Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 47 příspěveků, 1 jméno: Guru.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

a) V posledních létech se množí výkřiky typu: "když zvýšili množství peněz v oběhu z 8.000 miliard USD na 16.000 miliard USD, tak dollar se stal zcela BEZCENNÝM".

Nikoliv drazí přátelé, ani když vypustíte do oběhu dvojnásobné množství dollarů a 1,5% z nich natisknete, nestane se daná měna zcela bezcennou.

Podle klasických učebnic, kterými jsou krmeny ovečky na školách by se TEORETICKY mělo veškeré zboží stát dvojnásobně dražším. Ano, produkuje se zhruba stejně (plus mínus 2%) a peněz je dvakrát více. To je však teorie v učebnicích. Realita je taková, že nová auta v USA jsou nyní dražší nikoliv o +100%, ale asi o 2-3%. Nové domy jsou levnější o -40 až -50% (oproti době před zdvojnásobením peněžní masy v oběhu) a uhlí je levnější o -30%.
Potraviny jsou dražší o +16%.

Jak si vysvětlit tuto záhadu? Nositelé Nobelových cen tajuplně mlčí o tomto "zázraku". Kam se poděly všechny ty nové trilióny dollarů co se uvedly do oběhu? Proč všechno není dvojnásobně dražší?

Američtí agenti jako Schweinar, Wondra ani slavný NERV, dokonce ani nejlepší prognostik a ekonom všech dob (ovšemže kromě padělatelů Protokolů) pan Pružinskij zatím stále ještě neposkytli světové veřejnosti žádné vysvětlení tohoto fenoménu.

Prozatím si k tomuto bodu uděláme tento závěr: I když vytvoříte 2x nebo 3x více peněz a vypustíte je do oběhu, neznamená to, že dané peníze se staly zcela bezcennými, jak nejen zde vykřikují někteří absolventi Plzeňské "Univerzity" a podobní. I nadále jde za takovéto znehodnocené peníze stále ještě něco koupit. I za Weimaru bylo možné za 1 trilión marek koupit 1 chleba.

b) Pan "Hlas Boží" považuje za nemožné, aby součet všech dluhů v Evropě byl 27,5 biliónů USD a argumentuje bilancí zahraničního obchodu atp.

Malá nápověda: bilanci můžete mít klidně vyrovnanou nebo v přebytku 100 miliard a toto nemá souvislost s tím, že suma dluhu regionu může být klidně 100 triliónů cruzeiros a pesetas.

Jaký roční obrat má miniaturní firmička RSJ pana Janečka (bojovníka proti korupci)? Někde kolem 37 kvadriliónů triliónů biliónů korun. Jak je to možné? RSJ každých 1 vteřinu 70 krát nakoupí a prodá za miliardu nějaké těžce imaginární futures/swapy/indexy atd. Za celý rok je suma obratu v kvadriliónech triliónů.

Blížíme se k ozřejmění bodu b) i bodu a).
Banka X vyhotoví sázky na počasí a sázky na to, že zkrachuje Birobidžanská republika v souhrnu za XXX miliard dollarů a ty prodá na "trhu". Banka Y tyto "cenné papíry" koupí, avšak aby si je mohlaq dovolit koupit tak si u Banky Z půjčí XX miliard nově vytvořených dollarů. A tak to dělají všichni snad kromě ČSOB a pár kantonálních bank ve Schweizu. Suma všech úvěrů tj. dluhů tak snadno může snadno dosáhnout 27,5 jakož i 155 triliónů dollarů, pesetas, juanů a Birobidžanských šmukelů.

A tímto poznáním se d...

Automaticky kráceno

258524

A tímto poznáním se dostáváme k podezření, kam se poděly ty trilióny nových dollarů.

FED je poskytl svým soukmenovcům a spřáteleným Gojímům - přesněji jejich bankám. Tyto banky jenom nepatrnou část přepustily do REÁLNÉ ekonomiky. Proto inflace v reálně ekonomice není 100% ale cokoliv mezi -40 až +16%.
Banksteři to neudělali z dobrého srdce. Drtivou část nových peněz totiž použili výlučně na svou záchranu a na záchranu svých SPV (kam účetně ukrývají ztráty). Bansteři totiž opět mají povoleno ukrývat ztráty do svých 2000 offshore fondů (SPV - Special Purpose Vehicle) tak jako za časů Enronu.

Prostě Banky Y platí Bance X svůj dluh XX miliard za sázky na počasí atd. Tisíce bank a SPV si mezi sebou přehazují trilióny, které ještě ani neměli čas vpustit do reálné ekonomiky. Banky si totiž navzájem dluží XX triliónů. Nějaký čas to potrvá, než se to "stabilizuje".

258525

Čistě pro případ selhání NWO, nejvyšší loutkáři již financují pokročilý Advanced NWO.

Nenápadně přestali být vrařděni vědci z laboratoří a profesoři z univerzit, kteří obdivují včely a mravence.

Je jim dopřáváno více sluchu v propagandě způsobu života mravenců, tj. držet hubu a s holou prdelí makat až do sebezničení. Je dovoleno šířit hypotézy, že jsou šťastní a že je to baví.

Tito profesůrci ze sterilního prostředí kateder nesmí vzpomenout Protokoly Siónských mudrců, kde je zcela jasně a srozumitelně definováno, že krize budou vyvolávány DEFLACÍ tj. stahováním oběživa z oběhu a následně inflací. O 30 let později totož FED tvrdil, že neznali tuto funkci (jev) a z této neznalosti jako že vznikla Velká hospodářská krize 1929-1934.

Dnes už každý kdo nečte ZioMédia ale jakýkoliv Free Press ví, že Nositel Nobelovy ceny míru Barry Soetoro (aka Obumba), který právěúspěšně vedl svou 7. válku a připravuje 8. má ta poradce vědátora, který napsal knihu Ecotopia, kde vědátor navrhuje vyvraždit 6,5 miliardy lidí a zbytek vykastrovat, aby elity mohly dýchat čistší vzduch. Dnešní vzduch má o 1,ř% více CO2 než před 50 miliony léty a elity z toho mají trauma.

Článek je takovou první vlaštovkou na nové téma AdvNWO:

držte huby, buďtešťastní, že máte holou řiť, makejte a Velký Chazarský podvod se nikdy nestal - všech 25 miliónů Chazarů s křídově bílou pletí a DNA příbuznou Kurdské DNA jsou a vždy byli 101% "Hebrejci" a jako mají právo vyvraždit původní Sémitské obyvatelstvo a dokončit plán na zotročení 2800 Gojímů pro každého Chazarského Talmudistu - detailně popsáno v Talmudu.

O tom ale profesůrek nesmí psát, protože by jej z katedry vyvalili dříve, než by rozjel teorie o mravencích šťastných i s holou řití.

258602

Máte pravdu, tak jako na Moravu dorazili Cyril s Metodějem a podařilo se jim Pieruna nahradit hodným židem Jéžišem, tak i do Chazarské říše přišli 2 opravdoví židé Icik a Icik a ve výběrovém řízení, které pořádal Kagan (praprapradědeček Jeleny Kaganové z US Nejvyššího soudu) Judaistická víra byla vybrána jako nejvhodnější pro 40 poddaných kmenů Chazarské říše. Chazaři totiž byli usurpátory.

Tzn. do Chazárie přišli 2 židé, kteří toho moc geneticky neobohatili. Podle testů DNA dnešních falešných "Hebrejců" tzv. dnešní "židé" mají DNA spřízněnou nikoliv s opravdovými židy z hebreje nýbrž s Kurdy. Kurdové žili na jihovýchodní hranici Chazarské říše, takže se není nutné podivovat.

Alespoň jste mi napověděl, jaké bludy se teď vyučují v Jéšivách. Po 200 létech fanatického popírání Chazarského původu, jej nyní připouštíte avšak s historkou o mísení národů.

Tak to vezměme zpříma: Máte tedy právo vyvražďovat Sémitské obyvatelstvo v Palestině ? (Pozn. Vaše propaganda jim říká Arabové, ale DNA mají totožné se Sefardy. A nikdo nikdy nezpochybnil, že Sefardi jsou potomky opravdových Hebrejců).

Máte právo vraždit nebo nemáte ? A máte právo k deportacím nebo nemáte ?

258632

16.12.2011 15:53

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

Bojová efektivita U.S. žoldáků

Guru 78.?.?.?

U.S. obdoba našeho NKÚ (Nejvyššího kontrolního úřadu) se jmenuje GAO. Před časem zjistili v GAO velice záhadnou nepochopitelnou věc:

Americký žoldák v průměru potřebuje vystřílet 253.000 nábojů k tomu, aby se mu podařilo zabít 1 (slovy: jednoho) "nepřátelského bojovníka".

Reálně je bojová efektivita ještě horší než údaj uvedený výše, protože když opilí žoldáci projíždějí kolem dědiny a postřílejí nějaké děcka nebo sedláky, tak žoldáci vždy sebou vozí několik lopat navíc. Když takto omylem nebo ze zábavy postřílí pár civilistů, poté k jejich mrtvolám pohodí americké lopaty.

