Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 26 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Pantoch, Zbyšek Pantůček, Zpantoch.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.08.2011 13:24

Dopis, který potěšil

Malý údiv

Zbyšek Pantůček 93.?.?.?

Já jsem asi ,,blbá bondýna." Psal jsem o občanských svobodách a svobodě slova u nás.
Nevím, jak jste došel k tomu, že bych měl něco proti nějaké skupině obyvatel, nebo že bych chtěl, abychom se stali balkánským státem? Pantůček. [překvapení] [smích]

251486

24.09.2011 08:57

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Stojíme za Vámi

Pantoch 93.?.?.?

Milý Vladimíre.
Jste příkladem člověka s nesmírnou odvahou a svými postoji a mravenčí prací dokazujete, že nevzdávat se stojí za to.To Vy jste byl tím, kdo mne přiměl k tomu vystoupit z anonymity a psát pod svým skutečným jménem a přestat se bát. Stalo se tak po tom, co jsem si vyslechl Vaši minulou obhajovací řeč. vaše obvinění je tak nesmyslné, že to nemá obdoby a dokazuje jen to, že skutečně žijeme v policejním státě. Nic se nezměnilo a svoboda projevu u nás existuje pouze pro Václava Havla a jeho nohsledy. Přitom on je právě tím, kdo by měl být souzen a odsouzen za zradu vlastního národa. Když už o něm mluví v Českém rozhlase takto i pan komentátor Jan Petránek, tak to o něčem opravdu svědčí. Samozřejmě se to vysílalo na Čro 6 v noci na středních vlnách, které šumí jako Svobodná Evropa, aby to náhodou někdo neslyšel, ale přesto to má jak vidíte své posluchače. Nevím jestli budu mít čas přijít Vás podpořit k soudu osobně, /mám takzvaně plovoucí pracovní dobu/ ale rozhodně držím palce a všechny věrné čtenáře Zvědavce prosím, stůjme za svým editorem, nedopustil se žádného zločinu. Jen uveřejňuje názory většiny tohoto národa. Nebojte se a pak budeme svobodní. My, i pan Vladimír Stwora.
Zbyšek Pantůček. [smích]

253866

24.09.2011 18:03

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Stojíme za Vámi

Pantoch 93.?.?.?

Žiji v této zemi vážený statečný anonymní občane.
Poslouchejte.
http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?defaultNavigation=&query=Jan+Petránek&from=&to=&porad= [chechtot]

253879

27.09.2011 20:59

Proberme se, Švejkové!

RE: Těším se na další článek

Zpantoch 93.?.?.?

Děkuji a Váš názor respektuji, i když s ním nesouhlasím. Tomu se říká diskuse a to je oč tu běží. [smích] Pantůček.

254033

27.09.2011 21:11

Proberme se, Švejkové!

RE: Takových výzev je milion do roka

Zpantoch 93.?.?.?

Děkuju, já vím, ale přes všechny výhrady k mému článku pokorně opakuji:,, Nikdo nemá patent na pravdu." a já už vůbec ne. Možná jsem naivní, ale pořád věřím, že by se něco dělat mohlo a mělo . Některé příspěvky jsou mimochodem naprosto konkrétní a rozumné. Copak si myslíte, že jako táta chci krev v ulicích? Proto píši o Islandu. Najděte si to. Stojí to za to. A mimochodem, kdyby takových výzev jakou jsem napsal byly miliony každý den, je to jen dobře, protože vás to donutilo reagovat. I to je začátek. [smích] Zbyšek.

254035

28.09.2011 00:16

Proberme se, Švejkové!

RE: Takových výzev je milion do roka

Zpantoch 93.?.?.?

Děkuji za odpověď, ale znovu píšu, zkuste Vy navrhnout řešení. Já ho neznám. Nechci mít volnou ruku, to by byla diktatura. Přiznávám dobrovolně, že nevím jak dál, ale vím, že nechci to, co je. Celý rok se s divadlem pohybuji po republice a vím, že pohled z Prahy je nesmysl. Mluvím s lidmi všude a vím jaké to kde je. Já jsem přišel s výzvou a Vy mi nabídněte řešení. Dělám jen to minimum, co umím. Píšu své pocity. Nejsem politik, ani revolucionář. Jen zvedám svůj hlas a jak vidím, je slyšet. [smích] Mimochodem, i když píšete anonymně, obdivuji Vaši kultivovanost a schopnost slušné diskuze. To Vám nelezu kamsi, aby jste mi dával za pravdu, jen si myslím, že takhle by to mělo mezi námi všemi být. Zbyšek.

254051

28.09.2011 01:37

Proberme se, Švejkové!

RE: Takových výzev je milion do roka

Zpantoch 93.?.?.?

