Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.11.2012 23:13

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

RE: Volební realityshow

Oracle 178.?.?.?

No ono je v tom háčik, ide o to že chudobný a stredná trieda bude platiť tieto dane a nie tí bohatí.
Pointa je v tom, že bohatí využijú legálnu medzeru v zákone a tá daň bude buď minimálny (symbolický), alebo nebudú ju platiť vôbec.
Plebs nebude tak celkom spokojný, lebo bude cvakať nehorázne peniaze, ale nebude príliš remcať lebo si bude myslieť ako dobre ošklbala vláda boháčov (žiaľ opak bude pravdou). [cool]

Poznámka, aj ja by som urobil všetko preto aby som nemusel legálne platiť tieto nezmyselné dane, keď nemôžem odvolať takýto blbí zákon a nemám dosah na vládu,tak aspoň sa tomu snažím vyhnúť.

278465

05.11.2012 23:34

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

RE: Sir Winston Churchill

Oracle 178.?.?.?

Ono ja by som Stalina neoznačoval ani za žida a už vôbec nie sionista, lebo keby ním bol, tak ako židovský štát nebol na území Palestíny ale na Krimskom polostrove.

Predstavte si po 2. svet. vojne židia chceli založiť svoj štát na Krimskom polostrove po tom čo sa tam všetko obnovilo, čo je jedna z mála častí kde v Rusku je mediteránna klíma (vtedy to patrilo k Rusku), Stalin im ponúkol Špicbergy, čo je za polárnym kruhom. [cool] [velký smích]

Poznámka: v Ruske existuje Židovská republika.

PS: Ospravedlňujem sa kvôli nedostatkom v skloňovaní, písal som predchádzajúci a tento príspevok v polospánku.

278470

06.11.2012 18:04

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

Oracle 178.?.?.?

Alebo z biológie, kde nejaký vedátor napísal aký mal vplyv temná hmota ľudskú evolúciu.

Temná hmota je v skutku zázračná substancia, občas chladná občas horúca, niekedy vybuchuje, interaguje s hmotou len cez gravitáciuale nie cez svetlo/fotóny, a formuje nedetektovateľnú obruč okolo Slnka a hviezd presne tak ako vedátorom hodí do ich rovníc alebo ako najnovšie "nemožné" pozorovania to "potvrdzujú".
Dôkaz temnej hmoty existuje len na papieri, vychádza z rovníc a predpokladov, asi tak ako Higgsov bozón a Higgsovo pole (čo smrdí po znovuzavedení éteru, bez toho aby to nazvali éterom), či paličkovací efekt alebo roztápanie pár-stotonových chránených oceľových nosníkov.
Ďalší dôkaz, že papier znesie všetky hlúposti. [cool]

Čo sa týka "argumentov" 5p, nuž to sú argumenty človeka, ktorý pri získaní diplomu stratil schopnosť myslieť v širších súvislostiach.

278541

06.11.2012 18:38

Jak demokracie umírají

RE: Zatím, v historii, každá demokracie dopadla špatně.

Oracle 178.?.?.?

Ja by som to netvrdil, to čo vyčíta, je pravda, Aténska demokracia padla na nenažranosti a hlúposti Aténčanov (hlasovali neustále nové a nové vojnové výpravy-potom narazili na +- rovnako silného oponenta), Rímska republika padla tiež z podobných dôvodov-tiež tam zaviedli tyrana na neobmedzené obdobie, hoci ho volali dosť dlho princepsom/prvým občanom a pri vzniku parlamentov v "modernej"dobe plebs tiež zvolil silných vodcov napr. Hitler.

Ostatne pri parlamentných voľbách volíme tak akurát komparz a škaredých hercov, málokedy režisérov. Ostatne to potvrdzujú voľby na Slovensku a voľby v Česku (nie terajšie, ale predchádzajúce). Režiséri sú zväčša rôzne finančné skupiny, lóže a hnutia financované zo zahraničia.

Čo sa týka EU nuž krik zo strany ODS sa dá charakterizovať asi takto: malý zlodej kričí chyťte veľkého zlodeja.

278543

09.11.2012 09:34

Jak na ně

RE: takto -

Oracle 178.?.?.?

Keď Česi padnú na hubu, lacnejší chlieb Slovákom z toho nebude. [mrknutí jedním okem]

Na druhú stranu, zbavíte sa takých sebaklamov a ilúzií typu "sme veľký hrdý národ, ktorý má rovnú chrbtovú kosť a nenechá sa nikým terorizovať ani balamutiť".

