Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 1 jméno: Esmate.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.12.2011 10:15

Nebe pro nás, peklo pro jiné

Můj židovský tchán... "Jak pa si to asi v nebi vyříkali..."

Esmate 178.?.?.?

Jen se sminkej Oldíku.

Když můj židovský tchán v končil v domově pro těžce postižené, chodil jsem jej každý týden navštěvovat. Já, jedinný gój v celé té slavné, vyvolené rodině. Ostatní, včetně jeho ortodoxního syna, který by se u mne ani vody ze sklenice nenapil a jeho sedmi detí, na něj kašlali. Jeho pejzatý synátor se o něj zajímal jen do té doby, než od něj vytahal všechny peníze za "Holokaust".

Musím říci, že můj tchán byl z nich ještě nejlepší. Nikdy, alespoň co jsem ho znal, nikomu neubížil a jednal spravedlivě. Jak se choval dříve, nevím. Na stáří dostal zvláštní nemoc, co u ní pomalu od nohou odumírají nervy a když to dosáhne hrudníku, zemře. Tak jsme tam vždycku spolu seděli a povídali si. O všem.

Jednou se mne zeptal: "Myslíš si, že to co se se mnou děje a co mne čeká, je trest od Boha za moje hříchy?" Co se odpovídá na takovou otázku umírajícímu člověku? Nevím, řekl jsem. Ale Boží tresty přicházejí až po smrti - alespoň u křesťanů - většinou.

Tak si vyber Oldíku. Nejlépe až budeš starší a budeš umírat. A vzpomeň si při tom na tvůj výrok: "Jak pa si to asi v nebi vyříkali...". Budeš se sám divit, co ti všechno projde hlavou a zjistíš, jaký jsi byl v životě blbec.

259632

30.12.2011 06:01

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: Můj židovský tchán...

Esmate 178.?.?.?

Milý Oldíku... [smích]
já nemyslím peklo a nebe ve smyslu jako ohně pekelné, nebo věčnou slast a takové pytloviny. To jsou věci, co se předkládájí malým dětem, jako pohádka o Karkulce. To je míněno pouze ve smyslu "ilustračního zobrazení".
Že se toho chytají dospělí - no asi se toho dětství všichni ještě úplně nezbavili. [smích]

To "peklo a nebe" nosíme každý v sobě. Na začátku o tom nevíme. Ale když je člověk starší, začne si ty hromady píčovin, co v životě udělal, (nebo se mu staly,) uvědomovat. A v mnoha případech si je vyčítat. Že se nezachoval, jak by třeba měl, nebo musel. Že to tenkrát viděl jinak? Ani tak ne. Jenom tomu nepřikládal takovou váhu.

Ty výčitky svého vlastního chování přijdou. Neodvolatelně. Neúprosně. Svědomí. A tomu se nedá utéci. Je to peklo. Jak vypadá nebe nevím, asi není ani moc zapotřebí. Ani mně, ani mému židovskému tchánovi se tomu utéci nepodařilo. Musel to být také pěkný hajzlík. Alespoň za mlada. Sedět, neschopný pohybu, pomalu, měsíce umírat a jenom myslet. Na to co bylo. Na nic jiného se myslet nedá, než na to co bylo. Protože nic jiného už nebude. Nic jiného se dělat nedá. Jenom myslet na to svinstvo, co jsi nadělal.

Nevím, jestli bych mu dnes mu jeho otázku: "Myslíš, že je to trest za to co jsem v životě udělal?" neodpověděl: "Je".

Jak vidno, neuteče tomu "skoro" nikdo. A že já toho na svědomí nějak moc nemám. Ale je to "síla". [smích]

259818

02.01.2012 05:57

PF 2012 upírů a banksterů

RE: Vladimír Dlouhý byl předseda KSČ na Prognostickém ústavu!

Esmate 178.?.?.?

Jak vidno, pan Dlouhy ma srdce na pravem miste. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

260009

11.01.2012 05:07

O ideologické diverzi

Pěkně a výstižně napsáno.

Esmate 178.?.?.?

Za komunistů to bylo lepší. Bylo ještě kam utéct. [chechtot]

260695

11.01.2012 12:54

O ideologické diverzi

RE: Pěkně a výstižně napsáno.

Esmate 178.?.?.?

Pane "janko" Koňasi, dal jsem si tu námahu a přečetl jsem všechny vaše příspěvky. Opravdu jsem to vydržel. Byl jsem hrdý na svoji vytrvalost. Ale jenom, než jsem uviděl že těch příspěvků tam je dalších asi 15 stran. Pak jsem to pro vzniklou alergii na vaše texty vzdal.

