Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 41 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, salamoun, Salman, Santos, Sanyasi, smetiar.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.08.2011 09:31

Znásilnění Libye

ešte dodám

Santos 62.?.?.?

ja ešte dodám
Beni Walid a Syrtha spolupracujú vrámci možnosti v boji proti povstalcom - ide hlavne o viazanie jednotiek. keby padol beni walid všetko by šlo na Syrthu - Beni walid ale drží a preto sa drží aj Syrtha.
Sabha včera opäť strašne rozbila rebelský útok , uvidíme či si rebeli nerozmyslia svoj pokus o ovládnutie mesta, pretože nato sa moc o sabhu nestará, aj keď bombarduje aj tam, ale pomenej.
Brega - to máš asi pravdu, pochybujem že ju kontrolujú povstalci, lebo zatiaľ sa nepochválili so zajatím 7000 najlepších kaddáfiho vojakov a jedného z kaddáfiho synov, ktorý tam je veliteľ. boii aj fámy, že odtiaľ mali vojaci len tak odísť, ale to asi ťažko, lebo mesto je hermeticky obkľúčené, čiže jednoducho nemali ako odísť. skôr si myslím, že odtiaľ správy neprichádzajú preto, lebo sa rebeli nemajú čím pochváliť.

oveľa zaujímavšia situácia vyzerá byť veru na západe. včera som písal, že alzírsky vojaci o sile asi 1000 mužov mali vstúpiť do oblasti ghamasha a následne posilnený na asi 5 000 vojakov k Nalutu. odpoveď al kaidy mal byť útok v alžírsku na vojenskú akadémiu a následna odpoveď ažírčanov zase v duchu, že nemienia uznať NTC, ak nedeklaruje boj proti al -kaide - čo je dôležitý faktor, lebo je to ich sused.
Misuráta je veru záhadou odtiaľ nič nie je ani zbla, čo ma prekvapuje, lebo by som čakal, že ntc ju aspoň spomenie ale nič. je možné že 15. augusta bola naozaj dobytá a rebeli ktorým sa odtiaľ podarilo ujsť cez prístav boli napokon tí rebeli, ktorých nato na francúzskych člnoch dopravilo do prístavu v Tripolise.

správy z Líbye na blogoch tiež hovoria, že Alžírčania majú vraj veľké obavy, že práve oni budú po Líbyi na rade, a preto sa snažia byť aktívnejší. Vieme totiž, že al kaida je v Alžírsku vcelku silná a vieme tiež, že vo francúzskych učebniciach sa o Alžírsku neučí (tak to bolo v minulost, či to už zmenili neviem). čiže postoj tejto krajiny je jasný. kmene zo saharských oblastí údajne prisľúbili pomoc kaddáfimu (nie len z oblasti Líbyjskej sahary). otázka je čo sa vlastne v Líbyi deje - kde je líbyjska armáda? v Tripolise má byť len niekoľko jednotiek premiešaných s dobrovoľníkmi a tí sú tími vojakmi čo robia rebelom problémy.
tiež sa objavila správa a to je fakt zaujímavé, že došlo k roztržke medzi NATO a militantami zo strany rebelov. údajne ich nato označilo za nespoľahlivých vojakov a naopak militanti neveria NATO. do Líbye údajne prišli nie len francúzske jednotky (cudzinecká légia) a britské elitné jednotky ale aj dánske. momentálne práve tieto jednotky vedú hlavný boj o Tripolis, majú údajne byť o sile 5000 mužov.

ešte len bude zložité čo to zistiť, lebo veľa reportérov včera odišlo z Tripolisu (zaujímavé, že keď ho kontroloval kaddáfi mohli odísť, ale neodišli a boli úplne v bezpečí a teraz ich z bezpečnostných dôvodov evakuovali).

252214

06.09.2011 13:00

Muslimské země s ropou: Připravte se na operaci rozděl a panuj a „rozdrť a pumpuj“

je to výsmech všetkých obetí islamských extrémistov minulých aj súčastných aj budúcich. Plukovník Gaddafí bránil svetsk

Santos 62.?.?.?

je to výsmech všetkých obetí islamských extrémistov minulých aj súčastných aj budúcich.
Plukovník Gaddafí bránil svetský obsah štátu. NATO dopomohlo k islamskému pojatiu štátu v Lýbii lebo podporilo v boji najredikálnejšie islamské sily moslimského džihádu. Tak nech má TeraZ NATO čo chcelo, islamofašizoidú Lýbiu namiesto sekulárnej Lýbie spolupracujúcej so CIA, s MOSADOM s MI16 a inými prodemokratickými silami. je to výsmech obetí zo 11 septembra v New Yorku. lebo PLUK Gaddafi je protimoslimská sila. Ale NATO ako vyždy podporuje tvrdý islam a islamizáciu sveta.

