Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2010 15:57

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, já naprosto nechápu, proč reagujete na někoho, kdo je typický představitel stáda, alias lidského dobytka, jak ho charakterizoval Platón. Je klasickým rysem, že tento příslušník lůzy dokazuje svoji příslušnost k lůze tím, že ji v každém příspěvku popírá. Jeho myšlenky jsou přesně průměrem tohoto stáda, což jinak řečeno znamená, že zde přežvykuje oficiální propagandu, kterou toto stádo dostává do krmítka.

Jak chcete někomu naprosto půměrnému, kdo nemá ani špetku vlastního rozumu, něco vysvětlovat? To je stejné, jako byste psala do novin, že tam píšou nesmysly. Je to úplně stejné, jako byste psala do škol, proč učí děti nesmysly. Vy jistě chápete, že oni to dělají proto, aby takové tupé nemyslící stádo, do kterého kdejaký tmo ideově dokonale zapadne, dělalo a opakovalo přesně to, co majitelé stáda chtějí?

Ale na druhou stranu je to od vás šlechetné, reagovat na to jeho zoufalé pištění, že on do stáda nepatří, i když splňuje veškeré znaky takového stáda. To se cení. Mě osobně přijde neuvěřitelné, že tmo si o sobě myslí, že je zde nejchytřejsí a že má dokonce pravdu!!! To je vrchol drzosti, ale jak víme, dnešní stádo je k drzosti vychováváno, takže se není čemu divit. [chechtot]

231728

04.11.2010 19:27

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, dej si deset Zdrávasů a budeš v pohodě. A zavolej papežovi, co nového mu Bůh poslal faxem...

A já myslel, že katolíci jsou mírní lidé. I když, historie prokázala pravý opak... Ty budeš takový novodobý křižák, ne? OMG, kam to Ježíšovo poselství došlo...

[chechtot]

231952

05.11.2010 11:12

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

hestroy 77.?.?.?

No, zasmál jste se, jen co je pravda. To já zase nevím, jestli mám plakat nad nekonečnou hloupostí, která je všude kolem. Chápu sice, že výčet "veškerých" variant řešení určitého problému je pro vás nepochopitelný, ale možná byste mohl před tím, než než něco napíšete, dočíst větu až do konce. Autor totiž píše: "Předpokládám, že toto řešení bude pro naše elity nepřijatelné. Kupci se neradi dělí o nahrabané peníze s někým jiným."

Takže on to napsal již před vámi, vy to jen opakujete. Váš příspěvek o vás vypovídá, že jste přesně ten typ člověka, který ačkoliv neví, co by řekl, má tak nutkavou touhu se nějak seberealizovat, že plácne první blbost, která ho napadne. Inu, proti gustu žádný dišputát. Ale příště si zkuste místo jedné věty přečíst třeba celý článek, který jste zcela jistě nečetl celý.

Jinak hodnotím článek jako velmi dobrý, přestože vychází z toho, že řešení současného problému je na "elitě", která nás do současného marasmu dostala. Ale nedivím se tomu, současné stádo není schopno čehokoliv, to už mám ověřeno, například dle posledních voleb, v kterých se pořád dokola opakuje tentýž patern manipulace s ovčany.

232003

05.11.2010 17:27

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Soud a náklady s ním spojené

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem hovořil s právníkem a rád bych zde uvedl jednu věc. Editor se zmiňoval, že soud bude stát statisíce. Ano, slyšeli jste správně, statisíce. Zajímalo mě, jak to dopadne s penězi, když soud vyhraje.

A dozvěděl jsem se toto. Pokud je obžalovaný sproštěn viny, pak může požadovat náhradu za soudní líčení (samozřejmě včetně každé koruny na advokáta, ušlého zisku, ceny letenek a vůbec každé koruny, kterou doloží jako nákladovou položku související se soudem) od ministerstva spravedlnosti.

Takže to je dobrá zpráva, že pane Stworo! Nakonec to zaplatí daňoví poplatníci a vás to nebude stát ani korunu! [mrknutí jedním okem]

232022

05.11.2010 17:30

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se vyznáte, pane Estmate! A co kdybyste zkusil místo pohádek navrhnout nějaké vaše řešení? Vzhledem k tomu, jak hodnotíte ostatní, jsem si jistý, že máte v kapse pohotovou odpověď. [oči v sloup]

232023

10.11.2010 10:57

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: Tak už dost!

hestroy 77.?.?.?

Víte, kdyby to vraždění, loupení, lhaní, zneužívání a mučení prováděl někdo jiný, než židé v Palestině, pak by se asi nemohlo proti těm milým židům říct ani slovo, nemyslíte? Kdo komu povraždil devět občanů? Kdo komu ukradl loď se vším vybavením a osobními věcmi cestujících v mezinárodních vodách? Turecko Izraeli, nebo Izrael Turecku? Ale chápu, že vy, jako "duchovně osvícený" člověk [chechtot] [chechtot] [chechtot] tohle jaksi nevidíte.

Tak se už nečilte, soudruhu idiote (používám váš výraz, který jste použil hned poté, co jste začal ostatním blahosklonně vysvětlovat, jak se duchovně připravujete na smrt, což mě mimochodem velice pobavilo). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

232266

12.11.2010 11:00

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Já o tom soudím,

hestroy 77.?.?.?

Pepku, nerozčiluj se. Schválně si přečti, co tu trousíš ty. Už jsi někdy napsal něco k věci? Vždyť ty jen dokola urážíš každého, kdo se ti znelíbí. Seznam tvých příspěvků je opravdová bída. A co tenhle? Je k věci? Zase není? To je ale novina... [chechtot] Zkus si nejdřív zamést před svým prahem. Třeba z tebe konečně vypade něco zajímavého, kromě obvyklých nadávek...

232345

16.11.2010 13:11

Kauza Vítkov

RE: béé, béé (děti, jak dělá ovečka?)

hestroy 77.?.?.?

Navrhuji, abyste netlachal a hned podal oznámení. Nebo to raději necháte na někoho jiného?

232444

16.11.2010 18:15

Kauza Vítkov

RE: tresty jsou v pořádku

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, já bych jedno řešení měl. Dohodnout se se sousedy,(Věta vypuštěna, nezní dostatečně absurdně a v tomto znění může být nezákonná. Moderátor) A tak každý den, kdy budou dělat bordel. Ono k tomu jednou zase dojde. Je škoda, že slušní cikáni pak doplácejí na takovouto sběř.

Ale co bych vám říkal, jsem rasista, xenofob a barevné nemusím vůbec, ani malinko.

Pan djb je (předpokládám) pro uplatňování práva pro všechny stejně, ale jistě ví, že na cikány se obvyklé postihy pro bílé nevztahují. Cikáni se hned začnou ohánět rasismem. "No do koho, ty rasisto, ta bílá svině mi spadla na kudlu sama a potom ještě patnáckrát..." A pane djb, ten trest pro toho cikána za vraždu jeho malé dcery (14,5 roku) je málo nebo hodně?

Co se týká pana Vojty, samozřejmě je potřeba zpřísnit tresty za závažnou kriminalitu, ale ne za naše peníze. Každému podle jeho vykonané práce. Nemakáš? Chcípni hlady. Bezdomovci chcípnout mohou, to je státu u zadku, tak proč by měli nějací zločinci dostávat jídlo za nic?

232459

18.11.2010 21:54

Proč nebudu používat Student Agency

Okurková sezóna

hestroy 77.?.?.?

Inu, se "zajímavými" články se na Zvědavci roztrhl pytel. Co se tu bude řešit příště? Že na veřejných záchodcích někdo zasvinil prkýnko? Nebo že na nádraží je hlášení rozhlasu špatně rozumět?

Myslím, že cestování je hlavně o přesunu z místa na místo. Televize je jaksi navíc. Jsem si jistý, že většina lidí je ráda, že se má na co dívat. Zejména, pokud jsou to Přátelé.

Kde si budete stěžovat příště, Vladimíre? Na nádraží nebo na lampárně? OMG, koho to zajímá...

Mimochodem, české filmy jsou sledovatelné asi tak do roku 1970. A americké filmy jsou oblíbené prostě proto, že jsou občas slušně natočené, občas v nich hrají dobří herci a hlavně, ne každý má náladu na nějaký art snímek, obzvlášť, když chce vypnout...

Co bude příště? Trochu se děsím... [překvapení]

232616

Tamara je ruská? A já myslel, že se byla vyvinuta a vyráběna v Pardubicích. Co se tu dnes člověk nedozví... Jo, vždyť my jsme vlastně Rusáci, teď mi to docvaklo... OMG, OMG... [překvapení] [oči v sloup]

232814

23.11.2010 12:49

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Tak nevím

hestroy 77.?.?.?

Jojo, naštěstí máme noviny a ty nám ukážou, kdo je špatný a kdo je hodný. Je ale velká škoda, že o lidech, kteří jsou skutečnými tvůrci zla, se tam nikdy nepíše.

A to ani nemluvím o naší humanitární pomoci afghánským civilistům. Opravdu nevím, kdo je horší. Jestli ti, kdo lepí samolepky, nebo ti, co posílají žoldáky do jiných zemí... Hlavně, že je ta demokracie.

232868

24.11.2010 22:00

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

hestroy 77.?.?.?

Nechci být za rejpala, ale kdo tu dnes napsal nejvíce příspěvků? Víte, co jste tady vůbec napsal? Vždyť tím vaším konáním popíráte sám sebe... Ach jo... [překvapení]

232946

25.11.2010 19:23

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

hestroy 77.?.?.?

Klasický výkřik člověka naprosto zblblého propagandou... Ale co čekat, když historii píší vítězové a v učebnicích dějepisu je jedna lež za druhou. Takže to, co chcete zavést vy, je jen další diktatura, zavírat lidi za jejich názory. Mně úplně stačí dnešní zákony, které myslí na vraždu, ublížení na zdraví, ničení cizího majetku atd. Kdyby se navíc dodržovaly, pak by tady byl naprostý klid a žádní "neonacisté" by tady nebyli!!! Dokážete si představit, že to jsou lidi, kteří jsou úplně stejně zblblí jako vy?

Zeptám se ještě jinak. Jaký je rozdíl mezi iráckým nebo afghánským teroristou (rozuměj členem odboje proti okupaci) a českým partizánem (teroristou, jak ho nazývala německá propaganda)? Cítíte tam nějaký rozdíl?