Prosím vás, nereagujte na mé občasné příspěvky. Slibuji, že já budu vaše také ignorovat.

A pana Stworu si nedovedu předsavit jinak, než se svatozáří nad hlavou. Pokud přečetl od vás více než já, (a to asi musel) má ji naprosto určitě. [smích]

260727

12.01.2012 09:19

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

Esmate 178.?.?.?

Podíval jsem se (zkráceně) na váš link projevu Henri Monforta, který už 9 let nejí běžnou stravu a živí se "pranickou potravou", kterou získává z atmosféry. Kromě jiného prohlásil, že není nesmrtelný, nýbrž bude žít pouze tak dlouho, jak uzná za vhodné. Fantastické!
A jak při tom zůstal skromný. [velký smích]

Ten hochštapler mne ani tak nepřekvapil, jako to množství naivních psychopatů mezi diváky. To samé je v poslední době na Zvědavci.

Snad by se měly tyto příspěvky důsledněji mazat a původce blokovat. Ti mají svých zázračných serverů dost a dost. Kromě toho mohou místo opruzování na elektřinou ponáněném (fysika - ó jak opovrženíhodné) internetu sdělovat svoje "geniální myšlenkové pochody" telepaticky. [smích]

260786

12.01.2012 11:12

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

Esmate 178.?.?.?

Pane janko,
proti okultistickým psychopatům se nelze bránit. Tu zkušenost jsem už udělal. Ať už formálně nebo neformálně, slušně nebo sprostě, pokoj nedají. Slušně už jsem to u vás pro forma zkusil - nic. Jsou immuní jako naši politici.

Takže si dám pár týdnů pokoj, stejně mi opět končí předplatné a potom uvidíme. Snad se Zvědavec této okultistické vlně ubrání.

260809

16.01.2012 20:11

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: Vikki Orbán není žádný beránek

Esmate 178.?.?.?

Zajimave, to jsem nevedel. Asi to tak bude. Neco podobneho je ve svycarske SVP, ktera pod sebou shromazduje tzv. "pravicove" smyslejici nespokojene obyvatelstvo. Kdyz prijde ale k veci, tak hlasuje a jedna presne opacne nez predtim mluvila. A vzdycky to nejak ukecaji. Tak se dostavaji ev. oposici pod kontrolu.
Kozy se nazerou a vlci zustanou celi. [smích]

261182

18.01.2012 05:26

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: Zuriva obrana dolaru stuj co stuj

Esmate 178.?.?.?

Pekne napsane. Jak clanek, tak i komentar. Tak jako v minulem stoleti byly vsechny velke valky organisovany nasimi (vy)volenymi, tak se bude i nadale pokracovat az do "konecneho vitestvi demokracie". [smích]

261286

19.01.2012 08:22

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU??

Esmate 178.?.?.?

OMG [velký smích]

261336

24.01.2012 19:20

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Esmate 178.?.?.?

To bylo zajiste mineno jako "provokativni ironie". Vetsinou to funguje. [smích]

261586

02.02.2012 07:11

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Na koho ukázala ruka?

Esmate 178.?.?.?

Jawo,nedelejte si obavy. Vy mate 350 a Steve 166 prispevku.
To se vidi na prvni pohled. [chechtot]

262210

Mily pane Brabce.
Jak jednoduche. Vy si odplivnete a jdete. Oooo jak jste cestny a hrdy, nezlomeny a uprimny. A proc? Protoze si tu anonymitu - naproti panu Stworovi muzete uzivat. Proste si nejaky anonymni Vrabec odplivl. Tecka.

Vlastne ani nikdo nevi, kdo jste a na co si to tu pred nami hrajete. Na rozdil od pana Stwory. Vy si neco napisete a pana Stworu zavrou. JEHO totiz na rozdil od vas ZNAJI.

Takze, mily pane Vrabce, podepisujte sve prispevky jmenem a adresou a rodnym cislem a az po vas bude nekdo chtit neco vedet, tak s hlavou hrde vtycenou, odmitnete.

Teprve po tom budu vedet, ze za neco stojite. Jinak mi po tom svem projevu nestojite ani za to plivnuti. Jste proste s "hlavou hrde vztycenou" pouhy divadelnik.

262464

03.02.2012 06:27

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Pane Vladimíre Stworo,

Esmate 178.?.?.?

