Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, gjc, raskolnikov.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

13.10.2012 12:59

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

raskolnikov 66.?.?.?

Západ vyrostl na tradici pomatených mentálně vymaštěných fanatiků zvaných "římští misionáři". Tato infekce sebou přinášela chorobu kolonialismu a imperiálního setření kultur do beztvarého multikulturalismu tvárných mentálně narušených otroků zvaných "křesťanstvo". Toto je již v tak pokročilém stádiu, že to nelze léčit. To už může pouze vyhnít. S vyhnilým křesťanstvím zmizí i židomaniaci a s nimi zmizí zcela přirozeně i zlí židi a celá podobná halda náboženských fantasmagorií.
S příchodem militantního římského křesťanství do USA (už v 18.st.) postupně zanikal i americký sen svobodné koexistence vzájemně se respektujících lidí a jejich komunit, jako byly mírumilovné smíšené osady evropských uprchlíků a indiánů. Reaganova administrativa byl již vyjádřením dominujícího římského katolicismu a definitivní konec americkýho drýmu.

277057

03.10.2012 23:00

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

66.?.?.?

[smích] ono při tom hecování má ta diskuze i trochu spád, je dobře, že to neva, a jestli v tom není pan nadřízený bůh, tak souhlasím...
pokusím se naplnit již trochu vyprázdněné pojmy, a taky trochu zareagovat i na to o něco výše
tělo vypovídá tvarem, hmota je pro nás něco hmatatelného, z toho se dá zhruba odvodit, že když na tom bude vědomí nezávislé, je nehmatatelné a beztvaré...
co teď s tím...
je však něco beztvaré? pokud ano, tak by to nijak nevypovídalo, a když to nevypovídá, tak to nejspíš ani není, protože vše co je, tak se projevuje - vypovídá
ale hmota odpovídá svou vnímatelností (je hmatatelná), na čemž třeba představivost opravdu příliš nevisí ( představu nenahmatám)
to by se dalo možná shrnout - pokud je vědomí, má i tělo, ale nemusím ho "nahmatat", a pak je nehmotné
problém ale nastane při širším chápání pojmu hmota, protože se jedná o hustší a stabilnější projev sil, než to "nehmatatelno", ale může to být vnímatelé jinak, než hmatem (světlo, zvuk, teplo), no a začne nám to připadat aspoň hmotě příbuzné, a tak si pomáháme pojmem "energie", ale je to stále jen méně husté totéž, jen na to máme jiné "snímače", no a když takto začnu rozšiřovat pojem "hmota", doberu se k nakupeným silám, obvykle v různém stupni trvanlivosti (netuším, jestli mě ještě někdo chápe, ale snažím se, jak to jde) které, když jsem schopen vnímat (sejmout smysly), tak pro mě existují, otázka už je jen zase užšího nebo širšího použití slova "smysl, smyslové, mimosmyslové", což je vždy vnímatelné, a to si lze i "uvědomit", a tím s dostávám na lze/nelze -uvědomit /neuvědomit , což je otázka momentálních schopností a následného výkladu výsledku, kterého jsem byl svědkem
a tak ještě pokus o závěr...
při pokusu něco přesně vymezit, dopouštíme se i omezování z obecnějších rovin, ale vlastně jde o totéž v různých stavech projevu, při úplném zobecnění je vědomí tělo a hmota totéž, jinak řečeno, pokud jsme schopeni si uvědomit všechno, jsme to všechno a naopak, astrální tělo je sice "nehmotné", ale i ono má sílu - "hmotu", možná by se dalo i uvažovat o tom, že představa je ještě jemnější než světlo, což by vyvracelo i tu známou teorii...
r

276372

02.10.2012 23:32

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: system

raskolnikov 66.?.?.?

vtipné by to bylo, kdyby tomu tak bylo, jenže nevidím argumenty proti vzneseným námitkám, a přitom v takovém případě by to muselo být více než snadné...
s tím výrokem o štěstí bych souhlasil, ale logika chybí, je snad patrné, že se to týkalo "štěstí" ve smyslu "nahodilost"
tvá doporučení jsou milá (děkuji), ale pozbývají váhy, pokud pro ně chybí ony podpůrné argumenty... samozřejmě já ti přeji štěstí (hlavně to pocitové), proto jsem se pokusil popsat naivitu představ navozených indoktrinací
a proto...
jak poznám "práci v rozporu s hodnotami", pokud v pokročilém systému služeb vstoupím do procesu jako "zaměstnanec", je pozice bankovního úředníka "v rozporu?", nebo pozice manipulanta v expedici (třeba je na paletách alkoholometyl), zná lékař veškeré dopady "léčby?", a co stěhovák propadlých majetků, soudce, právník, laborant, policajt, pokladní v monopolním řetězci? mají problémy s hodnotami? a co spekulanti se zaltem, stříbrem, mědí, ale i ropou, cukrem, obilím , co je vlastně zajímá, numerická hodnota výtěžku, nebo to, jakou má hodnotu pro hladového houska po zdražení...

