Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, hera.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.03.2012 06:54

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Tomáš Halík je pro mě (chtěl jsem napsat absolutní) morální autorita

hera 86.?.?.?

Takovéhle lidi jako Barney nechával Žukov v 2.svět.válce střílet.

264980

21.03.2012 05:05

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

lovecký zbrojní pas

hera 86.?.?.?

A jak je to s loveckým zbrojním pasem? Když někdo jede do tundry, tak se bez nějaké zbraně - alespoň 9mm pistole - přece nemůže obejít. Nebo už v Kanadě všechny kojály, poblázněné divočáky a nemocné lišky vystříleli? Pane Stwora, díky za tyhle informace. Jinak toitž nevíme, jak to jinde chodí.

265598

22.03.2012 20:54

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

hera 86.?.?.?

... a ne jen pistole v zadní kapse. Dnes jsem se dozvěděla o tom, že v Richnave na Slovensku se starostou obce stal cikán. Jaksi nic proti tomu, i mezi cikány jsou vysokoškolsky vzdělaní nebo kompetentní lidé, tj. vzdělávají se i po střední škole. Je jich sice málo, ale jsou. Jinak tomu ale v Richnavě. Podívejte se na nesmělého cikána, který o sobě tvrdí, že číst a psát umí a maturitu dožene. Volba vůdce smečky je běžný biologický jev v každé smečce. Určitě nejinak tomu bylo už před 240 miliony lety, kdy se objevili první savci. Jenže v těchto skupinách se vždy prosazuje nejschopnější. Tak tomu bylo všechny ty milióny let. Mezi zvířaty není zkrátka možné, aby se mezi lvy vůdkyní stala gazela. Dopustili jsme zkrátka to, že se cikáni přemnožili a pouhým počtem "vítězí". V Richnavě určitě nezvítězil ten nejkompetentnější, ale člověk, kterého si většina obce přála a vůbec je nezajímal zájem obce jako takové, ale zájem cikánské většiny. Richnavský starosta byl na svou funkci zcela a naprosto nepřipravený a ani nezvládl přečíst slib, který za něj musela přičíst jedna Slovenka. Doufám, že i toto zahraničně-domácí téma se na stránkách Zvědavce jednou objeví. Stwora mi už jednou zablokoval příspěvek, kdy jsem pouze zopakovala události z roku 1991, kdy slovenské zástupce vůbec nezajímalo, co na dělení státu říkali čeští parlamentáři. Slováci tehdy prosazovali dělení státu za každou cenu. Přejme jim šťastnou cestu v nabité svobodě z pod české knuty a ještě více cikánských starostů. Nás Čechy vůbec nezajímá, zda tyto řádky Slováci pochopí. To je jejich věc. Nám je to úplně jedno. Doufejme ale, že se v Čechách nevzdělaný cikán nikdy neprosadí. Zajímalo by mě, zda si v Richnavě už prosadili zrušení plynoměrů a vodoměrů.

slib starosty
první den jako starosta

265690

23.03.2012 02:10

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

hera 86.?.?.?

Lidi, nenechme se oblbovat takovými lidmi jako Kysučan. Podívejte se na film Velvet divorce - Zanik Ceskoslovenska V Parlamentu , v překladu Sametový rozvod - Zanik Ceskoslovenska V Parlamentu, hlavně na část od 6. minuty a 19 sekundy.

265702

Tak přesně tohle mě napadlo, když jsem z českého rozhlasu uslyšela, že Francie do budoucna zakazuje, nebo zakáže, už jenom otevření určitých webových stránek a bude to hodnotit na stejné úrovni jako teroristický čin. Já si po dvou dnech nemohu na doslovné znění zprávy bohužel vzpomenout. Je to ale docela a zúplně jedno. Celá akce byla, vezme-li se v potaz tato zpráva, zaměřena na samotné občany Francie, na podvázání přístupu k internetu. Francouzi jsou možná z Evropanů nejzblbnutější. Například o Kosovu mi jeden Francouz řekl, že tam bydlí Kosované a že proto mají právo mít vlastní stát.

265716

23.03.2012 08:40

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

hera 86.?.?.?

