Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, fugo, Ing. Dopustil, jansmith1984, kitan, Náhodný kolemjdoucí, Petr Křivý, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.05.2011 22:35

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

obava z odhalení ?

199.?.?.?

Nechápu, proč při tak velké návštěvnosti je tak málo finančních příspěvků. Jediným důvodem snad může být obava z odhalení. (dárce je identifikovatelný úřady skrze bankovní spojení) Neví někdo, jak se tohle dá obejít?

244071

16.05.2011 13:34

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

RE: Tak se na to vykaslete pane Stwora

Petr Křivý 199.?.?.?

Přeji hezký den, pane Lynch.

Musím naprosto souhlasi s vámi, i když mám jisté výhrady. Úvodem bych však předeslal, že si vážím vašich dlouhodobě stabilních názorů, zejména se ztotožňuji s vaší oprávněnou nenávistí k barevným.

A nyní k těm výhradám. Přijde mi trapné, když editorovi připomínáte psa žebráka. Chcete snad, aby lidé z Nezvědavce měli další téma k posměškům? Ano, pes žebrák musel často přinutit čtenáře doplatit sázku, aby pan Stwora nemusel celého Zvědavce dotovat ze svého. Ubohé je také, když někdo panu editorovi připomíná kočku, za kterou musel pomalu, ale velice pomalu položit na stůl 20.000 Kč.

Pan Stwora správně píše, že bojuje za lepší budoucnost nás a našich dětí. Je dobře, že následuje cestu našeho Pána a jsem si jistý, že jednoho dne se mu vynaložená námaha, odříkání, soudy, plivání ze strany zlých Židů, které pan Stwora správně připomenul, vrátí a on bude svatořečen, jako hrdina dnešní doby. Doufám, že je pan Stwora pokřtěn a pravidelně chodí ke zpovědi, aby mohlo být blahořečení a posléze svatořečení dle pravidel provedeno.

Vím, že jste vždy držel nad Zvědavcem ochrannou ruku a přispíval i z toho mála, které v té cizině vyděláte. Z tohoto důvodu chápu i váš vztah k barevným, neboť ti se dnes tlačí na místa, která předtím mohli vykonávat například lidé z bývalého komunistického bloku.

A budete se divit, ale naprosto vás chápu i v tom, že už nic nepošlete. A víte co, já také už nic nepošlu. Souhlasím s vámi, že podporovat čtenáře přes rameno je nemorální a nevýchovné a proto ať platí oni, ne ti, co sem chodí pravidelně již deset let.

Pane Lynch, přeji vám hezký den a nechť Bůh provází vaše kroky!

Petr Křivý

244182

28.05.2011 09:49

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

199.?.?.?

Byl bych proti válce, kdy lidé neví, co chtějí. Je to pak jen výbuch hněvu, rabování bez konce, utrpení a bída.
Něco jiného by však bylo, vědět co chci a umět to prosadit a ubránit....

244949

30.07.2011 20:24

Breivik není superman

RE: Tak ještě jednou

Ing. Dopustil 199.?.?.?

Dobrý den. Nevidíte, protože tento obraz je druhotné krytí zvané "falešný prapor". Pokud by byl útok přímo spojen se zájmy, které zmiňujete, pak by zcela přirozeně nebyla hozena médiím taková stopa. Naopak, zednářské a sionistické souvislosti (fotografie zednáře v médiích, manifest a shoda dat s útokem sionistů http://cs.wikipedia.org/wiki/Irgun atd.), tak to jsou háčky na spřadatele konspirativních teorií o židozednářské světovládě. Tady by hlavní média lezla do zelí tzv. alternativnímu proudu.
Pokud vezmete do úvahy i druhou část mého příspěvku, tak zjistíte, že se jedná o souvislý a dlouhodobý proces, který je zcela otevřený, avšak dialekticky ošetřený. Pro popis tohoto jevu se vžívá pojem "matrix". Kritika, kterou očekáváte, je přirozenou součástí procesu a není jí třeba (je všeobecně známo, že sionismus vévodí statistikám všeobecné neoblíbenosti). Provádět další kampaň v tomto směru by bylo velmi nadbytečné. Navíc byl Izrael zřízen za jistým účelem. Kritické kampaně se dočkáte až bude mise splněna.

