Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 1 jméno: Pentagram666.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.10.2011 13:26

A co dál, Stworo?

No....

Pentagram666 85.?.?.?

Pan Stwora je nepochybně inteligentní tak by si měl konečně uvědomit, že proti tomuto systému nezmůže zhola nic a stáhnout se do ústraní, nebo přejít k "nepříteli". Proti Moci která vládne světu nezmůže zhola nic, tohle není Mordor kde stačilo vhodit prsten moci do hory osudu, tenhle systém nejde porazit.

256247

25.12.2011 01:11

Václav Havel zbaven postmoderní aury

hmm

Pentagram666 85.?.?.?

Havel satanista? lol
autor sám je zřejmě náboženský pomatanec...
jinak satanista věří sám v sebe, narozdíl od věřících, kteří jsou duševně slabí a musí se tedy obracek k bohu...

259503

26.12.2011 20:07

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: hmm

Pentagram666 85.?.?.?

a to má být důkaz?

259575

13.01.2012 10:27

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Jen info

Pentagram666 85.?.?.?

děsný článek... už je mi z pokrytectví celého zvědavce na zvracení...

260905

14.01.2012 09:56

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

Co říci...

Pentagram666 85.?.?.?

Nejde mi o žádný flame, pubertu mám za sebou již řadu let, možná jsem zvolil špatný prostor pro vyjádření svého názoru, ale to rusofilství atp. a odsuzování všeho co pochází z USA, či házení veškerého zla na Spojené státy mi přijde až trochu extrémní...
Ten nick jsem si zvolil schválně, ano. Satanista přímo nejsem ale jejich filosofie mi není cizí, zvolil jsem si ho proto abych "popíchl" zdejší klerofašisty, ano, protože dle mého názoru celé křesťanství je horší než všechno zlo světa dohromady, třeba se nějaký zdejší snílek probudí a začne na realitu nahlížet ze všech možných úhlů pohledu a ne jen z perspektivy svých dogmat. Bye

260973

14.01.2012 18:58

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Nic takového jako jsou "rasy" u člověka neexistuje. Jde pouze o kulturní rozdíly. Je vědecky dokázáno, že například "rasové" rozdíly v samotné Africe jsou větší (mezi černochy), než mezi černochem a bělochem (v genetice, naprosto minimální). Ohledně inteligence - tyto pavědecké studie nejsou nezávislé, mají pouze za účel legitimizovat rasistký postoj. Skutečně nezávislé studie musí brát v úvahu faktory jako jsou vlivy rodiny, náboženství, kulturních tradic atp. Pokud je malej cikán socializovaný mezi zloději a negramoty, tak samozřejmě dosáhne nižších výsledků prakticky ve všem. Je mi jasné, že mě tady s tím pošlete někam, od kulturních etnocentristů nic jiného neočekávám. Osobně nejsem zástánce "multikulti", ale z důvodů rozdílnosti kultur a toho svinstva, náboženství. Fungovat to bude jen velmi těžko. Ale né proto, že by lidská rasa měla "nadrasy" a "podrasy" (či rasy obecně). To jsou teorie, které si onen slavný bílý křesťan vymyslel k legitimizaci kolonizace, otrokářství, a všech možných druhů terroru.

260997

14.01.2012 20:41

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Prosím, jaký seriozní dokument dokládá inteligenční méněcenost černochů? Je vidět, že zde nikdo nemá ani ponětí o tom, co je seriózní věda. Nejde to dělat tak, že dám bílé střední třídě IQ testy a pak to samé rozdám černochům v chudinských čtvrtích! Zřejmě tady nikdo neslyšel o metodice seriózních sociologických výzkumů, ty dokládají pravý opak, a to, že černoši mají v průměru stejnou inteligenci jako běloši. Nejsem biolog, ale to že jiní lidé mají jinou barvu kůže se těžko projeví na inteligenci, zkuste se nad tím zamyslet! Vždyť jde o něco naprosto minoritního, stejně jako další biologické rozdíly. Konflikty nejsou dány rasou, nýbrž prostředím. Ano, rasa existuje, ale pouze uvnitř našich hlav a podle toho to tak vypadá.

261012

14.01.2012 21:31

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Víte, já byl kdysi podobného smýšlení. Ale probral jsem se. Člověk dokáže popřít cokoli, nebo vytvořit podle toho co se mu zrovna hodí. Realita ovšem zůstane jiná. Stačí se na to podívat logicky - člověk, který je přesvědčen o existenci ras a vysokých rozdílů mezi nimi, přeci nemůže nic serióźně zkoumat, pokaždé se bude snažit uzpůsobit výsledky svého bádání tak, aby vyhovovaly jeho teorii, dvojnásob to platí v případě politků, nejenom pana Duka. Tohle si myslím že obecně popřít nikdo nemůže.

