Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 418 příspěveků, 198 různých jmén: <nic>, ¨, --, ---, --------, -----------, ;-), ?, ., .., ....., ', *, ***, +, ++, 271/2007 Sb., 4. brigáda Tábor, 538, 88, a teď opačně, Abmull, AČR, Adlatus, Ambrož, Anál, anonym, ARGOON, Arresty International, asdfgh, Augustin22, autocenzor, autodr., Bastila, bezdomovec, Biikupp, Bikkup, Blabolil, Borja Nešťastný, Bradek Kohn, Bravek, C. J. Hornster, Cenzura, Clima Gates, Czechian, Czechpostman, czert, Daniel Kváč, Daniel Š., deformy, demokratura, Dilino, Dobrý voják Švejk, DOTAZ, Drbalka, Dworschak, Eddie, ekonomické dějiny Česka, EMLS, Eso, Evropě to osladíme!, Felcc, fil, Franta Mydlo, FRED4, Fuente, gayograf, geograf, Grrepoliz, Guzzepe Carta, hahaha, Hans Štembera, Höger, Hoshek, Hranice, hudba v rádiích, chlap z gulama, chrochro, I.G.N.A.C., Ihor, iluutnh, íýžčžo, IZM, J. K., ja 2011, Jan Dvořák, Jarmil, jjm, Johnny, Josif, JOUIN, jrfbovrl, jssj, julis, Jurka, juvel, Kalous ušatý, Kapistrán, Karl, KD, Klaneni se prazdne rakvi, Klára Zetkinová, kolipp, Korupce, Kradousek, kt, Kult Osobnosti, Lahváč, Lasett, Leerss, legální lichva, LETT, Lett45, Libor, lidový humorista, LINUS, linvizta-čechizta, listonoš, Lukeš, M.X.M., Marihuana Marihuanovich, Martina, Mat, Michel, Milan Růžička, Minskej, Moira, Moravec, Mosti, Čechi, naštvaný volič, ncp, nové krycí jméno, občanské fórum, Obzamini, Open Society, Osmdesat haleru, P. C., P. L., p.o.p., p.t.p., Pavel Uxx, Pavla K, Petrbudwar, pieta?, poiuz, politolog z Plzně, power law, privatizace, Protentokrát, psycho, Putsch, R.p.O, Rattinger, Raucher, Rerotr1, RETRO, RIP, Rozdělení Česka-Slovenska, rozradeno jest?, Rýpal, s, Sallab1, seremesinahlavu, Shkolnikov, Silberstein, Silberštejn, Slušný člověk byl a je za, SnailNet, starý známý, státní financ, Sudeťan, suxx, Šeker, Tandler, Tanguero, Tatrovice (Dotterwies), Televizní silvestr, úkáčko, Uncle Sam, ůsidvbůSJK, už to leze ven, Václav Havel se zasloužil, Václav. L., Velký Demokrat, Venca Lahváč, visokoškolák :-)), Vivat Slovakia!, VoZP, Vrblk, výměna stráží, Xhamster, z netu, Zdena, Zemřelá společnost, zločinné praktiky OSA, נושה, ראָטשילד, صدام.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

19.11.2014 15:53

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

rozhovor s Ludvíkem Zifčákem

Milan Růžička 77.?.?.?

Mrtvý student Šmíd alias agent Ludvík Zifčák: Bez StB by změna nebyla
http://www.denik.cz/z_domova/zifcak-bez-stb-by-zme...

18. 11. 2014, 17.05 h - ČRo Radiožurnál - Dvacet minut Radiožurnálu:
Rozhovor s Ludvíkem Zifčákem, bývalým agentem StB, který sehrál během pochodu 17. listopadu 1989 na Národní třídě mrtvého studenta. Proč nezmizel v Sovětském svazu? I na to se ho ptal moderátor Petr Dudek.
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3251288

stáhnout
http://media.rozhlas.cz/_download/3251288.mp3

321415

04.11.2014 14:06

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

Obchodní partneři, přijďte mezi své!

Bastila 77.?.?.?

O právo zde nikdy nešlo a ani nikdy samozřejmě nepůjde. Jde o kšeft! Vždyť to sami říkají - a titulují vás - "Vážení obchodní partneři"!

Obchodní partneři, přijďte mezi své!
http://www.k213.cz/Obchodni-partneri-prijdte-mezi-...

320301

27.10.2014 13:17

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Vase sazka je velmi nejista

bezdomovec 77.?.?.?

V zasade mate pravdu, ale Rusove nejsou v podobne situaci poprve, pred 7 stoletimi museli volit bud pred nasilnou katolizaci, anebo orientalizaci skrze Zlatou hordu. Prekvapive, ale zaroven velmi chytre zvolili to druhe a uzavreli s orientalci dohodu. Tatari (Mongolove) jim nechali jejich nabozenstvi, nebot to byli "jen" bojovnici, ktere kolonizace nezajimala, na rozdil od Svedu, Radu nemeckych rytiru atd.. Rusove museli odevzdavat svuj desatek a to bylo vse, v opacnem pripade vitezstvi Vatikanu by prisli o uplne vsechno.
Mozna je dnes tahle paralela docela na miste, takze opatrne se sazkami.
Rusove si tohle vsechno pamatuji a v jejich zive mytologii nejsou ani Tatarove ani Mongolove nejakym ztelesnenym zlem, naopak obe strany spolu docela dobre vychazeji, samozrejme relativne, no ale presto.

Na druhou stranu je mozna pravdepodobnejsi, ze kaganat se stane z Evropy a muze zde zavladnout nejaka forma soft- sariji. Ovsem nikoliv jako vysledek tlaku muslimskych pristehovalcu, nybrz coby dobrovolne rozhodnuti obyvatel Evropy, ridicich se pravidlem "lepsi nejaky vseobecne platny zakon, nezli takovy, ktery strani pouze korporacim a jedincum na ne napojenym".

319861

27.10.2014 00:25

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

Moira 77.?.?.?

Tak kratce, zbytek lze dohledat dole:
Putin svym projevem signalizuje prechod od sachove hry na poker. Coz vlastne vyhovuje i druhe strane, proto vzbudil projev ohlas spise jen v Putinove tabore, zatimco Zapad tuto zmenu spise privital.

Vydrzi Rusko dopady sveho rozhodnuti nedodat plyn Ukrajine?
Ma Zapad cas na to, cekat, jestli to Rusko vydrzi?
Maji evropsti protektori natolik sve Pepiky pod kontrolou, ze si mohou dovolit nechat plyn zaplatit z jejich dani?

Rozhodne Putin v projevu ukazal, ze uz nadale meknout nehodla, takze ted uvidime, jak silna je ruska pata kolona.

319842

27.10.2014 00:14

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

Saker, (byvaly) vojensky ANALYTIK z Kalifornie...

Moira 77.?.?.?

Behem poslednich 2 tydnu doslo k velkym zemnam na hernim poli: velka sachovnice byla odvrzena a Putin se zmenil ze sachisty na hrace pokeru- tak to podle meho analyzoval i Saker.
Zapad uz mnoho tahu na vyber nema, sankce byly jednim z tahu moznych a poslednich, zmena hry tedy muze paradoxne vyhovovat obema stranam (proto tak rezervovane reakce na Putinuv projev). Ted se pomerne odevzdane ceka na historicke znemozneni se Ruska, ktere bud zacne na UK dodavat plyn zadarmo, tedy vymekne, coz bude znamenat, ze jeho velkorysy pristup k sankcim byl bluf...anebo Rusko polozi na stul vedle svych prozatim vylozenych karet atomofky a bude pozorovat, jestli Zapad mrkne.

Se Sakerovym clankem uzce souvisi i Valdajsky Putinuv projev, jako by ten clovek vedel, co Vladimir Vladimirovic rekne.
Ten projev nevidim ani tak, ani tak, tedy neni ani utocny, ani obranny, nybrz pouze signalizuje zmenu herniho schematu (viz vyse).

Ma Rusko na to, ustat dopad zastaveni svych dodavek plynu do UK?
Ma Zapad dostatek casu na to, cekat, jetli to Rusko ustoji?

Nezapomenme, ze mame na krku Matku vech Krizi a byt dle velkych teoretiku ekonomicke zurnalistiky jiz nekolikrat skoncila, stale se tato zombie nema k odchodu ze sceny, dokonce se zda, ze s kazdou dalsi bankerskou zasebevrazdenou mrtvolou sili a sili.

Zapad je hnan vpred proti sve vuli a to principem konkurence a boje o lacine zdroje. Z toho vyplyva, ze mnoho casu nema, nebot kapitalovi kolektiviste (hlasajici ovsem vodu individualismu) se ocitaji v ohrozeni, ze budou muset pozirat sami sebe. A to samozrejme nikdy nedopusti, to radsi spachaji hromadnou sebvrazdu skokem z 30. patra/ sebevrazednym utokem v predem ztracene pozici

Takze ted se opravdu hraje o cas a o vysi sazek.
Na jedne strane stoji nezmerne velka zeme, tedy mozna prilis velke sousto, na druhe strane nezmerny hlad po novych odbytistich a zdrojich.

Sazka na to kdo vyhraje je jen otazka viry a nam Evropanum to muze byt docela jedno, protoze posledni rok ukazal, ze jsme jiz tak slabi a tak zprotektorovani, ze jako vitezove z tohoto konfliktu nemuzeme vyjit v zadnem pripade. Pro nas je otazka, zda- li lepsi Putin, anebo Obama, zcela bezpredmetna, nevolniky jsme, nevolniky zustaneme. Mozna nas celka dlouha doba utrpneho cestovani za vlastni emancipaci. Mozna

319841

05.10.2014 10:30

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

tajná spojupráca USA a ISIS

77.?.?.?

tajná spojupráca USA a ISIS, odhalená
video:

https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&

318571

04.10.2014 09:48

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Daľší zapadný rukojemník zabitý

77.?.?.?

