Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 42 příspěveků, 4 různá jména: anonym, Fero Kondelčík, Mikuláš Kondelčík, pravicový boľševik.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.01.2011 22:38

Univerzálne riešenie kríz

RE: Kde je to řešení?

Fero Kondelčík 87.?.?.?

DRAKEN - výborně! Přesně!
Ja sa budem donekonečna meniť a vstupovať si do svedomia a medzitým mi zoberú dom aj záhradu. Ja mám už naozaj dosť tohto kvákania dookola. Keby som bol sebranka - presnejšie deprivant, o ktorých hovoríš, tak by som na uspanie oviec rozširoval po internete takéto články, ako tento od Orávika.

235822

20.07.2011 09:38

Vytváření místa pro revizionisty

RE: pane Stwora i Pol Pot by se radoval z revizionismu

Mikuláš Kondelčík 87.?.?.?

KRONEOSi, KRONEOSI!
Dosť márny pokus.

248446

22.07.2011 08:43

Aké je to učiť čiernych študentov

čomu sa čudujeme?

Mikuláš Kondelčík 87.?.?.?

Stačí sa pozrieť na hudobné TV stanice. Sú plné videoklipov presne toho, čo tu popisuje autor článku.
Treba hľadať príčinu. Kto a prečo núti žiť spolu 2 nezlúčiteľné rasy. Nebolo by rasizmu, keby každý mal svoj vlastný životný priestor a neotravoval by toho druhého a nezvaľoval by na neho vinu za všetko.
Doporučujem knihu David Duke - Moje prebudenie.

248635

25.07.2011 09:07

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Žijeme ve věku magorů a je to mnohem složitější, než se na prvni pohled zdá.

Mikuláš Kondelčík 87.?.?.?

Pán František Stočes!
Jeden nezmysel za druhým a úplne ste to zabil vetou "západ nie je schopný rozmnožovať sa".
To akože belosi nemajú penisy a belošky nemajú vagíny? Aj keby boli všetci impotenti, na to sú lieky...
Otvorte si konečne oči!

248927

03.10.2011 07:46

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Když jsem před lety chodil do školy,

Anonym 87.?.?.?

Takýto názor som zachytil v éteri:
Sloboda názoru je zaručená a je v charte základných práv a slobôd. Keď je niečo zaručené, tak to nemôže mať ani výnimky. A názor - to je už fakt sila - tak ten ani nie je možné obmedziť. Názor nemá nikto pod kontrolou, vzniká mimo našu vôľu, mimo našu moc. Nikto nemôže za svoj názor, nikto zaň nemôže byť zodpovedný. Nikto si ho nekúpil ani neprenajal, ani nepožičal. Jednoducho každý názor každého človeka bol nejakým spôsobom získaný, prijatý. Mimo našu kontrolu. Za to nemôže nikto niesť zodpovednosť ani byť trestaný.
Každý má právo milovať a nenávidieť koho chce. Nenávisť je tiež len "názor". Je to emócia, pocit. Ale aj pocity vznikajú na základe nejakých vplyvov, väčšinou vonkajších. Vplyvy z prostredia formujú názory. A ako som povedal, za svoj názor nikto nemôže. Keď podnety z okolia sformujú taký názor, výsledkom ktorého bude nenávisť k niečomu, je to rovnako v poriadku ako keď je výsledkom vonkajších vplyvov láska k niekomu. Dualita vo svete a vesmíre jednoducho musí platiť a bez nej nie je možný život. Nenávidieť je rovnako normálne a prirodzené ako milovať. Keď tento princíp platí vo všeobecnosti, aký je dôvod, že zrovna pri židoch by mal mať výnimku ???
Svoju reč by som zakončil tým, že židia sú si za všetky pogromy ako aj všetku nenávisť na vine sami. Sami svojimi skutkami spôsobili reakciu ostatných v podobe napr. aj spomínanej nenávisti či antisemitizmu. Čo zasiali, jednoducho musia zožať. Tak ako aj ostatné národy. Zákon akcie a reakcie platí.
A celkom na záver by som uviedol, že na rozdiel od naríklad súdeného Stworu zo zvedavca nielen že sa od antisemitizmu nedištancujem, ale že som na svoju nenávisť k talmudistom patrične hrdý a nikdy sa jej nevzdám, lebo by som zradil svoju dušu a to nikdy nespravím. Odvolať nenávisť k talmudistom by pre mňa znamenalo poprenie všetkých faktov dosvedčujúcich ich históriu ako aj uznanie, že sú nevinní, že môj názor na nich bol a je nesprávny, že som sa ja a tisíce či milióny ďalších vlastne mýlili. Znamenalo by to zneuctenie všetkých obetí sionizmu a boľševizmu. Zneuctenie práce a statočnosti všetkých tých, ktorí proti tejto rakovine bojovali a neraz umierali.

