Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 1 jméno: Aleš Krejčí / Brno.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.08.2012 21:16

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pěkné srovnání, bukvice a černoprdelníci, dvě tváře jedné falešné mince.
Poděkování patří autoru článku za to, že vyzdvihl právě ty vlastnosti českého národa, které jsou příkladné, je pěkné, že i zde v diskusi to každý vnímá stejně:
1.) Odpor k církvi snad není nutné komentovat, jde spíš ke cti, mírumilovnosti a toleranci českého národa, že tu ještě církev cizopasí a neskončila už dávno stejným způsobem, jako naši předci, tzv. "pohani", které církev "převychovávala" mečem a ohněm, a to takovým způsobem, že po nich nic nezbylo ani v archívech. Zato ve Vatikánu jistě, ale kdo se k tomu dostane?
2.) Odpor ke šlechtě a despektu ke způsobu nabytí jejího majetku je už také srozumitelný i širokým vrstvám společnosti, aniž by k tomu vyzývaly bilboardy u cest. Není divu.
3.) Jistě, vyhnání sudeťáků, aneb uvalení kolektivní viny se nemusí jevit jako ideální, ale co to má společného s pochodem teploušů? Jinak kauzalitu vyhnání sudeťáků snad také není nutno vysvětlovat, ta je také jasná jak facka.
Navíc podpora buzerantů je nemístná v době, kdy rozvodovost překročila 50% a stát, především justice, dále cizopasí na likvidaci této základní a tradiční společenské jednotky - rodiny a každý 5.-tý vězeň je neplatič výživného, kterému tak stát dává jistotu, že minimálně po dobu výkonu trestu neplatičem zůstane.

273981

28.08.2012 11:55

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Podstatou mého komentáře k pochodu bukvic bylo mj. upozornit na upřednostňování úchylek před podporou běžné rodiny, která však v tuto dobu podporu potřebuje. Bohužel se běžné rodině státní, ani jiné podpory nedostává, naopak, stát na rozbíjení rodin jenom vydělává a dělá si zbytečnou agendu, jak soudní, tak státně zastupitelskou, policejní a vězeňskou. Vždy je jednoduší splnit tabulky produktivity stíháním neplatičů výživného, než odhalováním skutečné kriminality, tam hrozí i osobní msty a další rizika, jako především vysoká nákladovost.
Je-li 20% vězněných neplatiči špatně stanoveného výživného dokážete si představit jaká agenda tomu předchází, když navíc tvrdíte, že je žádný soudce do vězení nepošle?
Statistiky však tvrdí, že ČR má na obyvatele 2x větší počet odsouzených než třeba v sousedním rakousku, kde však ze 40% kriminály plní cizinci, zatímco v ČR si vystačíme sami. Zřejmě jsme národ kriminálníků, žádných muzikantů, to bylo snad za minulého totáče. Neseme-li navíc dědictví ze socialismu - nezreformovanou justici a OČTR, které jsou opět ze zemí EU na obyvatele nejpočetnější, nemyslíte, že tyto lukrativní pracovní místa se právě tito státní zaměstanci snaží každodenní činností uhájit? A jsme opět u voličské základny vedoucích stran a začarovaného perpetum mobile.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-srpnova-...
Jsou-li Vámi citované osoby domácí násilníci, potom je násilníkem každý muž a lze dovozovat, že jste také otce nepoznala. Podstatou problému je tedy rozbíjení rodin a poškozování nezletilých dětí jednostrannou výchovou matek, která při vší úctě, nemůže být obojetná a vytváření tak dalších generací poškozených deprivantů, kteří mají co dělat s harmonizováním pouze osobních problémů namísto harmonizování nemocné společnosti. Pak není divu, že podobné pochody nemají s účastí problémy.

