Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 1 jméno: waterfall.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2011 16:01

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

waterfall 80.?.?.?

No myslím, že i Felda, a je to vážně mizerné auto, by tu váhu uvezla... Je to jako by vzadu seděli dva lidé... titíž, kteří tam možná leželi mrtví... Podivné jsou skutečně souvislosti - proč trodas nevolal policii, když viděl louže krve... proč se šel v "krátce" navštíveném domě umýt... pokud jsem zvědavý, vlezu někam, juknu a zas koukám vypadnout... Co chtěl umývat? To byl tak čistotný? Ušpinil se v garáži? Nebo od krve? Proč měl ovladač od garáže, když mu otec nepůjčoval auto? Proč nešel hlavním vchodem? Ale samozřejmě se dá předpokládat u úkladné vraždy důkladnější úklid v domě a vytipování si situace, kdy nebude otec (s třetí ženou - proč ona?) postrádán několik dní či týdnů. U úkladné vraždy by taky nejspíš opravdu nešel na místo činu znovu a tajně, když by "věděl" že těla zakopal někde v lese.... Samozřejmě motiv zde nechybí. Ten je dost průkazný. Ostatní důkazy jsou chabé.
Ale ani důkazy, že by otec zabil třetí ženu v afektu, poté pocákal podlahu i vlastní krví a pak zmizel třeba do USA nejsou... No a neznámá žena? Milenka otce? Kdo to byl? Dokázala by neznámá žena (kulturistka?) odvézt mrtvoly dvou lidí? A vypadat při tom pro souseda v autě jako trodas ... ??? Hmmm, záhada hodná Columba.

246611

22.06.2011 16:03

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

waterfall 80.?.?.?

Nejprůchodnější by asi byl nějaký advokát schopný napadnout chyby v procedůře a nějak to celé zpochybnit, bez ohledu na to, kdo a kde je viník.

A tak to asi dopadne... Trodase osvobodí a vrah se nikdy nenajde. Možná náhodný zlodějíček/lupič, který se připletl k nepěkné situaci.... Nebo ta milenka? Či zmizení otce do zahraničních legií? Těžko spekulovat.

246614

05.10.2011 13:31

Novinky v očkování

Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Autorka by udělala lépe, kdyby se zabývala seriózními výzkumy... Její doměnky a víra v nadpřirozeno (alternativní léčba) je sice zajímavá, ale bohužel nepomáhající. Vyhýbat se vědeckým důkazů s tím, že "jsou stejně všichni podplacení farmakony" je dost alibistické a falešné. Všichni (doufám) podplaceni být nemohou a jsou i určité vědecké standardy, takže mnoha universitním výstupům (nezávislým) lze dle mého věřit....

Každopádně k očkování chlapců proti HPV (opravdu nemusí mít dělohu) přikládám zprávů, podle které je více než 50% rakoviny úst způsobeno HPV a tedy orálním sexem... Je to nepříjemné zjištění, zejména v kontextu úbytku HPV díky očkování a používání kondomů... Nicméně i jako dospělý silně zvažuji očkování proti těmto šmejdům... Nicméně i vy máte svobodnou vůli si vybrat a rozhodnout se dle vámi vybraných informací.

odkaz zde

254536

07.10.2011 10:18

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Pane Bože, tak znova: ano, i očkování mají své nežádoucí účinky a mikroskopická část populace na ně zareaguje silně až smrtelně... Tyto účinky jsou známé, ale nepředvídatelné! Je neštěstí, když to někoho postihne, ale zobecňovat to na celou populaci je NESMYSL.

Jízda autem taky přináší riziko, a to asi miliónkrát vyšší než je riziko komplikací z očkování a přesto je na světě málo radikálů, kteři by silně bojovali proti autodopravě....

To znamená, že pokud znáte někoho, kdo měl komplikace po očkování, je to ta tisícina procenta, která prospěšné očkování provází... Ano, až bude u očkování úmrtnost vyšší než u nemoci samotné, jistě má význam zapřemýšlet o smyslu takového počinu. Do té doby je to vždy výhodnější očkovat...

