Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 37 příspěveků, 1 jméno: dub.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

je neuvěřitelný, kolika lidem se stejská po feudalismu a fašismu a touží po tom mít dva v jednom ve formě feudálfašismu.
mno tož si do té eurořitě klidně lezte, ale netahejte do ní prosím ostatní, protože o ty sračky v žádném případě nestojí.
mnohokrát děkujeme a pozdravujte v bruseli.

278030

myslím, že jsme to tu probírali už spoustukrát, takže opakovat dokola furt to samý moc smyslu nemá. kdo chce, tak má oči k vidění a uši ke slyšení, a ostatním je to fuk.

pokud vám vyhovuje žít v systému, kde rozhodují dosazené loutky (kým dosazené byste se měla zeptat a čí zájmy hájící byste se měla zeptat) bez jakékoliv vazby na jakoukoliv organizační jednotku "unie" a žádné z jednotek ani jejich konstituentů se nezodpovídající, tak si v něm žijte.

normální lidé umí o sobě rozhodovat sami a nepotřebují, aby jim život diktovala prasata na krmníku dosazená otrokáři a sloužící jejich zájmům. a jestli nevěříte, tak si laskavě nejdřív projděte strukturu a organizaci eu, kdo a proč ji stvořil a zeptejte se sama sebe, jestli jste vůbec četla lisabonskou smlouvu a jestli jste viděla její tajné dodatky a máte tedy všechny informace potřebné ke kvalifikovanému rozhodnutí.
bez toho je to jen zoufalý pokřik v nasratosti, dožadující se, aby ještě větší prasata sežrala ty naše menší prasata, v naivní naději, že nová prasata k nám budou milostivější...

ale už němci říkali "jedem das seine"...

278078

nikoliv, jsem (snad do jisté míry) zasvěcený realista[smích]

oni si nic neposrali, je to součástí plánu, "řád z chaosu", je nutné ovce donutit k pláči, aby sami volaly po spasení a (j)elita mohla předložit svůj dlouho připravovaný plán.

a celý projekt eu a globalizace je předstupněm nástupu celoplanetárního feudálfašismu, který je oním připravením spasením.
bez toho by ovce nevolaly po jedné planetární vládě, jedné měně, totalitních tvrdých zákonech na "lumpy" a kastovním společenském systému.
a vy jste jim evidentně nalítla, protože věříte, že místních zmrdů (kteří byli dosazeni loutkáři a dovoleno jim se chovat právě tak, jak to dělají, aby lidi nasrali) se zbavíte tím, že je necháte vyhnat nadnárodními zmrdy (kteří na nic jíného nečekají a po ničem jiném netouží, protože bez toho by tu svoji globální celoplanetárníé diktaturu těžko nastolili).
(a nebojte, lokální prasata budou obětována, jinak by jejich nový řád a jimi deklarovaná snaha vytvořit "lepší svět" nevypadaly uvěřitelně).

takže ve své (bezesporu spravedlivé) nasratosti na místní prasata děláte přesně to, co po vás chtějí a k čemu vás provokují -- lezete jim do toho chomoutu dobrovolně a ještě s jásotem...

278156

z toho si nic nedělejte, to nepochopíte, dokud nebudete dement, jako autor onoho příspěvku[smích]
a víte dobře, že diskutovat s klinickými imbecily nemá valného významu...

278211

jo, římský klub a jeho zakladatelé byli samí dobráci a téměř do jednoho antifašisti...

no nic, nechme toho. bez adekvátních informací na obou stranách nemá diskuse příliš smyslu.

(a b/w k tomu vašemu komentu níže - zkrachovala právě západní evropa, a kdyby nemohli po 89 vykrást východ (zkuste si někde sehnat čísla o výši vyvedeného kapitálu a majetku mimo naše hranice, a vynásobte si to dalšími vykradenými zeměmi), tak důchodci v hodné evropě už dávno žrali trávu a státy by šly do kytek. takhle to jen odložili o 20 let).

