Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 906 příspěveků, 10 různých jmén: <nic>, 63, 64, Dobrák, Dobroděj, Dobrodej1, Laskavý, Montaznik, Mucholapka, proton.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.02.2012 04:08

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

Stará známá věc!

88.?.?.?

Čeština je "cirkusový" jazyk , se kterým lze žonglovat. Žádný jiný jazyk takovou vlastnost nemá.Také není národ,který si po dlouhých staletích poroby zachoval jazyk a folklór.
Český "kráter" , jak se dnes trochu posměšně naše území nazývá, má ještě jednu velmi zajímavou vlastnost.
Na Zemi je přirozené radioaktivní pozadí, takže všude to "svítí", malinko, nepatrně, ale všude. Není prostor, kde by nebylo přítomno radioaktivní záření!Jenomže ta naše "kotlinka" má hodně zvýšené přirozené radioaktivní pozadí a v některých oblastech až na hygienické hraně! Nakonec si tady, jak víme, do dnes běháme po pěkných zásobách uranu, který není rozšířen jenom ložiskově, ale je všude! A vliv tohoto záření má také biologickou odezvu!
Dochází v lidském genomu k daleko četnějším mutacím! Proto také lidé, kteří se narodili a žijí na tomto území jsou nějak jiní!
Proto jsou Češi "jiní" lidé,i když za to tak trochu nemohou!
Je to genius loci.Zvýšené přirozené radioaktivní pozadí také působí na myšlenkové pochody v neuronové síti,takže proto je Praha a její okolí magické, "svítící"! Esoteričtí citlivci, kteří jsou schopni detekovat tyto změny, hovoří podobným jazykem.
Jsou další vlivy a působky,kterým je naše území zajímavé, ale to je na dlouhou rozpravu a mně se už chce spát.Dobrou noc. [smích] [smích] [smích]

264100

29.02.2012 00:17

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

O jazyk český se nebojím! Ten nezahyne!

88.?.?.?

Dnes jsem byl celý den až do noci na Filosofické fakultě v Praze, kde probíhá protest - Dny neklidu a tak trochu to celé dění připomíná rok 1989! Je to docela masakr a myslím, že to má současná politická partička sečtené! Bylo pět přednášek a právě třeba u profesora Sokola je vidět a slyšet ta obrovská síla jazyka, v ryzí české podobě!
A vůbec bych se nebál nových slov, která jsou počeštěna a převzata z jiných jazyků! Jako oni přejímají naše "odborné" výrazy, jako je dnes již světoznámý termín "tunelování", ve smyslu zlodějny, tak jsem již také viděl napsaný termín fejsbůk
a nijak mně to oči netrhá!Prostě budeme mít nové české slovo fejsbůk!Jako máme daleko více převzatých slov z jiných jazyků, běžně je používáme a hlavně,že si rozumíme!
To je smysl a funkce jazyka!
Moc hezké je také nové slovo presstitutka! Myslím, že těch máme nejvíce. Slovo novinář, či novinářka upadne v zapomnění!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

264168

29.02.2012 00:26

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština je bohatým jazykem

88.?.?.?

To je Vojta velmi jednoduché!

STROJ HOLÍ ŽENU - kde stroj , v 1.pádě, je podnět,holí jako činnost přísudek a ženu, ve 4.pádě, jako předmět! Jenom je použito jiné řazení slov.
A Vojta by měl dostat holí ve 4.pádě! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

264170

29.02.2012 03:05

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: O jazyk český se nebojím! Ten nezahyne!

88.?.?.?

Článek z kanadského "globalresearch.ca", Umlčování kritiků, kde je výraz "presstitutes", takže výraz pochází z angličtiny!

The US has no independent print and TV media. It has presstitutes who are paid for the lies that they tell. The US government in its pursuit of its immoral aims has attained the status of the most corrupt government in human history. Yet Obama speaks as if Washington is the font of human morality.

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&...

Spojené státy nemají žádný nezávislý tisk a média. Má presstitutky placené za lži, které říkají. Americká vláda při dosahování svých nemorální cílů získala status nejvíce zkorumpované vlády v dějinách lidstva. Přesto Obama mluví, jako by Washington byl morálním vzorem pro lidstvo.

http://outsidermedia.cz/Umlcovani-kritiku-1.aspx

264175

29.02.2012 03:55

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Povedený dvojsmysl

88.?.?.?

Hoši, vraťte se do školičky!
Podmět, pokud není zamlčen, musí být v 1.pádě!
Takže STROJ je podmět!
HOLÍ je přísudek - činnost
ŽENU je předmět ve 4. pádě - koho,co
Takže jde o větu, která má pouze obrácený slovosled. Co je na tom tak těžkého?

264179

02.03.2012 09:42

Jak jsem vezl motor do Ruska

Situace na hranicích už je úplně jiná, i když evropských standardů nedosahuje!

88.?.?.?

Článek je starý 14 let a od té doby se hodně změnilo.
Článek nelže,opravdu to takhle na hranicích vypadalo.
Časy se mění,dokonce je v jednání bezvízový styk mezi Ruskem a EU!Občané EU jako turisté v Bělorusku nebo Rusku si už nemohou na nic stěžovat.Pouze služby kulhají, jako u nás za socíku,ale už také přišli podnikavci, že turisté jsou dobrým a stálým zdrojem peněz, takže se také snaží a služby jdou i v odlehlých místech rychle nahoru.V Rusku potkáte mnoho Němců,Švýcarů a jiných turistů z celého světa a pro ně je ještě stále ruský "bordýlek" zdrojem velkého pobavení a legrace,především pro mladší ročníky. Všude se ale snaží, i na venkově vybudovat nějaké ubytovací kapacity, pokud je tam něco, proč by tam turisté přijeli.Něco jiného je Moskva, Petrohrad a okolí velkých center a potom je venkov, který ještě "spí"! Je to všechno otázka času a výměna generací.Možná budeme jednou jistou formu "zaostalosti" vyhledávat zároveň s neporušenou přírodou a také ze širokou ruskou duší!Prostý ruský člověk je dobrák a poskytne vám první poslední, ačkoliv sám na rozdávání moc nemá!

[smích] [smích] [smích]

264459

06.03.2012 02:24

Ruské prezidentské volby a zahraniční vměšování

Putin v Rusku není sám,kterému je jasné, s jakou světovou špínou, má co dělat!

88.?.?.?

Nechci hájit kohokoliv, Putinem počínaje a Asadem konče, v jejich způsobech vládnutí!
Dnes těžko někde naleznete skutečnou demokracii, mimo některých severských států v Evropě a několika dalších vyjímek!
Rusko je sice na dobré cestě, ale ještě asi dost dlouho bude potřebovat silné a jasné vedení, které zde udrží pořádek, také především vzhledem ke zbrojnímu potenciálu, takže "monarcha" typu Putina, je pro Rusko požehnáním.Pokud nebude Putin, bude jiný "car", protože ruské mocenské elity si jasně uvědomují nutnost podobného silového řešení!A možná nejenom ruské mocenské elity. Jaderné zbraně a další speciální vojenská výzbroj musí zůstat pod kontrolou.Destabilizace Ruska je velmi nebezpečná hra pro celý svět.
Je vidět, že se soudruhům z USA a jejich mopslíkům krátí čas,protože zelené potištené papírky přestane svět brát vážně a někdo řekne, že král je nahý!To bude pro celý světový "dolarový" podvod už jenom rána z milosti! Takovému scénáři se snaží bankovní mafie především z USA zabránit, za jakoukoliv cenu!
Proto kolem sebe tolik kopou. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]
Vlastně nic nového pod sluncem, stále stejná píseň. I obě světové války byly rozpoutány z podobných důvodů!

264722

06.03.2012 03:03

Sýrie: Clinton připouští, že USA jsou na stejné straně, jako al-Káida, aby destabilizovaly Assadovu vládu

Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou "chránit" pouze civilisty!

88.?.?.?

Tak teď se může v Sýrii "spolek, USA,NATO, Izrael" stavět na hlavu a Rusko s Čínou má jasné a neprůstřelné argumenty a v OSN neustoupí!
Proto také uskupení, USA,NATO a Izrael tolik kvičí, že jim v Sýrii zavřeli krám!
Opravdu, vrchol pokrytectví, je postoj Izraele!
Izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman, v rámci celosvětového tažení proti syrskému režimu Bašára Asada, opět ukázal, jak dokáží být izraelští politici slepí, hloupí i pokrytečtí.Co se v Sýrii děje v 21. století není možné tolerovat a musíme pomoci.
Lidé ho poslouchají a najednou jako by zapomněli na operaci Lité olovo, během které izraelská armáda na konci roku 2008 a začátku 2009 zmasakrovala přes 1 300 lidí, z čehož převážnou část tvořili palestinští civilisté, včetně mnoha dětí. K tomuto hromadnému vraždění IDF stačilo 22 dní a se svým průměrem, přibližně 60 mrtvých na den, syrský režim rozhodně předstihuje. Asadovo vojsko silně bombarduje Homs posledních několik týdnů. Zahraniční diplomaté tlačí na režim, aby zastavil krveprolití, schvalují se sankce. Gaza je bombardována každý týden po dobu již několika let, i zde umírají lidé, ale sankce proti židovskému státu žádné. Podle některých jsou tam jen teroristé, podle jiných civilisté a bojovníci za svobodu. Zvláštní je, že si Izrael (tedy nejenom on) vždy vybírá obrázek, které se hodí k jeho politice. Takže zatímco z Gazy útočí „po zuby ozbrojení islamističtí fundamentální teroristé“, v Homsu bojují „islamističtí pro-demokratičtí aktivisté, ozbrojení jen megafony a mírovými transparenty“.
Zdroj http://blisty.cz/art/62554.html

264724

06.03.2012 22:50

Ruské prezidentské volby a zahraniční vměšování

RE: Rusko čaká vojenský prevrat

88.?.?.?

Takhle málo informovaný komentář, možná až trochu méně chytrý, o případné internacionální pomoci,jsem už dlouho nečetl!Jenom fakt, že Rusko s námi nemá ani společnou hranici,museli by "poskytovat" internacionální pomoc přes dva státy,nezastaví podobné pisálky v psaní kokotin!Nejhorší je, že se podobné žvásty vyskytují i v našich médiích!
Rusové ani Němci si zde a v dalších státech, které kdysi tvořili RVHP, není nutné předpovídat úplně blbě,nebudou provádět žádnou silovou vojenskou bratrskou pomoc,protože , co potřebovali, si zde již dávno koupili a přeci si nebudou ničit svůj majetek!
Krásný je ten vtip, jak se sešel Putin s Klausem a Putin vyhrožoval, že když nebudeme poslouchat ,tak nám bude bombardovat Prahu a na to Klaus opáčil, že nechá na oplátku zbombardovat Karlovy Vary!
Trochu přemýšlet by stačilo a nepsat uplně blbé protiruské žvásty!Dnes je Rusko velkou stabilizační silou celé Evropy a zaručeným dodavatelem energií - viz. třeba plynovod pod Baltem do Německa!Jenom je Rusko trnem v oku banksterům, kteří chtějí pomocí bankovní mafie, celou Evropu zotročit a to se jim již skoro podařilo!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

264792

07.03.2012 20:35

Bič Euroříše a potrestání Řecka

Už jsou zajímavé informace i na sračkometech! Asi jim už pořádně teče do bot!

88.?.?.?

Když Řecko poprvé žádalo o peníze, vesele nakupovalo zbraně

Řecko nakoupilo v roce 2010 od zemí Evropské unie zbraně za miliardu eur. Přitom už tehdy vězelo po uši v dluzích a vyjednávalo s EU o prvním balíku masivní finanční pomoci, zjistil server EUobserver na základě udělených zbrojních licencí.

Řecko přitom nyní musí výměnou za finanční výpomoc přistupovat k velmi drastickým škrtům a reformám, které se dotýkají také armády a obrany.

Největší obchod udělaly dluhy stíhané Atény v roce 2010 s Francií. Šlo o kontrakt za 794 milionů eur na vojenská letadla. Vedle toho Paříž řecké armádě prodala také rakety za 58 milionů eur a další elektroniku a přístroje za 19 milionů eur.

Nizozemsko s Německem, které patří k zastáncům úspor, prodaly Řecku hlavně vozidla a elektroniku za 90 milionů eur. U Itálie šlo zase o letecké díly a střelné zbraně za 52 milionů eur a u Španělska o chemikálie za 33 milionů eur.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/kdyz-recko-poprve-zadal...

264849

13.03.2012 15:07

Udělal jsem chybu

Ten Zvědavec jim ale musí ležet v žaludku!

88.?.?.?

Rád bych věděl, co se zde odehrává na stránkách Zvědavce za "těžké zločiny", dle vyjádření policie?
Platíme daně a také si platíme policii,takže jsou to naši zaměstnanci!!!!!! To má policie tak málo práce, aby se zaobírala "píčovinama", kdo co napíše do Zvědavce!!!!!
To už nemá obdoby! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

265151

15.03.2012 22:35

15. březen a dluhový protektorát

Není tak úplně důležité, kolik tisíc bylo lidí, ale co se na Václaváku říkalo!

88.?.?.?

Vystoupil zde člověk, který na Islandu založil hnutí, které svrhlo vládu a přesně popisoval, jak se to dělá!!!
A myslím, že mnoho lidí pochopilo. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

265311

21.03.2012 02:51

Libye, revolucionářští hrdlořezové a OSN

Není jenom Lýbie, ale také Irák a Afganistán, kde budou po "osvobození" problémy!

88.?.?.?

Zmíněné státy byly relativně stabilní, než tam vlezla armáda "kazisvětů" z USA!
V Afganistánu ještě dostane US army pořádně do držky, než denitivné odtáhne.
A celý západní svět, včetně nás, si všechny válečné zločiny US army pěkně "vymlsá" do konce! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

265593

22.03.2012 01:51

Kořeny izraelského chování: Sabotování míru za každou cenu

Velmi důležitý článek

88.?.?.?

