Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 26 příspěveků, 12 různých jmén: <nic>, HHBB, hjkl, jansmith1984, Kiviss, Slušný volič ČSSD, Strážce křesťanství, světla, ugh-1, Vopice, zx90, zzz.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.04.2011 18:02

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

Muze informaci nekdo potvrdit?

77.?.?.?

Zatim o tomto existuje jediny, egyptsky zdroj, coz je pro uveritelnost nemnoho.
http://english.ahram.org.eg/NewsContent/2/8/9879/W...

Existuji dalsi zaznamy?

241835

18.04.2011 18:32

Ochuzený uran: divný způsob ochrany civilistů

RE: Proc zrovna ochuzeny uran ?

zzz 77.?.?.?

Osobne take nechapu proc se ochuzeny uran nepouziva jen tam kde to ma opravdu smysl, tj. pro niceni tezkych kompozitnich, reaktivnich a buhvi jakych jeste panciru modernich tanku. Takove kaddafi ani saddam vpodstate nemel. Jinde to opravdu nema smysl, a i tak by sel pouzit wolfram. Ten myslim z NATO pouziva dusledne snad jen nemecko. Holt zrejme americanum z masivniho zbrojeni prebyvaji tisice tun U238 a musi to nekde udat.. prece nebudeme kazit ksefty vojenskoprumyslovemu komplexu, ze?

Kazdopadne autorova poznamka o pouzivani ochuzeneho uranu v reaktorech a jadernych zbrani JE spravne (opravdu si myslite ze fyzik pracujici ve slavne laboratori kde byla objevena cca tretina vsech umele pripravenych transuranu by byl takovy blbec?). Uvedomte si, ze U238 je porad schopny stepeni, akorat ne termalnimi (<=> s nizkou energii) neutrony jake se spolu s U235 pouzivaji v nejjednodussim typu jaderne elektrarny nebo atomove bomby.

V elektrarnach se U238 samozrejme da pouzit take, viz napr. kanadsky reaktor typu Candu neboz novejsich napadu napr. 'terrapower' a dalsi na obdonych principech zalozene, napr. thoriovy reaktor.

V jadernych zbranich se samozrejme pouziva take, akorat ne tak jak naivne bezneho cloveka (asi) napadne - nepouziva se jako primarni roznetka, ale jako tercialni oblozeni u velkych vodikovych bomb, kde dodatecne stepeni ochuzene (U238) uranove obalky rychlymi neutrony z fuzni exploze jeste znasobi ucinek (a hlavne velmi zvysi radioaktivni spad - prave proto tato obalka napr. nakonec NEBYLA pouzita u demonstrativniho vybuchu sovetske 100Mt bomby a byla nahrazena olovem)

Masivni nasazeni zbrani s ochuzenym uranem proti vsem cilum bez rozlisovani JE valecny zlocin a divim se ze zenevske konvence toto neodrazi (ale stejne by to nikdo nepodepsal..)

Jde o to ze alfa zaric v podobe jemneho prachu je takove svinstvo ze je velmi nebezpecny i pri velmi malych koncentracich. Tady opravdu nejde o to ze byste z cca 1000x vetsi radiace nez je prirozene pozadi dostali nemoc z ozareni (coz je oblibeny 'straw man' argument). Jde o to, ze dolet alfa castice v lidskem tele je tak maly, ze, ac vam z venku vubec neublizi (absorbuje se vpodstate vzdy jiz v tenke odumrele vrstvicce kuze), po vdechnuti je situace radikalne jina. Male zrnicko se usadi nekde v plicich, takze ozaruje je sve male ~0.2mm okoli, a tim padem je v tomto malem mistecku tkane hustota radiace efektivne o mnoho radu vyssi nez by odpovidalo vyse zminenemu naivnimu predpokladu o rovnomernem prozarovani celeho tela. No a snad nemusim vysvetlovat ze na to aby vzniklo nadorove bujeni nepotrebujete vic nez jednu bunku...

Normalne bych cekal ze pujde proste o lidskou hloupost kdy si vojensti cinitele a politici neuvedomuji co vlastne delaji.. ale tady mam tak nejak pocit ze je to cele schvalne a skutecnym cilem techto invazi je nez nejake 'demokraticke reformy' uplne rozvraceni tamni spolecnosti. Asi snad aby nikoho ani nenapadlo ze treba muzou existovat i nejake 'treti cesty'.

