Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 33 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.10.2011 06:06

Umělá opozice Nového světového řádu

RE: Divný článek

Saša 24.?.?.?

1% nejbohatších Američanů vlastní polovinu veškerého majetku Spojených Států, o čemž se Váš odkaz nezmiňuje. Mimo jiné jsou to přežvýkané argumenty oposice zdanění multimilionářů, kterých pochopitelně není ani to jedno procento obyvatel! Legrační argument ve Vámi odkazovaném článku je, jestli se američtí „ultraboháči“ nebudou vice snažit vyhnout placení daní. Oni se totiž již maximálně snaží, každý zaměstnává celé oddělení právníků a specialistů jen k tomu účelu (což je od daní odečitatelné!). Nemusíte být ani zas tak bohatý, farmářům a středním firmám se vyplatí zaměstnávat odborníky na daně, největší zisk spočívá právě v legálním snížení daní.

Vaši „okupující vyčůránci“ je bývalá střední vrstva obyvatel USA a najdete mezi nimi i lidi se stále slušným příjmem několika set tisíc dolarů ročně. Tím nechci říci, že hnutí nebude zneužito, naopak to je pravděpodobné.

255888

30.10.2011 08:07

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: Kdyby jen kocky a mysi...

Saša 24.?.?.?

V Severní Americe tyjí štěnice, stěhují se do knihoven

Vložený obrázek
Problémem se se zabývá oficiální Registrace štěnic pro Severní Ameriku
New York má 4490 jen hlášených případů.
Vložený obrázek Vložený obrázek

Lidé bydlící v papírových domcích se stydí k vlastnictví štěnic přiznat, dům se pak špatně prodává. Obdobně jako k hledání třaskavin tam cvičí psy na hledání štěnic.
Všude je něco. Štěnice si asi vzaly příklad z banksterů [chechtot]
Omluvy těm co mají problémy s obrázky.

256231

08.11.2011 05:02

Světová měna a světové dluhy

RE: rozložení společnosti

Saša 24.?.?.?

Představte si obyvatele USA seřazené za sebou dle výšky ročního rodinného příjmu. Kdybychom roční příjem každé rodiny položili na zem za sebou v balíčcích naskládaných stodolarovek na fotbalovém poli, uprostřed by byl „balík“ vysoký asi 4cm, teprve 30cm před koncem fotbalového pole by byl první milionář s metrem naskládaných bankovek a na samém konci rodiny s balíky dosahujícími výše 50Km. Ani lidé mající o statistice zdání si nedovedou představit čísla. Graf. - Krátké video, vysvětlující totéž. U nás se politici snaží ten vzor dohonit a předhonit.

256761

10.11.2011 01:40

Jděte do toho a publikujte ten „padělek“, vyzval Írán IAEA

RE: Kdo může vynést ven informace o plánování útoku na Irán?

Saša 24.?.?.?

>Kdyby pan Netanyahu byl konstruktivně chytrý a to dle názorů soukmenovce Skřetakozyho ani služebníka Obamana zdá se moc není

Po tiskové konferenci účastníků G20 v Cannes, Obamovi se Sarkozymu omylem mikrofony rychle nevypli a novináři si vyslechli, jak Obama vyčítá Sarkozymu, že mu Sarkozy včas nesdělil, že Francie bude hlasovat pro přijetí Palestiny do UNESCO a začali si podávat Netanyahu.

Sarkozy: „Je ne peux plus le voir, c’est un menteur“ Nemohu toho lháře ani cítit.

Obama: „Tu en as marre de lui, mais moi, je dois traiter avec lui tous les jours!“ Vy ho máte dost a já ho musím poslouchat každý den.


Zdroj http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-15635476

256867

11.11.2011 21:10

Jděte do toho a publikujte ten „padělek“, vyzval Írán IAEA

RE: Na Idnes

Saša 24.?.?.?

Zvýšená hodnota radioaktivního jódu 131 byla naměřena na několika místech v Evropě a jeho původ je záhadou.
iDěs o tom píše jako by to bylo skoro prospěšné.
Dle Le Point.fr Dana Drábová řekla, že jód 131 by mohl pocházet z úniku při výrobě některých radiofarmak s je si prý téměř jista, že zdroj je v zahraničí.

256943

12.11.2011 21:15

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Radioaktivita nad Evropou?!

