Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 126 příspěveků, 2 různá jména: baba_Blažková, Blažková.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.04.2012 13:09

Velký restart

RE:

baba_Blažková 89.?.?.?

Měli tam holt špatnou propagandu. Lájfstájl manželů Ceausecových byl némlich stejný jako lájfstájl manželů Perónových kdesi v Argentině. A zatímco ta odbarvená semetrika z jižní Ameriky je dodnes div ne svatořečena, tak v Rumunsku je tomu víme jak.
[velký smích]

267669

24.04.2012 13:19

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, takže vyvádět naše (sám jste to řekl) peníze do soukromých rukou je lepší, než tyto naše peníze udržovat v našem oběhu. Aha. Z čehož lze vyvodit, za koho tu kopete; za stát = nás asi ne. Ač se nám to snažíte neustále podsouvat. Pán bude patrně zainteresován.

BTW - jednoznačné odpovědi lze vyjádřit stručně, nemusíte zde psát traktáty, myšlenka se vejde i do věty jednoduché.

267671

24.04.2012 13:41

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Netykejte mi, člověče, to si nikdo nedovolí ani z oka do oka. Ačkoli tady na netu, to jste statečný, viďte. A neurážejte, za hlupáka jste tu vy. Svět ve skutečnosti je velmi jednoduchý. To jen manipulátoři a zloději vymýšlejí složitosti, aby se v nich slušný člověk nevyznal a nemohl tudíž jejich zlodějiny jednoznačně identifikovat.

"Soukromé ruce" jsou všechny ty, které nejsou státní / naše. O kterých se rozhoduje jejich majitel čistě na základě svého úsudku bez kontroly nás / státu, zda ze zisku vyplatí svého pohůnka, aby si tento koupil jachtu nebo dvě (nebo tři), zatímco jinde někdo jiný chcípá hlady. Ještě něco není jasné?

Řekla bych, že jste blbej jako můj sedmnáctiletý syn. Ale vy nejste blbej. Vy jste navedenej.

267680

24.04.2012 14:16

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, jsem tedy vadná, hnusná, jednoduchoučká, co tam ještě máte k obhajobě svých tezí o nezbytnosti a nezastupitelné úloze úroku a úroku z úroku a obchodování s "deriváty" etc?
[velký smích]

267690

24.04.2012 16:05

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

No, to nám vysvětlete, pane TMO, co z toho ti bankéři mají, že ty peníze držej v trezorech, nepustěj a nepustěj je do oběhu...

Tedy - my to víme, on sice bankéř s těmi penězi nic nedělá, ale ty peníze se mu v tom trezoru samy množí (!), jak jen je to možné, tady asi neplatí základní zákony o zacování energie (hmoty), finanční zákony jsou něco jiného než fyzikální zákony a my jsme blbé, líné a závistivé socky, které závidí pilným, udřeným a zpoceným bankéřům, kteří jsou - z moci bohem jim po právu svěřené - nad (přírodními) zákony.
[chechtot]

267701

26.04.2012 11:20

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak se zeptejte těch samoživitelek, kterým soud určil pětikilo výživného. Popřípadě více, ale tatík neplatí. Zeptejte se, co baští. Zeptejte se jich, kdo je dotuje. Kolik musí mít zaměstnání, aby utáhly byt, inkaso, jídlo, oblečení a školní pomůcky. Drtivá většina z nich musí být podporována svými rodiči, kteří mají své jisté z dob komunismu. Nebo se hodit na krk někomu dalšímu. Protože z jednoho platu to prostě utáhnout nejde. Kolik z nich se dostalo do dluhů na nájemném? Kolik z nich se upsalo lichvářům, aby je nevyhodili z domova? A jak potom pomůžou svým dětem, až tyto vyrostou? Z čeho? To, že vy to nevidíte, neznamená, že to tak není.

267813

30.04.2012 22:47

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: To přece není e-cigareta

baba_Blažková 89.?.?.?

Děti o dovolené o hladu? Vy jste upad, ne?
Pokud jezdíte na chatu, máte tam určitě sporák, takže jaký hlad.
Pokud jezdíte po hotelích, tam jsou vyhrazené prostory, popř. se v době oběda nesmí kouřit vůbec.
A pokud jezdíte pod stan, tak k tomu patří ohniště a kotlík.

Co máte za problém?

267996

30.04.2012 23:00

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

Taková lehčí flame

baba_Blažková 89.?.?.?