254347

18.10.2011 23:37

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

pravicový boľševik 87.?.?.?

A čo hovoríte na Protokoly sionských mudrcov? Odcitujem len kúsok z protokolu č. 20:
29. Pôžička je znamením nemohúcnosti vlády, dôkazom, že nevie použiť svoje právo. Nad hlavami vlád visí Damoklov meč v podobe pôžičiek. Miesto toho, aby určili dane podľa vzniknutej spotreby, naťahujú ruky a žobrú o peniaze u našich bankárov. Zahraničné pôžičky sú pijavice, ktoré sa nedajú striasť z tela štátu, iba že odpadnú sami alebo sa ich štát zbaví radikálnymi prostriedkami. Vlády Gojimov však miesto toho, aby ich obmedzili, rozmnožujú ich a tým, že si sami púšťajú žilou, páchajú samovraždu.
30. A čo je naozaj zahraničná pôžička? Len pijavica! Pôžička pozostáva zo štátnych dlhopisov, ktoré nesú úroky v pomere k vypožičanej čiastke. Ak má dlhopis 5 % úrok, je zbytočne počas dvadsiatich rokov znovu zaplatený. Za štyridsať rokov je dvakrát, za šesťdesiat rokov trikrát znovu zaplatený a pritom pôvodný kapitál zostáva nesplatený.
31. Z týchto výpočtov vyplýva, že vlády vyrvú všeobecnými daňami úbohým poplatníkom posledný halier na zaplatenie úrokov cudzím kapitalistom, miesto toho, aby rovnaké sumy pre potreby štátu vybrali vopred z daní, za ktoré sa úroky neplatia.
32. Dokiaľ boli pôžičky čisto národné, uspokojili sa Gojimovia s tým, že vyťa- hovali peniaze z chudobných a nechali ich plynúť do vreciek bohatých. Ale od tej doby, keď si na našu radu začali ministri brať pôžičky v zahraničí, štátne bohat- stvo začalo prúdiť do našich rúk. Všetci Gojimovia sa nám tým zaviazali.

255443

18.11.2011 11:02

Sametové rozkradení republiky

užitoční idioti

pravicový boľševik 87.?.?.?

systém moci pred 1989 a po 1989 je rovnaký. Bábkari si pred televízne kamery dosadzujú hlúpe bábky - predtým to boli potentáti KSČ ako Jakeš, dnes sú to polodementi ako Dzurinda. Rozdiel je len ten, že bábkari si legálne "privlastnili" veľkú časť majetku štátu. A keďže sa toto všetko deje v medziach medzinárodnej "spolupráce" (privatizácia strategických podnikov zahraničnými firmami), tak je zrejmé, že nitky ťahajú s najväčšou pravdepodobnosťou slobodne murujúci psychopati. [bliji]

257234

13.01.2012 14:46

O ideologické diverzi

RE: Ano a ne

anonym 87.?.?.?

Pyramídový systém nemusí končiť ničím. Ak ho riadi jedno centrum vo vnútri jedného systému, tak jednoducho škrtnú dlhy a ide sa ďalej odznova. A aby bolo centrum silné a neotrasiteľné nejakým nespokojným veriteľom, musí byť bohaté. Preto tie úroky a hromadenie kapitálu na jednu kopu. Keby neboli úroky, zisky by sa neinvestovali do papierov a kadejakých prísľubov a derivátov, ale do nekonečného luxusu. Neviem, čo je lepšie.
Irán má pokiaľ viem neustálu infláciu, až sa jedného dňa škrtnú nuly a ide sa ďalej. Peniaze majú funkciu obeživa, nie uskladňovača nadhodnoty, ktorú mám, ale momentálne nepotrebujem. Prečo by sa vplyvom času všetko malo kaziť, len peniaze nie? Peniaze sú len poukážkou na vyčíslenie hodnoty toho, čo som vytvoril. Uskladnenie peňazí aby sami pracovali je anomália, nezmysel. V prírode sa nevyskytuje. Peniaze sami nepracujú, v skutočnosti na vlastníka tých peňazí pracuje niekto iný, koho nepozná.

