Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.07.2012 08:51

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Budiž vám útěchou

Oracle 95.?.?.?

Ono, tie pivné reči sú čo?
Je v tom skôr priposranosť ako ignorancia (hoci žaba sa varí pomaly, väčšina ani nevie, že čo sa deje), v ľudskej mysli začne zvoniť alarm "čo ak..." a preto neurobia nič.

Čo sa týka systému ten sa rozpadne sám a mocný si myslia, že po tom nainštalujú ten otrokársko-feudálny systém zvané NWO. Je tu ale faktor hnevu, ľudia obvinia papalášov, že sú neschopný a len kradnú (čo je len čiastočne pravda, sú veľmi schopný keď ide o ich peňaženku-že sa v tlači objavuje čoraz viac kaúz, nie je náhoda) a ľudia sa začnú pýtať kde "boli tí čo presadzujú jednotnú vládu vtedy, keď svet smeroval do týchto nepríjemností, keď sú taký múdri a schopný?", a čokoľvek bude odpoveď, nebude to stačiť človeku na ulici.

271969

17.07.2012 09:52

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Společnost je nemocná

Oracle 95.?.?.?

Aj Rímska vetva kresťanstva je taká abnormalita (a vydržalo to dosť dlho). [mrknutí jedním okem]

272078

17.07.2012 23:19

Skryté skenery vás prohlédnou ze vzdálenosti 50 metrů

RE: Mimo téma

Oracle 95.?.?.?

Spolupáchateľstvo, tak typujem, že páchateľom tej vraždy je buď vysokopostavený policajt alebo jeho príbuzný (brat, švagor,...), alebo niekto, kto má dosť "materiálu" (predpokladám, že je to veľké zviera) na to aby vydieral predstaviteľov policajného zboru a súdnictva.

Tak či onak Česko (a Slovensko), nie je právnym štátom. [bliji]

272141

19.07.2012 09:33

Militarizované olympijské hry v Londýně evokují Orwellův román 1984

RE: co by na to asi řekl Petr Gejdoš

Oracle 95.?.?.?

Nuž to hospodárske oživenie dajako necítime, skôr cítim ten tlak zvyšujúcich sa daní, z ktorých sa kupujú dlhy bánk, vidím rabovanie českých exekútorov, vidím revolty v Španielsku a v Grécku a najdôležitejšie je, že vidím snahu elít vyvolať 3. svetovú vojnu.

Keď tieto veci nevidíte, asi žijete v nejakej paralelnej dimenzií vytvorené masmédiami.

272232

20.07.2012 20:34

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: Musite pochopit ze to je PLAN

Oracle 95.?.?.?

Iste, máte pravdu ale musím podotknúť 2 veci:

1) 3. svetová vojna, konflikt so zbraňami (AK 47, rakety atď, nie tie finančné), veľmi rýchlo sa to môže byť vojna s atómovými, biologickými a chemickými zbraňami-môže skolabovať nielen civilizácia, ale aj biosféra, a tvor menom človek môže ako živočíšny druh vyhynúť

2) tá elitárska banda sociopatov, idiotov, nedoukov a tupcov zabúda na to, že tie ich triky nielen dávno prekukli, ale Rusko, India a Čína (a ostatný členovia BRICS a ŠOS) má prostriedky a zdroje na to aby nielen zmaril ich plány, ale aj poriadne natrhol ich zvierače v žalúdku a v zadku.

272290

21.07.2012 18:26

Lži média fabrikují události

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Oracle 95.?.?.?

Možno, že ste ho stretli, asi bol ten postarší nesympaticky vyzerajúci chlap na ulici, bývalí komunistický pohlavár, pravdepodobne oblečený do kvalitného saka a nasadajúci s milenkou do BMW/Mercedes kúpený za nakradnuté majetky, keď Vojta nie je boháč, tak ten odroň od-vedľa ktorý žije sám (poprípade s nesympatickou manželkou). Tak či onak je v dôchodkovom veku a chytá ho demencia. [cool]

272307

22.07.2012 14:58

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

Oracle 95.?.?.?

>Už i ovečky u sračkometů začínají pochybovat.

Iste, preto sa zrodil vtip:
"Čo je to, je to veľké, čierne a stojí to pred našimi dverami?
Naša svetlá budúcnosť!"

Pred 2-3 rokmi sme sa tomu smiali, bolo to varovanie vo forme vtipu.
Ovečky ktoré sledujú aj niečo iné ako bulvár (rátam sem aj niektoré televízne noviny) začínajú mať pocit, že rúti sa na nich niečo veľmi škaredé, len nevedia, že odkiaľ, tí čo sledujú len bulvár nuž....

272334

24.07.2012 08:57

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

Oracle 95.?.?.?