Víte, co sejří mě?
Když jedu tramvají a na místo pro kočárek, tedy tam kde sedím já s batoletem v golfáčích, se uvelebí nějaký milovník zvěře s pořádným rafanem, tomu krz náhubek vlaje jazyk a odér shnilého masa se line po celém voze. Jsou to bakterie zánětu, co vytváří zápach, zdraví škodlivé; mnohdy i infikovaná slina ukápne. Prudí někdo? Neprudí, protože mít rád zvířátka je přece taaak hezkéé.
Ale mně to prostě SMRDÍ. Hniloba = infekce.
Naproti tomu dobrovolné vnitřní uzení je vpodstatě čistá záležitost, žádné bacily, nic, jen sterilní dým... [chechtot]

267997

02.05.2012 02:13

Pokus o poučení z minulosti

RE: židovské organizace podaly žalobu na Google

baba_Blažková 89.?.?.?

Já kdysi kdesi četla, že také ta Googlovská nápověda měli jste na mysli jednu dobu bývala dost průserová. Jakože když jste zadali "Cikáni pracují", tak mj. vyskočilo měli jste na mysli "cikáni nepracují", nebo když se zadalo "cikáni nekradou"... atd...

Ale už to spravili, už to funguje na tý konvi, konev šetří vodou. [cool]

268068

02.05.2012 17:17

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: myslím, že nové metody rozpoznávání poruch

baba_Blažková 89.?.?.?

A na co by kdo umíral, vy hlavo?

Máte pocit, že zarděnky, spalničky, příušnice, neštovice jsou smrtelné nemoci? Ani ten černý kašel není smrtelný! Černý kašel je nebezpečný pouze pro mimina do 6 měs. věku, kde však vlivem kojení je riziko nákazy a propuknutí tohoto téměř nulové!
Nebo se bojíte, že batole zemře na pohlavně přenosnou nemoc?
Nenechte se vysmát!

A pak si ještě srovnejte v té své evidentně nepoužívané hlavě, že účinnost vakcín je - jak v kterém případě - 5 až 10 let. Takže vy píchnete novorozeněti vakcínu k hovnu, proti nemoci, jíž se buďto vůbec nemůže nakazit, popřípadě ho nijak neohrožuje na životě, abyste totéž kolečko nejpozději do 10ti let zopakoval. Má to logiku?

Má logiku udělat z lidí doživotní otroky očkování a přeočkovávání vůči běžným dětským nemocem, na něž za normálních okolností vzniká doživotní (!) imunita?

Není on nakonec záměr někoho udělat z nás choulostivé kriply, jejichž imunita je nulová a v případě potřeby se řekne "došla vakcína" a dospělci začnou chcípat na nemoci, proti kterým by byli absolutně a nadosmrti imunní, jen kdyby je v tom správném věku byli bývali dostali?
[naštvaný]

268122

02.05.2012 17:20

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Haban, neserte mě.
Nebo navrhněte model.
Jako třeba - žena je jen chodící inkubátor a nemá co kecat do záležitostí tvorů, kteří lezou z její vagíny... takhle nějak byste si to představoval?

268123

02.05.2012 19:40

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Lžete a víte to.
Ono dost dobře nejde bouchat šichty v těhotenství nebo během kojení. Nejde dělat na směny, když musíte vypravovat děti do školy. Proto jsem se dotazovala na nějaký ten váš nápad. Oni totiž tito tatínkové, kteří ve vzácných případech získávají děti do péče, se o své děti sami nikdy nestarají a se skutečně výhradní péčí ve svých plánech ani nepočítají - o dítě se vždy nakonec stará družka, maminka, babička... libovolně doplňte.
Proto zde máme institut výživného a proto je tomu tak jako tomu je.

Neříkám, že vždy. Pak jsou ještě další porucháři (můj případ), kdy tatínek vyžaduje potrat a když ta svině (já) neposlechne, tak se alespoň snaží o dítě ji připravit, aby ji vytrestal. Není v rodném listě, neplatí výživné, holčička ho vůbec nezná, ale on má přece práva. Právo nenarozeného dítěte na život se neřeší, moje právo nakládat si se svou dělohou, jak uznám sama za vhodné, se také neřeší, když jsem tímto pánem byla krátce po narození dcerky císařským řezem (!) napadena ve svém bytě, tak se to také neřešilo, přestože byla na místo přivolána hlídka PČR, ale najednou je tady žádost posvěcená soudem a nezamítnutá (!) přestože otcovství tohoto pána dosud nebylo určeno. Zato už jsme absolvovali pohovor u soudního znalce z oboru klinická psychologie, zda nebude u tohoto pána přece jen vhodnější výchovné prostředí než u mne a to i přes mé věcné námitky k soudu, které zjednodušeně řečeno zněly "odkdy si může kterýkoli Jarda z ulice zažádat o libovolně zvolené dítě do péče". Jo a dotyčný samozřejmě ve své žádosti uvádí, že má maminku v důchodu, která by se o dítě postarala, když by on "nemohl".

