Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 91 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, L.C..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.05.2011 12:46

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

L.C. 90.?.?.?

Bodejď by Československo neslupl, když mu ho Francie a Anglie věnovala jako na stříbrném tácu a ještě nám naši "přátelé" naznačili, že budeme-li se bránit, bude s námi nakládáno jako s agresorem.
O tom, jak tyto dvě země stahovaly Německo z kůže se nemluví stejně, jak US ekonomické sankce decimovaly Japonsko. V obou případech byla válka nevyhnutelná, protože do kouta zahnaná se brání i krysa, natož hrdé národy jako Němci, nebo Japonci.

Myslíte staré židovské rodiny, které již za války s Napoleonem financovaly jak jeho, tak britskou armádu [mrknutí jedním okem] ?

Mimochodem, jeden člověk, kterého si velmi vážím má pěkné pořekadlo: "Kdyby Židé neměli Hitlera, museli by si ho vymyslet".

243640

11.07.2011 16:22

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

L.C. 90.?.?.?

Trochu se obávám, že nelze srovnávat lidi třeba tady na Zvědavci, s většinou. Sem chodí lidé zvyklí o věcech skutečně přemýšlet, hledat odpovědi na otázky a další otázky a odpovědi.
Tento a podobné weby mají své čtenáře a zřejmě jich nebude málo, ale pořád je to značná menšina oproti těm, kteří zkrátka jen příjimají to, co je jim předloženo.
Když se na scéně objevil Havel, řekl můj děda, který tehdy ještě žil, že je to zrádce, jehož úkolem je zničit Československo. Díval jsem se na něj jako na blázna. Jistě, byl jsem mladý, ještě na ZŠ a nedokázal jsem to pochopit, ani tomu uvěřit. Netrvalo to ani pár měsíců a začalo mi docházet, jakou měl pravdu. Jenže kolik tehdy bylo spousta lidí, kteří věřili, že to bude lepší a to byl přelom 80. a 90. let. Za 20 let si myslím, lidstvo zase až tak nezmoudřelo. Ta starší generace možná, jenže ta mladší zase "přemlouvá bábu".

Další prsůšvih je ten, že teď nemáme žádného skutečného vůdce a Ať jim říkáme jakkoli, Sionisté, Židi, Svobodní zednáři, Bilderberg group, zkrátka ta chamraď plánující už pravděpodobně další revoluci již bude mít v zásuvce celou paletu osobností, které zdánlivě nebudou mít ani s nimi, ani s vládnoucí garniturou nic společného. Dosadí je tam a systémem vaření žáby si zase začnou pomaličku uzurpovat moc. Oni mají čas, planují v rozměru generací a století. Doktrína toho, co je naplánováno v PSM se objevuje zřejmě již v Talmudu, zkrátka je to základ myšlení starý tisíce let. Sice to nakonec vždy skončí nějakým pogromem a smrtí statisíců a milionů lidí, ale ta skutečně nebezpečná verbež je jakoby nesmrtelná, škodící a otravující evropskou kulturu po staletí. Vyvleče se ze všeho. Nakonec není to jen Velká Francouzská revoluce, ale člověk by řekl, že měli pod palcem snad každou větší revoluci, která kdy byla. Konečně zrádce Havel měl běhen revoluce také plnou hubu rovnosti, spravedlnosti, pravdy, práce pro všechny a bezplatné zdravotní péče. O tom, jak to dopadlo by mohli mluvit statisíce nezaměstnaných, další statisíce nemocných a Ti, kteří se nestačí divit, jak se nám najednou změnil výklad historie a jak nám od druhé války neustále narůstá množství obětí holocaustu [smích].

Jak tedy z toho ven? Revoluce příjde a bude naplánovaná, ale na naší straně je výhoda, že ji nebude možné řídit 100%. Bude zmatek, bordel, bezvládí. Podle mně tam bude čas na jeden výstřel. Jediný výstřel ve velmi úzkém časovém úseku. V ten přesný moment se budou muset zlikvidovat nastrčenci elit, kteří se objeví a bude třeba dosadit tam své lidi. Absolutně morální, absolutně neúplatné. Takové, pro které nebude na prvním místě bohatství a moc, ale skutečné hodnoty. Kde je vzít ovšem netuším.

247731

03.08.2011 17:30

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 90.?.?.?

S houbami bych moc nepočítal. Nedávno jsem zaznamenal článek, že Češi nasbírají ročně v lesích za několik miliard hub a lesních plodů. Jen tak pro nic tam ten článek nebyl. Nejlepší ministr financí v Evropě, na světě a možná v našem kvadrantu galaxie zcela nepochybně chystá nějaké houbovné, borůvkovné, či nějakou komplexnější sadu "lesních daní". To by tak hrálo, aby lůza jen tak zadarmo šmatlala po lesích a žrala co příroda dá, to se nebude trpět [smích] !

249794

03.08.2011 17:42

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 90.?.?.?

No kdyby opravdu chtěli, mohli bychom jim tam poslat Kradlouse. Jen netuším, jestli na něj neplatí nějaká konvence o nepoužívání zbraní hromadného ničení a také si nedovedu představit, že bych třeba já osobně byl tak krutý. Každopádně, kdyby tam začal dělat ministra, do dvaceti let je Čína s počtem obyvatel níž než Grónsko, čumět do komína budou jezdit povinně a jména obětí dokážou vyjmenovat zpaměti.

249796

20.08.2011 15:25

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Jakpak to asi je?

L.C. 90.?.?.?

Je to jednoduché. Vezměte si, že jste voják. Většinou bojujete, kam Vás pošlou. Samozřejmě Vám před tím nalejí do hlavy nějakou tu propagandu o nepřátelích vlasti, teroristech a bla-bla-bla kdoví vlastně o kom. Jenže jak se dostanete do té skutečné války, tak zjistíte, že vše je vlastně jinak. Uvědomíte si, že nikomu nepomáháte a že většina obětí jsou civilisté. Uvědomíte si, že ti tzv. teroristé jsou lidé jako Vy, obyčejní muži, ženy, děti, kteří válku nechtějí a bojují s Vámi jen proto, že brání svou vlast, ve které nemáte co dělat. Zvládnete to? Zvládnete vědomí, že jste součástí mlýnku na maso, kde jsou většinou oběti civilisté, jako je Vaše žena, děti, nebo rodiče?
Jestli jsou speciálové využívání na úkoly, které nejsou zrovna v souladu s Ženevskou konvencí, to netuším, ale věřím, že to nakonec není ani třeba.

Toho vojáka je mi líto. Bůh ví, že takový osud si nezasloužil. Úvahy o sebevraždě a o tom, že je proti křesťanské tradici, jsou zbytečné, protože on již věřil, že do ráje se stejně za to, co udělal a viděl, nemá šanci dostat. V celkovém obrazu je to ale jen další oběť zbytečné války. Války, jejíž skuteční iniciátoři a viníci nebudou nikdy potrestáni. A to je na tom to nejhorší, že ty zrůdy, které jsou zodpovědné, za to nezměřitelné zlo, které působí, nikdy nedojdou trestu.

251413

20.08.2011 21:16

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Jakpak to asi je?

L.C. 90.?.?.?

S největší pravděpodobností to tak skutečně bude. Co se týče složení americké armády, řekl bych, že je to tak jak píšete. Těch prvních je plná US armáda. V podstatě si troufnu tvrdit, že v jejich současné armádě jsou jednak žadatelé o azyl, druhak "brothas" z ghet, kteří by si jinak museli odkroutit nějaký trest za znásilnění, distribuci drog apod., nýmandi a psychopati, kteří jsou v reálném životě víceméně k ničemu, možná nějací magoři zblblí z PC her (o tom ovšem pochybuji, protože běhat s 30kg výstrojí v reálu je něco jiného, než v PC) a nakonec vlastenci, kterých bude ale asi nejméně. Ti posledně jmenovaní mají nejlepší šanci dostat se ke speciálům, protože mají motivaci a víru (nebrat dogmaticky z náboženského hlediska). To by mi sedělo i na výše jmenovaného vojáka. Následná konfrontace s tím, co je boj za vlast s tím, co nakonec skutečně dělají, zcela nepochybně vede k následným sebevraždám.

251446

20.08.2011 21:33

Zkušenost se Stworou

RE: -

L.C. 90.?.?.?

Pracuji v jednom zdravotnickém zařízení. A k tomu, co jste napsal Vám mohu říci jediné, dávám Vám plně za pravdu.

251450

22.08.2011 16:36

Zkušenost se Stworou

RE: MoUdrostáku, málokdy s tebou souhlasím, ale tentokráte

L.C. 90.?.?.?

Já se přiznám, že většinou vykám těm lidem, se kterými nemám přímo osobní vztah, ale vážím si jich natolik, že bych si jim tykat neodvážil. Jsem tak naučený do dětství. Internetová komunikace to ve mně ještě nějak nezlomila. Navíc v ní nejsem zase až tak kovaný, takže asi tak.

251601

26.08.2011 17:54

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: No jo...

L.C. 90.?.?.?

Mě na tom všem děsí to, že nikdo neudělal absolutně nic, aby tomu šílenství zabránil. Proč se neozvala Čína a Rusko. Proč toto jednání neodsoudili. Znamená to, že nechali NATO v čele s USA volnou ruku? A pokud ano, proč to udělali? Aby je nechali se mezinárodně zdiskreditovat, nebo zkrátka proto, že už s nimi drží "basu". Je-li to to druhé, tak mě napadá jen jediná věta a ta zní: "Bůh nám pomáhej". Ten má však evidentně nějakou jinou práci, takže jsme skutečně v pérdeli už teď [pláč] .

