jsme "jednoúkoloví" (simpletasking).

2. Dát mu čas ať si to promyslí. A být připravená na to, až se o tom bude chtít bavit. Nevíc odradí, když ženská začne uhýbat "nějak to udělej, já o tom nechci slyšet, já tomu nerozumím, já to jen chci, ..."

3. A chválit a odměňovat. Sex jako odměna funguje jen zpočátku vztahu. Pak si (asi naivně) myslíme, že je to vzájemná potřeba.

4. Nesekýrovat, nehudrovat, nemikromenežovat, ... Jenom to jaksi "očekávat". Když někomu destkrát denně sugerujete jaký je debil, dáváte tím i najevo co vlastně očekáváte. A může se projevit i sugestibilita. Úspěch a sebevědomí se musí pomaličku pěstovat. Problém s tím nemají jen sociopati.

5. Sekýrováním budujete model maminka-synáček. Opačný model holčička-tatínek, taky dlouho nefunguje. Důsledky si domyslete sama.

10. ...

Jste chytrá holka, tak si to dopište sama [smích]

Kápem není ten kdo trestá, ale ten kdo odměňuje.
Chlapa si musíte vypěstovat.
Stejně jako on ženskou.

Choďte na cvičák se psem, třeba něco pochopíte.
[mrknutí jedním okem]

280977

21.12.2012 16:46

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

haban 89.?.?.?

>Dusledne zdaneni napr. znamena zruseni odpoctu dani, zavedeni minimalni dane atd... V Cesku chybi zakony o "primerenosti" vymahani, o odpovednosti politiku a o odvolatelnosti spatnych politiku, atd...

"Minimální daň" už skoušela Šokiální demokracie, říkalo se tomu "Špidlova daň", a nejspíš na to dojel. Likvidovalo to lidi typu "je lepší být malým pánem, než velkým sluhou", a i když si moc nevidělali, tak nezatěžovali sociální systém.

Podobně jako pomáhali "do začátku" mladým rodinám stavebním spořením. A hned jim z toho ukradli 5% na dani z převodu nemovitostí. Dalších 5% jim sežrala realitka. Je to (například) 100.000 z prodeje a 200.000 z koupě nového bytu - když chtěli mít děti. A na to "mladá rodina", žijící z jednoho platu, šetří léta! Je to spíš skryté protlačování "depopulační politiky", a pomoc těm bohatším. Jenže o tom se nesmí mluvit, neb by takové grázly nikdo nevolil.

>Jinak ale - kde bychom dnes byli bez asijskych pocitacu? Kolik (a jakych?) se jich vyrobilo tady? (krome toho, co se smontuje z asijskych komponent, tak skoro nic... pamatujete iq151?) Kde bychom byli, kdyby se z Asie nedovezl papir, knihtisk, strelny prach atd...? To jen poslednich par stoleti vede civilizaci Zapad (od te doby, co Cina uzavrela v 17. stoleti sve hranice a zaostala - na cas), a tato kratka era zrejme konci...

V Rudné u Prahy se napříkla montovaly počítače pro HP (Hewlett-Packard). Pak se naložily do kamionu a vyvezly za hranice a zase zpátky, aby to šlo prohlásit za "import do EU. Nějak tu logiku dodneška nechápu.

280979

13.03.2013 08:14

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

Zlatý voči

haban 89.?.?.?

Dřív se říkávalo "zlatý voči",
teď se bude říkat "zlatej audit"
[smích]

286229

13.03.2013 09:08

Inaugurační projev Miloše Zemana

RE: Deviant

haban 89.?.?.?

Exministr Cyril Svoboda o restitucích a Schwarzenbergovi s Kalouskem

"Umím si představit, že půjde například o klášter, který má kolem sebe pozemek, který nebyl vydán,"

"Jde o to, že náhrada, která se jednoho dne vyplatí, bude podle mého rozkradena. Církev to myslím neuhlídá. Je kolem toho tolik lidí s velkými přísavkami, že to, jak odhaduji, nedopadne dobře."

"Místo této náhrady by byl zákonem upravený závazek, že stát převezme odpovědnost za údržbu historických budov. Historické budovy jsou totiž dědictvím našich předků a je to majetek, který činí naši zemi krásnou a atraktivní."

"důležité je, že tento závazek nelze rozkrást! Nemohly by přijít nějaké firmy, aby s tím začaly operovat,"

"Proto také nesouhlasím tak docela s návrhem sociálních demokratů na vytvoření fondu, protože i ten se dá rozkrást. Moje zkušenost je taková, že volím vždy řešení, které se rozkrást nedá."
...
Zajímavé a střízlivé názory

Zkušenosti získané praxí na ministerstvu? [smích]

286231

13.03.2013 11:00

Inaugurační projev Miloše Zemana

RE: Deviant

haban 89.?.?.?

Jak politici rozkradli český národní kapitál
Rozhovor Jindřicha Šídla s Janem Stráským

"Můj názor je takový, že tahle strašlivá ekonomická kriminalita je bohužel základ moderní české „demokracie“... něco jako státotvorný prvek, něco jako kořen právního uspořádání státu, něco jako Benešovy dekrety."

...

286236

27.06.2013 07:26

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

JB 89.?.?.?

To samé mohu říci o Vás.
Aneb, když dojdou argumenty, nastupuje Jeho Veličenstvo Hulvát První.

292233

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?