Ale nebojte, časem vám to také dojde, až vás zavřou za to, až si budete bránit své soukromí, například, když vám udělají prohlídku gumovými rukavicemi i na intimních místech... Tedy pokud si nenecháte namluvit, že to dělají kvůli vám...

233018

26.11.2010 10:17

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Ono to bude všechno asi trochu jinak...

hestroy 77.?.?.?

Ti, co se začali šťourat v tom, jak to na světě chodí, nejdříve hltali zprávy z "nezávislých" serverů. Postupně se ti chytřejší dostali až do stádia, kdy víceméně pochopili, jak to tady funguje a pak si uvědomili, že ani ty "nezávislé" zdroje nemusí být tím, zač se vydávají. Příkladem budiž jezuita Alex Jones.

Potřebuje si někdo, kdo chápe, jaké zlodějiny zde probíhají a jaké lži nás obklopují, číst další a další články o tom, co už ví? To je něco, jako by si člověk neustále kapal na ruku kyselinu, aby vyzkoušel, jestli to náhodou nepřestane bolet.

Ti, co se snažili lidem zprostředkovat nějaké informace, brzy zjistili, že skupina lidí, která je bude číst, je velmi omezená. Po čase je to prostě přestalo bavit, protože zjistili, že je to jak vozit hlínu z místa na místo (jak údajně vozily JEDINÉ oběti nacismu - asi víte na co narážím).

Blbcům se pravda stejně nedá vysvětlit a těmi blbci ani nemyslím úplné idioty s IQ tykve, ale i třeba úplně normální inteligentní lidi, kteří ovšem nejsou schopni, ani ochotni přijmout něco jiného, než jim říká televize a co si pamatují z hodin dějepisu.

Ale o tom by mohl povídat například Sisyfos. Ono totiž to, co se teď děje, není žádná novinka a děje se to už tisíce let, od té doby, co babylonská šlechta převzala moc nad světem.

A teď zpátky ke Zvědavci. Opravdu mi na něm vadí to, jak editor pořád mele o penězích. Co to zase je za nesmysl? Pan Landa tedy pracuje za polovinu, takže jinak by mu pan Stwora platil 20000 měsíčně. Takže za překlad jednoho článku 1000 Kč?

A proč si to editor nepřekládá sám? Co má jiného na práci? To je tak líný? Ale pak se nemůže divit, že ze Zvědavce nic nemá... To je stejné, jako jeho nářky, že soud ho stál statisíce. Tomu má někdo věřit? Nehledě na to, že mu stát musí uhradit VŠECHNY výlohy související se soudem!!! Včetně letenek do Čech. Naštěstí mu pořád zbývají desetitisíce na domácí zvířata.

Zpoplatnění Zvědavce byl krok vedle. Místo penízků, co by se sypaly, jako je to například u Osudu, který Maška snadno uživí, předpokládám, že došlo naopak k útlumu. Aby taky ne. Ti, co si mysleli, že pan Stwora tenhle server dělá kvůli lidem, zapochybovali a přestali platit. A taky za co?

Sázka na Zvědavce byla daleko účinnějším způsobem, jak Zvědavce financovat. Já například za nynější způsob získávání inforamcí platit nehodlám. Mou výhodou je i to, že si dokážu ten článek přečíst v angličtině. Těch zdrojů, z kterých Zvědavec čerpá, není zas tak mnoho. Základ je Counterpuch. Ten se mimochodem také potácí ve finanční tísni. I když tam se jedná o desítky tisíc dolarů.

233081

26.11.2010 10:19

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Dokončení mé úvahy

hestroy 77.?.?.?

Ale nebojte se ničeho. Stejně se nic nedá změnit, protože ke změně by došlo teprve tehdy, pokud by se podařilo alespoň polovinu populace přesvědčit, že jejich osud je v jejich rukách. Ale na to se všichni zatím mají moc dobře, takže je ani nepálí to vraždění a už vůbec si neuvědomují, že za něj nesou odpovědnost. Protože ten, kdo ví o kriminálním činu a nechá ho bez povšimnutí, sám se stává zločincem.

Takže tak. Zvědavec je fajn, ale není to osvěta, ale způsob obživy. A jelikož tohle podnikání má malý trh, tak čemu se kdo může divit? Ještě jednou opakuji, že pokud člověk začne chápat, jak to tady funguje, pak si nemusí číst zasvěcenné předlouhé komentáře. Stačí mu selský rozum a umět si spočítat, kolik je jedna a jedna.

Jo a ještě jedna věc. Dříve, dokud zde nebyly články zamčené, obvyklý počet příspěvků se pod články pohyboval ve stovkách. Dnes? V jednotkách. I to je důvod úpadku Zvědavce a nechápu, že to editor nevidí.

233082

26.11.2010 12:42

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Ono to bude všechno asi trochu jinak...

hestroy 77.?.?.?

No, to je přesně to, o čem mluvím... Ach jo... Ale také jsem býval mladý a když jsem před lety chodil na Zvědavce, tak jsem tyhle dezinformace také hltal...

Alex Jones is CIA DISINFORMATION agent/asset of the continued Project Mockingbird and Jesuit Temporal Coadjutor and alternative Media Gatekeeper for the Vatican.

google

233093

26.11.2010 14:32

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: A co takhle...?

hestroy 77.?.?.?

Výborný nápad. Nepatříte náhodou k oněm "najatým" diskutérům? To co navrhujete, je konec Zvědavce. Asi jste nepochopil, že to, čím se Zvědavec odlišoval od jiných serverů, byla právě diskuse. Vy si to asi nepamatujete, ale dříve, dokud to tu nebylo zpoplatněné, tak se příspěvky v diskusi pohybovaly v řádu stovek. Velice živá, dynamická diskuse, kde se tříbyly názory. A za to diskutující posílali dobrovolně penízky.Diskuse dnes? V řádu jednotek. To je pokrok? Možná pro vás. Tak zpoplatnit i diskusi, ať je to číslo pod články menší než 5. Předpokládám, že René by psal dál I když už jen pro sebe.

A kým myslíte ty "najaté" diskutéry? Těch pár příspěvků, které se tu občas objeví od nezvědavců? Tu mizivou desetinu procenta? Ale ti jsou v diskusi potřební! Jinak diskuse stagnuje. Poplácávání po ramenou, jak jsme dobří, že to všechno víme a navíc všichni dohromady máme jeden názor, tím se něco zlepší?

A vy si vážně myslíte, že za těmi sionistickými weby jsou nějaké velké peníze? Vy nevíte, že někteří z židů jsou totální fanatici? Těm o peníze nejde. Ti mají kebuli vygumovanou daleko více, než zbytek populace.

To, co navrhujete, je totální nesmysl, úplná blbost a zcela jistě definitivní konec Zvědavce. Tak pozdravujte na ústředí, že se práce daří (abych taky trochu přihřál tu vaši konspirační polívku).

OMG, OMG, OMG, je to ještě horší, než jsem myslel... [překvapení] [zmaten] [pláč]

233109

27.11.2010 21:40

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Pro ty co mají kritické podněty...

hestroy 77.?.?.?

A všiml jste si, jak geniálně váš plán zafungoval? Místo stovek příspěvků v diskuzích jednotky. Bývalí věrní čtenáři si už ani články nečtou. Tomu říkám pokrok! Palec nahoru!!! [chechtot]

233243

18.04.2011 17:27

Ochuzený uran: divný způsob ochrany civilistů

RE: Americký mix.

Vopice 77.?.?.?

Dobrý den, pane Hruško,

ano, DU je méně radioaktivní, jeho radioaktivita je cca 60% přírodního uranu. Váš příspěvek vyznívá tak, že už není nebezpečný. To myslíte vážně?

Srovnávat ho se špinavou bombou ho samozřejmě lze, pokud víte, co špinavá bomba je. Špinavá bomba je radioaktivní materiál, který je rozptýlen pomocí konvenční trhaviny. Což je přesně tento případ. Takže jste ve škole zřejmě zrovna pěkně zařezával. [smích]

Co se týká výroby atomové bomby Němci, pak jste zapomněl dodat, že jim chyběla hlavně těžká voda, ale to je zase jiný příběh.

S úctou
Karel Máj

242139

24.08.2011 20:38

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Mně už připadáte snad nějak nametení nebo blbí!

Vopice 77.?.?.?

Wow, to je příspěvek. Máte vůbec ponětí, co je to oportunismus? [chechtot]

251771

09.09.2011 19:02

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Pravdu povediac,

Vopice 77.?.?.?

Ano, to je pravda. Kdejaký osel tu ničí diskusi. Ale co se dá dělat. Vždycky se nějaký osel najde.

252878

12.09.2011 17:39

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

Vopice 77.?.?.?

Jo, máte svatou pravdu. Povedlo se to dokonce hned třikrát totožně a to dokonce i s barákem, do kterého letadla nenarazily. [chechtot]

253197

15.09.2011 15:38

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: mozna

Vopice 77.?.?.?

Je opravdu nutné tu trpět žvásty tohoto prostoduchého provokatéra? Ničí to diskusi lidí, kteří nemají hlavu propagandou vymytou až na kost a jejich znalosti se neomezují na učivo základní školy a denního tisku. [překvapení]

253407

15.09.2011 15:42

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

Vopice 77.?.?.?

Jo von tam byl požár? A kde se tam ten požár asi tak vzal? [chechtot]

253408

15.09.2011 18:26

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: síla není v jednoduchosti,

Vopice 77.?.?.?

Zapomněl jste napsat, jak Hitler stavěl vývařovny pro ty chudáky v okupovaných zemích. Ale jinak jste to napsal tak hezky, po německu. [chechtot]

253424

15.09.2011 18:29

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

Vopice 77.?.?.?

Jojo, to máte naprostou pravdu. Babička mi povídala, že Němci jim nosili zbytky pro prase a když přijeli Rusáci, tak jim to prase sežrali. Taky přitom znásilnili nějaké holky, ale jinak to bylo vše v nejlepším pořádku. [chechtot]

253425

20.09.2011 10:02

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Co takhle držet se chvíli faktů?

Vopice 77.?.?.?

Zapomněl jste dodat, jak Hitler stavěl vývařovny po celé říši. [chechtot]

Ale jinak, Sieg Heil, milý Erwine. Sláva říši až na věky. [chechtot]

253690

26.09.2011 15:23

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Valdo, kecáš nesmysly!

Vopice 77.?.?.?

Dobrá, dobrá. Svůj "intelekt" jste opět projevil, tak teď šup a zpátky na Nezvědavce.

253983

30.09.2011 11:45

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Tohle mě velice pobavilo

Vopice 77.?.?.?