278212

díky za potvrzení a doložení pravdivosti mých slov[smích]

278226

euro mělo spoustu důvodů, stejně jako vznik eu.
a k hlavním patřilo i to, že jejich prostřednictvím bylo třeba zkolabovat ekonomiku evropy, aby se jednak udržela nad vodou o trochu déle zkrachovalá americká, vytvořily se podmínky pro přechod na "nový světový řád", ale hlavně proto, aby nedošlo k noční geopolitické můře normanské námořní frakce - spojení evropy a asie a zahájení spolupráce v euroasijském měřítku, čímž by se z námořní frakce stali opět bezvýznamní piráti a vykradači...

proto taky eurozmrdi v bruseli vymejšlej takový kokotiny poškozující ekonomiku a společnost v kontinentálním měřítku. celá eu je protievropským a ve svém důsledku protieuroasijským projektem, majícím za cíl zachovat co nejdéle nadvládu centra v londýně a postupně centralizovat moc (b/w proto mj. vládne nevolená dosazená komise a parlament je jen bezvýznamným krmníkem pro prasata hrající křoví a tvořící iluzorní fasádu pro hlupáky), aby bylo následně možné nastolit globální centralizovanou moc a feudálfašistickou diktaturu.
takže o eu si opravdu nedělejte moc velké iluze[smích]

278236

vidím, že jsem se vám musel strefit do brňavky i s achylovkou dohromady.
hezky jste nám tu potrefeně zahejkal[smích]
tož na tom "hrádečku" pozdravujte [cool]

p.s. a co to? nick waterfall a ostatní se vám už přejedly?
p.p.s s inteligencí se rodíte, když se narodíte jako blbec, tak vám ani učení nepomůže, jak jste jistě na vlastní kůži poznal[velký smích][vyplazený jazyk]

278260

03.11.2012 23:24

Likvidace íránské ekonomiky. Boj s dolarizací

RE: Řízený kurz a obchod ne v USD

dub 89.?.?.?

myslím, že peršani velmi rychle přechází na vypořádání v národních měnách, jak je zvykem v brics...

278293

04.11.2012 17:12

Likvidace íránské ekonomiky. Boj s dolarizací

RE: Řízený kurz a obchod ne v USD

dub 89.?.?.?

minimálně to, že ani jedna strana nepotřebuje dolarový hajzlpapír a tím závislost na fedu [mrknutí jedním okem]

278316

05.11.2012 17:28

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

myslím

dub 89.?.?.?

že autor článku bude mít v textu chybu a není vyloučeno, že se dopustil popírání: "Otázka koncentračního tábora Osvětim, kde byly denně zabíjeny tisíce židů, také zůstává jablkem sváru."

ve skutečnosti to byly jistě miliony, či dokonce miliardy...

278427

06.11.2012 17:05

Balkanizace Evropy

RE: Redakční poznámka

dub 89.?.?.?

územní útvar se jmenuje flandry, ne vlandry, takže...

278537

06.11.2012 17:28

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zdravim p. Stwora

dub 89.?.?.?

hm, docela by mě zajímala kvalita takových překladů.
protože jakmile takové univerzální slevové firmě zadáte něco trochu odbornějšího a specificky zaměřenějšího, než text o počasí, dostanete takovou snůšku humoristického škváru, že ho hodíte do koše a uděláte si to sám...
a platí to i o firmách, které si účtují mnohanásobek vámi uvedené sazby a vydávají se za odborné (ale jaxi jen teoreticky, že název toho oboru zaslechly, jinak o něm ví totální hovno a podle toho překlady vypadají)

278540

06.11.2012 19:30

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zdravim p. Stwora

dub 89.?.?.?

ono nejde o to, pro koho dělali, ale co dělali.
u obecných textů to není problém, ale u specifičtějších již ano, nemluvě o odborných.
když vám např. někdo securities přeloží místo cenné papíry jako bezpečnost, treasury místo min.fin. jako poklad apod., tak se sice uválíte čtvrt hodiny smíchy, ale pak si to musíte celý udělat sám.

