Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.04.2012 08:46

Transformace moci

RE: Cina = vyhladovely drak

Oracle 95.?.?.?

Vaše uvažovanie je mierne naivne(je to len konštatovanie), predpokladáte u politických špičiek Ruska, Indie a Číny tú istú chorobu čo majú šašovia na západe, to je uvažovanie "po nás potopa", takéto uvažovanie vedie nielen do slepej uličky nekonečných protestov, ale k lynčovanie zmienených šašov(je to normálne, že toto predpokladáte, žiaľ nesprávne).
Podľa mňa, a ja vychádzam zo skutkov politických špičiekRuska, Indie a Číny, ktorý po roku 2001 systematicky investujú svoje obchodné prebytky do infraštruktúry a do zlepšenia životných podmienok svojho obyvateľstva aby po krachu západu politické otrasy boli minimálne.
Vodcovia týchto zemí vedia, narozdiel tých západných šašov, že v prípade ekonomického kolapsu nasleduje aj politický kolaps ktorý nielen zmätie všetko, ale hrozí aj smrťou papalášov, preto Čína ohlásila nečakané politické reformy (bola tu o tom aj správa), že v prípade nepokojov ktoré by tam rozmetalo všetko na kúsky dôjde len ekonomickým a politickým otrasom a k následnej transformácií Čínskeho politického systému(kolaps západu je neodvratný, preto politické špičky zmienených krajín robia všetko aby vyviazli len so "škrabancami" či prípadne transformáciou politickej štruktúry).

267876

28.04.2012 21:00

Transformace moci

RE: Cina = vyhladovely drak

Oracle 95.?.?.?

Ja súdim politické špičky podľa činov a "tu" politici (v USA a v EU väčšina) nerobí politiku ale akúsi burlesku a myslia si, že poslaneckou (doživotnou) imunitou a tými nakradnutými peniazmi získali aj nedotknuteľnosť, nadutosť týchto šašov nepozná hranice.

Pointa je, že prípade problémov, ako občianska vojna či kolaps ekonomiky, tie domy-vily sa stanú prvými obeťami, ktoré majú veľmi viditeľné ochranné prostriedky.
Hádajte aké domy-vily majú EU-šašovia, príkladom môže byť aj Mečiarova vila Elektra?
Čo si myslíte kam sa to smeruje podľa tohoto článku? [velký smích] [velký smích]

267881

29.04.2012 09:10

Senát zamítl návrh zákona na zrušení doživotní imunity poslanců a senátorů

RE: To se dalo cekat ...

Oracle 95.?.?.?

>Co bude v budoucnosti je vubec nezajima [pláč]

Nezaujíma ich budúcnosť v ktorej je to, že ich zlynčuje rozzúrený dav tích, a Česko vďaka ich pričineniu k takejto budúcnosti smeruje. [velký smích]

Už som raz napísal tí nadutý šašovia si myslia že s (doživotnou) poslaneckou imunitou a nakradnutými peniazmi získali aj fyzickú nedotknuteľnosť.
Faktom je že v časoch nepokojov sú aj rabovačky viď Londýn, počas týchto rabovačiek padnú za obeť luxusné domy, vily a paláce, pokiaľ sú masovejšie ako bol ten Londýnsky. Keďže papaláši bývajú v takých domoch a Česko je malá krajina, kde prakticky každý pozná každého, tak nechcem byť v ich koži v časoch oznámenia krachu "dobrého západu".

267891

29.04.2012 17:48

Transformace moci

RE: Cina = vyhladovely drak

Oracle 95.?.?.?