Tie vrazdy sa celkom verne podobaju na Turecky film "Kurtlar Vadisi Filistin" (csfd:

http://www.csfd.cz/film/287802-kurtlar-vadisi-fili...

Tu je ukazka z filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=aDbiiCgVd0Q


Mozno nahoda, mozno nie [pláč]

318514

03.10.2014 15:51

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Teroristický útok

77.?.?.?

Hej, hej očakáva sa obrí teroristický útok vedený organizáciou Islamský štát teda ISISOm či ISILOM alebo kalifátom alebo ako chcete kalifom Bagdádím z mesta Rakka v Sýrii. terč útoku samotná Kába, Dôvod? Náboženský treba sa vraj modliť Bohu a nie klaňať sa nejakej kaplnke respektíve meteoritnému kameňu ktorý je zamurovaný v rohu Kaby a verici moslimovia ho pri návšteve kaby boskávajú. kalif chce prsto očistiť Kabu od modlárstva a modloslužobníctva a chce kabu v mekke vyhodiť do luftu ako pred tým vyhodil do luftu iné sufijské mešity v Iraku a Levante a Sýrii.

318459

30.09.2014 16:17

Bitva o Damašek

Izrael podporuje ISIS čiže ISIL teda moslimský štát

77.?.?.?

Izrael podporuje ISIS čiže ISIL teda moslimský štát,
Izrael podporuje ISIS čiže ISIL teda moslimský štát, zostreľuje napríklad Sýrske vojenské liedatlá bombarduje sýrske vojenské zariadenia alieči zranených vojakov ISILU, v nemocnici v Tel-Avive.


Naozaj v tomto videu ako je to povedané a vysvetlené špičkovými špecialistami na islamský teroriizmus o čo ide v Sýrii a Iraqu pekne vysvetlené v tomto videu že je naozaj pravda že Izrael a Islamský štát sú verní spojenci.

https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&i9=cdf...

318318

07.08.2014 10:36

Kdo je nepřítel?

Soucasna potycka mezi Statem Izrael a Hamasem z Pasma Gazy

Libor 77.?.?.?

Americky ministr zahranici Kerry vyjednava o miru zcela mylne a pomylene (Kerry je ostatne kapitalni levicovy hlupak) protoze mezi Izraelem a Hamasem neni zadne moralni rovnitko (moral equivalency). Valcit a strilet rakety na civilni obyvatelstvo v Izraeli zacal Hamas a odmital prestat - Hamas je agresor, ktery ted breci, kdyz dostava pres drzku. Izrael ma historii ustupovani palestinskym pozadavkum, Hamas ma ve sve ustave pozadavek uplneho zniceni Izraele. Izrael ma pravo se branit. A Izrael je JEDINA DEMOKRACIE na celem Blizkem vychode. Ja vim, ze Cechum demokracie moc nevoni, proto porad dokola voli komunisty, ale v civilizovanem svete to tak je a nikdo netvrdi, ze Cesko je civilizovana zeme.

Cas od casu Palestinci unesou nejakeho Izraelce (je unos civilizovany? Je to soucast muslimskeho vyjednavani! Tak co chcete?) a pak ho za potlesku levicovych zapadnich medii jako CNN slavnostne vymeni. Ale ne kus za kus - podle Hamasu ma jeden islamsky zivot cenu tisic izraelskych zivotu. Priklad: Izraelsky vojak Gilad Shalit vymeneny za 1027 Palestincu - jo, vazne! http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/...

Podle teto hamasisticke teorie, pokud zatim Palestinci zabili svymi raketami 65 izraelskych obcanu, potom by Izraelci meli mit pravo zabit 65 tisic a jeste nejake drobne Palestincu. No ano, jinak to neni spravedlive podle palestinskeho videni sveta! A zatim jich zabili jen asi 1400 (a to asi Palestinci stejne lzou). Koran jim totiz narizuje LHAT nemuslimum. Vygooglujte si to.

314996

10.07.2014 13:18

Putin si je dobře vědom hrozby, kterou představuje americká diktatura pro celý svět

Náměstek ministra zahraničí David Gladiš: Bratřil se s talibanci!

pieta? 77.?.?.?

Náměstek ministra zahraničí David Gladiš: Bratřil se s talibanci!
http://www.blesk.cz/clanek/radce-penize/67661/name...

313062

28.06.2014 12:45

Dotaz české poště

Prodej finančních produktů na poště? Šikana a zhůvěřilost, říká pošťačka

listonoš 77.?.?.?

Prodej finančních produktů na poště? Šikana a zhůvěřilost, říká pošťačka
http://www.penize.cz/pojisteni/286198-prodej-finan...

312414

23.06.2014 14:25

Vláda má starost - co s armádou

Odvody do armády podle nového zákona: Za bojkot "vojny" pokuta až 30.000,- Kč

AČR 77.?.?.?

Odvody do armády podle nového zákona: Za bojkot "vojny" pokuta až 30 tisíc korun
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-62398170-novela-br...

312193

21.06.2014 20:55

Vláda má starost - co s armádou

Vojáci se začali bránit proti urážkám a nenávistným komentářům na sociálních sítích

Daniel Š. 77.?.?.?

Vojáci se začali bránit proti urážkám a nenávistným komentářům na sociálních sítích
http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/voja...

312090

20.06.2014 14:04

Jak zlikvidovat živnostníka

Česká úplatkářská republika

Korupce 77.?.?.?

"úředník na FÚ rozhodl o nepovolení splátkového kalendáře... Rozhodli po 86 dnech od podání mojí žádosti, tedy ne 90 dní po... Ujistila mě, že 90 dní je zákonná lhůta, a že to určitě projednají dříve. Nevím, co si tím úředník na FÚ uspokojil, a jakým mindrákem trpěl."

Trpěl tím, že nedostal úplatek. Kdyby dostal úplateček, povolil by splátkový kalednář, rozhodl by ihned, odpustil by daně, snížil by pooplatky, zrušil by penále, ...

311999

11.06.2014 17:21

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

šlo vůbec někdy o "vrácení dluhu věřiteli"?

? 77.?.?.?

viz
Nenasytní exekutoři chtějí kasírovat i věřitele
http://www.novinky.cz/finance/338587-nenasytni-exe...

311482

11.06.2014 11:23

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

0,8,- Kč

Osmdesat haleru 77.?.?.?

U zdravotni pojistovny mam trvale preplatek asi 700,- Kc, ktery si tam nechavam prave kvuli podobnym nesmyslum. Bez sance. Jednou jsem dostal celkem dva dopisy (v hodnote 30,- Kc) ze pry jim dluzim osmdesat haleru. Vydal jsem se tedy na pobocku s dotazem co to ma znamenat. Slecna zira do pocitace a pak pronese ze nechape proc mi to posilaji, kdyz tam mam preplatek asi 700,- Kc. To vim. Ptam se zda-li je to tim vyresene? Neni!
Musim pry najit urednika, ktery ten dopis odeslal. Nastesti jsem z Prahy, takze cesta do centralniho chramu neomylneho bozstva nezabere cely den. Tam se nakonec dozvidam, ze pry se „jim spatne zapocitala“ prichozi platba v systemu. Tentyz dumyslny system ale (v dusledku vlastni chyby) nevahal a okamzite vygeneroval dva dopisy v hodnote 30,- Kc o „dluhu“ 80 haleru. Nastesti je to tim tedy vyresne, protoze „dluh“ je smazan spravnym zapocitanim nasledne platby.
Co na tom, ze tam byl celou dobu na jejich uctu preplatek v hodnote tisicinasobku smysleneho dluhu. Jasne tim naznacuji, ze jim vubec nejde o ty penize. Chteji jen buzerovat a maji ve vsem bordel.

311471

07.05.2014 19:36

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA Iránska vláda

77.?.?.?

V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA

Iránska vláda dáva ponuku Slovensku ČESKU Madarsku Bulharsku, Rumunsku polsku prosto každému kto je závislý na Ruskom plyne že nahradí Ruský plyn.

Už je len starosťou Česka , Slovenska Madarska Bulharska, Rumunska

polska si to dopraviť na svoje územie ako chcú.

309822

02.03.2014 15:32

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

Manžel ukrajinské expremiérky sháněl v Česku peníze na revoluci

úkáčko 77.?.?.?

Manžel ukrajinské expremiérky sháněl v Česku peníze na revoluci
http://euro.e15.cz/archiv/manzel-ukrajinske-exprem...

305775

11.02.2014 18:36

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Ekonom Dušan Tříska šokuje: Chudých Čechů je moc, neměli by volit

.. 77.?.?.?

Ekonom Dušan Tříska šokuje: Chudých Čechů je moc, neměli by volit
http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/87162-disku...

304458

21.01.2014 13:24

Kdo a proč zničil československý průmysl

nedoceněný příspěvek:

ekonomické dějiny Česka 77.?.?.?

Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky
http://www.i-sn.cz/file/33/kukacka-vyber-z-clanku-...P. S.
Jan Kukačka († 15. srpna 2011 ve věku nedožitých 68 let) byl český konstruktér, ekonom a politik (Demokratická strana Československa), známý častými posluchačskými dotazy v Českém rozhlase („Dobrý den, tady Jan Kukačka, ...“). V roce 2006 vydal sborník svých článků Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky. Publikoval též pod pseudonymem Bohuslav Bruncvík.

302886

19.01.2014 18:59

Radost vládnout tomuto národu

Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky

ekonomické dějiny Česka 77.?.?.?

Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky
http://www.i-sn.cz/file/33/kukacka-vyber-z-clanku-...


P. S.
Jan Kukačka († 15. srpna 2011 ve věku nedožitých 68 let) byl český konstruktér, ekonom a politik (Demokratická strana Československa), známý častými posluchačskými dotazy v Českém rozhlase („Dobrý den, tady Jan Kukačka, ...“). V roce 2006 vydal sborník svých článků Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky. Publikoval též pod pseudonymem Bohuslav Bruncvík.

302803

02.01.2014 10:31

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

Rozdělení Česka-Slovenska 77.?.?.?

