Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Ing. Zdeněk Jermář, kuadrát.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.12.2010 10:42

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: uděláme z něj sexuálního devianta

kuadrát 81.?.?.?

Říkal jsem si, jak dlouho jim to bude trvat [smích]
Pravděpodobně se s ním na něčem nedohodli, tak po cca týdnu oznámili v mainstream zprávách, že šéf wikileaks je ve švédsku stíhán za sexuální delikty.

Když nepřítele ocejchujete něčím všeobecně odsouzeníhodným, máte to v kapse [mrknutí jedním okem]

233603

11.12.2011 10:52

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

Jednotné Rusko dnes usiluje o nejpokrokovější filozofii vládnutí.

Ing. Zdeněk Jermář 81.?.?.?

Problémem dneška i minulosti je existence dvou extrémů, existence bezbřehé demokracie na straně jedné, a existence fašistické diktatury ať už kohokoli na straně druhé. Vypadá to tak, že ti, co projektují např. fašizmus, dnes nejdříve záměrně usilují o bezbřehou demokracii, aby jí podvedení "demokraté" pak měli už plné zuby a přáli si nějakou diktaturu, která by udělala "pořádek". Fašistický "pořádek" (NWO) podle představ západní elity, ovšem. Je to očividné. Zlatá střední cesta se nekoná. Proto fandím Putinovi a Medvěděvovi, že se snaží o tuto střední cestu: Vymýtit "radikální pandemokraty", vedené a placené USA, jejichž nekalá činnost nakonec končí marasmem - viz Česká republika, nedovolit rozbití národního státu, a dále naproti tomu přesto nenastolit diktaturu po vzoru Stalina (Stalin byl prý levoboček rothschildovců, proto asi ty jeho rasantní metody namířené proti "právoplatným" "dědicům" jejich vlastním stylem, zákon odrazu). Ať žije heuristika Rusů (i některých Čechů). Fandím vám, jste poslední nadějí skutečně svobodného lidstva a Slovanů. Ať znovu rozkvete duchovní umění starodávné Sibiře (volchvové a pod. WM-magazín č.118) umlčované po staletí jižními a západními národy (vypalováním knihoven, kde se o této zemi psalo, např. Alexandrijské a dalších.), vraždou Puškina - znal rozluštění básně "Slovo o pluku Igorově" a chtěl to zveřejnit. Doporučuji si přečíst knížku Valerie Sinelnikova: Tajemná síla slova, 2008, ISBN 978-80-904001-1-5, obzv. slova pana Dullese v roce 1945, bývalého ředitele CIA, jak rozbít Rusko, str. 78. Metody platí do současnosti a potažmo pro celý svět. Zdravím všechny lidi, kteří mají v hlavě nevypláchnutý mozek.
PS: Národy starodávné Sibiře a Rusi (Východní Evropy) nebyly žádní divoši a pohané, jak se je snaží představovat současní zmanipulovaní "historikové". Tyto národy měly svoje runové a praslovanské písmo, žádné zvěstovatele Cyrila a Metoděje vůbec nepotřebovaly. Ti přinesli také jen ubohé "jobovy zvěsti" a ne skutečné křesťanství, k tomu měly blíž tehdejší národy Sibiře a Východní Evropy až do 15. století, než je vystřídali zmanipulovaní Romanovci. To jen tak na okraj, jakou kvalitou oplývají zaprodaní novodobí "historici" [překvapení]

258321

16.01.2013 23:16

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

Jak mohl V. Havel při prvním zvolení navštívit Slovensko, když jsme byli v jednom společném státě.

81.?.?.?

V té době jsme byli federace, tedy dva státy a dva národy spojené federací.

282558

17.01.2013 13:44

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Vlastizrada

81.?.?.?

Hlupák potřebuje mít rozbitý hrnec slepený do všech detailů, aby poznal že je to hrnec. Rammes II.

