Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 3 různá jména: kerob, Serafín, Vojín XY.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

26.03.2013 07:39

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

Bohužel internet nebude to správné médium na spojování.

Serafín 109.?.?.?

I když to zní jako nesmysl, myslím, že internetem se tyto miniskupiny nezdruží do větších celků. Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Do chvíle, kdy tyto dejme tomu spolky stejně naladěných lidí budou pouze trávit svůj čas tlacháním o možnostech a coby bylo, kdyby mohlo být, tak se nebude dít nic. Když to, ale začne nabírat směr, který bude vážně míněným protipólem dosavadního systému, tak se začnou dít věci. Trolové všech ras a pohlaví se na povel systému slétnou a je po rozvoji. Můžeme to vidět i zde v diskuzi. A vlastně v jakékoli diskuzi pod článkem v alternativních zprávách. Nevím jestli je systém přímo platí, nebo je to pouze iniciativa osobní, ale vím spolehlivě, že takový trolové, dokážou v pohodě zavřít většinu stránek, nebo dobře míněných projektů. Nevidím před něma obrany. Jsou všude a rozlézají se jako mor. Od různých pochybovačů, až po naprosto odporné hyeny vysmívající se všemu a urážející každého v okolí. Jako dorozumívací prostředek jistě bezvadná věc, ale jinak si nejsem jist, jestli by to nebylo spíš kontraproduktivní. Navíc pod on line kontrolou systému. To pouze jako úvaha k tomu odstavci o spojování se přes internet. Jinak článek je slušný a v hodně věcech souhlasím.

287149

03.03.2013 09:45

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: kdo je tady bestie

Vojín XY 109.?.?.?

Vojín Kefalín. A co Vy si představujete pod takým pojmom spodina?

285669

06.11.2012 06:46

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zase změna?

kerob 109.?.?.?

Ne, kerob napsal asi toto. Zvědavec je veřejná stránka, na kterou má přístup každý. Když za to, co tady denně vyjde je někdo ochoten zaplatit, je to jeho věc. Kerob nikoho nenapadal a nikomu neradil. Kerob pouze upozornil na to, že za své prachy jako bonus na zvědavci můžeš Ty inteligente dostat také adresu do šanonu nějakého vyšetřovatele. Ať si editor dělá stránku jak chce. Je jeho. Ale proč se k tomu nesmím vyjádřit? Jak víš Ty dokonalosti, že jsem doteď neplatil i za Tebe, také jsem tady už nějaký pátek a vím přesně jak to tady chodí. A i když někdo nezaplatí ani korunu, je to pouze jeho věc a tyto hony na neplatiče, si tady strčte s prominutím někam. Mně je Stwora ukraden od doby udání těch dvou nešťastníků. A k Tvé první větě se vyjadřovat nebudu, protože já lidi nenazývám šmejdi. I když....A když jsme u Těch peněz. Přesně tyto články s podobnou debatou dělá na osudu Mašek v pravidelných intervalech. Vrátím se k tomu co jsem napsal prvně. Teď jsi mne utvrdil v tom, že je to tady jak v staré putyce. Nedej bože říct, že v hospodě není vše v pořádku. To se na Tebe sesypou štamgasti a ukážou Ti zač je toho loket. Ale v jednom máš pravdu. Celý Tvůj příspěvek se nese ve stylu...táhni tady je to naše. A máš pravdu. Z lidma jako Ty a Tobě podobní štamgasti nechci mít společný ani článek k přečtení.

278487

05.11.2012 17:41

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zase změna?

kerob 109.?.?.?

Já to taky nepsal Vám

278432

05.11.2012 17:36

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

kerob 109.?.?.?

Fajn. Při vší úctě k Vám i tomu jak dlouho sem chodíte. Vám jeho příspěvek připadá v pořádku? Je to nějaká zásluha se tady vyjadřovat? Nevím, ale to co tomu člověku odpověděl nemění nic na tom, kolikrát jste to tady slyšely. Trochu mi to tady začíná připomínat štamgasty v hospodě. Ti také nikoho nepustí ke stolu a nedej bože aby jim tam někdo do něčeho kecal. To reagují stejně. Jedno čínské přísloví praví,, nepokládej otázku, když nechceč slyšet odpopvěď,, Proč se editor každou chvíli ptá co má změnit, proč tady o tom vedete diskuze a výsledek? Zvědavec je pořád stejný. Takže co jsem já udělal za chybu, že jsem na hestroye reagoval? Nelíbí se mi to co napsal a nesouhlasím s ním. I ten tón si mohl ospusti. To jak dlouho sem chodí, na věci vůbec nic nemění. Naopak měl by vědět co se sluší. Hledáte tady cestu z marazmu světa a většina se nesnese ani mezi sebou v diskuzi.

