Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 3 různá jména: usama, usama-1, Vladimír Zima.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Mno opravdu mně nerozumíte. [smích] Co se týká softwareu nejde o to jestli je něco placeného a nebo to má nemá podporu. O to tu nejde. V daném oboru nejste vzdělán a proto nevíte, což chápu. Přečtěte si licenci GPL2(3) a co to znamená copyleft. Pak se mužem pobavit. V principu jde o to že licence je nakažlivá, a umožnuje držet stejná práva výrobců tak uživatelů. SKutečně v opensource žádnej regulátor nefunguje, každý s členů "komunity" si dělá to co chce, bud dělá software pro sebe a nebo za prachy (podpora). Každej se stává členem komunity tím že udělá a nebo podporuje svobodnej soft. Nic víc nic míň. Žádnej regulátor, žádná organizace, pouze chtění a vědění lidí. Nemá to nic společného se slovem zadarmo.
Mně jde o vědění, vyžší mysl, a k tomu potřebuji informace. Pokud se informace sdílí tak mohu dosáhnout v kratším časovém useku vyžšího vědění. pokud mám k dispozici stejné vědění jako výrobce mohu se stát sám výrobcem. Informace musí žít a pokud žije sama o sobě ve společnosti tak pokud je dobrá tak nezanikne. V současné době jde o to že inromace jsou vlastněny elitami které tyto informace vlastní přez svoje majetky/korporace. Pokud bychom tyto informace vlastnili my všichni tak se dokážeme v krátkém časovém useku stát výrobci. čím víc vědění tím větší je možnost tvorby firem na cokoliv. Stačí dostatečné vědění a zdílení. Samo společnost není připravena viz vaše reakce. Nevíte o co jde. Jenom tak pro příklad. Linux což je operační systém pod svobodnou licencí GPL naleznete v tz telefonech "Android" a skoro ve všech chytrých televizích, routrech, prostě všude, ani nevíte že tam je. Myšlenka free software nakazila systém jak otakový a přiohnula nenásilně na svoji stranu. Pokud dokážete toto udělat ve světě technologií a vědění obecně dokážete hacknout systém nenásylným způsobem.

277998

A jak by jste označil lidi, kteří jsou na nižším stupňi vědění? [smích]

277999

05.11.2012 00:14

Je Zvědavec na odpis?

usama

usama 81.?.?.?

Co třebas nabídnou cestu! [smích] Něco začít dělat, nabízet řešení...

278343

21.12.2012 20:48

Pozitivní revoluce Karla Janečka

RE: ale co dělat?...

usama-1 81.?.?.?

Vono Vás potom napadne, že elity vlastně dělaj to co musej. Ovládaj plebs pro své zájmy, protože plebs je vymaštěnej... Jedinej rozdíl mezi uvědomělými spočívá v tom že vy ty ovce ovládat nechcete. A proto se nestanete diskrétní elitou... Protože pokud by jste chtěli hnout věci svým "korektním" směrem, tak je to jenom vaše pravda a potom co je vlastně pravda. Proč by jste hájil zájmy někoho jiného??? Skončíte tak že začněte ten plebs ovládat taky. Jediné řešení je že si každej začne skutečně hájit své zájmy. Chudej bude chtít větší solidárnost, bohatší menší, ale každej bude chtít transparentní silnej právní stát s otevřenou decentralizovným systémem moci... Jenže to kuli dementnosti plebsu není možné. Zbejvá jít proti všem a nebo začít těm diskrétním elitám pomáhat. [smích]))))

280987

15.02.2013 13:01

Jiná genocida

jde o to jak hacknout systém

usama-1 81.?.?.?