251945

31.08.2011 18:52

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

L.C. 90.?.?.?

Těžko říci, jak se na to díval po letech sám Šoupal. Přiznám se, že jsem jeho paměti nečetl, ovšem tu a tam jsem zaslechl něco o panu Rašínovi a moc pozitivního v tom nebylo. V podstatě mi totiž připomíná jiného politika z jedné současné očíslované vládnoucí strany. Ten totiž také tvrdí lidem, že jsou shnilí dělat.

252296

31.08.2011 19:33

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

L.C. 90.?.?.?

Něco zcela jistě dozraje, ovšem co to bude, se neodhaduji hádat, aby to totiž nebyl ten takzvaný a konspirační NWO.

252300

02.09.2011 20:35

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 90.?.?.?

Děkovat bych měl i já, protože jste zmínil jména, kterých si velice vážím. Spousta lidí by byla ráda, kdyby se na ně zapomnělo a když to nejde, snaží se je pošpinit, či alespoň ignorovat a dělat, že neexistovali. Jsou to ti, kteří by i dnes nadšeně vítali jakýkoli "novodobý Wehrmacht", který by k nám zrovna přišel vykonat formální návštěvu ve jménu nějakého "drang nach ... ".
To si však musí srovnat v hlavě každý sám za sebe. Já si svou stranu vybral.

252436

04.09.2011 18:29

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Jsou vyhazovány peníze na okupaci v Afganistánu a zde v Česku nejsou peníze na nic!

L.C. 90.?.?.?

Já se opravdu bojím, že hrdinní hoši mají vlast i Zvědavce tam, kde slunce nesvítí. Viděl jste záběry ze Šluknovského výběžku, jak policejní těžkooděnci řežou demonstranty hlava nehlava? Pro mě poměrně trpká odpověď na otázku, na čí stranu se PČR a AČR postaví, až půjde skutečně do tuhého. Český národ to evidentně nebude, ale až příjde čas, budou hrdinní hoši s pistolkami, se kterými nyní vychovávají Afghánce, vychovávat český pracující dobytek.

252508

08.09.2011 20:50

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: INDICIE

L.C. 90.?.?.?

Postoj Ruska a Číny ke konfliktu v Libyi mě také poměrně zaskočil. Otázkou ale je, jakou mají rozehranou hru. V podstatě jim teď stačí čekat, až se USA s NATO zdiskreditují ještě více, než již jsou. Podpora výše zmíněných padá jako kámen, naopak symaptie s Ruskem a Čínou, troufnu si tvrdit, rostou a možná, že přesně o to jde. Západ ztrácí, ale ne příliš a Rusové získávají, ale také ještě ne příliš.
Ohledně systému S-300 to může být také zajímavá hra, protože tento systém Írán zřejmě vlastní již od 90. let, kdy několik kompletů nakoupil od Ukrajiny spolu se střelami s plochou dráhou letu X-55. Technologicky na tom Írán nebude špatně a vědeckou i výrobní základnu má vlastní, takže předpokládám, že teoreticky by neměl mít problém ten systém analyzovat a následně vyrábět sám vlastní verzi. V takovém případě mohou být vše jen hříčky, ve kterých Írán požádá o nákup S-300 a počká na reakci Izraele a USA, kteří se svou hysterickou reakcí v podstatě sami postaví do role potenciálního agresora a Írán samotný může jen sbírat kladné body, protože je najednou v úloze někoho, komu není na mezinárodním poli dovoleno budovat si vlastní obranu.
Jak ale říkám, jsou to mé čiré spekulace.

252790

09.09.2011 21:14

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

L.C. 90.?.?.?

Máte smůlu. Tyhle řeči na mně totiž nefungují. Pokud mě někdo vašeho kalibru označí za fašistu, beru to jako kompliment, protože jste to vy, kdo obhajuje lži, manipulace a ohlupování celé společnosti. Jste to vy, kdo do omrzení dává odkazy na další a další zprofanované lháře, jako by každý byl tak neskutečné tupý a neprověřil si jejich zdroje a pozadí (ano, Svanidze je žid a trvalo mi asi 3 minuty, než jsem to na internetu našel). A jste to tím pádem i Vy, kdo obhajujete vraždění ve jménu tzv. demokracie a boje proti terorismu. Demagogie, lži, manipulace, úlisnost, faleš. To jsou vaše zbraně, kterými otravujete nejen jednotlivce, ale celé národy.
Klidně si dál používejte termíny jako fašismus, nacismus, rasismus, xenofobie, antisemistismus a podobně. Každý vidí, co jste zač, rádobydemokraté, kteří kdyby mohli, posílali by lidi do koncentráků a stavěli je ke zdi jako rudí komisaři.
To, co vás a vám podobné na Zvědavci irituje nejvíce je, že tu jsou lidé, kteří hledají vlastní cestu k poznání pravdy a to bez ohledu na klacky, které jim házíte do cesty.

252901

09.09.2011 22:41

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

L.C. 90.?.?.?

Já vím, že máte pravdu. A sám také vím, že tyto hádky jsou zcela zbytečné a bezpředmětné, protože jsou všichni stejní a jedou jako přes kopírák. Jako by jim na štábu rozdávali stejné oběžníky [smích]. Jenže občas mi to přesto nedá, protože ne vždy se jejich lži dají jen tak zkousnout.

252906

10.09.2011 11:32

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

Uzákonění 911

L.C. 90.?.?.?

Už vidím ten nadpis v novinách:

Proces s popírači teroristického útoku z 11.9.2001 byl ukončen. Padaly tvrdé tresty.
Novinky 03.05.2017

Jiné popírače již zde dnes máme. Kdypak asi někoho napadne, že 11. září zkrátka byl teroristický útok a jeho popírání je trestným činem a podloží to na míru ušitým zákonem?

252934

11.09.2011 05:00

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

RE: Uzákonění 911

L.C. 90.?.?.?

Já si to nemyslím, spíše se toho děsím. Chazar tu vládne přinejmenším 22 let a celkem mu to jde. Čtyři sloupy, o kterých tu psal pan Stwora se mu za tu dobu podařilo rozsekat na cucky a většině je to víceméně jedno. Hlavně, že si pobečí, když zemřou tři hokejisti.

Události ve šluknovském výběžku smrdí průserem. To opravdu ano, ale bude to zase jen a jen česká krev, která nakonec poteče.

Co se facebooku týče, tak ten je v tomto případě nejnebezpečnější zbraní. Ovšem opět ne českou. Doposud totiž každý systém potřeboval udavače, bonzáky, provokatéry, tajné fízly, loajální užitečné idioty, operativce, atd. Dnes? Není to potřeba. Máme xichtbůk, kde na sebe každý práskne i to, co vlastně sám ani netuší. Systému pak stačí jen rozesílat policajty, co to posbírají. Z pár jedinců udělají exemplární příklady a zbytek bude nakonec zase jen bečet, až někde umře nějaký ten sportovec [pláč] .

253031

11.09.2011 05:00

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

RE: Uzákonění 911

L.C. 90.?.?.?

Já bych rozhodně nechtěl vyvolávat nějaký flame, ale výše zmíněné téma také vyvolává jisté otázky. Přinejmenší množství obětí nějakým záhadným způsobem roste stejným způsobem, jak u nás s rostoucí časovou vzdáleností od roku 89, roste množství bojovníků proti komunismu.
Otázka, kdo to udělal, je stejná v obou případech a odpověď bude v obou případech zřejmě také stejná.

253032

11.09.2011 12:44

Před vměšováním NATO byla Libyje africkým Švýcarskem

RE: zadna sance

L.C. 90.?.?.?

Přesně. Nedávno proběhl článek v novinách, že severokorejci přinutili přistát americké špionážní letadlo, protože se jim podařilo rušit jejich GPS. To, co použili je většinou založeno na ruských technologiích, které jsou však dávno staré a překonané. Co používají Rusové dnes, se můžeme jen dohadovat, avšak o tom, že za poslední roky udělali i přes neskutečnou korupci a rozkrádání obrovský krok vpřed, bych nepochyboval.

253050

11.09.2011 23:35

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Dnes jsem byl na Kampě ...

L.C. 90.?.?.?

Navrhuji umístění ještě jednoho památníčku vedle výše zmíněného.

Na památku vymírajícího českého národa a jeho synů, kteří se po celá staletí bránili, aby jméno Čech nezmizelo z historie a jeho stopy nezavál písek.
Na památku vymírajícího českého národa a všech jeho členů, kteří bojovali ve válkách, aby si v dobách nejkrutějších udrželi vlastní zemi.

Hanba všem, kteří dopustili, aby vše, oč naši předkové usilovali, bylo pošlapáno, znesvěceno, popliváno a zapomenuto a aby to bylo nahrazeno lží, falší, přetvářkou a zradou.

253113

13.09.2011 18:59

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

L.C. 90.?.?.?

Právě, já bych třeba neřekl náboženský, ale spíše církevní brainwashing. Ja třeba věřím, že křesťanské ideály nejsou rozhodně špatné, ovšem spousta lidí je dnes vnímá z úhlu toho, co s nimi udělala církev. A církev z nich jednoduše udělala business. Prostředek k nabytí moci a peněz, který si v průběhu staletí překroutila a poohýbala tak, jak se jí to hodilo. V podstatě se zdiskreditovala sama, takže svobodné zednářstvo pak nemělo až takovou práci s tím, aby její destrukci dokončilo.

253261

14.09.2011 20:20

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 90.?.?.?