Čínske vedenie nie je hlúpe (chválim ich múdrosť nie spôsoby), vedia aspoň 2 veci:
-800 miliónov nasraních Číňanov nezvládnu, preto robí tanečky okolo politických reforiem a snažia sa zlepšiť postavenie robotníkov v priemysle a poľnohospodárstve (sú skutočne priposraný), skratka časy divokého kapitalizmu Dickensovkého a Engelsového typu v Číne končia
-vedia aj to, že strategické vedenie "vzoru demokracie a slobody USA" koncom 70. začiatkom 80. rokov im prisúdilo rolu kvázi-oponenta-papierového draka, lenže to strategické vedenie nielen prekuklo ale zneužil, a teraz strategické vedenie USA má hlavu v smútku, lebo stvorili skutočného draka [velký smích]

Ad UFO-koľko z tých tajných lietajúcich strojov sa dá použiť v skutočnom boji?
-prečo si myslíte, že Čína nevyvíja svoje "lietajúce taniere"?
-prečo si myslíte, že UFO nemôže byť aj lietajúci objekt z iného sveta?
Ad technika-moderná technika málokedy vydrží viac než 2 roky, vďaka nenažranosti niektorých kapitalistov v týchto výrobkoch existuje kurvítko či postihne ich plánované opotrebovanie

Ad článok iste, nie je to náš prípad, myslím si, že skôr celosvetový Argentínsky scenár je našou cestou (ale ako sa budeme dostávať k energetickým nosičom neviem, viem len že USA to roztrhá na márne kúsky), ale máme scenár ako prežiť ekonomický kolaps (úvod k článku+linky na ostatné časti).
Problém s Argentínskym scenárom je, že keby sme boli sebestačným ako pred rokom 1989 (až na energetické nosiče sme ním aj skutočne boli) či ako teraz Čína (ono Čína tvorí alebo bude tvoriť akúsi ekonomickú trojnožku s Ruskom a Indiou), tak v prípade celosvetového ekonomického kolapsu nemáme veľký problém.
Žiaľ naši šašovia nás upísali na z dlhodobého hľadiska prehrávajúcu stranu, tak budem musieť ten horký liek ktorý nám naordinuje víťazná strana, tvorená Ruskom, Indiou a Čínou (prípadne ostatné krajiny BRICS) aj vypiť.

267895

29.04.2012 21:32

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: A pedofilům ukazovat fotky lolitek...

Oracle 95.?.?.?

"Milý" anonymní politruk, prečo by malo vadiť nefajčiarom napodobenina cigariet? [cool]

267904

30.04.2012 17:45

Transformace moci

RE: Cina = vyhladovely drak

Oracle 95.?.?.?

Keď sa západ skolabuje/USA odnesú to hlavne exportné, dodávateľské (montovne) a tranzitné krajiny to je z Európskych krajín hlavne Nemecko, krajiny Vyšehradskej štvorky a ostatné krajiny z ost bloku.

Dôvodom je to, že tieto krajiny (priamo či nepriamo)exportujú hlavne do USA. Nemci teraz vidia že rúti na ne niečo nepríjemné a snažia sa zabezpečiť aj na iných trhoch ako západné, ale to je už trochu neskoro (oheň ešte nie je na streche, ale nechýba k tomu veľa).
Preto sa USA snažia vyvolávať konflikty a vyhnúť sa plateniu (aj tak sú bankrot), ale potom čo ŠOS oznámila, že je ochotná ísť s NATO-m do priamej vojny a zatrhnúť s USA obchod (treba vedieť, že v Indií je call centrum a v Číne zas továrne veľkých amerických korporácií, v prípade konfliktu India veľkou pravdepodobnosťou by sa pridala k rusko-čínskej strane a Wall-mart-obdoba lidlu-by nemal po max 3 týždňoch žiadny tovar a v prípade paniky max do 6 hodín [velký smích]), tak radšej prestala tlačiť na pílu.
Smutným faktom je, že v Nemecku nedošlo k nad-inflačnému navýšeniu reálnych miezd aspoň posledných 5 rokov, takže keď kolaps ekonomiky začne a nastúpi inflácia, tak tam vypuknú dosť veľké nepokoje.
Ad India a Čína- obe krajiny majú high-tech, interkontinentálne balistické rakety (len malý krok od človeka vo vesmíre), vyrába sa tam veľa vecí a aj začínajú vyvíjať svoje veci (len tu o tom nepočuť až často), ich jediný problém je, že im momentálne chýba silná stredná vrstva (ktorá v našich končinách mizne)a to vlastne riešia teraz a budú oveľa intenzívnejšie riešiť o rok.
Ad vojenské ohrozenie- kým západ rabuje, pľundruje a ničí tak východ má tendenciu vytvárať spoločné hodnoty (je to kultúrny zvyk), takže Čína a India vidí nielen vojenského spojenca v Rusku, či zdroja surovín ale partnera vo vytváraní nových hodnôt.
Ad kolaps starého a nepotrebného-pre poplyšákové generácie to bude jedna veľká facka, pre aktívne predplyšákové generácie to bude to nepríjemné ale rozchodia to, pre dôchodcov to môže byť aj likvidačné.
Ale dajako to zvládnem.

