Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 31 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.12.2011 18:28

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Politická korektnost-duševní vězení

Oracle 178.?.?.?

Ten myšlienkový gulag zanikne v tej chvíli, keď ľudia prídu o svoju obživu ( "hladný" človek odmieta umrieť ticho- hlavne v našich končinách), vtedy jednak zistia, že ich prej€bali a zoberú úrady útokom-mnohý papaláši budú želať aby ich dav defenestroval, totiž rozzúrený dav je neobyčajne vynachádzavý, keď ide o lynč. [velký smích]
Kedy to bude? No vtedy keď zrúti finančný systém a naplno to prejaví.

Osobný názor na Havla?
Vzhľadom na to, že rozbil jeden dobrý štát, ožobráčil milióny a prakticky mi ukradol budúcnosť, len samé negatíva (na tomto mieste chcem podotknúť, že som sa snažil minimalizovať vulgarizmy, slušnosť mi zakazuje, aby som o tom mŕtvom zlodejovi, pijanovi a darmožráčovi napísal čokoľvek vulgárne). [cool]

259160

22.12.2011 00:12

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Politická korektnost-duševní vězení

Oracle 178.?.?.?

>Za slobodne Slovensko bojovali generacie Slovakov a v roku 1993
>sa stalo skutocnostou.....

...a potom sme sa stali vazalmi proto-fašistického super-štátu s názvom EU, s pričinením "vlastencov".

Tomu sa hovorí výhra. [oči v sloup]

Mimochodom v našich končinách vlastenec-politik je len v slove, keď príde na skutky, tak predajú národ/štát ja plný hrniec. [pláč] [bliji]

259213

25.12.2011 17:33

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Oracle 178.?.?.?

>Pravda a láska...je falošná ilúzia!

Dovolím si Vás upresniť, pravda a láska v podaní Václava Havla a spol. (či hociktorého súčasného a minulého politika) je klamstvo a ilúzia, inak súhlas.

Nestačí že V.H. predal sám seba, ale predal aj niekoľko národov a "my" sme pri tom cinkali ako ovce (aj mňa nadchli jeho sladké rečičky, spočiatku, potom som zistil že "káže vodu a pije víno", ale to bolo až keď som mal 18-či kedy som sa pripojil k tejto komunite), česť výnimkám.

259527

25.12.2011 23:55

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Oracle 178.?.?.?

Ten prezident ktorého citujete sa volal tuším Wilson-či kto podpísal zákon o FED.

Čo sa tíka pravdy, môj názor je na ňu toto: je ako skpaná ryba, vždy vypláva na povrch.

Čo sa týka 13. komnaty, také niečo nesledujem, nejako nevyžívam v nešťastí ostatných lebo viem, že "karma is bitch".

Čo sa týka protestov a generálnych štrajkov, pokiaľ neslúžia zájmom "elít" málokedy zmenia niečo, problém je že takéto hnutia sa infiltrujú a potom človeku sa zdá, že ako keby "niekto" hral so zápalkami počas suchého obdobia v Austrálskej buši.
Problém je to, že ten niekto neuvedomuje že vietor sa kedykoľvek môže zmeniť a sfúknuť naňho ten požiar revolúcií čo založil na vytvorenie NWO.

Niekto tu spomínal, že sociálny čas sa zrýchľuje a to je problém hlavne pre elity, totiž objavujú sa také procesy a tak rýchlo, ktoré predtým nemalo obdobu, ľudia si začali uvedomovať (vďaka "kríze" a záchrane bánk), že sú okrádaný a klamaní, a začali pátrať po príčinách a vďaka internetu ju aj nachádzajú a preto sa celá "revolučná" situácia sa obráti proti nim.

A na Vašu poslednú otázku odpoviem takto, čítať všetko v zrkadle. napríklad keď nejaký papaláš začne rečniť o slobode a demokracií tak má na mysli slobodu v okrádaní a demokratickú voľbu z 2 rovnakých ziel (ktoré sú financované rovnakými ľuďmi) na americký spôsob. [cool]

259545

26.12.2011 00:07

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Oracle 178.?.?.?

Mou, prosím link na ten obrázok.