Jsem ráda, že se mezi čtenáři dosud nenašel žádný takový, který by pocítil nutnost opravit moji češtinu. Slova "nabitá svoboda" byla totiž zvolena záměrně. Nejsou to jen cikáni, ale také Maďaři a Slovensko je operativně a pod narkózou pomalu připravováno na další dělení, na další výbuch nabité svobody.

265717

03.04.2012 17:35

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

hera 86.?.?.?

To tzv. „lidské“ vysvětlení, a zejména tato část

Ak Vás osobne nezaujíma, či tieto Vaše riadky Slováci pochopia, tak mi je Vás osobne veľmi ľúto. Nehovorte prosím za ostatných Čechov. Možno viacerí vidia aj za horizont, ktorý je Vám trošku skrytý. Všetci sme ľudia

je jenom trik Slováků. Pokud se podíváte na mnou doporučený film Velvet, tak zjistíte, že tutéž rétoriku, kterou jsem použila „Nezajímá mě, jestli to chápete nebo ne.“ použili před dělením republiky Slováci. Ve filmu je to zdokumentováno v prvních deseti minutách. Na těchto jejich postojích se nic nezměnilo. Já mám velmi mnoho zkušeností se Slováky ze západního Slovenska. Tito lidé jsou jako Jezinky. Jakmile jim podáte prst, tak chňapnou celou ruku a ještě se vám vysmějí, jak vás doběhli. Ne. Už nikdy se Slováky. Vy stále ještě žijete v duchu Československa a naivní představě o Slovácích. Je mi vás líto. A změnte raději svůj slovník. Vidím totiž dále než na druhý břeh Moravy (na řece Moravě probíhá Moravsko-Slovenská hranice). Není to poprvé, co se Slováci ze společného státu nebo republiky trhli a pokud by se měl vytvářet opět společný stát, jak si to v duchu asi představujete, tak jste nepoučitelně naivní. Všichni lidé, zdůrazňuji všichni lidé na celém světě se vám vysmějí, když jim řeknete, že Slováci obdrželi v tzv. federálním parlamentu 50 % hlasů. Když se vytvářel Evropský parlament, tak tato myšlenka tam vůbec nezazněla. Češi si naivně mysleli, že Slováci se budou na státotvornosti Československa podílet a že zapomenou na dělení na slovensky a česky mluvící obyvatelstvo, že se budou, v případě zvolení, starat o českou část tak, jako kdyby byla také jejich vlastní. Oni se pak opravdu starali, ale ve smyslu zcela jiném. Totiž, jako kdyby byla pouze a jenom jejich. A tak se v Čechách rabovalo. Slovenští parlamentáři létali z Prahy do Bratislavy a do Košic za státní peníze, česká strana každý rok platila 8 % jakéhosi vyrovnání ve prospěch Slovenska, z českých peněz se platila slovenská ministerstva atd atd. Jediní, kdo státotvornost pochopili, byli slovenští vojáci, kteří odmítli dělení státu. Jinak za Mečiarem stálo 80 % Slováků. V uvedeném filmu Velvet si poslechnětě argument Slovenské národní strany: „I kdyby v československé vládě byli zastoupeni jenom samí Slováci, vždy budou zastupovat pouze české zájmy.“ A nyní se vraťte k tomu, kdy jste mě nazvala nenormální... A ráda vám to zopakuji ještě jednou: NIKDY VÍCE SE SLOVÁKY. Jsou to zrádci, oportunisté, rozbíječi. Já jsem 1. června 1992 byla v Bratislavě a tak z vlastní zkušenosti, jak to tam probíhalo. Do dneška mám uchované noviny, které se tam rozdávaly, takže mě nikdo nemůže a nebude opíjet rohlíkem, jak se o to pokouší jakýsi Kysučan. Už jenom ty názvy slovenských politických stran: HzOS (Hnutie za oslobodenie Slovnska). Prosím vás, kdo pak utla...

Automaticky kráceno

266294

03.04.2012 17:39

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

hera 86.?.?.?

