Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, =(!)=, Nebojsa.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.04.2012 13:05

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

RE: Sionisticko-fasisticky paradox

82.?.?.?

Jak může být někdo takový myslitel, že ho napadne, že někdo leze do nějakého transportu dobrovolně? Nebo že si spokojeně lebedí ve fabrice v rajchu, nebo v ohradě za plotem? Nebo že by snad dobrovolně někdo chtěl jít do pouště dělat bordel mezi nomády?
Samozřejmě že nešlo jen o židy, ale o kohokoliv, kdo se mohl cukat novému režimu. A teď si tu mudrlantové zpoza moře šuškají a brblají, jakej že to byl jen podvod, že to bylo všechno vlastně fajn, a že se zas tak moc nestalo a židi kecaj a furt ti židi a všechno vlastně jen „holocaustující“ židi. Jenže to je jedno, židi nežidi, princip je jeden, když někdo někam vleze s puškou a někoho někam nutí se vystěhovat a střílí do lidí, tak je to neomluvitelné hovado. A pokud sebere někdo z rodin děti, nebo je zabíjí, je úplně jedno, ve jménu jaké je to ideologie a čí jsou, k smíchu to rozhodně není, i kdyby tisíc „holocaustů“.
Ale to je potíž, jak se teď najednou zase stát tím hodným Němcem, dobrým křesťanem a vzorným Evropanem. Ti, co by to neradi opakovali, tak se pokuší krmit lidi památníky hrůzy. To také nefunguje, jsou věci, nad kterými rozum prostě stojí a znovu neplodí nic dobrého. A co dělat mrtvýho brouka? Já nic, já muzikant, to oni... co třeba vymýšlet spiknutí a rejdy někoho... někoho „vhodného“. Co třeba být velmi originální a hodit to na Žida? (Na co zbytečně improvizovat, že…)
I kdyby židi byli jen záminka, tak tím, že to dnes skrze židy chce zase někdo bagatelizovat, tak se pokouší opakovat starý scénář. A tím, že někdo šušká o židech, židospiknutích, vymyšlených holocaustech, vymyšlených transportech, vymyšlených hitlerech a stalinech a vyhrabává a přepočítává mrtvé, tak hraje užitečného idiota v podobě užitečného šiřitele velmi neužitečných klepů (všiml si někdo, kolik se toho teď vyrojilo? nelze si dojít ani do trafiky, aby někde netrčelo pojednání s ksichtem hitlera). Je přeci úplně jedno, kolik židů, křesťanů, Slovanů, Němců a blabla, princip je stále jeden, zblblé stádo vezme pušky a vyrazí na souseda, protože „židi“, protože prostě „blabla“. Tím, že se v tom patláme, tak rozhodně neprospíváme ničemu, co by v budoucnu mohlo sloužit nějakému obecnému blahu. Naopak. Tyhle stránky vypadají čím dál více jak rejdiště zakomplexovaných existencí, zírajících do červeného hadru „holocaust“.
Dát si nick „Satanist“, to je jako „cool“? Kolik ti je? Třináct? S pamětníky jsem mluvil osobně, rozhodně to nekomentují s planoucím nadšením jako místní ansámbl, pokud se jim o tom vůbec chce hovořit.
Nohejle, měl bys chodit taky na jiné stránky, než pořád ten katolický gárbič.
Steve (takový vlastenecký nick), v některých příspěvcích, obvykle omračující inforamtivní hodnoty, jsi slovo „holocaust“ nenapsal, dávej si na to pozor, víš co je tvůj úkol... [mrknutí jedním okem]

266926

14.04.2012 16:12

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Díky za každý neoficiální, nevládní

82.?.?.?

Ne, hochu, ty to budeš mustet - nenávidět imperialistické ponorky na západě, milovat soudruha na východě, a také předsedu a levný benzín do strojů, nenávidět škůdce a milovat svatý režim, a také milovat to nic co bude zadarmo, včetně klanění se živým do konce života.
Protože nic z toho, cos uvedl, ty nemusíš, tak až budeš opravdu muset, tak tě tenhle typ keců přejde...jenže pozdě.
Uvědom si, že tvuj hrdina stýv si válí prdel v emerice a dělá si z tebe šoufky...až budete oba frajeřit v rusku, můžete začít velebit putina.

