Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 317 příspěveků, 1 jméno: Vladimír Stwora.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.06.2004 14:33

Zahlcen spamem a viry

RE: Zahlcen spamem a viry

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>Myslel jsem, ze Mozillu pouzivate.

Používám Galeon a na poštu střídavě Evolution nebo Mutt - podle toho, jak se vyspím. [smích]

30313

30.06.2004 14:35

Zahlcen spamem a viry

RE: Zahlcen spamem a viry

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>Jinak musím říci, že máte zvláštní schopnost si na základě
>neúplných informací vybudovat celou realitu, bohužel
>virtuální a chybnou (jinými slovy, tolik neúplných a
>zavádějících informací s chybnými závěry jako ve Vašem
>článku jsem již dlouho nikde nečetl;

Opravte mě.

30314

30.06.2004 14:44

Zahlcen spamem a viry

RE: Zahlcen spamem a viry

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>systemu) jako Outlook Express vystridala Mozilla a posleze
>Thunderbird (doporucuji), ktere maji pomerne pekne vyresene
>rozpoznavani nevyzadane posty a po cca mesici korigovani a
>oznacovnani nevyzadane posty (rutinni stisnuti tlacitka) ji
>program dokaze na 95% spravne urcit a provede s ni to, co si
>uzivatel nastavi. Jeste se mi nestalo, ze bych nedopatrenim
>vymazal email, ktery byl relevantni a pritom jsem se zbavil
>nechutne prace hledani skutecnych zprav v zavalu bordelu.

Vy asi používáte jiný thunderbird, než jsem používal já. Má osobní zkušenost s tímto "géniem" byla přesně opačná. V drtivé většině označoval jako spam legitimní zásilky a spam volně pouštěl. A dělal to velmi paličatě. I když jsem mu desetkrát zadal, že z téhle adresy nechodí spam, příště ji znovu jako spam označil. Nakonec jsem thunderbird vykopal a nahradil hu muttem a evolution.

30315

30.06.2004 15:51

Zahlcen spamem a viry

Děkuji všem za rady

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Všem, kteří doporučují nahradit skutečnou e-mail na webu textem složeným ze slov jako (zavináč) a (tečka): To je určitě dobrá rada a já to v nejbližší době zavedu zde v diskuzích. Ale mně to už nepomůže. Má vlastní adresa editor@zvedavec.org je už profláknutá. A nepomůže mi ani změna části před zavináčem. Můj provider má nakonfigorovaný doménový koš u pošty, takže mi přijde vše, co končí zvedavec.org.

Co se spamových filtrů týče, opět platí, že by to musel udělat můj provider (abych nemusel spam zbytečně stahovat). Ten bohužel nic takového nemá.

Osobně považuji viry a červy za horší problém než spam. Spam se dá do jisté míry filtrovat, ale viry přicházející (zdánlivě) z adres, které znám, nedokáže odfiltrovat nic. [pláč]

V každém případě děkuji všem za rady.

30317

30.06.2004 21:05

Zahlcen spamem a viry

RE: Zahlcen spamem a viry

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Nejprve opecný pokec zde: http://www.cnn.com/2004/TECH/ptech/02/17/spam.zombies.ap/

Tento pramen uvádí, že 30 % veškerého spamu je generováno nevědomými surfaři: http://news.zdnet.co.uk/internet/security/0,39020375,39118252,00.htm. Ovšem ten článek je z 3. prosince 2003 a za víc jak půl roku se situace dramaticky změnila k horšímu.

Tento pramen hovoří o 89 % veškerého spamu přicházejícího z osobních počítačů: http://www.avnonline.com/index.php?Primary_Navigation=Web_Exclusive_News&Action=View_Article&Content_ID=106711.

A zde se píše o 80 %: http://computercops.biz/postt47944.html

Já jsem v kanadských novinách četl o čísle 70 %. Odhady se různí. V každém případě číslo 70 se mi zdá pravděpodobné.

30321

30.06.2004 22:19

Zahlcen spamem a viry

RE: Technicka pripominka pro editora

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>Nebo je snad
>mozne zaregistrovat si nick, ktery je jiz obsazen ?

Zaregistrovat si dvakrát stejný nick možné není. Ale co možné je, je psát bez registrace. A podpisy u takových příspěvků nejsou ověřovány na duplicitu.