254721

07.10.2011 10:20

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Co kdybyste uvedl odkazy na některé opravdu vědecké zdroje a nikoliv jen na PRODEJCE ŠTĚSTÍ, kteří logicky propagují své výrobky a služby... ???

254722

07.10.2011 10:23

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Je zajímavé, že v Číně a Indii, kolébkách alternativní medicíny lidé touží po západní medicíně, která jim opravdu pomůže... proč tito chytří lidé nespoléhají nadále na placebo efekt alternativní medicíny ??? Proč si importují do své krajiny "horší" západní medicínu ?? Žeby to bylo taky další spiknutí židozednářů ??

254723

07.10.2011 10:27

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Ano, vetšina chlapů, kteří mají orální sex zemřou na něco jiného... například na infarkt... ale přečtete si zprávu pořádně... Z TĚCH, kteří mají tuto rakovinu ji skoro dvoutřetinová většina získala díky přenosu HPV při orálním sexu...

Takže se dál přejídejte a stresujte, ať zemřete na něco jiného než na "orální sex"... [smích]))

254724

07.10.2011 10:32

Novinky v očkování

RE: Myslím že autorka by opravdu asi na takové semináře jezdit neměla

waterfall 80.?.?.?

ANO, i já jsem pro diskusi a pro zvažování všech argumentů PRO a PROTI.... Bohužel fanatičtí trubci opakují do omrzení stále stejné argumenty, které již byly milionkrát vyvráceny... Co kdyby si oni pro změnui přečetli lékařské knihy a vědecké zprávy, které účinnost potvrzují... ???

Jsem si jist, že vědci ty protiočkovací pamflety čtou a silně pochybují nad každým svým závěrem... přezkoumávají jej, zda-li se přece jen nezmýlili... a když nenaleznou důkazy proti, tak jej nadále propagují... Tj. věřte, že kdyby existovaly vědecké důkazy o škodlivosti (něčeho), jistě by byly na prvních stránkách novin....

254726

07.10.2011 10:41

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Zajímavé... Pokud si přečtete článek, zjistíte i důvod jejich úspěchu:


Íránští lékaři se odvolávají na oficiální statistiky, podle nichž je v Íránu za poslední desetiletí celkový počet případů rakoviny a nárůst, s jakým se objevuje, mnohem nižší než v Japonsku nebo USA. To je ale způsobeno také demografickou strukturou íránské populace. Zhruba třetina obyvatel Íránu jsou děti do čtrnácti let, naopak starších obyvatel nad pětašedesát tu žije pouze pět procent.

254727

07.10.2011 13:51

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

waterfall 80.?.?.?

Možná znáte špatnou skupinu osob, možná se na problém zaměřujete, nebo samozřejmě může být ve vakcíně opravdu problém. Samozřejmě i vám je jasné, že vaši známí NEJSOU statistika. Já třeba neznám nikoho s problémem. Ale znám pár lidí, kteří svádí jakékoliv problémy na někoho jiného, nebo třeba i na očkování. Názor člověka je jedna věc a příčinná souvislost potvrzená lékařem (že to nastalo ve stejný okamžik a v souvislosti s očkováním) je druhá věc... Vy máte lékařské zprávy těch více než deseti lidí??

A co se týče Hepatitidy B, pokud vím očkování zatím není povinné. Nicméně seriózní studii o 7-minásobném riziku poškození takovou vakcínou bych chtěl vidět. Můžete dát odkaz?

254738

13.10.2011 09:11

Stevia

RE: Stevia jiz i u Palladia!!!

waterfall 80.?.?.?

Stevii jsem koupil už na jaře v nějakém Baumaxu či Bauhausu mezi květinami.... Příliš nevyrostla a tak sklizeň nebyla nikterak rozsáhlá... listy jsou sladké... chutnají mi... ale nepřišel jsem na to, jak s nimi sladit... snad je usušit a "nadrobit" do čaje...? A sušené listí nasypat do koláčů...?? Asi si koupím knihu receptů... zatím mi to příliš šikovné jako náhražka cukru nepřišlo... ale žvýkat se to dá, jako koka... asi proto od jihoamerických indiánů... kdoví, co v tom všechno je...