278429

05.11.2012 11:27

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

kerob 109.?.?.?

Jo tak do nich. Ještě mu napište, že je neplatič. Vynutit, ponadávat, osočovat, to je také metoda. napadá Vás, že to placení je dobrovolné? A pod dobrovolností si představuju prostě a jednoduše dobrovolnost? Tak co se na něho čílíte? Napsal svůj názor a Vy po něm jedete jak po škodné. Trochu tolerance by neuškodilo, ne? A proč nemohu kritizovat web, který není můj a jsem neplatič? je to proti nejaké normě, zákonu, slušnosti, nebo co je na tom tak strašně špatně. Ajestli je to čistě editorova volba? No nemyslím. To se pozná podle lidí, kteří to jsou ochotni číst a neoplatiči i zaplatí. Tak nekopejte kolem sebe v domění, že tím někoho k něčemu dokopete, nebo přesvědčíte. Zrovna lidi s těmito příspěvky, jako píšete Vy jsou jedním z důvodů proč to tady nikdy nebude kultivovanější. proto spousta lidí nepošle nic, toto se dá najít všude. Nadávky a perzekuce každého,kdo netancuje podle předem stanovených not.

278388

05.11.2012 08:15

Je Zvědavec na odpis?

Zase změna?

kerob 109.?.?.?

A opět nadešel čas na článek o penězích, který se více, či méně opakuje v různých obměnách pravidelně. Je to pochopitelné a vlastně v pořádku. Musíte udržovat kasu a na platící čtenářstvo je potřeba občas udělat bubu. Teď Vám, ale napíšu něco, za co mne asi nebudete mít rád. Nenavrhujte změny grafiky, to se má dělat automaticky, bez velkých okolků. Nepovažuju to za nějaký vážný problém těchto stránek. Obsahově je to už pane editore horší. Pořád jakoby ze stránek vál duch stereotypu. Znáte takový případ, že se zastavíte ve městě, kde jste kdysy žil a vše se změnilo, nové fasády, nové náměstí a zajdete za roh a tam je ta stará hospoda z dětství, kam jste tátovi chodil pro pivo. Tam se nezměnilo nic. Je to nostalgie, stejný , ale zestárlý číšník, stejné pivo, ubrusy i toalety. U stolu sedí děti zemřelých štamgastů, kteří vypadají stejně jako jejich otcové. Ptám se, co tady chcete změnit, aby to bylo pro vaši kasu přínosem? Odpovím Vám a myslím, že nebudu daleko od pravdy. Každou změnou pouze přijdete o další peníze. Možná sem přijde pár nových hledatelů pravd, ale ve finále sí ekonomicky nepomůžete. Nechte to tak jak je. Dělejte to tak, jako doposud. Jinak to můžete pouze zničit. Buď to dělat chcete a budete na tom finančně špatně, nebo chcete vydělat a dělejte tady byznis. Promiňte, ale je to tak. Všechno to povídání o tom, že vše stojí peníze a musíte také žít, žijeme každý den, ze všech stran se to na nás valí. Nevyhrožujte zavřením zvědavce, nebo tím, že kdo neplatí ať sem prostě nechodí. Je to nehodno zvědavce i Vás. Udělejte přístup pouze pro platící a zavřete to do dvou měsíců. To víte sám. Tolik ke změnám. Nejdůležitější věc ovšem pořád zůstává ve mne, jako v trezoru. Už je bezpečné sem něco psát? Neudáte mne? Nezlobte se, není to podpásovka. Pouze nechci aby se na to zapomělo. Vy si asi dnes přejete opak. Tam se pane editore stal bod zlomu, kdy zvědavec zanechává stín pochybností a obav. Ne kvůli článkům, ale kvůli Vám

278369

24.10.2012 11:09

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: hehe,

kerob 109.?.?.?

Napsal jste to přesně. Je to hra a mění se pouze kulisy a herci. Není to v podstatě žádná věda, žádní suprmocní se sofistikovaným vymýváním mozků. Žádné neprolomitelné síly, suprtajní zednáři. To vše jsou pouze lidé, stejní jako my. Pouze chtějí aby jsme si mysleli, že nemáme proti nim šanci. Proto používají už stovky let stejnou metodu. Starašení,chléb a hry. Občas válka a jede se znova a tak pořád dokola. Oni se mají dobře a drtivá většina se mezi sebou pere o to, kdo jim bude lépe sloužit. Za to dostanou pár stříbrných, trochu luxusu a pocitu důležitosti. Někdy je pouze nezavřou a stačí to k pocitu spokojenosti. A přitom klíč je v tom co jste napsal. Nebojovat s něma, to jenom posiluje jejich moc a dává jim důvpod vymýšlet stále nové obranné nechanizmy. Chce se to na ně prostě vysrat. Nadobro, natrvalo a žít si to co chceme. Třeba bez te jejich energetiky, bohatství, úspěšnosti, rakoviny a depresí. Oni pak zaniknou samy.