Pane Nitrame.
Zavrit mohou kazdeho v principu "za hovno". Jako by jste to nevedel. A v patolizalske Kanade teprve. Ta je USA, odkud se tato valka vede, blize nez CR. O Australii nebo Anglii uz ani nemuvim.

Jooo, za komunistu to bylo fajn. Tenkrat bylo alespon kam uteci. [smích]

Tyto doby patri davne minulosti. Dnes se pise GLOBALISACE velkymi pismeny. Hned po HOLOKAUSTU. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Oststne - ja uz jsem dneska tak daleko, ze mam chut z te tak zvane "anomymity" vystoupit. A prestat se bat toho proklateho Voldemorta, jehoz jmeno nesmime vyslovit. [naštvaný]

262467

05.02.2012 13:55

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Pane Vladimíre Stworo,

Esmate 178.?.?.?

"nahnědlý příspěvek" - milá Vopičko, vy se mi snažíte zalichotit. [smích]
Normálně mne nazývají komunistou, nacistou, rasistou, antisemitou, homofobem, xenofobem, pravicovým extremistou a podporovačem konspiračních teorií...
A vy se spokojíte pouze s "nahnědlým příspěvkem" - jak milé - děkuji, děkuji moc Vopičko a když budete někdy něco potřebovat, tak kdykoliv. [velký smích]

262634

10.02.2012 05:11

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Esmate 178.?.?.?

Mohlo by se rici, ze cena zlata se nijak zvlast nepohybuje, ani moc nestoupa, ani moc neklesa. Zlato totiz nelze tisknout podle potreby nebo zajmu. Pohybuje se pouze mnozstvi natistenych penez. Kdyz klesa duvera v natistene penize, stoupa spekulativni zajem o zlato. To zpusobuje pouze vykyvy. Zvysujici se pomer zlata k dolaru zobrazuje zvysujici se mnozstvi dolaru na trhu. Zlato lze pravem povazovat za "stabilni" menu.
Takove nazory, ze by se na zlate "prodelalo" a podobne, pochazi z dilny monetistu, kterym take vdecime za ozebracovani lidi pomoci inflace a statnich deficitu.
A ze "zlata se clovek nenaji" je blbost a ne lidovost. Natistenych penez se take nikdo nenaji.
Jenom si s nimi, na rozdil od zlata, muzeme lepe vytrit zadek. [velký smích]

262939

10.02.2012 05:27

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: ANO ..,

Esmate 178.?.?.?

Vpřed směle soudruzi spějme, roznítil boj sílu v nás,
svobodou cestou se dejme, v boj za ni půjdeme v ráz.
[velký smích]

262940

11.02.2012 05:57

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Esmate 178.?.?.?

Vaše "od inflace očištěné zlato" stálo v roce 1980 kolem 850 dolarů za unci a to bylo tenkrát poměrně vysoko. Pár měsíců na to, bylo po spekulaci a zlato bylo zpět na 350 dolarech.

Dneska stojí ta samá unce 1750 dolarů a je poměrně nízko. To se po pádu dolaru a eura upraví. [smích]

Nechápu, co má tahle grafická artistika s "od inflace očištěným zlatem" za smysl.
Že koupíte za to samé množství zlata zhruba to samé, co před 30ti lety? Ale určitě ne za to samé množství peněz.
O to právě jde. O zachování hodnot a bránit se inflaci.

Podívejte se na
http://www.goldprice.org/spot-gold.html

Ale to je v principu jedno. Do 21.12.2012 nám zbývá už stejně jen 10 měsíců a já doufám, že to s tím pádem dolaru a eura ještě stihnou. [velký smích]

263021

11.02.2012 06:10

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Esmate 178.?.?.?

To byla také pěkná zlodějna. FED vykupoval zlato za směšnou cenu pod trestem vězení a hned po tomto "tahu" se cena zlata zdvojnásobila. Pěkní hajzlíci tito "FEDové".

Sice se "je" neodvážím jmenovat, ale zatím mohu ještě (snad) beztrestně křičet: "Voldemorti to byli! Samí Voldemorti!" [chechtot]
Jinak by mi Vopice zase napsala, že jsem "nahnědlý". [smích] Já vím, že to ona se mnou myslí dobře [smích]

263022

11.02.2012 16:49

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Esmate 178.?.?.?

1 dolar je kolem 19.2 Kc. 1750$ je asi 33000 Kc - nebo jsem vam nerozumel.
Kdyz kliknete na ten denni graf nahore vlevo, objevi se o neco nize velky graf, ktery muzete nastavit dle libosti, casu a meny.