Proč tomu tak je? Nebudu vás dlouho natahovat. Je to pořád dokola od té doby, co si jedna naivka vzala syna jednoho bývalého estébáka (hledejte Trávníčka) a ten ji mlátil tak důkladně a tak často, že už to nemohla PČR ignorovat ani kdyby chtěla (a že chtěla a moc se snažila) a tento byl přes absenci zákona o domácím násilí odsouzen. Od té doby má dotyčná ze života peklo, protože estébácké famílie mají holt ty správné konexe dodnes. A nenechte se zmást, těsně před sametem to estébák dotáhl na plukovníka, to mám od chlápka, co estébáky po sametu v rámci své funkce v místním OF řešil. BTW, taky dopadl špatně.

Nicméně to, co tu předkládám já jsou fakta, která vaše proklamace vyvrací. Vy se oháníte žvásty poruchářů a domácích násilníků typu Hodina, Fiala, Patera. Dávejte si bacha, s kým se paktujete, protože někdo by si nemusel všimnout, že nejste stejný.

268132

02.05.2012 22:18

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Podobným způsobem bych mohla vyrukovat já na kteréhokoli zde se prezentujícího šovinistu metajícího kol sebe bláboly o feminacismu. Když jsou ty ženské takové ...(libovolně doplňte), tak co na ně lezete?

Ale kdo by pak poznal rozdíl mezi námi?
[velký smích]

268141

02.05.2012 22:36

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Tuhle debatu sem zatáhl pan haban a vy to dobře víte, avšak navážet se do mne vám přijde jednodušší. Nedivím se, takových vás je.

Ale!!! Na lži domácích násilníků se musí reagovat (stejně jako na všechny ostatní lži), protože prostor, který je jim mediálně dopřáván je nechutný.
A Jarmila má pravdu, je to účel.
Náš stát si totiž domácí násilníky pěstuje a hýčká. Oni sice dostanou nějakou tu podmínku, ale to je tak vše. Mnohdy ve finále ještě dostanou dítě do péče a jdou pak ničit život další chudince, která se neodváží už ani pípnout, protože na příkladu předchozí partnerky vidí, jak by mohla dopadnout. A většina ženských se radši nechá mlátit do krve, než připravit o děti. Dokonce i ten týpek tady odtud z MS kraje, co zmlátil a ubodal svou ženu před očima dítěte si u soudu vymohl nařízení styku se synem ve vězení (!) A synek ho prostě musí chca nechca navštěvovat, otec má totiž práva.

Existuje snad lepší kontrola nad rozmnožovcími orgány žen, než tento systém "chlapi sobě"? Vzhůru vstříc kulturním tradicím blízkovýchodních království!


(Mohla bych vám tady z rukávu vysypat desítky takovýchto příběhů, a jména jejich násilnických ex určitě budete znát, nemám však svolení dotyčných dam a jejich soukromí respektuji.)

268142

02.05.2012 22:46

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

A ten příspěvek adekvátní nebyl. Já chtěla návrh řešení. Jak byste to viděl vy - bez výživného? Automatické dávky státu matkám? A jak k tomu přijdou ti slušní plátci daní? Nebo licence na těhotenství/porod udělovaná "těm správným vyvoleným párům" státní exekutivou? Pochlubte se, čekám.

268144

04.05.2012 05:04

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Habane, já bych vám strašně ráda věřila, ale já sama jsem se o sobě nedávno dozvěděla, že jsem násilnická psychopatka a špína, co si ani nemění spodní prádlo, neumí vařit, nikdy neuklízí, děti krmí psími granulemi, své batole chci podřezat a pořád to zdůrazňuji, malá pořád pláče, protože jí nedávám jíst a pořád na ni křičím, že ji zabiju... To by byl matroš na nový thread v Lehožumpě. Vaše nářky mi to silně připomínají, takže se nezlobte, že mi bliká varovná kontrolka.

No a krom toho jste mi neodpověděl na mé dotazy, jak tedy byste si to představoval bez alimentů (konkrétně, prosím), co tedy mají dětičky papat a za co, a také jak byste si představoval svou péči o děti; vy byste to hodil na kterou? Na svou matku nebo milenku? Nebo si snad můžete dovolit chůvu? Tak potom mi ovšem není jasné, v čem je lepší vybulit chůvě minimálně dvě kila na hodinu (plus nachystat co budou děti papat atd.) než jednou za měsíc exmanželce na děti dva litry. Nebo byste zůstal doma a nechal se někým živit? Ale totéž vyčítáte ženám, takže o co vám, kua, gou?