Našla jsem to v diskusi: Ústava zaručuje svobodu projevu, ale nikoliv svobodu po projevu.

254211

Inu, bolševik se pozná po ovoci. Že, pane totalitní hlavo? Jste ubožák. A odchod na nějaký pěkný sionacistický server, kde se dozvíte, jak správně vyvrhnout palestinské dítě. [bliji]

254222

05.10.2011 13:39

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

Vopice 77.?.?.?

Souhlasím s tebou, milý sionistický příteli z Nezvědavce. Očkováni by měli být všichni, zejména proti prasečí a ptačí chřipce, tak jako ty jsi byl již v mládí očkován proti inteligenci. A je vidět, že očkování mělo úspěch a ty jsi se té otravné nemoci zbavil jednou provždy. A teď, hurá, odchod na Nezvědavce mez tvé stejně očkované přátele. [chechtot]

254538

05.10.2011 20:25

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

Vopice 77.?.?.?

A teď honem na Nezvědavce...

254579

06.10.2011 12:14

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

Vopice 77.?.?.?

Vyplodit něco takového už dá docela námahu. Máte můj obdiv. Smíchat hrušky s jablky tak dokonale, že je z nich kočkopes, to už chce fištróna. [chechtot] [bliji] [vyplazený jazyk]

254630

07.10.2011 14:26

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

Vopice 77.?.?.?

Doporučuji si ohřát v mikrovlnce k obědu nějakou GMO dobrotu. To člověku udělá móc dobře. Asi jako to očkování amerických vojáků v první válce v zálivu. Stačí se jich zeptat, jak si to pochvalují, nejlépe osobně, a tvrdit jim, že to bylo pro jejich dobro. [chechtot]

254739

10.10.2011 12:33

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Ale kde je Wozniak???

Vopice 77.?.?.?

Po odchodu Jobse těch 100 lidí přivedlo Apple téměř ke krachu. Kde se asi stala chyba? [překvapení]

254937

10.10.2011 12:36

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Hm

Vopice 77.?.?.?

Asi tak... Kdo chce, může si "lebedit" s Winblows, kdo chce v klidu pracovat, rád se smíří s "uzavřenými" systémy, které díky té "uzavřenosti" například nemají statisíce virů.

254938

10.10.2011 20:53

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Hm

Vopice 77.?.?.?

Chápu. Máte Winblows, na něž nedáte dopustit. Já nemám počítač proto, abych ho neustále ladil, potřebuji něco, co funguje. A k poslednímu odstavci mohu jen říci. Kdyby byly v prdeli ryby, nemusely by být rybníky. Tolik k úžasným a dokonalým "dodělej doma" MS produktům.

254959

11.10.2011 10:55

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Hm

Vopice 77.?.?.?

Já se tu snažím něco vykreslit? Jen jsem řekl, že mě nebaví štelovat systém, protože potřebuji něco, co funguje od začátku. Jo, před 20 lety jsem se ve Windows také rád vrtal. Dnes na to prostě nemám čas.

>WIN su ovela viac user friendly nez Mac OS

Ano, myslete si to. Ale možná byste to mohl nejdříve vyzkoušet. Já mám s oběma systémy mnohaleté zkušenosti. Windows používám od verze 3.1, Mac OS od verze 7. Mohl bych vám vyjmenovat tisíce maličkostí, které odlišují MacOS od Winblows.

Například takový detail, že když jedu myší na horní menu, tak se mi myš zastaví o okraj obrazovky. Vám ve Windows také, nebo se musíte trefit na tlačítko, nad kterým je ještě 20px místa? Máte v každém dokumentu v horní liště ikonu, kterou můžete přetáhnout (dokument) kam chcete? Například do jiného programu? Nemáte? Bez toho se nedá pracovat.

A proč Windows neustále kopírují MacOS, když jsou lepší?

Ale shrňme to. Chápu, že ne každý na to má prostě peníze a pak musí přijít s těmito názory a ty, kteří si kvalitu dovolit můžou, označovat za fanatiky. Pamatuji z doby před 20 lety, jak se někteří lidi snažili tvrdit, že DOS je lepší než MacOS. Směšné.

254984

11.10.2011 11:02

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Hm

Vopice 77.?.?.?

Výborně. To jsou argumenty. Hned je vidět, že do toho vidíte. Jednotlačítková myš? Nějak jste zaspal dobu. A co že to vlastně potřebujete navíc? Nevíte. Já Windows i Maca používám přes 20 let. Vy máte s Macem zkušenosti jaké? [oči v sloup]

254985

12.10.2011 18:25

Stevia

RE: jedna vec je sladkosť, iná vec je energia

Vopice 77.?.?.?

Například zelenina, v té je hodně kalorií... Nebo se pletu?

255058

14.10.2011 12:04

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Vsechno jede podle planu!

Vopice 77.?.?.?

A jéje. Nejhorší je, když se hloupost smísí s akceptováním jakékoliv propagandy. To už je na ústavní léčbu. Je mi líto.

255151

17.10.2011 11:26

Režisér Oliver Stone: Bankéři pomohli Hitlerovi a nacistům k moci

RE: No nevim

Vopice 77.?.?.?

Záměna písmena je diakritika? I používání správných pojmů patří ke slušnosti. [oči v sloup]

Děkuji.

255324

17.10.2011 22:45

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

RE: Tady fakt nevím

Vopice 77.?.?.?

Historie se opakuje. [bliji]

255363

19.10.2011 10:27

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: Our Future Will NOT be User Friendly

Vopice 77.?.?.?

Jasně. Koukám, že propaganda je mocná čarodějka a vymyje každou hlavu, je jedno z jaké strany. Ale díky za agitku. Volby podpoří jen legalitu tohoto systému, ale to pro zmanipulované hlavy není dostatečně jasné. Ti se již hodní za jiným šátečkem, jako správně nabuzený vůl.

255495

20.10.2011 09:53

Zločiny neoliberalismu

RE: Vcelku

Vopice 77.?.?.?

Odpovím vám hbitě.

1. O tomto se mluví dokonce i na ČT.

2. Vy si myslíte, že potřebují 500 miliónů inženýrů? Ti potřebují někoho, kdo bude okopávat pole!

Tolik k vašim dotazům. [mrknutí jedním okem]

255599

20.10.2011 11:49

Zločiny neoliberalismu

RE: Vcelku

Vopice 77.?.?.?

V Evropě? [zmaten]

255609

24.10.2011 17:47

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: blazni po cesku

Vopice 77.?.?.?

Tak tomu říkám dokonale vymytá palice. Jak z učebnice. Takže nastoupit a hurá mezi inteligenty typu Ben Hur na Nezvědavce, kam přirozeně patříš. Neotravuj tu normální lidi, ti mají podobných pošuků tucty kolem sebe.

Ale v rychlosti ti, milý příteli sionisto, vysvětlím, kde má tvoje "logika" vážné trhliny. Zkus si představit ve své propagandou uklizené kebuli, že by se v USA zformovala buňka islámských radikálů, kteří by začali chodit po městě ověšeni zbraněmi a mířili k Bílému domu změnit režim, který je pro ně příliš sekulární. Co myslíš, milý tupounku, že by se dělo? Myslíš, že by je přišli přivítat květinami? Asi ne, že? Co já vím, tak bombardují kdekoho a je jim úplně jedno, jestli je to civilista nebo ne. Už se ti rozsvítilo?

Ono totiž hodně lidí nenávidí Bushe a Obamu, ale ti to chytře řeší tím, že bojiště přesouvají do jiných krajů, kde zabíjení civilistů nikomu nevadí, zejména ne grázlům tobě podobným.

A už vážně neotravuj a bež podrbat záda Brodánkovi a Ben Hurovi, kterým inteligenčně sotva stačíš. Už mám podobných šmejdů plné zuby. A to jsem obyčejná vopice. My totiž v lese podobné chytráky shazujeme ze stromů, aby se náhodou nezkřížili s normálními vopicemi, což by byl opravdový průjem. [bliji]

255853

27.10.2011 10:10

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

RE: Prerod pravicujiciho adama B. bartose<

Vopice 77.?.?.?

Ne, je zapotřebí okopírovat moudrou hodnou komuniSStickou čínu se vším všudy. Neboť každý člověk v Číně se má jako prase v žitě, pracovní podmínky jsou mnohem lepší než všude jinde, platy jsou na mnohem vyšší úrovni než na západě, každý člověk má tekoucí teplou vodu, k dispozici plné regály a vůbec, ale vůbec se nestává, že když náhodou nějaký dobrý komuniSStický občan přejede nějaké dítě, tak ho pro jistotu nepřejede ještě jednou,protože pak nemusí platit léčbu, stačí, když se s rodiči na místě vyrovná pár bankovkami. Příroda je ve skvělém stavu, neboť ani náhodou nedochází k plundrování zdrojů a znečišťování.

Čína je příklad, jak by měl svět vypadat, svoboda, rovné příležitosti pro každého. Zázrak na zemi. Nikdo nehladoví, nikdo netrpí, ti hlupáci, co skáčou z oken továren si jen neuvědomují, jak se kua mají dobře. Už abychom to měli tady. Nemůžu se dočkat.

256059

27.10.2011 11:25

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

Vopice 77.?.?.?

>ten kdo by napsal, že plynové komory a zabíjení Židů je výmysl by měl sedět az zčerná!

A ten, kdo si prdne na veřejnosti, by měl být oběšen na místě. A ten, kdo řekne, že sluníčko je zelené, měl by být natahován na skřipec. A ten, kdo řekne, že Bůh není, měl by být upálen na hranici. A ten, kdo řekne, že někdo je hajzl, měl by být bez milosti utracen. A ten, kdo o něčem pochybuje, měl by být utopen v rybníce. A ten, kdo zpochybní šíření demokracie do všech států světa bombardováním civilního obyvatelstva, měl by sedět na ektrickém křesle.

Zajímavé je, že Destanov na jednu stranu kvíká, že by lidi měli tolerovat názory druhých, i když se týkají vyvražďování lidí po celém světě (rubrika ve zkratce), zato na druhou stranu chce za jiné názory lidi zavírat do vězení. Inu, jsou to demokrati, tihle Destanovové. A rozhodně měří všem stejným metrem. [chechtot]

256072

31.10.2011 15:00

A co dál, Stworo?

RE: No....

Vopice 77.?.?.?

>že proti tomuto systému nezmůže zhola nic a stáhnout se do ústraní, nebo přejít k "nepříteli"

>vaše černobílé vidění světa já/oni vám nezávidím...