277719

19.10.2012 10:21

Kup si maso u českého řezníka!

Co?

kerob 109.?.?.?

Co s tím uděláme? No teda teď jste mne nasral a rozesmál zároveň. Vždyť jste si odppověděl hned na začátku, když jste napsal že ,, nebudu jmenovat,, Tak proč nás tím obtěžujete? Co má za smysl takový výkřik do tmy? Co jste nám vlastně chtěl říct? Že máte téměř kamaráda, který otravuje lidi? Vy to víte a co jste udělal? Napsl jste nicneříkající článeček a ptáte se co s tím udeláme? No nevím třeba volte komunisty jako odpor, nebo revoluci, nebo trhejte bza plachtou volební lístky. Nebo křičte na všechny strany jaký je to bordel. Ale, co tak začít u sebe. Přestaňte si s takovým člověkem hrát z modýlkama, přestaňte takovým lidem pracovat a varujte všechny kolem sebe. Ale na to je potřeba charakter, odvaha a možná i ztráta zakázky a to je problém, že? Tak co s tím uděláme? Já vám odpovím za Vás. Nic jako ze vším. Příště si hrejte z modýlkem a nehrejte si na pohoršeného spisovatele.

277466

04.10.2012 07:08

Julian Assange agent Mossadu!

co naděláte?

kerob 109.?.?.?

U nás, se zase nakupovalo v neexistujícím supermarketu a ještě se stála fronta. Stačilo to vylepit po zastávkách MHD. Myslím, že mladý Remunda zblbnul celou širou vlast. nechápu smysl tohoto článku, ale asi jsem po ráno moc rozespalý.

276411

02.10.2012 07:12

Ještě jednou můj názor na Klause

Víte pane redaktore,já Vás chápu, ale nesouhlasím.

kerob 109.?.?.?

Chápu toho člověka ABCD... Ja s tím mám stejný problém. Možná je to tím, jak píšete na konci, že žijete za oceánem. My ovšem žijeme tady a snášíme tuto denodenní situaci na vlastní kůži. Takže většina z nás neoslavuje V. Klause tak jako Vy. Možná žijete život jinak, než většina Vašich čtenářu, možná je to něčim jiným. Víte, kdy si většina Vašich čtenářů zaletěla naposled do Kanady? Já vám to povím-nikdy. Bože teď to schytám o závisti. Ne tak jsem to nemyslel. Ono se články na všech podobných servrech začínají točit pořád dokola. Je potřeba čtenáře chytit a dát jim možnost opět zaplatit. Není to nic špatného a říká se tomu podnikání. Ale nějak je událostí více a stejně není o čem psát. Teda psát ano, ale řešit neustále mezinárodní konspirační politiku se trochu přejí. Pozoruji to na sobě. Vlastně chodím už jenom sem a na OM. Tady chtějí peníze a tak postupně opouštím i Zvědavce. Víte nechci chodit na Zvědavce číst články o tom jak jsem se 22 let v Klausovi pletl a jak nakonec nerozumím ničemu. To mne opravdu nebere.

276036

29.09.2012 11:08

Přímý útok na prezidenta

RE: Klaus o tom útoku předem každopádně nevěděl

kerob 109.?.?.?

No Vy jste si jist, že Klaus o tom dopředu nevěděl a já jsem si zase jist, že ochranka neselhala. Teda neselhala ve smyslu, že něco zanedbala. To, že to tak vypadá, ještě neznamená, že to tak je. Vysvětlovat to tím, že v USA už pár prezidentů bylo zabito a proto jsou více ostražití, je nesmysl. Ani naše ochranka prezidenta nejsou Pepíci z hospody na růžku, co denně vše vyřeší. jsou to stejní profíci jako kdekoli jinde, tomu věřte. Tam se nedostanete proto, že nikoho jiného nemají. Navíc nelze uvěřit, že hlídají a vlastně nehlídají a jenom tak postávají kolem. Myslím, že někdo chce, aby to tak vypadalo. Nakonec jako vše v teto republice se my plebs stejně pravdu nikdy nedozvíme. maximálně vyhodí jednohoaž dva policajty co za to můžou asi tak, jako já za 31. díl majora Zemana.

275811

17.09.2012 09:11

Komu slouží chaos prezidentské volby

Ale, ale

kerob 109.?.?.?

