Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 9 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Pokud se před mnoha lety nevyskytoval autismus v tak velkém množství, tak to opravdu asi souvisí s úrovní lékařství a s vakcinací. Prý je vysoký výskyt autistických symptomů u dětí nedonošených. U těch, které pobívali nějaký čas v inkubátoru. Jsou domněnky, že děcko v těle matky dostává nejen živiny, ale i něco, co zatím zůstává tajemstvím. (Mohou to být i nějaké živiny). Něco, co děcko nutně potřebuje pro zdraví vývoj a mimo matku se mu to nedostává. Asi něco podobného jako citová deprivace u dětí umístěných v raném dětství (do tří let) v kolektivních zařízeních - kojenecké ústavy. (Výzkum: Langmajer,Matějíček)
Takže pokud se rodí mnohem více dětí nedonošených a přežívají díky vysoké úrovni současného lékařství, tak se to (pokud je předpoklad správný) projeví bohužel i tím autismem.
Jinak samozřejmě vakcinace proti chorobám spolu s vysokým obsahem bílkovin ve stravě a vitamínů prodloužila průměrnou délku dožití a neskonale snížila dětskou úmrtnost.
PS: Asi před dvěma lety zemřelo v ČR novorozeně právě snad na černý kašel. Bylo to pro to, že mnělo špatnou reakci na první očkování. Tak druhou dávku právě s vakcínou kašlíku odložily. Děcko v té době chytlo černý kašel a zemřelo.
Jinak vakcíny které se musí po nějaké době opakovat jsou pro to, že dostáváte ve vakcíně právě protilátku. Ta po letech zmizí. Celoživotně působící vakcína je taková, že dostanete do těla oslabený virus nebo virus v minimálním množství a tělo si vytvoří protilátky a získá tím celoživotní imunitu.

268140

02.05.2012 23:45

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

78.?.?.?

Obecně je právní řád nastavený tak, aby chránil co nejvíce dítě, bez ohledu na rodiče. Jeden velice chytrý student práv mi říkal. Většina státních zástupců v ČR jsou ženy. Když se dostaneš k soudu kvůli dětem, hádej komu bude státní zástupkyně stranit? To že to ve Vašem případě takhle nebylo, ještě neznamená, že ve většině jiných to tak není. Jako Vy můžete dát příklady násilníků, já můžu dát příklady, žen které bezohledně rozbily rodiny, nebo se vykašlaly na svoje děti a nastrkali je do děcáků, nebo se o děti nestarají, ale navenek se tváří jako starostlivé matky rodu, nebo žádají zvýšení výživného a před soudem a bývalým manželem tají své skutečné vysoké příjmy. Né každý chlap je šovinista a násilník, ale ujišťuji Vás, že setkání s temnou stránkou ženské duše pěkně zacloumá i s lamželezem, který má holubičí povahu.

268147

05.05.2012 19:49

Za léčebné konopí

Poraďte

78.?.?.?

Prosím vy, kteří hulíte trávu a máte děti,co budete říkat a jak povedete své děti až přijdou na základce a později do styku s hulením ? Tedy pokud s ním nepřichází do styku již nyní skrze vás. To není jízlivě myšleno, ale vážně? Nezajímá mně názor těch co děti ještě nemají.

268407

06.05.2012 19:24

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: skodlivost

78.?.?.?

Ano máte pravdu. Vše lze zpochybnit. Kdo ví jak to s těmi studiemi je. Takže si pomůžu vlastní zkušeností. Znám nejeden příklad, kdy ženy nebyli schopné si cígo odepřít během těhotenství. Ale budiž výzkumy o vlivu cigára na nenarozený plod mohou být vymyšlené. Znám nejednu ženščinu, která odstavila děti od kojení v prvních týdnech, nebo ani nezačaly kojit a jak sami říkali pro to aby už konečně mohli kouřit. O prospěšnosti kojení snad nemusíme pochybovat. Proto se mi cigára a kuřačky (cigaret samozřejmě)nelíbí. Pokud jsou na cigárách závislé, tak jsou ochotné svou závislost pěstovat na úkor malejch bezbranejch dětí. Pro mně nejlepší odstrašující příklad proti cigárům. Jinak znám dost kuřáků, kteří chtěli přestat z finančních důvodů, ale nedokázali to. Proč se proboha dostávat do podobné situace?

268437

10.05.2012 11:48

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

78.?.?.?

