Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.03.2012 09:45

Evropa nad propastí

Ale kdeže 10,7 % nezamestnaných, je toho oveľa viac.

Oracle 178.?.?.?

Pokiaľ EUROSTAT čerpá svoje dáta z štatistík svojich členských štátov, tak skutočná miera nezamestnanosti je viac než 1,5 násobok oficiálnych čísiel.

Vychádzajúc zo Slovenských praktík, ktoré rozšírim na zbytok EU, pri ktorých (tak ako v USA) dlhodobo nezamestnaných škrtajú zo zoznamu, tak z toho dostanem faktor aspoň 1,5.

265379

17.03.2012 16:58

Deset základních důvodů, proč říct NE společnosti MONSANTO

RE: Tak Monsanto neni urcite budoucnost jak alespon doufam

Oracle 178.?.?.?

Faktická poznámka o Mičurinovi a o rekombinácií DNA.
Mičurin použil šľachtenie, netvoril nové umelé druhy, keď vyšľachtil svoje odrody. Z genetického hladiska on urobil to, že zmiešal rôzne genotypy toho istého druhu-odrody, tým získal skorú hrušku vhodná do tajgy/na Sibír, ktorá veľkosťou, chuťou a konzistenciou bola vhodná pre ľudskú konzumáciu, lebo pôvodná odroda je malá, kyslá a tvrdá, vhodná akurát pre medvede a inú divú zver.

Rekombinácia DNA, je iná otázka, tá sa deje prirodzene (vtedy sa vymieňajú gény na homologických chromozómoch-vznikajú nové genotypy-toto čiastočne využil aj Mičurin), umelými zásahmi-človek mieša do čoho by sa nemal- rybie gény do paradajok a dubu, a indukciou- žiarenie, baktérie, vírusy a chemikálie- často škodlivé, letálne či dokonca teratogénne (poškodenie genetickej informácie rodičov sa prejaví deformáciou u potomkov-viď Vietnam).

265387

17.03.2012 17:54

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

Oracle 178.?.?.?

>K věci: než vhodíte do urny levý lístek, důsledně sledujte
>pokusnou laboratoř u našich východních sousedů, Fico to tam
>teď rozjede ve velkém. Pak znovu můžeme otevřít otázku
>"pitomců".

Fico avizoval veľké verejné investície hlavne do infraštruktúry, čo je dobrá správa, problém je, že tie projekty sa predražia nie o 10-20% ale o stovky percent (čo mi trhá žily), a z tohoto dôvodu a z dôvodu zlého stavu globálnej ekonomiky (spôsobené naschvál zabudovanou systémovou chybou) tie jeho volebné sľuby nemusia vyjsť.

Čo sa týka volebnej otázky, neľutujem a neoľutujem to, že som nebol voliť. Nie že by som bol Ficov fanúšik (hoci želám aby to mu vyšlo), ale viem, že keď sa zúčastním sa na voľbách nedosiahnem tým systémovú zmenu, hoci keby som aj volil stranu ktorá to má v programe, pravdepodobne by to bola strana tých najhorších farizejov alebo najväčších idiotov, lebo by to znamenalo, že majú v programe odpíliť pod sebou konár, alebo odstaviť sa od koryta.

Takže nezostáva mi nič iné ako zaregistrovať doménu, a šíriť svoje myšlienky.

265389

18.03.2012 19:57

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

Oracle 178.?.?.?

Milá Lin, ten ich plán predpokladá kopu nasr*ných "fyzicky aktívnych" ale myšlienkovo pasívnych, ktorí čakajú na "vodcu" ktorý povie z pódia "čo a ako" a naozaj zabezpečí ich potreby prakticky hneď. (Kde som to už videl? Hitler a Robespiere toho síce nasľubovali veľa, ale dali málo, a nakoniec to ako dopadlo.)

Vrcholný manažéri to prešvihli, problém je to, že sa skolabujú (čiastočne) aj základné služby, čo sa nestalo ani počas veľkej hospodárskej krízy, v takejto situácií ľudia sa snažia zabezpečiť svoje základné potreby popri revoltách. Takže začnú pracovať na tom aby sa zabezpečili, popri tom začnú rozmýšľať nielen o tom ako to urobiť, ale čo spôsobilo túto situáciu.

V tejto situácií postaviť sa na pódium, obklopiť sa popri tom osobnými strážcami a rečniť o tom že pod globálnou vládou bude ako dobre, dotyčný riskuje to, že ho pošlú "tam kde Slnko nesvieti" v lepšom prípade, v najhoršom prípade ho zlynčujú.