Na kvalitě kandidátů je vidět v jakém je Čechiš společnost stavu. Zmítá se v myšlenkových výronech všemožnách hodnotitelů, rádců, kritiků a kdoví koho. Stejně tak jejich zájmy jsou křišťálově čisté, že už čistší být nemůžou. Chce se mi napsat Česká president, dobrá president. Kdo to bude? No ten nejlépe prokomunikovaný.A obyvatelstvo bude čumět, jako ostatně za posledních 300 let, čumělo na všechno, co se kolem něho dělo. Snad za výkřiků na hovínkách.cz o tom jak odvádí kde jaký Pepan poctivě daně a jak Růžena poctivě pracuje, se nebude dít nic, ani kdyby to vyhrál ten suprvzdělaný pomalovaný trotl. Vlastně by se nic nestalo, kdyby to vyhrál jeho čokl. Tady máme psy rádi. Co bude dál? No nic. Bude dělat svou práci pro toho, kdo ho prosadil a vše půjede dál. Přípitek (možná) oslepnutí těch, kteří ještě trochu vidí a pak jiné důležitější problémy společnosti. Třeba nějaká mega, supr show. Česko má talent, jak zkurvit život příští generaci. Stejně tak, jak nám ho zkurvila ta předchozí. Dokud se ve většině makovic nerozbřeskne, tak vše půjde podle jistého Josefa ,, to chce klid,, Článek pana Bartoše si přečte asi 386 lidí a Ti ostatní stejně vědí vše, tak jim těžko nějak poradit. Na to mají Tv a hospodu. Tam se odehrávají dějiny teto země. Tak vlastně o nic nejde. Zvládli jsme Husáka, pak dočasně Havla, proč by jsme nezvládli nějakého trotla, který buší hlavou o naříkajíci zeď?

274976

16.09.2012 07:10

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: názorná ukázka

kerob 109.?.?.?

Promiňte, že se Vám do toho pletu, ale Vy chcete říct, že díky DPH máme málo, kuřáků, alkoholiků, tlustých, blbých, nemocných? Takže DPH je vlastně dobrota zaslaná nám z hůry. Díky vládo, že na nás myslíš a nedovolíš nám chlastat tolik, kolik by jsme chtěli. Ty jediná víš jak DPH zasáhne naši kapsu a nedovolí se nám ožírat víc, než Ty vševědoucí povolíš. Díky za Tvé DPH. Bez něj by jsme nemohli žít. Vše by jsme totiž prolili hrdlem. Díky naše spasitelko. Takto mám brát Váš příspěvek?

274912

13.09.2012 08:06

V první řadě jde o prachy

Pane editore???

kerob 109.?.?.?

Od počátku devadesátych let slyšíme, že stávka není řešení, že škrty jsou nutné, že balíčky opatření (zdražování) jsou nezbytností, že transformace, že privatizace, že kupónovka, že vše je ekonomicky správně nastavené, pouze chybí tu a tam škrtat a pak už bude jenom dobře. Tak se ohlédněme přes rameno a podívejme se na těch 22 let. Kdo stál u zrodu? Klaus a Zeman. A kolikrát jste si všichni utahovali opasky? Snad stokrát. Výsledek ať si dosadí každý sám. Kdo žije v teto Bohem opuštěné zemi, tak to vidí. Jeden je dodnes prezidentem a druhý na stará kolena možná bude. Nikdo za nic nenese ani morální odpovědnost. Nikdo nemá sebereflexi, čest a hrdost říct že se nám to tady nějak nepovedlo. Každé slovo je obaleno nánosem stupidní politiky a tzv diplomacie. A tak všichni toho nakecají, ale za slovo je chytit nelze. Věřit jim také nelze. Keci o tom jak Klaus zastupuje české zájmy? Pchá a jaké že to jsou zájmy? Že občas něco vetuje, aby to za 14 dní prošlo bez nutnosti jeho podpisu? Nebo kde a co zastupuje? Vždyť je to hra na politiku a demokracií. Snad všichni tady na Zvědavci víme, nebo aspoň mnoho tušíme, jak to s tím světem a naší zemí vlastně doopravdy vypadá. Pane editore Vám se divím. S tou Vaši poznámkou pod článkem se nějak nemůžu vypořádat.

274726

06.09.2012 10:52

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

jj, ztartil se v tom, tak jste mu přispěchal na pomoc. No ani ve dvou nebudte mít větší váhu.

