Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.07.2003 19:04

Jídlo? Nemáte na vybranou

RE: znaceni

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tak u Vás v Česku (podle Vaší emajlové adresy) to už také zavedli? Já nevím jak je to u Vás, ale u nás jim na to už ani nestačí abeceda. Kromě R v kroužku, které je vyhraženo pro Registrovanou Značku, TM v kroužku pro Trade Mark a C v kroužku pro Copyright.

A u nás je košér už skoro všecko, ocel, plastiky a už jsem viděl i reklamy na košér konzervy pro psy a kočky. Musím se příležitostně podívat, jak je to s kondómy. Ne, to si nedělám srandu. Začalo to už dávno tím, že jednu ocelárnu v Pittsburgu soudili, že dělá nekošér plech, protože při válcování mazali plechy vepřovým sádlem. A to by se jako mohlo stát, byl ten argument, že z takového plechu udělají konservu nebo víčko k flašce s gefilte fish, žid by to snědl a nedostal by se do nebe. A tak, aby se výrobci čehokoliv možného, co by takovou újmu mohlo židům přivodit, raději platí rabínům výpalné, než aby chodili k soudu a platili miliónové náhrady za způsobené "pain and suffering".

17254

14.08.2003 20:52

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: No, moc Vam nerozumim.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nešťastná panno Olgo,

doufám, že nemáte nic proti tomu, když začnu zezadu:

1. ”Koukam, ze jsem se zmylila. Mrzi me, ze jsem s Vami ztracela cas.”
Kvůlivá tomu se nermuťte. Mnohem horší by bylo, kdybyste nešťastným omylem ztratila panenství – to je, na rozdíl od ztráty několika minut času ťukání do klávesnice, ztráta nenahraditelná (nikolivěk však nevynahraditelná).

2. ”Myslela jsem, ze kdyz se na neco ptate, chcete dostat odpoved.”
To jste myslela správně a já jsem Vám již sdělil, že jsem za Vaše odpovědi vděčen, i když do toho vnesly ještě větší galimatyáš.

3. ”Pokud neco z meho vykladu nechapete, prectete si ho jeste jednou. Zadny galimytas v nem neni. A ze v USA nemate Ustavni soud a ze tezko muzete podavat stiznosti do Strasburku, kdyz jde o instituci Rady Evropy, vim a nechapu, proc mi to pisete.”
Nepochybuji ani v nejmenším o tom, že Vaše výklady jsou hodné několikerého čtení. Že nemáme Ústavní soud a možnosti odvolání do Štrasburku, jako pan Zítko u vás, jsem se zmínil kvůli tomu, že jste na jiném místě srovnávala pravomoce soudů v ČR a USA. Ani ve snu by mě nenapadlo vysvětlovat Vám, proč se z Ameriky nemůžeme odvolat do Štrasburku – ale čte to, jak vidno, i akademik Brodský a v tom případě je to vysvětlení na místě.

4. Váš nejpodstatnější galimatyáš (možná, že není specificky Váš, ale generálně kocourkovskej) vidím v tom, že na jednom místě píšete, že “skutek, pro ktery je [Zítko] stihan, je pritom od zacatku jasny a nemenny - vydani knihy Mein Kampf”, a přitom neshledáváte žádnou závadu na tom, že první obžaloba byla založena na skutkové podstatě “propagace hnuti smerujicich k potlaceni prav a svobod cloveka” a prokuratura ho bude po neuspění žalovat na jiné základě skutkové podstaty -“hanobeni naroda”, a tenhle justiční ping pong se může hrát tak dlouho, dokud se prokurátor do něčeho netrefí nebo Zítkovi nedojdou peníze na advokáty.

18080

18.08.2003 19:52

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Kdo ovládá české soudnictví?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nešťastná panno Olgo,

Co kdybyste pro jednou nechala na pokoji starou Vomáčkouvou a pro změnu odpověděla přímo na přímou otázku? Abych to pro Vás udělal jednodušší, mám teď jen jednu (a pořád tu samou).

Před třemi dny jste tady napsala:
”pojmy skutek a skutkova podstata se od sebe zasadne lisi, ackoliv zneji podobne.” A dále: “Zitkuv skutek je jasny. Vydal Mein Kampf. Zda tim ale naplnil skutkovou podstatu § 261 nebo § 198 je otazka pravniho posouzeni”.