Podle bojového řádu pro okupovaná území totiž každý civilista přistižený s lopatou je podezřelý, že chtěl zakopat minu a je automaticky považován za "teroristu/nepřátelského bojovníka".

US žoldáci vystříleli v v Iráku a Afghánistánu 6,3 miliardy nábojů a podařilo se jim zabít něco kolem 23.700 "nepřátelských bojovníků" (včetně děcek).

Je všeobecně známo, že americké M16 jsou zoufale nespolehlivé v prašném prostředí, jde o to, že přesné jsou, jenom se zasekávají asi 216x častěji než Německé G36 nebo Belgické FN. Když se zasekávají, tak nestřílí. Jak to proboha dokážou ?

Na vojně na našem útvaru i ti největší opilci při střelbách z SA58 terč trefili vždy.

V těhle válkách asi jde o něco, čemu nerozumíme.

258661

01.01.2012 16:14

PF 2012 upírů a banksterů

Banksteři dostanou nakládačku

Guru 78.?.?.?

Jedna potěšující zpráva pro 99% národa:

Banksteři a jejich komplici dostanou na trhu takovou nakládačku,
že to neviděli ani na podzim 2008.

I banksteři mezi sebou se navzájem vysávají, 2 grafy níže ukazují, že Talmudisté mají zatím navrch a Irští katolíci už byli vysáti:

Allied Irish Banks může být vaše za 6 haléřů jeden podíl:
Vložený obrázek

kdežto silně sionistická Goldman Sachs se drží (relativně) skvěle:
Vložený obrázek

Banksteři, zejména ti přátelé Chazarské říše v exilu (veřejnosti známé jako "Israel") mají nainvestovány trilióny dolarů ve firmách co vrtají další díry v Mexickém zálivu a těží plyn, ropu, uhlí po celém světě od OKD po Shell.
A o tyhle trili=ony přijdou. Důvod znáte, napsáno bylo 20x.
Free Energy hardware bude tento rok v obchodech.

259970

10.01.2012 09:14

Americko-íránská ekonomická válka

Nahoru, ale také i dolů

Guru 78.?.?.?

Jak si povšimnul i vynikající spíše ekonomicky zaměřený web
www.zerohedge.com U.S. vedené zločineckou Chazarsko-Talmudisticko-Luciferiánskou tajnou aliancí postupují proti Íránu přesně ve stylu McCollumova memoranda (kde plukovník McCollum detailně popsal jak v 9 postupných krocích během 9 měsíců vyprovokovat Japonsko k útoku na Pearl Harbor.

Jistěže, pokud dojde k útoku Chazarské říše v exilu (propagandisticky často prezentované jako "Israel") nebo U.S. na Írán, je vysoce pravděpodobné, že dojde ke skokovému zvýšení cen ropy. Talmudisty vlastněné ZioMédia rády opomíjejí takové detaily jako např: pokud by se Chazarským Talmudistům podařilo bombardovat Íránské jaderné elektrárny, radioaktivní prach z trosek by vítr unášel nejenom nad Chazary nenáviděný Pákistán, ale také na Indii, kam se Talmudisté snaží vcelku úspěšně infiltrovat do všech strategicky důležitých sfér - tak jak to dělají všude po světě. Radioaktivní prach nad západním pobřežím Indie by asi byl značný problém i pro všemocnou ZioPropagandu.

Co však opomíjejí Talmudisté i Luciferiáni je možnost pro ně zcela nečekaného vývoje opačným směrem:

Alternativní možný opačný vývoj budoucnosti:

V průběhu několika týdnů/měsíců se svět dozví, že Free Energy technologie jako HephaHeat, Orbo, Defkalion Hyperion atd. jsou sériově vyráběny u několika licenčních výrobců a obyčejní lidé si je mohou zakoupit v obchodech. I průměrně otupělí analytici pochopí, že kurs ropy Brent = 113 USD je za takových okolností
nesmysl a ropa WTI i Brent zamíří tam, kam již dávno patří: někam k 41-31 USD za barel.
Luciferiáni a Satanisté utrpí masívní ztráty, protože sázeli na válku a prudký růst cen ropy.
Následně nelze vyloučit, že imámové v Kómu při návštěvě v místním supermarketu zjistí, že lidi masívně kupují HephaHeat ohřívače vody, bojlery a topidla. Možná se jim dokonce i podaří pochopit, že jadernou energetiku už nikdy nebudou potřebovat.
A pokud nemají postranní skryté úmysly, vydají pokyn jaderný program ukončit.

Bez jaderných elektráren ztratí Chazarští ZioNacisté i jejich Sayani (pomocní agenti) v U.S. onu veledůležitou záminku k další válce - jaderný prgram. Budou muset vymyslet a ZioMédia pracně šířit nějakou novou záminku a to zabere čas.

Novou náhradní/nouzovou záminkou by mohlo být např.:
když při nedávné slavné akci mimosoudního zavraždění herce-najatého dvojníka Bin Ládina byly jako objeveny v jeho domě harddisky, tak právě na těchto harddiscích budou jako objeveny nové důkazy o tom, jak Al-CIÁda pořádala diskotéky v Teheránu atp. Budou tam i důkazy o tom, jak chtěli unést p. Barry Soetoro, ještě dříve než od řídicích agentů dostal rozkaz změnit identitu.

Obranou proti válečnému scénaři Luciferiánů a Talmudistů i proti opačnému možnému vývoji je:

U FX brokerů, kteří obchodují i instrum...

Automaticky kráceno

260624

16.01.2012 09:14

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

Důvod pro který Chazarské elity nenávidí Maďarsko

Guru 78.?.?.?

Když se podíváte na mapky v knize 13th Tribe od Arthura Koestlera, rychle zjistíte, že Maďaři ještě před přesunem do Panonské nížiny byli 600 let severozápadními sousedy Chazarské říše. Střídavě sousedy a spojeneckou zemí, střídavě teké součástí samotné Chazarské říše. Když jste něčí soused 600 let, tak i poslední babka ve vaší dědině ví, jak se jmenujete, že ano.

A zde je jádro problému. Když se Chazarská říše začala rozpadat, celé spojenecké Maďarsko bylo pověřeno "průzkumným" přesunem na západ/jihozápad. Přesun byl velmi úspěšný, Maďaři našli úrodnou krajinu s mnohem příjemnějším podnebím. Chazaři takto organizovaný přesun nestihli. De facto stihli avšak na individuální bázi, nikoliv jako organizovaný stát. Milióny Chazarů se také přesunuly na západ: na Ukrajinu, do Polska, do Čech, do Litvy a nakonec do celého světa. Několik set tisíc Chazarů se usídlilo i u svého letitého spojence - v Maďarsku na jeho novém území.

A nyní si představte naprosto absurdní příklad: představte si, že naši sousedé např. Slováci by se nejprve masově naučili nazpaměť Zimbabwské báje a pověsti ze starověku a poté by všude a každému začli tvrdit, že jsou 101% černochy a "skutečnými" Zimbabwany. Lidé by se jistě váleli smíchy, protože své sousedy známe po staletí, že ano. Slováci by (v našem příkladu) neváhali a skoupili by 96% nejvznamnější novin a filmových studií ve vzdáleném vyspělém světě. Tyto média by poté 250 let vyráběla 142.550 článků, novel, knih a filmů na téma: Slováci jsou opravdoví 101% černoši a jediní skuteční Zimbabwané.
100 tisíckrát opakovaná lež by se ve vyspělém vzdáleném světě stala pravdou, avšak my - po staletí jejich sousedé bychom znali pravdu. I poslední babka na dědině by znala pravdu o těchto nových "černoších". A Chazarské elity dobře vědí o tomto slabém článku jejich vylhaného příběhu o patrně "leteckém vzdušném mostu", který před tisíci léty transportoval milióny Hebrejců přes sedmero pohoří, přes Kavkaz a skrze 56 nepřátelských národů a to bez jediné stopy a bez jediného konfliktu (již tehdy ovládali Stealth technologie).

To byl pouze příklad - alegorie. Reálný pravdivý příběh má jméno:
Chazaři náhle přejmenováni na 101% snědé Hebrejce a Maďaři - po staletí jejich sousedé. Ano i babky na Maďarské dědině vědí, kdou jsou Chazaři zač a jak si dnes nechávají říkat.

Nenávist Chazarů má hluboké kořeny a jejich modus operandi je dobře znám. Očekávajte proto všechny možné finanční, politické i ZioPropagandistické triky, které lze vymyslet.

V případech Slovensko-Maďarských sporů je moje srdce pochopitelně se Slováky, avšak pokud Chazarské elity chtějí Maďarsko oškubat, zničit a zadupat do zamě, vím jaká je pravda.

261144

23.01.2012 22:34

V Íránu se hraje o hegemonii dolaru

Chazaři vyprovokují válku

Guru 78.?.?.?

