Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2623 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, famme, hestroy, chytráknadchytráky, Vopice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

01.10.2012 10:48

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

hestroy 77.?.?.?

To nic. Tenhle člověk sem zabloudil "diskutovat" z Lehožumpy. Logicky uvažující člověk jaksi pozná rozdíl mezi řízenou demolicí a volným pádem. Ale tento "mistr" jaksi zapomněl vysvětlit, jak spadla ta třetí budova. Spadla stejně jako ty ostatní a byla shozena řízenou demolicí. Ještě štěstí, že jsou schopni připravit tu demolici během pár minut. Lidi jako tenhle anonym mě naprosto fascinují, jak jsou schopni tvrdit úplné hovadiny, ale s naprostou jistotou. Copak ho asi žene sem psát tolik příspěvků? To ho tak rozčiluje, že někdo nevěří oficiální propagandě?

275955

25.09.2012 09:43

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, fascinuje mě, že jste schopen ten nepřehledný text plný rádoby vědeckého balastu číst. Já to nedokážu, ani když se k tomu snažím přinutit. Teprve když to rozkouskujete na menší sousta, dá se to s velkými obtížemi nějak přelouskat, nicméně to stejně nedává smysl. Pan udo zřejmě miluje cizí slova a rád z nich vytváří sáhodlouhé traktáty, v kterých se nakonec sám ztrácí.

275443

07.09.2012 10:52

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

Pane p, bohužel vůbec netuším, o čem mluvíte. Moje námitky k Vojtovi byly ty, že mi podstrkuje něco, co jsem neřekl a tím je zcela pod vlivem své víry. Naopak jsem mu tvrdil, že to, že u nás je větší korupce než v Německu je dáno tím, že se tu nevynucuje právo, nikoliv tím, že je něco státní, soukromé, levicové nebo pravicové. Tak nevím.

Nicméně jsem nelenil a zapátral, zda je VW tunelován, když tady pan Vojta, který má vždy pravdu, řekl s naprostou jistotou, že "VW nebyl nikdy nikým tunelován".

A kdyby se Vojta, dříve než se upne na svou víru, byl schopný podívat do vyhledávače a napsal například "vw scandal", vyjede mu 4.000.000 odkazů. Pak se může dočíst, jak je VW naprosto klasicky tunelován, například vyplácením fiktivních odměn, jak jsou podpláceni nákupčí VW jeho dodavateli (asi ne proto, aby byly jejich ceny nižší, že?) atd, atd. To ale asi Vojta netušil, že 20 % VW vlastní Dolní Sasko, takže nyní může v klidu říci, že to vlastně potvrzuje jeho slova, že státní firmy se lépe tunelují.

Takže jsem dal důkaz k tomu, co jsem Vojtovi napsal výše, nicméně pro něj to bylo nezajímavé. Samozřejmě. Protože jak jinak označit to, co naprosto vyvrací jeho víru, že všechno ví nejlépe, přičem pravý opak je pravdou.

274539

06.09.2012 21:54

Putin na cestě k psychotronické válce

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

hestroy 77.?.?.?

>Asi ťažko, pretože pri patentovaní treba mať aspoň fungujúci model, ktorý sa dá rozobrať a preskúmať, okrem dokumentácie (to záleží od patentového práva danej krajiny čo ešte).

Opravdu? Jste si jistý?

Apple bežně patentuje myšlenky, které se technologicky ještě nedají vytvořit. Patentovat si totiž můžete nechat v podstatě cokoliv, co ještě patentováno nebylo.

A zde máte více patentů, které zcela jistě nefungovaly, když je patentovali.

Myslím, že jste tímto "argumentem" zcela dokreslil situaci kolem onoho každou hodinu očekávaného vynálezu. [chechtot]

274499

06.09.2012 21:35

Asociální stát

Ještě poslední dotaz

hestroy 77.?.?.?

Ještě mě napadlo. Vojto, vy jako moudrý kmet, který vše "bezpečně ví", byste mi mohl odpovědět na jednu záludnou otázku, s kterou si opravdu nevím rady.

>VW nikdy nebyl nikým tunelován.

To je dosti odvážné tvrzení někoho, kdo "bezpečně ví". Prosil bych odkaz na něco, co 100% prokáže toto tvrzení. Jinak bych se mohl o tomto výroku domnívat, že se jedná o "stupidní, diletantskou či iracionální" víru někoho, kdo ani netuší, jaké strašné protimluvy ze sebe souká a ještě se u toho tváří jako kdovíjaký ynteligent s rasově čistým původem. [chechtot]

Také jsem si ještě jednou přečetl tvrzení člověka, který "bezpečně ví", "každé své rozhodnutí opírá "o své znalosti, vědomosti, zkušenosti" a "to, co on ví, ostatní neznají".

>Jestliže ovšem naskenujeme či nafotografujeme stránku knihy, nejedná se z hlediska jejího uložení na disku o text, ale o obrázek. A tak zde ukládáme grafický soubor typu BMP, JPEG, ... U jeho velikosti není rozhodující, kolik písmenek obsahuje. O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ, s nímž byl OBRÁZEK nafocen či naskenován.

Přeci jen, jsem člověk věřící a má rozhodnutí jsou katastrofálně špatná, takže jsem nyní zmaten, když jsem si přečetl ta moudrá slova o věcech, o kterých nikdo nic neví, ale naštěstí se najde někdo, kdo "bezpečně ví" a proto může laskavě a skromně poučovat ostatní.

Jelikož nemůžu tvrdit, že "bezpečně vím", zkusil jsem se zamyslet na tvrzením, že "O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ".

Co to asi ta velikost rozlišení je? Je to něco jako velikost rychlosti? Nebo velikost hmotnosti? Těžko říci. Ale stejně mě zaráží, že na velikost kompimovaného souboru dle tohoto učence NEMÁ VLIV stupeň komprese a dokonce ani počet písmen na papíře. Ve výsledku je tedy jedno, zda skenuji prázdný papír nebo papír plný písmen. Také je jedno, zda zvolíme vyšší nebo menší stupeň komprese.

Neboť člověk, který naprosto nepochybuje o svém vzdělání v oblasti digitálních technologií "bezpečně ví", že "o jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ", přižemž ty vědecky znějící slova raději napíše velkými písmeny, aby jeho nezměrné znalosti náhodou neunikly oku neznalého čtenáře.

No, teď když jsem vás pochválil za vaše odborné "znalosti", můžete být se sebou opravdu spokojený. [mrknutí jedním okem]

274497

06.09.2012 20:57

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

No to jste mi to "nandal". Ani jsem to moc nečetl, neboť vaše příspěvky jsou jak přes kopírák již mnoho let. Nic nového jste tu neřekl, jen jste si opět dokázal, jak "vzdělaný" a "kultivovaný" jste člověk.

Vezměme například, že infantilně věříte, že si myslím, že Škoda měla zůstat v českých rukou. Napsal jsem to někde? Ne. Já mluvím o něčem, čemu vy stejně nebudete rozumět, tedy o problému, který to vyvolá v budoucnosti. Tedy až se výroba přesune do Číny a Ruska a stát tomu nebude moci nijak zabránit. Co se asi stane s ČR (která je zcela závislá na tom, že ji živí a šatí VW, jak tvrdíte)? A to v době, kdy stát je zadlužen tak, že nestíhá splácet ani úroky. Ne v době, kdy mohl financovat rekvalifikaci lidí a podpořit rozvoj drobného podnikání, které je naprostým základem prosperující ekonomiky?

Už vůbec se nebudu vysilovat snahou vysvětlit vám, že český průmysl byl zlikvidován zcela cíleně. Již jste tu mnohokrát dokázal, že jakokoliv myšlení, které se odchyluje od oficiálního je pro vás nepřijatelné. Třeba to, že věříte tomu, že historie proběhla tak, jak se o ní píše v knihách.

>Uvedl jsem Vám přesvědčivý příklad toho, jak je Vaše víra k ničemu.
Přesvědčivý příklad čeho? Toho, že vy si myslíte, že já si něco myslím a tomu pak věříte? Ale no tak...

>Oni se prostě musejí v těch oblastech, kde jsou jejich znalosti chatrné, spoléhat na své víry.
Tím máte na mysli vaše sebevědomé tvrzení o tom, že počet písmen na skenovaném dokumentu nemá vliv na velikost komprimovaného souboru? Nebo vaši nacistickou rasovou teorii?

Nicméně jste mi v záplavě "moudrého" balastu neodpověděl na žádnou z mých otázek, ostatně to je vaším "dobrým" zvykem.

Proč jste tu hořekoval, že někdo z vaší rodiny byl v koncentráku, když tu otevřeně podporujete nacistické dělení lidí založené na rasovém původu a nepřímo vyzýváte k likvidaci "zbytečných" jedinců?

Dále bych rád věděl, zda jste důchodce, případně váš názor, co uděláte, až jím budete a stanete se jedincem, který je zbytečný. Půjdete si to hodit sám, nebo bude potřeba vás zavřít do koncentráku? Případně se pochlubte, čím se živíte, když jste tak úspěšný alfa jedinec.

Také by mě zajímalo, zda jste podnikal, vlastníte nějakou firmu, když jste ten důležitý alfa jedinec, což si o sobě bezpochyby myslíte. Pokud ne, jak se opovažujete tvrdit, že má "výsledná rozhodnutí jsou katastrofálně špatná"?

>Většinu diskutujících ovšem více zajímá, když ... , co on ví, ostatní neznají.
Zaplaťpámbů pro vás, že tu nejsou jen ti lidé, o kterých píšete. Pak by si totiž nikdo vaše příspěvky nečetl. Protože vy s radostí píšete o něčem, o čemž nevíte nic a pak, když vás tu usvědčí z omylu přímo citací z nějaké vaší brožury, jaksi se nenápadně odmlčíte. Ale pokrytci nic jiného ani neumí.

274494

04.09.2012 15:38

Asociální stát

RE: Další

hestroy 77.?.?.?

A kam se řadíte vy, jako důchodce (který si nárokuje "svá práva", ovšem nemá žádné povinnosti ani odpovědnost), Vojto? Z jakého titulu vás musím živit a platit vaše léčení stařeckých chorob? Kde jsou moje práva jako odpovědného pracujícího člověka, který vybudoval svou firmu, neměl nemocenskou již 15 let a v životě neviděl od státu ani korunu podpory? To by mě opravdu zajímalo.