Podívejte se, kam jsme se dobrali, přečtěte si ty věci níže. Jednomu zůstane rozum stát. Z čehož vyplývá, že nejde dokonce ani o ty peníze. To je normální Freudův kastrační syndrom naruby. Dejte si studenou sprchu a nenadávejte ptákům za to, že létají a vy ne. Nenadávejte ženským za to, že rodí děti a muži ne.

268275

04.05.2012 12:16

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Podívejte, já mám omezený počet příspěvků. Vedle je fórum. Pokud byste chtěl něco konkrétního poradit, s něčím pomoci, můžete mi tam nechat soukromou zprávu. Já teď musím jít sepsat několik dalších žalob, stížností a doplnění, já to ještě nevzdala a ráda se podělím o zkušenosti. Pokud nejste z těch, co věří, že letos přijde konec světa, není důvod k depresi. A dávejte si fakt pozor, zrovna vy mi něco vykládejte o sociální inteligenci [cool]

268293

08.05.2012 08:13

Ekvádor 2012

RE: Madam promiňte,

baba_Blažková 89.?.?.?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Coriolisova_síla

268487

08.05.2012 19:33

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

baba_Blažková 89.?.?.?

Překvápko.
Protože přesně tak to vidím i já.
Jen se obávám, že se tržně vybijeme navzájem dříve, než coby celek dospějeme ku vzájemnosti. [mrknutí jedním okem]

268511

12.05.2012 10:22

Dopis paní Peckové

I když na sračku dáte mašli, pořád to bude sračka

baba_Blažková 89.?.?.?

Paní poslankyně mohla vyvodit závěr, který by toho hodně vypovídal o této vládě v souvislosti s tím zvykáním si. Ale to by srala do vlastního hnízda. Ono zvyknout se dá opravdu na všechno.

Navíc je nutno podobná prohlášení brát v kontextu s ostatními, jež od těchto psychopatů už zazněly dříve.

Výkřiky typu "párty skončila" zaznívající z řad této trojkolky opravdu neberu. Jestli chce někdo platit účty za nějakou párty, tak ať tyto laskavě platí účastníci. Nevím, jak kdo, ale já na žádnou ani nebyla pozvána.
[naštvaný]

268801

12.05.2012 11:02

Česká republika je velmocí – v pornografii

RE: Habánův dodatek :)

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, a nejtvrdší porno jsou záběry z poslanecké sněmovny, z jednání vlády či ze senátu. Tolik čuráků (a já se toho nebojím [velký smích] ) a pičí pohromadě, to je fakt hard-core. A jebou nás a vymrdávají s námi jako to neumí ani ty nejzkušenější kurvy.
[bliji]

268808

14.05.2012 13:38

Dopis paní Peckové

RE: Normální

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná i na spartská skaliska dojde, je to takové... tržní [cool] - vsadím se, že výhledově nám to pak zvýší konkurenceschopnost na trhu s prací [velký smích]

268910

Do toho bych šla, ale na jakou adresu?
Buďme solidární s pošťáky... ať jim to neleží na poštách...

268924

16.05.2012 16:37

Dopis paní Peckové

RE: Normální

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale drancuje se pořád!!! [naštvaný]
Takže zatímco důchodci se přizpůsobí, páč oni jsou přece zvyklí, takže si poklesnou životní úrovní na úroveň let čtyřicátých - padesátých minulého století, však coby ne, státní rozpočet se bude dojit tak, aby naše peníze končily v těch "správných" vyvolených elitních rukou, stále dál!

http://www.youtube.com/watch?v=5rjwFtCou0w

269045

18.05.2012 21:50

Poprava pro výstrahu

RE: Čemu se divíte?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, Kalous trestající (opět). Mám poněkud neodbytné déja vu.

269185

19.05.2012 12:47

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Zvedavec skončí skôr ako Euro - dvakrát do tej istej rieky ...

Blažková 89.?.?.?

Víte, co je na tom nejabsurdnější? Že kdyby Vladimír o tom nenapsal článek, tak tady ti místní Stworobijci vědí "p*ču s ryžu".
Když tu situaci dotáhneme, tak dostaneme zajímavé výsledky ohledně psychologie Stworobijců. Schválně, co myslíte, která alternativa je pravděpodobnější, tedy v případě, že by se Vladimír nenaprášil:

A) Ti, co tady vyřvávají o práskačích, by na editora pěli chválu, jakož ostatně činili doposavad
(pozor, ironie, to pro ty s vedením kolem chmelnice)

B) Ti, co tady vyřvávají o práskačích, by si našli jiný důvod pro vyřvávání.

A pravdivě, prosím. [cool]

269220

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 3

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
153 552,73 Kč

Poslední aktualizace: 28.3.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?