260926

10.02.2012 09:04

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

zlato ako mince

anonym 87.?.?.?

a nebolo náhodou kedysi zlato vybrané ako ideálny materiál na mince kvôli tomu, že sa nekazí, nekoroduje?
Čo je to za pojem uchovávač hodnoty? Ak si niekto chce uchovať hodonotu, nech si naplní sýpku obilím.
Práve tento "ekonomický" pojem - uchovávanie hodnoty naučilo ľudí pracovať preto, aby jedného dňa nemuseli pracovať a žiť z práce druhých. A čím skôr, tým lepšie. To je choroba spoločnosti. Najlepšie do 40-ky nakradnúť, nahrabať a potom sa vyvaľovať a inkasovať úroky, poplatky, nájomné...
Jediné východisko je stanovenie maximálnej hranice príjmu a majetku. Ak ju niekto dosiahne a stratí motiváciu (týmto nás strašia "ekonómovia"), tak sa nájde ďalších 300 motivovaných, ktorí túto hranicu ešte nedosiahli.
Ak ten najsilnejší ovládne trh, ostatní nemajú šancu. Možnosť bezhraničného zbohatnutia je tou najzákernejšou rakovinou. Ale Satan ju vyhlásil za sväté právo.

262955

10.02.2012 15:21

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Nekteri to stale nechapou

anonym 87.?.?.?

papieriky sú len dokladom o cene. Ale určite by bolo zaujímavé sledovať vývoj pomeru zlato/orná pôda, alebo zlato/pitná voda.

262984

25.03.2012 09:30

Cesta k transformaci společnosti

riešenie je - ako vždy - jednoduché

anonym 87.?.?.?

Svet ovládajú psychopatickí paraziti. Parazit sa dá zničiť len tak, že sa mu zoberie možnosť parazitovať. Preto treba nejakým spôsobom presadiť hornú hranicu spoločensky akceptovaného osobného majetku napr. na 500 tis. Eur. Zároveň uzákoniť minimálnu mzdu na hranici 1000 Eur. Toto všetko naraz v celej EU, inak to nemá význam. O tých číslach som ochotný ešte diskutovať. Ale hlavnou zásadou je, aby sa spoločnosť nachádzala v takom stave, že jeden človek si nemôže kúpiť druhého. To je to, čo psychopatických parazitov ťahá dopredu - kupovať si ľudí a ich duše. Žiadny vedecko-technický rozvoj, žiadne kvalitnejšie výrobky pre uľahčenie života ľudí...
Pokiaľ si neuvedomíme, že sme si rovní, tak budeme naďalej smerovať do s.....k.
Treba si položiť otázku: koľko % občanov by súhlasilo s hornou hranicou osobného majetku? Tuším by to mohlo byť aj 80%.
Myslím, že tých 500.000 Eur majetku je dostatočným motívom pre slušných ľudí.
Ak chceme, aby spoločnosť ťahali dopredu slušní ľudia, tak treba vytvoriť prostredie, ktoré im vyhovuje.
A na kritiku tejto mojej teórie z dôvodu akejsi imaginárnej "straty motivácie" u podnikateľov odpovedám:
Slušný podnikateľ, ako napríklad Tomáš Baťa, motiváciu nestratí. On bude svoju firmu rozširovať a zlepšovať život aj svojim zamestnancom. Prípadne zníži ceny svojich výrobkov, čím sa zvýši ich dostupnosť pre širšie masy. Alebo sa začne okrem práce viac venovať svojej rodine a trochu uvoľní pozície na trhu a tým umožní ďalším podnikateľom, aby si zarobili toľko ako on... Slušní ľudia si vždy nájdu dôvod, ciele a motívy, ako žiť slušný život. Je ich medzi nami väčšina, tak nenechajme vládnuť parazitickú menšinu.

