Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 270 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Akronym, Kysučan, Ľubomír 77, Ľubomír XXL, Ľubomír77, orwell010.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.07.2011 18:16

NATO bude v Libyi poraženo

RE: OMLUVA LIBYI, IRÁKU, AFGANISTANU,..

Kysučan 89.?.?.?

>re: ako na "vládnych a nevládnych politikov"?..
>Treba u nás a v okolitých krajinách vytvoriť vrstvu, sloj
>chápavých ľudí, ktorí chcú postupne zdola bez klasickej
>revolúcie prevziať morálnu zodpovednosť vo firmách,
>miestnych samosprávach, školách, politických stranách,
>úradoch a v parlamente prevziať iniciatívu a zodpovednosť.
>Všetko máme, štátny aparát, krajina, všetko je predsa
>naše. Nemáme bojovať proti sebe. Jednotlivci, Führeri [smích]
>nestačia, aj keď aj sám v poli je vojak vojakom a Človek
>Človekom. 10-15000 realitu chápajúcich ľudí ovládajúcich
>metodológiu práce s informáciami a schopných identifikovať
>usporiadanie a tendencie procesov v svojom okolí, neegoisticky
>vlastnou gebulou myslieť a konať vo všetkých samosprávach,
>dedinkách mestečkách a mestách, by malo podľa tu neraz
>uvedených prepočtov stačiť. Ešte lepšie samozrejme takých
>50 000. Žiadne kulty a dogmy.

Zdravím udo,

niekoľko doplňujúcich otázok, aby sme chápali rovnako.Aby si ma potom nezd.bal, že neviem položiť chápajúcu otázku:
1)Bližšie charakterizuj chápajúceho človeka, viem ďalej si to rozvinul, ale na akej úrovni chápania (akú hĺbku by mali zvládať) by mali tí ľudkovia byť?
2)Všetko je predsa naše?... Čo si pod tým predstavuješ, že je naše? De jure (ktoré platí a niekto ho vymyslel), alebo tak, že tu žili naši predkovia a máme právo na túto krajinu - TATO nám zveril túto časť a máme ju zušľachťovať?
3)10 - 15 000 by malo stačiť na SR, alebo máš na mysli len nejaký menší územný celok? Aké prepočty cituješ, z čoho vychádzajú, je na to nejaká teória?
4)Zázraky čakajú len nábožensky a ináč posunutí jedinci...to je fakt, že nebudú...Ale predsa, neveríš, že TATO neurobí nejaký malý zázrak? Asi nie,potom nič...


>Toľko krát sme to predsa rozoberali a stále sa pýtaš na to
>isté..

Viem, bolo to posledný krát.
Chcel som sa len uistiť, či nenastal nejaký posun od všeobecných, ako by som to nazval...téz, k akčnému konkrétnemu plánu.Sledujem, že zatiaľ asi nie.
No nič,neodpovedal si na konkrétne otázky, čo je asi veľmi problematické pri razení chápavosti v kontraste s krutou realitou...
Ale možno sa mýlim, aj tá PENTA (pentagram) bude TATKOM veľmi rýchlo postihnutá a chápajúci ľudia si konečne uvedomia, že sa ľahko vyliečia doma a lekárov vlastne, okrem úrazových stavov, ani nepotrebujú...
Ale to by si museli uvedomiť, že musia šrotiť minimum priemyselných prefabrikátov (jedlo z reťazcov a umelé nápoje), nesmú siahať na takmer žiadne výdobytky farmakoncernov (jedy),minimálne kukať do bedne a compov (brainwashing) a začať používať gebulu, ako píšeš...
No jo, ale tá gebula je infikovaná, už mnohými overenými spôsobmi!

TATKO môj, ty si nás dostal do prekérnej situácie... [smích]

248997

27.07.2011 18:46

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím fist of,

palec nahoru...mierne víťazíte nad "expertmi" na výbušniny.Skutočne nie je žiaden problém vyrobiť výbušninu, keď viete ako na to, máte určité vzdelanie (čo Breivick evidentne nemal) a hlavne skúsenosti!

TRAVEX - je zmes veľmi silného oxidovadla (chlorečnan sodný) a priemyselnej kuchynskej soli a je to veľmi nečisté.Proste technická surovina na ničenie určitých burín.Dá sa z toho vyrobiť výbušnina bez nejakých problémov, len má slabú brizanciu a hlavne vôbec neviete ako vybuchne - s akým účinkom(obsahuje veľa nečistôt a tie retardujú rýchlosť reakcie).
To je ozaj len pre mladých "chemických" nadšencov...Pán Kubrt tu aj dal recept...cukor a hliníkový prášok, ale asi nevie, prečo to tam je a ako to asi funguje.Z Travexu dokážete urobiť výbušninu asi s koeficientom 0,3 TNT, a to musíte celú zmes veľmi dobre fyzikálne upraviť...
Jednoduché dusičnanové výbušniny sú asi na takej istej technickej úrovni, aj keď dusičnan amónny je najvhodnejší, pretože v jeho molekule je ešte jeden dusík.Určite - z technicky znečisteného hnojiva neurobíte výbušninu s brizanciou nad 0,4 TNT.Prečo sa teda tvrdí, že boli použité takéto výbušniny aj v "prípade Breivick"?
Ak budete "plánovať" teroristický útok na vzdelanostnej úrovni Breivicka alebo Timothy McVeigha (Oklahoma 1995) musíte sa znížiť na ich inteligenčnú úroveň a použiť bežne dostupné suroviny, ktoré skutočne vedia zafungovať! Ak by ste použili čisté suroviny a ďaleko technicky dokonalejšie výbušniny, vznikla by otázka, odkiaľ to ten chlapík má, ako to vie, odkiaľ sa k tomu dopracoval...atď.
Povedzme TNT. To je do chemickej reči preložené ako trinitrotoluén. Všimnite si, že táto zlúčenina má až tri nitro skupiny - NO3. Čiže trikrát viac ako dusičnan! Laicky povedané je trikrát lepším oxidovadlom ako jednoduchý dusičnan. "Genialita" tejto zlúčeniny-výbušniny je ešte v tom, že má v molekule zabudované aj "palivo" - toluén.Čiže máte veľmi silné oxidovadlo a palivo vedľa seba (dva v jednom balíčku ☺ ).V neupravenej forme vám to môže vybuchnúť aj pri náhodnom otrase(je to kvapalina).Preto sa rôznými inertnými látkami upravuje až do formy úplne bezpečných výbušnín.

Veľký problém je u takýchto " hnojivárskych" výbušnín, ako nám tvrdia média, doviesť tu výbušninu k správnemu explózne smerovému efektu.
Predstavte si, že máte nečistú výbušninu vyrobenú z nejakého sajrajtu(hnojiva)a máte jej veľké kvantum (je totiž slabá) a toto kvantum chcete nechať razantne vybuchnúť.To nie je žiadna sranda, ako správne poznamenávate fist.Prečo existuje v lomoch a baniach funkcia - streľmajster?
Ten veľký objem pri nesprávnom umiestnení vhodných(!) rozbušiek by mohol zhorieť ako dýmovnica a výbušný účinok by bol veľmi slabý.
Preto absolútne neverím tomu, čo nám je mediálne predkladané o výbuchoch v Oslo...
Viac sa mi už do tohto príspevku nezm...

Automaticky kráceno

249240

27.07.2011 21:18

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Test

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Lin,

tri palce hore...Bojujete za pravdu, ako statný lev.Mnohí tu mlčia, alebo taktne pritákavajú.Pravda a pochybnosti...
Pravda je vždy len jedna! Nemusí ju každý vidieť, pretože je skrytá!!! O čo sa jej viac snažíme priblížiť, o to viac je silnejšia spätná reakcia.Vy určite pochopíte, čo som tým myslel...
Trošku som aj sklamaný...tiež iste chápete, že kde sa očakáva racionálne a minulosťou podopreté uvažovanie...
Naraz narážate na nepochopenie , spochybňovanie a určitú indiskreditáciu.Ale VY to vidíte veľmi dobre, všetky logické väzby sú pre otvorených ľudí prakticky jasné, ako krištáľové sklo...

Conspirare...

Ďakujem, že bojujete za evidentnú pravdu a hľadáte všetky možné spôsoby, ako ju ukázať aj iným!

249257

27.07.2011 22:53

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

Kysučan 89.?.?.?

Pane Kubrt,

o čom vlastne hovoríte alebo píšete...???

>malé počinové nálože v centru té hlavní získáte tlak a
>teplo (docílíte výbuchu), to kolem jede stejně rychle a ve
>velkým.

Aký tlak a aké teplo ??? Tvrdil ste, že ste vyhral chemickú, tuším okresnú olympiádu. Ale toto môžete len písať, pretože o chemických a sprievodných fyzikálnych dejoch pri explóziach (čo sú vlastne úplne bežné reakcie) asi veľa neviete...
Ľutujem, ale nebudem už na Vás reagovať!

Skúste sa realizovať niekde inde...

249264

28.07.2011 23:37

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: pokracovani nad moznostmi cloveka

Kysučan 89.?.?.?

Výborne pán Atrey,

popísal ste veľmi dobre takmer celú "peripetiu" technológie výroby výbušniny ANFO z priemyselného hnojiva!
Pre nových potenciálnych "aktivistov" ste im poskytol veľmi slušný manuál (samozrejme neznalý veci z toho nič nevyrobí a znalý ten použije úplne iné suroviny a v pohode vyrobí výbušninu aj s 4-5x väčšou brizanciou ako TNT).
Len maličkú poznámočku, miesto nafty sa používa špeciálny trhací olej a ten moc nesmrdí.

Ak ste si prečítali ten postup, tak je mimoriadne náročný aj pre skúseného VŠ chemika.
K tomu ešte pristupuje tiež základné technické vybavenie, ktoré je značne komplikované a drahé! Pre neznalú osobu by už len výber vhodnej vákuovej odparky alebo "bezpečného mlynčeka" bol veľmi ťažký oriešok.Ak by ste si také zariadenie chceli objednať, tak vám pošlú niekoľko stranový dotazník, kde je taká spústa technických údajov, že Breivik by so SŠ vzdelaním prakticky nemal žiadnú šancu ten dotazník vôbec vyplniť, pokiaľ by mu neasistoval niekto znalý veci...
Ak by to robil len tak na kolene (povedzme lopatou v sude, sušil by to v elektrickej rúre a mlel na makovom mlynčeku atď...☺),tak by mal veľmi veľké materiálne straty a výsledný
produkt by s najväčšou pravdepodobnosťou bol vhodný len na strašenie zajacov v Nórsku. [smích]

Celá mediálna lož, ohľadne Breivikovej výroby silnej brizantnej trhaviny, ktorá účinkovala v Oslo, je postavená na veľmi hlinených nohách!!!

Tých nezrovnalosti v "prípade Breivik" je taká spústa, že sa vôbec nečudujem, že kolektívne vedomie ľudstva doterajšie články ohodnotilo tak, ako ich ohodnotilo!
Žiadne britvy totiž pri "cigánskych eskapádach" globálnej elity už nepomáhajú...

V podstate je úplne jedno, či réžiu "prípadu Breivik" mala v rukách CIA, Mossad alebo MI5.Tie všetky majú veliacu štruktúru v nejakej centrále (udo1 tu viackrát písal, že centrála je vo Švajčiarsku - jediná slušnejšia forma demokracie, neutralita bez členstva v NATO alebo EÚ, žiadna vojna sa ho za posledné obdobie nedotkla, dlhodobá stabilita CHF - bez výraznejších inflačných tlakov, centrum bankárov - s centrálnou bankou všetkých emisných bánk vo svete - BIS atď.).
Ja som hneď v prvom článku k tomuto prípadu napísal komentár s viacerými nezrovnalosťami a podobnosťami, ktoré útočia na pravú podstatu ľudstva.Tie nezrovnalosti sa neustále prehlbujú a informácii, ktoré budú odhaľovať pravdu bude neustále pribúdať!
Tento prípad je bohužiaľ len ďalším pokračovaním "arabskej frašky dvojičiek" a priťahovaním "oprátky" celému ľudstvu!
Kto nepozná svoju históriu, musí si ju zopakovať!

Kysučan

249353

29.07.2011 00:20

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Test

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Lin,

tri palce musíte brať ako symboliku uznania, keď stupnica je od -3 do +3... [smích]


>Já nevím, jestli zrovna "bojuju za pravdu".

Hmmm...tomu trošku nerozumiem! Všetci, čo sme sa ocitli na tejto Zemi máme nejaké - nazvem to poslanie od Najvyššieho.
Ak pravdu nebudeme hľadať, tak budeme mať to, čo vlastne teraz máme - lži,mamon,kariéra,korupcia,vraždy,vojny atď.Vlastne sme si to sami svojou určitou kolektívnou ľudskou projekciou spôsobili...
Určite nie ste s takým stavom, aký panuje dnes vo svete spokojná.

Ak neviete za čo bojujete a VY evidentne bojujete..., tak sa točíte v bludnom špirálovitom kruhu dobra a zla.

Vaša ďalšia veta to zase posúva do kvadrantu dobra...
Nebuďte skromná a ako sa hovorí "u zdi".Vy predsa vnútorne určite hľadáte pravdu a lásku medzi ľuďmi a nepáči sa Vám to čo je momentálne v celom svete, v ktorom žijete!

Ja taktiež veľmi rád čítam Vaše príspevky.Sú písané takou citlivou,ale bojovnou dušičkou.

Ďakujem

Kysučan

249361

31.07.2011 00:29

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

Kysučan 89.?.?.?

Hoci filozófov moc nemusím,ale niektoré ich citáty sa tu celkom hodia, napr.:
Poznávanie pravdy je zdravie ľudského ducha.
( René Descartes )

>Zdravím, pane Dube. A máte úplnou pravdu. Všichni víme
>kulový, jen si vyměňujeme názory. každý "to" vidí jinak,
>proč by editor měl být výjimka.

Nemôžete všetkých hádzať do jedného vreca, že vedia kulový (možno editor vie viacej) !
Ak Vy a pán dub to tak cítite, tak je to skutočne váš prejav vašeho vedomia... Ale s tým sa stále dá ešte niečo urobiť...
Alebo možno aj veľmi nedá, pretože...>A úplně odbočím.... [smích]
>V Tel-Avivu, na Rothschild Boulevard, již
>
>druhý týden protestují (hlavně) studenti proti
>drahému bydlení tím, že si tam postavili stany a žijí tam.

Ja tiež úplne odbočím...
[smích]

Myslím si, že je to mimoriadne zaujímavá aktuálna správa porovnateľná s tou z Tel Avivu:

Najnovšia štúdia:Mozog sa vekom zmenšuje...stačí si do googlu zadať aktuality.sk!

Kysučan

249543

01.08.2011 16:01

Breivik není superman

RE: Názor pana Bartoše

Kysučan 89.?.?.?

Článok má názov "Breivik není superman". To určite nie je, hoci dokázal zrealizovať "mnohé podivuhodné a fantastické" veci...
Možno aj ten americký Supreman mu trošku závidí...

Otázkou je...kto je ikke78???
Na Slovensku je taký špecifický slangový výraz - kujón.

Pán ikke78 sa objavil (doteraz 5 príspevkov), ako znalec nórskeho prostredia a cieľ jeho príspevkov je diskreditácia akýchkoľvek konšpiratívnych teórii na základe oficiálnych správ médii !!!???
Kto ovláda média ( je majiteľom médii ) v Nórsku alebo Švédsku?
Kto ovláda multimédia vo svete ?
Koľko je majiteľov (!) spravodajských agentúr ( a kto to je? ), ktoré sprostredkuvávajú celosvetovo informácie a správy?
Prečo je napr. vypočúvanie Breivika neverejné ?
Atď...čo sa týka mediálnej oblasti. Normálny človek by asi čakal mnoho "normálnych" ľudských reakcií od médii! Ale tie bohužiaľ sú v pozícii normalizátorov a tvorcov verejnej mienky - tzv. guru mágovia!

Pán A.Bartoš síce podľa Vás zosmolil konšpiratívny článok..., ale ten má na rozdiel od Vašich dedukcii alebo indukcii, oveľa viac prvkov približujúcich sa logicky ( myslím tým úplne elementárnu ľudskú logiku ) k realite.
Podľa času Vašich príspevkov predpokladám, že ste dobrý klon povedzme takého p. Žantovského na ambasáde v USA (sekcia - spolupráca s CIA, odbor - vnitřní nepřítel - běžný člověk)!
Samozrejme pán A.Bartoš tiež veľmi dobre vie, kto ho platí!!!
Aj tí mnohí pisálkovia a režiséri virtuálnej reality veľmi dobre chápu význam pravidelného a veľmi slušného transferu na ich konto...
[smích]


>Nebudu se vyjadrovat ke vsem bodum v clanku pana Bartose, jiz na
>zaklade toho, co jsem zde uvedl je jasne, ze konspirativni teorie
>vznikaji na zaklade spatnych ci neuplnych informaci a neznalosti
>pomeru v Norsku.

Všetko je jasné ikke78, nemusíte ani ďalej pokračovať!!!
Mnohé reálne skutočnosti, ktoré p. A. Bartoš uviedol , by ste totiž veľmi veľmi ťažko vedel so svojim statusom obhájiť a vysvetliť pre blaho bežných ľudí a hlavne svojho svedomia!
Asi by ho malo začať niečo silne kousat...

Kysučan

249651

01.08.2011 17:00

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím MoU,

trošku mi je záhadou, ako sa tie veľmi dobre prepojené a mnohým asi nič nehovoriace informácie, podané ťažko čitateľným (asi zámerne) jazykom k Vám vlastne dostávajú???
Predpokladám, že tak napísané sa nedostávajú do určitých filtrov?!
Ale, ak by jeden človek ovládal to celé spektrum, tak neváham ho posunúť na úroveň Breivika...☺
Takže MoU, dva palce nahoru (Lin ma zd.bala, že by pri troch už musela použiť aj ten nožný...)
Všímam si, že skoro akákoľvek téma, ktorá sa tu objaví je Vami zdravo okomentovaná! To je sila!
Ako sa vlastne dopracovávate k "Fríde" alebo Agnes Faltskog?

A aj ten sociálny štát a "zdravý" alkoholizmus severanov je veľmi dobre odhadnutý...Náhoda?
V tie už nikdo neverí...
Ale Nóri asi menej slopú, ako takí Dáni alebo Švédi?
Možno aj tu je motív, prečo v Nórsku...máme pozdvižení a Fíni a Dáni a iní(!) môžu veselo slopať ďalej a sociálny štát ich potom lieči na chorobu z mentálnej prepracovanosti.


[smích]

249654

01.08.2011 19:20

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

Kysučan 89.?.?.?

Hmmm...pán Free dom (taký správny český nick, ako Open Society),

vlastne ste sa tu objavil znenazdania po prípade Breivik a tlačíte tu (polo) úspešne mnohé kaleráby ,ako napr. taký ikke78...
Huh...
Mnohé veci sú samozrejme záhadou??? Aj Vaše učinkovanie na Zvědavcovi.org tam tiež patria...
A ak editor prispievateľovi, ako Free...dom ( t.j. pár príspevkov doteraz za pár dní )...uverejní článok, na svoju obhajobu názorov...no jo to je tragedyšaráda!
To je predsa úplne komické, ako sa pracuje s ľudským myslením, resp. nemyslením...

Ale je možné, že zapracovalo aj veľvyslanectvo...Veľa významní vyslanci určite majú vplyv na zmýšľanie svojich patriotov...
Napr.: Pozrite pán Stwora, máte tu veľký vroubek za váš pohľad na naše lágry...Musíte byť ústretovejší, pretože váš proces je len a len v našich rukách...
Prídu tu free.dom a ikke a budú napravovať pošramotenú povesť, zaiste nám rozumiete pán Stwora..> Protože kdyby Vás někdo
>ohrožoval na životě, budete okamžitě volat policii a chtít,
>aby za Vás riskovala život. To samé platí o doktorech,
>kteří se mohou nakazit od pacienta smrtelnou nemocí nebo
>zemřít v poli (humanitární pomoc v epidemií ohrožených
>oblastech, války), o hasičích, které může zabít sesutí
>budovy nebo dusivý kouř, o vojácích, kteří umírají ve
>válce za obranu Vaší rodiny a Vaší půdy (a nepište mi nic
>o válkách o ropu, víte moc dobře co mám na mysli).

Výborne ste to Free.dom vystihol! To sú presne tie profesie, ktoré sa objavujú pred zrakmi ovečiek dennodenne...vo filmoch ala Holywood...
V "našich" médiach kocourku...dochtchoři, hasiči (dvojičky), vojáci (Afganistan, Irák) a policajti jsou tí dobří...a tak dále...
Vy ste bol určite na podobnom školení ako ja...

>
>Zřejmě Vás nikdy nenapadlo, jestli Váš vrah ve vězení
>někoho neznásilní, nezmrzačí nebo dokonce nezabije.

Keby ste niekedy mal možnosť sa porozprávať s tými čo dlhodobo sedeli, alebo ešte lepšie s tými, čo tam pracujú, tak free.dom, pre Vašu informáciu...Tam existujú presne tie isté pravidlá, ako v bežnom živote! Kto má prachy, ten má služobníctvo vo svojom prachu.Kto ich nemá, čaká len na to, kedy "vyvolený" bude mať chuť na jeho riťku (to je samozrejme v tých horších väzniciach, ale mal som česť počuť aj človeka, ktorý to zažil v prvej, najľahšej kategórii väzňov).

>Nestaráte se o vězeňské dozorce, kteří riskují život
>stejným způsobem jako výše vypsané složky společnosti.

To, čo píšete je sociálny humus...Ak by ste akéhokoľvek dozorcu poznal (myslím tých, čo pracujú s najhoršími väzňami), tak by ste takýto blud nemohol ani povedať, nie to ešte napísať...

Vždy hľadáme súvislosti a podobnosti...

Fuj Free.dom

249656

05.08.2011 21:06

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Ola diskutéri, opatrnejšie s glorifikáciou Číny!

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

"Ola diskutéri, opatrnejšie s glorifikáciou Číny!"

Hmmm...takže Čína je len tiež ďalší článok mozaiky Veľkého projektora (GP).Ak sa nemejlím, tak ste pred nejakou dobou písal o Číne trošku niečo iné... Možno za chvíľu príde na rad aj Rusko a potom aj Shanghai... [smích]
Potom snáď príde na rad aj Shangri-la...

Čína má krvavú zástavu a 5 hviezdičiek na nej ( 1 veľká a 4 malé ), na rozdiel od americkej, ktorá má hviezdičiek 50 a EÚ, ktorá ich má stále 12, aj keď sa situácia od vzniku silne zmenila, hviezdičky nepribúdajú...
Ty, ako znalý filozóf, budeš určite vedieť vysvetliť tú symboliku z pohľadu "vyššej" komunikácie elít.

>Čína má problémy, o akých sa nám tu ani nesní..

Povedzme:
-cca 90 mil. nezamestnaných (komunistická krajina!)
-vyše 40% číňankov pracuje v poľnohospodárstve s príjmom pod 100 USD/mesiac
-12 až 16 hod. pracovný čas je úplne bežný ( tých čínskych "komunistov" úplne milujem ...)
-práca detí za pár juanov je absolútne bežná ( českí komunisti boli na nás za ČSSR veľmi dobrí - ďakujeme)
-dokážu vyrobiť a predať značkové rifle za 4 USD (tie za, ktoré potom zaplatíte v značkových obchodoch min. 50 EUR), alebo povedzme bavlnené tričko za 12 USD centov, ktoré kupujete za min. 20 násobok)...
-dokážu už vyrobiť takmer všetko na svete, hoci kvalita niekde silne chýba (všetci s nadšením kupujeme tie výrobky Made in China a krochkáme blahom, ako lacno to kupujeme...iné ani nie sú v obch. sieťach obyčajne k dispozícii, takže iné nám ani neostáva...)
-nejaký ten bilión USD v pohľadávkach voči USA (ak dĺžnik nebude vedieť platiť, tak...no veď je to jasné...)


Čínsky komunizmus produkuje miliardárov v USD, ako na bežiacom páse! Zvláštny komunizmus...skús udo filozoficky iný názov tohoto prazvláštného spoločenského usporiadania, alebo to teória ešte správne nepomenovala?