252566

07.09.2011 14:39

Vzpoura v Libyi zprávou pro Chaveze

Ze nas tu nás korporátne médiá, tlač rozhlas televize internet

Santos 62.?.?.?

Ze nas tu nás korporátne médiá, tlač rozhlas televize internet neinformuje o tom, ze na katarskeho emira bol spachany atentat, 8 ludi z ochranky je mrtvych, emir je tazko zraneny (podla inych info tiez mrtvy). To uz je tak 2-3 dni stara informacia. 173 vojakov 22.pluku SAS sa vrati do Britanie v najblizsich dnoch. Straty, ktore jednotka utrpela su v GB vnimane ako nepripustne. Presne cisla su utajene, ale podla roznych zdrojov zahynulo 21-35 vojakov, najma pri utoku na Tripolis a taktiez pri zostreleni vrtulnika nedaleho libyjsko-alzirskej hranice.

252642

09.09.2011 14:16

Je to válka TOTALu, monsieur

zelená slobodná Lýbia TV, pozerajte necenzurované správy a zapnite si zvuk zelená slobodná Lýbia TV

Santos 62.?.?.?

zelená slobodná Lýbia TV, pozerajte necenzurované správy a zapnite si zvuk

zelená slobodná Lýbia TV pod vedením usmievavého plukovníka Gaddfího z neznámej slobodnej oázy zo Sahary a Informuje:
http://www.ilibya.tv/ilibyajihad.htm

252862

27.09.2011 10:09

Kongres hodlá potrestat Palestince, ale dokonce i Izrael protestuje

Ľudia toto je Absurdita na entú.

Sanyasi 62.?.?.?

Absurdita na entú.
Ľudia toto je Absurdita na entú.
Európania pretože mali čierne svedomie za Holokaust na židovskom národe vymysleli šialený plán.
To že OSN vytvorila Izrael a židovský štát je dobrá a kladná vec. Čo je zle je to že OSN a Veľká Británia nedávala zo svojho. ANGLICKO V KOLONIáLNEJ VOJNE UKRADLO OTTOMANSKEJ MOSLIMSKEJ ríši Palestínu a PROSTREDNÍCTVOM OSN JU DAROVALO židovským prisťahovalcom z z celého sveta . Títo prisťahovalci vôbec nemali vôbec väzby na pôvodnú palestínsku arabskú , islamskú či arabskú pravoslávnu kultúru ani vzťahy k arabskému pôvodnému obavyteľstvu.
Kvôli jednej krivde holokaust sa vyrobila iná krivda krádež území Pôvodnému arabskému obyvateľstvu.
Zo súčastnej Historickej palestíny ostalo 23 percent a ani to nechcú dať Izraelčania Palestínčanom. Izrael bojkotoje názory a vyhlásenia toho OSN čo vytvorilo Izreal.
neviem ako by sa páčilo slovákom keby sa vytvorila napríklad čečenská enkláva v okolí Prešova a teraz čečenci z celého sveta by prišli do Prešova za chvíľku by ich bolo 5 miliónov a tlačili by sa pod Tatry a do Bratislavy. OSN by ich uznalo za samostatný štát a A títo prisťahovalci by nedovolili Slovákom vytvoriť si svoj štát. iem že každé prirovnanie pokrivkáva ale asi na ilustráciu toľko. Mali Dať Izraelskému národu priestory inde vo svete kde je málo prisťahovalcov. Napríklad v Severnej Austrálii . To boli tiež Anglické územia.


Ilustračné mapy a linky: http://www.interlink.szm.com/ps.html

254007

30.09.2011 10:11

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Som ZVEDAVý čI POLÍCIA BUDE KONTAKTOVAŤ NAPRíKLAD sme

smetiar 62.?.?.?