Prosím vás, kdo pak utlačoval Slováky? Vždyť v Československu vládl Husák a jeho parta (Husák byl Slovák a ve vládě byli kromě Štrougala jenom samí Slováci), měli vlastní parlament na Slovensku a Češi v Čechách a na Moravě žádný. Napsala jsem, že vidím dále než na druhý břeh Moravy. Podívejte se jenom na činnost Adama I. na Moravě. „Moravská“ vlajka je vyvedena v barvách Liechtenštejnska, pan Adam I. jezdí po Moravě a shání si hlasy, poslední dobou mluví o přímé demokracii, myslí ale při tom pouze na to, jak dostat majetek, který měl na Moravě před 2. světovou válkou. Řeči lidí typu Kysučan jsou jenom krásné řeči, bezobsažné řeči, které s nějakým humanismem nemají nic společného. Podobné nálady jako na Slovensku nyní vytvářejí na Morově populisté typu Adam 1, Schwarzenberrg, Kysučan atp. Ne nadarmo vyjadřuje „státotvorné“ představy Slováků onen vtip „Víte jak se bude jmenovat budoucí Československo? Ne? No přece Všetkoslovensko.“ Už jste, vážená Jarmilo, zapomněla, že po vyhlášení Slovenského štátu Slováci vystěhovali na 400,000 ne-Slováků do Čech? Kde jinde na světě byste našla takový národ, který byl a je vůči cizincům tak vstřícný, že je akceptuje? Jenže tako vstřícnost nesmí jít tak daleko, aby se tím ohrozila samostatná existence. Už jste, vážená Jarmilo, zapomněla, jak nás ti milí, usměvaví katolíci v 30ti leté válce povyvraždili tak, že nás tu zůstalo snad pouhých 900.000? A pak se zmocnili veškerého majetku, co v Čechcáh kdy bylo? Tento tyátr se opakuje opět. Opět je tu katolická církev a domáhá se majetku, který ji údajně sebrali Češi, ačkoliv jim v Čechách nikdy nic nepatřilo. A Slováci vždy byli katolíci. Už jste zapomněla na to, jak Jindřich Ptáčník povyvraždil veškeré polabské Slovany? Už jste zapomněla na to, jak západní Evropa vyhnala Srby z Kosova? Už jste zapomněla na to, jakou levnou pracovní silou byli Slované pro římskou říši a že na nás podnikali nájezdy srovnatelné s vývozem otroků z Afriky do Ameriky? Všem těmto lidem šli Slováci se svými pseudonárodními požadavky na ruku. Slováky v Československu nikdo národnostně nikdy neutlačoval. A když, tak ve stejné míře jako byli utlačováni Češi německou menšinou. Nemá smysl, abych tu citovala ze slovenských novin z let 1989 až 1993 a také i potom. Bylo by to stejně jenom jako hrách na stěnu, bylo by to jenom jako pro hluchou a slepou Jarmilu a jí podobným.

266295

05.04.2012 10:47

Družstevnictví a socialismus

Havel bylo zvíře

86.?.?.?

Dnes jsem se poprvé dozvěděla, co to zvíře 21. srpna 1990 na Václavském náměstí řeklo: „Krajně temné slušovické žilky nenápadně prorůstají celým naším potravinářstvím... Znovu a znovu se tím potvrzuje, že naše revoluce není dokončena. Naopak to hlavní se musí teprve stát,“
Mně vždycky bylo záhadou, proč slušovické družstvo zašlo. Prý bylo trnem v oku i KSČ (Komunistická strana Československá). Slováci měli něco stejného nebo podobného a jmenovalo se to Agrostroj, pokud mě paměť neklame.
Ty důsledky tohodle zvířete vidíme dosud. Například na jižní Moravě fungovala Fruta tak, že místní zahrádkáři ji dodávali svoje produkty. Dnes lidi v pohraničí hledají kdejakou možnost se uživit, takže chodí sbírat třeba slimáky. Aktivity jednotlivců jsou v samém zárodku potlačovány. Na jižní Moravě například vznikaly automaty na mléko. Byl o ně zájem, jakmile se to rozkřiklo. Ale co se nestalo. Nejprve jim Odesáci-Esecáci zkracovali dobu, po kterou směl automat pracovat. A až když se to dostalo na úroveň dvou dvou dnů v týdnu a mléko bylo beznadějně vyprodáno, takže lidi stáli před prázdným autotmatem, tak byly automaty uzavírány a "prý není zájem". Kvalita mléka prodávaného s Lídlu, Penny, v Bille a další, je strašná. To není mléko. Mluvím konkrétně a případu zlikvidovaného automatu v Rosicích u Brna na Kollárově ul.
Tahle svině H. zlikvidovala všechny potravinářské řetězce, co tu byly. Úroveň české kultury je na nultém bodu, když H. dostal nějakou cenu za scénář. Jeho scénář a scénář například Kinoautomatu, no to jsou nebe a dudy. Odcházení je taková sračka, to člověk jenom zírá.

