Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: dub.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.12.2012 16:08

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

RE: Zotročení Slovanů

dub 89.?.?.?

viagra john se už stydí pod svoji volební propagandu a nahánění dušiček/volebních příspěvků pro svá oblíbená krmníková prastátka podepisovat?[smích]

279910

03.12.2012 17:41

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

dub 89.?.?.?

teda nějak sem si nevšim, že by třeba solženicin míchal do své dvojdílné knihy "200 let pospolu" náboženství.
zato jsem si všiml těch jmen, co tam uvedl, i informací, které o dotyčných uvedl...
a katolík z nich teda nebyl ani jeden.

čímž se i vysvětluje, proč za současné mojžíškovské inkvice a vlád tato kniha již od svého prvního vydání nikdy nevyšla a nevyjde.

stejně jako nešlo nepostřehnout, že zatímco popové a ortodoxní kostely mizeli jak úroda po nájezdu kobylek, tak rabínů se to nijak netýkalo a všechny synagogy zůstaly nedotčeny.

279918

06.12.2012 17:03

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

dub 89.?.?.?

škoda jen, že v té emerice to není ani kapitalismus, ani komunismus, ale čistokrevný fašismus[smích]
a přesně podle mussoliniho definice - spojení státu a korporací.
ale protože emeričani jsou až na vyjímky nevzdělaná ignorantská hovada, tak jim to ani dojít nemůže. a v televízi to neříkali, takže...

280144

06.12.2012 17:52

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

dub 89.?.?.?

[velký smích]
i vy jeden humoristo. vskutku jsem si nevšiml, že by např krupp-essen v německu byl znárodněn, stejně jako igb farben atd.
ani v chile vy mudrlante se velkokapitálu nikdo nedotkl, ba právě naopak. neboť velkokapitál byli hlavní sponzoři diktátorů a fašistických režimů vždy a všude.
a dostávat státní zakázky neznamená znárodnění, přestože vás tento fakt zřejmě překvapuje[smích]

jen tak namátkou, abych si nemusel ošoupávat prstíčky:

While it is true that many Western nations responded to the Great Depression through public works and nationalisation (the USA under FDR would be included), the Nazis once in power did the exact opposite. They privatised public assets, but at the same they rearmed their military. The Nazis came to power in a coalition with the other German conservative parties, he enjoyed the support of banks and big industry, he smashed trade unions and smashed the socialist opposition.
Nazi regime transferred public ownership and public services to the private sector. In doing so, they went against the mainstream trends in the Western capitalist countries, none of which systematically reprivatized firms during the 1930s. Privatization in Nazi Germany was also unique in transferring to private hands the delivery of public services previously provided by government. The firms and the services transferred to private ownership belonged to diverse sectors. Privatization was part of an intentional policy with multiple objectives and was not ideologically driven. As in many recent privatizations, particularly within the European Union, strong financial restrictions were a central motivation. In addition, privatization was used as a political tool to enhance support for the government and for the Nazi Party.

takže máte jakousi podivnou definici fašismu, zřejmě v důsledku kvalitního sdělání. kdepak jste k tomu přišel, že by v plzni?

víte ono vzdělání není, co slyšíte na sračkometech a co vám říkají na emerických školách. tomu se říká výplach mozku, tedy v případě, že je co vyplachovat, že...

280148

07.12.2012 16:52

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

dub 89.?.?.?

