Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 188 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, L.C..

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.05.2011 07:10

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

Monsanto

L.C. 194.?.?.?

Monsanto, Monsanto, není to firma, která v 60. letech dodávala US Air Force látku známou jako Agent Orange, mimochodem vyráběnou z chemikálií dovezených z tehdejšího Československa a vyráběnou ve Spolaně Neratovice do doby, než se i tomu proradnému komunistickému vedení znelíbilo, že už jen při výrobě padají zaměstnanci jako mouchy?
Neznalý člověk by řekl, že u nich za těch pár desítek let došlo k zajímavému vývojovému posunu (od defoliantu ke GMO), nicméně podle mého skromného názoru dělají pořád to stejné, jenže mnohem lépe, zkrátka vyrábějí jedy.

243399

05.05.2011 08:37

Jsme otupělí zlem

RE: Kdo to kontroluje??

L.C. 194.?.?.?

Jestli používání placených diskutérů z národa, jehož jméno nesmí být vysloveno, není zbytečné. Když se kolem sebe kouknu, tak jednak poturčenců jsou všude spousty a druhak lidí, kteří rádi přijímají jednoduché věci ja také dost a dost.
Jak je možné, že tolik lidí podporuje pana knížete a přitom nejsou schopni vidět, co za zrádce to je. Každý ho má za ospalého neškodného dědulu a nikomu nedochází, jak extrémně nebezpečný ten člověk je.
Na druhou stranu, národ, jehož jméno nesmí být vysloveno, se ve lžích a manipulacích cvičí kontinuálně již přinejmenším dobrých 3500 let, takže možné je snad již opravdu vše.

243403

06.05.2011 10:40

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

L.C. 194.?.?.?

Co když Vám řeknu, že Hitler nebyl masový vrah, ale vizionář, který se bál toho, že se Evropa dostane do svinstev, jaké kolem sebe vidíme dnes a to, co udělal bylo něco, čím tomu chtěl zabránit. Šel na to ovšem zcela špatně a stvořil něco, co nakonec sežralo nejen jeho samotného, nejen německý národ, ale většinu národů Evropy. Národů původních, nikoli cizáckých naplavenin.
Co se Židů a Holocaustu týče. Počty obětí mi nesedí a s číslem 6 milionů zkrátka nesouhlasím. Já nikdy nebudu tvrdit, že žádný nebyl, ale v poslední době začínám být dojem, že to byla jen mimořádně propracovaná covert-ops akce, aby se kapitál z rukou širokých židovských mas dostal do rukou pár vyvolených sionistických rodin.

243513

Já nevím jak ostatní, ale já si koupil pušku [smích]. Ale raději vážně. Na to, abych měl peníze v bance, jsem rezignoval. Zcela směšný úrok a poplatky způsobí, že po roce tam máte v podstatě méně, než jste tam vložil. Tak jsem jednou vybral těch pár korun, které jsem měl a koupil jsem stříbro. Ne cihly, ale investiční mince - americké a kanadské stříbrné dolary. Stříbro i zlato podle mého názoru mají dvě základní výhody:

1. jsou to cenné kovy, který má v podstatě vždy a napříč celou historií určitou nepopiratelnou hodnotu. I kdyby se stalo, čemuž nevěřím, že by cena klesla na polovinu, stále je to mnohem menší propad, než když se zhroutí současná měna a že k tomu v systému super dluhů nejspíše dojde.

2. je to poměrně důležitá průmyslová komodita. Bez těch dvou kovů už to dnes v průmyslu v podstatě nejde a dá se předpokládat, že jejich spotřeba do budoucna spíše poroste.

Přinejmenším bod 1 se mi vyplatil, protože mince, které jsem ještě loni v květnu kupoval za 470,- Kč za kus, stojí dnes 2x tolik. Takový výnos Vám žádná investiční společnost ani banka nikdy nedá. Jak to bude do budoucna, to netuším, ale jak jsem již řekl, nevěřím, že cena obou kovů půjde zásadně dolů.

Mimochodem, ta puška opravdu není vůbec od věci.

247138

01.07.2011 14:07

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: Znalec

L.C. 194.?.?.?

Podívám-li se do historie, tak mě napadá přinejmenším jeden případ, kdy si někdo jen v hospodě hubu neotevíral. Jistý pan Rašín také dokola tvrdil, že čeští dělníci v zákopech I. světové války příliš zlenivěli. Připomíná mi tak pana Kradlouska, kterému se nelíbí, že vlastnit kupříkladu mobilní telefon je životní nadstandard. Ony stromy ale nerostou do nebe a tak jednoho dne pan Rašín skončil s prostřeleným páteřním kanálem, na který nakonec zašel v nemocnici. Ono nasírat lidi skutečně nejde do nekonečna. Dokonce ani takové holubičí povahy jako jsou Češi.

Problém není v koulích. Řekněme, že se mi pan Vondra bude skutečně zajídat. Tak si na něj někde počkám a vrazím mu brokovnici do xichtu a stisknu spoušť. Čeho dosáhnu?
1. nadosmrti skončím v krimu
2. na jeho místě nastoupí jiná supervyvolená Hejvlova svině (třeba jistý Pánek)
3. politici se poserou, aby to nenapadlo ještě někoho dalšího a brutálně zpřísní držení střelných zbraní (v konečném důsledku jediný čin poškodí 300 000 držitelů ZP)
4. nezměním absolutně nic a pokazím všechno.

Kdepak, ta změna by měla být komplexní a okamžitá. Taková, se kterou noc dlouhých nožů nesnese ani přirovnání. Až by se zabavil majetek těchto zlodějů. Zaplatil by se nejen státní dluh, ale jeětě bychom mohli vykoupit zpět kdysi naše podniky a žít si jako Švýcaři.

247141

11.07.2011 10:50

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

L.C. 194.?.?.?

Jen aby i ta nová revolta nebyla jen pečlivě připraveným židovským divadlem, kterému zase všichni sednou na lep a noví vůdci budou jen jejich další poskoci.

247705

11.07.2011 11:17

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: Znalec

L.C. 194.?.?.?

Omlouvám se za opožděnější odpověď, ale bývám tu zřídka. Na to, aby se pár sviní pohoupalo na kandelábrech by bylo třeba více lidí, než jen jednoho. Víte, jak většina z nich vypadá a že jsou přece jen tak nějak "socialisticky rostlí". Já bych žádného z nich na kandelábr asi sám nevytáhl a i kdyby, tak maximálně jednoho a ostatní svině by se mi zatím rozutekly a to by byla škoda [smích].
Jenže já mluvím o činu jednotlivce a Vy o, jak bych tak řekl, větší společneské akci. Pan Pravda toho kdysi mnoho nezměnil, pan Harman z Bratislavy také ne. Srovnávat tyto dvě osobnosti sice kulhá no obě nohy, ale svým způsobem je podle mého názoru relevantní. Stačí se podívat, co se od té doby na Slovensku děje se zbrojním zákonem. A to nebyl vysoce postavený politik, notabene jeden z "vyvolených", ale pár nepřizpůsobivých asociálů, se kterými byly potíže dlouhodobě a kteří dohnali k hromadné vraždě evidentně slušného člověka.

247706

11.07.2011 12:11

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

L.C. 194.?.?.?

Přesně tak, dnes v současné demokracii se přece nic nezakazuje, pouze se jen podivně ztrácejí jak dokazy na internetu, tak knihy v knihovnách. Jiné knihy jsou náhodně ničeny třeba v důsledku vadného vodovodního potrubí, atd. Dohadovat se s panem Mrkvou nemá cenu. Jak si tak všímám, tak vždy čeká na správný moment, aby vyplivnul nějakou jedovatou slinu, která se pokusí dehonestovat každého, kdo se pokouší nahlédnout pod pokličku židovského divadla. Vývoj za poslední století naprosto dokonale kopíruje to, co je v PSM napsáno. Proč bych měl komukoli cokoli dokazovat, když mi stačí otevřít oči a vidím, co se děje a kam vše směřuje.

To, co ovšem na obdobnou "argumentaci" dokonale sedí je pasáž z jedné nejmenované knihy, nejmenovaného autora, kterou si sem dovolím vložit:

Nikdy se nedal žádný Žid zbavit svého názoru.
Čím více jsem se s nimi přel, tím více jsem poznával jejich dialektiku. Nejprve počítali s hloupostí svého protivníka a pak, když nebylo východiska, prostě dělali hloupé ze sebe. Když jim to nepomohlo, tak správně neporozuměli, nebo přeskočili ihned na jinou oblast, říkali pouhé samozřejmosti, nebo je přijali a zase ihned převedli na podstatně odlišnou látku. Při přistižení se odpovědi vyhnuli a nic přesného nevěděli. Ať člověk zaútočil na takového apoštola kdekoli, v ruce zůstal medúzovitý sliz. Ten tekl mezi prsty, aby se v příštím okamžiku zase spojil dohromady. Jestliže ho člověk porazil zničujícím způsobem a on pozorován okolím nemohl jinak než souhlasit a zdálo se, že se člověk dostal alespoň o krok dál, byl nazítří údiv veliký. Žid ze včerejška nevěděl už ani to nejmenší, vypravoval svůj starý zlořád, dělal jako by se nic nestalo, nemohl si vzpomenout vůbec na nic kromě toho, že správnost svého tvrzení včera dokázal.

247715

Ono je legrační pozorovat, jak každý web má "přiděleného" určitého diskutéra, či diskutéry, kteří tam v prostoru pronáší plamenné projevy a ať skrytě, či otevřeně obhajují klady sionismu, šíření demokracie "mírotvorců" z USA, výhody multikulturalismu a feminismu a podobně. V podstatě všude, kde se to nějak radikálně nefiltruje takoví jsou. Ještě legračnější je pozorovat jejich názorovou konzistenci a to, jak si vzájemně přizvukují. Člověk by řekl, že nejen, že mají nějaký speciální oběžník, kde mají popsáno jak a kdy reagovat, ale že i sedí ve stejné kanceláři. Liší se v podstatě v drobných nuancíh, kdy se dá usoudit, že sice v jedné kanceláři nesedí, ale, že je to třeba pan P. ze sekce v Praze, přizvukuje mu pan S. ze sekce z Floridy a tak dále.
Co mě těší je to, že jim to tak "žere" čím dál tím míň lidí. O to více však prskají a snaží se argumentovat. Takovím lidem se dá dnes již položit jen jediná otázka a ta zní: "kolik dostáváte za to, že děláte z ostatních lidí blbce" [mrknutí jedním okem] .

247720

18.07.2011 09:00

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

Jak se bránit

L.C. 194.?.?.?

Je to všechno "hezké". Mně ovšem zajímá spíše jak se tomu bránit? Udělat si databanku zdravého osiva nebude jen tak, navíc, když ani netušíme, co dnes ještě můžeme koupit. Já nejsem zemědělec, ale stejně si myslím, že ani on nepozná GM semeno od semena zdravého pouhým pohledem. Na uskladnění i dlouhodobé bych pro vlastní potřebu prostor měl, otázka je, zda-li stačí to zkrátka jen nasypat do pytle a zavřít někam do sucha do bedny.

248219

26.07.2011 11:32

Ještě jednou masový vrah Breivik

Zbraň a střelivo

L.C. 194.?.?.?