Dobrý den, já vám vůbec nerozumím.

Jde o to, že někde se lépe hodí Česká republika (ČR) a někde zase její oficiální jednoslovný geografický název Česko. Západní část Česka se nazývá Čechy, Čechie znamená totéž co Čechy.

Vsichni Skandinavci timto slovem oznacuji zemi Ceskou dodnes.
Česko je norsky Tsjekkia, švédsky Tjeckien, finsky Tšekki.
Čechy neboli země Česká je norsky Böhmen, švédsky Böhmen, finsky Böömi.
Česká republika je norsky Den tsjekkiske republikk, švédsky (nevím, co je oficiální) Tjeckiska Republiken nebo Republiken Tjeckien, finsky Tšekin tasavalta.

S tim "Ceskem" ale souhlasim, taky s tim mam problem, protoze vetsi patvar jsem nevidel.
V názvu Česko-Slovensko (dle vzoru Rakousko-Uhersko) je také Česko. Klidně to skloňujte v Česku-Slovensku (v Rakousku-Uhersku) nebo v Česko-Slovensku (v Rakousko-Uhersku).

"Cesko krasne, Cesko me...", "Byvali Ceskove statni jonaci..."
Pokud jste změnil texty písní (Čechy krásné, Čechy mé a Bývali Cechové statní jonáci), abyste ukázal jaký je slovo Česko dle vašeho vyjádření "patvar", tak je to nesmyslný příklad.

301748

02.01.2014 01:00

Rozdělení Československa

Česko-Slovensko

Rozdělení Česka-Slovenska 77.?.?.?

Problém s názvem Česko-Slovensko psaným se spojovníkem měli Češi a dodnes mají někteří Češi (!!) problém s názvem Česko a jeho anglickým překladem Czechia (čtěte [čekia]).

301715

02.01.2014 00:04

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Proč

Cenzura 77.?.?.?

Stále více umělců tvoří, aniž by mohli výsledky své práce zveřejňovat, omezeni bojkotem i přímými zákazy... A roste počet umělců, kteří nenalézají uplatnění vůbec, nebo jedině za cenu ústupků vyznavačům zlatého telete...
(Karel Sýs)

Dozvěděli jsme se, že jeden z dílů ze seriálu Po stopách hvězd, jenž je natáčen z podnětu České televize, jednající o Jiřině Švorcové, se prostě vysílat nebude. Najde se klacek a drzým filmařům se jejich práce nezaplatí. I to tvůrcům filmu o Jiřině Švorcové bylo oficiálně sděleno. Nedivme se, že jiní filmaři se při natáčení pro režim nevítaných filmů nijak nepřetrhnou. Kdo by chtěl ztratit lukrativní práci, řekněte? Vy ano?
(Jaroslav Kojzar)

Jenže později se – a tohle je, prosím, pouze můj zcela soukromý názor – do Práva nějak namontovala ČSSD – kvůli sporům o Lidový dům neměli asi peníze na vlastní noviny – a poněvadž jsem se do té partaje a jejího pana předsedy Zemana taky navážel, tak mne tam ustřihli. Pan Zeman osobně ne, pro toho nějaký čmáral určitě nebyl oponent hodný jeho zájmu, ale některý z jeho rektoskoků pravděpodobně.
(Petr Pazderka)

Po cinkání klíči to vypadalo, že je s cenzurou konec. Jenže ouha! Vbrzku přišla zkušenost, která se nazývá syndrom Českého deníku nebo také Kudláčkův syndrom. Klaus přestal psát do Českého deníku a přes svého ministra Vovku Dlouhého bylo podnikům zadávajícím tzv. velkou (stránkovou) inzerci dáno na vědomí, že když budou nadále v Českém deníku inzerovat, nemohou počítat se státní pomocí, ani se státními zakázkami. Následkem toho Český deník zanikl na nedostatek financí. Stejný scénář se zopakoval před pár lety, kdy šéfredaktor MfD Pavel Šafr napsal článek, který se nelíbil tehdejšímu premiéru Paroubkovi. Ten zavolal německým vlastníkům listu a Šafr vyletěl, protože jim bylo připomenuto, na co zašel Český deník.
(Tomáš Krystlík)

301710

01.01.2014 23:58

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

Barrandov drtil konkurenci, Silvestr měl rekordní sledovanost

Televizní silvestr 77.?.?.?

Barrandov drtil konkurenci, Silvestr měl rekordní sledovanost
http://www.tyden.cz/rubriky/media/televize-a-radia...

Televizní silvestr: Komerční stanice dostaly výprask
http://kultura.eurozpravy.cz/media/84670-televizni...

301709

31.12.2013 20:56

Evropa bez budoucnosti

RE: Ono to je vidět i na těch filmech

Zemřelá společnost 77.?.?.?

Zemřelá společnost
http://www.blisty.cz/art/71522.html

301652

26.12.2013 10:10

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Romům chybí alfabetizační VÚ Poprad.

Rýpal 77.?.?.?

Znamená to, že je tehdejší základní školy a učiliště nic nenaučily?

301409

24.12.2013 19:30

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

Romům chybí alfabetizační VÚ Poprad.

Josif 77.?.?.?

Povinná vojna podle mě chybí. Byla to příprava na život. Romům chybí alfabetizační VÚ Poprad. JEDEN ROK NÁCVIK CIVILIZAČNÍCH DOVEDNOSTÍ, ČTENÍ A PSANÍ, řidičský průkaz, DRUHÝ ROK práce na vojenských stavbách.
Alfabetizační "induction year" byl (na jinak chaotické poměry v ČSLA) velmi dobře zorganizován, každá četa měla bílého četaře s maturitou, byl vypracován podrobný "kulturní" postup aby se bílý velitel romské čety stal jejich dočasným "vajdou" - díky "dobře nastavenému procesu" si od prvního dne získal absolutní autoritu.
Civilizační proces byl pečlivě nastaven tak aby podchytil i kluky , kteří přišli z osad kde se dodnes žije cca jako ve slumech v Bangladéši. Nácvik používání sprch, záchodů, používání veřejné dopravy atd.
Vojenský režim byl u romské čety změkčen, například se běžně tolerovalo, že návrat z opušťáku byl většinou formou eskorty, branci předstírali že nemají pojem o čase atp.
Velitelé na těchto útvarech tam byli posíláni obvykle tak trochu za trest, byli mezi nimi i celkem slušní lidé, vyloučení z KSS atp., akorát někdy tak trochu frustrovaní rapli bez naděje na postup.
Druhý rok si Romové zvykli chtě nechtě na pravidelnou práci na stavbách cca 8-10 hodin denně, a na jakousi formu organizace práce.
Toto dneska sociálně slabším vrstvám opravdu chybí, znovuzavedení takovýchto induction courses by bylo pro ně žádoucí. Možná by tito záklaďáci mohli cvičit civilní obranu, pomoc při povodních a mohli by obdělávat latifundie okolo lánského zámku, po večerech by pro Zemana pekli selata a udili bůček, Zeman by s nimi zapřádal besedy o stavbě Zemanova kanálu a více by se tak přiblížil svému ideálu stát se opravdu zastáncem plebejů a lidovým presidentem.
Ve VÚ Poprad byl de facto alfabetizační pluk. Odhadem každý rok tam rokovalo 4-5 tisíc Romů, byli tam celý rok a pak byly jednotlivé čety s bílými četaři vypakovány ven na stavby a narukovali noví Romové.
Tímto bylo zabráněno mazáctví a šikanaci - mazáci a holubi nepřišli nikdy do přímého styku.

301344

23.12.2013 21:44

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

V Česku zvládne vyšší odbornou školu (VOŠ) i mentálně postižený

visokoškolák :-)) 77.?.?.?

V Česku zvládne vyšší odbornou školu (VOŠ) i mentálně postižený
http://izeny.eurozpravy.cz/vase-pribehy/32554-zapo...

Soukromé vysoké školy udělují bakalářský titul už i po jednom roce studia
http://zpravy.tiscali.cz/soukrome-vysoke-skoly-ude...

a potom:

Konec vysokoškolského snu. Místo do Googlu na recepci
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/prace/clanek....

Absolventi jsou nepoužitelní. U strojů stojí číšníci, stěžují si firmy
http://ekonomika.idnes.cz/podnikatele-kritizuji-vz...

Vysokoškoláci budou za několik let brát i dělnické pozice, říká expert na školství
http://zpravy.ihned.cz/cesko-skolstvi/c1-61468500-...

Přebytek nekvalitně vzdělaných
http://tomaskrystlik.blogspot.cz/2013/12/prebytek-...

301313

17.12.2013 20:10

Lidská práva

Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky

ekonomické dějiny Česka 77.?.?.?

Ekonomie v zrcadle vývoje české ekonomiky
http://www.i-sn.cz/file/33/kukacka-vyber-z-clanku-...

300919

04.11.2013 13:52

O „evropské volbě“ Ukrajiny

Evropští Romové zaplaví Ukrajinu

Ihor 77.?.?.?

Evropští Romové zaplaví Ukrajinu
http://czech.ruvr.ru/2013_10_05/Evropsti-Romove-za...

299172

28.10.2013 01:44

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Svazků netřeba

ja 2011 77.?.?.?

Pan Babiš napřed hlasitě tvrdí, že v žádné vládě být nechce (což bych - zvláště za dané situace - považoval za rozumné, ba prozíravé) - aby hned vzápětí prohlásil, že je připraven jednat o vládě prakticky s kýmkoliv, a také ji i utvořit. A že by chtěl být ministrem financí (a už se jím přímo vidí).
Jeho staronová hvězda Jourová se dušuje, jak přervou personální kontinuitu lumpů ve státních úřadech a přijdou s novými lidmi - od ní, která donedávna seděla na jednom nejmenovaném ministerstvu

pokračování
http://www.k213.cz/Svazku-netreba

298772

28.09.2013 20:19

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči

psycho 77.?.?.?

Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči
http://zpravy.idnes.cz/narodni-ustav-dusevniho-zdr...