265808

25.03.2012 09:39

Occupy vlastní mozek

toto je presné:

anonym 87.?.?.?

Jakákoli šílenost se dá poskládat tak, aby to znělo logicky.
Je to presne tak. Platí to hlavne o úroku. Opodstatnenosť jeho existencie je jedno ohromné šialenstvo, ktoré sa pomaly považuje za prírodný zákon a je okceptovaná s takou samozrejmosťou, ako gravitácia. Pritom si málokto uvedomuje, že úrok je hlavným katalyzátorom ZLA.

265809

22.05.2012 21:48

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: toto bylo napsáno v koments na freeglobe

anonym 87.?.?.?

choďte sa spýtať do Maďarska, koľko pozemkov tam reštituujú potomkovia deportovaných a aká je tam čulá výstavba. Bývalý poslanec Fideszu Molnár Oszkár dokonca hovoril o ceste delegácie maďarského parlamentu do Izraela, kde zistili, že v niektorých školách sa deti učia po maďarsky a keď sa ich pýtali, že prečo - tak dostali odpoveď, že sa učia jazyk svojej novej vlasti.
Na nete je aj video - rozhovor s jedným novinárom, ktorý objavil vládne nariadenie, ktoré mení zákon o reštitúciách v prospech potomkov deportovaných. A to nariadenie vyšlo v hebrejčine, v maďarčine nie. Pekne potichu.
Prebiehajú aj podvodné predaje bytov a domov - tesne pred dražbou sa zahraničná firma (uhádnite štát) skontaktuje s majiteľom s cieľom odkúpiť nehnuteľnosť síce lacno, ale stále za lepšiu cenu, ako cez exekútora...
V Záhorskej Bystrici izraelský developer Opera SL Group stavia prakticky novú dedinu - Pod Vŕškami.
V roku 2010 vyhrala na Slovensku Izraelská firma podivný tender na elektronizáciu zdravotníctva, tzv. E-health. Neviem, v ktorých štátoch si ešte plánovali zozbierať informácie o potenciálnych vhodných darcoch orgánov... Ale nechcem zbytočne špekulovať, aby niektorý diskutujúci nešiel za svojím ošetrujúcim lekárom, že spod postele naňho vykúka nebezpečný žid.

269466

29.05.2012 14:56

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: ono staci financni tytyty....

pravicový boľševik 87.?.?.?

mkadlec - to je pekné, že veríte správam z tohto zdroja... Len upozorňujem, že takýchto veriacich rapídne ubúda...
17.6. sa uvidí, ale ja som si skoro istý že Gréci sú príliš hrdí na to, aby sa nechali takto dlho a očividne klamať a vyciciavať. A Kissinger si môže utrieť suchú papuľu.

269931

12.06.2012 07:15

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

RE: Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!

anonym 87.?.?.?

existuje aj príslovie "prepínaný luk praskne". Dúfam, že je už aspoň naštiepený.

270526

12.06.2012 07:24

Evropští poslanci hrozí právními kroky proti ministrům vnitra národních států

RE: To se musí změnit v EU ještě daleko důležitější věci,než jenom Schengenské protokoly.

anonym 87.?.?.?

Ale no tak! Európske národy sa vyvíjali po stáročia a vy to chcete vmazať za pár desaťročí?
Európsky superštát môže fungovať jedine tak, že Nemci sa dohodnú s Francúzmi a ovládnu všetkých ostatných. A Nemci sa dohodnú s Francúzmi? Ani to nie.
Pre všetky ostatné národy by bolo pohodlné nechať sa dirigovať, ale dokedy?
Prečo Kanada nie je jednotná - resp. je navonok jednotná, ale nasilu? A to sú len dva národy.
Alebo sa skúste so susedom dohodnúť, že si spojíte záhrady a budete ich obrábať spolu. Už vás vidím v relácii Lampáreň.

270527

23.07.2012 09:02

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: Pane Radosto,

anonym 87.?.?.?

Partizáni aj za SNP na Slovensku boli ešte brutálnejší, ako Bundeswehr. V celku podrobne o tom píše Milan S. Ďurica v knihe Dejiny Slovenska a Slovákov, ktorá sa dostala do škôl ako príručka k učebniciam dejepisu, ale na tlak EU bola dosť rýchlo aj stiahnutá. Asi v nej bolo priveľa faktov...