totéž platí i o geopolitice a všech ostatních oblastech se specifickými termíny, vazbami a kontextem. a k tomu už ty lidi musí být v daném oboru odborně zdatní, a na slevové taxy můžete zapomenout, protože platíte už min. dvojí kvalifikaci, a čím složitější téma, tím víc kvalifikací v jednom...
úvodní stránka na firemní stránku je něco jiného, než text např. o rafinaci ropy a technologických postupech, či legování kovů, abych zůstal u vašeho příkladu...

ništ víc jsem tím říct nechtěl[smích]

278549

07.11.2012 16:50

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

dub 89.?.?.?

no vidíte, tak jste ten bod z příručky konečně udal (je to tady sekta, protože nesouhlasí se sračkomety jako správné ovce), tak si můžet udělat puntík, ukázat to panu řídícímu, zajít si pro obolus a radovat se, jak jste nám to tu nandal, až spát z toho nebudem...

trochu inovace by to chtělo soustruzi, trochu inovace.

278599

08.11.2012 16:38

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Než přiběhne aktivista a náš dobrý a vlastně jediný kamarád

dub 89.?.?.?

ach děkuji! již dlouho byla tato debata ponurá a podzimě nevlídná, takže když ji opět ožívi klaun svým vtipným vystoupením je to takové milé pohlazení a rozptýlení[smích]

tož ještě jednou díky za komický výstup a pobavení, levicový vládče světa, co rozhoduješ (akorát o tom, kdy se půjdeš vysrat)...

278689

08.11.2012 16:43

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Abstence

dub 89.?.?.?

druhá bílá hora už byla - 17. listopadu 1989.
toto je již doba pobělohorská.

278690

08.11.2012 22:04

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Máme, co si zasloužíme

dub 89.?.?.?

někteří určité věci vidět nechtějí.
např. v řecku se nejen křičí a prochází už přes dva roky, a stejně si z nich poblitici dělají srandu a schvalují si co chtějí... a nehnuly s nima ani generální stávky.
takže proč si nějakej naiva myslí, že českým prasatům budou vadit nějaké neškodné pochody po letné...

278726

11.11.2012 16:34

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

dub 89.?.?.?

milý soustruhu vás musí hodně srát, když lidi prokouknou, že chodit k volbám řeší hovno -- protože na výběr jsou jen samá předem vybraná prokádrovaná prasata, včetně vašich milovaných růžových, která nám zadlužila stát rychlejším způsobem, než kdokoliv před nimi a překonala to až prasata současná, rozjela úplatky ve velkém počínaje gripeny, čsa apod., propojení s mafií lze též těžko ututlat - viz klan kočků, a jako vlastizrádci (á la eurohujer špidla) nemají konkurenci doposud (dokonce i staník grossů, stejně jako hitler, "meinte es ehrlich" ) -- že tady pravidelně hýkáte se soudružskou agitkou přesně pokaždé, když se ve společnosti objeví vlna nespokojenosti a snažíte se udržet stávající systém v platnosti a urvat si pro sebe a své soustruhy více korejtek, ze kterých byste rádi mlaskali.

chápu že stranický úkol je stranický úkol, vždyť stát platí za hlas každé ovce, takže čím víc jich zagitujete, tím plnější korýtko mít budete (proto ta vaše fanatická zatvrzelost), ale překvapující je vaše vytrvalost v přesvědčení, že lidi josu idioti a že ty vaše hrátky neprokouknou a budou je žrát donekonečna..

takže pro volební avantgardu a vládce světa - kdyby volby mohly něco změnit, už by je zrušili; na kandidátku se dostanou jen prověřená prasátka, a pokud to někdo za těch 25 let nepochopil (neb po ovoci poznáš je a podle činů, ne keců, poznáš je) tak se musí smířit s tím, že mozek mu halt nikdo nevymění; a že jsou všechna prasátka stejná už dokázala dostatečně, protože se chovala stejně ať byla v jakémkoliv dresu.