242146

23.04.2011 18:02

Politický marketing a války v minulém století

RE: Obavy

světla 77.?.?.?

>no... přece jen se "s tím" něco dělat dá - mluvit spolu, otevírat si navzájem obzory. mluvit rozumně, ne fanaticky, ne manipulativně, ne dělat chytrého a jedině správného. prostě nabízet alternativy a podporovat přemýšlivost. aby slabší nekončili v manipulovatelném stádu a pak zbytečně v neštěstí.

Uvědomuješ si vůbec, že děláš úplně něco jiného, než o čem tu hezky píšeš? Vždyť zrovna ty se chováš jako úplný fanatik, ostatní s jiným názorem okamžitě urážíš, napadáš je, zesměšňuješ. Děláš ze sebe chytráka, který má vždy pravdu a je jediný správný. Nenabízíš alternativy, ty tvrdíš, že máš naprostou pravdu. K přemýšlivosti nikoho nevybízíš, ostatní označuješ za hlupáky a přitom jsi sám úplně tupý jedinec ve stádu, ale nikdy si to nepřiznáš. Měl by ses léčit, určitě na tvůj případ existuje diagnóza. Něco jako schizofrenie. Je mi tě líto. Asi moc kamarádů nemáš, protože takové naduté samolibé chytráky nemá nikdo rád. [bliji]

242524

29.04.2011 12:50

Nebe pro nás, peklo pro jiné

Zajímavý článek

77.?.?.?

Dobrý den všem.

Jsem rád, že zde editor zveřejnil tak důležité téma, jako je trest za neposlušnost a vzpírání se božím zákonům. Jak bylo psáno, nesesmilníš. Smilstvo je jeden z nejohavnějších hříchů, které se Bohu protiví snad ještě více než vražda a krádež.

Před chvílí jsem sledoval královskou svatbu. Oddávající kněz (ponechme teď stranou to, že anglikánská církev je odpadlá a heretická) správně řekl, že jediným sňatkem je sňatek před Bohem, tedy v kostele. Každý jiný snatek je neplatný. Opět nyní ponechávám stranou otázku, nakolik je snatek uzavřený před heretickým knězem platný dle božích zákonů.

Důležité je si uvědomit, že pokud člověk smilní bez právoplatného sňatku, dopouští se hříchu nejohavnějšího a zcela jistě půjde do pekla na doživotí, tedy na věčnost. To je potvrzeno i v Knize knih, kde je jasně psáno, že pokud člověk smilní, bude se smažit v oleji pekelném po věky věků. Chtíč byl totiž člověku našeptán samotným ďáblem, je nepřirozený, odporný a nanejvýš opovrženíhodný. Jak navíc řekl náš Pán, není důležité, zda hříšník smilní fyzicky, samotná myšlenka na smilstvo je brána za hřích a odplata je odpovídající této ohavnosti.

Katolická církev, jediná církev, která může oddat muže a ženu má naštěstí pro hříšníky připravené nápravné zařízení jménem očistec. Zde se mohou hříšníci pomocí muk pekelných zbavit svých hříchů a je možné, že nakonec neskončí v pekle nadosmrti.

Jak praví papež, smilstvo není pro potěchu těla, ale pouze k zachování života. V tomto směru mají Židé výhodu, neboť obřízka je chrání před zrádnou slastí smilstva.

Církev je však nanejvýše milosrdná a proto v minulosti zachraňovala hříšníky prodáváním odpustků, čemuž se protivil například známý heretik a hříšník Jan Hus, který byl zaslouženě uvržen do plamenů pekelných, kde bude po věky věků.

Kajme se a svěřme naše životy do rukou našeho Pána a Katolické církve, jejíž hlavou je Bohem určený jeho zástupce na Zemi. Papež s Bohem komunikuje a může nám proto vyjevit jeho přání a nařízení, které obyčejnému smrtelníkovi zůstavají vždy skryté.

Jsem rád, že stát konečně vrátí Katolické církvi majetek, bude se jednat zhruba o 3/4 půdy státní půdy. Katolická církev bude konečně důstojnou institucí, reprezentující boží záměry na Zemi.

Bůh je nanejvýše milosrdný a nechce aby jeho stvoření skončila na věky v pekle, tedy je možné se zbavit hříchů i odříkáním deseti Zdrávasů, proto se modlete a choďte ke svaté zpovědi.