,,A diktatura nebo téměř absolutní moc? Mně by nevadila, kdyby ten člověk byl ztělesněním dobra, spravedlnosti, cti atd."

No tak vidíte. Přesně o tom jsem přemýšlel když jsem to psal. Nejste mi pro smích. Kéž by se někdo takový objevil. Ať přijde třeba z tuctové, nebo naivní pohádky, ale ať přijde. Toť vše. Zbyšek.

254056

28.09.2011 09:55

Proberme se, Švejkové!

RE: Takových výzev je milion do roka

Zpantoch 93.?.?.?

To je fakt. Ovšem potom se mi jeví situace jako zcela zoufalá. [pláč]

254088

30.09.2011 01:27

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Tak a už toho mám plný zuby.

Zpantoch 93.?.?.?

Pan Vladimír Stwora uveřejnil čánek, který byl již před tím uveřejnen jinde, někdo ho přeložil a on ho pouze bez komentáře umístil na Zvědavce. Jestli je tohle zločin, pak to opravdu považuji za spiknutí takzvaného ,,VYVOLENÉHO NÁRODA."
Jedná se o politický proces a nikdo mi to nevymluví.
Kdosi mi tady, nebo na jiném serveru říkal:,,Už se vykašlete na toho Havla, já vím, je to těžké."
Nevykašlu a nemůžu se na něj vykašlat. On a jeho sionistická kolaborantská klika drží v rukou naše ,,nezávislé soudy." Vyčítali jste mi můj článek - Probuďte se Švejkové?
Tady máte důkaz, že žijeme stále v totalitě a právo na svobodu slova mají jen vyvolení.
Vážený pane Stworo.
Na spoustu věcí můžeme mít jiné názory, leč jsme schopni diskuse a neurážíme se.
Víte proč? Protože nejsme hrdinové, jenom nejsme anonymní sráči, kteří na Zvědavci provokují a jsou tak zbabělí, že pokud není rozhodnuto, nechávají si stranické legitimace těch stran, které jsou zrovna u moci. Většina z nich jich má ve skříni pro jistotu několik.
Vím, že nejste antisemita a vadí vám pouze Izraelská politika tak, jako mě.
Vždy s vámi, Váš Zbyšek Pantůček. [smích]

254176

01.10.2011 23:18

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: JO!

Zpantoch 93.?.?.?

Ty anonymní hajzlíku, nauč se alespoń používat svůj rodný jazyk, než půjdeš práskat a udávat. K udávání se podává - podnět a ne podmět. Malej českej ubožáku.
[bliji] Zbyšek Pantůček.

254301

21.11.2011 01:40

Film USA

Pan Stwora je slušný človék.

Zpantoch 93.?.?.?

Pan editor Vladimír se mne neustále snaží chránit.
Byl jsem v dabingu vyučen královnou tohoto oboru, paní Olgou Walló.Ona se dnes dabingu nevěnuje, protože je nemírně vzdělaná, je schopná učit na vysokých školách a všichni její studenti hltají její zkušenosti a vědomosti. Jsem pyšný na to, že si s touto dámou tykám, mám na ni mobil a občas si píšeme. Málokdy, ale když k tomu dojde, tak to stojí za to. Nevím, zda bude toto číst, jen chci, aby věděla, že byla mojí druhou konzervatoří a málokdo mi dal do profesního života tolik, jako ona.
Citace, kterou pan Vladimír použil je z naší soukromé korespondence.
Neupravil ani necenzuroval jediné mé slůvko, vážená nenávistná úderko! Takhle to prostě dneska chodí. Ptáte se mne proč tedy v té žumpě pracuji? Odpověď je jednoduchá. Ze všeho nejvíce miluji divadlo, které mne velmi dobře živí, ale také existují divadelní prázdniny a měsíce, kdy se tolik nedaří. Mám rodinu a složenky se neptají. Hoď kamenem , kdo jsi bez viny.Zbyšek Pantůček. [smích]

257384

18.12.2011 20:31

Havel

Vladimíre děkuji.

Zpantoch 93.?.?.?

Vladimíre děkuji, že sis v této histErické chvíli opět zachoval tvář a zdravý rozum. Ani já nedokážu truchlit pro člověka, po kterém zůstávají na celém světě armády nevinných mrtvých civilistů, zavražděných pod praporem falešné humanitární bombardovací pomoci. Odešel spolupachatel mnoha genocid. Věřím, že ještě i já se dožiju doby, kdy se budou přepisovat učebnice a dnešní truchlící prozřou, jací byli truhlíci. Každý z nás se narodí, žije a jednou zemře. To je vše, co k tomu mohu dodat. A že nás čeká mediální masáž, kterou neuměli ani komunisté, ani Dr. Goebels o tom nepochybuji. Ostatně již je v plném proudu. Lepší odvedení občanské pozornosti si naši i zahraniční eurofanatici před posledními tzv. klidnými vánocemi ani nemohli přát.
Zbyšek Pantůček.