261016

14.01.2012 23:05

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

I kdyby jste měl pravdu, tak to není v dnešním světě možné, tyto představy jsou absolutně utopistické a neproveditelné. Jinak k cikánům - o tom by se dalo napsat hodně, ale "rasově" jsou prý prakticky to samé co bíli lidé, teda alespoň tohle říkal Himmler, akorát jsou prý podle něj nepřevychovatelní (což je nejspíše pravda), ale není to dáno "rasou", nýbrž prostředím do kterého se narodí a v kterém jsou vychováváni.

261031

15.01.2012 00:29

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Nejsou kvůi společenské situaci. Nemůžete postřílet cikánské rodiny a malým dětem vštěpovat naše hodnoty, tak to nefunguje. To je ovšem dané společenskou situací, představa že by měly jiné geny je absurdní.
Jinak k tomu odsunu - to, že by to řešilo situaci je směšná představa, čistě hypoteticky, komu by jste chtěl tento úkol svěřit? Státu? Odsunů již bylo dost v Sovětském svazu a nacistickém Německu, ne?

261041

15.01.2012 01:31

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Řešení neznám, jakožto asi nikdo, můžeme pouze spekulovat... Pouze jsem se zde snažil říci, proč je klasifikování lidí podle "ras" zbytečné a nepravdivé. To se hodí do krámu pouze politikům a lidem, kterým nejde o vyřešní probémů, nýbrž o jejich vyvolání...

261046

15.01.2012 02:26

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

To je mi líto že dělám dojem odborníka, protože tomu tak není, pouze jsem prezentoval své postoje.
A i kdybych odborník byl, tak jsou sociologové vlastně k smíchu, takže by to nemělo stejně žádný význam, že? (sociologii studuju mimochodem).
Pravda je že o metodice se mi nechtělo podrobněji psát ( je toho strašně moc a chyby se dělají všude), pouze jsem uvedl z hlavy vymyšlený příklad jak by to nemělo být, ale jak to často bývá, aby výsledek vyhovoval různým populistům. Výborná kniha je například "Jak se vyrábí sociologická znalost" od Miroslava Dismana kde se můžete dozvědět prakticky vše, ale myslím, že to píšu stejně zbytečně, protože tady když se řekne "sociologie" tak je to hned šarlatánství, a sociolog = nepřítel, multikulturalista, zastánce systému atp. takže asi tak[smích]

261052

15.01.2012 10:46

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Nikde jsem neřekl, že jsou si všichni lidé rovni, vidíte to někde? Jen se snažím vysvětlit, že klasifikace lidí podle ras je naprosto zbytečná, a nikomu není prospěšná, jsou to pouze odlišné kultury, ano jisté vzorce chování mohou být zřejmě vrozené,ale není to nic tak majortního, jak se nám populisté snaží dokázat, promintě ale již mě unavuje se s Vámi hádat, nesnažím se "vyhrát" diskusi, pouze prezentuji svůj postoj. Jinak k té sociologii máte z části pravdu, sociologie není exaktní věda typu biologie, a to z více důvodů - nemožnost experimentu, navíc společnost se pořád vyvíjí atp...

261063

15.01.2012 11:14

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Ano, černoši Haiti zdevastovali, to je pravda. Otázkou je proč? Pokud žili v útlaku po staletí, bez možnosti řádného vzdělání atp., tak zajisté nebyli způsobilí k vedení státu. Haiťanům byla kolonizací vnucována naše kultura, kterou nechtěli přijmout, protože měli svou vlastní, jde o konflikt kulturní a ne rasový. K té "výměně" ano tak by to pravděpodobně dopadlo, zase je dáno kulturou, ne rasovými odlišnostmi. O židech se mi tu příliš psát nechce, ano, mohou za všechny války, touží po moci nad námi a velmi se jim daří, za chvíli se vyhrnou na skvělé Rusko, které nám nikdy neublížilo (ajo vlastně párkrat jo, ale komunismus je vlastně židovský výmysl, takže za to zas můžou Oni!), můžou za otrokářství samozřejmě a všechny ostatní neduhy.. jo a ve středověku trávili vodu a ve druhé světové prachy sypali peníze Hitlerovi, nebo ne? (vše myšleno ironicky). Jinak takových článků, na který jste mi poslal odkaz jsem přečetl velkou spoustu, samozřejmě že do černé školy pošle dítě jen idiot, ovšem je toto postavení černochů dáno rasou nebo kulturou? Nikde jsem neřekl že toto soužití považuji za ideální či dobré, jen by bylo dobré si uvědomit, že tyto rasové problémy si vytváříme my sai našim myšlením, politikou, předsudky. Jsou nepřizpůsobiví ve velkém procentu to nepochybně, teď si představte že celý svět ovládán černochy, vy se narodíte někde v bílé chudinské čtvrti, pořád k nim budete cítit nenávist, protože Vás utlačují, to znamená že se nepochybně budete nevědomky snažit ten systém narušit, ale Vaše chování nebude Vaše vina, bude to pouze přirozená reakce na nepřátelské prostředí. Nepokoje jsou "rasové", to zajisté, jenže "rasa" je pouze produkt našeho myšlení, ale v reálu neexistuje.

