Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, jansmith1984, Mám strach, Petr Křivý, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.02.2012 22:23

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

jansmith1984 109.?.?.?

>Co si myslí účastníci Occupy o Michaelu Moorovi, si můžete přečíst přímo na jejich fóru Forum Post: Where is Michael Moore?


Výběr pro kamaráda Kysučana (velkého to kritika Mooreho nebo Tolleho) od jendysmithe:

[-] 1 points by flip (1593) 2 months ago
i still think you are off in the wrong direction here - he has made money by making movies that attack the 1% - not such a bad thing - i have made money too by teaching tennis to rich people - mike has done more good than i have (i didn't make as much as he did though). i have listened to him often on democracy now and i think he is very ok. i believe he is genuinely on the side of the 99% - of course, i could be wrong but that is my feeling. there are better people to attack it seems to me!


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

264283

23.03.2012 17:24

Occupy vlastní mozek

informace

109.?.?.?

No jo,
kdo nesleduje média, ten je neinformovaný
a kdo je sleduje je dezinformovaný.
Ještě že máme zvědavce.

265739

20.08.2012 16:16

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

RE: prímá demokracie

Petr Křivý 109.?.?.?

Dobrý a požehnaný den všem,

reaguji záměrně na pana 5p, neboť jeho odpověď na můj minulý příspěvek mi přišla velmi výstižná a pravdivá. Je dobře, že se pan 5p zastává církve svaté a svaté papežovi stolice, že důrazně požaduje, aby byly jakékoliv urážky církve po zásluze potrestány a také, že vyžaduje, aby náhodní kolemjdoucí nebyli mateni mými slovy. Velice oceňuji, že se razantně postavil proti heretikům v podobě Pussy Riot, kteří by ještě před pár desítkami let byli za své nechutné projevy upáleni na hranici.

Nyní bych rád přešel k církvi svaté. Církev svatá je jakýmsi svtlem v tomto tmavém a ponurém světě, kde chybí základní zbožnost. Dnes, když už není vyučován katechismus, který byl základním kamenem křesťanské morálky (které se pan 5p tolik zastává, což hodnotím jako velké plus), je daleko těžší, než kdykoliv historii, najít způsob, jak žít v souladu s křesťanskými principy, které tvoří základ dnešní civilizace, kde se lidé navzájem nepojídají, nesouloží jako zvířata, platí poctivě daně a šíří slávu našeho pána do zemí, kde lidojedi dodnes žijí a provozují smilstvo nejohavnější.

Pan 5p zcela správně a dle jeho spravedlivého křesťanského srdce píše o tom, že každá legrace má svoje hranice a něco stojí. Neboť každá legrace se
>pak začne lámat na vychytralost, vychcanost, podlost.

Dnes je těžké nasadit ohlávku bezuzdnému volnomyšlenkářství a zavedení těch správných dogmat, na kterých tento svět stojí od neposkvrněného početí našeho pána. Nicméně jakmile se opět zavede katechismus a odchylky od dogmat budou opět po zásluze trestány očistným plamenem, pan 5p získá opět svoje nezpochybnitelné životní jistoty.

>Takovýto prístup zakládá neúctu vuči jiným v diskusi. Tady nejsme na hruškách a nediskutujeme o "tovaru" jako určitá část populace.

Zcela správně. Zvědavec je velice seriózní médium, kde se probírají zajímavá témata, jako jsou například zlý žid, nemožnost přímé demokracie, pochody buzerantů, podřadné rasy a jiné. Tedy nikoliv hrušky, jak si někteří diskutující mohou myslet.

>Takhle nejedná mistr, ale pseudomistr bez principu

Toto je další, velice důležitá věta. Ano, pan 5p se správně pasuje na mistra, neboť jeho příspěvky jdou až na dřeň dnešních problémů a tyto lidi právě potřebujeme. Poté, co jsem si přečetl seznam jeho příspvěků, je mi jasné, že se jedná o nového mesiáše, který jednou povede lidi tím správným směrem, bez zbytečného přemýšlení, zato s těmi správnými principy.

>podle mého názoru takhle nejistá forma do verejné diskuse nepatrí

Zcela správně. Do veřejné diskuse totiž patří jen slova mistrů s principy, tedy například pana, který má všech pět p pohromadě, jeho příspěvky jsou snadno čitelné, plné hlubokých pravd, vážných témat a navíc umí česky i slovensky.

S úctou
Petr Kři...

Automaticky kráceno

273603

05.10.2012 12:48

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

protikatolická propaganda

109.?.?.?