Vždy, ale vždy mě dostanou lidi, kteří nejdříve něco řeknou a vzápětí to popřou. Fascinující. [chechtot]

256286

02.11.2011 17:55

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

Vopice 77.?.?.?

Možná máte pravdu, nicméně to, co tu obvykle píšete vy, to je propaganda na n-tou a daleko to svojí hloupostí a naprostou absencí schopnosti posoudit realitu předstihuje jakékoliv bolševické úvodníky. [chechtot]

256474

09.01.2012 11:43

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

Vopice 77.?.?.?

Vážený pane MoudroSStraku. Jak již můj nick napovídá, jsem jen vobyčejná vopice. Máte svatou pravdu v tom, že hlavně rýpu, jak se na Vopici sluší a zejména do vás, jak jste si jistě všiml. Fascinuje mě totiž vaše neskutečná energie, s kterou sem vkládáte jeden příspěvek za druhým, ale kupodivu neustále se stejným obsahem.

Ve zkratce lze popsat takto:

Zinkající Pepíci a lídlující Mařenky pravicují v Dýmu/kráse profeSSora big toonela a vůbec, ale vůbec si neuvědomují, že v hodné Číně nikdo nežije jako otrok, nýbrž každý Číňan se má jako prase v žitě. Proto je nutné čínský model bez jakýchkoliv úprav okamžitě importovat pravicujícím Pepíkům.

A ještě máte jiné příspěvky, v kterých se skromně vychloubáte, jak na vás všichni závisí, co všechno máte, čeho všeho jste dosáhl a kde všude jste byl.

A konečně třetí druh příspěvků jsou příspěvky, v kterých se hádáte s editorem, jestli jste tlachal nebo ne a že mu ne/zaplatíte.

Nicméně uznávám, že patříte k místnímu koloritu a pokud člověk pomine neustálé opakování (což je ovšem matka moudrosti), pak vaše příspěvky alespoň neoslavují Svatou říši římskou (potažmo třetí říši), což tu dělají jistí experti, kteří mají katolickou výchovu a nejen ti. [mrknutí jedním okem]

260477

10.01.2012 10:34

Píšou mi psaní justiční páni

RE: x

77.?.?.?

Výborně, pane Luxore. Je vidět, že jako pan MoudroSStrak patříte k bohatým a úspěšným podnikatelům, kteří jsou přitom dosti radikálně levicoví. Škoda, že my vopice nemáme penízky, hned bych taky něco poslala, když vidím, jak to tady lítá... [mrknutí jedním okem]

Tak schválně chlapi, trumfne tady někdo pana Luxora? Bude to pan MoudroSStrak? Přihodí alespoň milión, jak tu často oznamuje? Nebo snad někdo jiný? Tak neváhejte a posílejte, lidi! Zvědavec vás potřebuje. Bojuje i za vás! [cool]

260631

12.01.2012 15:12

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: diskutující

Vopice 77.?.?.?

Snažíte se dobře, farář by z vás měl velkou radost.

Cituji: Návrh na církevní restituce počítá s tím, že stát církvím vrátí 56 procent zabavených budov, pozemků a lesů a 59 miliard korun jim bude splácet po dobu příštích 30 let. Částka by měla být úročena ve výši inflace.

Což je 1400 budov (ne kostelů, ale civilních objektů, kostely jsou vesměs v majetku církve), které rozhodně všechny nejsou památkově chráněny. Církev se navíc kostelů zbavuje, jelikož do nich NIKDO (kromě pár babiček a dětí těchto babiček) nechodí!

Dále je to 98 000 hektarů lesa (cena za hektar 50.000 - 400.000 Kč), který není památkově chráněný. A 14 000 hektarů orné půdy (cena za hektar 80.000 - 480.000 Kč), která také není chráněná.

Takže když to půjde dobře, je to majetek bratru za 35 miliard.

Dále to bude až 94 miliard korun, které stát vyplatí černoprdelníkům, jejichž jedinou zásluhou je lidem věšet bulíky na nos, vyzvídat od nich osobní informace určené ke zdokonalení jejich ovládání pod záminkou jakési zpovědi atd.

Takže snaha dobrá, ale jinak katolický BLÁBOL na ntou. A to jsem si myslela, že katolíci by měli mluvit pravdu. A voni lžou, jak když tiskne. Jak typické pokrytectví... A pěkný hnus.

260837

24.01.2012 17:24

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Vopice 77.?.?.?

Naprosto souhlasím s panem Moudrostrkem. Dnešní medicína je totiž na tak vyspělé úrovni, že již nepotřebuje léčit příčiny, ale vystačí si s léčením symptomů.

Například v USA, kde mají tu nejlepší zdravotní péči a ty nejlepší léky na světě, se lidé dožívají daleko delšího věku, nežli zabednění soudruzi v Číně, kteří dosud používají přirozená přírodní léčiva.

Co má společného 5 nejprodávanějších léků v USA?

Proto ty společnosti, které neléčí chřipku antibiotiky, mají jednu z nejnižších úrovní životní úrovně. Také ti, kteří nesní 10 Paralenů, pokud mají teplotu, patří do třetího světa. Neboť jak chcete vyléčit nějakou nemoc, když nepotlačíte příznaky?

Tleskám, pane Moudrostraku, konečně jste pochopil, na čí straně stát. Tedy ne na straně zlé Číny, ale na straně hodných USA.

261582

30.01.2012 11:16

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

Neuvěřitelné!!!

hestroy 77.?.?.?

A ještě jednou neuvěřitelné. Po dvou letech těžkého omylu se Zvědavec vrací na starý systém fungování. Když jsem tento omyl, který vnukl editorovi jakýsi pan Xixa, před dvěma lety tvrdě kritizoval, dostalo se mi od editora milého upozornění, že mi další příspěvky pouštět nebude, neboť jsem tlachal. A pan editor zcela správně prohlásil, že pokud je pod článkem 10 příspěvků, je to více, než 200 před zpoplatněním... Takže pan editor může poděkovat panu Xixovi za dva roky ztráty. Ale to jen tak mimochodem, čo bolo to bolo, těrazky to zase rozjedem.

Takže po dvou letech se diskuse, která dělá Zvědavce Zvědavcem opět může rozeběhnout a já mohu využít mých 50 nastřádaných příspěvků. A jakmile situace dovolí, poslal bych i nějaké peníze, třeba na novou kočku.

Jsem rád, pane editore, že jste tento šílený pokus vzdal. Jsem si jistý, že Sázka na Zvědavce je daleko účinnější způsob, jak nějaké ty penízky získat, ať si idioti na Lehožumpě třeba vykonají potřebu do gatí. [chechtot]

261914

30.01.2012 12:04

NTC v Libyi přijme nový volební zákon: Žádné místo pro stoupence Kaddáfího

RE: Prolhaní západní politici

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, jak je ticho po pěšině okolo dění v Libyi. Žádná média nemluví o trvalých bojích a neustálém bombardování.

Údajně ale již dorazily strážci dekoracie, zřejmě aby pomohli obyvatelům proti zdivočelým teroristům z NTC, ale spíše proto, aby chránili rafinérie.

Co se týká mladého Kaddáfího, tak ho zadržuje kmen Zintan, který se z něj snaží vytřískat co nejvíce, ani není jisté, zda ho vůbec vydají, neboť situace v Libyi je zcela mimo kontrolu žoldáků NATO a jejich věrných teroristů z Al-Kájdy.

261919

30.01.2012 18:17

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Neuvěřitelné!!!

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, děkuji za odpověď. Už jsem o tom mluvil několikrát. Sázka na Zvědavce byla dobrým řešením. Vybralo se více peněz a komunita byla otevřená. Bohužel došlo přesně na má slova, nejen že se vybralo méně peněz, ale ubylo i diskutujících, takže s pár příspěvky pod články to vypadalo, že sem už nikdo nechodí (až na pár držáků, kteří si vystačili sami se sebou). A to nemluvím o tom, že bez některých lidí, kteří poskytli daleko větší částky, než bylo předplatné, Zvědavec by dávno zkrachoval. Podobného "úspěchu" dosáhl i server Matrix, kde po zpoplatnění článků také výrazně klesl počet čtenářů, ale jelikož byl předtím server úplně zadarmo, je to Chvátalovi asi jedno. Netuším, jetli má Osud ještě tolik čtenářů, co míval, ale zřejmě to také nebude co bývalo. [smích]

261939

31.01.2012 07:41

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Spolupráce

hestroy 77.?.?.?

Nechci vám kazit tradost, ale zřejmě jste tu nový. Ale nicméně chápu vaši euforii, také jsem ji zažíval.

>Vím, že to bude znít z mé strany alibisticky, ale pokud tyto stránky sleduje a pravidelně navštěvuje poměrně slušný počet čtenářů, co tyto stránky pojmout formou vzájemné spolupráce a kooperace.

Zřejmě plně nechápete, že tento server je zdrojem příjmů p. Stwory. Je to jeho zaměstnání. Bylo by hezké, kdyby lidé pomáhali někomu s jeho prací, ale budou mít pak čas na svoji vlastní? A navíc by netekly prenízky, taže jednodušší by bylo vydělat penízky svou normální prací a pak je poslat editorovi. Nezní to jednodušeji? Co myslíte? Ale přiznávám, že stejné názory jsem také zastával.

>Mám totiž takový pocit a tento pocit je stále silnější, že zásadní problémy dneška dokážeme identifikovat, jsme schopni je analyzovat a podrobně rozebrat, ale tam to vše končí.

Obávám se že nikoliv. První věc je to, že téměř nikdo si neuvědomuje, proč se mu v hlavě honí to, co se mu tam honí. Kdo jeho myšlení zformoval a kdo ho má pod kontrolou. Taže jakákoliv analýza vychází jen a pouze z dat, které do našeho mozku někdo podstrčil.

>Kolik z Vás se osobně zná nebo spolu pravidelně komunikuje?
Určitá skupina existuje a byla vytvořena zhruba před dvěma lety, když jsem opuštěl Zvědavce a dal výzvu, aby se lidé, co chtějí něco změnit, sdružili. Ale i přesto, že sem chodí docela dost lidí, docela byste se divil, jak málo je jich schopných se vůbec na něčem dohodnout. Každý má svoji filozofii (kterou si někde přečetl) a je těžké to skloubit dohromady.

