Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 4 příspěvky, 1 jméno: te.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.11.2011 22:10

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem

te 84.?.?.?

Re: Co dál se Zvědavcem?

(Původně jsem to chtěl poslat emailem, ale možná bude lepší, když se k tomu vyjádří i jiní a pomohou oddělit významné od blbostí…)


KVALITA
Návštěvnost Zvedavce bude záležet na kvalitě jeho webu.

Průměrných webů s článků odhalující spiknutí různých skupin a blokování pravých informací jimi řízenými masmédii,... takových webů je dost (dolezite.sk, nwoo.org aj.)

Pokud chcete být čtivější než tyto ostatní weby (= i akceptovatelný příjem), musíte mít lepší kvalitu článků než tyto ostatní weby.

A donedávna jste byl lepší. Ještě nedávno čtení Vašeho webu bylo povznášející, jako ostrůvek pravdy, na kterém lze stavět. Dnes je to místo, ze kterého někdy člověk získává dojem, jak hodně je to NWO mocné a že se mu nelze ubránit a ani to nemá cenu zkoušet. Což není pravda.

(Z tohoto důvodu jsem přestal číst Blisty.cz - hodně o tom, jak je vše špatně, ale velmi málo příkladů, jak to lze lépe.)


PŘÍKLADY
Tady v ČR je spousta lidí, o kterých se v masmédiích nepíše, nejsou ani známí na alternativních webech. Přesto dokázali vyýznamně zatopit nwo/matrixu a pohnout nějakou oblastí "alternativy k současnému systému" (policie, politika, zdravotnictví aj.), a navíc s trvalým efektem.
Což třeba občas o takových lidech napsat? Ukázat, že když se člověk rozhodne, jde vytrvale, a pečlivě rozvažuje a medituje kroky, že dokáže mnohé. Lidé když vidí, že to lze, tak snáze vykročí také. Prostě obyčejná psychologická podpora.

Mezi politiky, policejními úředníky, soudci, lékaři, novináři je mnoho těch, co se neštítí velkých korupcí a zločinů proti lidskosti. Ale stejně tak jsou tam ti, kteří i přes překážky naopak hájí nestrannou pozemskou spravedlnost. A mají výsledky, třebaže se o nich nenapíše v novinách. Web zvedavec působí, jako by existovali pouze ti temní.

Co třeba nějaké články, které ukazují, že i v současném zkorumpovaném systému politici-firmy-soudci-policie najde spousta lidí z těchto organizací, kteří dokáží nějaký velký případ organizovaného zločinu rozkrýt a dotyčné sesadit z postů a dovést do vězení. To je dobrá podpora pro ostatní. Takové případy občas problesknou i v masmédiích, o kolik jich musí být víc těch nemedializovaných. Skutečně užiteční lidé se příliš nevystavují na odiv, ale vytrvale a systematicky pracují (obojí nelze většinou zvládat).

256519

03.11.2011 22:11

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem (2)

te 84.?.?.?

SNÍŽNÍ kvality
Ještě nedávno byly na Zvedavci články, které
- byly originální (obsahovaly nějakou novou informaci, která na ostatních konspiračních webech ještě nebyla, byla to poctivě vydolovaná informace).
- A ta informace byla závažná, ne drobnost.
- A ta informace byla alespoň trochu ověřená.

Teď se tady objevují články, které
- jsem četl x týdnů předtím na jiných webech (inespravy.sk/old apod.).
- články obsahující spíše neověřenou senzaci/hoax než něco pořádného.
- články, jež informovaly o něčem, co se pak v reálu nepotvrdilo (tedy Zvedavec naletěl hoaxu, nedokázal rozpoznat pravdu). (To jen konstatuji pozorování, to není soud. Nemám právo vás pochopitelně soudit, dokud neukáži, že to umím lépe!)

