Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 906 příspěveků, 10 různých jmén: <nic>, 63, 64, Dobrák, Dobroděj, Dobrodej1, Laskavý, Montaznik, Mucholapka, proton.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.07.2010 02:42

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!

Laskavý 88.?.?.?

Jsou zde úplně trapné souvislosti s minulým předlistopadovým režimem, který se také vyznačoval tím, že překrucoval a nedržoval vlastní zákony a tím se choval ostře totalitně!
STB si také dělala, co se jí zachtělo! Jak krásná souvislost se nachází v článku, kdy si zřejmně orgány činné v trestním řízení dělají co chtějí, vůbec nedbají nějakého trestního řádu a předpisů souvisejících. STB také "držela" delikventa 48 hodin a potom ho jako propustila a hned na chodníku před "barťákem" ho znovu zajistila a pokračovalo dalších 48 hodin nezákonného zadržování a týrání! Podobnost čistě náhodná. A fakt mně nejde o Národní odpor - jsem přesvědčen, že jde o celkem úplně zanedbatelnou skupinu "pitomců", kteří si honí triko řvaním, když mohou dělat něco zakázaného a vzývat Hitlera, dnes naprosto politicky "prázdnou", nepodstatnou a spíše "veselou" figurku, která je se svým knírkem dobrým terčem vtipů všeho druhu a ještě dlouho bude! Chtěl bych v této souvislosti upozornit na soudní verdikt, kde byl nakladatel " Mého boje" Adolfa Hitlera osvobozen, policie mu musela několik desítek tisíc zabavených výtisků vrátit, aby si je mohl se značným ziskem prodat, protože "soud" zařídil vysokou publicitu a zájem o knihu, jinak by o ní byl pramalý zájem,snad nějaký historik a pár pomatenců a pošahanců z Národního odporu!
Tak mně v této souvislosti také napadá zdali nejde vlastně o vybuzení zájmu o problematiku antisemitismu a holokaustu a dalších věcí, protože by jinak již upadla v zapomenutí.
Nejde snad o výrobu protivníka za každou cenu. Komu vadí, když se cca 150 podivných existencí sejde někde v hospodě, tam se zavřou a "propagují" nacismus! Snad by měla mít policie, státní zastupitelsví a soudy jinou práci, když objasněnost obecné kriminality / krádeže,přepadání,kapsářství a další trestná činnost/ klesla pod 20% a to je dnes trend, ani třeba vykradené auto nehlásit, protože je to ztráta času, policie stejně nic nezjistí! Za to se "vyřádí" na Národním odporu,kdy "zločince",co prodávají "výšivky" na rukávy, zatýká zásahová jednotka a převáží vrtulník! Český "Kocourkov" v praxi. Z toho si už člověk může dělat jenom "smutnou" legraci!

224012

14.07.2010 16:14

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

Komunisté dnes ve společnosti nepředstavují žádné nebezpečí

Laskavý 88.?.?.?

A to ani ve světovém kontextu - již není ani u nás, ani na světě nějaká mocnost, která by hlásala třídní boj a podobné nesmysly!
Čína je sice vedena Komunistickou stranou, ale její působení na společnost je velice osvícené a pod jejím vedením se Čína stává ekonomicky nejúspěšnější zemí na světě.To je prostě obecně přijímaný fakt. Poslední skanzen stalinismu KLDR, je vyjímka,která potvrzuje pravidlo a KLDR ve své podobě také brzo skončí.
Nevím, kde se bere názor, že by v Česku bylo nějaké antiněmectví a zrovna mezi komunisty!
To není pravda - běžným Čechům jsou Němci zcela lhostejní, zrovna jako jiní cizinci a běžný Čech má dnes jiné problémy,než se zaobírat nějakými "sudeťáky" s blbečkem Posseltem v čele, který si není schopen uvědomit, že nejdříve byl Mnichov, zrada západu,potom násilné obsazení zbytku Čech a Moravy tehdejším fašistickým Německem,potom následovaly Lidice, Ležáky a 360 000 obětí války v Česku včetně 78 000 povražděných českých židů a mohl bych pokračovat!A potom teprve můžeme začít foukat "bebíčka",které utrpěli Němci po válce při divokých odsunech! Právní odsun Němců ze Sudet rozhodli spojenci v Postupimi a nikoliv nějaký Beneš v Československu.Přeci Beneš nemohl rozhodnout o odsunu 3,5 milionů Němců v poválečné Evropě! Takové krávoviny může trousit idiot Posselt a pan "62"! Vinu za válečné zločiny ze sebe Němci nesmyjí ani za 200 let a teprve milosrdná historie jim dá klid!
A pan 62 je zjevně provokatér!

224053

15.07.2010 23:41

Nezávislá veřejnost u soudu: Fízlové a novináři

To je "humus" číst - nejsem právník,ale co je moc , je příliš!

Laskavý 88.?.?.?

Podle obžaloby se provinili tím, že v prosinci 2008 v okolí pražského Palackého náměstí vylepovali malé samolepky s nápisem "Svobodně – Národně – Sociálně Odpor. org Odpor! Odpor! Odpor!".

Protože text odkazoval na webové stránky neonacistického národního odporu, který šíří myšlenky rasové nesnášenlivosti a nadřazenosti bílé rasy, posoudila to státní zástupkyně Zdeňka Galková jako propagaci nacismu. To je komentář na IDNES.CZ

Opravdu jsem netušil, že za vylepování "malých" samolepek na kandelábry,kterých si normálně člověk ani nevšimne,protože na sloupech jsou vylepovány většinou samé blbosti,reklamy na nic a na dvě věci, je možné dát lidi do vazby a policejně je šikanovat!
Fakt, taková právní zvěrstva si netroufla za bolšána ani příslovečná STB! Nepustit k soudu ani rodiče obžalovaných je jenom ukázka, kam až jsme se dostali u nás s "demokracií".
Komentáře netřeba! Je vidět, že i novinářům z IDNES podobné praktiky lezou "z prdele"! Reportáž je dobrá.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

224181

18.07.2010 21:00

Nezávislá veřejnost u soudu: Fízlové a novináři

Důležitý je prvek zastrašení!

Laskavý 88.?.?.?

Celý případ je od začátku veden bombasticky za pomoci médií,tak aby byli zastrašeni případní zájemci, kteří by se jenom přišli podívat a vyposlechnout si shromáždění Dělnické strany / dnes je ta nová pokračovatelka, ale na názvu vůbec nesejde/,kde se často ozývají názory, které usvědčují současnou moc ze lží,podvodů a krádeží! Státní "demokracie" už se dostala do takového stavu, že se bojí nějaké opozice,která není jenom bezzubá a nebojí se říkat pravdy bez přikrášlení! Havel lže jako prase,na Hradě je starý zloděj a na současné krizi má také podíl,sionistická banda zlodějů a vrahů vládne světu - stačí říci něco podobného, doložit to důkazy a již je člověk extrémista,zralý na kriminál!To je úžasné,kam jsme se to dostali po 20 letech budování "demokracie" , když ani už rodiče nesmí na soud se svými dětmi.Tady končí slova a začne násilí, ke kterému to všechno spěje.Možná i záměrně!
Celá kauza je od počátku zpolitizovaná a jejím účelem je zastrašit a odradit následovníky,proto se také "soudu"! / stejný systém jako za dob STB, kdy ten vždy správný soud musel vynášet ty jedině správné rozsudky - rozdíl snad byl ten, že příslušníci rodiny na soud směli přijít!!/,nelíbí, aby měl nestranné svědky svých justičných manipulací a protiprávního jednání!
Co dodat? Lepení malých samolepek na sloupy je v ČR v roce 2010
pomalu hrdelní zločin a lidé jsou drženi několik měsíců na vazbě, která je horší než samotný výkon trestu - říká se, že 2 měsíce vazby vydají za půl roku pobytu v normální base! Takže jeden je tam už 9 měsíců a druhý 6 měsíců a vazební důvody dávno pominuly! Také je zde specifika českého právního řádu a tím je možnost zneužívání vazby! O tom se ví i v právním mezinárodním kontextu, ale zatím se o tom kecá, ale nic se neděje, státní zvůle funguje dále! Do kdy ještě? [bliji]

224402

19.07.2010 16:27

Tandem Clinton-Gates a americká zahraniční politika

RE: Menší chyba

Montaznik 88.?.?.?

Tak nevím, zda jde o chybu, ale Brzezinski už je hodně starý pán a je prakticky v "administrativě" stále, to je asi tak posledních 50 let! Je také jedním z klíčových autorů architektury americké zahraniční politiky už hluboce od nástupu Brežněva v SSSR k moci! Dnes je Brzezinski velkým kritikem americké zahraniční politiky!
Vnitřně vytunelované pobushovské Spojené státy jsou tedy v podobném stavu, jako v polovině 80. let upadající Sovětský svaz, a v praxi čelí samovolně se splétajícímu řetězu průšvihů a katastrof - podle toho, na kterém z tisíců slabých míst "to zrovna teď praskne". Přitom se ukazuje, že například ve vztahu ke katastrofě typu havárie vrtné plošiny Deepwater Horizon jsou ve skutečnosti pravomoci federální vlády nedostatečné - a je to jednoznačně způsobeno legislativním dědictvím po tandemu Bush-Cheney, v jehož pozadí stojí ideologické postuláty ohledně údajné potřeby co nejvíce uvolnit veškerou regulaci komerčních aktivit a oslabit vládní moc. Tato ideologie navíc i v současnosti sílí v radikálních Republikánských kruzích kolem Tea Party Movement. Je to nakonec velmi jednoduché: Ať už administrativa předloží jakýkoliv návrh, Republikáni jsou ze zásady "proti vládním zásahům" a ve vnitřně diverzifikované Demokratické straně často nacházejí dostatek spojenců. Vše, co musí opoziční menšina ve dvě stě let starém americkém politickém systému vůbec neodrážejícím aktuální počet obyvatel ani relativní význam jednotlivých států dělat, je prostě říkat "Ne" - a federální vláda se nehne z místa. Republikánská menšina v Senátu složená vesměs z bílých milionářů v důchodovém věku je schopna zablokovat prakticky každý vládní legislativní návrh, který by se dotkl zájmů jejich vlastní skupiny a zlepšil postavení vrstev méně saturovaných. Dokonce i jeden jediný senátor může veřejným deklarováním osobní výhrady zablokovat proces schvalování libovolného legislativního návrhu. Z osmdesáti jednoho návrhu Obamovy administrativy jich takto spadlo pod stůl jednapadesát.
http://blisty.cz/art/53475.html

224448

19.07.2010 17:26

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

Jedině "blbý" člověk kouří, pán tvorstva a vtahuje si do dýchadel kouř!!!

Laskavý 88.?.?.?

To tedy i mšice a mravenci, když se na stromech "nacamrají" zkvašenou šťávou, padají dolu jako švestky! Ale, že by bylo nějaké zvíře tak blbé jako člověk a dobrovolně vdechovalo dým, tak takové zvíře neznám!!!! Holt člověk musí být ve všem první, jak se zničit sám a potom celou planetu!!! Kazisvěti si musí ještě na poslední cestě po již zcela zkurvené Zemi zakouřit!Odsouzenci na smrt také dostávali před popravou panáka a cigáro!!! To muselo chutnat!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

224453

20.07.2010 04:09

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

Lidé kouří nikoli proto, že chtějí kouřit, ale protože nemohou přestat !

Montaznik 88.?.?.?

A co se týče obsahu článku,to psal nějaký divný biochemik,takový hodně jednostranný člověk.Teď se již nechci pouštět do odborných polemik,je pozdě, ale zítra dám data sem do diskuze,protože zdaleka nejsou při kouření uvolňovány látky pouze vyvolávající rakovinu, ale daleko četnější jsou choroby kardiovaskulární a obecně choroby plicní nedostatečnosti.
Obsah látek v cigaretovém kouři je dostatečně popsán na
http://www.kurakovaplice.cz/koureni_cigaret/zajima...
Ještě jeden odkaz
http://www.kurakovaplice.cz/koureni_cigaret/zajima...

224504

20.07.2010 21:37

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Lidé kouří nikoli proto, že chtějí kouřit, ale protože nemohou přestat !

Laskavý 88.?.?.?

Už zde bylo řečeno skoro vše - jenom přidám, hemoglobin je červené krevni barvivo, které má schopnost vázat a přenášet kyslík, mění se na oxyhemoglobin a tím způsobem dýcháme,jenomže když intezivně kouříme,oxid uhelnatý se naváže na hemoglobin, vznikne carbohemoglobin a ten již není schopen kyslík vázat a kuřák se vlastně dusí - proto jsou také silní kuřáci tak krásní v obličeji, většinou jsou zelení a vyblití jako sedma!
A ještě malou poznámku ke kozám, zde diskutovaným.Jednak je koza chytré a krásné zvíře a je jedno, zda je bílá nebo hnědá - kozičky jsou moje favoritky! Ale hlavně koza má jednu velmi zajímavou anomálii mezi zvířaty , skoro až na vzácné vyjímky nikdy neonemocní rakovinou! Kozu můžete ozařovat dávkami,které běžně vyvolávají rakovinu, dávat jí těžce karcinogení látky, můžete jí je mazat na kůži a koza nic! Její tkáně jsou proti zhoubnému bujení velmi odolné! Bylo prováděno mnoho pokusů, ale proč jsou tkáně kozy tak odolné vůči rozjetí zhoubného bujení, nikdo nezjistil. Ze zvířat vím ještě o žraloku. Ten vykazuje také vysokou odolností vůči rakovině a touto chorobou netrpí, i když byla uměle vyvolávána na jeho tkáních. Takže to s rakovinou bude asi ještě úplně jinak! Proč koza ne a ostatní ano? Pokud někdo rozluští tohle tajemství bude moci ovládat vznik života!

224590

21.07.2010 12:54

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

Invaze do Iráku r. 2003 "vedla ke zvýšení teroristické činnosti proti Británii"

Laskavý 88.?.?.?

Šéfka britské rozvědky Mannigham-Bullerová se velmi kriticky vyjádřila o "důkazech o údajné existenci zbraní hromadného režimu v Iráku za Saddáma Husajna.Svědčila o tom, že se rozvědka MI5 odmítla r. 2002 podílet na vypracování vládního dokumentu o údajné existenci zbraní hromadného ničení v Iráku.
Invaze do Iráku v březnu 2003 vedla k drastickému zvýšení teroristické činnosti proti Velké Británii, konstatovala v úterý bývalá šéfka britské rozvědky MI5.
Baronka Manningham-Bullerová svědčila o tom, že britská rozvědka byla nucena zažádat o zdvojnásobení svého rozpočtu, protože po r. 2003 zápolila s velkým množstvím teroristických spiknutí proti Británii.
Mannigham-Bullerová zdůraznila, že rozvědka britskou vládu před invazí varovala, že invaze povede ke zvýšení teroristické činnosti proti Británii. MI5 však podle ní podcenilo, že hlavní hrozby budou pocházet ze samotné Británie.
http://blisty.cz/2010/7/21/art53563.html
Ale politická mašinerie Bushova zločineckého týmu zatáhla Británii do Iráckého dobrodružství, takže nejen v USA , ale v Británii a bohužel i u nás mopslíci začali vrtět ocasem a poslali také "švejky" do Iráku a potom také do Afganistánu a úplně na nic! Teď budou brát dávky tělesně postiženým - musí se šetřit , ale na okupanty v Afganistánu je peněz dost a musíme ještě hlouběji zalézt do americké řitě, ačkoliv třeba moudří Holanďané již z Afganistánu odešli!!!! Asi je tam přeci jenom lepší "demokracie" než u nás!!! To jsem zvědav, jak bude Nečas mektat až bude zdůvodňovat výdaje na naše okupanty v Afganistánu!!! Když šetřit, tak všude!!!!

224626

23.07.2010 11:28

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

Zastávám podobný názor jako pan Janko.

Laskavý 88.?.?.?

Nejsem sice tak optimistický, změny budou bolet, ale nové revoluční technologie,které mají našlápnuto k realizaci na celém světě, velmi brzo změní planetu k nepoznání a všechny spory, které až doteď hýbaly světem se budou zdát naprosto malicherné.
Vyvstanou zase jiné problémy, ale jistě bude zažehnána globální válka, která by zničila planetu.
Je jistý a nezvratný posun celého světa k umírněné socializaci, bez vyřešení alespoň bazálních sociálních rozdílů se nepohneme dál. Jedním z průchodných řešení je "občanský" plat, který by mohl být zaveden v bohatých společnostech již nyní, bez dalších nároků na zatížení současných již zavedených sociálních systémů.
Ahmidinežád má pravdu, ale nikoliv z polohy náboženské. Tady se bude muset také dojít k nějakému řešení - kdy se třeba dnes objevuje nový typ islámu, "západní" islám,který už pozbývá prvky nesnášenlivosti a disidenství!

224732

23.07.2010 22:23

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

Irán a jeho politika je jinde, než se nám snaží "demokracie" USA namluvit

Laskavý 88.?.?.?