Saša 24.?.?.?

iDěs o tom píše jako by to bylo skoro prospěšné.
Dle Le Point.fr Dana Drábová řekla, že jód 131 by mohl pocházet z úniku při výrobě některých radiofarmak s je si prý téměř jista, že zdroj je v zahraničí.
Zde

256967

20.11.2011 10:13

Ruské válečné lodě vstupují do syrských vod, aby zabránily útoku NATO

RE: Na Rusko se nedá spolehnout

Saša 24.?.?.?

>při připosranosti ruského vedení je to krajně nepravděpodobné

Ono se řekne připosranost, podívejte se na rozpočet v porovnání s USA
Spolu s táborem NATO „mírotvůrců“ jsou to ¾ světových výdajů na „obranu“ (US utratí polovinu celosvětových výdajů)
Vložený obrázek
Žádná krize zbrojního průmyslu v USA, mimo vlastního nesmyslného zbrojení, jsou rovněž největšími vývozci smrti a zbraní
Vložený obrázek
Spojené Státy sebe a celý svět zadluží, snad pro zisk zbrojního průmyslu? Koho se bojí? Nikdy nebyly napadeny a pořád bojují a mrtvé ostatních národů nepočítají.

257343

26.11.2011 23:13

O strachu

RE: 48 příspěvků

Saša 24.?.?.?

Nechápu ani proč editor Moudrostraku „moc nemusí“, snad nemá smysl pro srandu nebo nechce popuzovat Ben Hura, který „analyzuje“ mezi blby každý jeho příspěvek a dneska radostí vříská nad „darem od Vladimíra“ ke dni emerického Díků vzdání. Bez nadsázky pan Moudrostraka zvyšuje čtenost Zvědavce a již za to bych mu byl vděčen. Pan anonym 76 je Ben Hurovo ideologické ztotožnění. Jiný pan anonym 83 se spoustou příspěvků, je nějak přecitlivělý a dochází k mylným závěrům, ač to možná dobřě myslí. Dělat z myšlení některých Čechů šibeniční humor ještě není žádné plivání na Čechy a SS má svůj důvod, podprahově upozorňuje na nacistické rysy dnešního politického života. Dokonce i chlubná zcestovalost má svůj smysl – Zvědavce nečtou žádné socky, jak by to rád viděl Ben Hur a spol.
Lidi, nebuďte zapšklí [chechtot]

257700

27.11.2011 05:27

O strachu

RE: 48 příspěvků

Saša 24.?.?.?

>Staci si vymyslet udani a popravit nekoho o kom nic nevite.

Potrefená husa nejvíc kejhá. Možná nechápete výraz ideologické ztotožnění, to znamená, že myslíte stejným způsobem a na stejné vlně. No každý je nějaký, nestyďte se za to najednou. Mám lidi rád! Moudrostraku asi víc než Vás, ale mouše bych neublížil.

Pane 76 klikněte si prosím na tu sedmdesát šestku a přečtěte si, co za smrad vychází z Vašeho počítače![zmaten] Nebo vás tam sedí několik? Neodsuzuji Vás a u už vůbec nepopravuji, máte na to právo. Mýlit se je lidské, ale Vy jste vždy na opačném břehu, nikdy se Vám tu nic nelíbilo, nakonec začnete překrucovat o ublížení a podobnosti čistě náhodné. Sakra, mně to stále někoho připomíná!

257717

27.11.2011 08:49

NATO skrývá přípravy na vojenskou akci proti Sýrii

Nebudou USA "zase napadeny"? :)

Saša 24.?.?.?

SSA (Spojené Státy Americké) budou tvrdit, že byly napadeny, což sjednotí nespokojené Američany a obchodníci se smrtí budou z krize venku.

Nejnovější letadlová loď spojených státu je ve Středozemním moři poblíž syrského pobřeží.

USS George HW Bush připlul ve středu 23. listopadu s osmi doprovodnými válečnými loďmi ke břehům Sýrie. V přístavu Tartus jsou 3 ruské válečné lodě a jediná ruská letadlová loď má dorazit ke břehům Sýrie v polovině týdne. Rusko varuje, že se nesmí opakovat scénář z Libye, válku však nechce a nemůže potřebovat.
Kanadská fregata má zůstat ve Středozemním moři do konce roku 2012, snad pro případ kdyby nenapadli Sýrii ještě letos o svátcích. Situace nevypadá zrovna růžově a možná se schyluje ke třetí světové válce.