255087

13.10.2011 09:17

Stevia

RE: -

waterfall 80.?.?.?

V Evropě i v USA brání využívání stevie legislativní překážky. Evropská komise jednala o stevii a steviosidu v roce 2000 a odmítla je uznat za nové potraviny kvůli nedostatku dat prokazujících jejich bezpečnost pro lidi. V USA se se stevií obchoduje v omezeném množství od roku 1995. Díky jisté mezeře v legislativě může být nabízena a prodávána jako "přírodní potravní doplněk". Nebyla však schválena FDA (Food and Drug Administration), a proto nesmí být ale propagována a prodávána jako sladidlo. (FDA na dodržování tohoto omezení přísně dbá a ty, kdo je přestoupí, důrazně napomíná, případně trestá pokutami, i na zabavení nákladu kuchařské knihy už prý došlo.) Současná studie S.E.U. Dyrskorga a spol. z univerzity v Aarhusu (Dánsko) naznačuje, že stevie by se možná mohla stát podpůrným léčivem pro diabetiky. Laboratorní potkani kmene Zucker, kteří trpí vrozenou obezitou a s věkem se u nich rozvíjí diabetes 2 typu, krmení po deset týdnů dietou s přídavkem extraktu ze stevie, případně v kombinaci se sojovými proteiny, měli příznivější výsledky testů než kontrolní skupina. Rozdíly v hodnotách glykémie, glukózového tolerančního testu, krevního tlaku, body mass indexu a dalších parametrů sice nebyly dramatické, ale měly vesměs to správné znaménko. Na rozdíl od soji stevie neovlivňovala koncentraci cholesterolu a triglyceridů v krvi. Autoři studie by své výsledky nyní rádi ověřili v dlouhodobé studii na dobrovolnících s diabetem 2. typu.

255088

13.10.2011 09:17

Stevia

RE: -

waterfall 80.?.?.?

Určitou roli sehrály také rozporuplné výsledky několika laboratorních studií na bakteriích Salmonella typhimurium TM677, dále na fibroblastech zlatého křečka, na zlatých křečcích a na myších, které naznačily, že vysoké dávky steviolu (aglykon steviosidu) mohou být pro tyto organismy mutagenní. V současnosti je zpochybňována užitečnost těchto dat pro posuzování bezpečnosti stevoisidu jako sladidla. Jednak byly k vyvolání efektu potřeba neúměrně vysoké dávky steviolu, jednak na jiné kmeny bakterií (včetně jiných kmenů S. typhimurium) a jiné druhy laboratorních zvířat ani tyto dávky nepůsobily.

Doc. Oldřich Lapčík; Ústav chemie přírodních látek, FPBT VŠCHT Praha

255089

27.10.2011 10:06

A co dál, Stworo?

RE: Proc ? Abyste si tady vytvoril sektu

waterfall 80.?.?.?

Nemyslím si to, co si sám odpovídáte. Myslím, že jde o to, aby téma holocaustu nezaniklo, aby o něm mohlo být diskutováno... aby se příběhy z holocaustu dále občas objevovaly a lidé si tu hrůzu připomínali... a to třeba i idskusí, zda-li bylo obětí 6 nebo 4 miliony... popřípadě i diskusí nad argumenty odpíračů...

Zavřít hubu někomu soudem a ne argumenty je ubohé... Tak proto!

256058

21.11.2011 10:09

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

obrázek na bankovce není důležitý

waterfall 80.?.?.?