>Znám kolem sebe hromadu lidí, kteří se vyžvaní v hospodě ve smyslu "jak to stojí všechno za hovno", ale druhý den nastoupí do svého naučeného kolečka a jedou dál. Absolutně žádná změna nebo snaha změnit svůj život nebo sám sebe.

Je těžké se vzdát všeho a nastoupit cestu nejistoty. A dokonce i editor potřebuje penízky.

>Zvědavec má podle mého mnohem na víc. Ale jeden člověk to sám neutáhne, ani finančně, ani časově. Pokud se mají ledy začít hýbat, je načase začít spolupracovat.

Opakuji, že se jedná o zaměstnání pana Stwory. Tady nejde o žádné mesiášství, jak si mnozí myslí (doufám, že si to nemyslí editor). A opět, nejste první ani poslední, kdo tu o tom píše. Napište přímo editorovi, co vám na to řekne.

>Asi jsem naivní, ale pokud nezačneme měnit sami sebe a nezačneme jednat, budeme jenom pasivními svědky a užvaněnými kecaly v divadelní hře, kterou budeme sledovat z poslední řady s neschopností něco změnit.

Ano, tak to bude vždy. Ale pozor! To sledování má také mnoho forem. Život je jedno velké divadlo. A věřte tomu, že když budete chtít hrát podle svého, za chvíli vám někdo podstrčí vlastní scénář a ani si neuvědomíte, že už zase hrajete podle někoho jiného.

261979

31.01.2012 15:09

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: kazdej den

hestroy 77.?.?.?

Ne každý musí mít podobné zkušenosti se ženami, jako vy. Odmítaným se může snadno začít zdát, že všechny ženy jsou povrchní a nemají co nabídnout. A pokud děláte rovnítko mezi antikoncepcí a povrchností, pak je váš pohled skutečně velmi omezený. Chápu, že jako správný katolík jste proti antikoncepci, ale měl byste si uvědomit, kdy katolíci přiznali ženě duši...

262010

31.01.2012 15:11

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, rovnoprávnost se ženám nikdy neměla přiznat, neboť nemají právo se svobodně rozhodovat. To za ně moudře dělá muž. Pochopil jsem to správně? [překvapení]

262011

31.01.2012 17:35

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Jestli je jen jeden (židovský?), tak to bude brutální sadista a masový vrah, že?

"Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do kteréž již vcházíš, abys vládl jí, a vyplení národy mnohé od tváři tvé, Hetea, Gergezea, Amorea, Kananea, Ferezea, Hevea a Jebuzea, sedm národů větších a silnějších nežli jsi ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi."

On i ten křesťanský si s ním v ničem nezadá, jelikož téměř každé vraždění bylo prováděno jeho jménem (které nám podal jeho náměstek na Zemi - papež).

A kterého máte vy? Já s tímhle psychopatickým vrahem nechci mít nic společného... [oči v sloup]

262018

31.01.2012 17:43

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Zdravím vás, Jarmilo [smích] Vy jste se koukám také vrátila... [smích] Ale vydrželi jsme to docela dlouho, ne?

Třeba se tu zase sejde stará parta, no uvidíme... Dobří holubi se vracejí, což koneckonců pan editor dobře ví, jak již mnohokrát poznamenal poté, co nás vyhodil z diskuse, jelikož jsme málo sypali a místo toho hodně "tlachali" a my ho poslali někam...

A zdravím i všechny ostatní, kteří mě tu rádi vidí (např pan p). [mrknutí jedním okem]

262019

31.01.2012 18:07

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Chmm...

hestroy 77.?.?.?

Zobecňování je matka moudrosti. [chechtot]

To nemluvím jen o vás, ale i o dalších "expertech", kteří tu napsali své příspěvky.

Inu, dříve bylo lépe. Chlap přišel z hospody domů, zmlátil ženu a děti antidepresiva nepotřebovaly... [oči v sloup] Hlavně, že byla rodina založena na "kvalitním" žido-katolickém principu (nezapomínejme, jak dlouho trvalo, než přestala žena, ta zlá žena, co svedla Adama (plémě pekelné), býti na úrovni zvířete - teprve v roce 1545 Tridentský koncil přiznal ženě duši).

Připomenu, že něco podobného ve slovanské kultuře předtím nikdy neexistovalo, zničení kmenové společnosti (společnosti strýců a tet ve vztahu k dětem) bylo způsobeno až příchodem křesťanství (Svaté Říše Římské).

Takže pozor na zobecňování, s tím se člověk daleko nedostane...

262023

31.01.2012 18:24

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Chmm...

hestroy 77.?.?.?

S tím tridentským koncilem si nejsem úplně jistý, neboť data o tomto se různí (koncil v Macone 585, případně koncil nicejský 787 atd.), snad mě nějaký dobrý katolík opraví...

Pro zkoumavé doporučuji toto.

Samozřejmě, že postupem času budou všechny zlé informace o katolické církvi označeny za podvrhy a tak to má byť.

262029

31.01.2012 18:31

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Příteli Jane, jsem rád, že tvé pozitivní myšlení nechcíplo na úbytě.

>Pokud nechcete jít do masových protestů, generálních stávek nebo blokád, které často přejdou do násilí s nejistým výsledkem, tak volby jsou pro tzv. obyčejné lidi s nevypraným mozkem za stávající situace jednou z mála možností, jak efektivně vyslat signál a zbavit se v ideálním případě největších ha-zlů...

Prosil bych jediný příklad, kdy to mělo nakonec nějaký výsledek a nakolik se odstranění těch největších hajzlů (vykroužkovaný Langer) pozitivně promítlo v české politice/ekonomice/morálce. Děkuji. A prosil bych procentuální zastoupení lidí s nevypraným mozkem. Děkuji.

Já raději ocituji klasika. Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili. Kdo, milý Jendo? No přeci ti, co je zavedli...

262030

31.01.2012 18:36

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: kazdej den

hestroy 77.?.?.?

A vztahuje se to na celou populaci, případně na jaké procentuelní zastoupení, když už o tom hovoříte jako o obecném jevu? A pokud to není tajné, kolik máte dětí vy, pokud nějaké máte? Nebo jste natolik nad věcí, že můžete zvesela teoretizovat? [oči v sloup]

Jak už jsem řekl, není nad zobecňování, s tím se člověk dostane vždy nejdál... [chechtot]

262032

31.01.2012 20:10

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Internetová ústředna

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že tahle by mělo fungovat fórum Zvědavce. Zvědavec sice může ušetřit pár tisícovek za překlady, ale co bude jeho ojedinělým obsahem? Odkazy na články na jiných webech? Nevím, nevím...

Lidi, pochopte, že Zvědavec editora živí, takže snižování nákladů je sice fajn, ale snižování úrovně povede pouze ke snižování finančních příspěvků atd. Takže čím více se ušetří, tím méně se vybere.

Řešení je jednoduché. Makejte všichni víc v práci, ať můžete editorovi něco poslat. Z těchto dobře míněných rad se rozhodně nenají. [mrknutí jedním okem]

262044

31.01.2012 20:29

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

A není to náhodou tím, že máte divné přátele? Představte si, že většina (a ne zrovna málo) mých přátel má děti a ať už jsou ženatí nebo ne, žijí naprosto normální život. Moje přítelkyně se podívala na některé zdejší příspěvky některých nešťastníků, kteří zažili špatnou zkušenost a jen kroutila hlavou...

Někdo potká špatnou ženu - tím mu vychází, že všechny ženské jsou buď povrchní nebo feministky. Jiná zase špatného chlapa - tím pádem všichni chlapi jsou svině. No tak ať si chlap nehledá nafintěnou krasavici, ale obyčejnou holku. Že se mu ale víc líbí ty pěkné? Tak se nemůže divit. U ženských je to to samé, nejdřív chtějí drsňáka a pak naříkají, jak je to na prd. Ale hodný obyčejný chlap je nezajímá, dokud jim není 40 a někdy ani potom ne. Obehraná písnička stará jak je lidstvo samo, to není nic nového a rozhodně to nemá co do činění s žido-katolickou morálkou.

Mnoho osobní bolesti se pak odráží v jejich naprosto zobecňujících příspěvcích. Také záleží na věku - když mi bylo 20 a byl jsem sám, bral jsem vztahy naprosto fatálně. Dnes když je mi 40? Mám hodnou přítelkyni, rozumíme si, všechno klape. A tomu, jak jsem to bral předtím, se jen směji.

Sakra lidi, tak začněte u sebe, najděte si vhodného partnera a přestaňte skuhrat nad světem okolo, přitáhnete si další špatné zkušenosti. A hlavně kvůli vaší zkušenosti nezobecňujte, je to jen vaše zkušenost, rozhodně to není univerzální pravda...

262047

31.01.2012 20:36

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: čirá zhrzenost

hestroy 77.?.?.?

Vůbce jsem nepochopil, o čem mluvíte. Lin má naprostou pravdu a pokud vás to irituje, tak máte určitě ve vztazích problémy. Pokud je pro vás holá pravda nenávistný příspěvek, pak je mi vás upřímně líto. Doby, kdy byla nevzdělaná ženská majetkem chlapa, jsou naštěstí dávno pryč. Já bych ani žádnou poslušnou domácí uklízečku a chůvu nechtěl. I když, proti vašemu gustu žádný dišputát.

A slečno/paní Lin, nic si z toho nedělejte, já jako spokojený muž své ženy (emancipované, nikoliv feministky) vás naprosto chápu a souhlasím s každým slovem, které jste napsala. Žádné nenávisti jsem si nevšiml ani v nejmenším...

262049

01.02.2012 08:35

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Lidi, můžete mi vysvětlit, kde to žijete? Na okraji společnosti? Někde, kde žijí jen psychopati a lidské zrůdy? Nebo máte takové "štěstí", že vaše osobnosti přitahují jedince ze spodní vrtstvy společnosti? Není chyba někde jinde? Opravdu tomu nerozumím.

Například tomu, že Baba Blažková se nechá nějaký ten rok mlátit hlava nehlava. Normální člověk tohle přeci nemůže dobrovolně podstupovat, tam musí být nějaký vážný psychický problém. Každý svého štěstí strůjcem. Tak to prostě je. A naříkat pak nad svým utrpením mi přijde opravdu podivné. Přitom řešení je naprosto jednoduché Nechci být mlácen? Tak odejdu, nahlásím to na policajtech, cokoliv. Pokud ovšem zůstávám, jsem zcela jistě masochistou a nemůžu si na svůj osud stěžovat.