272371

23.07.2012 09:07

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: Obcanska valka

anonym 87.?.?.?

Diktatúra?
A keď je Lukašenko zakaždým zvolený 80% voličmi, to je diktatúra?
A nebol náhodou Asad zvolený voličmi?
Čo má robiť panovník, ak je jednoducho dobrý panovník a vedie svoju krajinu tak, že sú s ním ľudia spokojní a volia ho zase. Čo má robiť? Má predať národné podniky američanom za facku?
Ak riaditeľ má vzťah k svojej firme a riadi ju k spokojnosti majiteľov, prečo by ho menili?

272372

05.08.2012 22:47

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

anonym 87.?.?.?

pán aristokrat - som rád, že konečne niekto načal túto tému podobným spôsobom. Viackrát som na iných portáloch túto tému načrtol, ale nenašiel sa žiadny oponent, ktorý by reálne vyvrátil logické argumenty na to, prečo má murár, alebo tesár zarábať viac ako napríklad bankár. Uviedol som to na príklade:
Maturant, výborný v matematike, so záujmom o financie a ekonómiu sa pýta otca: Tato, poraď, čo mám robiť? Mohol by som ísť na VSE a po 5 rokoch nastúpiť do banky s platom 1.500 Eur, ale kamarát Jano ma láka ísť s ním do partie robiť strechy, kde by som zarábal mesačne 3-4.000 Eur a 2 mesiace v zime by som mal prázdniny. On to robí už 2 roky, práve si začal stavať dom a hovorí, že o 3 roky ho dokončí aj bez hypotéky. Ja by som v tom čase mal 2 roky do promócií. Informoval som sa aj u známych, čo pracujú na lepších pozíciách v banke a vyzerá to tak, že Janov tesársky plat dosiahnem možno za 10 rokov a možno nikdy...
Otec na to hovorí:
úradník v banke chodí do práce čistý, nezašpiní sa - ak, tak občas trochu pri prestávkovej súloži s kolegyňou...
Po práci si zájde s kamarátmi zahrať futbal, alebo nejaký iný šport, ak chce aj 4 krát do týždňa - na čo ako tesár nebudeš mať po 10 hodinovom pobyte na slnečnej streche energiu a ani chuť. Domov budeš chodiť unavený a ak budeš mať náročnú manželku, nebudeš sa môcť čudovať, keď ťa občas nahradí sused...
Ako úradníkovi ti nehrozí pád zo strechy a podľa výšky zranenie, invalidita, nebodaj smrť - toto stačí, ak sa ti stane raz a máš po živote. V banke ti niečo podobné nehrozí, to skôr pri niektorej športovej aktivite.
Keď pôjdeš v 65-ke do dôchodku, budeš si môcť ešte niečo užiť a tvoj kamarát tesár, ak nedostane rakovinu kože a dožije sa dôchodku, pravdepodobne bude brať kopec liekov a chodiť po lekároch so zhumpľovaným telom.
A posledná vec: V práci stráviš polovicu prebdeného dňa. Je to pre teba dôležité, že skoro polovicu aktívneho života stráviš činnosťou, ktorá ťa baví?
Akokoľvek sa na to pozerám, tých benefitov na strane úradníka je toľko, že spravodlivý pomer platov medzi bankovým úradníkom a tesárom by mal byť asi 1:3, alebo 1:4 v prospech tesára. O spoločenskej užitočnosti práce týchto dvoch nebudem tuto polemizovať, zaujíma ma len individuálny aspekt.
Tak ako sa rozhodne čerstvý maturant? Ako mu poradí jeho otec?

273013

Prečo George vševedúci nakupuje zlato a ešte sa tým aj chváli? Je to ďalší ofuck, ďalšia bublina a slepá ulička, kam zvedú hlúpych gójov. A nielen tých, ale aj arabov. Tí im dajú všetku svoju ropu za zlato a môžu si vyrábať retiazky a prstene pre svoje konkubíny.

273690

24.08.2012 10:44

Evropa: „Socialismus“ pro bankéře a nadnárodní korporace

upresnil by som

anonym 87.?.?.?