Podle nejnovějších zpráv z Chazarského tisku Bin Yamin Net Yahoo,
nechal vzkázat náčelníkovi spojených štábů gen. Dempseymu, že Chazarská říše v exilu (v ZioMédiích zvaná též jako "Israel")
poskytne včasné varování svému váženému U.S. spojenci pouze 12 hodin před útokem na Írán. Bin Yamin Net Yahoo totiž nedůvěřuje
panu Obumbovi (to je ten pán, který použil 40 různých falešných Social Security Numbers před tím, než jej zvolili).

50 let stará Enterprise tentokráte nebude cílem Chazarského vražedného útoku tak jako kdysi Liberty. Intriky mohou probíhat odlišně:

- Chazaři zaútočí na Íránské jaderné elektrárny
- Radioaktivní prach ze zničených elektráren bude odvát nad Indii
- Írán uzavře Hormuzský průliv
- U.S. zaútočí z letadlových lodí
- Enterprise bude záměrně bez ochrany
- Írán odpálí 50 protilodních raket, 3/4 jich budou zničeny
systémem AEGIS, avšak několik raket zasáhne nechráněnou Enterprise + jeden obětovaný vyřazený torpédoborec
- NeoConi a U.S. Ziofašisté budou mít svůj další "Pearl Harbor"
a budou burcovat Americké hlupáky do války proti Íránu
- Několik desítek tisíc buranů skočí na tento trik a rozjede
se regulérní velká válka

Satanisté a Luciferiáni zoufale potřebují přesně takovou další válku, aby udrželi ceny ropy hodně vysoko, protože veřejnost se dozví, že existuje několik Free Energy technologií, (ode dnes začínají testy pro 3. strany u Defkalion Green Tech).

Talmudisté/ZioNacisté chtějí prostě jenom vraždit, ropa je pro ně druhořadá.

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=41817

261552

02.02.2012 21:31

Dračí tanec v Negev

Israelská firma MAGNA BSP zajišťovala "bezpečnost" ve Fukušimě

Guru 78.?.?.?

Pamatujete, jak Silverstein i s jeho dcerou každé ráno pravidelně v 9:00 hod probírali ve 108 patře WTC v restaurantu "Windows of The World" plány na ehm rekonstrukci WTC ? Ale to inkriminované ráno se Silverstein ani dcera nedostavili do práce.

Tak Fukušima měla podobný průběh: bývalý analytik NSA odhalil, že bezpečnost Fukušimské jaderné elektrárny zajišťovala Israelská firma MAGNA BSP a všech jejich 12 techniků poté co připojili reaktory na internet (což je přísně zakázané) odletělo do Israele týden před "událostí".

Kdyby si v Temelíně najali pro zajištění "bezpečnosti" Ugandskou firmu, bylo by to méně podezřelé, než když si Ultra-Hi-Tech Japonci najmou Chazarskou (Israelskou) firmu s podezřele velkými kamerami ?

Detaily zde: http://www.henrymakow.com/theargumentfukushimasabo...

262393

08.02.2012 20:29

Paulův tábor považuje výsledky hlasování v Nevadě za podvod

TV štáby si pronajímají střechy domů v Tel Avivu

Guru 78.?.?.?

Centrály zahraničních TV stanic zřejmě dostaly nějaké včasné echo, protože v Tel Avivu se právě rozjel velký byznys:

Zahraniční TV štáby si pronajímají střechy domů aby mohli kvalitně ve Full HD rozlišení natáčet dopadající rakety.

V komentářích pod článkem jistý Rabbi Sam plánuje rozjet Start-Up firmu, která by poskytovala "catering na střechách".

http://www.prisonplanet.com/foreign-press-rents-tel-aviv-rooftops-to-cover-iran-war.html

262832

10.02.2012 07:43

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

Varování pro méně zkušené investory / ekonomy

Guru 78.?.?.?

Nejprve bych vyjádřil pochvalu panu Pilíškovi. Jeho článek v kostce vyjádřil fakta o situaci. Zejména tragikomický jev, kdy se centrální banky významných zemí předhánějí a dohánějí v tom, kdo a jak patřičně znehodnotí měnu. Nedávná akce SNB Švýcarské centrální banky asi vstoupí do učebnic - v podstatě veřejně řekli, že budou neomezeně "tisknout" franky a to dokud nedosáhnou kursu vůči Euru, který si vysnili. A takoví klauni přednášejí na vedlejšák studentům o "volném trhu".

Pan Pilíšek přiznal, že je obchodníkem se zlatem a z toho plyne, že nemusí být nezaujatý.

Nevzal v úvahu jednu mimořádnou věc, která není z jeho oboru:

Je vysoce pravděpodobné, že nástup Free Energy technologií může způsobit dosti silnou DEFLACI v několika oborech. Deflace je opak inflace, kde ceny zboží, služeb i ZLATA klesají.

Proč toto může nastat již během pár měsíců ?

Defkalion Green Technologies již nyní v únoru a březnu provádí testy, kterých se účastní univerzitní týmy a další věhlasné instituce. Hardware DGT má vynikající parametry a první výrobní fabrika bude hotová v březnu/dubnu. Kromě toho mají nasmlováno prodeje licencí do 60 zemí. Plus nikdo neví, kdy to ve velkém rozjedou známí konkurenti, kteří mají hardware s ještě lepšími parametry a nižší cenou.

Free Energy technologie způsobí POKLES cen ve svých a navazujících oborech. A protože ceny energií jsou promítnuty do všeho může v několika oborech nastat silná deflace a v dalších oborech mírná deflace. Plus měny zemí dovážejících energie mohou o pár procent posílit. A když posiluje dolar, zlato jde zpravidla dolů.

Toto nechť jest varováním pro méně zkušené investory a hospodyňky.

262946

17.02.2012 12:05

Kolaps současné civilizace

Zcela zbytečná panika

Guru 78.?.?.?

Celý článek je napsán v duchu děsu, hrůzy a (ne)jistoty.

1. Ropa zůstane cennou surovinou pro chemický průmysl

2. Ropa, uhlí, plyn se postupně přestanou spalovat pod kotly
Během 8 let nastane postupný prudký pokles spotřeby fosilních
paliv.

3. 24.2. začínají oficiální 48 hodinové série testů technologie
Defkalion Hyperion. Proběhne první série, kde 7 různých nezávislých institucí provede 7 test vždy v trvání 48 hodin.
Výsledky budou publikovány. Již dnes se ví, že parametry jsou
bombastické - přinejmenším uhlí skončí v propadlišti dějin.

4. Na výrobních linkách je další technologie s ěště lepšími parametry. Datum uvedení neznám. Předpokládám pár týdnů/měsíců.


Pindat a naříkat nad ropným zlomem je velmi podobné naříkání
koňských handlířů po r. 1910 na téma: a chovatelé už nechovají 2,5 miliónů koňů, protože armáda (hlavní odběratel) nyní prý pošilhává po nějaké sci-fi vynálezu - po nějakých motorech kde to uvnitř asi jako nějak exploduje nebo co.

Ano věk ropy skončil, pro chemičky bude nadále nepostradatelná,
ale to tvoří 15-20% spořeby.

Lidstvo bude používat zcela nové technologie - LENR se vyvíjela 20 let, tento rok bude v sériové výrobě. Další jiné technologie uvidíme také tento rok. Nejprve ve stacionárních aplikacích (vytápění domů, ohřev vody, klimatizace atd.) později i v dopravních prostředcích.

Zachovejte klid, nepodléhejte panice.

263523

22.02.2012 09:11

Penězoměnci žijí ve strachu

Prosím o opravu

Guru 78.?.?.?

kardinální číslo celého článku je chybně napsáno:

nejde o "32,409 miliard dolarů"

nýbrž o 32.409 miliard dolarů


překladatel žil dlouho v US, zaměňuje desetinnou čárku s tečkou

263823

24.02.2012 11:43

Vzpomínky na budoucnost, neboli jak umírá impérium

Velmi správně

Guru 78.?.?.?

"Není to náhodou proto, že i pro USA je hlavním zdrojem příjmů "neviditelný export", který prudce klesá?"
.......................................................

Již léta se zde v diskusích snažím vysvětlit, že U.S. osoby a U.S. entity (banky, fondy, hedge fondy, venture fondy i samotné výrobní korporace) masívně používají tento modus operandi:

a) vycucat dočasně volné peníze z celého světa formou úvěrů
a platit za ně úrok - řekněme 6-9% p.a.

b) použít tyto cizí zdroje tak, že za ně nakoupí akcie (mnohdy v cizí zemi původu oněch peněz) nebo postaví fabriku na zelené louce v zahraničí (tzv. přímé investice).

U.S. subjekty tak činí již léta v měřítku XXXX miliard USD.
Doufají, že výnosnost akcií (dividendy + zvýšení ceny akcií)
PŘEVÝŠÍ úrokové náklady, které musí platit.

Pár let to fungovalo dobře z větší části díky inflaci a díky přehnané tvorbě nových peněz v oběhu (tempa +6,5 až 8,8% za rok nebyla výjimkou).

Jaký je však průměr ziskovosti akcií za posledních cca 200 let ?
Je to + 6.94 % ročně (annualized) a po odečtení inflace.