Tím bych si nebyl tak jistý, že RA nepřispěla k porážce dalších spojenců Osy. Na konci války byla RA neporazitelná. Mněla tuším největší tanková vojska na světě. Jeden z jejich největších stratégů byl převelen na východ a tam zcela zlomili japonský odpor v Mandžusku. Postup RA na pevnině byl tak zdrcující, že se US obávali, že Japonci podají kapitulaci do Sovětských rukou. A tak se šmahem shodily Chlapeček a Tlouštík.
PS:Nevím, zda i v Asii mněli Spojenci nějakou demarkační čáru.
A dále tímto nesnižuji hrdinství Amerických vojáků a největší tíhu kterou v bojích nesli v Tichomoří.

268637

15.05.2012 09:48

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

78.?.?.?

Chtěl bych se Vás zeptat, když jste vystudoval teologickou fakultu. Proč se ve Starém zákoně nepoužívá výraz žid (snad kromě výrazu, že mu vrazila stanový kolík do židovin) a v Novém se používá? A dále, jaké jsou nejstarší nalezené originální texty starozákoní a novozákoní. Může jít i o útržky. Jde mi ale jen o dochované, né o ty, které poukazují na starší. Děkuji předem.

268946

15.05.2012 22:13

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

78.?.?.?

Pane Vojto,v době kdy Ježíš Nazaretský, nebo asi spíše Nazorejský (ani v tom vědci nejsou za jedno) chodil po pláních úrodného půlměsíce, byla celá oblast římskou provincií. Ta měla různé části. Galilea, Judea, Samaří atd. Na tom území žilo spousta semitských etnik. Ty měli různé náboženské představy a preference. Farizeové, Saduceové jsou nejznámější, ale bylo jich více (viz Kumrán). Těžko lze říci, že Ježíš byl žid. Nikdo přesně neví jakého byl etnika. Pokud jde o INRI, tak Ježíš Nazorejský Král Judský není totožné s židovský. Navíc si všimněte, že Ježíš byl přísně apolitický. Mluvil o Božím království. Nikoli o Velkém Izraeli od Eufratu k Nilu atpd.
Jinak pro existenci starých Izraelských království není prý v archeologii žádná opora. Žádné slavné Šalamounovo království prý nikdy neexistovalo. Není pro to žádná archeologická podpora. Starý zákon je prý konglomerát náboženských knih různých semitských kmenů z různých dob, plný snú, tužeb, náboženských představ atpd, jež později někdo uměle spojil aby vytvořil jednotný celek. Navíc prý jsou knihy i chybně překládané.
Myslím, že jako katolíci či protestanti nejsou etnickou skupinou, tak ani ti, kteří se hlásí k tóře.

268986

20.05.2012 12:02

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

78.?.?.?

Netušíte, proč se podepisovala smlouva o bytové výstavbě? Nějaké podrobnosti? České firmy neumí v čechách stavět byty? Nerozumím tomu.
Jinak z celého srdce doufám, že informace o přijetí 1 milionu obyvatel cizího státu je pohádka. To by podle mně byla katastrofa. Doslova a do písmene. Je li nás 10 miliónů, tak to znamená 10 procent obyvatel země. Jiná mentalita, jiné zvyky, jiný pohled na život a spoluobčany. Dovedete si představit těch zákoných vyjímek kolik se jim pány v parlamentu dostane? Kdo je bude živit. Dovedete si představit, že při dnešní nezaměstnanosti budou češi ztrácet práci ještě kvůli přistěhovalcům. Podle mně by tohle byla cesta do pekla. Navíc se zradikalizuje česká společnost.
Pokud by to celé souviselo s válkou v Iránu, proč si je nenastěhují do zemí, které s Iránem chtějí válčit a které stále bubnují na válečné tympány? Proč do východní evropy?
Jak říkám, doufám, že to je kachna. [pláč]

269296

21.05.2012 17:36

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

78.?.?.?

Já se obávám pane djb, že naopak vy se mýlíte a trpíte syndromem vzdělanosti. (To není urážka). Co je prosím Palestincům platné jestli Izraelity a judaismus chápou či nikoliv? Lautr nic. Co bylo Čechům, Polákům, Bělorůsům atpd. platné, zda pochopili či nikoliv myšlenky o národním socialismu a myšlenky pana Hitlera? Lautr nic. Co je platné lidem v Afgánistánu, Iráku, Pakistánu zda chápou neokonzervatismus? K ničemu. Úplně k ničemu.
Jinak pokud jste četl knihu od Izraele Sahaka, tak vřele doporučuji. Když rabín radí vojákovi, aby zastřelil vzdávajícího se nepřítele, tak to jako taky máme chápat? Jimak né vše negativní so se řekne o judaismu a Izraeli je nacistické.

269394

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 4

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?