Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.03.2012 02:21

Occupy vlastní mozek

Orwell by se divil ...

109.?.?.?

Když půjdete po ulici a začnete vykládat lidem, že jejich země je vedená bandou zkažených megalomanů zaměřených hlavně na vlast­ní prospěch a moc, neuvěří vám. Možná budou trošku nadávat, ale většina lidí považuje svůj národ a jeho instituce za svaté a dobré. Ne­všimnou si, že oni sami jsou zcela bezmocní. Národní vědomí nakaže­né propagandou zachvátí postupem času otrava do té míry, že nebu­de schopno jí dál odolávat. Lidé začnou věřit v realitu, která jim byla vybrána jinými. Tato realita, vládní manipulace a vedení začnou být vnímány jako něco nevyhnutelného, jako součást zachování rovnová­hy. Lidé se ocitnou ve stavu, kdy pro ně nebude možná ani pouhá představa odlišné reality. Vláda dál přesvědčuje lidi o jejich důležitos­ti a zároveň rozděluje peníze, které jim předtím vzala. Tím je proces výroby veřejného mínění završen.
Mediokracie je mnohem, mnohem horší než totalita. A to z toho důvodu, že totalita je pro naprostou většinu lidí velmi snadno identifikovatelná – ať jde o komunismus či fašismus. S mediokracií (tedy s demokracií, ve které vládnou lidé a skupiny vlastnící média) je to jinak ...

265760

26.03.2012 02:25

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

Já se pořád pídím, kdo nám to likviduje ty národní státy,

109.?.?.?

a on to internet !
Ten ovšem naopak umožňuje nahlédnout pod pokličku jak zednářským paskřivcům, tak i neosvazáckým agitátorům "neodlišnosti" humanoidů a jedné pravé říše.
Ale v praxi k němu bohužel většina lidu přístup nemá (i vysokoškolsky vzdělaný člověk mi opáčil "Na co by mi byl ?" ), a i to je důvodem, proč plány Zla vydávajícího se za Dobro stále ještě vychází a Ron Paul, který se alespoň vzdáleně podobá ideálu demokratického vládce, vítězí leda tak na Panenských ostrovech.
Prorežimní šmoci, konfrontovaní s nepříjemnými fakty prezentovanými na síti, většinou pohrdlivě utrousí : "Na internetu najdete všechno", ale tím jen chatrně ukrývají svoji nelibost nad tím, že nemohou své lži šířit až tak okázale a beztrestně jako v dobách nedávno minulých ...

265854

26.03.2012 02:44

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

Čiň čertu dobře a peklem se ti odmění ...

109.?.?.?

Snad jen navždy stáhnout se do Kanady pod ochranu tamní multi-kulti panovnice. Přece pořád ještě nejste žádný Zündel a do É-Ú se taky Kanada jen tak nedostane, ta teď expanduje spíš do Asie...

265855

27.03.2012 12:23

Synarchie: Skrytá ruka za Evropskou unií

Jiřík to myslel trochu jinak, ne ?

109.?.?.?

Jeho vynikající poradce, humanista Antonio Marini z Grenoblu inspiroval krále již během května téhož roku k vytvoření projektu Všeobecné mírové organizace („Smlouva o nastolení míru v celém křesťanstvu“) křesťanských panovníků, v níž by se všichni snažili o upevnění trvalého míru na principu národní svrchovanosti států, zásady nevměšování se a řešení sporů před mezinárodním soudním tribunálem („obecným konsistoriem“); Evropa se měla sjednotit v boji proti Turkům, „nejzarputilejším nepřátelům jména křesťanů“ a vyhnat je z bývalých křesťanských zemí.

265975

07.04.2012 03:12

Od Srebrenice a Racak po Benghází a Homs

Už nikdy válku bez nás! (Nejen o německých Zelených)

109.?.?.?

Antikultura hippies obecně sdílí mnoho individualistických a libertariánských myšlenek (...), které neoliberalismus a ideologii tržní svobody na pravém křídle politického spektra v Americe povýšili na faktor moci. A dále: „Hodnotový systém nových bohémů – tedy všechno, co je cool – to je krev kapitalismu. Cool-lidé rádi sami sebe považují za subverzivní, za radikály, kteří se nehodlají držet tradičních metod. A přesně to je motor kapitalismu. Je v pořádku, že opravdová kreativita je absolutně rebelská a subverzivní tím, že boří všechny existující vzorce myšlení a způsobů života. Boří všechno, jenom ne kapitalismus samotný." Řečeno stručně a výstižně: „ideologie hippies a ideologie yuppies jsou jedno a totéž.".
Osmašedesátníci zkrátka tento vývoj považují za pozdní naplnění svých přání z mládí. Nechtějí a nemohou uznat, že nejde o pozitivní, nýbrž negativní způsob překonání tradičních společenství, a to pravděpodobně proto, že jako zelení určovači trendů vystoupali do výšin společenské elity a tím pádem z takového vývoje profitovali.
Vy reakcionáři, vy nazpět zahledění, vy nacionalisté, vy fundamentalisté! Odevzdejte se požehnání individualismu! Do katolického Oberammergau se pak pošle feministická úderka, do Vatikánu antifa a do Teheránu love parade. A jestli je tam nebudou chtít vpustit? Pak bude politickou korektnost hyper-individualistů muset vynutit justice – nebo US Air-Force.