(směrník je zde[smích]
http://www.eyetricks.com/

259546

26.12.2011 21:47

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Oracle 178.?.?.?

Aha, takže asi ste mali na mysli toto:
Level 1- zjavné veci- ako rubrika Ve zkratce tu na zvedavci- na tejto úrovni pracujú obyčajný ľudia (tí čo ešte rozmýšľajú) a plebs
Level 2- činnosť miestnych ekonomických a politických "elít", miestne slobodomurárske lóže a ich zákulisné ťahy
Level 3 -medzinárodné finančné a politické "elity"- Bilderberg a spol
Level 4 -vlastníci systému, tí čo ju vymysleli a riadia jej smerovanie, "elity" na leveli 2 a 3 nevedia a popierajú ich existenciu- keby priznali ich existenciu, tak by existencia "elít" na predchádzajúcich leveloch rozpadla a ich ego by to neznieslo. Podľa mňa ide o potomkov Egyptských kňazov-žrecov.

Čo bolo cieľom týchto ľudí? Primäť Boha aby zakročil.

259590

27.12.2011 10:31

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Oracle 178.?.?.?

Mou prvotný rozmach Číny má mal aj tienisté stránky, nie že by nechceli zaviesť Škandinávsky model a nerobili by preto niečo ale prvotný impulz bolo prvicovanie zo strany štátu.

To je vznikli rakovinové dediny kde tí chudáci spaľujú elektronický odpad (aby získali naspäť cenné suroviny) a pri horení toho odpadu vznikajú PCB, PAH, niektoré freóny a až na DDT všetky toxické organické látky (vyhľadajte si to). Doteraz s tým Čínska vláda nič nerobila, ale keď ten socializmus zavedú určite túto činnosť zatrhnú.

Problém je, že táto činnosť prejde niekam inam, žiaľ spaľovanie plastového odpadu je globálny problém kvôli charakteru vzniknutých toxických látok, a rád by som s tým aj pomohol žiaľ nemám ani peniaze ani kontakty len vôľu.

259633

27.12.2011 10:37

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: A proč se tenhle článek opakuje? [b]To tu už bylo 29.4.2011[/b]

Oracle 178.?.?.?

Nič nemazať, netreba nič presúvať a ušetríte si kopu driny.

259634

27.12.2011 20:43

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Oracle 178.?.?.?

Tak krásne ste napísali to, čo som mal na mysli v predchádzajúcom príspevku. [mrknutí jedním okem]

Inak správanie sa Číny ako štátu presne kopíruje správanie Krupsa/Bismarcka/Nemecka v 19. storočí, dôvod nie je v lidumilstve ale v strachu o svoj krk.

Krups bol priemyselník a tvrdý kapitalista ktorý vlastnil bane, železiarne a oceliarne ALE aby mu jeho robotníci nevstupovali do odborov a nerevoltovali tak im dal školy, domy/byty, sociálne, starobné a zdravotné poistenie, nehovoriac o obchodoch kde mohli nakupovať lacnejšie- podobne postupoval aj Baťa ale on sa vyštveral z nižších vrstiev, pravdepodobne nezabudol, že aké je to tam dole.
Tento systém Bismarck rozšíril na každého ne-roľníka a sľúbil im, že po 70-ke (priemerný vek dožitia u Nemcov bolo vtedy 72) mu dá dôchodok ak bude odvádzať štátu časť svojho príjmu, keď niekto nečerpal dôchodok alebo nedokázal čerpať (odstrčil kopytá), tak z toho systematicky modernizovali krajinu/štát- podobný sociálny systém prevzali ostatné škandinávske krajiny a dodnes im to funguje.
Prozaický dôvod sociálneho zmieru odštartoval sociálny štát, Mou predpokladám, že to viete. [cool]

259677

27.12.2011 22:47

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Oracle 178.?.?.?

Zmienené články som nečítal, žiaľ. Táto naša diskusia je dobrá na to, aby sme si doplnili informácie.
No v počiatku to začalo ako udržanie sociálneho zmieru, ale zrejme Bismark uvedomil aj to že "násilné" zdieľanie zdrojov (aka zdaňovanie a prerozdelenie) má pozitívny vplyv na nemeckú ekonomiku.
Jednoducho boli zdroje na plánovaný a systematický rozvoj infraštruktúry a priemyslu.