Jasným lakmusovým papírkem poměrů v Iránu je rozsáhlá židovská komunita / cca 40 000 osob/ , která nemá v Iránu žádné potíže a může v pohodě provozovat svoje náboženství a zvyky a nikdo je ze
státních pozic nediskriminuje a lidé je příjímají a jsou na ně zvyklí! Byla snaha ze strany Izraele tyto lidi nalákat k návratu do země vyvolené a ejhle, oni odmítli se ze "špatného" Iránu stěhovat do "báječného" sionistického Izraele,který Ahmadinežád po právu kritizuje! Srovnejte fakta - nábožní židé doma v Iránu nevadí, ale vrahounský sionistický stát Izrael vadí!!! Tady někde můžeme začít vést diskuzi o Iránu. Míra svobody v Iránu pro mládež, která / i dívky/ provozuje západní kulturu / hudba, oblékání, ale i popíjení alkoholu / je i ve srovnání s jinými islámskými státy obdivuhodná - abych byl spravedlivý, hovořím o velkých městech, vesnice je ještě hodně v područí klasických islámských pravidel a nařízení! Kdo byl v poslední době v Teheránu, může jenom potvrdit! Také neomezený přístup k internetu je samozřejmostí a nezávislé zprávy z Iránu jsou právě přes toto médium!
Je sice pravda, že "stát" pořád chce tlačit islám od popředí, ale změny v iránské společnosti jsou trvalé a čas hraje proti militantnímu islámu a náboženští vůdcové mají na kahánku!
Sepětí trůnu a oltáře nebude už dlouho fungovat ani v Iránu!
Lidé chtějí změnu a ta je jenom otázkou času! Paradoxně výhrůžky USA a Izraele drží při moci konzervativní síly, kteří mají potom důvod k represí proti svobodymilovným běžným, především mladým Iráncům, kterým lezou ajatoláhové z "prdele",stejně jako třeba nás v době minulé nekonečně "srali" kecy Husáka s Bilakem a Jakešem v čele!!!!! Právě proto tyhle křupany zmiňuji, aby zde měli čtenáři jasno, jaká je asi nálada a situace v Iránu!
Ahmadinežád má hodně nezáviděhodnou roli v tomto iránském kvasu ve společnosti, kdy musí dbát jednak na přání náboženských vůdců, kteří jsou stále fakticky u moci a na druhou stranu musí
také naslouchat přání obyvatel, kteří se oprávněně proti útlaku a nesvobodě bouří! Teď se dostal,jak je vidět Irán pod kuratelu Ruska - dohoda z USA je jasná ,za pomoc v Afganistánu, takže je možné, že se v Iránu vyčasí i v oblasti lidských práv a svobod, ale půjde to ztuha a chce to čas. [smích] [smích] [smích]

224767

24.07.2010 00:42

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

Vysvětlení postoje Vojty49,asi jsem masochista NECHCISMU !

Laskavý 88.?.?.?

A to budeme všichni tuze smutní , když bude Vojta49 nějaký čas bez internetu , protože si budeme muset pustit NOVU, nebo přečíst IDNES, abychom měli stejný duchovní prožitek, jinak bychom mohli duševně "zakrnět"! Jak nečtu zjevné myšlenkové onanie Vojty49, nebo eventuelně Vanguarda, jsem nějaký nesvůj,jako když jsem nedostal rákoskou nařezáno - to už asi bude učiněný masochismus!To potěšení a rozkoš se dostavuje tehdy,když vás přestanou řezat! Ještě , že máme Zvědavce, tam se člověk dočte věcí,až zrak přechází! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

224770

26.07.2010 16:19

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

Historie se opakuje a vznik nových států je přirozený proces!

Laskavý 88.?.?.?

Nové státy jistě mohou vznikat, ale celý proces musí být v sentencích mezinárodního práva a musí s ním politicky souhlasit a dohodnout se dělená území.Kdo tady ví, že ve Skotsku před dvěma roky zvítězila ve volbách a je u moci strana, která má jako hlavní program odtržení od Británie do 15 let a jako zářný příklad, že to jde, je zde v Evropě právě uváděno klidné a pro obě strany průchozí dělení Československa! Také Belgie silně koketuje s rozdělením na Vlámsko a Valonsko a i zde je uváděno Česko a Slovensko jako příklad, že je možné se v poklidu rozejít!
Kosovo stále jako území Srbska je naprosto jiný případ, kde došlo k násilnému odtržení území,albánskou drogovou mafií, podporovanou některými západními "politiky" a státy, které si nevidí na špičku nosu!Opět především USA na podporu svých zájmů / velká základna/ nám do Evropy "zasela" "dračí vejce"
v podobě kriminálního drogového "státu" , který nerespektuje žádná pravidla a je nebezpečím pro celou Evropu.Albánské kriminální drogové gangy mají jedičnou základnu odkud mohou nerušeně pořádat výpady do celé Evropy!Albánci z Kosova dnes pokrývají celou paletu kriminálních zločinů v Evropě - nájemné vraždy, bílé maso,distrubuce a výroba drog,krádeže všeho druhu, ale hlavně aut, kapsářství / teď zrovna v Praze souzená velká parta albánských kapsářů, ale dostali dost, 8 let! a vyhoštění na pořád!/, falešné peníze a mohl bych pokračovat!
Kosovo je malér i z hlediska lidského - nezaměstnanost cca 70%, co jiného potom mají dělat než zločin! Kosovo bude mezinárodní komunitu stát ještě hodně peněz,než se podaří napravit škody, které vznikly a za které mohou především západní "demokracie"!
Moc pěkný článek http://www.freeglobe.cz/Articles/84-karel-schwarze... , který hovoří za vše!
Snad se časem podaří vyměnit pod mezinárodní kontrolou sporná území, která jsou ještě obydlena Srby, za enklávy v Srbsku,které jsou albánské. Zde vidím naději a hlavně čas, který zahojí rány a umožní jednání a spravedlivější uspořádání!

224923

27.07.2010 02:47

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

Laskavý 88.?.?.?

Okupace v Afganistánu už není udržitelná, tak se najdou nějací "kazisvěti" - novináři, kteří nám zavinili také "prohru" ve Vietnamu, ale může za to někdo jiný, jinak bychom jistě s velkou pompou zvítězili! Nejenom Afganistán , ale i Irák je pro USA těžký debakl a teď jak se vyzout z odpovědnosti! Snadné je válku rozpoutat, ale je hodně svízelné, najít způsob, jak jí ukončit a ještě vykřikovat, jak jsme "zvítězili", když jsme přitom dostali tězce přes držku a ještě k tomu nemáme na zaplacení "útraty"! A k tomu ty hromady mrtvol a zničené vztahy v příslušných regionech na několik generací,kam se američané neodváží strčit nos dalších 50 let!!! Do Afganistánu určitě!
Nemají to prolhaní vrahouni z US army lehké - kde všude budou příští roky málo vítáni, kde vraždili a mučili - to není jenom Irák a Afganistán! Je příliš mnoho mrtvých,invalidů a lidí, kterým vzali všechno, povraždili rodinu, zničili majetek.USA si navařily hodně otrávený čajíček a teď třeba v Británii se ozvaly až vládní místa s důkazy o zjevně smyšlených důvodech k přepadení Iráku! Amerika už má z ostudy kabát, ale někomu to zřejmně vyhovuje. Komu asi?

224965

27.07.2010 03:26

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

Přesně ke stejnému závěru došel prof. Jan Keller - nová kniha - Tři sociální světy!

Laskavý 88.?.?.?

Přednáška prof. Kellera

http://www.youtube.com/watch?v=CY47vSevyQM

Demontáž sociálního státu,privatizace všeho i základních zdrojů, které by měly zůstat v rukou státu!Prekarizovaná práce,zákoník práce bude brzo jenom trhacím kalendářem.
Nejspíše brzo dojde k nějakým masívním protestům, protože je nemožné do nekonečna ohlupovat početné skupiny obyvatel!

224966

28.07.2010 17:49

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

RE: jeden vetsi blabol nez druhy

Laskavý 88.?.?.?

Žvanil jsi Stane sám! Keller ve své knize a přednášce jasně dokazuje, že je postupně destabilizován sociální stát,především na západě a tato pohroma nakonec postihne všechny, i ty velmi bohaté!!! Co tady meleš nějaké nesmysle o bilanci v bankách! Keller není ekonom , ale především profesor sociologie, což je pro tebe věda asi hodně, ale hodně vzdálená!Když nevíš, o čem píšeš a jakých blábolů se dopouštíš, tak raději mlč! Keller má ve svém díle tak veliký a rozsáhlý aparát citací a podpůrných argumentů od všech možných autorů, že tvoje mozkové blití je zcela nedůležité a naprosto zanedbatelné!

225052

28.07.2010 18:42

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

Laskavý 88.?.?.?

Zde snad ani nejde o poměry dnes, ale o fakt,že jedno zlo bylo vymýceno jiným zlem a podstatně horším.Saddám byl zlo, ale nepovraždil tolik lidí jako US army / cca milion civilních obětí a mnoho milionů v emigraci / - Afganistán v naprostém rozkladu, kde se obyvatelé uchylují k Talibáncům, aby u nich hledali naprosto obyčejné služby / jako je třeba policie, nebo soudy/, které jinak vůbec nejsou, protože vládní policie a vojáci si nejsou jisti ani v samotném Kábulu!, ačkoliv tam NATO již 9 let "vítězí"!, kde se v prezidentských volbách zcela jasně prokázalo, že Karzai byl zvolen podvodem, ale prezidentuje dál, protože žádný jiný kandidát by asi dlouho nepřežil!
Pro názornost uvedu příklad z Česka, který se týká Paumera a Mašínů. Nechci se pouštět do debaty, stejně jejich "vraždy" jsou již dávno promlčené, takže jde o akademickou debatu!
Někdo říká, že jsou hrdinové, jiný zase, že jsou vrazi, nebudu polemizovat. Ale jedno vím naprosto jistě - padesátá léta bylo zlo, ale měli oni právo jedno zlo vytěsňovat druhým? Tak stojí kardinální otázka i kolem Iráku a Afganistánu!!!
Na IHNED jsem zachytil jeden názor k Mašínům, každý si udělá obrázek sám:
Provedli například loupežnou vraždu na účetním Josefu Rošickém /nebyl členem KSČ/, kterého přepadli s penězi na cestě, odpráskli ho a hodili do příkopu. Za ukradené peníze si nakoupili nábytek do bytu, nové motorky a člen skupiny Švéda si za peníze z loupežného přepadení nechal zavést vodovod do bytu.
Pak zase přepadli sanitku, řidiče a doktora v lese přivázali ke stromu, přijeli k vesnické policejní stanici, tam strašně naříkali, že jim sanitka nejede, zda by jim strážník nepomohl. Když vyšel ze stanice, tak ho napadli, omámili chloroformem a svázali. Než odešli ze stanice, tak bezmocného svázaného a omámeného strážníka podřízli - měl několik malých dětí.
Pak je zase napadlo, že "poškodí socialistickou ekonomiku" tím, že budou dělat pyromany a zapalovat stohy slámy na polích. Zapálili jich 17. Hasiči si už dávali pozor a jednou Mašíny skoro chytili. Mašín ovšem sáhl do kapsy pro pistoli a neozbrojenému požárníkovi Leciánovi prostřelil hrudník a hlavu, přišel o pravé oko.

225059

29.07.2010 00:06

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

Stan , kecáš jako Palacký!

Montaznik 88.?.?.?

Když se ti data nelíbí, tak alespoň nelži!
Profesor Keller má všechna data perfektně "ozdrojovaná" , je možné dohledat práce jiných autorů, kteří zjevně nejsou "bolševici" a tvrdí to samé!!! Kde jsi vycucal svoje tvrzení a "čísla" z bolavé nohy a proč lžeš jako prase? Ona jak je vidět zjevná pravda bolí a teprve bolet bude, protože vývoj Kellerovi nahrává a bude asi ještě v prognózách horší! Prostě se nám pokouší "verchuška" zničit sociální stát, ale netuší, že to bude bolet i velmi bohaté, protože udržení sociálního smíru ve společnosti je předpokladem klidného vývoje, jinak se ocitneme na křižovatce a co se bude dít potom, je velkou a neradostnou hádankou i pro velmi otrlé sociology!

225077

01.08.2010 23:11

Radar je mrtev, ať žije Centrum

Zase jde o politickou botu

Montaznik 88.?.?.?

Pokud nebude od počátku "Centrum" pod kuratelou a schválením NATO,je jasné, že jde opět o "hurá" podnik našich modrých svazáků. kteří zde chtějí mít pátou kolonu USA. Jiný důvod není a zcela jistě ne,vojenský! Centrum může být s minimálními náklady zřízeno na území Německa, kde je dostatek prostoru v již postavených vojenských zařízeních USA. Proč by zrovna muselo být v Praze, kde je nutné vše znova vybudovat. Jde o politiku, hodně špinavou, která nám nepřinese nic dobrého! USA jsou v současné době podobná "mocnost" a s podobnými moresy a vychováním řeznického psa,jako v minulosti SSSR,kde také podobně jako Bush,Brežněv razil tézi o omezené suverenitě! Bush ho překonal a jak je vidět Obama, je také ve vleku svých "chlebodárců", kteří mu zaplatili volební kampaň. Tady je jasné, koho chleba jíš, toho píseň zpívej!
A u nás našel pro vše ochotné velezrádce a zpívat jim k tomu bude raketová pěnice a kníže s křivou hubou budou veřejně zalézat jenom do té správné, US"vyvolené" řitě!!!! A třikrát hurá a mávátka sebou, protože s USA na věčné časy a nikdy jinak!!! Jednotu s USA si rozbíjet nenecháme!!!! Hurá, hurá, hurá!!!!!

225406

02.08.2010 12:49

USA synchronně připravují útok na Írán a Venezuelu

Válka je řešení, ale také pouze dočasné!

Laskavý 88.?.?.?

Americký sen skončil a nikdo neví, jak to napravit
Vládnou obavy, že se Spojené státy stanou chudou, destabilizovanou extremistickou zemí

„Mám velké obavy ohledně budoucnosti Ameriky,“ říká nositel Nobelovy ceny, ekonom Michael Spence. „Když lidé přijdou o pocit optimismu, začne být situace velmi nestabilní. Nejvíce se bojím, že se Spojené státy stanou Latinskou Amerikou: vznikne drasticky nerovná společnost, která propadne divokým skokům od populismu k ideologii, takže nebude moci existovat rozumná vláda.“

Ve Spojených státech zavládla Velká stagnace. Dochází postupně k dlouhodobému nezadržitelnému úpadku životní úrovně většiny Američanů. Nikdo nemá řešení, napsal vedoucí americké kanceláře britského hospodářského deníku FinancialTimes Edward Luce.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

225446

03.08.2010 21:19

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

Spíše jde o projevy drastických změn klimatu, než o nějaký řízený útok.

proton 88.?.?.?

Když se podíváte po světě, za posledních cca 5 let se začíná už hodně hmatatelně měnit klima po celé planetě. Třeba , co se týče Ruska, začnou nákladní lodě celosvětové flotily používat severní cestu, kolem Ruska, kde dříve byl jenom led celý rok a možnost plavby byla pouze s velkými atomovými ledoborci!
Co se týče velkých světových požárů - hořelo nedávno v Austrálii, potom, co pamatuji, není to tak dlouho co dramaticky hořelo v Kalifornii v okolí LA, kde také lidé uhořeli a škody byly obrovské. Zrovna tak hořelo v Kanadě a myslím,že i v Brazílii hořely masivně deštné lesy.
Možné je všechno, ale spíše bych sázel na změnu klimatu a nezvykle velké výkyvy počasí, než "umělé" ovlivňování, i když to také existuje, ale tady asi nebylo použito.

225569

07.08.2010 03:59

Válka proti Íránu jako metoda globalismu

Malá oprava

63 88.?.?.?

IATA je agentura pro civilní letectví
MAAE je Mezinárodní atomová agentura

225779

08.08.2010 19:09

Čiernobiela dúha

RE: Stvwora je náboženský analfabet,nejen analfabet ve filozofii

Dobrák 88.?.?.?

Vůbec netuším,co chtěl Kroneos říci, možná neví ani sám. [velký smích] [velký smích] [velký smích]
A když je někdo buzna,ať si dělá všechno doma, nemusí se s tím producírovat na ulici, vždyť dnes není nikým diskriminován, může si brát úředně druhou buznu za manžela,když se mají rádi, ale na ulici je to ohavné! Obecně mě ale buzny ani lesby nevadí, ať si každý dělá, co mu vyhovuje - nemusí se však předvádět na veřejnosti! Když budete souložit na veřejnosti, tak vás také seberou a postihnou za veřejné pohoršení,ale jak je vidět, buzny mohou všechno.

225863

08.08.2010 22:23

Blízký východ – bod varu

RE: Kdo vlastni koho ..

63 88.?.?.?

Ropucha Albrightová, to je dílo a hláška, arogantní a neomalená - takhle podobně se svého času politicky projevoval a mluvil Brežněv - ona Brežněva dlouho studovala, tak asi nějaké manýry z jeho politiky okoukala.
"Víte s kým mluvíte? Jsem zástupce vlády USA!" - prohlásila ropucha - to hovoří za vše. A hlavně vy chcete po Izraeli nějakou spravedlnost a slušnost? To dříve porodí kozel osla! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

225875

11.08.2010 15:38

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

Dobrák 88.?.?.?

Ještě to nemají všechno zmáknuté! Také existují takzvaní užiteční idioti.Vanguard , podívej se do zrcadla. [velký smích]

226003

11.08.2010 15:45

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče Hestroye

63 88.?.?.?

Že tě to Kroneos baví? Neumíš jinak trávit čas, než psaním nesmyslů? Hestroy napsal nějaký názor, ale co ta tvoje slátanina.
Ty jsi opravdu sionistický mudrc ... [oči v sloup]

226004

Také mě zajímá, kde se nalézá ten "motor" duševní onanie nezvědavců, ta patologická nenávist.To není pouze psychiatrická úchylka.

226018

11.08.2010 19:02

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

63 88.?.?.?

