Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 3 různá jména: hor, Maut, timm.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.12.2011 13:12

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl

Maut 213.?.?.?

Jako aristokrat určitě víte, že dědek Brzezinski je šéfideologem Trilaterální komise a autorem "Grand Chessboard", podle kterého to dnes jede. Dejte si dalšího jointa, a pěkný trip v iluzích a nesmyslech.

258611

02.01.2012 01:37

PF 2012 upírů a banksterů

RE: Banksteři dostanou nakládačku

Maut 213.?.?.?

Ne, ctihodný Aristokrate. Koncovku cyklu chazarských dějin přece znáte, je toho plná historie. Odpovězte si sám. A tahle "hra", podle té historie, vůbec hrou není. Zvláště pro ty neelitní kousky na ulici.
Nakládačku nedostanou banksteři (vlastní už vše, co bude mít hodnotu i po nájezdu jezdců Apokalypsy), ale ulice. Dříve než se naděje. Pákování (leverage) ECB překročilo úroveň 1 ku 300. Těm, kterým to něco říká, nemusím nic dodávat, ostatním doporučuji včasnou rezervaci květin a pohřebních věnců, až pojede příští loď k Děčínu bude v zahradnictvích nával štkajících bezmozků.

260003

19.01.2012 20:48

Rok 2012 – Kdo uteče, vyhraje

Nikdo neuteče, není kam

maut 213.?.?.?

a) Poklona autorovi, se selským rozumem se člověk v protektorátních médiích moc nesetkává.

b) jsme v háji - důvěra, na které stojí nejen banksterský business, ale jakákoli směna, je v háji, zamrzají toky peněz. Jako před Lehmanem. Co je podstatnější - došel kolaterál na pokračování téhle hry "extend and pretend". Deriváty, to neviditelné kasíno, už přes USD 650 bilionů, jsou zbraní hromadného ničení - pokud se to nesesype totálně, sázkaři utrpí 80-90% ztráty. Leverage/pákování too-big-to-fail R+R bank je 1ku 25 až 1ku80. Pokles ceny akcií o 2,5-1,2 procent maže základní kapitál pilířů světového finančního systému. Všichni nahoře ví, že druhá noha deprese je tady, a hra s papírovými nesplnitelnými sliby je u konce. Všichni chápou, že tohle je globální Výmar s podobnými sociálně-politickými důsledky. Lži a iluze nahradily hnusnou realitu. Všude se válejí hromady spekutantských prachů-a není za ně co cenného koupit. Vše, co bude mít hodnotu i v rkizi a po ní, už skoupili za bezcenné papírky bohem vyvolení a neprodají. Ostatní si ten papír mohou přehazovat vidlema, aby se nezapařily, než chytnou. Tak nějak po pekingsku.

c) je to umělá politická, morální a systémová krize z cílem vytvořit revoluční situaci pro to, aby zoufalci sežrali návnadu s názvem NWO (dluhové, politické i rasové otroctví těch 99%) za pomoci všech existujících ifnančních zbraní hromadného ničení ... a zmonopolizovaných globálních médií. Na debilitu těch ve FED and Co. nevěřím, je to řízená destrukce systému a největších nepřátel NWO v historii - národů USA, Německa a Ruska.

c) co je nejhorší je, že nás boží elity připravily o jakýkoli záchranný plán B, tedy i o možnost nějaký plán B vůbec mít. I nemocnice, drůběžárny, všude, kde jde o lidský či zvířecí život, projektanti nezapomenou na back-up, náhradní zdroj, zálohu pro případ havárie. Čechům v jejich zemi nenechala pátá kolona ani jednu státní banku, takže nás odsoudili k tomu, platit z našich daní bankroty cizích bank z našich daní (raději by spáchali sepuku, než by pánům od červeného štítu sáhly na majetek). A ani ta ČNB nám neslouží. A zlatý poklad máme asi jako Srí Lanka (12,5t)díky tomu, aby vyvolení mohli manipulovat cenou zlata (teploměru globální ekonomiky) na LMBM a Comexu, a pak je fyzicky předisponovat do trezoru současné Zlaté hordy.

NO WAY OUT. Bude rána, audit, a Kondratějevova zima po desítky let. Pár ztracených generací, co se děsně naserou, až jim někdo vysvětlí, kdo, jak, s kým a proč to došlo tak daleko, a proč nikdo u moci tomu ani nechtěl zabránit, a kde bylo jeho svědomí a duální morálka,když se na té eugenické prasárně za pár šekelů účastnil.