274000

06.09.2012 19:27

Sauronovo oko

RE: fajn clanek, ale

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Výborný závěr k článku, přesně tak. Jsme svobodní jenom potud, pokud si to myslíme. Jinak není co dodat. Děkuji [smích]

274490

06.09.2012 19:50

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

..drobných lidí se sledování nikdy týkat nebude..
- Tak touhle větou jste si na sebe pane Zbyšku možná upletl bič a možná sám pocítíte na vlastní kůži jak jste se rouhal a možná to bude už brzy..
1.) Ta obsluha těch systémů, to jsou placená pracovní místa, jak už to u státních bezmozků bývá, produktivitou, tedy výsledky, tedy uzavřenými případy, se existence těchto pracovních míst obhajuje. Vem kde vem.
2.) Dále to může být i naopak, než si myslíte. Známý disident s jakousi podporou i dalších lidí se likviduje hůř, než neznámý drobný člověk, po kterém ani pes neštěkne. To víte, sleduje se ta produktivita.
Už rozumíte?
Z hlediska logiky, morálky, svědomí apod. je skutečně mnohem jednodušší a přínosnější se zlu otevřeně postavit a to ihned. Téhle zkoušce prostě nikdo neuteče, ani Vy. [chechtot]

274491

13.09.2012 10:46

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Každá osobnost má v dějinách více významů:
Z hlediska globálního bych připustil, že Klaus, stejně jako např. Putin, na rozdíl od žoldáků nadnárodního kapitálu (Havel, Gorbačov, Jelcin), přínosem jsou.
Jak ale trefně říká Roman, je to jenom z toho důvodu, že hájí zájmy domácích štik, které však nemají se zájmy domácích rybek nic společného, ale naopak se je snaží zotročit. Nelze si plést vlastenectví, a podobné kladné povahové rysy se sobeckým kalkulem a intrikářstvím, když se to občas náhodou zvrhne i v nevýrazný prospěch ostatních a nakoupená "veřejnoprávní" media to náležitě rozmáznou.
Je otázkou, zda je situace skutečně tak vážná a je nezbytné se spokojit s uznáváním místní mafie místo usilování o představitele společensky přínosné? [zmaten]

274740

17.09.2012 12:24

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Opravil bych Keroba, degenerace trvá nikoliv 300 let, ale řekl bych, od nástupu křesťanství. A kdy ten nástup křesťanství vůbec byl, to ví jenom Vatikán, a tomu už také nikdo nevěří ani dobré ráno. [chechtot]
Prezidentská volba - šou pro lůzu, nekonečný výběr loutek, ale všechny na drátku, když ne teď, tak později jistě.
Jistě dobře, že to tak autor pěkně napsal a shrnul, lépe se to uvědomuje. Co ale dál? Vzhůru ke dnu? [zmaten]

274987

30.09.2012 12:53

Přímý útok na prezidenta

RE: Klaus

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Poslední činy Klause považuji také za blahodárnější, ale jeho nástup k moci a privatizace se mi v tomto světle nejeví a neuznávám nějaké imaginární promlčovací lhůty. Tento temný stín je pořád příliš velký na to, aby ho Klaus převážil svými novými činy.
Klausova přidaná hodnota vždy spočívala v tom, že se "vezl na vlně" a ještě byl o krok před ostatními. Díky jeho neblahé minulosti nevěřím, že by to bylo z jakýchkoliv jiných pohnutek než prospěchářství, zviditelnění, narcismus, apod..
Celý atentát je nepovedená fraška, o které věděli všichni zúčastnění, proběhlo to celkem piánko, úsměvná ochranka, "atentátník" bez medvěda, zkrátka opět metoda samet, to na lůzu v ČR stačí. Propiska byla zábavnější.. [chechtot]

275902

01.10.2012 17:27

Přímý útok na prezidenta

RE: Poněkud divný

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Re: zzzzz
Vskutku a vpravdě Koperníkovská revoluce! Velice děkuji za tip, nevíte, kde se dá ta kniha sehnat?
Když si vzpomenu na ty tuny filmového braku, kde se zabíjí jak na jatkách, když si vzpomenu na ty tuny psychologů, co si myslí, že znají život..
Psychopaté, nebo deprivanti, uplatňují skutečně moc nejen ve vojenských záležitostech, ale prakticky ve všech společenských disciplínách. Svou vinu ale nesou ti všichni normální, kteří jim jejich moc umožňují, takže situace se stává harmonickou, když jednou za čas dojde k jejich zmasakrování. [pláč]