265430

18.03.2012 20:18

Evropa nad propastí

RE: Pan Andreas Claus je génius

Oracle 178.?.?.?

Tomu sa hovorí "ženská logika" (nič v zlom dámy), chcieť systémovú zmenu a popri tom chodiť na voľby a tým podporovať súčasný (ne)rád. [oči v sloup]

I keby sa objavila strana, ktorá má v programe zmenu systému k lepšiemu pre obyčajných ľudí(čo je možné len na papieri, a ten znesie všetko)a hlasovali by ste na nich, tak by ste odovzdali svoj hlas buď tým najväčším farizejom alebo tým najväčším idiotom (tak či onak by ste boli idiot, lebo im veríte).

Táto strana by totiž mala v programe odstrihnúť nielen seba od korýt, ale aj ostatných, čo by bola samovražda.

265434

18.03.2012 23:34

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

Oracle 178.?.?.?

Čo tak Ecat, špeciálny katalyzátor zmiešaný s práškovým niklom vložený do modulovaného elektrického poľa reaguje s vodíkom, a tak z niklu vzniká meď.
Podľa oficiálnej stránky v tomto roku sa spustí výroba na domáce zariadenia, 1MW jednotky dodajú o 4 mesiace po objednaní.

Ale keď ste stále "skeptik" a nestačí Vám to....

265446

19.03.2012 21:14

Wen signalizuje něco nového

RE: JaJa

Oracle 178.?.?.?

Ja s vami súhlasím, i s anonymom ktorý tvrdí, že (zastupiteľská) demokracia patrí na smetisko dejín, ale JanSmith zásadne nebude súhlasiť.
Ten istý JanSmith, ktorý plače nad systémom, chce iný systém, ale jedným dychom nabáda k tomu aby sme išli voliť medzi "čertmi", čím vlastne podporujeme systém. Ale bez mrknutia oka nám vynadá za "volebných disidentov" a za "pasívne ovce", ktoré vedú silné reči na fórach a pri pive, pretože sme sa nezúčastnili alebo nie sme ochotný ďalej zúčastniť sa na (drahej) hre zvané voľby do parlamentu. [naštvaný]

Voči jeho osobe sa vynára otázka, ktorý nech každý odpovie sám, na základe jeho príspevkov(žiaľ je to odpoveď typu "buď-alebo" ):

Je ten chlap buď naivný hlupák, alebo pokrytec či zbabelý alibista?

265513

20.03.2012 09:48

Evropa nad propastí

RE: Pan Andreas Claus je génius

Oracle 178.?.?.?

Ako to že nerozlišujem? Veľmi dobre viem, že do politiky buď idú naivní idealisti, ktorý chce zmeniť veci k lepšiemu alebo bezcharakterné špiny (pôvodne chcel som napísať svine, ale tie zvieratká to nezaslúžia). Žiaľ ľudia z druhej kategórie sú častejší.

Dôvodov prečo nevoliť je niekoľko:
-odtrhnutie od (virtuálnej) reality obyčajných/priemerných ľudí napr. vyhlásenie jedného maďarského vládneho politika : "Nech chudobný (žijúci z 47000 Ft mesačne čistého) idú do lesov zbierať huby a prebytok nech zmrazia."
-aj virtuálna moc korumpuje, pretože súčasný systém neumožňuje priamu spätnú väzbu na papalášov
- valná väčšina problémov je dlhodobých, ktoré sa nevyriešia za 4-5-6 rokov ( v skutočnosti je to o 1,5 roka menej, lebo voľby)
-na voľby sú potrebné peniaze a oligarchovia ich majú dosť (okrem médií a PR agentúr, a ktovie ako prišli k tým peniazom), a za finančnú pomoc si žiadajú "menšie služby" typu schváľ tento zákon, daj toho človeka sem a daj mi túto predraženú zákazku

Z týchto dôvodov prečo by sme mali ísť k voľbám? Veď je to len o tom (obrazne povedané) akú farbu bude mať to napolo zruinovaný dom s názvom štát.

Radšej v každom politikovi vidím agenta, ako im slepo dôverovať, v prvom prípade môžem sa príjemne prekvapiť a v druhom čaká ma len sklamanie.

265534

20.03.2012 20:03

Evropa nad propastí

RE: Pan Andreas Claus je génius

Oracle 178.?.?.?