Že to stojí za hovno, to ví kromě Kellera ještě asi cca 95% lidí, ale kromě ukřivděných keců z nikoho nic nevypadne, takže to povede k tomu, co jsem napsal já. Pak si budeme moci vyplachovat hubu mejdlem, což bude asi tak povolené maximum v rámci svodného lidového uspořádání, už teď je v europarlamentu jedna polovina za černoprdelníky a druhá za komundíry... bezva, jen si vybrat...

266934

14.04.2012 19:50

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Díky za každý neoficiální, nevládní

82.?.?.?

steve, možná že ne, pak ale jestli to chceš dělat takto, tak to není nejlepší nápad... lidé jsou velmi důvěřiví, všemu hned věří, kdejakou "vtipnou" narážku si vysvětlují po svém, dokonce se mohou i nepříjemně nachytat a začít myslet "podivně nahnědle"...
co říkáš... [mrknutí jedním okem]

266944

15.04.2012 10:47

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

RE: Sionisticko-fasisticky paradox

82.?.?.?

Studentu 184
Jistě zajímavá nabídka, věřím, že máš židovská muzea zcestována, nastudována, kufříky spočítány a přiřazeny podle etnické a náboženské příslušnosti. Děkuji za doporučení, ale raději se věnuji zahrádkaření. Množství potravin vyprodukovaných na počet lidí rapidně klesá.
Tvá a steveho ekonomická turistika je krutá skutečnost a je vskutku něco jiného, než ta válečná. Tenkrát si lidé potřebovali jen užít a na svých cestách vlaky křížem krážem Evropou si potřebovali na svůj zhýralý koníček také přivydělat, no a Říše byla takovým příhodným místem, kde zrovna potřebovali brigádníky na výpomoc, když bylo potřeba více plamenometů na likvidaci tisíců židobolševických hnízd ve východní stepi.

Učiteli stývovi
Vím, za války se lidé obvykle na nádražích shromažďují za účelem hromadného veselí, případně bojují o lístky v lepších lůžkových vozech a u okýnka. Do nezbedů se střílí jen tak, barevnými kuličkami, turisté ve stejnokrojích jezdí na dovolenou k sousedům ve velkém a s obytnými vozy opatřenými pásy na cesty za přírodními krásami na širém rozmoklém východním venkově.
Myslím, že již chápu, o co tu jde (vidíš, snažím se).

Satanistovi [chechtot]
Já vím, onen sympatický vůdce to myslel dobře, nejen jemu, ale dokonce i jeho chlapcům bylo ublíženo, navíc měli za sebou těžké období, a také si zasloužili dovolenou někde v jižním Atlantiku sponzorovanou svatou bankou.

Myslím chlapci, že vám rozumím. Za války už bude zase dobře a všechno se vrátí do normálu. [mrknutí jedním okem]

266965

15.04.2012 11:18

Odposlechy ze Strakovky

RE: Odposlechy Těch, které nesmíme autocensurně jmenovat

82.?.?.?

- Pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky
- Zlého Bolševíííka
- naslouchali zbožně, hrdinně a undergroundově Kocábu
- zlý sociální stát
- Venca Lahváč/Chemapol Veškrna i Prof. Býgtunýl z Hradu
- Loutkovodiči a.k.a. Těmi, které nesmíme autocensurně jmenovat..
- A protož: Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě koho, kde a CO!

- Jakékoliv veliké foto


Zajímavé, to si musím nakopírovat a pečlivě uložit, kdyby se to tu už třeba neobjevilo, člověk s na něco zvykne, a pak by mu to mohlo chybět.

266970

15.04.2012 18:04

Occupy vlastní mozek II.

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

82.?.?.?