261376

27.01.2012 01:35

Jak to vidí Marie v Sýrii

RE: lékař z Homsu

timm 213.?.?.?

Lékaři, první dvě věty provokační brnkání na svědomí sv. Daly-nevěděla-komu, přičemž chybí zásadní informace, že Vám to rozsakroval sám Asád, příp. jeho brácha. Též rádoby politický analfabetismus absentující od toho, kdo od Saudů a z Kuvajtu dovezený nájemný bordel v Sýrii organizuje, financuje, komu slouží a kdo je přirozeným cílem odplaty těch, co v Sýrii krvácejí kvůli sionistickému snu Velké země mezi Nilem a Eufratem. Jestli ten soumrak kulturnosti etc. nevidíte v místním protektorátu, Unii 12 kmenů či USraeli, je to na slepeckou hůl. Význam poslední věty mi uniká, neb nasraný už je doslova celý svět, kromě "doktora z Homsu", co zřejmě žije ve sklepním inkubátoru zn. BB.

261714

01.02.2012 13:37

Evropská válka s Íránem

RE: Ammar Otman

Maut 213.?.?.?

Ohledně té ropy jsem silný skeptik, s největší pravděpodobností jde o blábol. Ale nikdy neříkej nikdy. Co ale vím pozitivně a z první (vlastní)ruky, že máme na Kladensku/Slánsku a a od Ostravy po cca Zlín klasicky netěžitelná ložiska černého uhlí s vysokým obsahem metanu-důlních plynů, které by mohly krýt domácí spotřebu plynu na cca 200 let. Ale všechny vlády protektorátu i ekologové se tomu zuby-nehty brání již od roku 1992, kdy proběhla první jednání se zahraničními investory. Svým způsobem je stupidita, lokajství a neschopnost místních servisních elit, v daném případě, požehnáním pro naše potomky.

262123

06.02.2012 18:21

Hodnocení hrozeb pro vojenskou bezpečnost Ruska

Co dělali doteď ? Spali ?

Maut 213.?.?.?

Z hlediska obranyschopnosti RF příliš akademicky nekonkrétní, nekoncepční, krátkozraké a příliš pozdě. Cochcárna za x let, ale na současné hrozby zřejmě chybí adekvátní prostředky, ne-li motivace vládců.
Hodnocením vnitřních hrozeb se, evidentně, nikdo nezabývá. Restrukturizace armády RF dle vzoru NATO, nákupy techniky od potencionálních útočníků při známé schopnosti ruského zbrojního průmyslu vyvíjet, event. okopírovat možné až nemožné smrdí korupcí a snahou podkopat vlastní VPK a vytvořit závislost na ochotě a vůli potencionálního protivníka dodávat zbraňové systémy, udržovat opravárenskou bázi a dodávat náhradní díly. Prostě smrdí to korupcí a hmotnou zainteresovaností elit, jako u nás. Jako bývalé hadici mi dovoz německé a italské pancéřové techniky do Ruska připadá šílený. Totéž izraelské bezpilotníky do domova Suchoje.

262720

15.02.2012 23:56

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Maut 213.?.?.?

