Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: petesv.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.12.2011 16:07

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

Teorie tlačítek (moje)

petesv 2.?.?.?

Když se dostanu do kabiny stroje, pomocí jednoho tlačítka pohnu třeba obrovským rýpadlem, nebo to rýpadlo (jeřáb,cokoliv) povalím nebo zničím, mám li ten záměr. Příslušným tlačítkem taky lze vymazat z mapy celé země. Moje náklady přitom nečiní vybudování stroje nebo systému, pouze úsilí se dostat ke tlačítku, nebo nechat takové zamontovat do systému, třeba státního v podobě "disidentů". Tomu disidentovi stačí pár tisíc zelených na přilepšenou, co napáchá za škody, snad ani nepůjde napravit, jako v Libyi nebo i v Česku, po listopadu totálně zničený průmysl i zemědělství, a pokud nějaký trochu seriozní zbyl, odvádí zisky zahraničním majitelům, většina Čechů má pouze perspektivu dřít do 75 a splácet státní dluh. Co je to 9 mil USD na ovlivnění ruských voleb, tuplovaně když si je vytisknu sám? A jaký z toho může být profit, když k moci se dostane Němcov nebo ten kavkazský šmejd Kasparov (Jeden odtud už Rusku vládl, i s druhým Berijou, co napáchali za zvěrstva na Rusech, dnes vymyté propagandou mozky zase dávají za vinu Rusům)?
Profit z toho bude v miliardách miliard procent, žádné jiné podnikání tolik nehodí. Amíci zprivatizují ropu, plyn, i trubky, budou držet za kule Čínu i Evropu, poslední je mimochodem opravdovým konkurentem USA co do výroby i obstarávání zdrojů. Že důchodci v Rusku zas budou čekat půlroku na mizerný důchod, že budou další stovky tisíců mrtvých a miliony zničených osudů v mafiánském dělení kořisti, to humanisty a demokraty netrápí, jak to dokázali v Jugoslávii a jinde. Zkrátka a dobře, kdo přijímá ze zahraničí prostředky za účelem jakkoliv ovlivnit volby nebo nebo povolební dění, měl by být zákonem postaven na roveň vlastizrádce se všemi důsledky, pač nejde jenom o volební šaškárnu, ale o životy, blahobyt a potažmo i zdraví populace, a jenom sociopát si myslí, že může prosperovat a spokojeně žít se svoji rodinou uprostřed všeobecné bídy a násilí. A v tomto případě jsem pro znovuzavedení trestu smrti. Pokud jste si nevšimli, veškerý novodobý humanismus jenom prospívá zločincům a nechává na holičkách obětí. Pro zvýšení chaosu a nejistoty, však víte z kterých protokolů to je,že... a mňa mňa od největšího humanitárního bombarďáka,mňa... mňa. [bliji]
A co se týče drog z Afgánu:

258281

10.12.2011 16:15

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

Drogy a demokracie

petesv 2.?.?.?

A co se týče drog z Afgánu, tak to je fakt. Je třeba nejdřív vědět toto: můžete obchodovat s drogami ve velkém, dlouho, klidně a výnosně. Jako Albánci. Ale musíte spolupracovat s DEA, nebo aspoň CIA, která notoricky potřebuje finance na operace, jež nemůže oficiálně schválit kongres. Kdo se nechce dělit,jako kolumbijské kartely, musí válčit. Když zkurvysyn Noriega v Panamě, byť to byl americký zkurvysyn, zprivatizoval cesty kokainu přes Panamu a přestal se dělit s DEA, dopadl přesně jak sedláci u Humpolce. V Afgánu Talibán skoro vymýtil výrobu opia, dnes bez opia by afgánci zemřeli hlady. Nejde jenom o prachy,americké prachy v tomto případě.Na mušce je právě Rusko a Evropa potažmo. Afgánskou hranici nejde uhlídat, a tak se valí do Evropy tuny svinstva, značná část zůstává v Rusku. Kdo má zkušenosti s narkomany potvrdí, někdy i vlastní děcko lepší zabít, když propadne tomuto svinstvu. Populaci na drogách lze klidně odepsat, za dávku cokoliv. A závislým se stanete na opiu skoro hned,stačí několikrát zkusit. Tento mor se rozmáhá, takhle zákeřně se válčí s Ruskem dnes. Jak řekl zkurvysyn Brzezinski, nový světový řád musí být postaven na ruinách Ruska a na účet Ruska. Co je mu po tom, jestli to jsou křesťáni, běloši, atd. Nějaký Němcov nebo Havel jsou jenom pěšci v této hře, i když si o sobě myslí cokoliv. Budou obětování nebo rovnou odstranění jako slavná Politkovská nebo Litviněnko, když z toho momentálně vyplyne malá výhoda, třeba v mediálním šumu okolo. Naprostá většina podobných případů jde na vrub majitelům těchto "prozápadních" koní, když dál nemůže být prospěšný, tak aspoň v salámu. Obviní z vraždy Putinův "režim". "Režim" ovšem je měl a má v nose, nestály za povšimnutí. A to mě těší, že na každou sviní se vaří voda. Každá revoluce požírá své děti, i všechny ty "nezávislé" redaktůrky z Mf apod nakonec pocítí všechny dopady tohoto marasmu na sobě. No my ostatní bohužel taky [bliji]