>Jednou z obecne známych variánt z hľadiská dejín
>globalizácie a perspektív jej dnešnej fašistickej formy, je
>presun centra zo Švajčiarska(a Londýna, Wall streetu) do
>juhovýchodnej Ázie, resp. priamo do Číny. Za dnešnej
>geopolitickej situácie je to veľmi reálny strategický variant
>z pozície Globálneho prediktora a časti štruktúr jeho
>periférie.

Hmm...to je ďalšia novina!!! Takže outsourcing výroby do JV Ázie a zvlášť do Číny je vrcholne plánovaný...každý uvažujúci si to myslí...

>Keďže globálna mocenská pyramída je založená na
>dávkovaní metodológii(technológii) riadenia a informácii
>obecne, nie je jej výkonný aparát schopný samostatného
>koncepčného myslenia a riešenia neustále meniacich sa úloh

Iste sú rozpracované mnohé varianty ďalšieho spoločenského vývoja z krátkodobého hľadiska (dlhová kríza štátov,mocenské uchopenie viacerých "islámskych" krajín...),ako aj z hľadiska dlhodobých procesov (povedzme snaha o NWO).
Podľa mňa pozitívna ...

Automaticky kráceno

249935

06.08.2011 21:26

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Ola diskutéri, opatrnejšie s glorifikáciou Číny!

Kysučan 89.?.?.?

Ok udo,

>Na Číne je samozrejme aj mnoho pozitív a mali by sme sa mnohé
>veci od nich učiť. Tak, ako aj oni od nás. Zrovna tak islam.
>Jednotlivé aspekty jej kultúry a politiky treba však pozorne
>hodnotiť. Je to inak postavená kultúra. Má svoj vlastný
>koncept. Posledných cca.200-300 rokov jej však dominuje
>západný biblický koncept riadenia globalizácie. Z
>prognostického hľadiska je prirodzené, že tam GP má záujmy.
>GP sa správne na geopolitiku pozerá v zmysle hesla: "Keď nie
>my, bude mať záujem niekto iný..a..prečo by sme teda nemali
>mať záujem?"

Pochopiteľne, každý sa môže učiť od každého...☺ Preto asi ten multikulti smer, ktorý je zameraný na deštrukciu...
Učiť sa môže ozaj len ten, ktorý pochopil, čo sa má učiť, od koho a ako ho to môže obohatiť. Pretože, ináč je to len obligátna filozofická tiráda, ktorú zneužívajú momentálne novodobí politickí teamleadri ( verní služobníci GP v zmysle hesla: Kto nekradne, okráda svoju rodinu...) na rozvrat jednotlivých spoločenstiev...Multikulti nás obohacuje, ako radi hlásajú spolu s trúbami ala SME alebo Mladá fronta D(N)ES!

K tým symbolom to nebolo veľmi presvedčivé...A absentoval pohľad na nemeniace sa hviezdičky na zástave EÚ (možno maoista Barosso by to vedel vysvetliť, alebo komunistka Ashton).
>
>Čína ako jeden z reálne zvažovaných modelov globálnej
>fašistickej hegemónie(nemusí byť prevádzkovaná priamo
>očividne pod jej vlajkou, ako dnes U.S.hegemónia) je
>pretriasaná s prestávkami hodne dlho. Tradícia rôznych
>podstatou fašistických foriem vlády je tam dlhá. V Indii
>tiež. Z tohto pohľadu je India múzeum s jedným z vôbec
>najstarších známych protofašistických zakonzervovaných
>kastových spoločenských modelov.

Súhlasím, že kvázifašistické formy vlády v Číne a Indii sa vlastne schovávajú za niečo, čo vlastne vôbec nereprezentujú.A v Indii sahib model pretrváva doteraz.
A keď sledujem sionmédia, tak Čína je dlhšie permanentný nepriateľ č.1, ďaleko pred Ruskom.Takže tu si myslím, že GP to tam nemá ešte na ružiach ustlaté, hoci vonkajšie klišé môže silne zavádzať! Americkí šaškovia ( Obama a Hillary C.) tam pred nejakou dobou vystupovali ako služobníci...Takže, kto vie???

Samozrejme, že to čo je v Číne je jasný komunizmus v zmysle ídeí Mordechaja a rozpracovaných Maom, ale taký ešte hnusne zdeformovaný, ktorý využíva tie "dobré" duchovné zbytky konfucionizmu a taoizmu u čínskych ľudkov!

Záver Tvojej odpovede je silne filozofický, ako to TY udo vieš. Nič nie je nemenné...panta rei...žiadne dogmy...žiadna statika...všetko sa vyvíja...čo som dnes napísal, už zajtra nemusí platiť... [smích]

No jo...ďalšie kolečko krízy máme pred dverami, musíme sa chytiť lopaty, ako za starých "dobrých socialistických čias".
Vyhrňme si rukávy... [smích]

249970

07.08.2011 18:46

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Všetko funguje ked človek chce a bavi ho to...

Kysučan 89.?.?.?

Úplný súhlas, obyčajný človek,
všetko funguje,keď človek chce a baví ho to...ja ešte dodám, že musí tomu aj trochu rozumieť.

Ja som svoju mladosť prežil v pomerne drsnom, ale krásnom kraji-na Kysuciach.Môj dedo a babka prežili celý život, ako skutoční farmári aj dobu socializmu ( procesu kolektivizácie unikli vďaka tomu, že v takých podmienkach a pri "kvalitnej neznalosti" tamojších komunistov, založené JRD skrachovalo tuším po 3 rokoch a tak vyšší orgán mávol rukou...)a živili sa ako súkromní roľníci, ktorí museli odovzdávať tuším nejaký ten desiatok svojej produkcie štátu.
Obnášalo to však tvrdú drinu. Vo vegetačnom období , drina od rána do mrku, bola nevyhnutnosťou.Prostriedky mechanizácie boli veľmi obmedzené a pomoc rodiny bola nevyhnutná. Aj keď som sa tej skutočne tvrdej fyzickej drine snažil vyhnúť (ono je lepšie faganovi hrať futbal , tenis alebo ísť na ryby, ako s potom na čele kosiť sťa otrok...☺), tak niekedy hierarchia moci rozhodla o bezpodmienečnom nástupe a voči tomu nebolo odvolania...

[smích]
Takže zhrniem svoje poznatky historickej "permakultúry":

- výmera pôdy bola cca 5,5 ha, z toho cca 3 ha tvorili lesy,aktívne obrábaná pôda nepresahovala 1 ha, zbytok boli pasienky
- všetky produkty boli "bio", na hnojenie sa používal maštaľný hnoj, alebo v záhradkách kompost, žiadne pesticídy
- plodiny sa striedali, takmer ako za feudalizmu
- chovali sa 4 kravy,nejaké jalovice alebo býčky, 1 kôň, množstvo hydiny (sliepky,kačice,husy), králici, niekoľko sviniek
- vyše 10 úľov včiel
- množstvo ovocných stromov a kríkov
- 3 rodiny (13 ľudí) boli celoročne zabezpečené v oblasti mäsa,zemiakov,kapusty,ovocia(jablká,čerešne,višne,slivky,jahody,ríbezle,egreše - to čo na Kysuciach dozreje),všetkej koreňovej zeleniny, mlieka, tvarohu,sýru,vajíčok,medu,domáceho vína,paliva,krmenia pre zvieratá, okrem pšenice ...
- výnosy zemiakov alebo kapusty boli cca 70% súčasných intenzívne obrábaných polí,u jačmeňa a raži(krmenie) len cca 30%, pretože na Kysuciach sú chudobné podzolové pôdy
- prebytky produkcie sa vymieňali bártrovým obchodom alebo proste na báze dobrých medziľudských vzťahov za niečo...
- peniaze na iné tovary, ktoré boli pre bežný chod domácnosti potrebné sa získavali predajom zvierat alebo surového dreva
- žiaden luxus, ale chuť tých skutočných potravín mi ostala tak "zažratá" v podvedomí, že niektoré výdobytky modernej rakovinovo-alergickej priemyselnej výroby nemôžem doteraz ani cítiť, a tak moja rodina nakupuje gro potravín ( v Bratislave, kde ešte žijem...) stále od skutočných farmárov alebo drobných pestovateľov, či chovateľov zo širšieho okolia.Napr. takmer všetko mäso kupujem od maďarského farmára, ktorý má ruky zodraté rovnako, ako môj dedo...Ale na vlastné oči vidím, ako tam pracuje, ako sa to čo vloží do svojej produkcie zhmotňuje v kvalitný "ľudský" produkt!
Takže, čo na záver...

Automaticky kráceno

250057

07.08.2011 18:57

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Všetko funguje ked človek chce a bavi ho to...

Kysučan 89.?.?.?

Záver:

To, že si v kapitalizme mnohí robia živnosť , z akejkoľvek veci alebo činnosti, je v podstate jasné už len z funkcionality kapitalizmu!
Ak chcete žiť s prírodou, tak ju musíte dobre poznať,ak vyrastáte medzi panelákmi, tak Vaša snaha o nejakú permakultúru asi dopadne žalostne...
Ale aj keď ste spätý s prírodou, tak musíte začínať nie od holozeme, ale pokračovať niekde v pretrhnutej reťazi.Aby vám príroda dávala celostne svoje plody, musí na nej niekto predtým min. generáciu pracovať...Ináč začínate ako otrok a to celé martýrium, aj za pomoci modernejšej techniky, vydrží len možno pár percent ľudí!

Ale tie produkty sú potom...Mňam...
A určite budete silne odolní voči celému širokému spektru tzv. civilizačných chorôb (ja som napr. nebol u lekára cca 20 rokov, napriek tomu, že mám ročnú povinnú! lekársku prehliadku, vždy sa viem tým novodobým dochtorom vyhnúť, možno aj preto, že ich poznám...).
Môj dedo, ktorý zomrel v 93 rokoch na fyzické opotrebenie organizmu, ak si dobre pamätám, tak lekára len zdravil, ale ordináciu nenavštívil...prírodné,dlhodobo overené "bylinkárske" recepty na bežné prechladnutia úplne postačovali!

250060

07.08.2011 21:58

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

Kysučan 89.?.?.?

Ďakujem MoU,

ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď, ale to Vám určite neprekáža, pretože ste plodný ako potkaní grandsamec (samozrejme to myslím v dobrom, ako úctu k toľkým vyprodukovaným príspevkom). I keď mnohým to nič nehovorí, musím smeknout už len nad faktom, že tie "pekné" informácie viete dať dobre do SS súvisu.To sa len tak nevidí !!!
Na to treba veľký cit a hlbokú skúsenosť starého matadora...
Vy mladí sa musíte ešte veľa učiť...dúfam, že súhlasíte MoU!

Mne je to jasné...11:11 alebo 3:03 to sú tie správne "časy" pre tých, ktorí sú pripravení kdykoliv zemřít... [smích]

Stále ešte žijete a sjezd z skopce je vždy úchvatný...
Mnohokrát ani nie je dôležitý obsah, ale ten sjezd hodne omlazuje...
Niekedy mám aj infantilnú radosť, že si spolu na Zvědavcovi pokrochkáme...
Vy samozrejme ste lumen 1. kalibru, takže ja len si tak trošku závidím, že som sa niekedy dostal na Vašu vlnu!
Často uvažujem, co je to za kebule, co to všechno tak dá dokupy i v 21:21 i v 4:04!

Prajem ďalšie, ale dobré vidiny - pacholku - nebo Tě tvá Mařena sejme...a máme po ptákach... [smích]

250094

09.08.2011 00:26

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Všetko funguje ked človek chce a bavi ho to...

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Lin,

ak ste na vesnici vyrastali a museli ste pracovať trebárs len na zahrádce, iste si uvedomujete, že práca na pôde je veľmi tvrdá a špinavá... [smích]
Trošku ma prekvapuje postoj niektorých, podľa mňa, neznalých vecí, ktorí píšu trebárs...To je utópia, Zem je premnožená, bez chemizácie a intenzívneho poľnohospodárstva sa nedá nasýtiť cca 6 mld. ľudí...atď.
Zopár faktov:
- cca 1/3 potravín vo vyspelých kapitalistických štátoch sa jednoducho ...vyhodí do odpadu
- spotreba potravín (zlej až hnusnej kvality) v USA je cca 2 krát vyššia ako v Európe
- vyše 1 mld. ľudí na tejto Zemi sa živí (skutočne len prežíva) z menej ako 1 USD/deň
- devastácia poľnohospodárstva vo vých. Európe nastala prakticky okamžite po revolúciach
- biznis s potravinárskymi komoditami ovláda prakticky vo svete menej ako 10 mamutích firiem.

Ja som vo svojom príspevku chcel naznačiť niekoľko základných prvkov existencie človeka na planete Zem:

1)Človek je súčasť prírody, aby mohol žiť a správne fungovať potrebuje zdravý vzduch, kvalitnú vodu a kvalitné potraviny...
To sú v súčasnej dobe veľmi obmedzené elementy.Kde sa ľudia dožívajú najvyššieho veku bez dochtorov? ( trebárs na Kaukaze ).
2)Nie každý prišiel na svet, aby pracoval na pôde...Pozrite sa na svoje ruky...ak máte štíhle, dlhé prsty, tak asi ste sem neprišli na tvrdú fyzickú prácu...

[smích]
3)Mnohí, ktorí sa chceli vymaniť z tohoto matrixu a nepochopili jeho význam sa stanú jeho obeťami! Napr. pred nejakým časom tu prebehol článok a diskusia okolo samovraždy jedného chlapíka, ktorý chcel systému uniknúť chovom kôz a životom mimo civilizácie (ak si dobre pamätám, tak p. Lhoták je jeho príbuzný).
4)Ako sa budete správať k prírode a čo vložíte Vy a Vaša rodina do úst je Vaše slobodné rozhodnutie! Majte, ale na pamäti, že tzv. "civilizačné choroby" sa neobjavili len tak náhodou...Sú dlhodobo projektované na fyzickú a psychickú devastáciu ľudí!
Ak máte možnosť, tak sa pozrite na jedálniček špičiek...špeciálne farmy,chovy,masírované zvieratá,ryby z prírody, žiadne margaríny...
5)Kapitalisticky biznis so zdravím ľudí je jeden z najvýnosnejších biznisov, ktoré dnešna fašistická elita dokázala vymyslieť.
6)Výroba (doslovne) potravín sa stala priemyselným odvetvím, do ktorého sa dostáva mnoho odpadu (to je skutočný fakt,ak máte možnosť navštíviť, alebo sa porozprávať s ľuďmi, ktorí v takýchto firmách pracujú,tak neváhajte...), ktoré nechce jesť ani pes (ak máte nejaké domáce zvieratko, tak mu dajte ochutnať niektoré civilizačné "výdobytky").
7)Intenzifikácia a chemizácia poľnohospodárstva spôsobuje človeku množstvo chorôb v dlhšom časovom horizonte!!! Mal som možnosť preštudovať si viaceré pred verejnosťou utajované testy svetových konglomerátov ako BASF, Monsanto, Bayer ai. na chronickú toxicitu, mutagenitu, teratogenita, metabolity...
To je úplný HNUS.....

Automaticky kráceno

250257

10.08.2011 17:06

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Ola diskutéri, opatrnejšie s glorifikáciou Číny!

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

k môjmu chápaniu "komunizmu" bez nejakej propagandy:

Komunizmus je to, k čomu dejinne a globálne smerujeme. V krátkosti to vyjadím prienikom dvoch "okrídlenych fráz":

1)Každému podľa jeho zásluh, každému podľa jeho potrieb...
(tí, čo budú mať viac zásluh dostanú napr. ďalšiu ženu alebo
muža...☺ a ostatní to, čo k "normálnemu" životu potrebujú).

2)Miluj blížneho svojho, ako seba samého...


>Stále máš na výber, no zlé rozhodnutie v kľúčových
>veciach znamená z pravidla smrť. To je objektívna realita, nie
>bububu

Ale no tak. Nemusíš aj Ty strašiť, veď sionmédia a náboženské sekty to veľmi dobre zvládajú [smích]
Iste, v kľúčových situáciach to môže aj tak dopadnúť, že ťa TATO povolá na doplnkový kurz! Ale asi si mal napísať správne spravidla (obyčajne často) a nie z pravidla (logickejšie by tam bolo potom skôr z plavidla). Ale to len tak na okraj, aby si to niekto zle nevysvetlil, že existuje nejaké pravidlo na smrť.

Kysučan

250400

10.08.2011 20:26

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

>Stalin určite urobil aj chyby. Myslím však, že je bez
>pochýb, že sa o plánovanej intervencii Hitlera do SSSR obecne
>vedelo. Vieme pre koho pracoval Hitler(či už nevedome, alebo
>vedome) z hľadiska globálnej politiky. Jednotlivé štáty sú
>len jej objektami, nie subjektami.

Veľmi dobre...
Takže vieme prakticky na 100 % pre koho pracoval Hitler (vedome alebo nevedome).Máme jasno v tom, pre koho pracoval Stalin??? Veď, to ďalej aj potvrdzuješ - štáty sú len objekty!
Takže, som samé ucho, pre koho pracoval Stalin. Dúfam, že nenapíšeš, že Stalin bol z ocele a celá judaistická čeliadka okolo neho (a bolo ich tam mimoriadne požehnane) ho tam udržiavala preto, že vedel vypiť pár fliaš vodky , rázne buchnúť do stola , so strašidelným gruzínskym prízvukovm oslovovať svojich súdruhov...
Ani tie gulagy s desiatkami miliónov pozabíjaných ruských mužikov s jevrejskými šéfmi nevidel..., spokojne bafkal z fajky a pil vodku s Kaganom Kaganovičom (jeho sestru si zobral za ženu), Apfelbaumom (Zinoviev), Rosenfeldom (Kamenev),Wallachom (Litvinov), Beltmanom (Plechanov),Bronsteinom(Trockij),Movčevom (Sverdlov), Berijom a ďalšími...
Možno napíšeš, že chazarská čeliadka okolo neho bojovala o moc a báťušku Stalina brali ako neškodného gruzínskeho seminaristu, ktorý ich vyvolených, prešibaných a vysoko intelektuálnych chazarov predsa nemôže ohroziť...
Ale tu sa ukázal jeho oceľový charakter, keď ich postupne začal ničiť a rusifikovať ruskú(chazarskú) vládu a tí mimoriadne inteligentní chazarskí konšpirátori čučali ako puci a čakali ako voli na porážku...
Nezdá sa Ti, že to znie ako rozprávka o Dávidovi a Goliášovi, alebo o drakoch a statnom rytierovi?
Skús teraz logicky a úplne bez emócii z ruskej školy posúdiť, či by to bolo možné, bez nejakého obrovsky silného krytia chrbta...bez vplývneho strejčka...
Otázka teda znie, kto je strejček a cez koho súdruha Stalina riadil???

>Stalin zatrhol svetovú revolúciu, čím si urobil u globálnej
>elity problém. Definitívne si podpísal rozsudok, keď
>poukázal na chyby v Marxizme a jeho neudržateľnosť, ako
>ideológie v roku 1952 v diele: "Ekonomické problémy Marxizmu".

Taktiež by som neglorifikoval osobu Stalina, že odpískal svetovú chazarskú komunistickú revolúciu z dielne B.Barucha, D.Lielienthala a iných "mysliteľov". On asi len vykonal pokyn...
Udo, Ty si vážne myslíš, že Stalin bol schopný napísať v r. 1952 to ekonomické dielo??? Alebo sa len pod to podpísal a prijal funkciu autora?

Hmmm...

Stále tomu niečo chýba, v niečom nás trošku ťaháš za nohu.Aj starý pán quido to tak cíti... [smích]
Ale je kľudne možné, že tomu veríš...
Tož...kolektívne vedomie sa nedá stále ojebabrávať (to som prevzal od Teba) polopravdami.
Taktiež však musím uznať, že z Tvojich príspevkov sa dá veľa poučiť, čo nie je možné povedať o mnohých prispievateľov tu na Zvědavcovi(vrátane mňa).
...

Automaticky kráceno

250420

11.08.2011 15:46

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: Týýýýý jo, to je zase soda...

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím big sister,

podľa najnovšieho článku Vás zaraďujem do nelichotivej skupiny konšpiračných človekov... [smích]

Smutno mi je z toho, že už aj to, čo môžeme vidieť vlastnými očami hodíme do vreca konšpiračných teórii...Postarší ľudia si samozrejme pamätajú aj azúrovo modrú oblohu a prírodný tvar oblakov, pričom je jedno, či sa jednalo o cirrus, stratus,kumulus alebo cirrostratus...
Ono tie určité lietadlá aj teraz vytvárajú "chvostíky", ktoré rýchlo miznú. Niektoré zase vytvárajú nemiznúcu čiaru, ktorá sa pomerne rýchlo rozšíri a po čase vytvára "dymovú clonu"...
Niekedy vysadnem na bicykel a idem mimo Bratislavy, kde vidím lietadlá štartujúce alebo pristávajúce vo Schwechate alebo v Bratislave.U tých, tie "ohony" rýchlo miznú. Vidím (častokrát) aj 5 - 6 čiarajúcich krížnikov, ktoré lietajú vo vysokých výškach, mimo letových koridorov, často sa križujú a vytvárajú sieť, mnohokrát robia divné krivky. U tých "ohony" nemiznú!
Hlavne v podvečer som videl aj 2 Slnká (druhé také menšie), čo určite nie je optický klam, pretože sme to pozorovali viacerí, ale jedná sa o divný lom svetla vplyvom tej dymovej clony...To sa mi v mladosti nikdy nepodarilo... [smích]
Pani Jarmila v tejto téme píše, že na víkendy dochádza k zhoršeniu počasia...Skúste sú robiť čiarky a zistíte, že to tak aspoň v SR a asi v ČR skutočne tak je (platnosť v lete je asi 80%)! Náhoda???!

Nevadí...som laický konšpirátor (skúšam si skladať históriu, poznanie, vedomosti, informácie a realitu do nejakého prieniku ).Ale aspoň to, čo je možné vidieť na vlastné oči a uplatniť elementárnu logiku musí pre mnohých byť moc divné!!!

Samozrejme, s tým súvisí aj globálne otepľovanie (podľa mnohých astrofyzikov dochádza k otepľovaniu celej Slnečnej sústavy - tie správy sú pomerne časté aj v mainstreame),z tých 20 % "neveriacich vedcov" mnohí argumentujú s asi ťažko vyvrátiteľným faktom (exaktne vypracovaným), že za cca 97% tvorby skleníkových plynov je zodpovedná - príroda!!!

Cui bono ???

No predsa tie megakorporácie musia redukovať množstvá vypúšťaných skleníkových plynov, musia inštalovať drahé zariadenia na ich redukciu, musia sa správať zodpovedne...a pod.

Realita:
- kto to vždy zaplatí ? (netvrďme, že korporácie, prosím)
- čo môže urobiť slabšia regionálna firma ( nič - skrachuje, mal som česť v jednej takej pracovať - viaceré zákonné nariadenia EÚ v tejto oblasti ju úspešne doviedli ku krachu...)
- kto zaplatí fotovoltaiku, veterné elektrárne ( žeby znova len tie radové ovce v cenách energií?)
- kto zaplatí náhradné aditíva v motorových palivách, ktoré spotrebujú cca 3,4 x viac fosílneho paliva (napr. taký Babišov Agrofert má v ČR i v SR veľké výrobné závody na metylester repkového oleja, ktorý sa musí povinne pridávať s rastúcim gradientom do motorových palív) - prosím netvrďte, že korupcia politikov je konšpirácia ...

Automaticky kráceno

250547

11.08.2011 17:08

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím u.do,

ďakujem za siahodlhú odpoveď (musíš aj troška relaxovať, v zmysle starého čínskeho pravidla...hodiny, ktoré človek spí pred polnocou sa do regenerácie počítajú 2x. Hodiny, ktoré stráviš bdelý po polnoci sa zase 2x odpočítávajú).

>Každý s Tatom rozpráva sám a výhradne osobne a pre každého
>On má špecifickú úlohu. Buďte vnímaví k meniacim sa
>životným okolnostiam. Je to Jeho jazyk. Ak sa pýtate, odpovie
>Vám. Ak budete prosiť, dá Vám, čo chcete, no buďte opatrní
>o čo prosíte, lebo dostanete nevyhnutne aj prídavok, ktorý
>Vás nepoteší. Za všetko sa totiž platí. Aj za životu a z
>Tatovho pohľadu neadekvátne postoje, ciele. Nechápavosť
>veľmi neospravedlňuje, iba mierne pozdrží následky Vašich
>rozhodnutí. Je to hra v ktorej ide naozaj o život. Aj ja sa len
>učím.