257722

27.11.2011 20:05

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Saša 24.?.?.?

>Konečně nás někdo směruje ke super-zdravé výživě, jenom
>nechápu, co za hmyz bychom měli požírati u nás.

Európska únia chce, aby sme jedli hmyz. Vraj je superzdravý

No, můžete pěstovat v garáži žížaly, prý jsou z toho výborné hamburgery jak z McDonalda. Žížaly lze krmit dokonce i zavlhlými letáky a papírem. Pokud nemáte garáž, tak lze pěstovat v kontrolovaných podmínkách bytu šváby. Kobylky se budou asi dovážet [mrknutí jedním okem]

257746

29.11.2011 00:01

Privátní zisk, zničený občan, vytunelovaná res publica

RE: Komunistické zdravotnictví – bída, svrab a popravy důchodců

Saša 24.?.?.?

Před 40ti lety umělá ledvina (tedy dialýza) byla novinkou a zcela stejná "výběrová" pravidla byla na „západě“ jako na „východě“. Dnes v mnohých západních zemích čekáte léta na operaci kyčle a pro věk se nemusíte ani kvalifikovat. Stejné platí dokonce i o diagnostickém MRI. Za čtyřicet let zdravotnictví udělalo pokrok, ale když jste „starý“ a máte přidruženou chorobu k mnoha zákrokům stále probíhá „výběrové řízení“. Ani dnes nedostanete tu umělou ledvinu v konečném stadiu rakoviny apod. Výsledky toho českého zdravotnictví před rokem 1989 v mnoha ohledech byly lepší než v řadě západních zemích!

bída, svrab a popravy důchodců nás čekají po zavedení hegerovy reformy zdravotnictví
Honza Ziegler je pomatený demagog. Na zdravotnictví pro zisk doplácí pacient životem. Z vyspělých zemí, nejdražší a nejmizernější zdravotnictví má USA.

257806

29.11.2011 05:47

Privátní zisk, zničený občan, vytunelovaná res publica

RE: pokrok

Saša 24.?.?.?

Pro pana 88 (tentokrát neSasu): máte pravdu a nemáte pravdu. Zubaři v Kanadě nejsou součástí všeobecného zdravotnictví. Jsou zcela výjimečné případy, kdy se zubem potřebujete hospitalizaci a pak je to hrazeno provinčním všeobecným pojištěním. Můžete mít soukromou pojistku na zubaře a pak platíte za to pojištění a částku spoluúčasti (různá). Zubař je podnikatel a je to obchod. Když nechodíte k místnímu zubaři a nemáte pojistku, tak vás smí bolet zub jen ve všední dny od 9 do 17 hodin a musíte obtelefonovat několik zubařů, kdo vás vezme (a ve městech se nějaký najde). Za vytržení zubu zaplatíte předem. Dnes je ve velkých městech v Kanadě zubařů dostatek a v pracovní dny, když začnete obvolávat zubaře zrána a jste ochoten utratit slušný peníz, do večera někoho seženete. V pátek večer máte prostě smůlu. Veterináře seženete snadněji, ale když vy jste si usmyslel zrovna toho zubaře.

S lékaři je to jen o malinko lepší, totiž v Kanadě je pro občany všeobecné pojištění, kde ošetření se poskytuje dle naléhavosti případu, ale lékaři jsou opět samostatní podnikatelé, placení od úkonu. Je to business placený a nepatrně regulovaný státem.

Rozdíl mezi Kanadou a USA je v tom, že i když jste v USA pojištěn, nesete značnou finanční spoluúčast, potřebujete schválení vaší pojišťovny a často musíte do instituce určené pojišťovnou. Pro pacienta je léčení vždy dražší a když musí něco platit, tak váhá, což někdy stojí jeho život. Pokud nejste pojištěn a nemáte peníze vezmou vás jen některé nemocnice a více méně se vás snaží zbavit. Ovšem pokud ty peníze máte, pak zašlete email do několika ústavů zabývajících se daným problémem a dostanete obratem odhadovanou cenu, kolik musíte složit než se na vás lékař podívá, napíší jak si oni myslí, že jsou relativně dobří, vy si vyberete a je to prakticky hned. Cena se může podstatně lišit, no prostě je to kšeft. Jste dobrý zákazník.