Je to jen taková úvaha nad střelivem a zbraní.

Puška Ruger Mini váži v základu necelé 3kg bez střeliva. Pokud na ní měl nějakou optiku, podle obrázku z novin to vypadalo na holografická mířidla EoTech se zvětšovacím modulem, nějaký rail vpředu na svítilnu a grip, nedostal by se se vším nad 5-6kg. Tato puška může používat 30tiranné zásobníky, které používají pušky AR-15. Jeden takový plně nabitý zásobník váží přibližně 0,5kg. jistě, mohli bychom spekulovat o faktorech jako je hmotnost střely, prachová navážka apod., ale řekl bych, že je to zbytečné. Při 20ks zásobníků po 30 rannách s sebou mohl nést 10kg ve střelivu + 5kg zbraň + 5kg pistole Glock a střelivo do ní, což není zase tak mnoho a co víceméně bez problémů unese každý z nás. Předpokládám, že použil Glock 17, nebo 19 v ráži 9mm Luger. Tyto náboje jsou výkonné a relativně rovněž lehké. Nábojnice váží přibližně 5 gramů a lehčí střela 7,5 gramu. Zápalka netuším a hmotnost prachu dělá přibližně 0,6 gramu, takže do jednoho gramu za obě položky.

Stran hysterie o střelivu dum-dum. Zbraň měl pro lovecké účely a střelivo se zvýšeným ranivým účinkem si i u nás může koupit každý myslivec po tisících kusech, má-li na to. Sportovní zbraně rovněž často používají střely s dutou špičkou – viz. např. střely Lapua Scenar. Balistiku mají velmi dobrou, protože se užívají i pro odstřelovačské disciplíny a spousta střelců na Scenary nedá dopustit ani na vzdálenosti nad 300m.

249096

26.07.2011 11:36

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Zbraň a střelivo

L.C. 194.?.?.?

Samozřejmě předpokládám použitou ráži pro pušku .223 NATO, tedy 5,56x45.

249097

26.07.2011 14:00

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: je jedno jak se to stalo a kdo to udělal

L.C. 194.?.?.?

Vyzní to asi dost depresivně, ale já se vážně obávám, že budoucnost již je naplánována stejně jako tyto útoky.

249116

29.07.2011 13:41

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

RE: Re/STRUCT/ion internetu?!

L.C. 194.?.?.?

Jak tak koukám na tu pixlu, jen aby na druhé straně nebylo napsáno "Zyklon B" [smích] .

249390

02.08.2011 11:30

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 194.?.?.?

Náhodou to napsal pěkně. Příspěvek jako vystřižený z Protokolů SSionských Mudrců, nebo z Katechismu zdravomySSlícího Žida [smích].

Snad MoUdrostrak promine ta "S", ale nějak jsem v nich nalezl zalíbení. Navíc v nich vidím i určitou paralelu v používaných metodách. Nechtěl bych však ta skutečná dvě S urážet, protože Ti alespoň bojovali za Německo a tedy za vlast, kdežto tato S bojují pouze za mamon a moc.

249705

03.08.2011 13:12

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 194.?.?.?

Bohužel se přiznám, že o Číně nemám vůbec přehled. Zaráží mě ovšem určitý rozpor, kdy je na jednu stranu tvrzeno, že dělníci pracují v nelidských podmínkách, kde o bezpečnosti práce, různých ISO, akreditacích a certifikacích nikdy neslyšeli, navíc za téměř nelidské platové podmínky podobající se spíše otrokářství, ale na stranu druhou se dovídám o tradici, kde se děti starají o své rodiče až do smrti. Evidentně tedy musí vydělat dost, aby uživili nejen sebe a bydlení (byť třeba "jen" společné), ale i své rodiče. Protože jsem v podstatě údržbář a tedy spíše než cokoli jiného dnes tzv. socka, nedovedu si představit, že bych to utáhl ze svého platu u nás v demokratické a dokonalé České republice.

Je zajímavý kontrast pozorovat, jak zloděj v Číně je nucen v podstatě emigrovat, aby si zachránil kejhák, kdežto u nás je kupříkladu vyhlášen nejlepším ministrem financí [smích] .

249781

05.08.2011 07:45

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

V první fázi se zbavte dluhů, jakékoli volné a nevyužité finanční prostředky vražte do drahých kovů (stříbro a zlato ve formě mincí - mají dobrou likviditu a v případě kolapsu měny bude snadnější platit s nimi za zboží a služby). Býdlíte-li na vsi, investujte do věcí, které neztrácí hodnotu, například kvalitní nářadí, jako pily, lopaty, sekery. Kupte si pušku a učte se střílet rychle a přesně.
Ve druhé fázi, kterou však můžete realizovat v souběhu s tou první, se obklopte přáteli a podobně smýšlejícími lidmi. Vzájemně si pak můžete pomáhat, až půjde skutečně do tuhého.

249894

09.08.2011 10:51

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

V případě zásadního krachu se zhroutí cena komplet všeho a všechno.
Otázka číslo jedna zní: jak dlouho taková destabilizace potrvá?
Otázka číslo dvě zní: co je v krizi podstatnější? Stříbrná mince, za kterou koupím pytlík mouky, nebo legrační potištěné papírky, které nebudou mít v tom okamžiku hodnotu vůbec žádnou?

Kupování zemědělské půdy je fajn, ale není to pro každého a to jak časově a finančně, tak i fyzicky.
Co se financí týká, tak je problém. Dnes veškerá půda někomu patří. Pokud by se již rozhodl k prodeji, tak za cenu, kterou si většina lidí v dnešní dluhokracii nemůže dovolit. Čas je také problém, protože zemědělská půda potřebuje péči, jinak zaroste plevelem a nic na ní ani po jeho odstranění neporoste. Fyzicky to zvládnout také není žádná sranda. Momentálně by se dala použít mechanizace, jenže ta vyžaduje další nemalé investice a to nejen za pořízení, ale i za provoz. V době krize to bude ovšem jen kus bezcenného haraburdí, protože benzín, či nafta budou absolutně nedosažitelné. Zbývají tedy ruce. Jen pokosit kosou hektar obyčejné trávy je svinská fuška. Jaké to pak asi bude s obilím.
Zemědělství je práce na dva plné úvazky, to nejde flinkat jen tak ledabyle, když je zrovna čas, ale je to dřina od rána do večera.

To nemluvím o zlodějích a bandách, které budou v době bezvládí nepochybně krást, plenit a přepadat právě ty nebožáky, kteří se budou snažit něco si vypěstovat. Operovat s tím, co bylo za války je k ničemu, protože pokud by došlo k rozvratu společnosti v maximálním rozsahu, nebude fungovat absolutně nic a armáda a policie bude stejně chránit tak maximálně vyvolenou kastu.

250297

10.08.2011 12:39

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

V podstatě nejsme ve při. Na to, co možná příjde, se nelze nijak připravit, už proto, že to možná nebude kopírovat žádná standardní schémata.
Současná civilisace je totiž strašně křehká. Troufnu si tvrdit, že křehčí, než kdy byla. Lidé jsou nesamostatní, jejich vědomosti jsou zredukovány na takřka jedinou věc, na hledání odpovědí na stránkách jako je google a seznam. V případě kolapsu civilisace bude všude spousta lidí, kteří nebudou vědět, co mají dělat a jak přežít. A co nás dělí od kolapsu civilisace? Někdo tvrdí pět dní bez jídla. Já si myslím, že i tři dny totálního blackoutu by se současnou společností pěkně práskly o "podlahu".
Do čeho investovat nelze předem odhadnout, ale já to dělám, jak píšete. Něco málo tam, něco málo jinam. To nejcennější, co dnes ale nakonec můžeme sbírat jsou vědomosti, znalosti a jejich použití v praxi. Třeba to pomůže zachránit život nám, nebo někomu, na kom nám záleží.

Ta otázka hysterie kolem zlata je na místě. Poslední dobou je v novinách každý den článek o tom, jak je to výhodné. Sám si říkám, co když po opadnutí té takřka davové psychózy příjde zákon podobný tomu, který zažily USA tuším v roce 1933, kdy US vláda nařídila všem svým občanům pod trestem 10 let vězení odprodat veškeré zlato státu? Může se to stát? Nepochybně ano. A je to naprosto dokonalý postup v případě, kdy chcete společnost zbavit hmotných hodnot. Nebo a to by bylo ještě snazší, mohou srazit cenu těchto kovů na polovinu, nebo desetinu. Burza snese evidentně vše. Buď to byli Rothschildové, nebo Rockefellerové, kteří vycouvali z obchodu se zlatem již před lety. Třeba již tehdy věděli, proč to dělají.

250372

10.08.2011 12:41

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

L.C. 194.?.?.?

Něco mi říká, že dotyčnej to ví moc dobře. Jen jej neskutečně s odpuštěním sere, že to ví i ti tupí Gojímové.

250373

11.08.2011 12:16

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

Přiznám se, že podívat se na to z pohledu asijských trhů mě nenapadlo. To, že cena zlata je víceméně konstantní, mě na druhou stranu napadlo, ale přišla mi neuvěřitelná ta rychlost degradace hodnoty papírové měny. Já jsem totiž kupoval stříbrné mince za 470,- Kč za kus a během půl roku cena vyletěla na téměř dvojnásobek a dnes je to více, než dvojnásobek. Jde z toho hrůza. Ve spojení s tím, co se děje ve světě si opravdu připadám, jako bych seděl v první řadě s vyhlídkou na kolaps civilisace. Kdybych měl mít strach jen z toho, že přijdu o těch pár korun rezervy, tak by to ještě šlo, jenže pokud dojde k nějaké skutečné celosvětové krizi, tak je to opravdu průšvih, protože se nedá odhadnout, jak kdo zareaguje. USA padají na držku a vezmu-li v úvahu psychopaty a jejich aroganci, kteří u nich sedí ve vládě a Pentagonu a hlavně ty, kteří tahají z pozadí za nitky, klidně to může skončit globálním konfliktem.

250520

16.08.2011 14:07

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: pochod heterosexualu

L.C. 194.?.?.?

Do tak nebývale extremistické akce bych neměl odvahu se pustit. Navíc používání transparentů a nápisů, které zcela evidentně směřují k potlačení práv a svobod občanů, kteří bohužel nemají to štěstí a jsou mentálně, či morálně méně disponovaní, by určitě neskončilo dobře. Také se obávám, že kdyby se tam náhodou objevil navíc ještě ke všemu transparent na podporu tradiční rodiny, nenásledovaly by obušky, ale rovnou střelba do davu. Takové úchylárny v moderní demokratické, multikulturní a gender-vyvážené společnosti nebudou tolerovány [smích].
To by se tak hodilo. Dnes podpora heterosexuálů, zítra podpora tradiční rodiny a pozítří by snad z rozežranosti ještě někdo chtěl, aby cikáni začali pracovat a popozítří aby politici přestali krást. No fuj.

251132

16.08.2011 14:22

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

L.C. 194.?.?.?