Otázka čo je lepšie:
-chudá krajina s pravicovou vládou, ktorá demontuje sociálny štát aby mohla kradnúť
-alebo, chudá krajina s ľavicovou vládou, ktorá kradne cez sociálny štát, a tým pádom nie sú peniaze na skutočné problémy,
-či chudobná krajina s ľavicovo vládou, ktorá nemá peniaze na sociálny štát?

V konečnom dôsledku je to jedno, ľudia aj tak nebudú mať peniaze od štátu. Žiaľ buď sa dialo/deje jedna z týchto možností, alebo sa k tomu smerujeme. Z tohoto dôvodu, nemôžeme spoliehať na štát a je jedno či sme šli voliť, alebo koho sme zvolili.

Jediná možnosť ako z toho von je, myšlienkovo odpútať sa od systému, prevziať za seba a za svoje okolie zodpovednosť a robiť to čo je správne.

265566

20.03.2012 22:15

Evropa nad propastí

RE: Pan Andreas Claus je génius

Oracle 178.?.?.?

Žiaľ nie, ale mnohými vecami súhlasím, a niektoré veci by sa mali preformulovať.

265575

Ad vyvolený-sú produktom nechutnej ideológie (programu pre ľudskú myseľ) o nadradenosti a obyčajnej pýchy, ich podobnosť s Hitlerovským Nemeckom nie čisto náhodná a padnú na hubu aj podobným spôsobom.
Ad plán na rozbytie systému-plán na rozbitie systému nie je potrebný, systém rozpadne samo, vďaka použitým informačno-psychologickým technológiám s názvom "organizovaný chaos" či „samoorganizujúcej sa krízovosti/kritickosti“ na vytvorenie NWO (bližšie o tom na chelemendik.sk, platený článok rozdelená na 2 časti: "O sieťových technológiách, oranžovej revolúcii a tretej svetovej vojne" preložený z ruského originálu na "Fond strategičeskoj kuľtury" ).
Ad plán na zachovanie živ. úrovne-súčasný ekonomický systém je postavený na nekonečnej spotrebe a nekonečného rastu, z dôvodu toho, že Zem má určitú konkrétnu kapacitu, a bez pretrhania niektorých závislostí a bez poklesu životnej úrovne niektorých ľudí (hlavne nenažrancov) k harmonizácií nedôjde, žiaľ.
Ad sloboda-za to (v súčasnosti) musí každý bojovať, najlepšie v skupine a podľa možnosti bez použitia násilia.

265768

24.03.2012 11:46

Occupy vlastní mozek

RE: Orwell by se divil ...

Oracle 178.?.?.?

Kukol som na odkazy, sú dobré, príde čas, keď tieto informácie budú všeobecne známe, ten čas príde čoskoro.
Ide o to, že mediokracia (ako subsystém zotročenia "na večné časy a nikdy inak" ) vytvára virtuálnu realitu na otupenie, zmätenie ľudskej mysle a odvedenie pozornosti, jej jedinou skutočnou je realita všedných dní.
Ide o to, že napriek stupídnym programom typu Smotánka, deklaráciám vlády a ekonomickým expertom, ľudia nie sú celkom odtrhnutý od reality, ešte existujú sociálne väzby. nepríjemný zvrat pre mediokratov nastane vtedy keď aspoň 6 z 10 práceschopných ľudí bude bez zamestnania alebo príde o všetko, a zostanú mu len nezaplatené dlhy.
Vtedy i pravicujúci "ovčania" typu ...(však vieme kto), budú nielen nadávať na systém ale aj stratia dôveru v mediálnej mašinérií.
Táto udalosť bude spúšťačom veľkých zmien.

265769

25.03.2012 10:29

Occupy vlastní mozek

RE: Orwell by se divil ...

Oracle 178.?.?.?