takže milý vládcové světa (či milí volební dementi), máte skutečně vládu, kterou si zasloužíte, protože jste ji volili a poskytli ji legitimitu (jedno, jestli jste pro ni hlasovali, nebo ne, ale účastí ve volbách jste s tímto systémem vlády souhlasili a vláda z něho vzešlá je legitmní, právě díky vaší volební účasti). a ona pak právem říká, že vládne s vaším souhlasem, mandátem a z vašeho pověření, tudíž si nemáte na co stěžovat a nemáte na stížnosti ani nárok.
takže pokud se chcete nechat ojebávat, okrádata, vraždit a utlačovat, volte voly, volte krávy, kteří váš souhlas a legitimitu, kterou jim tak poskytujete, potřebují, protože bez ní vládnout nemohou.
a dokud vám to nedojde, bude s vámi vymrdáváno a dobře vám tak.

mír s tebou milý revolucionáři, vládče světa a volební avantgardo, kupředu levá, ať jsme v té prdeli rychleji a totálně[smích]

(p.s. řekl bych, že je lepší být volební disident, než volební dement[smích])

278888

11.11.2012 19:11

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

dub 89.?.?.?

i kdyby jsi napsal další tři stohy keců, tak tu svoji evidentně nefunkční volební avantgardu nezdůvodníš.

systém je v takové fázi, že volba prasat nezmění zhola nic, protože nikdo jiný, než prasata, ke zvolení předkládán není. takže chceš-li něco změnit, budeš muset zvednout tu svoji prdel a udělat něco úplně jiného, než jít volit prasata, a vzít do ruky něco úplně jiného, než bezcenný cár papíru s chlívkama, neb volbama to určitě nepůjde, což se za oněch 25 let dokázalo více než dostatečně. ale pravda, chce to mít mezi ušima i něco jiného, než jen spojovací drátek, aby to člověk viděl a pochopil.

až to pochopíš, tak nebudeš mimo a nebudou tě tolik bolet prsty od nesmlyslných trachtátů a předvolebních agitek. tím spíš, že prosazováním růžových soustruhů vám nejde o nic víc, než o státní příspěvek do vaši stranické kasičky a plné korýtko.

ono totiž bez delegitimizace tohoto systému není změna možná, víš. takže svým volebním demenstvím příchod změny maříš a zabraňuješ ji, protože svoji volební avantgardou poskytuješ tomuto systému kupčíků legitimitu a právo tvrdit, že vládnou z vůle lidu.
to, že to nejsi schopen a ochoten pochopit, svědčí o mnohém, ale zcela jistě ne o moudrosti a pochopení situace.

a prosim jich, které že jsou to síly, které nám ho postaví? eh, za nás se postaví? protože já vidím všude jen dobře prokádrovaná prasátka, neb stranický systém a stávající volební systém nikoho jiného neumožňuje.
ale volební avantgarda je přes ten rudej hadr před očima evidentně slepá, neb to zjevně nevidí[smích]

pořád nic? i s tebou, i s tebou...

278891

11.11.2012 20:59

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

dub 89.?.?.?

jo tak ve volbách s nima zametete? a kdy?[velký smích]
v roce 100,045? nebo jim to nandáte v r.200,321? nebo na svatýho dyndyho? ono totiž volbama neuděláte vůbec nic, jinak by tam už dávno žádná prasata nebyla.
a to, že tam mimo nich není nidko jiný, jen dokazuje, že volbama je v tomto systému jakákoliv změna nemožná. ale halt u některých lidí bude potřeba ten krumpáč použít trochu jinak, než klasicky, aby se jim rozsvítilo...

no nic, marná snaha. přeji všem volebním dementům hodně štěstí ve vládnutí, oni za to vlastně ani nemohou, protože komu není shůry...

aspoň mají ostatní důvod se smát, i když pravda, je třeba mít smysl pro hodně černý humor a pro velké odpouštění.

ništ, jdu dělat něco užitečnějšího, než házet perly sviním...