Já si myslím, že islamizace by byla dobrá. Křesťanství už vyměklo a s posedlými ženštinami si neví rady. Ženská má být zabalená v hadru a né se někde producírovat, rouhat se, smilnit a jinak hřešit a protivit se Bohu i svému pánu.
Nedokážu si to vysvětlit. Jak jen se mohlo křesťanstvo nechat takhle rozložit? Tak pěkně to rozjeli, Bilderberg založili, Unii založili, Lisabonskou smlouvu prosadili, nejvíce věřících mají, nejvíce politických stran mají, církve snad ani daně neplatí a od států naopak desátky pobírají, nejvíce škol mají, největší zpravodajské službě velí, největší armádě velí, ďábelské plány mají dokonce zaprotokolovány pod nosem... a teď tohle... mudrcové ze Siónu se svými ďábelskými svitky…
Myslím, že to nebude jen tak. Řekl bych, že v tom musí mít prsty bytosti ze sedmé dimenze. Sám nevím, proč mě ta periodika hypnotizují, televizí jsem doslova zdrogován, už ani na Holy Bibli nemám čas (Holy Korán je naštěstí kratší). Mnoho času trávím pročítáním časopisu Cosmopolitan a sledováním feministických diskuzí na netu... musím být na všechnu tu hrůzu náležitě připraven. [mrknutí jedním okem]

266979

15.04.2012 20:20

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

82.?.?.?

tak...
jednoho z mnoha zde se vyskytujících tupých robotů jste již prokoukla... teď už zbývá jen ten trik s věčnými Židy a můžete si tu přestat dráždit nervovou soustavu... [mrknutí jedním okem]

266987

16.04.2012 06:59

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

RE: Sionisticko-fasisticky paradox

82.?.?.?

>Za jaké války bude dobře vy oslíku?
podle tebe asi za každé...
>Do Rajchu odcházely desetisíce českých a moravských lidí dobrovolně, protože tam byla práce a vyšší platy
a jiný podobný perly, co tu s tebe padaj, o něčem svědčí...
>válka je přece dobrý byznys
a tak podobně...[mrknutí jedním okem]

267016

Ten FED vznikl 1913, to už ležel Titanik na dně i s židy Astorem, Straussem a Guggenheimem, kterým shodou okolností nápad s US centrální bankou nevoněl. Nicméně to setkání v roce 1910 zorganizovali křesťané, v prvé řadě Nelson Aldrich a Piatt Andrew. A přesně tak. Funguje to proto, že kongres a vláda to chtějí. Tisknou a tisknou. Ty natištěný nuly se už nevejdou ani na rozmotanou roli hajzlpapíru. Nikdo to vlastně ani neplatí a pochybuju, že se už vůbec někdo namáhá s počítáním úroků. Je to tyjátr. Chápete? Je to číslo, účetní položka, hodnota která neexistuje, žije to jen v představách, záminka, argument, pseudohodnota. Všechno okolo toho je tyjátr, protože bez toho by tomu nikdo dávno nevěřil a krachlo by to už dávno. Funguje je to jako náboženský derivát.
Ale FED představuje jenom zlomeček systému. Zdrcující většina toho hausnumera se generuje v Evropě v úplně běžných bankách. Pouhé dvě největší banky v Evropě sedí na větších sumách než zbytek bank v celých USA. Tenhle systém je samozřejmě obludný, ale nikdo nemá a nezná lepší, a pokud ano, je zatím jen teoretický s velmi malou praktickou šancí. Jediná známá alternativa, která nějak funguje, je teokracie ala středověk, nebo bolševická Čína. Bohužel.
Jenže to vůbec není vynález z roku 1910. Centrální bankovnictví vzniklo ve spolupráci italských republik a papežství na konci středověku, tam je i počátek křesťanské koloniální říše a kapitalismu v moderní éře. Tam je i počátek cenných papírů a bankovek novověku. Ten tzv. kapitalismus, než nabyl dnešní podoby, tak měl několik vývojových fází a u zrodu všech byli křesťané. Ostatně i ti židi jsou víceméně křesťanský produkt. Všechny cesty vedou do Říma. Souvislosti jsou velmi rozsáhlé a dá se to tu jen obtížně prezentovat.
Pokud chceš podiskutovat neanonymně, klidně odpovím na email.

267131

17.04.2012 23:01

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

RE: Sionisticko-fasisticky paradox

82.?.?.?