Myslím, že Kroneos hravě překonává ve svých vývodech i světově proslulého četnického strážmistra Flanderku z Putimi, který vyslýchal Švejka ohledně špionáže.
Ale jednu pravdu má a je fakt, že dříve jsem se s takovým jednáním nesetkal.Už pro malé děti školního věku je slovo žid běžně používáno jako nadávka. Nadávka "ty žide" je hodně u mládeže frekventována a je chápána jako vysoce pejorativní a urážlivá,i když jde o jistou formu nadsázky, ale je možné , že ona ta příslovečná lidová moudrost má někde svoje kořeny a inspirace. Také třeba pokřik na fotbale, příkladně na Spartě, kde celá tribuna, převážně mladých lidí řve " slávistický židi do plynu", také o něčem vypovídá. Je to takové divné zjištění, že je nám skoro každý večer v TV předčítáno "holokaust" náboženství a účinky jsou právě opačné.Lid na ty nové "lásky" na věčné časy instinktivně zřejmně neskáče! Dříve jsme byli nuceni milovat Sovětský svaz a na věčné časy, teď už nás zase cpou do té druhé opačné řitě,ale lidé nějak podvědomně chápou, že s nimi hraje "moc" nějakého hodně "smrdutého" betla! A výsledky se jistě posléze dostaví. [oči v sloup]

226024

12.08.2010 21:58

Ropné havárie, fakta a hysterie

Co je vlastně ropa a jak vznikla, by mělo být zásadní téma do diskuze!

63 88.?.?.?

Pokud je ropa anorganického původu a nevznikla fosilní cestou z organických zbytků, jako třeba uhlí,potom jsou na místě otázky, jak vznikla,zdali nevzniká stále ještě dnes a je také jasné,že taková látka, která je "přírodní", by nemusela za normálních podmínek tolik ublížit. Ale čeho je moc,toho je příliš.Mnoho vody najednou také poškodí a devastuje prostředí - viz záplavy
v Česku z minulých dnů!
K dalšímu tématu a přidávám se k podnětu pana Krysy.
Přebujelý konzum nad všechnu míru je opět pro lidstvo a planetu naprosto katastrofálně toxický! Pro stejnou úroveň "štěstí" lidí, což je špatně měřitelná hodnota,by mohl být konzum tak asi poloviční - jenom zcela tupá a zločinná reklama především v televizi dokáže přimět blbé stádo k pořád většímu nakupování , převážně zbytečných věcí! Podívejte se teď kolem sebe a zamyslete se nad prostým faktem, že máte mnoho věcí zbytečných, nepotřebných,které jenom zabírají místo a musí se z nich utírat prach! Kolik třeba na světě chováme "zbytečných" "domácích" zvířat, které nás nepotřebují, když by vůbec neexistovali, nic by se nestalo - my je "vypěstujeme", ale jejich účel je sporadický a hodně diskutabilní! Nejsem nějaký Herodes psů,koček a jiné domácí zvířeny, ale že by jich muselo být tolik,až obtěžují - každý ať si odpoví sám!
Velké globální firmy jsou "neštěstím" světa - povětšinou pod "špatným" a zlým vedením si uzurpují světovou moc a tím vlastně suspendovaly světovou demokracii, jako takovou. Volby se změnily na lunapark, kde vyhrává ten, kdo si zaplatí pompéznější atrakci / čas v televizi! /
Takže "ropná havárie",je proti světové "havárii" úplná "brnkačka" , kdy se pod vedením prolhaných a zlodějských burzovních šíbrů a lžiekonomů především v USA, řítíme k masivnímu ekonomickému globálnímu držkopádu,který je právě zaviněn konzumem nade všechny meze!
Takže nad ropou a její světovou těžbou žádná hysterie být nemusí, ale nad stavem světa a duchem "konzumní" společnosti,ano a veliká! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

226117

13.08.2010 01:13

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

Velmoci si rozdávají karty.

63 88.?.?.?

OSN je celkem vzato "žvanírna", takže si Obama s Medvěděvem v Praze rozdělili sféry vlivu. Rusko bude mít Irán za pomoc Ruska v Afganistánu, ale i Turecko inklinuje ke svému východnímu sousedu.
A USA dostalo jako kost kvůli "hladkému" ústupu z Afganistánu a Iráku do předem připravených pozic,možnost vybudovat středoasijské základny. On musí někdo ten kšeft s drogama hlídat...

226142

13.08.2010 11:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Že tě ještě baví se s Vojtou 49 zaobírat,když víš jasně, že je zde pouze kvůli provokacím!!!

64 88.?.?.?

To je stejný případ jako Vanguard a další klony z jedné žumpy!
Oni sem nechodí diskutovat, potřebují zasírat stránky blekotama,protože jim Zvědavec pije krev a ty jim Jarmilo, na ty bláboly skáčeš. Stejnou duševně onanistickou masáž je možné přečíst na IDNES, BLESK,NOVA a podobná "zdělovadla"!

226180

17.08.2010 20:47

Eva Cironisová

Hyena 188 je nechutná!

64 88.?.?.?

Je nutné ji deratizovat.

226450

17.08.2010 20:58

Eva Cironisová

Je to smutné, když odejde kvalitní člověk s nezištným lidským ideálem v duši.

64 88.?.?.?

Velmi dobrý článek:
Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah
Zde se projevila hloubka přemýšlení paní Evy Cironisové.
Škoda dobrého a citlivého člověka.

226452

18.08.2010 12:57

Eva Cironisová

RE: Super

64 88.?.?.?

Autor se mohl rekrutovat pouze s takových duševních onanistů, jako je Ben Hur, Leho, Mikin,Dana a další,kteří působí na "Žumpě", jak tady o ní referoval Hestroy.
Měl by se člověk držet zpátky, ale otírat se o mrtvé, kteří zde nezištným úsilím přispěli k větší informovanosti pro všechny , je podlé a úskočné jednání, zavrženíhodné ze samé podstaty.
Nejsem špatným rádcem, ani neumím hledět do budoucnosti, jako někteří lidé, ale mohu pouze těmto rozcapeným,neomaleným zloduchům připomenout, že není jenom pozemská spravedlnost, kterou lze koupit za peníze, ale až jim bude opravdu špatně,budou v bolestech zpytovat svůj prožitý život,potom si také mohou vzpomenout,jaký zlý, duchovní "sliz" vypouštěli do svého okolí a kolika lidem ublížili! Mám takovou zkušenost, každý člověk, který páchá zlo, dojde své odplaty, už na tomhle světě. Mnohokrát se mě tenhle jednoduchý princip v mém okolí na různých lidech splnil. A nepřál jsem jim nic zlého, třeba se mě věc vůbec netýkala a jenom jsem zíral, jaké různé cesty si Prozřetelnost pro potrestání zlých lidí najde!
Proto bych všechny čtenáře vyzval, čiňte pokud možno dobro a zlým věcem se vyhýbejte, jako čert kříži!
Vím, že je to někdy těžké, zachovat se podle principů dobra, ale alespoň je principiálně správné, se o takový životní postoj pokusit. Jak by bylo na světě lépe, kdyby nebylo zlých lidí, nebo jenom nepatrně, protože nelze soudit člověka, který je zlý jenom proto, že je duševně nemocný.

226507

18.08.2010 15:35

Písnička jako zbraň

Velmi zajímavé, co se děje v Lize proti antisemitismu a kdo dává "pětky"!

64 88.?.?.?

Výrok v deníku Referendum z úst prof. Věry Tydlitátové, předsedkyně Ligy proti antisemitismu je mimořádně závažný,
zvláště s jejím soudním stíháním za "výrok"! Moci se nelíbí výroky pana Stwory a je za to soudně popotahován, ale už ani výroky prof. Věry Tydlitátové nejsou pro současnou prolhanou a zlodějskou moc příliš košer!!!! Co bude dál, zase budeme zavíráni za to, že si někdo pustí hubu na špacír, jako za totality!!! Proč potom byla "sametová" revoluce?

"Co se děje v této společnosti, aniž je tomu věnována větší pozornost, je znepokojivé. Byla jsem před pár dny u výslechu, protože jsem si dovolila kritizovat praktiky jistých mocných lidí, kteří vesele míří k novodobé formě českého fašismu za potlesku různých rasistů, zakomplexovaných nevzdělanců a kariéristů, kterým naslibovali modré z nebe.

Modré z nebe nebude. Spíše se vracejí metody totalitního státu, kdy vás mohou popotahovat u soudu za to, že napíšete svůj názor. Názor, že lhář lže, o to totiž při tom vyšetřování šlo. Lhář o mne šíří v tisku pomluvy, ale vyslýchána jsem já, že jsem si dovolila bránit se. Oběť má přece mlčet. Jiní lháři, kteří sami sebe označují za elitu národa, se ke lhaní připojují, čtenáři hltají jejich nesmysly a já čelím vyhrůžkám smrtí. Pravdu má vždy jenom ten, kdo má vliv, peníze a moc. Takový člověk může klidně tvrdit, že hnědá je vlastně modrá. Vždyť slovo fašismus otevřeně nepoužívají. Jen ta praxe má barvu hnědou. Ideálem našich mocných je hnědá, nikoliv zelená planeta."

Ještě jeden výrok prof. Věry Tydlitátové, ke kterému není potřeba komentář:
"Ano, štvou mne Židé, kteří jsou rasisté, nebo arogantní podvodníci, kteří nestydatě a cynicky potvrzují negativní stereotypy antisemitů. Ano, štvou mne Romové, kteří okrádají lidi, kteří otravují okolí špínou a hlukem a nedbají na pokusy vlastních lidí povznést svůj národ k důstojné existenci. Ano, štvou mne mí spoluobčané, tedy i čeští spoluobčané, kteří se domnívají, že jsou ti dobří, ty oběti okolností, ti slušní, spravedliví, inteligentní, kulturní, ale jednají jako skety, kradou, hamoní, ubližují, zrazují."

226521

18.08.2010 15:50

Písnička jako zbraň

RE: Pavlína Jíšová

64 88.?.?.?

Pavlína Jíšová je naprostá jednička v oboru folk a country
a protože nikdy nelezla nakladatelům do řitě, zůstala normální
výborná zpěvačka, objíždí i dnes v pokročilejším věku řadu festivalů a lidé jí mají rádi. Mám snad všechny její CD a mohu též zkopírovat a poslat MP3 do pošty. Je škoda, že šoubyznys preferuje jenom ty interprety, co jsou "podliti" "práškama" a potom kvalita zapadne! Je to stejný bordel jako jinde ve společnosti. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

226524

18.08.2010 18:54

Písnička jako zbraň

Písnička jako zbraň v roce 1989

64 88.?.?.?

Málokdo už dnes ví, že především "písnička" a "písničkáři" byli velkou politickou silou před rokem 1989.
Příkladně Vladimír Merta je takovým neohroženým bardem, kdy dodnes jeho písně vzbuzují mrazení v zádech. Je víc jeho písniček, které si můžete najít, ale na dvě vás upozorním.
Jedna se jmenuje Praha magická a to je klasa, jak textem, tak hudbou, kdy Vladimír Merta je exeletní kytarista, který klasickou kytaru vystudoval a je to na jeho hře znát.
Druhá písnička se jmenuje Vzdálené výstřely a byla hrána již v létě 1989 na festivalu Porta v Plzni, kde bylo cca 30 000 lidí a jako perličku uvádím, že tenhle festival pořádal tehdejší Socialistický svaz mládeže a smekám před odvahou samotného Vladimíra Merty a dramaturgy, kteří si dovolili něco podobného zveřejnit! V textu je několikrát se opakující refrén: Kdo cestou k moci vraždil,vraždí a bude vraždit dál! Dále je text:
Místa střetů se sice mění,ale rány vojáků jsou vždycky jisté,
střílejí do svých dětí,a říkají si Bůhví proč komunisté!!!
Počty mrtvých se sice mění,statistika mívá mrtvá místa,
ale rozkazy jménem lidu nedal nepřítel,ale komunista!!!
http://www.youtube.com/watch?v=vfqZCAU0oaY&feature... Vzdálené výstřely - ze začátku je asi minuta textu, kde Vladimír Merta hovoří.
http://www.vladimirmerta.cz/hudba.php
Kde si rozkliknete naprosto špičkovou skladbu Praha magická /5,6 MB/. Přeji krásný poslech a především přemýšlejte o textech Vladimíra Merty, které nemají ani v české poezii obdoby a jsou dodnes nedoceněným pokladem.

226533

19.08.2010 23:51

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Nemusite ani prepocitavat koruny na Eura

64 88.?.?.?

Steve , ty jsi strašný "blbec", to myslím v dobrém!
Piš tak dál, alespoň se člověk zasměje nad tou morální světovou pouští! Hlavně se nesmíme nechat ROZVIKLAT!!!!! Hurá, hurá,hurá!!!

226590

28.08.2010 02:00

Americké oddíly se loučí s Irákem

Jak je "pěkná" situace v Iráku je možné se přesvědčit v rozsáhlém článku na BL!

63 88.?.?.?

http://blisty.cz/2010/8/27/art54205.html
Komentáře ani netřeba, jenom je nutné se trochu zamyslet nad fakty a poslat všechny lháře o situaci v Iráku po "vyhrané" válce nad Saddámem do patřičných mezí!
Také známe všechny lži o příčinách války - ZHN, které nebyly nikdy nalezeny , možnost zasažení zbraněmi do 45 minut, vylhaný výrok britského premiéra a další "perly" vypouštěné médii v těch jedině správných rukách! O válečné prolhané propagandě za kterou by se nemusel stydět ani pověstný Dr. Goebbels!
Je možné se docela jednoduše zeptat,jaké vlastně "vítězství" přineslo Iráku jeho přepadením USA /koalice vše ochotných zlodějů a vrahů/ a následnou vražednou okupací?
Kde jsou ta pozitiva pro irácké občany? A to ještě všechny škody přepadení a okupace nejsou sečteny, protože současná politická nestabilita může velmi snadno přerůst v otevřenou občanskou válku na základě náboženských a etnických rozporů a šarvátek!
Irák je pro USA a tzv. koalici "řiťolezců" příslovečnou černou můrou a debaklem "šlápnutí" do velikého lejna.
Irák "utrpěl" veliké vítězství, ze kterého se bude civilizačně léčit ještě mnoho desetiletí!

226857

30.08.2010 18:52

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Takhle to potom dopadne! Bude se střílet a je potom jedno kdo padne! To je záměr!

63 88.?.?.?

http://bratislava.sme.sk/c/5526340/v-nemocnici-zom...

227030

30.08.2010 19:00

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Takhle to potom dopadne! Bude se střílet a je potom jedno kdo padne! To je záměr!

64 88.?.?.?

Ještě jsem zapomněl, pro jasný rozměr příběhu je nutné si pustit
video "Rodina zavražděných vraha poznala" z uvedených stránek - právě tento záběr hovoří za vše!

227031

31.08.2010 17:30

Šílený vrah nebo něco jiného?

Zastřelen byl na rozkaz policie policejním odstřelovačem! - podle verze policie

64 88.?.?.?

http://www.sme.sk/c/5528350/vlada-odskodni-obete-s...
V prostředku článku je video s policejním prohlášením.
Tak nevím, už se jenom divím - podle policejní verze byl zastřelen - smrtelně zasažen policejním odstřelovačem a potom se ještě stačil zasebevraždit!Byl zasažen do levé strany hrudníku
a rána podle soudní pitvy byla smrtelná. A že by se potom ještě potřeboval střelit ze samopalu do hlavy? I když, vše je možné.

227147

31.08.2010 19:04

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

Nový vyvolený do čela!!! To je ta správná kvalifikace na funkci!!!

64 88.?.?.?

http://denikreferendum.cz/clanek/5670-mozny-ombuds...
Podobný příběh jako bývalý premier Fisher - vůbec nevadilo, že byl 9 let v KSČ po roce 1970, ale jeho správná "židovská" stranická knížka rozhodla!!!! Už jsme zase v totalitě, tentokrát zase v modré ze šesticípou hvězdou v poli. [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

227162

31.08.2010 22:00

Šílený vrah nebo něco jiného?

Jak je to ve skutečnosti s cikány?

64 88.?.?.?

Postnu sem vlastní názor, který jsem napsal o článek jinde, ale který jasně a přesně dokládá velikou svízel skutečného řešení otázky co s nimi? Co dělat s cikány? Sarkozy si naběhl, a jenom chtěl vrátit cikány z Rumunska nazpět! Asi se to vyvoleným moc nehodí, omi potřebují otřesy ve společnosti! Rozděl a panuj, je jeich krédo!

Velmi správný názor!!! Je to přesné hodnocení - více se můžete podívat na přednášku prof. Jana Kellera na Youtube.
Hodně se tady hovoří o cikánech, ale nikdo nezná, nebo spíše nechce znát, skutečnou finanční realitu. Hodně pohořeli na Slovensku, kde vzali cikánům dávky a oni vyrabovali obchody a nakonec dali i policajtům přes držku,až zjednala pořádek postupně armáda!!! A teď slyším všechny rozumbrady, jak křičí, tak cikány zavřem, až zčernají a celý vtip je v tom, že jeden zavřený cikán stojí minimálně cca 800 korun denně nezbytných nákladů na kriminál, takže když zavřeme jednoho cikána, tak společnost zatížíme a "potrestáme" platbou minimálně 20 000 až 30 000 korun měsíčně , podle druhu vězení!!!!
Takže vyplácet sociální dávky cikánům , za to, že nekradou, nepřepadávají a jinak škodí společnosti, je vždycky pro společnost lacinější, než je zavřít do kriminálu, kde je jejich prostředí / cca 80% v krimu jsou právě naši indočeši!/ a kde se jim nic neděje, takže kriminál pro cikána je malá újma a nic neřeší! Často je na tom paradoxně cikán v kriminále sociálně lépe, než ve svém domově - má zajištěnu stravu,teplo, teplou vodu a hygienu a nakonec i zábavu ze spoluodsouzenými!
Jediná možnost je postupná integrace cikánů do společnosti,ať chceme nebo nechceme! To je nejlacinější řešení! Bohužel,špatně se to poslouchá, ale ať někdo předloží nějaké jiné řešení! Potom je ještě jedno řešení a to zavedl Hitler a to bychom snad nechtěli!!!
Největší malér je v tom, že cikáni a další sociální problémy společnosti, jsou zneužívány skutečnými pijavicemi a tasemnicemi společnosti, především z řad nám známých vyvolených, kteří potřebují sociální otřesy a války - to je voda na jejich mlýn!!!
Článek a kolega ABCD přede mnou , o tom hovoří jasně!!!!