Také se zde často objevuje obecné spílání na "židy" a přitom je nutné vědět, kdo je kdo!
Černobílé vidění světa je velmi zavádějící.Nevím, kolik procent židů je militantně založeno,nebo jsou jenom příznivci a vlastně škodí,a přitom jsou největšími antisemity.Možná pouze cca 5%,ale je velká škoda, že mají takový vliv a moc,především na světová média.Pokud by se podařilo, uspořádat mírově a spravedlivě spor mezi USA,Izraelem a Palestinci, celý svět by si zhluboka oddechl! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Stejně nakonec nezbyde Izraeli jiná šance, než se s "Gazou" dohodnout po dobrém a co jsme si, to jsme si! [smích] [smích] [smích]

265656

Když absolvoval koncentráčnické nelidské zacházení v Afganistánu, teprve se pořádně "teroristicky" rozehřál a rozhodl se docela obyčejně pomstít! Prostě každá akce má také svoji reakci!
Když se okupantská prasata v čele s USA chovají k lidem v Afganistánu a jinde, jako zvířata, nemohou se divit, že se dotyční po mučení "trochu" naštvou a postřílí každého, kdo se jim připlete pod ruku!Takový člověk má po prodělaném mučení, tak posunuté vědomí, že mu již ani na vlastním životě nezáleží!
Prostě mu "hráblo"!Do hlavy mu nikdo neviděl, když střílel jako stroj! Poděkovat je možné všem,kteří schválili mučení jako nástroj!Především okupantům z USA, ale Francie má také mnoho másla na hlavě, ještě z doby války v Alžíru, kdy také podobné metody používala!Nedávno o tom promluvil francouzský velitel na sklonku života, kdy ho tížilo svědomí a popsal přesně médiím, jakých sviňáren se dopouštěla francouzská okupační armáda v Alžíru! I tady je možné hledat důvody!
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

265700

23.03.2012 01:43

Occupy vlastní mozek

Je nové české slovo!

88.?.?.?

PRESSTITUTKA [velký smích] [velký smích] [velký smích]

265701

24.03.2012 04:33

Cesta k transformaci společnosti

Když už je to k pláči, tak alespoň trochu humoru z lidové slovesnosti!

88.?.?.?

Hymna ODS: Rudý včera, modrý dnes - já jsem zloděj z ODS! Táta komouš udavač - já na prachy vysavač! IQ tykve, bodrý smích - s tunelem mi Topol pích! Sem tam malá provize - to je moje TOP vize! Já se za to nestydím - brzy škvarky uvidím! Po nás nejspíš potopa - za to může Evropa! Na všechno mám recept jistý - jen nevolte komunisty! Modrá šance - ty ji máš (s důchodem se neshledáš)! My jsme středem vesmíru - rakve budou na míru! Program, vize, ideje - ODS je naděje! Nečas, Bendl, Bém - ještě něco rozkradem!


[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

265762

24.03.2012 04:48

Cesta k transformaci společnosti

Vít Procházka - hladovkou proti systému - hladovka proti sídlu vlády!

88.?.?.?

Vít Procházka odmítá živit tento systém, který charakterizuje jako „tunely, boudy, rozkrádání, zlodějiny". Od 19. 3. drží hladovku jako protest proti vládě. Vyžaduje demisi vlády a prezidenta České republiky. Sledujte www.ceskapozice.cz, kde naleznete další vyjádření protestu občanů.

http://www.youtube.com/watch?v=JikK3pd5bUg&feature...

265763

03.04.2012 21:36

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

Trochu začněte přemýšlet!

88.?.?.?

Nechci hájit Věci veřejné, jenom učiním malou poznámku!
Kdo může za 1,5 biliónový dluh státní dluh? Kdo tady 20 let kradl,podváděl,korupčnil? Odpověď je velmi jednoduchá ODS a přeběhlíci z KDU a dalších stran do TOP 09, kterému vévodí slizký a prolhaný arcilotr Kalousek!!!Také ČSSD nezůstala pozadu, i když rozsahu zlodějen ODS zdaleka nedosáhla!
Věci veřejné jsou jistě také "lupínkové" k pohledání, příkladně Bárta, John a mohl bych pokračovat , ale oni tady 20 let neškodí!!!
Zlodějny,mafiánské způsoby v politice nezačaly příchodem VV do vrcholové politiky!Ty už tady byly mnohem dříve!
A co se týče tolik propíraného Janouška, lotra , který působil v Praze, tak takových "Janoušků" běhá v Česku v politice i na komunální úrovni několik stovek, v každém kraji i na úrovni bývalých okresů!!!!
Je potřeba vymést celý Augiášův chlév, včetně hradního pána!
Celý systém je totálně prohnilý,včetně justice a policie!
Pouze nemám úplně jasno, kde začít a jak celou operaci provést se zdárným koncem,aby se do politiky nevrátily stejné krysy, které tam účinkují dosud. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266317

05.04.2012 00:33

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Česi si chcú túto udalosť pripomenúť netradične.

88.?.?.?

Milý STEVE,
báječná replika! Jenom malá mluvnická poznámka - ...tam bychom mohli recitovat Vendovy verše...
Je dobře, že se zde najde člověk, který umí,při vší té hrůze a zmaru, co žijeme,napsat něco tak srandovního, člověk se zasměje a je mu nějak lépe!Humor nemá chybět!
Dokonce bych zde dal návrh, zavést zde rubriku humoru a vtipů!
Už je zase dobrá doba na vtipy všeho druhu.Hlavně černý humor je aktuální.
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266375

06.04.2012 02:35

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: věci veřejné-filiálka ODS

88.?.?.?

Radek John v téhle operetě hraje celkem podřadnou roli.
A mezi ODS,VV a TOP09 jsou rozehrány ještě úplně jiné šachy, které mají šachisty za hranicemi našeho veselého Kocourkova!
Hradní pán je pouze kibic. [oči v sloup]

266425

07.04.2012 20:28

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

88.?.?.?

Málo informovaný Vojto49,
ten systém, který zde máme funguje,když vytváří nesplatitelné státní dluhy,zástupy žebráků a bezdomovců!
Jdi Vojto49 provokovat někam jinam, tady ti pšenka nepokvete! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266526

08.04.2012 01:53

Svůdci k vůdci a my

Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

88.?.?.?

Autor je schopen pouze popsat drastické změny, které proběhly do teď a myslím, že si neuvědomuje,co se na lidstvo valí za "revoluční" posuny ve všech sférách života. Zažíváme pouze počátky obrovských sociálních,politických a především technologických "bouří",které celý západní svět totálně přeorají a je možné jen těžko dohlédnout,jak bude vypadat společnost na Zemi za 50 let! Zdali se propadne, nebo naopak nadýchne do kosmických dálek a výšin ve všech oborech lidského konání!
Především nejsem přesvědčen, že se do budoucnosti udrží současný mocenský model,protože je nefunkční.
Pokud chtěl někdo na světě vládnout,tak k tomu vždy potřeboval nějaký elementární souhlas ovládaných a ten se právě vytrácí.
Nedovedu si typnout, kam se bude ubírat vývoj společnosti, ale myslím, že dnes není na světě člověka, který dokáže spolehlivě prognózovat vývoj za dalších 10 nebo 20 let!
Třeba v sociální oblasti se bude muset přistoupit k nějaké formě "občanského" platu - hodně se teď o tom diskutuje v Německu a Rakousku,protože nebude pro cca 30% lidí práce!
Teď co s volným časem pro tyto "občanské" zaměstnance?
A to je jenom začátek.Třeba revoluce v biotechnologiích bude útok na samou podstatu naší lidské existence! Tady začnou teprve ty kardinální celoplanetární problémy!!! To je dnes ještě pouze selanka! Ty radovánky nás ještě v příštích letech čekají,pokud se jich dožijeme! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266533

08.04.2012 02:19

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

88.?.?.?

L 109 - čistá modrá Klausovská demagogie, která prostě nefunguje, což je vidět nejenom u nás, ale i na tom "západě" , který je nám dáván za vzor!!! Náš ideovzor USA, už jsou tak astronomicky zadluženy,že světová ekonomická elita už jenom tupě zírá,odkud facka přiletí a celý prolhaný domeček se zhroutí!
Kapitalismus v současné podobě se naprosto zdiskreditoval a světové elity budou muset najít jiný způsob, jak řídit svět.Čína je sice na vzestupu, ale jde také konzumní cestou, která je zjevně slepá a bude pouze oddálením téhož západního procesu krachu! Je mi tě L 109 trochu líto, budeš nejspíše mladý bláznivý bloud, co si nasedl na tupé modré kecy naší zločinné ptákostrany, co už také přestala kdákat, že trh vyřeší vše!!!
Strana ODS už je tak blbá, že není vůbec schopna předložit nějakou politickou ideologickou vizi,aby se jí lidé, co jen trochu rozumí politice a ekonomii, nezačali z plna hrdla smát!
Je otázkou, zda je dnes v politice nějaký subjekt,který je vůbec schopen nějakou vizi předložit! Hlavně EU je řízena stejnými mozkovými "krávami" jako se vyskytují v ODS! Ti se příliš neliší, i když se proti sobě ostře vyhraňují, jako je kašpárek na Hradě! Tomu chybí jenom rolničky, ale péra krade dobře! To mu jde od ruky!Už nám asi zbývá jenom ten humor! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266534

08.04.2012 02:46

Družstevnictví a socialismus

Kibuc byl jediný opravdu komunistický model společnosti na světě, který fungoval!

88.?.?.?

A fungoval dobře a dokázal ekonomicky pozdvihnout a zachránit mnoho lidí z největší bídy a utrpení!V Izraeli vám to řekne každý!!!
To je potřeba studovat a nežvanit zde nesmysly,co produkuje prolhaná,zlodějská a zkrachovaná kapitalistická propaganda!
Přirozeně v okamžiku, kdy komunity v kibucech se dostaly z nejhoršího,ekonomicky se pozdvihly, nechtěly lidé již nadále žít "komunitním" způsobem života a Kibuc se rozpadl.
Především druhá generace už nechtěla přijmout tvrdé a omezující pravidla v Kibucu a pokud nenastaly změny, z Kibuce odešla, i když jim komunita umožnila vystudovat a poskytla jinou podporu, život v Kibucu přestal být pro mladé zajímavý!
Tak trochu bych to přirovnal k masivnímu odchodu mladých lidí z našich vesnic v posledních cca 50 letech,kterým také nelze zabránit!Změnám ve společnosti nelze byrokraticky bránit!
A lidé v Izraeli, co zažili Kibuce, vzpomínají se slzami v očích, co se jim všechno podařilo vybudovat, třeba zúrodnit pouště a jiné heroické výkony!
Je potřeba znát historii v plné šíři a nejenom kdákat a kecat, co kde slyším a čím mne blbá,jalová,pravičácká propaganda zahrne!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266535

Papež byl v Hitlerjugen a Grass byl také v jakési mládežnické organizaci,nevím zdali přímo v SS.
A kolik jim tehdy bylo let? Každý mladý Němec tehdy byl "někde"!!! V nějaké organizaci,jinak byl "podezdřelý", že se nezapojil do budování báječného sociálněnacionalistického Německa! Takže dnes vyčítat nějakému už hodně starému německému dědkovi, že byl za Hitlera u "něčeho", mohou pouze smrdutí a zločinní sionisté, kteří si udělali s Palestiny koncentrák,kradou Palestincům území a proto jsou zcela oprávněně kritizováni!
Také kde je jaká mezinárodní spravedlnost, když jeden stát / Izrael/ jaderné zbraně mít může a ještě je ani nepřizná, takže překračuje všechny mezinárodní zákony a předpisy pro nakládání s jaderným materiálem a druhý stát /Irán/, jaderné zbraně nemá, pouze obohacuje uran pro jaderné palivo do JE a je předmětem stálého napadání ze strany dvou fašistických,prolhaných a vraždících států, jako je Izrael a USA!
Tady je jasně pravda a spravedlnost na straně nositele Nobelovy ceny za literaturu Guntera Grasse a žádné kvičící sionistické prase mu nesahá ani po kotníky!!!
Také se jasně celá kulturní světová obec za Grasse postaví!
Tady šlápla sionistická,prolhaná,zlodějská,kvičící prasata pěkně vedle a myslím, že je to bude docela mrzet!Raději měli držet držky! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

266616

09.04.2012 22:04

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

Stručný návod jak se stát antisemitou

88.?.?.?

V podstatě k tomu stačí jen málo - kritizovat současnou izraelskou vládu.

Co na tom, že nebylo vyvráceno jediné Grassovo tvrzení?

Co na tom, že příkladnými antisemity jsou sionisté, kteří bytostně nenávidí semitské Araby?

Co na tom, že holokaust proběhl před takřka 70 lety a slouží už dnes především k obhajování okupace, segregace a útlaku podobného tomu, který používali Němci za 2. světové války proti Židům?

Co na tom, že Ahmadínežád nikdy neřekl nic o vymazání Izraele z mapy, ale v inkriminovaném projevu citoval Chomejního, který hovořil o vymazání sionistického režimu z knihy dějin?

Co na tom, že Izrael, na rozdíl od Íránu, nepodepsal Smlouvu o nešíření jaderných zbraní?

Co na tom, že Izrael, na rozdíl od Íránu, má více než 200 jaderných zbrani?

Co na tom, že část z nich míří i na evropská velkoměsta?

Co na tom, že neexistují žádné důkazy o vojenském jaderném programu Íránu?

Co na tom, že jediný, kdo odmítá bezjadernou zónu na Středním východě, je Izrael?

Co na tom, že válka proti Íránu by znamenala smrtelné nebezpečí pro všechny izraelské občany?

Co na tom, že by mohla přerůst ve 3. světovou válku a vyhladit celé lidstvo?

http://outsidermedia.cz/Strucny-navod-jak-se-stat-...

266617

10.04.2012 02:02

K čemu je nám letní čas?

Měla by se uskutečnit celospolečenská seriozní diskuze

88.?.?.?