Já bych to viděl spíš tak, že si pilníčkem nechal napilovat trošku kostního prášku. V původním článku je uvedené, že tento "vytuněný" kříž zdědí jeho nástupce, což by nebylo až tak zavrženíhodné a egocentrické, jak nám to autor úmyslně předkládá. Není hned třeba podléhat židovské protikatolické propagandě v jejímž duchu je psaný tento článek.

276552

12.10.2012 13:26

Dluhy

RE: Autor nezná problém úvěrové emise

Vopice 109.?.?.?

Tak a teď jste trefil hřebíček na hlavičku. Pro Vojtu je totiž to nejlepší podnikání to, když někdo chytřejší okrade hloupějšího. Například když nějaký Matusy prodá nějaké babičce vysavač za 60.000 Kč. Čím víc ji obere, tím lepší "podnikatel". Pro Vojtu se jedná o NORMÁLNÍ PODNIKÁNÍ. Silně pochybuji, že Vojta tuší, co je morálka. Vojta propaguje právo silnějšího.

Jinak samozřejmě nemá cenu reagovat na jeho naprostý a neuvěřitelný blábol, i když mě pobavily odpovědi... Vojta se prostě nudí a má potřebu své úžasné nápady sdělovat ostatním, aby se pochlubil, jak je "vzdělaný". Nic jiného za tím není.

276997

14.10.2012 20:23

Volby

budovat občanskou společnost

109.?.?.?

Jedinou šancí je budovat občanskou společnost. Ne tu v havlisticko-zednářském pojetí, ale skutečnou občanskou. Zakládat občanská združení a aktivně se účastnit veřejného života. Začít ve svém bezprostředním okolí v rámci svojí obce. Začít budovat veřejný život "zdola" a nespoléhat se na politiky, že ti za nás něco zařídí.

277125

25.10.2012 19:32

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Zkuste mrknout třeba semhle

jansmith1984 109.?.?.?

Kolegové Fruniku a Vladimíre, co se týče Okamury, tak zopakuji bonmot viz. výše: (ve svých soudech) brzděte....[smích]


Vyčkejme, co se bude dít dál a jak se bude Okamura chovat v reálné politice. Zatím je senátorem a ohledně kandidatury na prezidenta se uvidí... Je jasné, že pokud by se mohl začít proti modré kosher mafii vymezovat, tak věrchuška nasadí do boje své investigativce ve sračkometech, aby jej nějak před voliči spláchla..... když už kurňa musi byť ta přima volba, ni?..[smích] ....

Nenechme (konspiracemi za každou cenu) cloumat svým majestátem a raději se zaměřme na reálný průser madame, bojovnice proti korupci, Peak, která nepřiznala v čestném prohlášení pár jistně čestně nabytých melounů a briskně přehodila zodpovědnost na svou účetní....[velký smích]A když už na Zvědavci musíme řešit pro různé průsery minulost, tak neřešme (zejména odsudky) a nemějme tolik strach, z budoucnosti... Setrvejme raději v jediném okamžiku, který je v našem životě reálný a to je přítomný okamžik.....

Btw, na Frunikuv odkaz reagoval trefně v diskuzi pod článkem jeden pisatel následovně a myslím, že docela trefně:

Tomasxiv 20.5.2012 14:07
------Kazda osobnost ma i svoji kritiku.
Fakta v clanku nejsou zadne novinky, a jsou nicnerikajici. Navic po precteni knih Tomio Okamury zjistime, ze jeho PR byla snaha o politicky lobing. Tomio Okamura diky sve praci s medii a politiky ziskal co chtel. Autor clanku evidentne zavidi anebo je pohorsen, ze se prave jemu nepodarilo neco podobneho. Sam autor uvadi ze se prace TO dotkla jeho osoby i jeho rodiny, co tim autor vlastne myslel? Zeby prima konkurence? Prisel autor diky TO o praci ci svoji cest? Ve svych knihach pan Okamura sam zminuje kontakty s ceskymi politiky a popisuje take, proc se s nimi schazi. Vyse uvedeny clanek vnimam jako snahu ocernit neci jmeno z pouhe nastvanosti.

Zda je postup TO spravny, je "nekonecna" otazka, na kterou si musime odpovedet kazdy sam. Podle meho nazoru je TO velkym clovekem se svymi cily a sny, za kterymi jde a nefnuka jako mnoho ostatnich.
------

Mimochodem, další potenciální kandidát Vladimír Remek, kandidaturu podle info sračkometů nepřijal, takže už mnoho možností k výběru (pokud nechcete na Hradě jarmulkáře Fishera nebo humanitárního bombardéra IRÁNU Zemana) nemáte. Paní Jarmila předpověděla výhru Zemana, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.


Takže, take it easy a Peace se všemi,
váš kamarád,

jansmith[smích]

277834

27.10.2012 14:41

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

jansmith1984 109.?.?.?

