Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 33 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Kadlik, MartinM.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.11.2009 17:03

O lidech a bramborech

RE: uh ?

MartinM 88.?.?.?

Vesnice jsou zaostalé? Považujete mačkanice při nástupu do pražské MHD za pokročilé? [smích]

204377

09.08.2011 22:03

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

Jedno zcela proste a genialni rezeni

Kadlik 88.?.?.?

Mam prosty a jednoduchy reseni udelame z cely antarktidy trestaneckou kolonii a zavreme tam vsechny svetovy bankere a politiky a od te doby budeme mit na svete mir a neuveritelnou prosperitu. [vyplazený jazyk]

250347

28.08.2011 10:19

McHuba mává „vlajkou svobody“

RE: No

88.?.?.?

JJ presne tak dneska aby se kazda zemne co neni pod nadvladou centralni banky bala ze jim tam pridou amici zavadet demogracii [bliji]

252073

08.09.2011 12:03

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: O.N. fašista?

Kadlik 88.?.?.?

ANO vystizeno naprosto presne nas problem je vtom ze timto syndromem je postizena veseka vladnouci luza v tomto state a vsichni rektalni alpiniste nabaleni kolem.

252732

18.09.2011 09:45

Moc a její původ

RE: Moc

Kadlik 88.?.?.?

Tak na todle musim reagovat clovece vy si snad nevidite na spicku nosu. Vezmu to poporadku od toho Marxe bohuzel si presne nepamakuju v kerym zahranicnim platku kterej emerickej ekonom presne to rekl ale kdyz si pustite radio show alexe jonese tak se to urcite dozvite pac ten to tam vytrubuje minimalne 1x dene. Jo a ted ktomu co relk respektive co mu vyslo z jeho studiji a to je to zarazejici pac on tvtdi ze Marx mel vpodstate pravdu a kapitalistickou ekonomiku zahubi nadvyroba zbytecnyho zbozi ktery nigdo nechce. Staci se podivat na dnesi stav veci ve svete pomalu ale jiste lidi odmitaj kupovat shit co jim je k nicem a nebo si to proste nemuzou dovolit protoze uz bydlej ve stanovym mestecku misto ve svym dome kterej jim banka sebrala protoze nemel na to zaplatit zanej 4 nasobnou hodnotu jeho skutecny ceny.
"Stát si může odmitnout půjčovat a mít vyrovnaný rozpočet" Tak todle snad nemuzete myslet vazne ukazte my nakyho politika klidne i zahranicniho kterej bude takovej blazen a bude riskovat vlastni zivot aby prosadil vyrovnanej rozpocet a zrusil statni dluh pomoci kterych dnes nadnarodni banky ovladaji vetsinu statu sveta.
"Nebo je snad věřitel nějak nutí aby tu plasmovou televizi, auto, dům zakoupili ještě dnes?" ano presne tak a jestly si myslite ze to tak nejni puste si televizi a skuste chvilku sledovat reklamy, jo a pak se taky podivejte komu ty velke nadnarodni firmy vyrabejici treba nove plazmy patri... ano hledal jste sprave jsou to opet nad narodni bankovni domy pokud tam stale tu moc tech veritelu nevidite tak vam asi neni pomoci.
"Spotřebitel. To on určuje co se bude vyrábět." no tak to uz jste uplne spadnul z visne , zkon poptavka nabidka funguje jen v pocitacovejch modelech ekonomie a to jeste ne ve vsech. tvrdit ze ro funguje v realnym zivote je totalne zcestny. BTW pokud chcete videt opravdu funkci model ekonomie nainstalujete si EVE online a prostudujte jak tam funguje market to je prikladny model poptavky a nabidky a fungije jen proto ze je to uzavreny system s limity a hranicemy tubiz neco ceho se v realne zivode neda dosahnou.

253596

04.10.2011 10:03

Tunelování

Co dodat

Kadlik 88.?.?.?

Co ktomu dodat nebude to dlouho trvat a vsichni nasi novy miliardari budou koukat kde nechal tesar diru protoze az rozsvitime tak ty rozkradaci narodniho majetku se bud budou houpat s politikama na lucernach a nebo budou zavreny az zcernaj.

254420

18.11.2011 10:50

Sametové rozkradení republiky

Tak je na case si vzit narodni majetek spatky

Kadlik 88.?.?.?