Lidé musí začít spolupracovat a vytvářet obrané celky. Celé je to postavené na sdílení myšlenek nápadů a konstrukcí. Jinak nemáme šanci. Pokud začneme sdílet s sdružovat se tak jsme schopni vyvářet vlastní firmy, vlastní produkty a vlastní systémy zabezpečení lidí, tak abychom odolali tlaku koporací a jejich vlastníků což jsou diskrétní elitní rody vlastnící finanční sektor komplet. Stát je v prdeli a je v rukou pomocných elit, které plní úkoly diskrétních elit. Bojovat o stát dle mého osudu nemá cenu. Ovečky tomu nerozumí a nechtějí rozumět. Lidé kteří ví a mají znalosti by se měli spojit a zbytek ať klindě chcípne.

284926

18.03.2013 06:29

Superstár

NWO

usama-1 81.?.?.?

Měl bych pár poznámek ke článku. Michael Jakson i když je naprosto mimo můj rank je pořád kvalitní uznávanou muzikou. Co se týká České republiky, domnívám se že tady hraje velkou roli internacionalizace. Takže ve velkém se dnes snaží zpěváci a kapely kopírovat vzor ze západu(anglie/USA). Děje se to všude na světě. Co se týká českých kapel tak se domnívám že na rozdíl od 90 let jsme se už naučily tu kopii zvládat a děláme tu kopii západní muziky na docela slušné úrovni. Svět tak jako tak spěje ke sjednocení, otázkou pouze zůstává jaký to tzv. NWO ve výsledku bude... Nejhorším problémem této sjednocené mase bude asi diverzita...

286546

28.05.2013 09:45

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

usama-1 81.?.?.?

Ani vy nemáte tak docela jasno. Protože WTC7 může být poněkud jiný případ než WTC1 a WTC2(z hlediska konstrukce a způsobu pádu). Nemůžete vyloučit že na tyto dva případy byli použity dva způsoby odstřelu. Samozřejmě všechno jsou to dohady, ale nejlépe vystihuje podstatu Doc. Němec a jeho práce týkající se dynamiky pádu která nebyla vyvrácena. Podstatou je že tyto budovy padali sami do sebe bez patřičného očekávaného odporu, čemuž neodpovídají příslušné statické a dynamické výpočty. Přičemž domnívat se že tyto výpočty jsou mimo realitu je jako by jste zahodil 100 let vývoje a zavřel všechny strojní a stavební fakulty z důvodu nesmyslnosti jejich učení a vědění.

290355

28.05.2013 22:55

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

usama-1 81.?.?.?

Pane, já jsem vystudovaný stojař a živím se vynalézáním konstrukcí a strojů. A pokud srovnáváte betonové sloupy s ocelovými profily tvaru O tak jste naprosto mimo místu a nejedná se ve vašem případě o relevantní debatu ale o snůžku polopravd a pokroucení.

290395

28.05.2013 23:49

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

usama-1 81.?.?.?

1) Štíhlé Ocelové nosníky je nutné brát jako pružiny a néééé jako křehké betonové nosníky. (Zkuste si mlátit kladivem do kusu železa a kusu betonu) Ocel se vyznačuje houževnatostí a tedy faktorem útlumu v případě pádu nějaké hmoty na nosník. Pokud jde o výpočet štíhlého nosníku počítá se na vzpěr. Nosník se nezbortí sám do sebe vždy vybočí než aby se zhroutil sám do sebe.

2) Pád WTC1 a WTC2 se vyznačuje snižováním hmotnosti zatěžující části(horní zbytek budovy) při stejné a nebo zvyšující se rychosoti pádu. Vrch se prakticky vypařuje, odlétavají kusy materiálu do stran. Je jisté že budova byla materiálově co se týká průřezu materiálu postavena pyramidově. Dole největší průřezy nahoře nejmenší.