Som ZVEDAVÝ ČI POLÍCIA BUDE KONTAKTOVAŤ NAPRíKLAD redaktorov bulváru s názvom Sme
Lebo klamú. A klamť je trestný čin. Že vraj Kuba dopestuje a vyrobí len tonu cukru: Tona je jedna paleta cukru v obchode teda 1000 kg . Myslíte si páni policajti že je to pravda? Ak ak dokážem že Kuba vyrobí ročne milion ton cukru zavoláte redaktorov SME na pohovor? Nie? Nezavoláte? Alebo Pravdu má vravieť len jeden a druhý nemusí?
http://www.sme.sk/c/6077154/havana-rusi-ministerstvo-cukru.html

254203

05.10.2011 14:33

Čeho Libye dosáhla, co bylo zničeno

NATO a jejich rebelové přímo utočili na nemocnici v Sirtě

smetiar 62.?.?.?

Červený kříž uvedl, že NATO a jejich rebelové přímo utočili na nemocnici v Sirtě, Hichem Khadhraoui řekla, že „několik raket spadlo mezi nemocniční budovy, když jsme tam byli. Viděli jsme spoustu ohně.“

Ve stejnou dobu NATO zabraňuje civilistům bombardovámní cest k nemocnici a k obytným oblastem, během procesu zemřely stovky zraněných civilistů. Khadhraoui uvedla, že „další zranění nebo nemocní lidé se nemůžou dostat do nemocnice kvůli boji a leteckým útokům NATO.

NATO a rebelové napadli nemocnici pár momentů poté, co do ní vstoupil Červený kříž, co je cílem krinimálníků NATO? Plánují zabít pracovníky Červeného kříže a stovky pacientů v nemocnici a pak z toho vinit Libyjskou Jamahiryiu? Jaký jiný motiv byl tito zločinci a propuštění vězni mohli mít? Je to zoufalý pokus, poslední možnost?

Muž utíkající ze Sirty řekl, že NATO bombarduje náhodné cíle, nejspíš aby terorizovali populaci až do podmanění. Ali řekl, že se svou rodinou odešel, protože „stáli mezi bombardováním NATO a odstřelováním rebelů, bombardování je zvláště náhodné a často zasahuje civilní budovy.“

Tohle je realita na zemi, pokus o genocidu, kdy organizace jako HRW mlčí a nic neodsuzují.
Že neklamem tu je anglicky:
http://libyasos.blogspot.com/2011/10/libya-crime-in-sirte-rebels-were.html

Epilóg ku správe:
Uz zase... Nestacili nam uz Kaddafiho skryse, ukryty, zahranicne cesty, intergalakticke lety, mrtvy syn, mrtvi synovia, utecena dcera, 6 razy mrtvy a z toho dva razy na vlastne oci videny pochovany jeden syn...teraz vyrukovali s Mutassimom,ktory,kde inde sa moze ukryvat ako v nemocnici.Ano, urcite je tam, pretoze,ak to povie niekto z NTC ,tak je to zarucena pravda a ak to cirou nahodou ani pravda nie je,tak NTC povie...ano, klamali sme,ale to len v zaujme ochrany civilistov, chceme zlomit odpor Kaddafiho vojakov.Mutassim je v nemocnici prezeleceny za sestricku, Moussa Ibrahim mu pozical zelene gatky, cepček dodala fanynka z Malaciek a je to.Podla neoverenych informacii,ale urcite zarucenych sa zdrziava medzi transfuznym a patologickym oddelenim, bol aj na pohotovosti,ale vraj tam kradol kyslik, tak ho vyprali o poschodie nizsie.Pije krv, vybera infuzie, na patologiu chodi kontrolovat rpg, minomety a kalasniky, lebo,ak si pamatate na tu spravu spred 3 mesiacov, tak Kaddafi si schovava v nemocniciach arzenal.Na jiske, kde je pokoj, su vraj tri tanky, tam zvykne prenocovat aj s celou svojou brigadou,podla mainstreamu o sile troch muzov, jeden z nich nema ruku a druhy zle vidi, s tretim tiez nie je nieco v poriadku...Mutassim uz stihol znasilnit tri macence a jedneho povstalca, pretoze sa nudil...z roztopase zamiena viagru za modre lentilky, doslo uz k dvom urazom...Tymito zarucenymi spravami povstalci potvrdzuju svoju ubohost, nech vymyslia nieco lepsie...mozno to funguje na niektorych Libyjcov,na mna urcite nie...Clanok sa mal zacat:"Kde bolo,tam bolo, za siedmymi horami a 15 ropnymi vezami...zil jeden velmi kakany ujo "

254545

02.11.2011 16:25

Dvě aktuální krize

referendum v Grecku určite odmietne euroval

Sanyasi 62.?.?.?