Asi to svědomí spíše odhánějí tučnými šeky. Jenže si neuvědomují, že ta honba za postavením, kariérou a bohatstvím bude jednoho dne krutě vykoupena. A svědomí je mrška, přihlásí se o slovo, kdy to člověk nejméně čeká. Bylo by to na dlouhé povídání, ale kdysi mě to „štrejchlo“ a přesně jak píši, tak to bylo v moment, kdy jsem to nejméně čekal. Démonům minulosti se špatně čelí, když člověk věří, že to má spočítané. Dnes za tu zkušenost děkuji. Přinejmenším se díky ní snažím žít tak, abych se na sebe mohl podívat do zrcadla.

253354

14.09.2011 20:36

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 90.?.?.?

Někdy si říkám, že celý život je vlastně jen řetězem křižovatek, na kterých si člověk může vybrat, zda-li si vybere správnou nebo špatnou stranu. Dnes jsem na jedné takové křižovatce stál. Obyčejné malé rozcestí na cestě životem, a přesto možná zlomové.

O karmických zákonech toho příliš nevím. Přiznám se totiž, že nikdy jsem si nenašel ve všem tom shonu čas na to, abych si to pořádně nastudoval a to i přesto, že si s sebou zřejmě nesu nějaký opravdu pořádný karmický dluh.

253355

15.09.2011 19:50

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pohádka

L.C. 90.?.?.?

Nápad utnout hydře hlavy zní velmi hezky, ale pochybuji, že je v praxi proveditelný. Ti lidé, či rodiny, o kterých mluvíme, mají de-facto neomezenou moc, neomezené finanční a vojenské prostředky. Dokáží likvidovat celé státy a to zcela beztrestně. Navíc dokáží manipulovat veřejným míněním v podstatě celého světa. A i když tušíme, kdo to je, nemáme v podstatě ponětí, kde přesně se skrývají, či žijí.

253431

15.09.2011 20:07

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 90.?.?.?

Mantinel jsem si posunoval, jenže jsem postupem času zjistil, že je to cesta do pekel. Ono to vyzní jako klišé, přinejmenším to charakterizuje mé černobílé vnímání světa, ale u věcí jako jsou lži, zlodějny, podvody a další podle mého názoru žádné mantinely ani neexistují. Nelze lhát jen málo, krást jen, když mě nikdo nevidí, nebo podvádět jen trochu.
Jistě, že si dovedu představit extrémní situace, kdy jsem bezdomovec, umírám hlady a tak ukradnu chleba, nebo mám nemocného kamaráda, který umírá a já mu budu lhát tvrzením, že bude vše v pořádku. Díky Bohu v takových situacích nejsem a v běžném životě jsem dospěl do situace, kdy ani lhát, ani krást a ani podvádět nemusím.
Já nechci, aby to vypadalo, že ze sebe dělám světce. To vůbec ne. Mám za sebou věci, na které skutečně nejsem hrdý. Ponesu si to s sebou nejspíše do konce života, ale s odstupem se na to mohu alespoň podívat s vědomím, že jsem udělal vše, abych chyby a hříchy odčinil. A stejně tak mohu udělat vše proto, abych své negativní vlastnosti potlačil, či alespoň minimalizoval jejich dopad. Asi je to na delší povídání.

253432

16.09.2011 20:51

„Velký Blízký východ“ a koloniální války

RE: Není důležité,kdo je autorem, ale co říká!

L.C. 90.?.?.?

Já bych nechtěl být zrovna rejpal, ale mám dojem, že pan valda si právě vyčerpal svůj měsíční limit, takže teoreticky bychom tu na něj po zbytek září již neměli narazit [smích] .

253510

19.09.2011 18:23

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Linky

L.C. 90.?.?.?

Češi, kteří dokázali v desetinovém počtu vedle Němců přežít tisíce let.

Přesně. Legrace je někdy pozorovovat, jak mají Němci z Čechů leckdy větší respekt, než Češi samotní. Konečně o tom mluvil i Reinhard Heydrich ve svém proslovu při jmenování do funkce Zatupujícího říšského protektora, kdy se sice neustále snažil prosadit myšlenku že česká kotlina je německá a Němci na ni mají nezadatelné právo, nicméně také zmínil, že se jim od doby Sámovy říše nepodařilo toto území získat.

Velice hezky o Češích mluvil například Franz Werfel ve své stati "Co Češi dali Evropě", přičemž kam sahaly jeho kořeny netřeba zdůrazňovat.

Je ostudné, že zatímco často sami Češi se na sebe dívají s despektem, musí jim jejich kvality připomínat často lidé pocházejících z národů cizích.

253668

19.09.2011 18:30

Jak to bylo ve Varnsdorfu

RE: tedy něco tak ubohého a blbého jsem už dlouho nečetla,

L.C. 90.?.?.?

Možná by stálo za zvážení, jestli by se někam do toho sklepa nedaly jen tak náhodou někam nevinně "odložit" železa na medvědy [smích] .

253669

23.09.2011 17:49

Jak to bylo ve Varnsdorfu

RE: Zajímavé jak píše uznaváný Economist.

L.C. 90.?.?.?

Nemá cenu to příliš řešit. Britská zrádcovská pakáž by si totiž měla uklidit především před vlastním prahem, protože stěží si necháme kázat o morálce od někoho, jehož imperiální armáda masakrovala a stále masakruje domorodé civilní obyvatelstvo po celém světě a od někoho, kdo pro svět de-facto objevil koncentrační tábory. V kontextu dějinných souvislostí je tedy jejich bezduché blábolení pouze úsměvným intermezzem, na které netřeba brát zřetel. Přinejmenším do okamžiku, než by hranici této země překročila jediná hnáta ozbrojeného Brita. V ten moment bych totiž udělal vše proto, aby se ten xindl vrátil domů v plastikovém pytli.

253823

27.10.2011 20:30

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Jsme nepřipraveni

L.C. 90.?.?.?

Je jasné, že se něco chystá a je jasné, že je to již předem pečlivě připraveno a naplánováno. Co je na tom ovšem to nejhorší, je to, že jsme žalostně nepřipraveni. Na jedné straně je někdo, kdo měl řekněme 3500 let na plánování, testování, zkušení metod, cest, způsobů, jak získat moc a jak si ji udržet. Na straně druhé jsou lidé, kteří se snad, a to snad bych chtěl opravdu zdůraznit, začínají probouzet a zjišťovat, že je s nimi manipulováno. Nemají žádnou strukturu, žádnou moc, žádné prostředky a co více, nemají ani náznak plánu, co s tím vším udělat.
Na jedné straně nemilosrdný nepřítel s takřka neomezenou mocí, brilantním plánováním a dokonalou organizací a s dávno nachystanými novými figurami v nové šachové partii, na straně druhé de-facto bezmocní lidé, často osamocení.
Současná hra se blíží do finále a zbývá snad již jen poslední tah. Mohli bychom jej nazvat „ordo ab chao“. To je podle mého nejsilnější, ale také zároveň nejslabší část celého řetězu, protože v ten jediný moment nebudou snad věci pod naprostou kontrolou těch, jež bychom mohli nazvat architekty celé této šarády. Možná se mýlím, ale možná že bez ohledu na všechny jimi zohledněné možnosti, bude čas na jeden jediný „výstřel“, kdy se bude dát zvrátit celá tato po desetiletí a staletí plánovaná hra. Drobný zlomek času přesně v momentě, kdy někdo bude chtít vytvořit onen zmiňovaný „pořádek“ z chaosu. Není otázkou, jestli a již není otázkou ani, kdy se tak stane. Otázkou je, bude lidstvo připraveno? Existuje plán na zvrácení cesty do pekel a existuje vůbec šance na to, změnit něco, co se zdá být nevyhnutelným?

256131

01.11.2011 19:54

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

RE: Jsme nepřipraveni

L.C. 90.?.?.?

Omlouvám se za opožděnou odpověď. Jestli to chápu správně, tak věříte tomu, že lidé jako celek by se měli probudit a měli by svým myšlením a jednáním vytvořit určité vzory a díky nim základ něčeho, na čem by mohla vzniknout ideální společnost. Je to tak? Zkrátka Kantův kategorický imperativ v praxi, který nám říká: „Jednej podle té maximy, o které chceš, aby se stala obecným zákonem“.
Kéž by se tak stalo. Můj problém je v tom, že jsem na to přestal věřit. Lidé jsou snadno zmanipulovatelná masa. Také jsem takový byl. Ani nevím, co a proč se stalo, že jsem se na vše kolem sebe začal dívat jinak. Jenže s tím přišlo zklamání, že spousta jiných lidí zkrátka nevidí a vlastně ani vidět nechce, i když se jim do toho takříkajíc namočí přímo nos. Jsou lidé, kteří jsou schopni Vás nenávidět za to, že se jim snažíte ukázat jiný svět. Svět, který nekončí televizní obrazovkou, nebo vyhraným sportovním utkáním. Je to tím, že se jim nechce přemýšlet? Nebo je to tím, že se děsí myšlenky, že jsou vlastně jediní, kdo dokáže změnit to, co se zdá být nevyhnutelným. Má ztráta víry přerostla ve zklamání, které je tak silné, že by bylo snad ochotnější akceptovat právě zmíněný konec světa, na který ovšem pochopitelně nevěřím, přinejmenším tak, jak bývá prezentován, než v naději, že lidstvo dokáže změnit svět k lepšímu, protože vzhledem ke zkušenostem je jasné, že tuto příležitost naprosto spolehlivě propásnou.
Pro koho bude „pořádek z chaosu“? Dle všeho to vypadá, že bude pro horních deset milionů a nikoli pro dolních sedm miliard.

256408

10.11.2011 22:19

Můj vztah k Židům

RE: Proč vymírají Europané

L.C. 90.?.?.?

