Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, 6D, rem.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.11.2011 20:35

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: To nie je experiment!!!

rem 89.?.?.?

Trafil si klinec po hlavičke nebo po našem hřebík na hlavu!
Kolem 90% lidí = Homo pecus lotis. Ten malý zbytek, odečteme-li ještě otrokáře a jejich výkonné zkorumpované poskoky, to nemá šanci zvrátit. Proto čím dřív, tím líp, pryč z tohoto pokryteckého matrixu, nejhoršího otroctví v dějinách, globál-korporativního fašismu.

257461

27.11.2011 17:50

NATO skrývá přípravy na vojenskou akci proti Sýrii

Válka bude. Už proto, že:

rem 89.?.?.?

Po mnoho tisíciletí, co Homo sapiens, tedy spíše Homo gregarius obývá tuto planetu, řežou se jedinci tohoto druhu mezi sebou takovým způsobem, jaký nemá u jiných živých tvorů a druhů obdobu. Nikoli z hladu, nutnosti přežít, zachovat rod. Řežeme se pro moc, slávu, bohatství a zajištění kontroly nad ostatními.
Nenechme se mýlit často zkresleným pohledem a pocitem, který pramení z naší poměrně velmi krátké osobní životní episody, ve které sbíráme své zkušenosti, znalosti a poznatky. Jsme ovlivněni z velké části těmi, kteří jsou právě u moci (u reálné moci). „Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost, kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost“. Tím jsme všichni determinováni.
Nenechme se mýlit, že téměř celá jedna generace v Evropě nezažila válku. Ty předchozí si jich užily v pravidelných krátkých cyklech jednu za druhou, kam až zpět dohlédneme. Ta anomálie po WWII tu byla právě proto, že mocní a všehoschopní financovali, ovládali a zkoušeli oba systémy.
V dnešní době už je po zkouškách, doba pokročila, technologie se vyvinuly, finanční systém „zdokonalil“ a dluhy otrokům byly vnuceny. Nový systém, globální finančně-korporátní fašismus vítězí. Stále užší elita vyvolených vládců nad vším, spolu se svými zkorumpovanými poskoky, jistě už brzy dokáží pod těmi neušlechtilejšími hesly zase ovce poštvat proti sobě. Vždyť kolotoč válka-obnova-krize se nesmí zastavit. To je podle vyvolených hybná síla tohoto podivného homo-druhu, na takovém kolotoči se nejlépe vydělává.
A co takhle kolotoč zastavit a zkusit zařadit dlouhodobou prosperitu i pro většinu ostatních? Ne, nikdy, jednak by to neneslo zisky, oslabuje to moc a nějak nám to není, bohužel, dáno v genech. Ani té úzké, moc držící, „špičce vyvolených vládců“, ani té většině ovládaných otroků, kteří se nikdy v historii neuměli a ani dnes neumí proti svým otrokářům bránit.

257742

02.12.2011 22:45

Syrská časovaná bomba

RE: který perverzní úchyl tohle vymýšlí!

rem 89.?.?.?

re: udo1
Je to skvěle popsaná realita, jenže z jiného levelu. Kolik lidí má šanci si to přečíst (na rozdíl od Kyklopova mainstreamu)? Kolik lidí pochopit (na rozdíl od jednoduchých, podbízejících se, manipulujících a vnucených Kyklopových pravd)?
Že by v dnešní bitvě pomohlo nějaké další velké zatmění nad Halysem, působící paradoxně prozření a vyjasnění v hlavách národů? No možná, ale Kyklopovi by před tím někdo musel (minimálně) vypíchnout to voko[smích]

258007

18.12.2011 16:42

Havel

rem

89.?.?.?

Říká se, o mrtvých jen dobře. Hlavně bezprostředně po jejich skonu. U některých to však nějak nejde. A tenhhle pokrytecký člověk si za svůj život hodně doničil karmu. A bohužel, nejen svoji karmu...

258717

18.12.2011 22:48

Havel

RE: Už konečně vím, pro jaké ubožáky je tenhle server

rem 89.?.?.?

Vážený Holý Jene,
rozhodl jste se dobře. Tohle opravdu není server pro Vás. Ale přesto, zkuste se zamyslet nad tím, čemu slouží ty neskutečné a pokrytecké adorace zemřelého v mainstreamu.
BTW, měl bych typ na člověka, který si naši velkou úctu navždy opravdu zaslouží. Jeho jméno je Karel Kryl.