Greci zacinaju chapat svoju poziciu
a ze im hrozi stat vecnym dlznikom eurozony, lepsie povedane nemeckych a francuskych bank. Maju dve moznosti a to bud zostanu na dalsich 1000 rokov dlznikmi a niekolkonasobne preplatia svoje dlhy na urokoch a rozpredajoch greckeho majetku alebo vyhlasit bankrot a zacat od zaciatku. Nemecke a francuzske banky sa zatrasu v zakladoch, Taliansko, Spanielsko dostanu tvrdu ranu a bud naozaj prijmu tvrde usporne opatrenia, alebo budu nasledovat Grecko a samozrejme poradovnik je dlhsi. Vycistenie ekonomickeho priestoru je nutne a neda sa mu vyhnut, aj keby Trichet s Barrosom a Miklosom zlozili odu na eurokoryto. Vsetko ma svoje hranice unosnosti a zda sa, ze Europa tieto medze dosiahla. Bud prijme EU razne opatrenia alebo sa odporuca do vecnych lovist a zaidne eurokoryto nepomoze, pretoze tie eurokoryta su naplnene nie peniazmi ale dlhmi !

256469

11.06.2012 11:44

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

Rusi sa už zastreľujú do Sýrie, Izraela , Libanonu

Salman 62.?.?.?

Ľudia nebojte sa:
Rusi sa už zastreľujú do Sýrie, Izraela , Libanonu
Viac v linku s videami strieľaných rakiet:
Dôkazy s videami:
http://eretz.cz/2012/06/izraelci-libanonci-vcera-pozorovali-ufo/

270491

Zaujímavá správa z Izraela

http://www.sme.sk/c/6413021/v-jeruzaleme-zneuctili-pamatnik-holokaustu-jad-vasem.html

270494

11.06.2012 12:13

Izrael podnikl rázné kroky proti lidem vyhýbajícím se vojenské službě

Tu je odpoveď tých ľudí

62.?.?.?

Tu je odpoveď tých ľudí:
http://www.sme.sk/c/6413021/v-jeruzaleme-zneuctili-pamatnik-holokaustu-jad-vasem.html

270495

11.06.2012 17:15

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

čitajte len čítajte

62.?.?.?

http://www.sme.sk/c/6413671/lybia-poslala-delegaciu-z-haagu-do-vazenia.html

270502

11.06.2012 17:26

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

No zrhňme to. Skutočne na strane fanatických islamistov stojí západná európa a Amerika. Skutočne na protislamských pozí

salamoun 62.?.?.?

No zrhňme to. Skutočne na strane fanatických islamistov stojí západná európa a Amerika.
Skutočne na protislamských pozíciách stojí jedine Rusko a Izreal.

270505

12.06.2012 09:24

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Ja si myslím

62.?.?.?

myslím že problém s Izraelom bol v tom že európania mali špinavé svedomie za holokaust cez 2 sv. vojnu ktorý sa udial a jednu neprávosť vyrobili ďaľšou neprávosťou.
vymysleli si štát Izralel / čo je veľmi dobrá vec čo aj ja schvaľujem že Izrael je/ ale čo je zle že ho urobili ho na územiach kde už tisíce rokov žijú iní ľudia a to moslimskí a kresťanskí arabi.
Akoby Keltov napríklad v roku 1945 začali sústreďovať umelo z celého sveta napríklad do obladsti Modry a Pezinka ale s tým že tu už pôvodné obyvateľstvo žije. toto mohol vymysleť len šialenec.
Kto si myslel že z toho nebudú boje bol blázon.
Prečo neurobili Izraelský štát napríklad v Austrálii napríklad v málo obývaných severných teritóriách? Všetko by bolo v pokoji mieri a kľude. Ale niekto chcel asi konflikty a boje. na blízkom východe.
Celý problém je teda v tomto.
teda autorov tohoto plánu buď viedla hlboká nevedomosť a hlúposť v danej problematike Blízkeho východu alebo naopak boli až príliš múdri a viedol ich zlý zámer. vyvolať medzi muslimským arabským obavytreteľstvom a európskymi prisťahovalacami juadistického náboženstva živnú pôdu na konflikty.

