Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 6 různých jmén: Girili, haban, jogín, JPG, RomanTička, Vitek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.04.2009 20:57

Ano, můžeme!

Nejen můžeme

jogín 94.?.?.?

oblbovat lidi, ale taky to funguje. I na autora- těch nesmyslů tam má vác.

187638

29.11.2009 17:08

Kleopatra

RE: mluvite mi z duse taky obdivuji inteligenci zvirat

Girili 94.?.?.?

Prispevek pani Strigy je naprosto na miste.
Ani s tim zakonem nemate tak docela pravdu. V mnohych mestech je povinnost voditka ve vyhlasce, takze je treba ji respektovat.

205969

27.01.2010 22:53

Datové schránky - krok mimo?

RE: Povim Vam to takhle

Vitek 94.?.?.?

No ja mam trosku jinou zkusenost. Napsali jsem si u nas ve firme ISDS2Mail, coz je vec, co vam vse z datovy schranky preposila do emailu. Proste proto, ze to ve firme obcas potrebujeme, kdyz nam pisou z uradu a nemam na pocitaci Windows. Udelali jsem to tak, aby to slo pouzit uplne vsude, ne jen na Windows. Dali jsme to zdarma k pouziti vsem ...

Nemeli jsem na to zadnou dotaci, nic jako ti sraci co ten projekt datovych schranek zpackali. A krom par slusnych lidi co nam podekovali, jsem se setkal spis s negativnima reakcema a urazkama. Az jsem litoval, ze to je zdarma ...

210809

30.09.2011 12:04

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Pane Stwora nic si z toho nedělejte a bijte se dál

haban 94.?.?.?

Političtí vězni se v tomto státě stávají prezidenty. Prezidentem by měl být člověk, který má přehled, pozitivní vizi, a silný cit pro pravdu a spravedlnost. Jmenuje do funkce soudce a definuje tím důvěru v právo ve státě. Ti poslední selhali a příští nebude zřejmě o nic lepší. Není lepší škola než osobní zkušenost s bezprávím.

254213

30.09.2011 12:29

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Pravda se obhájí sama

haban 94.?.?.?

Pokud se za něco zavírá, je to určitě lež. Komunisté taky zavírali za pravdu. Lhář nikomu nevadí, časem se zdiskredituje sám. Nebezpečí pro ně je v tom, že se svět dozví pravdu a bude se ptát kdo a proč? Před prvním soudem to byl jen názor autora článku případně vydavatele, a každý to tak bral. Teď z toho udělali kladivo na čarodějnice a každý to taky tak bere. A všichni teď pátrají po internetu proč nám lhali a kdo je za tím.

Autorita mezi autoritami, Noam Chomski, "Jewish anarchist"
Noam Chomski: Israel, the Holocaust, and Anti-Semitism
Chomski: disident Václav Havel
... one very conservative and very honest Zionist leader, Nachem Goldman, who was the President of the World Zionist Organization and who was detested towards the end because he was much too honest -- they even refused to send a delegation to his burial, I believe, or a message. He's one of the founders of the Jewish state and the Zionist movement and one of the elder statesmen, a very honest man, he -- just before his death in 1982 or so -- made a rather eloquent and unusual statement in which he said that it's -- he used the Hebrew word for "sacrilege" -- he said it's sacrilege to use the Holocaust as a justification for oppressing others. He was referring to something very real: exploitation of probably the world's most horrifying atrocity in order to justify oppression of others. That kind of manipulation is really sick.

254215

01.10.2011 00:43

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

(pokračování)

haban 94.?.?.?

CHOMSKY: Really sick. Many people find it deeply immoral but most people are afraid to say anything about it. Nachem Goldman is one of the few who was able to say anything about it and it was one of the reasons he was hated. Anyone who tries to say anything about it is going to be subjected to a very efficient defamation campaign of the sort that would have made the old Communist Party open-mouthed in awe, people don't talk about it.

CHOMSKY: My "agnosticism" is in print. I described the Holocaust years ago as the most fantastic outburst of insanity in human history, so much so that if we even agree to discuss the matter we demean ourselves. Those statements and numerous others like them are in print, but they're basically irrelevant because you have to understand that this is part of a Stalinist-style technique to silence critics of the holy state and therefore the truth is entirely irrelevant, you just tell as many lies as you can and hope that some of the mud will stick. It's a standard technique used by the Stalinist parties, by the Nazis and by these guys.