274470

06.09.2012 10:07

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

Zbyšku ještě jsem zapoměl jedni věc. Možná si pletete, nebo nerozlišujete sledování velkého bráchu a sledování Frantu z Vršovic co vykládá všude po internetu, že marijánka je in a že kus za 100 a do toho ještě jeho brácha dělá na krajském úřade pocfleka hejtmanovi od te zlé levice. Tam jistě pracuje zasyslený štáb v kanclu a denně hledají a rozkrývají. Ano tam je to tak jak píšete. Bohužel to je uplně něco jiného o čem tady vedeme debatu.

274460

06.09.2012 10:01

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

Zbyšku to mě zkoušíte? Nebojte, lidí je dost a hlavně ve státní správě, bezpečnostních agenturách, vše co spadají mod ministerstvo vnitra a obrany. To jsou statisíce lidí, podotýkám loajálních a dobře zaplacených lidí. Víte jaké byli počty policie, když jsme byli ČSSR o 15 milionech lidí? Asi 30 000. Dnes je nás 10 mega a policajtů, měšťáků, tajných všech co do toho lze zařadit je přes 100 000. Tehdá nebyla kamera v HD rozlišení na každém rohu v pěti kusech. Nebo Zbyšku proč si myslíte že tam ty kamery někdo instaluje. Aby tam byli pro parádu? A k tedruhé části, jak počítač vyhodnotí větu? Zadejte si třeba v opeře Ctrl+F a do okénka napište slovo. A najde vám to na stránce to slovo okamžitě ve všech výskytech. Takto je to jednoduché. Teda ve zkratce. A teď si vemte software na kterém pracují nejlepší mozky z tajných služeb, univerzitách, v soukromém sektoru. To pak ten soft i myslí a předvídá, kde to slovo napíšete a proč. A vážně mne nezkoušejte.

274458

06.09.2012 08:22

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

Říkáte, že drobných lidí se sledování nikdy týkat nebude? A mohu s Váma kategoricky nesouhlasit? To je jenom krůček od věty, že kdo nic nedělá, nemusí se ničeho bát a že proti těmto šmírovacím technologiím protestují pouze ti, co nemají čisté svědomí. Je to pouze Vaše obrana z nemožnosti s tím nic udělat, nebo si to opravdu myslíte? Smějete se když slyšíte o 100 000 mailů které někdo sleduje? No já vám s klidným srdcem sdělím, že každý mail je sledovám, každý hovor uchován. Záznamy se nemažou, pouze se archivují. Stejně kamery a data z nich. Nic se nevyhodí. Není důvod. Proč si myslíte, že je potřeba parta policajtů v kanceláři, kteří se přehrabují Vašim mailem? Na to stačí počítač a teprve, když je potřeba konkrétně něco prostudovat, tak nastupuje člověk. Když nastupuje jakákoliv totalita, nebo válka, lidé tomu nechtějí věřit. Když procitnou, je většinou hodně pozdě. Celá naše historie nás to učí. Bohužel lidé nechtějí koukat na pravdu otevřenýma očima. Radějí věří propagandě a pak si k tomu dávají rozumy typu. Mně se to netýká, já mám vše v pořádku. Jenomže zapomínají, že těm, kdo mají vysoké ambice, touhu po vládnutí, po penězích, vůdcům a demagogům nesejde na nějakém obyčejném ,, drobném,, člověku.

274448

23.08.2012 10:55

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

kerob 109.?.?.?

Čeho se bojí? No přece ,,nás,,. Jenomže my jako lidé jsme tak roztříštěni, že oni můžou být zatím v klidu. Nejdřív ,,nám,, to musí dojít.

273755

23.08.2012 10:34

Manželstvo ako právny vzťah

Co se stalo s manželstvím jako takovým?

kerob 109.?.?.?