Především, co a jaké úspory zavedení posouvání času přináší.
Přeci je schopna státní správa vyčíslit úspory a klady posouvání času.
Pokud nejsou úspory a jde již o nějakou podivnou "zvyklost",je nejvyšší čas přestat letní čas uplatňovat.
Sám nemám názor,protože nemám relevantní informace.
Trochu mne to připomíná situaci se státním dluhem, kdy také jsou občané vyzýváni k zaplacení dluhu slouženkou od debila Kalouska, ačkoliv na výšši státního dluhu nemá běžný občan žádný vliv a také nemá možnost si výběr daní zkontrolovat,protože je tajný!!!! Prostě klasický Kocourkov!
Budete si občané měnit čas, protože jsem se já,královna Koloběžka první, co teď vládnu Evropě,tak rozhodla! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266625

11.04.2012 21:27

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

Přednáška prof. Kellera a prof. Bělohradského ke všem problémům

88.?.?.?

Problematika hodně složitá. V přednášce je především důležitá pasáž cca od 24 minuty,kdy se prof. Bělohradský dostává na dřeň
sporu a jeho diskuze je naprosto exeletní.Říká zde, že si především musí společnost uchovat schopnost změny,protože v okamžiku, kdy dojde k přímé destrukci sociálního státu,ke které rychle pod vedením pravicové vlády směřujeme,nebudeme mít možnost změny uskutečnit a náprava bude mnohem obtížnější a bude nesmírně drahá!
A na Radostu vůbec nereagujte,opět vylezl někdo z lehožumpy!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

266769

13.04.2012 01:24

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

Keller chce především zastavení destrukce sociálního státu!

88.?.?.?

Ale to je pro Vojtu49 těžko k pochopení!
Dám jasný příklad,který je naprosto ilustrativní.
Pražský magistrát vedený zločinnou ODS vydal na slavnostní ohňostroj na Silvestra cca milion korun a potom v zimě opět umrzlo v Praze cca 40 bezdomovců!!!
Není možné, aby 1% lidí bohatlo a zbytek ryl držkou v zemi!
To je velmi nebezpečná situace, která může vyústit v eskalaci nekontrolovaného násilí,kdy "zabijeme" každého bohatého bez rozdílu a jeho majetek ukradneme a zplundrujeme.
To už tady v jisté formě bylo a nějak se hrubě neosvědčilo! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

266843

13.04.2012 15:01

Proti záměru těžby břidlicových plynů v Českém krasu i jinde v ČR

RE: Průzkum ložisek břidlicového plynu byl povolen chybně, uznal ministr

88.?.?.?

Kdyby se lidé neozvali,tak by se vesele ODS a TOP09 opět pakovali na povolení této zrůdnosti!!!Už se musí zorganizovat silný 4.odboj a celou tuto zločinnou partu rozprášit na atomy!
Rok 1948 bude selanka s tím , co může přijít!!! Lidé už jsou tak "nasraní",že není možné vyloučit výron "tekutého hněvu" a explozi nekontrolovaného násilí,především na bohatších občanech , bez ohledu na tom, vinen, nevinen,jak o tom hovoří profesor Bělohradský! Potom bude velké a drahé auto a velký barák
poukázkou k lynčování.Nevím,kdo takový vývoj chce? [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266877

13.04.2012 16:43

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

Izraelský zákaz mi připomíná někdejší NDR

88.?.?.?

Zákaz vstupu do Izraele připomíná německému nositeli Nobelovy ceny za literaturu Günteru Grassovi (84) postup bývalé NDR. Ta mu totiž svého času nepovolila vstup a koncem osmdesátých let stejně postupovala také Barma. „V obou případech šlo o praxi obvyklou v diktaturách.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266882

14.04.2012 13:20

Odposlechy ze Strakovky

Zcela autentické a Nečas ještě provozuje různé sexuální prasečinky za naše peníze!

88.?.?.?

A to ještě málo kdo z vás ví, že Nečas dělá s Nagyovou latex a ona ho ještě přitom zmrská!Největší sranda je v tom, že ho přitom někdo natočil na video ze spolustraníků,takže Nečas musí poslouchat jako hodiny,protože je takhle snadno vydíratelný!
Můj přístup je v tomto ohledu zcela demokratický a také předseda vlády má právo na soukromí a když má chuť na různé sexuální prasečinky,ať si je dělá , ale za svoje!!!
Pokud platí Nagyové 270 000 korun platu,což je mzda, kterou nemá ani sám předseda vlády, je někde něco špatně!!
Je mi jedno, kde a s kým a jak Nečas potřebuje úchylně "pošukávat",ale ať si svojí latexovou "carevnu",co mu vždy dobře vypráší kožich, platí ze svého a nikoliv z prostředků daňových poplatníků!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

266929

14.04.2012 21:39

Odposlechy ze Strakovky

Politická kultura v ČR!

88.?.?.?

Nečasova loutková vláda diletantů a tunelářů musí skončit !!!
Topolánek se chopil moci uplacením Melčáka a Pohanky. Langer okamžitě zrušil finanční policii a Dalík zkasíroval Skansku. Jak řekl Babiš, za Topolánka se přidaly 3 nuly. Už to byly tunely jako z dob tunelování bank za Klausova bankovního socialismu. Vše zakryla justiční mafie. K tomu ještě neekonom Kalousek extrémě zadlužil stát. I ta nejčernější strašení Paroubkem byla jen slabý odvar s tím, jak Topolánkovsko-Nečasovská ODS zdecimovala tento stát.
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [bliji] [bliji] [bliji]

266951

18.04.2012 16:57

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

Úředně nechat zakázat a rozpustit ODS!

88.?.?.?

ODS je zločinná a zločinecká organizace ze samé podstaty,jejíž představitelé pouze lžou,kradou a splétají svoje korupční mafiánské sítě!!!
Nikoliv zakázat KSČM, ale ODS!Potom by si teprve politická scéna v České republice oddechla!
Skoro za všechny lumpárny v politice, ekonomice a především privatizace od roku 1990 může prašivá ODS!!! [oči v sloup] [oči v sloup]

267208

19.04.2012 01:18

Žofínské Kalouskovy tlachy

Ale vinen je přeci systém

88.?.?.?

Tady už je všechna diskuze marná! Globální fašizující kapitalismus vydal své plody. EU má "dluh" dohromady cca 28,5 biliónu euro a cca 50 milionů nezaměstnaných! USA má astronomický dluh již dnes přesahující 15 bilionů USD!
Je celkem zbytečné se ještě dohadovat,pouze počkáme až nahnilá hruška spadne! Co bude potom, ví asi jenom ten nahoře! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Žádné řešení není dobré a blbeček Kalousek může také dopadnout jako ten bývalý ministr financí Řecka,kterého dav natrapíroval u bočního vchodu u parlamentu a tak mu rozbili hubu,že z něj jenom krev stříkala.Ten je možná do teď na kapačkách! Docela si myslím, že hovádka typu Kalousek a Drábek mají docela odvahu, protože je jisté,že budou brzo chodit kanálama! Každému podle jeho zásluh! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

267229

24.04.2012 02:53

OSN se přeměnila ze „stabilizátoru světa“ na „katalyzátor válek“

Když to nejde po dobrém,tak to musí jít po zlém!

88.?.?.?

OSN je ideově "zbankrotělá" organizace, kde si státy, které by se měly dohodnout na společném postupu,si dělají různé naschvály a kde mohou se podrazí!
NATO v Lýbii podvedlo a obelhalo OSN a RB OSN,vyvolalo a dopustilo teror,který provedly různé najaté bandy na legální vládě a na bezbranném obyvatelstvu.
Je jasné, že teď neprojde přes veto Ruska a Číny v RB vůbec nic , i kdyby to bylo "svaté"!Kdo jednou lhal , už se mu nevěří a těžko znovu nabyde ztracenou důvěru!
Takže se teď mohou některé západní státy mediálně "protrhnout" a stejně si bude Asad dělat v Sýrii, co se mu zamane, protože Rusko a Čína budou i některá slušná a podpůrná opatření OSN v Sýrii vetovat!Je také pravdou, že OSN neměří všem stejně!Sýrie je terčem všeobecné kritiky a v Bahrajnu může místní feudální klika beztrestně vraždit demonstranty a to ještě za pomoci cizích vojáků!Jenomže v Bahrajnu má USA vojenskou základnu, takže tam se v ulicích mohou vraždit lidé, ale Sýrie je ta špatná!
A když někdo něco řekne,tak Rusko a Čína poukážou na lumpárny,které se odehrály v Lýbii, což byla naprostá degradace působení OSN na světové dění a na zabránění válek, což by mělo být hlavním posláním a náplní OSN!
NATO,Izrael a USA jsou hlavní žábou na prameni, kteří způsobili neschopnost OSN, řešit konflikty na základě mezinárodního práva.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

267638

Tmo,kolik ti platí? Je to dobrý?
Čunek dostal úplatek a protože by padla Topolánkova vláda,byl "očištěn" justiční mafií, tehdy s natupírovanou královnou Veseckou v čele!
Víš co Tmo, co takhle si položit otázku,kdo vyvolal první světovou válku a krizi v roce 1929!
Jenomže ty musíš lhát a kecat,myslím, že zde máš službu!
Zasraný kapitalisti vyvolali první světovou válku a zavinili smrt milionům lidí a teprve poté,právě jako důsledek,přišli na scénu komunisté a nacisté!Takže na vině a na světové vině všeho zla je dnes opět globální fašizující kapitalismus!
Dnes už i jinak chápu a jinak se dívám na rok 1948!
Potřebovali bychom nějaký nový "únor 1948" a vyčistit Augiášův chlév!Stejně na to dojde a čím později, tím bude operace bolestivější. A ty si jdi Tmo vykládat ta svoje úchylná moudra někam jinam,možná by tě přijali jako ideologa v ODS! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

267774

30.04.2012 23:14

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Neni to tak slozite

88.?.?.?

Venezuela by mohla mít daleko příznivější ekonomickou situaci, kdyby nemusela zbrojit,aby zde nedošlo v rámci šíření "demokracie" a "svobody" k napadení Venezuely ze strany USA,ať již pod jakoukoliv záminkou,protože státy,které mají ropu,jsou často předmětem nevybíravé vojenské kampaně fašistických a všeho schopných USA!
USA žijí na dluh, kdy dnes jejich astronomický a těžko splatitelný dluh činí cca 15 bilionů USD, takže především USA by si měly zamést před vlastním prahem a nenavážet se do států, které nechtějí skákat,jak si velkokapitál především z USA, přeje.
Možná by se i ti různí "Radostové"raději měli starat spíše o ekonomiku dramaticky prodlužených USA,než o "socialistický šlendrián" marxisty Chaveze ve Venezuele!
Venezula nám globálně nevadí, ale ekonomický globální fašizmus USA se nás po krachu této politiky v USA, protože hra s tištěním stále většího množství nekryté měny, se nás dotkne více než citelně! [bliji] [bliji] [bliji] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

267998

30.04.2012 23:54

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

Kouřit není normální

88.?.?.?

Jde o zlozvyk, závislost na návykové látce a ještě mnoha lidem vadí zakouřené prostředí ve veřejně přístupných místech.
Pokud by nikdo na světě nekouřil, nic by se nestalo.
Nevím, co je to za projev "svobody", kouření?
Léčivé látky,kam může patřit také alkaloid nikotin, se mohou do organizmu vpravit daleko jednodušší cestou, než kouřením, což je pouze průhledná obrana drogově "závislých" na zlozvyku kouření!
To však nic neubírá na další blbosti nařízení vedoucí k zákazu nikotinových inhalátorů v podobě el.cigarety.
Mnoho nařízení a zákazů je obecně blbých a zbytečných, tohle je jeden z nich,ale nespojoval bych ho nějak silně s kampaní za zákaz kouření.Prostě mnoha lidem smrad z cigaret vadí a tak se brání!Nekuřáků je více než kuřáků,takže kuřáci budou muset demokraticky ustoupit ze svého zlozvyku a přestat lidem,kterým smrad z cigaret vadí,otravovat život!Doma ať si každý kouří,co chce a jak chce!Jak prosté,že!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

267999

04.05.2012 03:01

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

Vládnou nám psychopati, tvrdí lékař. A dostat psychopata z funkce není možné

88.?.?.?

Internista a rehabilitační lékař Jan Hnízdil již před časem začal politickou scénu studovat podle učebnice psychiatrie. A okamžitě mu prý začalo být jasno. Protože je liberálně tržní společenský systém založený na dravosti, aroganci, bezohlednosti a neustálém ekonomickém růstu za každou cenu, přitahuje také stejný typ lidí. Arogantní, dravé a bezcitné psychopaty. A ti se obklopují zase jen dalšími psychopaty.
Výsledkem je, že se z demokracie stává patokracie - místo toho, aby občané vládli prostřednictvím volených zástupců, tak psychopati ve službách podnikatelských skupin ovládají občany. A dostat psychopata ze své funkce je skoro nemožné.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Vladnou-nam-...

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

268272

10.05.2012 00:12

Osvobození Plzně

Ano. Ve školách už jsou opět jako za bolševika vyučovány překroucené dějiny!!!

88.?.?.?