Dle meho skormneho nevzdelaneho usudku nadchzi doba kdy se musi vzdelani a spravedlivi lide nejlepe s pravnickym vdelanim dat dohromady a pripravit nove zakony ktere prevedou rozkradene narodni jmeni zpet posd spravu statu a posle socasne politiky a jejich kamaradicky podnikatele tam kam parti za poradne tlusty mrize.Coz potazmo vyzaduje semknuti celeho naroda protoze to zreme bude mit za nasledek postaveni se na odpor svetovemu baknovnimu gangu valecnych zlocincu a nepozemskych zrud pripadne i nake to humanitarni bombardovani od strycka sama.

257233

12.12.2011 11:26

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: Zbraně proti zbraním...

Kadlik 88.?.?.?

A to je presne o co jim jde aby nakymu labylnimu jedinci ruplo on takle zbrkle zareagoval a hups muzou jeste vice utahnout srouby a zacit odebirat obcanum zbrane.

258383

13.12.2011 23:30

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Desetitisíce demonstrantů...

Kadlik 88.?.?.?

Vytej v realite Normalizacni propagandy korporatniho fasizmu.

258495

Predem poukauzuji ze nejsem ekonom ani jinak podobne vyplachnutej idiot s papirem na to ze sem sezral salamounovo hovno. Ale dovolim si rict ze jim vidim az do zaludku takze si vy vsichni chytraci muzete strcit svoje ekonomicky rozbory a stohy cisel kterejma si muzete dokazovat a vyvracet svoje ekonomicky teorie do aleluja, podstata veci je jednoducha jako facka FED a ECB tisknou stohy fiat money pomoci kterejch nas vsecny okradaj o veskejej majetek a hodnoty ktery dnes a dene svoji otrockou praci vytavarime a az nebude co krast a o co nas obirat tak nas vsechny nazenou do koncentracnich taboru a otocoej kohoutky s cyklonem-B.
Tak to jen tak na okraj kdyby jste nekdo nevedel o co tady bezi.

258537

04.02.2012 10:24

Argentina: testovací polygon pro zrežírovaný finanční kolaps. A co poučení pro Evropu?

Vyberte penize z bank dokud je cas

Kadlik 88.?.?.?

Toto dokazuje jednu prostou skutecnost chcete-li usporit nejake penize okamzite je vyberte z banky a jiz nikdy je tam neulozte zpet, samoztejme skladovani bankovek ve strozoku je taky nesmysl to by jste si znicily zada [smích] takze co s usporama co setrime na duchod ?
Nezalezi na tom jak moc mame schema je stale stejny alesmon rocni zasoba trvanlivych potravin a zbytek zlate a stribrne mince ty majtnejsi pak i nejake ty cihlicky POZOR! dulezite upozorneni zadne investicni zlato pekne leskouckej kov zrucky do rucky za vase penize,ani zadny penize ted zlato dodame pozdeji jinak dopadnete jako Gerald Celente ukazou vam dlohej nos a zlato za nekolik milionu dolaru papa nemas a nigdy to znas uz nedostanes [vyplazený jazyk]
Samozrejme ne vse se promenuje za lesky kov je potreba si ponechat pohotovastni zasobu cashe na rychlej nakup survival equipmentu kdyz uvidime ze se to sere to je asi tak povinej zaklad co muze rozumnej clovek udelat pro to aby se zacal pripravovat na duchod v tomdle svete.
Co dodat snad uz jen pro otrlejsi to co radi Alex Jones buy land, Guns and barbed wire!

262572

08.02.2012 08:26

Paulův tábor považuje výsledky hlasování v Nevadě za podvod

Poznamka editora

Kadlik 88.?.?.?

Nejsou to jen kanadska media ale obecne media po celem svete i u nas kdykoliv se mluvi o nadchazejicich americkych prezidentskych volbach tak Ron Paul neexistuje proste ho vsichni ignorujou a to i veskera tzv. verejnopravni media ktera maji podavat kopletni ucelenej obraz jen papouskujou normalizacni propagandu korporatniho fasizmu [bliji] tfuj tajbl velebnosti doktora galena a bilou nemac na ne zrudy jedny nelidsky.

262798

16.02.2012 18:53

Rothschildové chtějí íránské banky

RE: Liga proti hanobení Slovanů

Kadlik 88.?.?.?

"Let me issue and control a nation's money and I care not who writes the laws" - Amshall Rothschild

Zakony sou ti na nic dokad nevezmeme do rukou klacky a nepozeneme je jako husiti tak se nic nezmeni.

263465

24.02.2012 11:06

Kdo vyzbrojuje gang nazvaný „Svobodná syrská armáda“?

RE: zkouška zbraňových systémů

Kadlik 88.?.?.?