297002

12.09.2013 16:59

Dopis syrskému velvyslanectví

Email- syrianembassy-Praha

77.?.?.?

Na strankach:
http://www.syrianembassy.cz/

Maju uvedené tieto kontakty:
Českomalinská 20/7
160 00Praha 6
Telefon: 220410811, 224310952
Email:souria@volny.cz

295993

31.08.2013 14:15

Jak Američané falšují informace před útokem na suverénní státy

Veľká Británia je skutočnou demokraciou.

77.?.?.?

Veľká Británia je skutočnou demokraciou.

Vo Veľkej Británii rozhoduje parlament.

Parlament povedal nie Vojne a áno mieru.

Premiér musí rozhodnutie demokraticky rešpektovať.

Takéto niečo sa v USA nemôže stať.

V USA vládne systém ako bol v starom Ríme kde sentát dal plné moci Diktátorom / neskôr sa to prenieslo na Cisárov/ a Diktátor- Cisár nepotreboval súhlas parlamentu na vojnu.

Preto ak ešte sem raz niekto napíše že USA je demokracia tak mu už napíšem rovno nech sa hlási v "léčebně u doktora CHOHOLOUŠKA"

295320

29.08.2013 16:35

Obama odhodlán k posvátné válce

Existuje riešenie útok v Sýrii odraziť!!!

77.?.?.?

Existuje riešenie útok v Sýrii odraziť!!!
Sýria by si mala okažite zabezpečiť rušičky GPS vyrábané v KĽDR ale aj inde.
GPS používajú nielen tomohavky ale aj US vojenské lietadlá – stíhačky a bombardéry.
USA má závislosť na družicovej navigácii, pretože väčšina západných zbraní je napojených na GPS a jeho rušenie nie je v dnešnej dobe až také zložité.
Napríklad na Kórejskom polostrove sa GPS takmer nedá používať pre rušenie z KĽDR, takže Sýrčania by mali sa pokúsiť US letecký útok odraziť.
Výhodou Tomahawkov sú veľmi skrátené procedúry pre odpálenie. Strelu možno preprogramovať počas letu na iný cieľ, čo ušetrí značný čas.

Strela je vypustená - v prípade ponorky z torpédovej komory -, nad hladinou sa po niekoľkých sekundách zapne prúdový motor, vysunú sa krídla a strela pokračuje v horizontálnom lete.

Rakety dokážu zasiahnuť cieľ až do vzdialenosti 2400 km. Ich presnosť je vďaka satelitnej navigácii GPS udávaná na desať metrov. Tomahawk je tak považovaný za veľmi presnú, ale nie bezchybnú zbraň.

295204

29.08.2013 12:55

Obama odhodlán k posvátné válce

Takže čo poradíme sýrskej armáde a sýrskej vláde?

77.?.?.?

Takže čo poradíme sýrskej armáde a sýrskej vláde?
Zaobstaranie rušičiek GPS signálu; výroba sa uskutočňuje v KLDR možno aj inde a pomocou toho sa dajú odkloniť strely Tomohawk.

295183

29.08.2013 11:27

Obama odhodlán k posvátné válce

čo sme sa dozvedeli o chystanom útoku?

77.?.?.?

Takže čo sme sa dozvedeli o chystanom útoku?
Útok bude so strerlami Tomohawk v prvej vlne-budú zničené radarové zariadenia protileteckej obrany,

Útok bude prevedný v noci a to zo štvrtka na piatok alebo z piatka na sobotu alebo niektorú nasledujúcu noc.

Takže na čo má byť udreté:

Sídlo vlády v damašku.

Sídlo prezidenta v damašku.

Ministerstvo obrany v damašku,

ministerstvo vnútra v damašku.
letisko Mazza na predmestí Damasku.

Ministerstvo komunikácií.

Vojenská akadémia v damašku.

Telefónna centrála v Damšku.

Internetový uzol v damašku.

Damašské kasárne.

Súkromné sídlo Basara Assada.

Televízia a rozhlas vysielače a štúdiá.

Vojenské Prístavné zariadenia v Latákili a Tartúse.

Bitevné lode zakotvené v latákiji a Tartúse.

Na všetky vojenské letiská bude útok.

Na všetky hangáre a voľne stojace lietadlá.

295168

28.08.2013 13:19

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

Velice zajímavý komentář k téhle události:

77.?.?.?

Velice zajímavý komentář k téhle události:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-vpad-do-syri...

295085

26.08.2013 18:59

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

Myslím si že pravica má v tomto hľade úplne jasno.

77.?.?.?

Myslím si že pravica má v tomto hľade úplne jasno.

medzinárodní experti ako Šebej, Samson , Kukan , Dzurinda majú jasno v om že pravdú má jedine USA, UK, Francúzko, Turecko a pod. Čiže islamisti.

Potm sú tu socani, ľavičiari teda Ficovoliči a rôzni bývalí boľševici ktrí držia Putinovskému autoritárskemu Rusku a Boľševicekej ľudovej číne ktoí sú na strane ateistického boľševicko-socialistického Assadovho režimu, čiže sekularisti.

294964

25.08.2013 11:13

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

Dobrý voják Švejk:"....a jedeméééé.

Dobrý voják Švejk 77.?.?.?

Dobrý voják Švejk:"....a jedeméééé. Rozmlátíme to tam, rozbombardujeme, rozstřílíme, zplanýrujeme (občas se jakoby netrefíme - ne všechny vojenské cíle jsou košér jak říkají přátelé izraelci, ale ať se také civilisté připokadí aby věděli že nic není zadarmo) a pak jim tam pošleme někoho ozbrojeného na pomoc - klucííí syrský a syrské holky budete mít tu pravou demokracii jakou jste ani netušili že budete mít (Coca cola, žvýkačky, kondomy, Cammelky, Lucky Strike...). A kdybyste ji náhodou nechtěli, tak my Vám ji už do těch arabskejch palic vtlučeme. No a kdyby se tam u vás začala nějak moc angažovat Al Kaidá, tak my se takticky stáhneme a vy si to tam už nějak dořešíte. Máte se na co těšit-ještě budete litovat, že jste toho hodného Bašára Asada nechtěli..........

294879

21.08.2013 08:40

Egyptská junta nemá co ztratit

Puč zorganizoval IZRAEL

77.?.?.?

Zaujímavá Správa na SME.
Fašistický puč v Egypte zorganizoval IZRAEL. Viac je tu:
http://www.sme.sk/c/6907472/turecko-za-zvrhnutim-m...

294678

18.08.2013 13:36

Egyptská junta nemá co ztratit

Pinochet rovná sa Sísí.

77.?.?.?

Vyše 1000 zabitých neozbrojených civilistov-demonštrantov po zuby ozbrojenou policajno-vojenskou fašistickou chuntou.

Inak zaujímavý postreh.
V Lýbii, v Sýrii, západ kričal že sa vraždia neozbrojení demonštranti a treba vytvoriť bezletovú zónu / t.j. vybombardovať armádu/ a vyzbrojiť bezbranných demonštrantov aby sa mohli brániť vojskám a polícii.

V Egypte sú ticho a nežiadaú to a pritom je tam rovnaká situácia.
Pýtate sa že prečo?
Odpoveď je jednoduchá.

v Lýbii, v Sýrii, v Iraku boli socialistické štáty a tieto socialistické vlády boli napojené na Moskvu a Peking.

Egypt je napojený na washington takže bezletová zóna v Eygpre nebude ani humanitárne bombardovanie NATA proti Egyptskej armáde.

To je všetko , a bodka.
Dodatok: Kecy o bojoch sekularizmu a islamizmu sú pre neinformovanú verejnosť.

naštudujte si vojenský puč Pinočeta v Chile kde bola akcia Kondor kde bol demokraticky zvelený prezident Aliende zvrhnutý a zabitý vojenskou juntou generalissima Pinocheta na príkaz CIA.
Pinochet tiež vraždil bezbranných demonštratov stúpencov zvrhnutého prezidenta Aliendeho.
Je to analogická situácia.

294569

11.08.2013 15:49

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

Američtí expati se kvůli zpřísnění daní houfně vzdávají občanství

asdfgh 77.?.?.?

Američtí expati se kvůli zpřísnění daní houfně vzdávají občanství
http://ekonomika.idnes.cz/americane-zijici-v-zahra...

294257

15.07.2013 17:11

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

Židé si z nás dělají naprostou prdel!

Tandler 77.?.?.?

Vím, že to nepatří k tématu, ale...

Zpráva ČTK:

Babák v neděli v České televizi mluvil o postoji strany ke splacení dluhu nového ministra financí Jana Fischera, na druhou stranu se netajil antipatiemi k jeho předchůdci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) "Nehledejte v tom žádné rasistické narážky, ale žádný Žid nemůže být pro státní kasu horší než pan Kalousek," řekl.


Na tom je pikantní především to, že Kalousek je také Žid!

Čili nejenom Fischer. Nehledě k tomu, že v tzv. nové vládě mají dřepět i Židé: Rusnok, Pecina a Kohout. O dalších nemluvě…

Židé si z nás dělají naprostou prdel!!

293355

13.07.2013 19:03

Jak funguje dnešní svět

Co je politická korektnost, jak se projevuje a kdo jí representuje?

P. C. 77.?.?.?

Politická korektnost není termín neznámý. Ale nebudu na škodu si připomenout, co to vlastně je. Jaké má cíle a kdo ji provádí. Proč? Ono se totiž jedná o jen jinak pojmenovaný marxismus...