Sám jsem byl dlouhou dobu také předmětem indoktrinace,než jsem se začal o dějiny a historii ČSR zajímat a vyhledávat všechny možné prameny a udělat si ucelený názor na vývoj našeho státu již od roku 1918.
Velmi málo se dnes mluví o "Mnichovské zradě",kdy měla ČSR bezpečnostní smlouvu s Francií a Británii o pomoci, ale tehdejší politická reprezentace těchto států "hodila" ČSR přes palubu na pospas Hitlerovi, s tím, že přeci nepůjdou do války kvůli nějaké malé zemičce uprostřed Evropy,kde "trápili" 3,5 milionů Němců!!!Proto také byli po válce po právu nakopáni Němci v Sudetech do řitě a táhli do říše,po které minimálně od roku 1936 tolik prahli a tolik toužili, když řvali v Karlových Varech a jinde"Chceme do říše!" O transferu 3,5 milionů Němců ze Sudet nemohl rozhodnout Beneš, ale o tom rozhodla spojenecká komise v Postupimi,takže bláboly o zrušení Benešových dekretů,jsou přinejmenším velice úsměvné!Jenom na Čechy si Sudeťáci troufnou, nevím, co by se dělo, kdyby podobné nároky vznesli třeba proti Polákům, odkud bylo vypakováno Němců po válce cca 7 milionů!!!
V uvedeném školním atlase, který byl vydán v roce 1965 a sloužil jako školní pomůcka až do 90. let, je jasně vidět velká mapa ČSR a na ní je přesně vyznačena demarkační linie, kde je jasně a přesně znázorněno, která území ČSR byla osvobozena vojsky USA a která území byla osvobozena vojsky SSSR!!!
Takže žádný soudný učitel nemohl žákům tvrdit, že celé území bylo ovobozeno pouze Rudou armádou!Možná, že se našli agitpropagátoři, kteří se pokoušeli něco podobného hlásat, ale každým žákem mohl být podobný pitomec slušně odkázán do příslušných mezí!Vím, že především v Plzni se "soudruzi" hodně snažili zmenšit úlohu a popřít osvobození Plzně vojsky USA,ale i u hodně blbých komunistů na dílnách Škodovky narazili! Vždycky jim ty starší chlapi řekli, aby přestali blbnout a věnovali se jiným, záslužnějším věcem!
Největší znárodnění v ČSR proběhlo už v roce 1946 za demokratické vlády prezidenta Beneše!
Dnes už se také jinak dívám na únor 1948,kdy lze pochopit rozhořčení obyčejných lidí po válce, když jim opět začali mocipáni lhát a různě je podvádět! Tisíce prostých lidí, kteří tehdy už od roku 1945 vstoupili do KSČ, nechtěli žádnou totalitu, ale spravedlivější uspořádní společnosti a byli krutě podvedeni a zneužiti, stejně tak jako byli lidé podvedeni a zneužiti po roce 1989,tzv. sametovou revolucí!!! Možná by si někteří lidé, co zvonili klíči na náměstích v roce 1989, nechali dnes ruce "useknout", kdyby tušili, kam za 22 let dojdou "výdobytky" sametového podvodu! Odstranit KSČ od moci bylo jistě potřeba, ale nechat stát vykrást a především morálně zplundrovat, hlavně mládež,je do nebe volající a ničím neomluvitelný zločin,který se bude "léčit" dalších několik desítek let!

268597

10.05.2012 02:48

Česká republika je velmocí – v pornografii

Je hlavně otázkou,koho ještě porno baví a co je skutečné porno!

88.?.?.?

Měl jsem období, kdy jsem se rád na porno díval a pokládal jsem porno za dobrou zábavu.Pokud není člověk sexuálně úchylný, po jisté době dojde k zevšednění a porno přestane táhnout, protože je v podstatě stále stejné!Nevím, jak se dá normální lidská potřeba sexuálního chování ještě jinak podat.Proto právě došlo k posunu, kdy jsou zde především předváděny praktiky,které "normální" člověk neprovozuje.Jde o anální styk,o čurání na různé části těla druhého partnera a další podivuhodné, až artistické sexuální praktiky.Nejsem nějaký prudérní člověk,ale "moderní" pojetí porna mě vůbec nepřitahuje a dá se s vysokou pravděpodobností objektivizovat, že dnešní pojetí porna je pouze pro různé stupně sexuálně úchylných jedinců.
Viděl jsem několik hodnotných pornofilmů,především z Francie, které se značně liší současnému pornobraku,především dějem a vůbec propracené dramatické stavbě,což je u pornofilmu jistý umělecký zázrak!
Nechci být zaujatý, i dobře natočený pornofilm je umění svého druhu!A skutečnost, že je Česko velkovýrobnou pornosnímků, není nějaké výrazné negativum.Pornoherečka může být docela klidně dobrou matkou a manželkou, jak je třeba vidět u manželů Rosenbergerových,kdy oba dva jsou výrazné pornohvězdy!
Je nutné výrazně oddělit sex a lásku!Láska jako nejvyšší lidský projev vůbec, nemusí být na sex výhradně navázána a naproti tomu sex bez lásky je sice hodně ploché jednání, ale prosím, buďme alespoň zde skutečnými demokraty a svobodymyslnými občany!
Nesuďme sami podle sebe, co druhému "chutná" a co on dělá ze své svobodné vůle a přesvědčení!Přeci , já se nemusím na porno dívat,k tomu mě nikdo nemůže donutit!
Na "dobré" porno,kterého je ale velice poskrovnu,se rád člověk občas podívá, převládájí však tupé, bezduché a vulgární "koloprcanice",které "porno" dostávájí na okraj společnosti a zájmu o něj,jako svérázný druh umění!
Natočit opravdu kvalitní,zajímavý,přínosný a poučný pornofilm je totiž veliké umění a málokterý "filmař" dokáže natočit zajímavé a hezké porno!A ještě něco,role kvalitního pornoherce, či pornoherečky je docela veliká dřina! To nejsou jednoduše vydělané peníze! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

268607

11.05.2012 03:35

Křesťané v Jeruzalémě chtějí, aby na ně Židé přestali plivat

Izrael je fundamentálně náboženský stát

88.?.?.?

A největší neštěstí je srážka s blbým židem!Ostatně s blbcem obecně!Výskyt blbců ve společnosti je obecným jevem,ale nesmí tato omezená individua dostat prostor, aby páchala zlo!
Izrael je fundamentálně náboženský stát s rasistickými a fašistickými prvky jednání své blbé vlády,která podobné projevy toleruje a podporuje. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

268693

11.05.2012 03:42

Tsipras zveřejnil podmínky své vlády: Zrušit úsporná opatření, banky pod veřejnou kontrolou...

Také Česko by potřebovalo podobná opatření!

88.?.?.?

Především průhledný a veřejně fyzicky kontrolovatelný výběr daní a také skutečnou veřejnou kontrolu na výdajové stránce státního rozpočtu!Jinak si může Kalousek vytírat prodloužená záda s každým, jelikož skutečný pohyb státních financí není pod veřejnou kontrolou!

268694

13.05.2012 16:20

Palestina, čísla prokleté okupace

Jsme lidé různí

88.?.?.?

Autentický výrok blbečka z Nezvědavce pod značkou Ben Hur.
Myslím, že podobně smýšlejí i někteří Izraelci a proto je nutné proti Izraeli mezinárodně zakročit.Stát Izrael se musí v budoucnosti začít chovat podle mezinárodních právních norem, v opačném případě nemůže počítat s dalším lhostejným postojem Evropy,Ruska,Číny a mezinárodní veřejnosti vůbec.Izrael zaplatí za své zločiny.

Výrok Ben Hura:
Ale i tak tech pobitych palestinskych islamskych zvirat je na muj vkus dost malo. Jeste je tam toho dobytka k honitbe dost.

268863

14.05.2012 06:30

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

88.?.?.?

Kolem roku 1920 na tomto území žilo cca 8% židů a co je nejdůležitější, byl zde klid!Žádné rozmíšky,mezi židy a islamisty.
Problém začal,až když se do Palestiny začalo cíleně stěhovat vetší množství sionistů a začali vykřikovat, že mají na tohle území nárok, že jim historicky odjakstěživa patří!
Nechci se pouštět do historických posudků,pouze konstatuji skutečnosti.Svoji neblahou roli také sehrála britská koloniální správa,která spíše zastávala starý britský postoj, rozděluj a panuj.Ani za doby tureckého kalifátu, a potom ani za doby britské koloniální správy,nebyli židé nikterak utlačováni, kvůli svojí víře, nebo jinému způsobu svátků a náboženskému chování, oproti islámu,takže si nemohli nijak stěžovat.
Zrovna tak, jako žije cca 40 000 židů v Iránu, mají zde své synagogy, školy a nikdo je nepronásleduje!Již byli několikrát lákáni do Izraele, ale oni se cítí v Iránu bezpečni, jsou zde již po mnoho generací a jsou z místním obyvatelstvem dostatečně sžiti!Jenom hloupá západní propaganda tvrdí, že iránský prezident hodlá vyhubit židy! To by je snad nejdřív začal hubit doma!Je nutné rozlišovat mezi židy a militantními sionisty, kteří jsou nebezpeční, především i pro židy v Izraeli! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

268894

15.05.2012 01:05

Palestina, čísla prokleté okupace

Občané Izraele jsou stejným způsobem manipulováni,jako třeba občané ČR.

88.?.?.?

Také v Tel Avivu byla nedávno stotisícová protivládní demonstrace,jako třeba u nás na Václavském náměstí v Praze!
Máme s prostými občany Izraele stejného nepřítele a tím jsou globální nadnárodní korporace a bankovní mafiánská uskupení,které manipulují a diktují vládám celého světa, až na několik vyjímek, jako je třeba Čína,Rusko a podobné státy,kde ještě nejsou pevní v kramflekách a kde jenom okopávají kotníky!
Izrael je ale ještě o to problematičtejší případ,kdy jde o nábožensky fundamentální stát,který má vládu s fašistickými a rasistickými prvky,která vytváří s Palestiny "koncentrák" a uzurpuje si práva,jako je zabírání cizího území,které jsou v přímém rozporu s mezinárodním právem a rezolucemi RB OSN.
Izrael je sice vojensky silný, ale bez mezinárodní politické podpory, může špatně dopadnout!
Jedinou možností nápravy, je mírové a spravedlivé uspořádání mezi Izraelem,Palestinou a dalšími arabskými sousedy!
Teď se to zdá jako utopie, ale do budoucna jiné řešení neexistuje!Palestina bude samostatným právním subjektem,jako nový stát, který musí mít všechny záruky bezpečnosti a zrovna takové záruky bezpečnosti,pod mezinárodní kontrolou, musí požívat také Izrael!Proklamovaná demokracie v Izraeli má několik trhlin,pokud se zaobíráme některými "stranami" a jejich praktickou politikou,která má do skutečné demokracie hodně daleko!

268936

15.05.2012 01:29

Šlo u zřícení Suchoje v Indonésii o průmyslovou sabotáž?

Nijak bych se nedivil,ale třeba je všechno ještě nějak jinak!

88.?.?.?

Je nabíledni,že velké obchody především letecké a vojenské techniky se nedělají v bílých rukavičkách,ale zde bych byl opatrný.
Ještě nedošlo k oficionálnímu vyšetřování,které teprve může s velkou pravděpodobností určit důvod a průběh zřícení letadla.
Ale je nadmíru zajímavé, že na stejném místě v poslední době havarovalo asi 6 jiných letadel!
Také je divné, že to pilot "narval" do svahu hory,ačkoliv dnešní letecká technika je natolik vyspělá,že podobné kolize skoro vylučuje.
Zcela jistě byl nový letoun vybaven poslední nejlepší radarovou navigační technikou na adekvátní západní úrovni a přesto se podobný případ stane!
Těžko říci, jak k neštěstí došlo a také letečtí odborníci jsou předběžně hodně rozpačití, při určení příčin havárie.
Předčasné spekulace nejsou zcela na místě,těch příčin mohlo být mnoho. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

268939

15.05.2012 22:53

Palestina, čísla prokleté okupace

Trochu mimo mísu,ale přesto musím napsat

88.?.?.?

Ježíš nejspíše hovořil aramejsky,takže byl možná Aramejec.
Označit Ježíše za žida je z hlediska historie hodně odvážné a problematické!
V té době tam "běhalo" několik stovek podobných Ježíšů a Janů Křitelů.
Největší hit ale je, že Ježíš se nejspíše dostal až do Indie, v té době cca 15 let, kdy o něm nemáme žádné biblické zprávy a tam odtud pochází ideově "křesťanství" , jako jistý hybrid budhismu!
Proto také revoluce v pojetí,jako je princip neubližování a další atributy "křesťanství"!

268989

16.05.2012 17:17

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Měl jsem dojem, že Zvědavec přešel na život z reklamy

88.?.?.?

Zvědavec je dnes již legenda a musím souhlasit s Moudrostrakem, že je potřeba nevymezovat Zvědavce z trhu s reklamou.
Také jsem toho názoru, že je možné získat platbu z reklamy na Zvědavci při jeho čtenosti a návštěvnosti!
Jde pouze o jistou obchodní hbitost, kdy na tvrdo oslovím dopisem s nabídkou několik největších reklamních agentur v Česku a je zcela jisté, že se výsledek dostaví!
Dnes začíná být na trhu s reklamou hodně těsno a každý se snaží umístit reklamu tam, kde má jistotu, že bude mít dobrou sledovanost,což Zvědavec splňuje!Reklama je honorována četností sledovanosti a zde by neměl být problém, dostat zaplacenu celkem banální požadovanou částku,kde by se ještě sešel nějaký příspěvek.
Zvědavec byl ze začátku hodně vyjímečný svým obsahem a svou osamělostí názorů, dnes je takových stránek hodně a když mám v PC překladač, mohu třeba ruské a jiné zprávy číst, jako ty české!Zvědavec je jedinečný tím,že čtenáři nabídne již vybrané články, které jsou zajímavé právě svým výběrem a redakcí,pokud ovšem příliš "neplká" o psech,kočkách a kouření!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
To bych jedině panu Stworovi vytkl před závorku,jinak pokládám Zvědavce za všeobecný kulturní přínos a také i někdy bouřlivé diskuze za články jsou právě tím kořením, které Zvědavce dělá tím pravým a všeobecně čteným webem, jak v Česku, tak i různě po světě!Profláknutost Zvědavce je nutné využít obchodně a potom bude vše fungovat ke všeobecné spokojenosti.

269046

16.05.2012 20:38

Sázka na Zvědavce se vrací

A proč jsem stále lezeš Tmo,když sem přispívají tak "poškození" jedinci?

88.?.?.?

Asi zde má Tmo jinou úlohu,protože já bych na web, kde se mně nelíbí, prostě nechodil! V tom případě je Tmo nějaký masochista,který si potřebuje ubližovat,aby zde "studoval" nešťastníky,kterých je mu upřímně líto a kteří hraničí s duševní poruchou!Je mi tě Tmo upřímně líto, že postupuješ takovou oběť a musíš zde na stránkách Zvědavce tolik trpět!!!
To je zajímavé, že právě někteří také diskutéři,nejenom Tmo, ale i třeba Vojta49 a další, pro které je Zvědavec učiněná žumpa a pro zdejší diskutéry nemají slušného slova, jsou zde neustále pečení vaření, každou hnidu hned komentují a sledují! Já se jim upřímně divím, že sem lezou a tady na Zvědavci si masochisticky ubližují, čtením Zvědavce a pečlivým sledováním diskuzí "duševně poškozených diskutérů"!!!
Nebo je to zcela jinak a tyhle elementi mají za úkol rozbíjet diskuze na Zvědavci a jak je vidět, jim hlavně Zvědavec bytostně vadí, jim vadí, že takový web existuje!!! Proč asi?
Odpověď nech si každý dá sám!