258818

27.12.2011 23:35

B´nai B´rith a Česko(slovensko)

Dávno už si vzali a patří jim naše životy

rem 89.?.?.?

Tisíce let je vždy nějakou "vyvolenou, málo početnou partou mocných grázlů" vtloukáno do hlav většině ostatních, na ně otročících lidí, to stejné: Ohni hřbet, makej, neptej se, poslouchej, plať daně, úroky z úroků a po smrti budeš „odměněn“. Vždy pod krásným, tím nejvzletnějším a skvěle prefabrikovaným příběhem, ideologií, falešnou církevní institucí, pokryteckým společenským systémem. A ovce bečí a nechávají se stříhat tím lépe a účinněji, čím se postupně zlepšují a vyvíjejí obecné technologie a tím i technologie ovládání stáda a technologie moci.

Bohužel jen velmi malé procento lidí si je schopno uvědomit, že víra není žádná masová atrakce, nýbrž navýsost svobodné a individuální právo. Do té doby, něž si to uvědomí dostatečná většina lidí, nic se nezmění a drtivá většina lidí je odsouzena žít v otroctví zvůle, násilí, fetiše spotřeby, vnuceného dluhu, mamonu, vyrobených a podsouvaných ikon a model. A to, ať už systém jeho aktuální reální majitelé a vládci nazvou jakkoliv.

Obávám se, že bez pomoci z vnějších sfér, nového osvícení lidských duší a restartu vědomí i bytí, nemáme proti stále sílícímu a zdokonalujícímu se zlu „vyvolenců“ žádnou šanci.

259685

12.01.2012 20:02

Církev nemá žádné právo na restituce

Má právo, nemá právo...

rem 89.?.?.?

Nejdříve poněkud obecněji. Řešit v situaci staletí trvajícího a podobného stavu společnosti a vztahů v lidských pospolitostech dilema "má právo" nebo "nemá právo" je absurdní. Jak kdysi zpíval Karel Černoch dokonalý Borovcův text v písni „Jsem pro“:

Jsem jenom jeden z těch,
co chtěli klidně žít.
Pak však přišel rozkaz, abych šel
včera přítel, dnes už nepřítel.
Pušku v ruce kráčet, zpívat, střílet,
všechno na povel.

Jsem pro, aby válku ved tento svět,
zbraně nesměj nám zrezivět,
tak hleď, abys ten svět
smet generále.

Jsem pro, vždyť bejt proti
nepomůže nic,
neboť ten kdo má zbraní víc,
má i právo, pravdu, recht a tak dále…

„Neboť ten, kdo má zbraní víc, má i právo, pravdu, recht a tak dále.“ To je ta klíčová věta, která o všem rozhoduje. A nejde jen o zbraně chladné, palné, chemické, či jaderné. Úžasnými zbraněmi jsou hlavně ty úctyhodné instituce, jak ty „elitní“ v pozadí, které reálně vlastní a vládnou, tak ty na očích veřejnosti, které jsou tou výkonnou zbraní pro ovládání většiny lidí. Instituce politických stran, instituce církevní, mediální mainstreamové kolosy. Dokud si lidé neuvědomí, že právě politické strany (a jejich „globalizované“ produkty jako např. Bruselský Omyl) nebo církevní instituce, jsou tady úplně ze stejného důvodu, jako klasické korporace, tady k vytvoření maximálního zisku a zajištění co nejvyšších prebend pro své protagonisty, nic se nemůže změnit. A kde jinde mohou tyto instituce zajistit vyšší a vyšší zisky a příjmy pro své (nepočetné) bratrstvo, než na svých (početných) ovcích. Nikde jinde zdroje nejsou. Bez těch miliard stříhaných ovcí by neměl parazit hostitele.
Nu a teď k těm církvím. Podívejme se třeba na katolickou. Vždyť vatikánská banka je dle bilanční sumy asi pátá největší banka na světě. A dnes je v české kotlině ta nejvýhodnější doba, aby za apatie většiny občanů, došlo k dalšímu přerozdělování majetků jak hmotných, tak finančních. Navenek pod vzletným heslem „Co bylo ukradeno, musí být vráceno“. Vyvracejte tuto dokonalou mantru. Ani pár odvážných právních expertů a jejich analýzy nikdo ze 100% zainteresovaných a vládnoucích nebude poslouchat. Hlavně rychle, je na to dobrá doba a jsme u lizu. Nedělejme si iluze o tom, že bude vrácený majetek a nadhodnocené finanční náhrady sloužit jen církvím. Škoda, že nemůžeme vidět již uzavřené „Smlouvy o smlouvách budoucích“ mezi církevními a politickými institucemi (tedy jejich „syny“ a „dcerami“ a.s. a s.r.o.) na pozemky, lesy, vybrané budovy za více, než nestandardních podmínek…

260858

12.01.2012 20:04

Církev nemá žádné právo na restituce

Má právo, nemá právo

rem 89.?.?.?