Ja to vidím takto (značne zjednodušene):
Rothschild cez FED a ECB tlačí peniaze svojim poddaným bankám, ktoré ich podávajú ďaľej so ziskom (úrokom)... Otrokov na vyššej úrovni, ktorým sa podarí zarobiť viac ako obyčajným otrokom, okradnú manipuláciami na burzách...
Takto "zarobené" chechtáky putujú do vedenia vojen armádami USA a NATO. Preto treba tlačiť stále viac peňazí, lebo výsledky práce otrokov končia vo vreckách - no koho asi. Ostatne - všetko je napísané v Protokoloch.

273801

22.09.2012 11:54

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Moc netleskejte.

Anonym 87.?.?.?

Moc netleskejte...
Môj postoj je jasný: každý nepriateľ chazarskej mafie je môj priateľ. Rozmenené na drobné - som nesmierne rád, že Rusko má Putina. Cítim, že mu budeme za mnohé vďační.
Myslím, že každý, kto sa považuje za Slovana, je rád, že Rusko má Putina.

275304

01.10.2012 18:11

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

nič nepochopiteľné

anonym 87.?.?.?

pre tých, čo si pozorne prečítali Protokoly sionských mudrcov, nie je tento jav ničím prekvapujúci. [zmaten] [překvapení]

275986

02.10.2012 10:55

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: ČSAV před a po Listopadu

anonym 87.?.?.?

možno by nezaškodilo hodiť sem nejaké linky na rozhovory s tými jeho spolužákama... V každom prípade, jedná sa o historky staré 40 rokov. Ja som bol na VŠ grázel a teraz by si na mňa povedal, že som bol vzorný študent, poznal som blbcov, ktorí nechápali primitívne veci na matematike a dnes sú milionári vo finančníctve...
Človek dozrieva a mení sa nie za 40 rokov, ale aj za 3. Tento tvoj príspevok hovorí o tom, že v tvojom prípade je dozrievanie hudbou budúcnosti. Verme, že nie ďalekej.
Čo sa týka Klausa, nevyznám sa v ňom, niektoré pramene tvrdia, že je murár, niektoré, že je sionista, ale mne pripadá ako suverénne najväčší český vlastenec spomedzi všetkých doterajších vašich politikov.

276076

06.10.2012 10:44

Julian Assange agent Mossadu!

Assange je nasadený

anonym 87.?.?.?

či ho nasadila CIA, alebo Mossad, to je jedno. Nasadili ho na to, aby "odhalil" tie tajné informácie, ktoré už nikomu neublížia.
Píše niekde Assange o 9/11?
Píše niekde Assange o Rothschildovej chobotnici?
Píše niekde Assange o tom, že v Budapešti a Prahe sa stavajú byty a domy pre milióny Izraelcov?
Píše niekde Assange o tom, že Izraelské deti sa v školách učia maďarčinu ako reč svojej novej vlasti?
Assange je ICH hráč.

276622

06.10.2012 10:51

Jak se postavit k důchodové reformě?

koloběh peněz

anonym 87.?.?.?

kolobeh peňazí daňových poplatníkov:
- odvody do súkromných DSS na úkor odvodov do sociálnej poisťovne
- v sociálnej posťovni je takto menej peňazí na vyplácanie terajších dôchodkov
- nevadí, štát si pre sociálnu poisťovňu požičia na úrok od tých istých, ktorí vlastnia tie DSS-ky
A úžernícka internacionála je spokojná. Zapamätajte si - toto je JEDINÝ účel dôchodkovej reformy.
A ešte maličkosť - u nás na Slovensku je sociálna poisťovňa - ako výberca odvodov od občanov a firiem - povinná zaplatiť DSS-kám ich podiel aj vtedy, ak firma len posiela výkazy ale poistné neplatí. Čiže Sociálna poisťovňa robí pre súkromné DSS-ky aj vymáhača pohľadávok - zadarmo. To je biznis!