Pokým dobrý Albion, nuž financoval to zväčša zo súkroných investícií- netreba pripomínať, že Výcho- a Západoindická spoločnosť, ktorá pľundrovala svoje kolónie a ožobračovala domorodcov bola v súkromných rukách- neskôr ju predali Britskej korune, ale vtedy už ich biznis bol rozbehnutý na plno.
Pre slabších napoviem: mierim tam, že ekonomický vývoj Albionu (a JúESej) bolo postavené na otročine domácich (viď Dickensove romány a ako opisuje chudobu v Albionu) a na ožobračovaní a vysávaní kolónií.

Na margo Číňania cenia vedomosti (vo všeobecnosti aj aziati), tak jasné že by rovno okopírovali Európsky model.

259683

28.12.2011 11:50

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Oracle 178.?.?.?

Dickens čerpal z toho čo videl, zažil ako dieťa či počul ako anekdotu od niekoho, to znamená že autenticita jeho príbehov je síce minimálna, ale autenticita prostredia Anglicka v jeho dobách je značná.
On veľa urobil pre to, aby zlepšil život masy, len tým že poukázal na problémy.

Zdá sa, že história sa opakuje znova budeme musieť zažiť Dickensovu dobu. Ak zámery "elít" čiastočne podaria (až na tú masovú vraždu) tak, tu budeme mať zdebilizovaných, očipovaných, dlhových otrokov, ktorý majú mizerné zdravie a prakticky vlastnia len to čo majú na sebe.
Prečo mám ten pocit, že až na to očipovanie sa všetko splnilo? [oči v sloup] [zmaten]

Čo sa týka Vášho písomného prejavu, viem že chcete postaviť krivé zrkadlo súčasnému mainstreamu a malo-meštianstvu (viac menej sa to aj darí), ale mali by ste používať širšiu paletu náradí sarkazmu a irónie ako v súčasnosti.

259712

29.12.2011 21:30

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Zoufalství euro-emerické

Oracle 178.?.?.?

Súhlasím, pre tých ktorý kvôli štýlu odmietajú čítať poviem aj s čím.

"Dobrý" západ je na tom biedne, Ukrajinci idú do Ruska za prácou hlavne kvôli lepším platom, dochádza "nám" lacný olej, lebo dodávatelia zvyšujú ceny a to všetko kvôli tomu, že sme vykašlali na "zlý" sociálny štát a štátom riadený investičný model.

Totiž Nemecko na prelome 19. a 20. (kedy sa prakticky zjednotil a následne industrializoval), mal plán ako to urobiť.
Čína robí to isté čo Nemecko kedysi a na čo Nemecko vykašlalo. Pani Merkel bývalá členka agitácie NDR a jej súčasný kolegovia sa snažia vyzuť zo zodpovednosti za blahobyt jeho občanov.

Vláda by mala zabezpečiť živobytie (ak nie blahobyt) každého svojho občana, nielen svojich papalášov. Prosím vás a toto je hlavný rozdiel medzi súčasnosťou a minulosťou Nemecka.
"Zlá" Čína, Irán, Putinovské Rusko a svojho času aj "dobré" Japonsko má/mal plán ako rozvíjať a udržiavať infraštruktúru, sociálne zabezpečenie a základ k všetkému aj vzdelanosť/inováciu.
Nehovoriac o tom, že chrbticu ekonomiky, drobné podnikanie ak nie rovno podporujú tak mu nesťažujú podmienky.
Kým "dobrý" západ sťažuje podmienky pracujúcim a drobným podnikateľom kde sa to len dá a vypláca veľkým bankám a korporáciám záchranné balíčky-socializácia strát, privatizácia ziskov.

Preto "dobrému" pravicujúcemu západu nič iné nezostáva, len tunelovať a humanitárne bombardovať (v Dickensových dobách to nazývali civilizovaním menejcenných hlúpych domorodcov) pokiaľ je ešte čo.

259804

29.12.2011 22:27

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Přelidnění?

Oracle 178.?.?.?