Ano, ano, nejdůležitější je, abychom věděli správné ČÍSLO . Vše ostatní je nepodstatné. Tedy kromě toho, že 2. světovou válku fakticky zahájila RA, která zcela zásadním, bezprecedentním a zákeřným způsobem zaútočila na mírumilovnou německou delegaci, formálně navštívivší Ukrajinu.

251133

22.08.2011 12:56

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Jakpak to asi je?

L.C. 194.?.?.?

Rád bych na to věřil, ale bohužel nevěřím a opravdu se bojím, že karmu, boží spravedlnost a mlýny, si vymysleli jen ti, kteří byli lidmi jako já. Stvořili si berličku, aby se nezbláznili z každodenních nespravedlností, kterými byli obklopeni.

251589

31.08.2011 10:04

Znásilnění Libye

RE: Jedna mala pripomienka... Kde su ti vsetci, ktori v marci vykrikovali, nech OSN ustanovi bezletovu zonu nad Libyou?

L.C. 194.?.?.?

A divíte se?

252268

31.08.2011 10:37

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

L.C. 194.?.?.?

Kdybych věděl, co dělat, nechal bych si to patentovat. Faktem bohužel je, že z pozice obyčejného člověka, nemám absolutně žádnou šanci cokoli změnit. Jak zbytečná je jakákoli běžná demonstrace, se ukázalo nedávno při stávce odborů, kdy ten největší zloděj a ultramegazmrd Kradlousek, měl nejen tu odvahu mezi lidi vyjít, ale ještě se jim sprostě vysmát do xichtu.

V podstatě žijeme v systému, který již lze nazvat nejen otrokářským, ale také vysoce kastovním. Jak také jinak nazvat systém, ve kterém si hrstka vyvolených prokorumpuje ročně 100mld. ze státních peněz, tedy z peněz nás daňových poplatníků, fakticky však pouhých otroků, kteří ovšem na rozdíl od skutečných otroků nemají jistotu ani jídla, ani bydlení a ani práce. Pokud slyším někoho blekotat o demokracii, většinou nevím, jestli si dělá legraci, nebo jestli je to jen provokatér.

Možná tomuto státu chybí jen někdo jako pan Josef Šoupal. Když se ovšem podívám na parlament, senát a vládu, mám dojem, že by jich byla třeba minimálně celá divize.

252269

31.08.2011 11:26

Izrael vede válku proti íránským vědcům

RE: USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

L.C. 194.?.?.?

Já se bojím, že tam stejně dříve, či později vletí. USrael haraší zbraněmi seč to jde. Velkohubých prohlášení, že napadnou Írán, aby se "bránili" jeho agresi je za posledních pár let docela dost. Ahmadínežád celkovému zklidnění situace také zrovna příliš nepomáhá.
Další věc je, že pokud Írán bohatne, jeho obyvatelstvo má vysoký životní standard a celkové bohatství roste, je to přesně ten správný důvod si myslet, že se tam určitě nedodržují lidská práva a určitě tam není ta správná demokratura, která by tam být měla. A vůbec, Íránci beztak znásilňují ženy a žerou malé děti a jsou zcela signifikantní hrozbou pro světovou bezpečnost. Je třeba je osvobodit jako chudáky Libyjce a majetek rozdat těm potřebným, rozumějte tedy těm potřebným v chátrajících bankovních superdomech. Rusko a Čína udělá stejně pendrek, to bylo konečně vidět na příkladu Libye a Írán nakonec zůstane sám. A ať je vyzbrojen jakkoli a morálka obyvatelstva jakákoli, nelze vzdorovat většině světa. Asi by tam Usrael dostal slušnou nakládačku, ale stačilo by to na to, aby to tam pořádně roztřískal.

252272

01.09.2011 07:33

Izrael vede válku proti íránským vědcům

RE: USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

L.C. 194.?.?.?

Bohužel to pro Írán nevypadá vůbec dobře. Podle mého i relativně laxní přístup USA k válce v Libyi by mohl svědčit pro to, že se připravují na něco většího a tím větším bude zřejmě Írán. Pozemní armádu mají jak v Afghánistánu, tak i v Iráku, možnost logistického zabezpečení a podpory z dalších okolních zemí.

Francouzský skřet, který by jinak seděl jako myška a raději nedutal, si také na můj vkus příliš vyskakuje. Obávám se, že Írán bude opravdu další, kdo bude osvobozen.

Co se výzbroje týká, nebude na tom Írán zase až tak špatně. Jednak mají podle zřejmě slušnou protivzdušnou obranu, vlastní výzkum, vývoj i výrobu, o které navíc není zase až tak moc známo a přece jen je jich přes 71 milionů. Co to ovšem je oproti polovině světa.
Co se těch nukleární zbraní týká, tak nevěřím tomu, že kdyby je měli, že by s nimi hned začali na někoho útočit. Ahmadínežád používá sice trochu agresivní rétoriku, ale není to blázen.

252334

02.09.2011 10:13

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Jestli ta otázka není položena nesprávně. Tedy, přesněji řečeno, nemám na mysli to, co bych dělal, pokud by byla napadena má vlast. V takovém případě je pochopitelně mou povinností jít a bránit ji. Otázka tu čeká mnohem záludnější. Co bych jako český občan udělal, kdybych byl povolán do zbraně, abych bojoval "za svobodu a demokracii" třeba někde v Íránu a jak bych tedy bojoval, pokud bych byl vnitřně přesvědčen, že jsem já na straně agresora.
Íránec, Iráčan, Afghánec není můj nepřítel. Jestli něčemu věřím, tak je to to, že bych si s nimi rozuměl zřejmě mnohem lépe, než s těmi psychopaty a zelenými mozky z vedení NATO, či s jejich SIOšéfy.

A tohle pochopitelně není ta nejhorší možnost. Ta horší možnost totiž je, jak bych se zachoval, kdyby mě poslali třeba do Srbska, nebo Ruska? Bojoval bych proti bratrům Slovanům? To v žádném případě. A ta nejhorší možnost pak je, budu bojovat jako voják proti vlastním lidem? Co když budu voják a dojde k občanské válce? To, co se děje ve Šluknovském výběžku by mohlo být jednou z výraznějších indicií. Lidé se nenechají okrádat do nekonečna. Na jakou stranu se pak postaví policie a armáda? Několika policistům a vojákům jsem tuto otázku položil a výsledek byl ten, že se se mnou přestali bavit. Pokud se někdo urazí po takovém v podstatě hloupém dotazu, co mě od něj asi tak čeká.

Já jsem na vojáka příliš starý. Tedy přesněji řečeno jsem příliš starý na to, abych zrazoval své zásady kvůli rozkazu někoho, koho bych nejspíše na místě zabil, měl-li bych tu možnost. A v tom jste dokonale trefil hřebíček na hlavičku, protože by to chtělo skutečně vyhledat a zlikvidovat ty skutečné vyníky zla, které se šíří světem.

252404

02.09.2011 14:38

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Jediná ideologická masáž, kterou kolem sebe v posledních 20ti letech pozoruji, se vlastí a národem v pozitivním smyslu zrovna nezaobírá. Naopak se mi snaží vecpat, že je to něco odporného a nechutného, na co by bylo nejlepší co nejrychleji zapomenout. Pro mě jsou oba pojmy nedotknutelné. Jsou nedotknutelné stejným způsobem, jako je pro mě nedotknutelný pojem rodina. Pokud někdo překročí práh mého domu ve zlém úmyslu, aby ublížil mě, nebo lidem mi blízkým, udělám cokoli, abych jej zastavil. Nebudu dumat nad tím, jestli za to půjdu do pekla, nebo si pošpiním karmu.
Díky lidem, jako jmenoval pan Luxor, tu dnes existuje Česká republika a díky mnoha jiným před nimi tu existoval Český stát. Klidně řeknu, že je mou povinností a ctí je následovat. Dilema tudíž odpadá, neexistuje a nastavování tváře si může následně zkoušet nepřítel, který zaútočil první.

252421

05.09.2011 11:54

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Vlast, to nejsou jen lidé. Samozřejmě je to jedna z její nejpodstatnější částí, ale je to také země, kde po stovky let žijí naši předci, je to tedy i historie území a národa. Je to dědictví a odkaz. Češi toho dokázali v historii opravdu hodně. Ať se to někomu líbí, nebo ne, přežili ve středu Evropy přes tisíc let. Od doby vzniku prvního uskupení Slovanských kmenů, tzv. Sámovy říše, byli neustále pod tlakem svých, mnohdy mnohem silnějších, sousedů a vytrvali. Od Bílé Hory byl likvidován každý odpor. Každý kdo se hlásil k češství a vlastenectví byl pronásledován, ale ne pouze tehdy. Skuteční vlastenci byli, jsou a budou pronásledováni vždy, za každého systému, za každé vlády. Stačí se jen podívat, jak se I. republika zachovala k čs. legionářům a jak se chovali k čs. vojákům a letcům po 2. válce. Na rozdíl od pronásledování za minulého režimu, tento režim zvolil jinou taktiku, zkrátka je ignoruje. Proč? Vlastenec je pro tento systém nebezpečný. Je nebezpečný, protože jeho země a národ mu není lhostejná. Nelíbí se mu, že se vlády chopily zrádcovské a zlodějské kreatury, které jej vysávají jako pijavice. Píšete, že nevíte, zda-li bojovat kvůli lidem, které vidíte kolem sebe. Nesmíte jim to mít za zlé, protože ti lidé nejsou nic více a nic méně, než jen oběti. Oběti indoktrinace, která sem byla zavlečena zvnějšku. Indoktrinace, která nedělá nic jiného, než že pošlapává tradiční hodnoty. Čest, hrdost, láska k vlasti dnes již nic neznamenají. Ta indoktrinace jde však mnohem dále, protože pošlapává i hodnoty křesťanské, jako je rodina, láska k bližnímu, úcta, pokora a další. Člověk aby se dnes styděl přiznat si, že má rád svou zemi, protože se na něj hned sesype hejno supů, kteří jej budou označovat za nacistu, fašistu, xenofoba a bůh ví, koho dalšího. Vlastenec je dle nich agresor jen proto, že je odhodlán bránit svou vlast. Nedokáží pochopit, že když člověk miluje svou vlast, nikdy by nešel do války, aby vzal vlast někomu jinému.

Všechny hodnoty jako by byly pokrouceny, zmrzačeny a polámány. Výše jmenované zrůdy typu Vondry budou pod rouškou vlastenectví posílat české vojáky do válek, ve kterých nemají co dělat. Dělají to, protože pro ně samotné vlast a vlastenectví nic neznamenají, nepochybně ta slova ani nechápou. Je pro ně podstatné jen těch pomyslných 30 stříbrných, které za to dostanou a pochvala od příslušného velmistra.

Vaše znechucení chápu, dokonce se s ním často i ztotožňuji. Jenže to nesmíte vzdát. Ani Vy, ani já, ani žádný další vlastenec. Jenže to Vy určitě víte. Víte, že být vlastencem není, jako být třeba instalatérem. Nejde to jen tak pověsit na hřebík.