276236

02.10.2012 01:35

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

gjc 66.?.?.?

"Konkrétní" má být to s tím karatistou?
Patra byly svázány s jádrem (dvojitý ocelový tubus) vodorovnými nosníky, které by při teoretickém synchroně propadajícím se lehčeném betonu se mohly prohýbat a stahovaly by tak plášť k jádru, což by průběžně spotřebovávalo v každém patře podstatnou část kinetické energie a náběh by se opakoval každé patro jako dominový efekt. Pád palčinek by tak trval necelých sto vteřin. Pokud to rozpočítám na každé desáté patro, které bych synchronizovaně mohl teoreticky nečím odstřelovat, barák by padal necelých čtyřicet vteřin, aby energie pádu skonzumovala stojící odpor. Budova však byla dole za necelých deset, což je těsně pod volný pád. Termití teorie je sice vedle o něco míň než palačinková, vedle je ale furt vedle, proto neřeším ani to, je-li přítomen hliník.
Palivo by při nárazu normálního dopravního letadla explodovalo již na ocelovém plášti budovy (jeho trup je z hliníkové slitiny) prakticky v okamžiku kontaktu a spotřebovalo by tak většinu toho, co by jinak bylo potřeba na lávové peklo uvnitř, které by tavilo systematicky tisíce tun oceli ve všech patrech současně, aby palčinky mohly spadnout naráz v jeden moment. To, co tam vletělo, nemohlo být běžné dopravní letadlo. Pokud bych vzal onu ocelovou stěnu (nosníky 40x40 po 60cm) a plácl bych s ní o letadlo, zůstane z letadla placka na povrchu té stěny. Pokud bych měl věřit kerosínu prostupujícím ocelovou stěnou pomocí nádrží v komerčním letadle, pak bych uvěřil i tomu, že tenisák proletí raketou, moucha plácačkou a kanár klecí a zanechají za sebou díru jak kocour Tom.

276018

09.10.2011 20:44

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

66.?.?.?

Kdyby se lide ridili prirodnimi zakony, vcetne fyzikalnich, tak by tento financni system uz davno neexistoval.

254888

09.10.2011 20:38

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: Velmi zajímavý článek.

66.?.?.?

Sovetsti lide meli houby, protoze zasobovali velky dil sveta vcetne USA surovinami a zlatem, neni nezajimave videt, ze najednou po padu z---bolseviku je Rusko obrovskym exporterem obili.Asi nejaky pravoslavny zazrak[smích].
LichvoOtrokarsky system EURa nebo Dolaru musi padnout, Recko je dobra zaminka, ostatni zeme s takzvanymi dluhy ho mohou v rychlem sledu nasledovat, vzdyt se o tom na Zvedavci pise roky.
Takze nebudte pesimista, plukovnik Kaddafi je na tom hur a nevzdava se.

254887

09.10.2011 20:23

Operace Trojský kůň

RE: Nádherně se do problému svým příspěvkem trefil posluchač Rádia 6, Václav Pankrác!

66.?.?.?

Nechcete nam radeji vypravet nejakou veselou historku z vaseho podnikani?Treba jak zazracne investujete na burze a my vam tu vsichni zavidime.[smích]
Vase nenavistne a nervozni prispevky ostatni utvrzuji v tom, ze pomalu ale jiste to jde s vasim systemem zalozenem na tisteni papirku pod kytky.Proto neutuchavejte ve snem snazeni.
To s tim praskem je vtipne.Nemate vic takovych replik ve sve vesele torne?

254884

Vim o vas jen dve veci, ze milujete parazitismus a ze brzy o svoje papirky prijdete.Ze se naparujete, je vase osobni vec.
Uprimne vam preji abyste vlastnil spoustu a spoustu barevnych papirku, snad se dockate dne, kdy si je z banky povezete na dvoukolaku a bude vam krucet v brise hlady.

254846

08.10.2011 23:18

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: Velmi zajímavý článek.

66.?.?.?

Pad systemu je nutny, tedy nevyhnutelny, protoze je zalozen na podvodu vyvolenych rodin ovladajicich to, cemu vy rikate fiat money.Ted misto hovna v obchodech mate plne regaly a pribyva tech, kteri nemaji na zivobyti.

254845

08.10.2011 15:25

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To opravdu ne ! Nesmyslný a tendenční článek.