tak ho změňte[smích]

obzvlášť když jste opomněl vyložit, jak souvisí tato etnika s ekonomicko-společenským systémem.
jo aha, oni platí kampaně kandidátům, vlastní média, podplácí kongresmany a jejich prostřednictvím coby loutek vytváří zákony a schvalují nouzová vyplácení korporací, přidělují státní zakázky, rozhodují o válkách... nebo že by to byly korporace?
ne, musí to být černoši, když jste to řekl[smích]

ale vy vlastně žijete v emerice, takže to vás omlouvá, obzvláště pokud jste tam byl i sdělán[smích] ale zřejmě budete asi i slepej, když nevidíte, co se kolem vás děje.
no nic, užijte si to, je to vaše země, vaše volba, vaše budoucnost. zbytek světa bude naštěstí z velké části událostem v tomto skanzenu jen se zájmem přihlížet a jediné, co ho bude zajímat, bude, aby tam u vás nějakej magor nezmáčkl čudlík. jinak to bude velmi zajímavá psychologicko-sociologická studie, to co vás tam čeká, pokud s tím něco neuděláte.
no a protože si skutečnost odmítáte připustit (navíc toho evidentně nejste schopni), tak se tomu bohužel asi nevyhnete. a dobře vám tak. tuto lekci potřebuje severní amerika už dobře přes 100 let, aby si vychutnala, co dopřávala tak hojně tolika národům. jen ona high-tech verze chile 2.0 bude o dost drsnější.

tož good luck!

280207

08.12.2012 16:18

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

dub 89.?.?.?

ale o tom není pochyb, že je tu bordel.
a udělaly ho tady loutky, které sem vaše vláda dosadila a drží je u koryta. stejně jako u všech barevných revolucí.

ano fašismus. přesně jako z partesu. stát je řízen korporacemi, poslanci a státní ouředníci skákaj jak pískají korporace, sračkomety píšou jen co povolí korporace, volby platí kapitál a určuje kdo bude "zvolen" atd.
když to nechcet slyšet ode mne, tak si to poslechněte třeba od vašeho spoluobčana celenteho.

a tady je to totéž v bledě modrým, ale na rozdíl od emeriky tu nikdo nevěří, že je tu demográcie a že je to to nejskvělejší na zemi.

lidi rozhodují o hovnu všude, ale většinou si už začínají uvědomovat, v čem žijou, na rozdíl od ameriky, kde to tuší jen velmi malá část populace. a dokud lidi nepochopí co se děje, těžko s tím mají šanci něco udělat, neb ani netuší s čím mají co dělat.

280267

08.12.2012 16:43

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

dub 89.?.?.?

kouzlo "náhody"[smích]

Obama to take corporate cash for inauguration
http://www.politico.com/story/2012/12/obama-to-acc...

280272

09.12.2012 17:19

Post-imperiální Pax Americana

RE: věc.1/j

dub 89.?.?.?

slušná práce!
palec nahoru

280322

09.12.2012 22:10

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

dub 89.?.?.?

ale rusové tu situaci skutečně zvládli dobře.
v libyi jim až o tak moc nešlo a potřebovali nechat západ se znemožnit a ukázat se jasně jako prolhaný a nedůvěryhodný, aby pak mohli blokovat jakékoliv úsilí v osn a jinde u těch oblastí, u kterých jim už skutečně jde o hodně.
a to se taky dělo. např. pokusů o rezoluci o sýrii bylo několik, a se všemi je rusko poslalo do prdele, právě se zdůvodněním viz libye. bez tohoto precedentu a diskreditace západu by to dělat nemohlo...

takže situaci opravdu zvládli na jedničku.

280342

09.12.2012 22:20

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

dub 89.?.?.?

jasně, a protože koperník a grygar taky oba psali o saturnu a planetách, tak je grygar koperníkovo syn a spoluspiklenec (určitě antisemita a zakuklený agent vatikánu), protože jinak by přeci nemohl psát o stejné věci...

když vás tak čtu, tak začínám opravdu věřit onomu tvrzení o dědičné degeneraci...