Vzpoměňme také na to, že ani Pán nebyl zplozen fyzickým smilstvem, ale neposkvrněným početím.

Bůh vám žehnej a mír s vámi

Petr Křivý

242846

06.05.2011 18:32

Třetí obhajovací řeč

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

77.?.?.?

"zavírání za názor"

P. Stwora tvrdí, že chtěl vyvolat diskusi, nikoliv že 4 milionová varianta je jeho názor.

Tak kde je tedy pravda?


P. Stwora bojuje zejména za svoji peněženku. Prokládá to sice údajným bojem za svobodu slova, ale sám cenzuruje dle libosti, není-li mu nějaký názor po chuti. Jediné, v čem zůstává konstantní, jsou jeho prosby o přísun peněz: "nenechte Zvědavce padnout" znamená "nenechte padnout můj příjem".

Ti, kdo uvěřili, že je za ně bojováno, se stali věřícími v nový kult. Uvědomte si však, že p. Stwora Kristem ani Janem Husem není. Pouze se do této pozice stylizuje, případně je některými jedinci z nedostatku představivosti, tvořivosti a schopnosti uvažovat permanentně stylizován.

S věřícími se však o předmětu jejich víry rozumně diskutovat nedá, tak tuším, jak bude na tento příspěvek reagováno.

243574

06.05.2011 18:35

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dopis čtený u soudu jako důkaz obžaloby:

77.?.?.?

A co s ideo-viníky, kteří jsou mazáni Vladimírem Stworou?


[pláč]

243575

08.05.2011 19:14

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

77.?.?.?

vratim, ale cekal jsem tu propracovanejsi oponenturu, takhle to mam lacino a odrazi se to i na nizsim platovem ohodnoceni.
presto dekuji, vy jste byl v argumentaci nejstatecnejsí
[cool]

PS.: vic ctete, treba rothkranze, jsou to tisice stran ideologicky, nabozensky i psychologicky detailne propracovane argumentace, proc jsou oni vinni jiz od narozeni a do pocatku veku za uplne vsechno, nemuzete skoncit u zelezneho, to je malo a ja pak zbytecne prijdu zkratka

243742

04.08.2011 23:06

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

77.?.?.?

baba stírá to, co sama uzná za vhodné... Ty jsi snad její politruk?

k těm dodatkům...
a čemu se sakra divíš, když musíme platit na ten luxus socializujících sousedů, kteří pak maji ještě tu drzost mentorovat, jak se to má dělat... a ještě jim v tom pomáhej, jako by nestačila standardní porce mediální masáže...

249876

07.08.2011 22:03

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

HHBB 77.?.?.?

Zdravím [smích], napsala jste to jasně a srozumitelně. Kdo chce, tak pochopí [mrknutí jedním okem]. A co si o tom "myslí křesťanství", je vedlejší (desatero stejně bralo ženy zrovna jako stádo ovcí).
Vzestup skutečně nelze diktovat normou. To je celý problém monogamie/bigamie a náboženství, které se toto pokouší jakoby nadiktovat a "řešit". Cíl kněžíků však byl jiný. Duchovenstvo tak kecá do vztahu muž/žena z mocenských důvodů. Církvi se takto podařilo rozbít tradiční rodové uspořádání (což byl první krok k zotročení lidí směrem k "civilizaci" ). Mužů bývalo obvykle méně, byla jich větší spotřeba při obraně rodu (kmene). Vdovy neexistovaly, o ženy se postaral vždy další z rodiny. A žádní sirotci. Ženy vychovávaly děti společně v rámci občiny. Odpadalo tak obrovské množství stresů a starostí rodinného charakteru v "křesťanském" uspořádání. To však nemuselo být na překážku trvalým partnerstvím, to totiž ani nelze "právně ošetřit" a jsou záležitostí těch šťastných, kteří se k nim dopracují, aniž by k tomu potřebovali diktovat "boží" a jiné zákony. Nahánění samic (samců) je však také součástí nějakého procesu, kdy se učíme co je lepší/horší. Někteří tak jsou schopni vyřešit i problémy spojené třeba s identitou, aniž by tak přivedli do životního stresu protistranu i sebe.
Myslím, že dnes jsme již naučeni rodinu chápat příliš osekaně, co by taky v urbanistickém odchovu měla mít za jiný význam, než produkci další generace "lidských zdrojů", tak jaký pak s tím caviky - uzákonit páření, plození a robotování...hotovo, odchod, další...