...dokončení:
Takže skončím tak, jak jsem začal. “Kdo má zbraní víc, má i právo, pravdu, recht.“ A naše vláda i parlament, ta Česká Globalizovaná Korporátní Instituce s.r.o., má zbraní dost. I proto, že vládne z určité části užitečným idiotům a zatím i z dostatečné části ovcím. V této situaci řešit dilema „práva“, v tomto případě restitučního, je boj s větrnými mlýny.
Přes to všechno, co jsem napsal, jsem přesvědčen, že víra je nedílnou součástí lidských životů , lidské duše. Jenže jaký je vztah víry a etablovaných církevních institucí? Víra není žádná masová atrakce, je to navýsost svobodné a individuální právo volby.

260859

16.01.2012 19:43

Když válečné hry obživnou

RE: Cvičení bylo sice odložené...

rem 89.?.?.?

... ale jaro bude brzy. Já to vidím na "Jarní úsvit" zpoza Jarního Kopce [mrknutí jedním okem]

261179

16.01.2012 23:25

Když válečné hry obživnou

RE: Cvičení bylo sice odložené...

rem 89.?.?.?

...ale už táhnou k zálivu lodičku. To by bylo, aby se do ní "zlí Peršani" netrefili.
http://www.voxvictims.com/2012/01/16/iran-americko...

261194

23.01.2012 23:19

V Íránu se hraje o hegemonii dolaru

Bude to "zajímavé"...

rem 89.?.?.?

S perskou kartou se hraje o hegemonii dolaru, ale také o další, tu nejdokonalejší hegemonii banksterů. Hraje se o další velkou válku. Šílení „vyvolenci“, vlastníci světa a šíleného kolabujícího finančního systému tlačí přes „svou“ izraelskou vládu a loutkové režimy v USA i EU americkou armádu a NATO do další velké války. Teče jim do bot, ty obrovské finanční podvody, 9/11 a další zvěrstva se začínají provalovat. Jsou schopni obětovat Ameriku, Evropu, Asii, konflikt s Ruskem, Čínou, jsou schopni opět obětovat miliony Židů, obyvatel Izraele.
Už chybí je kousek k tomu, aby si potřebná část z 300 milionů amíků uvědomila, že si jejich vlády od roku 1913 půjčují na úrok od soukromé banksterské instituce (FEDu), vyrábějícího dolar z ničeho, a jehož akcionáři jsou ti samí vlastníci těch největších soukromých bank, kde si půjčují na superúrok podruhé. Je už jenom krátký čas do okamžiku, než potřebné nadkritické skupině lidí na světě dojde, jak to celé „funguje“. Kdo financoval v posledních dvou stoletích všechny války na všech stranách konfliktu, všechny „revoluce“, kdo profituje z obchodu s drogami, které tak „nezištně“ drží v ilegalitě, kdo dosazuje a vraždí presidenty, rozhoduje, kdo kde bude vládnout a kdy padne.
Paradoxem je, že východiskem a řešením by mohlo být „probuzení“ těch správných vojáků právě v US Army a NATO. Právě oni by měli mít schopnost a moc utnout hydře palici a přestat umírat i rozsévat násilí a smrt po světě za cizí zájmy malé skupinky fanatiků.

261554

03.02.2012 18:38

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Dávejte si pozor...

rem 89.?.?.?

Podivná kauza, chápal bych ještě policejní "Předvolání k podání vysvětlení", vč. sepsání protokolu a seznámení se se všemi "policejními poznatky", vedoucími Bc.Zaineresovaného Zaúkolovaného Vrchního Komisaře k tomuto úkonu. Ale takovýto paskvilní dopis!?
A podivná reakce na něho, podložená "právní radou"!?
Svůj názor na to všechno si ale, vážení návštěvníci, přispivatelé a diskutéři, musíme opravdu udělat každý podle svého nejlepšího vědomí a svědomí...

262519

07.03.2012 22:22

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

Ordo ab chao

rem 89.?.?.?

Po staletí stále stejný scénář siosekty - pozor!, nezaměňovat s židy obecně, mnoho z nich již bylo spolu s nežidy v minulosti sektou obětováno a bude zase. Jako nutné kolaterální ztráty pro splnění konečného cíle.