276623

Mne sa to celé začína javiť trochu inak. Po roku 1990 sa úžernícka internacionála dostala k najcennejším majetkom východoeurópskych post-socialistických krajín. Postavili nám tu plechové búdy, kde nás žmýkajú ako citróny.
Zistili, že u nás dorazili na dno, tak idú ďalej - Grécko, Španielsko, Taliansko...
Paraziti vždy žili z hostiteľa, posledných niekoľko sto rokov zi životnú úroveň financujú z kolonizátorstva a na tom sa nič nezmenilo.
Naša jediná šanca je Eurázijská únia na čele s Ruskom. Od parazitov sa naozaj nedočkáme ničoho dobrého - to by sme už za 23 rokov konečne mohli zistiť.
Ak si Gréci konečne zvolia normálnu vládu, oni budú prví, čo sa s Putinom dohodnú. Potom dúfam, že sa všetkým ostatným otvoria oči.

276907

15.10.2012 18:44

Volby

RE: povedel jste to po slovensky a zcela spravne

anonym 87.?.?.?

Navrhujem začať napríklad tým, že poučíme každý aspoň časť svojich priateľov o tom, aby prestali konečne nadávať Grékom do lenivých svíň. Je to židobankárska manipulácia na rozdeľovanie a znepriateľovanie gójov. Verím, že si v krátkom čase dostatočné množstvo Európskych a Amerických gójov uvedomí, kto je ich nepriateľ a budú hľadať spoločný a efektívny postup na odstavenie parazitov od korýt.

277214

17.10.2012 12:32

Celosvětová drogová mafie a banky (I. díl)

a ebénci!

anonym 87.?.?.?

prosím všetkých o šírenie na verejnosti, teším sa na ďalšie pokračovanie.
Dúfam, že mi to admin nebude zazlievať, za pozornosť stojí aj tento seriál:
http://moje.hnonline.sk/node/11952 - zatiaľ posledná časť.

277334

pekná myšlienka, len je otázne, či Merkelová, alebo jej nástupca sa uspokoja s čellom, alebo basou, lebo orchester, kde bude Rusko, bude Rusko hrať prvé husle. A tak to má byť.
Vzostup utláčaného Slovanstva je nevyhnutný a verím že neodvratný.

277576

22.10.2012 17:49

Karadžič říká, že by měl být odměněn, místo obviňován

dožije sa spravodlivosti?

pravicový boľševik 87.?.?.?

Zomrie aj Karadžič vo väzení?

277613

24.10.2012 17:31

Z japonského blogera českým prezidentem?

keby som bol Čech...

pravicový boľševik 87.?.?.?

... asi by som sa nebál voliť tohto Japonca. Trochu ma ale irituje to pocikávanie sa v detstve - nebude z neho krutý diktátor, keď dostane do rúk moc?
Ako mladého ho odvrhlo Japonsko - vlasť, na ktorej náruč vsádzal a spoliehal sa. Takéto odkopnutie nikomu psychicky neprospeje.
Je cieľavedomý a veľmi veľmi ctižiadostivý. A práve ctižiadostivosť by podľa môjho skromného názoru nemala byť súčasťou výbavy žiadneho politika. Ak sa ako smetiar (popelář) chcel stať úspešným podnikateľom, musel veľakrát ohnúť chrbát a hovoriť a robiť, s čím nesúhlasil a čo sa mu bridilo. Teraz už si môže povedať skoro čo chce (nech skúsi spochybniť 6 miliónov, ak je frajer), tá jeho rétorika veľmi ľahko môže byť populizmus na tej správnej, aktuálnej vlne, lebo aj slepý vidí, že na scéne sa momentálne nevyskytuje ani jednooký medzi slepými.
Aby som nezabudol - je Okamura členom Rotary klubu? [zahanbení]

277745

24.10.2012 17:45

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

pravicový boľševik 87.?.?.?

a prečo je Dobrý katolík s velkým "D"? Alebo ak má byť velké "D", prečo potom malé "K"? Aha - Dobrý katolík s malým K...

277746

24.10.2012 17:57

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: hehe,

pravicový boľševik 87.?.?.?

s tými fízlami je to presne tak. Je to banda primitívov a nie náhodou - psychotesty pred prijatím slúžia na to, aby sa identifikovali tí najväčší blbci a tí sú prijatí. To by si páni dobre zavarili, keby do radov polície a armády pchali inteligentov!
Čiže ak sú fízli v niečom nevinní, tak len v tom, že sú sprostí - a aj to je z veľkej časti ich vina.
Je to bohužiaľ len na nich. Ak sa niekomu raz na nejakej akcii podarí presvedčiť policajtov postaviť sa na stranu demonštrantov, potom sa len psychopatickí deprivanti začnú báť.
Najskôr sa tak môže stať v Grécku.