Kdybych byl takový demagog jako vy, tak bych vás nechal, jako nepotřebného starce, který nevytváří žádné hodnoty a jen užírá, odvézt někam na skládku. To by mě zajímalo, co byste potom "chytrého" vymyslel. [chechtot]

274339

04.09.2012 14:16

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: Kristo-ilumináti na Zemi

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že jste přesně tam, kde vás chtějí mít. Tedy totálně zblblý, zato dvojnásob horlivý a přesvědčený o své "pravdě". Ideální ovce - přesně tak, jak ti "žido-ilumináti", které s takovou úctou jmenujete, chtějí. A příště si zkuste zjistit, ČÍ peníze to ten pan Rothschild spravuje. Jestli si je vytiskl sám atd. Třeba se vám v kebulce rozsvítí. I když, starého psa novým kouskům nenaučíš, jak se můžeme přesvědčit například na tzv. Lehožumpě, kde ti dobří emigranti také neustále melou tu svoji, nelišíte se od nich absolutně v ničem. Ti už mají také "jasno".

274334

04.09.2012 11:37

Asociální stát

RE: Síla rodiny

hestroy 77.?.?.?

>Když už jsme u rodiny, tak rodinu v prapůvodním smyslu zlikvidoval právě tzv. socialismus (zespolečenštění), protože takový stát má ambice rodinu suplovat,

Možná, nicméně si dobře pamatuji, že za socialismu byly rodiny daleko více soudržnější než dnes. Nesrovnatelně více.

> Tento proces začal již dávno s příchodem tzv. křesťanské morálky, kdy instituce přebírá odpovědnost za rodinu a vytváří z ní jakousi závislou a podřízenou jednotku systému s účelem odchovat pohotové množství lidských zdrojů.

Tak s tímto bych naprosto souhlasil. Všechno zlo totiž pochází z Římské říše. Slovanská rodina byla zcela odlišná od té "křesťanské", která je založena na vlastnictví. Manipulace se sexualitou je velmi silným způsobem, jak ovládat lidi.

274321

30.08.2012 12:45

Líza

RE: ach jo

hestroy 77.?.?.?

>Hledala jsem odkazy na sterilizaci v březosti (i v AJ) a nikde ani zmínka.

Myslím, že vaše hysterie není na místě, Kateřino. Jde o zcela běžný zákrok, který se nedoporučuje pouze v pokročilém stádiu březosti.

Osobně nechápu, proč ta kočka umřela.

274132

14.08.2012 13:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

Je úžasné, jak Zvědavec, který tolik bojuje za pravdu a svobodu, cenzuruje věci, které se mu jaksi nehodí do krámu. Nevadí. Pokrytectví je také výdobytek civilizace, neboť bez pokrytectví by římská (tzv. žido-křesťanská) civilizace nemohla existovat!

Tož vezmeme si to ještě jednou. Část místních zvědavců, pro které je největším nepřítelem civilizace (nebudu pořád opakovat, že civilizace jako pojem pro většinu lidí znamená - římská neboli žido-křesťanská) zlý Žid, který tahá za drátky a zoufale se snaží civilizaci (která je napůl jeho) zničit, jak si můžeme s chutí přečíst i na stránkách s názvem Spiknutí proti církvi a lidstvu, se "po právu" na zlého internacionálního Žida zlobí. Vadí jim, že by chtěl zničit naši úžasnou civilizaci, sebrat nám naše peníze, práva a jako podřadné góje nás zotročit. V tomto se se mnou jistě shodne velká část zdejších.

To, že ovšem římská civilizace dobyla skoro celý svět, velkou část původního obyvatelstva vyhladila, jejich zemi ukradla a zbytek populace "zcivilizovala", to je v naprostém pořádku. Takže jak to je? Zlý žid, ten tyto věci dělat nesmí, zatímco ta hodná půlka (křesťanská) to dělat může?

Takže když někdo řekne, že Palestinci jsou líné vši, co se množí jak kobylky, je nutné se za jejich práva bít, neboť ten, kdo jim zabraňuje v jejich rozvoji, ať již blokádou nebo průběžným pleněním zbytků jejich území, je zlý Žid.

Ovšem pokud jde o například o Indiány, tam je věc jiná, neboť ti samí, kteří chápu Palestince, proč nejsou schopni žít normálně, Indiány, případně čenoušky opovrhují. Jaký je v tom rozdíl? Pár set let. Nic víc.

Zakončil bych to jen tím, že všechny kecy o tom, že Zvědavec hledá pravdu, jsou jen a jen obyčejné pokrytecké kecy.

273312

14.08.2012 13:11

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Že Vás to baví, častovat editora Hirschfeldovou nadávkou

hestroy 77.?.?.?

> I v Čechách zbyla po třicetileté válce cca 1/2 populace a nebrečíme kvůli tomu zbídačeni u Rakušanů o reparace a podpory - naopak si obnovíme pamětní sloupek.

Je vidět, že jste dobrý katolík. Ano, Čechy jsou již zcela kolonizovány, slovanská kultura nahrazena římskou. Je vidět, že se to soudruhům z Vatikánu povedlo na jedničku, když se původní Slované, kteří by se z římské násilné a krvelačné "civilizace" s chutí poblili, dnes snaží dohnat vše, co jim prohnilý a proti přírodě jdoucí "západ" nabízí.

Tedy vraždění, plundrování, pokrytectví nejhoršího zrna atd.

>Černochy už před příchodem Evropanů zdatně civilizovali arabští otrokáři a jistě by jim předali alespoň něco z civilizace islámské, takže by se stejně nemohli tak šťastně a přírodně mordovat jako dřív.

Je zcela přirozené, že pokud chcete dobít nějaké území a vyvraždit původní obyvatelstvo, je potřeba nejdříve vytvořit dojem, že jsou to stejně odporní divoši, kteří se zabíjejí mezi sebou. Pan anonym záměrně zapomněl napsat, že otrokářství tady bylo daleko dříve, Řím otroky používal běžně, vytvářel je z obyvatel území, která dobyl. A samozřejmě, v civilizovaném "Římě" nebylo po násilí, vraždění a mordování ani slechu ani vidu. To pan anonym také správně nastínil.

Pan anonym samozřejmě ví, že poslední křížové výpravy na blízký východ byly také "ospravedlněny" snižováním hodnoty lidského života, jelikož Iráčani jsou zlí, krutí barbaři a proto bylo potřeba jich párt stovek tisíc vymlátit. Vždyť se na ně podívejte jak málo pracují, staví málo dálnic a navíc se mordují mezi sebou. Fuj. Je nutné je civilizovat, aby vraždění mělo správnou formu a ty, co se civilizovat nedají, je nutné povraždit.

Bílý muž samozřejmě žádnou vinu nemá, neboť desítky miliónů vyhubil zcela oprávněně, půdu která jim patřila také ukradl zcela oprávněně a to jen díky tomu, že římská civilizace je ta nejlepší a vlastně je to jediná civilizace, neboť pod pojmem civilizace si člověk představí vždy Řím, popřípadě Řecko, z něhož Řím čerpal, ačkoliv se mu nikdy nepřiblížil.

273310

13.08.2012 21:58

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Znovu cenzurováno. Pokud to tu dáte po třetí, počítejte s trvalým zablokováním vašeho id. Editor)

273284

13.08.2012 15:55

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Cenzurováno. Váš komentář lze považovat za osobní útok. Editor)

273269

13.08.2012 15:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Ani se nedivím, že pánové ze Světové banky nepojmenovali pravou příčinu

hestroy 77.?.?.?

>civilizační efekt byl nesrovnatelně větším přínosem

Jistě. Civilizační přínos Říma je vždy ku prospěchu. Napríklad na dobytých slovanských územích se hned jak to šlo, zavedly církevní desátky - což je velký přínos, všichni musí víc pracovat. Dále se zavedly další nezbytné civilizační výdobytky, jako jsou tuny odpadků, plýtvání zdroji, vykácení lesů, vyrabování nerostných zdrojů, nezbytná je také stavba dálnic (jsou drahé a proto mjsí všichni ještě více pracovat), převážení zboží z místa na místo po těchto dálnicích (ropa je drahá, proto musí všichni ještě více pracovat), atd, atd. Naprostým výdobytkem římské civilizace je tedy velké množství práce navíc, což se Slovanům, kteří v podstatě nic nedělali, neboť neměli utkvělou představu, že si musí pořídit nejnovější televizi, kvůli čemuž je potřeba pokácet celý les, znečistit zdroje vody, udělat obří krátery do země atd., vůbec nelíbilo. Naštěstí i Slované se těmto civilizačním výdobytkům podřídili, takže zbývá už jen ta Afrika, kde by bez římské civilizace černoušci nic nedělali, takže je nutné to okamžitě změnit.

273268

13.08.2012 11:32

Aspen “007″ Institute

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

hestroy 77.?.?.?

>Cikánovi je to jedno. On se množí i v případě že žije ve špatných podmínkách, a to je z dlouhodobého hlediska ohromná konkurenční výhoda !

O jakých špatných podmínkách mluvíš? Myslím, že dostávat peníze za haranty je sakra dobrá podmínka. To, že je jim jedno, že jim nezajistí vzdělání a nějaké slušné podmínky, v tom máš pravdu.

> Takže cikán na tento sofistikovaný nástroj tiché genocidy neskočí na rozdíl od bílého blba a vesele dál se množí. A v budoucnu bude vítěz. Umí alespon v něčem rozlišit skutečně důležité věci v životě od těch nedůležitých.

Vítěz bude v čem? Že ho nebude mít kdo živit? Neboj se, pak jejich počet zase rychle poklesne. Myslím, že jsi tu svoji myšlenku hodně, hodně nedomyslel.

Jinak co se týká článku, je to prostě hnus. Vlastizrádci by měli viset. Bartoš si jen neuvědomuje, že za tím nestojí nějací židi, ale Vatikán. Židi jsou jen vymyšlený "národ", který dělá pro Vatikán špinavou práci. I v Izrahelli.

273262

08.08.2012 14:47

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

hestroy 77.?.?.?

> i díky jí a Fízl buku jsem se postaral o investice a projekty, které tím byly ovlivněny

To je dobře, soudruhu, že jsi se postaral o všechny projekty. Jednalo se o domy v Praze, nebo o přestavbu vaší synagogy?

273156

08.08.2012 14:45

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: sociální sítě jsou skvělá věc

hestroy 77.?.?.?

>sociální sítě vidím jako obrovskou příležitost do budoucna vzhledem k možnostem interaktivního informování přímo od zdroje událostí obyčejnými lidmi kteří událost znají ze svého osobního pohledu

>mohou tak nahradit korporátní média jež lze ovládnout a manipulovat s nimi veřejné mínění úplně snadno

No jasně. Vždyť i dnes si můžeme na profilech lidí například ze Sýrie (předtím Libye) přečíst čistou pravdu a nic jiného. Myslím, že jsi vedle, jak ta jedle. Ale to nic. Spi dál.

273155

07.08.2012 14:48

Křížová výprava na východ

RE: Vymité mozky

hestroy 77.?.?.?