Děkuji Vám za odpověď, ale pro další pokračování diskuze je potřeba vzít do úvahy co nejširší obraz vývoje lidského společenství. Nějakou "při" tu ode mne nečekejte, je to míněno jen jako rozšíření eventualit pro ty, co mají zájem je brát v úvahu.
[smích]

249524

10.09.2011 12:21

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

jansmith1984 199.?.?.?

Kdepak šetřit, přátelé. Právě naopak...[smích] [smích]


Hezky je s nadhledem a humorem usvědčit ze zmatenosti nebo podjatosti, a to asi tak, jak to elegantně udělal kamarád L.C.

Férové reakce, které na faktech ukazují, jak jsou tito lidé úlisní (a v souladu se zájmy, které obhajují pokrytečtí), jsou jediná cesta, jak jim zatnout tipec. Pokud vytrvají, po desátém příspěvku je může editor jako neregistrované suspendovat, ale většinou vyšumí s ostudou sami.


PASIVITA (stejně jako v případě neúčasti při volbách a pozdějšího kňučení) znamená SOUHLAS s pokrytci a ti to vnímají jako potvrzení své dominance a legitimity jejich lží a kosher činů. A Peace s nimi.

Je třeba si stále připomínat, že nikoli ovčí pasivita, ale naopak Trevorův přístup je cesta jak věci (a názory pomatených ovcí) měnit k lepšímu.jansmith[smích]

252938

22.12.2011 19:26

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

fugo 199.?.?.?

A také zničil zemědělský komplex JZD Slušovice, jeden z mála opravdu dobře fungujících socialistických podniků, takže se k nám pak mohli bez konkurence vyvážet ty sračky ze západu co by tam nedali ani prasatům, a my se tak mohli stát úspěšným odpadkovým košem evropy.

259293

08.01.2012 16:01

Proč USA potřebují velkou válku

RE: USrael a jeho moplslíci

jansmith1984 199.?.?.?

Na Rusko jsem nezapomněl, jen jsem se upsal a místo označení "Společenství nezávislých států - (SNS)" jsem napsal Spojenectví......

Jinak, je potěšitelné, příteli jen tak 96.?.?.?, že zde nejsem jediný s podobným názorem na farizeje a pokrytce...


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

260386

18.03.2012 20:55

Evropa nad propastí

RE: Pan Andreas Claus je génius

jansmith1984 199.?.?.?

Tak dobrá dube, nedalo ti to a vrátil si se do tohoto vlákna, takže si vyberme jedno z tvých expresivních vyjádření a porovnejme si FAKTA, nikoli dojmy, viz:

>i ten zradar přislíbila jako první naše milá růžová prasátka.


1.
19. ledna 2007 odstartovala vláda formální vyjednávání mezi českou vládou a reprezentací USA. Již od samého počátku prosazoval tehdejší premiér Mirek Topolánek návrh, kdy o radaru rozhodne parlament, nikoli občané v referendu.

Vykonná rada ODS v červenci 2007 potvrdila postoj premiéra Topolánka a referendum odmítla.

2.
Tehdejší senátor a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg vyjadřoval radaru velmi silnou podporu, ačkoliv jeho domovská Strana zelených byla víceméně proti.

3.
Vedení sociální demokracie v čele s tehdejším předsedou Jiřím Paroubkem se shodlo, že radar Česká republika nepotřebuje. Socialisté připustili výstavbu radaru pouze za okolností, že systém bude začleněn do struktur Severoatlantické aliance a v Česku proběhne referendum.

Sociální demokracie dostala již v srpnu 2006 od svého bývalého předsedy a expremiéra Stanislava Grosse políček, který přiznal, že o radaru se poprvé začalo mluvit již za menšinové vlády ČSSD na přelomu let 2000 a 2001. On sám viděl v radaru spíše klady, především vyšší záruku bezpečnosti a odpovědnost vůči NATO. Jiří Paroubek se však ohradil tvrzením, že mu experti z Ministerstva obrany informace o konzultacích zatajovali, navíc nebyl za sociálnědemokratických vlád přijat ŽÁDNÝ ZÁVAZEK!!!!!! tj. žádné přislíbení ...[smích]

Ze startu vyjednávání obvinil naopak Jiřího Payna z ODS, který o radaru „jednal“ již v roce 2000.