>A proč si myslíte, že by to k tomu nechala skrytá elita
>dojít?
Lebo sú to chytrý ale namyslený tupci, ktorí si myslia, že kvôli tomu, že im väčšina vecí vychádzalo bude vychádzať i naďalej.
Druhá vec je to, že doba sa zmenila a ich systémy kontroly a riadenia boli a sú dimenzované na oveľa menšiu rýchlosť prúdenia a menšie množstvo pre nich životne dôležitých informácií. Minulosti sa tiež dochádzalo k úniku informácií a boli varovaný, ale informovaná bola len úzka vrstva marginálov, teraz vďaka internetu preavde (pre nich nepríjemne) rýchlo najavo, preto David Rockefeller povedal "že urobili chybu, keď nechali vzniknúť internet", lebo im to kazí plány. Síce mediokracia snaží odvádzať pozornosť vytváraním informačného šumu (ďalšie jej funkcia) a nasadzujú sa agenti ako Alex Jones (či ako sa volá), ale zmeny to len spomaľuje nie zastavuje.
Tretia vec je použitá technológie globalizácie, ako je to napísané v 2. časti spomínaného článku, sú to technológie informačno-psychologickej vojny používané v časoch prípravnej fázy vojny (pohlavári z Ruska, Číny a Indie to vedia, preto sa bránia ako môžu, aj zavedením nečakaných reforiem), ale na vytvorenie NWO sú nevhodné, lebo systémy sa začnú správať nevypočítateľne čo môže viesť i k rozpadu napadnutých systémov, a to na zavedenie globálnej kontroly nie je vhodné.
O teórií riadenia spoločnosti a informačno-psychologických (vojenských) technológiách viac dozviete od UDA, od ktorého ešte stále nedostal mail, to je kvôli tomu, že správu mailu prevzal Microsoft. [oči v sloup]

265811

25.03.2012 21:33

Occupy vlastní mozek

RE: Orwell by se divil ...

Oracle 178.?.?.?

Ako vidím Vy vôbec nič nikomu nepodsúvate, a vôbec nemáte problémy s pochopením písaného textu. [vyplazený jazyk]
Ja som povedal, že kvôli tomu, že väčšina vecí doteraz im vyšla, to ešte neznamená že im to bude vychádzať naďalej, o tom že by boli trpáci som ani nekecol, ja ich mám za namyslených veľmi chytrých tupcov, lebo nepostrehli, že doba sa zmenila/mení.
Ako som už povedal oni používajú na globalizáciu také informačno-psychologické technológie, ktoré boli vyvinuté na vojnu, tieto technológie sú skvelé keď chcete destabiliziovať krajiny alebo krajinné bloky tým, že sociálno-ekonomické systémy sa budú správať chaoticky a dokonca sa rozsypú, ale keď chce ľudí nahnať do ohrady s názvom NWO, potrebujete veľmi predvídateľné správanie obyvateľstva.
Síce je pravda že v krízových stavoch obyvateľstvo "hľadá istoty" a nachádza ich väčšinou u nastrčených figúrok (viď Hitler), ale na rozdiel od Weimarskej republiky, kde ľudia boli viac-menej existenčne nezávislí. Terajší systém "vypestoval" vysokú mieru vzájomnej existenčnej závislosti ľudí, v takejto situácií úplný kolaps sociálno-ekonomických systémov (čo celkom iste sa stane tohoto, alebo budúceho roku) spôsobí to, že každý sa bude snažiť zabezpečiť sa ako môže, z tohoto dôvodu sľubom typu "NWO je jediná spása" bude veriť len niekoľko vymytých jedincov, a pokiaľ navolíme silných vládcov, nutne budeme sklamaný, lebo jednak budú myslieť len na seba a jednak problémy nevyriešia.

V skratke súčasné vojenské informačno-psychologické technológie sú nevhodné na vytvorenie NWO, je to ako keby ste snažili klinec 120 zatĺcť so 6 inbusákom.

Čo sa týka posilňovania polície a tajných služieb (ten prvý s sociopatmi ten druhý kádrovákmi) je dvojsečná zbraň, keď polícia nedostane výplatu, tak papaláši budú mať na krku ozbrojených sociopatov, kádrovaci zas môžu zradiť. Tak či onak zmeny môžu len spomaliť, ale nie zastaviť.

265844

26.03.2012 08:10

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

RE: Bankéři prchají ???? Mozna naopak

Oracle 178.?.?.?

OK, tak prečo opúšťajú svoje teplé miesta predstavitelia "megabánk"?
Niekde na nete som som videl menní zoznam a sú to ozaj veľké banky, asi ide o to, že keď to rachne tak aby sa mohli tváriť "ja nič, ja muzikant".

265867

27.03.2012 09:32

Cesta k transformaci společnosti

RE: riešenie je - ako vždy - jednoduché

Oracle 178.?.?.?

Súhlasím, len dosiahnutie zisku je mizerná motivácia, stavia podnikateľa do pozície otrokára, zlodeja a vykorisťovateľa. Bez zisku by to samozrejme nešlo, lebo je to životná miazga podnikania, ale k tomu aby podnikanie bolo dlhodobo úspešné, musí mať aj vyšší cieľ aby to nadchlo ľudí napr. Apple má za cieľ "pozdvihnutie životnej úrovne ľudstva pomocou technológie".

265965

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?