257812

29.11.2011 10:10

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

Saša 24.?.?.?

To bylo dobrý zamotat do toho ty komunisty! Proč to neřeknete na plnou hubu: komunisti nám serou po Americe. [chechtot] McCarthy by to v padesátých letech neřekl lepší. Asi se z kapitalistické Číny přestěhovali do Ameriky. Vono je to dneska všechno na ruby.[zmaten]

Pan 77, pro dnešek Jiří, nečetl článek. Proč taky, vždyť je tu k hlásání propagandy a k obraně Emeriky. Možná usiluje o ten vládní kontrakt za $850000 na hanění OWS.

OWS chce, aby politika nebyla řízena penězi, aby nebylo možné na politické kampaně poskytovat neomezené sumy.

OWS chce reformu bankovního systému, aby banky by nemohly na sebe brát kvůli zisku rizika, která vytváří deriváty z čistého luftu a likvidují komerční banky a spořitelny. (Obnovení zákona zrušeného Clintonem, který odděloval investiční banky od komerčních.)

OWS chce zakázat členům kongresu schvalovat zákony ovlivňující korporace ve kterých mají investiční podíl.

Je to boj proti korupci zákonodárců, kteří se mění v lobbisty. No není divu, že zkorumpovaná vláda proti nim vede válku, pane Jiří nebo 77. No, Vy pane 77 souhlasíte s každým svinstvem a tak mě Vaše pohoršení nad vzpourou otroků ani nepřekvapuje. K patřičnému rozhořčení patří zaslintání o komunizmu. On je snad v Americe komunizmus? Možná v tom smyslu, že výdělky patří bankám a ztráty zaplatí občané. Čtu, jak demonstrující po sobě uklízí a Vy jste mě úplně dojal s tou městskou faunou a florou.

Jak vtipně píše pan Nohejl, OWS by mělo požádat o bezletovou zónu nad SSA a napadení vojsky NATO. To by byl průser pane Jiří, kam bysme to spolu utíkali. [chechtot]

257817

30.11.2011 08:50

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

Saša 24.?.?.?

>>Vy nemohli v klidu pracovat a v klidu se nenechat škubat jako
>>prase na porážce.

>Za pouhe 2 mesice stalo toto "okupovani" wall streetu danove
>poplatniky

Pane 184, přečtěte si článek na Huffington Post celý! Drtivá většina nákladů je za monitorování policií a potlačování protestního hnutí.
Náklady jsou za přesčasy policie za potlačování práva občanů daného jejich First Amendment.

„In New York City, the police department has spent $7 million in overtime on the protests. But that's small change given the department's $4.5 billion budget, which allots money for emergency overtime. Last year, the NYPD spent about $550 million on overtime.”

Kdo platí a neplatí daně je jiná otázka, ale ty daně donedávna platili anebo stále platí účastníci OWS.

Některým chudákům co dřou 50 hodin týdně to prostě nebere, že brzo budou nezaměstnaní i oni.
Vložený obrázek

Daně neplatí jen banky (naopak ty se dotují) a pak ještě opravdu extrémně zámožní co se prací vůbec neživí.
Když dáváte ty odkazy v angličtině, podívejte se, co říká bývalý US senátor Mike Gravel http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

257861

01.12.2011 01:10

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Dodatek k security kontrole

Saša 24.?.?.?

Švýcarský nůž se zasláním do Kanady minimum $50.00 USD. http://www.swiss-knife.com/asp/detail.asp?lan=EN&c...
Lokální zdroj v Kanadě lze najít na http://www.swissarmy.com/ca/content/store_finder
Informace o délce akceptovatelného nože na palubu letadla platila v USA před 9/11. Od té doby mně na letištích ulámali již několik třícentimetrových pilníčků na nail clippers. „Pozdě bycha honit“, ale pokud je čas, je možné uprosit agentku letecké společnosti u přepážky, která dá nepovolený předmět do obálky, a vyzvednete si ho prostě na cílovém letišti v reklamacích. Dnes však není velká pravděpodobnost ani tohoto úspěchu a mohla by snad žádat i poplatek za další zavazadlo.

257940

04.12.2011 18:32

Poslední zpráva MAAE obsahuje pochybné informace

RE: Iran military shoots down U.S. drone: state TV

Saša 24.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod...