Chtěl jsem ještě jasně říci panu Stworovi a celému sdružení, že není nic tak jednoduchého, jako je oslovení několika největších reklamních agentur v Česku o zadání reklamy!
Stačí několik oznamovacích vět - provozuji web, který má tolik a tolik přístupů denně a chtěl bych na svém webu mít nějakou vhodnou reklamu.Dejte mně nějakou nabídku.To je práce na několik hodin, nic nestojí a vsadím se, že se nějaká vhodná reklama najde, především proto, že provozovatel nebude požadovat nějaké horentní sumy za reklamu, jde mu jenom o udržení webu a nějaký malý výdělek.
Nevím,že by snad byla reklamka, která, protože jde o Zvědavce, spolupráci odmítla.Pro ní je to obchod a v reklamě dnes hodně přituhuje,takže agentury hledají jakoukoliv příležitost,podle hesla,peníze nesmrdí! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269062

16.05.2012 20:59

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: prijmy / vydaje

88.?.?.?

Šel bych do toho znova!Upřímně,zde přeci byla jistou dobu nějaká lehká "pornografie",jakési "nahotinky",byly na konci webu uveřejněny. Nevím, jaký je stav a zda snad nevadí Zvědavec jako takový, ale oznámil bych,že se zde něco podobného kdysi vyskytovalo, ale dnes jde v této věci o naprosto "čistý" web a zažádal bych znova.Myslím,že jim jde o kšeft a až potom o ideologii!! To by dneska museli zavřít půlku všech webů na celém světě,protože všechny jsou něčím kontraverzní, což by někteří "ideokrati" rádi učinili,ale tady jim pšenka nepokvete!
Už se v Evropě dostávají piráti a další politické síly,které usilují o celosvětově svobodný web do parlamentů a proto musí uzurpující politické síly ustoupit,i když hodně neradi!
Jenom lehce nadhodím, v Řecku dochází k masovému výběru peněz z bank a tak se nejspíše brzo propracujeme k bodu, kdy někdo už konečně řekne na plná ústa, že král je nahý!
Potom budou problémy Zvědavce pouze malicherné záležitosti! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

269063

17.05.2012 13:31

Sázka na Zvědavce se vrací

Tmo, docela dobře lžeš, ale je ti to houby platné,většina diskutujících ví přesně, co jsi za ptáka!!!

88.?.?.?

Dokládám,výtkou editora,kdy jsi byl Tmo upozorněn na žvanivost
a obecně špatné způsoby vedení diskuze!
(Tento měsíc jste podal 36 příspěvků a vyjádřil se ke každému tématu. Vaše příspěvky se postupně stávají, urážlivé, osobní a provokují k hádkám zcela mimo téma. Zdržte se prosím další diskuse do konce měsíce. Díky – moderátor.)
Nebo chceš Tmo dále lhát? Tady máš důkaz, že tvoje záměry zde nejsou pouze "diskuzní", ale zcela jiné!!!
A můžeš svoje nekalé úmysly halit do nějakých "zájmů"?
Nikoliv,lžeš jako když tiskne! A kdo lže, ten i krade,hrobeček si hrabe!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

269100

17.05.2012 21:09

...a ta kráva mléko dává...a dává...a dává...

Problém je zcela jinde - trávení mléčné bílkoviny je u každého jiné

88.?.?.?

Přibližně 30 až 40% populace nemá plnou enzymatickou výbavu pro trávení mléčné bílkoviny a pro ně jsou mléčné potraviny problematické,protože nestrávené zbytky potravy mohou působit potíže.
Takže dogmaticky tvrdit,že mléko a mléčné potraviny jsou pro člověka škodlivé,je pouze výrok založený na malé informovanosti o velmi komplikované problematice dnešního odborného pohledu na lidskou výživu!
Nejškodlivější potravina pro člověka je maso a výrobky z něho a především všechny potraviny,které "projdou" potravinářským průmyslem,kde jsou tragicky zničeny a obsahují látky,které by se do těla člověka neměly vůbec dostat!Jde o známá "éčka" a třeba je dnes na tapetě Polsko,kde přidávali do potravin kvůli zisku technickou sůl určenou na posyp silnic v zimě!
Je to pořád stejná písnička,kvůli zisku jsou lidé "krmeni" neskutečnými "sračkami",kde sice obchodníci vydělají, ale stát potom musí vydat daleko více peněz na léčení nemocí pocházející ze špatné výživy!To jsou ty zádrhele "tržního hospodářství" bez přívlastku! Je vidět, že jsou oblasti ekonomiky,které nemohou být ponechány bez kontroly a regulace!Výroba potravin by měla být daleko více chráněna proti obchodním šejdířům,ale to je už záležitost politická! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269118

18.05.2012 01:13

Operation Unthinkable

Takže potom se divte Stalinovi,že byl tak údajně "paranoidní" a vraždil kolem sebe!

88.?.?.?

Bohužel,reálná politika je často úplně jiná a protichůdná, než nám je neustále našimi presstitutkami předkládáno!
Existuje doložitelný výrok W.Churchila z roku 1936,kdy prohlásil,že by Británie také potřebovala nějakého pana Hitlera,který by dal britskou ekonomiku do pořádku,která nebyla ještě po krizi od roku 1929 v dobré kondici.
Dnes po všech těch politických kotrmelcích a současném stavu světové i naší politiky a ekonomiky,chápu /neschvaluji/ únor 1948
a všechno,co po něm následovalo!Odsouzenou Horákovou také hlavně vinili s rozpoutávání další světové války a jak tak koukám,nebyli daleko od pravdy,i když popravu Horákové nelze schvalovat - to byla justiční vražda!
Jak je vidět,žádné černobílé dějiny nejsou,vždy záleží na tom, kdo a s jakým záměrem je vykládá! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269124

18.05.2012 21:44

Poprava pro výstrahu

Jde opravdu o míru a účel mediální honby - presstitutky se předvádějí v plné síle!

88.?.?.?

Senátor Novák za ODS prokazatelně korupčně nakradl cca 40 milionů korun a to mu bylo u soudu dokázáno ze zakázky cca 270 milionů korun a byl odsouzen bez vazby na 2 roky podmínky a zaplatit pokutu 5 milionů korun!
Tak jsem velice zvědav, jak se naše justice pochlapí a kolik dostane Rath!
Článek je velmi dobře napsán a především je dobře popsána mediální poprava, když máme nějakou presumci neviny - dokud soud nevynese rozsudek, hledí se na člověka jako na nevinného!
Myslím,že třeba ČT nebo Blesk by si zasloužili pěkně mastnou pokutu, jako prase drbání!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269183

18.05.2012 22:22

Poprava pro výstrahu

Velmi důležité - JUDr. Cyril Svoboda napsal

88.?.?.?

V případu Davida jde i o autoritu státu, aby nakonec netěžil z postupu orgánů činných v trestním řízení. Pochopil jsem, proč se David Rath nevzdává poslaneckého mandátu. Nejde o poslanecký plat, jde o poslaneckou imunitu. Rozhodnutí o trestním stíhání musí zůstat v rukou poslanců, nemůže o stíhání rozhodnout jeden poslanec, byť by šlo o předsedu Poslanecké sněmovny.

Ohledně imunity poslanců počítá Ústava se dvěma úkony, mezi kterými je podstatný rozdíl: se zadržením poslance a s jeho trestním stíháním.

A.Prvním úkonem je zadržení poslance, je-li dopaden při spáchání trestného činu nebo bezprostředně poté. K němu je potřeba souhlas předsedkyně Poslanecké sněmovny. Předsedkyně sněmovny může rozhodnout jen o zadržení. Nemůže rozhodnout o jeho trestním stíhání. Přesně to se stalo. Zadržení ale může trvat nejdéle dva dny!

B. Zásadně odlišným úkonem je trestní stíhání poslance. Ústava stanoví : Poslance ani senátora nelze trestně stíhat bez souhlasu komory, jejímž je členem. K tomu v případu Davida Ratha Sněmovna souhlas nikdy nedala. Nelze ho zatím trestně stíhat. Protože však lze vazbu uvalit jen na osobu, která je trestně stíhána, je podle mě postup orgánů činných v trestním řízení v rozporu s Ústavou.

Dokud tedy Poslanecká sněmovna na své schůzi nevydá poslance Davida Ratha k trestnímu stíhání, měl by být ponechán na svobodě. Trestní stíhání lze zahájit až po rozhodnutí Poslanecké sněmovny.

Jde mně o autoritu státu a orgánů činných v trestním řízení, nezabývám se otázkou viny Davida Ratha. Tu ať posoudí soud.

269186

19.05.2012 22:10

Operation Unthinkable

Největší parchanti byla Británie a nikoliv Stalin

88.?.?.?

Hitler zaútočil na SSSR až po té, kdy se domákl,že Británie tajně za jeho zády vyjednává ze Stalinem o útoku na Německo!
Británii začalo v roce 1939 až 1940 začalo hodně téci do bot, protože byla špatně vyzbrojená a válku s Německem nemusela vůbec vydržet, také už měla na kahánku!
Tím jistě neomlouvám Hitlera a nacismus, ale ten má také ještě jiné kořeny,ale to je zase úplně jiný příběh.
Proč by Hitler otvíral druhou frontu? Odpověď je velice jednoduchá, protože musel předejít Stalina! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269257

21.05.2012 01:56

Plán USA a Saúdské Arábie na zničení Sýrie

Již jednou obelhala koalice NATO a dalších poskoků USA světovou veřejnost v Lýbii

88.?.?.?

V Lýbii je po agresi NATO stav značně neutěšený a to je další argument Ruska a jiných států na mezinárodní scéně proti zasahování do vnitřních záležitostí Sýrie.
Bez mezinárodní podpory světového veřejného mínění proto Sýrii, nic USA a jejich poskoci v Sýrii nedosáhnou, jenom si zase uříznou světovou ostudu.Rusko má také na Sýrii velký zájem, má tam námořní základnu, takže Sýrii,pokud to bude jenom trochu únosné,pomůže.
Vůbec poslední dobou pánům z US army pšenka moc po světě nekvete,z Iráku je vypakovali svinským krokem a v Afganistánu je situace ještě horší, v Japonsku už je také nechtějí!Kdo by je také chtěl, bankrotáře z USA, které dnes ekonomicky ohrožují celý svět!Dnes jsem se dozvěděl "velkou novinu" i z ČT,že velkou část Afganistánu ovládá Taliban a toto náramné zjištění bylo také prezentováno na sumitu NATO v Chicagu!
Francie chce odejít z Afganistánu tento rok,Holandsko už odešlo, jenom Švejkové z Česka polezou do amerických prdelí do roztrhání těla,jako blahé paměti za Rakouska!
Také je dnes na pořadu dne jasné vymezení role NATO, což je stále podle zakládacích regulí obranná aliance,na podkladě kterých jsme do NATO vstoupili, a proč si máme "vymlsávat" s dalšími členy NATO úplně blbá rozhodnutí amerických válečnických pošuků typu Busche,kteří napadli jiné státy na základě vylhaných informací! Také když chtějí válčit,tak ať si to platí,nevidím žádný důvod,proč bychom měli na válečná dobrodružství USA finančně přispívat,když jsou úplně blbá a nemají žádný efekt,pouze se napakují američtí zbrojaři a na ty se já,jako Čech, mohu upřímně vysrat! Není mým zájmem daňového poplatníka v ČR, aby z mých daní byl podporován vojenskoprůmyslový komplex USA,který má jenom zájem rozpoutávat stále nové válečné konflikty na celém světě,aby měl kšefty a kecy o svobodě a demokracii si mohou naložit!!!Právě jak vypadá "svoboda a demokracie" v praxi můžeme dnes vidět v Lýbii! To jsme mohli rovnou po roce 1990 zůstat v RVHP a Varšavské smlouvě a efekt by byl stejný!Havel nás také obelhal,kde jsou jeho novoroční kecy z roku 1990!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269343

Nech Pentagrama,to je jeden z těch,co sem pořád lezou a přitom je vůbec Zvědavec "nezajímá"! Vlastně zajímá,on je nekutečně se@re a proto budou dělat všechno proto,aby zde probíhající výměnu názorů všemožně poškodili a znemožnili!
A ce týká Ruska, je otázkou, kdo žebříčky dává dohromady a jaká jsou kritéria.
V Americe jsou věhlasné ratingové agentury,které večer dají bance hodnocení AAA a ráno je v bankrotu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Stejné agentury nebo jim podobné sestavují hodnocení na žebříčcích!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

269540

24.05.2012 20:54

Sázka na kolaps

Jako blábol to zcela jistě nevidím!

88.?.?.?

Stále je málo upozornění na kolapsový stav světa po všech stránkách!Kdyby snad bylo 100 stejných varování,ještě to nestačí! [pláč] [pláč] [pláč]

269603

27.05.2012 14:27

Kalouskův závod ke dnu

Ty jsi toho waterfall nepochopil mnoho,ale s některými lidmi je škoda slov!

88.?.?.?

V Kanadě se objevila naprosto úžasná 12 letá dívenka, která má ohromné nadání a která mnoho řekla za nás!Anglicky s českými titulky.I když je možné téma dále rozvést,základní prvky zlodějského "bankovního" systému jsou popsány přesně!

http://outsidermedia.cz/Zajimalo-vas-nekd-proc-je-...
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

269779

29.05.2012 16:44

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

88.?.?.?

Tady se většina lidí snaží dohlédnout podstaty problému Řecka a především záměru dostat Řecko do situace v jaké dnes je!
V Řecku jde o jasný cílený záměr a úmysl, zlikvidovat samostatný stát,zničit ho a dostat ho do totálního područí bankéřských globálních mafií!
EU je také budována na podobných základech! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

269936

30.05.2012 21:08

Zprávy uvádí jako jediné oběti teroristického útoku v Houla stoupence Assada

Koho chleba jíš,toho píseň zpívej!!!!!

88.?.?.?