Veď OSN v roku 1948 schválila existenciu štátu Izrael v oblasti bývalého Britského mandátneho územia Palestína čo bol aj je fatálny omyl pre LUDSTVO a kvôli ktorému trpia milóny Izraelcov a milióny Arabov.
Na druhej strane kkeby OSN išlo o skutočné riešenie problému tak v roku 1948 bola určila hranice Izraela na príklad v Západnej alebo Severnej Austrálii všetci by boli šťastní a spokojníaj izaraelci aj arabi aj celý svet. Ale malá skupina vojnových štváčov huckala židov na takú somarinu aby išli na výbušný blízký východ. Totálne šialenstvo.
Nechápem ale čo je ťažké na pochopenie že keď sa idem sťahovať do paneláku kde je napríklad 50 bytov z toho niektoré sú obsadé niektoré sú poloprázdne a niektoré sú prázdne pečo sa idem sťahovať na nabitého , t.j. natrieskaného bytu PALESTÍNY?
Austrália je prázna podporuje prisťahovalectvo. To isté Kanada aj iné krajiny.

270531

12.06.2012 11:22

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

Veľmi dôležité info k sitácii:

62.?.?.?

Veľmi dôležité info k sitácii:

http://afinabul.blog.cz/1206/moskva-ma-informacie-ze-syrske-opozicne-sily-bojuju-pod-zahranicnym-velenim

270541

12.06.2012 14:10

Rusko, Čína a WTO (I)

Veľmi dôležité info:

salman 62.?.?.?

Veľmi dôležité info:

http://veda.sme.sk/c/6413743/nebesky-palac-caka-taikonautku.html

270550

26.06.2012 13:34

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Presne tak ako sa píše v článku. Tu je nejaké doplňujce info to tom:

62.?.?.?

Presne tak ako sa píše v článku. Tu je nejaké doplňujce info to tom:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

271160

26.06.2012 14:59

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Turecká provokácia

62.?.?.?

Už sa to varí ako guláš ešte prisoliť a a
okoreniť:
Turecká provakácia:
http://www.sme.sk/c/6434226/erdogan-turecko-bude-reagovat-na-vojenske-provokacie-syrie.html

271163

27.06.2012 18:46

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Práve sa uskutočnil Bombový útok na sýrsku televíziu :

62.?.?.?

Práve sa uskutočnil Bombový útok na sýrsku televíziu :
http://spravy.pravda.sk/pri-utoku-na-provladnu-syr...

271219

28.06.2012 13:51

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Turecko dneska t.j. štvrtok ráno prisúva obrnené vojenské vozidlá a iné kanóny na HRANICE SO SÝRIOU:

62.?.?.?

Turecko dneska t.j. štvrtok ráno prisúva obrnené vojenské vozidlá a iné kanóny na HRANICE SO SÝRIOU:
http://www.sme.sk/c/6437249/turecko-rozmiestnuje-vojensku-techniku-pri-hraniciach-so-syriou.html

271260

28.06.2012 14:15

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

Zneužitie judaizmu na politické ciele sa volá sionizmus. Viac píšem o tomto na mojom webe:

62.?.?.?

Zneužitie judaizmu na politické ciele sa volá sionizmus. Viac píšem o tomto na mojom webe:
http://www.ezoterika.szm.com/

271261

28.06.2012 18:23

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Smutné mrtvy civilisti.

62.?.?.?

Al kajda úraduje:
http://www.sme.sk/c/6437655/hlavnym-mestom-syrie-otriasol-mohutny-vybuch.html

271269

02.07.2012 17:39

Fantomová válka Sýrie a Turecka

USA sa snaží o svetovládu.

62.?.?.?

USA sa snaží o svetovládu.
Viac je tuto:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

271402

04.07.2012 09:42

Fantomová válka Sýrie a Turecka

tak tak

62.?.?.?

tak tak:
http://www.sme.sk/c/6444929/arafata-mozno-otravili-na-jeho-veciach-nasli-stopy-jedu.html

271472

04.07.2012 09:43

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

presne o tomto

62.?.?.?

presne o tomto píšem tu:
http://www.ezoterika.szm.com/

271474

04.07.2012 13:04

Fantomová válka Sýrie a Turecka

češka poporuje rebéliu.

Salman 62.?.?.?

češka poporuje rebéliu.

http://www.sme.sk/c/6444928/syrska-policia-zatkla-cesku-obvinuje-ju-z-podpory-rebelov.html

271494

13.07.2012 14:33

Hizballáh odhalil špionážní buňku pracující pro USA a Izrael

Viac o celej situácii je tu:

62.?.?.?

Viac o celej situácii je tu:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

271895

17.08.2012 09:27

Tlak na rozpoutání občanské války v Turecku přes syrskou past

V jednej tajnej správe CIA sa píše že cieľom destabilizácie

62.?.?.?