Presne podle dlouho predem pripraveneho a osveceneho scenare Syrie je jen dalsi v rade Zbysek Breznak to ve svej knihach a dokumentech pro administrativu popsal vcelku presne a uz tak pred 10 -12 lety [bliji]

263915

29.03.2012 09:56

“Arogance těch, co vedou tuto zemi, dosáhla vrcholu,” říká novinářka Jana Lorencová

Rikam to porat a zrejme nigdo neposloucha

Kadlik 88.?.?.?

Troubim to ve vsech diskuzich kam me pustej dokad slusny lidi tydle zemne nevezmou do rukou klacky a nezavrou nasi politickou a ekonomickou elitu zlodeju a lharu az zcerna a nesebere jima nakradenej majetek a neprevede ho zpet pod statni spravu tak se v tydle zemy nebudeme mit dobre a stale to pujde od teseti k peti.

266050

29.03.2012 18:17

“Arogance těch, co vedou tuto zemi, dosáhla vrcholu,” říká novinářka Jana Lorencová

RE: Rikam to porat a zrejme nigdo neposloucha

Kadlik 88.?.?.?

Jen at si pro me pridou ja narozdil od nich se nebojim a nekradu!

"Pokládáme za samozřejmé pravdy, že všichni lidé jsou stvořeni sobě rovni, že jsou obdařeni svým stvořitelem určitými nezcizitelnými právy, že mezi tato práva náleží život, svoboda a sledování osobního štěstí. Že k zajištění těchto práv se ustanovují mezi lidmi vlády, odvozující svojí oprávněnou moc ze souhlasu těch, jimž vládnou. Že kdykoliv počne být některá vláda těmto cílům na překážku, má lid právo jí změnit nebo zrušit a ustanovit vládu novou, která by byla založena na takových zásadách a měla svoji pravomoc upravenou takovým způsobem, jak uzná lid za nejvhodnější pro zajištění své bezpečnosti a svého štěstí.

Rozvážnost sice přikazuje, aby dlouho ustavené vlády nebyly měněny pro nejasné a prchavé důvody; a souhlasně veškerá zkušenost ukazuje, že lidstvo je mnohem náchylnější ke strádání, dokud je zlo snesitelné, než k narovnání sebe sama zavržením forem, kterým je přivyklé. Jestliže ale dlouhý sled zlořádu a uchvacování, pronásledující trvale týž objekt, se rozvíjí do podoby podřízenosti naprosté despocii, je jejich právem, je jejich povinností, svrhnout takovou vládu a obstarat nové stráže své budoucí bezpečnosti."

266080

16.04.2012 12:14

Sexmise

RE: Ano, feminismus je zlý

Kadlik 88.?.?.?

No nechci bejt kverulant ale baba Blazkova by si mela udelat domaci ukoly a podivat se do historie kdo vymyslel stvoril a financuje moderni feminismus a 100% muzu rict ze ty co zatmim stojej tak tim opravdu nejde o prava zen. Jinak freminismus je jednou z hlavnich pricin disfuncnosti soucasnych modernich rodin.
A ne nejsem zadnej sovinista a jsem za prava a rovnopravnost zen ale odsud potsud a soucasnej moderni feminismus a nektere zmanipulovane a brainwashnute silene sufrazetky se snazi stuj co stuj posazovat agendu svych chlebodarcu a totalne znicit a demontovat model tradicni rodiny.

267032

18.04.2012 10:35

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

ANO

Kadlik 88.?.?.?

ANO je toho opravdu hodne schnileho ve state ceskem, a ja to troubim kudy chodim dokud vsichni lide dobre vule nepchopi ze jenom dobra vule nestaci a nevezmou do ruky klacky a nevyzenem ty zlodeje lhare a vlastizradce co vedou tendle stat do zahuby tak se tu dobre mit nebudeme.
A nemusime tema klackama ani nikoho maltit staci kdyz nas bude dost a budeme snima pred strakovkou, snemovnou, senatem a hradem busit do zemne smejdi se kravalu leknou tak ze budou utikat jak krizaci u domazlic a uz se nigdy nevratej a kdyz ne tak ji tema klackam preci jenom trochu pomuzeme.

267185

19.04.2012 09:28

Žofínské Kalouskovy tlachy

RE: Podnikatel Jančura osočil Kalouska z krádeží,

Kadlik 88.?.?.?

Kalousku nechtej me potkat asi bych se neudrzel [cool]

267248

01.05.2012 09:27

Českou politickou scénu může vyléčit jen šoková terapie

Zavrit az zcernaj

Kadlik 88.?.?.?