ZDROJ: ZDE.

NEBO: ZDE. "V konečné fázi budu hlasovat proti (radaru), protože jsem sociální demokrat a byl jsem zvolen za sociální demokracii. Proto se podřídím většinovému stanovisku," řekl Svoboda v telefonickém rozhovoru z Havaje.


A Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

265436

24.04.2012 17:39

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

Náhodný kolemjdoucí 199.?.?.?

Chudák Tmo, nikdo jeho blábolům nerozumí. Ale asi zaplatil editorovi do kasičky, když ho tu nechá takto urážet ostatní. Ještě štěstí, že je těchto pablbů omezený počet, dokáže si někdo představit, že by člověk narazil každý den na takového z cesty mluvícího ožralu?

267710

18.09.2012 10:17

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Vopice 199.?.?.?

Pane Vodníku, rád bych získal nějaký názor na vaše tvrzení:

>Obecná metafysika vychází z toho, že co Bůh stvořil, stvořil dokonalé. Teprve postupem času, "vzdalováním se" od Boha, se stvořená realita "kazí". Všelijaké ty "evoluční modely", kde Bůh stvořil něco nedokonalého, co se pak má jaksi "vyvíjet" k dokonalosti...

Zajímalo by mě zejména, jak se vyrovnáváte s tím, že Bůh zakázal zabíjení a následně vyzývá k vyvražďování celých skupin obyvatelstva včetně dětí atd. Znamená to, že i dokonalý Bůh se časem "kazí" a stává se z něj masový vrah a sadista? Opravdu by mě to zajímalo. Ale zřejmě se pak tento židovský Bůh stal lepším, když se stal křesťanem, nebo ne?

Dále by mě velice zajímalo, odkud čerpáte své informace o tom, jak se křesťanství šířilo v prvních stoletích.

Potěšily by mě vaše odpovědi.

275039

11.11.2012 02:26

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

kitan 199.?.?.?

Gazprom raději dobrovlně krmí draka než aby se tento naštval a pro krmivo si došel sám... Rusko bude mít co dělat aby si sibiř udrželo.

278872

14.12.2012 21:35

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Vopice 199.?.?.?

Vidím, že vaše stařecká demence nabývá nebezpečných rozměrů. Už tu plácáte opravdové hovadiny, vážený Vojto.

Váš otec by z vás opravdu neměl radost. Jsem si jistý že kdyby viděl, jak se vykrucujete ze svých lží, propleskl by vás, až by se vám hlava otočila. Nebo to snad bylo vše jinak a takhle lhát vás naučil on? Pak by nebylo divu, že skončil, jak skončil. Kdo lže, ten krade... no však to znáte sám, že?

Víte, docela jsem přemýšlel nad tím, jak můžete dokola sveřepě lhát, když jsem vám již několikrát poskytl mnoho zdrojů, které naprosto vyvrací vaše bludy. Pak mi to došlo. Vy neumíte anglicky, že? No, Vojto, to, že něčemu nerozumíte a nemůžete si to přečíst, tak to ještě neznamená, že to NEEXISTUJE.

Takže znovu.

Vy jste tu tvrdil, že jsme uran do Ruska dodávali ZDARMA. Ještě jste to napsal velkými písmeny, abyste svoje "znalosti" (ve skutečnosti se jedná pouze o VÍRU) vyzdvihl. Takže opravdu to bylo ZDARMA? Nevykrucujte se a odpovězte jako chlap. Bylo nebo nebylo?

Co se týká toho plynu z Ruska. Vy jste tu tvrdil, že zlý Gazprom prodává plyn za trojnásobnou cenu SVĚTOVÉ CENY. Můžete mi tedy vysvětlit, proč si všichni nekupují plyn za světové ceny? Vaše vysvětlení jen kopíruje to, co jsem vám psal.

