Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Adámek, Croix, Lady Jane, Pavel123, sandick2.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.03.2011 19:43

MF Dnes odhalila záškodníka ve vládních řadách

RE: Umělá „aféra“ navozující mylný dojem svobody

Croix 94.?.?.?

Myslím, že jste širší souvislost kauzy vystihl celkem přesně. Dodávám v této souvislosti ještě něco v samostatném příspěvku k diskusi.

238973

06.03.2011 19:57

MF Dnes odhalila záškodníka ve vládních řadách

P. Bátora a NS

Croix 94.?.?.?

Pan A. Sidur podle mého názoru vystihl širší souvislost této aféry či kauzy. Dovolil bych si připojit ještě jednu poznámku: Celou tuhle kauzu bych nijak nepřeceňoval ještě z dalšího akcentu, a to přes spojování p. Bátory s Národní stranou. Národní strana s hrstkou nějakých členů a křečovitě obřadnými stránkami byla taková účelová buňka BIS možná připravená za účelem alternativy, kdyby se DS začala vymykat kontrole, možná prostě jen pro to, aby se odhalili lidé s ní mající sympatie, čili účelová provokace. Pak by i kauza Bátora byl jen další zpravodajský taneček. Pro strýčka Příhodu musí být ve hře želízka na všech ohništích... V jednom rozhovoru na to upozorňoval už p. Podracký před delší dobou, že zřejmě nejde o skutečnou vlasteneckou stranu, ale cosi za čím stojí ona zpravodajská instituce... Když se nad tím zamýšlím, nevím, na kolik je pravděpodobné, že by p. Bátora pohybující se v politice netušil, co je nejspíše nastrčená NS ve skutečnosti zač, když to bylo tušitelné jiným, ale taky neznám samozřejmě přesné pozadí jeho kontaktů s NS, takže nechci vyřknout soud ve vztahu k p. Bátorovi. Jen upozornit na tuto výše popsanou okolnost...

238974

27.03.2011 21:29

Víme, co chceme?

Doporučená četba

Croix 94.?.?.?

Co dodat? Snad jen "doporučenou četbu", která podle mě se hodí pro pokračování v tématu... "Doporučenou" na základě mojí dobré zkušenosti, ostatek přenechávám na případných nasledných čtenářích, pokud je to zaujme... J. Evola: Jezdit na tygru. Pregnantnější shrnutí neznám, byť je "pesimistické", ale ne až jak by se zdálo, ale je "jasnozřivé", byť staršího data...

240539

15.05.2011 21:11

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

Pavel123 94.?.?.?

Dobrý den,zamyslel jsem se nad těmi úzkými hrdli.Kdesi jsem četl takovou paralelu, pasažéři na Titaniku se po kolizi s ledovcem dali rozdělit na tři skupiny, jedna volal zachraňte nás, druhá se ptala co se dá udělat pro záchranu a třetí prohlásila, že Titanik je nepotopitelný. Pokud by byla možnost záchrany, druhá aktivní a skeptická skupina by byla ve své záchraně asi nejůspěšnější. [smích]
Trvalý ekonomický, technologický a demografický růst posledních cca 150 let umožnila masová těžba uhlovodíků, především ropy.
Ta je dodnes zatím jediným extrémně levným zdrojem energie ( v Azerbajdžánském Baku, kde těžba ve 20tých letech m.s. začínala, stačilo vykopat metr hlubokou jámu, a ona se ropu sama naplnila [smích], a nejen energie. Kromě milonu dalších věcí se používá k výrobě hnojiv a pesticidů - tj. jen díky ropě je lidstvo schopné hnojit svět celoplošně a zjískávat x násobné výnosy. Kam tím mířím?
V posledních 150 letech to zdánlivě vypadá, že úzká hrdla už neexistují.
Dalo by se ríci, že nějaká byla - dvě velké války a řada menších, Španělská chřipka atp. dohromady tato hrdla umazala několik desítek milionů lidí, ale přírustky skáčou nahoru po miliardách. Vypadá to tak, že v budoucnosti čeká lidstvo opravdu další superúzké hrdlo v podobě dotěžení této superlevné energeticko/výrobní suroviny.

244136

22.05.2011 16:57

Co je demokracie?

RE: Za zvuku padajicich bomb a vystrelu si nechte o demokracii zdat.

Pavel123 94.?.?.?

Dobrý den, demokracie určitě nebyl špatný systém správy, už jen z toho důvodu, že na rozdíl od mnoha jiných, travla kontinuálně cca 600 let. Pokud je systém špatný, vede k nespokojenosti a flustraci, a díky ní je po určité době nahrazen jiným. A cyklicky pořád dokola.
( většina "ismů" minulého století trvala s bídou pár desítek let).