Za posledních dejme tomu pár let je manželství jako takové degradováno na něco jako členství ve spolku chovatelů poštovních holubů. Každý den čteme nějaké nářky homosexuálů, lezeb, transvestitů a já nevím koho ještě (začínám se v těch orientacích trochu ztrácet) jak nemají stejné postavení, jak jim společnost nedokáže rozumět, jak jsou naprosto normální atd. až po adopce dětí. Vždy s každým požadavkem otvírají prostor pro požadavky další. A těch diskuzí a článků je tolik, až s toho jde hlava kolem a nejde je přehlédnout bez postižení touto psaudo humanistickou problematikou. Zatímco typická rodina, denně zápasí ze školkou, prací, bydlením, školou, splácením a snaží se nějak v teto době přežít. Ze strany těchto pseudo ochránců je tradiční rodina zesměšňována, ponižována a maximálně brána v potaz pouze jako příměr. Když oni můžou, tak my také. Všichni víme že nejmocnější z nejmocnějších dávají peníze a pokyny k rozvýření těchto diskuzí a to jenom s toho důvodu, aby společnost rozbili a degradovali lidi v ní žijící. To se pak ta Evropa lépe ovládá a lépe prosazuje NWO, ať už si pod tím představujeme cokoliv. Vysledky vidíme denně a utvrzuje nás v tom každý pochod hrdosti, normálnosti a příměry typu, že v přírodě jsou zvířata také homosexuální. Otázkou je co s tím? Na jedné straně rodina, která zápasí o nějaký slušnější život a denodenní dávka adrenalinu z vydělávání a vychovávání, ji nic víc nedovolí. Na straně druhé lobování, neomezená podpora ambasád USA, Izraele a nevyčerpatelné finance na propagaci těchto zvráceností. Kdo vyhraje? Já myslím, že je to víc než jasné. Ovšem jak se k tomu postavit nevím. Dnes desetileté dítě chodí naočkováno ze školy, že homosexualita je správná, že demokracie je jediné možné zřízení, že zbraně jsou fuj, že bombardování v Lybií je nutné a td. Možná nám ještě zbývá si o tom psát, ale asi to nebude stačit k nějakému návratu k postavení tradiční rodiny v teto době, kde společnost jako taková trpí jednou morovou ránou za druhou. Snad jedině říci shalom s Váma naši spasitelé. Děláte to skvěle.

273749

01.08.2012 17:24

Izrael načapal Turecko rozpolcené

RE: A co Libie?

kerob 109.?.?.?

Proč myslíte, že ignoruje? Co máte nového, nebo zajimavého k volbám v Lybii? Něco se Vás zeptám. Kolik falšování voleb bylo dokázáno v demokratických státech, kde vše relativně funguje, kde je tzv.demokracie a kde můžete jít volit bez obav o svůj život a přesto jsou volební výsledky mnohdy zpochybněny. Jak si asi myslíte, že se volilo v Lybií? Demokraticky, svobodně, podle vlastního uvážení? Jak asi probíhala volební kampaň? Pokuste se napsat něco konkrétnějšího a uvidíte, že to tady není žádné tabu. Je to jednoduché a tak jak Vám odpověděl ,,dub,, Ono o tom není co psát.

272817

25.07.2012 19:29

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

Shrnul jste to pěkně. Souhlasím se vším co jste napsal. Snad jenom pro upřesnění. Těmi 15-20 lety jsem ani tak nemyslel četnost konfliktů, jako sofistikovanost s jakou jsou prováděny. Myslím tím události po pádu dvojčat, včetně teto události samotné. Ale jinak jste to popsal moc hezky.

272486

25.07.2012 12:22

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

To co jste napsal má logiku a já s tím souhlasím. Pouze bych nevyčleňoval ten konflikt světů. To co se děje dnes v arabském světě a to jak USA a NATO válčí v těchto končinách je podle mne opravdová válka světů. Vždyť se podívejme na Lybií. Tam to bylo ukázkové i s propagandistickou a téměř rituální popravou, nebo spíš umučením Kaddáfiho. A Írán je v posloupnosti další jiný svět pro tyto všehoschopné tzv.spojence. Ono vyvážet demokracií je jedna věc, ale pravý význam slova, který to pro arabský svět má, včetně humanitárních bombiček velikosti slona, je už věc druhá. Víme, že takto nelze demokracie dosáhnout, ani kdyby se Hillary rozkrájela a propaganda jela o 300% víc.

272473

25.07.2012 11:41

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

Jistě je pravdou, že je jedno jestli mráz přichází z Kremlu, nebo z Bílého domu. Jenomže Amerika těží z toho, že vyhrála studenou válku a z rozpadu Ruska. Takže ztratila protipól a utrhla se z řetězu. Je to vidět všude tam, kam šlápne noha Amerického vojáka. Zbytečně nad tím polemizujeme, ale jisté vyvážení sil je nezbytně nutné. Ať se nám to líbí nebo ne. Jinak nás zahltí sofistikovaná, ultramoderní světová totalita a bude jedno kdo bude v jejím vedení. Proto se dnes spousta lidí obrací k Moskvě v naději, že nedopustí úplné zhroucení teto narušené rovnováhy. Ovšem je tady ještě Čína, která zatím vyčkává a buduje armádu. Bohužel je tady možnost, že všichni jsou už domluveni a hra na rozdělení světových sil se pouze hraje pro okolní svět. A toho se obávám já, že sféra zájmů je už rozdělena. Pak se také může stát že mráz začne přicházet z několika stran a nám pak může být už pouze zima.