...v maďarském pokusu o komunistický převrat z roku 1918 G. Lukacs razil teorii, že provedením revoluce se musí zničit tradiční kultura. V tom se od Marxe nijak nelišil, co bylo ale nové, byl pokus o radikální výchovu dětí v rámci tzv „kulturního teroru“. To byl tedy nejenom násilný útok na tradiční kulturu, církve atd, ale i sexuální „výchova“ malých dětí. Cíl byl jasný zničit tradiční rodinu a vytvořit nového revolučního člověka.Po rychlé porážce maďarského puče, ke které mimochodem přispěla i česká armáda, utekl Lukacs do Německa, kde ve 30 letech spoluzaložil s F. Weillem „Institut pro výzkum společnosti“ později známý jako Tzv. Frankfurtská škola. Ta se chtěla pokusit adaptovat marxismus do nových podmínek. Stále vycházela z teorie nutnosti konfliktu, ale ten třídní se prostě nekonal. Neboť dělnictvo nemělo o revoluci zájem. Bylo tedy najít nový prvek, který onen revoluční prapor ponese...

...Frankfurtská škola převedla marxismus z ekonomické do kulturní oblasti. Když se novým vůdcem institutu stal Max Horkheimer přišel i s novou teorií „revoluce nepřijde od dělníků“, proto je potřeba vyvolat ve společnosti nový konflikt, který vynese jeho vůdce k moci. (Myslel tím doslova sebe samotného) Přišel tedy s teorií, že všichni členové společnosti jsou „psychycky utlačováni a potřebují se osvobodit“! Jeho souputníci Adorno a Fromm to doplnili o „nutnost sexuálního osvobození“ všech členů společnosti...

více zde:

Co je politická korektnost, jak se projevuje a kdo jí representuje?
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5994-c...

293249

Henry Kissinger – vlastním jménem Abraham ben Alazar je skutečně velezločinec. Má na svědomí doslova hromady mrtvol a desítky převratů v různých zemích světa, ve kterých jako zmocněnec světové politiky úkoloval loutkové vlády!

V současnosti je hlavou židovského zednářského řádu B´nai B´rith (hebrejsky: Synové smlouvy) – tedy ˇ“šéfem“ veškerého světového zednářstva, protože B´nai B´rith jsou podřízeny všechny zednářské lóže. V tomto zednářském řádu jsou i takové známé vysoké figury světové židovské politiky a financí jako jsou Z. Brzezinski, a G. Sörös.

Je rovněž členem tří hlavních grémií světové stínové vlády: Trilaterální komise, CFR a Bilderbergského klubu.

292347

22.06.2013 15:46

Evropské národy v boji proti homosexualitě

"Poslední" velký úder proti křesťanství a národním státům!

Tandler 77.?.?.?

Všechno to svinstvo, které je psychomanipulací řízených médií vnucováno lidstvu, jako jsou sňatky homosexuálů, multikultura, islamizace, atd, atd… je jenom nástroj světového mocenského židovsko-zednářského establishmentu k totálnímu zničení křesťanství, likvidaci národních států a k instalaci jediné světové (židovské) univerzální vlády, které zubožené a očipované lidstvo bude otrocky sloužit! Každému kdo ještě nepřišel v důsledku psychomanipulace židovských masmédií (před. televize) o rozum a nenechal si vnutit jejich vnucovaný zvrácený svět, to musí být nad slunce jasné!

Doporučuji tuto literaturu:
A. F. Pavlov; Židovská nevyhlášená válka lidstvu
T. Romanescu; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace
J. Rothkranz; Kdo skutečně řídí islám?

a desítky dalších děl! Stahujte z
internetové stránky: Spiknuti proti Církvi a lidstvu

291971

08.06.2013 14:07

Pozor na brýle Google

Pročpak americká kasina hromadně zakazují zcela neškodné brýle od Google??

Eso 77.?.?.?

Americká kasina hromadně zakazují brýle od Google

290968

04.05.2013 15:34

Ubohá Itálie…! Stejní lidé, stejná show

Evropa je ponížena...

Tandler 77.?.?.?

Dnes se to týká jakéhokoli evropského státu. Moc Židů je ve všech těchto státech výlučná. Ve všech těchto státech vládnou jejich lidé a jimi dosazené zednářské loutky. Všechny tyto státy jsou navíc uměle zadluženy u židovských bank a můžou být touto mocí kdykoli podle potřeby sraženy na kolena. Proto také vyvolávají finanční krize a vůbec jakékoli nepokoje přesně podle potřeb postupné destrukce Evropy.

Je ovšem také nutné zdůraznit, že tato moc si sama vytváří „proti sobě“ tzv. odpor – všechny ty odborářské demonstrace, atiglobalistické demonstrace, atd. Kupř.: v USA sama tato moc vytvořila tzv. hnutí odporu s názvem: „Okupujte Wall Street“. Zednářské lóže totiž ovládají tisíce různých organizací a ty jsou pak použity k těmto mystifikacím!

289159

04.05.2013 14:52

Ubohá Itálie…! Stejní lidé, stejná show

RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu

Tandler 77.?.?.?

Přesně tak, taky se divím. Zde na „Zvědavci“ jsem si toho také všimnul. Jakmile se zmíní židovský původ Rothschildů, Rockefellerů a jiných – ihned se tu objeví slinty typu: že tito jsou vlastně agenty Vatikánu (kat. Církve) a podobné zhovadilosti. Podle mě to nemusí být ani provokující Židáčci (a že jich na internetu provokuje kvanta), ale prach obyčejní zhlouplí nežidé, kteří ve své tuposti pindají zednářskou proticírkevní propagandu. Bezděčně tedy slouží Hebrejům!

289158

12.04.2013 09:50

Finanční války: Nejlepší obranou je útok (II)

Klienti jako rukojmí bank

77.?.?.?

Uvědomujete se, že my, klienti bank, jsme de facto rukojmí ve finanční válce? Vždyť ani naše vklady v bankách nám nepatří.

http://proinvestory.cz/jaka-skutecna-pozice-bankov...

Co s tím?

288046

10.04.2013 17:59

Finanční války: Nejlepší obranou je útok (I)

Rothschildovo finanční impérium...

suxx 77.?.?.?

K tomuto článku nebude na škodu si zopakovat některá fakta. Rothschildovo finanční a bankovní impérium ovládá cca 86% veškerého světového finančního oběživa. Jejich centrem jsou London City (kde mu patří všechny banky) a New York. V USA jim slouží především Rockefellerové, Warburgové a další. Toto židovské finanční konsorcium stojí rovněž za Světovou bankou, Mezinárodním měnovým fondem, Evropskou bankou, „americkým“ FEDEM, atd.. Jeden z největších finančních spekulantů, který je v článku zmiňován je „maďarský“ Žid George Sörös – vazal Rothschildova domu. Právě Sörös je spolu se Sachsem autorem tzv. šokové terapie, která byla zkoncipována tak, aby zničila národní ekonomiky států Střední a Východní Evropy po roce 1989 a umožnila bazarový výprodej národních bohatství těchto států. V této činnosti byli po roce 1989 řízeni Židé V. Klaus, L. Balcerowicz (vl. jm. Aaron Bucholtz) a J. Gajdar jako ministři financí Československa, Polska a Ruska. Stejný (řízený) proces probíhal i v Maďarsku, Bulharsku, atd.

George Sörös byl rovněž jeden z mnoha židovských mecenášů, kteří financovali Chartu 77, horizontální organizaci, jejímž posláním bylo po stažení bolševismu instalování vybraných rodinných (sionisticko-zednářských) struktur k moci.

287962

06.04.2013 19:12

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

Světové finanční konsorcium...

suxx 77.?.?.?

„No neměl by snad Kypr levnější svůj bankrot neodkládat na později a zbankrotovat hned“?

Neuvěřitelné žvásty, neinformovaných! Bankrot neodkládat??!!! Pane Bože jestli Kypr zbankrotuje či nikoli o tom nerozhoduje on. Respektive jeho loutková zednářská vláda – ale ti kdo ovládají světovou politiku a mezinárodní finance. A to je světové židovské finanční konsorcium (pod vedením Rothschildů) – které jak už zde bylo řečeno, ovládá cca 86% veškerého světového finančního oběživa. Toto konsorcium vystupuje rovněž pod krycími bankovními domy, jako je Světová banka, Mezinárodní měnový fond, Evropská banka, atd. Ovládá rovněž „americký“ FED. Takže uměle nejzadluženější zemi světa USA může tato moc kdykoli přivést k bankrotu. Věřitelé jsou židovské banky (je zbytečné je jmenovat) s ústředím v London City a New Yorku. A evropské státy, které jsou po USA nejzadluženější – Německo, Itálie, Španělsko, atd… můžou být rovněž podle potřeby kdykoli touto mocí uměle uvrženy do krizí!

287749

03.04.2013 13:52

Země BRICS plánují novou banku, aby obešly Světovou banku a MMF

Zednářská mystifikace!

suxx 77.?.?.?

SVATÁ PROSTOTO! Vždyť je to židozednářská „hra“. Jenom naivní prosťáček nebo velmi špatně informovaný človíček si může myslet, že se může v globálním měřítku této moci někdo stavět. Světové židovské finanční konsorcium (pod vedením Rothschildů) se sídlem v London City a New Yorku ovládá cca 86% veškerého světového finančního oběživa. Toto konsorcium rovněž ovládá (stejně jako „americký“ FED) Mezinárodní měnový fond, Světovou banku, Evropskou banku, atd.. Čili toto je celé v jejich režii – všechny jmenované země mají zednářské vlády a jsou pod jejich kontrolou. Do světového finančního systému pod (jejich kontrolou) jsou i tyto země už dávno zataženy a toto všechno je „komedie“ pro neinformované! Řekl bych skoro, že je to až dětinské pokud tomuto někdo uvěří.

Ani jsem se nedíval, odkud článek pochází a kdo ho napsal, ale zveřejňovat tyto zednářské mystifikace je "medvědí službou" čtenářům!

287574

27.03.2013 21:33

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

Argo

Blabolil 77.?.?.?

mi se prave zda, ze film Argo je dost kriticky vuci USA - viz uvod, kde je jasne zmineno, ze v roce 1953 zosnovali Americani a Britove statni prevrat, kdy svrhli demokraticky zvoleneho Mosaddeka, protoze znarodnil ropne spolecnosti a navratil ROPU IRANSKEMU LIDU (doslovna citace) a misto nej dosadili Mohammeda Pahlaviho, ktery si napriklad nechal posilat letadlem jidlo z Francie a jeho manzelka se koupala v mlece, zatimco lid trpel hlady (opet citace z filmu). Take je zde zminka o tyranske tajne policii, o kterou se rezim opiral. Samotnou operaci Argo nehodnotim, neznam detaily, abych mohl rict, jak moc se film blizi realite. Zaverecna scena, kdy iransti policiste pronasleduji letadlo v americkych autech je nicmene hodne symbolicka...