267984

01.05.2012 11:02

Transformace moci

RE: Cina = vyhladovely drak

Oracle 95.?.?.?

[překvapení] Že ja robím čo? Vedľa ako tamtá bedľa. [velký smích]
Trh má byť regulované (aspoň treba mať lokálnu centrálnu správu zdrojov) a má slúžiť na distribúciu bohatstva a produktov, keď niekto spravil zo slobodného neregulovaného trhu bez prívlastkov posvätnú kravu jeho problém (slobodný neregulovaný trh bez prívlastkov je prakticky anarchia, kde vládnu tí čo majú najväčšie päste, viď monopoly súkromných inštitúcií). Kapitalizmus a komunizmus-obe stoja na vykorisťovaní jedinca, treba mať socializmus, ale nie súčasný pseudo-socializmus, kde sme solidárny aj s (doplniť podľa gusta a s niektorými aj 6 miliónkrát).

Ad dlhy-tie sú naozaj virtuálne, tak ako peniaze na účtoch a s dlhopismi môžeme tak akurát zapáliť v krbe, ale bankovky z obehu asi ťažko zmiznú, lokálne meny bez ochranných prvkov tiež nemajú zmysel, dôvod je v ako prežiť ekonomický kolaps časť o šedom a čiernom trhu. Mimochodom peniaze sú skvelí vynález, nemusíte so sebou vláčiť nič objemné alebo ťažké.

Ad Afrika-áno Čína sa snaží diverzifikovať svoje zdroje, ale po kolapse západu tam vypuknú také vojny, že regulárnu ťažbu to znemožní, nehovoriac o tom, že kvôli pirátstvu niektoré plavebné trasy budú prakticky nepoužiteľné. Takže jediná cesta pre ňu budú Ruské zdroje, (keď si to dobre pamätám)ako plynovod čo sa má dokončiť tento rok s kapacitou ako majú všetky Európske plynovody dohromady, bude prepravovať plyn hlavne z Ruska a Iránu (či sa chystá aj ropovod, to neviem).

Takže milý aristokrat, pár vecí Vám uniklo.

PS: Kde zmizla moja predchádzajúca odpoveď?

268027

01.05.2012 21:37

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Už 100. příspěvek? Kouření je nanic:-(

Oracle 95.?.?.?

Ešte raz začnete nás kritizovať za naše presvedčenie o súčasnom volebnom systéme a neochote zúčastňovať sa na týchto predražených cirkusových predstaveniach, tak ja Vás vypátram a poštvem na Vás exekútorskú mafiu. [naštvaný]

268054

03.05.2012 13:51

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa aneb Vezmi si ji nebo ti bude dána

Oracle 95.?.?.?

Chlieb a hry ešte stále funguje, nech tie "hry" sú akokoľvek mizerné a akokoľvek to davu nepáči, akceptuje to. Našťastie "chlieb" sa nedá nahradiť s dvojitým množstvom "hry" a o to tu ide.
Totiž vďaka záchrane "priveľkých bánk na krach" došlo k tomu, že štáty sa zadlžili (hoci objektívne vzato sú to len virtuálne dlhy, ale veľa ľudí to považuje za reálnych) čoraz väčšie percento zo štátnych rozpočtov ide na prednostné umorenie týchto dlhov a vďaka neoliberálnej politike nie sú príjmy z daní (zdaňuje sa chudina a pomaly neexistujúca stredná vrstva) a pomaly štáty nie sú schopné pristaviť sa ku svojim iným záväzkom(napr. Grécko už nie je schopné už ani teraz-síce Brusel hovorí tomu "finančná udalosť", čo znamená v politicky korektnom newspeaku bankrot).
Mne je jedna vec jasná pokiaľ začnú krachovať jednotlivé krajiny v eurozóne (aj krajiny mimo eurozóny po istom čase-väčšina je subdodávateľom Nemecka) tak udrie silná inflácia a ľudia začnú búriť kvôli tomu, že nemajú čo jesť, v našich končinách ešte mnohí majú záhradky tak znovu začnú pestovať zeleninu a okrasné rastliny pôjdu bokom, ale na západe môžeme očakávať obzvlášť krvavé nepokoje (aj v Česku, keď ľudia prídu o všetko kvôli exekučnej mafie, vďaka zákonom z dielne mafiánskych vlád Topolánka a Nečasa).