252537

07.09.2011 09:00

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Bohužel tato zrůda už je ve vládě natrvalo. Je to jeden z vyvolených, na které neexistuje metr. Komu jinému by prošla už jen ta evidentně rozkradená třičtvrtěmiliarda. Spolupráci s Američany fakticky daleko za hranicí vlastizrady a další hanebnosti již ani raději nezmiňuji.
Je na něm přímo vidět, jak je sebejistý, jak ví, že na něj nikdo nemá, i když si bude dělat, co se mu zlíbí.
A disident? Ten je disident asi jako já jsem kosmonaut. Zatímco skuteční disidenti hnili v uranových dolech a chhcípali hlady, tahleta zrůda si žrala kaviár a popíjela francouzské šampaňské. Tenhle nemá se skutečným disentem společného naprosto nic.

252620

07.09.2011 11:00

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Řekl bych, že pokud by byli mezi námi, tak jediný, kdo by se měl skutečně bát, by byli policisté, hasiči a účetní [smích].

252634

08.09.2011 09:10

Za koho kope Ondřej Neff?

O.N. fašista?

L.C. 194.?.?.?

Je pravděpodobné, že se mýlím, ale vyhnul bych se termínu fašista v souvislosti s O.N. Ať se na toto hnutí dívám jak chci, tak mi totiž stále vychází sice jako mimořádně autoritářské, které klade blaho státu vysoko nad blaho jednotlivého občana, ale také "silně, někdy možná až absurdně pronárodní". U pana O.N. ovšem pronárodního nespatřuji abslutně nic. Opět jej, nemohu označit ani jako vlastizrádce, či kolaboranta (protežování US linie, podpora radaru apod.), protože tento člověk Čech zkrátka není. Rovněž podpora výše zmíněného má pochopitelně s blahem státu pramálo společného.

Nechci, aby to vypadalo, že fašismus obhajuji. Chci jen říci, že mezi námi zkrátka žijí lidé, kterým je víceméně jakákoli ideologie cizí do okamžiku, kdy jim může přinést výhody. Že jsou fašisté o nich můžeme říci stejně, jako že jsou komunisté, kapitalisté, socialisté, demokraté, autokraté, či cokoli jiného a nejlépe je dokáže charakterizovat staré známé rčení "Kam vítr, tam plášť". Jsou to zkrátka lidé, kteří se budou mít dobře za jakéhokoli režimu.

252708

08.09.2011 09:47

Romové II. část

RE: clanky

L.C. 194.?.?.?

Nazvěme to korektně správně: Republika ROMOVO

Kdysi jsem na toto téma napsal takovou mikropovídku, nebo spíše chronologický sled událostí [smích].

252714

09.09.2011 07:24

Tyrani na troskách

RE: Něco se děje - ČT24 - Hyde park - Baudyš ml. to opravdu rozsvítil !

L.C. 194.?.?.?

V cokoli lepšího a hezčího jsem přestal věřit, stejně jako v řeči o nějaké změně vědomí, posun na vyšší úroveň a podobné řeči. Jistě, ve svém okolí pozoruji jeden fenomén a tím je změna chování lidí, kdy se nehledě na sociální statut z dobrých lidí stávají lepší a ze sviní ještě větší svině. Jenže to nebude způsobeno nějakou kolektivní změnou vědomí, ale spíše tím, že se poměrně rychle rozevírají sociální nůžky.
V podstatě to, co se děje, snad raději nechci ani chápat. Zemřou tři hokejisté a celá republika má neskutečnou tryznu. Pád letadla je tragedie, to bez debat, ale je to tragedie stejná, jako jakákoli jiná nehoda. A oběti těchto každodenních a obyčejných nehod nemají žádnou tryznu k uctění jejich památky. Ve stejný den, či +/- stejný, zemřeli při autonehodě, kterou nezavinili, čtyři lidé a neštěkl po nich pes. Není to již jen vůči nim poněkud nefér?
V době, kdy ve vládě sedí pijavice, které rozkradly absolutně vše, co naši předkové vybudovali, faktičtí zrádci, kteří nás zavedli do agresivních a nevyprovokovávaných válek, ve kterých nemáme co dělat a zloději, kteří zaprodávají a okrádají občany tohoto státu i o to poslední, co jim ještě zbylo, působí tryzna za tři mrtvé jako něco, co je skoro z jiného světa. Svědčí to o nějakém probouzení? Ne, svědčí to jen o tom, že lid potřebuje svůj chléb a hry a protože na chléb již není, musí mu být předloženo jen více her.
A závěr? I kdyby nakrásně došlo k nějakým "změnám", budou pravděpodobně jen dalším pečlivě připraveným židovským divadlem s již nyní připravovanými a vychovávanými figurkami.

252830

09.09.2011 14:24

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

L.C. 194.?.?.?

Reagovat na provokatéra je zbytečné, notabene když se sem sanží procpat dalšího žida, což Svanidze bez ohledu na své původem gruzínské jméno, je.

252863

12.09.2011 07:48

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Dnes jsem byl na Kampě ...

L.C. 194.?.?.?

Hmm, přemýšlím, jak dlouho by to tam asi vydrželo. Myslíte v řádech dní, či spíše hodin? Asi by bylo lepší vyrobit to spíše z něčeho levnějšího, než třeba z bronzu, či nerezi.

253137

12.09.2011 14:35

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Dnes jsem byl na Kampě ...

L.C. 194.?.?.?

Já proti hasičům pochopitelně také nic nemám, ale momentálně mě trápí spíše programová likvidace všeho českého, nikoli pouze hasičů. V takovém případě mě napadlo upozornit spíše na celou skládanku, než na jeden dílek. Navíc bych řekl, že přesně na výše zmíněné ten "pomník" útočí.

Umístit v historické zástavbě, která symbolizuje vývoj českých zemí, pomník cizím lidem, jakkoli je jejich společesnký prospěch neoddiskutovatelný, je neskutečná provokace. Ještě, že nejsem z Prahy, protože tohle vidět na vlastní oči, nejspíše by mě na fleku kleplo, což by možná nebylo zase až tak nejhorší, protože jak tak kolem sebe koukám, tak mě to stejně nejspíše nemine.

253164

13.09.2011 10:58

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

L.C. 194.?.?.?

Dnes spousta lidí nechápe ani takový pojem jako je národ, jak potom mohou chápat rozdíl mezi pojmy církev a náboženství. Pojem víra už raději ani nezmiňuji.

253241

14.09.2011 14:14

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 194.?.?.?

Je to příšerné, protože pokud tohle chápal, jak sám se sebou dokázal žít?

253330

23.09.2011 11:09

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

Budou to zkoušet dál a bude to zřejmě ještě horší. Jenže bez Zvědavce by bylo zle, protože představuje informační kanál, jehož cena je zejména v dnešní době mimořádná.
Pro Vás je to jistě velmi těžké. Je ale dobré vidět, jak kolem sebe "Žluvy" kopou, jak jim dochází dech a jak začínají dostávat strach, protože těm lžím, které na ten tzv. "hloupý pracující dobytek" pod tlakem hrnou.

253791

23.09.2011 11:10

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

... už věří stále méně a méně lidí.

253792

23.09.2011 12:23

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – první část

RE: ani s Falašema nezvrátí Izrael populační přečíslení

L.C. 194.?.?.?

Pokud by je Izrael potřeboval jako přebytečný kononenfutter, tak možná ano. Jinak si ale nedovedu představit, co by s tou rozmazlenou a morálně zdevastovanou fejsbůkovou generací dělal.

253797

04.10.2011 12:43

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Jak to je ?

L.C. 194.?.?.?

Máte, je to však ve skutečnosti ještě mnohem horší. Přibližně nějak takhle (podotýkám, nejsem autorem tohoto textu):

Jmenovat se díky předvídavosti svých předků či občasnou drobnou záměnou jména v matrice například Josef Vasilij Bo"hm, to člověk může za dobu několika generací proplout lehce a bezpečně všemi i nejrůznějšími režimy..

Povoláním například tajný agent rakouskouherské policie, avšak tajný obrozenec v jedné osobe,se domluví se svým šéfem, vedoucím agentem rakouskouherské policie, v jedné osobě též tajným obrozencem, že až se režim položí, bude jeden druhého, a nebo druhý prvého, podle toho jak to zrovna okolnosti budou vyžadovat, bude volit třeba poslancem.

Povoláním poté poslanec parlamentu nově vzniklého státu přesvědčený Masarykovec, v jedné osobě již však tajný přesvědčený nacista, si se svým tajemníkem,bývalým vedoucím tajným agentem rakouskouherské policie, nyní též přesvědčeným Masarykovcem, v jedné osobě již ale také přesvědčeným nacistou domluví, že až režim padne, bude jeden druhého, a nebo zase druhý prvého, jak to budou okolnosti právě vyžadovat, bude volit poslance......

Tajný agent gestapa, v jedné osobě pak tajný komunista, se pak domluví s e svým poslancem v říšském sněmu, ve skutečnosti však již zase tajným komunistou, že až režim padne, bude jeden synátor volit druhého synátora, právě jak to budou vyžadovat okolnosti, poslancem, zatímco oni dva si budou užívat výhod poslaneckých penzí.

Tak to pak proběhne i v následujícím období socialismu, socialismu s lidskou tváří, normalizačním období, a v roce 1989 na začátku přechodu českého socialismu do překvapivých časů "českého""sametového" " kapitalismu"......

254433

04.10.2011 12:45

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Jak to je ?

L.C. 194.?.?.?

Toliko jsem chtěl napsat k těm sviním, nikoli žluvám.

254434

05.10.2011 11:08

Kdo krade nejvíc?

RE: Protektorát

L.C. 194.?.?.?

Otázkou je, kdy si Češi naposled vlastně sami vládli. Možná tak za Václava III. Jo, možná ještě kraťoulinká epizoda za doby Jiříka z Poděbrad a o těchto obdobích nelze říci, že by byly zrovna špatná.
Za první republiky, kdy po staletích vzniklo samostatné Československo, už to tu byl samý, tušíte asi kdo, za války zde byli Němci a po válce komunisti. No, je fakt, že za "komárů" to nebylo nic moc, ale těm, víte asi komu, se tu alespoň v tom obodbí zrovna 2x nevedlo. Pak přišel listopad, z těch nejkovanějších komunistických sviní se stali kovaní kapitalisté a do vlády se vrátili ti, kteří to tady před protektorátem na čas opustili. Takový Havel, Pružinský, Schwarzenberg, Fišer a mnozí další, toho mají s Čechy společného ještě méně, než já s eskymáky.

254520

06.10.2011 12:45

Kdo krade nejvíc?

RE: denne

L.C. 194.?.?.?

Jediná energie, kterou si ti paraziti zaslouží je ta, kterou má kulka ráže 9mm po opuštění hlavně.
Já vím, je to hnusné, ale po dobrém to se zrádci, kolaboranty a cizáky snad ani jít nemůže.

254633

07.10.2011 11:36

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

Nevzdávejte se a nestyďte se. Co se stane s národem, když těch posledních pár s hlavou hrdě vztyčenou odejde, nebo bude mlčet.
Každý všivý den prohráváme, každý všivý den jsme svědky dalších nespravedlností, nepravostí a svinstev, které z kdysi silného národa dělají ještě většího a poníženějšího polámaného mrzáčka.
I ty k smrti unavené a zlomené duše potřebují naději.

254733

12.10.2011 14:10

Stevia

RE: Semena?

L.C. 194.?.?.?