258769

10.01.2012 02:46

Píšou mi psaní justiční páni

Prostě z totality ,do totality.

Zpantoch 93.?.?.?

Měl jsem tu čest osobně poznat pana Stworu při jeho posledním pobytu v Půlnočním Království/míněna ČR/.
Setkali jsme se osobně dvakrát a mohli jsme si normálně povídat. Musím uznat, že to pro mne bylo nesmírně obohacující, osvěžující a osvobozující. Sedět ještě za života Václava Havla s jedním z mála vězňů svědomí krátce po Žofínských Fórech, bylo tak absurdní, že by bezvýznamný zesnulý dramatik slintal závistí nad tématy, na které jeho mozková kapacita zjevně nestačila. Nekopu do mrtvoly. Psal jsem o něm své negativní názory ještě když žil a tak mám právo psát o něm neuctivě i po jeho smrti.
Však zpět k panu editorovi. Zde se jedná o naprosto zjevnou úřední šikanu nepohodlného člověka, který posílá do své bývalé domoviny světýlko naděje.Nemusíme s ním souhlasit ve všem, ale o tom by právě měla být demokracie a svobodná diskuze. Nejsem žádný fanatik, ale zamysleme se and tím, kolik webovek nám nabízí alternativní pohled na svět.
Nemlčme, nebuďme v anonymitě, posílejme svým známým link na Zvědavce a máme-li pár korun navíc, snažme se i trochu přispět. V budoucnu se nám to vrátí.
Zbyšek Pantůček. [cool]

260610

27.02.2012 22:41

Ať žije Krausokracie

RE: Bartoš :D

93.?.?.?

A už je to tady zase. Nepochopení jako hrom. Já nemám nic proti židům. Mám mezi nimi spoustu přátel. Mě pouze vadí nerovná možnost kritiky Izraelsé politiky nadnárodních bankéřů a bohapustá možnost všechny ostatní státy a jejich představitele dehonestovat a vláčet beztrestně médii jako štvanou zvěř. Kritizuji pouze nevyváženost možnosti ke kritizování. To není antisemitismus, to je volání po svobodě slova, která u nás a nejen u nás prostě v tomto případě neexistuje. Toť vše.
Pantůček. [smích]

264081

04.03.2012 01:56

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

Tak už pochopte, že žijeme ve fízlokracii a nehádejte se.

Pantoch 93.?.?.?

Šel jsem v noci vyhodit tříděný odpad do kontejnerů. Papír do papírového, směsný, do směsného atd. Byl jsem zachycen infra kamerou a obeslán starostou obce, že do toho směsného nemám právo nic vhazovat, protože ten je pro místní chataře. Bedlivě totiž sleduje záznamy z této kamery zjevně neukojená a práskáním posedlá občanka. Nepodívala se ovšem do účetní obecní knihy, kde je zapsáno, že mám v oblasti kde bydlím i malou chatku pro rodiče, asi 5 krát 4 metry velkou a tudíž mám tento kontejner jako řádný občan zaplacený. Budiž ke cti našemu moudrému starostovi, že se mi následně omluvil.
Žijeme ve fízlokracii. Přiznejme si to už konečně. [bliji]

264589

26.03.2012 23:16

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

Vladimír je borec.

Pantoch 93.?.?.?

Lidi!
Kdo z nás dělá tolik záslužné práce jako Vladimír?
Sáhněme si do svědomí. Nelíbí se vám vše, co se na Zvědavci publikuje?
Já také se vším nesouhlasím, ale fór je v tom, že ani Vladimír nemusí se vším souhlasit. On jen nabízí alternativu a opravdu svobodný prostor a ten je potřeba chránit a podporovat a to je oč tu běží. [smích]
Zbyšek pantůček.

265938

22.04.2012 22:20

Velký restart

Vážení diskutující

Pantoch 93.?.?.?

Velmi vám děkuji za vaše reakce a předesílám, že všem.
Elitou národa jsem myslel opravdové odborníky, kteří si politikou nikdy ruce neušpinili a poctivě pracovali. Volám po těch, kteří mají vizi a schopnosti, ale politicky jsou nepopsaným listem. Právě proto, aby se neopakovaly chyby našich současných a recidivujících ,,vdělanců."
Kdosi řekl:,, Politika si žádá ty nejkvalitnější lidi, ale ti nikdy nejsou tak hloupí, aby do ní vstoupili."
Proto žádám nejlepší mozky naší země, aby nám ukázali směr a pak, každý jistě rád začne i sám u sebe. Možná jsem naivní idealista, ale už nevidím jinou možnost, než RADU MOUDRÝCH, nezkorumpovaných vlastenců.
Váš Zbyšek.[mrknutí jedním okem]

267524

30.09.2012 02:00

Přímý útok na prezidenta

Poznámka

Zpantoch 93.?.?.?