PS: USA je už cca 30 rokov na "gréckej ceste", čakám že budú robiť všetko aby to do prezidentských volieb vydržali (myslím si, že Obama ako súkromná osoba robí všetko aby nevyhral) a potom to praskne, a dopadne to rozpadom USA na východnú a západnú časť.

268210

03.05.2012 16:28

Za léčebné konopí

RE: ....

Oracle 95.?.?.?

Ad kokaín, morfín THC atď.- všetko záleží na tom ako, koľko a prečo sa to použije.
Morfín skvele tíši bolesť, žiaľ je návikové,
kokaín tonizuje a vzpruží, žiaľ po vyšňupaní rozožerie okolité tkanivá(tak ako šňupací tabak),
nikotín skvelá liečivá látka a relaxant, žiaľ tiež silne návyková,
kofeín skvele tonizuje a spružňuje , žiaľ tiež naviková,
THC skvelí relaxant, "tráva" s 2-3% obsahu THC skvelá liečivá rastlina (ľuďom ktorí podstupujú chemoterapiu prináša úľavu a vracia späť chuť do jedla, lieči sklerózu multiplex), mimochodom každé konope obsahuje určité percento THC, "tráva" s obsahom 10-20-30% THC skvelí zabijak mozgu.

268230

04.05.2012 07:42

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Oracle 95.?.?.?

Haban tu rieši svoje mindráky (je to evidentné), mal by s tým isť k psychológovi a riešiť to tam. Čo sa týka týchto otázok:
>
>No a krom toho jste mi neodpověděl na mé dotazy, jak tedy
>byste si to představoval bez alimentů (konkrétně, prosím),
>co tedy mají dětičky papat a za co, a také jak byste si
>představoval svou péči o děti; vy byste to hodil na kterou?
>Na svou matku nebo milenku? Nebo si snad můžete dovolit chůvu?
>Tak potom mi ovšem není jasné, v čem je lepší vybulit
>chůvě minimálně dvě kila na hodinu (plus nachystat co budou
>děti papat atd.) než jednou za měsíc exmanželce na děti dva
>litry. Nebo byste zůstal doma a nechal se někým živit? Ale
>totéž vyčítáte ženám, takže o co vám, kua, gou?

aj ja chcem od neho odpovede.
Môj súkromný názor je, že jedna žena sa otehotnela od neho (manželka či milenka je jedno), povedal jej že keď nejde tak ju nechá/nezoberie za manželku, na to povedala "kto ťa chce!?", rozišli sa ale daná žena ho dal na súd kvôli alimentom s heslom "keď to decko urobil tak oňho aj postará".
Odvtedy tu rieši svoje mindráky. [chechtot]

268277

05.05.2012 09:11

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa aneb Vezmi si ji nebo ti bude dána

Oracle 95.?.?.?

Konečne niekto hovorí k veci. [smích]
>Jak dlouho trvá než rozjedete domácí zemědělství?

Záhradkárčenie cca 6-12 mesiacov, v závislosti od toho kedy sa nastal kolaps (či sa to nastalo v období vegetačného pokoja, začiatkom alebo uprostred vegetačného obdobia).

>Kdo Vám zaručí, že Vás o Vaše hmotné statky neobere soused
>se zbraní v ruce?