254258

Tohle je hodně vážný precedenc. Rozešlete to všem. Bojuje se tady o to, jestli budeme smět "v zemi krále Miroslava" zpívat, nebo jestli se zase změníme na "půlnoční království" a budeme ve vlastní zemi držet hubu.

254260

05.10.2011 11:25

Jak instalovat digitální podpis pod Windows XP

Big brother Microsoft

haban 94.?.?.?

Nevěřím, že by Microsoft, pod nátlakem vlády nebo tajných služeb, neměl ve Windows backdoors. Viz například díra v renderu obrázků. Umožňovala zavirovat PC pouhým zobrazením obrázku. Odstraňovali ji půl roku, jindy jim to trvá maximálně týden.

Mimochodem, asi tři dny po registraci na Zvědavci a vložení prvního příspěvku do diskuse mi něco přepsalo bootsektor.

254521

Pro google je "zionacism" synonimum pro "zionism" http://www.google.cz/search?q=zionacism
[zmaten]

254527

Schvaluju. Ale "těm jejichž jméno se nesmí vyslovit" by se to nemuselo líbit.
[chechtot]

254529

05.10.2011 14:27

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Pochybovat není to samé co popírat

haban 94.?.?.?

Pochybovat není to samé co popírat. Jakákoli manipulace s daty a fakty, zkreslování a překrucování, celou věc znevěrohodní a zdroje zdiskredituje. A pronásledování jiných názorů přesvědčí lidi spíš o opaku.

To samé platí o 11. září 2001. Dokud to Američané nenechají pořádně a věrohodně prošetřit a neodtajní všechny dokumenty, nikdo jim nebude věřit. Obama a celá americká politika a diplomacie dnes plave na vodě. Lhářům se věřit nedá.

"Peace cannot be kept by force; it can only be achieved by understanding." Jak kdysi řekl jeden slavný Jewish.

254541

27.10.2011 11:36

A co dál, Stworo?

RE: Film DEFAMATION (Pravda o Antisemitismu)

haban 94.?.?.?

Vynikající film o tom Kdo a Jak vyrábí ten "antisemitismus". Natočil ho Žid, tak nejde nařknout z "antisemitismu" [smích] Asi nadzvedne ze židle i normálně myslící Židy žijící mezi námi.
http://www.youtube.com/watch?v=qEQw6wFAAlM

Česká pobočka štědře financované organizace zmiňované ve filmu zažalovala pana Stworu. Po shlédnutí filmu vám bude trochu víc jasné, o co tady jde.

256074

27.10.2011 12:14

A co dál, Stworo?

Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

haban 94.?.?.?

Co kdybysme se spíš snažili generovat nápady jak Zvědavce udržet. Takový malý brainstorming podnětů, ze kterých by pan Stwora mohl vybírat ty nejlepší [smích]

Například
- Někam nahoru dál zvýrazněný odkaz Stworagate, Zvedavecgate", apod. s odkazy na všechny články o téhle šikaně a vlastní diskuzi.
- Rozesílat odkazy na články všem známým, aby se zvedla návštěvnost a povědomí o tom, co se tady děje. Aby všem došlo, že se tady skutečně bojuje o "svobodu slova" a že to není jen prázdná fráze. Že se někdo snaží likvidovat nezávislá media. Hlavně to posílat mladým lidem!
- Vpravo přidat další sloupeček se sekcemi například "Komerční oznámení", "Akce", "Inzerce" s možností zadat na týden nebo na měsíc placený inzerát, odkaz, pozvánku na akci, na demonstraci... Placený rychle pomocí sms.
- Případně tam vložit i kód nějakého reklamního systému
- Přidat možnost zaplatit si měsíční předplatné pomocí jedné sms.
- Přesunout všechny komerční aktivity do tohoto sloupečku. I prodej knížek, filmů, triček, čepic... - zavést model "sponzoring skrz shoping" [smích]
- Pokud by to fungovalo, tak snížit roční předplatné. 1000 korun za rok je v česku asi moc.
- Dělat to jako Wikipedie, když dochází peníze, vložit nahoru baner s žádostí o příspěvek.

Pomocí brainstormingu se dají vymyslet úžasné věci. Nekritizovat, nenapadat. Blbý nápad může někoho inspirovat k jinému, geniálnímu [smích]

256080

31.10.2011 23:33

A co dál, Stworo?

RE: Kniha

haban 94.?.?.?

A co třeba do knihy vybrat nejlepší, "nadčasové", články?

A za každý článek přidat pár zajímavých myšlenek z diskuze? Co na to autorské právo?