Milý Vladimíre.
Nejsem fanatický Klausovec - leč !!!
Toto je tak objektivně a seriózně napsáno, že mi zbývá jen jedno slovo.
DÍKY.
Zbyšek Pantůček. [smích]

275880

24.01.2013 00:28

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Vybuch cisteho fasismu

Pantoch 93.?.?.?

1.Správné oslovení je pane Pantůčku/ pátým pádem voláme/
2.Bude-li Prezidentem zvolen Pan Schwarzenberg, pokorně pogratuluji svým oponentům k jeho zvolení a bude pochopitelně i mým Prezidentem.
3. V první větě vám zřejmě na konci chybí otazník.
4. Je velmi nesnadné respektovat názor většiny, když taková většina neexistuje. Dosud jsou šance obou kandidátů zhruba 50:50.
5. Dovolte, abych i já projevij svůj názor, protože naše hlavní média vlastněná Německými mediálními domy, zcela nesvobodně ovlivňují průběh voleb.
6. Po volbách, ať dopadnou jakkoli, řeknu sláva vítězi, čest poraženému. To jsem ale výbušný vulgární fašista co ?
7.Pisatel si přeje zůstat v anonymitě /to vy nejste schopen jít s kůží na trh/
Já se na rozdíl od vás představuji celým jménem a nebojím se nádledků svých názorů.
Plivat anonymně je tak směšné a zbabělé, ale když už to jinak neumíte, budiž vám to odpuštěno. Zbyšek Pantůček [smích]

283306

24.01.2013 00:38

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Vybuch cisteho fasismu

Pantoch 93.?.?.?

Děkuji, Je to přesně tak. Výsledky voleb budu opravdu plně respektovat, protože na rozdíl od svých fanatických kulturních kolegů/ za které se hluboce stydím/ před volbami prezentuji své názory, abych podpořil kandidáta který je mi bližší. Nevyhraje-li, uznám prohru a pogratuluji jim k vítězství. To je podle mne demokratické a hlavně S L U Š N É chování. Tak by to mělo fungovat.
Zbyšek Pantůček. [smích]

283307

24.01.2013 20:37

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kdyz vse shrnem ...

Pantoch 93.?.?.?

Mohl bych s Vámi souhlasit, kdyby jste byl alespoň schopen napsat jméno pana Schwarzenberga bez chyby. Jste trapný primitiv.
Já se představuji celým jménem a nosím kůži na trh, milý pane anonyme.
ZBYŠEK PANTŮČEK. [chechtot]

283399

24.01.2013 20:57

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Zbyšek Pantůček - signatář Akce DOST

Pantoch 93.?.?.?

To nejsou náhody. To je náš názor. Nemáme snad na něj právo pane demokrate?
Zbyšek Pantůček.

283401

26.01.2013 02:38

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Díky, pane Pantůčku.

Pantoch 93.?.?.?

Vy nechutné anonymní sprosté prase Já jsem na volné noze a nikdo kromě těch, kteří stojí o to co umím mne neplatí. Zbyšek Pantůček.

283509

26.01.2013 02:41

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Vybuch cisteho fasismu

Pantoch 93.?.?.?

Děkuji, přesně tak to bylo myšleno. Pantůček. [smích]

283510

26.01.2013 02:56

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: No, je to slabota

Pantoch 93.?.?.?

Milá anonymní vopice. Člověk,který si nechal gestapem postavit koncentrák v Letech u Písku, aby mu vězni pomohi zahladit následky živelní pohromy na jeho panství byl vlastenec? Když už vystupujete anonymně, tak se před sebou alespoň veřejně pozvracejte za své podlé lži a neznalost historie.
Zbyšek Pantůček. [bliji]

283512

30.01.2013 00:52

¡No pasarán!

Vladimíre děkuji.

Pantoch 93.?.?.?

Milý Vladimíre. Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, ty to máš v tý hlavě srovnaný tak skvěle, že mi nezbývá, než Ti tímto virtuálně, tedy pomocí internetu zatleskat. Taky nevím jak to dopadne, ale volil jsem Zemana s téměř poraženeckou rukou nad volební urnou. Myslel jsem, že ta neskutečná masírka z tábora PRAVDY a LÁSKY vynese na hrad Šláfnberga. Inu- lid si nedal říct. To je opravdu silná zpráva.
P.S. Vy všichni, kteří budete reagovat na můj příspěvek negativně nezapomeňte, že tak můžete činit jen proto, že ZVĚDAVEC existuje !!!
Zbyšek Pantůček. [chechtot]

283968

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 6

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?