Neviem prečo mám ten pocit, že tí čo otvorene tak rýpu do ženských diskutérov nielen sú totálne pod papučou, ale keby to povedali svojej polovičke, tak by minimálne týždeň nemali doma sex (niektorí predsa kecali a rozviedla sa s nimi žena). [cool]

272424

26.07.2012 18:04

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Vraždění

Oracle 95.?.?.?

Máte pravdu i nemáte pravdu.
Mayský kalendár končí, no nie preto lebo končí svet, ale preto, že spôsob cejchovania bude neplatné (súvisí to plejádami, ekliptikou a galaktickým rovníkom).
Druhá vec je, že zámerne chybný výklad konca mayského kalendára slúži istým kruhom jednak ako strašenie a jednak ako prísľub niečoho lepšieho.
Tretia vec je, že podľa mayov čas je cyklický, niečo na spôsob vracajúcich sa módnych trendov len škála je väčšia.
Posledná vec je, že rok 2012 je naozaj prelomový, mnohé veci sa odhaľujú, o mnohých veciach sa začalo otvorene hovoriť a v konečnom dôsledku náš finančný systém skolabuje (v roku 2008 narazil na limitujúce hranice, že to doteraz vydržalo chváli len údržbárov-matematikov, ale tak či onak je to šťanie proti vetru).

272524

26.07.2012 20:39

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

Oracle 95.?.?.?

Vzhľadom na to, že aká agitka sa vedie proti Putinovskému Rusku, voči Číne v poslednom čase a ich spojencom, tak sa dá predpokladať, že ešte nie sú podriadený (to ešte neznamená, že nebudú podriadený alebo nie je to dobre zohrané divadlo).

272526

27.07.2012 08:18

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: Musite pochopit ze to je PLAN

Oracle 95.?.?.?

>...jakepak prokukavani....

Asi žijete v nejakom paralelnom vesmíre, kde každý okrem Američanov je agresívny hlupák, hoci prekuknúť veci a urobiť proti nim niečo sú 2 rozdielne veci.

>zkuste na uzemi ,kde byly pouzity
>atomove , chemicka a biologick zbrane tezit naftu....pestovat
>obili atd......."plany agresoru zhati nasi vepri boubelati"....

Vždy sa nájde nejaký "krátkozraký" ynteligent, ktorý stlačí TEN povestný červený gombík a v danom momente kašle na následky, žiaľ.

272547

29.07.2012 09:26

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: stará dobrá gilotína

Oracle 95.?.?.?

Pravda, údajne hlava žije ešte 3 minúty po tom čo bola useknutá z tela.

272671

31.07.2012 18:00

Otrávení Arafata

RE: palestinsky-narod-je-velkym-podvodem.

Oracle 95.?.?.?

To isté sa dá povedať o Izraelčanoch, o Američanoch, ad absurdum aj o Čechoch (v podstate o každom národe).

Viem demagógia, ale Vy ste to začali.

272785

31.07.2012 21:12

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

Oracle 95.?.?.?

Mnohí vrátane mňa dávnejšie napísali, že Izrael bude obetovaný, zdá sa, že nadchádza doba ďalšej 6 miliónovej obety na oltár-holokaust.

Idem trochu ďalej, Izrael bol vytvorený tým účelom aby bol obetovaný pre "správnu vec", preto boli dosadzovaní agresívny a stupídny jedinci do vedenia a pointa je, to čo Obama oznámil. Pretože Obama oznámil "budete obetovaný", lebo zaútočia na Irán, Arabi na nich vrhnú a Izraelci budú zmasakrovaní a keď nezaútočia USA uzná Palestínu a Izrael bude mať nepriateľov aj tam, kde predtým nemal (no vďaka jej politike aj tak nemá veľa priateľov) a Izraelci budú zmasakrovaní. Tak či onak Izrael má dni zrátané a to práve uvedomili tí stupídny Izraelský vodcovia, preto dohodli s Českom, že Česká republika príjme 1 milión Izraelských utečencov.

272800

02.08.2012 10:33

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Stalin to vymyslel dobre.

Oracle 95.?.?.?

Onálepkujte ma ako chcete, mňa to nezaujíma.