Důležité je fungování pravidel a politik. Důležité jsou stejné cíle a sounáležitost. A sociální nerovnost nesmí dosáhnou obludných rozměrů. Vezměte si zmenšený příklad: ČR - v úpříhraniční vesnici jistě nebudou stejné podmínky jako v Praze. Platy budou výrazně nižší, standard bydlení bude povětšinou nižší, občanská vybavenost bude zatraceně nižší a spousta dalších "nevýhod".... přesto se najdou lidé, kteří tam budou chtít bydlet... mají tam domov, nebo dům po rodičích, někdy práci a někdy chtějí jen čistý vzduch a zrovna tyto kopce a lesy okolo sebe... Cílem unie není novodobý komunismus, jak si mnoho lidí představuje (všem stejný plat a důchody - zjednodušuji).... cílem je rozvíjet spolupráci... tu kterou náš prezident tak haní... Je pak úplně jedno, jestli Řecko bude premiant nebo nikoliv.... ale bude fungovat (dodržení pravidel a rozpočtové kázně) a bude mu to přinášet více, než kdyby se uzavřelo do sebe a své národní měny a hávu hrdosti.... Je to jako kdyby mozek tvrdil tělu, že on je nejdůležitější a že další orgán - srdce není potřeba ke spolupráci... pak by nařídil tělu zabodbout do srdce nůž, aby ušetřil energii těla pro sebe... bohužel jen velmi na krátko, než by padl celý organismus... To je vize euroskeptiků: pomlouvat a ničit, hanobit a destruovat, nespolupracovat a bojkotovat....

257400

21.11.2011 15:27

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

waterfall 80.?.?.?

A vy jste tady šéf, nebo kápo di tuti capi ??? Mám svůj názor a mám jej podložený argumenty.... Protože vidím (a každý se může přesvědčit), že to funguje.... I v poslední krušnohorské vesničcce platí českou korunou, ačkoliv nemají metro, nemají národní divadlo, nemají tam sídlo ČEZu, nemají tam ministarstva ani statisícové platy.... Přesto všechno ČR (a koruna) nekrachuje... přestože je tam nezaměstnanost 30% a v Praze jen 3%... přestože sociální a kulturní rozdíl mezi Vlčnovem a Brnem či Prahou je nebetyčný, nikdo nenavrhuje vystoupení Vlčnova z ČR, nikdo nenavrhuje zavedení Vlčnovského Tolaru a nevyhrožuje líným a pohodlným Vlčnovjanům, že z rozpočtu ČR financují svoji slavnou "jízdu králů"...

Pokud máte jiný názor, mějte si jej, ale pokud chcete diskutovat, použijte nejlépe nějaké jiné argumenty, než vulgarity... Jinak se pak profilujete sám, jako nevychovanec....

257435

21.11.2011 15:30

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: Krach?....jeste nee

waterfall 80.?.?.?

Nejvíce se na krach řecka těší řečtí oligarchové, kteří už konvertují své úspory do eur ve švýcarských bankách, aby mohli levně nakoupit rozprodávaný státní majetek.... vím, na to nutně nepotřebují krach... ale krach je výborný urychlovač.... panika vzniklá při divokém krachu zakreje nejednu privatizační špínu, jako u nás.... Myslím, že toto obyčejní řekové povětšinou nepodporují....

257436

22.11.2011 14:36

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

waterfall 80.?.?.?

Docela jste mi nahrál na smeč... samozřejmě i evropa má společné tradice (křesťanské), kulturu, historii atd... ano jazyky jsou částečně odlišné, byť mnohé vychází z latiny či rétorománštiny... Takže společného je také dost... rozhodně bych si netroufl porovnávat, zda-li je větší rozdíl mezi Vlčnovem a Prahou či mezi Paříží a Petrohradem....

Co se týče délky procesu, není kam spěchat... opravdu jsme na začátku a bude trvat další desítky let, než odpůrce míru a spolupráce v Evropě přesvědčíme a "vybijeme".... Také myslím, že myšlenka je skvělá a doufám, že se najde pár odvážných, kteří ji nadále podpoří... proto těm, kteří ji pohřbívají a pervertují....