272469

25.07.2012 10:39

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

,,Opravdu bych doporučoval panu Stworovi vybírat si autory a pokud možno si uvědomit, že ruští nacionalisté, nevidící "břevno v oku svém" nejsou opravdu ideálním zdrojem,, Proč myslíte? A kdo je tím prověřeným zdrojem z kterého čerpáte Vy? Doporučte něco. Třeba BBC, CNN. MFD. TV NOVA, ČT? Nebo kde čerpáte info Vy? Jistě že nelze brát pouze jeden zdroj informací a utvářet si závěry. Ovšem věta ,, Abychom ještě na USA nevzpomínali se slzou v oku,, je z dnešního pohledu na svět a události posledních 15-20 let velice zajimavá.

272465

22.07.2012 10:50

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

kerob 109.?.?.?

No možná mi to nesedí, ale kdo z nás má informace. Máme pouze to co si nastudujeme a myslíme. Dáváme si dohromady skládanku, kterou nemůžeme z určitostí složit, neb netušíme jaké je zadání. Takže vše je vaření z vody. Vědí to pouze ti, kdož to mají naplánováno a provádějí to. To je viditelné i bez většího hloubání. Nicméně vlastnit ještě neznamená mít to podmaněné. Vlastnit stát prostřednictvím nadnárodních korporací, dluhů a loajální vlády, která kope za vlastníka a ne za národ, ještě neznamená, že ten stát máte podmaněný. A myslíte že přestanou? Že jim bude stačit Syrie? Ne pak zase Irán a pak bude konec? Ne nebude, bude další stát, který je potřeba si podmanit i za cenu války a naprostého chaosu.Co se zničí si lidé nakonec vlastníma silama opraví. Oni to pouze zafinancují na mnohaprocentní nesplatitelný dluh. A tak pořád dokola. Nicméně netvrdím, že to píšu tak aby se Vám to líbilo a sedělo to do Vaši skládanky. Nemám patent na pravdu. Mám stejné info jako Vy. Pouze se ho snažím poskládat podle své hlavy. Nicméně základní fakta nám sedí a oba víme kam že to vlastně spěje. Už i ovečky u sračkometů začínají pochybovat.

272327

22.07.2012 09:36

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

kerob 109.?.?.?

Říkáte po zuby ozbrojený diktátor? Nebudu Vám brát iluze a Vaši oficiální sračkometovou pravdu, ale Assad pravděpodobně padne a možná skončí jako Kaddáfi. A proč? V příspěvku nademnou to je popsáno přesně. Tato mocenská hra tzv. západu a s nim provázaných rodin, které vlastní vše včetně nás samotných, nepřestane dokud nezničí a nepodmaní si vše. Mají plán a podle toho fungují. Vy i já jsme pro ně něco jako okem neviditelná bakterie, která má jediný účel. A vůbec jim nevadí jaké máme názory a jestli se v nich shodneme. Říkáte diktátor, ale to byl přece Kaddáfi také a všichni si s ním třásli pravice. Kde je ten diktátorský režim dnes a jak je lidem? Co myslíte je ta demokracie západního stylu, to dobité právo vše rozprodat nadnárodním koncernům opravdu to, po čem touží lidé? Irák, Afghánistán, Lybie a teď Syrie. Pak Irán. Tam všude žijí lidé už tisíce let a nechme na nich, ať oni posoudí jestli žijí pod útlakem diktátora a jestli chtějí, tak ať si ho třeba pověsí, nebo nosí na rukou. Ovšem je to jejich země a jejich vláda. To oni se musí rozhodnout a vypořádat se s tím. Ne Hilary Clinton, NATO, EU a já nevím kdo ještě. A pokud píšete že nejsou schopni se ubránit Ruskýma zbraněma, tak je to lidové povstání. Já jsem si jist, že jestli se Rus opravdu nasere a vjede tam se zbraněma, tak západ a Hillary se zmůžou pouze na plané kecy a do týdne je po povstání. Vlastně něco jako už proběhlo s požíračem kravat. Myslím, že to také kolidovalo s olympiádou.

272324

18.07.2012 10:38

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

O co Vám jde?

kerob 109.?.?.?