275981

03.10.2012 12:41

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Otcové se sice nesmiřují s pomluvami a křivými obviněními, ale je jim to platné jako mrtvému sako.
Když si většina otců uvědomí sílu rozvodové mafie je ráda, že živoří na okraji společnosti. Těch pár jedinců, kteří se s tímto stavem nechtějí smířit jsou natolik neviditelnou voličskou skupinou, že odebírání řidičáku musel zastavit až Klaus. Parlament to odsouhlasil!!!
Rozvodová lobby jsou především soudci a na ně nabalující se neproduktivní cizopasníci jako právníci, soudní znalci, psychologové, exekutoři, policajti, azyláky, sociálky a většina "neziskových" organizací podporovaných státem, nebo ze zahraničí. Jedná se o lukrativní biznis, kde je předem znám výsledek, který je lehce dosažitelný, pro jakékoliv organizace se dobře prokazuje produktivita namísto řešení jiných případů, které jsou náročnější, jako třeba kriminalita.
Ročně přichází cca 30.000 dětí o tátu, rozvodovost v Brně-střed je 70%, celostátní průměr 50%, není divu, že populace stárne, krátkozraké řešení je otevřít hranice přistěhovalcům.
Matky mají všechno jako na dlani, stačí navštívit prvního advokáta a tím pro ně veškerá námaha končí. Otec se tím okamžikem stává potravou pro všechny výše zmíněné a je odkázán pouze na libobůli své bývalé .

276287

03.10.2012 22:35

Přímý útok na prezidenta

RE: Co mne ještě muže překvapit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Vrtulník lítá nad Rathovým antonem, když jede zastupovat své voliče do sněmovny. Druhý vrtulník čeká několik let v hangáru na náhradní díly, které nebyly součástí výběrového řízení státní zakázky. Druhý policejní vůz zřejmě vezl nějakého neplatiče alimentů do kriminálu, aby pochytil aspoň něco od recidivistů a pak začal konečně platit, nebo měl prostě za tento měsíc naftu už vyčerpanou, tak hnije před služebnou. Dokonce ani pouta se nepoužila, protože to je především součást řádného image (čti imidže) drsného poliše a bez jejich cinkotu by naše ulice nebyly bezpečné. Odstřelovači zajišťují bezpráví v "mírových" misích a s vypětím všech svých sil drží domorodé ženy a děti v šachu. No a naši bodyguardi? Náhodou jim to slušelo, hezcí kluci, ti jistě nechyběli na Prague Pride! [chechtot]

276369

04.10.2012 17:37

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Paní Jarmilo souhlasím s Vašimi řešeními, i když jsou založený na chybných vstupech.

Základní příjem je základní nutnost. Nejen v rámci této debaty. Najednou by se zlatokopky zamýšlely třeba i nad tím, zda se s ním dá vůbec žít.

Dítě automaticky matce jako zkouška. Je to férová dohoda, bude-li to známo předem a ideálně proti podpisu. Pak by se vidělo, jestli je to vůbec řešení a jak to vlastně pracuje. Posun by to byl z hlediska skončení rozvodového průmyslu, takže omezení míst ve státních funkcích, takže omezení voličské základny pravicových stran. Takže nerealizovatelné, ale teoretizujme dál: Nemám ambice dělat chodící spermobanku, proto bych se realizoval jinde, stejně tak se mnou další otcové, kteří ve výchově svých potomků vidí hodnotu a nechtějí dělat trubce a nechat se vydírat při každé menstruaci. Ale proti gustu není dišputát, nikomu bych nebránil, svět nekončí hranicemi ČR. Možná bych se i mě zalíbilo poskákat toho víc a neřešit nic. Je jenom zajímavé, že ty státy, kde by otec nebyl rukojmím rozmarů ženy jsou naší propagandou nazývány nepřátelskými.

- Zavrhování střídavky coby výrobny budoucích psychiatrických pacientů je nesmysl, už jen jednoduše matematicky. Naopak, je to právě prevence. Vy jste jako dítě nikdy neměnila prostředí, neměla jste kolem sebe další osoby, které jste milovala a které milovali Vás? Já jsem zastánce barevného světa, ne černobílého.