>tak proč byl obehnaný ostnatým drátem s kulometnými hnízdy jako nacistický koncentrák

Třeba proto, aby se sem nedostaly podobné elementy, jako je například "svobodná syrská armáda", tedy banda všehoschopných grázlů placených západem. A proč se cinkalo klíčema? Protože soudruzi z STB na NT ubili studenta Šmída, než se přišlo na to, že to byl vlastně agent STB Zivčák. Kapišto?

273105

07.08.2012 14:18

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

hestroy 77.?.?.?

Dobře jsi to napsal, Jirko, dobře. Je vidět, že jsi zůstal uvedomělým a pracovitým soudruhem i dnes. Tedy vymytá kebule, nulový rozhled, ještě méně pochopení souvislostí atd. Obdivuji, že s takovým základem dokážeš obhajovat své "názory".

A nezapomeň si dát 10 zdrávasů, aby ses nedostal do pekla. Zkusil bych ti i něco vysvětlit o tom tvém pámbíčkovi, ale vím, že tvůj vývoj už je u konce a zmůžeš se tedy jen na opakování starých manter, na víc už nemáš. [chechtot]

A ještě ti řeknu, že jsem moc rád, že komunisti dokázali část populace ochránit od agentů Vatikánu (někdo jim říká kněží) a tím chránit národní zájmy. To, že ty nejsi Čech, ale emigrant, který by svoji vlast zaprodal za pár hostií, to už je na jinou debatu.

Náboženství je největší zlo a římskokatolická sebranka je nejhorší zločinecká organizace. [bliji]

273103

12.07.2012 15:16

Piráti na internetu

RE: k cemu je clanek plny nepresnosti

hestroy 77.?.?.?

Výborně. Tak jste si postěžoval, ale klidně jste mohl napsat i něco co má hlavu i patu. Ale trochu vás podezřívám z toho že vlastně nic nevíte, jen se učeně tváříte a chcete být za to obdivován. Nebo se pletu?

271869

12.07.2012 15:13

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

A pane Mnichove, co konkrétně děláte pro to, aby se zlo (o kterém vy víte naprosto vše, pravděpodobně ze stránek o spiknutí proti církvi a lidstvu), odstranilo a jaké máte výsledky? Já jen, abych vám měl za co děkovat.

Jinak jsem samozřejmě vděčný, že se v té záplavě zmanipulovaných lidí najde pár jedinců jako vy, kteřá na základě dlouhodobého studia textů katolických autorů, dokáže vzdorovat a účinně bojovat se zlým židem, který je sice tak mocný, že ovládá úplně vše, ale nakonec to bude tak, že David (Mnichov) porazí Goliáše (zlý žid). Je to fascinující a jsem upřímně udiven vašimi znalostmi a skrytou silou.

271868

12.07.2012 15:01

Smrt americké ústavy

RE: Toho berete jeste vazne?

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, tak to je síla. Tohle už není obyčejná paranoia. To už je diagnóza. A neschopnost porozumět psanému textu. Protože obviňovat aristokrata z podpory bolševismu, to může jen někdo, kdo už nevnímá. Samozřejmě, rozebírat s panem Lindsayem, kdo vlastně stojí za těmi bolšivky a vůbec různými ismy, že jsou to vlastně studenti jezuitských univerzit, to už je prostě zbytečné. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

271867

11.07.2012 10:43

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď, pane Quido. Kromě toho, že si myslíte, že svět ovládají židi, mohu s vaším příspěvkem souhlasit. Nicméně je škoda, že si nezjistíte fakta, kdo vlastně stál za těmi bolševiky. Ne, vážně, židi to opravdu nebyli, ačkoliv neváhali dělat špinavou práci pro svého chlebodárce.

271835

11.07.2012 10:38

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Zbytečná práce. Tito hoši již mají "jasno". Zejména Quido2, který se přímo rochní ve svých fantasmagoriích. No ono je jich tu víc, zejména ze Slovenska. O Mnichovi už je škoda psát, něco podobného se vyskytuje jen velmi, velmi výjimečně.

271834

10.07.2012 22:04

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Myslel jsem si, že jste pan Stworu přišla podpořit, jestli ne, tak to se nedá nic dělat. Snad příště.

>A jak znovu opakuji, to nejsou pouzí lokajové, to jsou jasní SPOLUPACHATELÉ vládnoucích zločinných globálních struktur.

Spolupachatelé? A já myslel, že ty vládnoucí zločinecké struktury jsou také oni.

>Život nevznikl z ničeho, ale celý Vesmír je živý, takže z původního jednoduchého života se evolucí vyvíjel život složitější.

Rozumím. Takže z ničeho vznikl vesmír, který byl již živý, takže to vlastně do sebe zapadá. Byl to čas, díky kterému se z jednoduchého živého vesmíru stal složitější živý vesmír. A to je to, co mi tu trochu neštymuje, protože co bylo před tím, než vznikl vesmír? Ale je klidně možné, že vesmír existoval stále, jen se na začátku (nekonečně dlouho) nevyvíjel tak rychle. Ale jo, když teď nad tím vaším názorem přemýšlím, tak jo, dává to smysl. Nejdříve vznikl člověk a pak vývojem vznikl zlý žid, který od té doby ovládá člověka. Musím říct, že to máte opravdu do detailů promyšlené...

Jen je škoda, že jste mi neodpověděla na to, jestli to obviňování zdejších z toho, že jsou placeni Rothschildem (aristokrat), je argument, který by měl brát člověk vážně, když už jsme u těch "křiváckých bolševických argumentů". Zřejmě si to také myslíte, což je dobře, protože to dává celému spiknutí komplexní rozměr.

A omlouvám se, že jsem to spiknutí, v kterém je aristokrat slouhou Rothschielda, pobírá jeho dolárky a píše tu pro něj na objednávku, hned neprokoukl, jen jsem si nedokázal představit, že by to spiknutí proti církvi a lidstvu mohlo být tak obrovité.

Ale teď už mi to smysl dává a je dobře, že vy, pan Mnichov, pan Quido2, pan Nohejl a další jsou poslední ze zbytků svobodné populace s nevymytým mozkem. Záchrana lidstva před zlým židem, který přes falešného papeže tahá za drátky, je zcela ve vašich rukou.

271805

10.07.2012 21:29

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Poslyšte, co kdybyste sem hodil nějaký odkaz na vaše tvrzení o tom Talmudu. Přeci jen, nějaký anonym tu může plácat úplné krávoviny, nic ve zlém.

>A že mají židé mnoho ochotných poskoků, kteří jim slouží, to vidíme dnes a denně.

Můžete jmenovat nějakou organizovanou skupinu, například katolíky, kteří nemají své poskoky, kteří jim slouží? Těmi slouhy myslím třeba místní katolíky, kteří tu blábolí to, co do nich nahustili jejich faráři a lidi, kteří studovali jezuitské školy atd.?

A také nějaký důkaz, že ti, kterým někdo slouží, ovládají celý svět. Děkuji. Těším se na záplavu vyzdrojovaných informací.

271803

10.07.2012 13:09

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo,

pokud vy také považujete aristokrata za placeného slouhu systému, placeného Rothschildem, stejně jako tady pan Mnichov, víte že mi ani nevadí, že už se vám nelíbím? Samozřejmě, že tyto "argumenty", které použil pan Mnichov, tedy obvyklé obviňování, nejsou žádné křivácké bolševické argumenty, ale čistá a holá pravda, že?

Vložený obrázek

Víte, vážím si vás za to, že jste pana Stworu přišla podpořit i k soudu, vypadáte na rozumnou ženskou, ale je vidět, že už máte "jasno" a tím jste se uzavřela do své ohrádky, v které je vše možné, kromě pravdy a touhy pravdu nalézt.

Co se týká pana anonyma, který je také zastáncem zlého žida, co tahá za drátky, poté, co jsem si od něj přečetl následující text, tak jaksi zůstává mimo moje chápání.

>Ztracený Ráj lze totiž obnovit jen dvěma způsoby.
>A) - Božím zásahem pro všechny jak bylo přislíbeno, ale na to nemá nikdo vliv jinak, než se stát tím Stvořitelovo obrazem a získat naději být vybrán.
>B) - Nebo se dát cestou vytvoření Ráje bez boží účasti a jen pro vyvolené, nahrazujíce jim ty božské počiny nutné k obnově Ráje ovládnutím všech ostatních.

Ne, opravdu, "židovský" bůh, kterého tak lačně přijali ti "křesťané", kteří se ho snaží ukrást "židům" tzv. Novým zákonem, pro mě není vůbec žádný argument.

Je mi líto. Období, kdy jsem slepě věřil na židovské spiknutí jsou dávno pryč. Pryč je i období, kdy jsem věřil těm křesťanským blábolům, od jisté doby jsem se začal soustředit sám na sebe. A u vás mě zcela fascinuje, jak jako ateista, který dokonce věří tomu, že život vznikl jakousi náhodou z ničeho, nakonec berete za své argumenty lidí, pro něž je základním kamenem jejich myšlení jakýsi židovský Bůh.

271782

10.07.2012 12:36

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Poněkud zmatené

hestroy 77.?.?.?

>Dále, Kristus není žádná mytická a vymyšlená postava, ale reálně žijící bytost.

Tady končí prdel a začíná sranda. Výplach mozku byl proveden dokonale, žádné pochybnosti se již nekonají. A zde končí i racionální diskuse, neboť věřícím bloudům se dá jen těžko něco vysvětlit.

>Katolickou církev postihlo to co postihuje snad všechny mamutí organizace do kterých se infiltrují různí devianti a mocichtiví kariéristé.

Katolická církev byla hlavně vymyšlena k ovládání lidí, když Římu začaly docházet peníze na ovládání lidí silou. Proto bylo vymyšleno toto "mírumilovné" náboženství, v kterém jsou ovečky vedeny k tomu, aby se nevzpouzely za žádných okolností, neboť je jim za to slíben lepší život po smrti. Dokonce je to dovedeno k "dokonalosti" tím, že čím více bude člověk strádat zde, tím lépe se bude mít v "nebi". Viz "první budou poslední a poslední budou první."

Smutné ovšem je, že jim to i dnes spousta hloupých, naivních a především nešťasných lidí žere. Obzvláště to, že jim je slibováno něco, co nikdy nikdo nemůže ověřit. A také to, že toto "mírumilovné" náboženství bylo rozšířeno brutální silou a krvavým vražděním všech, kteří se mu nepodvolili. Pak už bylo využito strachu, takže rodiče své děti vychovávají přesně dle této ideologie, ale už bez použití drábů a katů. Jo, pokrok nezastavíš a lidská blbost nezná mezí.