V minulosti Francouzská revoluce, WWI, bolševická revoluce, WWII. Dnes Irák, Afghanistán, "arabské jaro", Libye, Sýrie, snaha o destabilizaci Ruska, přes nesplatitelné dluhy většiny evropských států příprava konfliktů v Evropě...

"Ordo ab chao". Jak staré, ale jak účinné. Snad ještě malé upřesnění toho vše říkajícího citátu, tedy konečného cíle oné skutečně dnes většině lidí vládnoucí sekty. Rodinných klanů, nemajících vlast, domov, kořeny, neuznávajících základní morální principy, neznajících soucit. Sekty, posedlé chtíčem vlastnit, ovládat a zotročit. Sekty, která je programově připravena obětovat všechny a všechno, jen ne sebe: "NÁŠ vyvolený pořádek z vašeho (NÁMI cíleně vytvářeného) chaosu". A část najmutých a dobře placených užitečných idiotů, deprivantů a sociopatů, nepatřících k sektě (politické, mediální, „kulturní i vědecké“ prostitutky), jim v tom mohutně pomáhají.

A co na to v současnosti většina ovcí? Zatím pořád v nekonečném zástupu pochodují na konečné ostříhání...

264852

20.06.2012 19:10

Na správné straně historie

Lavrov to ví, je to mezi řádky...

rem 89.?.?.?

Konečným cílem PARAZITA, po všech těch proběhlých a probíhajících NATOdemokratických revolucích na Balkáně, v Iráku, Afghánistánu, Libyi i jinde v Africe a připravovaných pro Sýrii i Írán je... ... no přece Rusko. A Čína. To Lavrov moc dobře ví. Už více než 300 let na tom PARAZIT maká a nedá pokoj, dokud MU nebude patřit celý svět, všechny zdroje. A s tím i 7 mld. nebo možná jen 4 mld. nebo možná jen 2 mld. otroků. Jestli se MU nepodaří rozložit PARAdemokraticky Rusko zevnitř, bude to mít novověký CHAZAR-PARAZIT těžší, než si myslí. Raději padnout v boji a restartovat systém, než se podrobit a sloužit MU v otrockém matrixu nejvyššího stupně, jaký kdy existoval.

270855

20.06.2012 22:54

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

rem 89.?.?.?

Bohužel, bězný člověk si dnes většinově v zákeřné spletené síti GLOBÁLNÍHO PARAZITA opravdu vybírá "dobro". Vnucené "dobro" - totální otroctví...

270864

06.07.2012 20:22

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

Něco z dostupných materiálů o tzv. Andopovovi

6D 89.?.?.?

Andropov se narodil 15. června 1914 v Moskvě jako Grigorij FEINSTEIN nebo FLEKENSTEIN. Ve svědomitě vedených archivech Ljubjanky se dochovala i fotografie jeho matky, která zemřela v roce 1929. Jeho otec, přistěhovalec z Finska, byl již tehdy bohatý obchodník s ruskými diamanty. Za války s bolševiky stál přitom na straně carských bělogvardějců.
Vlastní Andropovův životopis byl až čtyřikrát přepracován. Žádná z verzí však jistě neuvádí celou pravdu o tomto „Konrádu Wallenrodovi“ světového Sionismu na samém vrcholu sovětské vlády. Postupné přepracování životopisných verzí proběhlo během posledních třiceti let v souladu se získáváním stále většího množství dokumentů, svědectví a dokladů.
Čtyřikrát přepracovávaný životopis Andropova s vyplňováním mezer Západem je bezpečným důkazem, že do něho bylo „investováno“ s velikým časovým předstihem. V roce 1930 vstoupil do Komsomolu. Za člena strany byl přijat roku 1939. Krátce poté se stal šéfem Komsomolu v Karelofinské sovětské socialistické republice (1940-1944). Bylo vyloučené, aby se takto prosazovaný vyvolený dostal na frontě do první linie – jako „kanonenfutr“ zde přece byly jiné národy! Andropov však musel později mít také příslušný „hrdinský“ životopis z války. A tak údajně působil v jakémsi partyzánském oddílu, jenom nikdo neví, v jakém! Jak by také mohl bojovat v partyzánské skupině, když byl do roku 1944 hlavním tajemníkem Komsomolu v části Finska, anektované Sovětským svazem? V roce 1947 byl Andropov již tajemníkem Komunistické strany SSSR v Karélii a o čtyři roky později jej přeložili do Moskvy, což bylo hlavní podmínkou následující kariéry. Takto směřoval resp. byl směrován k práci v Ústředním výboru Komunistické strany.
V letech 1954-1957.byl převelen na velvyslance v Maďarsku. Pro Maďary však byla taková „akvizice“ tragická. Andropov se „proslavil“ krvavým potlačením povstání Imre Nagye v roce 1956 a dosazením Janose Kadára. Maďarští historici se shodují v tom, že Andropov byl hlavním původcem tehdejších represí a masakrů.
V roce 1962 stal členem sekretariátu Ústředního výboru KS SSSR a krátce na to se Andropov stal šéfem KGB. V roce 1973 i členem politbyra ÚV Komunistické strany SSSR. Současně však zůstal také v křesle šéfa KGB.
Neviditelná lobby po smrti, resp. již za života „mumifikovaného“ Brežněva, ustanovila Andropova do funkce generálního tajemníka Ústředního výboru komunistické strany SSSR. Stalo se tak 10. listopadu 1982. To znamenalo porušení všech závazných standardů, platných zhruba polovinu století. Senzací ovšem nebyl Andropovův věk – tehdy měl 68 let – a tedy se vměstnal do formulky „mladého starce“. Stranickou úchylkou nebo dokonce přímo „herezí“ však byl fakt, že do postu politbyra „neviditelní lobbysté“ jmenovali šéfa KGB! Až do té doby stranický aparát vždy dominoval ap...