Špionážní letadélko USA bylo sestřeleno nad Iránem.
Zajímavá je diskuze pod článkem.

258032

06.12.2011 05:28

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Problémem je eskalace.

Saša 24.?.?.?

>naslo 283 gramu a to uz dokaze

283 gramů lze ukrýt i v přirozených tělesných dutinách. Pan Radosta by snad chtěl vlézt do těch dutin, dokonce si myslím, že by ho tam kde kdo rád poslal. [chechtot]
Letecká doprava je a byla tou nejbezpečnější (na Km).
Tisíckrát pravděpodobnější je, že vám ublíží šílenec na silnici než v letadle atp.
Za prováděné války a svinstva se náš velký bratr právem bojí a chce, abychom se báli všichni a byli tak ovladatelnější.

258083

06.12.2011 20:21

Neznámí snipeři a Západem podporované „změny režimu“

Turecko pomáhá teroristům vniknout do Sýrie a s odsunem zraněných

Saša 24.?.?.?

Syrská pohraniční hlídka zabránila proniknutí asi 35 ozbrojenců z Turecka. Hned za hranicí útočníci obdrželi podporu turecké armády. Americká ministryně zahraničí Hillary Clintonová se dnes opět setká se Syrskou „opozicí“. http://www.jpost.com/MiddleEast/Article.aspx?id=24...
Assad grants interview to ABC's Barbara Walters, prý ho uvidíme v USA zítra ráno.

258124

08.12.2011 08:45

O médiích bez servítků

Špatné zprávy podávají média v cukrátku

Saša 24.?.?.?

Proč nenapsat senzační pravdu: MY SOMÁLSKO DOHONÍME! a Americké korporace zblednou závistí!

Existenční minimum se zvýší na 2200 Kč. Životní minimum vzroste na 3400Kč. Článek se pokouší vysvětlit rozdíl mezi termíny existenční a životní minimum, ač to jsou synonyma a každému musí být jasné, že z takové „částky“ nepřežije.

Aktálně.cz přiznává, že minimální mzda zůstane nezměněná od roku 2007, celých 8000Kč, ale mlží, že není pro všechny stejná. No, s nějakou kvalifikací může být vyšší, ovšem to již není přece mzda minimální a uvádění příkladů minima třeba pro stanovování „-podnikatelské, obchodní a finanční strategie organizace, koordinace finančních a jiných aktivit a zajišťování rovnováhy ve zdrojích a potřebách organizace“ je zhůvěřilost.

Od 1. ledna vzroste DPH i na již tak v Evropě nejdražší české pitné vodě. Na vzduch politici ještě nepomyslili?

Čeští senioři od ledna zaplatí plné a zdražené jízdné vlakem. Jedním z důvodů je rozmach soukromých dopravců. Jízdenky MHD ve městech také podraží.

Možná si to špatně vykládám a jedná se o rasistický hon na cikány?

258181

10.12.2011 09:57

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

Na propagandu, války a revoluce v jiných zemích je peněz dost

Saša 24.?.?.?

Na propagandu, války a revoluce v jiných zemích je peněz dost. Na poukázky na jídlo pro matku s dětmi peníze nejsou. V Texasu v aktu zoufalství, po té co ji byly odmítnuty poukázky na jídlo 38-letá matka zastřelila vlastní děti a sebe. Mluvčí sociálních služeb potvrdila, že žena žádala o potravinové lístky již v červenci a byla odmítnuta.
http://www.reuters.com/article/2011/12/09/us-lared...
Vložený obrázek

Jedno z dětí – desetiletý Timothy

258273

12.12.2011 11:32

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: Zbraně proti zbraním...

Saša 24.?.?.?

>mezi lidmi je 50 milionů kusů zbraní.

V USA sice lidé mají zbraně, ale zkuste vyjít na ulici se zbraní. První kdo vás uvidí, bude volat 911 a v deseti minutách budete studenej. "Divoký západ" je dnes v Česku.

V US v San Francisku bylo poprvé v historii použito bezpilotních letounů k monitorování demonstrantů. Nejčastější metodou je slzný plyn, zatýkání a následné pokuty, ale používají se i stroje produkující zvuk.
Pokud mluvíte dobře anglicky, podívejte se na toto video Max Blumenthal z National Institute, vysvětluje, jak se US vláda připravuje na možné povstání. Dle něj, 9000 amerických policistů bylo vycvičeno v Izraeli metodami, které jsou používány proti Palestincům.