No to jsou hovadiny...
Uvědom si, že Češi měli národní povědomí a státnost už v době, kdy Němec ani netušil, že bude vůbec kdy existovat.
Celej ten hitlerův říšskej zázrak byl prachsprostej válečnej podvod na důvěřivý a zamindrákovaný chudáky, kterým zvedli sebevědomí uniformou, dali jim flintu a poslali je do světa krást. Sežeň si někde kraťásky, bubínek, píšťalku a uspokoj se před zrcadlem. Pak si strč hlavu pod studenou vodu a se mnou to už neřeš.
No, tím se vysvětluje i ta posedlost Židem...[oči v sloup]

267152

přesně...
dokonalý příklad úplné vygumovanosti systémem...
žereme proto, protože nám to někdo strčil pod nos jak psovi, vrtíme ocáskem a lísáme se k dávající neviditelné (boží) ruce trhu...
jenže být na zemi znamená to, že chápu, že to někdo vypěstoval a připravil, aby se to dalo sníst... je v tom konkrétní úsilí, je to za námahu...
takže na zem - číslo je jen číslo... [smích]

267154

To „přesně“ je oceněním vašeho systémového myšlení. Proč myslíte, že to takto funguje-nefunguje?
Protože lidi by chtěli změnu, ale nejsou schopni si ji ani představit. Jak potom mohou vůbec něco ovlivnit? Nebo cokoliv změnit?
Tak znovu.
>za ta čísla všichni žereme a tankujeme
Tak to potom stačí generovat čísla a máme se hej?
Právě proto, že si to nemyslím, proto vás vracím na zem a říkám „je v tom konkrétní úsilí“
>A vy jite , jako ratlik až vám někdo dá něco pod nos?
Vypadá to, že zdrcující většina se nestará, kde se to v tom baráku s barevnými krabicemi bere. Proč by. Je daleko snazší to nechat na jiných, hlavně že to tu je.
> Tak to asi nejste výdělečně činný a tvrdému systému nerozumíte a máte jej jen za šou.
Naopak. Nahoře jsem psal, že tenhle systém stojí především na represi, špiclování a manipulaci vědomím (k čemuž slouží i ta šou).
Pokud bych nemusel být skutečně výdělečně činný, pak by mi plynula renta, nebo tak něco, prostě to vaše čarovné číslo (kde se vzalo, tu se vzalo) a tu bych směnil za něco, co mi bylo naservírováno boží tržní rukou (to je ta psí miska).
Mnoho lidí se nestará, jak číslo na kontě (peníze) vzniknou. Prostě se uklidňují, že jsou v této absurdní „ekonomice služeb“ nějak platní a záslužní, a že jim na tom kontě čísla „vznikají“.
Na co se pak rozčilovat, že si „jen tak vznikají“? Jak se jednou vzdám kontroly prakticky nad vším, no tak pak si to prostě jen tak vzniká, nebo nevzniká…
Je nejspíš daleko snadnější nechat lidi stádem, než je z toho léčit. Proto se tiskne a stádo někam běží. [mrknutí jedním okem]

267205

18.04.2012 16:37

Rusko shromažďuje jednotky na severní íránské hranici a očekává útok Západu

RE: Pro rozsáhlá témata je na Zvědavci Forum

82.?.?.?

jestli to nebylo míněno jako narážka, tak to nechte plavat, jinak si "přeju zůstat v anonymitě" [smích]

267206

19.04.2012 07:07

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

RE: .. banda gauneru nejhrubsiho zrna.

82.?.?.?

zajímavé...že bychom nic nepochopili?
nějaké zmatky v tom ale přece jen budou [mrknutí jedním okem]

267239

19.04.2012 07:23

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

82.?.?.?

>Víra v žádném případě není slepá - právě na základě stop / indicií viditelných v celé přírodě je někdo schopen uvěřit v Boha
určitě? právě na základě tohoto mnozí došli ke zcela opačným názorům [smích]

>Víra není ani hluchá ve smyslu těch kritických "argumentů" -slyší je a reaguje... někdy i včas.
víra, kterou ty máš na mysli, tak se žádnými argumenty nezabývá, naopak, vše vždy posunuje do nekritické roviny, kde se už nezkoumá, ale jen věří...

Ostatně i o tom je film Sexmise.

267240

to je v pořádku, nějaké zvláštní iluze si o zdejším osazenstvu nedělám...klidně pokračujete v honění čísel... [smích]

267288

20.04.2012 17:32

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

82.?.?.?