Mnoho biliónový biznis nazývať neexistujúcim monštrom, nuž....

259808

30.12.2011 10:35

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Přelidnění?

Oracle 178.?.?.?

Panenka skákavá, pre samé stromy nevidíte les, čo ste slepí?
Ad virtuálne peniaze: pokiaľ ich niekto akceptuje, tak sa tvária ako reálne (to ešte neznamená, že sú reálne). [oči v sloup]
Ad voľná energia: človeče hovoríme o mnoho-biliónovom biznise, funkčný stroj na voľnú energiu by bola pre ňu katastrofa, preto toľko dezinformácií a funkčné veci sú skryté. Tesla svojho času dal do kopy aparatúru na voľnú energiu (v dnešnej terminológií používal na napájanie neutrína), kvôli monopolom ju nemáme, a je tu ešte x ďalších ktoré sú funkčné. [naštvaný]

Už to zaplo o čom je reč?

259835

30.12.2011 10:39

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

Oracle 178.?.?.?

> Víra organizovaná je už něčím jiným [mrknutí jedním okem]

Je oblbovaním, ovládaním a okrádaním ovečiek, o nič iné nejde-viď cirkevné reštitúcie v Česku. [oči v sloup]

259836

30.12.2011 20:19

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

Oracle 178.?.?.?

Jean je Čech (Slezan alebo Moravan) a čo sa týka cirkví zo Slovenska, je to to isté, len v bledomodrom. Českú katolícku cirkev som použil ako príklad jednak je preňho bližšie, jednak sa na tomto webu sa pretriasa viac než jej Slovenská polovička (o ktorej viem svoje, z prvej ruky).

259881

31.12.2011 23:45

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

Oracle 178.?.?.?

Aká konšpiračná teória? Všetko je zdokumentované, VH bol pustený k moci a pohlavári z KSČ boli nechaný na pokoji a neboli súdený ani zveličovaný.
Keď pozriete do dnešnej politiky, tak tam sú chlapci z ŠTB, synáčikovia pohlavárov KSČ či "disidenti" z Charty 77 -umelá opozícia KSČ(aka pravdoláskári).

Že nechcete prijať fakt, že na nás bol spáchaný podvod, hoci dôkazy máte pred nosom a aj Vy ste im naletel nie je moja chyba.
Váš postoj je pochopiteľný, málo obetí podvodu prizná pred sebou a nie to ešte na verejnosti, že sa stal obeťou podvodu/klamstva, následujúca emocionálna odozva je nanajvýš nepríjemná (pocit viny, hlúposti a strachu z odozvy okolia) preto mnoho ľudí sa snaží vyhnúť tomu.
Možno to súvisí so strachom z robenia chýb, ktorý bol implementovaný do nás počas školskej dochádzky, čo má za následok istú mieru emočnej nevyzretosti.

259944

01.01.2012 10:54

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

Oracle 178.?.?.?

Pán Mrhálek (predpokladám, že Vám vypadol prihlásenie), odpoviem Vám toto:
>Když jste si tak jistí, jděte s tím ven, ohromte veřejnost,
>žádejte spravedlnost. Co jinak s těmi infomacemi chcete
>dělat? Jak s nimi naložíte?

Spravodlivosť v našich končinách je prázdne slovo, obyčajný človek je nedostane, bude ju musieť vybojovať lanom, zbraňou a vidlami (kľudne pridajte k tomuto zoznamu vhodnú vec použiteľnú ako zbraň)-áno hovorím o "dobrom starom" lynčovaní.
Tieto informácie nie sú tajomstvom, môžete ich dopátrať v oficiálnych a neoficiálnych životopisoch, v archívoch ŠTB či v pamäťoch spoluúčastníkov-zdrojov je neúrekom.
Že politici sú svine a majú minulosť akú som spomenul v predchádzajúcom príspevku, alebo že majú diplom z "prestížnej" americkej univerzity, ktorú vyštudovali za peniaze nejakej americkej nadácie pre demokraciu a pri tom vstúpili do nejakej slobodomurárskej lóže, je to prosím verejné tajomstvo.
Preto hovorím, že ľudia musia pocítiť na svojej koži, že im klamú a že celý systém moci je samoúčelný, inak je to len dobre mienené varovanie, že ten celý cirkus skončí zle.
>
>Je přirozené, že lidé věří často tomu, čemu sami
>chtějí věřit. Ukažte tedy, jestli věříte, nebo jen chcete
>věřit. Tohle totiž bude asi ten problém. A nevylepšíte to
>ani řečmi o nějakém "strachu z chyby", to je dost laciný
>pokus.