V Stalinovom systéme zradcov (Trockistov) a ťažkých zločincov (vražda, viacnásobná vražda atď) strieľali, ostatných zločincov posielali na gulag. Iste vtedy museli všetci pracovať a mali z čoho a kde žiť, takže kto kradol a zabíjal toho mali za degeneráta, takže ho poslali na práce, kde sa mohol zošľachťovať. Taký fajnový pracovný tábor a v našich končinách by bol praktický, ihneď by zmizol drobný zločin páchaný istým etnikom. [vyplazený jazyk]

Háčik tohoto systému bol, že ho zneužili (ako každý systém) a veľa nevinných ľudí padlo za obeť (závisť, zlomyseľnosť atď), zneužívali to aj skrytý trockisti (trockizmus hlása nekonečnú revolúciu, čo je dobré tak akurát na vraždenie v masovom merítku a na kradnutie v masovom merítku, prečo mám pocit že vojna proti terorizmu je trockizmus v bledomodrom).
Čo sa týka politických väzňov medzi nimi boli aj nevinný ľudia, niektorý boli podozriví zo zrady (židovské ženy funkcionárov) a niektorý zas boli taký hlúpi že otvorene kritizovali režim. Stalin mal oprávnené podozrenie, že niektorý politický väzni pracujú/pracovali pre banksterov, amerických priemyselníkov a nemeckú vládu, ktorí platili bolševických revolucionárov.

Podľa niektorých zdrojov Hitler bol nielen Rakúšan ale aj Anglický agent, platený anglickými, americkými bankstermi a podporovaný korporáciami ako Ford motor company (či ako sa volalo vtedy automobilka Ford), IBM, ESSO (dnes EXXON Mobile) ktoré mali dcérsku spoločnosti v Nemecku, IG Farben (po vojne rozdelený na 4 dcérske spoločnosti Bayern, BASF atď-majiteľ sa nemenil, len sa spoločnosť rozdelil) bola dcérsko spoločnosťou ESSO (dcérska firma Rockefellerovho Standard Oil).

Čo sa týka trestu smrti nemá odstrašujúci účinok:
-ten kto zabíja v afekte, nemyslí na dôsledky
-ten kto plánuje vraždu, je dosť nadutý aby si myslel, že ho nechytia.
Nie som zástancom ale zástancom trestu smrti, lebo môže dôjsť justičnému omylu, ale keď sa preukáže, že ten dotyčný je recidivista a sú proti nemu priame dôkazy, tak LEN v takom prípade som ochotný akceptovať trest smrti, z dôvodu, že je nebezpečný pre spoločnosť.

272849

02.08.2012 10:37

O sionismu

Ono sa to Izraelčanom zráta.

Oracle 95.?.?.?

Nechcem byť v ich koži, keď budú musieť za svoje činy zaplatiť, pretože deň zúčtovania sa blíži.

272850

02.08.2012 14:15

O sionismu

RE: Ono sa to Izraelčanom zráta.

Oracle 95.?.?.?

Ja z toho nerobím kovbojku ale konštatujem fakty.
Faktom je že Izrael sa správa ako malý fagan, ktorý má veľkého brata Ameriku, to je, každého v okolí terorizuje, ale keď ho chcú potrestať za svoje činy, tak proste "vytiahne" svojho veľkého brata.
Problém pre Izrael nastane vtedy, keď príde o svojho veľkého brata (napr. zrúti sa ekonomika USA, čísla tomu nasvedčujú), tak... nechcem byť v ich koži.

272856

03.08.2012 10:22

Křížová výprava na východ

Mkadlec, to je nevýznamný detail.

Oracle 95.?.?.?

Ďalej sa s tým netreba zaoberať, všetci vieme, že cirkev pre viac moci a peňazí do ich správnych vreciek je schopný urobiť čokoľvek (ten kto tvrdí niečo iné buď je naivný idiot alebo klame-pozor netvrdím, že každý kňaz je sviniar, ale nie je to ďaleko od pravdy), dokonca spolčiť sa aj s diablom alebo vyvraždiť milióny.
Či v tomto prípade spolčiť sa so CIA, vlastne AIPAC-om ovládanou Amerikou, tak či onak niekoľko štúdií ukazuje na to, že celý rad nežných a farebných revolúcií bolo v réžií RK cirkvi a CIA.

Čo sa týka hnutia Solidarita, mám podozrenie, že oni sabotovali potravinové dodávky do obchodov-vyvolali nedostatok potravín a tím nasmerovali hnev ľudí na komunistických pohlavárov.

272895

04.08.2012 09:42

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Oracle 95.?.?.?

Iste v podstate sa nič nezmenilo, čo je ešte horšie politici majú spôsob uvažovania náčelníkov bornejských ľudožrútskych kmeňov (nerozhodujú podstate o ničom, robia to čo im kážu "finančný žraloci", ale robia to väčšou krutosťou ako je to nutné).

Čo sa týka 22 hláv, je to priveľké číslo, lebo v takto veľkých skupín sa vytvárajú kliky (dá sa to dokázať, pozrite sa na sociológiu tried zo základných a stredných škôl), skôr je to menšie číslo, ja typujem 7 (2*3 na tandem a 1 čo rozhoduje ktorý smer vybrať), pokiaľ je ich viac, tak sú to učeníci/nástupcovia tých 7.