Nikdo tady národy (co to je?) nemixuje... jen jim dává další šance ke spolupráci, rozvoji, k vylepšení pozice, k cestování, k inovacím a k prosazení... někdo toho využije lépe, někdo ne... s naším euroskepticismem vidím čechy spíš v té druhé části... zbytečně...

257478

22.11.2011 14:46

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

waterfall 80.?.?.?

ad vesnice: bohatší lidé se dnes často z měst přesouvají na venkov, takže už tam vždy nepřevažují pojídači sojových párků, kterých revírem je Kaufland a tempo je vražedné.... snědé kultury jsou navíc odvážnými židopařížany přesouvány zpět do místa své emigrace....

ad spolupráce: je nadherně vidět vaše zakořeněná povaha (spolupracovat = krást).... Já si pod tím představuji projekty jako je třeba ITER, Galileo, Laser Dolní Břežany či jen "obyčejné" kohezní fondy.... ale vy... rovnou TUNEL... no když si to přejete, jistě vám vaše přání někdo vyplní...

Placeny provokatér? To si budu muset dát na vizitku... placený jsem... provokatér? vůči některým konzervativním jedincům jistě jsem taky.... takže si přidělím funkci placený provokatér... díky... A kdo je ten Ross Hedvicek?

257479

25.11.2011 12:29

Proč musel Kennedy zemřít

RE: Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.

waterfall 80.?.?.?

Ach jo, proč jsou vaše příspěvky vždycky tak NEČITELNÉ, dlouhé, plné balastu a prosté vašich názorů...??? Kdybyste přidal pár svých vět a nějaký ten jeden až dva odkazy, možná by vaše texty někdo četl. Takto je automaticky očima musíme přeskakovat...

257641

05.12.2011 08:56

Rusko by mohlo uštědřit NATO smrtící úder, říkají analytikové

Šlápli do lejna

waterfall 80.?.?.?

Pakistánci šlápli do pěkného lejna, když rozmázli tuto nešťastnou událost... Jednak použití útoku sami schválili (na trojstranném komitétu - NATO, Afganistán, Pakistán), jednak se (ne)spoluprácí připraví o výrazný zdroj peněz (dotace od Velkého bratra za oceánem) a jednak se připraví o vliv v regionu (např. neučást na konferenci o Afganistánu)... Samozřejmě plusové body domácích populistů jim mohou stát za to... Dlouhodobě je to ale nesmyslná strategie i vnitro-politicky... USA začne podporovat jiné křídlo a dobře dotovaná jiná skupina tyto populisty nakonec nejspíš porazí... Realisticky "ještě chvíli budou pakistanci řvát" a pak si uvědomí výše uvedené a srazí paty...

258050

25.01.2012 10:49

Jak to vidí Marie v Sýrii

RE: Slovenský fotograf Jozef Ďurica

waterfall 80.?.?.?

Článek mi přišel velmi nedůvěryhodný, avšak reportáž fotografa mne přesvědčila, že vše nemusí být v pořádku... bylo by dobré, aby své tvrzení podložil též nějakými konkrétními dokumenty a aby podobných svědectví bylo někde nashromážděno více... přece jen věřit jednomu zdroji, který byl veden svými průvodci do (třeba) přísně účelově vybraných míst... jsem zvědavec a tak mám vždy pochybnosti... avšak rozhodně jsem rád, že se zde takové věci objeví a přinutí nás zapřemýšlet, nad mystifikací některého mediálního účastníka (TV, reklama firem, PR států atp.)

261630

30.01.2012 11:10

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

podnikání není snadné

waterfall 80.?.?.?

Jakkoliv si vážím pana Stwory za dílko, které zde vytvořil a komunitu kolem něj - (i když leckdy nesouhlasím, ale ta možnost přečíst si opačný názor a zamyslet se mi za to stojí...) - tak jde o podníkání a to má své zákonitosti... Jednu z nich uvedl - cash-flow - když nejsou peníze, nelze nakupovat (zde překlady či provoz serveru)...