Taková kniha by mohla mít svoji historickou hodnotu. Mohla by být dobrým zachycením naší doby. Před velkou krizí nebo před další velkou válkou. Čert ví co nás čeká. [smích]

256339

31.10.2011 23:38

A co dál, Stworo?

RE: Kniha

haban 94.?.?.?

Nazval bych to Dvacet let svobody. Od počáteční EUforie až po tuhle kauzu [smích]

Těch zajímavých témat se tady probralo dost.

256340

01.11.2011 09:56

A co dál, Stworo?

RE: Záleží na cílové skupině

haban 94.?.?.?

Bohužel asi nepůjde udělat průzkum kdo jsou návštěvníci. Tipoval bych na čtenáře knížek. Zajímavé by to mohlo být pro vydavatele. Někteří mají provizní systém a platí se za proklik nebo za koupenou knihu.

256362

01.11.2011 11:05

A co dál, Stworo?

RE: Pokračování

haban 94.?.?.?

Něco podobného co píšete mne taky napadlo [smích]
Ale

Osobně jsem se o témata publikovaná na Zvědavci začal zajímat až po jejich přečtení zde, a odkazy na články rozesílám známým. Kteří v kategoriích antisemitismu také neuvažují. Takže tahle strategie by od Mossadu a různých Defamation lig byla dost kontraproduktivní.

I když co jsem se od té doby dozvěděl spíše naznačuje, že se ten antisemitismus snaží šířit a pěstovat oni. Zřejmě jim to pomáhá prosazovat jejich politické a ekonomické cíle.

O čemž by lidi měli vědět, protože to vysvětluje nelogické chování našich politiků a médií. Například jak je možné, že předseda celosvětové židovské organizace a majitel TV Nova nás všechny drze okrade o 10 miliard, a dál u nás vesele podníká a vydělává další miliardy. V normálně fungující společnosti by ho za to česká media tak roznesla, že by u nás skončil! Jediné logické a čestné řešení je bojkot TV Nova jak od diváků tak od zadavatelů reklamy. To, že se tak nestalo, je hodně velké varování! Proto jsou důležíté servery, jako je Zvědavec!

A to, že se někdo snaží zlikvidovat nejčtenější české "alternativní" medium je taky hodně velké varování. A pokud za tím stojí čeští židé, tak by se to mnělo vědět! A ti z nich, kteří s tím nesouhlasí, by se od toho mněli veřejně distancovat.

Navíc ty články na Zvědavci mi nepřipadají "antisemistické". Možná antisionistické, ale určitě ne "antisemistické". To je jen nálepka, kterou tomu dali ti jejichž jméno se nesmí vyslovit.

256372

01.11.2011 11:38

A co dál, Stworo?

RE: Doplnění

haban 94.?.?.?

Tedy antisionistické jsou možná jen některé články. Určitě ne celý web! Ten je skutečně spíš o "zvědavosti".

A pan Stwora není autorem článků ale majitelem a šéfredaktorem webu. Zkusit ho odsoudit a zavřít za publikování článku je asi jako odsoudit ředitele České televize za nějakou odvysílanou reportáž! V obou případech je to dost vážné ohrožení "demokracie" a "svobody slova".

A pokud se toho účastní náše soudy, tak je to hodně velké varování!!!

Jedna marketingová poučka říká, že jeden spokojený zákazník přivede jednoho nového zákazníka, jeden nespokojený zákazník odradí deset dalších. Tady se dá očekávat podobná analogie. Jeden spokojený žid, a deset nových "antisemitů". (Žalobcem je židovská organizace).

Otázkou tedy je, o co těm soudcům jde?

256373

01.11.2011 11:46

A co dál, Stworo?

RE: Power of vision

haban 94.?.?.?

Hledejte na webu videa na téma Power of vision [smích]

256375

01.11.2011 12:31

A co dál, Stworo?

RE: 6

haban 94.?.?.?

Ten zakopaný žid bude asi v tom pro ně magickém čísle 6. Asi to pro ně má nějaký symbolický význam, jako ta 6-cípá hvězda. Je to stejně děsivé jako magie hákového kříže.

Jiné logické vysvětlení té fobie z bádání historiků mě nenapadá.

256379

01.11.2011 14:21

A co dál, Stworo?

RE: Pokračování

haban 94.?.?.?

Aby to nevypadalo jako kecy nějakého tlučhuby. Během vojenské služby, v roce 1989, nás dvakrát po několik dní připravovali na střílení do lidí.