66.?.?.?

jenze vlady si temer nic nevypujcily, kdyby tomu tak bylo, pak by jiste byl na svete nekdo, kdo by byl jejich veritel.Ten ale neni videt, vite proc?

254805

08.10.2011 15:22

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: Velmi zajímavý článek.

66.?.?.?

Pokud padne EURO a rozpadne se EU, budu stejne stastny jako kdyz to v Sovetskem Svazu dobrovolne zabalili komunisti.Nestraste nas chaosem, v Rusku se ten rozpad uskutecnil naprosto beze ztrat.Nic nebrani evropskym narodum, aby se zbavily neblaheho vlivu parazitickych kosmopolitnich bankeru a zacaly o sve mene rozhodovat samy.

254804

Uz jste tech penez dostali v ruznych bailoutech od danovych poplatniku dost, presto jste stale v tezkych minusech a zadluzovani ekonomik vesele pokracuje.Budete muset zvolit dalsiho blba Obamu, aby vam to kasino nechal jeste nejakou dobu v provozu.Mozna budete spokojeny, az budou lidi z kazde vydelane stovky vracet statu devadesat devet na danich, abyste si ty "tezce" vydelane penize mohl uzit.
A jestli si muzu ja sam za krizi, pak nechte laskave na me jak se zachovam.Uz vas vidim, jak statisicum okradenych klientu bank rikate do oci ty drzosti, ktere tu pisete.Jejich ideologii muze byt Glock a kus provazu.

254802

Vy nesmenujete realne statky, vy smenujete dluhy cizich lidi a myslite si, ze vytvarite hodnoty.Dekuji pekne, vase chvastounstvi skonci v okamziku, az si lidi zacnou vybirat ucte ve snaze zachranit alespon zbytku toho, co jim jeste po vasem parazitovani zustalo.Kdysi mi jeden vytecnik nabizel vynosy z fondu nejakeho Madoffa.

254793

Jestli jste si nevsiml, tak uz to delame ze svych dani pomerne dost dlouhou dobu.V USA se tomu rika bailout, v Evrope minimalizace ztrat z reckeho dluhu, vy nestasny propagandisto.Zkuste nam nejak vysvetlit, proc jsou burzovni indexy tam kde jsou navzdory tomu, ze se do bank nalily tisice miliard tech papirku, kterym vy porad prikladate nejakou hodnotu.
Vase klausovskokalouskovska propaganda je osvezujici.

254791

06.10.2011 21:34

Saharská veľká umelá rieka

RE: A teď k té Kaddáfího propagandě trocha faktů

66.?.?.?

Soudruhu Vojto, v Ceske republice, ktera jak jiste vite z 5. tridy, nelezi na Sahare, vysychaji take studny.Divne, ze?Asi jste zapomnel, ze kdo v Saharske Africe ovlada pristup k vode, tak ovlada vsechen zivot.A kdyz k tomu pripocteme bonus ropnych zasob, tak jiz chapeme uprimnou snahu madarskeho icika Sarkozyho o demokratizaci Libye.V Israeli mirumilovni sioniste nesnesou, aby Palestinci v ghettu Gaza zachytavali obycejnou destovou vodu, asi aby netrpeli nemocemi jako je tyfus.

254677

Ja tomuto panovi preji co nejvice penez na jeho bankovnim uctu, aby brzy poznal jejich realnou hodnotu.Podivejte se na burzu, kde to lita nahoru a dolu, treti rok uz splachuji ztraty do hajzlu a neví kde jim hlava stoji.Tri ctvriny z nich, nez jdou rano do investicni fachy, berou prasky na povzbuzeni a vecer si nechavaj vestit z karet a kavove sedliny od kurev v bordelu.Proste vysoce sofistikovany byznys.

254674

Jiste, vlastne kdyz vas ctu, tak zjistuji, ze zadna krize neni.[smích]Jen mi vysvetlete fakt, ze se zlato da kupovat za papir, ktery neni kryty nicim.I ten hajzlpapir ma vetsi hodnotu, nez papirova stodolarovka nebo EUROvka.S vami je fakt sranda, sere se to do do inflacnich sracek a vy tady melete porad ty svoje naucene nesmysly jako pestrobarevny papousek.

254671

28.09.2011 19:01

Proberme se, Švejkové!

RE: BLUD STOROCIA

66.?.?.?

Ty byly vysledkem podpory vzniku sionistickeho statu IsraHell ceskoslovenskymi komunisty.Dnes takovy plot stoji mezi Zidy a Palestinci a nikoho to nevzrusuje.
Mimochodem, po cele jizni hranici USA je take ostnaty drat.A obcas se tam strili ostrymi po lidech, casteji nez za doby Krale Sumavy.

254118

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 0

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?