Nikto to nezaručí, zaručí to jediná vec a to je pud sebazáchovy, stačí mu také niečo raz urobiť a on a jeho rodina sú mŕtvy, lebo ostatný s nimi škaredo zatočia. Druhá vec je, že suseda pozná a v prípade kolapsu Argentíny a Sovietskeho Zväzu, začala fungovať susedská výpomoc (pramení to z tendencie, že ľudia žijúci na jednom teritóriu majú tendenciu združovať sa) a podobná vec čaká aj nás, a šanca že vás okradnú cudzinci alebo kočujúca a rabujúca banda je väčšia.

>
>Co nejhoršího se ve Vašem životě může stát?
>
>
>SMRT. [mrknutí jedním okem]


Nie, najhoršia vec je keď vašich blízkych znásilnia a utýrajú pred vašimi očami a vás nechajú nažive.
[pláč]

268372

05.05.2012 12:12

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Oracle 95.?.?.?

Čo píšete je podmienené tím aký bol pomer psychoktívnych THC a antipsychoaktývnych CBD (trocha podrobnejšie tu a tu).
Ako som to už napísal konope s obsahom THC cez 20% dokáže rozožrať mozog, konope s obsahom 2-3-5% nemal by spôsobovať zdravotné problémy užívateľovi.

268382

05.05.2012 19:26

Volby ve Francii jako katalyzátor

Naša situácia je ako horolezca, ktorý práve teraz zbadal rútiacu sa druhú časť lavíny.

Oracle 95.?.?.?

Prvá časť lavíny nás zasiahla v roku 2008, bolo to nepríjemné, ale ušlo to, žiaľ bol to len slabý odvar toho (takmer) celosvetového ekonomického kolapsu, čo príde a začne to v USA.
Odnesú to hlavný exportéri do USA (hlavne krajiny ako Nemecko a ich dodávatelia, a obyčajný Nemci, najviac však Česi kvôli "podareným" exekučným zákonom).
V konečnom dôsledku odnesie to každý aj Čína, India a Rusko ALE tie krajiny už sa začali tesnejšie spolupracovať a pripravovať sa na ekonomický kolaps, čo bolo pre tých chytrejších evidentné nielen v roku 2008 ale dávno pred tým (otázne bolo len to "kedy" ?), a vyjdú z toho trochu odraný ale v skutku intaktný.
Rusko, India a Čína (centrálna časť BRICS) bude základom pre budúci finančný systém.

268405

06.05.2012 10:25

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

Oracle 95.?.?.?

UDO nejde o zrýchlenie času ako takého, ide o zostrenie vnímania okolia a teraz nemám na mysli vnemy zo zmyslov, ale ten mentálny proces, ako keby ľudia dávali jointa bez tých negatívnych vplyvov na motoriku a toho blbého úsmevu na tvári.

Základom sociálnej transformácie (nech ide o prirodzené alebo umelo vyvolané-aj tie majú pre mocných svoje riziká) je zvýšená vnímavosť a následné hľadanie riešenie problémov.
Zmienené riziko tkvie v tom, že ľudia si uvedomia že chyba je systémová a nie kozmetická, vzhľadom na to, že mnohý sociológovia ukazujú na fakt, že cca 5000 rokov systém moci nemenil, v podstate zažívali sme fašizmus v mnohých kozmetických úpravách (spojenie štátnej moci a moci peňazí), je táto hrozba pre mocných reálna.

Preto mocný robia 2 veci naraz, na jednej strane snažia masu ľudí uvrhnúť do snového sveta "hlúpych hier" (čoskoro masa nedostane "chlieb" kvôli kolapsu vládnych rozpočtov a dôvery vo finančný systém spôsobené odkrytím funkcie "ultimatívneho sociálneho heroínu" a fraktálnych rezerv) a na druhej strane snažia zneužiť vôľu ľudí k zmene na zavedenie feudálneho fašizmu alias NWO.

268417

06.05.2012 18:04

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

Oracle 95.?.?.?