Tzn. v létech 1995-2000 to fungovalo dobře, mezi 2003-2007 také.
Celkově se však tento penězovod začíná zadrhávat.

Pro křiklouny je nutné připomenout:

Suma majetku (včetně akcií) U.S. domácností snížená o dluhy domácností činí cca 57.000 miliard USD.

Čínští ekonomové a političtí vůdci dobře chápou význam výše uvedeného, proto se zahranční osoby buď nemohly vůbec nebo jenom oklikou účastnit čínského akciového boomu za posledních 17 let.
Na čínských akciích zbohatli převážně čínské subjekty, občané, pouze v malé míře pak zahraniční fondy.

I pro budoucnost bude platit, že rozhodující je vlastnictví akcií, nemovitostí atd. nikoliv vlastnictví dluhopisů.
Kdo nebude vlastnit akcie, nemovitosti atd, toho čeká celoživotní otrocká dřina pro najaté manažery (kteří pochopitelně pouze reprezentují zájmy akcionářů).

A nezapomeňte, že energetické společnosti všech druhů čeká nevídaná katastrofa s nástupem Free Energy a LENR technologií.

Konec, šlus, šmytec, finito, ekonomická smrt.

263917

28.02.2012 11:16

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

K posouzení

Guru 78.?.?.?

Pan autor se lehce dotkl problému "stoky v TV".

Zde je na místě prostá analýza:

- 2 velké komerční TV stanice se již XX krát demaskovaly
jako silně sionistické. O jedné je všeobecně známo,
že jeden Chazarský majitel ji prodal dalšímu Chazarskému
majiteli a poté další Chazarské firmě a tak pořád dokola

- pořady zde vysílané propagují sionismus, mimosoudní popravy
a Targeted Murdering (cílené zabíjení - válečný zločin)

- i státní veřejnoprávní TV je nejspíše silně infiltrována
pomocnými sionistickými agenty tzv. Sayany, od ráno do noci
neustálá propaganda Devátého Holocaustu a současné hrobové
mlčení o 3., 4., 5., 6., 7. a 8. Holocaustu. Při každém
z těchto Holocaustů bylo také zavražděno vždy přesně
6 miliónů "jews", což představuje strašlivou opakovanou
tragédii, kterou je třeba si připomínat jako memento.
Namísto toho hrobové mlčení.

- masívní prznění češtiny na všech TV stanicích. Producenti
dabingu najímají tu největší lůzu mezi českými herečkami.
Takovou lůzu, která neumí česky. Je to tak masívní jev,
že jde nejspíše o záměr. Tyhle dabérky možná umí jidiš,
neumí však česky. neumí skloňovat neznají přiřazení
přídavného jména k rodu podstatného jména. Lůza, stoka
a odpad má přednost při najímaní na dabing.

Tyto Chazarské výkaly nepůjde zastavit jinak než masovým
lidovým požadavkem na přijetí zákona proti prznění českého
jazyka, kde se Chazarským záškodníkům přímo zakáže v dabingu
prznit češtinu.

Příklad sankcí za veřejné prznění češtiny:

- Chazarský producent a Chazarská dabérka odmítnou hovořit
česky v nějakém Hollywoodském filmu. Zákon může stanovit pokutu
např. 500.000,- Kč za každé jednotlivé veřejné prznění češtiny
v TV vysílání plus povinnost TV stanice doprovodit část filmu
s chybnou češtinou opravnými titulky např. v tomto povinném
znění: "dabérka Goldsteinová neumí česky, správný dabing je:
TO JE NÁDHERNÉ"

Aby bylo jasné: doma nechť si každý hovoří jak chce, klidně
Vietnamsky nebo Svahilsky. Ve veřejném TV vysílání však musí
hovořit česky, pokud toho není schopen, musí být pořad/film/reportáž doprovozena opravným textem viz výše.

To by sionistické sebrance vzalo vítr z plachet podobně, jako
zákon nedávno přijatý v U.S. a nyní uvažovaný i v ČR o povinnosti nevysílat reklamu hlučněji než okolní úroveň hlasitosti v předchozím a návazném filmu/pořadu.

264120

20.03.2012 13:25

Velká nebeská revoluce

Sledují, archivují a analyzují vše

Guru 78.?.?.?

Pokud se méně zajímáte o anděly a trochu více o to, co se děje -
George Orwell bude mít 29 let zpoždění.

Precizní, detailní článek o tom, co všechno s vašimi maily, SMS, telefonáty a blogy dělají Luciferiáni:

http://www.wired.com/threatlevel/2012/03/ff_nsadatacenter/all/1


Moje doporučení: kupte si anonymně novou SIMku do nového anonymně koupeného mobilu, nikdy z něj nikomu netelefonujte ani nepřijímejte hovory (protože dělají křížovou analýzu kontaktů), nikdy neplaťte operátorovi kreditkou, nikomu ani rodině nedávejte své nové tel číslo, do mobilu si pořiďte Gibberbot se šifrováním + Orbot, do PC Pidgin se šifrováním (existuje i OTR) a příslušné XMPP účty si otevřete někde v Bangladéši nebo Japonsku. Komunikujte pouze šifrovaně přes Gibberbot a Pidgin. A U.S. GeStaPo může tak leda masturbovat při odposlechu těch hlupáků, kteří ještě nic nepochopili.

265542

20.03.2012 18:28

Velká nebeská revoluce

RE: Sledují, archivují a analyzují vše

Guru 78.?.?.?

4096 bitové šifrování v Pidginu s Encryption plug-inem ani GeStaPo nerozlouskne za 10 vteřin

265557

20.03.2012 18:32

Velká nebeská revoluce

RE: Sledují, archivují a analyzují vše

Guru 78.?.?.?

Pokud máte anonymní mobil a anonymní SIMku ze které nikdy nikomu nevoláte, tak nelze poznat komu přístroj patří i když někam na Bangladéšský XMPP server posíláte šifrované IM. Tzn. BTSky zaměří polohu přístroje, ale podporučíci z StB neví, komu přístroj patří. Nesmíte kredit platit kreditkou.

265558

20.03.2012 18:42

Velká nebeská revoluce

RE: Sledují, archivují a analyzují vše

Guru 78.?.?.?

Proč se rozčilujete Hestroyi ?

Uvedení Free Energy tech bylo 72x odloženo.
Ostuda pro inovátory, ale svět jim to odpustí minutu po finále.

Nebazíroval bych na tom, zdali se tak stane za 2 týdny nebo 2 měsíce.

Testů se účastnil Dr. Swanson z US NAVY Space and Naval Warfare Center - máte odvahu urážet pouze mne nebo máte odvahu urážet i pana Dr. Swansona ?

Chcete si vyzkoušet všechny druhy mučení, které zkoušejí na podezřelých osobách ?

Vy nevěříte tomu, že stavba budov NSA v Utahu, které již stojí jsou stavbou ??

Autor to měl pro vás vyfotit i ze severozápadní strany ?


Z uvedení Free Energy tch se mimochodem budou nejvíce radovat vaši řídící agenti ze Sionistických centrál, protože to velmi oslabí pozici jejich na ropu bohatých protivníků, tak proč se tak moc rozčilujete?

Vaši sionističtí idolové budou tancovat radostí, jako tancovali jejich agenti v New Jersey když si filmovali "událost".

Ano, v Chazarské TV veřejně přiznali, že byli vyslání X měsíců dopředu nafilmovat a dokumentovat "událost"

Radujte se a tančete.

265559

20.03.2012 18:55

Velká nebeská revoluce

RE: Sledují, archivují a analyzují vše

Guru 78.?.?.?

pro jednou máme na věc shodný názor,

také jsem si říkal, kolik vyškolených by bylo asi třeba

a těch pár tisíc analytiků (které mají) při přehrávání miliardy plků, nejpíš asi ze zoufalství tihle týpkové u toho masturbují

265562

26.03.2012 10:09

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

A přesto se Luciferiánům vloudila malá chybička do jejich plánu

Guru 78.?.?.?

Blouznění Luciferiánů a spol. o nulovém růstu atd. bylo již dlouho silně patrné. Každou chvíli se někdo někde demaskuje, selžou mu nervy a začne vřeštět o nutnosti vyhladit 6 miliard lidí (příklad B. Gates na tiskovce).

Luciferiáni udělali velkou chybu také v tom, že začali věřit vlastním fyzikům. Začali věřit, že to a to není možné, protože jejich fyzici to tak tvrdí. Zapomněli vzít v úvahu, že jejich fyzici jsou tak trochu produkt jejich pokřiveného systému.
Luciferiáni dostanou takovou "nakládačku" (v ekonomickém slova smyslu), že někteří to asi již nerozchodí.

Speciální prémie pouze pro čtenáře Zvědavce:
(pozn.: moje vlastní analýzy již před několika měsíci potvrdily vše, co je uvedeno níže).

Čerstvé detaily ke světovému uvedení LENR:

"G’Day, I was JUST in Athens and met with representatives of Defkalion. They told me that they were going to begin selling their LENR device this July 2012. I was shown their R&D model which just starts with a flick of the switch. It also turns off with a just a flick of the same switch. They have their model running at 250deg C. They can get their LENR to run over 350deg C (dry steam), but they need something more than the current fluid that they are using. Rossi has problem shutting down his E-CAT. Rossi is a “one-man-band” and Defkalion has 27 scientists.