Podľa mňa od staroveku tí 7 sa nestretli (podstate nástupcovia/dediči tích 7) a podstate ani nemusia, stačí im udržať kontakt telepaticky (telepatia je dokázaný a skúmaný jav, každý človek ju má latentne, len nie každý to dokáže využiť-našťastie).

272937

04.08.2012 12:05

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Oracle 95.?.?.?

Tí chytrejší a menej/nie stupídny, preto sú anti-sionistami (post-sionistami) či umiernení veriaci (pozerajú na "nás" zvysoka, ale inak neškodia).

272943

06.08.2012 20:32

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

Oracle 95.?.?.?

Ja som nezabudol, v skutku rátam s tým, že vypália tie rakety na hlavné a veľké mestá ako odvetný alebo preventívny útok, to ale neznamená, že Izraelčania nebudú obetovaný a zmasakrovaný.

Nezabúdajte, rozprávame o socio- a psychopatoch, pre nich obetovanie miliónov aj z "vlastného" kmeňa je ako pre Vás zašliapnutie švába (predpokladám, nie ste budhista), trochu ma vyvádza z miery, ako ľahko dokážem pochopiť ich myslenie.

Otázka ako rýchlo doletí ruská, Britská, Francúzska alebo Saudská balistická raketa do Telavivu(ako odvetný či preventívny útok)?

273076

06.08.2012 23:43

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Oracle 95.?.?.?

No miešate tu 2 rozdielne ale súvisiace veci:
-zlo v človeku je, tak ako aj dobro (hovorím o zdravej populácií, nie o patologických stavoch), záleží od okolia, od okolností a od voľby každej osoby, ktorú časť jeho osobnosti použije
-zlo vo svete, kto vymyslel ten systém (je jedno ako to nazveme, v podstate vždy je to tá istá pesnička), že nielen na to aby sa človek zbohatol, ale aj na to by sa človek uživil, potrebuje sa správať (aspoň tu na "západe" ) ako bezškrupulózny hajzel?
Je to naša hlúposť/neinformovanosť, že sa nainštaloval tento systém, ale musel byť niekoľko hajzlov aspoň 200 generácií dozadu, ktorý to nielen vymysleli ale dotiahli to takmer k dokonalosti.
A tu príde do obrazu Vami vysmievaný "zanachar". [mrknutí jedním okem]

273084

07.08.2012 13:39

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Oracle 95.?.?.?

Ono je to trochu zložitejšia ako Vy to tu prezentujete a predstavujete.
Prvá vec myslenie nemôže byť automatická, ale stereotypná, reakcia jednotlivcov, sociálnych skupín či celej spoločnosti môže byť automatická. O tom ako atomizovať a stereotypizovať spoločnosť cieľom ľahšej bezštrukturálneho riadenia pomocou štatistických metód napísal celé stránky udo, Kysučan a v podstate aj Janko.
Druhá vec je že kto to nainštaloval, lebo stereotypná spoločnosť vyhovuje mnohým skupinám politikom, banksterom, sionistom a svojho času aj šľachte a cirkvi, háčik je v tom že tie isté skupiny ktoré "vládnu" podliehajú tým istým či podobným stereotypom ako zbytok oviec. Takže napriek všeobecnej mienky banksteri nie sú pôvodcom tohoto systému, skôr produktom systému a riadia sa svojimi stereotypmi, to ale ich činy neospravedlňuje. Poznamenávam systémy sa nezvyknú sám od seba vzniknúť či inštalovať, oni vzniknú z nejakých zdrojov a s konkrétnym cieľom.
Pôvodcovia tohoto systému sú "zanachari" či "žrecovia", alebo ak sa Vám páči lepšie vrchný egyptský kňazi a ich potomkovia/dediči, preto je ich logické podozrievať ako pôvodcov tohoto systému, lebo už vtedy mali nadradené znalosti v oblasti medicíny, prírodných vied, ľudského správania, praktickej psychológie a ekonomiky, že po niekoľkých stáročiach sa presunuli do iných geografických oblastí, je to jedno, v podstate dôležité je to, že sú stále aktívny.
Čo sa týka ich cieľov, môžeme len hádať čo to je, môže to byť veľmi komplikované, či veľmi jednoduché, ale svetová vláda to nie je, lebo už vládnu svetu v takým či onakým spôsobom.

Z tejto situácií sa dá dostať, ale pri tomto procese mnohý zomrú, dôsledkom vlastnej blbosti (každý robí chybu a niektoré chyby sa dajú predísť, napriek ich fatálnym charakterom) spoločnosť a jednotlivci musia natĺcť hubu na to aby sa prebrali a aby sa zmenili veci.

273101

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?