227174

31.08.2010 23:29

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

64 88.?.?.?

Bohužel srandu si nedělám,jenom předkládám ekonomická data!
Já vím,je velmi snadné rozhodovat o lidech , u kterých je záměrně zvolen jeden paušální přístup. Vězni podle všech pravidel musí mít nějaké základní prostředky k životu - není možné mít v 21.století z vězení "koncentrák" s mučírnou a hladomornou! Jídlo pro vězně není drahé - norma je na den 48 korun, nejdražší je ostraha a chod samotného kriminálu jako instituce! Také je drahý soud,státní zástupce,obhájce,policie, takže ve finále přijde "zavření" jednoho cikána za zlodějny hodně draho!
Jeden zákon je pro všechny, ale cikánům zřejmně nevadí a lidé, kteří znají podobná data jako já, tak se do zavírání cikánů do kriminálů příliš nehrnou! Máme cca 23 000 vězňů a vězení jsou přeplněná na 114% a ještě mnoho vězňů nedostane ihned "povolávací" rozkaz pro nástup do basy!!! Vážený pane,
na kriminál se dnes u nás čeká!!!!!!!!! Známý je příběh, který
byl zveřejněn v TV už před asi 5 lety, kdy odsouzený dal úplatek v konkrétní base ,aby mohl ihned po soudu nastoupit a měl trest několika měsíců za sebou a dostal se na Vánoce domů!!!!
Bylo by potřeba postavit nová vězení, ale kde vzít miliardy na stavbu dalších kriminálů?
Nejhorší nešvar českého systému o odsouzené, je takřka nulová péče o lidi, kteří po odsezení trestu jdou na svobodu, bez žádného zajištění, alespoň minimální sociální pomoci!!!
Takže se dotyčný dopustí dalšího deliktu a je brzo zpět a společnost zase platí - 800 korun denně, jako mourovatá!!!
A potom máte borce , kterému je cca 35 let a má již 15 let odsezeno v kriminále a jeho kariéra, jako kriminálníka je nezvratná a společnost platí - denně 800 korun!!!!
Dobře si to číslo uložte do paměti - cca 800 korun denně stojí jeden odsouzený v kriminále!!!!!! To je trest pro společnost!
Systém je vadný, ale než na to někdo přijde a bude mít ochotu s tím něco dělat, už bude pozdě! Muž, který střílel, byl od roku 2008 bez práce a možná to byl spouštěcí stimul pro vraždění!
Mafiánský kapitalismus zvláště v českém provedení bez zpětných vazeb je cesta do pekla. Možná už je pozdě, takže dobře už asi bylo! Připravme se na to horší!

227187

01.09.2010 15:41

Šílený vrah nebo něco jiného?

Lidé bděte a nenechte se oblbnout cikánskou otázkou!!!!!

64 88.?.?.?

http://www.lidovky.cz/problemy-s-vyvrazdenou-rodin...
Tady celkem jasný důkaz, proč se střílelo!!!
A co se týče otázky cikánů - jak dlouho chce ještě společnost čekat, až opravdu dojde k nějaké formě občanské války mezi cikány a většinovou společností, kde obvykle budou biti zas lidé, kteří jsou nevinní, jako český postřelený občan, který měl smůlu a šel okolo, když se střílelo!!!!!!!
Nebo snad je to někoho záměr, vyvolat ve společnosti napětí kvůli cikánům,aby se nepoukazovalo na mafiánský kapitalismus, který je toho z velké části příčinou!!!
Lidé bděte a nenechte se oblbnout cikánskou otázkou!!!
Ta je daleko širší a má mnoho jiných důvodů!!!!
Věčně opilý Kalousek je precedens takových úvah a John s Bártou
si privatizují parlament a na to všechno je Nečas malý modrý lotr a jenom krátký kos!!!! Bude se brzo střílet i jinde a cikáni poslouží jako zástěrka!!!!! Nenechte se oblbovat!

227255

01.09.2010 19:35

Socialismus a filmová kultura

Mafiánský kapitalismus založený na ustavičném růstu do nicoty,příliš kulturu nepodněcuje.

64 88.?.?.?

Velmi dobrý článek, autor ještě zapomněl na éru let 60., kdy se v Americe v NY na československé filmy stáli fronty! Vzpomenu na dnes již kultovní kousky Lásky jedné plavovlásky,Hoří má panenko,Až přijde kocour a ani to nemuseli být oskarové Ostře sledované vlaky a bylo na co koukat! Kdo třeba viděl Starce na chmelu z roku 1964 je mu jasné, o čem hovořím! A tato opravdu veledíla světového formátu a na celém světě zbožňovaná, jako "česká" filmová škola, vznikla za socialismu v těch kouzelných letech burákového socializmu za Novotného cca od roku 1961 až do roku 1969,kdy peníze a tvůrčí svoboda pro autory byla bezbřehá a prezident Novotný, když hrál na Rabyni mariáš, říkal "soudruhům", to je jedno, co si točí, hlavně , že je nějaká sranda,lidi se potřebují bavit a na ty ruský a slovenský filmy může koukat akorát nějaký debil a bača!/ Novotný zrovna moc Slováky v lásce neměl!/ Takže se točilo a svět zíral! Normalizace sice znamenala na nějaký čas útlum, ale jak ze článku vyplývá, umění není vždy politika! Spíše naopak, tam kam se do umění nacpe ideologie většinou konečný produkt stojí za starou bačkoru.
Po roce 1990 vzniklo také několik kultovních kousků - třeba Tankový prapor, nebo skvělý film, Černí baroni,kde se pracuje s nadsázkou srovnatelnou snad jenom s Hlavou 22, ale po roce 2000 je to až na vyjímky umělecká poušť a jít do kina na český film, je vždy riziko z totálního nasrání po filmu!
A televize je odporná,příkladně seriál Vyprávěj je to samé , co Major Zeman, jenom v obráceném gardu a ideologický onanismus je podobného ražení, při překrucování a zamlžování dobových reálií.
Dovolím si malou poznámku za kterou jistě nebudu veleben, ale je nutná! Komunismus, nebo spíše socialismus nebyl přeci původně koncipován jako režim, kde by lidé žili v nesvobodě v zadrátovaném státě, stojící ve frontách na základní potřeby!
Byl to pokus o spravedlivější společnost, bez žebráků a bezdomovců, jak je jich dnes plná Praha. Bohužel překážkou podobné společnosti je sám člověk, který asi bude muset teprve bolestně dospět do stádia, kdy se nějaká forma "socialismu" teprve ukáže vhodná a hlavně uskutečnitelná, bez průvodních jevů mocenského a politického útlaku. Společnost se vyvíjí, je nedospělá a musí projít očistnou katarzí a prohlédnout!
Dnešní forma mafiánského,prolhaného a zlodějského kapitalismu ustavičného růstu nikam, je dlouhodobě neudržitelná, což se právě nejlépe zobrazuje v kultuře.Sračky , které v současné době produkuje v umění a především filmovém, je nějaký záměr, jak úplně zdebilizovat masy lidí k obrazu svému - nesvéprávný zdegerovaný "divák" zblblý hlavně úplně upadlou televizí dobře poslouchá!!! A televize a video kanály dělají z lidí po delší expozici mozkové invalidy, to je konečně již předmětem několika studií, které poukazují hlavn...

Automaticky kráceno

227278

01.09.2010 19:38

Socialismus a filmová kultura

RE: Mafiánský kapitalismus založený na ustavičném růstu do nicoty,příliš kulturu nepodněcuje.

64 88.?.?.?

Pokračování -

A televize a video kanály dělají z lidí po delší expozici mozkové invalidy, to je konečně již předmětem několika studií, které poukazují hlavně na debilizaci dětí, televizí!
Co je to platné, byl "socializmus"!, ale filmy uměl "točit" a zaplatit nádherné, na celém světě uznávané a za to je nutno všem neohroženým tvůrcům složit poklonu a dík!!!! Dnes bohužel máme "svobodu" a "demokracii" a mafiánský kapitalismus nás krmí nekonečnýma sračkama - co film, to sračka!!!! - kdyby alespoň bylo něco, na co se rád člověk se zaujetím podívá,ale kde nic není, ani smrt nebere! To snad možná v poslední době Kájínek, i když také do umění a tvůrčího zápalu , má hodně daleko - je to kšeft, jako ty ostatní! Možná, že jsem příliš náročný, ale mohu snad mít svůj názor, to se snad ještě smí, než nám i ten nová "věrchuška" zakáže a už to dlouho trvat nebude!!!!

227280

02.09.2010 15:47

Spravedlivý stát

Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Článek je velmi dobrý, především proto, že vybudí diskuzi,která je v éře zlodějského,prolhaného,vraždícího, mafiánského kapitalismu,potřebná jako sůl!
Jenom mám hodně vysoko zdvižený prst - pozor,pozor,abychom s vaničkou nevylili i to pověstné dítě! Hrát si na všeobjímající stát není dobré, to už známe z historie.
Ale něco praktických návodů, které jsou známé a které fungují.
V roce 1946 došlo v ČSR ke znárodnění,jehož úroveň byla docela optimální. To znamená cca 20% stát - to jest velká energetika,velký a těžký průmysl,velké banky, a především základní zdroje jako je voda a další nezbytné potřeby a zbytek hospodářství v soukromo tržní ekonomice,která by měla tvořit cca 80% ekonomiky a tam by se uplatnila síla volného trhu při tvorbě kapitálu a jeho investiční síle pro rozvoj hospodářství!
Kdo dnes řídí ekonomiku světa - banda šejdířů, především těch správných vyvolených, kteří nemají žádnou odpovědnost a kteří rozvracejí celý svět nesmyslnými válkami a vyvoláváním "krizí", na kterých opět bohatnou a mnoho lidí ryje držkou zem a nemá ani na úplně základní, bazální lidské potřeby a to myslím v rámci našeho bohatého "západu", kde by se snadno nechala spravedlivější společnost ustanovit!!! Zatím to vidíme ode zdi ke zdi - jednou všeobjímající "socialismus" který škrtí lidi svou blbou ideologií a nesvobodou a proti tomu nástup mafiánského kapitalismu, který vlastně dělá to samé, jenom skrytější formou, kdy lže a hlásá svobodu a demokracii, ale jenom pro někoho, stejně jako za toho našeho socialismu a zase rejou lidé držkou v zemi!!!!! V Praze je těch žebráků a bezdomovců už opravdu přespříliš a situace bude ještě horší!!!!
Dobrý námět pro ekonomy a filosofující národohospodáře je dnes Čína! Tam jsou sice u moci jakoby komunisté, ale kteří pochopili, že není možné společnost svazovat a uzurpovat nějakou nesmyslnou ideologií.
V Číně se připravuje veliká sociální reforma a stát už na ní má prostředky , pro Asii neprosto nezvyklé vymoženosti, kdy každý občan Číny bude mít zdravotní pojištění a sociální pojištění pro případ nouze a penzi na stáří!!!! To je opravdu revoluce jako hrom!!!! Nevím v jakých objemech se sociální transfery budou v Číně aplikovat / nic moc to asi nebude - Čína má roční důchod na obyvatele jenom 9 000 USD,USA 42 000 USD, ale i málo je tomto případě hodně!!!/,ale každý začátek je těžký. V bohaté Americe není zdravotní pojištění pro všechny zavedeno do dneska!!! Obama se snaží,ale zde je problém s úrovní!!! USA dává na zdravotnictví 14% HDP, nejvíce na světě a má vysoký, ale také velmi drahý!!! standard ve zdravotnictví, který udržet pro každého bude veliký problém!!! Pro srovnání Česko dává na zdravotnictví jenom 6,8%, oproti tomu třeba Rakousku nebo Německu nad 10% a ještě v eurech!!!!
Myslím si, že se nechá...

Automaticky kráceno

227362

02.09.2010 15:48

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Pokračování -

Myslím si, že se nechá zavést podstatně spravedlivější stát, kde by byla opravdu masívní sociální síť pro chudé a málo úspěšné, aniž by tím byly narušeny běžné ekonomické vazby ve společnosti.
Jednou z cest je také "občanský" plat, o kterém se hodně hovoří právě v Německu, Rakousku, Francii a jinde.
Pokud nebude zaveden spravedlivější typ společnosti, čekají nás otřesy, které mohou způsobit veliké škody i pro ty velmi bohaté!
Oni neví, s čím si zahrávají!!!!

227364

02.09.2010 16:11

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Každé páté dítě ze základní školy loni kradlo v obchodě

Praha - Pětina dětí z pražských základních škol loni kradla v obchodech, polovina všech žáků vyzkoušela cigarety a tři čtvrtiny alkohol. Většina školáků se také setkala s šikanou. Vyplývá to z průzkumu, který si zadal pražský magistrát a na který odpovědělo více než 11.000 dětí.

A dodávám,my jsme mládež nová, my jsme mládež Nečasova, Topolánkova a mohl bych pokračovat vyjmenováváním vůdců, ale jak je vidět, systém je prohnilý, až hanba!!!
Nejlépe mě dostal jeden mladý cikán v 8. třídě základní školy , který na dotaz reportéra televize, co bude dělat až vyjde ze školy odpověděl, že nic, až budu větší, tak mně táta koupí prostitutku / on řekl kurvu / a ta mě bude živit!!!!
My staří blbci jsme chtěli být kosmonauty a nevím, čím vším a tady mládež nová ,je pragmatická,má to jasné hned od počátku !!!!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

227371

02.09.2010 16:32

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

64 88.?.?.?

Anketa nic neříká! Největší konzumenti zdravotního pojištění jsou děti a staří lidé nad cca 60 let věku.
Třeba já jsem nebyl u doktora snad 20 let a když jsem přišel k obvodní lékařce, tak jsem jí jenom poblahopřál, jak krásně vypadá vzhledem k věku, protože si jí pamatuji jako mladou holku! To musím zaklepat, zdraví je prostě statek vrtkavý a za rok mě může skolit rakovina nebo infarkt a na zdravotní pojišťovně a důchodu si vezmu hovno!!!! Tak to na světě chodí.
Spíš by ti zdraví měli mít pokoru a úctu k Prozřetelnosti a platit zdravotní pojištění jako druh odpustku, za to , že jim Pánbíček zdravíčko ráčil naděliti a nebrblat! Jinak se na to dívat nelze!
Jenom, že se v českém zdravotnictví neskonale krade! To je problém!!! Máme cca 32 000 lékařů v činné službě a cca 4 000
dealerů, kteří pracují pro farma firmy!!!! To je čísílko!!! Co, to koukáte na drát!!!! A v Praze už je lékárna na každém rohu , tuším něco kolem 300!!! a všechny se živí!!!! Po zbraních jsou léky největší kšeft na světě a zase jsme tam, kde jsme začali, u relativně spravedlivého státu, který by dokázal zatnout všem
těmto světovým zlodějům a šejdířům típec!!!!! Ale, za plať Panbůh, že jsme zdraví a že nám chutná, přečteme si Zvědavce a je nám hej!!!! Nic jiného asi na tom světě nemáme!!!!

227377

05.09.2010 00:34

Aristokracie a dělba moci

Článek je dobrý, ale jde jenom o jeden úhel pohledu.

64 88.?.?.?

Důležité je, že článek poukazuje na fatální vady současného systému "demokracie", kombinovaného s prolhaným, zlodějským a vražedným mafiánským kapitalismem,který když necháme bez zásadních korekcí a bude dále působit na společnost,dostaneme se dříve, či později k nevratné destrukci celé globální komunity - možná nějací divoši v Amazónii budou v pořádku, ale i tam si nejsem jist, protože příkladně před použitím jaderných zbraní, nebo jiných ZHN, nebude uchráněn na planetě nikdo!!!
V tom je obrovská změna,která se lidstvu naskytla, že je schopno praktického sebezničení!!!! Takovou možnost před cca 50 lety nikdo na této planetě neměl!
Takže mocní mají moc a ekonomické prostředky a ještě mají ruku na spoušti ke zničení světa. To je hodně smrtelný koktejl!
Ale teď k věci - sociální stát musí být zachován a myslím, že hodně štědrý, protože společnost je již hodně bohatá a když se nebudou elity příliš "pakovat", bohatě zbyde na příjemný a hlavně ufinancovatelný sociální stát - hodně se hovoří o "občanském" platu, který by eliminoval chudobu a zároveň by se elitám zachovali majetky, což je velmi důležité pro sociální smír! Největším problémem je nedostatek práce pro všechny, který se už stává především v západních zemích jevem trvalým,nezaměstanost se bude ještě zvyšovat a pracovní možnosti už nikdy nebudou - zvýšila se produktivita práce natolik, že cca 20 až 30% obyvatel bude "letět" a prostě práci mít již nikdy nebude!
Je kardinální otázkou, zdali je chytré v čase krize masívně propouštět, protože armáda lidí bez práce je sociální riziko, musí dostat alespoň základní potřeby,jinak přijde anarchie!
Horečně na světě pracují velká výzkumná ekonomická střediska, aby se zrodil nový typ hospodářství, fungující na spravedlivých podmínkách pro všechny! Lidé, kteří mají obrovské finanční prostředky a moc, se vymkli demokratické kontrole a tím vzniká anarchie a fašismus! Rovnost před zákonem musí zůstat zachována. Velké bohatství zavazuje a je velkou zodpovědností vůči celku! Pokud tenhle velmi jednoduchý princip mocní tohoto světa zavčas nepochopí, je to s civilizací hodně nahnuté!
Něco z praxe - světový automobilový průmysl se "zachránil" masivním exportem do Číny / také se hlavně týká naší Škody auto /, kde ale začíná kolabovat doprava pro obrovský počet aut / na dálnici z Pekingu kolona kamionů 120 km dlouhá, kde se stojí v kolonách 10 dnů/, takže bude trh Číny s auty v brzké době saturován! Kam se potom bude exportovat?! A to je jenom jednotlivost!Konzum nad všechny meze je další světový problém, především ale naší euroatlantické části světa!