Jsou ale i další pravidla... například reklama - když nebudete dělat marketing, počty uživatelů se vám asi nezvýší... Bohužel to nese i nepříjemnou stránku věci - více uživatelů = více názorů = více kompromisů v obsahu... pokud si chcete uživatele udržet... částečně se tomu dá bránit účinnou strategií... tedy plánem, kterým směrem se vydat, jaké jsou cíle vydavatele... jen peníze? nebo peníze od lidí s názorem XY? Jaká je ta cílová skupina lidí? Mají vůbec peníze na nákup mého produktu? Jak jim tento produkt zabalit, aby se jim líbil a koupili si jej? ... a mnoho dalších...

Taky má vysoká návštěvnost své nevýhody - zaplevelené diskuse, vyšší náklady na administraci, upozorňujete na sebe různé orgány státu mnohem více atp... To vše je třeba zvážit a jít cestou, která má dle vydavatele smysl... Tedy dle jím vytvořené STRATEGIE. Bezcílné poflakování po poušti je obvykle k ničemu... poklad se snáze najde radarem či pročesáním pouště systematickým algoritmem... To jen jako přirovnání... Hodně zdaru!

261912

10.02.2012 09:16

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

pořád jedna a ta samá zpráva

waterfall 80.?.?.?

Už několik týdnů se tady objevuje pořád jedna a ta samá informace. Jde o něčí manipulaci, že je v Sýrii vše OK? Copak tam nebyl nikdo jiný, krom jedné slovenské delegace? Najdeme podobné svědectví od polské delegace, nebo indické, nebo kubánské? Sakra copak jsem taková ovce, abych věřil jednomu zdroji. Ano, je to podezřelé! Ale není přece problém povozit jednu delegaci po Potěmkinově vesnici... To bych uměl taky!

262957

15.02.2012 08:26

Udělal jsem chybu

RE: Tohle beru

waterfall 80.?.?.?

Nejlépe neukládat si LOGy, jenže ony jsou potřeba k různým statistikám atp. Takže nezasílat policii pokud nemá rozhodnutí soudu? Nebo tvrdit, že to nespadá do její jurisdikce? Nevím. Na druhou stranu extrémisti - obzvláště fašističtí nebo islámští mi nijak zvlášť sympatičtí nejsou... a čekat, až mě nějaká holá lebka majzne v parku bejsbolkou nebo se bát zavítat na Bali, abych se nestal terčem nějakého xenofoba... s lidmi podněcujícími k násilí absolutně nesouhlasím a pokud by šlo o takové příspěvky, určitě bych IP vydal... jedna věc je diskutovat a pochybovat, druhá věc je na základě pochybností a často neznalosti trestat (předběžně) nějakou skupinu lidí... násilí ve společnosti by se mělo omezovat... to je můj názor a za ním si stojím...

263262

24.02.2012 10:37

Kdo vyzbrojuje gang nazvaný „Svobodná syrská armáda“?

zkouška zbraňových systémů

waterfall 80.?.?.?

Po vzájemné dohodě si Rusko a Čína vyzkouší zbraňové systémy proti USA a EU... Was scene: Syria! Testovací program: civil war. Polygon: HOMS.

Tak je to...

263913

12.03.2012 14:36

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

waterfall 80.?.?.?

Ano, souhlasím s vámi.... Nemůže jít o korupci. Pak bychom museli korupcí nazývat každou výplatu, každé poskytnutí funkce za loayalitu. Např. místa v dozorčích radách, nabízené spřáteleným subjektům... A také plat pana soudce, který je úhradou za loayalitu státu a spravedlnosti. A dostává jej každý měsíc, aby držel hubu a byl loayální svému šéfovi, organizaci a celému státu. A pokud nebude, tak šupa kráná žaloba a výpověď (ano, u soudce je to zrovna docela obtížné).... Každý šéf chce své ovečky loayální... a pokud nejsou, tak šup a ven s nima... To že si ej zavazoval, to asi ano... ale bylo to oboustranně dobrovolné... Úplatek, jak jej chápu, je zneužití... konkrétní zneužití... a úhrada za takové zneužití funkce... např. za zakázku... nebo za konkrétní zákon... Ale pokud zákon schvaluji dle strategie své strany a chci aby zákonodárce jen dodržel stranickou linii (byť dle pravidel voleb nutně nemusí), tak to snad nemohu považovat za úplatek....