Vsechny politiky i s jejich kmotrama zavrit az zcernaj a rovnou bez soudu sou to politici tudiz pro ne presumce neviny neplati vini dokud neprokazou svoji nevinu. A sup snima do pracovniho tabora a postavit zpet cukrovary co nam nechaly srovnat ze zemi at sou konecne taky uzitecni po 20 letech skozeni [cool]

268021

04.06.2012 11:50

Zprávy uvádí jako jediné oběti teroristického útoku v Houla stoupence Assada

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

Kadlik 88.?.?.?

Naprosto souhlasim ale musute si uvedomit ze uz nemame zadne skutecne zurnalisty alespon ne v mainstream mediich tam je to samej goebbelsator a rektalni alpinista korporatniho fasizmu a to nejen v sokromych mediich ale i v ceske televizi ktera rozhodne neni verejnopravna a nezavisla je to jen dalsi hlasna troba korporatniho fasizmu na kterou by maoch bejt doktor Goebbels hrdej.

270238

09.06.2012 18:33

Exekutor na steroidech

RE: Exekutoři jsou zločinci. Všichni!

Kadlik 88.?.?.?

Muzu jen souhlasit a divim se ze jeste nakymu ubozakovy neruplo v kouli a nepodpalil dotycnejm exekutorum barak nad hlavou kdyby mne takle zacaly sikanovat tak to dlouho trvat nebude a hori ma panenko!

270433

10.07.2012 09:49

Smrt americké ústavy

RE: Toho berete jeste vazne?

88.?.?.?

Prestan tady kydat spinu agente zivcaku. Takovejdlech blogeru co jenom hazej spinu nejen na Paul Craig Robertse ale i na Alexe Jonese, Paul Joseph Watsona a dalsi skutecny novinare co si dovolujou psat pravdu a ne jen politicky korektni propagandu jako mainstemovy medialni prostituti.A proto na kazdej clanek krerej napisou hned stovky vladnich agentu zacnou psat proti blogy a hazet na ne spinu. Ale na nas uz to neplati my uz ty jejich triky zname. A hazet blato sim ze se snat nejaky prilepi muze bej hodne osemetny pac lidi by pak navas spatky misto blata mohli zacit hazet dlazebni kostky.

271773

15.08.2012 11:39

30 zemí se setkalo v Teheránu jako alternativa útoku na Sýrii plánovaného Hillary Clinton

RE: Musíme všichni věřit ve zdravý rozum

Kadlik 88.?.?.?

Ano musi zvitezit humanita a zdravy rozum, ale musime proto vsichni neco udelat jinak se obavam ze to muze dopadnout tak ze Teheranska konference a jeji jakakolliv dalsi podoba bude jen kresleni hranice mezi pristima znepratelenejma stranama v WW 3, kterou ma po padu syrie a utoku na iran naplanovanou Zbynda Brezinskich a jeho banda valecnechj jestrabu.

273357

27.09.2012 22:46

Havel, Dubček, Gorbačov a sametová revoluce

A. Dubček

Kadlik 88.?.?.?

Alexandr Dubček byl slusny clovek ktery by nikdy Havlovy a jeho pravdolaskovske mafii nedovolil rozkrast a rozprodat ceskoslovensko proto musel byt zavrazden a dodnes odkapava jeho krev z rukou havla a jeho kumpanu.

275703

30.09.2012 17:03

Firma L’Oréal pošlapává památku českých panovníků

RE: Bojkotuji L´Oréal

Kadlik 88.?.?.?

Jedini kdo je muze zastavit jsme my obcane a protao sparvne bojkotovat a ne jenom L´Oréal ale vsechny vekle nadnarodni korporace a staci ktomu malo trocha discipliny spotrebitelu, stacilo by aby na jeden jediny den nebo tyden vsichni prstaly kupovat vyrobky urcite korporace a vydeli by jste jak se sypou domecky z karet, ale na to je bohuzel vetsina populace moc vyplachnuta normalizacni geblsovizi [pláč]

275912

22.10.2012 12:10

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

KTOŽ JSÚ BOŽÍ BOJOVNÍCI

Kadlik 88.?.?.?

Ktož jsú boží bojovníci
a zákona jeho,
prostež od boha pomoci
a dúfajte v neho,
že konecne vždycky s ním svítezíte.

Kristust vám za škody stojí,
stokrát viec slibuje,
pakli kto pron život složí,
vecný mieti bude;
blaze každému, ktož na pravde sende.

Tent pán velít se nebáti
záhubcí telesných,
velít i život složiti
pro lásku svých bližních.

Protož strelci, kopiníci
rádu rytierského,
sudlicníci a cepníci
lidu rozlicného,
pomnetež všichni na pána štedrého!