Nemůžu si pomoct, ale ať se snažím sebevíc, nerozumím tomu. Opravdu to píšu s plnou vážností, že tomuto tzv.problému nerozumím. Před pár lety, dejme tomu 20 let jsem znal jednoho staršího pána, který byl hercem v divadle a při jednom vinárnou opojeném rozhovoru se mi přiznal, že není na holky, ale na kluky. Že s věkem přibývá problémů se sháněním partnerů a že je to vlastně jeho prokletí. Do te doby jsem to nevěděl a pak mi to bylo jedno. Proč ne? Co mi je po tom kam si kdo strká po večerech své nádobíčko. Proč bych měl jeho sexuálním zájmům věnovat jakoukoliv pozornost? Proč to píšu? Proto, že pořád a že jsem se snažil to nějak pochopit, nedokážu tento problém nijak pochopit. Kdo tady utiskuje homosexuály? (Já jsem pořád pro slovo buzerant, ale tady to nenapíšu, protože bych byl označen za homofoba). Co je v lidském společenství hrdého na tom, že si nějaký tlustý, zarostlý chlap navlékne růžovou paruku, sundá kalhoty a jenom ve slipech mává na zděšené kolemdoucí z alegorického vozu duhovou vlajkou a za rytmu Ilonky Czákové se vlní do rytmu ,,růžovou, jen růžovou tiriruru rip rip,,Komu se tím co vysvětluje, dokazuje? Za jaká práva tito postižení (a to postižení píšu ůmyslně, protože jsem o tom přesvědčen) spoluobčané vlastně bojují? Právo na co? Chodit nahý? Strkat si ho do zadku na veřejnosti, nebo o co vlastně jde? Tak si dejte nějakou placku na čelo, třeba jsem normální a mám rád růžovou a nechte své okolí na pokoji.Proč potřebujete záštitu ambasády USA a Izraele? O čem se nás snažíte přesvědčit? Nenapadlo Vás, že sloužíte za užitečné idioty v pravém slova smyslu? Že nejde o Vaše zadnice, ale o rozklad společnosti? K čemu se to vlastně propůjčujete a jak se Vám s tím žije? Proč se vymezujete samy ze společnosti a v hlavách máme zakódováno, že Vás už tá 96% většina sere? Máte na to nějakou odpověď. Vy si myslíte, že strkat si ho do zadku a líbat se s vousatým chlapem je normální, já si myslím, že není a je mi z toho na blití. Ovšem proč se o tom máme přesvědčovat z nějakých pochodů? Tak se doma líbejte a strkejte si ho kam chcete, ale co já stím? Co vlastně po nás chcete? Adopci dětí? A až i toho dosáhnete, tak pak co? Vlatní tramvaj? Jak říkám, opravdu tomu nedokážu porozumět. Kerob

272173

17.07.2012 06:46

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Totalita...

kerob 109.?.?.?

Promiňte, ale jaké výsledky?

272065

02.07.2012 20:29

Piráti na internetu

RE: Pirateni..

kerob 109.?.?.?

Obávám se, že na toto Vám nikdo neodpoví. Nevím proč. Je to jako nějaká kletba, která jim nedovolí o tom přemýšlet. Vemte nájem, benzín, potraviny a vlastně dnes už cokoliv. Vše je přinejmenším srovnatelné s cenama na západ od nás. Minimální mzda ve Švýcarech 80 000 Kč a ceny? Téměř stejné. Plat tramvajáka v Rakousku nebo v Německu, mzda dělníka v automobilce v DM a CZ. Nechápu, proč to nikoho nezajimá. Na Slovensku Euro. Kolik vydělá pokladní v Berlíně ve stejném supermarketu u stejného majitele tam a na Slovensku? Vždyť její produktivita je stejná, jinak ji vyhodí. To je i případ těch CD. Stejný autor, materiál a lisovna v Číně. Dovoz stejný k nám i do USA. Nechápu, kde je ta chyba. Víte to někdo, proč je toto téměř tabu?

271406

25.06.2012 07:51

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Guantanamo?

kerob 109.?.?.?

A proč by to měl vysvětlovat zvědavec? Ať vysvětlí USA jak je možné, že někoho zadržuje dlouhá léta bez soudu ve vězení mimo USA a pak když ho po dlouhých letech výslechů a to i mučení, které osobně Křovínek podepsal, propustí, se takový mukl stane šéfem teroristické sítě. To by to v té Americe bylo docela na pováženou, když jim propuštění vězni z Guantanáma zakládají teroristické organizace v jiných státech. Podle mého mínění i vězení v civilizované zemičce, třeba za krádež jízdního kola dokáže člověku nehezky zamíchat se životem a ten má pak co dělat, aby se zase, pokuď tedy chce, vrátil do normálního života, natož zakládal organizace v jiných státech. Myslíte že takto propuštěný vězeň není pod kontrolou tajných služeb i po propuštění? Tak proč myslíte, že by toto měl vysvětlovat zvědavec. Napadá mě trochu ,,zcestná,, myšlenka. Co když na Guantanámu spíš ty teroristy vyrábějí, než potlačují. Ale jak píšu je to zcestná myšlenka.A ještě dovětek mimo téma. Prohlížeč google chrome mi hlásí asi toto. Na teto stránce se vyskytuje nebezpečný obsah-chcete stránku načíst? To jenom tak pro zasmání, jak to ten pan Google v USA všechno ví?

271090

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 0

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 6

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 4

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 085,08 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?