30327

01.07.2004 02:28

Zahlcen spamem a viry

RE: Technicka pripominka pro editora

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>? To je sice dobre vedet, nicmene pak mi nejak unika, jaky
>vyznam ta registrace vlastne ma ?

Abyste nemusel čekat na mou cenzuru. To je jediný důvod.

Už jsem tady psal několkrát, že skript pro diskuze je už příliš velký a každý další kód do něj vložený prodlužuje načítání. Jistěže bych mohl doplnit ověřování nickname i pro přespolní diskutéry, ale znamenalo by to další zvětšení kódu - nutnost vyřešit druhý průchod, tedy návrat k uživateli s chybovou zprávou a uchováním všeho, co vložil. [pláč]

Jedno řešení by bylo. Totiž nějak (třeba barevně) odlišit přespolní a registrované diskutéry, takže na první pohled poznáte, kdo je zaregistrován a kdo ne. Chcete to?

30335

02.07.2004 13:51

Jak se masíruje veřejné mínění

Jak se masíruje veřejné mínění

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Vážení militantní nepřátelé kuřáků

Vy jste se asi spletli, nebo jste nečetli ten článek pečlivě. Ten článek není o vašich právech, jak jsou kuřáky pošlapávána, jak vás kouř obtěžuje, jak jsou kuřáci bezohlední, jak odhazují vajgly a kouří vám do obličeje, apod. Ten článek je o tom, jak se manipuluje veřejným míněním. Nic víc nic míň.

Je to myšleno jako varování. O tom, že vám ta manipulace v případě kouření velmi vyhovuje, nepochybuji. Ale uvědomte si, že dnes to jsou kuřáci, zítra třeba holohlaví a po zítři to můžete být vy. Může to být každý, kdo nějakým způsobem nevyhovuje estabilišmentu a jeho plánům na lepší zítřky.

30387

02.07.2004 18:38

Jak se masíruje veřejné mínění

RE: Jak se masíruje veřejné mínění

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Zřejmě v tom, co říkáte je kus pravdy. Ale...

Proč tedy tytéž pojišťovny netlačí na vládu, aby se snažila mít národ zdravější? Např. formou těch daňových úlev za členství ve fitnes klubech nebo o povinné hodiny tělesné výchovy ve školách? Popř. o zdravější vzduch, méně chemie v potravinářství apod.?

Tuším, co odpovíte. Co se zdravějšího prostředí týče, tam zase naráží zájmy lobbistů z pojišťoven na zájmy lobbistů z energergetiky a vůbec korporací. Dobře. Ale co ten první návrh (daňové úlevy pro členství ve fitnes klubech)? To přeci není nic proti ničemu.

30398

03.07.2004 14:30

Jak se masíruje veřejné mínění

RE: Jak se masíruje veřejné mínění

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Stačí vám, když vám napíšu, že z Kanady si jezdím léčit své astma do Ostravy? To jsou věci.

30423

03.07.2004 22:19

Jak se masíruje veřejné mínění

RE: Jak se masíruje veřejné mínění

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Milý Groviku, nedá mi to, abych nezareagoval. Vy jste typický příklad militantního nekuřáka. Celý článek byl o tom, že se nepodařilo prokázat škodlivost pasivního kouření. Přesto si tady klidně znovu napíšete, že kuřák, který si před vámi zapálí, vám poškozuje zdraví. To je demagogie a fanatická nenávist vůči kuřákům. Kdybyste napsal pouze, že vám kouř vadí, tak to beru. Ale vy to maskujete do závěrů "vědeckých zpráv" produkovaných junk science.

Klidně si to dělejte dále. Ale pamatujte na jedno: K manipulování davem a vyvolání nenávisti jsou potřeba dvě ingredience: (1) junk science a (2) následná široká prezentace v médiích. Pomocí těchto dvou věcí se dá dokázat cokoliv. Dnes jsou na tapetě kuřáci, což vám vyhovuje. Zítra to může být kdokoliv, kdo se nějak znelíbí estabilšmentu. I vy.

30429

04.07.2004 00:22

Jak se masíruje veřejné mínění

RE: Jak se masíruje veřejné mínění

Vladimír Stwora 24.?.?.?

[smích] Vy jste mě tedy rozesmál. Jestli dobře rozumím vaši otázce, tak se mě ve skutečnosti ptáte, zda, vzhledem k jisté opozici této stránky vůči systému, je bezpečné se tady přihlásit.

