Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, jean.laroux.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.10.2011 20:18

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: .

jean.laroux 78.?.?.?

Nejste jediný, kdo nevidí nic špatného na hazardu s ekonomikou. Proto je svět tam kde je. Nevidíte nic špatného na tom, že někdo generuje bohatství na umělém spekulování s důvěrou v komodity a tím způsobuje krize, které ničí milióny životů na této planetě. Pokud někdo "hrou" na burze získá miliony nebo miliardy bez práce myslíte, že se to nikde neprojeví ? Odkud se podle Vás přelije ta HODNOTA ke spekulantovi ? TO JE ZÁSADNÍ OTÁZKA ! Zamyslete se nad ní. Kde chybí ty peníze, které leží na kontech multimilionářů z Wall Streetu ? Na kontech jiných spekulantů ? Ale ti přeci také nic nevytvořili ne ? Kde se tedy vzalo na jejich kontech to co se pak přelilo jinam ? Kde jste Vy vzal těch 800 kilo ? Vyrobil jste 800 židlí za kilo ? Chodil jste léta do práce na výrobní linku a vydělal jste si je ? Nebo jste postupně "odrbal" jiné spekulanty, kteří "odrbali" zase někoho jiného ?

Zdanění je ve své podstatě nutnost. Odkud by měl jinak systém brát prostředky na zajištění celospolečenských potřeb ? Z milodarů ? A koho ? Problém nejsou daně jako takové ale způsob jak a od koho se vybírají a zejména jak je s nimi pak hospodařeno. Pokud se daním vyhýbají ti, kteří vydělávají na hazardu pak je to trestuhodné a měli bychom s tím něco začít dělat. Toto přece není praxe z "vůle lidu" ale něčí dlouhé prsty, které si v zastupitelském systému "vydloubali" podmínky vhodné jen pro sebe. Do sedmdesátek byla USA ještě jakási kontrola. Pak nastaly žně parazitů. Nyní se paraziti diví, že hostitel pod NIMI zdechá protože jej kompletně vysáli. To už není demokracie ale zločinná plutokracie.

Řeči o prodávajících a kupujících jsou jen obecné řeči, které nereflektují fakt, že ty ceny někdo manipuluje, aby získal profit ve spekulativním hazardu. V kasinu při zjištění, že někdo manipuluje ruletou tvrdě zakročí. Na burze je tato praxe běžná a nikoho nic netrápí. Pokud jste Vy jako spekulant přišel o zisk je to jako v herně. Naházel jste do automatu prachy a nic jste nevyhrál ? Riziko hraní. Vy jste jen malá ryba, která pouze hraje a není schopna ovlivnit podmínky hry. Tak se nedivte. Hlavně mi tu prosím netvrďte, že to Vaše gamblerství je nějaká práce. Jste jen společenský parazit, nic víc. Neberte to osobně ..

254476

05.10.2011 22:55

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: .

jean.laroux 78.?.?.?

Je otázkou co vnímáte pod pojmem "kapitalismus". Podle mne je kapitalismus v každém systému včetně rodiny nebo třeba i v tlupě opic popř. v úlu plném včel. Bez hromadění kapitálu pro zabezpečení společenství a skrze společenství zpětné zabezpečování potřeb jeho členů, bez toho by žádné společenství nefungovalo. To co Vy vnímáte jako kapitalismus v makroměřítku není přirozeným kapitalismem ale pokřivenou diktaturou ve které noru se zásobami obsadilo pár vybraných jedinců. Ti ostatní jsou jen určení k tomu aby noru plnili a přístup do ní nemají.

254594

02.11.2011 19:10

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

jean.laroux 78.?.?.?

Já myslím, že se neshodneme v definici pojmu "kapitalismus". Každý si pod tím představujeme něco jiného [smích] Já v kapitalismu vidím především soutěž v přirozeném konkurenčním prostředí probíhající dle nastavených pravidel. "Kdo z koho" je v pořádku pokud mají všichni stejné šance a možnosti. Možná namítnete, že pokud se spojí více firem vytvoří silnou firmu, které malá firma nemůže konkurovat a mizí tedy ty "stejné možnosti" ale já namítnu, že ta malá firma se může spojit s jinými subjekty a stát se také součástí velkého hráče. V kapitalismu vidím možnost pro schopnější (ne všehoschopné) aby se prosadili a mohli by ze svých schopností získat více než ti neschopní nebo líní. Vidím v něm směnu vytvořených hodnot a kooperaci při rozvoji společnosti. Chybu nevidím v "kapitalismu" jako principu ale v těch pravidlech, která jsou nastavena špatně.

256484

04.11.2011 20:17

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

jean.laroux 78.?.?.?

My si asi nerozumíme. Já mluvím o takřka 100 procentním zdanění zisku ze SPEKULACE pokud spekulant otočí akcie dříve než např. za 10 let po koupi. Když nebude zisk ze spekulace tak nebude nikdo spekulovat. Proč by spekuloval ? Co by z toho měl ? Že to zaplatí klient. Klient přece nebude platit v systému, kde by měl jistou ztrátu ne ?