Hmmm...musím len súhlasiť! Asi tuším, čo chceš povedať. O čo je jednoduchší život neznalého, ktorý ani netuší...nie každému TATO nadeli, a tak nemôže znášať úplne dôsledky!
Ak sa chceš dopátrať a "dobojovať" k pravde dostávaš aj ten nevyhnutný prídavok, ktorý ťa potom už zaväzuje...
Potom viacerých tu pišúcich ( dochádza asi k nejakej zmene,ktorá za chvíľu vyjde na povrch ) Vladimír zaradí do skupiny "opovrženiahodných konšpirátorov" (uvedomuješ si, že patríš k ich špičke...☺ )!!!>Pravda totiž vždy vyjde na povrch. Na tom stojí svet.
>treba vždy znovu a znovu vyberať, hodnotiť a upravovať z
>množstva h-is-tórických mýtov tie, ktoré sú najviac
>adekvátne reálne prebiehajúcim spomínaným dominantným
>spoločenským procesom, objektívnym sociálnym trendom a
>možnostiam ich riadenia. Subjekty poznáme. Nie je to až tak
>zložité, ako sa Vám to ni(e)kto rôznymi spôsobmi snaží
>zúfalo nahovoriť Kysučan a Quido [smích]

No jo, asi sme na nižšom leveli(☺). Ak to teda nie je až tak zložité, tak sa to potom dá určite aj jednoducho popísať, veď máme jazykovú skupinu, ktorý je určite trošku ďalej ako anglosaské jazyky (a čeština, tá patrí k úplnej špičke, čo sa týka jemných nuansov vyjadrovania myšlienok ).Tu asi vidím určitý zdroj nepochopenia Tvojich myšlienkových pochodov, keď pomerne ťažko "čitateľný filozoficky jazyk" , v ktorom je povedané (pre Teba) mnoho informácii, ostatní nedokážu rozlúštiť ( príklad: tu na Zvědavcovi píše p.Moudrostrak...tie vyjadrovacie nuansy majú obrovskú hľbku, ale len pre tých, čo to vedia pochopiť, resp. ich pojmový aparát je to schopný rozanalyzovať až na tu jemnú úroveň uvažovania MoU...)! Napr. je rozdiel, či sa podpíšeš, ako udo, alebo u.do (možno je to you do...kdo ví - napoví)...atď.


>Miera úspechu klanov fascoelít závisí od úrovne chápania a
>kultúry občanov(alebo ovčanov).

To je určite neoddiskutovateľné! Miera ich úspechu je ale podložená tisícročnými znalosťami nedokonalostí človeka a posúvania ho po šikmej rovine...
...

Automaticky kráceno

250558

12.08.2011 21:51

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím u.da i Anonyma,

Re Anonym: Ja osobne píšem príspevky len na tomto webe.Zatiaľ čo u.do je profesionálny "kybernetický filozóf", ja som len obyčajný človek a laický pisateľ [smích]
Mojou snahou je písať čo najjednoduchšie a najchápavejšie to, čomu možno trošku rozumiem, resp. svojim vnímaním vecí dokážem poskladať do nejakej ucelenejšej myšlienky ( i keď niekedy sa to úplne nevydarí...). Čo je nám asi s u.dom, a samozrejme aj s množstvom ďalších, vlastné, že nie sme spokojní s vývojom spoločnosti a hľadáme riešenia (asi žiadne univerzálne neexistujú), ktoré by postupne mohli zvrátiť ten nevyhovujúci stav v spoločnosti, medzi ľuďmi a vybudiť v nich to dobré, čo v nich je. Určite jedným so základných bodov je narušenie udom spomínanej informačnej pyramídy...
Niekedy je veľmi ťažké (u tých inteligentnejších ešte viac) prehodnotiť svoje videnie sveta, svoje stereotypy, a preto i ja stále hľadám a učím sa za pochodu... [smích]
Preto aj s viacerými tvrdeniami u.da nesúhlasím, resp. nie úplne. Beriem to ako neustály vývoj...

Re udo alebo u.do:
No konečne vyšlo z chlpatej deky to, čo som sa snažil z Teba niekedy dostať (napr. prečo je ranný udo iný, ako ten večerný u.do...).Ale aspoň si videl, že niekedy aj používam rozum ( ☺ ).
Ozaj chlapci (chlapy) môžete tu uverejniť názov tej OI? Veď, keď je aj verejná, tak by ste mohli...
Konečne môžem zmeniť trošku rétoriku, keďže ja mám len 1 hlavu a vy ste vlastne mozgový trust (dúfam, že nie ruský think-tank). [smích]

Kysučan

250693

13.08.2011 22:31

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Jsem konspirační teoretik a nestydím se za to.

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pán Kopecký,

Vaše stránky mi svojho času napomohli dostať sa do obrazu konšpiračných teórii.I keď mnohé sú moc fantastické a je ťažké sa dopracovať k úplne relevantným podkladom a súvislostiam, tak viaceré sú pomerne ľahko overiteľné pri troške zdravého rozumu!
1)Globálne otepľovanie - úplný súhlas, že sa jedná o vedecký podvod, ktorý je však založený na skutočnom otepľovaní Zeme! Pre ovládanie ľudí je potrebné vytvoriť globálnu hrozbu (v podstate je to ekoterorizmus, ktorý využíva poznatky vedy na obohacovanie sa určitých ľudí - napr. Al Gore nedostal nadarmo Nobelovú cenu - tie sa momentálne udeľujú len verným služobníkom elít, ako napr. frašková Nobelová cena "mieru" pre Obamu alebo predtým pre viacnásobných vrahov,ako boli Arafat a Begin). Paralela so svetovým terorizmom, ktorý vlastne vôbec neexistuje v podobe, ako je ľuďom predkladaný a je v podstate "živený" rovnakou skupinkou, nie je náhodný!

Položme si otázku, koľko teroristi (praví i tí vyrobení) zabili od druhej svetovej vojny ľudí?
Menej, ako 20 tisíc!
Koľko ľudí zabili rôzni žoldáci pod rúškou OSN a USA (NATO)?
Niekoľko desiatok miliónov...
Kto je skutočný terorista asi netreba veľa polemizovať!!! Ktoré tajné služby sa podieľajú na novodobých pogromoch je asi tiež jasné...Asi pre niektorých autorov je to tiež konšpirácia!

2)Geoinžiniering - úzko súvisí s globálnym otepľovaním a navyše spája viacero vojensko-ziskových cieľov:
Na úvod sem dávam odkaz na pomerne nedávno odvysielanú správu TV JOJ (predtým si to v trochu slabšom obsahu dovolila TV Prima):http://www.youtube.com/watch?v=bwiW5TvCCIQ&feature=youtu.be

Ak sa niekto chce prehrabať v US patentoch na modifikáciu počasia (mal som aj verziu do r. 2009, len ju teraz neviem nájsť):http://www.sovereignindependent.com/?p=9344

Ak žijete v USA, tak si môžete objednať služby na úpravu počasia povedzme u :http://www.weathermodification.com/
alebo u http://www.wtwma.com/

Veríte - neveríte? Je to na vás, aby ste využili svoje mozgové závity čitatelia...

3)Breivik - máte pravdu p. Kopecký, ale každý máme inú výbavu pre vnímanie reality, hoci tej pseudorealite tu napomáhajú viacerí nickovia, ktorí sem pribehli po incidente...a snažia sa pozornosť nasmerovať niekde úplne inde... [smích]

4)Voľné energie - výskum Nikola Teslu nemal vlastne pokračovanie pre širokú verejnosť, ale pochopiteľne vojenskí výskumníci pokračovali ďalej, i keď im chýbal geniálny mozog...
Môj odhad je, že utajovaný výskum a vedecké objavy majú min. 30-ročný predstih pred technológiami, ktoré sa teraz používajú!
Napr. v mobilných technológiach boli prvé patenty známe cca 20 rokov pred ich prvým komerčným využitím...

A Levašov je veľmi zaujímavý, len som ešte nemal čas sa silnejšie do neho pustiť...

Kysučan

250794

15.08.2011 17:12

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

>pár upresnení..
>Nie som žiaden profesionálny filozof v tomto zmysle.
>V prevládajúcom chápaní z toho totiž nežijem.

Veď to bolo v úvodzovkách...☺. OK, asi správnejšie malo byť aj to profesionálny pod úvodzovkami.
>
>re: u.do a spol..
>Opakujem. Pod nikom udo1 a predtým udo píšem na tomto fóre ja
>osobne=1.osoba. Dávnejšie som identifikoval 2 príspevky,
>ktoré som nepísal ja pod týmto nikom a bol to aj z ich štýlu
>dosť evidentné. Je tu však minimálne ešte jeden
>prispievateľ, ktorý je oboznámený s uvedenými materiálmi.
>Neviem však do akej hĺbky. Pár krát som si s ním písal aj
>priamo a máva aj pomerne chápavé príspevky. Má iný nik a
>možno viete o koho ide..

Hmmm...Anonymovi napíšeš: " Píšem,píšeme...atď...Sme..." Ja rozumiem, že len Ty na tomto fóre vkladáš príspevky, ale autorstvá niektorých sú určite aj od iných spolubojovníkov...
Alebo nie?

>
>re: názov OI..
>Je v linkoch ktoré máte k dispozícii a tu na fóre bol viac
>krát uvedený.

Sakra, myslím si, že sme si už virtuálne potykali...

Prečo niekedy neprekonáš svoju "vytáčaciu filozofickú taktiku" a neodpovieš aj priamo...ako rovný chlap!
Teraz mám pátrať po linkoch a alebo na fóre??? Tak odpovedz priamo, trebárs:
1.SME...povedzme IVO alebo Centrum pre dobre spravovanú ovčiareň alebo niečo iné.
2.Ešte nedozrel čas, aby sme boli otvorení...

Alebo to:..."Má iný nik a
>možno viete o koho ide.."

Nepokrivený, rovný chlap napíše...Je to povedzme... Vojta alebo Freedom...☺

Hráme sa starú babu alebo čo? Možno zase napíšeš, že jde o hluboké nedorozumění.>
>re: think tank..
>podobne zamerané organizácie sú vo viacerých krajinách.
>Konkrétne aj v Rusku, na Ukrajine, Kazachstane, USA, Číne,
>Japonsku, Izraeli, Iráne a niektorých Arabských krajinách.

Ďakujem za infa. Pozrel som si ten anglický text z Japonska.Sú tam stručne pomenované jasné a zrozumiteľné ciele a cítiť z nich aj značnú obavu, najmä z Číny. Japonci majú ešte veľkú výhodu napr. v ich silnom, ešte moc neohlodanom, nacionalizme (povedzme taký McDonald tam veľa ham-burgerov nepredal..., ani taký Dodge Viper veľa asi japoncov neuštipol).
Na Slovensku alebo v ČR nič podobné nie je deklarované?

251040

15.08.2011 17:29

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: Týýýýý jo, to je zase soda...

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Jarmila,

ten jav som videl viackrát...Bolo to podvečer,slnko bolo tesne nad zenitom, postrekovacie lietadla intenzívne lietali a slnko bolo v chemickej "hmle".
Moje vysvetlenie je asi nasledovné:
Lietadlá postrekujú svoje špeciality v rôzných výškach. V tých postrekoch bude s najväčšou pravdepodobnosťou nejaký kov, ktorý odráža slnečné lúče (patenty hovoria o veľmi jemných polymérnych materiáloch, ktoré sú na povrchu potiahnuté hliníkovým filmom).Spodná nastreknutá vrstva odrazí slnečné lúče a vyššia vrstva ich nasmeruje pod určitým uhlom zase späť k oku človeka (vrstvy musia byť ešte čerstvé a nerozptýlené).
Potom v chemickom opare vidíme normálne presvitajúce Slnko a druhé menšie "Slnko"...(to niekoľkokrát zozrkadlované)... [smích]

251042

15.08.2011 21:33

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

hergot...
Najprv napíšeš, že "vaša OI" je v linkoch, ktoré MÁTE k dispozícii a tu na fóre bol názov viackrát uvedený ...

Terazky tu napíšeš, že ide o viacero neziskoviek a firiem, ktoré sa snažia pracovať a rozvíjať uvedené princípy do reality.Pracujeme vo viacerých rovinách mat(r)i(x)cového riadenia.Organizácia je(nie je) v nejakom zmysle zaregistrovaná...
Cvičenie: Ktorý výrok je pravdivý?
Je možné, že ani jeden?

Hra na slepú babu pokračuje (nech mi baba prepáči)...

Spojenie neziskoviek a firiem(ziskoviek) vo mne vzbudzuje silnú alergickú reakciu...
Neviem..., niečo tu "nehrá"! Resp., to spojenie je pre mňa podivuhodnô... [smích]
Ale, teraz ma napadlo, že ani nie. Rockefeller Foudation alebo
Nadácia Billa a Melindy Gates majú tiež krásne a vzletné ciele... [smích]


>R.F. dostal však následne závažné osobné vyhrážky od
>známych kruhov, na čo bol nútený zmeniť aj iné politické
>kroky, ktoré sa konali, resp. boli v pláne. Osobne sa vraj
>vyjadril, že v jeho pozícii ide v kľúčových politických
>otázkach, ktoré tu rozoberáme, doslovne o život. Aspoň za
>vlády, kde bol premiérom..

To povedal aj verejne, za úžasného rehotu a spochybnenia Tvojimi "obľúbenými" médiami.


>Aj preto tak neodsudzujem Radičovú. Všetci politici majú
>takmer žiadny priestor na manévrovanie. Kontakt cez médiá
>majú blokovaný. Globálna novinárska autocenzúra je veľmi
>prísna a každý novinár vie, tuší, čo by ho po istom type
>reportáže mohlo čakať. Aby neboli zasa nedorozumenia.. s tým
>samozrejme nemá naša polícia nič spoločné.

Ale no taaak! Zase neprihrievaj politickú polievočku (to je bod, kde aj TATO mi dá určite zapravdu, že vrcholoví politici nie sú žiadne neviniatka, ale dobré vyberaní junci a šťabajzny, ktoré nový systém vybral, po osvedčení sa v globálnych štruktúrach...). A navyše ešte bývajú ľahko vydierateľní...Ty určite vieš, o čom hovorím...

>Krajina bez dlhodobého konceptu vývoja nemá samozrejme
>budúcnosť, pretože vždy jej bude nanútený koncept ni(e)koho
>iného, koho bude zaujímať dotyčného budúcnosť a môže v
>nej vidieť egoistickú príležitosť fatálneho parazita.

Takže sme odsúdení a dobre vyžieraní, to ale napr. takí Japonci, ktorým HNR mrskol 2 bombičky nie sú - sme odpad ...

>
>Cvičenie:
>Čo je podľa teba Kysučan na stručnej verzí napr.japonského
>konceptu rozvoja pre 21.stor fajn a čo je dlhodobo vážny
>problém? Kde robia japonskí prognostici chybu a čo zásadné
>im tam podľa teba chýba?

Filozofický Učiteľ sa nezaprel...
[smích]
Celý text je veľmi všeobecný a proklamatívny...
Bez nejakej nadsázky, pri normálnych zdrojoch viem taký text vytvoriť behom 2 - dní...Zadaj objednávku a pošlem Ti na e-mail aj podrobnejší s cieľmi, ako napr. v SR sprivatizovať potichu zdravotníctvo a školstvo,ako rozvinúť Koziu ulicu...

pokr.

251069

15.08.2011 21:41

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

pokr.

Zadaj objednávku a pošlem Ti na e-mail aj podrobnejší s cieľmi, ako napr. v SR sprivatizovať potichu zdravotníctvo a školstvo,ako rozvinúť Koziu ulicu, aby žiaden Slovák nepochopil význam národa a národnej hrdosti, ako spolupracovať s okolitými štátmi pri vlastnej deštrukcii armády, ako podporiť vedu a výzkum znížením príspevku z HDP, ako zruinovať poľnohospodárstvo obmedzením dotácii z EÚ a podporou globálnych reťazcov, aby dovážali "produkty" z Talianska, Maroka, Brazílie alebo z Číny, ako podporiť strategickú diplomatickú schopnosť SR angažovaním Mikuláša a Santa Clausa, ako definovať obrannú stratégiu SR s použitím maďarských lietadiel chrániacich naše nebo,ako etablovať National Bureau SIS pod priamou kontrolou pána SOROSA, ako zaviesť drahý evidenčný systém zdravotníckych záznamov s prepojením na MoSSad...atď!
Krásne učesaný, pekne zodstavcovaný, veľa nehovoriaci,a samozrejme heslá:
SS(s) USA večný kamarád a nikdy ináč ( evokujú tie s ZSSR...), švajčiarske dôchodky ala súdruh Lasica (aké príhodné priezvisko...),spolupráca rodiny a komunity pri pestovaní internacionálneho bratstva ala Slenaříková a Karembeu...(škoda, že nemali nejaké detisko, iste by bolo na prvých stránkach našich novín), ako vychovať nového Breivika, ako symbol Slovanskej nepoddajnej rasy ala jevrej Harman...
Pokračovanie příště... [smích]

D.brú K.sučan

251071

16.08.2011 17:28

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

trošku som rozmýšľal, ako odpoviem na tento agresívny, dehonestujúci, spochybňujúci a ako obyčajne "filozoficko náučno-vytáčací štýl" Tvojho (vašho) príspevku.

Začnem asi tým: Prečo vy chlapci sa neprezentujete priamo, bez nejakého zastierania a "mlženia"???
Ak, niekto niečo skrýva, tak obyčajne nehrá čistú hru, vždy tam býva niečo v pozadí (napr. starý pán quido to evidentne cíti...) - príkladov je plná spústa - slobodomurári, sekty, think-tanky, tajné služby...atď.


>Ty si si tie linky samozrejme nepozrel a zasa plávaš po
>povrchu..

>Bolo odo mňa asi naivné si myslieť, že by si chcel niečo
>naozaj hlbšie(nie len deklaratívne) pochopiť. Znova váham,
>či to je z tvojej strany lenivosť, alebo zámer. Za celých
>tých pár mesiacov, čo tu spolu diskutujeme, si si nepozrel ani
>základné analyticko- prognostické práce..

Pozrite, soudruzi...Ja sem nechodím klamať,zastierať, ani škodiť , zavádzať alebo provokovať...A čo čítam je tiež troška moja vec...nicht war?
Napísal som, že ten 8-stranový materiál v angličtine japonského Inšitútu pre IPS som si prečítal (dokonca, aj pre mňa neznáme slovíčka som si vyhľadal v slovníku...☺). Ničím mimoriadným ma však nezaujal...Proste deklaratívny text, ktorý stanovuje všeobecné tézy a ciele, kde by sa Japonsko malo uberať. Takých textov som už za život čítal desiatky...povedzme Stratégia EÚ 2010 alebo 2020...Kde je však realita ???
Nakoniec svojho príspevku som napísal paródiu na základné ciele Japonska, pretransformované do reálnych slovenských pomerov...
Ale, to asi bolo moc silné - nad vaše filozofické chápanie...☺
Ja rozumiem, že spojenie neziskoviek, firiem a politiky Ti (vám) nedáva veľa prvkov voľnosti!
K tomu si ani nebrechol...ako obyčajne, čo sa nám do krámu nehodí, tak to jednoducho n e k o m e n t u j e m e ...
Ja som už písal, že som pragmatik a nie filozóf...Ak nevieš (-te) jasne ľuďom povedať o čo ide, tak je to vaša hra, ktorá bude mať adekvátny úspech...!

>Sociálne bezpečný a udržateľný politický manažment však
>na identifikácii a korekcií chýb v podvedomí. Dá sa veľmi
>zneužiť.

Nedáva to veľký zmysel, ale podstata je jasná...


>

>nemôžu. Našim cieľom je podpora štátu a jeho deklarovaných
>úloh.

Tá posledná veta je dobrá...Škoda len, že sa tie deklarované úlohy napĺňajú len v správnych egoistických vreckách...(Ty blbec, zase si nepochopil, že politici nevlastnia svoj úrad...).
Zatiaľ, čo za vlády R.F. došlo aj k politickým útokom na koncerny,teraz za "vlády" Ivetky dochádza k ďalšej otvorenej, ale hlavne skrytej devastácii občanov SR! (Nepoznáš, a ani si si neprečítal základné analyticko-prognostické práce, si negatívne naprojektovaný, nevnímaš historický proces z kontextu eliminácie vlastných chýb podvedomia a máš potom zlé vyhodnotenie svojej projekcie reality a pravdy...).

Ame(o)n

251138

17.08.2011 15:22

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,


Blbého? To je taký pekný slovenský výraz...Neviem, prečo si sa znížil až na túto úroveň, zrejme - ešte Ťa Najvyšší nedoviedol na tu správnu cestu pokojného evolučného vývoja v mozgoch ľudkov na nižšom stupni (vytáčam Ťa nejakými open otázkami, na ktoré radšej neodpovedáš? )? Ja sa na nič nehrám, prepáč.
Niečo som si z toho už prečítal (asi ešte nemám to správne vedenie HNR...) A tak čítam to, čo potrebujem, aby som bol v obraze a to, čo potrebujem aktuálne pre prácu...

Ja, ale chlapci z mozgového trustu, sa nesnažím trošku zavádzať, resp. niektoré veci posúvať do nejakej zahmlenej roviny...A to niekedy bohužiaľ dosť priehľadne, ako sa Ti to sem tam podarí...
Ak tvoríte niečo pre blaho ľudstva, spolupracujete s množstvom odborníkov a chcete vychovať "sloj mladých chápavých ľudí", tak nerozumiem prečo nevystupujete OPEN, nemáte web stránku, mlžíte, vláda Vás necháva (nemá prečo zasahovať)...
Niečoho sa bojíte???
Píšete(š) len na Zvědavcovi, pričom diskusie povedzme na SME.sk alebo trebárs na Aktualne.sk, by oslovili ďaleko viac ľudkov???
>
>a nezneužívaj Quida, aby ty si nebol zneužívaný a prípadne
>raz obetovaný..

Skús aj vľúdnejšie slová, ako vyhrážky...☺ Ja vôbec nemám potrebu niekoho zneužívať(tu si použil aj neadekvátne slovo).Proste to tiež tak cítim, ako on, že nehráte úplne s otvorenými kartami ...to je všetko!

Kresťanské amen - miesto amona (ktoré je asi od toho deťožrúta odvodené) Ti vyhovuje?

>myšlienky, čo ťa pri tom napadnú. Dôveruj mu. Ak sa ti
>neuľaví a problémov ti neubudne, zopakuj to a skús
>prichádzajúce myšlienky znova reinterpretovať.

Veľmi zlá psychologická sonda, resp. pokus o ňu.
Iste, problémy má každý nejaké, ale ja necítim, že by nado mnou nejak dominovali, skôr to beriem tak zľahka, ak chápeš...
Stále sa mi farebne sníva s Ivetkou, takže kam? Mám vstúpiť do politiky? Ale to si robím trošku srandu...Sledujem, že Ty si aj trošku filozofický ezoterik. Tiež Ti doporučujem nepísať príspevky po polnoci, následne je ten ranný udo moc zošnúrovaný filozófiou a mentorovaním...


Psychické problémy...Ale no tak...

Zase zlý odhad (vymeňte v tandéme psychiatra, alebo psychoanalytika), a to myslím úplne vážne!

Študovanie - musíš pochopiť aj to, že každý človek má aj iné záujmy, prioritnejšie veci, ktoré musí riešiť aktuálne v reálnom čase, pretože sú pre jeho rodinu dôležité a niekedy posúva to podrobné štúdium do ďalšej etapy...Pritom osobne pokladám neustále štúdium za základ (aby sme sa rozumeli)!
Potom mi vynadáš do lenivcov...Ďakujem pekne... [smích]

Aj Ty sa drž! A viacej otvorenosti navodzuje ten správny ľudský "element" súnaležitosti a ďalšieho pokroku k správne našliapnutej ceste! To by ste si chlapci mali uvedomiť...

251189

19.08.2011 14:59

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

Re:amon = amen
Dobre... vieme, že bežní, ako píšeš pseudokresťania, vzývajú boha Amona a "nabíjajú" novodobých satanášov... [smích]
Píšeš, že pre mňa hrozia takmer okamžité následky...
To - následky - často používaš (neberiem to však na ľahkú váhu).
A čo tí, čo celú túto hru s vedomím a podvedomím ľudstva hrajú ako režiséri a hlavní protagonisti ( povedzme taký Benedikt XVI ) a boli zasvätení do celého podvodu na ľuďoch. Predpokladám, že na určitom stupni pyramídy sú už dostatočne zasvätení a "nehrajú" len nevedomých užitočných idiotov...