227527

05.09.2010 00:49

Aristokracie a dělba moci

Všechno bude v pořádku - ruští vědci tvrdí, že ví,jak stvořit hmotu z ničeho!!!!

64 88.?.?.?

http://technet.idnes.cz/rusti-vedci-tvrdi-ze-vi-ja...

Tak , a teď jste pánové s celým Pánembohem na tom stejně, jako Baťa s dřevákama!!!
Uplácáme si jiné světy a bude všeobecná "Havaj"!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

227529

07.09.2010 12:17

Řídí Izrael Taliban?

Také si dnes myslím, že "zadlužování" států na celém světě je podvod!

64 88.?.?.?

To je stejné jako s prasečí chřipkou. Je zajímavé, že najednou cca posledních 15 let se celý západní svět propadl do neřešitelných dluhů. Není jeden stát, který by neměl vysoké dluhy včetně České republiky,která má vzhledem k poměru HDP, dluhy jedny z nejmenších - některé státy jsou na tom tak, že již nebudou moci bez drastických prodejů majetků vůbec z dluhů vybřednout! A o to asi jde, "hybatelům" světa. Tito kazisvěti mají dnes prsty ve všem, ovládají a manipulují svět mediální scénou, kterou vlastní! To jedině správné sionistické židostvo se stalo mafií, které ovládá,manipuluje a útočí na nejnižší lidské pudy, chamtivost, závist, hrabivost - moc krásný případ je televize NOVA! Ta nemá chybu,také má správného majitele - prezidenta světového židovského kongresu Laudra, který s dalším mafiánským sionistickým židem Železným okradli tento stát o 10,5
miliardy korun a nic se nestalo! Prý poslanci udělali chybu. Svatá prostota, kdo tomu věří.Také Železného již uklidili, jako mnoho podobných židovských zlodějů předtím, třeba generálního ředitele Komerční banky Salczmana, který zavinil defraudaci cca 70 miliard korun a také se mu nic nestalo a ještě předtím byl vládou ODS vyhlášen podnikatelem roku! Je to stále stejná píseň a asi se dalších kroků této mafie dočkáme.

227689

07.09.2010 16:07

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Zřejmě bude nezbytné

64 88.?.?.?

To půjde těžko prokázat, protože už jednou byli židé z Iránu vábeni, aby se do Izraele přestěhovali a oni celkem jednotně prohlásili, že jim v Iránu žádné nebezpečí nehrozí a že zůstanou.
Náboženský režim v Iránu si kupodivu jiných zbožných lidí váží,i když jsou jiné víry, koho zatracuje, jsou bezbožníci!

227697

07.09.2010 19:24

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Zřejmě bude nezbytné

64 88.?.?.?

Ty asi neumíš číst! Napsal jsem,že si váží nábožensky založených lidí, věřících, i když jsou jiného vyznání, než islámu!
Na tapetě jsou "nevěřící psi"! Člověk by mohl něčemu věřit,nemusí to být zrovna nějaká fundovaná církev.
V Iránu je také velký rozdíl mezi lidmi z města a vesnic, kdy lidé z měst jsou daleko tolerantnější, než "burani" zpracovaní islámem z vesnic! Mládež v Teheránu pije zakázaný alkohol a baví se veskrze "západně", včetně oblékání.
Co se týče židů / sekulární nebo ortodoxní/, nejsou v Iránu pronásledováni, jsou vžitou součástí společnosti a nikdo si na nic nestěžuje.
Když chceš něco psát, nejprve si o té zemi něco zjisti!
Doba, kdy po ulicích Teheránu chodila náboženská policie a hlídala , jak kdo se chová a jak je oblečen, jsou již dávno pryč!

227713

08.09.2010 16:11

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

64 88.?.?.?

Pan Antiseptik má pravdu.Bílá rasa způsobila od 15. století tolik škod a utrpení ostatním rasám a kulturním okruhům, že to ani za 100 let pomoci "rozvojovým" státům nemůžeme nahradit!
Pořád se zde preferují židé,ale co ty všechny ostatní "holokausty" ,které má "bílá" západní kultura na triku.Náš způsob života založený na vysokém stupni konzumu ani není pro některé oblasti světa vhodný a působí zde obrovské problémy a přesto je jim pro zisk "kolonizátorů" a okupantů vnucován!
Třeba Afrika, ale i obě Ameriky,Asie a další oblasti.
Proč není možné nahradit utrpení černochům, což je cca 150 let a židé cca 65 let jsou jediní, kdo trpěli! Nechci říci, že by snad židé netrpěli, ale měla by být nějaká spravedlnost, protože utrpení je jenom jedno,ať je již pácháno na kterémkoliv členu lidské společnosti! Kritizujeme jiné, ale zamést si špínu před vlastním prahem neumíme!!!
Přikláním se také k názoru, že přílišné pronikání jednoho etnika a odlišné kultury do oblasti kulturně jiné, není v pořádku.
Oni sem chtějí jít, nikoliv proto, aby zde šířili islám, ale oni se docela prostě chtějí mít ekonomicky lépe , než doma!!!!
Nevím, co je na tom k nepochopení. Kolik uteklo lidí od nás za komunismu, protože se prostě chtěli mít na západě lépe a také lepší životní úrovně dosáhli, je otázkou zda byli také šťastnější. Mnozí jistě ano, ale dost lidí si ani po mnoha letech na exil nezvykli a není to o majetku a financích. Jde právě o způsob života, o jakési vykořenění, které jsme mnoha lidem v rozvojovém světě způsobiliˇ, ukázali jim "pozlátka" západu a teď si stěžujeme nad tím, co jsme sami svojí nenažraností a chamtivostí způsobili!!! Kdo a za jakým účelem lákal Turky do Německa, Alžířany do Francie a dnes prská, že je jich mnoho!!!! Takže potrestáme ty , kteří chtěli více zisku, natáhli do Německa Turky, do Francie Alžířany a do Británie všechny koloniální národy!!!! Teď se nad rozlitým mlékem blbě bilancuje a budeme pěkně papat, co jsme si navařili! Zrovna mne napadá drobná alegorie s geneticky upravenými potravinami, kde také budeme čumět jako puci na led , až se něco kardinálně posere!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

227761

08.09.2010 16:27

Socialismus a filmová kultura

Pane Nohejl, při vší úctě k Vašemu vědění a informacím, ne každý žid

64 88.?.?.?

je skutečným "židem" a ne každý je svině a má všechny negativní židovské vlastnosti. Je to podobně jako s cikány, na které se také všeobecně nadává, ale vždy nějaká vlastnost má být přisuzována konkrétním lidem a nikoliv plošně!
Pokud jsou všichni lidé jedné rasy a jednoho jiného náboženství strkány do jednoho negativního pytle, jde vždy o nějakou formu rasismu a rasového útisku! Je pravdou, že především ultrabohatí židé tvoří světovou mafii, ale ne každý žid je do ní zapojen a měl by za ní trpět! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

227764

08.09.2010 16:59

Digitální podpis - proč to nikdo nepoužívá?

Pánové, zásadní dotaz, proč vůbec nějaké šifrování používat?

64 88.?.?.?

Je obhajitelné, třeba při informacích z banky a pro ovládání bankovního účtu na dálku,pro některý "úřední" styk, ale pro běžnou agendu nějaké šifry nejsou vůbec potřeba!
To je nutné změnit trend světa, kdy nejsou v čele nezávislé vlády,ale loutky, které pro svoje "vodiče" musí neustále šmírovat! Když se odstraní zneužívání informací, což je veliký problém i se šiframi bude konec, nebudou pro masivní použití vůbec potřeba!!!!! Co tak důležitého si sdělujeme, že potřebujeme posílat kryptogramy?
Když chci říci, že jsou na světě někteří lidé nenažrané a chamtivé "kurvy",kteří se pro prachy neštítí žádné levárny včetně vraždění a zlodějen všeho druhu, na to nepotřebuji žádnou šifru, to mohu říci rovnou a ukázat doložitelně na konkrétní kazisvěty prstem!!!
Chci celým příspěvkem říci, je nutné tlačit na společnost kvůli změnám, abychom žádné šifrování, mimo některých specifických případů, do budoucna vůbec nepotřebovali!!!!
Ať si šifrují ti, kteří lidem na světě obecně škodí!!!
Proč se mám já schovávat, ať zalézají do nor lidské hyeny a zmrdi, kteří společnosti ubližují! Já jsem nikomu neublížil
a nic špatného nedělám, názory mám jasné a konzistentní a nepotřebuji se schovávat a šifrovat!!!! Také si myslím, že jde trochu také u některých jedinců o psychické vychýlení, když si myslí, že zrovna na jejich názory je někdo zvědavý a je nepřetržitě sledován a šmírován! Svatá prostoto, drahou vlast vovinuly nějaké mraky, jak pravil Švejk a do války se musí!
Že jsou v této oblasti "pošahanci" a magoři v USA, tak nemusíme ausgerecht blbnout do foroty také!!!! [smích] [velký smích] [oči v sloup]

227767

08.09.2010 17:03

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Evropské banky jsou totálně v rukou Židů

64 88.?.?.?

Velký Jezuita možná, ale cca 200 nadnárodních korporací, které se vyhýbají jakékoliv demokratické kontrole a diktují vládám a celému světu, jistě!!!!
To je ten "kapitalismus" mezi nohama!!!

227768

08.09.2010 22:11

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

Abraham Lincoln - velký visionář! Co by asi říkal dnes?

64 88.?.?.?

„Moc peněz se v době míru přiživuje na národu a v dobách protivenství proti němu strojí spiknutí. Je despotičtější než monarchie, nestoudnější než samovláda, sobečtější než byrokracie. V blízké budoucnosti vidím příchod krize, která mě znervózňuje a vyvolává u mě obavy o bezpečnost mé vlasti. Na trůn byly posazeny korporace, bude následovat éra korupce na vysokých místech a moc peněz v zemi se bude snažit rozšířit svou vládu tím, že bude pracovat na předsudcích lidu, dokud nebude bohatství této země soustředěno v rukou několika lidí a Republika nebude zničena... V této chvíli se bojím o osud své vlasti víc než kdykoli předtím, dokonce víc než v dobách války.“ Abraham Lincoln

227794

09.09.2010 20:57

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

Raketky jsou to krásné, ale co takhle trochu zdravého rozumu.

64 88.?.?.?

Přeci si Čína nebude potápět něco, co jí už skoro všechno patří, nebo v brzké době patřit bude! Konflikt mezi Čínou a USA je vyloučená věc - to jako, že by táta mlátil mámu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

227834

10.09.2010 14:33

A má vůbec smysl šifrovat?

Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

64 88.?.?.?

Špatně jsem se v příspěvku, který je zde v článku citován, vyjádřil!
Začněme od práva,které jasně říká, že zpráva přenášená el.médii je ze zákona chráněná! Dokonce ani zaměstnavatel, podle výroku nejvyššího správního soudu nemá právo na vaši poštu, i když je fyzicky umístěna na počítači zaměstnavatele!
Takže pokud já šifruji svoji poštu vlastně dávám na vědomí, že souhlasím se zločinem, který páchá nějaká třetí osoba a jsem praktickým spolupachatelem!
Článek 13. Základní listiny práv a svobod a právní řád poskytuje poměrně širokou ochranu soukromí člověka. Tato ochrana může být prolomena pouze na základě zákona a za podmínek, které stanoví zákon.
Trestnost porušování dopravovaných zpráv je ve dvouch stupních, kdy dle § 239 za porušování je trest jenom 6 měsíců, tak potom dle § 240, kdy jde o úmysl způsobit jinému škodu nebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch, je trest již podstatně vyšší!
Takže , když se vrátím na zem, tak "šifrováním" říkám, já vím, že je zde zjevně porušován zákon, ale já se budu bránit sám, nepodám trestní oznámení a tím fakticky rezignuji na společnost jako takovou!To je tak trochu anarchie!
Vím, že sklidím zde na Zvědavci všeobecný posměch, podívejte se na naivního prosťáčka,co se ohání paragrafy, ale tak to opravdu není! První a rychlá cesta do pekel pro společnost je rezignace na právní pořádek!!!
Trochu změním téma, ale do daleko důležitější oblasti. Nejsem přesvědčen, že tím nejhorším zloduchem v této oblasti všeobecného a bezbřehého špiclování je stát!
Špiclovací technologie,ať již audio, nebo video je dnes vysoce výkonná a poměrně laciná, takže co si dřív mohli dovolit pořídit jenom mocné státní organizace, si dnes může pořídit každý!!!
A tady začíná to maso!!! Kdokoliv, kdo je na vás nějak naštván,manžel na milence své ženy, či naopak,znepřátelená firma,která se vám chce dostat na kobylku a zničit si tak konkurenci,konkurent v zaměstnání, to všechno jsou cíle!!!
Dokonce nejenom špiclování, ale i umisťování nějakých informací do kyberprostoru, které vás mají poškodit - podvržené texty,fotomontáže a jiné internetové "kratochvíle",to jsou všechno možnosti, jak zneužít přepravované zprávy a jistá anonymita a také při globální síti, není možné dostat se rychle k adresátovi!!!
Nejhorší je takzvaně "špatně" zamilovaný počítačový odborník, protože takový zhrzený milenec dokáže svým obětem a okolí provádět věci, nad kterými žasnou i zkušení kriminalisté z odboru IT!!!!
Takže, kdo máte chuť si klidně šifrujte svoje zprávy, když vás to baví,ale já nepovažuji podobný druh ochrany za přínosný!
Jsem přesvědčen, že se brzo začnou podmínky v kyberprostoru rychle měnit, protože příkladně v některých uzlech světové internetové sítě je zahlcenost SPAMEM až 95% a síť zač...

Automaticky kráceno

227861

10.09.2010 14:35

A má vůbec smysl šifrovat?

RE: Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

64 88.?.?.?

Jsem přesvědčen, že se brzo začnou podmínky v kyberprostoru rychle měnit, protože příkladně v některých uzlech světové internetové sítě je zahlcenost SPAMEM až 95% a síť začíná kolabovat a náprava není možná, protože je "svoboda" asi jako naše veselá "demokracie"! Tímto neradostným zjištěním bych mohl skončit, ale ještě malou doušku - vzpomenu vždy na Chaplina, který měl svého Kida, který mu rozbíjel okna, aby on měl dost práce a mohl zasklívat! Stejná hra se odehrává na netu formou virů a antivirů a my jí platíme a zatím se nenašel nikdo, kdo by vykřikl, že král je nahý!

227862

12.09.2010 23:28

Nežít se lží!

RE: 200 let pospolu

64 88.?.?.?

200 let pospolu je velmi zajímavá kniha plná dat a nechá se úplně pohodlně půjčit v knihovně - v Praze ji má pobočka Školská, ale i jiné knihovny si jistě tuto knihu nositele Nobelovy ceny opatřili.
Jenom pro úplnost uvádím, abychom nebyli povrchní, Solženicyn se asi na 60 stránkách knihy zaobírá otázkou, kde je to vlastně žid a moc srozumitelné odpovědi se nedobral. Kniha je opravdu poctivě napsaná, tak jak je u Solženicyna obvyklé!

227962

13.09.2010 14:10

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

Banky jsou čím dále "tučnější" a politici čím dále drzejší!!!!

64 88.?.?.?

Všude se má šetřit, ale šetření je jenom pro někoho.Banky půjčují na cca 20% úroku, zvedly poplatky na krytí "ztrát" ! Jsou pořádány vojenská dobroružství za naše peníze, které nejsou vůbec k ničemu, příkladně Holandsko, daleko bohatší stát z Afganistánu odešlo a my budeme lézt do řitě americkým vrahům i nadále!!! Máme dost peněz, abychom platili velezrádné choutky "křívé huby" a "knížete".
Pokud včas naši velezrádní mocipáni nezařadí "zpátečku", může dojít i na sociální bouře. Neklid už nastává.
Jsem velmi zvědav, co udělá skokové zvýšení nájmů!

227997

13.09.2010 14:42

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

Čínský model je určité východisko i když není pro Evropu plně použitelný!

64 88.?.?.?