Ohledně DPH se jistě shodneme. Ano tu nakonec platí zákazník. Plátce ji pouze vykáže v papírech a promítne do ceny jako náklad.

256577

18.12.2011 17:21

Havel

Zdržím se komentářů.

78.?.?.?

Nyní ho už bude soudit někdo jiný.

258729

21.12.2011 12:48

Síť globální korporátní vlády

..

jean.laroux 78.?.?.?

Zejména v poslední době a v naší zemi zejména v těchto dnech se stále více ukazuje pokrytectví a faleš současného systému. Smrt dvou vůdců a symbolů, v dokonalé synchronizaci, nastavuje lidem zrcadlo. Někteří se do něj zatím nedokáží podívat ale dlouho jim to nevydrží. Ukazuje se v plné nahotě že slova pravda a láska si patentovali nenávistní lháři a vrazi. Svět se změní. Jsme si tím jist. Vzdávám se své virtuální identity a přeji všem lidem nalezení té skutečné pravdy a lásky uvnitř sebe. Krásné svátky. Lubomír Čáslava

259139

21.12.2011 18:47

A od zítra se nařizuje truchlit

Občanská společnost - skrytá vláda - "konspirační úvaha"

jean.laroux 78.?.?.?

Principem fungování tzv. občanské společnosti, kterou Havel tak obhajoval je role různých nevládních organizací tzv. NGOs. Ptáte se po přečtení tohoto článku, kdo jsou ti zmiňovaní nevolení, kteří ovládají dění kolem Vás ? Jsou to právě ty organizace. Různé ligy a kluby s "bohulibým" zaměřením. Tyto organizace a persony, které obsadily klíčové pozice v politice, médiích a úřadech. Proč NGOs? Jsou to skvělé penězovody a peníze jsou vždy tím základním prvkem v každé manipulační zpravodajské hře. Arabské jaro ani zmiňovat nebudu. Každý jistě vidí souvislosti sám. Občanská společnost funguje. Rozhodně nejen u nás. Právě NGOs byly na pozadí zpochybňování voleb v Rusku. Kdo stojí v pozadí těchto organizací? Kdo je financuje resp. používá tyto penězovody? Začneme-li studovat skutečné vazby pak zjistíme velmi alarmující skutečnosti. Opravdu je důvod truchlit. Skutečný Havlův odkaz lidé pochopí až později. Možná ... Pokud jim to NGOs dovolí

Lubomír Čáslava

259165

21.12.2011 21:05

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

jean.laroux 78.?.?.?

A myslíte si tedy, že si opravdu zaslouží tohle divadlo ? Možná máte pravdu. Udělali z naivního důvěřivce IKONU. Použili jeho jméno. A nyní z jeho odkazu dělají zlaté tele. Kdo to dělá ?

259186

21.12.2011 22:22

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Václav Havel o Václavu Klausovi a Češích rok 1994:

jean.laroux 78.?.?.?

Moc se mi nedaří rozluštit co jste tím chtěl vlastně sdělit. Je to ironie ? Je to výzva ? Co to je ?

259201

21.12.2011 22:28

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

jean.laroux 78.?.?.?

Nejspíš se shodneme v hodnocení této show. Možná se i shodneme na tom, že je to spontánní. Možná se neshodneme na hodnocení odpovědnosti Havla za to co se dělo a děje v jeho jménu a jestli to co se děje je nebo není pro lid této země "dobré". To je ale přirozené.

259202

22.12.2011 09:39

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

jean.laroux 78.?.?.?

Zajímavé. V posledních dnech ze zamýšlím nad spekulacemi o smrti Kryla a Dubčeka také. Neodvážil bych se to takto napsat ale děkuji Vám, že jste to napsala Vy.

Btw. Ohledně toho podlézání NATO. Havel nejen, že podlézal této alianci. Havel v dobách sametu prohlásil, že by měly být NATO i Varšavská smlouva zrušeny. Pár let nato vstup do toho slavného NATO vehementně prosazoval.

259241

22.12.2011 17:05

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: hnus

jean.laroux 78.?.?.?

Ano, to je i můj názor

259278

23.12.2011 22:34

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Pro boha co jste to za lidi?

jean.laroux 78.?.?.?

To je ale drsný sarkasmus. Nebo není ? [oči v sloup]

259395

29.12.2011 10:04

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

78.?.?.?

Nemusí Vám být smutno. Celý článek je vlastně nadsázkou s humornými prvky a vyjadřuje NEMOŽNOST pochopení entity zvané "bůh" (a zvané též mnoha jinými názvy) něčím tak nicotným jako je lidské vědomí. Ten humorný přístup má v sobě vlastně poselství. Ani autor, ani žádný kněz, duchovní, Vy nebo já nemůžeme znát skutečnou pravdu. Můžeme se k ní jen blížit. A protože jsme všichni nedokonalí, vidíme každý jen malý kousek "pravdy" a pak se hádáme, který ten kousek je ten správný ač mohou být správné všechny ty kousky a všechny ty kousky mohou být také nesprávné. Kdysi tu kdosi napsal v jednom článku, že pravdu nelze prosazovat či hlásat ale lze ji jen hledat. A s bohem je to stejné [cool]

259763

30.12.2011 09:58

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

jean.laroux 78.?.?.?