A Vy čomu veríte, že politici bez bázne a hany, ktorý sú volený za peniaze z mystických miest a vždy konajú vo vašom záujme, alebo že súkromné a štátne média vždy hovoria celú objektívnu pravdu?
Ad vypestovaný strach z robenia chýb, keď školák urobí chybu tak, "spravodlivý" trest v podobe zlej známky, následné tresty zo strany rodičov, tiež vyvolajú negatívnu emocionálnu odozvu a tak strach zo "spravodlivého" trestu za chyby zostane na zbytok života.
Takže o akom lacnom pokuse Vy hovoríte? [zmaten]
>
>Snad nečekáte, že změním názor po několika abstraktních
>frázích od nějakých anonymních pisálků co vlastně v rukou
>nemají nic, jen domněnku, po čase dost možná i příběh. S
>takovým myšlením bych skončil jako uplakaný volič levice co
>své bludy se skřípěním zubů šíří třeba na Novinkách.

Nečakal som že zmeníte názor hneď po niekoľkých frázach, ale čakal som, že sa zamyslíte nad tými "frázami od anonymných pisálkov", ktroí majú viac než nič v rukách- archív tu na Zvedavci je otvorený, je otvorený aj Rubrika "Ve Zkratce" aj rubrika "Zaujímavé adresy" takže môžete tam naše "nič" prehľadať.
Prajem Vám veľa šťastia a úspechu. [smích]

259953

01.01.2012 10:56

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

Oracle 178.?.?.?

PS:
Čo sa týka Noviniek, chodia tam plakať a škrípať zubami len slaboši (ja som tam ešte nebol kvôli tomuto), ktorý žiadajú "rytiera bez bázne a hany", ktorý by urobil poriadok, žiaľ takým prístupom sa jednak nič nevyrieši jednak máme negatívny príklad v podobe Hitlera. Takže svoje problémy budeme musieť vyriešiť my svojpomocne.
Mimochodom otázočka na Vás odkiaľ mal Hitler peniaze na zvolenie a na ten celý cirkus čo nasledovalo po tom?

259954

01.01.2012 18:06

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

Oracle 178.?.?.?

V Nemecku ten Rakúšan (Hitler), začal naschvál budovať image záchrancu Nemecka a ako to dopadlo. Možno príde čas, že niekto sa začne robiť to isté-pózovať ako záchranca. Takže treba položiť otázky kto to je, odkiaľ má peniaze na mega-mítingy s poľnou kuchyňou a odkiaľ chce zobrať zdroje na "našu" záchranu?

Čiastočne máte pravdu o tom na čom stoja a padajú systémy, nie je to tak o ľuďoch, ale o ich prístupu k veciam.
Pozrite sa bližšie naše právomoci sme delegovali na volených zástupcov a nikým nevolených úradníkov. Čo sa stalo, 90% je/bude naštvaných, keď sa ekonomická situácia zhorší- vezmite na to jed, že sa to zhorší, nech tí "experti" povedia hocičo, nevidia ďalej než ich špička nosa, alebo ďalej ako ich výplatná páska.

Skutočnosť je taká, že vždy doplatíme na svoju ignoranciu, tuposť/hlúposť, pasivitu, neochotu prijať zodpovednosť za svoje činy , naivita, nepozornosť a krátkozrakosť. Prístup však nejaký poslanec/úradník to urobí pre nás dobre je chybný.
Preto obviňovať nejaké "elity" z toho že sme padli do nimi vykopaných pascí, je hlúposť. Oni ju síce vykopali ale my sme boli taký hlúpi, že sme padli do tak mizerne zamaskovanej pasce.
Takže my robíme len to, že sa snažíme zistiť ako "elity" pracujú a varovať ostatných pred tým aby svoju chybu zopakovali (majú určité vzorce), dodávam ešte nedozrela tá doba aby naše varovania ľudia vypočuli, pochopili a zariadili sa podľa nej.