Přibližně 80% ekonomiky privátní a cca 20% hospodářství státní,kde by byly ve státním sektoru především základní zdroje, jako je voda,energie a základní služby nezbytné pro každého občana.
V roce 1946 u nás po válce proběhlo opravdu ekonomické!znárodnění, které mělo podobné prvky, ale bohužel přišli komunisté stalinského typu a všechno úsilí poválečných ekonomů zničili!
Příkladně před válkou jsme byli v Evropě na špici v zemědělství ve skutečném dobrovolném družstevnictví,které přispívalo ke zvýšení efektivity využití strojů, byla zakládána "mléčná družstva" a pod. Potom přišli "kolchozníci". do čela násilně utvořených družstev byl dosazen nějaký místní komunista "kozičkář", který velkému zemědělství a novým postupům vůbec nerozuměl,odborníci jako "kulaci", kteří uměli hospodařit byli vyhnáni a výsledky známe! Krásná byla ta píseň - Nad družstevními lány vrána krákorá, pole neorané nikdo neorá!!!
Nechali jsme po roce 1990 to pověstné kyvadlo vykývnout do polohy mafiánského kapitalismu moc daleko!!!! Privatizace všeho byl obrovský omyl, který budeme pociťovat mnoho let!!!
A jeden ze zloduchů, který nynější marast v ekonomice zavinil, sedí na Hradě a směje se nám do ksichtu, jak s tím stádem zamával!
Je zde nutné také vzpomenout vnějších vlivů při "privatizaci" - čti zlodějnách všeho druhu!!!! a především zločinný charakter nových vlastníků, kteří dnes ovlivňují politiku a ta jim zpětně jako poslušná děvka moci slouží!!!!
Kruh se uzavřel a bude se asi muset bílit,aby bylo dosaženo nějaké změny!

227999

14.09.2010 21:07

Terry Jones odhaluje další vřed v americké společnosti

Žádná občanská válka s muslimy nebude! To je pouze přání sionistů, rozděluj a panuj!!!

64 88.?.?.?

Každý stát v Evropě má jiné islámisty! Zcela jiní jsou muslimové v Německu, úplně jiní zase ve Francii a naprosto odlišní v Británii! Ačkoliv vzývají jednoho Mohameda, tak je to podobný rozdíl,jako mezi katolíky,protestanty a pravoslavnými a všichni jsou křesťané, ale s velkými rozdíly.
Právě v Evropě se rodí zcela nová forma islámu, zvaný též "západní" islám, který již zcela postrádá prvky / kdy se islám vymezuje proti všem ostatním náboženstvím a bezvěrcům ! - jde o čistý náboženský rasismus - stejně se vymezuje židovství, kdy jde dokonce o vyvolený národ - zde jde dokonce o mafiánský rasismus, kdy se stačí "dobře" narodit a už má člověk všelijaké privileje!!!! - kdo není židem je pouze gojimem a ten žádná práva podle Talmudu nemá / nesnášenlivosti a je přijatelný, nebo spíše zatím přijatelnější, protože vývojové změny ještě neznáme, je to záležitost na delší dobu.
Nenávist proti islámu v Evropě je uměle přiživována, aby byl zakryt rasismus a všechny útoky na Evropu ze strany sionistů, kteří jsou skutečným a hmatatelným nebezpečím.
Islámisti jsou sice "pošahaní", ale jejich nebezpečí v Evropě pro společnost je nízké, spíše žádné. Oni nevyvolávají globální finanční krize, ozbrojené konflikty a další kazisvětné kratochvíle po celé Zeměkouli!!!Zato "žídáčkové" mají svoje sionistické prstíčky všude zastrčené, počínaje médii,bankami a farmacií konče!!!
Kdopak asi "vydumal" prasečí chřipku?
Nechci se příliš rozvádět, nakonec jsou zde na Zvědavci jiní odborníci, kteří dodají i prameny!
Islám je v Evropě pod kontrolou, příkladně v Německu existuje
tvrdý zákon, přijatý po roce 2001 , po útoku na WTC v NY, který jasně definuje situaci , kdy stačí, aby doložitelně při bohoslužbě v mešitě nabádal imán k nějakým "trestným" činům a okamžitě propadně celý majetek mešity i s pozemkem německému státu bez náhrady!!!! Takže nějaká výzva ke "svaté" válce může být v konkrétní mešitě provolána třeba jenom jednou a potom už není možno vzývat a popouzet muslimy kde, protože mešita už nebude existovat!!!!
Nesouhlasím s názorem, že bude nějaká občanská válka s muslimy, spíše půjde o nějaké rozmíšky, typu "šátky" ve Francii a podobně.
Nelze opominout, že islámisty je také povětšinou té které země EU občan a musí mít všechna práva jako občan, ale také občanské povinnosti, které musí dodržovat. Je to podobný problém jako s cikány, i když ne tolik palčivý a výbušný!
S islámisty je možná řeč, s cikány je té "řeči" již hodně pomálu, ale i tady nelámu hůl, čas snad pomalu začne hojit rány a společnost by se postupně uzdravila, jenom pokud by nebyla účelově a obratně rozeštvávána !!! Ukázat na někoho prstem a říci,ty jsi špatný, je příliš jednoduché, ale co tomu stavu předcházelo, to už nikdo odpovědný slyšet nechce a h...

Automaticky kráceno

228112

14.09.2010 21:08

Terry Jones odhaluje další vřed v americké společnosti

RE: Žádná občanská válka s muslimy nebude! To je pouze přání sionistů, rozděluj a panuj!!!

64 88.?.?.?

Ukázat na někoho prstem a říci,ty jsi špatný, je příliš jednoduché, ale co tomu stavu předcházelo, to už nikdo odpovědný slyšet nechce a hlavně nechce slyšet lehko dokazatelný fakt, že za problémy s islámisty si můžeme sami!!!! Kdo způsobil islámský exodus a za jakým účelem se ocitlo několik milionů Turků a dalších islámistů v Německu!!!
Kdo potřeboval pracovní síly a zvýšení zisků? Odpověď není jednoduchá, ale přesně nás "bílé" povýšené a "rozlobené" obžalovává z farizejství a ze lží!!! Zdali snad nejsou "islámisté" s morálkou na tom lépe, než naše zparchantělá
"křesťanská" civilizace, která už morálně úplně zbankrotovala a je za zenitem svého vývoje!!! To je velká otázka do pranice!!!

228113

14.09.2010 21:21

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

Krásný čerstvý závan pravdy ze starých časů!!!!

64 88.?.?.?

MISTROVA SLOVA JSOU NESMRTELNÁ !!!
Mistr Jan Hus

Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata s stříbra.
Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají.

Chceš pokřtít dítě? Zaplať!
Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno.

Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa?

A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil.

Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lidé vás vidí.
[vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

228114

15.09.2010 23:14

Príhovor Fidela Castra pri prezentácii knihy „Strategická kontraofenzíva“

Je nutné posuzovat podle objektivních dat

64 88.?.?.?

Kojenecká úmrtnost je na Kubě lepší než v USA - 6,8 a Kuba - 6,2
úmrtí na 100 000 obyvatel. Střední doba dožití je opět na Kubě lepší než v USA a dosahuje úrovně Evropy - Německa, Rakouska.
USA má cca 76 let a Kuba má cca 79 let!
Tahle data jasně vypovídají, jaká je "úroveň" života na Kubě!
A bohužel trendy hovoří jednoznačně ve prospěch Kuby, která má jasně našlápnuto dopředu a k postupné ekonomické prosperitě, ale astronomický dluh USA se již nedá bez drastických opatření vůbec zaplatit! Mafiánský kapitalismus se zřejmně nepovedl a Kuba může z dalšího světového vývoje jenom profitovat.
A Vangaurda pošlete klidně do řitě, to není člověk, který má zájem diskutovat,již zde několikrát prokázal, jak mu Zvědavec leží v žaludku a udělá jakoukoliv křivost a špatnost, aby Zvědavci ublížil, už jenom tím, že bude "otravovat" čtenáře a zaclánět v diskuzích s úplně vadnými a lehko vyvratitelnými názory, i když ty jeho plky se nedají ani jako názory do diskuze
připustit - to je jasný případ všeobecného posunu hodnot.

228172

16.09.2010 23:37

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

64 88.?.?.?

Kuba už je cca 20 let v klidu, ale za to teď máme jiné "kamarády"
z Izraele, kteří nic nikam nevyváží, ti už jenom kradou a vraždí!
A globálního hajzla v podobě USA , kdy nikoliv Rusko je ten špatný stát , ale USA,protože celosvětovou finanční krizi zavinila a způsobila prolhaná a zlodějská bankovní mafie z USA, pod vedením těch správných vyvolených!!! Celý svět dnes poslaly do sraček USA, které si teprve "vymlsáme"!
Kuba už jsou jenom zašlé vzpomínky a pokud půjde čínskou cestou má naději na zotavení a na Kubě už potom bude dobře!
Zato USA pomalu a jistě směřují pod kytky, protože dluh, který mají, se již nedá běžným způsobem uhradit!!!
Americké svině potřebují zase vyvolat nějakou válku!
Dědek Castro má pravdu!

228224

17.09.2010 10:29

Kdo vlastní americký dolar?

Kdo škodí a okrádá celý svět!

64 88.?.?.?

Je nám stále podsouváno, jací jsou naši nepřátelé, islám,Irán,KLDR, Kuba, Rusko a nevím kdo ještě , ale největší svině, které okrádají celý svět a které zavinily a způsobily světovou krizi,je prolhaná,zlodějská, nenažraná bankovní mafie z USA,povětšinou řízená a vlastěná našimi "vyvolenými"!!!!
Taková je pravda!!!! Mafiánský kapitalismus musí být odstraněn, jenom je otázka,jakou formou ekonomického systému ho nahradit a hlavně jak ho nehradit bez větších otřesů a násilí!!!!
Nějaké revoluce nepřicházejí v úvahu, protože se zase zmocní vlády špatní lidé, povětšinou ještě systémově horší, než parta zlodějů a vrahů současného mafiánského kapitalismu!!!!! Historie nás již dostatečně poučila!!!!
Ani čínský model není pro "západ" příliš vhodný, protože Čína se teprve do našich systémových problémů dostane /plýtvání se vším,nezaměstnanost, korupce,pouliční zločinnost apod./, takže je nutné zvolit zcela odlišnou organizaci společnosti, než dosud ,která je založena na naprosto nesmyslné doktríně ustavičného rústu a konzumu nade všechny meze!!!
Předtím ale musíme zbořit a odstranit vrahounský a zločinný mafiánský kapitalismus a potrestat jeho původce!!!!
Jako jsme se dostatečně nevyrovnali s komunismem a trpíme za to , je nutné přísně postihnout nynější zloděje a zločince všeho druhu!!!!

228233

17.09.2010 10:45

Falešné registrační průkazy voličů ohrožují afghánské volby

A kdo dnes vlastně v Afganistánu vládne?

64 88.?.?.?

Na tuto otázku je velmi těžká odpověď a proto také budou stejně volby fraškou. Drogová mafie, globálně řízená si přeci nenechá vzít svoje zisky a místní "lordové" si nenechají vzít svoje pašalíky!! Mluvit o volbách v Afganistánu je hodně odvážné, alespoň já si představuji volby trochu jinak - kde v oblastech ovládaných místními "náčelníky" a "Taliby" si nikdo ani nedovolí kandidovat proti nim - jednak je to na tamější zvyklosti neslušné!- přeci "vládci" se skládá plná podpora a poslušnost a potom takový opoziční adept je podřezaný dříve, než se vůbec stačí někde zaregistrovat!!!!!
Takže při vyslovení obratu - volby v Afganistánu, se musím jenom hodně hlasitě smát!!!!!
Nakonec vše hovořící a plně ilustrující je výsledek minulých prezidentských voleb, kdy bylo jasně doloženo , že prezident byl zvolen podvodně, ale bylo konstatováno, že to jinak nejde a že je lepší, když bude podvodník,zloděj,vrah a okupantská loutka
prezidentem, než aby zavládl chaos!!!!!!
Volby v Afganistánu - jasný "Kocourkov" a řehtám se na celé kolo!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228234

17.09.2010 11:24

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

64 88.?.?.?

USA v šoku: Do chudoby spadlo na 50 milionů Američanů
Na hranici, definovanou ve výši ročního příjmu necelých 11 tisíc dolarů na jednotlivce a 22 tisíc dolarů na čtyřčlennou rodinu, nedosáhlo více než 14 procent Američanů, jinými slovy každý sedmý obyvatel nejmocnější země světa.
Nejvíce postižené jsou děti
Statistici ve své zprávě upozornili, že nejnovější vlna chudoby postihla nejcitelněji děti. Každé páté americké dítě vyrůstá v současnosti v chudobě.
Televize NBC ve svých večerních zprávách ukázala příběhy středostavovských matek od dětí, které nemají na nákup základních potravin.
Oficiální míra nezaměstnanosti v USA je sice cca 9,6% , ale ta skutečná atakuje hranici 20%!
Ráj na zemi přichází z USA!!!
Hlavně zde potřebujeme nějaké americké základny a radary!!! Bez toho nepřežijeme!!! A také musíme více peněz strkat do Afganistánu, aby naši velezrádci jako je křivá huba a kníže byli zasunuti v americké řiti co nejdále!!!!!
Holandsko je daleko bohatší země než Česko a jejich vojáci opustili Afganistán již před rokem a NATO se nezhroutilo!!!!
Nakonec je všem známe, že v Afganistánu "vítězíme" už 9 let a úplně na hovno,jenom vyhozené peníze a zmarněné životy!!!!!
Tady šetříme, dřeme z kůže invalidy a sociálně potřebné občany, ale na rozhazování miliard v Afganistánu je peněz dost!!!!
Doufám ,že se dočkám, až taková velezrádná svině jako je křivá huba Vondra a ostatní velezrádci budou viset na Václaváku na šibenici!!!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

228237

18.09.2010 22:41

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

64 88.?.?.?

Především naši přátelé "vyvolení" zaťali do státní žíly!!!
Naši veleúspěšní "podnikatelé" shodou okolností "židáčkové"
Železný a Lauder,kteří tento stát "opucovali" na kauze televize NOVA o takovou kulatou sumičku 10,5 miliardy korun českých, se nám vesele pochechtávají, jak si s českým státem vytřeli pozadí!!! Nebudu řešit, kdo zavinil, že 10,5 miliardy odplynulo ze státního rozpočtu někam a nikdo nebyl potrestán a po nikom se neráčila chtít náhrada škody!!!!
Blbý daňový poplatník unese všechno!!!
Největší "tunel" byla přeci Komerční banka, kterou vedl oceněný manažer roku a velká hvězda ODS ,generální ředitel Salzcman, kterému nějak v bance v kase chyběla také taková kulatá sumička 70 miliard korun českých a pan ředitel byl "odejit", ale penízky už nikdy nikdo neviděl!!! Kolem KB se vůbec děly věci - příkladně ona záhadná suma 9 miliard Kč poskytnutého úvěru pro rakouského šíbra Alona a nikdy nesplaceného!!! Kolik bylo poskytnuto naprosto "levých" úvěrů korupčním způsobem za mnoho stovek miliard korun a nejenom Komerční bankou, které potom byly vyvedeny do Konsolidační agentury, kde si je páni podnikatelé kupovali přes nastrčené firmy za méně jak 20% původní hodnoty!!!!

PRÁVĚ Z TOHOTO OBDOBÍ JE NEJVĚTŠÍ PODÍL NYNĚJŠÍHO STÁTNÍHO DLUHU
VE VÝŠI PŘIBLIŽNĚ 600 AŽ 700 MILIRD KORUN !!!!!!!!!!
ROZKRADENÉ BANKY, KTERÉ BYLY PŘED KRACHEM, SE MUSELY "OČISTIT",DLUHY BYLY POSTOUPENY KONSOLIDAČNÍ AGENTŮŘE A TAM SE V TICHU PENÍZKY VYTRATILY A NIKDO NEVÍ KAM, NIKDO ZA NIC NEMŮŽE, NIKDO NEBYL OBVINĚN A PO NIKOM SE NECHTĚLA NÁHRADA ŠKODY!!!
A DAŇOVÝ POPLATNÍK ZAPLAKAL - VŠECHNO DNES MUSÍ ZAPLATIT,PROTOŽE SE V TÉ DOBĚ KAŽDÝ BÁL PŘIJMOUT NĚJAKOU POLITICKOU ODPOVĚDNOST, TAKŽE DLUHY KONSOLIDAČNÍ AGENTURY SE KOULELY JAKO SNĚHOVÁ KOULE PŘED SEBOU A ROSTLY AŽ TEĎ NAJEDNOU "BUBÁK" DLUHŮ VYPLUL NA POVRCH A NEJVĚTŠÍ ZLODĚJ VŠECH ZLODĚJŮ FUTRÁL KALOUSEK ROZESÍLAL OBČANŮM PŘED VOLBAMI POŠTOVNÍ POUKÁZKY NA ZAPLACENÍ 120 000 KORUN !!! TOMU SE ŘÍKÁ CHUCPE !!!!!!
ANI SE MNĚ DÁL NECHCE POKRAČOVAT PSÁT !!!! KAŽDÝ ČTENÁŘ ZNÁ DALŠÍ PŘÍBĚHY ZE SVÉHO OKOLÍ A SVÝCH ÚŘADŮ !!!!
CO BUDEME DĚLAT VÁŽENÍ PŘÁTELÉ? PSÁT NA HRAD ASI NESTAČÍ !!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

228320

18.09.2010 22:57

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

64 88.?.?.?

O Číně vůbec nic nevíš!!!!!
Čína zavede již brzo všeobecné zdravotní pojištění /zatím ho nemá ani USA !!!/ a sociální pojištění pro každého Číňana / důchody na penzi, podpora v nezaměstnanosti !/, což je v Asii jev zcela neobvyklý!!!! Také se blýská na lepší časy i v lidských právech, protože centrální moc, kterou má zatím Komunistická strana, si je velice jasně vědoma, které všechny "neduhy" vedly k pádu "socialismu" ve východní Evropě a SSSR a těch se jistě bude chtít vystříhat!
Nakonec životní úrověň v Číně stoupá nebývalým tempem i pro "obyčejné" občany, takže nějaké "revolty" v příštích desítkách let nikdo z ekonomických expertů nepředpokládá! Je jasné, že také čínský model ekonomiky založený na konzumu se dostane na křižovatku, tak jako u nás na západě, ale to už nás nikoho hlava bolet nebude!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228324

18.09.2010 23:16

Castrovo „vyznání“

CELOSVĚTOVOU KRIZI ZAVINILA BANKOVNÍ MAFIE Z USA !!!!