278895

12.11.2012 17:44

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

dub 89.?.?.?

tak řeknete nám už konečně mimo vašeho věčného chrastění stranickou kasičkou nahánějící dušičky=příspěvky, které že ty síly nám ho postaví?

a prosím konkrétně, a prosím doloženě, kecy mne nezajímají, protože nikdo vám nemůže dát to, co já vám mohu slíbit, že soustruhu...
takže podle činů prosím, jaké že jsou to ty síly v levé půlce, vedoucí nás spolu se silami v pravé půlce do zlatého středu?

a co se změní volením, mimo toho, že stranická prasata dostanou do koryta nasypáno víc a budou mít větši moc (a o nic jiného vám nejde)? protože nejen u nás, ale všude se nemění nic. žvásty o změně jsou právě jen žvásty prasat a jejich pomahačů, aby lidi donutili odevzdat jim svoji moc a nasypat jim do koryta.
(takže např. v americe lidi nechtěli válku, a tak volili jednu půlku, pk volili druhou půlku, a stejně skončili uprostřed. v anglii dtto. téměř veškerá populace proti válce, tak nejdřív zvolili levou půlku, pak zvolili pravou půlku. a přesto vždy skončili uprostřed. v německu lidi nechtěli platit výpalné bankám, tak zvolili pravou půlku, pak zvolili levou půlku, a platí jak mourovatí ať tam sedí levá či pravá půlka, neb výsledný vektor vede vždy doprostřed, tam kde jsou zájmy loutkovodičů, co volebním dementům předkládají na výběr svá různá prasátka.)

a příteli, jediným způsobem, jak systém delegitimizovat, je ho neakceptovat, víme. protože jakmile ho akceptujete a řídíte se jím, je legitimní.

ale chápu, že u volebních dementů je logika a myšlení slabým článkem v řetězu, neb oni doufají, že přestože jim jejich zvolené síly, co jim ho postaví, zatím pokaždé naslibovaly hory doly, ale pak nasraly na hlavu (a budou tak činit stále, protože to je podstata stranického systému a zastupitelské démográcie), tak jednou přijde den, a místo hovna jim na hlavu dopadne blahobyt.

jen škoda, že je to totéž, co slibují černoprdelníci v životě věčném, pokud tu budou ovce poslušny panstva a systému, jen v bledě modrém. místo nebem a peklem se ohání levou a pravou půlkou, místo království nebeského slibují změny a hodné pastýře/prasátka, která nic jiného na mysli nemají než blaho oveček, stejně jako pan biskup...

takže nepřekvapuje, že volební dementi, stejně jako všichni náboženští fanatici řídící se do hlavy vtlučeným dogmatem, nikoliv rozumem, neustále dokola opakují bezmyšlenkovitě totéž, a navzdory neustále dokola opakovaným svatým mantrám končí stále ve stejné prdeli. a dokud je lidi budu poslouchat, budou tam končit s nimi.
a bez mozku to nepochopí, takže diskuse s nima je stejná, jako diskuse se zarytým katolíkem...

278942

12.11.2012 21:07

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

dub 89.?.?.?

to se od volebních dementů nedočkáte.

ona totiž prasata na krmníku velmi dobře vědí, že když lidé nepřijdou a systém bude delegitimizován, vyjde na světlo boží holý fakt, že tato parazitická prasata nikdo nepotřebuje a již nechce, čímž ztratí jednak svoji moc, a jednak svůj zdroj bezpracných parazitických příjmů.

neb když lidi budu zastupovat sami sebe, a na odborné záležitosti si na ad hoc bázi budou zjendávat formou plné moci odborníky, jak zde bylo již mnohokrát diskutováno a je volebními dementy ignorováno, neboť se jim to nehodí do krámu a musí tvrdit, že žádná alternativa jejich parazitického mafiánského systému neexistuje (protože by přišli o své univerzální a neodvolatelné zplnomocnění v rámci pověření prasat rozhodováním o lidech a místo lidí), tak prasata a jejich krmníky končí.