Keď som písal o umelom rozširovaní vnímania nemal som na mysli len drogy, ale aj rôzne manipulácie cez iné kanály, napr. vyvolanie mierneho umelého nedostatku ako to údajne urobili v Poľsku pred ich plyšákom to dav robí vnímavejším proti problémom (a aj aktívnejším), ale u nás zas ľudia videli pretvárku ale ich vnímavosť nebola taká ostrá.

Čo sa týka súčasného stavu, ľudia znova začali vnímať pretvárku tak ako mládež a to nielen cudziu ale aj svoju (zostrenie vnímania), preto mnohý hľadajú východisko z tejto situácie v rôznych závislostiach (nie je to riešenie súčasného problému).
Mocný (vlastne ich lokajovia) kážu vodu a pijú víno, jediný dôvod prečo ešte ľudia ešte nevyšli do ulíc je to, že majú ešte čo jesť a kde bezpečne spať. Toto je dôvod na súčasný celosvetový nárast nerestí v bohatých krajinách alebo svojho času v Číne pred ópiovými vojnami(v konečnom dôsledku to urýchlil rozpad vtedajšieho systému).

Látky na zmenu stavu vedomia sú použité ako náboženský prostriedok, alebo nebezpečnú skratku na dosiahnutie svojich cieľov, len my sme z toho urobili únikovú cestu ( a k tomu ešte mizernú).

Technológia je dobrý nástroj na hocičo, ale ako všeliek je mizerný, jeho použitie stojí a padá na eticko-morálnych hodnôt jedinca a spoločnosti, ako Indiánska klasika hovorí: "Učený človek ešte neznamená dobrý človek".

268434

08.05.2012 09:50

Volby ve Francii jako katalyzátor

RE: chtěný

Oracle 95.?.?.?

Prekombinovali ste veci, lebo je to nechcená reakcia zo strany BRICS (resp. ich vedúcich).
Čo ste si mysleli, prečo je použitá mäkka sila v Rusku, v Indií genocídne praktiky a v Číne prebehla niekoľko nepokojov a ďalší pokus o plyšák?
Iste sú tu pokusy o ovládnutie finančného systému BRICS ešte v zárodku, ale o tích nepočuť, lebo sú úspešne blokované.

Teraz im situácia naozaj vymyká z rúk.

268491

08.05.2012 10:07

Ekvádor 2012

RE: Paní to

Oracle 95.?.?.?

Nemajú kultúru?! S prepáčením trepete kokotiny vhodné do úst tak akurát nacistickým magorom. Podľa najnovších štúdií ľudoopi, paviáni, veľryby, delfíny či dokonca aj niektoré vtáky majú kultúru (vrany a papagáje).
Dôvodom je, že kultúra definovaná ako súbor zákonov spoločenského chovania nad rámec inštinktívneho chovania.

268492

08.05.2012 10:32

Židé pohlížejí na evangelikály s nedůvěrou

RE: Já pohlížím s nedůvěrou na všechny židy.

Oracle 95.?.?.?

>Beru je jako odpornou nenažranou pakáž, která si uzurpuje moc
>a vliv na celém světě.

Že ich tak beriete je Vaša vec, ale predpokladám neviete prečo. Ja ich beriem skôr obeťou vlastnej zahľadenosti a blbosti spôsobenou indoktrináciou nacizmu od útleho veku, neustále sa im tlčú do hlavy, že sú nadradená "rasa" vyvolený (takým "bohom" či onakou evolúciou) k vládnutiu nad " bezduchými zvermi v ľudskej koži" ktoré sú vhodné tak akurát na rolu ťažnej zvery či rovno na utratenie, nehovoriac o tom že majú rovno prikázané hromadiť majetok a moc.

Takéto nepriateľské postoje voči ostatným, a hromadenie moci a peňazí (ktoré sú použité voči majoritnej spoločnosti) vedú k "antisemitizmu" a nie údajná neznášanlivosť majority voči všetkému inému (hoci ovečky sa dajú zblbnúť kdejakým kázaním či inou kampaňou).

268494

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 112 čtenářů částkou 17 931 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 0

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,26 Kč
Libra
30,19 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,33 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
21,04 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 154,96 Kč
1 unce stříbra
420,69 Kč
Bitcoin
212 893,76 Kč

Poslední aktualizace: 26.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?