Several groups have come to see them including NASA. They have taken down their blog on their website to enable their 27 scientists to just concentrate on their work to finalize a commercial LENR. Each unit will have as many as five (5ea) LENRs, each running at 5kW. I went there to investigate possible investment. They only want BIG investors. They have MANY OEM (original equipment manufacturers) already on board internationally. They intend to manufacture 300,000 units in the first year. It will cost only 30 Euros/year to operate each LENR device

They have all the European certificates. Everyone else in the world recognises the EU certificates, except the United States. Defkalion had decided the US is in the ‘too-hard-basket’ and won’t manufacture or sell to the US. The units will be monitored via mobile telephone or internet to insure their proper operation.

I was told that they were trying to actually see what happens in their device with some glass with a melting point of 1500deg C. They saw it light up like the sun and then it melted the glass. This just took a second or two. I was told what their working theory was, but they really don’t know what is going on. They have brought in several academics with a myraid of explanations.

This looks like a real go’er. It will change the world. I’m sorry for not disclosing more. I was told specifics, but was asked to keep them confidential.

Defkalion told me when Mr. Rossi had the 1mw plant going, at one point, everyone ran out because it got unstable. He’s too worried about confidentiality and is a one-man-band. He keeps things too close. Defkalion couldn’t work with him because...

Automaticky kráceno

265880

26.03.2012 10:53

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

To je standardní Modus Operandi u Sayanů

Guru 78.?.?.?

Vladimíre,

hlavní je nenechat se udolat. Nenechat se odradit. Oni tomu říkají opotřebovávací válka a jsou v tom relativně úspěšní.

Defektor z tajné služby uprostřed jejichž jméne jsou 2 písmena S, pan Ostrowski detailně popisuje jejich styl práce.

Jsou to Sayani - pomocní agenti a sabotážníci. Ostrowski např. pro obast Londýn odhadl jejich počet na 5000 - z čehož lze odvodit, že v ČR jich může operovat cca 1500 až 3000.
Sayany je obtížné odhalit a dopadnout, protože nedostávají pravidelný plat, příp. žádný plat za svou zrádcovskou činnost.

Sayani nejsou obyčejné lidské bestie, jsou řízení svými řídícími agenty. Seznamy Sayanů se člení podle profese:
- Sayani politici mají za úkol zradit svou hostitelskou zemi, pokud k tomu dostanou rozkaz
- Sayani novináři mají za úkol o takové zradě psát jenom v růžových barvách a mají přísně zakázáno psát o 3., 4., 5., 6., 7. a 8. Holocaustu
- Sayani bankéři musí poskytnout rychle a bez ptaní úvěr, když Chazarští zločinci plánují velkou akci
- Sayani lékaři musí poskytnout pomoc pokud projíždějící komando Chazarských vrahů je např. zraněno a nechtějí v nemocnici vypisovat formuláře. Existují také hypotézy, že se účastní na vraždách maskovaných jako běžné úmrtí (analogie: v Itálii si pacient u svého zubaře postěžoval na Mafii, zubař jej následně navždy "uspal" - pacient nevěděl, že zubař je hlavou místní pobočky Mafie)

Mezi Sayany jsou také účetní a právníci. Jejich úkolem je vést opotřebovávací válku s nepohodlnými osobami jako jste pro ně Vy Vladimíre.

Jejich standardní postup je obvinit vyhlédnutou oběť buď a) ze znásilnění nebo b) z daňového deliktu

Protože si domů nejspíš nezvete slečny z feministických organizací jako p. Assange, tak Sayani/jejich řídící agenti zvolili postup b). Najměte si schopného daňového poradce, dejte účtenky za nákladové položky do špalíru a Sayani budou muset koumat nějakou jinou záminku.

Problémem Gojímů, je e zde chybí odpovídající ekvivalent na druhé straně. Gojímové v ćr nemají organizaci ani zdroje, které by např. na ČT2 nebo na ex-premiéra Fischera podaly obvinění za propagaci režimu nebo hnutí směřujících k potlačování lidských práv. ČT2 neustále vychvaluje genocidní Sionistický režim a Fischer veřejně v televizi vychvaloval "Israel" jakožto "jedinou opravdovou demokracii".

Světový Sionismus i Sayani spoléhají právě na výše uvedené.
Oni jsou organizovaní a mají zdroje (často z tajných služeb genocidálního státu) a my máme Policii a zástupce, kteří po spáchání několika trestných činů najednou a útěku, pustí Janouška po výslechu domů (protože asi nechápou útěkový důvod vazby).

To nejsou malé chyby, tahle společnost pořebuje zásadní reformy odzdola nahoru.

265882

29.03.2012 08:59

Vynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu

Oni jedou podle šablony

Guru 78.?.?.?

Před pár dny jsem v diskuzi upozornil na analogický "podnik" v Bluffville v Utahu patřící U.S. GeStaPo.

Ihned jsem byl zesměšňován bandou Sayanů a osobami s vyoperovanou polovinou mozku.

A nyní všichni zjišťujeme, že GeStaPa a Politbyra více zemí jedou podle šablony.

Takže do doby příští defenestrace si připomeňme alespoň základní nouzovou obranu:

- protože každý mobil je v principu radiomajákem s unikátním tel číslem a IMEI, je vhodné jej i SIMku zakoupit anonymně nebo na bezdomovce, který možná již za týden sejde ze světa po 2233. dávce vypité Okeny, všechno dobíjení kreditů dělat hotovostně, ne kreditkou, jejich databáze by si spojily jméno na kreditce s tel číslem a IMEI

- tímto anonymně pořízeným telefonem zásadně netelefonovat, protože oni provádějí křížovou analýzu. i když máte anonymní telefon a voláte stále mamince a manželce a tetě, jejich databáze to vyhodnocují a taková anonymita je iluzorní
Nikomu ani sekretářce ani manželce ani dětem nesmíte dát své anonymní tel číslo. Jejich nekázeň by porušila vaši bezpečnost.
Pokud jednou za rok potřebujete zavolat k havárii nebo úrazu sanitku atp. volejte z mobilu jiné osoby. Pokud zavoláte ze svého mobilu, poté jej zahodit a pořídit nový.

- komunikovat mobilem pouze přes takový IM systém, který umí end-to-end šifrování. Většina IM se šifruje tak (špatně), že RIM a další pro vás na centrále vyrobí klíč a ten vám pošlou, což je špatně, protože si poté můžou cokoliv dešifrovat a u toho masturbovat. Dobrý systém je Gibberbot na XMPP standardu se šifrováním a ORBOTem - na PC používat Pidgin + šifrovací plug-in, klíč používejte 4096 nebo 3072 bitů, asymetrické 128 a 256 bitové zřejmě již nepostačují. Nastal obrovský pokrok v hardware. Několik tisíc GPGPU TESLA od nVidia, pokud paralelně dešifrují, tak výkonem nahradí několik desítek tisíc PC s nejvýkonnějším Intel procesorem. Nezapomeňte, že 98% národa neumí počítat: 4096 bitové šifrování NENÍ 2x kvalitnější než 2048 bitové. Ve skutečnosti je trilión triliónů triliónkrát kvalitnější (zjednodušeně řečeno). Jednou za týden si vygenerujte nový klíč - to dešifranti v GeStaPech nemají rádi.

- kdou zoufale chce, aby mu lidé mohli telefonovat a je např. direktorem, tak ať dá trvale sekretářce druhý mobil a sekretářka všechny požadavky ručně napíše do IM a zašifrovaně pošle vám. Sekretářka nesmí znát číslo vašeho anonymního mobilu, IM k vám dorazí protože není vázána na číslo.

- kdo to pořád nechápe, tak se mu může stát, že Sayani dají 5000 úplatek slečně z ústředny, ta zjistí vaši polohu podle známého čísla a poté přijede vrahounské komando vyslané Chazarskou ozbrojenou entitou a dopadnete jako inženýr uhelné elektrárny co ho vytáhli za jízdy někde na Ukrajině a teď mu nejspíš někde vrtají do nervů v zubech. Jejich ohlupovací filmy ukazují jak Ch...

Automaticky kráceno

266047

Jejich ohlupovací filmy ukazují jak Chazarský hrdina vraždí sám mraky nepřátel. Realita je taková, že když přiletěli zavraždit podezřelou osobu do Emirátů, tak Chazarské vrahounské komando vybavené falešnými passporty 5ti zemí čítalo 40 vrahů a pomocných sil. Jejich pseudo "stát" dodnes nemá ústavu - všichni víme proč a vznikl také proto, aby tihle vrazi měli svou klidnou základnu, odkud je nikdy nikomu nevydají.

266048

29.03.2012 09:40

Vynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu

Místo očipování Gojímů, si všichni Gojímové radostně zakoupili radiomajáky

Guru 78.?.?.?