Nedávno tu byl článek, jak obří vojenský koncern LockHead dostal mnohamiliardové zakázky, ačkoli se dopustil několikamilionových podvodů.
Každý člověk ví, že u státní vojenské zakázky (zvláště když firma je ze stejného státu) jde obchodní soutěž mnohem více stranou před jinými atributy.
Divil by se někdo, kdyby třeba ČEZ získal miliardovou zakázku, ačkoli před tím si při minulé miliardové zakázce ulil několik milionů? Divil by se tomu někdo v době, kdy naši politici si nedělají velkou hlavu, když se ukáže, že si na korupcích nahrabali miliardy?

Průser je, je když se Pentagonu někde ztratí a rozkrade mnoho miliard ve válce s Irákem. Ale že dal Pentagon mnohamiliardovou zakázku firmě, co byla přistižena, že si při minulé mnohamiliardové zakázce ušolichala desítky milionů?
Krást není správné. Ani to nemá být "normální". Ale... když takový článek člověk vidí a je mu servírován jako závažná informace, za kterou Zvedavci stálo zato o tom psát, tak nejspíš získá dojem, že Zvedavec chtěl čtenáře jen zdržet od skutečné práce a naštvat informací o nespravedlnosti.
Nebo na svoji práci kašle a myslí si, že opije čtenáře rohlíkem (to už zkoušel Osud.cz a nevyplatilo se mu to).
Chápu, že měl Zvedavec dost práce se soudy, ale takto to řešit nelze.

256520

03.11.2011 22:14

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem (3)

te 84.?.?.?

ŽIDÉ
Možná že autor Zvedavce a skalní příznivci jste velmi vzdělaní a sečtělí ohledně tématu židovského spiknutí, jehož stopy lze nalézt všude. Ale uvažte, že jen málo návštěvníků má tyto znalosti nebo má možnosti je rychle a snadno získat. A když pak takový běžný člověk přijde na web a vidí, jak je tady vše navázané s despektem na Židy, tak prostě si řekně, že Zvědavec je zaujatý a jde pryč (protože kdo bývá zaujatý, většinou neumí vidět ani celou pravdu).

Navíc existují i Židé, kteří o totalitní světovládu či likvidaci Palestinců nestojí, dokonce proti tomu dlouhodobě protestují. Takže označování Židů je házení do jednoho pytle a toto je opět pro potenciální věrné čtenáře silný signál pro označení tohoto webu jako nevěrohodného.

Nedávno jsem jsem chtěl na jeden velmi navštěvovaný web dát odkaz na článek ze Zvedavce, ale když jsem viděl, jaký další článek za tím následoval, navíc s omezenými nenávistnými komentáři pod článkem, tak jsem si to rozmyslel, protože bych se na tom původním webu nejspíš sám zesměšnil a znedůveryhodnil.
A byla to škoda, o Zvedavci by se hned dozvedelo o pár tisíc lidí víc.


To stejné jako se Źidy je to o Romech. Každý inteligentnější člověk vidí, že romská otázka je velmi komplexní vícestranný problém. Takže pokud tady najde silně vyhraněné názory navíc s podtextem, jak s Rómy "tvrdě zatočit" či je vyhodit za české hranice (řešení?!), tak je to opět pro něj signál, že toto místo na internetu NEbude o hledání pravdy, natožtak řešení.
(Jen můj názor: Neřešenou romskou otázku jsme převzali z totalitních dob, a naši politici, aby ji nemuseli řešit, tak Romům zacpali hubu nadprůměrnými sociálními výhodami, což má svoje následky (pocit nespravedlnosti těžce pracujících bílých, návyk na nárokování si těchto výhod ze strany Rómů). Tedy máme na tomto problému svůj podíl, není to jen o "zlých Romech".)