Já z vlastní zkušenosti (40 let) nevím o jediném druhu domácího násilí kolem sebe. V životě jsem se nesetkal s tím, že by byl v mém okolí někdo znásilněn, ať již skutečně, nebo fiktivně.

Neberte to zle, ale opravdu by mě zajímalo, kde jsou tak strašné věci na denním pořádu.

A když už jste zmínil to falšené obvinění, zůstal jste s tou "hodnou" paní? A kde jste k ní proboha přišel? Nerozumím tomu...

262090

01.02.2012 08:40

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

>Protože zpravidla jsou okolím odsouzeny ony, nikoli násilník a váš příspěvek výše je toho dokladem.

Opět se velice podivuji... KDE TO ŽIJETE? V pekle? Co to máte za lidi v okolí? Neznám jediného člověka, který by neuvěřil tomu, že když je ženská zmlácená, tak je zmlácená, obvzlášť od opilce. Inu, možná jste neměla tolik chodit po diskotékách a vybírat si mlátičku, ta má podobné kamarády...

Když tak čtu příspěvky některých lidí zde, jsem šťastný, že žiju na jiné planetě, než oni.

262091

01.02.2012 09:03

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Nemusíte se hned urážet. Zřejmě jsem nepochopil, co jste tím, co jste napsal, chtěl říci. Prostě vy žijete spokojeně s dítětem a skutečnou, nikoliv fiktivní ženou, vaši přátelé jsou normální lidé, co mají přítelkyně, které neumí oškrábat brambory, a vydělávají minimum peněz, takže dítě mít nemůžou.

Ale nějak mi do toho pořád nezapadá toto:

>V clanku je hodne pravdy, kdo nezazil nepochopi. Bezdetni pratele(banda z koleji) jezdi se svyma pritelkynemi na navstevu a vicemene muzu potvrdit napsane v clanku.

Tož, pochopil jsem to tak, že ti vaši přátelé mají něco společného s tím, o čem se píše v článku. Nevím, možná v tom je něco hlubšího, co nedokážu rozlousknout... Takže se ještě jednou omlouvám, že jsem vás tak rozčílil. [zahanbení]

262093

01.02.2012 09:17

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

>Než začnete zase někde shazovat Makowa, kterémuu mimochodem nesaháte po kotníky

Myslím, že tohle o vás vypovídá více, než si myslíte. A jste více žid nebo katolík? A jak ve srovnání s Makowem vycházíte vy? Kam mu asi tak saháte? A víte vubec, kdo ten Makow je? Tedy kromě toho, že ženu považuje za v podstatě hloupé stvoření, které musí mít svého ochránce, jinak nepřežije a jejíž jedinou starostí je mytí nádobí a hlídání dětí?

A mimochodem. Pokud chcete někomu odpovědět, používejte tlačítko Reagovat, tím zařadíte svůj příspěvek přímo pod toho, na koho reagujete, ale to vy jistě víte... [chechtot]

262094

01.02.2012 10:34

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

No vidíte, že se nakonec dohodneme. Vy jste spokojený i přesto, že společnost je DNES tak zkažená. Což znamená, že každý je svého štěstí strůjcem a to je přesně to, o čem tady celou dobu mluvím. Má to vždy co do činění s jednotlivcem, nikoliv se společností. Neboť jesli si myslíte, že společnost byla někdy lepší, tak pokud to tak bylo, tak už to je hodně, hodně dávno, minimálně tak 2000 let (u nás).

>Dokud budem v kazdem clanku hledat neco s cim nesouhlasime, tak tu budem tlachat az do zavreni internetu.

Nechci do vás rýpat, ale uvědomujete si vůbec, co jste napsal? No nic, nebudu to již rozvádět, zkuste se nad tím zamyslet... Napovím jen jedno, je lepší tlachat nad něčím s čím souhlasíme, nebo s čím nesouhlasíme, je vůbec dobré si číst nějaké články, ať už s nimi souhlasíme nebo nesouhlasíme, a je vůbec dobré tlachat? [chechtot]

Ne, já vím, jak jste to myslel. Vám se ten článek líbil a tak se vám nelíbilo, že se někomu ten článek nelíbil. Až se vám nějaký článek líbit nebude, tak si na tuhle svoji větu vzpomeňte, ať se máte čemu zasmát... [mrknutí jedním okem]

No nic, přeji hezký den!

262105

01.02.2012 11:54

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Inu, svět je tak zlý... Ženská vidí (nejlépe v knihovně a ne v nonstop baru) chlápka, který je 100% macho a je tak skvělý, ne jako ten bulík od vedle, který je sice hodný, ale není s ním žádná zábava. Když jí po pár měsících poprvé propleskne, odpustí mu, vždyť ho přeci miluje. A on už to nikdy neudělá, že?

Po stopadesáté je to pořád to samé. A pak najednou se zjistí, že je to všechno vina toho chlápka. Ta ženská žádnou vinu nenese. Ne. Ani kousíček. Ona přeci nemůže za to, že se jí líbí zrovna tenhle dva metry vysoký zábavný opilec. Za to může někdo jiný!

Protože doba je zlá a "ani nevíte, jak rozporuplné jsou dnes nároky na ženu, co ji dovedlo do této situace, a hlavně nezapomínejte, že nemůžete mozkem záměrně ovlivnit ani to, do koho se zamilujete."

Abychom to zkrátili. Když muž bije ženu, je to vždy a pouze jeho vina a žena za to, že se nechává mlátit pořád dál a dál, nenese žádnou zodpovědnost. A když se svěří přítelkyni a ta jí řekne, aby ho kopla do prdele, tak mu řekne, když já ho mám ráda. On je vlastně úplně super, jaká je s ním legrace, když se opije a všichni jeho známí, které jsem potkala poprvé v tom baru s ním, jsou také taková dobří klucí...

Bravo! Vystihla jste to skvěle. Ten svět je totiž tak zlý a ty ženy tak nesvéprávné... A rozhodně není jejich chyba, že se jim líbí násilníci, protože i ty ženy jsou takové rozporuplné, že?

Nejlepší je se litovat a nikdy, ale nikdy nepřiznat svoji odpovědnost...

262114

01.02.2012 14:10

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Chápu. Děkuji vám za váš oduševnělý a sebevědomý názor. Je potřeba více lidí, jako jste vy, svět pak bude lepší a pozitivní místo. A možná i ti vaši přátelé, které jste dal za příklad článku doktora Makowa, jednou pochopí, že žena má rodit děti a ne se věnovat něčemu, co ji baví. Přeci jen, před 100 lety se měly ženy o mnoho lépe než dnes, v té době byli všichni tak nějak vzdělanější, ohleduplnější a esoteričtější, ne jako dnes, kdy se vše bortí. To dříve nebývalo, neboť žena, když jí byl vybrán manžel, byla spokojená až do konce života.

A slavnostně slibuji, že když se mi nějaký článek nebude líbit, ani nepípnu. Neboť pokud to napíše taková autorita, pak to musí být pravda, čistá pravda a nic než pravda. Vlastní myšlení je závadné a jako takové by mělo býti zcela vymýceno. Člověk je tvor tupý a ke svému životu potřebuje moudré vedení učenců, kterým pan Makow bezesporu je.

Neboť kdo jiný by mohl říci toto: "Pro mě burka představuje zasvěcení ženy jejímu muži a rodině. Pouze oni ji smí vidět."

Pozdravujte vaši inteligentní ženu a zeptejte se, zda chce nositi burku. Jsem si jistý, že bude nadšeně souhlasit, když to říká pan doktor...

262126

01.02.2012 15:17

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Ano, jsem placený těmi, o kterých se nesmí mluvit, jak jste správně poznal. My přeci víme, koho ten Makow musí hrozně štvát, že ano? To jsou ONI! Zlí strašliví ONI (jistě víte, o kom mluvím - ti o kterých se nesmí mluvit).

Takže s pánem Bohem, a třeba se někdy uvidíme na mši (jestli ONI do té doby nezrealizují svůj strašlivý kabalovsko-bolševický plán). [chechtot]

262131

01.02.2012 15:24

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Příteli Jane, můj starý a dobrý kamaráde, jelikož vím, jak jsi angažovaný, zajímalo by mě, kolik trestních oznámení jsi již podal na "neznámé" pachatele, kteří rozkrádají státní majetek, což mají posvěceno od jejich voličů, kteří je jak tupouni volí pořád dokola. A koho jsi volil ty, můj milý příteli? Prozradíš mi to, že bych ti pomohl s budováním naší krásné dekoracie?

Neboť my, občané, jsme ti, kteří to tady řídí, jak správně píšeš. [chechtot]

262132

01.02.2012 15:43

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

>proc je tolik lidi nestastnych a nespokojenych?

Možná je to tím, že se lidi neberou v 18 nebo v 16? Nebo proto, že jsou závislí na sexu? Nevím...

A co si myslíte, že se psalo v novinách před 100 lety? Myslíte, že se nepsalo o úpadku společnosti? Úpadkem společnosti a upadkem křesťanských hodnot se straší již skoro 2000 let.

Jak už jsem psal výše, slovanská společnost neznala nic jako rodinu v dnešním významu. To byla jedna velká rodina... Víte, co byla porubadskaja grobada? To se děti, když dosáhly pohlavní dospělosti, nahnaly do stodoly, kde šukaly každý s každým. Nějaké majetnictví toho druhého, které tak úpěnlivě prosadila katolická církev prostě neexistovalo. Všichni byli strýcové a tety a nikdo neřešil, čí dítě je čí... Ono totiž rozdrobení kmenové společnosti bylo základním úkolem, jak zničit nepřítele (slovanskou říši).

Otázka sexu a jeho démonizace úzce souvisí s ovládáním lidí. Není lepší způsob jak někoho ovládat, než mu z něčeho naprosto přirozeného udělat hřích. Pak ho máte na talíři. Je to jednoduchá psychologie. S tím souvisí i dnešní sexuální frustrace většiny "civilizované" populace.

Je to na delší povídání. Ale jsem rád, že se k tomu stavíte konstruktivně. [smích]

262133

01.02.2012 16:10

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Vážená Kateřino,

já samozřejmě nepopírám domácí násilí, nicméně se podivuji nad tím, KDE žijete. Nevím, jak je možné, že já se nacházím ve společnosti, kde by mezi známými bylo zmlácení ženy tak, aby měla monokly, naprosto neobhajitelné. NIKDO z nich by neřekl, co jsi mu zase udělala, pořád do něj šiješ atd. Takový člověk by byl uvržen v jednoznačné opovržení a zavržení.