271780

09.07.2012 12:10

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Měl byste si zajít za doktorem a požádat o silnější léky. Paranoia je prevít a jak je vidět, tak užírá i schopnost používat selský rozum, případně rozum jako takový. U vás už došla do posledního stádia, kdy vidíte nepřátele za každým rohem a pod postelí máte zlého žida, co tahá za drátky. Škoda, že už pak nezbývá v kebuli nic, co by se dalo použít na studium opravdových faktů, ne těch, které mají manipulovat dav do pozice, v které se právě nacházíte.

271730

04.07.2012 15:31

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: tato kniha

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy musíte mít tu hlavu dokonale vymytou. Jo, je tu plno agentů, zlých kabalistických židů a iluminátů, kterým vládne znachar a kteří vás chtějí zničit. Vy logice odmítáte rozumět, kdybste se jí totiž řídili, tak byste nemohli přemýšlet nad krávovinami typu židovské spiknutí atd, protože všechny argumenty jsou na stole, historii píší vítězové a zatím se mi nezdá, že by západní civilizace nebyla křesťanská, tedy plně pod vlivem soudruhů z Vatikánu. A kdybyste něco tušil o historii, tak byste možná pochopil, že žádní Ž/židé tu nebyli do doby, než si je Vatikán vytvořil pro své "bohulibé" cíle. Nicméně vysvětlovat tohle někomu, kdo "ví", je zbytečné, to uznávám. Obzvlášť někomu, kdo si dá podobný nick.

271500

02.07.2012 12:12

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: tato kniha

hestroy 77.?.?.?

Asi tak. Makow mazaně mlží a odvádí pozornost zcela jiným směrem. Prý Vatikán je jen loutkou bankéřů... Pche. Úplný blábol.

271390

29.06.2012 09:47

Odcházející svět dýmek

RE: m

hestroy 77.?.?.?

Tak šup sem s nějakým linkem. Ať víme, kolik se vybere na dani a kolik se zaplatí. Přeci jen, demagogie není dobrá ani u "vyléčených" kuřáků, kteří by po "vyléčení" tak rádi vše zakazovali.

271285

28.06.2012 14:39

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

hestroy 77.?.?.?

V celku souhlasím. Ale nemyslím si, že za tím stojí chamtivost, ale pouhopouhá lidská hloupost. Proto je také vidět, jak se mocipáni snaží snižovat inteligenci lidí, jak jen to jde.

Další věcí je také rozdílný pohled můžů a žen. Chlapi by bez ženských jen těžko utráceli za totální krávoviny. Ale když ženská někde něco vidí, tak to musí mít taky, když už to má Máňa, no ne? Přes to vlak nejede.

271262

19.06.2012 05:19

Připravují Spojené státy otevřenou intervenci v Mexiku?

RE: jen

hestroy 77.?.?.?

Jen malý dotaz. Píšete, že teplota přešla v několika minutách od loňského září bez obvyklého 30 hodinového zpoždění... Co si tak pod tím můžu představit? 9 měsíců? 30 hodin? Několik minut? Trochu se v tom ztrácím. Ale jinak prima příspěvek. [chechtot]

270770

12.06.2012 15:34

Evropští poslanci hrozí právními kroky proti ministrům vnitra národních států

RE: To se musí změnit v EU ještě daleko důležitější věci,než jenom Schengenské protokoly.

hestroy 77.?.?.?

Nesmíte zapomínat, že komunisté projekt celou dobu podporují a pan Montážník je komunista. Co tedy čekáte?

270558

12.06.2012 15:31

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

RE: Kdo udával?

hestroy 77.?.?.?

Co to meleš? Dej se do kupy a hlavně si zjisti, co znamená pojem antisemita, než jím začneš někoho titulovat. Kdybys nebyl tupej, tak bys věděl, že zrovna já tu teorii zlého žida nezastávám. Hlupáku.

270557

11.06.2012 17:20

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

hestroy 77.?.?.?

Tak si dej deset zdrávasů, ať se dáš do kupy.

270504

11.06.2012 17:16

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

hestroy 77.?.?.?

Abych to shrnul. Asi nemá cenu znovu hovořit o tom, že starého psa novým kouskům nenaučíš, ale budiž.

1. Když rodič varuje své děti: Pracuj, nebo skončíš špatně, poslouchej autority, věř tomu, co říkají v televizi, věř tomu, co říká Vojta49, vydělávej peníze, věř historii, kterou tě učí ve škole.

2. Nemá cenu rozebírat, čistá spekulace. Ale možná tam Vojta byl, stáří by odpovídalo.

3. Ten, který uvěří, že je Země placatá? Komu zbyde více energie na získávání dalších bludů?

4. Opět je zajímavé, jak si Vojta pamatuje své mládí... Spekulace nemá cenu rozebírat.

Ve všech případech mi vychází, že přesně této víře Vojta uvěřil a pak to vypadá, jak to vypadá. Spokojeně by žil s vědomím, že Země je placatá a měl by spoustu energie na sbírání podobných nesmyslů.

270503

11.06.2012 09:40

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

RE: Kdo udával?

hestroy 77.?.?.?

Ben Hur má IQ asi tak 50. Ale co by člověk chtěl od někoho, kdo sotva dokončil základní školu a živí se umýváním podlah v supermarketu, že? Nemůžeme se na něj zlobit, on v podstatě závidí každému, kdo jeho IQ převyšuje, tedy v podstatě každému kolem něho. Je to ubožák, dokonce ještě větší, než ostatní slaboduší nezvědaví psychopati. Jen nechápu, proč editor z článku o udání odstranil jeho nick, pod kterým nadává na Nezvědavci. Celkově je ta jejich parta, kde se jich schází asi 5, velmi úsměvná, je to jeden blbec větší než druhej. Ale jsem rád, že se našli, těžko by s podobnými individui mluvil normální člověk.

Ben Hure, další tvoje ubohá akce nevyšla, takže si založ nové vlákno na Lehožumpě a napiš tam alespoň 10 nejsprostších nadávek, tedy celý svůj slovník. Ubožáku, umíš jen nadávat a udávat. Asi praxe z STB, že jo, tupoune. [chechtot]

270485

Jo, ale naprosto ztratili kredit tím, že se pouze zdrželi hlasování. Takže je to úplně stejná parta, jako ostatní grázlové. Anavíc jsou silně pro EU. Takže nevím, nevím.

270482

11.06.2012 09:20

ČSSD významně pomohla k přijetí návrhu zákona na vyrovnání s církvemi

RE: církev je užitečná

hestroy 77.?.?.?

A teď si dej 20 zdrávasů, ty dobrý katolíku. A přesuň se na jiné stránky, kde najdeš víc svých souvěrců. Blbče.

270481

08.06.2012 13:45

Exekutor na steroidech

RE: Pravicujme, tunelujme, zabavujme

hestroy 77.?.?.?

To nesmíte brát vážně. Ten pán má omezený počet vět, které mu automaticky generuje skript, takže jen zadá téma a zbytek už se vytvoří sám z databáze několika desítek frází. K tomu se náhodně vygeneruje odkaz na nějaký obrázek a voila, příspěvek je hotov.

Nemá totiž na nějaké vymýšlení smysluplných příspěvků čas, protože kontroluje svůj nesmírný majetek po celém světě, pomáhá z těžkých životních situací tisícům jeho přátel po celém světě, případně, když za ním s prosíkem přijdou, radí, kam peníze investovat. A v sobotu chodí do synagogy. A v neděli na schůzi KSČM.

A konkrétně proč tato věta? Protože to hezky zní.

270381

05.06.2012 20:14

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Pokud se jedná o světonázor, tak vy jistě nebudete ten, který mě obohatí. Směřujte proto laskavě svoje vlastní kázání na jiné adresáty. Já vaše kázání nepotřebuju a většina čtenářů Zvědavce nechť posoudí sama.

270292

05.06.2012 15:45

Kalouskův závod ke dnu

RE: negativni prispevky zde asi nejsou vitany...

hestroy 77.?.?.?

Jelikož je v Kanadě jiný čas než u nás v Evropě, i editor vstává jindy než my a proto jsou některé příspěvky schváleny až po delší době. Obvyklý "problém", nikoliv zásah zlé entity... [chechtot]

270284

05.06.2012 15:24

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že zde jde o něco naprosto jiného. Místní "zvědavci", kteří se tak rádi rochní v konspiračních webech, kde se míchají zrnka pravdy s tunami totálních krávovin, které jsou vypouštěny do oběhu právě těmi, proti kterým "zvědavci" bojují", nemají rádi, když jim někdo boří jejich ideu "zlého žida", který tahá za drátky. Tato neschopnost překročit tuhle "100% pravdu" jim naprosto znemožňuje vidět věci v širších souvislostech a zůstavají tak lapeni do jednoduchých pastí, z kterých se jim ani nechce ven. Zajímavé je, že ačkoliv člověk, na kterého reagují, neřekl ani slovo na obhajobu sionismu, ani nevyvracel demolici WTC, pouze ukazoval jiným směrem, tedy k těm, kdo opravdu ovládají "křesťanskou" společnost, nazývají ho sionistou a poskokem systému. Tady se pak zcela jasně a v úplné nahotě projevuje jejich nechuť opustit zažité mantry a zkratkovité řešení, kdy názory netykající si s jejich dlouhodobě vytvářenými konstrukcemi, jsou označeny za kecy sionistického agenta. Smutbé. A pak se má něco změnit? Když "zvědavci" ani nejsou schopni se dohodnout, jestli volná energie bude za týden nebo za dva, atd. [chechtot]

270283

05.06.2012 08:25

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Mám to brát jako paranoiu, že ten pán je živen "osvětou" na Zvědavci a proto by měl platit na chod Zvědavce? Jak tak na to koukám, průměrný zvědavec už mozek raději ani nepoužívá. [chechtot]

270274

05.06.2012 08:21

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Člověče, měl byste se nad sebou zamyslet. To, že si myslíte, že všechno víte, to ještě neznamená, že vůbec něco víte. Chápete? To, co tu říkáte jako nějakou důležitou informaci, to není ale vůbec nic nového (naopak je to stará písnička, která je postavena na velmi vratkých základech) a vysvětlovat to někomu, jehož přehled je mnohonásobně větší, než přehled průměrného zvědavce, je směšné. Ale v klidu si dál čtěte své zaručené informace a hlavně u toho nepřemýšlejte. Mohlo by vám to udělat v hlavě zmatek. A samozřejmě, musíte si vybrat podobné soudruhy diskutéry, aby nedocházelo k narušení vašeho "vědění"... [chechtot]

270272

31.05.2012 14:51

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

hestroy 77.?.?.?

Nevím, jestli to schválně píšete tak nečitelně, ale zřejmě je to součást jisté "vědeckosti".

Takže jestli jsem to správně pochopil, pak každá slovenská víska by měla býti spravována například z Bruselu, případně odněkud jinud (z Říma)?

Starostové budou pouze vybírat daně, které posšlou do do centra a centrum jim občas pošle něco zpět. Jinak budou o běhu této vísky rozhodovat byrokrati z centra.