Je nutné si uvědomit,kdo vlastní globálně média! Takže tím je to dáno! A když už není ten správný majitel,tak jsou média závislá na inzerci a když nepíší a nevysílají ty správné prolhané bláboly,či tendenční polopravdy,u dotyčného média dojde k bojkotu inzerentů a médium zajde na ekonomické úbytě!
U veřejnoprávných médií je nátlak politický!
A co má presstitutka,nebo presstitut dělat? Buď bude psát a vysílat, co chtějí banskertské globální tasemnice a pijavice,nebo je krátkou cestou "odejit" a poslušný moula,který bude psát,co si šmejdi přejí, se najde vždy!!!!
Ať žije "demokracie a svoboda" projevu!!!! [bliji] [bliji] [bliji]

269994

31.05.2012 00:46

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

88.?.?.?

EU není tak špatný nápad,je pouze otázkou,jak a kým a za jakým účelem je dnes prováděn!Ani euro není špatný projekt,pouze se nemělo spěchat a euro mělo být zaváděno postupně,tak, jak by se jednotlivé národní ekonomiky opravdu ekonomicky na společnou měnu připravily a zároveň byly přijaty řádné regulační mechanismy pro možnosti nestability!Místo toho bylo podvodem přijato do eura Řecko!!! A především podvodem bank a ratingových agentur se záměrem destabilizovat euro, aby z něho měli posléze profit!!! To je jejich záměr, rozeštvat a rozdělit! Rozděl a panuj!Kde jsem to už někde slyšel? A nakonec stejné postupy aplikují na celém světě!Amerika má astronomický, nesplatitelný dluh,kterým je "infikován" dolar,jako rezervní světové měny a tento "finanční" virus je uměle roztahován do celého světa!!!
Myslím, že není potřeba nějakého dalšího vysvětlování!
Naopak, Evropa se stejně bude integrovat a myslím, že celá, tak jak je geograficky uspořádána,tj., do Evropy patří Ukrajina,Bělorusko a Rusko! Mladí lidé si nenechají Evropu vzít!
Dnes se všichni mladí lidé stejně domlouvají anglicky, mají zcela podobné zájmy a kulturu. Vidím to zde v Praze, mladí Poláci, Češi,Němci,Rakušané,Holanďané, ale právě i Rusové,Bělorusové a Ukrajinci mají společné zájmy a intenzivně spolu hovoří! Bude to jistě trvat, 20,30, možná 50 let, ale tendence jsou nezvratné!
Ale kdo chce mít "rozervanou" Evropu, komu nevoní, že se dnes intenzivné zbližuje Německo s Ruskem? Rusko dnes není náš nepřítel,Rusko je bohatý stát, který přirozeně roste a nemusí se nikam cpát! Rakovinu světa dnes představuje astronomicky zadlužená Amerika, ale nikoliv jejich obyvatelé,ale bankovní mafie, která žene USA do válečných dobrodružství a vytváří světovou nestabilitu! Zrovna jako v Izraeli nejsem proti občanům Izraele nikterak zaujat,ale proti její sionistické vládě, která je také v samotném Izraeli terčem tvrdé kritiky / 100 000 demonstrace proti vládě v Tel Avivu!/ Stejný nepřítel jako je dnes v Evropě, kalí vodu na celém světě!
Je to bankovní světová mafie, která si koupila politiku,podporuje zbrojení a rozeštvává celý svět,ale podporu občanů jednotlivých států nemá!
Evropa se musí vrátit před Lisabonskou smlouvu a musí začít znova a jinak,jiná cesta asi nebude! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

270007

03.06.2012 02:17

2% = 49 x nula nula NIC

Stále stejná píseň - lichva je také zahrnuta do sionismu

88.?.?.?

Ve světě jsou statisíce velmi věřících Židů, kteří bytostně odmítají sionismus a stát Izrael pokládají za jeho nejhorší plod. Jsou to na příklad stoupenci rabína ze Salmanu (jen v USA je jich asi 100000), rabínů Moše Berr Becha a Jizraele Weisse z New Yorku, rabína Moše Arye Friedmana z Rakouska a dalších. Sionismus (židovský nacionalismus) pokládají za dílo satanovo a ztělesnění nejhoršího, co mohlo židovský národ potkat. Všechna utrpení, včetně holokaustu a sebevražedných atentátů jsou pro ně Božím trestem za „sionistický hřích“. Proto veřejně pálí vlajky Izraele, anebo s Palestinci protestují proti sionismu – „rakovině na těle židovství“.

270183

07.06.2012 02:11

Izrael podnikl rázné kroky proti lidem vyhýbajícím se vojenské službě

Izrael je v této podobě na konci své existence!

88.?.?.?

Fašistická a fundamentálně rasistická vláda Izraele se domnívá,že se zachrání, ale je na omylu!Sionisté nevydrží soustředěný tlak zvenčí a teď ani zevnitř.
Není to tak dávno,co byla v Tel Avivu 100 000 demonstrace krajně rozlobených občanů Izraele. Tabu padne a konečně i lidé v Izraeli prozřou a zjistí,jaká svoloč jim vládne!
Myslím ,že události v Izraeli budou mít vliv i na světovou politiku,především v USA. Nikomu nerostou stromy do nebe a sionisté už napáchali na světě mnoho zla! [bliji] [bliji] [bliji]

270318

12.06.2012 00:45

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!

88.?.?.?

Jenom bude problém,jaké nalézt řešení bez násilí,protože toho bylo už dost.Sionisté mají silně pozice v USA,ve světových médiích,ve světovém bankovním sektoru a nebudou se chtít svých pozic dobrovolně vzdát.
Jenomže jejich pozice se každým měsícem ve světě hroutí a mnoho lidí již prohlédlo.
Nechci vyvolávat nějaká očekávání,ale aby nakonec neskončili jako Čaučesku v Rumunsku,který si také myslel, že jeho stromy rostou do nebe a potom nestačil "chytat" kulky ze samopalů!
Prostě platí taková stará rovnice,že každé "kurestvo", je dříve nebo později,po zásluze potrestáno! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

270516

12.06.2012 01:02

Evropští poslanci hrozí právními kroky proti ministrům vnitra národních států

To se musí změnit v EU ještě daleko důležitější věci,než jenom Schengenské protokoly.

88.?.?.?

EU není špatný projekt,ale úplně hloupě provedený,zbytečně uspěchaný a především dnes ovládaný naprosto nekompetentní byrokracií v Bruselu!
Budeme se muset vrátit v integraci EU nazpět a začít znova a jinak.Evropa může být jedním ekonomickým prostorem a prakticky jedním státem, ale taková integrace bude trvat desítky let a v žádném případě nesmí být násilná! Samotní občané jednotlivých států si musí rozhodnout,co chtějí a nikoliv, aby se pod "sprostou" mediální masáží konala referenda opakovaně, až je nakonec rozhodnuto, jak si nikým nejmenovaná byrokracie v Bruselu přeje! Diktatura "mocných" bankovních kruhů v EU právě dostává těžce na prdel a nakonec bude mít, co si zaslouží.
Nemyslím si,že si občané v EU nechají "ukrást" všechny svoje možnosti rozhodovat o svých osudech!!!

270517

12.06.2012 14:17

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Zřízení státu Izrael v OSN protlačil Stalin!!! Británie a nejenom ona byla proti!!!

88.?.?.?

Poválečné uspořádání na Středním východě, ale hlavně v Evropě samotné bylo "výsledkem" dohod mezi vítěznými mocnostmi!
Jaká parita sil tam panovala, je jasné. Nevím, proč se třeba dnes rozčilují sudeťáci na Beneše,když o jejich odsunech z ČSR a Polska bylo rozhodnuto na konferenci v Postupimi!!! Drzost Němců nezná hranic a to si dovolují jenom na Čechy,na Poláky ani nepípnou,to by dostali jinak přes držku a tam odsud jich "mazalo" do říše cca 8 milionů!
Musíme si ještě celou válečnou a poválečnou historii trochu osvětlit,protože jsme stále v zajetí různých ideologických záměrů a porůznu pokroucených výkladů,jak se komu hodí do krámu a se skutečnými "pravdivými" dějinami to nemá nic společného!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

270551

20.06.2012 19:35

Na správné straně historie

Zde je počátek všeho! Už to píší i na IDNES!!!

88.?.?.?

Globální finanční systém je také letadlo, hájí svůj stroj na peníze podvodník...
„Co jsou peníze? Nic. Nihil. Jen přelud... Nejsou ničím podložené a vládci je tisknou v jakékoli kvantitě podle své vůle,“
A názor s nejvíce souhlasnými hlasy:
Bohužel má úplnou pravdu. I současné krize jsou uměle vytvořeny bankéři, aby do nich stát napumpoval další peníze.
A také dodávám,všechny uměle vyvolané válečné konflikty!

http://www.novinky.cz/ekonomika/270617-globalni-fi...

270857

21.06.2012 01:42

Libye prosperuje každý den více, díky novému režimu

Demokracie a svoboda zvítězila!

88.?.?.?

Stejně "krásně" je také po "vítězství" v Iráku a o Afganistánu je škoda slov!
Vítězství bylo dokonalé,jenom v Afganistánu dostanou úplně na díru až v roce 2014,kdy musí se svěšenými ocasy odtáhnout!
A kdopak si opět napakoval šrajtofle? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

270866

21.06.2012 14:18

Libye prosperuje každý den více, díky novému režimu

RE: Demokracie a svoboda zvítězila!

88.?.?.?

Libyjská předvolební kampaň začala střelbou a zabíjením!!!!
Podle agentury Reuters, která se odvolává na svědky, zemřelo během týden trvajících přestřelek u města Zintán na západě země více než sto lidí. Dalších pět set osob je zraněno.
Vládnoucí Přechodná národní rada vyslala do Zintánu z Tripolisu vojáky, kteří mají za úkol znepřátelené strany oddělit a vyjednat příměří. Při konfliktu údajně ozbrojenci používají i raketomety Grad, takže se jedná o dosti intenzivní boje.
Násilných incidentů v posledních týdnech přibývá. V Benghází skupina ozbrojenců zaútočila na britského velvyslance a poté i na tuniský konzulát, v Tripolisu členové jedné z milic, která bojovala proti Kaddáfímu, na několik hodin obsadili plochu mezinárodního letiště.

Vandalové poničili hroby na hřbitovech britských vojáků, kteří v Libyi padli za druhé světové války.

Mnoho povstaleckých skupin, které se účastnily povstání proti Kaddáfímu, odmítá i přes opakované výzvy odevzdat zbraně a zapojit se do vytváření nové armády, která vzniká pod vedením Přechodné národní rady.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/afrika/clanek...

270895

22.06.2012 17:02

Útok na média v Americe

Opět názor jednoho ideologického "zamrzlíka",který přemýšlí prizmatem studené války!

88.?.?.?

Ruská média jsou dnes objektivnější,než současné "sračkomety" v ČR a USA!!!Nejodpornější je snad Česká televize,která si opravdu ve svém štvavém tónu nezadá s televizí před rokem 1989!!!!
Když si opravdu dám práci a přečtu si všechny dnešní ruské noviny a média a srovnám je se "světovým" tiskem,mohu konstatovat,že se docela obdivuhodně ruská média snaží o nezávislé a objektivní zpravodajství!
Nezapoměňte, že dnes převážná část Rusů umí anglicky,takže v čase internetu není možné příliš "ohýbat" média na stranu vlády, Putina,nebo nějaké ideologie!!!!
Proto také příspěvek pana "Franki" pokládám za nějaký omyl - ten člověk není schopen reflektovat skutečnost, že se píše rok 2012 a dávno skončil bipolární svět,takže vést bláboly o "Rudém Právu",či o "Moskevské Pravdě",jsou přinejmenším jenom směšné.
Také poznámka o tom, že je Zvědavec placen Moskvou,je už spíše na psychiatrickou diagnózu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Je smutné zjištění,že po 23 letech po sametovém kotrmelci, hledáme objektivnější zprávy o světovém dění právě na ruské mediální scéně a nemůžeme se spolehnout na média, která u nás lžou a píšou zcela tendenčně! Také je známo, že je u nás převážná většina "novinářů", takzvaných presstitutek!!!!
Presstitutka je krásné nové slovo,které přesně postihuje stav mysli "českého novináře"!!!! Nejsou úplně všichni stejní, někdo je menší kurva, ale lžou dobře všichni! Především v televizi! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

270951

24.06.2012 18:15

Odcházející svět dýmek

Jsem nekuřák, ale dobrý tabák,holandský z dýmek opravdu voní!

88.?.?.?

Jsem proti kouření a cigarety považuji za zlo největší!
Ale dýmka je jiná káva!Dokonce je velmi příjemné, když je poblíž nějaký dýmkař,který kouří ve své dýmce kvalitní tabák,myslím na některé holandské druhy,které znám a kupodivu tenhle kouř je voňavý a příjemný!Nesmí být mísnost zakouřena příliš.Oproti tomu cigarety jsou hnusné a smrdí,až běda!!!
K dýmce patří také malé množství kvalitního pití - koňak, stará whiska a potom je radost z pěkného okamžiku dokonalá!
Ale malé množství!!! V malém množství lék, přemíra alkoholu pomalá smrt!Jedna sklenička denně, jedna nebo dvě deci vína, především červeného, je možné konzumovat bez obav.
Všeho moc škodí!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

271034

01.07.2012 19:28

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

Opět blbé a hloupé tvrzení,že trh vyřeší vše a co je státní musí být zprivatizováno / rozkradeno/!!!

88.?.?.?