Re[vyplazený jazyk]ravda...príjemné a nepríjemné...plne Ti rozumiem. Veď som Ti dával aj možnosť napísať, že momentálne ešte doba nedozrela. Radšej si to filozoficky prekličkoval niekde inde... Búšiť do múru nárekov je momentálne in ...☺
Výber z dvoch extrémov...Osobne som sa vždy snažil hľadať, ako sa hovorí tú strednú cestu (i keď z niektorých mojich reakcii môžeš mať opačný pocit - oprávnene).No však to poznáš, nie vždy je človek dobre naladený na správny príjem (viď napr. Tvoj včerajší "hard" príspevok k deflácii, končiaci tuším fuck up, dnes už zmizol...asi si požiadal admina , aby to stiahol - ale zase na druhú stranu bol dobrý!).

RE:"...žiaľ asi si to znova prevrátiš do absurdna,ako si zneučený..."

Ad absurdum...veď to poznáš, všetko chce svoj čas...
Starého Jana už nie je možné ohýbať, ako mladých Jankov. Ale ja sa pomaly ladím (i keď to tak viackrát nevyzerá).Proste nemôžeš čakať, že človeka, ktorého dlhé roky "zneučovali", naraz mávnutím čarovného prútika Kirké (ten určite chýba) zmeníš o 720 stupňov. Veľmi dobre vieš, že to tak nefunguje...tie mnohé bloky pracujú vytrvalo!


Re:nasilu dezinterpretovať...

Určite to poznáš...Príde nový starostlivo vybratý agent tajnej služby na základný výcvik (povedzme V.Orlovsky)a prevrátia mu celý rebríček hodnôt. Svojich kolegov musí podrobiť tvrdej denunciačnej kritike ich prejavu...Víťazia len tí najotrlejší...
Čo chcem tým vlastne povedať. Asi najprv, že ja nie som nijaký agent(veď je to ľahko vidieť - jedna IP adresa z domu a jedna z práce). Ja som vlastne odskúšal nimi používané techniky na odozvu systému vierohodnosti a autenticity...
Niekedy to troška škrípe... (určite pochopíš, že vyhrážky moc neprospievajú vierohodnosti, ale na druhú stranu spôsobujú určitú korekciu správania entity).Ale na druhú stranu otvorene musím povedať, že som sa v mnohom poučil! To píšem úplne úprimne!
Niečo tomu však chýba...Zaiste tiež cítiš, že odozva "vedomých" ľudí je slabá a ich korekcia myslenia tiež ( myslím tým, tu dlhšie pišúcich )...odhliadnúc od cca 70%, ako Ty hovoríš, zombifikovaných platených agentov...

A prosím Ťa, cháp to ako pozitívnu kritiku...
Vlastne si jeden z mála (skoro nič), čo tu nastieňuje, akým smerom by sa mal človek uberať!

Kysučan

251327

21.08.2011 14:07

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: kybernetickí filozofi :D

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

[smích] Dobréé... v duchu - čokoľvek napíšeš, môže byť použité proti Tebe (ta zaklínacia formulka pri zatýkaní človeka sa nehovorí len tak!).


>re: Ratzinger(alias Benedikt XVI)..
>Nemusí byť nutne informovaný. Systém je dostatočne robustne
>projektovaný a zabehnutý na to, aby aj pápeži neboli
>zasvätení. Samozrejme pri jeho inteligencii(chápaní), je
>pravdepodobné, že minimálne čo-to chápe.

Pochopiteľne, že nikto do hlavy Ratzingera nevidí, ale tá pravdepodobnosť, pri jeho obrovskom filozofickom vzdelaní a pôsobení vo funkcii hlavného moderného inkvizítora...Takže, asi vie vo co kráčí. Páči sa mi, ako si sa už naučil nerobiť žiadne jednoznačné prehlásenia...☺. Také - asi nevedomo, ale je možné, že aj vedomo...osobné BOZP ?
Myslíš, že keby sa pristúpilo k postupnému uvoľňovaniu citlivých informácií v oblasti náboženstva, tak by došlo k takej silnej dezorientácii ovečiek, že by nevedeli čo zo sebou robiť a stáli by sa z nich extrémisti bez košiara?
Hmmm...ale keď tak rozmýšľam nad híkaním ovečiek teraz v Španielsku a nad podobným híkaním v Markíze nad Onurom a Sheherezadou, tak tá paralela je evidentná. Ale v Španielsku je aspoň vidieť, že kolektívne podvedomie sa začína búriť!
Je možné, že "ponicejský program" dostáva čoraz silnejšie trhliny a admini i GP budú musieť robiť veľa korekcií. Pevne dúfam, že nás nenaženú na ďalšie globálne jatky!

Re[velký smích]eflácia
Žeby príspevky filozófov mizli len tak ? Skús ho tam znovu troška oprášený posunúť, pretože bol veľmi dobrý (dokonca si tam aj napísal, že napr. politici kradnú "máličko" oproti elite - tak je systém nastavený...).

>
>Re: Kirké..(Circe)
>Kruh?
>Opatrne s jej prútikom! [smích]

>Kde urobil Odysseus chybu, chyby?

Staré grécke báje a povesti boli mojou prvou knihou, ktorú som prečítal až do konca (v 2. ročníku ZŚ)...☺ Potom som si to neskôr zopakoval na vyššom leveli...☻

Kirké bola vedma, čarodejnica a veštkyňa (dcéra slnečného boha Hélia - prečo asi sa napr. pred Auparkom na nás usmieva slniečko - a čarodejnice,na ktorej meno si už nespomínam).Keďže predpovedala budúcnosť mala podobné určenie ako Pýthia, alebo jej drogové nasledovníčky, ktorých zmätené veštby dávali dohromady skúsení filozófi, a tak projektovali budúcnosť ovečkám božím...
Pod jej čarom sa z Odyssea stál smilník a rok si užíval sexuálne hrátky s krásnou Kirké...(tiež tam tuším bol sľub, že po roku sa prasiatka znova premenia na jeho spolubojovníkov).Plod ich smilného života bol syn, ktorý nakoniec zabil svojho vlastného otca na Itake.
Čiže, asi narážaš na symboliku, že deti požierajú svojich otcov a deti otcov sa stávajú manželmi svojich matiek
(Kirké si tušim potom zobrala za manžela syna Odyssea)...
Circe...circle... deviačný kruh...zacyklenie...► Philadelphia(os)...šľachta...degenerácia...vznik nového...ráj na Zemi...

Kysu

251488

31.08.2011 19:40

Bárta + VV

RE: Dobrý článek, ale neúplný.

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pán quido,

ja osobne si myslím, že strategické plány veľkého rozsahu (ako napr. deštrukcia vých. Európy a jej následné vykradnutie) sa pripravujú s predstihom takých 20-30 rokov a možno aj viac.Postupom času sa cizelujú detaily...
Napr. vznik EÚ sa predniesol na vonkajšom kruhu elít už v r. 1957 (Bilderberg).To znamená, že v užšom kruhu bol tento krok na plánovacom stole už oveľa skôr... [smích]
Shengen a ďalšie detaily sú len logickým pokračovaním rozohratej "vyššej hry".
Momentálna dlhová kríza štátov je vlastne vyústením likvidácie zlatého štandardu v r. 1971!!!
Čiže po 40-tich rokoch akumulácie nekrytých inflačných peňazí...Každému súdnemu človeku musí byť jasné, že tie dlhy nie je možné nikdy splatiť!

Celkom ma ohromila svojho času informácia od uda, že globálna elita uvažuje presunúť svoje sídlo zo Švajčiarska do Číny (ako jeden z možných scénarov)...
Aké výrobky to dnes väčšinou kupujeme? Made in China? Kde sa presunula obrovská kapacita svetovej priemyselnej výroby? Ako vyzerali Obama a Hillary Clinton pri návšteve Číny (nepovedzme, že ako takí prosebníci, ale ako podriadení určite)...hmmm!
Celkom s tým korešponduje aj správanie určitej skupiny politikov a ich dvorných ekonómov (celkom dobrý "čínsky" pohľad predostiera doc. Stanek z SAV - aj napr. jeho prednáška v Luhačoviciach).
No - možno sa ešte dožijeme veľmi zaujímavých zvratov a mnohých politických zvratkov...

Čiže, ak bradatí súdruhovia v ČSSR chceli v r. 1968 urobiť prevrat a nemali požehnanie od elít, tak aj tak dopadli...Proste "Západ" sa na ČSSR jednoducho vtedy vy.ral...
[smích]
Zato určití súdruhovia na čele s Havlom to požehnanie mali a zožali chvíľku svoj diel "slávy". Aj taký Gorbačov (sionista Garber) si dnes užíva v Lausanne zaslužené špinavé peniaze!
Taktiež použil svojho času osvedčenú metódu - prohibíciu na eskaláciu napätia v spoločnosti a vzostup novodobej ruskej mafie (podobnosť s prohibíciou v USA je čiste náhodná...)!

Podobne ako V.Havel nezabudne sem tam pošpiniť, čo nie je IN ELITE a všetky sionmédia súdruhovi Gorbačovovi pri životnom jubileu freneticky kosher blahopriali...

Ten, kto vykoná špinavú robotu je dnes vždy oslavovaným hrdinom ...A média na neho nikdy nezabúdajú...
Za zásluhy o výstavbu nového modelu devastácie ĽUDSKOSTI nikdy nezabúdame...

[smích]

252303

03.09.2011 18:45

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Ron Paul

Kysučan 89.?.?.?

No ???,

vcelku dobrá úvaha...

Ak by Ron Paul bol hodný nejakého zreteľa pre bežných občanov, už dávno by sa mu stala nehoda.... alebo by mu jednoducho za frenetického potlesku Kongresu USA udelili medailu in memorian...
Ron Paul je evidentne polofalošná stopa...
Ak by to myslel úplne úprimne, tak by nikdy nedostal priestor v dnešných USA médiach...a je tam veľmi často...ovečky treba programovať aj v správno-falošnom móde...
Trochu mi pripomína V.Klausa, ktorý mnohokrát hovorí pravdu, ale nakoniec to vyznieva do neurčita ( vplyvom médii,nezanedbateľná je i jeho úloha pri okradnutí svojich občanov v počiatkoch poprevratovej spoločnosti ).Aj keď je možné, že v závere svojho života to chce trošku "napraviť", ako jeden z mála európskych politikov vo funkcii.On skutočne asi nemôže hovoriť úplnu pravdu...zato jeho poradcovia ju podávajú veľmi dobre!
USA-EU-RUSKO sú jedná ríša...hmmm
To asi nebude správna myšlienka...
Bojujú rôzné klany, ako v mafii...

Stratil sa nám pohľad na Breivika, ktorý tu divne vehementne obhajovali napr. Freedom, ike, ale i p. Stwora mal čudný pohľad...

Takže s odstupom času:

http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/teror-v-norsku---jiny-pohled-na-udalosti-a-mnohem-vice.html

Pravda vždy nakoniec vyplouvá pomaly hore...

Nedajme sa pomýliť falošnými prorokmi!

252471

03.09.2011 20:37

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Svět se řítí do pekel, pojďme na tom vydělat, radí v tajné zprávě analytik Goldman Sachs (a Bakalova iHned)

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím MoU,

ale no tak , nestrašte zase ovečky...
Vojna je už dávno (66,6 rokov) prekonaná, veď to dobre viete! Veľký "mogul" určil iný smer novodobého náboženstva....konzum a znovu reklamný konzum...
Vojna sa nosí len proti islamistom...tí neuznávajú konzum na dlh... [smích]

Kocáb ani Šedivý (ne)majú o tom správny informace... [smích]

252476

08.09.2011 14:11

Tyrani na troskách

RE: Že by se přidala i ČT2 ?!

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,


Píšeš..."podrobne zorganizovať a presne načasovať operáciu typu 11.9. je min. veľmi problematické..."

Áno, z pohľadu logiky sa operácia neveľmi vydarila, má množstvo "elementárnych dier, až skoro ementálových"!!!
Prečo ???
Iste, účel operácie bol do určitej dosiahnutý, ale...
Píšeš ďalej, že CIA a Mossad asi nekontrolovali priamo danú operáciu...
Pod koho vlastne spadajú tajné služby...a prečo si sa vyjadril, že opatrne vo vzťahu ku konšpiračných teóriam!
Treba asi polopatisticky vysvetliť, že tie tajné služby vlastne pôsobia v inej "službe" !!!
Myslíš si, že špičky tam pôsobia úplne nevedomo (ako také veľmi dobre platené hoviadka) ???
A žeby si to tí ich čelní predstavitelia tajných služieb neuvedomovali? To je pre mňa troška sci-fi (samozrejme, môžeme o to polemizovať, pretože Ty-Vy máte o tom "určitú naučenú" predstavu, ktorá nemusí byť úplne správna vzhľadom na nášho TATKA - rozumej to tak, prečo by malo byť to, čo ste sa naučili o spoločnosti v rôzných školách života (ktoré sú vždy niekým ovládane - priamo, či nepriamo) to pravé, čo nám chce sprostredkovať ) !!!
Moje presvedčenie je, že skoro každý "hajzlík" si pomerne dobre uvedomuje, čo, kde a pre koho(to nemusí vedieť úplne presne) hrá svoju úlohu proti ĽUDSKOSTI!
Nepochybne sa CIA a Mossad celej akcie veľmi aktívne zúčastňovali...
Teraz môžeme zabrdnúť do oblasti, kto sa jej vedome zúčastňoval a dosť dobre vedel o príčinách,dôvodoch a dôsledkoch :
Napr. :
- špičky v CIA, Mossade určite áno
- tí, čo "projektovali" falošné lietadlá, dirigovali uloženie bômb v dvojičkách, WTC 7...taktiež
- tí, čo to celé projektovali na "plánovacích doskách" vo viacerých tajných službách tiež vedeli, že to asi nebude v "kosher" poriadku ...
- NORAD, falošné telefonáty - telekomy, falošné videá - špecialisti pre informačnú vojnu ,média - niektoré to vedeli už dopredu,čerstvý majiteľ dvojičiek Silverstein,Giuliani a ďalší herci...

To sú udo nie stovky, ale desaťtisíce zainteresovaných ľudí(?), alebo svorka "vlkov"...To je úplne FUJ!
Podvedomie, nevedomie,vedomie...>Hlúpo si myslia, že nejaký režisér, scenárista filmu,
>politik, novinár zlobu robí cielene. Väčšinou o svojej
>čiastkovej roli vôbec nevie, resp. stupeň jeho "zasvätenia"
>je z pragmatických dôvodov minimálny..

Hmmm...aj ja si to vo viacerých prípadoch myslím!!!

Presvedč ma o opaku!!!

Nie som ešte schopný pochopiť, že tí, obyčajne veľmi inteligentní ľudia nepochopili význam svojej mnohokrát devastujúcej existencie pre iných bežných ľudí...
Žeby im ziskuchtivosť, ako sa hovorí, až tak zatemnila mozog ?
Svojho času si spomínal Lasicu...
Veľmi sa mi "páčilo" jeho vyjadrenie k "švajčiarským dôchodkom, kde robil reklamu pre dôch. spoločnosti":
"Ja som profesionál, vykonám svoju robotu a iné ma nezaujíma..."
...

Automaticky kráceno

252750

08.09.2011 19:24

Tyrani na troskách

RE: Že by se přidala i ČT2 ?!

Kysučan 89.?.?.?

>Samozrejme, že sa dá diskutovať o miere chápania a
>zodpovednosti osôb na kľúčových pozíciách. Aj keď ich
>prípadný nesúhlas s operáciou pri pasivite plebsu má za
>následok len výmenu obrázku, max.loga dotyčného adresára,
>či softu. Systém ho následne obsadí sám automaticky z
>databázy aj bez zásahu admina. Ten zasahuje priamo naozaj
>výnimočne, ak chápeš. Je to automat. Pomerne efektívny
>programovo adaptívny modul. Môžeme sa od nich aj učiť pri
>zachovaní morálnych štandardov. Kto prijíme morálne
>štandardy GPP, toho dni sú od toho mometu prakticky zrátané.

No dobre, napísal si to "ťažko" pre pochopenie plebsom, ale budiž...
Čiže si vlastne potvrdil, že mnohé osoby na kľúčových pozíciach v tajných službách, politike, CEO - mani ...atď. hrajú hru proti ĽUDSKOSTI, možno niektorí aj nevedomo...☺
Zato nezabudnú vždy na svoje prebendy...veď, keď už niečo robím, tak aby som sa mal dobre, no nie...
Len blbec by to nevyužil...Veľmi často si písal, ako kohokoľvek, ktorý pôsobí proti ľuďom, v dnešnom zrýchlenom čase TATKO okamžite zaslúžene postihne (mne si to napísal viackrát, skúste to poslať aj im, veď máte na nich v SR priamy kontakt...Penta, J ☻ T ai.).
Mnohí koristnícky vrcholoví politici, šéfovia tajných služieb... žijú bez viditeľných problémov (spadol len JAK s Demitrom, Marekom, Rachunkom , Vašíčkom a i. - to je podľa Teba tá adekvátna odpoveď TATKU...Prečo nepadajú šéfovia CIA, Mossadu alebo KGB )??? Žeby to robili nevedomo a aj keby???
To je pre mňa pri Tvojom ponímaní "spravodlivosti a zásluhovosti" úplnou záhadou!
Alebo TATKO a HNR na Zemi hrajú tiež len nejakú hru???
Možno znovu napíšeš, že som nepochopil dejinné súvislosti a ako je celosvetová spoločnosť usporiadaná...
Všetko, čo sa vo svete udeje má svoje zákonitosti a svoju kauzalnú príčinu!
Že tí, čo konajú nevedomo sú len vykonávači a nemôžu byť úplne za svoje činy zodpovední, a tí čo vedia ako to funguje okamžite do Tartaru (politici sú výnimka,novinári a Hríb majú dočasnú imunitu, herci a režiséri sú blbci a nevedia vôbec o čo kráča - tí sú tiež omilostení, mediálni magnáti môžu klamať naďalej, dostali zvláštne poverenie...☺).
Trtkanie osobných sekretárok, alebo dohodených spoločníčiek po večeri v teplom ovzduší je popri manželskom spolunažívaní úplne v poriadku...(príklady z nášho okolia - V.Klaus, Mečiar, R. Fico, Westerwelle - ten si pre svojho milého teplouše aj určí, že musí mať rúžové uteráčiky...).Veď sexuálny pud je najsilnejší a treba ich dobre nabiť pri mladom mäsku...
Žid Sarky sa rozvedie a za manželku si zoberie špeciálnu prostitútku pre high society a všetci sa tvárime, že je to predsa OK...Sem tam mu nejaký starý Francúz skoro utrhne ruku alebo nejaká šialená skočí po Benediktovi, ale ináč TATKO nedá na svojich dopustiť...

Niečo je tu značne choré u.do

252779

09.09.2011 16:13

Tyrani na troskách

RE: Že by se přidala i ČT2 ?!

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

ďakujem za pekný komentár.A prepáč za blbé vloženie môjho príspevku, ale použil som časť z Tvojho prvého príspevku na odpoveď, keďže sa mi to nechcelo kopírovať - hold som lenivý, ako si dobre odhadol...

[smích]

Ad1) Ty určite nie si sedlák, lebo tí chodia spať so sliepkami. A Ty si sa ešte pohoršil a už píšeš aj po 1 hod. v noci, kedy pravý sedlák je už skoro vyspatý [smích]

Ad2) Je úplne jasné, že ten malý batôžtiek-človiečik, ktorý príde na svet je úplne nevinný a čistý.A postupom času sa to rôznými životnými situáciami a vplyvmi na neho nabaľuje, až sa z niektorých stávajú "vlci" , obyčajne v rouchu beránčím, takže ovečky nič nevidia...
Tu som celkom rád, že si priznal, že mnohí konaju zlo - "len" z časti nevedomo! Včera som si chvíľku pozrel ďalšiu časť demagogicko-vymývacieho seriálu Pod lampou - to je iné zahmlievacie, špinavé a nechutné kafé...
Taký pán posl(r)anec - mongoloid Šebej,od trojských koníkov z OKS - ten by mohol odkvecnúť (TATKOVÝM zásahom) po zásluhe aj v priamom prenose, dokonca šéf IVO s. Bútora bol len celkom krotký baránok a úplne ma prekvapil Geist z Euroactivu, ktorý si už asi začína uvedomovať , o čo ide a robil opozíciu [smích] (téma - 11. september... ).

Ad3) Čiže jednoznačne predpokladáš, že sa nejedná o náhodné zlyhanie motora (-ov)? Tvoja analýza príčin pádu JAK-u z pohľadu conspirare je pekne výstižná...Dúfam, že napíšeš k tomu viacej (aj časom, ako študijný aktuálny prípad).Prečo si myslíš, že sú v súčasnosti takéto "nehody" bežnými prostriedkami "právne nedokázateľné" ?

Ad4) Píšeš..."Kolektívny modul dotyčných z časti chráni aj napríklad zdravotne" - to je pre mňa celkom nový fenomén - Môžeš to bližšie rozviesť v "zrozumiteľnej" reči, aby aj bežní ľudkovia mohli pochopiť, že judaisti a ich šabesgojim pri svojej "špinavej finančno-zberacej a výkonnej funkcii" dostávajú ochranu!!!
Takže - bežní gojim sú bez ochrany a militantný, protinárodný, klamársky, demagogický napr. Šebej požíva ochranu...
No pekne...takže tak...svine a vlci majú ochranu a ovečky sú v košiari prakticky bez ochrany a kedykoľvek môže prísť medveď a obslúžiť sa [smích]
Nejak to divne TATKO zariadil pre reálne prebiehajúci čas...
Aj keď z filozofického pohľadu chápania času je to asi len nevýznamná epizóda v dejinách vesmíru...

Kysučan

252868

15.09.2011 18:48

O „spoluautorech“ druhé světové války

Pokračovanie vojny proti Slovanom...

Kysučan 89.?.?.?

Autori, či spoluautori II. svetovej vojny ( a samozrejme aj ďalších špinavých vojen ), vo svojom ťažení proti Slovanom neustále pokračujú!

Zopár novodobých dejinných skutočností:

1)Kto sa po plánovanom rozpade vých. Európy spojil (zosilnel)?
NDR a SRN = Nemecko

2)Kto sa rozpadol (zoslabil)?
Československo
Juhoslávia - tá je po vytvorení Kosova (pseudoštát) už úplne rozpitvaná
ZSSR - tu sa využila historicky vytváraná nevraživosť,často krát vytváraná cielenými zásahmi
medzi slovanskými národmi(napr. bradatými jevrejmi vytvorený ukrajinský hladomor) a vznikli Ukrajina,
Bielorusko, Rusko a iní...

3)Slovanské národy po ekonomickej vojne, ktorá začala v r. 1989 schudobneli alebo zbohatli? A čo Nemci?

4)Trojského koňa na vytváranie národnostného napätia medzi slovanskými národmi hrá Maďarsko...Nie náhodou bol žid Soros poverený dohľadom nad slovanským protektorátom...( Open Society, IVO a iní malí trojskí koníci vo všetkých štátoch ).

5)Vých. Európa vytvára v súčasnosti dobrý zdroj lacnej a relatívne vysoko odbornej pracovnej sily, ktorej mzdy sú na úrovni 1/4 až 1/10 "skvelého" Západu (iste si viacerí pamätáte pánov bradatých prognostikov, ktorí na námestiach vykrikovali, že za 5-7 rokov dobehneme napr. Rakúsko).Po takmer 22 rokoch to vyznieva ako dobrý vtip [smích]

Takže vojna vôbec neskončila, len pokračuje inými prostriedkami ďalej...Mnohí si to bohužiaľ vôbec neuvedomujú!

Stále platí latinské divide et impera (rozdeľuj a panuj).Hold je tam zabudovaná aj dividenda aj imperializmus...
[smích]

Koho rozdelili a kto panuje a zároveň poberá dividendu za lacnú prácu Slovanov, nechávam na vašom uvážení...

253426

15.09.2011 23:57

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pokračovanie vojny proti Slovanom...

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pán quido,

> Tato strategie rozdílné životní úrovně a
>rozdílné odměny za stejné množtví vykonané práce, je
>velmi důležitá, především pro udržení stability západní
>hemisféry.