259976

01.01.2012 19:19

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Oracle 178.?.?.?

> Pokud je tato úvaha
>správná, pak je otázkou, zda my pozemštané můžeme
>nejvyšší OKO zničit sami, nebo jsme opravdu odkázání až
>na příchod pomoci odjinud - nového OSVOBODITELE z vesmíru..
>[cool]

Podľa tejto úvahy neviem či to "OKO" zničíme, ale môžeme ju zbaviť moci svojimi postojmi a aktivitou.

259978

01.01.2012 22:03

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

Oracle 178.?.?.?

Nuž čo teraz urobím, mal som to urobiť pred tým, že ste sa začali navzájom žrať.
Čínsky lekár povedal niečo v tom zmysle, že tradičná západná medicína je dobrá v odstraňovaní následkov, kým tradičná východná medicína je dobrá v odstraňovaní príčin/ v prevencií (o úspešnosti sa dá diskutovať-ale je to už viac menej na odbornú diskusiu). [cool]

259991

02.01.2012 19:38

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

Oracle 178.?.?.?

>Porad me nikdo neodpovedel na mou otazku. Co je na tom spatneho,
>kdyz nezavisle organizace podporuji opozici a usporadani
>demokratickych voleb ?

Tak ja odpoviem, tie nezávislé organizácie nie sú nezávislé sú predĺženou rukou Amerického kongresu, a preto proti diktatúram ktoré sú priateľské s USA vôbec nevystupujú napr: Saudská Arábia.
Nehovoriac o tom, že v USA nie je sloboda a demokracia, ale teraz prakticky fašistický policajný štát.

Takže nám vadí pokrytectvo a dvojitý meter týchto organizácií.

260039

04.01.2012 20:32

Rozděl a panuj

RE: S článkem souhlasím

Oracle 178.?.?.?

Nuž 1. republika bolo o okrádaní, malá elita okrádala väčšinu, kým Slováci treli biedu, tak Česi boli na tom predsa lepšie.
Dnes v našich časoch sa deje viac menej to isté, s tým že naši "priatelia" z USA a Bruselu okrádajú nás cez "naše elity", toto je jediný rozdiel medzi prvou Československou republikou a dneškom.

Čo sa týka po-vojnového Československa, každý chcel socializmus ako majú dneska Škandinávske krajiny alebo niečo na ten spôsob, žiaľ to skončilo diktatúrou komunistickej strany, ale urobili aj niečo dobré: investovali do školstva, infraštruktúry, do priemyslu a do zdravotníctva.

260174

10.01.2012 14:26

Americko-íránská ekonomická válka

RE: Jen jim dejte co chteji

Oracle 178.?.?.?

To by bolo prakticky vyhlásenie vojny západu čiže judaisticko-rímskej civilizácií.
Dôvodom toho prečo som označil judaisticko-rímskou "našu" civilizáciu, je ten, že jednak mu vládne de fakto Judaistická sekta názvom sionizmus jednak jej správanie v historickom kontexte.
Totiž z Judaizmu prevzal bytostnú neznášanlivosť k cudziemu a z rímskej ríše prevzal jej tendencie ku fyzickej a kultúrnej genocíde (viď Púnske vojny, či zaobchádzanie s Galmi počas a po dobyvačných vojen Cézara alebo zaobchádzanie s ne-rímskymi obyvateľmi provincií počas vlády Ríma) okrem toho prevzal aj rímsky obyčaj šírenia civilizácie/kresťanstva/demokracie a slobody klamstvom, ohňom a mečom (nehodiace prosím preškrtnúť).
Kto my neverí nech prešustruje historické záznamy z koloniálnych a náboženských vojen, prečíta denníky významných rimanov, rímsku štátnu propagandu aka. dejepisectvo a pozrie seriál Barbari Terry-ho Jones-a.

260654

11.01.2012 21:46

O ideologické diverzi

RE: Ano,

Oracle 178.?.?.?