261067

15.01.2012 19:09

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Pentagram666 85.?.?.?

Nesmíte zapomínat, že podle zdejších diskutérů se do Afriky serou židi, bílí jsou pouze jejich otroci podle zdejší logiky...

261103

17.01.2012 17:20

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Zvědavec se vyžívá v obhajobě všech, kteří jsou proti Americe, a dělají jako by tyto společnosti/státy byli lepší
http://cdn.bikyamasr.com/wp-content/uploads/2011/09/Asgari_Marhoni_5.jpg - na obrázku Iránští homosexuálové, kteří jsou již bezpochybi mrtvi díky své orientaci.
A ty konspirační teorie jsou tady kolikrát tak vykonstruované, že diskutovat o nich by bylo pouhé maření času...

261239

17.01.2012 18:42

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

teplej opravdu nejsem[smích] jen jde krásně vidět jak uvažujete, ono uvažovat černobíle je tak jednoduché a pohodlné, že. Ten kdo není s námi a je s USA, Izraelem, teplouši, cikány ten patří na šibenici, no ne? btw kdyby se Vám narodil například syn homosexuál tak by jste možná změnil názor[velký smích] tohle bych Vám přál.

261252

17.01.2012 21:59

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Jde mi jen o to poukázat na neobjektivitu celého tohoto serveru... osobně taky nemám rád aktivity západního systému, ale kvůli toho se nazačnu ohlížet k Rusku, Číně, Íránu, jako ke spasitelům ne? Vždyť tam se porušují lidská práva také, stejně jako absolutně všude na světě...

261264

17.01.2012 23:54

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

To je vtipné, jak je každý přesvědčen o své pravdě... inu lidé věří v různé věci, kolikrát neopodstatněně, stačí se podívat na veškerá náboženství. Do Ruska jezdí hodně mých známých, takový bordel jaký tam je by jste nenašel nikde jinde, on tam byl bordel vždy, víme z historie, že. Takový policejní stát jako je Rusko totiž není ani současná Amerika, o životní úrovni ani nemluvě či o lidských právech.

261277

18.01.2012 12:28

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Pentagram666 85.?.?.?

Ano, zjistěl jsem že je pro mne zábavnější provozovat rituály černé magie, popřípadě občas znesvětit kostel, než diskutovat na Zvědavci... na Idnes se nemám proč vrátit, nikdy jsem jim nevěřil, jakožto žádnému informačnímu serveru, stejně tak jako televizi...

261297

18.01.2012 15:29

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

Pentagram666 85.?.?.?

To stále někteří lidé nedokáží pochopit...

261302

31.03.2012 19:09

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

...

Pentagram666 85.?.?.?

Článek s nulovou hodnotou, tohle autor nemůže myslet vážně... osobně by mi například vůbec nevadilo kdyby tento skvost postavený zbídačeným obyvatelstvem pro potěchu katolického oka ti "zlí imigranti" třeba vypálili, ono jak se do lese volá...

266175

20.05.2012 14:11

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: EUropy nebyla v rozkladu - naopak projekt EUropy byl nebezpečně dobrý

Pentagram666 85.?.?.?

Souhlas...

269302

25.05.2012 06:35

Lidé ničí třetinu biologických zdrojů Země za 40 let

RE: Tak nak to je ......

Pentagram666 85.?.?.?

A co Čína? Mají tam sice pár eko-programů, ale to je spíše na oko, nebo proto, protože si už tam nadělali tolik svinstva, že už se tam nedá ani dýchat.. V USA mají logicky rozplánové postavení továren vzhledem k městům... A to jsou ty města obrovská a dá se tam relativně dobře dýchat... na druhou stranu se podívejte na čínská města, kde lidé musí kolikrát nosit roušky...

269635

25.05.2012 18:53

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

Válka

Pentagram666 85.?.?.?

Íránského fanatického teokratického režimu škoda nebude.

269672

26.05.2012 08:49

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

RE: amigo

Pentagram666 85.?.?.?

Masmédiím nevěřím, televizi nesleduji. Jde ryze o můj osobní názor. Kdysi jsem byl ve svém osobním stanovisku též na straně Íránu, avšak svůj postol jsem přehodnotil, Írán je opravdu svinstvo co se týká věci náboženství a omezování osobních svobod. Je mi jasné, že USA tyhle věco nevadí, a důvody pro invazi jsou ve skutečnosti jiné. Avšak tato invaze je z geopolitického hlediska ospravedlnitelná.

269707

26.05.2012 23:10

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

RE: amigo

Pentagram666 85.?.?.?

Nene, měl jsem na mysli geopolitku, za účelem udržení stability ve světě pod diktátem USA. A nikde jsem neřekl, že je to správné. Pouze nutné pro USA...

269750

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 14 211 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 1

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 2

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,20 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 116,27 Kč
1 unce stříbra
574,24 Kč
Bitcoin
291 983,21 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?