Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, Dobrý katolík, jansmith1984, Ovčák bezmozků, Petr Křivý, severin matuska, Vopice, zzz.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.01.2012 16:03

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Zatím žádná reakce

Vopice 173.?.?.?

Nesmíte zapomínat, že pan Stwora postupně začíná chápat, že se "elity" chovají v podstatě správně a nyní již některé věci, které "elity" prosazují, plně podporuje. Například depopulaci, odmítání "konspiračních teorií" atd. Jen tu protikuřáckou kampaň jim neschvaluje, protože je kuřák. [oči v sloup]

260140

09.01.2012 12:10

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

Petr Křivý 173.?.?.?

Dobrý den v Kristu,

pane Moudrostraku, je mi naprosto jasné, kam tím míříte. Chcete dát najevo, že křesťanské učení, které nabádá k tomu, aby člověk, pokud je někým okraden, věnoval mu i zbytek, pokud je někým mlácen, nastavil mu i druhou tvář, pokud je někým oblbován, věřil mu i poslední slovo, je jen důmyslná ideologie určená k ovládání hloupých lidí. Vyvedu vás ze smrtelného omylu.

Dnes, v době mediálního průjmu, jehož jediným cílem je diskreditovat papežskou stolici, vedoucí úlohu římsko-katolické církve a rozvrat křesťanských hodnot, jejichž část jsem popsal, je snadné se strefovat do učení, které má člověka vésti k Božímu království.

Dovolte, abych vám to v rychlosti vysvětlil. To, že svatá stolice hovoří o tom, že člověk by se neměl ničemu bránit, jelikož po smrti ho čeká tím radostnější život, čím více bude v tomto životě trpět, není pouhým trikem, jak ovládnout davy, na které byla dříve potřeba armáda a drábové, ale čistou PRAVDOU.

Tento život totiž nemá žádný význam, opravdový život věčný přijde až po smrti. To již učil náš pán a když učenci sepisovali Bibli podle toho, jak jim ji Bůh diktoval, správně tyto pravdy zaznamenali. Což vám může potvrdit každá babička, která přijde do kostela.

Když se narodil náš Pán neposkvrněným početím, tedy bez smilstva nejohavnějšího, tedy sexu, mohl se stát Bohem na Zemi, neboť nebyl zatížen dědičným hříchem. Jelikož je ale jakýkoliv jiný člověk dědičným hříchem zatížen, nemůže očekávat štěstí v tomto životě. V tomto životě je mu přisouzeno orat, sít, odstranit plevel, kopat, kosit, vázat, prosít a mlít. A boží národ již najde vše hotovo.

Proto je hloupé poukazovat na věci, které jste zvýraznil, protože tomu vůbec nerozumíte! Nejde o dokonalý systém ovládání lidí, ale o PRAVDU! Skutečný život přijde až po smrti a ten, kdo nejvíc trpí, nejvíce dostane.

Nicméně by mě zajímalo, kým je pan Dušek loutko/veden. Můžete mi to sdělit, prosím? Děkuji.

S přáním hezkého dne a Pán s námi

Petr Křivý

260480

16.03.2012 11:00

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 173.?.?.?

>Vývoj, jak budou ve světě postupovat, je globálními bankstery naplánován a rozhodnut na 20 let dopředu.

ANO, přesně tak to bude, pokud se běžní lidé uzamknou ve své nasr-nosti, skepsi, pasivitě a bezzubém nadávání a stěžování si po hospodách nebo internetu.

Pokud se nespojí a NĚCO neudělají (jako na Slovači, tam se kosher pravicová klika hezky přip-srala). A pokud neumí NIC JINÉHO než jenom kvičet na diskuzích a v běžném životě nasedat loutkovodičům na lopatu a NEBO nedokáží prosadit ani takovou Přímou demokracii jakou mají Švýcaři, tak ať alespoň jdou a podpoří ve volbách síly, které se jich v rámci možností ZASTANOU (jako na Slovensku). Naše důchody a kupní síla se samy neochrání a ještě se nám Kalousové a Drábkové smějí do ksichtů..[smích]


Jenže pro volební disidenty je AGENTEM každý a klidně by ve svém "svatém" nadšení za něj označili i Krista nebo Budhu nebo (jak sem napsal Kysučanovi) velitele záchranné flotily z Plejád Aštara Šerana..[smích] A vvvoooo tom to je.


Peace,

jansmith[smích]

265339

24.10.2012 19:08

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Dobrý katolík 173.?.?.?

Ďakujem súdruh boľševik za túto zaujímavú otázku. Je vidieť, že ozajstní národovci ešte nevymreli. Ale mohol by ste si zopakovať základy gramatiky. Prečo sa nepíše hotel Popradské Pleso, ale Popradské pleso? Skúste nad tým ešte popremýšľať. Česť práci.

277755

Inu, někteří potřebují stát, aby řešil jejich osobní problémy s partnerem. Sami toho nejsou schopni. No a jiní zase potřebují stát, aby se o ně postaral. Když se jim zdá, že se stát stará málo, tak chtějí větší stát, s více pravomocmi a zákony a příkazy a kdovíčím ještě. Domnívají se, že čím větší stát bude, tím méně v něm bude grázlů a dobytků. Opak je pravdou. Na velký stát se nabalí ještě mnohonásobně více parazitů.