Tedy podle Vás před třemi dny, Zítkovým (jasným) skutkem je vydání jisté knihy, čímž naplnil skutkovou podstatu nějakého paragrafu (třeba § 261 nebo § 198) - skutek a skutková podstata jsou jasně dva různé pojmy.

Dnes jste napsala:
“kdyz soud prekvalifikuje skutek neboli zmeni jeho pravni hodnoceni, tak zmeni skutkovou podstatu,..”

Vyjdu-li z Vaší předešlé informace, že skutková podstata = právní hodnocení, Vaše dnešní informace tedy znamená, že když soud překvalifikuje skutek NEBOLI změní jeho skutkovou podstatu, tak zmeni skutkovou podstatu,.. Tedy (kromě toho, že to zní jako známý výrok babičky E. E. Kische), dneska je podle Vás skutek a skutková podstata totéž (kvalifikátorem NEBOLI).

A kromě toho, skutek – vydání knihy - už Zítek udělal a neumím si dobře představit, jak by to mohl soud změnit nebo “oddělat”.

Otázka tedy zní: Kdo si tady “ukájí potřebu blbého žvanění” (jenom mi, prosimvás, nepiště, že to jsem já, to jste psala posledně a udělala jste z toho pak ještě větší galimatyáš. A jistě dovedete být i originálnější).

18293

12.12.2003 15:43

Odpočítávání k apokalypse?

RE: Odpočítávání k apokalypse?

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Ty přeměny budou chtít čas a budou objeti, to je naprosto přirozené a je naivní myslet si, že to tak nebude."

Jo, přecedo Nováku, jenže to objímání osvoboditelů s osvobozenými si asi obě strany představovali trochu jinak. A Vám taková objetí připadají "naprosto přirozená"? S Vámi si musí Vaše paní manželka užít.

22751

08.02.2004 21:58

Jak válka ochránila americký dolar

RE: ABB (Anybody But Bush).

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Josefe,

jenom proto, že máme na návštěvě mého přítele z Prahy, Bushova advokáta, jsem spustil dneska TV s Bushovo interiew na programu “Meet the Press” a v duchu jsem se Vám potom celou tu hodinu omlouval za to, že při čtení Vašich politických a hospodářských postřehů jsem si o Vás myslil, že jste blbec.

Byla to hodina nostalgického zavzpomínání na projevy Antonína Zápotockého a Milouše Jakeše, tedy v pozitivním hodnocení jejich intelektu. O to nejlepší jsme přitom přišli, protože – v rozporu s tradicí programu přenášet nepřipravená interview – program s Bushem byl natočen a editován den předtím (i když ho Tim Russelt ze zvyku uvedl “Sedíme tady dnes ráno v Oval Office…”[mrknutí jedním okem].

Já jsem sice zdrženlivej dělat si z Bushe srandu pro jeho připitomělé škleby, zámlky ve filozofickém zamyšlení, mizernou angličtinu, trapná opakování se, otřepané blboučké bonmoty, průhlednou demagogii a tak, protože někteří jeho příznivci to omlouvají jeho údajnou dislexií a posmívat se mentálně postižené osobě není pěkné, ale já jsem se při nejlepší vůli (a dokonce v přítomnosti cizince) nemohl zdržet smíchu a občasného nelichotivého komentáře.

Pane Josef, když Vy napíšete: “Ujistuji vas, ze ten problem dolaru chapete vcetne autora vsichni uplne spatne”, tak Vy jste proti němu učiněná skromnost. Já chráním svobodu a demokracii, svět proti hrozbě terorismu, já vím jak na to všechno, Ben Ládíka chytíme (mno, moc bych se nedivil, kdyby ho měl už u ledu a vypochodoval s ním jako s předvolebním trumfem), dvě třetiny známejch teroristů jsme už pochytali (což jsou tedy geniální počty, když nevíme kolik je těch známejch a neznámejch dohromady), ZHN najdeme (a to se divím, že už nám CIA nějaké nearanžovala) a volby vyhraju. Když ho takhle slyším, tak bych volil snad i pro Líbrmana.