Slováci a ani valná väčšina Maďarskej menšiny také ilúzie nerobí.

278771

10.11.2012 17:01

Jak na ně

RE: Tenhle clanek jde asi na hranici

Oracle 178.?.?.?

I ja som proti násilným riešeniam, lebo to jednak odskáču nevinný občania (papaláši zväčša utečú) a jednak sa etablujú väčšie svine viď Ruská revolúcia, Francúzska revolúcia atď.
To netvrdím, že v Česku nebude krviprelievanie, lebo to je prvá vec, keď varovanie zo strany ľudí režim neberie vážne. Faktom je, že papaláši robia srandu z Českého národa, a nielen z Vás, to je tá lepšia správa.

Otázka je čo odštartuje revolúciu, zabitie Kalouska, Nečasa či iného pravicového vtáka? Neviem, viem len to, že ľudia sú zúfalí.

Čo sa týka režimu, nuž oproti nim komunisti boli zlatý a slušný, i tými justičnými vraždami, pretože tento režim privodil smrť síce "len" nepriamo bezmenným tisíckam pomocou nekvalitných potravín, exekúcií až po vyhodenie zo zamestnania.

278853

11.11.2012 17:09

Benjamin Netanyahu čelí po vítězství Baracka Obamy riziku „odplaty“

RE: Nedavno psali

Oracle 178.?.?.?

Odkaz na inkriminovaný článok by bodlo.

278889

13.11.2012 09:15

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Oracle 178.?.?.?

Tu nejde o svine z parlamentu/senátu/vládu, tí sú nepoučiteľný.
Tu ide o lidlujúceho Pepíka a Merienku z hornej-dolnej, kedy pochopia, že voľby do parlamentu (a senátu) sú gigantický ojeb, vychádzam z tejto logickej postupnosti:
-kampane na voľby sú reklamnou kampaňou
-takáto reklama stojí majlant (modeli a modelky sú zväčša škaredé ako noc)
-peniaze na voľby zväčša pochádzajú od finančných skupín a oligarchov (napr. Penta, J&T, Babiš a spol.) ako "dary"
-tieto "dary" finančné skupiny a oligarchovia považujú za investície
-investície potrebujú mať nejakú návratnosť a preto napr. sa stavajú predražené diaľnice, kupujú gripeny a pandúri za predražené ceny či sa ohlasuje obskúrny gumový zákon plný dier a nedostatkov ako napr. český zákon o cirkevných reštitúciach proti vôly voličov

Toto je pravda o 95% parlamentných demokracií.


Preto nechodím k parlamentný voľbám, viem že ma len ojebú, pretože nemám dosah na poslancov. Na druhú stranu snažím veci riešiť, podľa možnosti nenásilným spôsobom.

PS: Neuveriteľne ma vytáča Jansmith (ten obzvlášť, lebo sa obúva do "volebných" disidentov) a pár tých anonymov ktorý tu robia predvolebnú agitáciu.

278988

14.11.2012 08:35

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Oracle 178.?.?.?

Dobre tak trochu matematiky na Vašu podporu:
- jeden vertikálny oceľový nosník mal cca 110 metrov, hrúbka jedného celového plátu bola cca 5 cm, pôdorys bol 96x137 cm, hustota ocele je cca 7,5 g/cm^3 to je 11330000 cm^3 ocele na jeden nosník, to je asi 85 ton ocele na jeden nosník
- chrbticu/jadro budovy tvorilo 48 nosníkov, to je 4080 ton ocele, ohriať len desatinu tejto hmotnosti s cca 5000 galónmi leteckého benzínu nad bod mäknutia i za ideálnych podmienok je prakticky nemožné, nie to ešte v podmienkach požiaru
-4080 ton sú len vertikálne nosníky, treba poznamenať aspoň 3 veci:
1) celá budova bola z ocele, áno aj tie podlažia z ocele
2) budova mala, vlastne jej nosníky mala protipožiarny ochranný náter, síce nepríliš kvalitnú ale mala
3) celá budova (obe veže), boli projektované na viacnásobný náraz Boeingu 740 (čo je 1,5 násobne menší príbuzný 747), a narazili do nich 2 lietadlá

Oficiálna verzia čo podporuje aj 5p je blud, každý kto pozrie na tieto fakty, má sedliacky rozum a uvedomí si že oheň sa šíri skôr hore (tým chcem povedať, že pod poškodenou časťou ohrev bol minimálny).