64 88.?.?.?

Protože začala prodávat "deriváty" , které byly "nehodnotné"
a banky po celém světě, které je nakoupily , třeba především na Islandu se prostě dostaly postupně do stejných sraček jako
nenažraná a zlodějská mafiánská bankovní banda z USA!!!!
A kecy o tom, že celosvětovou krizi nikdo nezavinil si nech pro svojí babičku!!!!
Nechci tady rozpitvávat, jak americká bankovní mafie protlačila v roce 1999 zrušení regulace pro bankovní sektor, která platila v USA od roku 1933 a prakticky po 10 letech kasínového mafiánského kapitalismu poslala celý bankovní svět do sraček, ze kterých se svět ještě zdaleka nevzpamatoval a není vyloučen fatální konec celého současného bankovního systému!!!!
Jenom je mně krajně podivné, jak se najednou celý svět dostal do "dluhů" a co za tím všechno je!!! Není jeden stát v Evropě, který není těžce zadlužen a USA mají takový ranec dluhů, že je nejsou schopny běžnou cestou ani splatit!!!
Jenom nevím, kdo je "věřitelem" všech těchto astronomických
čísel dluhů všech států!!!! Zda si z nás na celém světě náhodou někdo nedělá nehoráznou "prdel"!!!! Teď po "útoku" v roce 2001 na WTC je už možné všechno!!! Ani už nevím, jak se jmenuji!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228328

18.09.2010 23:33

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

64 88.?.?.?

Tedy zdali chceš tvrdit, že je Železný oběť, tak já jsem panna Orleánská!!!!!!!!!!!!!!!
Už celé založení televize NOVA byl jeden velký podfuk - nakonec to bylo trestně žalováno, ale nic se nepodařilo dokázat!!!
Jenom si nech projít hlavou a dohledej si, pod jakou záminkou byla televize NOVA jako celostátní kanál založena, kým a co se z televize NOVA nakonec vyklubalo za neuvěřitelnou sračku a konzumní sviňárnu, všeobecně zvanou "lampa blbých"!!!!!
NOVA dostala celoplošná práva za "hubičku" na především osvětový a silně vzdělávací program, který by "pozdvihnul" národ z marastu totality!!!!! A co je NOVA od začátku? Stoka a to jsem velmi slušný!!!! Železný měl být veřejně popraven na Václaváku u zdi Národní muzea jako to schytal Čaučesku v Rumunsku!!!!
Zločiny na národě se nechají dělat různým způsobem!!!
Čaučesku vraždil národ fyzicky a lotr Železný po mnoho let duševně!!!! Nevím , co je horší a škodlivější !!!!

228330

23.09.2010 03:20

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

64 88.?.?.?

Dacia nebylo žádné "luxusní komunistické" auto, nýbrž špatně vyrobený licenční Renault 12! A teď se můžeme ptát, kdo za to mohl. V SSSR vyráběný licenční FIAT 124 - VAZ - LADA byl velmi kvalitní vůz, který se s úspěchem vyvážel i na náročné západní trhy a třeba velmi úspěšný typ LADA NIVA slouží v západních horských oblastech zemí, jako je třeba Rakousko, do dnes!
Takže jedna licence se podařila a tam , kde si Francouzi nepohlídali licenci, vznikal špatný výrobek. Také první DACIE , kde byl ještě v továrně licenční dozor, byly velmi kvalitní!
Kvalita padla, až si DACIE začali dělat Rumuni sami!!!
Takže kvalita auta je závislá na poměrech při výrobě a "komunismus" s tím nemá co dělat. Pivo Budvar bylo dobré i za bolševika a je také dobré dnes, i když je vařeno v Národním podniku a kvůli ochranné známce bude dobře, když zůstane Národním podnikem i nadále! Takže pít "komunistické" pivo Budvar, byla vlastně partyzánská činnost!!!!
To zase už za prudkého "kapitalismu" chytili v "kapitalistickém" pivovaru v Kolíně, jak cikáni močí do piva,tak celý "kapitalistický" pivovar v Kolíně uzavřeli a zlikvidovali!!!!
Takže tady vidíš milý vole Vojto 49,jaké blábolíš nesmysly !!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228532

Několikrát jsem pročetl výrok o zrušení osvobozujícího rozsudku v plném rozsahu a nějak jsem nepochopil smysl textu. Také nejsem právník a v oboru se málo orientuji, spíše dám na selský rozum, který asi v právu nepochodí.
Moc hezký je text v BL - Politikové nemohou uzákoňovat minulost.
Se svobodou slova se příliš odvolací soud nepáral, svoboda slova je to,co uzná soud! Svoboda slova musí být z principu absolutní, jinak ztrácí deklarovaná svoboda slova smysl!
Jsem velmi zvědav, jak bude soudit nová soudkyně a když rozhodne, že se stal trestný čin, jaký bude trest.
Pokud je u soudu "politické zadání" na odsouzení pana Stwory, nelze se trestnímu stíhání divit.
Karel Havlíček byl také Rakouskem odsouzen, ale Rakousko si jenom "vyrobilo" nesmrtelného "martýra", o kterém se bude učit mnoho generací studentů.
Já být panem Stworou, soudu bych se vůbec nebál! On mu totiž soud nemůže vůbec ublížit, pouze prospět, ať již bude rozsudek jakýkoliv!Na podmínku to těžko vypadá, možná v nejhorším případě nějaká pokuta, ale všeobecná podpora Zvědavce za takovou oběť stojí! Soud může být paradoxně jenom přínosný!
Když bude pan Stwora právoplatně osvobozen,bude dobře, pokud dojde k odsouzení, je otázka jaký zvolí soud druh trestu, ale doba není příliš nakloněna trestání za názory!
Brožová za "politické" procesy ještě sedí, takže by se také paní soudkyně Mrázková mohla chytit za nos a nesoudit "politicky" , protože by se mohla v brzké době dostat do podobné pozice,jako Brožová!Poměry se mohou rychle změnit a soudkyni Mrázkové, by mohla kauza Stwora "zlomit" vaz! O Zvědavce a pana Stworu se nebojím,Zvědavec je již příliš "profláknutá" figura, aby byl jenom tak "vláčen" před soudy a v médiích!

SVOBODU SLOVA NELZE DĚLIT, TA BUĎ JE, ANEBO NENÍ!!! JINÁ VARIANTA JE NEZÁKONNÁ CENZURA A TO UŽ JSME TADY V ČESKU MĚLI A NĚJAK MOC DOBŘE TO NEDOPADLO!

228805

27.09.2010 15:14

Stuxnet – první počítačový virus určený k fyzickému zničení konkrétního cíle

RE: Pokud by vás zajímalo, kdo dal pětku pět minut po vydání tohoto článku

64 88.?.?.?

TOMU BLBEČKOVI NA YUKONU UŽ NAMRZLA PALICE !!! PROSTĚ ZAPŠKLÝ,ZLOSTNÝ,DUŠEVNÍ CHUDÁK A TĚCHTO DUŠEVNÍCH ONANISTŮ JE NA LEHOŽUMPĚ CELÁ ŘADA !!!!! ONI NEMAJÍ ŽÁDNÝ NOSNÝ PROGRAM, JEJICH PROGRAMEM JE DESTRUKCE, TAK JIM DĚLÁ RADOST, KDYŽ MOHOU ŠKODIT !!!! JEJICH OPĚVOVANÉ USISRAELSKÉ ZLOČINNÉ IMPÉRIUM KLESÁ KE DNU A ONI SE JIŽ ZMOHOU TAK AKORÁT NA DÁVÁNÍ "PĚTEK" !!!!
KAŽDÝ, KDO NEKDÁKÁ NA LEHOŽUMPĚ DO TAKTU JEJICH STÁLE STEJNÝCH ONANISTICKÝCH KECŮ JE KOMUNISTA A S TÍM SI JEJICH MOZEČKY VYSTAČÍ !!!!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

228840

Počítačově řízeny jsou dnes všechny energetické sítě - plyn,el.energie,voda,dálkovody tepla apod.
Článek říká, že není daleko doba, kdy bude možno počítačovým virem tohoto nového typu napadnout i všechny ostatní systémy, které jsou přes síť řízeny!
To zrovna dobrá vyhlídka není! A stačí jenom jeden pokyn, jedno kliknutí a už se vezeme! A co třeba zabezpečovací systém na dráze? Když nechám srazit Pendolíno, to je na mrtvoly "vydatnější" než letadlo! Jímá mne tichá hrůza, jenom se mohu utěšovat, že se jistě najde nějaký antivirus!
A zase budeme platit - to je snad uspořádáno také proto , aby se něco dělo,aby ekonomika nestagnovala!!!
Když není kšeft, tak se alespoň budou vyrábět viry a antiviry
a o prosperitu je postaráno !!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228842

27.09.2010 22:25

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Co je právo?

64 88.?.?.?

Po roce 1990 měla společnost projít nějakou skutečnou "očistou" a především bylo nutné do podrobností označit zločiny minulého totalitního režimu a přesně také označit viníky !!!
Dnes je situace zcela zvrhlá, kdy za všechny zločiny komunistů
za 40 let, sedí v krimunále jedna stará slepá bába Brožová, nad hrobem a ta to všechno "zavinila" !!!
Proč nebyli potrestáni ti různí krajští a okresní tajemníci KSČ
a s STB především příslušníci druhé správy - odboru pro boj s vnitřním nepřítelem !!!! Dnes jsou honěni a dehonestováni lidé, kteří se s STB zapletli a často na nich byla spolupráce vynucena násilím a ti , kteří je ke spolupráci nutili "estébáci z druhé správy, tak těm se nestane za jejich zločiny nic!!! To byla dohodnutá plichta s Havlem a proto jsou tyhle všechny bolševické kreatury beztrestní !!!! A TO JE TEN NÁŠ NOVÝ DEMOKRATICKÝ PRÁVNÍ POŘÁDEK !!!!
Objasněnost kriminálních trestných činů je někdo kolem 20% , takže se krást vyplácí, potože riziko odhalení a potrestání je minimální a s policisty je možné se vždycky "nějak" dohodnout !!! Proč by měli být policisté slušní a nebrat úplatky, když vidí tu "novou" podnikatelskou mafii, která je v mnoha ohledech horší než rudá mafie před rokem 1989 !!!!!!
Na "honění" a souzení ptákovin, jako je Stworova kauza, je peněz dost,ale na potlačení drastického nárustu kriminality, peníze nejsou !!!! Stát v rukou mafiánů jako je u nás , je smutný příběh a světélko na konci tunelu a "tunelů" nevidět !!!

228862

29.09.2010 12:05

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Buďmě poctivý a položme si dotaz! Co je kapitalismus?

64 88.?.?.?

Kapitalismus má být poctivá a férová svobodná soutěž v naprosto otevřeném tržním hospodářství, kdy schopnější "vítězí" nad méně schopnými a tím přispívá k celkovému progresu společnosti!!!
A kde máme onu poctivou a férovou soutěž? Dovolím si poznamenat, že v prdeli!!!!
Je zde nastolen globální, mafiánský kapitalismus, který nás tak akorát zavádí do stále větších sraček!!!!!
Světovou krizi vyvolala zlodějská,prolhaná bankovní mafie z USA, která když si nakradla , ještě dostala od vlády a z peněz daňových poplatníků "odměnu" 700 miliard USD !!!! To musí vousatý Marx v hrobě rotovat smíchy, protože to nemohl ani vymyslet, kam až dojde forma mafiánského kapitalismu, kdy zisky jsou privátní a ztráty veřejné!!!
Zásada tržního hospodářství je také krach a bankrot,kdy to špatné a neschopné musí z trhu pryč a musí být nastaveny podmínky tak, aby mohli přijít jiné subjekty hospodářského práva a ty zaplnit vzniklou mezeru!!!Tomu se také v normální ekonomii říká přirozená a zdravá konkurence! Jenomže máme zde na trhu spíše "holírnu",kdy ten, kdo má větší drzost a "kule" bere všechno !!!
Také burza nemůže být "sportka a sazka", ale důvěryhodná instituce, která má především sloužit k alokaci kapitálu a podpoře ekonomiky!!!! Tady se páni takykapitalisté trochu spletli!!! Když mají choutky hrát, ať jdou do herny a ne na burzu a ke hraní ať si laskavě vezmou svoje peníze a nikoliv peníze střadatelů a firem!!!!!
To, co se dnes odehrává ve světové ekonomice žádný "kapitalismus" není, to je globální "zlodějna", prošpikovaná vraždami, kdy ani i největší korporace si nejsou jisti, zdali nepřijde ještě větší "svině" než jsou sami a nedá si je po obědě k svačině!!!!
Krásně je to vidět ve filmu Porota
http://filmy.kinotip.cz/porota-2003/ - doporučuji zhlédnout!!!
Je zde moc hezký výrok, kdy hlavní aktér říká, přeci nedáme tak závažný soud k rozhodnutí "porotě" !!!! A o tom to celé je!!!
Demokracie , kterou se ohání všechny současné vlády je zahnána do kouta , jako prašivý pes a nastává doba "nová",doba "Gottwaldova", jak se o tom zpívá v budovatelské písni!!! Ano, nastává doba korporátního fašismu a bolševizmu zároveň ! Také o tom je článek, ke kterému se vyjadřuji!!! A co s tím uděláme? Asi se bude muset zase jednou řádně vyčistit Augiášův chlév, až si to celé sedne na hrnec!!!
Čím dříve, tím lépe!!! Přeci si pořád nenecháme srát na hlavu!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228980

29.09.2010 18:55

Kolaps západní morálky

To bohužel není pokles morálky, ale jde o masový posun v psychice lidí!

64 88.?.?.?

Hodně na vině je především televize,která je schopná za několik let zírání na ty správné pořady,zdegenerovat v mozku centra, která jsou schopna vytvářet empatii a hlavně docela obyčejný a krásný pocit a vjem , mít rád!
Celé lidské chápání,je až na vyjímky, oploštělé a povrchní!
Také výuka ve školách se deformuje na "zkratky" znalostí a výuka nejde na podstatu věcí, což se halí do hávu pokroku v učebních metodách.
Lidé se stávají prefabrikovanými psychologickými zmetky. Jenom si všímejte jaká je dnes konzumována , a to je strašné slovo,kultura.
Umění je obrazem duše společnosti a běžte si poslechnout soudobou hudbu / až na vyjímky, průser a poušť/, výtvarné umění se také posunulo do "závratných" děl Knížáka a Davida Černého a mohl bych pokračovat.
V Praze je dnes možné naladit cca 17 rádií a až na Radio klasik a Radio Leonardo se jedná o naprostý duševní masakr!!!
Také nemusíte skoro v těchto rádiích poslouchat slovo, protože je celkem jedno ,kdyby mluvili hebrejsky , stejně jim ty bláboly nelze rozumět.
Obloukem se vrátím, a když si takhle "zpracováváme" populaci k podobě své, potom se vůbec nedivte, že občas někomu švihne v kouli a vystřílí své spoluobčany - naposledy v Bratislavě!!!
Když nejsou lidé "ukotveni" v citech v rodinách a k lásce k jiným lidem prostřednictvím umění,divadla a jiným způsobem, nelze se divit, že lidé hrubnou, stávají se z nich konzumní křupani a to jsou právě nejvhodnější občané "nové" doby protože drží hubu a krok a hlavně nakupují, což je pro "konzumní společnost" jejich jedinou funkcí!!!
Společnost dnes představuje onoho bájného hada, který požírá sám sebe a jak je vidět, už je kousek od hlavy a celý proces sebedestrukce je mocně podporován, ale nevím, co se bude dít se společností za bé! Za á již známe , ale za bé se necháme teprve překvapit!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

228990

30.09.2010 15:41

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Kto to zastaví?

64 88.?.?.?

Z lehožumpy zase vylezla pakáž Vojta49 a R.R. senior, kteří budou zlehčovat zločiny US army,kdy je jasné, že zde byly použity zakázané bojové prostředky!!!
Nic nemůže omluvit zločiny amerických vrahů.Napadení Iráku a Afganistánu pod záminkou terorismu je dnes neudržitelné.Je zbytečné dohadovat se s vrahy a jejich českými podržtaškami
a řiťolezci!!! Oni budou jenom lhát a mlžit, nikdy nepřiznají
zločiny, kterých se dopustili.
Bohužel, žijeme v nemocné době, kde vládne lež a násilí.
Vůbec už se dnes nedivím, že pro značnou část světa je dnes USA nepřítel číslo jedna a jenom se podivuji,že si sami Američané doma nezjednají pořádek,když už znají realitu a pachatelé těchto zločinů z řad politiků a vojáků nejsou dávno na mnoho let v kriminále!!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

229034

01.10.2010 15:58

Zabíjení pro zábavu

Současné USA - zloději a vrazi !!!!

64 88.?.?.?