266389

07.04.2012 06:43

Družstevnictví a socialismus

RE: .... ATTAC

hera 86.?.?.?

Z jedné knihy Jeana Zieglera jsem se dozvěděla něco o ATTACu. Hlavním, nebo lépe, jedním z hlavních cílů tohoto hnutí bylo zavedení daní na derivátní kšefty. Ví snad někdo něco více?

266495

08.04.2012 21:52

Družstevnictví a socialismus

RE: .... Auta

hera 86.?.?.?

Tak zrovna s těmi auty to není povedený příklad. Pod heslem Car Sharing lze nalézt návod jak to udělat, když lidé potřebují auto zřídka. V německy mluvících zemích heslo Auto teilen. Ve městech s plochým terénem se úspěšně rozvinulo pujčování si kol u stojanů. Forma vlastnictví je jak u aut, tak kol různá: soukromá, družstevní nebo to provozovuje město.

266567

08.04.2012 22:27

Družstevnictví a socialismus

RE: třetí cesta, ta, která prý neexistuje...

hera 86.?.?.?

Řada informací tady na Zvědavci je tak zásadního charakteru, že si to snad ani neuvědomujeme. Nebýt internetu a určitých webových stránek, tak bychom se o minulosti Sovětského svazu a role Stalina snad nikdy nic nedozvěděli. Snažila jsem se dohonit si vzdělání o této době sledováním dokumentu Velká vlastenecká válka. Tam se ale o družstvech člověk nic nedozvěděl. Hovoří se o devastující roli stalinismu na biologii (Lysenko) a kybernetiku, ale to se stalo až za Chruščeva, pokud se nemýlím (musela bych listovat v časopise Vesmír). Mimochodem, Vesmír ovládají židé. Šéfredaktorem je Ivan M. Havel, bratr Václava Havla, a žid Ivan Boháček je zastupujícím jednatelem nakladatelství Vesmír.
Asi je to nošení sov do Athén, když odkáži na dokument o FEDu s názvem Nestvůra z ostrova Jekyll od autora Griffina. Postrádám vzdělání v ekonomii a sociologii a nejsem sama. Jak poznamenal Griffin: "Tyto věci nenajdete v žádné učebnici ekonomie."
zde

266568

12.04.2012 20:39

K čemu je nám letní čas?

RE: A co paměť?

hera 86.?.?.?

Já si dokonce vzpomínám, že se to rozebíralo i ve veřejné diskusi na televizi. Sledovala se samozřejmě spotřeba elektřiny. Přesně si pamatuji, že jeden představitel centrálního dispečinku na distribuci elektřiny v televizi prohlásil, že se uspořila elektřina rovnající se výkonu jedné elektrárny za - a teď mám výpadek paměti. Bohužel si nemohu vzpomenout, zda to mělo být výroba elektřiny za jednu hodinu, za jeden den nebo dokonce i více. A také už nevím v poměru k čemu počítali průměr. Přepokládám, že se porovnával stejný den, ale rok před zavedením letního času. Jaksi detaily jsem už zapomněla, nicméně uváděla se úspora a to poměrně značná v poměru k tomu, že šlo pouze o jednu hodinu. O něco podobného, nebo možná identického, usilovali také Němci nebo to dokonce i provedli. A také si již nepamatuji, zda to bylo před 2.svět.válkou nebo během ní nebo ještě za 1.svět. války.

266828

12.04.2012 21:38

2011: Lekce, ze kterých se lidstvo nepoučilo

RE: důvodem válek a současného finančního úpadku jsou :

hera 86.?.?.?

já bych začala u Adrian Arcant2 a zlikvidovala bych na prvním místě jeho a hned za ním všechny ty z FEDu, jejichž otcové, dědové nebo pradědové zakládali Federal Reserve System Banks.