Protože nejste bůh [smích] Můžete poznat jen kousek a to si ještě nemůžete být jist, že je Vaše interpretace ta jediná správná, správná či správnější. Také si můžete jen myslet, že vidíte či znáte. Možností je mnoho. Proto se mluví o VÍŘE a skutečná víra je věc individuální. Víra organizovaná je už něčím jiným [mrknutí jedním okem]

259833

30.12.2011 19:46

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

78.?.?.?

Potíž při následování proroků či nositelů víry je v tom, že jim můžeme věřit a můžeme také o jejich slovech (proroctví) a o nich samotných pochybovat [smích] Co když to nebyli žádní proroci ? Co když to byli šarlatáni ? Co když jejich důkazy tj. zázraky byly jen ilusionistickým představením ? Co když nekomunikovali s bohem ale s nějakým tím andělem viz. článek ? A co když komunikovali s padlým andělem ?

259879

31.12.2011 20:18

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

78.?.?.?

Velmi dobře řečeno. A já zase třeba tvrdím, že prostě nejste. Ne, že nejste bůh. Prostě vůbec jako skutečná bytost neexistujete. Jste jen projekcí mého vědomí. Hmm .. ale to pak existujete. Projekce je už také NĚCO. Můžeme se klidně překlopit do roviny transcendentálního idealismu pokud chcete nebo tvořit hmotu pouhou myšlenkou a vůlí [smích]

Pochopitelně se vším co jste napsal se dá také souhlasit. Vy i já a všichni lidé (zviřátka, rostlinky, šutry) jsme bůh. Byl-li na počátku bůh, pak stvořil vše sám ze své podstaty a jsme tedy jeho součást. My jsme bohy a bůh je námi. Můžeme se načas oddělit do hmotné a omezené substance a pak se opět vracíme domů do celku, kde už individualita není individuální. Z tohoto pohledu jsme prožili, prožíváme a prožijeme vše co prožila, prožívá a prožije jakákoliv jiná bytost ve vesmíru a čase. V skutečné podstatě ani čas není tím jak jej vnímáme ve hmotném světě a proto prožitky minulosti, přítomnosti a budoucnosti splývají. Prorok tedy vidí budoucnost nahlížením do jsoucna stejně jako někdo v reinkarnační regresi čte v minulosti (sebe, někoho jiného viz. protonační teorie, multibytosti - boha). Ale dost fantazírování [velký smích]

259934

02.02.2012 18:56

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: nicky jste mohl uverejnit,

jean.laroux 78.?.?.?

Adamovi Bartošovi prý píšou provdaláskaři, aby je přidal do svého seznamu http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1448-prevezme-pravdolasku-po-havlovi-jindrich-sidlo-.aspx. Navrhl jsem Adamovi ten seznam zveřejnit ale nějak se k tomu nemá. Škoda.

262356

02.02.2012 18:59

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Pokud nedostanete soudní rozhodnutí nemusíte poskytovat nic

jean.laroux 78.?.?.?

A co kdyby mezi těmi uživateli zde měl pan Stwora osobu blízkou ? I tak by musel poskytnout údaje ?

262358

04.02.2012 18:31

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: nicky jste mohl uverejnit,

jean.laroux 78.?.?.?

Díky [smích]

262592

04.02.2012 18:38

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: nicky jste mohl uverejnit,

jean.laroux 78.?.?.?

Hlavně toto se mi líbí: Věra Tydlitátová, aktivistka, umělkyně, spisovatelka, blogerka, bojovnice za lidská práva, pedagog, básnířka, publicistka, judaistka, religionistka, expertka na extrémismus, odbornice na xenofobii

Už mi tam jen chybí "Vaginální mykóza" [velký smích]

262593

01.03.2012 20:57

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: O co zde vlastně jde ?

78.?.?.?

Teoreticky bychom mohli mít problém i s kamerou pro jeden jediný dům. Manžel by mohl takto šmírovat manželku jestli nezahýbá popř. naopak, že ? Vše se dá zneužít. Zrušil bych zbraně, nože, sekery, kameny atd. atd. [mrknutí jedním okem] [cool]

264423

Jak kooptovat studenty proti Izraeli? Jednoduše. Zveřejnit na školách tuto příručku [cool]

264449

24.03.2012 10:00

Occupy vlastní mozek

RE: manipulace? neni spatna sama o sobe

jean.laroux 78.?.?.?

Mám dojem, že jste trochu neporozuměl. Manipulace není dobrá nebo špatná OBECNĚ. Prostě je a je to naprosto přirozené věc. Dobrá nebo špatná je z pohledu toho kdo ji používá nebo je proti němu použita. I když Vás někdo manipuluje, může to být pro Vás dobré. Např. když se Vás snaží sbalit překrásná blondýna, která by si chtěla užít jednu noc trochu vzrušení [smích] Necháte se zmanipulovat ? Je to na Vás abyste rozpoznal, vyhodnotil a akceptoval nebo neakceptoval přirozený průvodní jev interakce subjektů ve skupině - MANIPULACI.

265767

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?