282593

17.01.2013 14:12

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Jak mohl V. Havel při prvním zvolení navštívit Slovensko, když jsme byli v jednom společném státě.

81.?.?.?

Byli jsme ČSFR.

282595

17.01.2013 14:22

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Vlastizrada

81.?.?.?

Dostal jsem dva dopisy, tedy proč jenom já a mé okolí? To nevím, měl jsem za to, že kandidát nikoho nediskriminuje. ZJ.

282598

17.01.2013 14:43

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Otázky profánního člověka (stojící mimo lóži) zednářskému zasvěcenci...

81.?.?.?

Myslím si totéž, co vy. Ale mám zato, že je nutné si takové otázky neustále pokládat. A pokládat je i "šajbám". Alespoň to vede k přemýšlení. A věřte, ti mladí už většinou vůbec přemýšlet neumějí. Mají pouze novinovou a televizní inteligenci, v nejlepším případě. Náš národ by se měl znovu vzchopit. ZJ

282599

17.01.2013 22:59

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: 10kc za znamku...

81.?.?.?

Díky za příspěvek. To asi máte pravdu. Dnes už si nepamatuji, zda byly dopisy ofrankovány. Měl jsem zato, že byly. Jen je mi divné, proč takovými dopisy nebyli osloveni i ti, co si zde stěžují. Nicméně mi není jasné, proč panu Schwarzenbergovi jako cizinci jde skutečně eminentně o post na našem Hradě. Ptám se, proč? Nic tak světaborného nepředvádí. A ještě větší záhadou je to, že mu to mládež baští. Já tedy ne, ale já mám už něco za sebou. Jak se má člověk bránit před evidentní nezkušeností mládí? Na tom duelu v TV 17.1. jsem si všiml opět mnohem větší účasti Karlovců a jejich reakcí na slova pana Schwarzenberga. Byly to pouze emotivní reakce nikoli na předvedené myšlenky, ale pouze na kandidáta, nebyla tam žádná časová mezera pro přemýšlení, než začali tleskat. Byly to takové reakce "malých dětí". Bohužel. ZJ

282635

18.01.2013 20:05

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Na straně Čečenců tam také bojovala izraelská armáda

81.?.?.?

píše oponent. Odpověď:
Všiml jste si, že na začátku diskusních příspěvků mi někdo ty omylem uvedené Čečence laskavě opravil na Gruzínce? Pak to bude sedět. A laskavý čtenář to přejde, stane se to, smysl té věty i informace je v něčem úplně jiném. ZJ.

282734

18.01.2013 20:50

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Poděkování panu N.Z. Jermářovi.

81.?.?.?

>Skvělý článek, jaký bych já, o 2roky mladší, nedokázal
>napsat.
>Snad obsah článku jednou i ten náš "potěr", kterej kníže
>zblbnul, pochopí.
>Jinak, pokud ho zvolí - nic se neděje. Za dva roky bude usínat
>i za chůze. Chemik Kalousek se pak jistě utleská....

Odpověď: Děkuji všem za diskusní příspěvky, obzvláště těm starším, co už mají životní zkušenosti a chápou věci v širších souvislostech. Snad se nám ten náš "potěr" podaří ještě společně zachránit. A taky věřím, že pan Karel Schwarzenberg sám pozná, že na náš Hrad nepatří. Na konec bych doporučil si ještě přečíst velmi poučný článek paní Věry Říhové z BL na webové adrese:
Mj. i konec pod PS:..... Zdravím. ZJ.

282740

19.01.2013 16:46

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Jste schizofrenik?

81.?.?.?