Pře cca 40 léty měl novinář Russo rozhovor s významnou osobou - s Rockefellersteinem. Rockefellerstein prozradil Russovi, že illuminati/Luciferiani/Satanisti/Talmudisti mají v plánu očipování všech Gojímů.

Analytikům celá léta vrtalo hlavou, proč illuminati a spol. zdánlivě upustili od tohoto plánu. Analytici nepochopili, že technický pokrok spolu se socioekonomickým fenoménem totálního rozšíření mobilních telefonů způsobil, že čipování Gojímů není nezbytné. Pokud všichni včetně děcek radostně vlastní, používají a všude nosí sebou vlastní osobní RADIOMAJÁK (což každý mobil je radiomaják), potom čipování je tak trochu redundantní.

Pochopitelně, až se jejich záměrně zdegradovaným školským systémem podaří snížit všeobecnou inteligenci Gojímů, poté třeba přistoupí i na ono očipování.

266049

04.04.2012 08:06

Globální elita ukrývá 18 bilionů dolarů v bankách daňových rájů

Titulek článku je dost zavádějící

Guru 78.?.?.?

V hlubokém komunismu řešil docent na ekonomické fakultě problém:
Jak vysvětlit nic nechápajícím studentům, kolik zaměstnanců může mít podnik.

Studenti tupě zírali, netušili kam směřuje debata. Tisíc? Deset tisíc? Nějak administrativně to omezit?

Docent vysvětlil studentům, že pro podnik je ideální takový počet zaměstnanců, při kterém bude mít podnik maximální zisk.
Studenti tupě zírali. Docent se ptá: Tak jaký maximální to může být? Studenti nebyli schopni odpovědět. Docent na to: klidně 200.000 i více, pokud to přináší podniku maximální zisk.
Docent pokračoval: A jaký může být minimální počet zaměstnanců?
Hrobové ticho v posluchárně. Docent: Jeden.

Nenechme se strhnout právnickou bitvou zdali minimem je jeden pracovník nebo nula pracovníků. Docent za komunismu chtěl naznači, že podnikatel může být firmou o jedné osobě.

Offshore podnikání má s výše uvedeným souvislost.

Chcete v Brně na ulici provozovat stánek a prodávat kolemjdoucím zmrzlinu? Potom zakládat nějakou offshore na Bahamách je nesmyslné. České úřady by stejně stánek v Brně na ulici prohlásili za provozovnu na území ČR a zdanily všemi způsoby, i kdyby na stánku vlála Bahamská vlajka.

Chcete mít účet u Irského, Singapurského, New Yorského brokera a 15x za den roboticky nebo se ZuluTrade dobrovolníky obchodovat na FX trzích? Za takových okolností je naprostou samozřejmostí, že můžete zřídit offshore firmu A v Belize, která bude mít jediného pracovníka (např. vás osobně). Firma A nepodniká a nemá žádné zisky. Firma A může být zakladatelem firmy B na Bahamách.
Firma B může mít jednoho nebo nula pracovníků. Direktorem firmy B může být dokonce "nikoliv fyzická osoba" tj. direktorem může být orgán jiné firmy. Firma B má účet u FX brokera kdekoliv na světě, obchoduje na FX trzích a má zisky. Tyto zisky nejsou zdaněny ani v zemi brokera, ani na Bahamách. Obchodování za vás provádí systém "signálů", které posílají dobrovolníci ze ZuluTrade. Z 10.000 dobrovolníků si pouze vyberete nejlepších několik. Vše je legální, vše je perfektní.

V čem je titulek článku zavádějící? Těch 18 trilionů ve skutečnosti neleží v bankách na Kajmanech. Byly tam zřízeny tisíce firem s majetkem, ale ten je již dávno investován po celém světě. Peníze nejsou "ukryty" na Kajmanech, jak sugeruje titulek článku.

Prostě pokud v ČR točíte zmrzlinu do kornoutku nebo vyrábíte Škodovky, platíte zde daně. Pokud v mezinárodním prostoru obchodujete s akciemi nebo na FX trzích nemusíte spadat pod českou jurisdikci. Výhody offshore firem jsou všeobecně známy již 25-30 let. Znalosti populace již tak dramaticky poklesly, že se musí dělat takový humbuk? Nic na tom není.

266332

16.04.2012 07:04

Sexmise

A je zde další realita, která předběhla i Sci-Fi

Guru 78.?.?.?

Pokaždé když jsem dotázán "Co je to genialita?", nejprve pomyslím na autory technických vynálezů, o kterých se na školách nevyučuje a vzápětí na tvůrce děl jako je Sexmise.

Ano v ZioNacistickými agenty infiltrovaném školském systému se děti musí naučit kdo kuličkovým perem z r. 1960 nefalšoval deník slečny Frankensteinové a naproti tomu se nikdy nedozvědí, kdo vynalezl zip nebo kamiónový/lodní kontejner.


Speciální prémie pouze pro čtenáře Zvědavce:

Zhruba příští týden se dozvíte o organizaci, kde cca 10.000 dobrovolníků pracuje pro kohokoliv. Tito dobrovolníci vydělávají peníze komukoliv. Kdokoliv si vybere 5, 10 i 20 nejlepších dobrovolníků a ti mu vydělávají. Vy dobrovolníkům neplatíte nic.
O dobrovolníky se stará organizace. Ta je monitoruje, měří podle 20 různých parametrů, sestavuje žebříčky celkové i podle jednotlivých parametrů. Široké možnosti výběru.
Dobrovolníky, kteří selžou můžete v minutě a zdarma vyměnit za jiné dobrovolníky.
To nebylo ani v Akci Bororo ani ve Mstitelovi s píšťalou.
Vše je dobrovolné, funguje to a vydělává to.
Zůstaňte na příjmu !!

267017

20.04.2012 10:31

Malá abeceda politické ekonomie

Článek je speciální disinformační akce k ohlupování Gojímů

Guru 78.?.?.?

a) Článek se jmenuje "Malá abeceda politické ekonomie",
avšak autor vůbec nerozumí ekonomii. Souhrn jeho studia
ekonomie odhaduji tak na cca 30 minut až 30 hodin.

b) "svět je v největší krizi" - nikoliv. Během Velké hospodářské
krize kleslo množství peněz v oběhu o mínus 31% a HDP kleslo
rovněž o mínus 31% (platí pro USA). Během současné krize
kleslo HDP o mínus 2-3-16% (platí pro různé země).

c) "FED naklepal dalších 16 tisíc miliard USD" - nikoliv.
Po speciálním divadle pro veřejnost, kde byl Kongres
požádán o 700 miliard, FED tajně zaslal svým akcionářům
(soukromým bankám) a dalším spřízněným bankám cca 3.300
miliard dalších dolarů, tj. nikoliv dalších 16.000 miliard
dolarů.

d) "Dnes běhá po světě 50 krát více dolarů než je hodnota
veškerého zboží" - nikoliv, je to naopak. Např. jenom roční
hodnota HDP celé planety je přes 105 tisíc miliard dolarů.
Nemůže být tedy pravdou, že množství dolarů je 50x vyšší
než hodnota všeho zboží. Plus je vhodné vzít do úvahu
veškerá aktiva (nemovitosti, akcie/hodnotu firem atd.)

e) "Dolar už nemá ani cenu papíru, na kterém je natištěn"
Opět nikoliv. Dolar má stále ještě hodnotu vyšší než papír,
byť hodnota dolaru občas klesá a během krizí stoupá
(velmi zajímavé). Ano během krizí a panik ti nejzkušenější
investoři tzv. utíkají do dolaru a jenu.

f) "Přitom není možné vyměnit dolary za jinou, hodnotnější měnu"
Opět nikoliv. To je již hodně speciální ohlupování Gojímů.
Čtenáře Zvědavce mohu naopak ujistit, že dolary lze vyměnit
za jiné měny, z nichž některé jsou i tzv. "hodnotnější".

g) "a jejich dluhopisy už nikdo nekupuje" - opět nikoliv.
Americké dluhopisy běžně nakupují investoři z celého světa
zejména v těch dnech, kdy akcie jsou dolů. Pravdou však je,
že dochází k tzv. monetizaci dluhu - kdy dluhopisy nakupuje
centrální banka - privátní organizace FED.

Trefil se pan Vít vůbec do něčeho? Ano, když ve Švédsku měli
97% daně pro úspěšné, členové hudební skupiny ABBA opravdu odešli
do daňového ráje Monaca. I dnes kdybyste zdaňoval úspěšné propagovanou sazbou 95-100%, tak mnozí by odešli do Emirátů nebo na Bahamy.

Prostá otázka: Chtěli byste si nechat operovat bypass srdce lékařem, který studoval medicínu 30 minut? Tak proč se nechat ohlupovat ekonomem panem Vítem, který studoval ekonomii 30 minut?

267298

01.05.2012 08:01

Českou politickou scénu může vyléčit jen šoková terapie

Velmi správně pane Babáčku

Guru 78.?.?.?

Ano, polit-divadelní scénu doopravdy pročistí šok. S určitou dávkou štěstí následně možná i vyléčí.