Msta v tom nehraje žádnou roli. Konečně jak se mstít za něco, co je přinejmenším dikskutabilní už jen v otázce samotné existence.
Bílou rasu je třeba zlikvidovat jednoduše proto, protože je nebezpečná. A proč je nebezpečná? Právě proto, že její příslušníci si velmi často kladou otázky podobné Vašim a co je ještě mnohem horší, často je kladou veřejně.

256890

08.12.2011 19:31

O médiích bez servítků

RE: Na Havla mi nesahejte..

L.C. 90.?.?.?

Kdyby mi někdo napsal, abych poupravil své hodnocení "Za to, co pro nás Václav Havel udělal", bych pohotově odpověděl, že za to bych toho zrádce a kolaboranta nechal pověsit na neuzeměnou lampu hlavou dolů a ještě bych ho pro jistotu odspodu ohříval pomalým ohněm, aby si to ten ba.rd pěkně užil.
To není problém růžových brýlí, ale buď projev totálního debilismu, hovadismu, nebo toho, že to je nějaký všivý a pohotový internetový práskač.

258202

17.12.2011 20:04

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Bojová efektivita U.S. žoldáků

L.C. 90.?.?.?

K tomu bych měl tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=S06nIz4scvI

Já vůl jsem si kdysi myslel, že tady v téhle scéně to Stanley Kubrick opravdu trochu přehnal. Jenže pak si přečtete zprávy jak piloti US helikoptér tu a tam rozstřílejí svatbu, nebo děcka na sběru jablek, popřípadě vidíte i skutečné záběry, na kterých je stříleno do civilistů, častokrát i do těch, kteří jsou již nepochybně mrtví a v pozadí slyšíte nadšené hýkání palubního střelce a uvědomíte si, že ve skutečnosti je to všechno nejspíše ještě mnohem horší.

M-16 nepotřebuje ani prašné prostředí. V podstatě stačí pár vystřílených zásobníků a máte od povýstřelových zplodin zapráskaný závěr tak, že se Vám jednoduše začne nedovírat. V tomto je ta zbraň konstrukčně dost nedořešená. V podstatě z pušky AR-15 udělal slušnou zbraň až H&K se svým modelem 416. Stejnou cestou se vydala i firma ZM-Weapons s modelem LR-300. Netuším teď, kdo z těch dvou byl první, kdo ten jejich nesmyslný systém odběru plynů nahradil, nevím je-li to odborně správně, "pístovým systémem".
Mimochodem, sem tam můžete na fotkách z Iráku a Afghánistánu vidět US vojáky vyzbrojené AK-47.

258688

17.12.2011 20:12

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Zdechající kůň nejvíc kope

L.C. 90.?.?.?

Američany podle mého dost zchladila ta ztráta RQ-170. Na stealth technologie se dost spoléhali a teď najednou zjistili, že ti podřadní Íránci nejen, že jim dokáží to letadlo odhalit a řídící signál u tohoto prostředku zarušit, ale dokonce převzít kontrolu. Opravdu bych si přál vidět ty jejich xichty v tom okamžiku, kdy o ten eroplán přišli. Tam muselo být halo od sklepa po půdu.

258690

18.12.2011 17:28

Havel

Jedine, co bych mohl říci

L.C. 90.?.?.?

Svět bude po dnešku o něco, i když jen nepatrně, o něco lepším místem.

258732

30.12.2011 18:13

Sociologie andělů

RE:

L.C. 90.?.?.?

Mohu se zeptat? Je ten učitel ZENu u nás, tedy v Čechách a je možné, že by ještě někdy příjimal nové žáky?

259868

09.01.2012 18:45

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Kdysi dávno, ještě jako malému klukovi, se mi zdál sen. Zdálo se mi, že jsem byl v nějakém starořeckém chrámu a kráčel jsem po schodech. V tom snu jsem byl „spravedlivý“. Když jsem se ohlédl, uviděl jsem, že přímo za mnou kráčí zlo. Měl jsem příležitost jej zničit. Jednou a navždy. Vtip byl v tom, že jsem si na tom místě uvědomil, že když zničím zlo jen proto, že prostě je, tak se jím vlastně stanu já sám. Ten sen jsem si tehdy zapsal. Od té doby na to stále myslím. Kde je hranice mezi dobrem a zlem. Kdy se ještě lze považovat za někoho, kdo se drží cesty dobra a kdy už se vlastně sám stane tím, proti čemu chtěl bojovat.

Já si o sobě nemyslím, že jsem dobrý člověk. Někdy, když se ohlédnu kolem sebe a vidím tu bandu kolaborantů, co zničili mou zemi, když vidím ty parazity, kteří vše rozprodali a rozkradli a všem tam hluboko dole se smějí do obličejů, chtěl bych zabíjet po tuctech. Jenže otázkou zůstává, co by se pak ze mně stalo. Či je to vůbec ještě otázka?

Tohle je složité téma a kéž bych znal odpovědi. Třeba bych se mohl sám sebe zeptat, kdy ještě mohu zabít. Když chráním sebe, své blízké, nebo bližního v nouzi, kterého jsem nikdy neviděl? Pro mě je třeba mým bližním mnohem více Íránec, než dexedrinem nadupaný psychopat, který střílí děcka z helikoptéry. To, že bych v takovém případě sáhnul po zbrani, abych chránil ty, kteří za nic nemůžou a byl následně označen za teroristu, vypovídá o tom, jak je tato doba pokřivená a zmrzačená. Jenže i můj postoj je subjektivní a já si nemohu dovolit tvrdit, že je ten nejsprávnější.

260537

09.01.2012 21:24

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Přesně o to se teď snažím, ale přiznám se, že tam, v tom vlastním vesmíru, mám ještě pořád docela binec. Říkal jsem si, že nejlepší by bylo nechat se vykopnout někde v Britské Kolumbii z letadla nad oblastí, ve které není v okruhu 300 mil živá duše a pokusit se tam přežít, nebo zalézt do nějakého buddhistického chrámu někde v Tibetu a tam třeba začít jako ten nejposlednější a třeba se časem dostat až na úroveň učedníka.
Momentálně bych svůj stav mysli nemohl nazvat jinak, než totálním chaosem s myšlenkami jako klubkem vzteklých hadů, které často dokáží nepříjemně uštknout. Zkrátka hledám harmonii, ale nemohu říci, že bych hledal jen dobro, protože hormonie podle mého názoru tkví v dokonalé rovnováze.

260568

09.01.2012 21:27

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Já bych tomu rád věřil, ale někdy mám dojem, že ta odměna za dobro, stejně jako spravedlnost, pozitivní karma a další pojmy, si vytvořili lidé jen proto, aby se nezbláznili z toho, co vidí kolem sebe. Spousta skutečně zlých lidí o žádný skutečný trest za života snad nezavadí. Alespoň k některým, co znám, se nikdy ani nepřiblížilo. Přijde mi, jako i kdyby ta karma byla jen pro vyvolené.
Jenže je možné, protože vidět nedokážu, protože jsem stále v určitém chaosu. Bohužel dostat se z chaosu je mnohem těžší, než jsem si myslel.

260569

09.01.2012 21:35

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Já mám ze života několik takových snů, které se mi v podstatě vypálily do mysli a vydržely tam po celý můj život. Vždy jsem si říkal, že se mi snaží něco naznačit.
Pěkně jste to zformuloval. Nějak jsem nenacházel slovo pro vyjádření, že zlo je zde vždy, stačí po něm jen natáhnout ruku a člověk jej má plné hrsti, kdežto dobra je těžké dosáhnout. Nedokážu ani říci, jsou-li to dvě strany téže mince, spíše mám dojem, jako kdyby to každé byly zcela odlišné pojmy, protože zlo je ve své podstatě neomezené, nemá žádné limity a hranice, kdežto dobro naopak ano, protože se drží pravidel, kódu, který nesmí být prolomen. A to prolomení je tak snadné a je vždy jen krůček od nás.

260570

14.01.2012 20:11

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Já si dnes troufnu tvrdit, i když se mnou spousta lidí nebude souhlasit, že v podstatě téměř jakýkoli problém, je psychosomatický. Ta duševní a tělesná část jsou natolik spojené nádoby, že i náchylnost k bakteriálním a virovým onemocněním může být klidně způsobena oslabením právě té duševní části. Duševní potíže se pak mohou projevovat jako celá řada onemocnění tělesných. Onemocnění žaludku, ledvin, dýchací obtíže, infarkt, mrtvice. Škála je široká.
Máte pravdu, že to není snadné a chybné kroky mohou vézt na místa, kam by se člověk nikdy nechtěl dostat.

261006

14.01.2012 20:40

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: ...

L.C. 90.?.?.?

Hlavní potíž bude v tom, že zatímco majorita se bude vyzbrojovat víceméně legálně, druhá strana se bude vyzrbojovat čistě ileálně. Při prvním náznaku skutečných potíží pak moudrá strana a vláda legálním držitelům zbraně posbírá, takže v konečném důsledku pak slavná policie a armáda bude jen sledovat masakrování českého obyvatelstva. Zkrátka, nečeká nás vůbec nic pěkného.

261011

14.01.2012 20:49

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: příčina a důsledek

L.C. 90.?.?.?

Díky za to, že jste to o Vítkovu napsal. Pan K. byl 15x soudně trestaný. Je dobré nezapomínat na to, co to bylo za rodinu a proč ten barák tak blafnul. To, že policisté a hasiči u soudu jednoznačně lhali a tato fakta popírali, zatímco v soukromí o nich otevřeně a nepokrytě mluvili vypovídá tak o něčem. O čem, nad tím raději nedumat.

261013

16.01.2012 18:18

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Ešte k tej rakovine

L.C. 90.?.?.?