Na oplátku se vás zeptám. Jste psychiatr, že se vyznáte v takových diagnózách? Dále, o Zemanovi (kromě zcela neutrálně na konci) v článku nepadlo ode mne ani slovo. Ale když už o něm mluvíte, tak mám raději lidi, kteří se vyvíjejí spolu se svým zlepšovaným názorem, jako např. pan Ing. Miloš Zeman, napsal knihu: Jak jsem se mýlil.... Takové lidi mám skutečně raději, než ty, kteří jen plní rozkazy vyšší moci, o kterých navíc nejsem informován. Dále, můj názor na majetek je založen na zdravé mysli, takže, kdo shromažďuje v životě víc majetku, než potřebuje k běžnému životu a běžné spotřebě, tak takový člověk je u mne případ pro psychiatra. On je totiž problém v tom, že co někteří mají navíc, druhým chybí. Zeměkoule je totiž dimenzována pro počet lidí, který na ni žije. Proto rozdíly v majetcích by mezi lidmi neměli být velké. Dále, pokud jde o komunisty, nikdy jsem komunistou nebyl. Zato znám dobu od těch čtyřicátých let, pravděpodobně na rozdíl od vás. Ale nikdy jsem nebojoval za majetek, mám jen to, co skutečně potřebuji, zato jsem "bojoval" za antimaterializmus, za duchovní (nikoli však církevní) věci, tudíž sice znám metody např. magie, ale nezabývám se jí. Je to nebezpečné. Ovšem znalosti duchovních věcí umožňují nahlédnout za takové obzory, za které vaše zřejmě necvičené "oko" vidět nemůže, a proto takové věci se vám zdají "schizofrénní". Pokud jde o to, zda si vás vážím já, tak musím říci, že pro slušnou formu vyjadřování, kterou používáte, ano. Ale bohužel již méně za obsah. Právě proto, že jsem se narodil už v těch 40tých letech a že mám "duchovní znalosti". Takže vás zdravím a přeji v tomto roce vše nejlepší. ZJ (Můžete si se mnou dopisovat.)

282797

27.01.2013 12:46

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim jinak

81.?.?.?

Vážím si autora tohoto článku TAK TEDY ZEMAN. Je to velmi dobrý článek, a pokud jej někdo kritizuje, tak ať se podívá na toho pankáče. Vytvořil jej David Černý, rovněž autor dehonestující sochy koně Sv. Václava visícího za nohy, a na břiše mu sedí Sv. Václav. Socha je umístěna v pasáži Lucerny v Praze. Lucerna patří komu? Není to snad podpásovka Čechům. --- Mimoto nastupuje Nový věk podle Védů. A také si myslím, že současná garnitura iluminátů a zednářů v "cestující osadě" zvané Bilderberg už není to, co bývalo. Zdá se, že se jim nedaří. A to nejen v Čechách. Oni jsou to také jen lidé, a lidé, kteří jsou velmi nedokonalí. A rovněž i už ze všeho otrávení a nervózní. Podle toho vypadají jejich výsledky, viz faux pas s panem Schwarzenbergem. U Čechů je důležité mít jasnou představu, co dál. A podle mne ji Zeman má, a ještě mnozí mu v tom pomůžou. Takže nemám obavy, jen je potřeba neustále "znát své pappenheimské", abychom ty Schwarzenbergy Trautenbergy hned dovedli poznat, když se objeví a nečekali třeba až zase na volby. Mohou se objevit kdykoli, tudíž - LIDÉ BDĚTE.
Poznámka: V těchto dnech Rusové dali ultimátum americkým iluminátům, aby vyložili karty v otázce mimozemšťanů, jinak to prý udělají sami. To chtěl udělat i J.F.Kennedy, ale byl na to sám. Dopadl jak dopadl. Nezabil ho Oswald, ale..... Takže.....

283704

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 74 čtenářů částkou 10 306 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 2

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Měnové kurzy

USD
23,23 Kč
Euro
25,08 Kč
Libra
29,91 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,38 Kč
Švýcarský frank
23,63 Kč
100 japonských jenů
20,77 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,42 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 669,39 Kč
1 unce stříbra
427,44 Kč
Bitcoin
224 201,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?