EMOCIONALITA
To s přechozím tématem souvisí. Emocionalita v článcích je dobrá potud, že články jsou čtivější. Ale je otázka pro koho chcete psát. Jestli pro ty, co leda nadávají u piva, tak klidně buďte emocionalitu zvyšte (mám na mysli např. ty hněvivé narážky na Židy).
Pokud chcete psát spíše pro lidi, co mají moc, schopnosti a zodpovědnost měnit dění ve společnosti, tak s emocionalitou opatrně. Ta se může vysvětlovat těmito lidmi jako neschopnost sebevlády či zaujatost. Emocionalita v tomto případě nezvýší pravděpodobnost toho, že dotyční lidé si vezmou informaci k srdci.
Lidem, co jsou schopni a ochotni něco skutečně udělat, bývají schopni zpracovat a poskládat si dohromady informace bez emočního zabarvení.

256521

03.11.2011 22:18

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem (4)

te 84.?.?.?

(To mi připomíná, že bych doporučil před diskusi pod články dát text, že obsah komentářů nemusí vyjadřovat názor redakce. Aby omezenější komentáře neodrazovali nově příchozí, aby jim bylo pro jistotu připomenuto, že Zvedavec a diskuze jsou dvě různé věci.)


CO DÁL
Zatím Zvedavec v kvalitě vede před mnoha mnoha podobnými weby. Ale rychle klesá dolů.

8000 Kč/měsíc od čtenářů je sice málo, ale na druhé straně je to indikace, že by to mohlo jinak fungovat, pokud by se kvalita zlepšila. Lidé se rádi postarají o hlídací psy demokracie a skutečné bojovníky a povzbuzovače v těchto rozhodujících časech. Jsou k tomu nutné dvě podmínky:
1) lidé musí uvěřit, že ten člověk za ně skutečně kvalitně kope, nedělá to jen pro prachy či není falešný agent apod.
2) musí být někde na stránce stálý odkaz "Jak můžete pomoci", kde popíše, že se tomu rád bude věnovat na plný úvazek, ale je tím pádem závislý na dobrovolných příspěvcích či částečném předplatném.
A kde lidem také udělá představu, kolik Kč to v reálu znamená (pravidelné i mimořádné výdaje).

Ano, chtělo by to uvádět častěji konkrétní výdaje na soudy a letenky apod. Působí to mnohem důrazněji než jen pouhá informace, že "je to finančně vytežující". I lidé pak více reálně usoudí, že je nutné vám přispět.
A nestačí to uvést jen v jednom článku (ne každý čtenář je pravidelný návštěvník). Je třeba to uvést na stránce "Jak můžete pomoci", která je kliknutelná z odkudkoli na Zvedavci.


- Pokud Zvedavce zabalíte, hrozí, že to bude použito jako exemplární případ.
- Pokud jej nezabalíte i přes malý zájem, může hrozit, že budete utrácet svůj um a energii někde, ačkoli byste ji mohl více použít v užitečnějších projektech. To musíte posoudit vy.
- Lze kompromis: Ze Zvedavce odstraníte texty v rozporu se zákony, dále ošetříte diskusní forum (nezodpovědnost za příspěvky),
budete dělat něco jiného (pokud to tedy naznáte) a Zvedavce budete "udržovat" živého tím, že třeba 2x za měsíc tam napíšete nějaký článek.


Pokud máte na webu texty, které jsou v rozporu se zákony (rodná čísla, zaujatosti), tak jste sám proti sobě, a to dvakrát. Jednak dáváte systému snadnou možnost vám házet klacky pod nohy, jednak tím ztrácíte kredibilitu u čtenářů. Pochopitelně vím, že když vás systém popotahuje kvůli jednomu závadnému článku, ačkoli na webu jsou mraky závadnějších, že je to záměrný útok. Ale většina čtenářů (i ti na vaší straně) to přesto bude stejně chápat negativně jako vaši nedokonalost (tak to prostě je).Omlouvám se, pokud jsem nebyl v popisu přesný nebo jsem vám nechtěně křivdil.
Omlouvám se, že si vám dovoluji radit..., ačkoli jsem nezažil ani tisícinu toho, co jste musel zažít vy.
Ale mlčet jsem také nechtěl.

Přeji hodně úspěchů, nejen se Zvedavcem.org

256522

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?