279050

15.11.2012 09:23

Vojenské obkličování a globální nadvláda: Rusko kontruje proti americkému raketovému štítu z moře

Napadla ma myšlienka o Nikaragujskom kanály

Oracle 178.?.?.?

Prebehla tu správa o plánovanom Nikaragujskom kanály a niekto pod to napísal, že Rusy do toho nezainvestujú, lebo rozvíjajú infraštruktúru na severe a na ďalekom východe, s týmto názorom som nemohol súhlasiť, ale nevedel som prečo.

Teraz už som to dokázal odôvodniť, tento článok mi poskytol informácie. Rusko rozvíja svoj ďaleký východ kvôli dvom veciam, kvôli prístupu k Pacifiku a kvôli obchodu s Čínou. Na základe tohoto článku súčasť Ruska na Nikaragujskom kanály, už nie je obchodná investícia ale vojenská potreba a tým pádom som si na 90% istý, že Rusy budú na zozname investorov Nikaragujského kanálu.
Pre istotu dodám, umožní to preplávať vojenským a zásobovacím lodiam na Kubu bez zbytočných obchádzok.

279165

15.11.2012 21:24

Vojenské obkličování a globální nadvláda: Rusko kontruje proti americkému raketovému štítu z moře

RE: Napadla ma myšlienka o Nikaragujskom kanály

Oracle 178.?.?.?

Nie, lebo keď sa niečo zomelie tak:
-z Baltického mora nemôžu vyraziť lebo budú ich blokovať pobaltské štáty-členovia NATO
-z Tartusu/Čierneho mora tiež nemôžu je tam Bospor a Gibraltár, tiež na rukách členov NATO a Suezský prieplav tiež je otázne

Takže zostáva cesta Sibír -> Panamský/Nikaragujský prieplav, čo sa dá použiť Ruskou námornou flotilou.

279207

16.11.2012 19:48

Barevné revoluce: Argentina další na řadě?

RE: divím se,že tady není...

Oracle 178.?.?.?

Ani nie, keď pán Stwora oznámil, že sa doména sťahuje a môže sa stať, že nový príspevok počas sťahovania neprekopíruje sa.

Vyslovene povedal, že hodinku pred sťahovaním, to je pred polnocou stredoeurópskeho času, nech nikto nenapíše príspevok, lebo nemusí sa to prekopírovať počas sťahovania.

279270

17.11.2012 17:31

Vysoké sázky u represí v Bahrajnu

Mne to celé pripomína obdobie pádu Rímskej ríše.

Oracle 178.?.?.?

Ríša sa začala hniť v strede, v podstate sily ktoré držali ju pokope buď sa vytratili, alebo začali pracovať proti ríši. Celý rozpad sa dá rozdeliť na 2 veľké obdobia:

1)Rozpad mocenského centra, moc sa stáva samoúčelným, jednotlivé mocenské skupiny bojujú o moc a životne dôležité úkony sa postupne delegujú na čoraz nižšie mocenské priečky. Toto sa nedá robiť do nekonečna, jednak nie je dostatok nižších šarží a jednak vzniknú menšie strediská ktoré sa snažia o odtrhnutie. Toto obdobie u Rímskej ríši trvalo približne od roku 193 až po rok 313 n.l.-nie že by neboli tu snahy o nápravu, ale opatrenia boli len dočasné a občas kontraproduktívne.

2)Samotný rozpad ríše, keď sa jednotlivé menšie mocenské centrá sa snažia odtrhnúť, a niektorým sa to podarí, po istom čase. V prípade Rímskej ríše to trvalo približne od 313/395 až po jej efektívny rozpad v roku 476n.l.- 313 je uzákonenie kresťanstva ako štátneho náboženstva, kresťanstvo vtedy malo dve vetvy a niekoľko smerov-takže ako zjednocujúca sila bola nanič (vznikli politicko-náboženské výboje), 395 bolo rozdelenie ríše na západnú a východnú.