263043

14.02.2012 12:09

Komu a čemu slouží autorský zákon?

Rádo se stalo :-)

Esmate 178.?.?.?

Za všechno, co je ve mě dobrého, vděčím knize... Maxim Gorgij [smích]

263184

16.02.2012 20:35

Udělal jsem chybu

RE: Není třeba se omlouvat

Esmate 178.?.?.?

Hestroy je s námi! Jsem šťastný, že se na Zvědavci našel alespoň JEDEN hrdina bez bázně a hany.

A nyní bude pan Hestroy zcela jistě otevírat svůj server a ukáže nám všem, jak se to správně dělá.
Se svojí adresou a telefoním číslem. Ne nějak schovaný za nějakou přezdívku. Čelem k davům!

Postaví se za nás za VŠECHNY. Bez výhrad. Bez omylů a nejmenších pochyb. Za své peníze.
A ne jen kecat a moralisovat. Náš Geroj Hestroy. [smích]

263474

20.02.2012 06:41

Ať žije Krausokracie

Od /časopisu/ Krause,

Esmate 178.?.?.?

bych podle jeho autora kromě opovržení "hostitelským" národem a dávání najevo své vlastní nadřazenosti nabubřelou formou, ani nic jiného nečekal. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

263698

21.02.2012 11:13

Ať žije Krausokracie

RE: dost bylo Novotného

Esmate 178.?.?.?

Když jde o koryta a prachy, tak nehraje ani roli, jestli oba chodí do stejné synagogy nebo ne.
To je "soudržnosti" konec. [velký smích]

263778

21.02.2012 11:26

Ať žije Krausokracie

RE: Doležal, Tabery

Esmate 178.?.?.?

V článku od pana Adama Bartoše mohu podepsat každou větu.
A jako vždycky, když této voldemortské mafii dojdou argumenty, nebo je postavena před nepopiratelná fakta, vyjedou s trestným antisemitismem.
Nebylo by možné po panu Krausovi vyjet s trestným antičechismem? [velký smích] [velký smích] [velký smích] Bylo ale tím by to také skončilo.

263779

22.02.2012 16:50

Penězoměnci žijí ve strachu

Voldemortům lze říkat i penězoměnci.

Esmate 178.?.?.?

Jen nenazývat jménem. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

263841

03.03.2012 05:33

„Írán“ jako zbraň subordinace

RE: Debilizování veřejnosti

Esmate 178.?.?.?

Nenaděláte nic, ale je hrozné to sledovat. Je to výsledek propagandy vyvolenecké voldemordské mafie. Podobné scénáře se odehrávají opakovaně. WWI měla za úkol odříznout Německo od koloniálního dění. Tam se dokonce překonalo "odvěké nepřátelství" Anglie a Francie (po staletí ovládaných touto mafií, na kterém se vydělalo tolik peněz) a udělalo z nich "spojence ve zbrani".
Po válce to pokračovalo hospodářsými a politickými útoky. Zničené bankovnictví, hospodářství a z Ruska importovaní komunisté se opravdu snažili. Obrázková inflace, hlad, bída a rozprasenost této mafie vedla k "antisemitismu".
Po odstranění této mafie národními socialisty, zažilo Německo svůj první "hospodářský zázrak", který se opakoval ještě jednou po WWII. Toto se už opakovat nebude, Nemecko, jakož i celá EU ovládaná Evropa je likvidována bankovní mafií, cíleným přistěhovalectvím a islámem.

Dnešní hospodářská válka proti Iránu není než opakování hospodářské války proti Německu před WWII.
Dnes má tato mafie už v rukou skoro celý svět a nutno podotknouti, že jim to stačit nebude. [velký smích]

264534

07.03.2012 05:18

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

Je to takove male vyhlaseni valky.

Esmate 178.?.?.?

Nebo i vetsi. [velký smích]

264814

07.03.2012 08:44

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

RE: Je to takove male vyhlaseni valky.

Esmate 178.?.?.?

Nedelejte si nadeje. Zidovskou mafii vlastni mezinarodni skandaly nezajimaji. [velký smích]
Jsou porad ukrivdeni a kazdy jim ublizuje a zavidi protoze jsou inteligentni a uspesni. Toto je ostatne prinzip kazde sekty.

Krome toho se cely svet sklada z antisemitu. A kde by byla svetova zidovska mafie bez antisemitu? V pr...i [velký smích]

264824

23.03.2012 03:42

Occupy vlastní mozek

RE: Je nové české slovo!

Esmate 178.?.?.?

Vy nemravo. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

265706

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?