250095

14.09.2011 21:15

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

jansmith1984 77.?.?.?

Taky tě zdravím, kamaráde a těším se z tvých zajímavých příspěvků. IMHO, nebudeš mi věřit, ale už jsem nad tím co jsi napsal kdysi neskromně uvažoval...[smích] Nakonec jsem zvážil své možnosti, s pokorou sklonil hlavu a rozhodl se přenechat publikační činnost povolanějším. Důvodem je nejen fakt, že mám jiné na čas náročné aktivity a Zvědavce beru spíše jako platformu pro odreagování a občasné naťukávání pokrytců (tímto blahořečím editorovým omezujícím pravidlům, které mi připomínají, abych se nezapomněl s počtem reakcí..[smích]), ale existuje ještě jeden důvod, na který by, myslím, nebylo moudré na veřejném fóru upozorňovat, a tak jej ponechám nevysloven.

Takže, souhrné analytické články nechť píší, jak jsem zmínil, povolanější a schopnější a jendu, kamaráda, s jeho občasnými humorem okořeněnými reakcemi a snahou pomoci narušit hegemonii pokrytecké propagandy farizejů (se kterou ohlupují po věky nevědomé), ponechme zatím na stávající úrovni.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

253357

28.10.2011 04:47

A co dál, Stworo?

RE: ešte mimochodom

ugh-1 77.?.?.?

Doporučoval bych si ujasnit rozdíly mezi židobolševiky, komunismem, stalinem...
Hezky vysvětleno např. tady: http://tinyurl.com/6cud4ff

256147

28.11.2011 01:38

Privátní zisk, zničený občan, vytunelovaná res publica

už toho bylo dost

hjkl 77.?.?.?

Na co tu sakra ještě čekáme? Kvér do ruky a vystřílet tu pakáž nenažranou, v parlametu, ve vládě i senátu! Než bude pozdě!

257764

10.01.2012 12:02

Diskuze upadá

RE: Již sem přispěvek napíši zřídka.

Vopice 77.?.?.?

Výborně, pane Kropáči. Trefa do černého! To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou, že?

Možná jste ale za ta léta zapomněl, že to tu je pořád stejné. Jen VINÍK již není tak jasný, jako dříve, kdy naprostá většina lidí zde věděla, kdo ten VINÍK je. Je pravda, že po zboření mýtu o jednom VINÍKOVI, se část zdejších diskutérů (zejména dobrých katolíků) odebrala jinam, část popadlo ošklivé rozčarování a zbytek se odklonil k DUCHOVNU.

Nicméně bychom se měli opravdu soustředit na kontrarevolucionáře, kteří tu provádějí destrukční činnost. Na to bych nasadil nezanedbatelnou část nákladů na Zvědavce. Revoluci si přeci rozvracet nenecháme, no ne?

Omlouvám se za tlachavost, nicméně nemůžu zůstat opodál, když se jedná o konspiraci uprostřed Zvědace.
[oči v sloup]

260640

10.01.2012 12:06

Diskuze upadá

RE: Tlachavost je co přesně?

Vopice 77.?.?.?

Dobrý den, vážený pane anonyme, mrknula jsem na to a jelikož jsem vopice zvědavá, zajímalo by mě, proč s tím panem na kafe jít nechcete, protože je to takové tajemné. Nebo jste snad chtěl naznačit, že tlachavost je i to, když napíšu něco, co nemá žádnou informační hodnotu, jako například: "To, co říkáte, je nesmysl, ale svůj názor vám neřeknu?"

Pochopila jsem to špatně? [oči v sloup]

260641

17.01.2012 19:09

Když válečné hry obživnou

RE: Cvičení bylo sice odložené...

jansmith1984 77.?.?.?

Hezká analýza problému... Pěkné na tom vše je, že pravda a láska pokrytců a farizejů zvítězí nad lží a nenávistí, i kdyby na chleba nebylo...[smích]

Nebo nikoli? A Peace s nimi,

jansmith[smích]

261256

22.05.2012 20:30

Poprava pro výstrahu

RE: .Zlodějský zmetwk

Slušný volič ČSSD 77.?.?.?