USA sa rozpadá, nie je tu už americký ľud-ideologická základňa, ale rôzne náboženské, názorové, etnické, politické a finančné skupiny, ktoré zápasia o moc; niektoré štáty sa snažia vystúpiť z únie a čo je najhoršie na juhozápade/západe krajiny vznikli černošské a hispánske gangy v podstate polovojenské útvary ktoré buď sa snažia vytvoriť svoj štát, alebo pripojiť Kaliforniu a Texas k Mexiku.
Druhá vec je, že periféria ich pekne opúšťa, od niektorých krajín Južnej Ameriky, Ázie až po Blízky východ-o čom je čiastočne aj tento článok.

279292

19.11.2012 22:39

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Oracle 178.?.?.?

Ďakujem za dnešnú dávku demagógie, už som mával abstinenčné príznaky. [smích]

Teraz vážne, povedal som:
-oheň zväčša sa šíri hore, čo sa týka kotlov na agrokomplexe, tí využívajú ťah komína (viete, je to tá zvislá rúra otvorom na hornom konci- keby ste to nevedeli [smích] )
- meter dĺžky aspoň 36 nosníkov zo 48 stredných nosníkov a niektoré boli prakticky v strede budovy , aby bolo jasné podľa mojich výpočtov spoločná hmotnosť 1 m tých 48 nosníkov bolo cez 37 ton (veľa šťastia s ohrievaním tejto hmotnosti ocele na "táboráku" z leteckého benzínu a kancelárskeho vybavenia nad teplotu mäknutia)
-celá budova bola, oceľová konštrukcia, takže podlažia som do svojich výpočtom nezahrnul
- nosníky boli duté a mali na sebe protipožiarny náter z azbestu i keď na niektorých miestach nebol na 100%
-tepelná kapacita oceľa je väčšia ako spalín/vzduchu
-WTC 1 a 2 bola skonštruovaná tak aby vystálo viacnásobné nárazy Boeingov 740 v plnej rýchlosti, preto nemohla budova zrútiť kvôli oficiálnym dôvodom, čo potvrdzuje aj tie nezávislé štúdie ktorých validitu neuznávate (zaujímavé je že z oficiálnych miest som nedopátral príčinu pádu, len proklamujú, že budovy neboli strhnuté, hoci bližší pohľad na videá potvrdzujú opak).

279365

20.11.2012 17:59

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: Vladimíre sdílím lítost

Oracle 178.?.?.?

EU a USA sa fašizuje (nemýliť to nacizmom a holohlavými dementmi), keď ste pozorný tak máte varovanie vo forme od zákonv/zmlúv SOPA/PIPA/ACTA, cez neobmedzené odposlúchanie až po čipovanie občanov.

Tak jedine mimo EU a USA má Zvedavec šancu prežiť.

279382

22.11.2012 16:59

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Oracle 178.?.?.?

Pripomeniem zopár nepríjemných faktov a hneď som demagóg. [oči v sloup]

Ide o toto:
- spoločná hmotnosť 1m 48 stĺpov je viac ako 37 ton
- vzduch je skôr izolátor ako vodič tepla
- tie stlpy boli rozostavané 5-6 m od seba
- prenos tepla zo vzduchu na oceľ je limitovaný, oceľ sa nezahreje nad teplotu vzduchu(1. termodinamický zákon funguje)

Takže keď kov nemal priami styk s ohňom, neexistuje aby sa zohrial nad bod elasticity, zabraňuje tomu vzduch a izolácia aj po (budovy s horšou konštrukciou bežne bežne vydržia aj 15+ hodín ohňa bez kolapsu).
Len tak na margo, v roku 1975 vo WTC 1 vypukol oheň, trval viac ako 3 hodiny (oheň vo WTC pri 9/11 trval 85-103 minút-zdroje o tom rozchádzajú), podľa Vašich slov kancelárske ohne dosahujú teploty rádovo 1000°C, porovnateľné s leteckým benzínom, tak prečo sa nezrútil ihneď? [zmaten]

ad letecký benzín:
Výhrevnosť látok sa meria v špeciálnych kalorimetroch, kde sa látky spaľujú v atmosfére čistého kyslíka. Inými slovami je to ideálny systém (či skôr idealizovaný), v reálnom systéme treba rátať aj s tým že sa ohrieva aj dusík, čo je balast.
Druhá vec,nedostatok kyslíka v zóne horenia dochádza k nedokonalému horeniu čo sa prejavuje dymením (a WTC dymilo a dosť, je na to aj fotografický dôkaz).
Tretia vec, každý konštruktér ohnísk/kotlov potvrdí, zužitkuje sa nanajvýš 50% tepla (pokiaľ to dosiahnete ste pašák), lebo väčšina tepla je odvedená spalinami a odchádza cez komín.