a toho se samozřejmě bojí jak čert kříže a biskup práce, a proto mají při každé takové příliežitosti mobilizaci a nastupují s tvrdou volební agitkou, aby si svůj systém a tím i koryta zachovali.

takže se obávám, že od nich požadujete něco, co nejsou schopni, tím spíše ochotni, učinit[smích]

278954

13.11.2012 17:04

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Než přiběhne aktivista a náš dobrý a vlastně jediný kamarád

dub 89.?.?.?

obzvláště pozoruhodné je, proč lidi vlastně onehdá cinkali klíčema, když za komančů volby nejen byly, ale byly prakticky povinné, takže naši volební dementi a vládci mohli kdykoliv svým hlasem přeci vše změnit...

a ještě pozoruhodnější je, že s tou svoji volební avantgardou pravidelně zasírají diskuse přesto, že jsou silně off topic, neb strana a vláda zavelely a je třeba vylepit plakáty a sehnat ovce za každou cenu.

279010

13.11.2012 17:32

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

dub 89.?.?.?

vzpomínáte na brečení kůlu v plotě, a náčelníku oni nás už nechtějí?
a co se dělo pak, přestože soudruzi chtěli vytrvat na postech až do svého skonu?
avšak jejich přání bylo v rozporu s udržitelností systému, který jim ono přání zajišťoval, neb lidé ho hromadně odmítli a tím delegitimizovali...
no nic, amnézie je symptomatickou nemocí voličů.

pokud si nedokážete představit malý správní obvody, kde se lidi znají, v tom vám nikdo nepomůže.
jestli si nejste schopen představit, že si např. na vybudování dálnice zjednáte jako koordinátora fachmana, jehož mandát skončí s dokončením stavby, a nebude moct kecat do ničeho jiného, na rozdíl od stávajících prasat, která kecají do všeho a rozumí akorát tomu, jak koupit za 100 a prodat za 1000, protože jim těch jejich 10% zisku stačí, tak je to též váš problém.

aby to mohlo být o poctivosti ve vztazích, musí se ty lidi znát, tudíž správní jednotky (volební okrsky, po vašem) musí mít odpovídající velikost. jinak ovce volí trubce, o kterých neví zhola nic, no a pak jsou ojebávány. obzvláště, když si nechaly vnutit, že trubců se nelze zbavit jinak, než odstřelem á la škodná, neb jiná cesta neexistuje...

nehledě na to že není jediný důvod, aby lidi poskytovali někomu univerzální plnou moc, jak je tomu teď, a umožňovali mu rozhodovat a jednat za ně ve všem. ale zřejmě když někomu dáváte plnou moc na vyzvědnutí dopisu na poště, tak mu ji též dáváte univerzální na vše a zbavujete se svých práv v jeho prospěch, čímž se de facto stáváte nesvéprávným dementem a přestáváte být svéprávným a svobodným občanem... asi ano. pak se nedivím, že si nedokážete představit nic jiného.

a že by vláda nebo parlament něco řídily, tak tomu věří snad už jen malý děti a blahoslavení. nebejt skutečných ministrů, tedy prvních náměstků ministrů, tak by tu (a kdekoliv jinde ve světě) nefungovalo nic, protože prasata na krmníku řídí max. svoji stolici, a rozumí též jen ji. prasata na krmníku jsou jen reklamní figuríny ve vitríně.

stát udržují v chodu úřednící (neb prasata na krmníku toho nejsou schopna, a navíc pro řízení státu je třeba dlouhodobý horizont, ne 4 roky, z čehož 2 roky prasata stráví hledáním skulin jak krást, a zbývající 2 roky kutím piklů, jak se u koryta udržet a na víc nemaj čas). a jestli jste to nevěděl, tak jste se dozvěděl aspoň něco nového a diskuse vám byla k užitku.
(v tomto směru doporučui všem shlédnout britský seriál "ano pane ministře" a "ano pane premiére". mimo vtipnosti i veeeelmi poučné)

279011

určitě ne, původní cedule jsou v arabštině.
do angličtiny to bylo přeloženo pro ty, kteří arabskly neumí, jinak by tam viděli jen onen rozsypaný čaj.

takže nutno juknout na zdroj, když to v tomto článku není. tam cedule v arabštiěn je.