266834

Když už se odvoláváte na Einsteina, považujete čtenáře Zvědavce za hlupáky? Pacifistické postoje Einsteina po válce jsou známy. Ale je také známo, že Einstein podepsal dopis napsaný Leo Szilardem (maďarský žid) a Eugenem Paulem Wignerem (maďarský žid) Franklinu D. Roosveltovi (žid, americký prezident) v srpnu 1939, kde jej vybízeli k postavení a-bomby. Po napadení Polska bylo rozhodnuto studovat řetězovou reakci a je celkém pravděpodobné, že výroba a-bomby byla primárně určena na boj s Německem. Jen tak mimochodem, manželka německého chemika Otto Hahna, kterému se podařilo v 17.prosince 1938 prokázat rozpad jádra, byla židovka. A jen tak mimochodem, vedení války plynem v 1. světové válce byl také výmysl žida Fritz Habera, který nějakou dobu pracoval na stejném institutu jako Otto Hahn (Universita Berlin). Stavění židů do rozhodujících pozic ve vedení států na celé planetě lze považovat za jeden z nápadů v roce 1910 vytvořeného Federal Reserve System Banks.

267075

Zorganizování 2WW nebyl jen důsledek intrik 4 evropských států, totiž Německa, Italie, Francie a Velké Britanie, ale také Židů z Federal Reserve System Banks (FED). Norimberský proces bylo jen poloviční řešení a morální síly světa musí začít uvažovat o spravedlivém trestu pro Židy plus tyto 4 státy. Jedním takovým řešením by bylo zbavit Židy morálního práva na vlastní židovský stát. Zrušením Federal Reserve System Banks by se také státy celé planety zbavily této pijavice, která lidem doslova pije krev. Bylo by naivní si myslet, že zrušením FEDu se věci vyřeší, poněvadž tito lidé již dávno přesunuli svoje peníze do zlata, do firem a pozemků rozprostřených po celé planetě. Je nutné prostě dohledat všechny tyto investice a majitele a zjišťovat jejich židovský původ a napojení na FED. Pro FED pracuje údajně 25 miliónů lidí, ale i při takovém množství to lze technicky zvládnout. 25 miliónů není problém.

267087

Pokud jde o označení žid za jménem, tak jednak cituji vždy z anglické Wikipedie, jednak považuji za správné to úvést. Židé se přece sami považují za výjimečné a tak jim to dopřejme. Mají to všude v Talmudu napsané. Děkuji také, že mi děláte přednášku o morálce.
Federal Reserve System Banks, tedy Židé, se podíleli na vzniku 2. světové války a zapřičinili smrt 30 miliónů Slovanů. Zaslouží si proto spravedlivý trest.
Pokud nebudete mít zbraně, tak se s vámi v dnešním světě řízeném Federal Reserve System Banks, tedy potažmo Židy, nikdo bavit nebude. Takže Vám ještě jednou děkuji za přednášku o morálce, kterou jsem si vytiskla na toaletní papír. Pacifistické myšlenky, které tu někteří šíří, pocházejí z židovských mozků a slouží pouze k tomu, aby nás Slovany oslabili a v konečném efektu se zmocnilil zdrojů na Sibiři. Jak znamo, na světě existuje již jen několik míst, kde lze rabovat. Brazilský prales, ruská Sibiř, Arika, oceánské dno. Ale Židé nezapomněli ani na zpoplatňování vzduchu, který dýcháme. Obchod s povolenkami na CO2 je jenom začátek. There is no bussiness like bussiness with Gojims.

267091

Váš odhad považuji za správný. Mluví se o Íránu, ale všichni myslí na Syrii.