>System se bohuzel trochu postavil na hlavu, takze dnes jsme to my, kdo nema zadna prava a lichvari nam vladnou.
On na té hlavě je daleko déle, a to již od zmiňované doby. Ten král, co tolikrát zkrachoval, stále zůstával nejmocnějším panovníkem a seděl na nevídané koloniální říši.
Ony kryté peníze jsou kryté jen zdánlivě. Je úplně jedno, zda se tvoří nuly, nebo krade, doluje, přetavuje a razí. Naopak nekryté peníze jsou výborný vynález, neboť vedou k postupnému odhalení jejich tajemství, a to je to, že nejde o hodnotu, ale o měřítko hodnoty. Doufejme, že si to teď aspoň zlomek lidí uvědomí, že peníze jsou jen dohoda.
To ovšem bylo těm přemýšlivějším vládcům známo již dříve, jen měli více, nebo méně cti. Někteří ojebávali skrze jinověrce, heretiky a odpadlíky a jiní vynalézaly krycí instituce. Nejvíce napřed v tomto byla papežská vlašská liga, která na počátku renesance již ovládala podstatnou porci evropského bankovnictví. Janovské dóžectví (ostatně templáři byli kolonizátoři právě z Janova) kontrolovalo obchod stříbrnou normou (odtud je dnešní libra šterlinků) a benátský dóže kontroloval zlatou normu (dukát jako dóžectví). Zvláštní kategorií byli bankéři z Florencie (odtud florény), zvláště papežský klan Medici, kteří zadlužili Anglického krále tak, že se sám „exkomunikoval“ z církve i manželského katolického lože (manželka = aragonské katolické kápo) a dal přednost válce před vazalstvím. V tomto protestování nebyl rozhodně sám, což přerostlo v osmdesátiletou válku (třicetiletá byla její fáze).
Banka v Janově byla první bankou, která centralizovala celkový veřejný dluh již na konci středověku. Vtip tohoto opatření spočíval ve sjednocení ekonomických a mocenských zájmů, které spočívaly především v ideologické expanzi a svrchovanosti papežství. Veřejný rozpočet potřeboval extra financování koloniálních (vojenských) aktivit a další zdaňování naráželo na sociální a administrativní potíže. Nové bankovnictví přineslo řešení v podobě financování na dluh, což je vlastně sekundární zdanění a dluh je kryt právem na podíly z budoucích výtěžků. Toto v žádném případě již není církví kvalifikováno jako lichva a úrok tak spadá do kategorie „náhrada“.
Tento lichvářský systém není problém primární, ale tato podoba lichvy je používána jako mírnější a sofistikovanější mocenský nástroj (proto bude klasický lichvář vždy pranýřován, je vyhrazena jen těm, co skutečně drží klacek), který nahradil přímé danění bičem. Paradoxem je, že vlastně největší lichváři jsou tu ti, co rádi moralizují. Pokud je systém volnější, tak se lichvaření stává dostupnějším nástrojem a peníze jako čestná dohoda jsou již hromadně zneužívány. A souhlasím, tento systém v ten moment bere za své a musí tak zákonitě dojít rychle k hospodářskému pádu.

267319

20.04.2012 17:48

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Jaka ekonomie,kdyz zadna neni,vsichni kradou,dluhy vytloukaji dluhama.

82.?.?.?

Vy tu toho "malého velkého bratra" asi vytrvale prezentujete, ale obávám se, že to je jen slabý odvar toho, co je již nachystáno inženýry v bunkrech jako konečné řešení, pokud se lidi nevzchopí a neprosadí si pravý opak - to jest ekonomii nereformovat, ale úplně se od ní osvobodit. [smích]

267320

20.04.2012 22:01

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

82.?.?.?

Podobných historek o těch nevěřících zrádcích najdete nespočet. Latinští kronikáři tím hýřili podobně, jako současní novináři o příhodách Bina Ládina. Ale jinak je to stále dokola omílané téma Ježíš / Jidáš. Jiná říká, že je všechny „křesťanské otroky“ (to je podobný terminus jako u marxistů „proletář“) vykoupil kníže, určitě dobrý křesťan, za peníze, které jim před tím udělil jako pokutu. No vidíte, šlo to hladce a nikdo nic tisknout nemusel. [smích]
To není historie, to je pustá propaganda z per latiníků. Já se to pokusím přeložit. Kupec dovezl nějaký otroky no a knížepán mu je zabavil. Prostě je prohlásil za křesťany a své poddané. A aby to nevypadalo jako zvůle, napařil židovi jako protihodnotu pokutu.
Ve skutečnosti však Vojtěch (Slavníkovec) zdrhal, protože s latiníky podkopával suverenitu trůnu a začala mu v Čechách hořet koudel za zadkem. To mu ovšem nezabránilo podvracet i jinde a dopadl jak dopadl.