Jsem rád, že se tu, mezi bezmozky chicagské školy, projevil i někdo, kdo má nastudovány dějiny monetárního systému. Fyzické zlato jsou peníze a zbytek je papírový shit v kasínu provozovaném tiskárnou oblíbených obrázků, o kterých jsou lidé přesvědčováni, že mají jinou intristickou hodnotu než cenu papíru a barev. Když se po Výmaru/zavedení rettenmarky honily po ulicích závěje bankovek s tolika nulami, že už se nevešly na papír, když se pro chleba běželo z fabriky přímo do obchodu s dvoukolákem plným bankovek, aby se mezitím nezdvihla cena o 50% - měli lidé jinou perspektivu než dnes. A fabriku kupovali vyvolení od Němců na huntě za pár zlatem krytých dolarů či liber. Dnes máme globální Výmar a zase se bude topit balíkama bezcenných peněz. Akorát už není měna, kterou by krach USD nepotopil. Jsou jich, z rozhodnutí pánů světa podporovaného pistolí u hlavy, plné devizové "rezervy" většiny světa. proto cetrální banky BRIC akumulují fyzické zlato "hands over fidts". Když končí měnové systémy, končí též ztrátou důvěry v koupěschopnost měny, v jejich směnnou hodnotu. Obnova důvěry a restart není možný bez obnovení důvěry v prostředek směny. Zlato, ropa, plyn, uran, ale i jiné komodity budou, alespoň na začátku novou měnu krýt. nejde to jinak. Je to historická role zlata, kterou ti, co prodávají mantru "reliktu minulosti" a přitom vlastní a v Izraeli skladují přes 60% v historii vytěženého zlata (above ground gold-nezahrnuté v oficiálních statistikách), střeží jako nejcennější utajovaný kapitál, který sehraje svoji roli po big-bangu, kdy padne opona tohohle podvodného tyátru. Zlato je jediný nezávislý a objektivní teploměr ekonomika. Aby ten teploměr kapitalismu nefungoval, vytrvořila reaganova administrativa již na počátku 80. let President´s Working Group on Free Markets, která provozuje pro Wall Street, pod krytím US vlády a za peníze daňových poplatníků celého světa systém suprese, vytváření falešně nízké ceny papírového zlata komplexním systémem manipulací za využití shortování, ETF, koordinovaných intervencí hedgových fondů i mediální desinformace, tdy kromě jiného. AŤ dělají, co dělají,trend je jasný. Za velké peníze, čím dál tím menší a kratší efekt v supsesi ceny zlata. Nominální diference v ceně mezi papírovou uncí a fyzickou uncí překročila nedávno 25% na COMEXU, cena papírového zlata z roku 1980 upravená o oficiální inflaci by měla být kolem USD 7800,- za unci, ALE při vzetí v úvahu, že reálná inflace (dle metodiky z 80. let, před inovacemi FED a výkaznictví) je cca třikrát vyšší než "oficiální", jsme někde kolem USD 18000 za unci. Ano, zlato (a stříbro) je jediným prvkem v monetárním systému, který nenese "counterparty risk". Nenese úrok, ale po 5 letech negativních reálných úrokových měr v celém světě, kdo by se bál 20-25% "zhodnocení" ročně při cca 10,5% reálné infla...

Automaticky kráceno

263378

16.02.2012 00:00

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Jediný problém,i zlato se pohybuje v kurzu a kurz není ničím zajištěn.

Maut 213.?.?.?

dokončení :
Ano, zlato (a stříbro) je jediným prvkem v monetárním systému, který nenese "counterparty risk". Nenese úrok, ale po 5 letech negativních reálných úrokových měr v celém světě, kdo by se bál 20-25% "zhodnocení" ročně při cca 10,5% reálné inflace? Pro méně chápavé : zlato má relativně stabilní hodnotu po celou historii, ostatně to dokazuje, přes všechny manipulace, vývoj kupní síly jedné unce v roce 1913 a dnes. Vývoj parity zlato/měna není ve skutečnosti kolísáním hodnoty zlata, ale mírou devalvace FIAT měn.

263379

16.02.2012 00:42

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Muj deda mel pravdu

Maut 213.?.?.?

Váš děda měl pravdu, žil na vesnici a měl asi pole a zahradu. Ale nežije 90%, možná více lidí v městech, bez vlastního pole?
Spořit na horší časy či důchod zlato pokládá obět banksterských akademiků za zhovadilost, zdatně popíraje historickou zkušenost. Nicméně, spousta idiotů si spoří u investičních a důchodových či jiných fondů v zhovadilém přesvědčení, že jim tyto fondy vydělají na budoucí blahobyt. Věří tzv. pojišťovací matematice a multiplikátoru. Věří a nemyslí. Shadowstats.com - John Williams dělá pro myslící lidi neskutečnou práci. Publikuje údaje o vývoji americké ekonomiky dle metodiky z počátku 80. let, kdy se celosvětově začalo švindlovat, pardon politicky-korektně upravovat statistiky, aby ten průser euroatlantické civilizace nelezl na oči. Dnešní oficiální statistiky inflace si, bratru, vynásobte 3 a jste v reálu. A pak si od publikovaného GDP odečtěte, aktuálně cca 10,5% a zjistíte, že cca od 1981 reálný GDP každý rok klesá a dluhy narůstají adekvátně. Z osobního hlediska si vemte výnosy vašich fondů, odečtěte těch cca 10%. zamyslete se nad pojišťovací matematikou a teorií multiplikace, a zjistíte, že Vaše představa o zajištěné budoucnosti je v prdeli. Fondy by musely mít průměrně výnos přes 10%, aby kupní síla Vašich peněz v cizích rukách neklesala. Vzhledem k tomu, že ze zákona nebo z vlastní bezpečnosti většinu zdrojů cpou od nízkovýnosových obligací - je to no way out. To by musely spekulovat s vysokou mírou rizika nebo jet v drogách. Tak co, kdo je větší idiot - ten co investuje do reálných hodnot (vč. zlata) nebo do nesplnitelných papírových slibů (vč. FIAT měn)?
Každý je svého osudu strůjcem a obětí vlastní blbosti. Ano, zlato nikdo nejí, ale jako záruku za úvěr (v budoucnosti i v dosud neexistující měně) ho vezme každý.