Naprostý souhlas. I kdyby mu nastotisíckrát dokázali, že krade, tak je kua z naší partaje a navíc ostatní kradou daleko víc, takže je nevinen! Jsem rád, že i dnes, kdy pravicoví bídáci lačně chrochtají, my našeho pana doktora nedáme! Je to slušný člověk! A republiku si rozvracet nenecháme! Čest práci!

269456

28.10.2012 18:34

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

Strážce křesťanství 77.?.?.?

Pozdrav Pámbů, Pepku. Jsem rád, že jsi sem opět zabloudil, bez příkladných katolíků tvého typu se zde radikálně snižuje hulvátsví, tupost a drzost.Takže je potřeba, aby podobný dobrý křesťan, jako jsi ty, zde vyzvracel svou obvyklou hromadu křesťanských blábolů, které pochytil od svého faráře mezi něžnými chvilkami v záskristii.

Nechci tě však jen chválit, musím tě také pokárat za to, že nedodržuješ Boží přikázání. Minule, když jsi byl asi zase dost nadrátovanej, jsi se zde svěřil se svými intimnostmi:

>dnes si už dokážu cenit pevného, rovného bříška, prdelky, která se sice zatřese ale nevisí (je pevná) a nemá z přežírání a líného, nezdravého životního stypu plno strijí a celulitidy. Pevná a menší přírodní/sportovní prsíčka jsou pro mě jistě lepší než cokoliv jiného. A pokud jde o klíny, tam je při orálu i jinak příjemnější vyholená, než zablemtaná houština... osobně se mi na holou i lépe dívá, se zalíbením, a nepočítám se mezi pedofily... pod 21 let jsem zatím v životě nešel.

Jeslipak víš, Pepku, že sex bez svatby je hřích a skončíš v pekle? To ti farář ani tvůj fotr neřekli? Jen ti to připomínám, abys věděl, do čeho jdeš, Pepku. A teď vyskoč!

278012

30.10.2012 09:12

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 77.?.?.?

Dobře, pí.Jarmilo, v tomhle vlákně, pro všeobecný úspěch, končíme..[smích] Tím netvrdím, že vám dám pokoj do budoucna.... "Disidenty" jako vy, je třeba pořád držet ve střehu..[smích]


Od počátku tehle debaty mi bylo jasné, že pokud se vůbec zapojíte, tak je šance, že byste zrevidovala své přesvědčení a podle mne některá pomýlená tvrzení, mizivá.

Žádná škoda, ztracený čas to nebyl. Účel této výměny názorů (i s ostatními zatvrzelými zvědavci) byl splněn a vy jste k tomu (chca nechca) přispěla..[smích] Informace, která rozporuje vaše přesvědčení, byla předána a jak s ní kdo naloží, je už na něm...


A co se týče T.Okamury? Vypadá to tak, že požadovaný počet hlasů pro zapojení do přímé volby (jako nezávislý na podpoře zákonodárců a politických stran) SESBÍRÁ (viz. citace: Raketový růst počtu podpisů zaznamenává novopečený senátor Okamura, který minulý čtvrtek oznámil, že ho v petici podpořilo 25 tisíc lidí. Ale v pondělí už to bylo jinak.) a pokud se tak stane, občané svou účastí ve volbě získají možnost preferovaným kandidátům, které by jim jinak nadelagovala sněmovna (viz. Fischera a Zemana), zamrazit úsměvy...[smích]

Podmínkou ale je, aby běžní lidé jako VY neseděli ublíženě (po disidentsku) doma na prd-li a nesepisovali bezzubé stížnosti na magistráty, ale aby přišli k volbám. Pokud nepřijdou, tak budou mít za prezidenta bývalého člena KSČ, po svém osvícení novodobého jarmulkáře, nebo starou strukturu z prognosťáku, bombardéra Iránu z Vysočiny, Zemana.A Peace se všemi, pí.Jarmilo, váš kamarád (a tajný obdivovatel),

jansmith[smích]

278118

28.05.2013 12:44

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

Vopice 77.?.?.?

Člověk nemusí být ani stavař, stačí mu základy fyziky, k tomu aby pochopil, že požár neroztaví celou ocelovou konstrukci v mrakodrapu, tím pádem nikdy nemůže dojít k pádu přímo dolů. Také identický pád dvou domů není bez řízené demolice možný.