Myslím, že jste na to kápl. Jinak to vlastně ani nejde, nejdříve RVHP, teď EU.

Ale stejně jsem ve vašem textu nepostřehl, CO by mělo býti tou velkou výhodou centralizace. A si neuvažuji dostatečně "vědecky".


Ještě pár slov k Laskavému Montážníkovi Protonovi. Čím to asi je, že tu centralizaci podporují hlavně socialisti (komunisti)? Že by jim chybělo plánování z Moskvy?

270039

30.05.2012 21:31

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

hestroy 77.?.?.?

> EU je dobrý nápad a obecne prospešná nevyhnutnosť.
> Zrovna tak, ako aj celková globalizácia.

Tak to je síla. Ještě jste tu mohl přijít s názorem, že třetí říše byla fajn, stejně jako Svatá říše římská národa německého. Více jsem nečetl, nedá se to.

269997

29.05.2012 17:33

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas, pane Montážníku.

I když pro prosťáčky bude důvodem katastrofální situace Řecka to, co říkají v televizi. A tam samozřejmě neříkají, že je nejdříve potřeba dostat do vlády své lidi, kteří zemi zadluží a pak kousek po kousku rozprodají. To samé vidíme u nás, kdy Kalousek je hodnocen jako nejlepší ministr financí za to, že likviduje poslední zbytky státu, který se pak díky dluhu stane nesuverénním vazalem.

Nebýt toho, že tu před "revolucí" byl značný státní majetek, jehož rozprodejem se krylo zadlužování, dnes už jsme v pozici Řecka také.

Ale prostému davu stačí říkanka, že Řekové vše prožrali. O nákupu zbraní z Německa a Francie ani slovo.

269941

23.05.2012 17:01

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, ještě než budete mluvit o tom mlžení, zkuste se mrknout třeba na tohle:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Invention_of_the_Jewish_People

Částečně máte pravdu, ale hrozně se pletete s tím zdrojem. Ale když si uvědomíte, KDO si vede ty záznamy, tak je vám hned jasné, KDO je vymyslel a kdo je používá. Jsou to tíž lidé, kteří nám předkládají tu historii, z které vy čerpáte. Takže pokud byste chtěla něco změnit, tak pověšením pár židů těžko něčeho dosáhnete, to se dělo každých pár let pořád dokola. A ti "hodní", kteří tu mají spoustu zastánců, si můžou vesele mnout ruce.

Pochopte, že vycházíte z jejich údajů, tak kam asi můžete dojít, i kdybyste nad tím dumala celý život.

269520

21.05.2012 20:25

...a ta kráva mléko dává...a dává...a dává...

RE: Sprosta kradez (a vrazda)

hestroy 77.?.?.?

Mýlíte se. Ten pán napsal toto:

>Myslim si, ze je opravdu detinske, hadat se o "nazor" jestli je mleko dobre pro cloveka nebo ne. Vsimnete si prosim, ze ten, kdo ty sra... pije, je pak vypouusti tady z hu..

To má něco společného s velkochovem? Doporučuji nejdříve číst, pak reagovat.

269401

21.05.2012 16:43

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

hestroy 77.?.?.?

Přestaňte sprostě lhát!

První válka byla vyprovokována vyhnáním statisíců původních obyvatel.
Sinajská válka, která byla součástí Suezské krize, započala izraelským útokem na Egypt 29. října 1956.
Šestidenní válka započala leteckým útokem Izraele na Egypt brzy ráno 5. června 1967.
Jomkipurská válka byla čtvrtá arabsko-izraelská válka, která propukla 6. října 1973 ve 14:00, když koalice Egypta a Sýrie zahájila o nejvýznamnějším židovském svátku Jom kipur překvapivý útok na Izrael v oblasti Suezského průplavu a na Golanských výšinách.
Tedy si chtěli vzít zpět, co jim sionisti ukradli.

269389

21.05.2012 08:35

Poprava pro výstrahu

RE: Ratha znám osobně jako vyučujícího nalékařské fakultě

hestroy 77.?.?.?

Opravdu? Takže učil jen tak, bez zápočtů? Nebo chcete tvrdit, že neučil? On někdo na VŠ učí a nedává zápočty? To jsem nezažil...

http://www.mizici.com/article.php?aid=281

Vy soudruzi jste jak vzteklí psi, když vám někdo špiní váš idol. [bliji]

269363

20.05.2012 09:50

...a ta kráva mléko dává...a dává...a dává...

RE: Sprosta kradez (a vrazda)

Vopice 77.?.?.?

Nechte ho byt. Asi se dostal do nejake sekty a ted nevi kudy kam. Vubec netusi, ze kravy jsou tu pro cloveka a clovek pro kravy. To, ze nekteri "lide" drancuji prirodu, je uplne jina kapitola. Ty bych nechal okamzite utratit.

269288

20.05.2012 09:45

Poprava pro výstrahu

RE: .

Vopice 77.?.?.?

Vidim to stejne. At se do sebe pusti, to je jedina moznost, jina neexistuje. A ze pravo chcipe na ubyte? To neni nic noveho.

269287

20.05.2012 09:37

Poprava pro výstrahu

RE: .

Vopice 77.?.?.?

A ty myslis, ze to nevim? Ale kdyz ctu narky nekterych mistnich, jaky to byl slusny clovek a jak je jim ho lito, rikam si, ze Cesi potrebuji jeste horsi vladu, nez si zaslouzi. A debaty o tom, ze u nas neni pravni stat, jsou opravdu aktualni. To jste si vsimli brzy.

269286

20.05.2012 09:28

Poprava pro výstrahu

RE: .

Vopice 77.?.?.?

A soudruzi uz pisti. Kdyby nebyl z vasi partaje, tak byste radostne placali rukama, ze? A ti druzi by zase vyrvavali, jako ted vy. [bliji]

269285

20.05.2012 09:25

Operation Unthinkable

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Vopice 77.?.?.?

Nohejlovy prispevky nejsou emocni? Vy nackove jste opravdu smesni. Kesudis vam chce v tech vasich zmanipulovanych kebulkach udelat trochu poradek a vy takhle? Vy na tom nejste o moc lepe nez ta naprosto zmanipulovana skupina lidi, ktere se rika zidi. Ti take veri uplnym blabolum. Stejne jako krestani a muslimove. Jejich nabozenstvi je z jednoho zdroje. Studujte.

269283

18.05.2012 19:51

Poprava pro výstrahu

RE: .

Vopice 77.?.?.?

Naprosto souhlasím. Je zajímavé sledovat, kolik lidí zde toho hajzla obhajuje. A tvrzení, že je vlastně nevinný, protože jiní zloději potrestáni nebyli, je ubohost sama.

269175

03.05.2012 15:14

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

hestroy 77.?.?.?

Ne každý to měl jako vy, Vojto. [chechtot] Třeba naše dítě má raději zeleninu, než bonbóny. Já jsem se učil rád, rád pracuji a žiju zcela za sebe.

Jinak samozřejmě nemá žádnou cenu tyhle demagogické bláboly komentovat. Zejména toto, to už je vrchol demagogické demence:

>6. důchodci - výkon naší ekonomiky nás nezajímá, my chceme důstojné stáří, tedy pro klaždého vilu, mercedes a zimu trávit v Karibiku!

Chtít můžete, Vojto. Už jste z pozice člověka, který kategoricky odmítá sociální stát, odmítl svůj důchod? Že ne? Tak to jste ale docela obyčejný pokrytec, který si jen tak pro radost plácá páté přes deváté, ale chová se úplně jinak. Zřejmě jste ještě dostatečně nevyspěl... [chechtot]

268222

03.05.2012 11:18

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

No, jsem rád, že už máte lepší náladu. Pokud neumíte hebrejsky, je to škoda. Písnička je moc pěkná a rád si ji zanotuji. Pojednává o vyvoleném národě, který přežil mnohé útrapy a přitom stále zůstává vzorem všem ostatním.

Inu, nesmíte se na editora zlobit, zřejmě už se těšil na ten banner a vy takto. Nedivím se, že vám ani neodpoví, doba je zlá a místa v databázi zůstává zoufale málo.

Ale i přesto svůj předposlední příspěvek věnuji milému tlachání s vámi, rozebírat vážná témata už mě stejně nebaví...

[mrknutí jedním okem]

268195

03.05.2012 10:44

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

Luxore, bavíte mě čím dál víc... [chechtot] [chechtot] [chechtot] S písničkou udělal jste mi velikou radost. Hned jsem si ji zazpíval. A tady máte zase písničku pro vás, tak si ji taky zazpívejte hezky po vašem:

א שִׁיר הַשִּׁירִים, אֲשֶׁר לִשְׁלֹמֹה.
ג לְרֵיחַ שְׁמָנֶיךָ טוֹבִים, שֶׁמֶן תּוּרַק שְׁמֶךָ; עַל-כֵּן, עֲלָמוֹת אֲהֵבוּךָ.
שְׁכֵנִי, אַחֲרֶיךָ נָּרוּצָה; הֱבִיאַנִי הַמֶּלֶךְ חֲדָרָיו, נָגִילָה וְנִירָה דֹדֶיךָ מִיַּיִן, מֵישָׁרִים אֲהֵבוּךָ
ה שְׁחוֹרָה אֲנִי וְנָאוָה, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם; כְּאָהֳלֵי קֵדָר

Sakra tak sem dejte ten banner, slibuji, že vás pak už nechám na pokoji... [vyplazený jazyk]

268189

03.05.2012 10:29

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

Habane, to, že máte neštěstí ve vztahu, ještě neznamená, že tu musíte pořád dokola a do omrzení naříkat o zlých ženských. Když už, mluvte laskavě o vaší bývalce, nemluvte o ženách obecně. Vy jste si nějakou vybral, tak plačte sám nad sebou. Chápu, že jste nešťasný a musíte se někomu svěřit, ale tak si sakra stěžujte nějakým svým kamarádům, jestli nějaké máte a pokud to věčné naříkání vydrží... A hlavně nezobecňujte. Já mám kolem sebe samé víceméně šťastné páry. Jak je to možné?

Pod každým člákem se řeší osobní vztahy. Nevím proč. Pomůže vám to v něčem?

A já tu vyplýtvám svých 10 příspěvků a další mi editor nepustí kvůli tlachavosti... [mrknutí jedním okem]

268186

03.05.2012 10:21

Za léčebné konopí

RE: hmm

hestroy 77.?.?.?

Myslíte definitivní výplach mozku a následný kolaps z té hromady nenávistných nesmyslů?

268183

03.05.2012 10:18

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

Super, Luxore. A co teď s voliči VV? Jak jim poděkovat dle tohoto rčení? Když tedy pominu, že bráníte trapné zevšeobecňování... [chechtot]

268181

02.05.2012 17:51

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

hestroy 77.?.?.?