Dobre že vyzývate k opatrnosti, k masovým nepokojom je ešte čas.

Totiž nič nemôžeme urobiť dovtedy, kým svetová ekonomika nepadne, čo je jednak chrbtová kosť otrokárskeho systému a jednak zdrojom moci "elít".

Dôvodom je to, že oni demontovali sociálny štát, ukradli a rozvrátili všetko čo sa dalo (pomocou nimi dosadených bábok- Kniežapán, Vondra, Paroubek, Mikloš, Dzurinda, Fico, Clinton, Bush atď) a teraz čakajú na zámienku aby mohli zaviesť kríženca Orwellovskej distópie a 3. ríše.
Lenže prerátali sa, lebo z nás až príliš úspešne vychovali ovce, ľudia dovtedy nezakročia pokiaľ situácia sa nestane neznesiteľná A to sa stane vtedy, keď štáty nezačnú vyhlasovať jedna za druhou bankrot.
Dôsledkom bude revolúcia či občianska vojna (bude to oveľa horšie ako teraz v Grécku), policajti budú sa starať o seba no a tí čo nemajú nič vážne na starosti budú jednak rabovať a jednak vešať, defenestrovať a lynčovať úradníkov a politikov. [smích]

Myslieť si, že zvrátia túto situáciu vo svoj prospech je rovnako nezmyselné, ako si myslieť, že zatavia gigantickú prívalovú vlnu s jedným hárkom papiera veľkosti A4.

260756

11.01.2012 23:17

O ideologické diverzi

RE: Ano,

Oracle 178.?.?.?

Súhlasím s Vami Mou, zdá sa že chcú použiť pôvodný Iránsky scenár:
1) vyvolať revolúciu cez nastrčené figúrky ako v 1989
2) zbaviť sa predchádzajúcich nastrčených figúr
3) vystrašený dav nalákať do ohrady NWO

ALE

budú úspešný len do bodu 2, lebo treba rátať s kolapsom štátu, infraštruktúry a finančného systému.
Toto bude indukovať jednu vec a to je svojpomoc, ľudia si začnú robiť veci na vlastnú päsť, následne spájať do čoraz väčších celkov a nakoniec z toho vznikne spoločnosť ktorá bude zorganizovaná zospodu: niečo na spôsob Líbyjskej džamahíry (to bude dlhá cesta).
Problémom môže byť to, že sa na vrchol dostane v prechodnom období nejaká sviňa na spôsob lokálneho Hitlera , to môže veci spomaliť a skomplikovať, no nezastaví pozitívne zmeny.

V konečnom dôsledku ľudia sa prestanú byť ovčanmi a poučia sa z histórie, ale to bude cesta tak na 30-40 rokov, dúfam že sa toho dožijem.

260771

12.01.2012 22:24

O ideologické diverzi

RE: Ano,

Oracle 178.?.?.?

>Vážený pane Oracle, velice bych si přál sdílet Vaše
>pozitivní očekávání.

Bárs by ste boli optimistom aj Vy (v týchto záležitostiach).

USA je na tom prakticky na mizine, nielenže väčšina výdajov ide na vojenské dobrodružstvá (poznamenávam Čína robí asymetrickú informačnú vojnu- to je tvári sa že chce vojensky dostať pod vojenský vplyv celý Pacifik, popritom sa vojensky sa pripravuje na defenzívu svojho územia a na ochranu svojich spojencov-v krajine kde sú populárne aspoň 3 šachovité hry ani sa tomu nedá čudovať, a nemusím ani spomenúť Sun'c-ho dielo Umenie vojny), majú taký koncept armády ktorá by vyčerpala ekonomiku hociktorej krajiny, nemajú peniaze na základnú medicínsku starostlivosť dôchodcov, nemajú na dôchodky a nemajú v poriadku ani infraštruktúru-mosty v dezolátnom stave.
Na to aby teraz začali svetovú vojnu, by potrebovali obrovské množstvo peňazí ktoré sa akceptujú, dať do poriadku všetky komunikácie a mať výrobné prostriedky.
Čo z toho majú:, Čína pomaly opúšťa dolár-tak ako krajiny BRICS a ich priatelia, Američania majú problémy s mostami a prakticky všetky výrobné sú v Číne alebo v inej krajine Ďalekého Východu- kde viac menej šéfuje Čína.
USA škrtne v Iránu alebo v Sýrií a maximálne do troch dní nebudú mať v Amerike prakticky čo predávať a za čo kupovať v zahraničí, lebo Čína všetky exporty do USA zatrhla a povedala na doláre nie, tým pádom v Amerike môže pripravovať na revolty či na občiansku vojnu.