279384

20.11.2012 21:34

Proč nová válka proti Gaze?

RE: Ať je izrael vypráská jednou provždy

dub 89.?.?.?

a proč nám to sdělujete?
nás zase nebaví číst články a výplody dementů, chorých mozků a prodejných presstitutek, a přesto jsme těm sračkám vystavováni nepřetržitě ze všech stran dnes a denně.

vždyť vás nikdo nenutí to číst, tak proč tu brečíte a otravujete?

zajdetě si do ješivy, omlaťte hlavou stokrát zeď a budete zase spokojeně spát, ne? a následků otřesů na mozek se nebojte, vskutku nemáte čeho.

279391

24.11.2012 21:29

Netanyahu zaznamenal Pyrrhovo vítězství

RE: s tureckym muslimanem se kumsaftovat nebudu

dub 89.?.?.?

a co kdybyste už konečně s touhle sračkovou fantasmagorickou nenávistnou rasistickou židopropagandou šli do prdele?

279529

25.11.2012 15:57

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

zajímavé, že jakékoliv příměří uzavřené mezi palestinci a izraelem, a to ve 100%, vždy jako první porušil izrael ozbrojeným teroristickým útokem.
tak kdo je tu ten terorista? že by vám rabín při mentální lobotomii v ješivě lhal?
ale jinak máte pravdu, každý kdo podporuje terorismus je sám terorista a měl by nést zodpovědnost. tak doufám, že jste na to připraven (případné neznámé termíny najdete ve slovníku, kdybyste netušil, o čem se tu mluví)...

279550

26.11.2012 16:38

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

sakra vy už musíte být hodně zoufalí a spodní prádélko hodně posraté strachy, když jste poslední dobou schopni plodit takovéhle bláboly v tak hojném množství, jen abyste svalili zodpovědnost na kohokoliv a odvedli pozornost kamkoliv, hlavně pryč od vás...

tolik blábolících sayanim jako se objevilo pod posledními třemi články o zločinech izraele se tu jinak neobjeví za celej rok.

279598

26.11.2012 17:39

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

hm, sem si nějak nešim, že bych páchal válečný zločiny, prováděl genocidu, vlastnil banky atp.
ale je evidentní, že ti "oni" tak činí... a rozhodně je k tomu nikdo nenutí, činí tak dobrovolně, velmi rádi a s velkým nadšením, protože i po těch 1,000 letech po zničení "říše" je pomsta tím jediným, co drží chazary při životě. (a to je jediná etnická souvislost s judaismem)
a zbývající, starší klika se činí ještě mnohem déle.

a co se týká předků, tak tento blábol mluví snad sám za sebe - anšto žid není etnikum, žid je vyznavač filosofie. takže etnický původ je naprosto u prdele, podstatná je filosofie a činy. a pokud se někdo k takové filosofii hlásí a koná podle ní, tak se halt těžko může divit, že se bude zodpovídat.

279601

26.11.2012 20:53

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

pokud někdo napíše toto: "odpor k židům je iracionální a odjakživa nábožensky živený", tak je evidentní, že se snaží popřít, že židi vůbec existují a že oni nic, oni muzikanti. a to je v evidentním rozporu se skutečností a tím, co vidíme. a snaží se podprahově lidem vnutit, že kdokoliv to kritizuje, je vlastně náboženský fanatik bez mozku. - krásná ukázka manipulace.

a pokud někdo popírá zjevné s cílem lidem nabulíkovat, že nic takového neexistuje, tak to dělá s nějakým úmyslem. a tím úmyslem je vytvořit iuzi, že nic takového neexistuje, a kdyby náhodou ano, tak jsou židi vlastně hodní kluci, a kdo tvrdí něco jiného, tak nikdy žádného neviděl.

a takto se může chovat jen příznivec této psychicky nemocné sekty. takže ano, chováte-li se tak, činíte tak cíleně a jste její součástí.