Snad nebude vadit, když tu někomu udělám reklamu:

http://rastliny.plantae.sk/tropicke-rastliny.htm
hledejte "Stevia rebaudiana"

Pan ing. Parvanov je velice ochotný pán. Napište mu na info@plantae.sk a určitě Vám poradí. Rostlinky se dají posílat poštou a na dobírku i k nám do České republiky.

255041

14.10.2011 14:51

Jupiter a býk ve světové politice

RE: mimochodom

L.C. 194.?.?.?

To je přece úplně normální. Fallujah v době války v Iráku byla taky dobyta hrdinnými US a britskými vojáky asi 33x.
Bohužel obyvatelé města Syrta zřejmě dopadnou jako obyvatelé výše zmiňovaného iráckého města. Neměl bych se radovat z cizího neštěstí, ale tentokrát mě opravdu těší, že mnoho hochů z SAS a jiných jednotek, se domů už opravdu nevrátí.

255162

17.10.2011 13:54

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

RE: Nazor Spidly v iDnes

L.C. 194.?.?.?

Podle mého to v podstatě není zase až takový problém. Stačí si to, co Vám z výplaty zbude, jednoduše z účtu vybrat a koupit si za to třeba pár stříbrných mincí. O investici do drahých kovů se zde již diskutovalo a já si myslím, že je to dobrá cesta. Dělám to totiž stejně, když mi sem tam něco zbude. Nebo se ty peníze také mohou nechat doma jen tak ve "štrozoku". Teoreticky by se dalo říci, že tam ztrácí hodnotu, jenže na účtu v bance se zhodnocují přibližně stejně. Ty dvě procenta virtuálního úroku, které v bance maximálně dostaneme jsou spíše k smíchu.
Otázkou ovšem je, nemůže-li přijít nějaký "Executive order 6102". Možností by mohlo být nakupovat to stříbro třeba v Německu, či od někoho, kdo do Německa jezdí. Jednak je tam osvobozeno od DPH (na rozdíl od nás) a za druhé tam nezůstávají záznamy, že jste si je tam koupila.

255334

17.10.2011 14:56

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Co dodat?

L.C. 194.?.?.?

Nevěřte tomu, že netrefili, jen to nebylo na wikileaks. Na případ, kdy hrdinní američtí hoši rozstříleli partu děcek sbírajících jablka si totiž velmi dobře pamatuji. A nebyl to jediný případ. Tu je to svatba, tu pohřeb, tu nějaká jiná společenská akce. Řečeno slovy kulometčíka z Full Metal Jacket. Ti, co utíkají, jsou partyzáni. Ti, co zůstanou stát, jsou disciplinovaní partizáni. Tehdy jsou tomu nevěřil, ale dnes je mi jasné, že hrdinná US Army je těchto psychopatů plná.

255340

18.10.2011 10:39

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Významné gesto malého národa

L.C. 194.?.?.?

Občan EU, zejména je-li to heterosexuální, daně platící a pracující jedinec, má cenu jen jako plně nahraditelný člen stáda pracujícího dobytka. Nic více, nic méně. Je to hrozné, ale bohužel je to tak.

255391

19.10.2011 08:27

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

Je mi vzteky ZLE!

L.C. 194.?.?.?

Nedokáži nevidět rudě a co hůře, napadají mě jen a jen samá sprostá slova, dokonce taková, která snad ještě nikdo ani nevymyslel. Také mám tendence sklouzávat k nekontrolovatelnému primitivismu, tudíž se omlouvám, že má reakce nebude taková, jakou by si tato situace zasloužila.
Následující považuji za stěžejní bod celé této zrůdnosti. Blábolící paní soudkyně si ve svém omezeném slepičím mozečku neuvědomuje, že SVOBODA SLOVA BUĎ JE, ANEBO NENÍ. Na tomto vše stojí a padá a ostatní je jen zbytečnými bláboly.

„Státu je dávána možnost v určitých případech svobodu slova omezit a tak tomu je nepochybně i v případě – zjednodušeně řečeno – popírání, či zpochybňování holocaustu. Tedy je zřejmé, že v tomto směru je přímo ze zákona svoboda slova jednoznačně omezena a nemůže být předmětem jakýchkoli polemik. Právo na svobodu slova není bezbřehé.“

Druhým bodem je pak následující:

Je nutno připomenout, že obžalovaný článek poskytl neomezenému množství osob, aniž by výslovně vyjádřil, že s jeho obsahem nesouhlasí.

Copak copak? Běžný pracující dobytek nesmí mít možnost podívat se na jakoukoli problematiku i z jiného úhlu, než nám prezentují média? Pročpak? Snad ne proto, aby si ten odporný šťoural nemohl ve své, dle soudu evidentně jednoznačné, omezenosti, udělat vlastní názor?

Odvolatel vskutku nerozvíjí svobodu slova ad absurdum paní soudkyně „Urválková“, ale naopak Vy jednoznačně ukazujete, že svoboda slova v této zemi neexistuje.

255486

19.10.2011 09:36

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Je mi vzteky ZLE!

L.C. 194.?.?.?

Něco k věci by nebylo panáčku?

255491

19.10.2011 12:36

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Je mi vzteky ZLE!

L.C. 194.?.?.?

Já tomu rozumím, konečně sám jsem vzteklý a napsal jsem to i do nadpisu. Napsal jsem ale také proč. Reakci jsem mohl tedy očekávat. Bláhově jsem si však myslel, že reakcí bude třeba pokus vysvětlit mi, kde dělám ve svých závěrech chybu. Třeba se mýlím a právo a spravedlnost skutečně existuje stejně, jako mnou popřená svoboda slova.

255515

19.10.2011 12:47

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Bude hure se svobodou slova a demokracii v Cechistanu:-(

L.C. 194.?.?.?

Já bych řekl, že paní "soudkyně" ze sebe udělala kopii Urválka sama a ještě ráda. Navíc kdo ví, třeba jsou spolu do rodiny. Výrazivo by tomu rozhodně odpovídalo. Pouze termín "imperialistický zaporodanec" nahradil termín "popírač". Je o to horší, že pan Editor nic nepopíral, pouze jen zveřejnil na svém webu článek k diskusi. Zkrátka "přiveďte odsouzeného, eh, pardon, obžalovaného".

255516

08.12.2011 07:10

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Rušenie GPS

L.C. 194.?.?.?

Flastr za používání GPS a GSM rušiček můžete dostat i u nás. Tuším je to něco až kolem půl milionu. A to pochopitelně i v případě, že používáte třeba nějakou malou GPS rušičku s dosahem pár metrů.

258177

09.12.2011 06:57

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Rušenie GPS

L.C. 194.?.?.?

Je to zajímavé. Z nějakého důvodu eráru evidentně vadí, že by se lidé mohli domlouvat nejen přes státem jednoduše sledované technologie. Že si necháme my Češi kálet na hlavu, celkem chápu, ale že si to nechají líbit i Američané, je pro mě zarážející a to o to víc, že dle toho, co jsem zatím četl, tam v posledním desetiletí došlo k drastickému utažení šroubů. To už nevypadá ani jako vaření žáby, to je její opékání plamenometem. Na rozdíl od lidí by si toho ta žába nepochybně všimla.

258233

09.12.2011 07:24

O médiích bez servítků

RE: Na Havla mi nesahejte..

L.C. 194.?.?.?

S tím efektem pro ostatní. Já jsem už v 90. letech minulého století navrhoval celou tu rádobyvládní sebranku jednoduše sbalit, nastrkat do zamřížovaných vozů a jezdit s nimi jako s panoptikem po vlastech českých. Každý občan by si pak mohl za úplatu plivnout, strčit klacíkem, či nafackovat svému milovanému oblíbenci. Vzhledem k tomu, že jsem zároveň navrhoval, aby se těm státním tunelářům sebral majetek a ten se věnoval na umoření státního dluhu, byli bychom na tom jako stát docela dobře. Kdybychom to udělali dnes, dokázali bychom třeba krátkodobě předběhnout i Švýcarsko.

258234

09.12.2011 07:29

O médiích bez servítků

RE: Na Havla mi nesahejte..

L.C. 194.?.?.?

To nebudou růžové brýle, ale spíše rudá mlha nezvladatelného vzteku. Vždy, když slyším jméno tohoto pána, tak to na mně nějak padne a začnu přemýšlet opravdu velmi, ale velmi ošklivě. Jak je vidno, přemýšlí tak více lidí a v takovém rozpoložení člověk sem tam nějakou tu chybičku utrousí.

258235

16.12.2011 09:03

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Krachující a bankrotující JůYsEj už nejsou schopni ofensivy

L.C. 194.?.?.?

To je pravda, ale zdechající kůň nemá na skladech kdovíkolik jaderných hlavic a plnou vládu šílených psychopatických magorů bez špetky lidskosti. Abychom na to nakonec nedojeli všichni. Jsem si jistý, že těch pár týdnů po nukleárním, chemickém, bakteriologickém a virologickém infernu by se mi a ani komukoli jinému vůbec nelíbilo.

258648

20.12.2011 07:50

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

Nelituji

L.C. 194.?.?.?

Vždy jsem si myslel, že až tento „člověk“ jednou odejde, budu z toho mít radost. Viním jej z mnoha věcí. Většina z nich zde již zazněla. Jeho klidný odchod v takřka rodinném kruhu, ve mně zanechal určitou trpkou pachuť nespravedlnosti. Byl to člověk, který nadšeně prosazoval vraždění a agresivní vojenskou politiku po celém světě. Nezemřel na popáleniny napalmem, či bílým fosforem, neotrávil se ze zplodin z hořícího ochuzeného uranu, nebyl zaživa rozsekán na orgány, nezabila jej a jeho blízké bomba vypálená z bezpilotního prostředku a nerozstřílel jej nějaký psychopat 20mm kanonem svého gunshipu, nebo tváří v tvář ze své M16.

Pro mou vlast byl jeho přínos také mimořádný. Přinesl sem zkázu. Naprostým rozkladem morálky počínaje a rozkradením a rozprodáním národního majetku konče. Československo, země, která přes svou malou velikost, byla ve světě pojmem, přestala existovat a nám, lidem, zůstaly jen prázdné a zadlužené ruce. Argumenty, že s tím neměl co dělat, neobstojí. Jako morální autorita byl hybatelem toho všeho. Úmyslně lhal, podváděl a schvaloval vraždění civilistů. V podstatě se celou dobu vysmíval národu do obličeje.

Nyní přichází další etapa. Etapa, kdy budou zločiny a zlořády, které byly vyjmenovány v předchozích příspěvcích, schváleny zákonem. Lidé budou v době tzv. svobody a demokracie perzekuováni a zavíráni jen za názor, že nesouhlasí s tím, co tato morální zrůda udělala s jejich vlastí. Naši vládci chtějí, abychom se báli, chtějí, abychom mlčeli, ale já již mlčet nebudu a to i přesto, že se přiznám k tomu, že se bojím. Strach nemůže a nesmí být důvodem k mlčení.

258993

22.12.2011 09:07

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Najděte aspoň dva rozdíly

L.C. 194.?.?.?