265103

23.04.2012 10:11

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: nákup v Kotvě

waterfall 80.?.?.?

Klasika... jak jinak se dostat z Ostravy zadarmo na nákupy do Prahy??? Kotva je pojem ještě pro spousty lidí "nasrané generace"... Zajedou do Prahy odborářským vlakem, pokecaj s Máňou, kouknou na Václavák a pakj zajdou na nákupy... něco dětem, něco do bytu... a tak už to chodí...

267551

23.04.2012 10:29

Velký restart

RE: Predchozi rezim

waterfall 80.?.?.?

Díky za super reakci, souhlasím a mohl bych vyjmenovat deset dalších omylů tohoto článku. Avšak je to házení hrachu na zeď.

Obecně je korupce spojována s přebujelou byrokracií. Pocit nespravedlnosti (z korupce) ústí v požadavek na ještě tužší regulaci a rozšíření byrokracie. Ve volbách to znamená silnější výsledek levice. Příčinný vztah je tedy oboustranný: korupce ústí v regulaci a regulace zase v korupci... Aspoň máme jistotu, že po volbách korupce zcela jistě neubude...

267553

23.04.2012 17:00

Velký restart

RE: Predchozi rezim

waterfall 80.?.?.?

Prosím nezapomeňte na tzv. skrytý dluh. Jedná se silnou podinvestovanost v mnoha odvětvích (infrastruktura, bydlení) plus škody na životním prostředí, které dodnes hradíme...

To je jako vyžírat fabriku tunelářem, který neobnovuje stroje, budovy a nenechá školit zaměstnance... nějakou dobu to tak jde... ale postupem času je vnitřní skrytý dluh příčinou krachu úplného...

Pokud tedy vyjmenováváte pozitiva předplyšového rozpočtu, zkuste se dobrat i těchto stránek, které lidem rozhodně nebyly prezentovny...

267586

30.04.2012 15:19

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: To přece není e-cigareta

waterfall 80.?.?.?

Nerozčiluj se lu-bro, nebo ti praskne žilka a zemřeš u kompu. S dětmi do hospody chodíme občas na jídlo, ale téměř výhradně do nekuřáckých... bohužel je jich žalostně málo... možná by kvůli kuřákům bylo lepší držet děti o dovolené o hladu, aby viděli proč nekouřit...
Další bláboly nemá smysl ani komentovat. Řidičáky - mrtvých ubývá a rozhodně nesouhlasím s tím, aby děti v 16 dostali auto na cestování do školy... nejsou vyzrálé ani na školu, natož na řízení auta... A zemědělci mi nevadí. Avšak v zahraničí kravíny rozhodně nesmrdí jako místní JZD... a to myslím že parfémy nepoužívají... takže to jde i jinak...

A pokud se vymlouváš na ovzduší, je to už trapné... protože je špatně něco jiného tak ty to musíš ještě zhoršovat ???? Typická výmluva kuřáka... ale neboj, střílet se je nechystám... stačí mi, když veřejná místa budou bez kuřáků a bude se kde najíst bez kouře...

267978

11.06.2012 20:21

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

gratulace

waterfall 80.?.?.?

Gratuluji Vám, a třikrát FUJ udavači...

270508

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 49 čtenářů částkou 6 865 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 0

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 4

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 3

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 1

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus04.02.20 07:18 Británie 0

Skrze 5G bude jen 1 novorozenec z 8 živý a bez genetických poruch, nezabráníme-li instalaci 5G02.02.20 20:18 Británie 1

Měnové kurzy

USD
22,96 Kč
Euro
24,87 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
15,41 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,41 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 363,17 Kč
1 unce stříbra
407,38 Kč
Bitcoin
222 965,61 Kč

Poslední aktualizace: 16.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?