Súhlas - "západný biblický model vysávania a klamania sveta" umožňuje sústreďovať obrovské množstvo prostriedkov a zdrojov do úzkej skupiny ľudí ( hoci neviem, či je to správny výraz, asi lepší by bol tlupa alebo horda koristníkov ) a pochopiteľne sa s tým vezie aj určitá skupina národov. Ono to samozrejme má aj ďalšie negatívne multiplikačné efekty.
Pochopiteľne tú dividendu si rozdeľujú najväčší dravci, ako svoju korisť, na úkor práce miliárd bežných ľudí!

Dlh SR dosahuje cca 45 mld. USD (vnútorný dlh).Ročne sa odleje zo SR na oficiálnych dividendach cca 6 mld. USD a odhad skrytého okrádania je na úrovni cca 3,5 mld USD ( napr. zdaňovanie ziskov v daň. rajoch, platy zahr. managerov, transfery predražených služieb a výkonov do(z) materských koncernov...).Ročná platba úrokov je dnes na úrovni cca 5 mld. USD...91 % ziskov v SR vytvára 22 nadnárodných koncernov!
To je "nádherný finančný vysávač"...

[smích]

V ČR alebo iných krajinách ostbloku to bude určite veľmi podobné...

Pochopiteľne sa na koristi priživujú aj menší finanční žraloci, ako napr. aj u vás známa PENTA. Tá napr. dnes v SR ovláda cca 93 % finančných tokov v zdravotníctve a chystá sa sprivatizovať, čo ešte ostalo. Bežne si kupuje politikov ( Wikileaks ).Napr. bývalý bradatý minister jevrej Zajac, ktorý úspešne robil reformu (okradnutie) odlial pár miliárd aj pre spriaznené klany cez záhadnú firmu Veriteľ,ktorá mala oddlžiť zdravotníctvo...Zato potom oddychoval na Floride vo svojom luxusnom wigwame...
V podstate sa v SR ticho šušká, že pri zmene politikov po voľbách si len vymenia finančné skupiny svoje marionety:
SDKÚ - Penta Group
SMER - J§T

Kto za týmito menšími "vysávačmi" stojí je asi každému jasné - hold vyvolený národ plní svoju špinavú a neľudskú funkciu...
[naštvaný]

253462

16.09.2011 15:51

Tyrani na troskách

RE: Že by se přidala i ČT2 ?!

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

dobre - neodpovedal si síce , či si (ste) skalopevne presvedčení, že nehoda JAKU nie je dielom náhody, ale jednoznačnej plánovanej "tvorby".
V takom ponímaní by všetko, čo sa vo svete udeje malo kauzálnu príčinu - proste náhody vo svete neexistujú (len pravdepodobnosť výskytu daného javu, bez nejakej reálnej možnosti u mnohých reálnych skutočností pochopiť bližšie súvislosti, ktoré podľa Teba môžu siahať stovky rokov, ba i tisíce rokov dozadu )!
Rozumiem tomu dobre ?
Jednú otázočku : Často tvrdíš, že všetko je jasné...Je to na povrchu, len to treba dobre vnímať...V podstate je to úplne priehľadné, ako "Kristovo ľavé oko"...atď.
Ozaj? Je pre vás úplne jednoduché vysvetliť viaceré dnešné skutočnosti? Už vidíte Gorgonam priamo do tlamy? S Perseovým štítom alebo dokonca už bez neho?
Alebo čakáte na analýzu ruských analytikov, povedzme z AN CCCP?
[smích]

Ad4) Chýba mi tam vysvetlenie, prečo TATKO chráni (ÁNO - chráni) tých, čo pracujú proti ľuďom a ľudskosti - a skús urobiť abstrakciu od nevedomia, alebo čiastočného vedomia...
Logicky a mojim sedliackým rozumom to proste neobstojí, ani z pohľadu logiky, ani z pohľadu vnímania človeka..., že tí paraziti na rôznej úrovni pyramídy nechápu, že konajú ZLO...a za "odmenu" sa majú, ako sa hovorí prasatá v žite...
Samozrejme chápem aj to, že nie je všetko zlato, čo sa blyští...
Všimol som si, že neveríš v posmrtný život a nejakú reinkarnáciu energie (duše): Tak o čo podľa Teba ide? Ak nemáš potomkov, tak si defacto skončil svoju púť...Ako si to vy filozófi vysvetľujete?

V ktorých krajinách sa socio BOZP už bežne učí? Hoď sem nejaký link.
Asi si budem fakt musieť vytvoriť nejaký alias email a požiadať Ťa o materiály, lebo mi stále píšeš, že mi ide o zdravie, alebo dokonca aj o kejhák... [smích]

Zatiaľ čo Grand Parazit(i) a jeho periférna klika (lúpežnícka tlupa) si užíva s asistentkami, malými dievčatkami, exotikou, chlapčekmi, prípadne s nejakým zvieratkom atď ...

Je mi to poněkud divné, že to TATKO takto riadi, cez svoje HNR na Zemi...
Nemyslíš, že niekde je troška chyba v programe???

Kysučan

253497

16.09.2011 19:31

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pani Lin,

musím s Vašimi argumentami len súhlasiť...Veľmi pekne napísané,evidentne je tam cítiť dejinnú a osobnú skúsenosť,ktorú nie je možné len tak "zviklat"!
Možno len malú poznámočku...Viete o nejakých nezaujatých zdrojoch, ak áno, sem s nimi.

Ozaj, aký máte vlastne historický pohľad na SNP? Komu podľa Vás poslúžilo a aké boli pohnútky, aby začalo ?
Komu poslúžilo postrieľanie prakticky nevinnej diplomatickej misie Nemecka, vrátane žien a detí...?
Určite nie Slovákom, to môžem potvrdiť z mnohých zdrojov z vlastnej rodiny, ktorí v tom čase žili! Dejepisné rozprávky o SNP pre deti a dospelých títo bežní ľudia vnímajú (vnímali-mnohí už zomreli), ako obrovské klamstvo komunistov...
O Tisovi, ako jezuitovi tu mnohí jevreji básnia naďalej, ako o osobe fašistickej...atď.
Z nezávislých zdojov, od ľudí, ktorí to vtedy prežili a nemali žiaden záujem to nejak upravovať, chcem to trošku dať na pravú mieru:
- Slovensko a Slováci zažili počas vojny(!) najlepšie obdobie svojej krátkej existencie
- Židom, ktorí ovládali cca 70 % hospodárstva chudobného Slovenska boli zarizované majetky, čo Slováci veľmi privítali, hoci podľa mňa arizátor je rovnaký zlodej, ako novodobý alebo starodobý žid...
- bežný ľud vnímal židov, ako zlodejov a úžerníkov (tá paralela)
- Slováci mali konečne vlastný štát, vďaka Nemecku, ale Nemci neboli bohvieako vítaní...
- ceny vzhľadom na vojnové udalosti boli na Slovensku veľmi dobré, mnohí Rakúšania chodili k nám nakupovať...
- nemecký dôstojnícky stav bol veľmi inteligentný.V rodičovskom dome môjho otca boli ubytovaní dôstojníci wermachtu - milovali slovenské jedlá, vyložene si ich u mojej babky objednávali,jedli príborom , svoje vojenské potravinové náhrady rozdávali deťom ( môj "malý" otec tam prvý krát ochutnal skutočnú čokoládu a nie náhražku )...proste slušní ľudia!
- aký to bol pre bežných Kysučanov obrovský rozdiel, keď tam vtrhli ruské hordy, ktoré zožrali všetko, čo sa hýbalo a posúložili skoro všetko, čo malo dierku...

[smích]
- otec spomínal, že sa to okamžite zmenilo, keď prišli normálne ruské jednotky (cca po 2 dňoch) a rabujúce zberby museli potom jesť kašu z 10 kg múky na cca 500 l kotol a sem tam koňacinu, keď zastrelili zraneného koňa (niektorých vraj aj zastrelili pre výstrahu z rabovania).Bolo mu ich veľmi ľúto...boli strašne otrhaní, špinaví, neoholení a "neľudskí" - tak sa mi aspoň vyjadril...všetci z nich mali strach...Z Nemcov mali dobrý pocit...zaujímavé, čo sa nám propaganda snaží vtĺcť do hláv...
- [smích]
- celým Slovenskom znelo podľa mňa hlboko slovanské: Cudzie nechceme, svoje si nedáme!
- špinavé novodobé kreatúry ešte aj dnes dokážu toto zvrátiť, ako fašistické heslo a vykrikovať protinacionálnu propagandu ala SME, Hríb, IVO, OKS a iní trojský koníci v SR...
- môj dedo sa osobne poznal s Tisom a nedal nikdy na neho dopustiť...T...

Automaticky kráceno

253507

17.09.2011 20:29

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pani Lin, ako aj pana quida,

evidentne ste si môj príspevok v mnohých pasažiach zle vysvetlili, resp. som ho asi nenapísal celkom jasne!

Ja som väčšinou citoval to, čo mi bolo osobne povedané od ľudí, čo to prežili a ako to vnímali.Nie je tam skoro žiaden môj pohľad na danú vec. Pýtal som sa Vás preto na SNP, že ste sa vehementne oborili na niektorých prispievateľov...

Ja osobne neschvaľujem akúkoľvek formu diktátu nad ľuďmi a je mi úplne jedno, či je to židokomunizmus alebo fašizmus alebo nejaký iný -izmus!

K vlastnému Slovenskému štátu - Vy nemáte rada vlastný štát? Radšej by ste boli povedzme Nemeckočesko?
Slovenský štát ukázal, že Slováci si v pohode a dobre dokázali aj v ťažkých a zložitých dobách spravovať svoje veci a nepotrebovali tútorskú ruku z Prahy... [smích]

Napriek tomu vnímam rozdelenie ČSFR ako krok späť, ale to bol zámer iných síl, s tým sa už nedá nič robiť.K tomu som sa vyjadril v inom príspevku - ďalšie oslabovanie Slovanov a ich tunelovanie!

A ešte ku kultivovaným Nemcom a barbarským Rusom:
Mne je skutočne jedno, či je niekto Rus, Čech, Maďar alebo trebárs Cigán...Dôležité je ako sa správa k ostatným ľuďom, či je človek! Ak to vtedy bežní ľudia vnímali tak...nuž dedinskému človeku ťažko budete vykládať teoretické historické traktáty o pravde (obyčajne klamlivé alebo poloklamlivé), ak danú skúsenosť prežili vo vlastnej koži! Dúfam, že som sa vyjadril jasne.

K SNP - podľa môjho názoru ho zorganizovali tí, čo potom v r. 1948 uchvátili moc. V tej dobe (po konferencii v Jalte) bolo už dopredu dohodnuté, ktoré teritória budú kde spadať( dokonca sa objavili aj mapy, ktoré pomerne dobre rozdelili svet ešte na začiatku vojny!).

Kagana som taktiež čítal a vrelo všetkým, čo to nečítali doporučujem.

Na záver - aj keď ste na niekoho nahnevaná, pretože čo napísal je proti Vašej srsti, ako sa hovorí na Slovensku, kľudne dajte priechod svojim emóciam...Veď sme len ľudia. Nie všetko sa musí druhému páčiť a nikdo nemusí mať na danú vec rovnaký pohľad.Potom mi odpoviete priamo a nie odkazom cez príspevok pre pána quida... [smích]

A kľudne to mňa nandejte, čo sa len zmestí...

253560

18.09.2011 12:27

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pani Lin,

ja sa vôbec necítim ublížený, ani ukrivdený (a som rád, že ani Vy).To ma už dávno prešlo.

[smích]
>Zoufalství je o tom, že dneska vidím mnohem víc
>zmanipulovaných užitečných idiotů, než bylo v těch
>třicátých letech min.století. A co hůř - dneska jim je
>pojem "vlast" úplně šumák, pojem "národ" nám
>zdiskreditovali, takže se ho lidé pomalu bojí použít. Jsou
>naštvaní na své neschopné vlády a přivítají úplně
>každého, kdo jim nabídne "řešení". Bude to tedy daleko
>jednodušší, než to měl Hitler tenkrát. Navíc - ti
>nejmladší, "porevoluční děti", mají v hlavě takový
>guláš, že orientace "kdo je kdo" je pro ně nemožný úkol.

Nevidím to tak čierne ako Vy. Uvedomenie ľudí(a som milo prekvapený, že aj u tej vlny "porevolučných detí" ) narastá, i keď sú vystavení obrovskému vymývaciemu tlaku...


>A odpověděla jsem vám... tak, abyste se právě necítil
>ublížený - a stal se opak. Někdy je lepší nechat člověka,
>aby si na "cosi" přišel sám, nevyvracet mu to. To je právě o
>vaší představě "samostatného slovenského štátu". On
>totiž nebyl vůbec samostatný - i když nebyl řízen z Prahy.
>Jen jste vyměnili Prahu za Berlín, no... a na české straně
>jste měli hranice. Byli jste věrnými poskoky Německa a na
>vlastní státnická rozhodnutí jste nikdy nedosáhli. Všechno
>pod německým dozorem (včetně vojska a za účasti cizího
>vojska) a jestli je tohle vaše představa o samostatnosti, pak s
>tím nic neudělám.

No jo...A ktorý štát je skutočne riadený zo svojho hlavného mesta a jeho rozhodnutia sú len v jeho záujme ??? Pokúsme sa prehodnotiť "určité naučené a popodstrkované veci ". Píšete :Byli jste věrnými poskoky Německa a na
>vlastní státnická rozhodnutí jste nikdy nedosáhli.
Hmmm...čo k tomu dodať?
Pripadá mi to, ako keď niekedy hrám na nete šachy s českým občanom a po prehre mi píše: Vy pastevci s Mečárem...atď.☺
Mám sa na neho hnevať? Ani ma to nenapadne, proste ma iné vnímanie.A v podstate má pravdu, naši predkovia boli pastieri a aj Mečiara sme mali...☺ Skúsme sa nad to povzniesť...
Chýb v spoločnej minulosti bolo urobených viacero, ale to nesmie kaliť naše ďalšie vzťahy, aj keď na danú dejinnú vec máme iný pohľad!

Prečo sa vlastne hádame nad určitými nepodstatnými vecami a kontroverznými témami? Veď možno to je asi aj účel hry Divide et empira.Máme rovnakého spoločného nepriateľa a je úplne jedno, či ste za Moravou alebo za Dunajom, či Volgou...Ten nás klame, mlží, vyciciava, okráda, mystifikuje a núti robiť veci, ktoré sú proti ľuďom a ľudskosti.
Proti tomuto musíme bojovať a nie sa vzájomne rozoštvávať!Konkrétneho nepriateľa úplne nepoznáme, ale jeho predĺžené ruky, ktoré nás dusia vieme identifikovať veľmi dobre!


Prajem pekné nedeľné popoludnie.

253603

20.09.2011 17:34

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Lin,

pani som už zámerne vynechal, pretože som si uvedomil, že je to také moc oficiálne...
Takže... Vaše príspevky veľmi rád čítam (je v nich taký "bojovný", ale zároveň aj taký "žensky dobrý" duch) a pretože určite v budúcnosti budem na Vás reagovať, navrhujem si virtuálne potykať ?!

Ja viem,že idem z mnohými svojimi príspevkami na hranu, alebo až za ňu...(svojho času to udo nazval dynamizáciou diskusie...☺).Niekedy v reakciách na určité príspevky skúšam, ako hlboko autor vnikol do diskutovanej problematiky a čo sa za nim vlastne "skrýva". Niekedy som sklamaný, niekedy potešený...Ale taký je život...
Ono mnohokrát, čo sa javí ako úplne jasné, nemusí to tak vôbec byť!
Propaganda pôsobí na oboch koncoch polárneho spektra!!! Novodobé štatistiky udávajú, že cca 50 - 70 % diskutujúcich na alternatívych weboch nie sú reálni ľudia ( niektorí sú platení agenti politických strán, tí lepší a ťažšie odhaliteľní sú reprezentanti tajných služieb a imageových-vplyvových skupín ).
Svet určite nie je čierno-biely...Čo sa nám dlhodobou propagandou podsúva, ako niečo zlé, neférové, obyčajne pre bežných ľudí býva dobré a prospešné!
Vy Lin pochádzate z dediny ako ja (think-tank okolo uda tu viackrát píše, že na dedine je MIERA...). Naprekvapenie - ľudia z dedín ďaleko menej podliehajú ovplyvňovaniu, dezinformácii a demagógii.
Svojho času som čítal analýzu mediálneho ovplyvňovania spektra obyvateľov od filozófa Noama Chomského (novodobá náhrada riadenia ľudí - predtým to bola cirkev, rodina, škola...).Dosť dlho mi trvalo, kým som pochopil, že intelektuálni jedinci, manageri,novinári, vrcholoví politici, herci...podliehajú oveľa efektívnejšie manipulácii ako ľudkovia z hôr a dedín!!! V tom úplne súhlasím s udom, ale napriek tomu som do neho tvrdo rýpal. A...nevie to stále adekvátne vysvetliť bežným ľuďom... [smích]
Z reakcii na kontroverzné témy je takmer vždy vidieť myšlienkové pochody a pozíciu pisateľa! [smích]
Skúsme ešte raz určitý "nový" pohľad :
1)Čo podľa Vás bolo na klérofašistickom Slovenskom štáte dobré a čo zlé z pohľadu doby, v ktorom existoval?
2)Kto mystifikuje, že to bol klérofašistický štát a oveľa obludnejší fašistický režim v Maďarsku s regentom Horthym necháva byť ?
3)Prečo bol Tiso popravený a Horthy je pomaly maďarský hrdina, ktorého nechal systém uniknúť do Salazaroveho Portugalska a odmietol ho súdiť v Norimberku?
4)Ak prídete na správnu odpoveď, po mojich sugestívnych otázkach, tak sa dopracujete k určitej historickej mystifikácii (povedzme, ako holohoax...).
5)Čo je na fašizme ( dnes v ňom žijeme!!! ) dobré a čo je možné pomerne rýchlo napraviť v prospech ľudí?

Ale - prosím Lin berte to úplne nezáväzne.Skúste porozmýšľať. Prehodnocujme svoje stereotypy (to som sa naučil od uda) - nič nie je len čierne alebo biele.Učme sa od svojich nepriateľov - ak nebudeme jednotní,...

Automaticky kráceno

253700

26.09.2011 17:19

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Hnus velebnosti?

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

stále pochybujem, či si(ste) na "správnej vlne"!

>Keby kpt.Mgr.M.Ú.aj chápal triky sociálnej "mágie"(pravidlá,
>ciele a metodiky cultural engineeringu), nevyhne sa následnému
>"balíčku". Ak objektívne spraví chybu, bude balíček zlý a
>nebude sa týkať len jeho samotného.

Skúsim takto:

V rámci holohoaxu je strašne veľa protagonistov, ktorí evidentne strašne klamú a zavádzajú! Napr. taký Vrba alebo S.Wiesenthal a mnohí ha-rabíni.Videli tisíce ľudí vchádzať do plynových komôr,čierny dým(!) sa kúdolil z krematórii, nacisti spaľovali tisíce ľudí v jamách...falzifikačný denník Anny Frankovej ☺, stovky režisérov s falošnou témou holohoaxu v posledných rokoch "dobrého" prehľadu o falzitémach na internete...atď. A čo sa im stalo???
Ako pôsobí na nich balíček "ozdravných" opatrení ? Alebo, ako pôsobí trebárs na koristnícku anglickú kráľovskú rodinu (bola len Diana obetou Baalovi?)?
Možno znova napíšeš, že sú títo "diabloví vyvolenci" do určitej miery chránení, lebo hovoria aj trošku pravdy...☺. Ale takí M.Ú. ten je úplne iný prípad...
Dokonca si svojho času napísal, že v dnešných dňoch je niečo také len otázkou dní, alebo nanajvýš týždňov...
Neviem, skúste to v tandéme prehodnotiť! Neštimuje to...Ani s tými filozofickými sloganmi ala Kant a NN (>"Postavenie zaväzuje, inak zabíja.").To je také vyjadrenie na obranu tých gaunerov, ktorí sú v určitých pozíciach...a verne slúžia ľudu, ako za komunizmu...☺!!!
Stále si myslíš, že tí mnohí veľmi inteligentní služobníci systému, len slúžia a nerozmýšľajú správne (často to vysvetlíš, ich nevedomím, ale ja denne vidím, že oni pracujú dostatočne vedomo...huh)?
Ani taký Schutz,Hríb,Radičová,Zajac, Shooty, Lasica,Banášová, plejáda dekadentných režisérov a šéfikov spravodajstiev TV?
Všetkých takýchto TATKO do určitej miery chráni...no jo, no...
Ich - postavenie zaväzuje, lebo ináč, keby neklamali a nezavádzali, tak ich zabije...No piekne!

Ale, na druhej strane ich to možno postihne v ďalších generáciach po stovkách rokoch...

Ozaj, ako sa vy dívate na existenciu človeka? Končí smrťou, alebo sa reinkarnuje, alebo sa jeho DNA posúva na potomkov?

A tí si to zlíznu...
[smích]

253985

28.09.2011 19:22

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Hnus velebnosti?

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

vďaka za obsažnú repliku.

Ad: Väčšina bežných protagonistov výkonného aparátu je zaraďovaná skutočnou „elitou“ potenciálne podľa potreby na odpis – No jo, no...ten skutočne reálny odpis nepresahuje viac ako pro-mulle (samozrejme extremne sprofanované symboly ZLA sú eliminované – povedzme Hitler
/Schi(€)ckelgruber/, ale ostatní si aj po určitej diskreditácii – napr. Kahn, žijú ako prasiatka v žite...), a to som určite ešte prehnal.
Väčšinou sa to vybaví určitými mediálnymi šrámami a „svine“ blaze krochkají dále v materiálním světe ...o ich duševnom svete veľa nevieme (ale, keď som sa bavil s určitými psychológmi, tak za vysokými múrmi bohatých víl s bazénmi a tenisovými kurtmi býva obyčajne obrovské duševné utrpenie ich obyvateľov...väčšinou žien "úspešných" ale aj ich detí...vraj si to ani neviem predstaviť...hmmm, možno určitá forma zdanenia od TATKA...☺).

Ad: Samo?riadení – ten otáznik je tam dosť výstižný a vyjadruje aj značnú mieru neurčitosti...

Ad:“ Pod svetlom, býva najväčšia tma“ – myslíš si, že Hríb „svoj“ hlboko zavádzajúci program nazval „Pod lampou“ náhodou, alebo je v tom skrytý význam ( veď to máte vy blbečkovia v prísloví a priamo na očiach, keď tomu veríte je to vaša chyba, my sme vás upozornili, aby sme mali určité BOZP?...) ?
Uznávam, že skutočný satanizmus sa väčšinou maskuje za svetlo(dobro) a výkonný aparát týchto spolkov je značne nevedomý a používaný (Green – peace, Anti-fa, Liga proti rakovine...atď.).
Možno aj preto je snaha (za iluzórnym dobrom) posadiť manželky rôznych prominentov do kresiel vodcov rôznych „pseudocharitatívnych spolkov“ – zlepšovanie image, kupovanie „odpustkov“, možno určitá ochrana v rámci agregátu...

Ad: Energeticko-materiálna forma vedenia (vedomia)
Huh...To ako keby som čítal vlnovo-korpuskulárnu teóriu E. Schrodingera premietnutú prizmou „zlodeja patentov“ Einsteina na ľudské bytie a ľudskú gebuľku...☺
Až teraz začínajú otvorené medializované pochybnosti o „Einsteinovej teórii“!!! Mnohí spochybňovači dopadli rovnako v minulosti, ako dnešní u holohoaxu...Pravda sa pomaly prediera na povrch!
Mnohé zákonitosti, ktoré sa objavili vo výskumných hlavičkách ( u tých s vysokou mierou chápania vecí), nám boli zámerne skryté alebo značne klamlivo podané (škola, TV, tlač...).
Napr. v hviezdnom klamlivom programe Hríba sa často objavuje „fyzik“ Mojžiš – paralela mien s židovským Mojžišom je len čisto náhodná...☺ - a magorí celkom dobre...
MIM monopol s tým úzko súvisí! Skúste túto pasáž rozviesť aj do „pochopiteľného sveta“ bežných ľudí. Ľudový jazyk pre ťažké témy je základom úspechu pochopenia časti más. Alebo ste elitári a stačí vám tých 10-20 tisíc chápavých a pohne sa to samospádom ?

254120

28.09.2011 19:25

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Hnus velebnosti?

Kysučan 89.?.?.?

pokr.