V jednej tajnej správe CIA sa píše že cieľom destabilizácie Turecka o ktoré sa teraz hraje je vytvorenie veľkého Arménska s Mestami Van jazerom Van horou Ararat a jeho pripojení k Arménskej republike a tiež vytvorenie Kurdistanu a jeho pripojenie k Sýrskemu Kurdistanu a Ireckej Kurdskej autonómnej oblasti. linky:
KURDISTAN
http://www.interlink.szm.com/kurdistan.html
Veľké Arménsko:
http://www.interlink.szm.com/karabakh.html
Malé arménsko:
http://www.interlink.szm.com/am.html

273437

20.08.2012 08:23

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

Něco o fungovaní církve:

62.?.?.?

Něco o fungovaní církve:
http://www.ezoterika.szm.com/zjavenia.html

273574

22.08.2012 08:05

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

Aj ja som bol na sviečkovej manifestácii lebo som chcel slobodu v roku 1988

62.?.?.?

Aj ja som bol na sviečkovej manifestácii lebo som chcel slobodu v roku 1988 ale keď som sa dozvedel isté skutočnosti dnes o pánovi čarnogurskom a o pánovi Sokolovi tak mi je veľmi toho ľúto že som bojoval za takýchto dvoch ľudí čo si to vôbec nezaslúžia. Ja som bol pred justičným palácom v roku 1989 a skandoval som že slobodu Čarnogurskému, ale keby bol zavretý tam dnes tak by som len povedal esembákom dobre ho tam toho Janka len strážte:

Viac je v blogu:

http://www.postoy.sk/node/3724

273707

26.09.2012 14:56

Dagestán: Sýrie přichází do Ruska

Božie mlyny melú plaly ale isto Linka:

62.?.?.?

Božie mlyny melú pomaly ale isto Linka:

http://www.sme.sk/c/6546733/mladika-ktory-zajal-ka...

275539

28.09.2012 15:42

Zlatá bula sicilská a idea české státnosti

Bula potvrdila hranice českého kráľovstva

62.?.?.?

Bula potvrdila hranice českého kráľovstva a tiež jeho nedeliteľnosť medzi iné kráľovstvá a jeho samostatnosť.
Ale ako vidno Hitler si z toho robil prd a Habsburgovci tiež.

275749

09.10.2012 10:11

Boje na turecko-syrské hranici předehrou intervence NATO?

Vrelo doporučujem pozrieť!!!

62.?.?.?

Zajímavý film o syrské válce
http://www.youtube.com/watch?v=Jv8mRVEgCy0

276828

10.10.2012 14:37

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

Takto môžete veriť main streemovej tlači

62.?.?.?

http://www.lidovky.cz/vietnam-zakazal-bohatym-komu...


Píše sa o vietnamcoch a o ich svadbách a a na obrázku je Bahrajnská princezná dcéra bahrajnského sultána , len nech veria hlupáčikovia my vieme svoje pravda.

276865

10.10.2012 16:02

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

v USA nie je normálna demokracia

62.?.?.?

v USA nie je normálna demokracia.
je možné aby v USA normálne vyhral nejaký normálny kandidát ako napríklad v demokratickej Venezuele?
Opýtam sa takto, može v USA sa stať prezidentom komunista?
Alebo aspoň kandidivať?
Vždy vyhrá len prívrženec wall steetu a finačnej americkej oligarchie. Či vyhrá demokrat alebo republikán stále to je jedno.
Prečo nevyhrá v USA taký Cháves?
Toto je koropratívny fašizmus

276866

15.10.2012 12:52

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

Turci už vyskakujú aj do arménov

62.?.?.?

Turci už vyskakujú aj do arménov

http://www.sme.sk/c/6568710/armenske-lietadlo-smerujuce-do-syrie-donutili-pristat-v-turecku.html

277192

09.11.2012 14:34

Sýrie, Turecko a Kurdové

erdogan-si-mysli-ze-je-novym-osmanskym-sultanom-tvrdi-asad

62.?.?.?

najnovšia správa k situácii:
http://www.sme.sk/c/6597915/erdogan-si-mysli-ze-je...

278791

28.11.2012 18:19

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

Článok k tomuto problému.

62.?.?.?

Článok k tomuto problému:
http://tech.sme.sk/c/6614743/google-sa-postavil-pr...

279718

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 3

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 883,66 Kč
1 unce stříbra
521,24 Kč
Bitcoin
421 938,50 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?