266494

25.04.2012 03:05

Odpojování Američanů od matrixu

No baže ...

109.?.?.?

pěkná konina...

267745

28.04.2012 02:11

Senát zamítl návrh zákona na zrušení doživotní imunity poslanců a senátorů

A to se Věci veřejné honosí na plakátech, že svoje sliby plní - toto

109.?.?.?

byl prý jeden z nich a na billboardu měli odfajfkováno "splněno". Zřejmě ne tak docela, jak vidno. Dalším triumfem slibotechny VV pak má být přímá volba presidenta ...
Původně jsem se domníval, že se jedná o kampaň parodující nejprohnilejší satelit ODS, ale zřejmě to myslí vážně.
Náš národ se bohužel ocitl mezi Skyllou oligarchických "pravicových" chmatáků a Charybdou internacionalistické, tvrdě eurohujerské levice, která bude Brusel poslouchat stejně předpokáleně jako kdysi Moskvu. Když oni i ti "liberální konzervativci" - či jak ten rozpočtově odpovědný odpad nazvat - také znají ono "měkké" probruselské ano ...

267872

29.04.2012 22:16

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

Všechno zlé je k něčemu dobré, i to kouření ...

109.?.?.?

Thank You for Smoking

267911

10.05.2012 22:37

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

No jo, samolibý pan Znalec nakonec ...

109.?.?.?

(Norové) se ocitli v situaci, kdy jsou "norské" hodnoty a způsob života nuceny čelit novým výzvám, na které není všelék. Politické strany se v posledních desetiletích mimořádně sbližovaly. Někdo to svádí na nedostatek opravdových problémů. Myslím si ale, že právě kvůli jakési tiché dohodě o politickou korektnost a smír strany uměle rozmělňují skutečné rozdíly mezi stranami a to vyvolává dojem, že skutečná opozice není. Tato jednota, spolu s dlouho trvajícími problémy s přistěhovalectvím a s tím přibývající frustrací skýtá extrémistům více prostor, než by jinak měli. Nikdo není tak slepý jako ten, který vidět nechce. Naivita a důvěřivost se snoubí s tím, že není pro zpřísněný bezpečnostní režim tradice: Policie chodí neozbrojeně, protože se společnost bojí eskalace konfliktů a zbytečně zmařených životů, pokud by ozbrojena byla. Problémy se zametávají pod kobereček. Za prvé si myslím, že musí nastat vystřízlivění v debatě o přistěhovalectví, která je hrozně vypjatá a přispívá k radikalizaci. Velké iluze o tom, že se tak stane si však nedělám. Myslím si, že vyrovnání se s lidmi Breivikova typu je právě proto, že hodně lidí sdílí jeho názory, velmi těžké. Spíše se musí posílit bezpečnost a zlepšovat činnost tajné i uniformované policie...Podle loňského průzkumu je přes polovina Norů proti tomu, aby se v zemi usadili další imigranti. Skepse je největší za celu dobu, za kterou byly prováděny výzkumy veřejného mínění. Jen za loňský rok přibylo 67000 přistěhovalců. "Starousedlíci" tvrdí, že jim přetekl pohár trpělivosti: Mnozí lidé vnímají přistěhovalectví tak, že jako kdyby byl zničehonic zavedený volný pohyb osob z celého světa. Pronikavě mění národnostní skladbu země. Lze podle některých mluvit o novém věku stěhování národů. Donedávna jednolité etnikum přestává být výhradními obyvateli norského území. Pomalinku se země stávala země Norů, velice rychle ji politici odevzdávají, přenechávají jiným, kteří mnohdy nepřicházejí s dobrými úmysly. Lidé putují tam, kde je to pro ně lepší a to pro země, kam emigrují, vyvolává jako v případě Norska, velké potíže. Soužití je teď čím dále více otřásáno kvůli vzájemné rivalitě a sváru, jako na trhu práce, kvůli kriminalitě, agresivnímu žebrání s napadáními atd., zneužívání dávek, vytváření paralelních "společností v společnosti" atd. To poslední - vytvářející se ghetta - přispívá ke zvýšené skepsi vůči Muslimům, kteří patří k nejproblematičtěji integrovatelným skupinám. Situace se po atentátech nezměnila, naopak.

268677

13.05.2012 21:51

Tsipras zveřejnil podmínky své vlády: Zrušit úsporná opatření, banky pod veřejnou kontrolou...

Jó, Klaus ještě měl z čeho dorovnávat + státní banky

109.?.?.?

V době vlády Václava Klause se dluh oficiálně příliš nezvýšil. Co se zvýšilo, byly daňové úniky a nedobytné úvěry ve státních bankách. Co se zvýšilo, bylo pohrdání právním prostředím a neúcta k právu.
Část státního dluhu, kterou nám tu zanechal Vašek Veliký, se bůhví proč připisuje tomu, kdo ji musel zaplatit a ne tomu, kdo ji skutečně způsobil. I když výsledek je stejný a každého z nás včetně nemluvňat tato bolestivá vzpomínka na Klausův bankovní socialismus 90.let stála asi 40 tisíc korun, tedy třetinu státního dluhu.

268875

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?