Spouštěčem a hybatelem však bude něco zcela nečekaného. Něco, co čtenáři Zvědavce již dobře znají a na co byli 20x dopředu upozorněni: neodvratitelný nástup převratných technologií.

Je zcela lhostejné zdali na trhu bude firma "B" o týden dříve než firma "A" a firma "C" přijde měsíc poté. Ano, po 82 zpožděních a odkladech doopravdy přijdou nové energetické technologie určené pro lidi. Zdůrazňuji "pro lidi", tzn. ne pro ČEZ, ne pro RWE, ne pro E.ON.

Příchod a rozšíření nových technologií mimo jiné způsobí v ČR škody v souhrnu za cca 600 až 800 miliard Kč. Politické špičky byly včas oficiálně vyrozuměny, což je zdokumentováno a uloženo na několika místech. Politici svou arogancí a nečinností neučinili nic pro minimalizaci výše vyčíslených budoucích škod. Ba naopak dělali vše pro to, aby škody byly ještě vyšší.

Vše začne se solidním humbukem. Konsekvence jsou známy dávno dopředu. Po pár měsících bude vše jasné.

Jako malý příspěvek k řešení problémů nezaměstnanosti:

Firma Defkalion Green Technologies právě přijímá dalších 21 inženýrů pro svůj nový ultramoderní výrobní podnik, kde se již brzy začne vyrábět převratný energetický hardware.
http://www.defkalion-energy.com/jobs

268013

01.05.2012 11:33

Českou politickou scénu může vyléčit jen šoková terapie

RE: Velmi správně pane Babáčku

Guru 78.?.?.?

"reaktor" je trubka o průměru 4 cm dlouhá 10 cm.

Náplní je niklový prášek a natlakovaných pár mikrogramů vodíku.

1 libra niklu stojí na trhu cca 12 dolarů.

Náplň tak má výrobní cenu pár dolarů. Mění se po půl roce.

V jedné kompaktní krabici může být až 9 "reaktorů", tj. 45 kW výstup (tepelný).

Licence stojí 40,5 mil. Euro a koupilo si ji už více než 60 firem. Defkalion prodává pouze jednu licenci pro každou zemi.
Míru idiotismu Českých politiků a byznysmanů poznáte podle následujícího parametru: o licenci se oficiálně přihlásilo více než 1000 firem z celého světa, ovšem na domácí frontě je hrobové ticho. V Itálii 50 studentů střední průmyslové školy pana Pirelliho před týdnem demonstrovalo svou vlastní "studenou fůzi" s CoP 400% ve sklenici od mléka, v ČR se politici bijí čepicemi zdali do dostavby Temelínu II vrazí dalších 300 miliard nebo 500 miliard. Je to jako ve filmu o zániku Říše Římské, kdy "barbaři" právě prorážejí hradby Říma a jeden senátor nabízí druhému úplatek, aby mu přidělili "trafiku" (funkci).

Nicméně konkurence nespí a brzy budou mít více konkurentů za ještě lepší ceny atd.

268030

19.06.2012 00:03

Připravují Spojené státy otevřenou intervenci v Mexiku?

Otázka podvodného získání úřadu definitivně zodpovězena

Guru 78.?.?.?

Pro patologické lháře neexistují limity ani hranice možného.

Ústava USA výslovně zakazuje osobám nenarozeným na území USA ucházet se o prezidentský úřad.

Zde je vlastní Obumbův booklet z r. 1991:

"Narozen v Keni, vyrůstal v Indonésii a Hawai, první Afro prezident školního Harvard Review"

http://www.breitbart.com/Big-Government/2012/05/17...

270763

19.06.2012 00:08

Připravují Spojené státy otevřenou intervenci v Mexiku?

Obumba je opravdu z Keni

Guru 78.?.?.?

Obumba uvádí v r. 1991 své vlastní bio:

Vložený obrázek

270764

12.08.2012 08:50

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

RE: Barevné revoluce

Guru 78.?.?.?

Jenom drobná oprava:

Bulhaři nejsou Slované. Bulhaři byli Severo-severo východními sousedy Chazarské říše. Během přesunu do současných lokalit přijali za svůj jazyk příbuzný Slovanským.

Nejedná se o zpochybnění Bulharů, jde pouze o upřesnění faktů.

273240

Speciální prémie pouze pro čtenáře Zvědavce:

To co nastane není popsáno v klasických učebnicích ZioEkonomie.
Protokoly a ZioEkonomie se obšírně zabývají standardními triky jako např: "nejprve vyvoláme celosvětovou krizi pomocí inflace a poté pomocí deflace anebo naopak".

V budoucích měsících odstartuje DEFLACE a INFLACE v podstatě souběžně.

Několik významných oborů bude po příštích 3-8 let drceno zničující deflací až nakonec podniky těchto oborů skončí hromadnými bankroty (to je jisté) a zbytek ekonomiky (ostatní obory, státní rozpočty, úspory atd.) budou trpět silnou inflací (což je pouze vysoce pravděpodobné, nikoliv však jisté).

Vyjmenujme si obory, které budou postiženy deflací (snižováním cen):
- obecně energetika: uhlí, těžba uhlí, akcie uhelných podniků, výrobci solárních panelů, výrobci větrných elektráren, ropa, ropné podniky, rafinérie, břidlice, plyn, fracking, firmy provádějící průzkum vrty v moři, distribuční, rozvodné společnosti, přenosové soustavy atd.
- dodavatelé hardware a subkontraktoři společností ve všech výše uvedených oborech (dodavatelé trubek pro ropovody, plynovody, dodavatelé kabelů pro přenosové sítě atd., betonová mafie, která sní o podílech v Temelínu atp., dodavatelé reaktorů a velkých turbín)
- banky, které vše výše uvedené financovaly v posledních létech, které mají expozice v uvedených oborech (jedná se o stovky a stovky miliard dolarů)
- fondy a vlády, které ve výše uvedených oborech drží podíly

Deflace ve výše uvedených oborech dále zhorší příjmovou stránku mnoha státních rozpočtů. Jsou státy, kde výše uvedené rozpočty tvoří 70-80% exportních příjmů celé země. Krátce řečeno - bude to katastrofa. Ekonomiky takových zemí a Impéria (kterému každý rok chybí 1.100 až 1.500 miliard dolarů i Evropy budou resuscitovány pomocí masívní tvorby dalších nových peněz. Polovzdělanci používají nesprávný pojem "tištění peněz". Ve skutečnosti jenom velmi malá část peněz se tiskne do podoby bankovek - pouze cca 1,5 až 3%. Zbytek peněz se jednoduše připíše na účty centrálních a komerčních bank (v elektronické nehmotné podobě). Půjde o X set a tisíce miliard nových inflačních peněz v příslušných měnách.

Poznámka pro investory a tradery: Spoléhat na to co půjde "nahoru" je krajně ošemetné, nejisté. Není 100% jisté, že zrovna zlato musí jít vždy nahoru. Když se podíváte na jednotlivé fáze poslední krize, uvidíte jasný důkaz.
Více spolehlivé bude pochopit, která "aktiva" půjdou dolů (a ty jsme si vyjmenovali).

Důležité upozornění: Elity jsou již obeznámeny s tím co přijde.
ZioMédia však udržují masívní mlčení, aby řadoví obyčejní Gojímové nestihli provést obranná opatření.

Parametry velmi důležitého prvku, který bude mít důležitou roli ve výše uvedeném

: CoP (Coefficient of Performance) = 6 (a lepší...

Automaticky kráceno

273630

Parametry: CoP (Coefficient of Performance) = 6 (a lepší)
Teplota povrchu vnější stěny (pod izolační vrstvou) 850°C
Teplota povrchu vnější stěny vnitřního mezikruží 1100°C.
Žádné emise, žádný hluk. 13kW výstup.
Jedním slovem: REVOLUCE
Nenechte se oklamat mlčením ZioMédií. Přesný harmonogram této revoluce již byl stanoven. Včas vám bude sdělen.

Foto

273631

Velmi správně. Asi rok se Rossi nemohl hnout z místa.
Jeho starší verze E-Cat uměly pouze 200°C (což na konverzi na elektřinu je nepříliš vhodné) a trpěly nestabilitou.
Poslední měsíce však učinil rychlý pokrok. To co by velkým firmám trvalo 5 let, on stihnul za 5 měsíců. Taktéž cca 4 násobně snížil cenu. Testů se o prázdninách účastnily 2 velmi ctihodné univerzity. Report bude zveřejněn velmi brzy.
2 až 3 dny před dalšími důležitými událostmi vás upozorním.
Já osobně mám nachystáno 140 čekajících SELL STOP pokynů na ropu Brent. Pokyny mám odstupňované s půl dolarovými rozestupy směrem dolů a s logaritmem ve velikosti Volume. Brent nemá povinné přerušení obchodování po každých 10 dolarů sešupu (jako má WTI), což je značná výhoda.
Nezapomeňte, že když v r. 2008 krize způsobila pokles spotřeby ropy o 4% (slovy: o čtyři procenta), tak trhy si to vyložily tak, že cenu Brentu shodili ze 143 dolarů na nějakých 41.
A příští důvod k sešupu, řekl bych bude závažnější.