Já bych to se servilností Čechů neviděl zas až tak tragicky. Němců byly tehdy v Čechách plné Sudety, takže se dá předpokládat, že panu zastupujícímu protektorovi na ten pohřeb spousta z nich přijela. Na druhou stranu, na rozdíl od naší současné vládní svoloče, věděl R. Heydrich, že český dělník musí dostat alespoň nažrat, aby neremcal a nevymýšlel revoluce. Sice to s námi myslel velmi špatně, ale rozhodně stále lépe, než ta sebranka, která nám vládne nyní. Ti jen tu likvidaci Čechů dělají skrytěji a mají při tom plnou hubu tzv. "demokracie".

259239

03.01.2012 09:28

2012: Svět nad propastí

RE: Lidi se zacinaj

L.C. 194.?.?.?

Chlapík byl dobrej. Podle všeho utržil zranění nožem, navíc na hlavě, kde stačí škrábanec, aby to ošklivě krvácelo a ještě stačil jednoho zabít a druhého postřelit. Osobně nepochybuji, že jednal v krajní nouzi. Teď už jen, aby se mu ta špinavá černá sebranka nemstila, protože o zbraň zcela jistě přišel.
Držím mu pakce, je to frajer.

260071

09.01.2012 13:25

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Tohle je napsáno velmi hezky. Všímám si toho již nějakou dobu, že zlí se stávají horšími a dobří lepšími. Jen se bojím, kam to povede, protože čím jsou zlí "zlejší", tím ti hodnější více trpí a bojím se i toho, co se stane se mnou, protože ten potenciál pro to být skutečně zlým, je v každém a občas ta cesta ke zlu je mnohem kratší a rovnější, než ta trnitá k dobru.

260492

10.01.2012 08:58

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Bohužel pane MoUdrostraku ono to i s tím tělesným zdravím není právě nejlepší. Zkrátka mé možnosti jsou teď trochu omezeny. Na druhou stranu je jistě větší výzva pracovat s omezenými možnostmi, než s možnostmi neomezenými a říkám si, že je dobré poznat nejdříve dobře sám sebe, než se pokoušet pochopit a poznat druhé.

260622

10.01.2012 12:24

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Berte to jen tako určité, nejspíše trochu zmatené, přemýšlení na "papíře". Napadá mě jedna otázka. Jak mohu poznat sám sebe, budu-li se s někým poměřovat? Nebo, jsem schopen poznat sám sebe, nebudu-li se s kýmkoli poměřovat? Nakolik může dojít k interakci mezi "já" a "ostatní", aniž by mě to vůbec neovlivnilo. Mohu se tedy pouze poznávat, ale nikoli poznat, protože interakcí s ostatními se budu měnit i já?

Kdysi mi jeden kamarád řekl, pamatuj si dvě zásady: 1. "od každého se můžeš učit" a 2. "vždy chtěj slyšet, co děláš špatně". Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je to pravda a musím s Vámi na jednu stranu souhlasit, přesto si troufnu tvrdit, že je důležité často pohlédnout spíše do sebe, než ven. Nakousl jsem zdraví. Věřím tomu, že nemoc je stav mysli. V takovém případě se musím pokusit vhlédnout do sebe, abych zjistil, kde je kořen toho všeho. Venku jej nemohu nalézt, protože venek řešení tohoto problému neobsahuje.

Je-li však správná cesta poznávání sama sebe skrze ostatní, či poznávání ostatních skrze sebe, skutečně netuším. Osobně mi vychází, že je lepší poznat nejdříve sám sebe a skrze sebe se pak pokusit poznat ostatní. Slovo poměřit se mi příliš nelíbí, protože mi připomíná spíše nějakou soutěž. Spíše mi jde o pochopení, vcítění, poznání.

260643

11.01.2012 12:01

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Přiznám se, že je pro mě trošku těžší tento problém uchopit. Pochopitelně chápu, co se mi snažíte říci a dokonce s tím ani nejsem v rozporu. Jde spíše o to, že zatímco já hledám cestu, Vy již po ní nějakou dobu jdete. Další věcí je hledání zdrojů. Jezdit po světě a poznávat cizí lidi a kraje je bezpochyby zajímavé a obohacující z mnoha důvodů. Potíž je ovšem v tom, že tato cesta není pro mě v současné době z mnoha jiných důvodů možná. Mohu se tedy na to vykašlat a nedělat nic, nebo mohu dělat alespoň něco a dopracovat se k určitému poznávání vlastními silami a třeba se často plést a zacházet do slepých uliček, anebo se pouštět do prohraných bitev. Jestli je tato cesta správná, či nikoli je otázka. V daném okamžiku je však víceméně jediná možná.

260720

11.01.2012 12:29

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

V tom kontextu, jak jsem to nakousl, myslím hlavně poznat sám sebe na psychickosomatické bázi, tedy ve vztahu těla, duše, nemocí, které mohou potrápit. On je to pochopitelně jen jeden aspekt z mnoha, nicméně bohužel pro mě momentálně ten nejpalčivější, takže i mé myšlenky kolem něj neprobíhají zpříma, ale jsou k němu přitahovány.

Já bych řekl, že spoustě opravdu zlých lidí se spíše nedostává pořádného trestu. Potravy ducha může mít každý více, než unese, jenže z jejich strany o ni zkrátka není ten nejmenší zájem a pokud se najde, tak ji spíše využijí k páchání dalších lumpáren, či k jejich ospravedlnění. Často si pak říkám, že spravedlnost je jen výmysl těch, kteří by se jinak v tomto světě zbláznili.

260725

12.01.2012 13:54

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: informace o vyvlastnění církve

L.C. 194.?.?.?

Já bych navrhoval jít s navracením majetku až před Jana Husa. Všichni přece dnes vědí, co byli husíte za verbež. A nebo bych ČR daroval Vatikánu rovnou celou. Cikány by si mohli hýčkat a běžný pracující dobytek třeba rozprodat na orgány. Beztak by po nás neštěkl pes.

260829

31.01.2012 13:14

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: kazdej den

L.C. 194.?.?.?

Ony totiž už dnes nic jiného, než tu nahotu nemají, proto se snaží handlovat alespoň s ní. Žen, které jsou dnes ještě opravdovými ženami znám, co bych na prstech jedné ruky spočítal.

261997

03.02.2012 07:28

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: PŘIZNÁVÁM SE

L.C. 194.?.?.?

Nezoufejte si, nakonec se tam stejně sejdeme ze Zvědavce všichni. Navíc kupříkladu za to, co jsem já napsal o Havlovi, potažmo o celé naší slavné vládě a stranách (na jiném webu), by zrovna mě museli rovnou postavit ke zdi.

262471

Podle mého je celá ta akce jen taková vějička, test, aby se zjistilo, jak bude pan editor spolupracovat. V podstatě Ti přispěvatelé ani nemusí být důležití a v hledáčku Policie nebo BiS. Když zjistí, že spolupracovat bude, bude časem následovat další seznam, ve kterém bude pár jmen, ze kterých je třeba jedno, nebo dvě jména, budou opravdu zajímat a pak bude následovat další kauza typu Šlégrová.

To, nad čím se zamýšlím já, je něco jiného. Tyto případy někdo řeší, vyšetřuje, věnuje jim spoustu času za peníze, které má od daňových poplatníků. Je jedno, jestli je to běžná kriminálka, lovci extremistů, ÚOOZ, BIS, či Bůh ví vlastně kdo. Mě zajímá jediná věc a ta je: „Jak se ti lidé na sebe mohou každé ráno podívat do zrcadla a přitom se ze sebe nevyblít z podoby“. Na jednu stranu je zde totiž občan. Občan, který je každý den vystaven hnusu, do kterého jej uvrhává jeho vláda. Každý jeden den čte o tom, co se vše zdraží, co bude muset platit navíc, jaké nové daně a poplatky zase vzniknou, případně kdo co zase rozkradl, v čem zradil ústavu, vlast a národ a v čem nás někomu zaprodal. Žádnou z těch věcí nelze jen tak přejít mávnutím ruky. Nad každou z nich by člověk brečel, nebo zuřil. Svůj vztek pak pochopitelně nějak ventiluje a poslední a vlastně jedinou možností je, zuřit na Netu. A najednou je v hledáčku.

Na stranu druhou je tu politik. A že jsou někteří skutečně mistři svého řemesla. Naúčtovat si za ozvučení nějakého mecheche 10x tolik, než je běžná sazba a pak ještě pod rukou někam zašmelit a prodat to vybavení, které si za tu třičtvrtě miliardu vypůjčil, je skutečný majstrštyk, který je okořeněn ještě navíc tím, že se dotyčný všem kolem v podstatě vysměje do xichtu. A já se ptám, kde jsou Ti vyšetřovatelé nyní? O.K. v podstatě jsme si ujasnili, že vlast a národ a jeho občané jsou jim lhostejní a je to vlastně jen potenciálně mrtvé maso, které je třeba pronásledovat, buzerovat, komplikovat jim život a hlavně hlídat, špehovat, fízlovat, aby náhodou nenadávali příliš hlasitě a že jejich hlavní modlou, živitelem a chráněncem je stát. Jenže v případě našich politiků netrpí stát kvůli lidem, co nadávají na Netu, ale kvůli těm parazitujícím štěnicím, které jej rozkrádají. Ty však nevyšetřuje nikdo. Jsou nedotknutelní. A „vztekový“ potenciál mezi lidmi roste.

Vždy jsem se ptal, na jakou stranu se policie a armáda postaví, až půjde skutečně do tuhého. Události ve Varnsdorfu a Šluknovském výběžku, stejně jako další události, tento dopis nevyjímaje, mi dali jednoznačnou odpověď. Odpověď, které jsem se bál, ale kterou jsem čekal. A to je ta největší tragedie.

262473

Hergot, daly s "y". Už blbnu.

262474

03.02.2012 15:02

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Tato věc mne šokovala

L.C. 194.?.?.?

Ten strach je klíčový. Když se podívám kolem sebe, tak vidím jen bezmoc, strach a vztek, které jsou bohužel ještě u některých okořeněné zlobou a občas nějakou tou závistí. Těch negativních emocí je strašně moc a jejich síla exponenciálně roste rychlostí, která je až děsivá. Společnost je rozdrobena na střípky a že by se lidé snažili se nějak spojit, se vůbec nezdá. Nevím jak jinde, ale třeba v našem regionu, kde je tradičně nejvyšší nezaměstnanost v zemi, se množí krádeže, ale i spousta absurdních udání, takže vše hovoří spíše proto, že se společnost dále štěpí, či fragmentarizuje, jak zde již bylo kdysi psáno. V této atmosféře, když se snažíte někomu otevřít oči, je snadné získat nálepku fašisty, nacisty, rasisty, antisemity, či dalších podobných označení. Přesvědčit někoho, aby se pokusil alespoň zamyšlet, je však mnohem těžší.

Steve a jeho příspěvky jsou dobré, rozesmějí tam, kde by člověk jen plakal, či bezmocně zatínal pěsti.

Stát jsem si vždy spojoval s vlastí. Říkal jsem si, že by tyto dva pojmy měli hovořit o jedné a té věci a postupem času jsem si uvědomil, že snad nemohou existovat dva vzdálenější pojmy dnes, než stát a vlast. Kdysi jsem o tom i napsal článeček a bohužel dnes je to ještě mnohem horší, než to bylo tehdy.