Neprátel se nelekajte,
na množstvie nehledte,
pána svého v srdci mejte,
pron a s ním bojujte
a pred neprátely neutiekajte!

Dávno Cechové riekali
a príslovie meli,
že podlé dobrého pána
dobrá jiezda bývá.
Vy pakosti a drabanti,
na duše pomnete,
pro lakomstvie a lúpeže
životóv netratte
a na koristech se nezastavujte!

277600

09.11.2012 10:26

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Ano cas dozral

Kadlik 88.?.?.?

Drazi bratri a sestry cas skutecne dozral prave se chystam do stodoly opravovat vozovou hradu a okovat cep zatimco zena bude na cerne sukno nasivati cerveny kalich.

Ktož jsú boží bojovníci
a zákona jeho,
prostež od boha pomoci
a dúfajte v neho,
že konecne vždycky s ním svítezíte.

Kristust vám za škody stojí,
stokrát viec slibuje,
pakli kto pron život složí,
vecný mieti bude;
blaze každému, ktož na pravde sende.

Tent pán velít se nebáti
záhubcí telesných,
velít i život složiti
pro lásku svých bližních.

Protož strelci, kopiníci
rádu rytierského,
sudlicníci a cepníci
lidu rozlicného,
pomnetež všichni na pána štedrého!

Neprátel se nelekajte,
na množstvie nehledte,
pána svého v srdci mejte,
pron a s ním bojujte
a pred neprátely neutiekajte!

Dávno Cechové riekali
a príslovie meli,
že podlé dobrého pána
dobrá jiezda bývá.
Vy pakosti a drabanti,
na duše pomnete,
pro lakomstvie a lúpeže
životóv netratte
a na koristech se nezastavujte!

Heslo všichni pamatujte,
kteréž vám vydáno,
svých hauptmanóv pozorujte,
retuj druh druhého,
hlediž a drž se každý šiku svého!

A s tiem vesele kriknete
rkúc: Na ne, hr na ne!
Bran svú rukama chutnajte,
bóh pán náš, kriknete!

278775

15.02.2013 10:06

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

Kadlik 88.?.?.?

Jo a co tak zazracnyho katolicka vira nabizi a praktikuje?
Zaslepenej a dogmatickej pohled na svet a miliony znasilnenejch deti pedofilnima prasatama dekuji nechci. Katolicka cirkav uz davno mela bej zrusena, rozpustena a souzena jako nejvetsi zlocinecka organizace tohoto sveta vrazdej looupej a znasilnujou tu uz vice nez tisic let je nacase zatocit ztemadle zrudama!

284913

29.03.2013 14:26

Světový bankovní systém na pokraji smrti

Co dodat ?

Kadlik 88.?.?.?

Snad uz jen to ze kdo dneska nechava na svem bankovnim ucte svoje penize je totalni pomatenec a blazen ktery chce prijit o vsechno!
Spravne rozdeleni vaseho jmeni ma vypadat asi takto:
Bankovni ucet 5-10 tisic max. pro pana prihodu, a zbytek rozdelit na tretiny z cehoz jedna tretina cash doma ve slamniku jedna tretina zlate a stribrne mince taky doma nekde v trezurku a ta zbyla tretina kus pole ci louky proste nejaka zemnedelska puda!
A pak jiz jen zbyva si koupit flintu, munici a ostnatej drat kdyby se nakej pomatenej Shabes/GOJ/im rozhodl ze vam to chce ukrast na zaklade naky vymysleny krize.

287315

20.06.2013 01:14

Musíme platit daně? Já říkám ne!

A pak jste zapomely !

Kadlik 88.?.?.?

A pak jste zapomely na nadnarodni firmy ktere neplati dane vubec a cely zisk odchazi mimo ceskou republiku kamsi do nezama plus nejbohatsi vrsta zlodeju a vlastizradcu co ma svoje majetky skovany v danovej rajich a statu neda ani halir [bliji]

Jediny co nas muze zachranit je zavrit vsechny svetove politiky a bankere do trestanecke kolonie v Antarktide a dokud to neudelame tak se na tomto svete nebudeme mit dobre!

291780

28.06.2013 07:58

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: War Criminal should keep quiet

Kadlik 88.?.?.?

Nelze nez souhlasit on a jemu podobni uz otravujou tendle kousek vesmiru dost dlouho [mrknutí jedním okem]

292325

18.07.2013 18:36

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Kluci jsou dobří

Kadlik 88.?.?.?

JJ otazka neni jestly se nasranej lid sebere a povesi tudle bandu vlastizradcu a tunelaru vcetne NS na nejblizsi lampy ale kdy?

293484

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?