Pěkně jsi ty prezidentovy kompetence rozebral, Pablo, kamaráde...[smích]


Jsem zvědav, jak zakontrují SKEPTICI (už se dlouho neozvala pí.Jarmila).... kteří si vždy najdou zdůvodnění, proč něco NEJDE nebo proč to NEMÁ cenu.

Mimochodem, jedním z rysů připosranosti, je obava ze sklamání (z bolesti) a co je ještě horší ďarcha pro EGO a lidský pocit sebedůležitosti a sebelítosti? Přiznat si, že jsem se ve svých soudech mohl mýlit.


Spousta normálních lidí (nikoli zištných kolaborantů s promodralým Systémem) volila po převratu pravdy a lásky, nadšeně a s mávátky, ODS. Když se po čase začala ODS stále více odkopávat, tak přeskočili k VV nebo HOPce a nyní jsou ve VZDUCHOPRÁZDNU. Na základě důkazů, informací a stále větších průserů (které nemohou ze své rozjitřené mysli vytěsnit) v psychických bolestech pochopili, že byli věrchušce a kosher pravici za pitomce, ale poučit se ještě nedokázali --- KATARZE ještě NENASTALA.

Žádné kroky, jak farizeje postupně odstavit od moci (KAIZEN) nevidí. Volit proti nim a lokajům kosher Systému (klidně hlasem pro komouše) nepůjdou .... mají to totiž od jisté doby ode zdi ke zdi.... Oni už volit nechodí vůbec a v přestávkách mezi kňučením, jak je ten Systém odrbává, rozebírají (a sní) svůj mokrý sen o něčem lepším --- co samo, tak nějak, nastane...[smích] .... A když k tomu nedojde a v republice se to časem, i vzhledem k jejich chybějícím hlasům, pos-re úplně .... tak to PŘECI říkali, ni?


I kdyby sestoupil z nebes někdo bezúhonný jako Ježíš..[smích], tak by jej, coby svého kandidáta na důležitý úřad, zpochybnili, protože, co kdyby to byl slouha mocných....Vždyť ho viděli mluvit s rabíny a veleknězy .... nepatří k majoritě....narodil se ve chlévě a do 12ti let se počurával....a že káže o rovnosti mezi lidmi, o zdravém rozumu a spravedlnosti? .... Co to je za blbost? kontrují, protože oni jsou chytří a vidí do toho ... To může říkat jenom někdo, kdo je chráněncem kmotrů, nebo kdo je jimi jako užitečný pitomec manipulován... A a a a stejně to nemyslí vážně a jestli ano, tak je blázen ... a když, tak, tak na to stejně nemá pravomoci...[smích]


A Okamuru? Nebo někoho podobného? Toho si oni odstřelí sami, oni k tomu sračkomety nepotřebují. A Piláta? Už k němu preventivně připravují procesí...[smích]No není to bžunda?

jansmith[smích]

277952

23.11.2012 12:35

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Mám strach 109.?.?.?

Máte samozřejmě ve všem pravdu, paní Jarmilo. U nás na oddělení s tímto příběhem sklízím veliké úspěchy. Dokonce i náš Budha, který je v pokoji vedle, řekl, že je to zajímavá hypotéza, než šli s Napoleonem hrát šachy.

Ještě bych to doplnil, neboť sleduji delší dobu vaše podnětné přemýšlení. Myslím, že byste se hodila do naší dobré party, kterou zde na oddělení máme. I pan doktor je dobrák, elektrošoky používá jen ve výjimečných případech.

Takže nejdříve vznikla židovská víra, pak tma, světlo, voda, bakterie, z nich prvoci, z nich se evolucí stali židovští rabíni, ti si další evolucí vytvořili židy, pak Židy, z nich pak další evolucí křesťany, Rotšildy, z nich pak muslimy, protože i křesťanům se již přestalo chtít pracovat. Tak to alespoň říkal kolega Darwin, který je zase v pokoji naproti.

Samozřejmě, že celý svět ovládá zlý Znachar Lev Žid Heger, ovládá naprosto všechno, dokonce i mozky některých lidí. My v ústavu ovšem máme speciální alobalové kapuce, kterými se před zlým internacionálním židem Znacharem chráníme a i díky tomu jsme schopni vymýšlet další rozšíření vaší baječné teorie o strašlivém evolučním židovsko znacharovském spiknutí.

Pište, pište, je to velmi dobré!

279508

01.12.2013 20:01

Izrael: Beduín potrestán za záchranu své vesnice

dvoji metr

109.?.?.?

Ted si predstavte ten rev, kdybychom tohle delali my napr. cikanum...

300150

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?