279611

27.11.2012 16:30

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

copa vás trápí pánové?

třeba to, že budeme mít opět nového "českého" pejzidenta, který bude opět sloužit všemožným zájmům, jen ne těm českým, bez ohledu na to, kterýmu z nadekretovanej šašků to bude nakonec přiklepnuto?

a nějak sem si nešim, že by proti tomu protestovali nebo sdělili, že s tím nechtějí mít nic společného. naopak se na to těší, a někteří z nich již dokonce slintají a nemůžou se dočkat, až budou moct svobodu slova a projevu okleštit ještě výrazně víc, než jak je tomu za stávající mojžíškovské inkvizice.

ale aha, to je vlastně haculinace, nic z toho neexistuje, že...

teď už tu jen chybí viagra john, alias silák vstavač, zde známý jako jansmith, aby nám sdělil, že když se půjde volit, budeme vládnout, protože nám ho postaví. a bude to dokonalé.

279644

27.11.2012 20:29

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

no vida, a pak že není zvědavec čteným médiem[velký smích]

určitě, a největší sranda je ta naivita víry, že okamura není jejich.
obzvláště pro ty, kteří ho viděli v akci v jakémsi pořadu, kde fungoval jako klasický kupčík, ehm "investor" do nových nápadů... nemluvě o dalších aktivitách ne tak zjevných.

a japa to náš milý watsone vyřešite, když vám do chlívku prasátek určených na krmník byli připuštěni opět jen vejlupci? budete hořekovat, že volby byly nespravedlivé a podvodné? hm, těžko, když to přeci byly volby, a v těch jak známo lid rozhoduje a vládne...

inu co člověk nadělá, někteří jsou nepoučitelní a nevěří, i když je to fackuje do xichtu[smích]

jinak joo, sranda bude. jen bojim, že pouze pro ty, kdo mají smysl pro hodně černej humor.

279648

01.12.2012 16:36

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

dub 89.?.?.?

jojo, systém funguje skvěle. a čím dál lépe. teď i za dotaz na poldu, proč vás zastavil, dostanete nejdřív elektrickou masáž, a pokud při ní nezkolabujete, tak vám ještě napaří "napadení policisty" a "odpor při zatýkání" a jdete bručet na tvrdo.
a za jeho vyfocení nebo nafilmování dostanete "maření úkonu" a "ohrožení bezpečnosti policisty" a jdete sedět taky.

a tento systém opravdu funguje skvěle. a zákony se v tomto směru neustále vylepšují, aby systém fungoval ještě lépe...

škoda jen, že pro ynteligenty vašeho ražení se tam nepořádají hromadné zájezdy i s dlouhodobou vnitřní exkurzí v onom skvělém systému...

279813

01.12.2012 18:49

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

dub 89.?.?.?

[velký smích]
a co kuba? tu jste nějak zapomněl zmínit demográte...
takto by vás soukmenovci nepochválili, zapomínat na základní poučky ze základní brožurky.

a ještě jste měl dodat, že usa jsou tou nejlepší a nejsvobodnější zemí na světě a lidi je nemaj rádi kvůli jejich svobodě a demográcii. to je v brožurce taky mezi základními body.
a měl byste si to užít, dokud ještě můžete. až tam všechny normální lidi přesunou do lágrů (a již existující tamní koncentráky mají kapacitu přes 30 milionů), už se tím budete moct ohánět těžko, už teď vám tyhle bláboly baští jen vaši spolutykevníci[smích]

ale vlastně pak jim budou všichni závidět tu bezpečnost a pořádek, neboť "ordnung muss sein und arbeit macht frei"...

279821

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?