267336

21.04.2012 19:06

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

82.?.?.?

Udělal jste mi radost, že se tu najde ještě někdo, kdo se nepotácí v předsudcích a navíc je schopen i ekonomii vnímat v širším mocenském a historickém kontextu. [smích]
Nám skutečně hrozí hluboký pád. Zdaleka nejde jen o hospodářský pokles. To je pouze viditelný příznak hluboké světonázorové společenské krize doposud spící v konzumní letargii.
Já se pokusím navázat na předchozí téma.
Ta válka středověku ve skutečnosti nepřestala. Ona začala s nástupem křesťanství a rozdělením impéria na část císařovu a papežovu, což přerostlo v dnešní dvojpolární pojetí světa. Západ je pravicový romanismus a Východ je levicový byzantismus. Toto jde ale i uvnitř napříč prakticky všemi hlavními mocenskými proudy. Konzervativní politika se vyvinula z idealistické tradice (duchovní moc) a levicová z racionalistické (materialistické) tradice (světská moc). Katolicismus jako římský universalismus usiluje o jednotnou ideologickou globální kontrolu. Ve středověku se to profilovalo jako boj o investituru (papežští / císařští, kardinál / král, arcibiskup / kníže atd.) což se slévalo v propapežské a protipapežské proudy, v reformaci a kontrareformaci, a to přešlo do války mezi osvícenými monarchy a papežstvím. To se samozřejmě přeneslo i do boje o vliv nad globální koloniální říší. (Zajímavost - Portugalec Jindřich Mořeplavec byl templář, řád se však tehdy již jmenoval jinak, existuje dodnes a je nejvýše v katolické hierarchii.)
Vyhrocení nastalo v polovině osmnáctého století, kdy tzv. osvícenci začali jednotně postupovat proti vatikánské tajné službě – jezuitskému řádu. Tehdy také postavili proti římskému finančnímu systému (reformován byl v 17 st. právě jezuitskými ekonomy) svojí armádu dvorních židů, které vytáhli z ghet a poskytli jim mocenské zázemí. Tahle bitva přerostla v sérii tzv. revolucí, kdy se podařilo Vatikánu infiltrovat osvícence skrze zednářské lóže a některé klíčové monarchy svrhnout. Tím se vlastně rozhořela dlouhá válka o existenci monarchií vůbec… a monarchisté nakonec po poslední třicetileté válce (1914 – 1945) s Římem prohráli. Prosadil se severoitalský model - papežství + republiky, situace je tedy jiná, než v 19st.(což je to, co nyní i v US vnímají jako pád). Nám teď zcela reálně hrozí globální teokratický nebo pseudoteokratický kolektivismus, ke kterému se dospěje po nadcházející nihilistické fázi. Ve spojení s pokročilými technologiemi sociálního inženýringu to nevidím zrovna optimálně.

Vložený obrázek
Na nádvoří Palazzo Salimbeni, uprostřed nejstarší fungující banky světa Monte dei Paschi di Siena, není žid, ale socha jezuity Sallustia Bandiniho, kněze, právníka a ekonoma. Ještě porovnejte budovu vpravo s budovou FEDu v NY. [mrknutí jedním okem]

267357

22.04.2012 12:26

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

82.?.?.?

>-ti všichni poukazovali ve své práci na Boha, jako na tvůrce.
Kdo stvořil Boha?
> vždyť tys ani nepochopil, co mám na mysli
Jsi jako to akvárium [mrknutí jedním okem]
> proto má vatikán celá obrovská oddělení, zkoumající na vědecké bázi nové poznatky, aby k nim mohl fundovaně zaujmout postoje? proto provozuje střední i vysoké školství?
...aby k nim mohl „fundovaně“ zaujmout postoje
A já jen dodám …a tahal tě za nos[smích]
>víra je o něčem jiném. ta je především POZNÁNÍ, dar, z toho plynoucí UZNÁNÍ BOHA, a z toho plynoucí VZTAH, osobní. a osobní rozhodnutí nějak zaujatý postoj víry promítnout do praktického života.
Na co je ti poznání… abys uznal Boha? Tak to se s poznáním neobtěžuj, neboť uznání Boha závisí jen na víře, že něco takového je přítomno. Poznání je naopak provázeno pochybnostmi.