280344

12.12.2012 21:09

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

dub 89.?.?.?

víte on se degenerát nepozná podle toho, co o nich kdo napsal, ale podle toho, jak se projevuje a jaké bláboly z něj padají.

a když jsem si přečetl tento váš výplod, tak vskutku věřím, že jste z ústavu, jak píšete...

a v poslední době se tu takových jedinců s takto charakteristickými příspěvky vyrojilo jako maku, hned jak izrael potřeboval vyžehlit veřejné mínění po posledním útoku na gazu a vyslal do boje své sayanim.

a váš blábol o árijském učenci to jen potvrzuje - to jsou klasické bláboly a nálepkování používané samozvanými vyvolenci, když nemaj argumenty a nelíbí se jim, když někdo poukazuje na jejich svinstava, případně na jejich scestné "argumenty" jako onen páně mtk, že když někdo píše o stejné věci jako někdo jiný, je s ním spolčen a je to agent vatikánu, protože nikdo jiný samozvané vyvolence přeci kritizovat nemůže, jen árijci a katolíci - též typický nálepkovací blábol ze sayanim příručky. no a vy jste to svoji nálepkou a závěrečným pozdravem potvrdil také.

takže shalom a pozdravujte v tom ústavu[smích]

280450

14.12.2012 16:30

V Sýrii je také ropa

RE: Ministerstvo jez oznamilo nalez oleje je stado blbcu.

dub 89.?.?.?

asi byste měl nejdřív juknout, kdy tuto zprávu zveřejnili -- je to už dva a půl roku.
ale jako info ohledně jednoho z možných motivů zmrdů pro to, co se tam děje, je to vhodný střípek do skládačky.

280569

bohužel pokud k tomu dojde, tak tentokrát nebude hrát nějaká národnost žádnou roli.
lidi se prostě naserou (už jsou, a to všichni, min. 90%) a v rámci euroregionů budou požadovat přičlenění k německu. už teď je tam dopravní spojení mnohem lepší, než do českého vnitrozemí, českej stát na tamní dění z vysoka sere a rusky mluvící šábesdeklové si tam počínají jako v kolonii, aniž by státní správa mrkla okem.
a ten bordel by němci dali aspoň trochu do kupy.

a i když lidi ví, že by po připojení k říši zůstali druhořadými untermenschen, tak to pro ně bude přijatelnější varianta, než dnešní stav, kdy jsou untermenschen taky, ale kdy se šábesů zákony netýkají, stát na jejich vymáhání sere, a pokud se ve varech něco buduje, tak jen v "ruských" čtvrtích a normální občani maj smůlu a můžou jen zírat. němci by aspoň území spravovali jako celek, ne jen enklávu vyvolenců.

a nikdo v tomhle kocourkově to nevidí, vidět nechce a evidentně nechápe. a okamžik, kdy už bude na nějaký pochopení pozdě, se blíží rychlejš, než ti hurvajzové vůbec tuší...

290642

ale jistě že je drang nach osten a lebensraum nepřešel...

a když k připojení k říši dojde plebiscitem za podpory valné většiny občanů, bez rozdílu národnosti, nebude to moct nikdo zpochybnit.
o to víc patří vlastizrádní šašci ve státní správě a vládě na nejbližší kandelábr, neb to přehlíží zcela záměrně. a pokud to nevidí, protože jsou to idioti se dvěma mozkovými závity, tak taky, a pak zpopelnit a pohnojit. k ničemu jinému se totiž nehodí.

290701

04.06.2013 20:52

Pokud tzv. církevní restituce platí, je špatná Ústava

RE: Vše je v pořádku

dub 89.?.?.?

o to, co po staletí církev nakradla, přišla již za rakouska-uherska a nově vznilý československý stát tuto legislativu převzal. takže pak byla církev všude pouze v pronájmu a komunisti ji neměli co ukradnout. takže není ani co vracet.

nehledě na to, že restitučním zákonem je časová hranice určena na rok 1948, takže v souladu s právem nelze vracet to, co bylo církvi zkonfiskováno již v 19. století.

a pokud to nevidí ani ústavní soud, tak by měl být prezidentem okamžitě rozprášen a lidem po kandelábrech rozvěšen.

290809

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 1

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 6

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?