287257

21.03.2013 22:01

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: 2 GuzzepeCarta

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Pane Stworo, se mnou si nemůžete hrát na schovávanou!
Já nejsem OVCE jako zde spousta jiných (ne všichni) reagujících,
kteří Vám naivně důvěřují!

286862

(Pokud si přejete předcházející příspěvky stáhnout, vyjádřete se prosím jasně. Zvědavec nepodporuje vzbuzování nenávisti proti žádnému etniku. Ono vždy záleží jak to napíšete a výklad je také subjektivní. - Moderátor)

286857

15.03.2013 00:51

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Jezuita?? Vždyť ty ani nevíš co to je, retarde…

286340

15.03.2013 00:25

Izrael: de facto člen NATO

Pane Stworo...

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Pane Stworo, věřte mi, že mi je naprosto ukradené, jestli moje příspěvky nezveřejníte, chodím sem velmi sporadicky a na tyto Vaše absolutně nelogické postoje už jsem zvyklý. V minulosti jste se takto komicky na tomto webu vyjádřil mnohokrát. Spousta lidí sem kvůli této Vaší schizofrenii (nebo je to záměr?), přestalo chodit. Ve spoustě jiných příspěvků jsou Židé zmiňováni a to Vám nevadí! Já rozhodně nikde nešířím nenávist vůči Židům, sděluji pouze fakta! Pokud se Vám nelíbí, je pouze na Vás zda je zde zveřejníte, či nikoli. Jen by jste si v tom měl udělat jasno, protože takto působíte poněkud (a to je slabé slovo) trapně! Ovšem pokud to není záměr, což si myslí spousta lidí..

286338

14.03.2013 23:27

Izrael: de facto člen NATO

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Autor Analýzy 17. listopadu 1989 Miroslav Dolejší se o NATU v roce 1997 vyjádřil takto:
NATO je budováno jako součást světové armády pod zatimním velením budoucí administrativy světové vlády – OSN. Vojska OSN jsou určena k prosazení záměru vytvoření jediného světového státu (One World), vyhlášeného v roce 1987 zednářem Georgem Bushem v rámci programu Nového světového pořádku (New World Order). Posláním žoldnéřských vojsk OSN a NATO je potlačování každého národního odporu proti tomuto světovému sjednocení pod jedinou světovou židovskou vládou. Stejné poslání má sjednocení Evropy v Evropskou unii, která jako kontinentální stát má být součástí světového státu.
Snaha židovské a internacionální vlády ČR o vstup do NATO a EU je tendencí ke zrušení státu a rozpuštění národa v beztvárné mase světoobčanství. Zednářská propaganda, ovlivňující postoj obyvatelstva ČR k těmto aktům, tyto finální cíle skrývá. Přesto však národ instinktivně pociťuje, že vstup do těchto nadnárodních a celosvětových organizací bude znamenat konec suverenity státu, zrušení státní moci a podrobení obyvatelstva mezinárodnímu Židovstvu. V konečné fázi nalezne výraz v zotročení lidstva!

Vzkaz autorovi: Poslyšte, toto je poslední příspěvek, ve kterém se ostře vymezujete vůči židům, který vám pouštím. Každý další, kde se bude skrytě nebo otevřeně skloňovat označení žid, bude mazán. Pokud chcete šířit nenávist vůči židům, jděte jinam. Editor.

286331

14.03.2013 22:17

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Typická trojka: „aristokrat“, „hestroy“ a „mtk“ – jak už jsem zde zmiňoval – buď chroničtí provokatéři anebo totální B….É!!!

P. S. - ta druhá možnost bude alespoň co se týče "hestroye"
nejpravděpodobnější, protože mě zde kromě svých blábolů věčně
oslovuje: Pane Biskupe (??!).

286329

14.03.2013 16:26

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

„Odnárodnění všech národů, odstranění všech států, naprosté vyhlazení křesťanství, rozdělení lidstva do dvanácti správních oblastí podle vzoru dvanácti kmenů Izraele a jejich ovládání stoprocentně židovskou vládou“

To se opravdu planetě uleví – B..E!!!

286318

14.03.2013 15:27

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Pokolikáté už zde (a samozřejmě i v dějinách), byla tato neuvěřitelná naivita profánního človíčka, který absolutně nerozumí světové politice a snaží se mluvit do duše zednáře Zemana (či jemu podobnému v prez. funkci)!?
Nemějte pěči o jeho (Zemana) další kroky! Zednářské lóže jsou zločinecké organizace, které v celém světě plní fundamentální poslání: naprosto vyhladit křesťanství, zničit národní státy a postupně všechny národy totálně zotročit pod jednou jedinou univerzální světovou židovskou vládou! K tomu slouží nespočet organizací: zednářské lóže, B´nai B´rith, Jewish Agency, Agudas Jisreal, Trilaterální komise, Bilderbergská skupina, CFR a daších tisíce organizací, které jsou všechny v rukou mocenského Židovstva. Takže loutky v čele států (prezidenti a vlády) plní pouze jejich pokyny. Dnes už na světě neexistuje snad až na absolutní výjimky jediná vláda, která by nenyla pod jejich kuratelou.
Tak už se konečně s té šaškárny zvané přímá prezidentská volba (pro sentimentální masy) probuďte!
Zednář Zeman bude dělat jen to, co musí! Občas pronese (pokud uzná za vhodné) sladká slovíčka pro sentimentální stádo, ale toť vše!!!
Kurs, který by nastoupen před cca 250 lety se tím nezmění! Přes
sjednocenou (ovládnutou) Evropu k jedinému světovému státu One
World! Tomuto cíly sloužily a budou sloužit nadále všechny
loutkové vlády!

286310

23.02.2013 15:43

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

LINUS 77.?.?.?

Buď zblblý gójové, nebo provokující židáčci.. Ale já myslím, že
to bude to první. Nechme je, se vyzvracet...

Vždyť to jsou chudáčci, papouškující stále dokola zednářskou
proticírkevní špínu..!

285338

21.02.2013 23:49

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

FRED4 77.?.?.?

Ty jsi buď provokatér, nebo totální b.b!!!!

Rothschildové slouží katolickým zájmům - pane Bože, přesně jak
říká výše diskutující - s takových prázdných hlav musí mít Židé
skutečně radost!! Ta zednářská matoucí proticírkevní propaganda
vám totálně vymyla kebuli!!

285282

21.02.2013 22:45

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

Pavel Uxx 77.?.?.?

"jistěže je to nesmysl celá teorie o židospiknutí je nesmysl tedy židé v tom sice figurovali ale pouze jako zaměstnanci vatikánu"

Ty sem chodíš s těma tvýma blbinama pouze provokovat, že?!
Nebo jenom papouškuješ židovské a zednářské proticírkevní škváry?

285279

31.01.2013 13:36

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Co článek opomíná a co vidím jinak...

Jan Dvořák 77.?.?.?

Některým věcem jsem se věnovat nemohl, to by byl článek nekonečný.

S euroasijskou integrací souhlas, o možné ose Berlín-Moskva-Peking jsem psal již před rokem: http://proinvestory.cz/2012-kdo-utece-vyhraje

Odbočky budou do Turecka, na Arabksý poloostrov...

Německo - stát stranou by jim vyhovovalo, souhlasím. Ale podle mě to nebude možné, budou se muset rozhodnout.


Teď si představte, kdyby se do osy Berlín-Moskva-Peking přidal ještě Bern...


P.S.
Jestli máte chuť své mázory publikovat, klidnmě ,mi je pošlete, můži je zveřejnit na serverz proinvestory.

284072

14.01.2013 11:47

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

Volby se pokusí zfalšovat!

Tatrovice (Dotterwies) 77.?.?.?

Volby se pokusí zfalšovat!
http://veres.blog.idnes.cz/c/315432/Volby-se-pokus...

282299

29.12.2012 12:01

Nejlínější generace

Generace

Jan Dvořák 77.?.?.?

Nejde o to, kdo konkrétně je u moci - Obama, Nečas, nebo Sobotka.
Jde o něco jiného. Jde hlavně o tom, kolik jim je let, tedy do jaké generace patří.
Na toto téma generací jsem loni na podzim publikoval tento článek:
http://proinvestory.cz/kdo-je-prave-u-moci

281148

07.12.2012 09:16

Repatriace zlata po celém světě

RE: Kaddafi taky chtěl svoje zlato zpět

Jan Dvořák 77.?.?.?

Kaddáfí nepadnul kvůli zlatu, tam šlo o vodu (a mám pocit, že se o tom psalo i na tomto webu.

280182

04.12.2012 18:25

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

USA - je (spolu z Velkou Británií) centrem židovské diverze proti lidstvu!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Já už jsem níže uvedenou šokující studii doporučil výše pod článkem o psychotronických zbraních, ale hodí se i sem – protože zeširoka pojednává o ruských reáliích. Informace v tomto díle jsou opravdu vynikající!

Stahujte si tedy z internetové stránky: Spiknuti proti Církvi a lidstvu – toto dílo:

Vyd. A. F. Pavlov; Židovská nevyhlášená válka lidstvu

279985

04.12.2012 18:04

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

No přirozeně, že se tyto zbraně používají už dávno a používat se budou. Je jasné, že neoficiálně. Jsou to zbraně proti lidstvu. Zbraně, které mají sloužit k podmanění celého lidstva – jeho totálnímu univerzálnímu zotročení světovou židovskou fanatickou šílenou elitou!!!

K této tématice VŠEM doporučuji šokující studii A. F. Pavlova; Židovská nevyhlášená válka lidstvu.