Je tlak okolí osobní odpovědností? Nakolik se má člověk řídit svou hlavou a nakolik okolím? Lidi, kteří se řídí okolím, dle mého nejsou svéprávní a jako tací by neměli do svazku vstupovat vůbec. A pokud ano, pak jedině na jejich odpovědnost.

Teď nevím, má-li mi býti líto, že žiju v tak nudné společnosti, kde se ani neznásilňuje, ani netýrá. Přitom to není tím, že bych neměl žádné známé. Ale možná je to tím, že si lidi kolem sebe vybírám a hovada nesnáším.

Co se týká té vaší lítosti, nemířil jsem tím na vás, ale čistě obecně. Dnes jsem hovořil o tomto jevu s jedním mým dobrým známým a ten mi řekl, že měl zkušenost s týráním. Dokonce té ženě vyměnil zámek, aby se ten její dvoumetrový cikán nedostal dovnitř. Jak to dopadlo? Opět mu dala klíče. Čí je vina?

Nezlobte se, ale já si stojím za tím, že človek by měl být odpovědný sám za sebe, ať si okolí, pokud tomu dáváte takovou váhu, plácá co chce.

Nechtěl jsem se navážet do vás, jde mi spíše princip. Rozhodně jsem neměl v úmyslu vás "fackovat" za vaše otřesné zážitky. Jediné co k tomu mohu říci, je to, že některé ženy si jaksi podvědomě vybírají násilníky (a vůbec při tom nezáleží na jejich inteligenci), třeba několikrát za sebou. Čím to je? Pak brečí někomu na rameni a vzápětí jdou za tím hovadem znovu. Psychická porucha?

Ještě bych rád řekl, že je pravda, že ve vztazích se dějí různé potyčky, ale takové týrání, o kterém hovoříte vy, již za drobnou potyčku nepovažuji.

Mimochodem, kde jste se tedy s tím "dobrákem" seznámila, jestli mi to můžete prozradit? V práci?

262136

01.02.2012 16:39

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Díky za upřesnění... Takže vás zlákala jeho atletická postava, že ? [smích] Inu, není všechno zlato, co se třpytí...

A rozhodně jsem to nevzal ve zlém. Naopak jsem ocenil vaši klidnou reakci... [smích]

262139

01.02.2012 17:15

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Opravdu nevím, co má společného láska s tvrzením, že dříve bylo lépe, když se lidé brali v 18.

Ale když už jsme v tom, tak abych to tak nějak ukončil, pro mě je NORMÁLNÍ(!!!), když se dva lidé milují a je pak úplně JEDNO, jestli muž musí makat, aby nepodléhal pokušení, jestli se žena musí muži poddat a nahradit své touhy a záliby oddaností muži, musí přestat chodit do práce a starat se o děti a uklízet. Je to JEDNO!

Copak nechápete, že ten článek je pro lidi, kteří jsou nešťastní? NORMÁLNÍ lidé, kteří si nepotřebují číst poučky k tomu aby byli šťastní, žijí prostě tak, jak je to baví a je úplně jedno jestli v manželství. Nebo si opravdu myslíte, že maželství LÁSKU zachrání, případně že manželství je synonymum LÁSKY? Opravdu si myslíte, že manželství, v kterém se žena skloní před mužem, zaručí nějakou lepší výchovu dětí, pokud tam není láska?

Co si myslíte o tomle? "Na trhu lásky, moc patrí mužom. Naša plodnosť trvá trikrát tak dlho ako ich." Dle mého je to blábol na n-tou. Prostě to, co Makow píše, píše o sobě. Každý bod, který tam má, je o něm.

Například toto: "Teraz, keď som sa vymanil z hormonálneho zatemnenia mysle, vidím, že význam sexu je umelo nafúknutý a že v skutočnosti predstavuje iba menej dôležitú súčasť nášho života." Jé, to je objev. Neuvěřitelné. Na to přišel v 50?

Nebo tohle: "Nestavajte krásne ženy na piedestál. Majú chyby tak ako každá iná." Tak to už je pomalu na Nobelovku, nemyslíte?

"Najlepším spôsobom, ako bojovať proti sexuálnej závislosti je oženiť sa." Wow! Takže ti, co se MILUJÍ a nejsou ženatí, tak jsou v zajetí sexuální závislosti? Nesmysl.

Prostě to co píše, je z půlky NAPROSTO NORMÁLNÍ a nemá cenu to vůbec rozebírat, pokud tedy nejsme na klinice, kde se léčí zapšklí pubescenti, a druhá půlka jsou nějaká samospasitelná DOGMATA, která těžko budou fungovat v patologickém vztahu.

Ale jestli vám to, co píše vyhovuje a považujete to za důležité, pak se mými poznámkami vůbec nezabývejte, neboť každý člověk je jiný, má rád něco jiného a má i svoji pravdu, na kterou má svaté právo.

Buďte rád, že jste si našel hodnou ženu, s kterou si rozumíte a pak je všechno úplně jedno. Prachy, práce, dohady kdo se komu odevzdává atd.

Já také takovou mám a vůbec mi nevadí, když občas pracuje a dělá co jí baví, vzdělává se a jezdí přednášet a já hlídám naši milovanou dcerku. Rozhodně není feministka, protože je NORMÁLNÍ a já jsem také NORMÁLNÍ, proto nemusím psát bláboly o tom, jak jsem pochopil, že pěkný ženský mají také své chyby a že nakonec stačí si najít nějakou úplně "obyčejnou". A vím, že kdybych jí začal tlačit do hlavy, že musím pořád dělat svoji práci a nestarat se o domácnost a o dítě, protože to je ženská práce, asi by mě kopla někam...

Tož, rozejděme se v dobrém [smích]

262143

01.02.2012 19:40

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Můj milý a drahý příteli a kamaráde. Ptal jsem se tě na jednoduchou otázku a přes tvé sáhodlouhé povídání jsem nedostal jednoduchou odpověď. Tímto beru tvůj názor za čistě teoretický a tím pádem nepoužitelný. Je mi líto.

>Kolik je to roků zpátky, kdy si o tom mohl plebs nechat jenom zdát a kolik krve to stálo?

Smysl této věty mi naprosto uniká, vůbec netuším, o čem mluvíš...

Také by mě zajímalo KDO to bude? Nějaký pitomec, co se nechá přesvědčit plácáním někoho, kdo naslibuje hory a doly, aby se dostal ke korytu?

NEŘÍKEJ SVĚTU, CO CHCEŠ UDĚLAT, UDĚLEJ TO!

Ano, to je můj případ. Seru na systém a tím pádem i jeho fintu, že můžu něco změnit. Co myslíš, Jendo, mohli lidi v Matrixu něco změnit, když šli k volbám? Mohli se nějak osvobodit ze Systému?

Na mé tři otázky jsem nedostal ani jednu odpověď. Měl bych ještě jednu, ale i na tu zřejmě odpověď nedostanu. ČEHO JSI DOSÁHL TÍM, ŽE JSI ŠEL K VOLBÁM? Stačí jediný příklad... Protáhlý obličej jednoho gaunera, kterého nahradí deset jiných, mi nestačí...

Ale i tak velice děkuji a peace s tebou, Máňo! [smích]

262160

01.02.2012 20:00

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že jste si označení Doktor stáhl na sebe. Ale tady pan inženýr mluví o doktoru Makowovi, který by burku uvítal. Stejně tak jsou pro něj ženy, které nosí džíny lesbičky... Uznávám, že s takovými názory se nedá než souhlasit, že pane Bombarďáku?

> že nalhali ženským že nic nemusí a všecko můžou

Inu, to že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou, že?

Že vy patříte do skupiny idealistů, pravověrných katolíků, kteří jako takoví jsou také pevně přesvědčeni na základě nevývratných skutečností (nikoli žádných „teorií“), že katolická Církev a celé lidstvo právě teď prožívá jedno z nejnebezpečnějších období svých dějin, abych ocitoval první větu z těchto stránek: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

Musím se smát, když vidím, jaká skupina lidí zastává ty "tradiční politicky nekorektní" názory.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

262161

01.02.2012 21:49

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Technická poznámka

hestroy 77.?.?.?

Nějak to přestalo fungovat. Ze začátku mi to fungovalo (Mac, Safari), teď už ne...

262174

02.02.2012 10:10

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Policie ČR, jsem rád, že nemáte co dělat

hestroy 77.?.?.?

Jsem opravdu dojatý , že Policie ČR vynakládá své zbývající prostředky na šmírování svých občanů. Na ulicích vraždí lidi mačetami, rozkrádačky ve státní správě přesáhly pomyslný vrchol, na silnici si můžete dělat co chcete, protože policajta nepotkáte.

Soudruzi policisté, blahopřeji. Konečně jste se vrátili (nebo jste je nikdy neopustili) k STBáckým manýrům. Možná tam ti hoši jsou ještě z dob totality.

Ale na vyšetřování ideozločinu se peníze vždy najdou. Kde to žjeme? Je to bolševismus nebo fašismus?

Jsem totálně znechucen. Skoda, že nemáme možnost si přečíst jejich příspěvky, abychom věděli, za co se dá na několik let člověk zavřít do vazby bez soudu.

Inu, to je ta DEKORACIE!

Bliju, velebnosti! [bliji]

262246

02.02.2012 12:07

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Ale stejně tu něco nehraje a to docela hodně!

hestroy 77.?.?.?

Prý se jedná o ZÁVAŽNÝ trestný čin. Takže o hanobení rasy a vyvoleného národa, nebo co?

Ale editor píše, že ty články byly divné (nahnědlé - tedy ne hnědé) až na druhé přečtení... Velice podivné, když si uvědomíme, co tu někteří přispěvovatelé předvádějí.

Editor klidně mohl zveřejnit, o které přispěvovatele se jednalo. Proč tak neučinil? Vyzývám ho, aby neprodleně tyto přispěvovatele zveřejnil, případně alespoň články, pod kterými se vyskytovali!

Další věc je založení spisu v roce 2010. A teď s tím přijdou, po tak dlouhé době? Co za tím vězí?

A když už jsme u toho, proč má ten spis pořadové číslo 88? To je přeci číslovka, za kterou se lidé běžně posílají do vězení. Co takhle podat trestní oznámení na Policii ČR kvůli podezření ze spáchání ZÁVAŽNÉHO trestného činu?

Velmi pozorně si přečtěte to, co píše uživatel Milouš. Nejlépe dvakrát po sobě.