>Otráví se vodní zdroje a bude Vám hořet voda ve vaně? [chechtot]

Smějetete se hezky. Uznávám, že smát se své vlastní hlouposti, to už chce kus odvahy. Takže vaše tvrzení, že NEJSOU ŽÁDNÉ zdevastované vodní zdroje kvůli frakování, je další sprostá lež.

Vyvracím ji snadno, umím totiž na rozdíl od vás hledat i v anglických zdrojích. Kdyžtak si to dejte někomu přeložit, já to pro vás překládat nebudu. Naposledy vám předkládám jasné důkazy a FAKTA, i když vím, že vy fungujete jen a pouze na základě VAŠÍ VIRY.

Light Your Water On Fire from Gas Drilling, Fracking

Svoji přednášku o tom, že plyn je lehčí než vzduch si nechte pro prvňáčky. Tím ze sebe chytrého neuděláte, i když si to zřejmě myslíte. Nehledě na to, že nejde jen plyn, ale o toxické příměsi, které se používají a které se dostávají do vodních zdrojů. Takže zde je jeden z moha případů:

"Other documents and interviews show that many E.P.A. scientists are alarmed, warning that the drilling waste is a threat to drinking water in Pennsylvania." zdroj: NYT Regulation Lax as Gas Wells’ Tainted Water Hits Rivers

A také to chce kus odvahy opakovaně tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Velká písmena jste použil vy, abyste této hovadině dodal patřičnou váhu.

Takže zde je jen jeden z mnoha případů, jde o 280 000 000 USD.

Confession Set In VW Fraud

Myslím, že vaše další bláboly a lži již nejsou potřeba.

280586

23.01.2013 15:26

Havloidé útočí

Neff - senilní vypatlanec

Vopice 199.?.?.?

O tomto ubožákovi mám své mínění velmi dlouho. Už asi neví, co má psát, aby potěšil svou partičku "rádobypravicových" opiček, které tam ještě chodí. Opravdový kretýno.

283250

23.01.2013 15:34

Skutečná zvěrstva bombardování německých Drážďan

Trochu jiný pohled na celou událost

Vopice 199.?.?.?

Atomový útok Vatikánu na „českou republiku“ - Jan Kristek

"Tuto „restituci“ tak můžeme srovnat třeba s „humanitárním“ vybombardováním Drážďan, které bylo, jak dnes víme, podobně jako později bombardování Jugoslávie, ve skutečnosti simulací atomového útoku - Američané je vybombardovali jen proto, aby měli představu, jak to bude vypadat, až hodí bombu na Hirošimu. ...Na centrum města, kde by bylo epicentrum výbuchu, a tedy vysoká teplota, shazovali zápalné bomby, na zbytek města, který by byl postižen tlakovou vlnou, tříštivé bomby. (Ovšem na nádraží - k obnově města je přece třeba dovážet a prodávat hodně materiálu - ani jednu.)

A můžeme si také připomenout, že to, že Rudá armáda osvobodila Prahu až 9. května, a tedy teoreticky později, než by do Prahy mohli dorazit Američané, bylo způsobeno právě tím, že se zdržela v Drážďanech „úklidem po Američanech“ - vojáci pálili desetitisíce mrtvol na roštech z kolejnic, aby nedošlo k epidemiím (většina lidí se udusila v krytech, protože požáry města strávily všechen kyslík)."

Pana Kristka, který sem občas také zajde, velmi zdravím a vážím si jeho zajímavých článků.

283252

27.06.2013 16:12

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: Nejvyšší čas s tou lží skoncovat

Vopice 199.?.?.?

Do třetice všeho dobrého i zlého... Pan editor moudře usoudil, že "neovlasteneckou" frontu musí uchránit stůj co stůj, takže příspěvky pod výše uvedeným linkem na náckovské stránky bude pečlivě promazávat, aby se zachovala rasová, náboženská i ideologická čistota tohoto zvědavého serveru. Díky, pane editore, konečně je jasné, odkud vítr vane. D.O.S.T podvratným živlům, buzerantům a dalším, kteří postupně přijdou na řadu!

292280

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 8

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 9

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,05 Kč
Euro
26,75 Kč
Libra
29,99 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,01 Kč
100 japonských jenů
22,35 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 842,94 Kč
1 unce stříbra
440,15 Kč
Bitcoin
229 292,45 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?