273640

Největší světová revoluce od objevu ohně a vynálezu kola.

Dr. Andrea Rossi a jeho E-Cat poslední generace.
20.000 hodin certifikačních testů hotovo,
výroba připravena
a distributoři mají na svých webech aktivováno odpočítávání.

273641

21.08.2012 11:33

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

RE: Lidstvo bude rado, kdyz prezije tohle stoleti ...

Guru 78.?.?.?

Podstata vtipu není v tom, že Big Sis (Veřejná Bezpečnost) objednala miliardu nebo půl nábojů ráže .40 S&W, podstata je že jsou objednány pouze v jednom provedení a to Hollow Point. Takové střele chybí špička, místo ní má dolíček a kraje přídě jsou předem naříznuté aby ihned po zásahu těla se z ní vychlíplo 5-6 ostrých kusů kovů do stran. Taková střela trhá maso a vnitřnosti a obvykle nevyjde ven druhou stranou těla.
Účelem je způsobit maximální zranění vnitřńích orgánů prostých obyvatel, pokud by snad byli nespokojeni a někde by demonstrovali nebo se bouřili. Tyto náboje jsou v ČR prozatím zakázány.
Luciferiáni a uctívači kamenné sochy Moleka z Bohemian Grove prostě již odhodili masky a své úmysly ani neskrývají.

273642

21.08.2012 11:45

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

RE: Lidstvo bude rado, kdyz prezije tohle stoleti ...

Guru 78.?.?.?

Typická střela typu Hollow Point po zásahu měkké tkáně.
Pozn. tyto střely jsou zcela nevhodné k palbě na vojáky nebo na vozidla, protože každý voják dnes má neprůstřelnou vestu a Hollow Point střela se po kontaktu s vestou ihned vychlípí a zabrzdí ještě v polovině hloubky vesty a neprojde dál.

K palbě na nechráněné lidi je však Luciferiány považována za vynikající.
Vložený obrázek

273643

Poslední velká zakázka této Hollow Point munice je určena pro IRS. Ano daňoví úředníčci - výběrčí daní budou ve 41 státech Unie vybaveni touto municí.

Typický Luciferiánský přehmat: Jak chcete vybírat dlužené daně od lidí se smrtelně potrhanými vnitřnostmi?

273644

Chazarům velmi vyhovuje, že 97% našich inženýrů neumí spočítat AKUMULOVANÝ výnos/zisk atd.

K Vaši otázce "K čemu to bude ?"

Lze vykonat více např. charity s ničím nebo s něčím ??

A nyní počty: s pákou 20:1 je zisk 10 % na každém posunu o půl dolaru. Posun o 70 dolarů dává (hypotetický) zisk:
[(1,1 umocněno na 140) mínus 1] kráte 100 = 62.370.025,57 %

To je zisk, který mne zajímá. Potom by šlo konat hromady charity.

Bohužel však máte pravdu v tom, že nikdo neví, kdy vystoupit.
Proto jde o pohou fantazii - Sci-Fi.

Považuji to však za lepší, než jenom tupě zírat. Je to pořád lepší než nic.

273672

Ano, máte pravdu. Darební kluci z Dublinu měli asi tak 135 krát odklad/zpoždění (důvodem byl slabý výkon - průmyslově nepoužitelný). Těžce vytočili mraky vývojářů, kteří jim zdarma pomáhali v SKDB.

Druhá polovina pravdy je, že celé jaro za nimi lítali technici velkých globálních multinacionálních výrobců. Po testech podepsali před měsícem kontrakty se 2 multinacionály. Nejsou odepsaní, naopak jejich poslední hardware má naprosto bombastické parametry.
Později budou tvrdě konkurovat Rossimu.
Nesuďte podle vzhledu, parametry posadí na prdel každého posměváčka.
Vložený obrázek

273674

05.09.2012 00:21

Plánuje Amerika post-izraelský Střední východ?

Prosím opravit

Guru 78.?.?.?

Prosím překladatele/editory o opravu:

Ayn Randová byla dáma, nikoliv pán. Vlastním jménem Alisa Zinovjevna Rosenbaumová - vlivná Chazarská agentka se specializací na PsyOp a podvratnou činnost.

Pozn.: Od r. 1775 jsou v U.K. a USA Chazaři označováni novým slovem "Jews".

274362

07.09.2012 11:54

Turecko směřuje do problémů

Update

Guru 78.?.?.?

Kdo si přečetl staré cestopisy Zikmunda a Hanzelky o Kurdech a legendárním vůdci povstání kováři Kauá (naposledy jsem četl před 35 léty, jméno již nemusí být přesné), pochopí, že právo na sebeurčení je nyní pro vládce Impéria sprosté slovo.

Slíbil jsem update k novým technologiím:

V sobotu a neděli 8.-9.9. se v Technoparku v Zurichu koná konference distributorů technologie E-Cat (Andrea Rossi). Prezentována bude validace a testy starší verze technologie nezávislými institucemi. Mainstream bude udržovat povinné ticho. Rozruch a zahájení prodeje o pár týdnů později. Program:

http://www.borderlands.de/Links/Kongress080912M-e....

Live Streaming (So, Ne):

http://www.ecat-deutschland.org/index.php/live-str...

274542

07.09.2012 13:47

Turecko směřuje do problémů

RE: Update

Guru 78.?.?.?

Když se stavěl Temelín a měl snad 9-13 let zpoždění a jednalo se o opakovanou, již osvědčenou technologii, proč jste nekřičel "podvóód" ?

Když inventoři jako Rossi pracují 14 hodin denně i o sobotách a nedělích a vývoj financují ze svých soukromých zdrojů a jedná se o zcela nové technologie, o kterých kompletní mainstream vědecká obec tvrdí již 100 let, že je zcela nemožná a že odporuje jejich fyzikálním zákonům, je zcela přirozené, že inventoři při překonávání technických problémů mohou mít zpoždění.

Já bych také přivítal, kdyby vše bylo hned. V praxi to však probíhá jinak: tisíce hodin testů, 20.000 hodin certifikačních testů, designové změny pro vyšší teploty, nové certifikační testy, příprava výrobních linek, atd. Jsem pouhý posel zpráv, ne vynálezce. Vaši konstruktivní kritiku můžete komunikovat přímo s inventory.

Podstatné je jedno: Všechno se vyvíjí dobře a všechny (i konkurenční) technologie mají parametry ještě lepší, než se původně očekávalo. To je více než dostatečná omluva pro několik odkladů, které v minulosti nastaly. Rossi během jednoho roku vývoje zvedl výstupní teplotu ze 180°C na 1050°C - což je velmi důležité pro výrobu přehřáté páry pro parní turbíny (turbogenerátory) a snížil výrobní náklady na 1/4. Takový pokrok zasluhuje ocenění a ne vaše urážky o podvodnících. Budete urážet i certifikační autoritu, která certifikovala předmětný hardware ? V každém případě trh rozhodne za vás.

274545

07.09.2012 19:29

Turecko směřuje do problémů

RE: Update

Guru 78.?.?.?

Když si kdokoliv vyGoogluje pojem "Rossi E-Cat", dostane 3,4 miliony stránek.

Mainstream udržuje fanatické mlčení z několika důvodů:

- reportéři mají strach o svou práci
- reportéři čekají na do očí bijící hmatatelný důkaz funkčnosti
v podobě pracujících jednotek u klientů a certifikace s X razítky - to nebudou moci zpochybnit ani nadřízení šéfredaktoři
- ty největší všiváci to chtějí tutlat maximálně dlouhou dobu,
aby stihli za jakžtakž přijatelné ceny se zbavit aktiv, která následně utrpí újmu - jde o tisíce miliard (dnešní) valuace

S něčím podobným jsem se za posledních 9 let setkal XX krát např.: Tchaj-wanský server Digiimes.com publikující v aglickém jazyce vždy zveřejní důležitý fakt z oboru IT kupř: TSMC totálně nezvládá náběh 28 nm technologie, potom je v Amerických médiích vždy 3-4 dny hrobové mlčení a potom všichni Chazaři od Kalifornie po Londýn jakoby na povel začnou vřeštět "fiasko, děs, nVidia, Qualcomm a ATI (klienti TSMC) budou mít zpoždění se svými novými čipy, akcie půjdou dolů".

Přesně v tomhle stylu a vždy se záhadným zpožděním jsem to viděl 40x. Pro mne to je už něco jako folklór.

S E-Cat technologií to bude probíhat nejspíš podobně. Měsíc to někde v 10 teplárnách/prádelnách budě vyrábět teplo za 1/10 ceny a až to bude trapně podezřelé, tak tisíce Chazarských analytiků a "odborných editorů" začnou řvát (všichni najednou) "miracle !! breakthrough !! příchod mesiáše !! atd."

274554

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 1

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 3

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 862,44 Kč
1 unce stříbra
550,62 Kč
Bitcoin
1 377 883,02 Kč

Poslední aktualizace: 13.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?