Ad: Veľké firmy, školenia – technológie vypierania mozgov
Cieľ je vlastne úplne jasný...motivácia managerov - cez určité výhody – k „optimálnym výkonom“ v prospech elitárnej kliky (démonov)....
Áno, to už mám za sebou a šéfik, ktorý riadil niekoľko chodov kurzov po niekoľko rokov nebol so mnou spokojný...☼ ( logo firmy tvoril pentagram a šéfik bol z vyvolenej kasty...☻).
V tej firme už nepracujem...patrí k najväčším v ČR a SR a majiteľ (osobne poznám jeho i niektorých členov rodiny) je starý ŠtB – ácky migrifič...Súhlasím, že jeho vedomie je hlboké nevedomie a bol a je používaný...ale na druhej strane extrémne bohatý a bohatý donor určitých politických strán v SR i ČR ( z jeho vyjadrení napr....“ ja dám x miliónov na volebnú kampaň ODS, ako aj ČSSD a mám to pokryté“...alebo, ak podplácajú západné koncerny, tak tým ľuďom dajte viac a hotovo...) Napr. mnohé veci riešil na predstavenstvách niekoľko hodín, pričom „normálne“ by to poriešil vedomý človek nanajvýš za 5 minút a z toho by ešte 3 min. rozprával nejaký vtip...Niekedy som ho ľutoval, koľko času (a nášho času ) dokáže „zabiť“...!
Ale, keď sa zase pozerám na etalón a vektor času, tak to bola významná etapa pochopenia nevýznamnosti vplyvu chairmanov na určitý chod veľkých spoločností...☼

Ad: „Zlatý vek minulosti“ – čo tým myslíš, nejaký taký aj bol ?

Ad: H-RA-Č-KA a čas...objektívne správne rozhodovanie... sny...klamanie...myšlienky...HNR

Neviem prečo, ale možno to vidím z Tvojej strany trošku prepiate! Opatrne s BOZP a podobne...veď by už tisíce novinárov, spisovateľov, režisérov a iných obskúrnych ľudkov, ktorí pracujú proti ĽUDSKOSTI (možno aj sčasti vedomo... ja si totiž na základe mojich skúsenosti myslím, že vedia rozlíšiť celkom dobre, že niečo nie je až tak OK, aby s tým magorili ľudí) museli mať obrovské problémy už teraz v ich reálnom živote!
Mňa už tak ľahko nikto neoklame...proste, keď prezrieš určité stereotypy klamstiev a zahmlievaní, tak sa ti vždy pri určitých správach alebo situáciách vždy rozbliká varovná červená signálka , napriek ich útrpnej snahe...Nevidím priamo Gorgonam do pažeráka, ako vy, ale celkom ich viem dešifrovať...☺
Pán svojho osudu...ale to je predsa každý z nás, aj ten nevedomý alebo nevidomý! Ozaj ide len o to, aby sa človek dostal do toho dobrého Matrixu...a stal sa človekom...

Kysučan

254122

30.09.2011 23:24

Čínská mapa světové politiky (II)

RE: Hodně dobré - ale klamlivé

Kysučan 89.?.?.?

Članok p. Kuznecova je veľmi zavadzajúci!

Ak v Iraku, ktorý bol bezdôvodne napadnutý svorkou NATO, si rozdeľovali najbohatšie ropné polia BP, Shell,ruský Lukoil a čínska CNPC a menšie samozrejme aj iní menší hráči...
Tak potom je otázka, kto kontroluje ropné alebo aj plynárenske spoločnosti vo svete? Nie je to mimoriadne čudné, že "americké obetované životy" dovolili ťažiť (kradnúť a zarábať) v Iraku ruským a čínskym spoločnostiam???
Prečo si myslíte, že útoky na Líbyu neboli v BR OSN vetované Ruskom alebo Čínou? Z líbyijských ropných polí sa nažerie aj ruský medveď aj čínsky drak...o pár rokov to bude jasné.
Kto skutočne vlastní ruské a čínske ropné spoločnosti už tak jasné nie je! Je to niečo podobné, ako s bankami, alebo ešte lepšie s národnými(!) bankami, ktoré sú úplne, ale úplne nezávislé od štátu a jeho politikov (lepšie zaplatených a dobre kvákajúcich papagájov)...Tu si treba uvedomiť, že tí ešte lepší herci sú médiach, a ako herci zarábajú neskonale viacej ako predajní politici!
Náhoda? Ani náhodou...Tí sú totiž ďaleko cennejší, pretože politika je možno úplne ľahko nahradiť, ale hereckú osobnosť, golfistu s presnou rukou alebo ekvilibristického futbalistu je už veľký problém! Tieto novodobé fetiše sú pre Veľkého brata ďaleko cennejšie, ako politici...
Môžete si všetci položiť otázku prečo???

Z toho pohľadu je treba hodnotiť aj článok p. Kuznecova...ako zavádzajúci a podsúvajúci skutočný problém mimo ihriska, na ktorom sa hrá.

Štáty z dnešného pohľadu už predstavujú len marginálny problém riešenia viacerých otázok (do popredných politických funkcií sú dosadené vhodné a overené marionety, od ktorých sa očakáva "správny" výkon funkcie).
Bude schválený nejaký Euroval 2?
Zaisté, to si píšte! Aj Lisabonská zmluva bola schválená, napriek určitým ťahaniciam...
Nie je možné dopustiť, aby štáty boli prekážkou pre rozvoj a koristenie elít!
Tie majú svoje pozície v akomkoľvek štáte a celé divadlo sa hrá len pre určité pobavenie obecenstva... [smích]

Nacionalizmus...preboha nie! Fuj, to je hnus! Národný socializmus...3x fuj, to je basa, ako remeň!

Ale pri "športe" je nacionalizmus alfou a omegou...Dokonca aj takéto nacionalistické, povedzme futbalové vraždy sú braté s určitou toleranciou...Zato zabitie kradnúceho cigána je hnusný a odsudenia hodný čin, ktorý bude min. 11 - krát sfilmovaný na výstrahu - bradatými režisérmi z rôznych štátov...(oni to chudáci robia nevedomo)![smích]

254257

05.10.2011 18:57

Tunelování

RE:Dub

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím dub,kapitálová primeranosť bánk je v SR predpísaná na úrovni 8 %.V USA dosahuje tak tak niekde 2 %! Čiže banky sú schopné vyplatiť max. niekoľko percent z celkových vkladov...Výborne zariadené, cez poznanie, že len malá časť ovčanov si chce vybrať hotovosť v určitom časovom období (avšak v kríze sa toto percento radikálne zvyšuje!)...
To znamená, že keď napr. teraz nick antisionista vyhlási tzv. RUN na banky (za to je extrémne vysoký trest šírenia poplašnej správy - prečo asi ?), tak prinajlepšom dostanú obyvatelia pár percent, a to ešte za veľmi dlhé časové obdobie a riadne znehodnotené (viz. napr. kríza v Argentíne v r. 2001-2003)! Pochopiteľne, ak sa RUN obmedzí len na 1-2 banky, tak systém zasiahne a dodá potrebnú likviditu (banka je potom sanovaná daňovými poplatníkmi-ľudom ).

Samozrejme, že konkrétne peniaze nie sú majetkom ovčanov, ale emitenta, nie konkrétnej banky !
Ale ináč stačí jeden zákon a ste úplne bez akéhokoľvek majetku -bude patriť povedzme štátu...(za komunizmu odskúšané) [smích]

Odmietanie a poškodzovanie peňazí je v SR hodnotené sadzbou až 6 mesiacov...aký paradox! Čiže aj z toho je jasné, že to nie je majetok ľudí!

Takže je v našom (ľudskom) záujme, aby sme vybrali všetky peniaze(☻) zo svojich účtov a nechali banky skrachovať ?

Asi nie, pretože by sme pre bežných ľudí vytvorili peklo na Zemi...S postupným "osvietením" to bude pomaličky prichádzať a ľudia si ICH peniaze zmenia postupne vo svoj prospech! Tu treba byť veľmi opatrný a asi si rozvrhnúť svoje investície do viacerých možností (pôda,produktívna nehnuteľnosť,zlato a iné vzácne kovy,voda,vzdelanie v obore prospešnom pre ľudí, v každej situácii...).
Ale tí, čo ich nemajú sa majú najlepšie, nemajú žiadnu traumu zo zlých investícii...☺ Ale nesmú mať dlhy, pretože potom majú traumu (a civilizačné choroby) zo svojej závislosti na dlhu! Tí čo ich majú veľa, majú obyčajne ešte väčšiu traumu, aby o ne neprišli a ak ich získali špinavým spôsobom, tak sa trauma ešte zväčšuje...

Ale žiadne obavy, likvidáciu peňazí nechcú ani tí, čo tieto falzifikáty - náhrady skutočnej ľudskej činnosti produkujú a zneužívajú - a tým riadia celú spoločnosť ( dobrý úmysel ľahšej výmeny tovarov a služieb sa znova zvrhol na úmyselnú manipuláciu s ľudským stádom ),pretože by v tej haravare mohli prísť aj oni o kejhák...
[smích]

Veď Basel (pravidlá bankovníctva Basel I,II,III - nové ) a Zurich nie je až tak ďaleko ...Peniaze svetom vládnu, bez nich by tí "boží vyvolenci" skončili ako sedláci u Chlumce... [smích]
Preto toľko povyku okolo Eurovalu, Grécka ,EURA, USD ,zlata a iných civilizačných výdobytkov novodobej éry...
Začína silne tiecť do topánok elít...ich politické marionety niekedy nevedia, čo by mali robiť... [smích]

Momentálne robia takmer všetko proti bežným ľuďom, aby sa zavďačili Molochovi...budiž jim vodpuštěno... ...

Automaticky kráceno

254568

06.10.2011 17:53

Novinky v očkování

RE: Smrtelné nemoci a pandemie za pouhých 20let,

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím quido,

s nárastom slnečného elektrónového toku pri silných protuberanciách na Slnku (nášho chlebodárcu) sa, ako si často všímam, zvyšuje aktivita prispievateľov rôzného druhu...nie je to náhoda!
Cez umelo vytvárané filtre "osvietenia" (chemitrails) sa predsa len dostáva určitá kódovaná informácia do mozgov ľudí...
[smích]
Nie nadarmo Slnko je skloňované v mnohých náboženstvách, u slobodomurárov, na zástavách, na pápežovom rúchu, ale aj napr. na chrbte Elvisa Presleyho alebo u nás pred Auparkom... [smích]

Slnko je život...to tí "osvietení", ale degenerovaní naši bratia, čo vytvárajú a šíria smrteľné pandémie a nemoci (v dnešnej dobe už len pseudopandémie ), veľmi dobre vedia!

Spadli(už pred niekoľkými tisícročiami) do TMY...stali sa z nich, ak to pomenujem, aby tomu viacerí porozumeli - satanisti! Bohovia TMY, schopní akejkoľvek špinavosti voči ľuďom! História novodobého veku človeka je ich špinavým svedomím !!!

Svetlo (Slnko) sa len veľmi obtiažne prediera cez ich - nimi nastavené krivé zrkadlá...(lži,vojny,utrpenie ľudí,holohoaxy...)
Zdá sa ale , že aj im dochádza blahodárna "šťava", ktorú bežným ľuďom odmietajú dávať, takže si sami vlastne podpíľujú konár pod sebou...(zákonitosti vesmíru platia aj pre nich!).

Chce to len vydržať a podporiť všetko ľudské, čo v nás drieme!

A hlavne : ničoho sa nebáť - zdroj ich negatívnej sily a nabíjania ich matríc je v kolektívnom nevedomí ich HIER...:
Náboženstvá, defektné umenie, pseudošport,holokaust, mamon za peniazmi,legalizácia homosexuality, skrytá podpora narkománie a posledne - úplná degradácia skutočných hodnôt človeka a človečenstva! Je to veľmi výrazný znak toho, že "melú" z posledných "zásob", ktoré im zostali!

Samozrejme je toho ešte oveľa oveľa viacej v ich negatívnom programovaní ľudstva!

Ale...No pasarán!Zdraví

Kysučan

254652

06.10.2011 19:53

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: Nebojte se zlata

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Steve,

napriek tomu, že abc to má naučené od a cez b až po z a má troška iné vnímanie...píše to podivuhodne veľmi dobre!!!

Ale myslí si (podobne, ako napr. Jehovisti ), že Armabetón - nás špinavých vyčistí...(do čista)...

Jeho nie, pretože si myslí, že je čistý...☺ Ale čo Vy Steve???
On (abc) určite tvrdo pracuje motykou, krompáčom, sekerou, alebo iným náradím (Arbeit machts frei) pre blaho bežných dušičiek a spolupracuje so Stvoriteľom...
A taktiež sa zamýšľa hlboko nad fraktálnym virtuálnym bankovníctvom pápežskej kúrie a jeho vlastnením napr. mnohých globálnych firiem alebo nevestincov za peniaze ukoristené vo viacerých križiackych vojnách, alebo vyzabíjaním juhoamerických indiánov a skoristením ich zlata pri "svätých vojnách proti nevercom"...
Taktiež sa abc hlboko (ne)zamýšľa nad homosexualitou a pederastiou Stvoriteľovho kňažského kléru...a jeho vplyve na dejinné skutočnosti ☺.

Ja osobne sa taktiež teším ako abc, že budem môcť žiť bez búrz, bez pápeža, ktorého ornát koštuje 7 - 20 tisíc EUR, bez modloslužobníkov diabla, bez Maltských alebo Nemeckých rytierov, bez TV a bez NÁBOŹENSTIEV, ktoré doviedli ľudstvo až na totálny úpadok ľudskosti...

Pevne verím, že Armagedon sro. konečne otvorí oči aj takým ako abc... [smích]

Blahoslavení chudobní duchom, nech ich je kráľovstvo nebeské...

Ame(o)n - boh baranov(ovečiek) a smrti

254666

07.10.2011 22:58

Novinky v očkování

RE: Smrtelné nemoci a pandemie za pouhých 20let,

Kysučan 89.?.?.?

Taktiež zdravím pán quido,

napriek obrovskej dominancii v sofistikovaných masmédialných technikách klamania človeka ma teší, že potenciál objavovania pravdy medzi ľuďmi stúpa (nemôžu proste úspešne neustále ísť proti objektívnym tendenciám vesmíru - zákony napr. termodynamiky pracujú proti ním).Vidím v okolí, že čoraz viac ľudí prehliada ich špinavé hry!

Očkovania sú v dnešnej dobe namierené jednoznačne proti ľuďom a ľudskosti! V poslednej dobe sa v "moderných" vakcínach proti vymysleným chorobám používajú niektoré geneticky modifikované materiály, ktoré podľa viacerých "zasvätených" spôsobujú degeneráciu DNA. V prvom rade im ide o neplodnosť a umelý výber vhodných jedincov(rozpracovaný nacistický selekčný program)!
Zaiste ste si viacerí všimli, že sa obajvujú v obrovskej miere ochorenia, ktoré ľudstvo v minulosti nikdy nepoznalo, resp. boli veľmi zriedkavé.
Napr. :
- autizmus
- celiakia
- detská cukrovka
- hyperaktivita detí
- rôzné mentálne postihnutia detí po očkovaniach
- cystická fibróza
- ochrnutia určitých partií ľudského tela
a ďalšie...

Svojho času som si pozrel veľmi kvalitné, ale bohužiaľ veľmi odborne podané video, kde bolo vysvetlené, ako po očkovaniach pri určitej genetickej predispozícii dochádza zákonite k vyššie spomínaným chorobám a defektom!Boli tam aj rozpracované jednotlivé pravdepodobnosti výskytu danej choroby...
Nie nadarmo napr. nadácie Billa a Melindy Gates a Rockefellera vo veľkom sponzorujú vakcinačný program! Ono Bill sa aj vyjadril, že správny vakcinačný program v najbližších rokoch povedie k cca 10 % redukcii populácie...
- [smích]

Proste filantrop...

Tá pani, ktorá troška viacej rozvírila osvetu okolo tzv. "prasačej vymyslenej chrípky" sa volá správne Jane Burgermeister a má obrovské problémy so súdmi doteraz!

V rámci operácie Paperclip (tichý a utajený prenos špičkových a zaujímavých vedcov nacistického Nemecka do nacistických USA) bol do USA presunutý aj toľkokrát citovaný dr. Mengele (nikdy neobjavený..☺)!
Jeho práce a výskumy selekcie génovo vhodných jedincov, ktoré vykonával na väzňoch a obzvlášť ho zaujímali jednobunečné dvojičky, sú dnes aplikované v aktuálnych vakcínačných programoch!
Rockefellerova firma Baxter mala zaregistrovanú vakcínu proti prasačej chrípke v US patentovom úrade už cca pol roka pred jej "objavením sa " a hysterickým kvikotom médii po celom svete.
Samozrejme politickí služobníci jednotlivých krajín vakcíny pekne nakupovali, okrem Poľska (na Ficovi a spol. u nás sa mi páčilo, že túto evidentnú vydieračskú story sa snažili, čo najviac oddialiť, ale po brechote platených politických farmakopsov ala MUDr. Novotný a doc. MUDr. Rovný musel aj on kývnuť). Vy v ČR máte tiež peknú židovskú postavičku hlavného "hygienika" - Michael Vít...ten ešte aj prasačiu chrípku akože chytil...taký tragikomik, keby nešlo o ľudské zdravie!!!...

Automaticky kráceno

254755

07.10.2011 23:48

Finanční válka: „Stříháni pomocí prodejů na krátko“

RE: Nebojte se zlata

Kysučan 89.?.?.?

Pozri abc,

ja Ťa plne chápem...

Si pravdepodobne platený z židovsko-kresťanskej kúrie a nezmohol si sa na nič iné len na citácie biblických motívov, ktoré máš určite dobre a "poctivo" naštudované...Žiadna adekvátna odpovedˇ, žiadna vysvetľujúca replika, len cirkevné traktáty...
Je možné, že aj tým rozprávkam úplne veríš ala Mojžiš a Izraeliti.
Dnes už je bohužiaľ (bohudík) troška iná doba - na rozprávky o dobrom Mojžišovi a jeho obrezanom vtáčkovi, aby spečatil zmluvu s Diablom prestáva už veriť čoraz menej ľudí... [smích]

Ani Benedikt XVI to nemá vo svojej krajine ľahké...sem tam po ňom niekto vyskočí, vlastným Nemcom sa nepáči a spomínaný Blacksabath...ten už odohral svoje čierne pesničky a skončil...

Teraz sú modernejšie figúry v rangu na strihanie a magorenie oviec...židovská Madona, propagujúca kabalu(☺), alebo Lady Gaga promenadujúca sa so živým mäsom na svojom tele...To je výsledok vášho zvráteného satanizmu abc!!!

Doteraz ste veselo strihali OVCE!!!
Ale teraz prichádza doba, že by si aj OVCE radi zastrihali! ►A falošní proroci budú na rangu ako prví...
Veď to veľmi dobre poznáš:

Tí čo boli poslední, budú medzi prvými ( len dúfam, že to nebudú cigáni...☺).


Skús sa troška pozrieť na to aj z druhej strany, pokiaľ nie si úplne predajný ...

A hlavne zamyslieť...či dokonca prekonať svoje "obmedzujúce" pozeranie na svet, v ktorom žiješ!

K tomu nech Ti dopomáha BOH (ten pravý)!

254759

08.10.2011 00:40

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Ja s trestem souhlasim.

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Slain,

napísal som niečo aj na podporu Vášho boja s pravdou, ale editor mi to nepustil...Hoci som písal o holohoaxe a tak...

Viem, že je to pre neho mimoriadne citlivá a ožehavá téma...Teraz po jeho vyjadreniach ho plne chápem...

Slain, asi niekedy nie je úplne rozumné ísť úplne natvrdo proti múra, aj keď pravda je krásna a úplne žiadúca...
Nemôžete všetkých hodiť do jedneho vreca, len preto, že tí "dobří to nedělají"...ala Eduard Burke...a vinní sú všetci!

Pochopiteľne, každý svojim dielom osudu...Ak sa však pozeráte len cez prizmu vinný alebo nevinný, tak sa nemôžete dostať do adekvátneho pochopenia toho druhého jedinca...

Obdivuhodne ste zvládol, bez nejakých emócii, debatu s nastrčenou oveľa slabšie fundovanou figúrkou v debate o holohoaxe...

Múdrosť je predovšetkým to, že sa snažíme naučiť niečo od múdrejších, ktorí už bližšie prenikli k podstate pravdy...
Ale! To tých múdrejších ešte neopravňuje hovoriť, že oni majú tu absolútnu pravdu ...

To poznanie skutočnej pravdy je beh na veľmi veľmi dlhá trať a dovolím si povedať, že nikto nemá na ňu úplný patent!!!

Asi len ten najvyšší!

Zdraví Kysučan

254764

09.10.2011 15:23

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Ja s trestem souhlasim.

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím Slain,

ďakujem za Vašu reakciu (ináč,prečo ste si zvolil taký morder nick - má to nejakú skrytú pohnútku ?).

>Tento díl je tedy celkem "sci-fi" ale myšlenkou bylo, že lidé
>se spoléhají na druhé aby je informovali, koukají na média
>na zprávy, reportéry atd. tito lidé utvářejí jejich
>představu o světě, historii, pravdě a lži, myslí za ně a
>závěry předkládají taky za ně, co se tedy stane, když tito
>lidé informují špatně?

Hmmm...Tu sme pri jadre problému "dnešnej" spoločnosti! Preberáme od narodenia určité vzorce správania, najprv od rodičov, potom od okolia, následne nám niečo vtĺkajú do hláv v škole, sledujeme TV, počúvame rádio, čítame nejakú tlač, potom sa zamestnáme a sme nútení sa školiť v "mene zámestnavateľa" a tak sa ta pyramída informácií a dezinformácii dostáva do nášho mozgu.
Keď novodobé výskumy tvrdia, že 70-85 % informácii, s ktorými sa denne stretávame sú klamlivé alebo zavádzajúce, tak pre bežného človeka je veľmi ťažké, ba v určitých situáciach prakticky nemožné sa dopátrať k "reálnej pravde".
Výsledok:
- vyše 30 % bežnej populácie číta alebo sleduje bulvár
- vyše 50 % obyvateľov (niekde až 70%) sleduje TV správy
- vyše 50 % obyvateľov nadšene pozerá "vysokoumelecké" perly, ako napr. Sheherezada, Ordinácia v rúžovej záhrade, Vyvolení, ČR má talent, X factor, tanečné show...
- vyše 1/3 ľudí sa riadi reklamou
- nadpolovičná väčšina chodí voliť do parlamentných volieb v nádeji, že sa niečo zmení...☺
- podobne je to v "športovom alebo popmusic" biznise a jeho programovaní nevedomých ľudí
- v SR 84 % ľudí verí nejakému náboženstvu...atď.


Suma sumárom - ľudia majú možnosť voľby. Ak sa nechávajú informovať "špatně" je to ich voľba...Ale mnohí si to vôbec neuvedomujú a z vlastnej skúsenosti poviem, že ani si to uvedomovať nikdy nebudú, jednoducho nedokážu prekonať bloky, ktoré im systém za ich života rafinovane nastavil!


Sofistikované systémy ovplyvňovania informácii vytvárajú veľmi ťažko preniknuteľnú clonu, cez ktorú je vidieť ozaj len opar pravdy! To tá hŕstka, ako ste ich nazval, veľmi dobre vie z tisícročných skúsenosti a aktuálne verzie sú rozpracované mnohými špecifickými psychoanalýzami!>Znovu díky za podporu a nespoléhejte se na druhé, pátrejte a
>přemýšlejte sám, tomu vás ti druzí naučit nemohou. V tom
>spočívá podstata toho být člověkem, mít možnost volby, na
>vás je si zvolit, kterou cestou půjdete.

Súhlas Slain - myslieť, prehodnocovať a pátrať po pravde musí každý sám, to nás bohužiaľ(!) nikto špeciálne neučil a ani učiť nebude. Pretože na tom je založená mocenská pyramída nevedomosti, klamu, strachu a mamonu, a tým pádom aj pomerne ľahkej manévrovateľnosti s ľudským stádom k honbe za fantómovými ideálmi, ktoré nám títo paraziti predkladajú na
" diabolský oltár "...