262503

16.02.2012 09:35

Udělal jsem chybu

RE: Pan Editor doputoval do centra Říše

L.C. 194.?.?.?

Je to pěkné, ale zapomínáte na jednu věc a to na tu, že na očipování musí být vždy alespoň dva a to čipující a čipovaný. Otázka tedy zní, je tady na Zvedavci někdo, kdo by si ten čip nechal "nastřelit" dobrovolně? Já věřím, že ne, takže na každého z těch, které budou chtít očipovat zde, budou potřebovat minimálně čtyři další chlapy, kteří jej budou držet.

263418

16.02.2012 12:28

Udělal jsem chybu

RE: Pan Editor doputoval do centra Říše

L.C. 194.?.?.?

Já to chápu, ale chtěl jsem říci něco jiného. Vždy tu bude nějaká skupina lidí, kteří si takovou politiku nenechají vnutit. Já doufám, že jich bude přibývat a stanou se silou, která dokáže věci změnit.

263430

17.02.2012 07:40

Komu a čemu slouží autorský zákon?

200 let spolu

L.C. 194.?.?.?

Pro všechny, kdo to ještě nestihli stáhnout:

http://uloz.to/xDJg7N2/as200-rar

263499

17.02.2012 12:33

Udělal jsem chybu

RE: Samozřejmě výzvy policie ignorovat lze

L.C. 194.?.?.?

Nechci se plést mezi Vás a pana Hestroye, ale nesouhlasím s názorem v poslední větě. Pokud jsme totiž zaznamenáváni, tak již to samo o sobě je represivní akcí. Není mi totiž vůbec dobře z představy, že někdo z ÚOOZ, či nějaké jiné grupy, která by se měla zabývat skutečnými problémy, hodnotí, jestli je můj názor dostatečně korektní, či nikoli. Zkrátka to, že někdo jen "poslouchá" a proto to nevadí, je myšlenka opravdu velmi nebezpečná.

263527

20.02.2012 09:28

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

Jde z toho strach

L.C. 194.?.?.?

S článkem v mnohém nesouhlasím. Jednak je neopatrné operovat s hi-tech technologiemi, když víme, co udělali Íránci se stealth bezpilotním dronem. Další věc je odvolání na špatný stav íránského letectva a protivzdušné obrany. Systémy S-300, které má Írán k dispozici lze stěží nazvat zastaralými. Navíc Írán jde nahoru nejen v protivzdušných technologiích, ale i jinde, jako třeba u torpéd založených na ruské technologii shkval a protilodních řízených střel založených na technologii ruských střel Sunburn a Onyx. Sankce na něj neustále uvalované zapříčinily jednu věc a tou je, že Írán investoval obrovské prostředky do obranných technologií, kterou proniknout bude přinejmenším nesnadné. Navíc téměř 78 milionů odhodlaných Íránců je přece jen něco jiného, než 7 milionů Libyjců, kteří se také nedali lacino a to byli vyzbrojeni v podstatě jen ručními zbraněmi.

Určitým štěstím je, že na straně Íránu je Rusko a Čína. Čína se pro podporu Íránu vyslovila jednoznačně. Rusko již tak jednoznačné není a dle toho co vím, tak budou dělat jen bububu, ale vojensky přímo nejspíše nezasáhnou. Teď se ale jazýček vah opět trochu nachýlil ve prospěch Íránu, protože na jeho stranu se postavila Indie a také Pákistán. A to máme dvě další jaderné velmoci, které se vyslovily, že budou Írán bránit vojensky jako svého spojence, což není divu, protože jsou také nezanedbatelnými odběrateli íránské ropy.

Řekl bych, že sionistické nabubřelosti, arogance a agresivity začíná mít stále více a více států a jejich občanů plné zuby. Přinejmenším alespoň těch, které nejsou natolik zdegenerované, nebo indoktrinované tou jejich rakovinnou propagandou. A protože je mezi nimi již několik prokazatelně jaderných mocností, mohlo by to být něco, co by ty psychopaty strategicky rozmístěné ve všech vládách euroamerického světa udrželo na uzdě. Potíž je ta, že výše zmínění dle všeho zcela a naprosto ztrácí smysl pro realitu. A protože oni budou v bezpečí vždy, i když to bude třeba 5km pod zemí, nebude jim vadit zatáhnout svět do nukleárního pekla a obětovat nějakou tu miliardu lidí, kteří jsou dle jejich názoru stejně zbyteční a bezcenní.

263705

22.02.2012 07:23

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Kdo potřebuje mrtvé?

L.C. 194.?.?.?

Také už nějakou dobu přemýšlím nad tím, kolik z těch 6 milionů mrtvých byli ve skutečnosti Češi, Slováci, Poláci, Ukrajinci, Rusové a další zbytečná slovanská chamraď (blijící smajlík není dostatečně blijící).

Také si říkám, aby až se jednou někdo doopravdy nas..štve a pošle nějakou tu hlavici na jistý blízkovýchodní stát, s překvapením nezjistí, že bombarduje prakticky prázdné ulice s ovšem vystaveným šestimilionovým účtem.

263821

01.03.2012 12:45

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Orpavdu je to smutný příběh

L.C. 194.?.?.?

Nejspíše byste nebyl daleko od pravdy. Četnický to má v popisu práce a Straširybka je udavač od první řádky. Vzhledem k tomu, jak to oba obhajovali, bych řekl, že jeden má firmu na montáž videotechniky a druhý z toho bude mít "vývar" jako navrhovatel a správce systému.
A ostatní jak stádo dřevěných houpacích koňů (s pravděpodobně stejným IQ) jen kývají a kývají hlavami, aby náhodou nebyli moc vidět a dělali, "CO SE MÁ". Jednoznačné statistiky a průzkumy nechápou, že kamera nikomu nezabrání kohokoli zmrzačit také ne, že u soudu bude přijetí takového důkazu přinejmenším diskutabilní, už vůbec ne.

Člověk si občas říká, že by bylo třeba začít něco dělat, protože situace je čím dál tím neúnosnější. Jenže pak si přečte cinty těchto idiotů, kteří půjdou v 70ti dobrovolně na eutanázii, protože jim to v "bedně" správně politicky vysvětlí a je mu z toho všeho tak, že by se z toho zeblil. Pro TOHLE by měl člověk něco dělat? Pro někoho, kdo si nejen strčí sám a dobrovolně hlavu do oprátky, ale sám si to lano s oprátkou uplete a sám si i podrazí stoličku? Proboha PROČ? To opravdu nemá smysl.

264355

02.03.2012 12:35

Umlčování kritiků

RE: U nás je to taky!!

L.C. 194.?.?.?

Zrovna to čtu. Hned jsem se dověděl, že myšlenky a pojmy jako vlast, národ a stát jednoznačně souvisí s fašistickou ideologií. Chápu-li to správně, jsem-li vlastenec, jsem tedy tím pádem fašista. Hmm, hmm. No, co jiného jsem vlastně čekal, že? Jen nechápu, že jako fašista bych tedy měl být zároveň příznivcem krajní pravice. Tento až schizofrenní oxymóron mi nějak nebere hlava. Možná to bude tím, že mám rasisticky a xenofobně zakrnělý mozek.

264477

05.03.2012 14:46

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Kazdym dnem pribyvaji tisice novych zakonu,takze si politici muzou vybrat,ktery z nich pouziji proti Vam.

L.C. 194.?.?.?

Máte pravdu, ale na rozdíl od tehdejších doby nám tu dnes chybí zejména ten pan Žižka. Otázkou je, kde jej vzít, když "na horách neráste a na polích ho nesejú".

264684

Přirovnávat Hitlary ke Klingonům je těžká podpásovka, kterou si tito hrdí válečníci rozhodně nezasluhují [mrknutí jedním okem]. V podstatě i přirovnání ke švábovi by v tomto případě bylo urážkou. Pochopitelně ovšem pro toho švába [mrknutí jedním okem].

264841

12.03.2012 14:42

Skončíme jako Řecko

RE: jaké problémy má řecko?

L.C. 194.?.?.?

Ono o to ale ve skutečnosti jde. Přesně jak je psáno v Protokolech o tom, že gojímové nesmějí vlastnit majetky. Dříve, či později zkusí sáhnout na majetek těm, kteří ještě nějaký mají. Byty a domy vlastní ještě stále spousta a spousta Řeků. Myslím tím skutečně vlastní, nikoli "vlastní" díky hypotékám a podobně. Dluhy jsou v tomto případě tedy jen zástěrka. Nezáleží na tom, je-li to miliarda, bilion, nebo trilion fiktivních dluhů. Podstatné je, že nakonec si za ně baksteři vezmou domy, pozemky, majetky. Dříve či později pak přijde čas, kdy obyčejný člověk bude skutečně jen žít na dluh, jíst na dluh i bydlet na dluh a to bydlet na dluh v pronajatém. A bude dřít jen jako otrok, aby ten dluh alespoň částečně kočíroval.

265104

14.03.2012 10:18

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

RE: americky fašisti Co to ????? je Americky Fasista?????

L.C. 194.?.?.?

Máte pravdu, že Američané nejsou fašisté. Původně jsem chtěl napsat, že fašisty jsou ti, co jim vládnou, ale myslím, že by to bylo jak vůči fašistům, tak vůči německým nacistům opravdu hodně nefér. Němečtí nacisté se totiž neskrývali za takové množství lží. Jejich ideálem byl německý nadčlověk, kterému chtěli svou politikou zajistit životní prostor a ostatní národy byli jednoduše ti, kteří tomu překáželi.

Současní vládcové USA (ne ti loutkoví, ale ti za oponou) nejsou nic jiného, než sbírka naprostých psychopatů, kteří mají ale PR dokonale zmáknuté. Dokonce natolik, že ani Hitler, či Goebbels se nikdy k tak dokonalé propagandě nedopracovali a řekl bych, že nikdy na to nebyli ani dostatečně velké svině. Říkat totiž vraždění civilistů, znásilňování, rabování, zatýkání bez důkazů, mučení, kobercovému bombardování, nebo používání chemických a radiologických zbraní bojem za svobodu a demokracii je hovadismus nejhrubšího zrna. Dle toho ovšem vypadá i jejich zdrogovaná a všehoschopná psychopatická soldateska, do které by se nikdo slušný s kapkou cti v těle nikdy nepřihlásil.

Vedle toho všeho pak stojí obyčejný Američan, který sice války nechce, ale v průběhu doby neustále připouští, aby ke většině z těch, kterých se jeho země aktivně účastnila, docházelo. Kdo je tedy horší. Ten, kdo bezduše přijímá lži, kterými je krmen, či ten, kdo jimi krmí ostatní? Svině budou vždy sviněmi, s tím se již nedá nic dělat, ale ten vedle stojící Američan je tím, kdo to má sílu zastavit a ten nedělá nic, i když by mohl.

265219

15.03.2012 09:59

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

RE: americky fašisti Co to ????? je Americky Fasista?????

L.C. 194.?.?.?