Luxore, pro mě je bolševismus, stejně jako fašismus, stejně jako nacizmus, stejně jako kterýkoliv ismus si vymyslíte, jen ideologie, která slouží k ovládání lidí. Ale budiž. Když jste se zasekl na tom bolševismu, neberu vám to. Já jsem šel v bádání dál než k bolševismu a zjistil jsem zajímavé věci. Ale tím vás nebudu zbytečně zatěžovat.

Všechny ismy jsou mi totiž zcela u zadku, představte si, že ani nemusím do každého příspěvku psát, že bolševici jsou svině. Protože tím bych řekl jen A a na B by nezbylo místo. Ona každá mince má dvě strany, záleží na každém, na kterou stranu se zaměří. Pokud se zaměří jen na jednu stranu. Ale líbí se mi, jak selhání kapitalismu přičítáte jednotlivcům, zatímco u bolševíka házíte všechny do jednoho pytle. To se musí ocenit.

A vážně, pokud si chcete notovat o bolševicích, pak "inteligenti" z Nezvědavce nemelou o ničem jiném... A zcela jim to stačí ke štěstí. [chechtot]

268125

02.05.2012 16:01

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

hestroy 77.?.?.?

Už jsme to tady také probírali... Starého psa novým kouskům nenaučíš... Pro jisté lidi budou vždy zlem bolševici. Ale kdybyste, Luxore, žil například ve zmiňované Libyi (ale i jinde, kam vstoupila "demokracie" na křídlech bombardérů), tak byste radostně vykřikoval, jací hodní že ti kapitalisti jsou?

Je to smutné, mám vás za docela rozumného člověka (dokonce i přístupem k volbám) a vy pořád nechápete, že dělení na levici a pravici slouží jen a výhradně mocipánům, aby se jejich stádo snadněji ovládalo.

Já bych například řekl, že lež je svinstvo, hamounství je svinstvo, hloupost je svinstvo, proradnost je svinstvo, zlodějina je svinstvo, zabíjení je svinstvo atd.

Vy to máte daleko jednodušší. I proto můžete nadšeně souhlasit s klasickým nezvědavcem. Ale dohlédnout dál? To už je asi zbytečná námaha, že?

Například nyní vychází najevo, že Velká Británie má na svědomí cca 50.000.000 lidských životů, což je více než počet obětí WWII. Vše pod laskavým dohledem "demokracie" a kapitalismu. A jelikož ty lidi byli zabiti tak nějak humánně a "pravicově", tak je to zřejmě v pořádku, že? A jejich majetky byly také "znárodněny", ale "pravicově" kapitalisticky, takže je to taktéž v pořádku. [chechtot] Nebo se v něčem mýlím? [oči v sloup]

268116

02.05.2012 14:00

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

hestroy 77.?.?.?

Vážení soudruzi Radosto a Mejlo, máte zajisté pravdu, že zlí levičáci ohrožují bohatství zemí, kde pečení holubi létají do huby. Je jasné, že kdyby ropu těžily západní ropné společnosti, rády by se podělily s chudými o své zisky, zejména, když ropa stojí majlant. To můžeme vidět v mnoha zemích, kde ropné společnosti pomáhají mnoha prostým lidem, zeména v Africe, vzpomeňme například deltu Nigeru, kde Shell naprosto nezištně zásobuje místní lidi surovou ropou, která teče přímo do řeky. Místní si toho kupodivu vůbec neváží a dokonce proti tomu protestují a zaslouženě dostávají od jejich ochranky po papuli. Je ovšem zřejmé, že v oleji už naložených zvířat řeka vyplavuje nepřeberné množství včetně holubů. A také je vidět, že Nigérie, pod moudrým dozorem zcela pravicových bossů zažívá boom, co se týká životní úrovně obyvatel. Ale můžeme se zmínit i o Aljašce a v podstatě všech místech, kde ropu těží soukromé společnosti.

A opět opakuji, že je vás obou zde velká škoda, na Lehožumpě najdete hned několik velmi vzdělaných a inteligentních emigrantů (jmenujme alespoň BenHura), s kterými si můžete své antikomunistické bláboly (záruka nulové znalosti historie) opakovat do omrzení! [chechtot]

268108

02.05.2012 08:05

Českou politickou scénu může vyléčit jen šoková terapie

RE: Velmi správně pane Babáčku

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, 20krát jsme byli upozorněni a pokud dá pánbů panu Guruovi zdraví a editora nezavřou, budeme upozorňováni až do skonání světa. Nesmíme zapomenout, že odhalení nových zdrojů energie se zde slibuje každý měsíc již nejméně 10 let. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

268082

11.04.2012 18:47

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

hestroy 77.?.?.?

OMG. To je zase snůška demagogie, jak od Ben Hura.

>Drtive vetsine strednich vrstev se dari nesrovnatelne lepe a maji nesrovnatelne lepsi zivotni uroven.
Ano, mají televizi, na kterou si půjčili, auto, které sotva stíhají splácet a můžou se nažrat párků, v kterých není žádné maso, za pár kaček. V televizi dávají samé hodnotné pořady, zejména zcela pravdivé zprávy. A co je čeká? Samá zářivá budoucnost, kdy se bude už jen zdražovat a zdvihat daně, dokud stát nepadne na hubu. Tomu říkám skvělá životní perspektiva. A než začnete vykládat něco o tom, že za to může 40 let komunistické diktatury, mluvím nejen o Čechách, ale o většině Evropy.

A teď zkuste zase něco o komunistech, to vám jde nejlépe. Opakujte dokola tu vaši mantru o tom, že tu někdo sní o návratu komunistů, třeba tomu kromě vás uvěří i někdo jiný. [chechtot]

266757

11.04.2012 18:33

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

hestroy 77.?.?.?

>Takze dneska je lepe a bylo by dobre misto vecneho nadavani zacit pro odstraneni nedostatku neco delat.

A já vím přesně co. Poslat letadla, aby demokracii doručily spolu s kazetovými bombami, bílým fosforem a dalšími přátelskými dárky, jako například v Iráku, Afghánistánu, Libyi a prostě všude, kde je po příchodu demokracie konečně tak nějak bezpečno a žije se mnohem, mnohem lépe.

Ale když už jste se tu tak rozepsal, mohl byste mi vysvětlit, jak je to, když se do studentů střílí demokraticky, když jsou protesty části obyvatelstva řešeny takto mírumilovně a zda se podobné věci děly například v Čechách.

Dočetl jsem se, že:

V neděli 3. května už vzalo areál pod kontrolu na tisíc gardistů. Na tiskové konferenci přilil guvernér Rhodes oleje do ohně. Protestující studenty nazval ne-Američany a označil je za revolucionáře chystající se zničit vysoké školství v Ohiu. Jsou horší než hnědé košile a komunistické elementy a dokonce i než teroristé na motocyklech, řekl. Jsou to nejhorší lidé, jaké máme v Americe. Myslím, že máme co do činění s nejsilnější, dobře vycvičenou militantní revoluční skupinou, jaká kdy v Americe existovala.

Co mi to jen připomnělo? Že by toto? "Ale nakonec je to vláda státu, jež určuje politiku a získat pro ni lid je lehké, ať již v demokracii nebo ve fašistické či komunistické diktatuře. Je lehké lidi přesvědčit, aby podpořili svoji vládu. Potřebujete jen jim říct, že byli napadeni a pak odsoudit pacifisty pro nedostatek vlastenectví a ohrožování země. Funguje to tak všude." - Hermann Göring

>Za svuj antikomunismus se nestydim, tak jako se nestydim za svuj antifasismus, ale ke spokojenosti me to nestaci.

No a tady jsem si přečetl, že: V USA ale rozšíření bojových operací i na Kambodžu způsobilo velké nepokoje, při jedné demonstraci byli zastřeleni 4 studenti na univerzitě v Ohiu. Následně bylo zavřeno 400 vysokých škol po celých USA, čímž se však nepokoje mezi studenty neutišily.

Zavřeno 400 vysokých škol? Kdopak asi zavíral vysoké školy, třeba u nás? Jo, už vím, antifašisté! Nebo to byli fašisté? Sakra, mám v tom zmatek, přeci by demokraté v USA nezavírali vysoké školy, že? Tam má přeci každý právo na svobodu projevu, shromažďování a na svůj názor, nebo se pletu?

Zkoušel jsem se na to zeptat Ben hura, ale vzhledem k jeho mizivé inteligenci pořád dokola opakoval něco o zlých komunistech, přestože se jednalo o USA. Rád bych tedy věděl, jak je možné, že v USA bylo za dobu existence zlého komunistického režimu postříleno tolik lidí včetně neozbrojených studentů. Za odpověď předem děkuji.

266755

11.04.2012 08:30

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy jste asi antikomunista, že? A stačí vám to k životu? Stačí. Potřebujete další informace? Nepotřebujete. Amerika je dobrá, Rusáci zlí. Nepletu se, že? Černobílé vidění stačí k objektivnímu úsudku. Na tom se také shodnem, že?

Kdepak, starého psa novým kouskům nenaučíš. Vy víte dobře, dvě poučky stačí. Za všechno můžou komunisti a v Amerika je země zaslíbená.

A teď honem na Nezvědavec alias Lehožumpu, kde najdete své kolegy ekonomické emigranty, kteří mají IQ tykve. Tady je vás opravdu škoda. Zde vám nikdo neporozumí. Ale s Ben Hurem si můžete notovat. Tam najdete ta správná hesla proti komunistům a za podporu Izraele. Tam budete mezi svými. A dobře jste udělal, že jste tomuto článku dal za 5. Leho bude mít radost. [chechtot]

266717

10.04.2012 16:18

Důkaz, že libertarianismus je iluminátský komplot

RE: komplot

hestroy 77.?.?.?

A kdyby byly v pr.eli ryby, pak dokonce nemusí být ani rybníky! [chechtot]

266676

10.04.2012 14:05

K čemu je nám letní čas?

RE: Čekal jsem trochu inteligentnější diskuzi

hestroy 77.?.?.?

Také jsem čekal inteligentnější diskusi, zejména od lidí, kteří posouvání času podporují. Nicméně vaše argumenty jsou tak slaboučké, že nemá cenu to nějak rozebírat. Takže když se ráno vstane dříve, tak jsou delší večery? A nemusí se jít spát dříve, aby se mohlo dříve vstávat? Ne, to asi nemusí, když jsou ty večery tak teplé a vlahé... [chechtot]

266667

07.04.2012 18:04

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

hestroy 77.?.?.?

No, doufejme, že netvrdíte s absolutní jistotou zase něco, co je úplný nesmysl, jako obvykle a jakmile vám to někdo dokáže, tak se "takticky" odmlčíte.