Teoreticky není třeba alkalického životního stylu. Stačí totiž zalkalizovat tu jedinou a nejdůležitější stavební látku, kterou rakovinné buňky potřebují - cukr. Na internetu lze najít návody, jak zalkalizovat kupříkladu javorový cukr, nebo med. Je pochopitelné, že jakýkoli obyčejný cukr by musel být během léčby vynechán.

Další věc je, že rakovinné buňky nesnáší jeden prvek - platinu. Ta je hojně používána jako součást chemoterapeutik. Stálo by ale za zvážení, jak by probíhala léčba, kdyby se nepoužívaly různé sloučeniny platiny, ale čistá nanoplatina v koloidu, čili nanočástečky platiny v koloidním roztoku.

261170

03.02.2012 20:42

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Proč nadávat, proč se divit

L.C. 90.?.?.?

Každý si dnes musí uvědomit, že pokud nepřijme určitá opatření, je na internetu stejně dohledatelný, jako kdekoli jinde. Další věc je, že zákony jsou nastaveny tak, jak jsou nastaveny a pokud je provozovatel webu, potažmo provider, povinen vyjít Policii vstříc s poskytnutím řekněme vitálních dat, tak to jednoduše udělat musí. Rád bych také podotknul, že pan editor nemá za sebou ještě jednu kauzu, proč by se tedy měl hrnout rovnýma nohama do další. Ono je snadné vystrčit jej před sebe jako živý štít a pak říci „ja nyc nedélal“ a dělat mrtvého brouka.

Já vím, že říkat, co si myslím, je už dnes zase o hubu, ale člověk by se za své názory stydět neměl, ba naopak by si za nimi měl stát i tehdy, když nejsou právě populární. Vlastně zejména tehdy, nejsou-li populární. Lidí, kteří mění názory, vyznání a strany dle toho, jak se to zrovna hodí, máme plný parlament a vládu a s nimi bychom se přece porovnávat nechtěli, že?

Navíc pochybuji, že je někde v pravidlech webu, že jeho provozovatel zaručuje jeho přispěvatelům plnou a naprostou anonymitu.

262527

16.02.2012 20:06

Udělal jsem chybu

RE: Pan Editor doputoval do centra Říše

L.C. 90.?.?.?

Nejde o to, jakou bude plnit funkci, ale o to, kde je hranice, za kterou jsme ještě ochotni je pustit. Pro mě je tohle už hodně daleko za ní.

263472

20.02.2012 17:30

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

Také se bojím, že kostky byly již dávno hozeny.

263722

20.02.2012 17:41

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

Nebude, protože obyčejní Izraelci nejsou hrozba. Hrozba jsou sionisté, kteří jsou rozlezlí naprosto všude a kteří mají, na rozdíl od všech ostatních, již dávno nachystané únikové cesty, skrýše, kam se schovají i armády žoldáků na svou ochranu.
Ovládají ekonomiky a armády vyspělých zemí světa. Klidně spálí celý svět. I kdyby byla většina povrchu na léta neobyvatelná, jen někam zalezou jako krysy a budou čekat, protože to je přesně to, co umějí. Z Izraele bude sklokeramická deska, ale ze zbytku většiny světa otrávená chemicky a radioaktivně zamořená zóna smrti.
My, evropská civilisace, jsme to podělali jak je to šlo. Je jedno, jestli jsme Češi, Francouzi, Němci. Všichni jsme si nechali vzít své vlasti, nechali jsme je otrávit tím, co se zdálo být vznešenými myšlenkami, nechali jsme si vzít hodnoty, nechali jsme si rozbít rodiny. A nejhorší je, že drtivá většina z nás - evropanů - to stále ještě ani netuší.

263723

20.02.2012 18:01

Ať žije Krausokracie

Je sranda

L.C. 90.?.?.?

Je sranda, jak byl hned článek promptně předám protiextremistické policii tím feťákem z Reflexu. Musím se přiznat, že mě to svým způsobem fascinuje, jak existují lidé, kteří ví vždy naprosto přesně, kde je jejich místo. Předkové tohoto práskače nejspíše udávali již za c.k. Rakouska, posléze za první a druhé republiky, pak za Protektorátu Böhmen und Mähren a nakonec i za komunistů. A nyní dělá jejich potomek opět to stejné. Je to legrační, nebo děsivé?

263727

20.02.2012 21:52

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Íránské zastaralé letectvo a protivzdušná obrana se stěží mohou postavit k překonání vážných problémů.

L.C. 90.?.?.?

Kdyby jej Íránci sestřelil, oni jim ten krám v podstatě ukradli přímo z oblohy a ještě s ním přistáli [chechtot] . To byl dokonalý majstrštyk [smích] .

263744

20.02.2012 22:08

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

Nemusí to být nutně radioaktivní ruiny. Co biologické a chemické zbraně. Na zbrani, které se říkalo "chiméra" pracovali ruští virologové ještě před pádem SSSR. Kam asi odešli po jeho pádu? Nápověda je jistý pan Kanatjan Alibekov. ten na tom nepracoval, ale sám, jak expert byl zděšen, což je děsivé, uvážíme-li, že i pod jeho vedením spatřil světlo světa Marburg-U.
Jaké možnosti nám dává genetika a virologie? Mohou to být tak neskutečné hrůzy, že si je nedokážeme ani představit, přesto si spousta "vědců" věří, že je dokáže kontrolovat. Co když mají pravdu? Dokáží zachovat elity nedotčené a zbytek civlisace jen "udržovat" na počtu vhodném jako otrocká síla? V takovém přípdě Bůh s námi se všemi.
Je to nereálné? Ani nevíte, jak rád bych se mýlil.

263745

20.02.2012 22:13

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: 3. s.v.

L.C. 90.?.?.?

Ti to moc dobře vědí. Pochybuji ovšem, že tam byl nějaký ortodoxní. Většinou tam byli nejspíše lékaři a učitelé a případně nějací drobní živnostníci a obchodníci jako třeba tatík Oty Pavla. Zkrátka stejný kanonefutter jako třeba Češi a Slováci. V rámci tyjátru obětovali pár svých, aby si po válce mohli hrát na ublížený, jak jsou na to po staletí zvyklí.

263746

22.02.2012 22:12

Ať žije Krausokracie

RE: Jaksi taksi

L.C. 90.?.?.?

Jestli není chyba nazývat ty křiklouny intelektuálními čecháčky. Jednak budou mít s Čechy společného asi stejně jako já se Svahilci a pokud ne, tak je lepší jim říkat pravým jménem a tedy kolaboranti.

263860

23.02.2012 14:16

Penězoměnci žijí ve strachu

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

L.C. 90.?.?.?

Neblázněte, myslíte že ten výkvět blízkovýchodního kosher nadlidství bude ubytován v nějakém stanu někde na Strahově a že jich tam k tomu nacpou půl milionu? Nejspíše tam nacpou nás a jim rozdají naše domovy jako odškodnění za ten jejich holoblábol.

263881

24.02.2012 17:10

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

E-e, špatná cesta. Jak bude výzbroj, věděl bych o mnoha mnohem vhodnějších cílech [mrknutí jedním okem] .

263940

01.03.2012 17:48

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Orpavdu je to smutný příběh

L.C. 90.?.?.?

A to já se Vám přiznám, že jej klidně odsoudím. Tam v diskusi s panem editorem s prominutím kvičel jako zaříznuté podsvinče. Na jednoznačné argumenty a důkazy absolutně nebral zřetel, jen si vedl ten svůj monolog ale "kamery spasí občany". Pochopitelně ten, co mu přizvukoval, to byl již zcela evidentně patologický jedinec, který už se ani nepokoušel argumentovat. Ten se obsahoval čistě jen urážkami a nejstupidnější demagogií. Kdepak, kdyby ten člověk za něco stál, tak by se ta debata odvíjela dle zcela jiného scénáře. Ano, já znám policisty, se kterými se opravdu dá bavit a kteří to skutečně myslí upřímně a takových si vážím. Jenže je jich jako šafránu.

To, co je třeba si uvědomit na prvním místě je, že policie není v tomto státě od toho, aby chránila občany. Tohle je třeba si opakovat. Je to tragické, ale je to bohužel tak a ti, kteří by to i v jejich řadách chtěli změnit, na to bohužel nestačí.

264401

14.03.2012 20:18

Udělal jsem chybu

RE: TomATom !! -psat !!

L.C. 90.?.?.?

Psát je vždy o čem, i kdyby to mělo být jen občas: "Dámy a pánové, ještě stále jsem tady". V tomhle je totiž ten internet jinak totálně k prdu. Když se někdo, koho sobně neznáme, odmlčí, tak nemáme šanci zjistit, co se vlastně stalo. Což by mohla být věc, na kterou by "government" mohl spoléhat.

Co se kriminálky týká. Podle mého by mohlo záležet, na koho člověk narazí. Slušní lidé jsou všude a i mezi policisty bude nejspíše spousta těch, kterým se současný stav začíná pěkně zajídat. Konečně, na to, co se kolem děje, se nikdo normální němůže dívat s klidným srdcem.

Držte se a piště a hlavně ať je to "jen" ta složenka za plyn.

265241

14.03.2012 20:26

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

RE: americky fašisti Co to ????? je Americky Fasista?????

L.C. 90.?.?.?

To záleží na tom jak chápete Boha [mrknutí jedním okem] . Pokud je to bůh představovaný římsko-katolickou církví, tak by mu nejspíše nepomohlo, ani kdyby to "b" bylo velké jako Mount Everest [velký smích] .
Já se kupříkladu snažím chápat Boha jako určitý princip, který je ovšem zcela nezávislý na ktérékoli z té hromady sekt, které tady na matičce Zemi máme a tudíž jej píši s velkým B [mrknutí jedním okem] .