- Statisticky není dokázáno, že 90% rozvádějících se rodičů se umí dohodnout, to je nesmysl, rozvádí se právě proto, že se dohodnout neumí. Statisticky je dokázaný opak, o čemž svědčí cca 2% střídavky v ČR. Vzhledem k tomu, že střídavku Vám soudkyně prostě nedá, to je přesně to procento, kde se domluvili i navzdory zaostalosti systému.

Aleš Krejčí / Brno

276489

04.10.2012 17:49

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Orgáne činný v trestním řízení zde je vysvětlení, proč jsi mimo mísu:
- Pověšení lustru, vyvrtání díry a pověšení poličky i obrazu ženy ve většině nezvládají. Možná Ty máš to štěstí na mužatku, ale jiní ne.
- Asi tomu nebudeš rozumět, ale domácí násilí by se v civilizovaných kulturách nemělo vůbec řešit. To bys ale neměl koho buzerovat..

Aleš Krejčí / Brno

276491

05.10.2012 05:23

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Přežitky v názorech na domácí násilí pěkně zhrnul anonym 188.?.?.?

- Jak lze nafingovat stopy po domácím násilí?

Jednoduše, švihnu sebou ze schodů a jdu za lékařem a povím mu, že to udělal manžel. A mám lékařskou zprávu, na základě které:
1. soudkyně mi do 7dnů odstaví předběžným opatřením manžela z výchovy - bez ohledu na skutečnosti, OČTR potřebují prokazovat produktivitu a Vy máte právo se soudit. V ČR do aleluja. A tak zaměstnat všechny ty cizopasníky na všech stupních naší totalitní justice. Samozřejmě bez výsledku.
2. každý azylák otevře dveře, protože dotace jsou na hlavu ubytovanou, nikoliv odmítnutou [chechtot]
3. každý novinář napíše minimálně sloupek do místního zpravodaje
4. každá femifašistická neziskovka zajistí bezplatného advokáta (kterého ve finále zaplatí manžel) a stejně i psychologa (kterého ve finále také zaplatí manžel) a prokáže opět produktivitu za hlavu řešenou, nikoliv odmítnutou

- Pokud si vybral psychopatku, ať nese následky svých omylů:
1. každý si vybírá psychopatku, jinak by si vzal chlapa, to je na ženách to, co milujeme [smích]
2. dobrá, manžel následky unese, ale mysleme na děti, proč ony mají nést následky chybných rozhodnutí rodičů, navíc když je lze střídavkou jednoduše vyloučit?

- Pocit domova, vlastní pohodlí je jim milejší
1. aneb materialistický versus duchovní pohled na svět. Pro zlatokopku je pocit domova zřejmě hmotná záležitost, čtyři stěny a cinkající zlaťáky, pro jiného spíše místo, kde je rád s bližními.
2. aneb zloděj křičí chyťte zloděje, vlastní pohodlí, tedy ten, kdo necestuje, jsou právě matky s výlučnou péčí, důkaz viz tisíce rozsudků opatrovnické mafie

- Kdo je ve výchově ten primární?

1. i když je to asi úplně nepochopitelné, žena a muž jsou rovnocenní partneři, i když je mezi nimi dělba práce a každý se věnuje nečemu jinému
2. nepleťme si péči s výchovou. Krmit, šatit, umývat ještě neznamená vychovávat.

Doporučuji použít selský rozum. Ti dva se naprosto dobrovolně vzali, nikdo je do svazku nenutil. Jistě se znali déle, jistě chtěli mít rodinu, jinak by se nebrali. Nepodstupovali žádné psychotesty, nedostali potvrzení od soudkyně. Femifašistická propaganda se nám snaží namluvit, že jsme se snad brali jako nesvéprávní?
Chce-li potom někdo pod tíhou povinností utéct a zotročit toho druhého, útěk je přípustný, zotročení nikoliv. To by ale ČR neměla mít nefunkční nereformovanou justici s největším počtem soudců na hlavu v Evropě. Na každém zničení otce se podílí neskutečný počet parazitů, kteří by se jinak neuživili.

A jsme zase u toho, jedná se o dobře vymyšlený, psychology a genetiky (spíše eugeniky) odzkoušený začarovaný kruh, který je srovnatelný s genocidou, pouze trvá déle, s minimálními náklady, ale stejně zhoubnými výsledky. [pláč]

276525

09.10.2012 16:41

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

Satanisti !