267452

23.04.2012 22:52

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

82.?.?.?

>Nebo snad spolupracují na stejném cíli (NWO) a jen naoko jsou nepřátelé??
Odpovím zde, právě v této druhé půlce jsou odkazy (bohužel tedy anglicky), které poukazují na přímý vztah mezi „NWO“ („Nový řád“ je jako „Nový zákon“) a Vatikánem. Nicméně stačí si přeložit jen nadpisy.
>Bank of England založil Rotchild jako základní kámen svého světového finančního impéria
První člen rodiny, užívající toto jméno, se narodil cca 80 let po založení banky. Vzorem pro Bank of England bylo bankovnictví Janovanů (libry jsou janovský stříbrný systém). Tedy základní kámen finančního impéria dnešního typu je o několik set let starší, než rodina dvorního žida sloužícího u hesenského kurfiřta (v říšské hierarchii „princ volič“) Williama I.
Vložený obrázek Vložený obrázek
(Londýn a Janov)
>A kdo je mocnější - křestanská církev (Vatikán - Řím) nebo ONI (bankovní elity...
Pokud tím myslíte nějaký klan bankéřů, třeba Rothschildy (jsou však již dávno za zenitem), nebo Rockefellery, o co myslíte, že se jejich moc opírá? Plná kapsa peněz je ošidná. Myslím, že bankovní elitář nemá moc příznivců...[mrknutí jedním okem] Pokud dnes naplníte dům penězi, ani neusnete a zítra jste mrtvý, peníze fuč. V prvé řadě potřebujete stoupence, hodně stoupenců, pak můžete získat a udržet bohatství. Nechal jsem tam odkaz na mapku, podívejte se na ní, kolik mají křesťané stoupenců (v 19st. byli Rothschildové zmiňováni jako pokladníci Vatikánu, chodili do křesťanských škol a honosili se katolickými řády).
>A komu podle vás patří to božské Horovo oko na dolarovce??
Nemyslím si, že by se tu mohl procházet „majitel božího oka“. Vůbec se tím netrapte. Pokud se podíváte nad oltář nějakého místního kostelíka, patrně ho tam spatříte taky (Prozřetelnost, oko vesmírného architekta, tvořivý duch, nebo Trojice). Trojúhelník je základní sakrální tvar, paprsky představují světlo a světlo je osvícení.
>kdo tu pyramidu (a nás všechny v podstatě) vlastně DOOPRAVDY ŘÍDÍ....
Oddělené oko je racionalistickou verzi křesťanství, ponechávající člověku svobodu rozhodování. Vás však řídí ten, koho posloucháte, komu věříte, koho následujete. Pokud myslíte „řídí skrytě“, tak je to ten, kdo vám připravil matrix v podobě zvyků, po jejichž původu se již nepídíte.
A ještě ke druhé reakci.
>-skutočná moc nepotrebuje žiadne "vlajky"
Opravdu nepotřebuje. Je to projev. Ona je má, má svou nezpochybnitelnou podobu, kterou stoupenci následují, nebo se jí poddají, nebo se jí obětují. Pokud to zmizí, není důvod nic následovat, poddávat se tomu, živit atd.. Není důvod se kořit nějaké tajemné skryté síle, která postrkává, pošťuchuje, škodí, parazituje atd., pokud se tedy nejdná o vlastní nemoc.[smích]

267627

07.05.2012 19:57

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Počátky vlády písařů

=(!)= 82.?.?.?

tma byla nad propastí, a Duch Boží vznášel se nad vodami
[mrknutí jedním okem]

268470

22.05.2012 23:42

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: toto bylo napsáno v koments na freeglobe

Nebojsa 82.?.?.?

Tak jsem se právě vrátil z kibucu Pod Vŕškami. Byl jsem se tam zeptat a je to ještě horší. Bude se tam stěhovat ten LEV. Maďaři ho budou krmit a Slováci mu budou poskytovat orgány. Chalani ten svůj ihned po narození.

269473

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?