Mimochodom odskúšajte si svoju teóriu, polejte 500 kg ocele/železa 5l benzínu a zistite či oheň rozžeraví nad bod mäknutia tú oceľ/to železo (simulujete prípad WTC-rozliaty letecký benzín na oceľovej konštrukcií).

279475

23.11.2012 13:50

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Oracle 178.?.?.?

Čítať tie Vaše nezmysli nie je žiadna výhra.

ad1: bola by to pravda, keby WTC (a väčšina moderných výškových budov cca od 60. 20.) nebola projektovaná na túto eventualitu, totiž WTC bol projektovaný na viacnásobný náraz Boeingu 740

ad2: zabúdate, že ten vzduch a to palivo treba aj zohriať, dodať molekulám potrebnú energiu (tu prichádza do úvahy zlučovacia entalpia a aktivačná energia-či daná reakcia bude sebestačná), no zapáliť takú istú zmes priložením horieceho horáka nie je problém, otázkou je, či iná zmes sa zapáli z tohoto horáku

ad3: iste pravda, ale (pravdepodobne narážate na vyparovanie sublimáciu a následnú desublimáciu nejakej látky) tento dej odvádza značnú energiu narážam konkrétne na ohrev a fázovú premenu látok (tá obzvlášť konzumuje energiu)

ad4: účinnosť horenia je polovica príbehu, druhá polovica príbehu je ale prenos toho tepla a kam to teplo ide a v prípade WTC krásne vidieť, že väčšina toho tepla išlo viac menej smerom hore (komínový efekt), ten požiar mohol mať neuveriteľnú intenzitu (čo podľa Vás mal, podľa očitých svedkov a fotografického materiálu nemal tieto parametre), ale pokiaľ nepoškodil vážne nosné stĺpy pod ním tak je to na nič

ad5: nepodsúvam nezmysel, Vy ste zabudli na podmienky pri 9/11 totiž, je tu rozdiel medzi volným horením paliva (rozliaty benzín ako pri WTC, kde časť tepla z ohňa sa spotrebuje na ohrievanie celého objemu paliva) a medzi horákom (napr benzínový varič, kde sa časť tepla využíva na odparovanie malého objemu paliva), takže rozliate 5l benzínu nad/pod oceľovým nosníkom a zapálite, ten nosník nerozpálite na teplotu mäknutia, ale ak použijete horák to, už je iná otázka, tak vtedy dokážete rozpáliť časť nosníka aj do žlta.

3 poznámky:
-tak to prosím uveďte ako ste to mysleli ten pomer benzínu ocele
-kritické miesta, tých je v každej budove dosť, v prípade WTC boli zasiahnutú len horné kritické miesta, tým pádom horná časť sa mala nakloniť na bok v najhoršom prípade padnúť na bok a nie strhnúť celú budovu, lebo budovy sa projektujú na vydržanie 2 záťaží, jedna pochádza zo samotnej hmotnosti budovy a tá druhá pochádza z pôsobenia vonkajších síl,
-nižšie podlažia prakticky boli nepoškodené, konceptuálne WTC 1/2 boli 3 výškové budovy postavené na seba. V prípade WTC obe zložky boli predimenzované tak aby aj pri poškodení cca 75% nosných stĺpov budova zostala stáť (čím vyššia budova, tým väčšie poškodenie musí zniesť-WTC 1/2 boli svojho času najväčšie budovy).

279511

02.12.2012 16:23

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Oracle 178.?.?.?

Sú to nezmysli, lebo trpíte profesionálnou slepotou, vymenujete kopu faktov, ale zamyslieť sa nad nimi a zapojiť do toho zdravý sedliacky rozum z nejakého dôvodu Vám nejde.

Zaujímavé je, že v ostatných oblastiach (napríklad čo sa týka cestnej premávky -tento príspevok ), problémy s použitím zdravého sedliackeho rozumu nemáte. Chcem tým povedať, že úplne stratený prípad nie ste.

Čo sa týka môjho písomného prejavu, z diktátov som mal vždy 5-ku, a čo sa týka použitia odborných výrazov, šokovať laickú verejnosť nemienim.

279865

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?