Závěr:
Z těchto jednoduchých faktoru lze primitivně ale vcelku jasně odhadnout že to co jste viděli v televizi je nesmysl protože nelze drtit ocelové nosníky jako betonové a nelze drtit něco něčím co v podstatě neexistuje (drtící vršek budovy) a nelze si myslet že ocelové nosníky nebudou klást odpor při deformaci stejně jako pružiny ve vašem automobilu. Tedy čas pádu je totální nesmysl. Proto pan doc. Němec vzal jednoduchý model (ano modely se dělají!!!) vzal faktory útlumu počáteční energii kladiva(horní část budovy) a spočítal. Jednoduché jak facka jen duševně zaostalí jedinci tuto diplomku nepochopily a místo toho aby šli na fakultu tento jednoduchý model na kterém lze odhadovat relevantnost skutečných událostí s 80-90 procentní spolehlivostí, tak tu remcají o tom že výpočtový model je nesmysl. Nemají v rukou nic a žvástaj od stolu putyky.

290398

29.05.2013 00:03

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

usama-1 81.?.?.?

zase plné demagogií. Mícháte pravdu s vyloženou lží. Ano v místě vetknutí je nosník nejvíce namáhán ale na co? V případě mrakodrapů na tah a tlak. Myslet si že jedno letalo rozkmitá mrakodrap, který je schopný odolat hurikánu, kde se jedná o několik řádů vyšší zatížení základových nosníku na tlak a tah je demagogie i tím vědomím že engineeři počítali s nárazem letadla do mrakodrapu už při návrhu budovy. Mužete namítat že v případě hurikán use jedná o statické zatížení a letadlo rozkmitalo mrakodrap do cyklických zatížení. Zajímavé leč zase je to asi tak jak se spletli se špenátem a železem v něm. hezká konstrukce leč mimo realitu. Cyklické zatížení nárazu jednoho letadla je řádově menší než statické zatížení jedním směrem pomocí hurikánu to zaprvé a zadruhé si myslet že při neviditelných cyklech ukroutíte nosník během hodiny do lomu, tedy 1 cyklus za 10-30s je relevantní při menším výkyvu než při hurikánu to dává za 60 min 120-330 cyků? trochu málo ne?????

290399

29.05.2013 02:19

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

usama-1 81.?.?.?

No to je to co je totálně nahlavu posazen a čím 5p operuje. Operuje s cykly které by třebas nosník mohli unavit kolmo na osu mrakodrapu, ale to by absolutně nemělo žádný vliv na pevnost v ose mrakodrapu. Prostě klasická desinformace, operuje s pojmy, výsledkem jsou dojmy. [smích]))

290406

30.05.2013 09:17

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

usama-1 81.?.?.?

Přesně tak, naprostý souhlas.

290468

13.07.2013 08:52

Jak funguje dnešní svět

souhlas

usama-1 81.?.?.?

NAPROSTEJ SOUHLAS. [smích] Tohle zmrdovství, boj o moc se nedá vyhrát. Osobně si myslím že je vysoce důležité získat svobodné technologie a to ne kuli spáse obyvatel ale kuli udržení jakési nezávislosti pár jedinců kteří dospěli k poznání jako máte vy.

293206

19.10.2013 06:12

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

usama

Vladimír Zima 81.?.?.?

V posledním odstavci jste naznačil že je pro Vás Úsvit nepřijatelný, ale nenapsal jste proč. Přičemž jste dal rovnítk omezi Cibulkou, který se asi opravdu zbláznil a to píšu jako člověk který věří na dost šílené věci... Osobně dám hlas Úsvitu s nadějí že budou prosazovat obecná referenda a přímou demokracii. ps. Na spasitele nevěřím...

298135

17.12.2013 03:50

Střet civilizací podle Vladimira Putina

A co když...

usama-1 81.?.?.?

Jednoduše nechají Putina provést poslední manévr, kdy Evropa spadne do rukou Ruska, dojde ke sjednocení a po smrti Putina se dosadí potřební loutky? Osobně si myslím že nejlepší cesta je udržení mocenské, ideologické, myšlenkové decentralizace tak aby množství názorů mohlo vytvářet konkurenci, zřejmě podle Putinovského modelu(což preferuji). Ale pořád myslet na to že tihle šmejdi nespí a vždy můžou přetvořit vodu v hnuj...

300872

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,29 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 746,39 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?