Takže môžeme hádať:
Amerike skôr dôjdu peniaze na platby na zložené úroky z dlhov, alebo ho pošle na dno Čína?
Ktorý fiat mena zrúti skôr?

Inak podľa astrológov a numerológov v tomto roku sa odbúrajú také veci/štruktúry/vzorce chovania, ktoré človek/ľudstvo nepotrebuje a ktoré sú vyslovene škodlivé. Inak jeden cyklus v Majskom kalendári skončí (Majské poňatie sveta) a druhý začína, takže jednak z pohľadu západnej astrológie je to logické, jednak strašenie koncom sveta 21.12.2012 je vyslovená hlúposť.
Nehovoriac o tom, že Majovia majú kalendáre s rozpätím od 260 dní do niekoľko miliónov rokov. Chcem len vedieť odkiaľ.

260866

13.01.2012 18:43

Neutěšený ekonomický výhled pro nový rok

RE: Slováci našli geniálny spôsob ako vyriešiť svetovú krízu!

Oracle 178.?.?.?

Kedysi som žartoval o tom, že politici zavedú daň zo vzduchu, môj nápad bol ukradnutý. [pláč]
Nejako sa s tým vyrovnám. [mrknutí jedním okem]

Žijeme absurdnú dobu, možno niekoho napadne navrhnúť toto ako skutočné riešenie. Typujem, že to bude Al Gore kvôli jeho prednáške o globálnom otepľovaní (za čo dostal Nobelovu cenu mieru).

260942

15.01.2012 22:16

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: kecy

Oracle 178.?.?.?

Z vlastnej skúsenosti viem, že "černoprdleníci" sú jedna nenažraná pokrytecká banda, ktorá si myslí, že keď nosia sutanu všetko im prejde tak pred svetskou mocou ako aj pred ostatnými súdmi. [naštvaný]

261120

16.01.2012 22:55

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: padam od smiechu

Oracle 178.?.?.?

Súhlas, čo sa týka MMF, bohužiaľ pri boji obral veľa ľudí o súkromné penzijné účty, neplatí začínajúcim lekárom ako by mal (cca polovicu SK platov) a ruinuje ekonomiku krajiny.

Nehovoriac o tom, že má taktický cit ako hluchí hudobný sluch, keby mal v makovici niečo, tak by s cirkusom začal teraz v marci, nie minulí rok.

Nuž rodinný známi mne hovoril aké peripetie robila Maďarská strana ohľadom miesta podpisu zmluvy. Slovenská strana ponúkla že nech podpíšu zmluvu v Miškolci, povedali OK. Nakoniec z toho bol budapeštiansky luxusný hotel. Čuduje sa niekto po tejto príhode, že sú tam kde sú?

Čo sa týka jeho politiky voči Maďarským menšinám, je prinajmenšom nepríjemné pre Maďarské menšiny v zahraničí, viď maďarský krajanský zákon. Z nejakého dôvodu Maďari ako ja, sa nehrnú žiadať o Maďarské občianstvo. (Prečo by aj, mám možnosť osvojiť si základné a stredoškolské vzdelanie vo svojom jazyku, mám možnosť ísť na predstavenie vo svojom jazyku. Proste pohoda, prečo by som šiel do cudzej krajiny?)

Áno Orbán my robí problémy.

Zaujímavá historická paralela, o Kossuthovi (vedúca osobnosť 1848-49 revolúcie) povedal jeden jeho súčasník (Széchenyi?) asi toto:
"Nemám ho rád, rozosieva nesvár a štve ľudí proti sebe."

Viete čo? Orbán sa hrdinsky hlási k odkazu Kossutha. [mrknutí jedním okem]

261193

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 7

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?