Když jsem se Vám už omluvil za toho blbce, tak mi snad dovolíte, abych uzavřel Vaším citátem: “Je to jasne jako sachy, rozumet pravidlum je lehke,ale hrat je dobre daleko obtiznejsi.” Do kamene vytesat! Ať už bude zvolen kdokoliv, tak takhle Bushem rozesranou partii těžko zahraje alespoň na pat. Ale budeme moci doufat alespoň na nejistotu.

25497

08.02.2004 22:02

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

No jo, ale jak my zase můžete vědět, s jakými lidmi se stýkáte? Akorát se můžeme domýšlet.

25498

08.02.2004 22:12

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Ajo,

zatímco se snažíte udělat zdeňkovi radost, tak jste neudělala svou připomínkou radost nám Američanům: ty maléry si nevylíže Bush, ale schytáme to my.

25499

08.02.2004 22:23

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pan Daněk nemá možná vůbec žádnou pravdu, ale furt lže míň než Bush.

25502

08.02.2004 22:46

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Ajo ("Na druhe strane uznejte,ze pokud reditel zemekoule prohraje,demokrati to nebudou mit moc jednoduche.At uz Kerry,ci nekdo jiny,co s tim bordelem nadela?"),

jo, to bude těžká partie, jak jsem už kousek výš napsal panu Josefovi.
25504

20.02.2004 21:50

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

RE: Kdeže?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome ("Uchvancancující ofšem je, když odhalené ňadro Žanet Šáksn zastiňuje válečné štváče z Wólstrýtu"),

Šáksnino ňadro mi ušlo, protože jsem se na fotbal nedíval a pak mi ho ukazovali už jen s cenzůrním flekem, takže nemohu při nejlepší vůli posoudit, jak uchvancancující bylo. Dám obyčejně na Vaš znalecký posudek, ale z historické perspektivy mám o potenci toho ňadra pochybnosti. Válečné štváče z Vólstrýtu nezakryla ani obě ňadra Martičky Gottwaldové, a jistě je znáte alespoň z vyprávění. To jednou přiběhla hradní stráž, že prej všichni do krytu, do hradní zahrady seskočili dva imperilalističtí parašutisti. Ale hovno, volove posraný, odbyla je první dáma, to mi spadla z balkónu podprsenka.

To jenom, že ňadra jsou (bohudíky!) různá a taktéž jejich společenský dopad.

No, tak jsem si alespoň přečetl ten článek Jíti Splít, který jste tu doporučoval. Ale ani ona se nezdála být uchvancancena
ňadrem Žanety (jo, to ňadra Buzkové z ODS, to jsou přikrýváky!) a místo ňadru věnovala většinu místa referování o významu vějíře v sexu. Zajímavé, akorát, že ji ze všech těch historickývh příkladů vypadli Chajm a Sára Goldštajnojc z Tel Avívu:

Sára si podala stížnost k rabínovi, že Chajm nedodržuje Talmud, co se týče ukojování jejích sexuálních potřeb. Rabín si zavolá Chajma a že prej zákon je zákon a že Sáru musí ukojovat, ale Chajím se vymlouvá, že nemůže, protože mu je při tom příšerný horko. Rabín mu to nebere a že se má tedy při tom nechat ovívat vějířem. Chajím si chytí Araba, přivede ho domů, dá mu vějíř a ovívej! Achmed ovívá, ovívá, až je celej zpocenej a zase hovno, ani při ovívání nemůže Chajm Sáru ukojit. Pocem, blbej Achmede, povídá zoufalej Chajm, vlez na Sáru a já budu ovívat. Uděláno a než bys řek´ švec, Sára exploduje v orgasmu jak Linda Lovelace. Vidíš, blbej Achmede, povídá Chajm spokojeně, takhle se musí ovívat!

25795

10.03.2004 17:14

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, Štefane,

a to jste ještě nepřipomněl, že bolševik měl taky zákon na ochranu židovské reputace. Dokonce Ministerstvo vnitra vypsalo soutěž o nejlepší židovskej ftip - první cena pětiletej pobyt v lázních Jáchymov. A štědré množství menších cen. Jeden náš známej vyhrál 18 měsíců.

26453

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 49 čtenářů částkou 6 865 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus04.02.20 07:18 Británie 0

Měnové kurzy

USD
22,97 Kč
Euro
24,89 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,42 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,20 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 358,54 Kč
1 unce stříbra
410,28 Kč
Bitcoin
223 763,71 Kč

Poslední aktualizace: 17.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?