Máte pravdu. Jen se obávám, že ten účet je pekelně vysoký již dnes a nejsem si jistý, kolik Američanů si uvědomuje fakt, že jejich země již vlastně není jejich. Už ta cena je příšerná. Sklizeň bouře, jejíž vítr po desetiletí sejí, bude však ještě nepochybně mnohem horší.
Co osobně trápí mě, je, jakou cenu za to zaplatíme my v Evropě, protože pro Afghánce, Iráčana, Libyjce a další nejsme nic jiného, než okupanti a agresoři. Pokud by se kdokoli z nich rozhodl spáchat teroristický útok na našem území, nemohl a nesměl bych vůči němu z morálního hlediska cokoli říci, protože my (a je třeba si to přiznat, že jsme to my - naše armáda a naši politici) jsme byli ti, kdo přišli do jeho země první a to z vylhaných a neobhajitelných důvodů. Z tohoto úhlu pohledu mě pak vlastní vláda i armáda ohrožuje mnohem více, než tzv. afghánský terorista, protože mi musí být jasné, že právě on válku nechce přinejmenším stejně, jako ji nechci já.
Dokud si tohle ovšem neuvědomí většina občanů, jejichž jménem jsou vražděni lidé v cizích zemích, k žádné změně nedojde.

265260

15.03.2012 11:43

Udělal jsem chybu

RE: TomATom !! -psat !!

L.C. 194.?.?.?

Bohužel je těžké říci, jak to může probíhat. Záleží to na tom, co všechno na Vás mají a co Vám mohou dokázat.

V podstatě jsou možnosti dvě. Buď bude ten vyslýchající hovado a pak se připravte na psychický nátlak, kdy Vám bude vyhrožovat, že Vás zavře až zčernáte, bude Vás urážet, případně Vám buď naznačí, nebo rovnou natvrdo řekne, že si v kriminále pěkně užijete s ostatními spoluvězni, nebo to bude slušný člověk a pak by se mohlo jednat o úplně jiný rozhovor.
Než bych zjistil, koho mám proti sobě, byl bych opatrný např. s přirovnáváním ke gestapu a podobně. To rozhodí každého i slušného člověka. Takovému to může ublížit a mohlo by se stát, že i jeho to zažene do kouta. Šmejdi si zase většinou nejsou jisti sami sebou a svůj potlačovaný a často i neuvědomovaný strach skrývají za agresivitu a aroganci.

Dobrý člověk většinou nechce ubližovat. Když Vás bude chtít dostat, tak to vybali natvrdo. Máme na Vás tohle a tohle. Tohle Vám můžeme dokázat, maximálně Vás bude chtít nachytat na švestkách. Když to bude šmejd, bude Vás chtít ponížit, zesměšnit a zlomit. Zlo se živí na strachu. Líbí se mu pocit moci, ovládání někoho, kdo se nemůže bránit. Má rád hry, kdy dává najevo převahu. Sice je to slabá stránka, které se dá využít, jenže pokud bych nebyl opravdu v rohu, tak bych to nedělal.

Připravte se na to, jak jen to půjde. V neděli dobrý oběd a dobrou večeři (pokud večeříte), mrkněte na nějaký pěkný film a uklidněte svou mysl a zkuste se dobře vyspat. Pozor ale na prášky a oblbováky, protože budete potřebovat naprostou čistou mysl. Není to snadné, ale i při tom výslechu může být Vaše mysl někde úplně jinde, než tělo a stejně tak můžete někoho vnímat, aniž by se Vás to dokázalo dotknout. Je to umění, které neumím, i když se jej snažím naučit.

265263

19.03.2012 12:12

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

L.C. 194.?.?.?

Teď tam je mj. tohle:
- po demisi vlády ustavit nepolitickou vládu z osobností těšících se všeobecné důvěře

Nějak nevím, jak si to přebrat. Třeba takový Schwarzenberg se přece také těší mimořádné a všeobecné důvěře a když na to přijde, tak z té TOP 09 určitě klidně vystoupí, aby mohl konat blaho pro lid ČR. Jistý pan Fischer nepochybně také. Navíc je nepolitický, pokud ovšem nebereme sionismus jako politický směr.
Čeho se s nimi dočkáme, se neodvažuji hádat. Problém ovšem je, že naše společná budoucnost je nepochybně již nalajnována.

265476

21.03.2012 11:23

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 194.?.?.?

To je největší problém, který si ale většina držitelů zbraní plně neuvědomuje. Pod pojmem stav nouze si každý představuje minimálně občanskou válku. Jenže ti paraziti ve vládě si mohu odsouhlasit stav nouze v podstatě kdykoli a na základě čehokoli. Určitě si každý vzpomene na stav "legislativní nouze", kdy si naše slavná vláda odsouhlasila další okrádání svých občanů, nebo Íčkovy manévry, kdy mu věštkyně řekla, že se na nás chystá teroristický útok. Tehdy pravda k žádnému odevzdávání nedošlo, ale je otázka času, kdy nějaký další "věštec" bude důslednější, nebo nějaký parazit agilnější. V době, kdy jeden ministr naprosto bezprecedentním způsobem likviduje zdarvotnictví a jeho kolega naprosto stejně školství, se může stát cokoli.

265616

21.03.2012 14:00

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 194.?.?.?

Problém je v tom, že zákony si vrchnost upravuje a ohýbá dle toho, jak se jim zrovna hodí. Dobrého od nich v takovém případě nelze čekat nic.

To, že se pak ten zákon vztahu pouze na hlavní části je sice na první pohled zajímavé, jenže prakticky to zahrnuje celou zbraň. Podívejte se na to u pistole, u které je to kupříkladu hlaveň, závěr a rám. Co mi z ní po odevzdání těchto částí zůstane, je nabíledni. Mířidla, spoušťák, vytahovač, úderník, pár pružinek, pojistky, zásobníky a něco, na co jsem možná ve výčtu zapomněl. Odevzdám sice nefunkční část, ale to, co mi zůstane, je samo o sobě rovněž k ničemu. U pušky je to ještě tristnější, protože tam mi k tomu zůstane ještě pažba jako memento čirého zoufalství.
Shánět posléze samostatné hlavní části, je pro mě v podstatě nemožné, protože absolutně nemám tušení, kam bych se mohl jít poptat a hlavně, komu bych mohl věřit, což je stěžejní otázka, uvědomíme-li si, že se pohybujeme ve společnosti, kde bude tak třetina práskačů. Otázka ceny je rovněž neoddiskutovatelná, protože ceny v prostředí černého trhu budou pro mě nejspíše nedosažitelné.
Nejspíše bych si vše, co bych mohl, ponechal. Také bych nejspíše to, co bych musel odevzdat, vlastnoručně zničil. Jenže nic z toho v podstatě neřeší fakt, že bych o svou jedinou možnost účinné obrany přišel.

265624

21.03.2012 14:38

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Je to správne!

L.C. 194.?.?.?

Je to jen zbytečná buzerace. U běžných psychotestů nic neodhalíte. Mohou být ovšem dokonalým nástrojem regulace, kdy se např. v "pozadí" rozhodne, že uchazečů může projít maximálně XX%.
V souběhu s tím, že kupříkladu zakážete zbraně, které vycházejí z vojenských, či mají jejich vzhled, možnosti držitele dále ještě značně osekáte, protože vezme-li se tento dodatek do detailu, je vojenskou zbraní v podstatě jakákoli krátká kulová zbraň(pominu-li sportovní speciály) a dosti značné množství zbraní dlouhých.

265627

21.03.2012 15:00

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 194.?.?.?

Jak z toho vybruslit bez ztráty věnečku je právě ten zádrhel, na kterém jsem se také zasekl. Upřímně, absolutně nic mě nenapadá. Můžeme být sice členy nějakých střeleckých sdružení (já kupříkladu členem jednoho jsem), neřeší to však případ, kdy přijde „befel“, nebo nějaká stínová operace k odvrácení pozornosti, aby bylo posbírání zbraní lidu jednodušší.

Věrchuška s něčím novým bezpochyby přijde, protože jak již bylo řečeno, jsme země s velmi benevolentními zákony, co se držení a nošení zbraní týká, což je samo o sobě podezřelé. Vzhledem k tomu, že naše vládní verbež vleze do zadnice komukoli a zákony a nařízení tvoří dle stylu dohnat a předehnat, je benevolentnost v držení zbraní zarážející. Dávalo by to ovšem, smysl v případě, že je ČR testovacím polygonem pro konspirační teorii „Jak moc dokážeme kopat Čechy do zadku, dokud se opravdu nenaserou“.

265629

26.03.2012 13:02

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

RE: Policisté musí být/i poslužnými shabes/GOJ/im

L.C. 194.?.?.?

Nebojte na ty zlé a závistivé plivance antisemitů Feuchtawngera a Shakespoeara také dojde. Prozatím je v hledáčku jen Alighieri:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/261798-boz...

265888

03.04.2012 12:02

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

Moravskoslezští rodáci?

L.C. 194.?.?.?

Nechci působit dojmem uraženého lokálního patriota, ale původ některých v článku zmíněných pijavic:

Drábek - Jablonec nad Nisou
Langer - Olomouc
Tluchoř - Brandýs nad Labem

Odkud vylezli pánové Kočí a Šiška netuším, ale autor by si měl uvědomit, že spojovat obyvatele Moravskoslezského kraje s tímto dobytkem je hnus, notabene, když není ani schopen ověřit si základní faktografii. Podotýkám, že mluvím o RODÁCÍCH, ne o tom, kam se kdo přifařil, aby rozkradl, co kde zbylo. Je to stejné, jako kdybych obvinil Řecko, že z nich vzešli správci MMF, nebo Goldman Sachs.
Jistě, i od nás pochází do hajzlů, za které je třeba se stydět, ale byl bych rád, aby mi někdo neházel na mou zahrádku jeho vlastní odpad.

266277

13.04.2012 12:16

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

L.C. 194.?.?.?

K tomu rabování a drancování mám smutnou historku, která se týká právě zmíněné Tatry. Když totiž přišel do Tatry US management, tak první, co tam provedli, bylo, že kompletně vybrakovali sekci výzkumu a vývoje a také muzeum prototypů (nikoli to známé pro veřejnost).
Američané totiž neuměli ani v 90. letech udělat kvalitní stabilizovanou plošinu pro své raketomety - viz. jejich MLRS systém, který je z důvodů stability umístěn na pásovém podvozku a příprava ke střelbě zabere oproti 122mm raketometu GRAD umístěnému na tatrováckém podvozku nemalý čas.
Dnes už mají problém stabilizované plošiny vyřešen, stejně jako problém solidního náklaďáku. Kde se nechali "inspirovat", je nabíledni, protože jednoduše obšlehli celý náklaďák (http://www.army-technology.com/projects/himars/him...). Kolik tam bylo patentů, za které jejich tvůrci, potažmo ČR neviděli ani pětník, raději ani nechci vědět. Pochopitelně ani držitelem těch patentů a ani výrobcem dnes není Tatra, ale Armor Holdings Tactical Vehicle Systems Division (nyní BAE Systems).

266871

Člověk se vzdálil přírodě na samou hranici možného. Dál to již nejde. Cena, kterou bude třeba zaplatit, bude vysoká. Doufám jen, že příroda k nám bude jen milosrdná a nikoli spravedlivá.

267116

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 0

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 4

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?