265242

19.03.2012 19:45

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

L.C. 90.?.?.?

Vážně si myslíte, že někde něco ohlídáte? Myslíte si, že změna, i kdyby nakrásně přišla, by byla k lepšímu a nedošlo by jen k opětovnémá sametovému předání moci dávno zainteresovaným?

Tohle je úryvek z jedné přednášky. Celou tu přednášku neznám, jen ten úryvek:

Tu v Česko-Slovensku nikdy nebolo zo žiadnym hajzlom krvavo vyúčtované – výsledok ? Tu nikto nemá pred očami žiadnu krv, nikto tu nemá pred očami žiadne masakrovanie, no tak prečo by sa títo báli?
Dzuxxxxx si tam bude pekne stáť ...ááá čo, ááá, pán Lipxxx je blázon, ááá... a takéto veci. Ako to, že neodstúpil? Preto že tu je presvedčený, že sa mu nič nestane. Tu v tomto národe v Dzuxxxxxxx a vo všetkých politikoch, není pred očami krv, není, pred očami mŕtvoly nie sú. ( Tak ) Ako ( ich majú pred očami ) Francúzi, Angličania a tak ďalej.
Tu keď sa urobí ozajstná krvavá revolúcia a týchto hajzlov ubijeme na smrť zo železnými tyčami, - toto zostane vryté v pamäti tohto národa na ďalších 200, 300, 400, 500, alebo tisíc rokov a to garantujem už nikdy viac sa nebude robiť to čo teraz.
Keď v budúcnosti po tomto krvi prelievaní sa niekto dostane do politiky a nejaký tieň – nie že bude usvedčený zo zločinu , len tieň, len niečo sa bude zdať že tam (spravodlivosť) nefunguje – on v momente ide preč, v momente.
Nebude tam vysedávať a sa tam, proste sa tam ...á dokážte mi niečo, ste mi nič nedokázali... Nie, v politike, keď ste v pozície moci, vy nemôžete požadovať dôkazy...


Tohle je jediné rozumné řešení. Dokud v ulicích nepoteče krev a ten xindl ze strakovky nebude viset na kandelábrech, nikdy se tady nic nezmění. Má to ale jedno velké ale. Já zkrátka nemám na to jít a řezat hlavy. Zatím

265504

21.03.2012 20:09

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 90.?.?.?

Pozor, nepřítel naslouchá [mrknutí jedním okem] .

265644

21.03.2012 21:08

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 90.?.?.?

Já přece myslel Ál-kájdu. Ty potvory vám vlezou všude [mrknutí jedním okem] .

Pochopitelně si uvědomuji, že Listina základních práv a svobod je zcela ztěžejním dokumentem, jehož doslovné naplňování a nezpochybnitelnost máme možnost sledovat každý den svých životů.

265647

22.03.2012 20:30

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 90.?.?.?

Tohle také nechápu. Když už i Breivik věděl, že když člověk potřebuje armádní kontraband, musí do Prahy, tak je jejich laxní přístup v tomto případě zarážející.
Možná ale děláme chybu, že se na to díváme jen z našeho omezeného českého úhku pohledu. Takové nafukovací balonky a ty výše zmíněné prolézačky ohrožují život na každé zahradě a oslavě v celé EU, kdežto ty ošklivé fujfuj zbraně pouze v ČR. Však oni nám to spočítají a pak bude jedna kudla na celou vesnici a bude viset na návsi, nebo náměstí a bude pod trvalým dohledem inspektora EU se zevrubným seznamem kdo, kdy a proč [mrknutí jedním okem] .

265689

03.04.2012 21:23

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Moravskoslezští rodáci?

L.C. 90.?.?.?

Nechtěl jsem být hnidopich, ale klidně přiznám, že se mě to dotklo. Ono to vyznělo, jako kdyby od nás pocházela většina ultimátního zla, které stravuje tuto republiku [smích] .
Co se článku týká, tak bych to spíše pojmenoval "Dobytek u koryt". Jenže já bych nechtěl křivdit ani dobytku, ani parazitům, nebo virům a bakteriím, protože to, co nám dnes vládne, je užitečné a přínosné asi jako radioaktivní odpad.
To rozkrývání vazeb mezi tou mafií, která nás viribus unitis okrádá, je pochopitelně záslužné. To je bez debat.

266314

09.04.2012 22:14

Svůdci k vůdci a my

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

L.C. 90.?.?.?

Ministerstvo ledvin? To bude přece za chvilku bývalé ministerstvo zdravotnictví. Když se kouknete na Hegera, tak Vám musí být jasné, že tenhle prodá na orgány polovinu národa bez mrknutí oka a stejně rychle, jako Drábek ten zbytek do otroctví. Chce to jen počkat, než ti dva výše jmenovaní se zbytkem zlodějské a zladějské kohoroty přesunou ještě něnjaký ten bilionek do vlastních kapes.

266618

17.04.2012 20:48

Kanadští mlátiči tuleňů zmasakrují 400,000 tuleních mláďat

RE: Článek je histerický a jednostranný.

L.C. 90.?.?.?

Možná ten problém příroda vyřeší sama:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/265015-neco-je-sp...

Možná je to špatný pohled, ale dívám se na to tak, že jedním z nejdůležitějších faktorů, je rovnováha. Člověk, přesněji řečeno lidstvo, udělalo vše proto, aby se přírodě vzdálilo tak, jak je to jen možné a tím vychýlilo pomyslné kyvadlo až na samou hranici amplitudy. Otázkou již možná není, jak daleko to kyvadlo ještě dokážeme my lidé násilím vychýlit v náš prospěch, ale jak prudce a jak daleko se pak vychýlí v náš neprospěch, než se nakonec vše vrátí do rovnovážného stavu.

Co se svinstva týká, tak to největší dělají právě elity a jejich megakorporace vyrábějící šmejdy a produkující miliony tun jedů každou hodinu ne proto, aby ostatním usnadnily život, ale aby získaly ještě ty poslední zbytky kapitálu, který mezi tím „běžným pracujícím dobytkem“ ještě zůstal. Pochybuji, že by učitelé, lékaři, nebo třeba soustružníci, elektrikáři, stolaři, či zemědělci vysávali surovinové zdroje do maxima. Přitom to budou právě oni, kdo bude následně chcípat při katastrofách, ať již uměle, či samotnou přírodou vytvořených.

267139

19.04.2012 20:31

Kanadští mlátiči tuleňů zmasakrují 400,000 tuleních mláďat

RE: Článek je histerický a jednostranný

L.C. 90.?.?.?

Ano, elity rozhodují. Na tom se shodneme, na tom ostatním nikoli, protože já k tomu dodávám, že elity vychovávají. To je alfa a omega bídy současné společnosti.
Ostatní nemíním komentovat, nevidím v tom smysl.

267271

20.05.2012 18:34

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

L.C. 90.?.?.?

Možná to kravina není, ale jen nenápadná příprava na další rádoby holocosi, co už jsme tady párkrát měli. Dokonce i numero by bylo stejné. Asi, aby si to vyvolení do budoucna nepletli a nemuseli si těch cifer pamatovat více.

269311

09.10.2012 20:50

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

L.C. 90.?.?.?

Pane Kysučane, já bych Vás také poprosil o bližší info. Toto mě zajímá. Děkuji.

276848

13.10.2012 04:25

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

L.C. 90.?.?.?

Děkuji pane Kysučane, mám ale stejný dotaz jako pan exDIAs. Navíc se přiznám, že jsem trochu uvězněný v intencích rozporu dobro versus zlo. VM jsem ve svém pohledu chápal jako absolutní dobro a vámi definovaného GP jako absolutní zlo. Boha a Satana, použil-li bych náboženskou rétoriku. Takto si ale nejsem jistý, zda-li v tomto schématu vůbec existuje něco jako dobro a zlo, protože pokud je pravda, že VM jistým způsobem delegoval GP k tomu, aby vládnul světu, zhaslo mi prakticky i to poslední světélko naděje. GP, jak jej totiž v tomto kontextu chápu, dělá absolutně vše proto, aby člověk jako jedinec téměř neměl naprosto žádnou naději dosáhnout jakéhokoli myšlenkového vývojového posunu. Je to dle všeho totiž on, respektive ti, kdo mu slouží, kdo do světa neustále hrne šum, kterým prakticky nelze proniknout. GP vytváří náboženské kulty, dezinformace, lži, falešnou kulturu, likviduje funkční vzdělávací systémy a prakticky pošlapává veškeré pozitivní hodnoty. K tomu z většiny lidí vytvořil skutečné otroky, kteří prakticky ani nemají příliš času a ani sil na to, aby jakkoli ještě duchovně rostli. Tady pro evoluci zkrátka není téměř žádný prostor, na rozdíl od degenerace, která v tomto boji zcela převládá. Není příliš mnoho možností, aby z takového prostředí vzešel někdo, kdo dosáhne vyšší úrovně, a i když se mu to náhodou podaří, narazí v takové hierarchii právě nejdříve na GP. Co se stane, nebude-li s GP v myšlenkovém souladu? Nepochybně bude takový jedinec jako nebezpečný objekt, chyba v ustanoveném pořádku, zničen.