267092

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?
"Já to chápu." - Správně, nechápete.
"Někdo za celej ten bordel přeci musí být zodpovědný. Ale FED, židi apod., to je jenom náhradní téma pro internetové šťouraly."
FED není náhradní téma, nýbrž centrální problém.
FED není byrokratický článek v systému represí, špiclování apod.
FED vznikl v roce 1910 na ostrově Jekyll, poblíž města Brunsvick ve státě Georgia. V tajnosti se tam sešlo 6 židů, majitelů bank, které tehdy představovaly 25 % světového bohatství. Dohodli se na tom, že si nebudou konkurovat a že vytvoří bankovní kartel. Kdybych něco takového provedla já s vámi, tak putujeme do vězení. Jenže oni do toho zapojili americkou vládu a kongres. Funguje to proto, že kongres a vláda to chtějí. "Když budete potřebovat peníze, my vám je dodáme," řekli. Funguje to tedy tak, že z kongresu zatelefonují do FEDu, že potřebují 10 miliard dolarů. "No problem," ozve se z druhého konce. Úředník FEDu otevře knihu dlužníků a zapíše do ní 10 miliard dolarů plus úroky. Pak zavolá do tiskárny a objedná 10 miliard dolarů, které se vlijí do kont kongresu. Peníze tak vznikají z ničeho. Tehdejší prezident Wilson Woodrow dokonce podepsal zákon na legalizaci FEDu dokonce ještě dříve než se stal prezidentem.

267123

Pro pána krále, co je tohle zase? Antigojismus je pohrdání vším nežidovským. Antigojistickým počinem bylo například založení Federal Reserve System Banks. Slovo je odvozeno od hebrejského "gój" nebo "gójim" a židé tak označují nežidovské jinověrce s pejorativní konotací (hanlivým podtextem). Zvláště tak s oblibou označují křesťany. Antigojistickým počinem byl například pokus Rockeffelera (žid) postavit budovu Organizace spojených národů (OSN) na svém pozemku tím způsobem, že tento pozemek nabídl městu New York. Antigojistickým počinem bylo zadání projektu na výstavbu budovy OSN Wallace Harrisonovi (žid), dlouholetý přítel a poradce Rockeffelera, bez výběrového řízení, které by umožnilo, aby se vybíralo také mezi góji. Jakmile je někde prosazován žid a jiná a lepší rasa potlačována, je to antigojismus. Například vyhánění Arabů a Palestinců z jejich území je antigojismus. Antigojismus je ústřední filosofii a politikou židů.

267132

18.04.2012 15:41

Rusko shromažďuje jednotky na severní íránské hranici a očekává útok Západu

Pro rozsáhlá témata je na Zvědavci Forum

Hera 86.?.?.?

Nevidím proto důvod, proč bychom si o tom měli soukromě diskutovat.

267202

Klasickým příkladem antigojismu je studie „Netolerance, předsudky a diskriminace“ vydaná Nadací Friedricha Eberta (Friedrich Ebert Stiftung). Studie pohrdá názory nežidů a pokouší se odpor vuči antigojistické politice Izraele interpretovat jako netoleranci, předsudky a diskriminaci. Studie podporuje nenávist Židů v Izraeli vuči evropským nežidům a je v ostrém protikladu s demokratickými tendencemi ve slovanských i západoevropských zemích. Vyhánění Palestinců z jejich vlasti tím, že se jim bagry srovnávají domy se zemí nemá na této planetě obdoby. Vydávat protesty proti tomu za diskriminaci je drzost. A antigojismus.
Zpráva zde

267290

17.05.2014 22:36

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

Neprůstřelná vesta a maska

86.?.?.?

"Neprůstřelné" vesty lze prostřelit loveckou kuší s loveckým šípem [smích] Jsou dobré tak akorát proti střepinám, jenže tlaková vlna tě stejně roztrhá, takže vlastně taky na nic. A plynová maska je dobrá akorát proti slznému plynu, tedy proti policejním akcím. Než zjistíš jaký plyn byl nasazen a než stačíš nasadit správný filtr, tak je po tobě [smích] Srandy kopec nastane tehdy, když vybuchne bomba, která spálí veškerý kyslík v určité oblasti. Pak se začneš dusit i v té nejsupermodernější masce [smích] Nehledě na to, že by se zřejmě použily plyny působící na kůži a přes kůži.

310229

18.05.2014 16:32

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Thorium jako zdroj energie

86.?.?.?

Zaregistroval někdo, že 5000 tun Thoria může zásobovat celou planetu energie celý jeden rok? To Standard Oil nikdy nepřipustí. A komu patří Standard Oil? Rotschildovi. Podobně zakročil proti Nikolu Teslovi Westinghouse. Nebo kdo ho vlastně subvencoval ...

310250

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?