258384

16.12.2011 09:48

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

Zdechající kůň nejvíc kope

Saša 24.?.?.?

Pořádná válka je lékem na krize. Hodní občané Spojených Států budou naplno pracovat ve zbrojním průmyslu a ti nehodní půjdou na frontu. Zákon věznění buřičů bez soudu, má být dnes schválen s požehnáním Obamy. Guardian sice píše o zaznění umíráčku amerického imperia v Iráku, po utracení 5000 žoldáků, milionu Iráckých duší a vydání přes tři bilióny dolarů, ale Obama to vidí jinak: pogratuloval svým vojskům za dobrou práci v melancholickém projevu ve Fort Bragg. Guardian dále píše „válka byla vedena pro ropu a pro Izrael, poděsit svět a zejména Čínu“. Když pak čtete šílené titulky amerických médií o zločinném Iránu, Syrském lidu a dokonce o pleti Putina, je to vlastně volání: co budeme dělat bez války, náš průmysl je v prdeli! Poskok Obamy, Kanadský ministr zahraničí dal příkaz Kanaďanům okamžitě opustit Sýrii. Teď jen kam honem skočit a opravdu se Čína a Rusko leknou?

258649

19.12.2011 05:21

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

Podobnost čistě náhodná,

Saša 24.?.?.?

o několik hodin později a jen díky časovému rozdílu v pondělí, se slzami v očích ohlásila hlasatelka úmrtí Severokorejského vůdce Kim Čong-il nebo Kim Jong-il, který zemřel v Pchjongjangu.

Poddaní vždy truchlí a až zemře kníže pán, to bude teprve smutek, pokud si knížectví ministra zahraničí rozeberou jeho zahraniční příbuzní, bude proč plakat. Na druhou stranu, Češi jsou citlivé duše a nejraději by se rozdali.

258853

19.12.2011 23:49

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: naši hoši boubelatí

Saša 24.?.?.?

Článek doporučený panem Fohat, začíná větou „asi jeden ze tří pilotů ovládajících na dálkově ovládaná špionážní bezpilotní letadla, používaná k zabíjení osob, trpí emocionálním vyčerpáním z dlouhých hodin práce“.

USA Today pojednává o vyčerpání operátorů amerických bezpilotních letounů=drone ze základny v Nevadě. Dle psychologa Amerického letectva, 25% kameramanů a 17% pilotů trpí „okrajovou“ duševní chorobou, jako úzkostí, fobií a depresí. 65 až 70% duševně nemocných nepodstoupilo léčení. Článek sice uvádí, že operátoři zabíjí na dálku, ale nějak mu uniká souvislost zabíjení a duševní nemoci.

258977

27.12.2011 09:23

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Saša 24.?.?.?

Obdobně jako pan Moudrostraka se rád „svezu“ po juesej, jednou nohou tam žiji, cítím se oprávněn. Co je na tom špatného? Pamatuji jak „všichni“ Číňané jezdili na kolech, dnes ale jezdí do Disneyland a cestují po juesej, ve Walmart je snad vše z Číny a není to jen ten Walmart. Je to prostě „zázrak“. Mimo jiné Čína právě podepsala dohodu s Japonskem, že budou vzájemně obchodovat v yuan a yen (místních měnách). http://business.financialpost.com/2011/12/26/china... Oproti juesej ve Skandinávii, Německu a Francii skutečně byl kapitalizmus s lidskou tváří, tedy poněkud sociální nebo „socialistický“ chcete-li. Víte ono všechno v Čechách poamerikanizovat je blbost, plus Češi si vždy vyberou tu stinnou stránku, ten wild west a ještě snad divočejší než v těch juesej.

259629

28.12.2011 06:45

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Saša 24.?.?.?

>Omlouvám se, ale myslím si že tuto diskuzi je
>potřeba dojet až do konce. Děkuji za pochopení.

Jakou diskuzi? Pomluvy urážky a exhibicionismus anonyma 83 v oratorních schopnostech? Rozbíjení diskuzí „analýzou“, žvásty o podezření ze skrytých zásad – myslí si, že na to se tu slyší. Na posudky skrytého rejpala za IP, abychom na něj nemohli, nejsme zas tolik zvědaví, příspěvek má být k článku!