277042

Pane Editore, můj názor je ten, že se mýlíte přinejmenším v jedné věci. Umělci nikdy nebyli ani solí, ani duší tohoto národa. Tzv. umělci byli vždy jen komedianti, kteří maximálně bavili tu sůl i duši národa, když se trmáceli v kočovných společnostech od města k městu. Tehdy byli lidé dost inteligentní na to, aby se při představení dokázali pobavit, odreagovat a hlavně poté, jít si opět po své práci. Možná jim ještě čas od času zvalchovat hřbet, když to s tou svou hranou komedií trochu přehnali. Nechtěli se v nich však vidět a podobat se jim. To je problém současné společnosti, která navíc zničila morálku i ctnosti a nahradila je jejich pravými opaky tvrdíce o nich, že právě ony jsou těmito ctnostmi, kterých je třeba dosáhnout. Lidé přestali myslet, přestali chápat.
Opravdu moc rád bych se mýlil, ale vážně se bojím, že český národ touto volbou vykročil na poslední část cesty, která povede k jeho neodkladnému a konečnému zániku.

282717

18.01.2013 20:02

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: No a vůbec nejlepší je udělat vlastizrádce rovnou prezidentem.....

L.C. 90.?.?.?

Souhlasím až na jednu věc. Schwarzenberg pro nás nebyl, není a nikdy nebude vlastizrádce a to jednoduše proto, že Čechy jeho vlastí nikdy nebyly. Je to v podstatě stejné, jako označit za vlastizrádce třeba takového R. Heydricha. Ten ovšem na rozdíl od té rakouské zdegenerované kreatury alespoň věděl, že český pracující dobytek musí dostat alespoň nažrat.

282733

Já se bojím, že dnes nás toho již moc nespojuje. Je to ve své podstatě mnohem horší. Nejzákladnější a nejpevnější organizační jednotka společnosti by měla být rodina, která je dnes ovšem prakticky zničena. Většina lidí si neváží ani vlastních rodičů, protože se navzájem proti sobě štvou mezi sebou. Jak by potom mohli chápat takové pojmy jako je vlast, nebo národ. To je jeden problém. Druhý problém je školství, které místo toho, aby toho malého občana trochu vedlo, cpe mu do hlavy spousty svinstva, které dělají pouze škodu. Média jsou další hřebíček do rakve. Za komunistů jsme si dělali srandu i z té jejich průhledné televizní propagandy. Jenže to mělo něco do sebe, protože tam byla spousta kladných postav (byť někdy přehnaně kladných) a ty negativní jsme tak nějak chtíc nechtíc museli odsoudit, protože nám bylo jasné, že takové chování je špatné. Dnešní seriálová a filmová produkce je naprostá katastrofa. Většina postav jsou téměř amorální a čistokrevní psychopati. O takových jako je Viewegh už ani nemluvím, protože ti ve svých „románech“ prakticky jen chrchlou ty své zvratky a poukazují na to, co je na českém národě špatné. Další věc je, že kupříkladu v jeho románech neexistují rozumné mužské vzory, což také není rozhodně správné.
My jako národ máme bohatou historii, dokázali jsme se rvát a přežít, když ostatní padli. Máme za sebou boj, který trval od Sámovy říše nějakých čtrnáct set let a to není něco, na co bychom měli zapomínat. Paradoxně velice krásně popsal Čechy Franz Werfel ve své stati „Co Češi dali Evropě“. To je text, ve kterém je silný vlastenecký náboj. Je paradoxem, že to napsal zrovna německy píšící židovský spisovatel, ale konečně to také vypovídá o mnohém. Mám kamarády, kteří jsou původem cizinci a majíce české občanství jsou dnes většími vlastenci, než většina původních Čechů.
Největší problém vidím v tom, že podle mého není možné proniknout tou téměř naprosto dokonalou propagandou, ve které jsme topeni a která začala již velice dávno. Nikdy však nebyla natolik zdrcující a sofistikovaná jako v posledních třiadvaceti letech a která je ve své podobě horší, než období počátku druhé světové války, kdy nás okupovali Němci. Sice nás obsadili, ale tu vlast a národ nám z našich srdcí nevzali. Dnes nám vzali již opravdu vše. A já opravdu nevím, jak mám těm lidem, kteří jsou již tak vykořenění, že to vše nechápou, něco vysvětlovat. Sám jsem unavený k smrti z toho, co vše kolem sebe vidím.

282772

01.07.2013 20:16

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Ucho džbánu visí na střípku.

L.C. 90.?.?.?

Já bych řekl, že držitelů zbraní, je tak do 300 tisíc. Když to vezmu, že skutečně rovnou páteř by si zachovalo tak 5% z nich, vyjde mi tak 15 tisíc mužů. Na jednu stranu je to relativně dost. Počítám-li správně, tak cca jedna divize. Problém bych viděl spíše v tom, že než dojde na nějaký konflikt, mohou být již všichni držitelé dávno pěkně v poklidu odzbrojeni. Stačí si vzpomenout na stav legislativní nouze, který jsme tu měli předloni, či loni, či kdy si ta vládní sebranka zrovna potřebovala odhlásit nějakou prasárnu a uvědomíme si, že výjimečný stav může být vyhlášen klidně příští neděli a v ten moment může začít konfiskace. Klidně třeba nejdříve jen v severních Čechách, aby se to nezačalo mlít všude. Zastanou se ostatní držitelé svých kolegů ze severu? Postaví se za ně někdo mimo LEXu a i ten se bude stnažit pouze o legislativní a zákonné řešení? Jsme v NATO. Jaký je problém povolat si na pomoc proti českému pracujícímu dobytku speciály třeba z Německa, nebo z Francie. Ti si servítky moc brát nebudou.

15 000 mužů je dost. A .308ka je dobrá ráže a to vím, protože jednu (mj.) také vlastním. Jenže proti Panduru toho moc nezmůže. Jistě, osobně bych měl nějaký ten tip, jak poměrně levně vyřadit z provozu i ten Pandur. Jenže už tak nějak netuším, jak vyřadit třeba ten RQ-9 Reaper se střelami Hellfire s termobarickou hlavicí. A těch 15 000 mužů není zase tak dokonale organizovaných, jako třeba Francouzská cizinecká legie.

292510

01.07.2013 20:24

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Ucho džbánu visí na střípku.

L.C. 90.?.?.?

Já vím, jenže představa, že Češi budou střílet na Čechy ve mně vyvolává určitou nepříjemnou pachuť. Spousta těch, kteří by pak zbytečně stáli proti sobě by mohli být dobrými chlapy. Raději bych přišel na to, jak je přesvědčit, kde se vlastně schovává ten skutečný nepřítel a podat si toho šmejda, či přesněji řečeno ty šmejdy spojenými silami, či jak by řekl latiník "viribus unitis".
Ušetřila by se tak spousta techniky, střeliva a lidského zdraví a celkový účet by byl předložen přesně těm zodpovědným.

292512

23.05.2014 22:21

Otevřený dopis předsedovi Poslanecké sněmovny: Odvolejte Karla Schwarzenberga

RE: Schwarzenberg je především dlouholetý agent CIA.

L.C. 90.?.?.?

Pane Satanisto, já se obávám, že se mýlíte. Znám několik případů, některé dokonce i z naší malé vesničky, kdy jednoznačný konfident a udavač Gestapa na přelomu války šikovně převlékl kabát a začal zvesela udávat pro STB. Jeho synáček, za minulého režimu místopředseda národního výboru je dnes místopředsedou obecního úřadu. A starosta, dnes tvrdý kapitalista, je jen tak mimochodem bývalý lidový milicionář a kovaný komunista.
Ti lidi, co po válce dost často končili v lágrech a umírali při různých raziích, většinou byli jen ti, kteří věděli o minulosti tady těchto zmetků.
Je to skutečně tak a ještě mnohem horší, než by se mohlo zdát. Je to zkrátka v rodinách. Dědek udával RU tajné policii, fotr gestapu, synek STB a vnuk donáší BIS. Furt stejný xindl. A ten, kdo si to nakonec odnese, je zase jen ten běžný pracující dobytek.

Jeden z mála, kdo v tomto kontextu skončil jakžtakž spravedlivě, byl dnes tak chválený prevít Rašín (mimochodem naprosto stejný šmejd jako náš Kalousek), který koupil kulku do páteře a chcípal pak na to skoro šest týdnů ve špitále. Ne, že by mu to pomohlo přijít na to, jaký to byl zmetek, ale alespoň si ten odchod trochu užil. Bohužel dnes se již další Josefové Šoupalové nerodí.

310559

14.08.2014 20:53

Odmítněme zpěv války!

RE: Podivuhodna zprava z ruskych zdroju, jez mozna pomuzou vice k nahlednuti do problemu

L.C. 90.?.?.?

Mám radost z těch českých dobrovolníků. Jak to vypadá, tak z českého lva se ještě tak docela nestal pejsek na řetězu a neslintá a nečeká na odměnu od vítězů, jak zpívá Dan Landa.

315435

Děkuji za opravu. Musím se přiznat, že mé znalosti v této oblasti nejsou zase až tak přesné a v chemii spíše bídné. Ta Spolana se mi tam motala, ale nebyl jsem si - na rozdíl od té Draslovky - jistý, tak jsem to tam nepsal. V podstatě jediná další věc, kterou o Agent Orange vím, že se na jeho výrobě a dodávkách pro US letectvo podílela jistá, dnes poměrně známá firma, která nás dnes zásobuje herbicidy a geneticky modifikovanými plodinami.
O účincích Agent Orange na faunu i flóru a stejně tak lidskou populaci Vietnamu jsem četl kdysi dávno a vůbec mi z toho nebylo dobře. Když se ovšem zamyslím nad Roundupem a GMO, nejsem si jistý, jestli nakonec nedělají soudruzi z Monsanta stále to samé, i když nabarvené trošku jinak a jen v naředěnější formě.

329782

16.04.2015 18:46

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

L.C. 90.?.?.?