>Konkrétním nedávným příkladem je třeba Sazka. "Pastvina", na které se společně páslo devět sportovních asociací. Každý rok sklízely bohatou úrodu ve výši 1 miliardy korun. Zpohodlněli tímto penězovodem. A málokoho z nich zajímalo, jaký je skutečný stav "pastviny" a jak dlouho ještě může dávat úrodu. A mají po pastvině.

Vy nevíte, co se se Sazkou stalo? Že se tam objevili ti "(všeho)schopní podnikatelé", které tak strašně obdivujete a prostě a jednoduše Sazku vytunelovali, s notnou pomocí státních kontrolních orgánů? Občas si říkám, jestli vám to ještě stojí za to, dělat ze sebe hlupáka... Nemíchejte jabka s hruškama, i když je to vaše jediná taktika. Sazka a družstva jsou dvě naprosto rozdílné věci.

266520

03.04.2012 21:09

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

hestroy 77.?.?.?

Pěkně napsáno, aristokrate, souhlas s každým příspěvkem. Jsi jeden z mála rozumných lidí zde... Také chválím Lin, její příspěvky jsou dlouhodobě vyváženy do kvality.

Co se týká Saturnina, je to oddechová četba, nevadí mi, baví mě. Nevím, proč by každé dílo muselo být politické. Toho už mám plný brejle.

266313

03.04.2012 16:05

Nový Mandela

RE: Zeměžluč

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím. Neboť Palestinci by se měli začít chovat jinak, než jejich "vyvolení" okupanti, tedy by neměli vraždit na potkání, krást půdu a vodní zdroje, bourat cizí domy, sypat na civilisty (a to nejen na okupovaných územích, ale i jinde v okolí) bílý fosfor a kazetovou munici, lámat kosti klukům, co házejí kamení, ničit prastaré olivové háje, sypat jed do vodních zdrojů atd, atd.

No, oni vlastně tyto věci nedělají. Oni jen občas vyhodí sami sebe do vzduchu, poté co jim někdo povraždí rodinu, zbourá barák a posype je bílým fosforem. A občas na svoje území, na kterém se roztahují "vyvolení" okupanti, vystřelí pár rachejtlí.

Když si tak čtu tyhle sionacistické příspěvky, napadá mě, co by tito sionacisté asi tak říkali na vzpouru ve varšavském ghettu. Také by tak vyřvávali něco o nutnosti se sebou nechat zametat a nebránit se proti zlu? Kdepak, protože jen "vyvolení" mají právo na neomezené vraždění.

A teď už honem na Lehožumpu, kde si můžete pokecat s opravdovými ynteligenty, ne jako tady. [bliji]

266288

03.04.2012 15:56

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Chtělo by to uklidit

hestroy 77.?.?.?

Tak na podobné příspěvky si dávejte velký pozor. Už tady někdo jednou začal psát o nějakých seznamech vlastizrádců a jak dopadl? Policajti ho ve 4 v noci vytáhli z postele, páč ho někdo udal...

Jinak s vámi tak trochu nesouhlasím, protože tato pakáž by se dala využít ještě mnoho let na práci v kamenolomu a uklízení podél dálnic. Třeba by tím i malilinko splatili to, co národu (tedy desítkám generací, které tu něco budovaly) ukradli.

266287

03.04.2012 15:50

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Věci Prodejné

hestroy 77.?.?.?

Promiňte, Luxore, ale bylo to pro mě neodolatelné. Přeci jen si dobře pamatuji, jak jste v té diskusi soptil na ostatní, kteří nebyli tak nadšení touto partou. Opravdu, kdybyste je tehdy neobhajoval do krve a připustil nějaké pochybnosti, tak bych vám to nepřipomněl. Prostě jsem vás musel popíchnout. Uznávám, že jsem trochu škodolibý... [vyplazený jazyk] Nicméně uznávám, že i já jsem byl kdysi taky naivní a to až do 911. Pak už jsem přestal věřit cokoliv komukoliv.

Už vás s těmi VV nechám na pokoji. I když jste sem nedal ten banner, jak jste sliboval. Což mě dost mrzí. Editor by měl pár kaček na přilepšenou. [smích]

A oceňuji, že k volbám již nepůjdete a máte to stejný názor jako já.

Tak už se nezlobte! [mrknutí jedním okem]

266286

03.04.2012 09:27

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Věci Prodejné

hestroy 77.?.?.?

Nechápu proč do VV všichni tak tlučou. Mně přijdou VV a Svobodní jako dvě dobré strany, které nejsou zkorumpované a mají celkem dobrý program (samozřejmě s výhradami). Všechny pomluvy a narážky jsou jen na úrovni dojmologie, důkazy žádné. Klasická demagogie. Já budu VV volit už jen kvůli jejich programu pro boj s korupcí. [chechtot]

266271

03.04.2012 09:19

Nový Mandela

Smutné

hestroy 77.?.?.?

Sionističtí soudruzi, tito novodobí nacisté, táhnou židy obětavě k dalšímu neštěstí, zatímco sledují úplně jiné zájmy, než ty židovské. Až budou židi v Izrahelli obětování v zájmu těch, kteří skutečně rozhodují o běhu dějin, stejně se z toho nepoučí. Neboť jejich politici a duchovní jim opětovně vymyjí mozek, aby dostali toto zotročené vyděšené paranoidní stádo opět pod svoji plnou kontrolu a do jimi ovládaných ghett. Jestli existuje nějaká vyšší spravedlnost, v příštích životech budou vyvolení osadníci pravděpodobně palestinskými mrzáky. [bliji]

"Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do kteréž již vcházíš, abys vládl jí, a vyplení národy mnohé od tváři tvé, Hetea, Gergezea, Amorea, Kananea, Ferezea, Hevea a Jebuzea, sedm národů větších a silnějších nežli jsi ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi."

Zajímavé také je, že křesťané uctívají toho samého krvelačného sadistického boha, jako vyvolení. Zřejmě proto se s křesťanstvím pojí nerozlučně vraždění a krutost.

266270

01.04.2012 18:02

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

RE: ježkové oči...rasizmus zavádza náš zákon

hestroy 77.?.?.?

Fascinující. Jen si ještě doplnit vzdělání, abyste vůbec tušil, kdo ty Protokoly napsal. Když už věříte Bibli resp. Tóře, tak vlastně přiznáváte, že přejímáte "pravdu", kterou napsali ti, které tak strašně nenávidíte. Celkově je váš příspěvek doznáním, že věříte historii, tak jak vám byla podána a kouzelnou mantrou, že za to můžou oni, jak chcete tesat do kamene, si dokonce zakazujete popřemýšlet nad tím, jak to vlastně celé bylo.

Vy vlastně už máte jasno:
>Mojžíš se pak k těm archiváliím nějak dostal a... no a namísto prospěchu celému lidstvu je z toho metodická příručka s názvem "Protokoly..."... Jak prosté.

A jestlipak víte, kdo a kdy sepsal tu Bibli, když už jsme u toho. A proč tam je pořád ten Starý zákon, když křesťané a židé se vlastně nenávidí už z principu. Atd.

266214

01.04.2012 17:49

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

RE: Mají co chtěli

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že vysvětlovat tyhle základní věci někomu, kdo nemá ani tušení, co byl Řím zač, kdo psal veškerou historii, kterou známe a jakým způsobem probíhala "civilizace" "barbarů", je zbytečná snaha. Tento pán si totiž zcela vystačí s několika mantrami, které se někde dočetl a to mu zcela postačuje k jeho životu. Dokonce ani v nejmenším netuší, že Římané byli prasata, která se nemyla a místo toho se potírala navoněnou močí a když o tisíc let později jejich potomci bez spodního prádla a zcela smradlaví přicházeli do míst obývaných "barbary", kteří se ovšem myli, uměli počítat a jejich civilizace zcela převyšovala temný svět na západě, koukali jak trubky, neboť se rychle vyléčili z názorů, které zastává pan Mirra.

Ale baví mě, kolik lidí ještě považuje Řím za něco naprosto úžasného, čímžtompádem vlastně obdivuje potoky krve a otročinu.

266213

01.04.2012 17:40

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

RE: Tupý a primitivně rasistický příspěvek

hestroy 77.?.?.?

A já doufám, že vy také, protože zjednodušující názory, které jsou tak oblíbené u lidí s nulovým rozhledem a i inteligencí, nikomu štěstí nepřinesly a řešit problém bez dostatečné znalosti jeho příčin, je nesmysl, který vede jen k ještě horšímu výsledku. Různí Satanisti, kterým ovšem k životu úplně stačí pár pouček, které se někde mezi ynteligenty dozvěděli, ovšem tyto věci nejsou schopní pochopit ani náhodou, neboť rozum je pro ně nadbytečná věc, když se dá jednoduše vystačit s nějakou hezkou ideologií, kterou jim někdo už předžvýkal tak, aby se jejich mozky nemusely vůbec namáhat.

Češi mají jednu výhodu a to tu, že neměli žádné kolonie, z kterých si vozili barevné otroky a proto je přísun imigrantů vcelku nízký. Pokud ovšem bude někdo lobovat za vyšší přísun barevné pracovní síly, nebudou to barevní, ale bílí katoličtí Evropané, jak se můžeme přesvědčit v Evropském parlamentu.

266212

01.04.2012 17:32

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

RE: Mají co chtěli

hestroy 77.?.?.?

Správně. Koukám, že se tu náckové seběhli jak švábi. Ten, kdo s nimi nenadává na černé, muslimy a jiné "nevyhovující" skupiny, tak je "multikulturní diskutér". Přesně vím, odkud tyhle holohlavé bláboly pocházejí. S náckama se diskutovat nedá, ti na to nemají dostatečnou inteligenci. Ono totiž to, že někdo odsuzuje trapně rasistický nenávistný článek od dobrého katolíka, ještě vůbec neznamená, že chce do vlasti nacpat milióny přistěhovalců. To ovšem tupé holé hlavy nejsou schopné pochopit. Místo toho blábolí své mantry, které je učí na setkáních v hospodě 5. cenové skupiny. A ještě se rozčilují, že ostatní nadšeně netleskají...


Takže jen, vítězství zdar, přeložte si to sám.

266209

30.03.2012 21:35

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

RE: Mají co chtěli

hestroy 77.?.?.?

Komentovat tento příspěvek ani nemá cenu. Je smutné vidět, jak hluboko do stoky diskuze na Zvědavci upadá... Taková primitivní nenávist k jiným kulturám... [bliji]

266146

30.03.2012 21:23

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

Další katolický blábol

hestroy 77.?.?.?

Nemá smysl rozpitvávat tento článek, který je hodnocen kladně jen proto, že se naváží do přistěhovalců. Autor zcela opominul fakt, že katolická sebranka, která táhla do "svaté země", byla smradlavá a bez trenek. To, co tam tamto sebranka prováděla, to by se autorovi asi nelíbilo, pokud by byl v kůži domorodce. To zatím naši cizáci nedělají.