Proto také globálně zprivatizované státy tak pěkně dopadají!!!
USA 16 bilonů USD astronomického nesplatitelného dluhu, EU 28 bilonu euro dluhů,které stálě narústají, to jsou výsledky "mezinárodní konkurence" a mafiánského /plně tržního/ kapitalismu!!!
Dobrý model se zdá být Čína,i když vzhledem ke kulturním a sociálním zvyklostem nelze čínský systém uplatnit všude,protože i Čína se posléze po etapě růstu dostane do stejných,či podobných problémů jako prožívá dnes západ, s vysokou nezaměstnaností a nadvýrobou!!! Bohužel Marx funguje,jenom neznáme přesně, jak kapitalismus modifikovat do té míry, aby tolik neškodil! Už starý Josef Schumpeter říkal, že kapitalismus je tak výkonný, že nakonec zahubí demokracii a sociální podmínky,které ho udržují při životě!
Státu by mělo být cca 20% ekonomiky,kde by stát zajišťoval základní potřeby / měnu,energetiku,vodu,páteřní dopravu,základní potraviny, apod./ a masivní ekonomiku, cca 80% by obsluhoval trh, ale řádně regulovaný!!! To je přibližně čínský model, který se zdá být životaschopný,ale musí být ještě hodně modifikován,protože ekonomika není ustálená.
Hlásaný Vojtou49 neolib. západní model,kde trh vyřeší vše, je dnes už velkou částí světové ekonomické obce povážováno za naprostou frašku! Je zajímavé,že třeba v Rakousku,nebo Bavorsku je podstatná část lesů státních a přitom je tam pořádek a vydělávají,takže u nás ta chyba bude někde jinde a nikoliv v privatizaci!!! Vojta49, nech si kecy do lebedy a zkus otravovat někde jinde na jiném webu, kde ti privatizační kecy lidé ještě žerou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

271348

01.07.2012 19:57

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

Privátní vlastnictví není žádná správná a spásná ekonomická cesta

88.?.?.?

V Německu je provozována po mnoho desetiletí obdobná číselná státní hra Lotto / zisk je také rozdělován na sport a jiné společenské potřeby/,která má celostátní monopol,jako měla Sazka a každý odborník z oboru potvrdí,že takto uspořádaná sázková hra se státním monopolem nemůže zkrachovat! To se podařilo pouze v Česku zlodějovi Hušákovi obrovskou mírou korupce /uplácením činovníků ČSTV a dalších svazů/, zničit státní monopolní číselnou hru Sazku,což je velké umění!,který však nemá ještě vyhráno a může skončit v base, kam patří se všemi "privatizéry" / Klaus,Dlouhý Dyba/ ,kteří mu pomohli Sazku rozkrást!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

271351

01.07.2012 20:20

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

Kniha je jistě zajímavá a jde s některými závěry souhlasit

88.?.?.?

Nakonec zde na Zvědavci byl problém světové navlády iluminátů, sionistů a všech dalších světových pijavic a tasemnic již mnohokrát probírán a je zde mezi čtenáři Zvědavce mnoho odborníků,kteří by jistě mohli svými poznatky přispět do diskuze mnohem lépe a zasvěceněji, než já!
Já si jenom myslím, že dnešní svět a jeho do sebe "zakroužená" ekonomika je již tak složitá, se všemi politickými,sociálními a mocenskými aspekty,že není možné řídit a ovládat tenhle kolos utržený ze řetězu, z jednoho místa! Není jedno centrum na světě, kde se pijavice a tasemnice rozhodnou, jak dále se světem nakládat! To je možná i naše výhoda a naděje!
Je jistě pravdou, že se spolu dohadují,protože jinak by došlo k vojenskému řešení,což se také částečně děje a může v brzké době dojít ,ale myslím, že řídit svět, jak si to mnozí představují ,ani nejde!
Nadějí pro svět budou úplně nové převratné technologie a všeobecné "zduchovnění" světa, ve které doufám a potom postupně všichni popisovaní hajzlíci ztratí svoji staletou moc nad lidmi a na světě se znovu začne lépe dýchat!!!
Možná jde o utopii, ale v něco člověk věřit musí, aby se úplně nezbláznil,protože to, co se nyní odehrává v Česku v politice a ve společnosti vůbec,nelze slušně ani popsat! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

271354

01.07.2012 20:44

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

Nelze se zmocnit světa

88.?.?.?

Bude asi zase veliká mela kolem Egypta!

Nový prezident velikého egyptského lidu plivnul Americe do tváře,když prohlásil včera v projevu:

"Američané – potomci opic a sviní, žeroucí odpadky ze stolů sionistů, komunistů a kolonizátorů."

To je zajímavé přirovnání,to jen tak člověk nevymyslí!

http://outsidermedia.cz/Novy-prezident-velikeho-eg...

271355

06.07.2012 20:27

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

Opět zcela asociální a úplně odtržený od reality perlí Vojta49!

88.?.?.?

Nikdo netvrdí,že musí mít všichni lidé stejně,to je proti přírodě,ale musí být stanoven alespoň nějaký základní standard,pod který by už občan neměl klesnout.
S narůstající krizí se hodně diskutuje po celé Evropě základní občanský plat,který by sociálně řešil vysokou nezaměstnanost,kdy je jasné,že dále bude práce ubývat.
Všechna tato zásadní sociální opatření je nutné udělat co nejdříve,protože sociální bouře jsou v Evropě na spadnutí!
Když budu zcela konkrétní,uvedu alarmující příklad z Prahy, ze kterého všichni pochopí,že ani finanční prostředky nejsou správně a rozumně používány! Na Silvestra 31.12.2011 byl v Praze uspořádán a zaplacen cca za milion korun ohňostroj!
V následující krátké zimě umrzlo v Praze cca 42 bezdomovců, jelikož jim nebyl zavčas postaven vytápěný stan, který by je mohl od největších mrazů ochránit!
Nejpikantnějsí na celé události je fakt, že jeden podnikatel z Liberce,který se výrobou a obchodem s těmito věcmi zabývá,věnoval jako humanitární dar magistrátu Prahy veliký nafukovací stan právě pro tyto účely,jako provizorní zimní přístřeší pro tyto osoby bez domova.Zastupitelé na magistrátě se však "nedohodli",kde by měl stan pro bezdomovce stát, nikdo ho ve svém obvodě nechtěl!!! A tak opět zahynuli bezdomovci v zimě zbytečně!Na magistátu v Praze totiž sedí podobní lidé s názory jako má Vojta49!A nejenom tam!Modré tasemnice a pijavice z ODS a TOP09 řádí po celém státě,ale ani v řadách oranžové partaje to se zloději a lotry není úplně jiné, i když by měl být program ČSSD sociálnější a na podobné lapsy společnosti by se mělo legislativně dohlédnout!Nakonec máme ústavu a základní lidská práva,která jsou dnes v ČR hrubě pošlapávána!
Také jako zásadní argument uvádím, že základní sociální péče pro všechny není drahá a státu se v mnoha ohledech vrátí,jak je možné doložit z "politiky" severských zemích Evropy,kde mají výsledky!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

271604

07.07.2012 21:50

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

Jdi už Vojta49 do "pryč",proč pořád musíš provokovat!

88.?.?.?

Každý dnes ví, že se kapitalismus současného "amerického" typu prostě a jednoduše nepovedl,generuje astronomické státní dluhy a posílá pomalu ale jistě celý svět do kytek,takže si Vojta49 nech "knížecí" bláboly a jdi už provokovat někam na jiný web!
To je způsob přemýšlení té kněžny,které správce panství hlásil, že poddaní už jsou na tom tak špatně, že už si nemohou upéci ani chleba,tak ona odvětila,a proč nejí koláče?!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

271647

08.07.2012 13:38

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

88.?.?.?

Autorem nepřesné citace není Dolejší,ale Karel Marx.Proto je také především u nás marxismus tolik dehonestován,protože hovoří aktuálně i po mnoha letech a dnes obzvláště naléhavěji.
Karel Marx:
Peníze jsou žárlivým Bohem Izraele.Vedle něho nemůže žádný jiný bůh existovat.Peníze pokořují všechny bohy lidstva a mění je na komodity.Peníze jsou soběstačnou HODNOTOU všech věcí.Zbavily proto lidský svět i přírodu jejich vlastní a pravé hodnoty.Peníze jsou odcizenou podstatou lidské práce
a existence - tato podstata dominuje člověku a ten jí uctívá.
Bůh Židů se sekularizoval a stal se bohem tohoto světa.

271678

09.07.2012 12:12

Fantomová válka Sýrie a Turecka

Velmi podstatná informace

88.?.?.?

Kde ruský expert dokládá,kam vedou změny v arabských zemích a kdo je jejich strůjce.Západ opět používá pro prosazení svých cílů islámské fanatiky,bez ohledu,co se bude dít potom! Opět politika rozděluj a panuj se tentokrát může zvrhnout proti svým tvůrcům.


http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek...

271731

11.07.2012 01:27

Bezpilotní letouny: Globální nástroj války na dálku

Ano,zde je počátek zcela nové éry lidstva!

88.?.?.?

Nechci se pouštět do polemik,zda dobré, či špatné, ale zcela nové! V článku chybí ještě zásadní informace,že zcela nové drony už nemusí mít žádné spojení se základnou, jsou to zcela plnohodnotná kybernetická zařízení,která mohou plnit mnoho různých zadání,podle toho k jakému účelu mají sloužit!
Zrovna tak už existují podobná zařízení pozemní a námořní!
Vítejte v kybernetické válce!
Vojenské převratné technologie také jsou za celé 20. a 21. století tím motorem zásadních změn politických a společenských!
Myslím,že tomu tak bude i v nynější době!
Kdo nebude mít dostatečný počet kvalitních kybernetických zbraní nebude nadále na světě mnoho znamenat!
Začne nová světová soutěž o získání převahy v nových vysoce inteligetních nezávislých zbrojních systémech!!!!
Potom už se také může stát, že se "mašinky" na lidi naštvou a vyhubí je,jako nepotřebné pro válku!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] Vzpoura strojů nebude žádná fantasie!
A to bude teprve ta správná boží spravedlnost! Kdo s čím zachází,tím také schází!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

271812

11.07.2012 01:45

Řecký Martin Barták: Akis Tsochatzopoulos

Moc hezká přirovnání kolují mezi lidem obecným!

88.?.?.?

Členové ODS jsou jako obilí, obojí je nutné vymlátit, jinak umřeme hlady. Tento vtip, který se objevil na protivládní stránce na facebooku rozvířil ostrou debatu, která dále pokračuje. Poslanci Janu Vidímovi, který se těmto výzvám bránil, nyní zakladatel facebookové stránky vzkazuje, že by mu rád nafackoval.
Prezident Busch se omluvil národu,že rozpoutal válku proti Iráku na základě podvržených informací!
Poslanec Jan Vidím stejně obelhával sněmovnu a národ o důvodech války s Irákem,ale dodnes se neomluvil!!!
Co si také myslet o sněmovně,kde je předsedou ústavně právního výboru Marek Benda,který získal svůj titul JUDr.,prokazatelným podvodem!Kdyby snad zůstal poslancem,ale on potřebuje být předsedou! Prostě neomalená a drzá ODS dopadne jako to obilí a myslím, že už brzy!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

271815

12.07.2012 23:53

Smrt americké ústavy

Musíte se dívat dopředu a přemýšlet

88.?.?.?

Pane Lindsay,chápu vaše rozlobení,ale dnes v 21.století se stále dívat dozadu už nemá cenu.
Všichni lidé,kteří u nás v roce 1946 vstoupili, nebo volili KSČ a tak dostali "komunisty" k moci,chtěli pouze spravedlivější společnost a jistě nechtěli 50.zločinná léta, takže byli podvedeni,zrovna tak jako dnes vidíme, jaký na nás byl spáchán podvod po roce 1989.A Marxe nechte být,pokud jste ho podrobně nestudoval, není vaše kritika na místě - myslím, že právě některé postuláty Marxe jsou dnes vysoce aktuální, i když jeho "třídní boje" také nemusím,protože se mně příčí násilí!
Jak říkám,dopředu je nutné se dívat a hledat řešení,koho komunisti v 50. letech popravili,tak tomu život nevrátíte!
Jak by jste komentoval dnešní příspěvek čtenáře na IHNED?

Absolutně nejhorší vláda všech dob!

Nejenom, že neustále lžou a kradou, ale navíc jsou naprosto neschopní. Snad vše, na co šáhli, je teď v horším stavu, než před jejich příchodem. Registr motorových vozidel, nový IT systém na Úřadech práce, IZIP, absolutní destrukce MV, "nejúspornější" ministr financí způsobuje svojí nesmyslnou daňovou politikou největší schodky v historii, atd. atd. atd. Jediného alespoň trochu schopného ministra odvolá premiér během hodiny. Naopak závislého psychopata, který se v parlamentu chová jak v nádražním bufetu, toho se premiér bojí odvolat. Místní "pravicová" guerilla ze mě teď samozřejmě udělá největšího bolševika, socana a já nevím, co ještě. Ale chlapci, ruku na srdce - fakt jim ještě věříte? Vždyť tu jejich absolutní neschopnost musí vidět kdokoliv i s lehce podprůměrnou inteligencí. Chápu, že se Vám těžce přiznává, že jste udělali chybu, ale podporovat tohle je už vrcholná křeč. Tenhle ksindl může podporovat už jenom ten, kdo je na tom nějak hmotně či jinak zainteresovaný, nebo blázen.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

271884

13.07.2012 00:35

Elitní vrazi Mossadu

A kdopak je potom terorista!

88.?.?.?

Zloděj křičí chyťte zloděje.S terorem a vražděním začali sionisté již dávno před vznikem Izraele, na teroru Izrael vznikl a teď pouze pokračují v zaběhnutých kolejích!

271886

13.07.2012 17:38

Elitní vrazi Mossadu

I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice

88.?.?.?

Jenom se ptám,jaká je "práce" policie a státního zástupce?
Myslím, že se může policie a státní zástupce mýlit, ale nikoliv v takovém rozsahu!Obžalovat a nechat roky nevinné ve vazbě,která je daleko horší než výkon trestu,je justiční zvůle!
Bohužel, tady má pravdu i MUDr. Rath, kterého nepovažuji za nevinného - pouze nešlo o úplatky, čili o korupci, ale o "černé"stranické peníze,což bude jiná kvalifikace a to jako správní delikt a nikoliv trestný čin! "Černé" peníze používají všechny strany, jenom Rath se nechal chytit,protože si myslel, že jeho stromy rostou do nebe a on je nepostižitelný!
Ale vrátím se k meritu věci. Je jasné i z tohoto případu, že je u nás ve velkém rozsahu zneužíván institut vazby, k dosažení kýženého výsledku vyšetřování!
Když nemá policie a státní zástupce dostatek důkazů, tak strčí dotyčného do vazby i na několik let a on "změkne" a přizná se!!!
O tom přesně mluvil MUDr.Rath i před poslaneckou sněmovnou!
My teď opět všichni budeme platit odškodnění za několik let vazby nevinně obžalovaných a policisté a státní zástupce jsou bez zavinění!Jde o zcela neúnosný stav,který nemá v EU obdoby!