258282

10.12.2011 16:49

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Rusko se brání tomu samému, co v tvrdé variantě samo provádělo

petesv 2.?.?.?

Tvrdou variantu r.1968 jste mohl zažít tenkrát ve Vietnamu, v podobě napalmu a statisíc obětí války. Nebo nedávno v Jugoslávii, nebo i dnes v Kosovu. Tak dejte laskavě pokoj se svým rozlitým mlékem. Ukliďte a nebrečte.

A jak můžete srovnávat Biľaka? To byla přece totalita, dnes jsme hrdí Evropané, demokrati do morku kosti, nezávisle informovaní a pokud s cenzurou, tak jedině tou samocenzurou, když nechci přijít o chléba, viď?

258285

10.12.2011 17:07

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

petesv 2.?.?.?

Západem voděné loutky to je právě Němcov, Javlinský a Kasparov. Nedostali ve volbách ani tolik procent, aby se do parlamentu vůbec dostali. O obrovských demonstracích proti těmto loutkám česká i západní media cudně mlčí. Vyzdvihuji demonstrace na podporu loutek, tolik o té objektivitě medií.V Rusku totiž naprostá většina nechce návrat k svinstvu jelcinových 90 let.

Objektivní informace najdete třeba na czeh.ruvr.ru, pokud umíte trochu rusky rus.ruvr.ru, lenta.ru

Ale taky je v Rusku spousta braku na úrovni novinek nebo centrum.cz, časem si to přeberte.

258287

10.12.2011 19:49

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

petesv 2.?.?.?

Červeně a s CAPS LOCK pište proboha někde jinde.Zfalšované nebylo nic, ale tajtrlíci to budou omílat dokola, dokud tam neusedne na trůn vhodná loutka. Tak,tak, rozděl a panuj, nyní s pomocí chaosu. No, já Vám pánové přejí, ať si toho chaosu užijete dosyta.Rusku dejte ovšem pokoj,tajtrlíci.

258297

11.12.2011 02:48

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: celý je to šaškárna

petesv 2.?.?.?

Grafy jsou o ničem, můžeme se hádat stejně dobře o předvolebních výzkumech. Výsledek voleb má být respektován, tuplovaně když excesy a incidenty při volbách vyrábí ta menšina, co nemá šanci se do parlamentu dostat, 7% práh pro vstup, legálně tedy. Javlinský 3,5%, ostatní pod 0,5%.
Už se mi to zajídá poslouchat, přestává to nějak bavit. V Lybii demokraticky střílí a znásilňují co se pohne. Asi se tam přihlásím jako žoldák. Budu střílet nalevo i napravo. Při troše štěstí pomohu jim ke vzniku islámského státu, jak to udělal pan Philby z anglických tajných v Saudské Arabii, pak se nechám obřezat a panovník mi zařídí harem, třeba jenom z Evropankami, kdybych to náhodou chtěl. Však hrdé emancipované Evropanky je to úplně nejlevnější co je na erotickém trhu k mání. Proč bych to teda měl chtít,že. Scheise. Tady to za pár let lepší nebude,jak v té Libyi čí Kosovu, na co mám čekat?

258316

13.12.2011 02:08

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

To ještě nic není

petesv 2.?.?.?

Těch 100 mil od NEDu není nic oproti penězům od Sorose, Rotschilda, "nezávislých" nadací, tajných služeb (z nejméně 52 tajných am. služeb některé jsou zaměřené právě na manipulaci veř. míněním). V Rusku bylo 93 tis. volebních míst, pokud 1,5 tis. skutečných, domnělých nebo zaranžovaných porušení volebních zákonů se prokáže, bude to jak plivnutí do moře. A hlavně, obden probíhají mítinky na podporu Putinovy strany, o tom ani muk. Třeba i dnes, na těch modrých vlajkách je napsáno "Jednotné Rusko", kdo neporadí přečíst. www.1TV.ru A na té omílané demonstraci v Moskvě se sešli všichni od anarchistů po radikální komunisty. Nejvíc řvali z tribun ti co nedosáhli 0,5%. Němcov i s Kasparovým bez uzardění jezdí pro rady k Hillary a dopředu žádali o podporu a odsouzení "Putinova režimu". Ten zlý Putin denně řeší situaci ohrožených dnešní krizí-nekrizí podniků, místo mudrování co je systémové, a jestli stravenky nezruinují ekonomiku. O tom taky ani muk.