Žvásty co si myslíte o mně nebo jiném diskutujícím si strčte za klobouk. Nechte si Vaše podezírání a drby pro sousedku pane 83! Pohovořte si s ní o paušalizaci a bastardech 2x denně jako tady.

259698

28.12.2011 08:00

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Saso

Saša 24.?.?.?

> pise to co chceme slyset. Dotoho zamicha

Co je na tom špatného? Někdy tam přihodí zajímavý směrník a je zábavnější než žvanilové, co mu závidí showmanship čemuž říkají narcisizmus. Každý chápe, že se vyjadřuje jistým komediálním způsobem, ale sranda se čte lépe než pláč a nářky.

259700

28.12.2011 17:48

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Saša 24.?.?.?

Dobře, pane Aristokrat, když se již musíte vzájemně analyzovat, tak si s tím jděte na Fórum Zvědavce. Založte si kroužek psychoanalýzy [cool] - tam je to mrtvé, chtělo by to oživit. Pan 83 se tam může vykecat. Každý jsme holt nějaký.

259727

29.12.2011 07:12

Sociologie andělů

Tři ze čtyř Američanů věří na duchy

Saša 24.?.?.?

Dle snad všech českých medií Tři ze čtyř Američanů věří na duchy. 71% se obává, že přijdou do pekla, mezi Republikány prý dokonce 77 procent, důvod té víry jistě je [chechtot]

Sám president G. W. Bush se chlubil, že mu Bůh našeptává napadnout Irák a zavraždit tisíce vlastních lidí. Za Boha se lépe umírá, kdo by umíral za svobodu, to je jako koupě pojistky na život, v žádném případě si ten život ani peníze neužijete. Naopak lze dobře vydělávat na zotročení spoluobčanů, viz naše a zahraniční politiky (v USA majetek kongresmanů za dobu jejich funkce vzrostl 3x). [chechtot]

259751

11.01.2012 22:30

Diskuze upadá

RE: ZA VŠÍM HLEDEJME PENÍZE

Saša 24.?.?.?

>měl by jste na rovinu říci, zda Vám vadí diskuze o ničem (tlachání) nebo diskuze o NEPOLITICKÝCH >tématech - duchovno atd., kam to často sklouzne

V zásadě NEPOLITICKÁ témata jako DUCHOVNO okrajově pokud tam debata sklouzne a v omezené míře asi nevadí, ale je pro ně vhodnější prostor na FÓRU Zvědavce. Čím více je téma vzdáleno od soudnosti a reality, tím naléhavěji by mělo být dobrovolně přesunuto na FÓRUM. Fórum leží ladem a tam se mohou „žáci“, duchaři a všichni vyřádit. [chechtot]

260765

12.01.2012 11:02

Debakl!

RE: Američtí vojáci močili na mrtvé civilisty, žádné Talibánce

Saša 24.?.?.?

Totožnost těl je sice neznámá, ale leží v civilu, v košilích a tričkách s prosakující krví, beze zbraně, vedle kolečka – tedy civilisté a žádný Talibán. Normální člověk se nenechá najmout jako „mariňák“. Není to dávno co se jiný mariňák nechal fotografovat jak drží hlavu patnáctiletého chlapce, kterého zvraždil jen pro vzrušení z „loveckého sportu“. To vychovává ta profesionální armáda, profesionální vrahy bez svědomí. Možná nerozumíte plnému významu slov, co mariňáci u toho trousí – I give you golden shower…. Významem obtížně přeložitelná obscenita.
Vložený obrázek

260805

13.01.2012 08:17

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Jen info

Saša 24.?.?.?

Dobrá zpráva na iDěs zní podivně, přece prezidentka Fernándézová nepustí do světa, že má rakovinu, když ji nemá, lékaři napřed udělají biopsii atp. Ovšem pokud chce zůstat v úřadě tak bude tvrdit, že je zdravá. Samozřejmě infikování rakovinou podává samotný Hugo Chavez jako spekulaci. Administrativa Spojených Států zcela veřejně vraždí bez soudu své odpůrce (s označením teroristů) a to i vlastní občany, nebylo by se tedy čemu divit. Perverzně to považují za zákonné.

260900

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?