254862

11.10.2011 16:54

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím janko,

určite niet pochýb, že prírodné zákony ( tie len zhruba popisujú ľuďmi vytvorené fyzikálne zákony a vzťahy - približenie sa k realite vesmíru ) sú objektívne dané a teda univerzálne.
Píšete, že každý systém má svoju dobu rastu a zániku.
Hmmm...Systém je len jeden, všetko to, čo je človekom zahrnuté kvázi do nejakého systému (kapitalistický,zdravotný,vojenský...) je len podsystém x-tého radu.
Ak riadiaca štruktúra určitého subsystému ho vyhodnotí, ako nevyhovujúci, tak ho zmení (skokom - revolúciou,reformou,...alebo pozvoľne - radikalizáciou určitých prvkov a dlhšou degradáciou vlastností prvkov subsystému).
Toto sa práve deje - sme v záverečnej fáze zmeny tohto subsystému, ktorý je silne neľudský!

Ale, aby som moc neteoretizoval...

Moc som tomuto článku nevenoval pozornosť, pretože už len jeho názov je zavádzajúci.
Takže veľmi stručná analýza:

Autor článku je Webster Griffin Tarpley:
- novinár, autor, lektor...proste novodobý guru
- má Ph.D. z histórie z Catolic University of America
- dlhodobý expert na medzinárodný terorizmus...červená kontrolka začína blikať
- veľký kritik anglo-americkej hegemónie...čiže pôsobí ako rozkládajúci prvok cielene rozkládajúceho sa vyššieho subsystému, t.j. USA
- bývalý prezident Schillerovho inštitútu USA...prečo Schillerovho na pôde USA (kto ovláda USA?)?
- člen Phi Beta Kappa Society ...čiže novodobý veľkňaz gréckej školy
- vydal napr. knihu s Antonom Chaitkinom (už len to meno je podozrivé) o G.H Bushovi...a zmenilo sa niečo (☺)?
- publikoval štúdiu o vražde Alda Mora a našiel vinníka v slobodomur. lóži P2 ...ako vždy (ako aj v tomto uvedenom článku) falzifikuje a nepomenuváva správnych vinníkov, ale to nie je možné od neho ani čakať...
- vydal knihu 9/11 Synthetic Terror: Made in USA...samozrejme je toto znova len poloklam...vo svojej robote sa vyzná!
- má tyždennú show v rádii World Crisis Radio...výborný propagátor plánovanej krízy
- podporovateľ okupácie Wall Street...krízu treba radikalizovať a k tomu slúžia vždy masy nič netušiacich ovečiek

Syntéza(pravdepodobná): jedná sa o ďalšieho falošného proroka, ktorého treba brať s veľkou rezervou! Títo novodobí veľkňazi riadiacej štruktúry sú veľmi nebezpeční! Komu poslúži finančný krach? Tým, čo majú fyzické majetky, ostrovy, pôdu, zásoby potravín a kvalitného vína ...atď., alebo tým, čo majú holú riťku ???


Ozaj, prečo si myslíte, že v r. 2012 dôjde ku krachu tohto subsystému ?
Iste - indícii je veľa...projektanti strašia s kataklyzmatickým a apokalyptickým r. 2012 už veľmi dlho...
Ale zákon akcie a reakcie nemusí byť časovo správny, pretože ovečky (reaktanti) pod vplyvom uvedomenia nemusia reagovať tak, ako si to vlk (actor) predstavuje... [smích]

Aj keď, koľkí na alternatívnych weboch veria tomuto Tarpleyovi (táraj a play) alebo šaškovi EP na pobavenie elít Nigelovi Farage!

254997

11.10.2011 19:54

Jupiter a býk ve světové politice

Jupiter a Bejk

Kysučan 89.?.?.?

Takže Jupiter a býk vo svetovej politike...

Ktože nám tento článok píše:

Alexander Igorevič Salickij - expert z ústavu svetovej ekonomiky a medzinárodných vzťahov Ruskej Akadémie vied.Jeho oborom činnosti je už veľmi dlho - Čína. Proste je to taký novodobý veľkňaz so špeciálnou orientáciou, ktorého citujú mnohé špecifické média...

Veľmi dobre Alexander Igorevič pozná symboly Jupitera , ako aj býka ( kde je symbol býka - Wall Steet - symbol zlatého teľaťa).
Čo je symbol Jupitera - blesky, orol a peniaze...☺

Vidíte nejaký veľký rozdiel medzi týmito dvoma symbolmi ?

Kde máme orlov alebo orlice v štátnych znakoch, na zástavách alebo na peniazoch ?

Ale A.I.Savickij je starý ruský matador, ktorý sa venuje už dlhé roky - Číne!

Žeby sa tam presúvali jupiterovia a býci? Skúste hádať...
Alebo sa pozrite o koľko % stúpli čínsky miliardári v USD za r. 2010...a podotýkam v "komunistickej" Číne!!!

Alebo tá Čína vôbec nie je komunistická, ale len využíva komunistické metódy na hlboké a neľudské vykorisťovanie bežných číňankov svorkou vlkov, ktorí si hovoria ELITA tejto planéty???

Svojho času tu think tank (ináč veľmi dobre informovaný) okolo nicka udo1 spomenul, že globálny prediktor (elita,globálny zlodej, strojca všetkého zla na Zemi...) uvažuje s presunom svojej mocenskej základne zo Švajčiarska do Číny...

Troška sa zamyslíme nad aktuálnou situáciou:

- kde sa presunula výroba mnohých hmotných statkov a prečo ( Made in China )?
- príde Obama alebo Hillary Clinton na návštevu do Číny a kláňajú sa tam čínskym bosom, ako bohovi Heliosovi...
- CHF, ako mena "istoty" sa naraz po veľkom posiľovaní voči všetkým svetovým menám zrúti o 10 % alebo z hodnoty voči EUR 1,05 na aktuálne 1,23...jednoducho po vyhlásení CHNB...žiaden dehonestujúci komentár...žiadna seriózna analýza!
- Euroval...komu vyhovuje, myslíte si, že európskym krajinám ?
- prečo pri obrovskej materiálnej výmene medzi Západom a Východom nie je čínsky juan konvertibilný ???
- kto je vlastne majiteľom "vašich" peňazí, bez rozdielu meny (komu patria všetky akože "národné" banky štátov )?

Vedeli ste, že do r. 2000 boli CHF kryté švajčiarskym zákonom do 40 % hodnoty zlatom?
Prečo Švajčiarsko ako jediná krajina v 2. svet. vojne nebola zasiahnutá vojnou, prečo má ako jediná tzv. priamu demokraciu?

Asi sa doba mení...a budeme svedkami nejedného prekvapenia!

Apropo, viete čo je to za človeka (v článku spomínaný) Paul Craig Roberts?
Ak si prečítate, komu a čomu slúžil možno pochopíte ...ale to je taká domáca úloha, ako sa hovorí...

Životopis každého je vlastne curriculum vitae...cesta životom, ktorá odzrkadľuje takmer všetko, pre toho, ktorý vie "čítať"...

254999

11.10.2011 22:07

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím dub,

takže buďte open - otvorený...
Akú skladačku ste si vytvorili VY...Podeľte sa o svoj pohľad so širokým auditóriom.Je nám vlastne mnohým jasné, že kritika je najjednoduchšou formou potopenia určitého názoru... [smích]

Takže, skúste obsiahlejšiu - svojskú (autentickú) analýzu dub...
Udo Vás predstavil, ako jedneho zo zasvätených, takže máte plný priestor na vyjadrenie svojich hlbokých myšlienok.

Veď určite chápete, že dvojriadkova oponentúra je veľmi slabá v kranflekoch. A vôbec na nejakú ďalšiu debatu, ktorá by bola v prospech bežných ľudí...

255004

14.10.2011 16:12

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím janko,

samozrejme, ako aj asi iní čitatelia, sa trošku trápim s Vašim vnímaním (ponímaním) a popisom sub- a subsubsystémov, ale hold, každý sme nejaký a niekomu bolo nadelené, aby videl aj veci, ktoré iní nevidia a niekomu to ešte potrvá a niekto to nikdy nedokáže prekonať...☺
Proste sme ľudia rôzni, pracujeme na rôznej frekvencii príjmu signálov z hlavného informačného poľa...
Niekedy, keď čítam Vaše príspevky, tak aj rozmýšľam (aj to sa mi občas stáva).S mnohými Vašimi úvahami (ktoré sú niekedy podané, ako písmo sväté , čo však tak nemusí byť...) súhlasím, mnohé sú veľmi channelingové a niektoré sú pre mňa troška sci-fi.
Možno mi znova napíšete, že na viac nemám...Ale taký je pozemský život.Mnohí pozemskí géniovia boli zabudnutí alebo zavržení, ale skoro každý si pamätá neveľmi inteligentného zlodeja patentov a myšlienok - Alberta Einsteina...Môžeme si položiť otázku prečo ?


>Když se vrátím k vašemu výčtu toho, co autor prožil -
>nevidím tam nic, na co by se nedalo vysvětlit i pozitivně.
>Zkrátka se směrujete na negativní výklad článku + autora. V
>této chvíli na jiný výklad nemáte..

Pozrite janko...Všetko, čo sa len vo svete udeje môžete vysvetliť aj pozitívne, aj vojny, určité vraždy...atď.! Vždy záleží len na uhle pohľadu, čo veľmi dobre viete!
Sú autori s pozitívnym myslením počas celej svojej cesty životom a sú autori, ktorí zapredali svoje JA - nazvime to ZLU. Od nich sa dočkáte len mätenia,pololží,tendených článkov, aj keď na prvý pohľad ich články, prejavy, funkcie vyzerajú dôveryhodne a v poriadku.
Bohužiaľ ja vnímam Tarleya tak, Vy možno na ňom vidíte veľa pozitívneho, ale ja nie! To však vôbec neznamená, že ten "otrok" systému sa nemôže zmeniť, ak sa zmení situácia a on je prinútený zmeniť kabát (viď zmena po r. 1989 u nás ).
Človek je tvor veľmi prispôsobivý, hlavne keď sa jedná o neho - egoistický. Žiaľ, tých z druhej polarity je veľmi málo. A aj tí sú obyčajne zneužití, mysliac si, že konajú dobro, slúžia znova len ZLU.

Napr.:

Dnešná situácia v USA (cielené riadenie nespokojných ovečiek):

Tea party - nepriame riadenie cez republikánsku stranu
Occupy Wall Street - nepriame riadenie cez demokratickú stranu

Chorobný boj protikladov pokračuje aj cez tzv. nové hnutia, kde Tarpley je v tej druhej čeliadke.

Veľmi pravdepodobné je, že ten tretí v pozadí sa len smeje a mädlí si ruky...☺ No ale v matematike ten tretí nie je, tam je len 1 alebo 0!

>
>Rok 2012 není o subsystému - v tom je váš omyl

Ale ja janko vôbec nevidím r. 2012, ako subsystém. Ja som sa Vás len pýtal prečo pokladáte r. 2012 ako hraničný - rozhranie, na základe čoho ( vnuknutie, analýzy, články, knihy, state...)?

>Čeština je pokračovatelkou Hebrejštiny.

To je pre mňa veľká novinka! Môžete tu uverejniť nejaké hodnôverné zdroje, z ktorých ste čerpal?

255166

14.10.2011 21:55

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím janko,

na úvod ste použil citát nedávno zomrelého Steve Jobsa (nechce sa mi pátrať, či to vyslovil on - vieme, že určitým vyvoleným ľuďom sa prisudzujú vlastnosti a výtvory, na ktorých sa vôbec nepodieľali, resp. na nich participovali len veľmi málo).
A kde je Steve Wozniak, ktorý bol skutočne autorom prevratného uhlíkovo-kremíkového rozhrania pre ovečky, alias PC...?
Proste vo svete existujú ľudia, ktorí sú hýbnymi pákami pokroku, ale ich myšlienky speňaží (ukradne) niekto iný...
Steve Jobs bol asi jedným z nich...nepríjemný,ctibažný,neznášanlivý,popudlivý človek, ktorého si BOH povolal, pred ukončením jeho misie! Môžeme spomenuť z tejto brandže trebárs Billa Gatesa či Zuckerberga...to sú speňažovatelia cudzích myšlienok v prospech ZLA!
Takže, kto vlastne sa stáva vyvolený a dostáva sa do podvedomia oviec, je presne ako píšete - vhodná figúrka, ktorá plní to, čo jej projektanti určili!
Použijem určitú parafrázu - podpísali zmluvu s diablom a ten im za to nesie zlaté vajcia...mld. USD, slávu, pocit moci, pocit svojej nadradenosti...Viacerí, ktorí z tejto pasce dokázali uniknúť (hlavne v showbiznise) o tom niečo povedali a obyčajne sa im postarali, ako sa hovorí v mafii, o komfortnú smrť...

Chápem, že vnímanie tónov špičkového muzikanta bude určite iné, ako námesačného, alebo meteosenzitívneho. Proste je ešte veľa vecí, ktoré nám boli zamlčané, resp. utajené. Ľudská DNA je využívaná len na cca 3 %, zbytok je tzv. junk DNA (aspoň to tvrdí oficiálna veda).
Tu asi bude zakopaný pes mnohých "zázračných" vlastností niektorých ľudí - liečiteľstvo, paranormálne schopnosti...atď. Beriem to ako skutočnú realitu, vôbec nepochybujem, že máte dannosť, ktorú má veľmi málo ľudí.
Vyjadrenie myšlienok určitou sériou písmen a číslic je určite veľmi staré a na vývoji písma vidíme, aké ťažké to bolo dostať do čo najjednoduchšej formy (povedzme čínske písmo - cca 3 000 znakov treba poznať, aby si človek dokázal prečítať noviny a 10 000, aby sa vedel vyjadrovať kultivovane).A dopracovali sme sa (určití ľudia), že umelá inteligencia si vystačí len z 2 znakmi 1 a 0.
Ale za to platíme vysokú daň! Odtrhávame sa od ľudí, ľudskosti, prírody...a píšeme rôzné nezmysly na "inteligentnom" počítači x-tej generácie.

Za chvíľku budeme aj virtuálne robiť deti na počítači x+n-tej generácie a vtedy nám už nič nepomôže.
Tí, čo to projektovali ľahko dosiahnú želaný stav degenerácie ľudstva, veď už aj v Afrike má pomaly Hotentot alebo Pigmej mobil a vyradený počítač s wifinou...


[smích]

Koniec je teda veľmi blízko, ale dúfam, že sa ľudstvo prebudí a nebudeme si musieť vymieňať správy na Zvědavcovi, ale si pôjdeme vypiť, zatančiť a zaspievať do Českého hájika(Bohemians Grove)...a tých úchylov, ktorí to dnes riadia, sa necháme hrať PC hry s bezpilotnými lietadlami povedzme na Antarktíde [smích]

255184

17.10.2011 13:11

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

O čo vlastne v tejto dobe ide...

Kysučan 89.?.?.?

Ako sa hovorí, ak chceš preniknúť bližšie k pravde, sleduj tok peňazí (tie sú veľmi, veľmi rafinovaný prostriedok pre dosiahnutie cieľov)...

V dnešnej dobe (aj pár tisíc rokov dozadu) už vlastne nie je možné robiť "revolúcie" len tak - ad hoc.Vždy je v pozadí určitý financmajster, ktorý svoje peniaze vkladá do "podniku", len preto, aby z toho ťažil-ryžoval. Pochopiteľne financmajster môže byť (a obyčajne aj je) len vyššie posadená figúrka na egyptskej pyramíde...

Occupy Wall Street - čo to vlastne je za hnutie ?

Pán emeritný profesor Chossudovskij, ktorý žije v Kanade hovorí, že cieľom je "vyrobiť disent" a ten ovládať a vytvoriť "politicky korektnú opozíciu".

Hmmm...Ak vieš, ako sa budú barani správať, tak vieš, ako nasadiť vlka, ktorý bude preoblečený za ovečku... [smích]

Keď som sa dozvedel, že jedným zo "sponzorov" hnutia Occupy Wall Street je aj Open Society súdruha Sorosa, tak mi hneď vyskočili "slovenské" asociácie ...Radičová...Sulík (podrž mi ten balónik)...IVO...farebné revolúcie vo Východnej Európe...Euroval...trojskí koníci slovenskej politickej scény OKS s.r.o. (strana, ktorej preferencie v SR sú dlhodobo na úrovni 0,1-0,3 % má 4 poslancov v parlamente, do parlamentu sa dostale cez maďarské zoskúpenie Most-Híd, ktoré sa dá do hebrejštiny preložiť ako gesharim-mosty = viaceré ideologické TV programy, ako aj napr. mosty na bankovkách EUR).

Takže znova nič nové! Nové mosty a premostenia sú vybudované z peňazí daňových poplatníkov a používajú sa v záujme elít...

Takže silne tušíme, že hnutia Occupy..., alebo Tea Party sú len ďalšími návnadami pre ovečky, ktoré od zúfalstva bľačia, hľadajú baču a ten "milosrdne" prichádza a nachádza vinníka!

Na úvodnej strane dnešného mainstreamového plátku "Pravda" je článok-obrázok: Státisíce ľudí v uliciach žiadali rovnosť...
a pod tým je na obrázku ..."bankári!!!"

Vinník je definovaný!!!

Tak o čo vlastne ide? Treba potrestať vinníka! No nie?

Vinníka máme jasného, treba ho korigovať...Nie zastreliť, odsúdiť, alebo ináč perzekvovať...Treba mu dať opraty!!!

Ako?

Centralizáciou a obmedzením spotreby...fašizáciou!
Centrálnou mocou, ktorá dokáže držať tých finančných spratkov na uzde!

Skoro všetci súhlasia...hajzli, okradli nás, nemáme zamestnanie, berú nám byty, lebo nemáme na hypotéky...atď.
A taký napr. Strauss-Kahn vystupuje v tragikomédii ako pristihnutá volavka...

Čakajú nás neľahké doby, falošných prorokov bude pribúdať a politické strany budú znova len vernými služobníkmi elít...

SMER to v SR jasne dokázal (ozaj, aký má asi skutočný smer - to zakrútené hovienko v logu, alebo je to UROBOROS, ktorý si požiera vlastný chvost a časť si už odhryzol, alebo je to len niečo podobné, ako logo OPEN SOCIETY?).
Pre elity je jedno, ktorú kartu použijú!
[smích]

255331

17.10.2011 13:58

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím pani Jarmila,

ďakujem za uznanie, ale predovšetkým by som chcel, aby ste ma neobdivovali.Ja som len obyčajný horský chlapec z Kysúc.A žiaden pán - ja som Kysučan.

A mám krvnú skupinu 0, čo sa dá vysvetliť, buď ako neutrál (proste sa nachádzam niekde medzi - ako neutrál a snažím sa o triezve hodnotenie oboch polarít, ktoré nás obklopujú), alebo je ešte druhá možnosť, o ktorej sa zmieňuje pán janko, že som obyčajná 0...
Ale to prosím berte len na odľahčenie diskusie... [smích]

Ináč janko má niečo do seba, len no neviem...niečo tam škrípe.
Nechce, alebo nevie, niektoré svoje tvrdenia doložiť, resp. im dodať určitý status dôveryhodnosti.
Radšej sa skryje(venuje) len téme, ktorú ovláda a určité argumentácie oponenta nechá tak...
A určitá dehonestácia oponentov tiež neprospieva k jeho rastu autority. Podľa mňa je to už starý matador, ktorý evidnetne nie je spokojný s vývojom ľudstva a má na to alternatívne vysvetlenia...
Možno si trošku pomýlil kradnutie nápadov a "fiktívnej" práce človeka, so skutočným potenciálom ľudskosti, bez fanfár, mld. USD na konte,proste plnením poslania človeka, tak ako ma byť...Zvieracia ríša nech je našim príkladom!

Interakcia medzi mozgom človeka a našim bohom (otcom) môže byť veľmi rozdielna a mimoriadne zaujímavá...Proste psychológovia môžu o tom popisovať celé story...

Len ma mrzí, že mi neodpovedal na otázku, prečo je čeština pokračovateľkou hebrejštiny (niekde inde tvrdí, že sanskrtu...).Ale to sa ho nabudúce spýtam.

S pozdravom

Kysučan

255335

18.10.2011 23:55

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

RE: O čo vlastne v tejto dobe ide...

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

píšeš..."Occupy&co je hnutie nás všetkých."

Hmm...keby to hnutie malo názov zruš alebo okupuj FED a nebolo by podporované trebárs Sorosom alebo nobelistom Stiglitzom, tak by som to plne bral. Takto sa skôr stotožňujem s názorom Chossudovskeho, že je to cielene vytvorené hnutie (má riadenie,formy,prostriedky,cieľ...), ktoré má odviesť energiu ľudí od jadra problému (trošku s nimi manipulovať).
I keď na druhú stranu treba uznať, že prejavy masy ľudí budú viesť k nejakej reakcii elít...Ale spontánne protesty a demonštrácie v Grécku, bez nejakej výraznejšej odozvy(zmeny) fašistických elít EÚ naznačujú, že to môžu hnať až do krajnosti, čo si asi veľa normálne mysliacich ľudí nepraje.

No a R.Sulík je taká zaujímavá postavička politického diania v SR. Predpokladám, že je si vedomý odkiaľ vanie vietor a nemohol si dovoliť povedať aj riešenie problému. Na druhej strane ma mätie jeho "dobrý vzťah" s fas§co. médiami a aj tá partička okolo neho - Krajcer,Poliačik,Hríb,Mikloš...
Aká sila bežného smrteľníka dosadí do pozície poradcu ministra financii, ak študuje ešte diaľkovo VŠ EÚ (po nedokončených 2 školách v Nemecku) a dá mu možnosť byť autorom (?!) daňovej reformy v SR (zavedenie jednotnej dane)?
Prečo multimilionár vytvára stranu s antiľudským nosným programom a za nadšeného aplauzu fas§co. médii dostáva označenie liberál?

Ale súhlasím, že správne vyjadrenia treba podporiť, aj keď sú irelevantné k ďalšiemu vývoju... Skôr ich hodnotím, ako kroky, ktoré majú svojho autora niekde v pozadí SaS, ktoré nevidíme, len tušíme. [smích]

Takže, ako ďalej? Zorganizujeme protest pred "pseudoNárodnou bankou SR" ?

255445

21.10.2011 15:45

Populističtí finančníci podporující protestující jsou součástí problému, nikoliv řešení

Iba ďalšie zneužitie-použitie ovečiek...

Kysučan 89.?.?.?

Na viacerých alternatívnych weboch sa začína poukazovať,že ciele a úmysly zákulisných vodcov hnutia Occupy Wall Street asi nebudú tak čisté, keď sa pozitívne k nemu vyjadrujú také persóny, ako Ben Shalom Bernake (ten to samozrejme zvaľuje na politikov), Soros (je aj významný financmajster tohoto "podniku" ), Obama, Stiglitz...atď. A čuduj sa svete, aj klamlivé fašistické média sa kladne stavajú k tejto dejinnej udalosti!
História nám hovorí, že myšlienkovo "dobré" hnutia sa vždy stali len nástrojom na ovládanie určitého (i celého) spektra obyvateľov = oviec. Napr.: robotnícke hnutie, komunistické hnutie, ROH (revolúčne odborové hnutie), hnutia Zelených...

Ako sa to prejavuje v bežnom živote (súvislosti):

1)Média našli vinníka situácie vo svete v bankovom sektore, nie v sektore, ktorý banky riadi a legalizuje skryté okrádanie (FED,MMF,Svetová banka,ECB, národné banky) a už vôbec sa nepoukazuje na matku matiek - BIS vo Schweizi, ktorá úplne skryte riadi tú skupinu vyššie spomínaných centrálnych bánk!
V rubrike v skratke je tu Tomáš Prouza na Hyde Parku mlží, jako když FED tiskne - doporučujem si pozrieť - klamstvá a polopravdy experta Svetovej banky sú veľmi evidentné...
2)Banky teda treba nejak "zdaniť", nie regulovať a dostať pod nejakú kontrolu štátu...V SR bude zavedená banková daň vo výške 0,4% z aktív.Ovečky jásajú - 80 mil. EUR pribudne do rozpočtu.
Môže sa poriešiť troška situácia v sociálnej oblasti štátu. Chyba - tieto prostriedky sa odložia ako rezerva pre prípadný problém sektora!
3)Rieši sa teda nie problém ovečiek, ale problém finančného sektora! Banky v SR vykázali za 1. polrok o 50 % vyšší zisk, ako minulý polrok 2010 - 431,4 mil. EUR.
4)Banky sa okamžite nechali počuť, že si to budú kompenzovať vyššími poplatkami, alebo maržami!!!