Automaticky kráceno

271602

06.07.2012 20:26

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

Z dostupnách materiálů o tzv. Andropovovi (2)

6D 89.?.?.?

Až do té doby stranický aparát vždy dominoval aparátu přímého fyzického teroru – tedy GPU, NKVD a KGB.
Znalci v oblasti „sovětského dvorního ceremoniálu“ tak dostali zřetelný signál, že nastávají radikální změny v hierarchii, na Olympu vlády, což – jak se později také ukáže – se stalo první etapou na cestě k rozmělnění a rozkladu sovětského bloku. Naznačovalo to rovněž, že začíná zásadní přesun dominance v dosud nedotknutelné trojčlence vládnutí: strana, armáda, KGB! Zdánlivě drobný posun však vlastně znamenal, že sovětská moc je již cizími, tj. sionistickými silami v dostatečné míře infiltrována k takovému průlomu, tedy k radikálnímu přesunu centra „vedení“.
Juriji Andropovovi jeho vzdálení i místní protektoři určili úlohu gigantického pneumatického kladiva nesmírné výkonnosti na rozdrcení moskevské žuly! Jisté je tolik, že Andropov si byl plně vědom historických souvislostí své mise a také že – jak se zdá –
měl i podrobné znalosti mechanismů, které jej vynesly na vrchol hierarchie. Andropov zahájil strategický proces velké přípravy na „perestrojku“. Osud mu nedopřál mnoho času a on dobře věděl, že závodí se smrtí. V době nominace již silně trpěl ledvinovou chorobou a skutečně také zemřel 9. února 1984, sotva po 15 měsících vlády. Teprve deset let po jeho smrti se ukázalo, že Andropov ze všech sil směřoval ke splnění svého základního úkolu – připravit po svém skonu bezprostřední předání vlády nad sovětským blokem svému dlouholetému chráněnci a vyhlédnutému nástupci Michailu Gorbačovovi.

271603

06.07.2012 21:23

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: předlužené banky

rem 89.?.?.?

V dnešní téměř již institucializované "EU bankovní unii" a téměř celosvětové neoficiální, ale fungující, finančně-korporátní unii je bankám (tedy jejich vlastníkům) u pr.ele rating i ty uměle vytvořené "agentury", patřící stejným vlastníkům[smích]
Tady jde o zachování a urychlování toku přerozdělování reálných majetků (nemovitých, půdy, zdrojů a celých států, území) od téměř všech k téměř "nikomu". Je jedno, kolik bank či korporací přitom spolu s většinou lidí padne, hlavně že ty "podnikatelské globální produkty", které zůstanou, posílí. Tak se "tvoří" globální světovláda, je to plán na mnoho generací, ale funguje. A z většiny reakcí nechápajících a nebránících se ovcí (hlavně na mainsreamových serverech) je zřejmé, že se samovyvolencům (tedy téměř "nikomu")) bude "dařit" až do prozářeného konce této podivuhodné a nepovedené civilizace.

271606

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
222 607,63 Kč

Poslední aktualizace: 22.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?