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Uctívání zmasakrované mrtvoly na kříži, kanibalské praktiky během mše přijímáním "těla" a "krve" páně, rituály černé magie, modly z tělesných ostatků, energetičtí upíři, šíření kříže mečem a ohněm..
Toto již zrcadlilo heslo při volbách za první republiky:
"Volte voly, volte krávy, jen nevolte klerikály!"

276843

14.10.2012 22:57

Volby

KATASTROFA !

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Společnost svojí neúčastí na volbách jasně potvrdila, že jí jsou společenské zájmy ukradené, národ neexistuje. Nadřadila nad to zřejmě zájmy osobní, sobecké. Já ať mám práci, já, já, ostatní ať třeba zhynou, hlavně když já budu..
Samotnou rutinní výhru ČSSD považuji také za katastrofu, čekal jsem vzhledem ke svým informacím, vítězství KSČM. Asi mám jiné informační zdroje než podle kterých se rozhoduje drtivá většina obyvatel. [pláč]
Co nás čeká? Nic. Nic co neznáme, žádné výrazné změny, naopak zakonzervování situace, žádná příprava na nadcházející světové změny, takže alá Titanic a náhlý pád na dno..
Volič se ROZHODNĚ, jako zvíře zahnané do kouta nezachoval. Choval se jako zvíře zasažené uspávající injekcí.. [pláč]

277143

25.10.2012 15:49

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Lidi brzděte.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pane Smith výborně, pěkný názor. Za ubožácké řeči typu:
- "je to jedno, stejně se nedá nic dělat"
- "žijme si svůj život a je vynechme"
- "buďme nezávislí na systému"

aneb de facto: "buďme jim vydaní napospas",
by se mělo VĚŠET! [bliji]

277825

25.10.2012 19:13

Kočičí vrah

RE: Druhá strana mince

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

"Nic není dobré, nebo špatné, to z toho dělá až naše myšlení." Wiliam Shakespeare
Maja samozřejmě jednala v souladu s přírodními zákony. Vzorově. Kéž by tak jednal i člověk!
Spíš mě děsí myšlenka, že podobný algoritmus mohou mít zakódované i osoby, které ovlivňují náš život. Fašismus, socialismus, demokracie, vždy ostatní berou za oběť.
To je mírně zavádějící, že všechny individuální formy jsou si rovny. Jistě všechny zasluhují stejnou úctu, ale člověk je na vyšším stupni vývoje a proto by takové jednání pro něj bylo nepříspustné, nebo poruchou, chcete-li. Proto na člověka nelze použít zákon silnějšího.

277833

25.10.2012 21:46

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Lidi brzděte.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

(Cenzurováno, neurážejte diskutujícího, editor), odpovídám ti ano, ti co ignorují okolí, myslí jenom na sebe, žijí ve svém akvariu, by jinak ani dopadnout neměli. Jaký je jejich smysl, nebo přínos? Existuje jeden svět, a z toho prostě neutečete, i kdyby jste se zabarikádoval v betonovém bunkru se všemi nesmysly co nabízí survival. To Vy se snažíte situaci sobecky řešit rezignací, útěkem k budování chalup se samozásobením zahrádkami, odstřihnutím od systému, nebo co. To už tu ale přeci bylo, nevzpomínáte na zlatý totáč? Svět Vás stejně dožene, ať chcete, nebo ne. Není chytřejší rovnou změnit systém pro všechny? [chechtot]

277843

26.10.2012 22:00

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: To je vážně legrace...

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pořád čekáme blanické rytíře, co za nás, bez naší námahy, všechno vyřeší? Opravdu si někdo myslel, že se najednou objevil všeho světa spasitel?
Pořád je to jasné jako facka, z nastrčených loutek je nejpřijatelnější! I kdyby nic nesplnil je to lepší než neplatný hlas.. [chechtot]

277920

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,93 Kč
Euro
24,84 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
15,35 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,03 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 380,94 Kč
1 unce stříbra
410,05 Kč
Bitcoin
224 855,10 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?