Sami se o sebe postarat nedokáží, proto jim nakonec vyhovuje i taková pěkná plíživá totalita, kterou s sebou každý superstát nese. Jakmile je zákonů více než jeden papír, tak už se tam nechá schovat kde co.

Myslím, že vysvětlování je zbytečné, tito nesvéprávní jedinci si to musí zažít na vlastní kůži, pořád dokola a dokola a dokola, bez jakékoliv možnosti se z něčeho poučit.

Blbé ovšem je, že takto nesvéprávné stádo nakonec tu totalitu vybučí nejen pro sebe, ale i pro ty, kteří o ni vůbec nestáli.

278079

06.11.2012 13:06

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Okamura odevzdal archy s podpisy

173.?.?.?

Okamura odevzdal archy s podpisy

Lumír Žabkovský, Slaný
Pan Okamura je jediná šance ve volbách něco trošku změnit a myslím, že mnoho mladých lidí a lidí středního věku ho bude volit také. On dokáže jasně a konkrétně ukázat na zloděje, parazity a podvodníky. Je jedno, jestli vládne vláda levice, nebo pravice, jestli máme levicového nebo pravicového prezidenta, ale jde o to aby někdo s tím bordelem, korupcí zlodějinou a podvody něco udělal, nebo na ty podvodníky jasně ukázal v rámci svých pravomocí. Budu volit T. Okamuru. Všem Klausům, Zemanům, Sobotkům, Nečasům, Fischerům spadne po jeho zvolení brada.

278515

06.11.2012 18:48

Je Zvědavec na odpis?

RE: Common sense

jansmith1984 173.?.?.?

Opravdu hodnotný příspěvek raskolnikove, kamaráde...[smích]

Ani slovo k tématu, tedy jak dál se Zvědavcem a jediné čeho si byl schopen je tvá kosher idea jendysmithe s portmonkou, coby zachránce webzinu, kam ty se chodíš pobavit...[smích] No to je tedy bžunda....

Nejsi ty náhodou jeden z lehožumpy, jak se tady v diskuzi o nich pár Zvědavců prve zmiňovalo? Tvůj příspěvek by tomu odpovídal...


A když si zmínil urnu, tak tady máš inspiraci z diskuze pod článkem: Prezidentských kandidátů je 11. Včetně Fischerové, bez Švejnara, KTERÁ ZNÍ:


Marseille 06.11.2012 18:02

NEVOLÍM zuřivého antikomunistu, bývalého soudruha Fišera, nebudu ani volit samolibého dědka z Vysočiny, a už vůbec ne spolustrůjce kuponového podvodu, maratonce Dlouhého.

NEBUDU volit sice upřímnou, jistě hodnou, ale nepraktickou Táňu Fišerovou, nebudu volti Franze, sice chytrého, ale v Japonsku by se mohli domnívat, že je členem Jakuzi.

VOLÍM Tomia Okamuru. To je přesně ten typ člověka, co tomuto národu může pomoci
.


A mrkni, kolik tam má souhlasných hlasů, ty "moudrý" filištíne..[smích]

I to je inspirace nebo tip pro editora na podobnou možnost "palcování" (hodnocení a tudíž feedbacku pro pisatele příspěvků) tady v debatách.


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

278544

02.12.2012 07:37

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

RE: Blokace Zvědavce

severin matuska 173.?.?.?

>Upřesnění. Server Zvědavce je skutečně na I-netu nastaven
>jako nedůvěryhodný, s doporučením "honem pryč". To
>vyžaduje, v mém případu do Firefox, přidat výjimku pro
>tento server.

>Odkaz https://www.hidemyass.com/ byl funkční i před vydáním
>uvedené výjimky.
Zrejme se Zid snazi ze vsech sil, aby se pravda zamaskovala zidovskou lzi a tak tlaci a tlaci a jdnou to stejne neutlaci a dojde k zemetreseni a zid bud uz skakat jen v pekle i s tim jeho sedmiramennym svicnem, ktery mu nadelil sam dabel. [naštvaný] [bliji]

279852

22.04.2013 09:04

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

RE: Tentokrat bychom meli byt opatrni

zzz 173.?.?.?

Proste klasickej obetni beranek, tenhle navic tak blbej ze ani tu akci sam nezvlad a muselo se zaskakovat vrahama z blackwateru. Holt kazdej nemuze byt Breivick.

288639

02.07.2013 17:02

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Respekt veliký má i ERSTE - tak dotuje:

Vopice 173.?.?.?

Co to je za pubertální žvást? [překvapení]

292572

17.07.2013 22:31

Co týden dal

Kovanda

jansmith1984 173.?.?.?

Jenom pro dopřesnění vašeho článku, pane Stworo....


Pokud běžně dostupné informace nelžou, tak bývalý Šéf Vojenského zpravodajství Milan Kovanda ve vazbě nebyl, protože se k činům z nichž je obviněn doznal a je vyšetřován na svobodě. Ostatní jmenovaní ale po právu zařezávají a doufejme, že p.Ištván nedávno propuštěné pokrytce opět (a další čekatele v čele s Mirdou kraďouskem a Petříkem svazáčkem) ubytuje...[smích]


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

293451

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 118 čtenářů částkou 21 845 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 0

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?