US army je celému světu prezentována jako "mírová" armáda,roznášející demokracii a všude, kde je , nezištně pomáhá místnímu obyvatelstvu , dětem rozdává před kamerami bonbóny,
ale když kamery zhasnou,tyto děti znásilňuje a vraždí, vraždí úplně nevinné nahodilé civilisty pro zábavu a z jejich těl si odebírá suvenýry!
K ruské armádě lze mít jistě také výhrady, ale v Čečensku bych to neviděl tak horké, protože tam na straně Čečenců také působili najaté žoldácké síly z arabských zemí, kteří podřezávali ruské vojáky,vydloubávali jim oči za živa a podobné "chuťovky"!
Potom se nelze divit, že ruští vojáci / jejich kamarádi / jim opláceli stejnou mincí!
Už celý počátek USA je jeden velký masakr, vyvraždění indiánů je dostatečně známé,doba otrokářská je také velmi temnou minulostí USA, takže bude dobře, když budou především USA držet hubu a především si zametou před vlastním prahem, když chtějí vytrubovat do světa, že jsou světovým "pilířem" demokracie a cností!
Zatím to tak vůbec nevypadá! Naopak, světovou finanční krizi zavinila a způsobila právě nenažraná, prolhaná a vrahounská bankovní mafie USA!!
Bývala doba,ještě tak před cca 30 lety, kdy světové mínění, hlavně mladí lidé , vzhlíželi ke Spojeným státům severoamerickým,jako k modle všeho , kultury a podobně!
Ta doba je dnes nenávratně pryč! Dnes převážná část obyvatel a hlavně mládeže Evropy, pohlíží na USA, jako na stát, kde se začíná rodit fašismus,stát, který podporuje mučení!, jako na stát světového zloděje a vraha a světového kazisvěta a ďábla!
Hlavně válka v Iráku,Afganistánu, podpora Izraele v jeho vraždění v Gaze, to všechno jsou příčiny!
Když ještě existoval SSSR, bylo možné svést americké vraždění a krádeže na boj proti komunismu, ale takový nepřítel už cca 20 let není a teprve teď lidem na světě dochází, co jsou "Američané" za svině, ale abych byl korektní, 90% Američanů je v pořádku, jenom mají zločinnou vládu, zrovna jako v Izraeli, kde také není možné vystupovat proti běžným občanům Izraele, ale proti sionistické menšině! Vždy je nutné pečlivě odlišit a neubližovat lidem, kteří mají svých problémů dost a nekradou a nevraždí!! Proto také nejsem zastáncem nějakého antiamerikanismu
a také nejsem přívržencem komunistů, jak bývá často současným kritikům USA podsouváno, že jsou označeni za "sockomouše", když protivníkům v diskuzi dojdou argumenty!
Jenom si myslím, že současnému mafiánskému kapitalismu dochází rychle dech a musí se v něco rychle přerodit, bohužel netroufnu si říci, jaký by měl být model společnosti, který přijde potom!
Bude to společnost "bez peněz", jak prognózují někteří renomovaní ekonomové? Nezaměňovat s komunismem! Peníze v podobě, jak je užíváme, jsou počátkem všeho zla a destrukce společnosti a proto budou muset skončit!

229103

01.10.2010 18:30

Zabíjení pro zábavu

Američané neměli ve Vietnamu,Iráku a Afganistánu co dělat, jsou to sprostí a vraždící okupanti!!!!

64 88.?.?.?

Nemám zájem omlouvat ruské či vietnamské válečné zločiny, ale to je přeci diametrální rozdíl!!!
USA a její armáda ,světová nositelka "demokracie" a "svobody" a najednou vraždí, mučí, krade a okupuje !!!!
Nebo snad chcete někdo srovnávat slovutnou a opěvovanou
US army s Rudou armádou, nebo armádou Vietkongu !!!
To už jste tedy poklesli hodně nízko.
Ale jak je vidět, ona se v globále vojenská hovada mezi sebou příliš neliší!!! Je to jedna vrahounská smečka. Proto je nutné US army eliminovat z Evropy a nikoliv jim lézt do řitě, jak to dělají naši velezrádci křivá huba a kníže!!!!

229116

03.10.2010 12:34

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Problém je jinde, to co se dnes provozuje v USA, má do skutečného kapitalismu hodně daleko!

64 88.?.?.?

Kapitalismus má být především otevřená ekonomická soutěž,
skutečné tržní hospodářství, kdy je u vlády skutečná demokracie!!!
Bohužel, to co vidíme, je mafiánská parodie na tržní hospodářství, kdy nadnárodní korporace ovládají vlády,burza je podvodná - je podobná spíše herně! a nikoliv instituci sloužící k alokaci kapitálu a podporující všeobecný rozvoj ekonomiky!!!
Jak je možné v tržním hospodářství "projebat" 700 milird USD a když má dojít k zaplacení dluhů soukromých subjektů, tak vláda řekne, vezmeme peníze daňovým poplatníkům a peníze, které zpronevěřily privátní osoby jsou z veřejného rozpočtu uhrazeny!!!! Tak takhle "kapitalismus" fungovat nemůže!!!!!!
To je kapitalismus mezi nohama!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

229226

03.10.2010 19:09

Ve vyšším zájmu

Původně jsem se již zařekl, že nebudu nic psát,ale když zde čtu příspěvky, nedá mně to!

64 88.?.?.?

Položme si jasnou otázku: Komu vadí pan Stwora a Zvědavec.
Když vezmu patro po patře, společeskou hierarchii, tak dojdeme k zajímavému zjištění. Úplně nahoře to nebude, tam mají jiné starosti a pro ně je Zvědavec něco jako hmyz, který bzučí a bude vždy bzučet, ale nic moc se nestane. Kolik už je dnes nejenom u nás, ale i na světě stránek a blogů, které jsou daleko údernější než Zvědavec.
Ani ze židovské obce to nikdo nebude, ty mají také jiné starosti!
Takže dojdeme k jednoduchému závěru, v justiční mafii, se vynořil jedinec, nebo spíše nějaká "partička" a ta se rozhodla, tak a my toho Stworu "uděláme"!
Za trestním stíháním pana Stwory není žádný "státní" ani "vyšší" zájem, to je pouze a jedině justiční zvůle někoho, kdo má tuto možnost a jenž si může s justicí dělat a hrát si, jak se mu zlíbí! Je to můj názor a myslím, že bych ho mohl i podpořit příklady. Tady se celkem běžně soudí na objednávku a ani to nemusí být nějaká slovutná kauza, jako Čunek!
Vždyť přeci již existuje rozsudek, kde je obhájen výrok o "justiční mafii" a soudce Kučera z nejvyššího soudu, přeci přišel o talár,právě v souvislosti s Čunkem.
Justice je prolezlá korupcí a na daleko vyšší úrovni , než jsou nějaké "úplatky"! Zde se obchoduje se zájmy a posty a pokud si na Stworu zasedl nějaký "tučný" justiční kanec , bude mít nejspíše problémy. Rozsudek bude zase šalamounský , aby se nedal napadnout!
Myslím, že původní rozsudek byl správný, podle dikce zákona již bylo projednání před soudem, dostatečným poučením pro pana Stworu,že se úplně všechno psát nemůže a tím měla celá kauza skončit. Krajský soud by měl osvobozující rozsudek potvrdit, protože ke skutečnému trestnému činu nedošlo.
Bohužel je zde jiný zájem, než justiční! To je právě naprosto protiprávní moment celého příběhu.
Jsme v oblasti trestního práva, kde uložený trest má být dostatečnou generální prevencí a odstrašením pro případné nějaké další takové konání a to soud beze zbytku i osvobozujícím rozsudkem splnil!
Myslím, že by bylo na místě začít uvažovat o podání milosti ve prospěch pana Stwory prezidentem republiky,což může každý občan, protože zde jde o jasnou justiční šikanu!
Co se stane, když bude pan Stwora a Zvědavec odsouzen? Jenom mezinárodní ostuda, žádnou generální prevenci rozsudek nepřinese, tudíž nemůže mít ani právné odpovídající účel a váhu! Je prostě k ničemu, jenom si někdo v justiční mafii zahojí ego, že si může všechno dovolit!!!!
Zde již vůbec nejde o nějaké "žalovatelné"výroky, ty jsou až úplně vzadu a zcela podružné!
Podstatné je na celé kauze, my chceme Stworu odsoudit a proto ho odsoudíme, protože my jsme justiční mafie a my si můžeme v tomhle státě dělat co chceme a nějaký Stwora je nám v podstatě u pr@dele!!!
Bránit se je nutné, protože dnes je odsouzen Stwora a ...

Automaticky kráceno

229253

03.10.2010 19:11

Ve vyšším zájmu

RE: Původně jsem se již zařekl, že nebudu nic psát,ale když zde čtu příspěvky, nedá mně to!

64 88.?.?.?

Bránit se je nutné, protože dnes je odsouzen Stwora a zítra to může být kdokoliv z vás a je zcela nepodstatné za co!!!!
Hůl se vždy najde, třeba "špatné" daně a těch záminek je nekonečná řada!A nehledejte v tom nějakou ideologii, nebo rozumný důvod, žádný není, pouze puštěná "moc" ze řetězu,zloba a úskoční lidé!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

229254

08.10.2010 13:05

Historie fašistických plánů na vybudování jednotné Evropy

Myšlenka sjednocené Evropy není špatná

63 88.?.?.?

Jenom je otázka formy! Původní EHS fungovalo dobře, šlo o ekonomickou spolupráci, výhodnou pro všechny členy.
Dnešní EU má však tolik zjevných vad a chyb, že je pouze otázkou času,kdy dojde k velikému štěpení, nebo úplnému rozpadu!
Celá poslední přijatá smlouva je jeden velký problém, kde nejsou jasně dané mantinely a možnosti vynucení nastavených ekonomických parametrů! Nejlepším příkladem je Řecko, ale už dávno předtím, ani velké státy neplnily kritéria a bylo potřeba vyjímky!!! Celý systém, kdy nejdříve musí státy zaplatit a potom jsou jim milostivě nějaké fondy určeny je naprosto scestný!!!
Pokuď EU,tak musí být jasně stanoveno, jaké "služby" bude EU jednotlivým státům poskytovat a co za to bude chtít!!!
Není možné, aby velké státy "válcovaly" ty malé,zmocnily se monopolně jejich trhů a potom na ně vyvíjely "diktát"!
Taková EU už dlouho nevydrží!
Musíme se nejspíše vrátit zpátky a zachovat to, co je dnes v EU velmi příjemné,třeba že nemáte od nás až k moři hranice a já pořád při vzpomínce, co člověk zakoušel od "pohraničníků" a "celníků" jsem velice rád, že jsem se dožil podobných "vymožeností"!
Je nutné začít kardinální revizí smluv, které jsou uzavřeny úplně blbě a vytvářejí pitomosti,které se byrokracie v Bruselu ani nesnaží řešit, jako je "pomazánkové máslo" a podobné vysoce "aktuální" ptákoviny.Přitom cca 30 milionů nezaměstnaných a těžká zadluženost některých členů, přesahující 100% DPH je nosné a palčivé téma,zrovna tak jako těžká vlna stávek! To jsou skutečné problémy, ale o těch se nějak "nemluví", není to slušné!
Je lépe mazat med občanům EU kolem huby,překládat jim jak "vítězíme" 9 let v Afganistánu!!!!
EU založená na lžích a podvodech brzo zkrachuje!
Také především politicky se musí EU dostat ze slepé koleje!
EU nemůže již podléhat zbankrotělým USA a musí si hledat svůj prostor.Také NATO se dostalo úplně někam jinam, než má v zakládací smlouvě , jako obranná aliance.
EU a NATO jsou dinosauři současné politické scény a je otázkou, jak dlouho přežijí!
Žádné nebezpečí EU odnikud nehrozí, ani ekonomické a ani vojenské!!!! Třeba Rusko, nebo Irán je uměle vytvářený nepřítel!
Rusko si lebedí, že má kam prodávat suroviny a auto Škoda je v Rusku zcela vyprodaná , na Fábii se v Rusku půl roku čeká a přitom je dražší asi o 20% , než v Česku!Takže, jaký nepřítel?
Největším nepřítelem EU jsme my sami!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

229597

12.10.2010 20:44

V Evropě končí sociální smír

Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !

63 88.?.?.?

Je celkem zbytečné se unavovat celkem jasným ekonomickým faktem,
o "bankrotu" systému, který je založen na zcela nesmyslném růstu a konzumu za každou cenu a který rozpoutal globální krizi, když nám bankovní mafie z USA ukázala skvělou cestu k "zářným zítřkům",kdy se dnes Amerika podobá Titaniku! Nahoře se hraje a plesá a do trupu už nezadržitelně vniká voda.
Jenom vznáším prostý dotaz, co bude potom a jak "velký třesk" dopadne.
Je podzim a jsem smutný, ale nejenom z něho! Vždy jsem byl velký optimista, ale čuju velký mazec! [pláč]

229891

16.10.2010 01:19

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

RE: A zachránit jim holé zadky museli opět Američani. Hlavně, že je na koho nadávat,

63 88.?.?.?

Ano,ano, Američané způsobili hodně holých zadků, když vyvolali světovou finanční krizi! A bez nadávání!

230074

20.10.2010 11:19

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Dovětek za článkem nemá pravdu!

63 88.?.?.?

Dnešní sociální bouře ve Francii / možná není dobrý termín "sociální bouře" - spíše jde o projev krajní nespokojenosti se stavem společnosti a politikou vlády!/ jsou již jenom tou poslední třešinkou na dortu, který mafiánská kapitalistická vláda staví!
Výbuchy nespokojenosti především mladých lidí jsou velice pochopitelné - zkuste najít ve Francii práci? Jde o systémovou poruchu mafiánského kapitalismu,který se již také vzdálil od demokracie!
Je to stejné jako u nás a Francouzi se tentokrát hodně naštvali a dotáhnou protesty do konce. Tato vláda ve Francii skončí a pád vlády bude mít vliv i na poměry v EU!
Kdopak zavinil celosvětovou krizi?
Především nenažraná, prolhaná, zlodějská , bankovní mafie z USA,
jejichž zlodějské produkty zasáhli ostatní bankovní svět, který je na ní navázán!!!
Takže začátek je zde - donutit bankovní zloděje, aby nahradili ztráty, které způsobili!!!!
A bohužel, spojení politiky s celosvětovou bankovní mafií, je více než zřejmé! Proto budou protesty pokračovat a to jsme jenom na začátku! Lidí chtějí spravedlnost a skutečnou demokracii, nikoliv dnešní stav , který nevládne jenom ve Francii!!!
Svět se dá do pohybu, zrovna tak jako před cca 200 lety Velkou francouzskou revolucí! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230301

20.10.2010 12:10

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Kdo neviděl, nemá představu - české titulky.

63 88.?.?.?

Jde o starší video, jsou nová , ale výkon britských satiristů je obdivuhodný!

http://www.youtube.com/watch?v=jUrC5yd7_F0&p=5D1E1...
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Ještě další od stejných autorů.
http://www.youtube.com/watch?v=YbD-omir4c0&p=5D1E1...
http://www.youtube.com/watch?v=byInp8pUKoM&p=5D1E1...

230305

20.10.2010 12:48

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Už asi nechceme být "dobrými" občany, džbán začíná přetékat!

63 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=z0owiLPNv6Y&feature...
Video má české titulky a je zde mnoho námětů a odpovědí.
Je lépe vidět a přemýšlet, než se zde povrchně dohadovat!
Každému doporučuji, i když zde nejsou všechny "lumpárny" sočasného systému mafiánského kapitalismu popsány, základy přeci ano.
Současná situace ve Francii je jenom příslovečnou špičkou ledovce
řetězců "lumpáren" bank a politiky! Doufám, že společenský otřes , který bude následovat, vyvolá širokou diskuzi, ve které "shoří" současní mocní zloději a vrazi z řad vlád a ekonomiky.
Není možný stav společnosti, kdy slovo podnikatel začíná být sprosté! To je konec volné tržní ekonomiky a demokracie jako takové!!!! A o to právě některým světovým hajzlům jde!!!
Rozeštvi a panuj - války jsou ekonomické "žně" - kdopak si nese na štítě podobná hesla??????
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230308

20.10.2010 16:39

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

63 88.?.?.?

TMO jsi se svými názory tak na úrovni Nečase, "modrý" svazák, který lže, až se mu od pusy práší!
Svobodná a volná soutěž v tržním prostředí zde není, takže hovořit o kapitalismu je velice nadnesené! Používám termín mafiánský kapitalismus, který také není úplně přesný.
Kapitalismus především selhal v USA , kdy "mafiánské" soukromé banky zkrachovaly, způsobily celosvětovou krizi a přesto obdržely od státu cca 700 milard USD a jejich majitelé jsou "vysmátí" a běžní občané USA a potažmo celého světa mají tyto ztráty platit!!!! Takže , aby bylo jasno , nejsem proti kapitalismu, ale musí být opravdu "tržní soutěží" a nikoliv
světovou "cochcárnou", kde si "vyvolení" bez kontroly dělají se světovým hospodářstvím, co se jim zamane, bez ohledu na to, kdo bude jejich zlodějny platit, vydírají "demokraticky" vlády na celém světě!!! Burza , která má sloužit k alokaci kapitálu jim slouží jako herna v Las Vegas a to ještě s cizími penězi!!!!
To se to hraje!!! Současná mocenská a bankovní elita je zločinecká organizace, která již nemá s kapitalismem cokoliv společného. Ve Francii to již mnoho lidí pochopilo a oprávněně se bouří! Bohužel , když se bude kácet les, létají třísky a bez nějaké formy násilí se asi ke změnám nedojde! Dokud na světové obrzloděje,ekonomické "tasemnice a pijavice" nebude vyvinut náležitý tlak , ledy se nepohnou!
Také v Česku je situace podobná a ještě horší, protože zde ovládají ekonomiku převážně zlodějská hovada,která ani podnikat neumí, pouze krást a šlapat na krk politikům, kteří jsou dnes již zcela ve vleku těchto kreatur! Už není u nás z čeho krást a co privatizovat, tak začnou požírat jeden druhého!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230332

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 15 626 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 3

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 969,77 Kč
1 unce stříbra
567,89 Kč
Bitcoin
299 368,92 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?