277748

26.10.2012 11:31

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: takže

pravicový boľševik 87.?.?.?

zle si sa vyjadril. Nejedná sa o to, či je niekto národ sluhov. Jedná sa o to, že Česi sú napriek všetkým západným vplyvom v prvom rade Slovania, aj keď nám Slovákom - priesečníku európskeho Slovansktva, sú mentálne bližší Moraváci.
Slovania totiž v každom hľadajú v prvom rade to dobré, preto je pre deprivantov a rôznych cudzích parazitov relatívne jednoduché Slovanov oklamať a slizko zotročiť.
Dlho to už ale trvať nebude, Slovanov čaká vedúca úloha v Európe - a to je dobre.
Ak znásilnia dievča večer v parku, tak si veľa ľudí povie - načo tam liezla? Namiesto toho, aby sa sústredili na odsúdenie násilníka. Nemôžeme odsudzovať ľudí, že sú dôverčiví. Treba zmeniť svet tak, aby sa žilo dobre dôverčivým a nie parazitom. A toto je úloha Slovanov v tomto storočí.

277873

lenže ty si prezliekač kabátov, kdežto v stranách, ktoré sa o ratifikáciu zaslúžili, sú osobnosti, ktoré si stoja za svojím slovom (až do najbližšieho hromadného prezliekania, ktoré tu bolo naposledy v 1989) [bliji]

278014

12.11.2012 08:53

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

pravicový boľševik 87.?.?.?

vaša reakcia na pisateľa pred vami je oprávnená, ale z iného dôvodu. Skôr to vyzerá tak, že chazari používajú zlato len ako bublinu - prečo sa asi všade cez všetky svoje agentúry a médiá neustále rozkrikujú o raste jeho ceny... Sťahujú hotovosť za zlato a za hotovosť si kupujú REÁLNE hodnoty - pôdu, zdroje vody a nerastných surovín. A v neposlednom rade ľudské ruky a duše - bez pracovitosti árijcov by pokapali ako muchy, lebo z úžerníčenia kukurica nerastie.

278919

08.12.2012 23:12

Byl jsem na drogách jménem peníze

hahaha

pravicový boľševik 87.?.?.?

Drobík je len ďalší parazit oblečený v peknom obleku a voňavej košeli. Výrazne odporúčam tento článok a diskusiu pod ním: http://dolezite.sk/Strez_se_psychopata_muj_synu__48.html

280283

08.12.2012 23:35

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

pre upresnenie

pravicový boľševik 87.?.?.?

tie vražedné chemikálie pre Asadovu armádu balil do fólie svišť.

280284

13.02.2013 08:32

Světový bankovní byznys: Šokující údaje

RE: Je to stale chozeni kolem horke kase,nikam vedouci cesta.

pravicový boľševik 87.?.?.?

Pán Nohejl - som s Vami. A verte, že nás osvietených nie je až tak málo, len máme strach a neviem, kto nám ho pomôže premôcť. Je to na statočnosti armády a polície, ich radových členoch. Oni musia zistiť, pre koho pracujú a pre koho by mali pracovať, lebo ICH vynucovanie "práva" končí u týchto radových policajtov. Ale ako zabrániť tomu, aby do radov polície brali tých najsprostejších? Je zrejmé, načo slúžia psychotesty pri nábore policajtov - skúste ich absolvovať Vy a uvidíte, že nevyhoviete. Potrebujú sprostých a poslušných.

284769

18.02.2013 08:23

Přední genetik: Lidská inteligence zvolna upadá

duševná strava

pravicový boľševik 87.?.?.?

myslím, že oveľa väčší vplyv na pokles IQ má duševná strava, ktorú žerú diváci a poslucháči.

285076

25.02.2013 08:54

Nekontrolovatelný derivátový trh už ohrožuje nejen banky

Protokoly

pravicový boľševik 87.?.?.?

Stačí si prečítať Protokoly sionských mudrcov.

285389

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
417 336,79 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?