To vám ale nemohu odpovědět. Závisí na míře připosranosti každého z nás. Někdo se bojí stínu, jiný je ochotný nést kůži na trh za cenu toho, co si myslí, že je pravda.

Nemohu vám zaručit, že Zvědavec není sledovaný. Ale současně myslím, že šance, že by někdo po vás šel kvůli vaším příspěvkům je asi stejná, jako šance, že třikrát za sebou vyhrajete první cenu v lottu a po poslední výhře na vás spadne meteor a zabije vás.

Ale jednu věc bych chtěl napsat. Totiž bojíme se všichni. Já také. Kdo tvrdí, že se nikdy nebál, lže, anebo má porušeno vnímání nebezpečí a pud sebezáchovy. Je to jen otázka překonání toho strachu. Jestli se vám podaří ho překonat, najednou zjistíte, že jste svobodný - i kdyby se systém třeba stavěl na hlavu, aby vám dokázal opak.

30434

04.07.2004 02:50

Losna nebo Mažňák?

RE: Losna nebo Mažňák?

Vladimír Stwora 24.?.?.?

V tom, co jste napsal, je hodně pravdy. Souhlasím skoro se vším - až na ty soukromé kliniky. Já bych byl pořád pro. V každém případě ta věc je složitější a nedá se odbýt vysvětlením jednou větou, jak jsem udělal já.

Takže k té vaší diagnóze kanadského zdravotnictví bych ještě přidal politikaření pomocného zdravotního personálu, neustálé jejich stížnosti typu nejsou lidi, když ve skutečnosti už teď jsou nemocnice pomocným personálem přeplněné - při nedávném drobném vyšetření a odběru krve v nemocnici jsem postupně prošel rukama asi sedmi administrátorských pracovnic.

Souhlasím s vámi, že to, co chybí, jsou doktoři, ale i to je uměle vyvolaný stav. Doktorů by bylo dost, kdyby to jen lékařská komora povolila, kdyby akceptovali diplomy z jiných zemí, a kdyby přijali na univeristy více zájemců. Už teď přijímají jen asi každého dvacátého.

Zkrátka a dobře, zdravotníci nás v podstatě vydírají. Jejich snahou je profit. A politici nám, jako obvykle, lžou.

30438

04.07.2004 15:12

Jak se masíruje veřejné mínění

RE: Jak se masíruje veřejné mínění

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>Chtel bych jen dodat,ze to hlavni nac jsem se ptal je
>to,jestli to legracni riziko prihlasit se a psat pod
>nickname dava vubec smysl.Neni to vcelku jedno?

Aha, tak to se omlouvám. Nepochopil jsem otázku. Proč to používání nicku nazýváte rizikem? Podle mě to jedno je. Kdyby někdo moc chtěl a měl papír s příslušnými razítky, vytáhne od providerů všechna jména diskuterů včetně adres a telefonních čísel.

>Spis
>priposrani me pripadali ti,kteri se za nick schovavaji.

Ale samozřejmě. O tom jsme přeci psali mnohokrát. Chci-li, aby mé názory byly brány vážně, musím se pod ně podespat. To jinak nejde. Pokud se nepodepíšu, tak jenom tak tlachám.

Pravdou bohužel je, že i tím tlacháním dokážu pěkně vytočit a urazit.

>Verim,ze Vy take nemate radost,kdyz vidite,jak
>si lide plivou do tvare na Vasich strankach a k nicemu to
>nevede.

Není velký rozdíl mezi jinými fóry třeba i v angličtině. Jen si přečtěte příspěvky na www.kuro5hin.prg

>Treba casem Cesi najdou cestu k sobe a zkusenosti,tak
>opovrhovanych emigrantu,pridou vhod.

V tom jsem pesimista.

30446

04.07.2004 17:07

Zahlcen spamem a viry

RE: Zahlcen spamem a viry

Vladimír Stwora 24.?.?.?

Ježíš, to je šikovné. [smích] Ale opravdu to roboti nenajdou? Že by na takový jednoduchý trik tvůrcové robotů nepřišli?

30447

05.07.2004 19:34

Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

RE: Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zat

Vladimír Stwora 24.?.?.?

>Pane Stwora, (západní) svět neovládají temné sionistické
>síly, ale korporace bez etnické, náboženské a politické
>příslušnosti...

A kdo vlastní ty korporace?

30467

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?