258425

14.12.2011 22:57

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl

petesv 2.?.?.?

Nesmysl, pač není úplný. Toto je úplné znění, Z. Brzezinski: "Nový světový řád se vytváří v hegemonii USA proti Rusku, na účet Ruska a na troskách Ruska."

Žádné konspirace, řekl to dávno a na plnou hubu. Jenom lidé nemají odvahu tomu uvěřit. Nebo taky nemají dost inteligence domyslet o co jde.

258585

Dnešní měny nejsou kryté ničím, USD už ani prací ne. Zapomínáte ovšem na jednu věc. Je to o důvěře v potištěné papírky. Dokud za dost velkou hromadu těchto zelených papírků budu moct si pořídit třeba ložisko zlata, železa nebo čehokoliv třeba v Africe, nebo fabriku v Česku, pak amíci nemají čeho se bát. Domorodci si je budou mezi sebou směňovat za svoje výrobky, a aby získali další hromadu zelených, musí do USA dovézt hodně zlata, výrobků atd. Čili dělají na Ameriku za hromadu potištěných papírů, krytých jedině naší nadějí že Američani toho nevytisknou příliš moc, nebo neudělají v dohledné době devalvaci nebo rovnou novou měnu. No kdy rovnou zítra pustili do oběhu Ameros a poslali všechny majitelé USD k šípku, co si na nich vezmeme? Obrovský problém pro Ameriku by nastal už jenom tím, že by se např. ropa přestala obchodovat v USD. Irán o tom uvažoval, Kaddafi to myslel vážně.

258588

Velkou část státních dluhů vlastní přímo i nepřímo penzijní fondy, řízené těmi stejnými bankstery. Takže místo aby stát platil důchody průběžně z daní, tak je platí stejně z daní, ale přes penzijní fondy, kde se toho dost ztratí než doputuje k důchodci. Takže kde je ta "soukromá" efektivita, akorát je víc dobře živených příživníků, fondy se musí hlídat státem, pojišťovat, i tak bez 100% záruky.

258590

16.12.2011 00:05

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl

petesv 2.?.?.?

Napsal jsem, lidé nemají odvahu nebo dostatek inteligence. Co z toho chybí Vám?

258640

18.12.2011 16:51

Havel

povl

petesv 2.?.?.?

Jestli toto byl největší Evropan, raději budu Turkem. Tipnu to tak max. na 5 let, co začnou vylézat na světlo jeho pravdivé "skutky" a objektivnější hodnocení. Dnes ovce lomí rukama a naříkají, až je k blití z té lidské tuposti. A co majetky, vzal sebou? Aha, rubáš nemá kapsy! Poučení pro další svině. [bliji]

258722

18.12.2011 21:04

Havel

RE: Už konečně vím, pro jaké ubožáky je tenhle server

petesv 2.?.?.?

Nazdar, popírače. Zrovna jsem chtěl napsat, že je to nuda, že mi tu dnes chybí nějaký ten placený diskutér nebo aspoň blb. A ejhle, už je tu. Pěkně nám nandal. Přeji mu plno humanismu i bombardování. Za sousedy mu přeji nepřizpůsobivé, za manželku vysloužilou feministku. Děti jeho ať ochutnají všechny drogy, ať musejí chodit v keckách celý rok. Přejí mu DPH aspoň 45% a to na všechno. Lékařskou pomoc za poslední úspory. Přejí mu všechno z Kalouskova programu. Mládí vpřed!!! (Hlavně dnes není slyšet toto heslo. A přece ti co v r.89 uchvátili moc, už dávno nejsou mládí. Dnes bychom každému z nich mohli říct: podívej, cos napáchal)

258783

18.12.2011 23:49

Havel

RE: Ideologická výchova a mediální výplach mozků

petesv 2.?.?.?

Kdo neskáče, není Čech. Hop, hop..!!!
Teď se ale musím Havla zastat. Nebyl to žádný zloduch, jenom kulisák, slaboch a chronický alkoholik a la Jelcin, nebo Bush ml. Nebýt peněz ze západu tak skončil jako bezďák už za kománčů. Prochlastaný mozek, zneužit jak malé dítě. My to samozřejmě odserem v plné parádě.

258831

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 118 čtenářů částkou 21 845 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 0

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?