Později jsem se v době války na Balkáně toulal stopem po Chorvatsku. Jednou v noci mě našel opilý voják, tloukl do mě pažbou samopalu a vyhrožoval, že je válka, že mě zastřelí, a pak se mi celou noc zpovídal, že je "zločisty", protože musí zabíjet lidi.

Proto je mi líto i těch německých vojáků, které do toho za druhé světové války nahnali a kteří by to normálně nedělali. Dělali to ze strachu z velitelů a ze soudců.

Ten soud s panem Stworou je prvním krokem k pěstování takového strachu v lidech, který vede ke genocidám a holokaustům! Za holokaust nemůžou vojáci v táborech, kteří ho realizovali, ale ti soudci nad nimi! A naše justice se právě vydává tím špatným směrem!

Když čtete tuto diskusi, hodně příspěvků vyjadřuje strach z autorit. Strach, který v budoucnosti povede k dalším genocidám. Strach který brání různým skupinám ve společnosti si to "vyřikat" a sjednat nápravu, a k hromadění negativních emocí.

256393

05.11.2011 18:55

Světová měna a světové dluhy

RE: .

RomanTička 94.?.?.?

Člověče, je mi tě skoro líto..

256641

05.11.2011 20:21

Světová měna a světové dluhy

RE: .

RomanTička 94.?.?.?

Máš to tu za úkol?

256648

18.11.2011 12:35

Sametové rozkradení republiky

RE: Ideály revoluce a Václav Klaus jako jejich zloděj

RomanTička 94.?.?.?

Jardo, ty jsi užitečný..

257248

20.11.2011 03:21

Sametové rozkradení republiky

Taky mi to vrtá hlavou

haban 94.?.?.?

Napadla mě dvě možná vysvětlení

- Chce rychleji prosazovat zákony nahrávající jeho podnikání a usnadňující vyklepnout konkurenci, nebo snadněji a efektivněni likvidovat ty malé, kterých je hodně, například pomocí zpřísnění nebo omezení státní regulace, .... Stejně jako se to děje v Americe.

- Je to stejný komplot jako bylo založení TOP 09, které údajně vzniklo na schůzce ODS s pravdoláskaři, které má podchytit zklamané pravicové voliče. Dnes už asi většina lidí věří Ringo Čechovi, že kradou všichni v ODS i v ČSSD, a hrozí, že příští volby silně zabodují komunisté a nacionalisté. A ti se asi špatně infiltrují. A mohli by začít skutečně vyšetřovat.

257331

20.11.2011 23:48

Film USA

RE: Je tu filmově přeusákováno

RomanTička 94.?.?.?

Tak u Lidic bych si dovolil oponovat. To je dle mého názoru jedna z největších filmových s*aček, která v této zemi kdy vznikla. Ten film vůbec nepůsobí dojmem filmu, ale dojmem laciné televizní inscenace. Kýčovitá, prvoplánově slzotvorná limonáda s prachbídnými hereckými výkony, a to i u jinak skvělých herců, jako např. Bydžovská nebo Budař. Ani ten Roden tam nic moc nepředvádí, na to, jaký je to jinak Pan Herec. "Doporučuju" scénu atentátu na Heydricha, tu by snad lépe natočil i jednooký podprůměrný student FAMU mobilem a bez štábu. Po té jsem to s pocitem trapnosti vypnul. Dokoukal jsem to až později a to jen ze sebedonucení. Herce pro roli Heydricha asi také vybíral nositel Nobelovy ceny za casting, který by do role Jamese Bonda snad dokázal vybrat i Luďka Sobotu. [chechtot]
Děsivá fušeřina s pěknou kamerou, ve které neustále otravuje nechutně "dojemná" hudba. A přitom to mohl být tak pěkný film, příběh to vůbec není špatný. Docela rád bych znal názor autora scénáře na výsledek, docela bych řekl, že taky musel "hledat slova.". Pan Nikolajev ať raději točí telenovely na podvečerní Novu..
Kvůli tomuto veledílu jsem se dokonce málem pohádal. Někteří "znalci" filmu nejsou schopni pochopit rozdíl mezi bagatelizováním válečného zločinu a kritikou velmi špatného filmu. Já jsem si drze dovolil jen to druhé..

Dovoluju si sem vkopírovat jednu větu z jednoho komentáře na CSFD, která vlastně říká vše:
"DOKONALÝ PRODUKČNÍ KALKUL a smutná ukázka stádovitosti českého diváka."

[IMG=http://img406.imageshack.us/img406/7266/lidice.jpg][/IMG]

257378

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 7

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 8

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
232 344,06 Kč

Poslední aktualizace: 31.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?