Můžete si jí stahovat z katolické internetové stránky:
Spiknuti proti Církvi a lidstvu.

279983

13.11.2012 19:10

Balkanizace Evropy

neuznaná provincie Sekuja v Rumunsku (Секуйский край Румынии)

gayograf 77.?.?.?

(rusky): Секуйский край
(česky): Sikulsko
(maďarsky): Székelyföld
(rumunsky): Ţinutul Secuiesc
(latinsky): Terra Siculorum
(německy): Szeklerland
(polsky): Seklerszczyzna
(slovensky): Sikulská oblasť
(srbsky): Земља Секеља
(turecky): Sekelistan

279015

08.11.2012 21:13

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Máme, co si zasloužíme

77.?.?.?

no, sejde se 100, třeba i 200 tisíc občanů a co? zakříčí si projdou se a politici mají zase na půl roku klid.

278722

20.09.2012 17:57

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: odpovim strucne: Židovská a zednářská propaganda

Augustin22 77.?.?.?

JEŠTĚ MALÝ DODATEK K JEZUITŮM A ŽIDOVSKÉ PROPAGANDĚ PROTI NIM:

…“Jezuitský řád byl po staletí hlavní oporou katolické Církve a papežů před soustav¬nou podvratnou snahou talmudského a obecně protikřesťanského Židovstva zničit křes¬ťanskou Evropu a na troskách všech států zřídit hrůzovládu výhradního a všemoc¬ného židovského mamonismu! Proto byla proti jezuitům ze strany Židů a zednářů ve¬de¬na tak intenzivní špinavá pomlouvačná kampaň. Byla také vydávána spousta proti¬jezuit¬ských pamfletů, kterým ve své naivitě naletělo velké množství Nežidů. Jezuité byli pro talmudské Židovstvo tak nebezpeční, že se mu podařilo svým vlivem a vše¬mož¬nými cestami a různými záminkami zajistit aby papež Klement XIV. roku 1773 jezuitský řád zrušil. Sám papež byl z toho zdrcen a se slzami v očích říkával: „Do¬nucen, jsem tak učinil! Donucen, jsem tak učinil“ – „Compulsus, coactus fe¬ci!“ (Václav Oliva; Tovaryšstvo Ježíšovo). Jezuitský řád byl obnoven roku 1814 papežem Piem VII. V současnosti jsou však jak už bylo výše řečeno jezuité silně požidovštěni a slouží židovským mocen¬ským cílům stejně, jako celá pokoncilní vatikánská sekta, která se neprávem označuje za katolickou Církev“...

Citováno z díla: Vyd. J. Rothkranze; Židovská otázka v Evropě
Zájemci si můžou toto velmi důležité dílo stáhnout z internetové stránky:
Spiknutí proti Církvi a lidstvu.

275157

19.09.2012 13:40

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Návrh

naštvaný volič 77.?.?.?

Neúčast nikoho netrkne.

Počet neplatných hlasů v minulých volbách bylo pouze 0,63% neplatných hlasů - http://www.volby.cz/pls/ps2010/ps2?xjazyk=CZ

Kdyby to najednou bylo 10% nebo více, možná by se o to začali pořádně zajímat.
Já to tak udělám.

275086

18.09.2012 11:42

Komu slouží chaos prezidentské volby

Návrh

naštvaný volič 77.?.?.?

Pojďme házet do uren neplatné hlasy - třeba více lístků nebo zaškrtnout více kandidátů (podle toho, jak to bude technicky realizováno)

275043

14.09.2012 18:52

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Slušný člověk byl a je za hlupáka

Slušný člověk byl a je za 77.?.?.?

Slušný člověk byl a je za hlupáka, říká investigativní novinářka Jana Lorencová
http://zpravy.idnes.cz/slusny-clovek-byl-a-je-za-h...

Jana Lorencová: Krvavé oleje
http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/publ_izurnal/_zp...

Krvavé oleje - LTO
http://www.krvaveoleje.cz[/url]

Statečná redaktorka představila "Krvavé oleje"
http://www.fotonoviny.cz/page.php?action=category&...

knihy
http://knihy.abz.cz/prodej/krvave-oleje

274834

26.07.2012 16:23

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: „Fed vytváří biliony dolarů z ničeho a předává je bankám,“

Sallab1 77.?.?.?

Pro Pána Boha, Vy jste neuvěřitelně naivní. Koho zavřou??! A kdo? Světový vládnoucí mocenský sionisticko-zednářský establishment Vám vždy a všude předhodí (a to zcela záměrně) pouze „akvarijní rybičky“ typu židovských Rathů a Parkanových!! Takto to funguje všude na světě! Je to stará taktika – aby zcela desorientovaná veřejnost měla pocit, že spravedlnost funguje! Jakákoli předhozená odkopnutá oběť je směšnou podívanou pro veřejnost!

272523

26.07.2012 16:07

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

USA i svět je uměle zadlužen u židovských bank!

Sallab1 77.?.?.?

Autor legendární a velmi důležité studie: Analýzy 17. Listopadu 1989 a odborník na židovsko-zednářskou problematiku a geopolitiku Miroslav Dolejší uvedl v roce 1992 v Židy zlikvidovaném Týdeníku Politika, že státní dluh USA činí 360 bilionů dolarů a věřitelé jsou židovské banky! O pět let později v roce 1997 uvedl v rozhovoru pro slovenský časopis Zmena, že státní dluh USA činí 5 TRILIONŮ dolarů! Neumíme si doslova ani představit kolik musí skutečný dluh činit v současnosti! Protože to, co nám laskavě sdělí židovská světová masmédia (televize, tisk) nemůžeme brát vážně! Ty skutečnou výši neuvedou, stejně tak jako neuvedou, že jsou zcela uměle u světových židovských bank (s ústředím v London City a New Yorku) zadluženy téměř všechny státy světa! To se zdaleka netýká jenom Řecka, Portugalska, Španělska či Itálie. ALE VŠECH! Můžou jakýkoli stát podle potřeby srazit na kolena. Tyto dluhy jsou totiž nesplatitelné a stále se navyšují! A židovská masmédia dělají z veřejnosti naprosté imbecily – (a většina to po nich skutečně papouškuje) – když žvaní, že se USA zadlužili u Číny! Světovému židovskému bankovnímu konsorciu podléhá přirozeně i Čína! Do tohoto konsorcia samozřejmě patří i FED (v rukou Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Astorů, atd...)

272522

08.07.2012 20:23

Osudový omyl T. G. Masaryka

RE: Svycarsky model - Iluze....!

Kapistrán 77.?.?.?

Prosím Vás, Švýcarsko se nijak nevymyká ostatním státům. Naopak – mocenské Židovstvo si ho vybralo jako jakousi „oázu“ klidu pro židovské banky v Evropě. Byť je finanční centrum v London City a New Yorku. Švýcarsko je v pařátech sionisticko-zednářské hydry stejně jako ostatní státy a tamní obyvatelé s tím nemůžou dělat vůbec nic. To jsou iluze!! Demokracie není nic jiného než rafinovaný systém židovsko-zednářské diktatury (kdy se o všem rozhoduje v pozadí) bez sebemenší možnosti veřejnosti jakkoli změnit kurs politiky a vůbec veškerého dění. Všechny politické strany jsou v tomto systému podstaveny zednářstvem a řízeny židovskou mocí. Je to mnohem rafinovanější systém ovládání států než byl bolševismus. Proto také Židé zničili prostřednictvím 1. světové války křesťanské monarchie (oltář a trůn) – kde Židé měli „omezenou“ moc a nastolili loutkové režimy demokracií ve kterých je jejich moc výlučná! A je úplně jedno jestli v těchto státech chodí jeho občané jako berani k „volbám“ či nechodí, protože "volí" pouze to stejné - první, druhou, nebo třetí zednářskou lóži!

271697

08.07.2012 12:35

Osudový omyl T. G. Masaryka

Dr. J. Příhoda; TGM - studie vyvolencovy krycí legendy

Kapistrán 77.?.?.?

No, omyl, to je u vyvolených panáčků nasazovaných do vlád téměř neznamí jev, protože tito lidé jsou ve své činnosti řízeni a plní pouze pokyny. Čili jejich osobní rozhodnutí jsou pouze u naprosto bezvýznamných věcí. Ale ne u zásadních věcí, které se rozhodují jinde. A Masaryk ( byl po skutečném otci Redlichovi Žid) jeden z nejvýznamnějších sionistů 20. století. Kdo se chce hlouběji zabývat Masarykovou osobou, tomu doporučuji vynikající studii:
„Dr. J. Příhody; TGM – studie vyvolencovi krycí legendy“

Krátký citát z této studie:
„Studie vyvolencovy krycí legendy“ dr. Jana Příhody je drobným, ale významným příspěvkem k odhalení hluboce zakořeněného mýtu o Masarykovi – známým také jako „osvobozenecká legenda“ –, systematicky vytvářeného převážně židovským tiskem i silně judaizovaným školstvím první republiky, a na němž do jisté míry postavil svou „legitimitu“ i nový režim po listopadu 1989.

Studii si můžete stáhnout z internetových stránek: Spiknutí proti Církvi a lidstvu.

271676

07.07.2012 00:31

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

Karel Dyba:

deformy 77.?.?.?

Karel Dyba:

Proces rozumných reforem zlepšujících naši hospodářskou výkonnost musí být pro ekonomiku našeho typu nikdy nekončící příběh.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dyb...


V říjnu 2007 se funkce Stálého představitele České republiky při OECD (Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj) ujal Karel Dyba, profesor ekonomie pro hospodářskou politiku na VŠE, v letech 1990 až 1992 ministr bez portfeje ve vládě Petra Pitharta. Následně v letech 1992 až 1996 byl ministrem hospodářství ve vládě Václava Klause.

271611

07.07.2012 00:10

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

exekutoři zabaví ročně víc majetku než KSČ za 42 let, co vládla

Putsch 77.?.?.?