Komu teda tento hon na čarodejnice (finanční a bankoví kejklíři) prospieva???

Myslíte, že tým ovečkám, ktoré tam na Wall Steet protestujú a frenetický skandujú nejaké heslá (trošku mi to pripomína bohoslužby alebo futbalové chorálové spevy - stádovité vibrácie šíriace sa davom = nabíjanie matríc organizátorov)?

Čo na záver:

Fašistická svetová ELITA programuje NWO (globálne ovládnutie sveta), ako marxistický "podnik". Zisky sú vtedy privátne a straty komunálne (taká jednoduchá paralela s dnešnou situáciou)!
Skúška dopadla zatiaľ veľmi dobre!
Veľmi dobre si vedie cvičný polygón v Číne (tak by asi podľa ich projektantov mal vyzerať budúci svet).Vlna krízy, ktorú vyvolali - ožobráčila 95% planetárnych oviec,ale ovce sú zatiaľ pod kontrolou (Grécko aj tak plní určené ciele, napriek silným protestom). Vých. blok, ktorý bol sprivatizovaný (a mimoriadne schudobnel), ako sa od Slovanov čakalo, drží hubu a krok. Výber politikov bol tiež veľmi dobrý a úspešný (napr. maoista Barosso, komunistka Ashton, alkoholička Radičová, žid Sarkozy, čierny feťák Obama...). ...

Automaticky kráceno

255726

21.10.2011 17:05

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

úplne súhlasím s hodnotením Protokolov "sionskych" mudrcov,biblie a jej konceptu, marxizmu, ako aj fašistickej ideológie ...

Ad:Korupcia - samozrejme predstavuje len neveľmi veľké percento z "ukradnutého".
Áno, veľká väčšina politikov a úradníkov je čestná!

Ale...

Kto sa dopracováva na najvyššie posty (kvázi - riadi tie politicky nižšie a vlastne i (ne)riadi naše bežné životy)?
Systém výberu pozostáva z niekoľkých krokov, ktoré vlastne už moderná psychológia celkom odhalila ,čo elitárna špička veľmi dobre ovláda.
Výber špičkového politika:
1)Osoba musí byť rétoricky mimoriadne zdatná a mať určitú charizmu.
2)Osoba má obyčajne určitú životnú traumu (nízky vzrast,nedocenenosť kolektívom v mladosti,určitá skrytá deviácia,neakceptovaná najbližšou rodinou, týranie v rodine...).
3)Osoba je pomerne ľahko ovplyvniteľná dominantnými jedincami ľudskej rasy (poradcovia).
4)Osoba má deviantné sklony v oblasti sexuálnej.
5)Osoba má problémy s alkoholom, drogami a inými návykovými látkami.
6)Osoba nie je schopná rozpoznať svoje konanie, ako ľudsky zlé - je psychopatická a narcistická.

Atď...

Rozmeňme to na drobné a pozrime sa na slovenskú vrcholovú politickú scénu - ako píšeš, každý má vládu(koordinačné centrum)zodpovedajúce miere chápania procesov a vlastnej morálky.
Z blogu Sme - veľmi rýchlo vymazané:

...Iveta Radičová to včera počas rozpravy o Eurovale nezvládala a už v priebehu vraj popíjala v zákutiach parlamentu a po hlasovaní to už asi úplne vzdala a do auta ju museli nakladať ochrankári.
Boli aj reakcie na tento príspevok, ktoré s nim nevídane súhlasili alebo hovorili, že to nie je nič nové a že ide o verejné tajomstvo. Jeden to doplnil aj príhodou:

"Keď žil ešte Stano Radič, tak Radičová, Piško a Dančiak pravidelne slopali v Starej tržnici, aj napriek veľkému počtu ľudí, bez hanby robili hluk, ako by tam boli sami, ožratí ako svine a to pravidelne. Radičová si rada vypije!"

To nemyslíte vážne! My máme na čele vlády človeka, ktorý má problém s alkoholom?

Mohla by to byť aj hlúposť typu jedna babka povedala. Lenže zmenu správania expremiérky mohol badať každý, kto pozeral tlačovku po hlasovaní. Radičová bola očividne pod vplyvom návykovej látky a dosť nevhodne sa pýtala Jána Figeľa, či mu má tlmočiť jeho prejav v angličtine adresovaný novinárom. Figeľ, keď videl, aká blamáž hrozí, taktne poznamenal: "Ďakujem, netreba". Tlmočiť prejav zahraničným novinárom z angličtiny do slovenčiny? To môže napadnúť len pripitú osobu...

Nedávno médiá natočili opitého Hrušovského, ktorý zaspal v parlamente počas návštevy malých detí. Iveta Radičová je zatiaľ nedotknuteľná, hoci o jej záľube v alkohole sa šepká čoraz hlasnejšie.

Suma sumarum - platy politikov sú niekedy len 1/100 špičkových futbalistov...Sú veľmi málo ocenení ELITOU!

Prečo ?

255728

23.10.2011 12:58

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

majster sa neskúša,ale niekedy sa môže uťať... [smích]

Na rebríčku (pyramíde) platov je veľmi dobre vidieť,ako je kto pre strejdu držgroša (Klabzubová jedenástka) a jeho globálnych účtovníkov v dejinnom koloseu cenný...Len si to treba uvedomiť.
Nie nadarmo je potom ohodnotený potetovaný,obyčajne vypatlaný žonglérsky futbalista,neskonale viacej, ako robotník alebo poľnohospodár, ktorý skutočne vytvára pre ľudí nejakú hodnotu.
Na spodných priečkach sa nachádza trebárs aj učiteľ alebo bežný zdravotník - veď "sprostý" a chorý človek, to je živá voda na ich apokalyptický mlynček...
Tu knihu od H. Hesseho nepoznám.Máš nejaký link na tú nesfalšovanú?


>1/100 možno tu a tam sedí. Osobne si myslím, že ten (ne)pomer
>je oprávnene o hodne vyšší. Tak aj zodpovednosť. Preto
>celebriťky končia tak často tak tragicky. Ešte aj pri
>mediálne rozdúchavanom plači nad osudmi umelcov-zombi a
>zlo-dejných žoldnierov tupé masy nabíjajú záverečnými
>patrične vybičovanými emóciami osudové mat(r)ice svojich
>otrockých hromadných psychických a fyzických samovražedných
>osudov globálnej virtuálnej biorobotickej kultúry smerovanej
>riadiacim aparátom k cyklickej apokalypse(kedže nič iné pri
>svojich amorálnych štandardoch myslenia a správania sa GPP
>nepozná nepozná).

Hmmm...je to veľmi pravdepodobne tak, ako píšeš. Keď si čerstvo spomínam, koľko času a mediálneho kvikotu bolo (dozvuky ešte pretrvávajú) venované Demitrovi (až mi z toho bolo zle, ako sa s davom ovečiek manipuluje).Ozaj, keď sme pri ňom. Máš nejaké bližšie informácie spoza opony o skutočnej príčine pádu JAK-42?
Ja predpokladám, že oficiálna príčina je falzum. Podľa okamžitých reakcií po nešťastí, pravdepodobne bolo niečo primiešané do paliva, čím potom motory mali nedostatočný ťah...


>Futbalisti okrem toho pomáhajú(stámiliónmi fanúšikov a
>mediálne prítomných) nabíjať osobnú mat(r)icu
>2x(1+10)organizácie tzv.GP=Globálneho prediktora(parazita)=oka
>nad pyramídou na $ bankovkách, v kostoloch, judaizme,..

>2x(1+10)=pretrvávajúca štruktúra predikčno-korekčného
>systému ašpirujúceho na riadenie globálneho h-is-tórického
>procesu.

Môžeš uviesť niečo bližšie o štruktúre 2x11, aby futbaloví fanúšikovia vedeli koho svojimi emóciami vlastne nabíjajú (samozrejme nielen oni)?

Vďaka

Kysučan

255795

25.10.2011 00:39

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Re:Anonym 90

Ináč, ja nie som pán, som len obyčajný Kysučan... [smích]

Treba čítať uda1, ten to svojho času analyzoval...
Stručný súhrn:
- čoraz menej ľudí na svete "nabíja" globálnu štruktúru 2x11(GP), ako je vyššie popísaná udom, vzývaním boha Amona (to je napr. to amen na konci motlitby)- náboženstvo stráca klientelu
- novodobým "náboženstvom" a nabíjačom sa stáva šport a s tým spojené silné emócie fandov, najmä tie masové športy (futbal, hokej, baseball...)
- Staré známe Panem et circenes (chlieb a hry) realizované už v staroveku ► v starom Ríme to bolo heslo vládcov na utlmenie nespokojnosti ľudí, dnes je to ešte vyšpičkované médiami...
- podľa výšky príjmov sa dá celkom dobre odhadnúť, ako je kto pre GP a jeho administrátorov cenený. Prečo majú niektorí futbalisti alebo hokejisti mnohomiliónové platy v USD alebo EUR?
Prečo ani "najlepší" politici nevyfasujú ani milón? Princíp zásluhovosti a vymeniteľnosti pre hlavného predátora tu platí úplne.
- čiže hokejisti Jaroslavle boli ďaleko "cennejší", ako nejaký politik alebo minister...(mnohí s príjmami niekoľko mil.USD za rok). Pozrite sa koľko dávajú takému Obamovi...veď je to len taký chudobný príbuzný...

[smích]
- Rusko nie je stále pod kontrolou GP a treba mu sem tam niečo vyparatiť
- jednalo sa o otvorenie sezóny KHL a zápas sa mal hrať v Minsku (vzťahy Rusko-Bielorusko, ktoré tiež nie je pod kontrolou - viď veľmi silný brechot médii okolo "posledného diktátora v Európe" ► Lukašenka)
- KHL začína robiť veľmi silnú opozíciu NHL a "investície" si treba chrániť (podobne, ako banky teraz - Euroval)
- diskreditácia Ruska a používanej techniky (určite ste si všimli mnohé negatívne komentáre na ruské lietadlá, hoci sa JAKY znovu veselo používajú...)
- let bol tuším ešte odklonený (niečo podobné ako tragédia poľskej "elitnej" výpravy do Katyne a hlavný poľský rabín, ktorý mal letieť tiež, nestihol lietadlo...☺ ► podoba s chýbajúcimi judaistickými obeťami vo dvojičkách je čisto náhodná)
No a záver je vo vybičovaných emóciach, ktoré nám sprostredkovali média po páde lietadla. Neviem ako v ČR (zomreli až traja), ale u nás okolo Demitru urobili také divadlo pre ovečky, že si nepamätám, ktorému človeku po jeho smrti urobili takúto panychídu...
Proste globálny šakal mal "hody" ... [naštvaný]

255877

26.10.2011 00:08

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Ano aj nie

Kysučan 89.?.?.?

Zdravím udo,

no veď vieš - viera človeka je mocná čarodejka (Medea chráni tých, čo túžia po ZLATOM RÚNE...to si vlastne viackrát potvrdil, že určití ľudia sú napriek ich špinavej robote chránení). Ale ► všeho do času...

(Ne)ľudskí trubači šakala (jedna z podôb boha Re) ala KiSSinger,SSoros, či BrzezinSSki (asi ako píšeš, prechodný kruh medzi vonkajším a vnútorným kruhom Hórovho oka nad pyramídou,na 1 USD,vo filmoch, clipoch...) sprostredkujú vždy nejakú obeť na oltár pre svojho boha(viď teraz aktuálne Kaddáfí).
A rituálna obeť hosťom a účastníkom Svetového politického fóra v Jaroslavli v podobe hokejistov (mnohých národností/!/, čo bola pre šakala veľmi žiadaná lakota, pretože emócie "zožral" od mnohých národov a ich obyvateľov)! Mňam...

Ale ja už pomaly neverím ani sebe...
[smích]
Na druhú stranu sedliacky rozum mi hovorí, že Ti verím... [velký smích] [překvapení]

Vlastne, až teraz som pochopil, že si mi svojho času písal, že aj Ty si sedlák(hold mám niekedy dlhšie vedenie, ale som na to len sám...troška ma to ospravedlňuje...na dedine je miera...a pozostatky "zdravého" ľudského rozumu...).

Keď som si pozrel niečo z tých linkov, čo si tu pastol (grrr...neviem prečo, ale tá ruština na ich weboch je mi silne nesympatická a ťažko čitateľná, ale je to možné preto, že som sa ju musel učiť povinne), tak je z toho veľmi ťažko vydedukovať presnú operáciu a techniku prevedenia.
Ale je nad pochyby zrejmé, že média a tajné služby aj v Rusku(!) v značnej miere slúžia ešte šakalovi...

Ad Hesse:nemusíš mi na konci vykať...Ten krátky kurz som si prečítal a chcel som od Teba, aby si mi tu hodil link na nepančovaný text Hesseho knihy...☺

A bližší popis štruktúry 2x11 nie je určený pre mňa, ale pre čitateľov!Ja som si to už nejak preložil do svojej gebule... Skús sa niekedy popasovať s lopatistickejším vysvetlením pre bežných ľudí, veď na to sa pýtajú. Nie na to, či je to v sylaboch xxx škôl.
Sedliacke vysvetlenie, ako pri pive pod gaštanom, alebo pod lipou im určite povie viac. Ale to nechávam na Tvojom uvážení.

Dobrú

255966

27.10.2011 19:40

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Occupy Wall Street je už osedlaný kôň = TROJSKÝ KONÍK

Kysučan 89.?.?.?

Mayer Anselm Rothshild :“ Dajte mi možnosť tlačiť a ovládať peniaze a nebude ma zaujímať, kto tvorí zákony.“
Tento výrok je pre dnešnú dobu a hnutia ako OWS veľmi aktuálny. Teraz sa síce peniaze už moc netlačia (fyzické obeživo predstavuje len cca 3%), ale sa jednoducho vytvoria v počítačoch globálneho finančného kartelu. Kto vlastne vytvára peniaze ? Wall Street ? Ten ich len roztáča s vehementnou razanciou v globálnom finančnom kasíne. Prečo sú teda protesty na Wall Street a hnutie má takýto názov?
Kto teda vytvára peniaze? ► Súkromní elitárni paraziti, ktorí sa snažia o globálnu fašistickú nadvládu nad celým svetom, kde nezastupiteľnú úlohu hrajú potomkovia autora citátu M.A.Rothshilda!
Tajná(diskrétna) ELITA si postupne vytvorila sieť privátnych bánk, ktoré neskôr potichúčky prenikli do národných bánk, takmer všetkých krajín sveta (FED,ECB,NBS...).Tieto banky majú právo vydávať peniaze a snažia sa veľmi úspešne. Dokážu už vytvárať peniaze...z ničoho ☺
Áno z ničoho, formou dlhu(kreditu), za ktorý pýtajú úrok. Úrok nemôže byť nikdy splatený, pretože nie je krytý skutočnou fyzickou hodnotou a prejavuje sa infláciou (znehodnocovaním peňazí). To, čo globálny finančný kartel defacto ukradne prostredníctvom úroku sa postupne prejavuje ožobračovaním bežných ľudí. Čím rýchlejšie sa ťukajú virtuálne peniaze do počítačov, tým rýchlejšie nastáva ožobračovanie ľudí(veľmi pravdepodobne to bolo urobené úmyselne, odstránením viacerých obmedzení a regulácií). No nie sú to geniálne mozgy? Bohatnú z ničoho a čoraz viac na úkor bežných oviec a tie si to ani nevšimnú. Pochopiteľne žabu varia pomaly, aby si nevšimla, že je už uvarená!
Je náhoda, že je dnes svet v takom srabe? Nie. Veľmi dobre vedia, čo robia. Dostali ľudí do ťažkej situácie a prídu s riešeniami (problém-riešenie)...
Výskumníci z Zurišskej univerzity zistili, že svet je už v podstate vo zvrchovanej miere zglobalizovaný. Zistili, že 1 318 transnacionálnych spoločností ovláda cca 60% celosvetového bohatstva a úzke jadro 147 spoločností ovláda vyše 40% sveta, z toho väčšina predstavuje finančný kartel! Neodpovedali však, kto tieto spoločnosti skutočne vlastní. Sieť majetkových prepojení je mimoriadne spletitá a skutočných vlastníkov je prakticky nemožné odhaliť. Ale, čo keď tých 1318 transnacionálnych konglomerátov ovláda len 10-11 ľudí (jadro ELITY)? O tom sa „taktne“ mlčí a zahmlieva. Ak teda úzka skupinka vlastní už 60% reálneho bohatstva Zeme, môže prikročiť k ďalšej fáze svojho globálneho fašistického plánu na ovládnutie sveta (paralela s Hitlerovými plánmi je čiste náhodná).
V podstate asi už nebude pre nikoho prekvapením, že vlády, politici, zákonodárcovia, mafia, drogový biznis, náboženstvá ...sú len(bohužiaľ) zakúpený inventár svetovej divadelnej scény, ktorej posledné dejstvo má názov ► Ako doviesť stádo oviec do Au...

Automaticky kráceno

256127

27.10.2011 19:46

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Occupy Wall Street je už osedlaný kôň = TROJSKÝ KONÍK

Kysučan 89.?.?.?

pokr.

Ako doviesť stádo oviec do Augiašovej maštale globálneho $$ štátu.
Včera pribehol Vatikán s vyhlásením, že žehná protestom z Wall Street. Dokonca ponúkol aj riešenie – reforma OSN a globálna nadnárodná kontrola ekonomiky, s vytvorením svetového menového mechanizmu (globálna svetová banka)...Hneď som si utekal uľaviť a použiť niekoľko dm toaletného papiera ☺
Aj „filantrop“ Soros (ten hnutie OWS aj financuje) ponúkol podobné riešenia a vyhlásil aj, že sa sťahuje z hedgoveho bankovníctva – asi vie prečo a čo bude nasledovať.
A ak sa k hnutiu OWS pridajú aj také ikony globálneho $$ establishmentu, ako Brzezinski,Shalom Bernake, Stiglitz, či čierna figúrka z Kene Obama, tak smrad z Augiašovho chlieva je už veľmi blízko. OWS sa postupne stáva putovnou, globálnou cirkusovou atrakciou s platenými rečníkmi, manipuláciou davu, frenetickým opakovaním predprogramovaných viet, čo stádu podsúva to, čo je potrebné dostať do jeho podvedomia. Isteže, veľká väčšina účastníkov to myslí dobre, úprimne a má snahu zmeniť stav, ku ktorému nás ELITA prefíkane dopracovala...
Nie je to po prvý krát, kedy podobné hnutia boli nasmerované s ovečkami do ešte užšej ohrady, s vyššími ostnatými plotmi a krvilačnejšími psami.
Mediálne tragické divadlo „Lýbia“ je teraz naplánované ako putovné a smeruje do Sýrie. „Darebácke štáty“, ktoré si dovoľujú mať vlastné, skutočne národné banky a nechcú, aby ich obyvatelia platili úrok, alebo si dovoľujú mať tú aroganciu, že navrhujú kontinentálne kryté zlaté dináre, nemajú „právo“ existovať v takej „nedemonkratickej“ forme vo svetovom $$ gulagu!
Ako si teda režiséri a scénaristi, ktorí sprivatizovali divadlo na provázku alias OWS vysvetľujú jeho poslanie?
Vatikán to povedal pomerne otvorene – viacej kontroly, viac centralizácie (globalizácie) moci, vytvorenie svetových globalofašistických inštitúcii!
Taký malý príklad zo SR. Na Slovensku bude zavedená banková daň, ktorá pôjde do špeciálneho fondu a ten bude slúžiť v prípade, že bankový sektor bude mať problémy. Banky v SR hneď začali vrčať a že sa zahoja na úkor klientov (vyššie poplatky, nižšie výnosové úroky..) a tak ju prenesú na bežných ľudí....Aké „ušľachtilé“ riešenia nám ešte takéto hnutia asi ešte prinesú?
Čo teda by mali reálne podobné hnutia presadzovať:
1) Zrušenie súkromných emisných bánk – napr. FED-u končí v r. 2013 zmluva s vládou USA.
2) Vytvorenie skutočných národných bánk, ktoré by emitovali bezúročné peniaze
3) Zrušenie úroku, ako ho poznáme v súčasnosti.
4) Zrušenie všetkých štátnych dlhov, ktoré boli vytvorené z ničoho...
5) Odstúpenie skorumpovaných vlád a veľmi rýchla výmena politikov za morálne autority (taký cirkus Obama stál 1 mld. USD z peňazí, prevážne finančných, ropných a farmakartelov – návratnosť nám vysvetlil napr. V.Bárta z VV...)
6) Zmena zákonov ta...

Automaticky kráceno

256129

31.10.2011 21:18

Záhadná ruská duše

RE: Rusi nie sú Barbari

Kysučan 89.?.?.?

História nám hovorí, že všetky vyspelé a rozvinuté civilizácie mali určité etapy svojej existencie: Zrod,stabilizácia,rozkvet,postupná degenerácia a nakoniec hlboký PÁD...
Môžeme spomenuť Babylon,Egypt,staroveké Grécko alebo Rím.
Prečo?
Vo vesmíre bezpochyby platí Zákon biologickej rovnováhy prírody...
Všetky tie "skvelé" civilizácie padli v dôsledku vonkajšej a vnútornej(biologickej) degenerácie! Všetky, tie svojho času rozvinuté civilizácie, padli pod tlakom BARBAROV (z lat. sa dá barbar voľne preložiť ako krutý bradatý cudzinec).
Doporučujem sa pozrieť, kto rozkladá dnešnú civilizáciu, koľko bradatých "cudzincov" vám denne poskytuje spravodajský, kultúrny a umelecký servis... [smích]
Je ich tam cca 70-80 %!
Dnešná spoločnosť je už silne degenerovaná - očakávam jej pomerne veľmi rýchly PÁD.
Napr. taká TV Prima prijíma do svojich kmeňových stavov prevážne homosexuálov.TV Markíza necháva tancovať vo svojej Dance show homosexuálny párik, nosatá(ženskí potomkovia degenerovaných bradatých barbarov) Adela Banášová už pomaly chúďa nevie bez sexuálneho alebo homosexuálneho podtónu ani moderovať....Neoficiálne je medzi celebritnou čeliadkou viac, ako polovica homosexuálov, do tajných siekt sú títo biologicky degenerovaní jedinci bezvýhradne prijímaní (napr. i Breivik)...
Homosexualita je prvým konárom STROMU ZLA, kde korene treba hľadať už v starom Egypte, či Grécku alebo Ríme - je to krvismilstvo ( nie nadarmo si faraóni museli brať rodných bratov a sestry)!!! S tým je spojený aj prenos vysokej inteligencie, ale zároveň aj postupnej degenerácie(homosexualita,duševné choroby, psychické a telesné abnormality)...Nie nadarmo je medzi judaistami 4-6 x viac psychických chorôb, ako medzi bežnou populáciou!
Degenerácia sa prejavuje napr. aj tým, že na pohľad normálni ľudia nemôžu mať deti (Havel) alebo ich potomkovia sú znetvorení (V.Klaus) alebo majú extrémne malú výšku (Napoleon,Stalin,Sarkozy,Dzurinda) alebo sú sadisti (Bush Jr.,krvavá Madeleine Korbelova alebo Hillary Clinton).

Degenerácia je priamo úmerná inteligencii a sociálnemu blahobytu!Všimnite si koľko duševných chorôb je medzi obyvateľmi USA, ktorí spotrebujú 7x viac, ako je priemer na Zemi!
Položme si otázku. Odkiaľ smeruje to všetko ZLO, ktoré denne prežívame???

Navidomoči z USA (skryte z Izraelu).

Nie nadarmo sa v arabských krajinách hovorí:
USA= veľký SATAN
Izrael= malý SATAN

SATAN je treba chápať, ako komplexný proces degenerácie...

256321

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 36 čtenářů částkou 9 294 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Feminacistky chtějí rovné zastoupení v NERV09.04.20 22:11 Česká republika 1

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“, žádá Rusko09.04.20 18:16 Rusko 4

Jean Paul Belmondo má dnes narozeniny09.04.20 17:43 Francie 1

Vláda po vzoru Lenina (NEP) schválila NERV - orgán, který bude radit, jak oživit ekonomiku09.04.20 14:06 Česká republika 2

Plánovaná panika09.04.20 11:40 Neurčeno 0

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 10

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,99 Kč
Libra
30,75 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
15,63 Kč
Švýcarský frank
25,55 Kč
100 japonských jenů
22,76 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
33,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 529,01 Kč
1 unce stříbra
376,69 Kč
Bitcoin
177 211,60 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?