271902

16.07.2012 00:38

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Snad je zde ještě legislativa EU

88.?.?.?

Nejsem zcela informován,ale mezinárodní právo vzhledem k našemu přístupu k EU platí a tam je volná výměna informací bez cenzury zajištěna.Právě dvojitým osvobozujícím rozsudkem od soudu prvého stupně je celý průběh trapný a diskutabilní!

271954

16.07.2012 11:45

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Hanobení států a symbolů světové socialistické soustavy

88.?.?.?

Tak mě jenom napadla taková lehká alegorie,kdy před rokem 1989 jsme měli v trestním zákoníku zákon o hanobení států a symbolů světové socialistické soustavy!
Také nebylo možné se vyjadřovat negativně o SSSR a jejich jednání a postupech vůči jiným státům, včetně okupace ČSSR!
Tady také je najednou nějaké tabu, kdy je zcela nesmyslně zakázána i jakákoliv diskuze o sionizmu a podobných problémech!
Komunismus byl svatý,sionismus je také svatý a o něm se nepochybuje!!! Je možné se dopustit i verbálního útoku na modlu sionismu,zrovna tak jako se bylo možné dopustit verbálního útoku na modly komunismu!!! Podobnost je čistě náhodná!
Tady spravedlnost bolí,dvakrát vrácená kauza od soudu prvého stupně pro netrestnost a přesto si sionisté dokázali, že to dokáží!!!Obávám se,že opět brzy zavládnou "jiné" časy a tito lidé zapláčou nad výdělkem!Dostane se jim po právu, co si zasloužili a vykoledovali, jako Němci po válce! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

271982

19.07.2012 00:51

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Diskuzi nelze ze zákona zakázat!

88.?.?.?

Obvinění je také mimo právo, protože odporuje volnému šíření informací dle "Listiny práv",která jasně problém řeší a vymezuje!
Proto také soud nižšího stupně dvakrát věc odložil pro netrestnost!
Je zde však problém, když některé názory jsou pod trestní sankcí chráněny proti negaci, takže jenom ten jeden názor je ten správný a kdo hlásá něco jiného, je potrestán!
Takový zákon je dlouhodobě neudržitelný, i když se skrývá za zákon na ochranu proti potlačování práv a svobod jiných občanů. [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten]

272220

23.07.2012 12:21

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

88.?.?.?

Radosta byl u toho,když byla "založena" Al-Kaida a s Bin Ládínkem chodil na čaj!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Jenom je zásadní otázkou, zda není celá Al-Kaida jenom virtuální organizace,živená médii v těch správných rukách!!!
Nějaká organizace islámského odporu bude, spíše jich bude více!
Ale Al-Kiada, která je strůjcem všeho zla a za vším stojí,je zřejmně umělá konstrukce strašáka, která má sloužit k pouze těm správným propagandistickým cílům!
A Radostovi doporučuji nějaké obklady na hlavičku, nejlepší jsou "kozí" obkládky!
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

272385

30.07.2012 11:30

Sýrie si utahuje smyčku kolem vlastního krku

Sýrii nikdo nezakázal,aby měla zbraně pro svoji obranu,i tzv. ZHN, jako má nelegálně Izrael

88.?.?.?

Mezi Sýrií a Irákem je podstatný rozdíl!
Irák použil ZHN proti vlastnímu obyvatelstvu,i když potom žádné ZHN neměl a byl napaden na základě lživých obvinění a konstrukcí!
Sýrie jako stát má právo na svojí obranu mít v arzenálu ZHN, zrovna jako je má Izrael.Není žádný generální mezinárodní zákaz na ZHN,když mohou mít ZHN velmoci,proč ne jiné státy!
V případě Lýbie se stala Čína s Ruskem v RB OSN předmětem podvodu a teď celé NATO a jejich "mopslíčkové" sklízejí, co si zaseli! Rusko a Čína Sýrii nepustí a bez posvěcení RB OSN se žádné mezinárodní "osvobození" Sýrie konat nebude!
Sýrie,jako legitimní stát po právu ukázala svaly a pouze skázala případnému agresorovi,že se bude bránit všemi prostředky, na což má plné právo!!!
Turecko může mít velký problém,protože s nastalou válkou by mohl vzniknout nový stát Kurdistán - Kurdů je cca 30 milionů a podle mezinárodního práva na sebeurčení by měli mít na svůj stát nárok.
Sýrie chce na svém území,pro svoji menšinu Kurdů, umožnit vznik státu Kurdů, tím by se Turecko dostalo se svojí menšinou Kurdů do značně problematického mezinárodního postavení.
Takže Turecko si podporou protivládních teroristů v Sýrii, dalo gól do vlastní branky,ať již dopadne válčení v Sýrii jakkoliv!

272726

01.08.2012 17:35

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

Putin v Rusku není sám,kterému je jasné, s jakou světovou špínou, má co dělat!

88.?.?.?

Rusko je stále ještě hodně "postsovětské" a nejde ihned přebudovat celý stát na "demokracii"!Docela se i přidávám k názoru Putina a jeho lidí, že Rusko je obrovská země, kterou nelze okamžitě celou pustit bez kontroly do "demokracie" a proto je nutná jistá forma direktivního řízení z centra!Nakonec jak neslavně dopadá nedemokratické řízení EU s tanečky kolem eura,právě prožíváme.I totálně prodlužené USA mají problémy s centrální "demokratickou" mocí, ačkoliv unie má cca 200 letou tradici! Problém není pouze v "centrálním " řízení, ale v samotném systému "demokracie" a "kapitalismu" v současné totalitární podobě! Nejkuriozněji lze pohlédnout na naši "sametovou" revoluci v roce 1989,kdy si většina obyvatel přála přechod na "západní systém" a "kapitalismus",ale on se nám zatím ten tolik proklamovaný "kapitalismus" za 20 let rozložil a "demokracie" kulhá na všechny nohy!!!! Stejný problém zažívá "kapitalistický" systém v Rusku, takže se vůbec nelze divit Putinovi, že ostře přitáhl otěže!
Báječný článek od Roberta Fiska:
http://www.independent.co.uk/opinion/commentators/...
http://blisty.cz/art/64305.html
Když Katar a Saúdská Arábie vyzbrojují a financují vzbouřence v Sýrii, jejichž cílem je svrhnout Bašira al-Assada a jeho šiitskou-baathistickou diktaturu, Washington nevznese proti nim jediného slova kritiky. Prezident Barack Obama a jeho ministryně zahraničí Hillary Clintonová tvrdí, že chtějí zavést v Sýrii demokracii. Avšak Katar je autokracie a Saúdská Arábie je jednou z nejzlovolnějších monarchistických diktatur v arabském světě. Vládci v obou těchto zemích získali moc na základě dědičnosti - stejně jako Bašar v Sýrii - a Saúdská Arábie je spojencem salafistických-wahabistických vzbouřenců v Sýrii stejně tak, jako byla vášnivým podporovatelem středověkého Talibanu v nejtemnější éře Afghánistánu.
Avšak která americká vláda by si skutečně přála, aby vyšlo najevo, jakých zrůdností a jakého mučení se dopouštěl a dopouští Bašarův režim? Vždyť ještě před několika lety posílala Bushova vláda do Damašku muslimy, aby jim tam Bašarovi mučitelé vytrhávali nehty. Tito lidé byli na žádost americké vlády vězněni přesně v těch děsivých věznicích, které minulý týden syrští vzbouřenci vyhodili do povětří. Západní velvyslanectví poslušně Bašarovým mučitelům dodávala pro oběti otázky pro výslechy. Bašar byl totiž na naší straně. A pak je tady ta sousední země, která vděčí tolik za naši pomoc - Irák. Minulý týden utrpěl Irák za jediný den 29 bombových atentátů v 19 městech. Bylo usmrceno 111 civilistů a zraněno 235. Téhož dne zahynulo v krvavé lázni v Sýrii stejné množství nevinných lidí. Ale o Iráku se nepíše, protože, samozřejmě, Iráku jsme "poskytli svobodu...

[red]Automaticky kráceno

272818

02.08.2012 17:08

O sionismu

Vojta49,už zase blbneš a vyprávíš nesmysly!!!

88.?.?.?

Sudetští Němci zavinili v roce 1938 rozpad ČSR a proto byli v roce 1945 rozhodnutím mezinárodní komise v Postupimi zbaveni občanství ČSR a odsunuti do okupačních zón v Německu!Ani žádné Benešovy dekrety o transferu 3,5 milionů Němců nemohly rozhodnout,bylo to mezinárodní rozhodnutí a ujednání vítězných mocností!Takže Sudeťáci žádné domovské,ani majetkové právo na své historické území nemají!Německo mělo platit ČSR válečné reparace a bylo dohodnuto,že se nahradí majetkem odsunutých Sudeťáků - v Německu potom Sudeťákům po válce byla postupně vyplácena náhrada za majetek, o který přišli odsunem z ČSR!Proč tak Vojta49 kecáš a sprostě lžeš?
Úplně opačná je situace v Palestině,kde jsou i přes deklarace RB OSN Palestinci vyháněni ze svých území, která jsou nezákonně okupována už od roku 1967,jsou zde stavěny protiprávně židovské osady a z celé Palestiny je udělán jeden velký koncentrák, kde jsou neustále pošlapávána základní práva Palestinců!
Palestinci požadují jenom to,na co mají podle mezinárodního práva a rozhodnutí RB OSN nárok!
Prolhaný Vojto49,zavři už konečně svojí nevymáchanou,prolhanou držku! Hodně ti z ní páchne! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

272858

02.08.2012 21:23

O sionismu

RE: Vojta49,už zase blbneš a vyprávíš nesmysly!!!

88.?.?.?

Tuto historii znám!Opět mohu pouze právně dovodit,že Němci ze Sudet byli "odsunuti" z ČSR na podkladě mezinárodního rozhodnutí vítězných mocností,byli zbaveni občanství ČSR a majetkových práv rozhodnutím mezinárodní konference v Postupimi a takový je dnešní stav, který žádnou retroaktivitu nepřipouští!
Není při tomto rozhodování právně relevantní, co se dělo v ČSR před rokem 1938!
Jenom na nás si Němci troufají,přemítám,když by si někdo něco nárokoval proti Polákům,co by se v Polsku dělo a tam bylo odsunuto cca 8 milionů Němců!
Němci rozpoutali válku,i když je možné podrobit jisté kritice jednání ČSR vůči Sudeťákům, tak to byli oni,kteří přispěli k "rozbití" ČSR v roce 1938 a okupaci v roce 1939!
V roce 1945 jim byl vystaven účet za všechna zvěrstva, kterých se na ČSR dopustili! Je to prostě tak, Německo prohrálo válku a dějiny píší vítězové!Pokud chce někdo revidovat poválečné uspořádání v Evropě, tak s chutí do toho, ale to se Německo nedoplatí!Kolik nezměrných škod napáchali na tehdejším území SSSR nelze ani objektivně spočítat!Myslím, že si Německo dodnes silně uvědomuje, co za druhé světové války napáchalo za zlo po celé Evropě a je hodně "hodné" a raději zticha!Slušní Němci se stydí,když přijde řeč na válku a Hitlera!
Jenom stále blbečkové Sudeťáci se snaží něčeho dosáhnout a nalézají podplácením některé české mouly, kteří jim jsou schopni na jejich blbé návrhy přitakávat!
Německo - české vztahy jsou na nejlepší úrovni jako kdy byli v dějinách, i mezi prostými lidmi a především mládeží a nějaké otravné nároky Sudeťáků je nenaruší! Dnes je odpor proti nárokům Sudeťáků především v Německu daleko silnější, než v Česku,protože si přesně uvědomují, co mohou vyvolat!
Nakonec jde již o anachronismus,protože po Schengenu se mohu usadit a žít kde chci!Docela cítím od Němců jistou náklonost pro Čechy ,především na území bývalé NDR!Jezdím nakupovat do Německa,nebo třeba na koncerty a za jinou kulturou do Drážďan a každým rokem se vztah Němců k Čechům mění k lepšímu,prostě se "znormálňuje"!
Brebentíme sice jiným jazykem, ale zájmy,kulturu a problémy máme zcela podobné a identické,takže proč se jeden na druhého nějak mračit pro staré události před cca 70 lety!

272867

03.08.2012 02:46

O sionismu

RE: Prolhanej sionismus

88.?.?.?

Všechno spolknu,ale tohle je moc!
Obětí bombardování Drážďan bylo řádově cca desetkrát méně,než je zde uváděno!Železnice byla také zničena,i když třeba nádražní hala se zachovala,ale proto,že byla stavebně odolná.
Samotný kobercový útok na město na konci války byl sporný - Drážďany nebyly nijak vojensky zajímavé a město bylo plné uprchlíků,proto také stanovit přesný počet obětí nelze.Rozumný odhad je cca 60 000.
Jednalo se o britskou akci a šlo o odplatu za útoky na Londýn a jiná města v Británii!Bohužel válka je špatná a nelidská!

272877

03.08.2012 08:39

O sionismu

RE: Prolhanej sionismus

88.?.?.?

Fakta a pravda je jen jedna,ale ne ta tvoje!Odlesk hořících Drážďan na obloze byl patrný až v Praze,ale statisíce obětí je blábol,vycucaný z nohy novodobých nácíčků v Německu. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

272888

03.08.2012 09:30

Křížová výprava na východ

Jeden pohled zde není vůbec zmíněn - skrytá válka mezi Vatikánem a pravoslavím!

88.?.?.?

Ačkoliv se na oko na veřejnosti spolu líbají, mají se rádi jak ta příslovečná osina někde!
Pravoslavná církev je pro Vatikán stále jak červený hadr pro býka!Také události kolem Srbska jsou potom lehčeji pochopitelné! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

272891

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
23,39 Kč
Euro
27,25 Kč
Libra
30,30 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,53 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 011,74 Kč
1 unce stříbra
552,70 Kč
Bitcoin
316 474,77 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?