Ale tady ten pán, který má všech pět p pohromadě (jedno z nich je pýcha nad jeho neuvěřitelnou "inteligencí" ) tu mnoha "učenými" větami plácá takové krávoviny, že i hloupý sedlák musí kroutit hlavou... Například je schopen tvrdit, že tlakem nedojde k pokroucení železných nosníků, které by zapříčinily pád do strany, nýbrž k jejich vymizení atd.

Předčí ho tu jen individua typu Guru, kteří plácají podobné a dokonce ještě vetší nesmysly, než tady pětipéčko. Smutné vidět, kam až je člověk schopen zajít, když jeho mozek přestane vnímat vnější realitu a spokojí se svými představami.

290361

25.06.2013 04:36

Korejská válka dosud neskončila

Typické chování USA

77.?.?.?

Něco podobného se zřejmě chystalo i pro Československo, viz demarkační linie, a chování američanů v západních čechách:
http://tinyurl.com/ollsam2

Zkrátka plná huba keců o svobodě a demokracii, a za zády se zloději paktují s vrahy.

292133

14.03.2014 16:52

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: Mocenské plány Německa ?

77.?.?.?

to je sice hezke, ale jak to souvisi s genocidou cca 20-30 milionu Slovanu? (zvlast kdyz se to tyka i znacne casti samotnych "nemcu")

306642

20.06.2014 17:09

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

77.?.?.?

no, to vam to trvalo... samozrejme ze jde jen o ideologicke kecy,
vladne tu plutokracie ktera si k sobe uz nikoho nepusti. A pisecek se dal zmensuje, jak jde vse do haje, a tak se krysy zahnane do rohu zacinaji uz mezi sebou pozirat.

Holt z karmickeho hlediska to asi neni uplne vporadku, kdyz nekdo dobrovolne participuje na systemu zalozenem na tzv. "konkurenci" (aneb silny zere slabsiho). Tento ekonomicky system, jakozto aplikovany satanismus, pak vcelku logicky pripravuje svym vzyvatelum peklo..

312021

26.08.2014 18:35

Ani zrno nazmar

Děkuji ...

Kiviss 77.?.?.?

... málo slov, ale o to výstižnější.

316188

02.09.2014 19:16

Odporná mateřská školka intelektuálně nedomrlých šašků EU

RE: Psychyatricke utulky a

77.?.?.?

zde je ovsem jeste vtipne dodat, ze i s tim NATO jakozto reakci na Varsavskou smlouvu to bylo naopak, a dokonce s sestiletym zpozdenim! (vznikla az pote, co bylo do NATO vecpano i zapadni nenmecko, asi tak jako dnes se tam snazi nacpat ukrajinu)

316635

18.09.2014 09:34

Dnešní literatura a film mladé generace

RE: Dnešní doba postrádá humor

zx90 77.?.?.?

Presne tak, problem je v pridelovani penez. Ono i slusnych tvurcu a dobrych lidi by bylo dost, ale pokud dostuduji, bud se "prizpusobi" dobe nebo si musi najit praci v jinem oboru, pokud vubec.
Cenzura nebyla nikdy zrusena, jen se pouziva mene prime rizeni (smi se delat jen to, co se "vyplati"), ktere je ale o to zakernejsi, protoze ty pokrivene zrudnosti co takhle vznikaji mnozi lide slabsi duchem povazuji za "svobone vznikly" normal a prizpusobuji se tomu.

317642

23.09.2014 03:25

Jediné dvě jistoty ohledně tragedie Boeingu MH17

RE: Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk

77.?.?.?

hm, to ze se letadlo rozpadlo primo nad mesteckem "Rozsypne", a hlavni trosky se shrabovaly u mestecka "Hrabove" (str.21) je take zajimava koincidence [smích] na leva-netu by z toho urcite udelali dalsi dil serialu o ozvenach matricnich valek [velký smích]

mj. pro ty co si chteji dokument stahnout aniz by se logovali budto idiotsky pres facebook a nebo o neco mene idiotsky pres dohledatelny email, a nechali se tak jakozto podezrela osoba ctouci ideozlocinne dokumenty zapsat na kill list NSA, doporucuji nasedujici link:

https://wikispooks.com/wiki/File:MH17_preliminary_...

317857

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I trpaslíci mohou škodit: Lokální nuly škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 0

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?