263386

16.02.2012 01:12

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: položme si otázku, proč po (deseti)tisíce let bylo zlato univerzálně přijatým základem směnného systému hodnot ?

Maut 213.?.?.?

Příteli, velký omyl a velká pravda v jednom příspěvku.
a) ČLR, Rusko, Indie, Brazílie, Arabáci akumulují zlato jako zběsilí, berou vše, co není "přivařené". Proč? protože myslí dopředu a ne na kvartální výsledovku max.. Měnu prostě musíte vybavit důvěrou. Po tisíce let to bylo zlato a stříbro, v poslední době ropa a jiné strategické surovina-cizí letadlová loď je sice skvělý argument, ale i námořníci musí žrát.
b) pokud Vás nenakoplo sdělení, že Rusové, Japonci, Číňané a další utíkají z jařma povinného obchodování v USD a Indie je připravena platit Iránu za ropu zlatem-není Vám pomoci, protože vzpoura tu už je. A centrem je Irán ne pro jádro, ale proto, že skopl světovou měnu ze stolu.
c)jak Rosenfeld v 1933 administrativně zdvihl cenu unce zlata škrtem pera o cca 75% (faktická devalvace USD), může být cena admistrativně stanovena cena unce na 50tisíc USD (většiny lidí se to nedotkne), ale z měnového pohledu bude najednou zlata habaděj (nebavíme se o jeho využití v oběživu). Rothschildové mají 60% fyzického zlata v prackách, kdo jim v tom zabrání?
d) zlatý standard fungoval před 1. světovou válkou díky tomu, že zárověň fungoval nepeněžní obchod (mimo banky) na bázi směnek či "real bills". Vítězní Chazaři tento úvěrový nebankovní způsob plateb zrušili a tím podkopali i fungování zlatého standardu. Chtete-li se dobrat k zásadní podstatě - vygůglujte si machra nad machry - Antal Fekete - a bude Vám jasno. Naši předci byli mazanější než si my blbci myslíme. Že o něčem nevíme, neznamená, že to neexistuje.

263390

14.03.2012 00:33

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba VAZENY PANE PRO BOHA POCHPTE MISTNI EKONOMII !!!

Maut 213.?.?.?

Milá sedmdesátko, jste jednou z obětí košer statistik. Dle výsledků zpracovaných na základě metodik z 80. let (podívejte se sám u Wiliamse na www.shadowstats.com), kdy se ještě nepodvádělo, reálná data o výkonosti US ekonomiky vypadají následovně :
a) od roku 2008 "nerostlo" US GDP tempem lepším než -(mínus)2,6% ročně
b) reálná míra inflace v USA je 3 roky nad 10% (aktuálně 10,8%)
c) třetí rok po sobě je počet lidí bez práce nad 20% (aktiáůně 22,8%). Jen na dokreslení - nejhorší míra nezaměstnanosti v depresi 30. let činila v USA 27%.
A my - jsme na tom fajn, ne? V segmentu nad 50 let se nezaměstnanost v ČR blíží 40%.
Není nad to, dělat si závěry z pančovaných statistik. Někdy si říkám, že je USA zemí zázraků - oficiální inflace kolem 3,5% a jen loni vzrostly ceny potrvavin dle komodit o 25-40%.

265196

05.09.2012 01:26

Plánuje Amerika post-izraelský Střední východ?

Fanatička

hor 213.?.?.?

Jistý US Žid Friedman, konvertita ke křesťanství a publicista, to komentuje asi takto. "Nejnebezpečnějším a nejfanatičtějsím nástrojem judaismu a jeho politických derivátů je Židovka. Vraždí chladnokrevněji a bezohledněji než muž, a je nositelkou věčné nenávisti ke gojům."

274365

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkujeme za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 2

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,17 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
25,46 Kč
100 japonských jenů
22,10 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 070,78 Kč
1 unce stříbra
564,38 Kč
Bitcoin
314 722,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?