Pan Laroux píše o tom, že na některé z nás má STB jistě spis. Pokud ano, tak na mě zcela tutově. Ale na co vésti spisy, když ovečky tu mají svůj mnoholetý archiv, který editor udržuje, i když co týden lamentuje nad jeho velikostí. Takže STB si to nepotřebuje ani kopírovat, neboť to za ni obětavě dělá pan Stwora. Dokonce i lidé, kteří své pošetile zjednodušující názory opustili (např. já), budou navždy mít svůj pomníček zde na Zvědavci. Jaký důvod má dlouholetá archivace příspěvků? Až přijde pravý čas, aby bylo za kým jít?

No a na odlehčení trochu pravdy o Zvědavci.

262273

02.02.2012 12:41

Dračí tanec v Negev

RE: Možná Izrael začíná chápat

hestroy 77.?.?.?

>Přesně tak to tam USA potřebují
>amerika má jediný zájem

Výborně. A už zase jedeme v jiném proudu. Dělení na svět podle mocností. Takže dle vás je USA suverénní velmoc? Jinak s vámi docela souhlasím, ale je škoda, že dohlédnete jen k USA. USA je totiž jen takový projekt, víte? A víte, kdo ten projekt řídí? A kdo SKUTEČNĚ má zájem mít Araby pod kontrolou?

262277

02.02.2012 13:15

Dračí tanec v Negev

RE: Možná Izrael začíná chápat

hestroy 77.?.?.?

Které právo je výchozím pro právní zákoník zemí "západního" světa? Jaký architektonický sloh mají vládní budovy USA? Která říše předcházela 3. říši? Jaké náboženství vyznává ať již pasivně nebo aktivně většina populace "západního" světa? Která organizace disponuje největším majetkem? A máme to doma. [smích] Židi to opravdu nejsou, i když jim tak nejak s přestávkami dělají bankéře...

262287

02.02.2012 18:37

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: KONEČNĚ!

hestroy 77.?.?.?

Nezlobte se na něj. Právě si udělal dobře nad obrázkem mrtvého palestinského dítěte, tak je celý rozdováděný. S podobnými pedofilními psychopaty z lehožumpy nemá cenu ztrácet čas.

262352

06.02.2012 11:54

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Je to hanba

hestroy 77.?.?.?

Věřící nikdy nepřestanou věřit. Rozum je pak již zcela podružná věc, je nahrazen vírou. Pak jsou již jakékoliv argumenty zbytečné, víru nenabourávají, správný věřící naopak místo zamyšlení začíná zuřit a jeho víru to jen utužuje. Je to takový začarovaný kruh, dogma je neotřesitelné a víra může být nahrazena jen jinou vírou.

262686

06.02.2012 14:41

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

hestroy 77.?.?.?

Ano, je to těžké. Ona ta svoboda a odpovědnost má taky své hranice, že? Věřte tomu, že to jsou právě ony výjimky, které pak určují pravidla... Někde se začít musí a nejlépe se začíná tam, kde to vadí nejméně lidem. Viz "protiteroritické" zákony v USA... A kam to spěje dnes?

Opravdu nechápu, jak málo lidem dochází, že ty příspěvky byly "nahnědlé" až na druhé přečtení. Kolik jich tu bylo úplně "hnědých" na první pohled?

262696

07.02.2012 21:16

Argentina: testovací polygon pro zrežírovaný finanční kolaps. A co poučení pro Evropu?

RE: 15. září 2008 - Elektronický run na banky

hestroy 77.?.?.?

>a proto přišlo v meziválečné ČSR o práci desetitisíce ševců. A také podkovářů, kolářů, okřínářů, provazníků, mydlářů, ..

Zapomněl jste také vyjmenovat ponocné, dráby, hrnčíře, dráteníky, tkalce, perníkáře, košíkáře, obecní pastýře, uhlíře, smolaře, soukeníky, voraře, zvěroklestiče, drnomistry, polocaj-cháře, katy, prýmkaře, pytlaře, vinopalníky, vápeníky, převozníky, ovčáky, bažantníky, hadráře, řemenáře, bičaře, alchymisty, andělíčkářky, apatykáře, austrakaře, bečváře, bednáře, cestáře, cívchaře, doškaře, drvoštěpy, formany, houžvaře, kejklíře, knoflíkáře, kopinníky, kopytkáře, kramáře, neckáře, ostrožníky, pluhaře, pradleny, rasy, rendlíkáře, šafáře, voštináře a mnoho jiných, kteří přišli o práci jen a jen kvůli krizi v USA.

Naopak o práci nepřišli ti, kteří pracovali v rovárnách, které vyráběly převážně na export.

Když už chcete napsat něco k věci, nepište alespoň takové kraviny.

262783

07.02.2012 21:25

Vytěsňování

RE: To je nějaké šíleně dlouhé a bezobsažné

hestroy 77.?.?.?

Než začnete jásat, přečtěte si raději Česko míří k rekordu ve vývozu elektřiny a také Německo vyrobilo méně elektřiny, bude muset víc spoléhat na sousedy.

"Německo loni vyrobilo o 2,5 procenta méně elektřiny než předloni, tedy 612 miliard kilowatthodin, zatímco spotřeba poklesla jen o půl procenta na 607 miliard kWh. Německé Sdružení energetiky a vodárenství (BDEW), které se zprávou přišlo, upozornilo, že země se po rozhodnutí zříci se jaderné energie bude muset více spoléhat na sousedy.

BDEW rovněž kritizovala překotné instalace obnovitelných zdrojů, které vyvíjejí největší tlak na přenosové sítě. Jejich podíl na na celkové produkci elektřiny již dosáhl 20 procent a podle německých expertů nebude další zvyšování možné bez nákladného vybudování tisíců kilometrů vedení.

Náklady, které bude muset německý spotřebitel jen v letošním roce zaplatit navíc za obnovitelné zdroje, odhadla BDEW na více než 14 miliard eur (361 miliard Kč). Z valné části je to důsledek vládní podpory v podobě povinných výkupů za zvýhodněné ceny."

262784

08.02.2012 09:29

Argentina: testovací polygon pro zrežírovaný finanční kolaps. A co poučení pro Evropu?

RE: 15. září 2008 - Elektronický run na banky

hestroy 77.?.?.?

No vidíte, pane Vojto, takže jsme se dostali tematicky někam jinam. Ale tak je to s vámi obvyklé. Někdo o voze, vy o koze. Měl jsem pocit, že se tu mluvilo o uvolňování/neuvolňování peněz do oběhu, případně o negativím dopadu konce dolaru jako rezervní měny. A vy tu nastoupíte s průmyslovou revolucí.

>Co dnes s nepotřebnými lidmi? Současný socialistický pseudohumanismus nám velí : pověsme je na krk státu. Ty schopnější zaměstnáme jako (v podstatě nepotřebné) státní úředníky. A ty zcela neschopné či neochotné učit se něčemu novému? No těm dáme štědré sociální podpory. A kde na obojí vezmeme? No přece si na to stát půjčí!!! Cha.

Pěkně jste to napsal, jen co je pravda. Ale vy, jako sečtělý a systémově korektní člověk, který už má lecos za sebou, budete jistě vědět, jak na to, že?

A co kdybychom ty lidi prostě pověsili? Je to dostatečně politicky uvědomělé a systémově korektní řešení? [překvapení] A jestlipak vy pracujete, nebo jste již v důchodu? Aby se vás ta "reforma" nedotkla také... Spolupracoval byste s radostí a s uspokojením, že se konečně řeší problém zbytečných (nadbytečných) lidí? Není už čas uvolnit místo těm, co za pásem v továrně udělají více práce? [mrknutí jedním okem]

262803

14.02.2012 17:46

Americký kongres pulzuje válečnou horečkou

RE: do tanku v tank!!!!!

hestroy 77.?.?.?

Diskuse upadá

Cituji:

"Ano. Začínají se tady objevovat různí jedinci prosazující s náboženským zápalem své sektářské sklony, ať jde o Svědky Jehovovy nebo víry v různé astrální mocnosti, volné energie a podobné věci. Například diskutující pod přezdívkou "fohat" s oblibou cpe pod každý článek odkazy na zcela irelevantní videa s touto tématikou."

"Problém s tlachaly je v tom, že žádný tlachal není schopen sebereflexe. I když ten text vidí, myslí si, že na něj se nevztahuje. Považuje své sdělení za důležité a bude se za něj tvrdě bít, urážet se a prskat, pokud bude mazán. Diskuze se nic neříkajícími příspěvky rozmělňuje a znepřehledňuje. Je to informační šum bez hodnoty, šum který navíc zabírá místo a krade čas čtenářům, kteří se tím musí prokousávat."

Ne, vážně, fohate, myslíte si, že tyhle vaše videa někoho zajímají? Když máte takové nutkání to někomu ve svém nadšení sdělit, zkuste to aleposň dávat pod odpovídající články. V opačném případě si to nechte laskavě pro sebe.

263221

14.02.2012 17:51

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Prostá rada

hestroy 77.?.?.?

Pane Koubku, můžete mi, prosím, sdělit, co znamená výraz "rozlišení textu"? Děkuji.

263223

15.02.2012 09:07

Udělal jsem chybu

Není třeba se omlouvat

hestroy 77.?.?.?

Alespoň se v diskusi ukázalo, kdo je pro práskání a kdo ne. Je "potěšitelné", že se našlo tolik "dobrých lidí", kteří práskání horlivě obhajovali a dokonce i s jistotou tušili, že se jedná o vrahy. A nečekal jsem, jak moc se ty bolševicko-fašistické manýry zažraly lidem pod kůži...

Zkrátka zrno se oddělilo od plev a ukázalo se, kdo je ochoten prásknout svého spoludiskutujícího (aniž by věděl cokoliv o tom, co ten nebožák napsal - to je další "dobrá" typicky česká vlastnost - udávat a soudit bez jakýchkoliv informací), jmenujme alespoň takové lidi, od kterých by se to nečekalo (Estmate, baba Blažková a další).

Takže alespoň víme, na čem jsme, co se sem nemá psát, aby to neskončilo na odpovídajícím úřadě a můžeme jet dál. Zvědavec již v logu naštěstí nemá politicky nekorektní webzin, takže se ničemu neprovinil. A až příště přijde zase nějaký cár papíru, tak napráskáme třeba zrovna pana Estmate, ať se dostaně na každého... Neboť i ty jeho příspěvky jsou na první pohled v pořádku, ale na druhý pohled již trochu nahnědlé. Udávat se nemá, ale hlásit se to musí.

263271

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 3

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?