S natolik slabou psychologií zde, obávám se, skutečně nepochodíte. Označovat za sraba někoho, kdo odmítá, ve jménu Bůh ví dnes snad koho, válčit ve válce, která nemá absolutně žádný smysl a důvod, je opravdu velmi, ale velmi bídný argument.

Další věc. Nechat se naverbovat do armády, která během jediného století 5x změnila stranu a jejíž velitelé mění své „spojence“ a „přátele“ jako kabáty, která se účastní konfliktů, kde nemá absolutně co dělat, by bylo vskutku projevem velmi silného měknutí mozku.

Nepůjdu bojovat za cizí zájmy, nepůjdu bojovat za něco, co je v přímém rozporu s mým smýšlením, pohledem na svět a jeho morálním hodnocením a co je v přímém rozporu s tím, co ještě zbylo z mé vlasti a mého kdysi hrdého národa.

A na závěr řeknu tohle. Mí předkové bojovali v obou světových válkách. Oni bojovali za svou skutečnou vlast ve válce první, za vlast a proti fašismu a nacismu ve válce druhé. Pokud si budu nucen vybrat stranu, půjdu v JEJICH šlépějích bojovat za stejné principy. To mi dnes celá slavná AČR nenabízí, nenabídne a nabídnout ani nemůže.

331287

05.06.2015 20:53

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

Řekl bych, že "jádro" to nebylo

L.C. 90.?.?.?

Davy Crockett nejmenší nukleární nálož, kterou vyráběly SSA. Síla je 20 tun TNT, účinky při výbuchu na povrchu:

Rádius ohnivé koule je 20 metrů (vše uvnitř přestane prakticky existovat). Dosah tlakové vlny s tlakem vyšším než je 20 liber na čtvereční palec je 60 metrů (kromě nejodolnějších železobetonových staveb, které jsou velmi těžce poškozeny, je vše zničeno). Tepelná vlna, kde zasažení utrpí ve 100% případů popáleniny třetího stupně zasáhne do vzdálenosti 140 metrů a stejnou oblast zasáhne tlaková vlna o síle 5 liber na čtvereční palec (běžné obytné domy jsou zničeny, či těžce poškozeny). Oblast zasažena radiací o dávce 500 rem je 430 metrů (50-90% úmrtnost pro všechny, kterým nebude poskytnuta okamžitá lékařská pomoc; umírání trvá od několika hodin do několika týdnů). Oblast radioaktivního spadu se bude různit dle síly větru a celkové geografické polohy a způsobí další úmrtí a těžká zranění z ozáření (obecně se dá říci, že čím blíže povrchu, tím vyšší bude hodnota jaderného spadu).

Velice pěkně je to zpracováno v následujícím odkazu:

http://nuclearsecrecy.com/nukemap/

Můžete si tam zadat třeba vlastní město a hrát si se silou. Podle mého na videu bude nějaký typ "ničitele bunkrů" s termobarickou hlavicí (GBU-15, GBU-24, AGM-130). Ta exploze je zkrátka příliš pomalá, příliš studená a příliš malá a to i kdyby došlo k výbuchu nukleární nálože pod zemí.

334130

02.07.2015 21:10

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: .........

L.C. 90.?.?.?

Viďte? Také si říkám, copak to tady máme za internetové hrdiny. Třeba se ale pleteme a onen chrabrý přispěvatel píše přes satelitní spojení ze zákopu v Donbasu zatímco mu nad hlavou sviští salvy z GRADů [velký smích] . Pokud ne, má jistě příležitost, protože „úkáčka“ bojovat nebudou, tak budou potřebovat zahraniční žoldáky. Takže se náš trol může přihlásit, vyfasovat AK-74 a nechat se shodit z letadla v oblasti Donbas. Tak těžký frajer to zvládne i bez padáku [mrknutí jedním okem] .

Mimochodem všímáte si, jak čím dále od "revoluce" tím více protikomunistických odbojářů máme? Za režimu tady bylo ticho po pěšině a najednou bojoval každý. Jen jestli to nebude jak ti, které znám. Dědek udával Gestapu, fotr STB a synáček práská zvesela BISce.

335921

17.07.2016 10:11

Mnichovská dohoda 2016

Největší průser poslední doby

L.C. 90.?.?.?

Jestli se tomu nebudeme bránit, tak dopadneme špatně, protože z toho kouká další "endlösung der tschechischen frage". Ostatně Němci pokukují po "své" české kotlině již nějakých 1400 let.

S kreaturou a kolaborantem Sobotkou by se jim to mohlo podařit i bez výstřelu.

350532

09.10.2016 20:50

Dopis vojáka ze Sýrie

Za tento dopis jsem rád, ale i nerad.

L.C. 90.?.?.?

Je dobře, že si můžeme přečíst, jak to tam vypadá. A držet autorovi palce a přízeň všech dobrých Bohů, kteří sledují, ať ho nakonec nezabije nějaká "přátelská palba" démon-kratických sil. Ať přežije ve zdraví, aby přežil i pro svou pro Vlast, která jej bude potřebovat.

Obávám se ale o něj, protože je zřejmé, že teď po něm půjdou. Spousta z těch, co po něm půjdou, bude i z jeho vlasti, protože si dovolil napsat pravdu, protože si dovolil postavit se zlu, které doposud nemělo obdoby. Jeho nejzavilejšími nepřáteli budou i ti, kteří by měli bránit vlast, ze které sám pochází, ale kteří ji nejvíce zrazují a zabíjejí. A to je nejděsivější.

Přál bych být silným dost, protože bych tam měl být také. Protože když budeme stále jen mlčet a utíkat, vezmou nám i to málo, co máme.

Bohové Tě provázej vojáku.

352504

05.01.2017 22:17

Rasismus? Hm...

RE: Nebojte se :)

L.C. 90.?.?.?

Ani ne tak prázdné, jako lhostejné. A možná ještě tvrdě kalkulující, jak psal kolega Sugar. To je ještě horší.

A jsou náročné. Kdysi je dokázala potěšit kytice květin, milostný dopis, či báseň psaná od srdce. Dnes nejlépe funguje, když sedíte v Porsche Cayenne.

354663

07.01.2017 19:14

Rasismus? Hm...

RE: Rasizmus? a toto není rasismus?

L.C. 90.?.?.?

Nic proti, jsou tam opravdu nádherné kousky. Pokud ale projde ten nesmysl s EK, tak víte kolik bude mezi lidmi sice kdysi registrovaných, ovšem nyní "ztracených a ukradených" moderních zbraní?

Za cenu jedné z těch perkusních pušek dnes sežene 2 nové Glocky, nebo jednu moderní útočnou pušku typu AR, AUG a několik typu AK, SA vz. 58 apod.

354728

08.01.2017 01:06

Rasismus? Hm...

RE: Rasizmus? a toto není rasismus?

L.C. 90.?.?.?

To zcela jistě. Nicméně se jistě shodneme na tom, že je třeba mít setsakra natrénováno, až to, čeho bude kolem dost, dostanete do ruky.

354749

24.01.2017 19:21

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Neznam konkretni misto,

L.C. 90.?.?.?

Abych řekl pravdu, tak já jsem v tomto dost utopista. Rád bych svět, ve kterém by každý slušný člověk měl na slunci trošku svého místa. Jenže k tomu by bylo třeba dospět ne jen tak z ničeho, ale výchovou a dlouhodobým působením a rozhodně i značným přispěním právě těch top-managerů.

Ve skutečnosti se obávám, že ten manager moci vyzkouší cokoli z bodů 1 až 4 a to i za cenu vlastního zničení a to dokonce ne proto, aby udržel alespoň zdání státu quo, ale aby urval to sluníčko jen pro sebe a znemožnil ostatním se na něj jen podívat. A i když mám někdy dojem, že lidé se určitým způsobem růst snaží i přes to, že jim někdo neustále dupe na krk, mám obavy, jestli jim to bude dovoleno do úrovně, která by stála za to.

355334

Já dočetl jen k tomu, že Rusko nemá zaobzorové rady a dál jsem nepokračoval, protože pokud autor vypustí hned ze startu takový blábol, tak zkrátka nemá cenu pokračovat.

358124

05.06.2017 20:22

Jako štvaná zvěř...

Asi s tím začnu

L.C. 90.?.?.?

Víte, co je největší psina? V životě jsem nekouřil. Nikdy mi to nic neříkalo a nijak mi to nechutnalo. Teď mám vážně sto chutí začít. Na doutníky,nebo na dýmku bych si, myslím, i zvykl.

Vymakaní borci, no fuj. Dle odkazu z novinek to je jeden psycholog a profesor lingvistiky vedle druhého [mrknutí jedním okem].

358212

04.02.2018 08:15

Století urážek českého národa

Nikoli sto let, ale téměř 14 století

L.C. 90.?.?.?

Ono to není jen jedno století. V Čechách nebyl klid vlastně nikdy. Naposledy u nás bylo jakžtakž volně za Jiříka z Poděbrad. Sice jsme byli v klatbě, ale mám dojem, že ani to nikoho nijak zvlášť s odpuštěním nesralo. Potom ještě za Jagellonců, byť to byli slabší panovníci. A pak šmitec. Přišli Habsburkové a skončila legrace, protože kdokoli zvedl hlavu, šel rovnou na špalek. A to bude od roku 1526 již brzy nějakých 500 let. Jistě, občas byly období volnější a občas vyloženě nám přející, ale nakonec to vždy skončilo tak nějak podobně.

V tomto směru napsal naprosto dokonalou stať s názvem „Co Češi dali Evropě“ Franz Werfel.

http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/co-Cesi-dal...

362293

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
222 607,63 Kč

Poslední aktualizace: 22.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?