Takže jestli chce autor plakat nad katedrálou v bordelu, měl by si uvědomit, že bez těch Arabů by dnes zapáchal a močil si přímo do kalhot.

Bláboly typu - bez katolické církve jsem ztraceni, je to to jediné, na čem stojí lidská civilizace - jsou hodné člověka s velmi omezeným způsobem myšlení a výplachem mozku.

266145

26.03.2012 12:36

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

Vaši nepřátelé? Stačí se podívat na Nezvědavec.

hestroy 77.?.?.?

A hned je vidět, jaké nepřátele máte. Blbce s minimální inteligencí, ale s o to větší nenávistí. Normální člověk by těžko mohl každý den jít na tu odpornou žumpu mezi totální idioty a společně s nimi nadávat na někoho, kdo proti těm ubožákům, kteří cenzurují každý odlišný názor, je o několik tříd výše. To jsou ti vaši nepřátelé, pane editore, bývalí STBáci, udavači, životní zkrachovanci a nechybí ani lidé s totálně vymytými kebulemi od malička, tedy ti "vyvolení". [bliji]

265886

23.03.2012 17:09

Kořeny izraelského chování: Sabotování míru za každou cenu

RE: Nenávist ... i hory přenáší?

hestroy 77.?.?.?

Ne, to nemá cenu. Dávám vám 1* za příklad totální demagogie. Na jednu stranu se rozčilujete, že musíte platit státu 80% toho co vyděláte (no, vy už ne, vy máte svůj důchod) a pak se ptáte jako totální tydýt, komu vlastně kradou zloději peníze, když kradou státní majetek. Nebudu ztrácet čas s někým, pro koho je drancování přírodních a lidských zdrojů (ano, tak vzniká většina reálného bohatství) slušné a poctivé podnikání.

A ještě k tomu zabíjení... Vy snad nepodporujete všechny války, které se vedou za "demokracii a svobodu"? Tedy konkrétně Irák, Afghánistán, Libyi atd.

265738

22.03.2012 12:44

Kořeny izraelského chování: Sabotování míru za každou cenu

RE: Nenávist ... i hory přenáší?

hestroy 77.?.?.?

No, zrovny vy, který podporujete každé zabíjení, které provádí vaši oblíbení vyvolení (tím nemyslím židy, ale všechny, kteří jsou podle vás "úspěšní" - ti co těží ropu a nechávají chcípat milióny lidí na kontaminovaných územích, ti, co vyrábějí zbraně, ti, co ty zbraně používají, ti, co kradou pomocí investičních fondů a bank, ti, co vydělávají na lécích, které neléčí, a vůbec všechny zloděje, kteří jsou pro vás příkladem úspěchu), tu budete něco vyřvávat. Jste opravdu ubohý. To, co tu předvádíte má dlouhodobě klesající úroveň. Plácáte čím dál větší kraviny a přitom si to vůbec neuvědomujete. Jistě víte, že stáří sebou přináší i pokles inteligence, takže byste možná mohl přihlédnout i k tomuto faktu a zkusit se nejdříve zamyslet, jestli zrovna máte svůj den.

Příště tu budete vyřvávat, že USS Liberty nebyla napadena izraelským letectvem několikrát rychle za sebou a že to byli nějací Palestinci, ne? [bliji]

265670

20.03.2012 21:23

Velká nebeská revoluce

RE: Sledují, archivují a analyzují vše

hestroy 77.?.?.?

Pane Guru,

to, že jsem sionistický agent a rozvraceč, jste odvodil od mého netrpělivého očekávání (10 let, měsíc po měsíci, týden po týdnu) volné energie? Inu, těším se na to, neb čtvrtinu výplaty dávám právě za energie a už se teším, jak to budu moci prochlastat... Jinak se samozřejmě hrozně omlouvám, že jsem vás tím urazil. A mnohem více mě mrzí, že jsem urazil i takovou kapacitu, jakou je Dr. Swanson z US NAVY Space and Naval Warfare Center. To jsem samozřejmě neměl v úmyslu, neboť vím, že zdroj volné energie je už hotov a nyní se již čeká jen na dokončení krabic pro jeho zabalení.

Nebo jste moji sionistickou náturu a chazarský původ odvodil podle mého postoje k církvi svaté?

Jak říkám, raději nečtěte všechno, na co narazíte na internetu, prohlubuje to vaši paranoiu, neboť spojovat netrpělivé očekávání volné energie se sionismem a Chazary, to už začíná být docela vážné...

[chechtot]

265570

20.03.2012 16:03

Velká nebeská revoluce

RE: Sledují, archivují a analyzují vše

hestroy 77.?.?.?

Původně jsem chtěl napsat pouze něco ke článku, ale když vidím podobné hlouposti i pod článkem, nedalo mi to, abych nezareagoval na pana Guru.

Pane Guru. V rámci zachování vašeho duševního zdraví vám velmi doporučuji se vyhnout čtení všeho, co na internetu najdete. Není nutné si zasírat mozek množstvím dalších nesmyslů, kromě každodenního přídělu povinné propagandy. Chápu, že máte přesčasy, ale tím si stejně nepomůžete. Raději počítejte hodiny, dny, týdny a případně měsíce, které nás dělí od již velice blízkého (mnohem bližšího než před 10 lety) uvolnění volné energie. Berte to tak, že až nám konečně darují volný zdroj energie, nebudou nás muset tolik špiclovat, protože už budeme mít vše zadarmo.

Co se týká vlastního článku, četl jsem ho pouze letmo, neboť to bylo na mě moc složité a dlouhé. Navíc si myslím, že je určen především bláznům, co na podobné bláboly věří, tedy dobrým katolíkům. Takže jedině to mě rozesmálo, znovu si uvědomit, jakým strašným krávovinám věří miliarda nesvéprávných chudáků s dokonale vymytým mozkem.

265544

19.03.2012 11:46

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

hestroy 77.?.?.?

Díky moc za upřesňující informace!

265475

19.03.2012 11:13

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

hestroy 77.?.?.?

Díky. Mrknul jsem na to a opravdu to vidí velmi pozitivně, že až to vyrobí ,tak to bude fungovat. To zní velice dobře. Mají tam dokonce i několik videí, kde o tom mluví, takže je to tutovka. Hmmmm, z niklu vzniká měď. Třeba nakonec vymyslí i kámen mudrců a začnou vyrábět zlato...

Až si to tu budeme povídat za rok, tak to třeba spustí již za rok. A opravdu se divím, pane Oracle, že ještě žádný zdroj volné energie nevlastníte, když se tím zabýváte již tolik dlouhých let (i když s pozitivním očekáváním několika týdnů či měsíců).

Ne, vážně, přesvědčil jste mě. Když to tam píšou, tak to musí být pravda, no ne?

[chechtot]

265472

18.03.2012 21:17

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

hestroy 77.?.?.?

Píšete zajímavé věci. Jen by mě zajímalo, kdy se konečně objeví ty zdroje volné energie, o kterých se i zde na Zvědavci píše již 10 let s tím, že za pár týdnů či měsíců budou k dispozici.

Ale hlavně by mě zajímaly nějaké solidní zdroje k těm deseti holokaustům. Můžete to sem nějak hodit, abych mohl šířit osvětu a nemusel to pracně hledat na pochybných stránkách?

Díky moc.

265438

16.03.2012 10:53

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

hestroy 77.?.?.?

Kateřino, jste chytrá ženská. Ale zůstáváte zaseklá na pár věcech, které vám neumožňují reálný pohled na věc. To si vážně myslíte, že tady něco řídí nějací kosher soudruzi? Ti nemají na nic vliv. Maximálně pro někoho počítají peníze. Ale to dělají už dlouhou dobu a bylo jim to něco platné, když na ně přišla řada? Nebylo.

Takže to je první věc a druhá je vaše důvěra v moc voleb. Takže jste byla u voleb. Můžete tu, prosím, rozepsat, jaké pozitivní účinky to mělo na ten bordel, co tu panuje? A kdo si myslíte, že tento systém "demokracie" vymyslel? Prostí lidé, pro které je to divadlo určeno? Víte, ono je snadné nejdříve někoho přesvědčit, že o něčem rozhoduje apak nechat odpovědnost za průsery na něm. Vždyť on to přeci volil, ne? A zkuste mi také rovnou hodit nějaký příklad z historie, kdy volby něco změnily... Pokud vynecháme volby poválečné, které opravdu něco změnily, ale je otázka, jestli k lepšímu... Ale aby byl váš názor konzistentní, tak zřejmě oceňujete, že lidi volit šli a nebyli pasivní ovce, že? [chechtot]

265338

16.03.2012 07:38

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

hestroy 77.?.?.?

Milý příteli a můj dobrý a vlastně jediný kamaráde, již několikrát jsem tě žádal, abys nám, hloupým a zaslepeným lidem, kteří pochopili, co znamená věta "kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili", jednoduše a polopatě vysvětlil, jakých úspěchů a změn ve společnosti jsi dosáhl tím, že jsi byl u voleb.

Jistě je toho hodně, co můžeš napsat, tak neotálej a pusť se do toho. Také bys mohl přihodit i další příklady ze zahraničí, kde volby fungují a občané dostanou přesně to, co jim před volbami politici naslibují. Jsem si jistý, že máš v zásobě nekonečné množství příkladů, stačí mi jich ale jen pár. Ovšem vynech populistická prohlášení a zaměř se na konkrétní výsledky, například úspěšně dokončené vyšetřování korupce a rozkrádání státního majektu a jiné věci, které jsou skutečně důležité.

Protože pokud si myslíš, že Fico je slušný člověk, pak jsi trochu mimo a vůbec jsi nepochopil, že Slováci opět nepochopili a jak ovce znovu zvolili ze dvou zel, které mají na výběr. Což je ale věc, která ti jaksi nejde do hlavy. Takže když nyní lidé půjdou a zvolí ČSSD, tak už bude dobře? No, tak jo, mysli si to dál, nebudu tě budit ze sna... V USA také šli a volili a co dostali místo slibovaného míru? Přemýšlej. Yes, you can!

265326

15.03.2012 20:21

Udělal jsem chybu

RE: Ten Zvědavec jim ale musí ležet v žaludku!

hestroy 77.?.?.?

Zajímavé, jak jste najednou otočila, Kateřino, a zatímco jste předtím poskytnutí informací o Tomatomovi podporovala, tak nyní se mu snažíte pomoci? Někdy si říkám, jestli ten svět není opravdu jen komedie.

265284

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 12

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 6

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 901,62 Kč
1 unce stříbra
491,12 Kč
Bitcoin
948 557,10 Kč

Poslední aktualizace: 23.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?