Časy se mění, ale od pravicové chudiny stále slyšíme, co komunisté komu sebrali. Jsou tito lidé vůbec schopni si uvědomit, že žijeme v době, kdy exekutoři zabaví ročně víc majetku než komunisté za celých čtyřicet dva let, co vládli? Nebo dokonce, že je pravděpodobnější, že jim majetek zabaví exekutoři než komunisté?

Ženu drtí statisícová exekuce kvůli ukradené občance
http://www.novinky.cz/finance/271876-zenu-drti-sta...

Zloději sekají dluhy na kradené občanky
http://www.novinky.cz/finance/272366-zlodeji-sekaj...

271610

26.06.2012 16:08

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Kolonie Židovstva - USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář!

ARGOON 77.?.?.?

Řekněme to naprosto přesně a po pravdě - židovské vlády USA a Francie chystají Sýrii libyjký scénář!! Jsou to pouhé kolonie mocenského Židovstva a jsou používány jako nástroj ve světové židovské politice. Libye (ale v podstatě i Egypt) byli zruinovány a na řadě je zakošerování Sýrie…atd..

271168

25.06.2012 23:06

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

CINISMUS MOCENSKÉHO ŽIDOVSTVA!

ARGOON 77.?.?.?

„A není důležité, že sami židé považují nově vytvořený Evropský židovský parlament za nelegitimní z pohledu zastupování jejich zájmů v EU. Důležité je, jestli Kolomojského dítko budou za legitimní považovat evropští činitelé a poslanci Evropského parlamentu. Soudě podle složení hostů prvního valného shromáždění EJP se tací již našli.“


CINISMUS! Taže světové mocenské Židovstvo, které prostřednictvím (především) zednářských lóží ovládá takřka všechny parlamenty na světě (a v nich všechny politické strany)– potřebuje v "rámci Evropského parlamentu" vytvořit tzv. Evropský židovský parlament!! Více cinismu už Židé ovládaným národům už skutečně ukázat nemůžou!! Samotný Evropský parlament je ŽIDOZEDNÁŘSKÁ LÓŽE PAR EXCELLANCE – protože jsou v něm všichni poslanci: Židé a zednáři!! Čili je to instituce světové židovské moci na Evropské půdě, která je tu výhradně pro židovské zájmy.
Je to směs židovského cinismu a lstivého záměru vytvořit dojem,
že Židé nemají v Evropě zastoupení!!

271126

25.06.2012 18:20

Odcházející svět dýmek

tabák z USA

Raucher 77.?.?.?

Schwarzenberg se do USA těšil na tabák. Mají ho tam prý nejlepší

Právě kvůli své zálibě ministr zahraničí doufal, že mu během jeho návštěvy Washingtonu mezi jednáními a schůzkami zbude alespoň tak hodinka volného času. Proč? "Chci si zajet do Georgetownu (washingtonská čtvrť – pozn. red.) koupit tabák. Tam ho mají nejlepší," svěřil se Schwarzenberg novinářům. "Mají ho tam ještě v pytlích. Je pravý americký," dodal ministr zahraničí a na jeho tváři bylo znát, jak by byl rád, kdyby "výlet za tabákem" vyšel.

Georgetown je vynikajícím tabákem proslulý. Mají tam velký výběr nejrůznějších druhů a téměř v každém obchodě i míchají své vlastní směsi. U sklenice piva si šéf české diplomacie s nadsázkou postěžoval, jak to mají teď kuřáci ve Spojených státech těžké. Ve Washingtonu se v restauracích kouřit nesmí, i proto spolu s ostatními kuřáky ministr musel postávat před vchodem.

A přidal s úsměvem i historku ze své nedávné návštěvy přednášky v Bostonu, kdy si chtěl zakouřit dýmku a ptal se, kde tedy může. A byl vykázán "ven na ulici jako ta prostitutka".

http://www.lidovky.cz/ln_zahranici.asp?c=A101006_0...


Krátký rozhovor s Karlem Schwarzenbergem o věcech, na kterých záleží.

Jaká byla Vaše první dýmka?

To už je tak dávno, že už jsem to zapomněl. Už je to padesát let.


Která je Vaše nejoblíbenější dýmka? A dáváte přednost tvaru billiard nebo bent?

Není jedna. Poněvadž když člověk je opravdovej fajfkař, tak to musí střídat. Jsou dýmky, který mám radši, jsou některý, který mám méně rád, ale hlavní je, aby to bylo vždycky suchý a tudíž to musím střídat. Takže mám jich tak několik…

Obyčejně musí být trochu prohnutý, já nemám rád úplně rovný dýmky, a musí mít opravdu kvalitní bruyere. Mám dvě tři Petersonky, který mám rád. Jinak je jich celkem asi tak deset, který mám opravdu rád. Já mám vždycky takovej harém, v tom nejsem monogamní.


* A co oblíbený tabák?

Tabáky vždycky přírodní. Já nemám rád, což je dneska móda, že se tabáky navoněj vanilkou nebo já nevím čím vším možným, já mám rád čistě přírodní tabák.

A teď vám něco prozradím. Vlastně musím celý politický boj dělat kvůli tomu – nějak to uhrát –, abych se stal ministrem zahraničí, abych mohl totiž letět do Washingtonu. Tam je můj oblíbený obchod s tabákem. V Georgetownu je takovej stoletej krám, kde je tabák úplně jak to přijde z farmy, poněvadž ty velký tabákový plantáže jsou jen pár kilometrů. Má to tam nasekaný, v takovejch velkejch pytlích, dá k tomu vonět, a pak takovou velkou lžicí, jako máte doma v kuchyni na mouku, se zaboří do toho velikýho pytle, dá vám to do igelitovýho sáčku, a to si vezmete domů.

(Pojďme s Karlem na ovar, 2. 10. 2010)
http://wronski.cz/rozhovor-s-karlem-schwarzenberge...

271111

24.06.2012 20:56

Odcházející svět dýmek

dýmka a politika

Raucher 77.?.?.?

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

271054

17.06.2012 16:25

Proč musel jít David Rath do basy

Parta policejních plukovníků

Borja Nešťastný 77.?.?.?

Parta policejních plukovníků
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20120...

270728

17.06.2012 14:14

Exekutor na steroidech

dobré mravy

Borja Nešťastný 77.?.?.?

Bránila se drsné exekuci, dostane peníze, rozhodl soud
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek...

270724

17.06.2012 14:13

Proč musel jít David Rath do basy

Dělají si srandu?

Borja Nešťastný 77.?.?.?

IZIP je mrtev, ať žije ePreskripce
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ludek-cermak...

Správní rada VZP se znovu vrátí k projektu IZIP
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/51569-spravni...

Lidé chodí k lékaři moc často, odůvodňuje Heger plán na zvyšování poplatků
http://www.novinky.cz/domaci/270714-lide-chodi-k-l...

270723

12.06.2012 18:42

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Nacionální socialismus - výtvor sionismu!

Lukeš 77.?.?.?

Konec konců nacionální socialismus si vytvořili sami nejvyšší
židovské kruhy prostřednictvím zednářstva!! Takže....
K tomu doporučuji vynikající práci Dr. J. Příhody; Adolf Hitler -
studie vyvolencovy krycí legendy.
Je volně ke stažení na stránkách: Spiknutí proti Církvi a lidstvu

270565

09.06.2012 15:58

Exekutor na steroidech

20 000,- Kč

legální lichva 77.?.?.?

Dobrý den, to "příslušenství" (tedy poplatky soudu, advokátovi a exekutorovi) bude minimálně 15 000,- Kč(patnáct tisíc) až 20 000,- Kč.

270432

07.06.2012 18:11

Exekutor na steroidech

Kolik je příslušenství?

anonym 77.?.?.?

No je to 0,0 kč s příslušenstvím, přeci nemyslíte, že těch nula korun budou vymáhat zadarmo.

270336

02.06.2012 16:07

2% = 49 x nula nula NIC

RE: autor

77.?.?.?

Víte, jak se bulharsky řekne "úrok"?

No přece "lichva".

270155

28.05.2012 15:27

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

kapitalismus pluralitní a kapitalismus státní

EMLS 77.?.?.?

Někteří autoři rozlišují kapitalismus na:

kapitalismus pluralitní a kapitalismus státní
http://www.henryklahola.nazory.cz/Revoluce.htm

269853

25.05.2012 21:02

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

Já mám také otázečky

Rýpal 77.?.?.?

1)
Ve čtvrtek 24. 5. 2012 na ČT 24 v pořadu Události, komentáře Konec břeclavského napětí? hovoří šéfredaktor Lidových novin Dalibor Balšínek o tom, kdo jako 1. přišel s informací, že chlapce zbili Cigáni. Byla to policejní mluvčí. Všimněte si, jak moderátor nenechá hosta domluvit, které médium tuto informaci jako 1. přejalo... ...Byla to mluvčí Policie ČR...

Konec břeclavského napětí?
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-u...


2)
Jak to bylo s "verzí" o prodeji marihuany?

Obrat v Břeclavi: stála za napadením marihuana?: http://www.lidovky.cz/zbity-chlapec-z-breclavi-oto...

Mladík z Břeclavi, údajně napadený "Romy", "prodával marihuanu": http://www.blisty.cz/art/63395.html

Zbitý hoch z Břeclavi zřejmě lhal. Byla důvodem napadení marihuana, kterou prodával?: http://www.romea.cz/cz/zpravy/zbity-hoch-z-breclav...

Zbitý Petr z Břeclavi: Útok kvůli marihuaně je nesmysl: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/174091/...

SERVER IDNES.CZ LHAL! CIKÁNY NAPADENÝ PETR Z BŘECLAVI MARIHUANU NEPRODÁVAL: http://www.radnice-litvinov.cz/server-idnes_cz-lha...

269680

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 1

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 9

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 16

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
24,88 Kč
Euro
27,41 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
25,87 Kč
100 japonských jenů
23,08 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
31,69 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 426,91 Kč
1 unce stříbra
349,85 Kč
Bitcoin
158 840,33 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?