Možná, že není nutné hledat pořád "tretí" cesty.
Možná že by bylo řešením návratit se k demokracii.(byť třeba lehoulince adaptované na 21. stol. - např. ke kopci přidat internet [smích]

Zkuste v dnešním světě najít systém, který by se alespoň rámcově demokracii přibližoval. I když to asi zní spíš jako vtip.

Můj dojem je, že takový systém s troškou shody je (světě div se) společenský systém zavedený plk. Kaddafim v Libyi.
Je to jen dojem - možná špatný - podpořený jen obecně z internetově/rychlíkových znalostí. Ale pokusím se je do budoucna prohloubit.

Proto, že je nutné srovnávat proklamace a skutečné výsledky, a to v delším časovém horizontu, je to běh na dlouhou trať.

Zatím se zdá, že alespoň z pohledu ekonomického vývoje (podle HDP na hlavu) si Libye vede dobře. Za dobu cca 40 uplynulých let upatňování tohoto systému se Libye dostala z pozice 0 - tj. nejchudšího státu světa podle statistiky OSN z r.1953 na pozici 51/189 r.2010, tzn. o 138 pozic výš - to už je skoro na zapsání do Guinesse. Pro srovnání pozice ČR 38/189 - r.2010.
Má také nejnižší veřejný dluh na světě (2011 - 3% HDP, 2010 - 4% HDP). Pro srovnání dluh ČR 2011 - 40% HDP, 2010 - 32%.

244488

22.05.2011 20:35

Strategie zničení Libye

RE: předně se neřeší, co by mělo být na prvním místě

Pavel123 94.?.?.?

Dobrý den,
i nacistické německo mělo dobrou propagandu, ale špatný konec. A špatný konec žádná propaganda nevyřeší ani neokecá.

Když to před časem začalo, překvapila mne rychlost, s jakou se začalo bombardovat - okamžitě, ze dne na den. Dá se tedy předpokládat, že operace byla připravena předem. Lokalizovat cíle, určit odolnost cílů, stanovit priority ničení cílů + logistika, operační základny atd. to asi netrvá den.

Tak si myslím, že pánové předpokládali, že Kaddafi sklapne kufry, udělá dohodu a bude konec. Ale asi se v něm přepočítali, jako už několikrát. A co teď ?
Letecké bobardování může iniciovat dohodu ale nemůže samo vyhrát válku. Kaddafi si zatím dohodu vnutit nedal. A nevím, jestli zabíjení dětí a vnoučat je dobrá cesta k dohodě?


A proč už tam tedy nevlítli? Myslím, že mají strach.
S tím, co jsem si o Libyi zjistil, mám dojem, že se tam i obyčejným lidem žije dost dobře. A to může být problém. Proto, že člověk má vždy o dost větší vůli bránit blahobyt než chudobu.
Kaddafi rozdal zbraně civilnímu obyvatelstvu a mobilizoval
téměř milionovou armádu. Už proto se nedá věřit, že by ho Libyjci chtěli sesadit - to by jim zbraně asi nerozdával!
(tady trochu reaguji na otázky pana el pastinaka typu "kde jsou demonstrace na podporu M.K." atp. Oni to asi demonstrují tím, že si dojdou vyzvednout zbraně.)

Evropa sama ( a považuji okupaci Libyie spíš za evropský projekt) může na poražení takové armády, se silnou vůlí se bránit, rovnou zapomenout. Ale i dohromady s USA army to může být tvrdý oříšek, až se zpátky budou posílat stovky černých igelitových pytlů. A navíc, Evropa není na něco podobného vůbec zvyklá.
Pánové už asi tuší, že tahle akce by nebyla taková selanka, jeko vstup do Iraqu, kde se jim bránilo jen cca 20% vládnoucích sunitů a ostatní Šííté se vzdávali po tisících..

244508

24.06.2011 00:50

Jsme zase o kousek blíž k reformě světového finančního řádu

Proboha..........

sandick2 94.?.?.?

Nechci nový řád z řad darmošlapů, darmožroutů, židů. Chci spravedlivou a účinou samosprávu bez úplatků, provizí a ostatních nešvarů. Chci toho moc? Myslím že ne. Jen je třeba pořádně otevřít oči, nenechat si všechno líbit a kontrolovat důsledně lidi kteří za lid mají vládnout. Nechci Nečase, Topolánka, Langra, Bártu, ABL, ani nějakej jinej ksindl. Chci lidi se selským rozumem, citem pro odpovědnost, smyslem pro pořádek a pro právo obyčejných lidí. Chci toho moc??? Budu rád, když současná vládá v čele s presidentem bude zasedat jen na Pankráci nebo na Ruzyni. Zbavme se jich. Pokud se jich nezbavime, budeme pořád otroci. Otroci toho, co jsme si nezvolili.

246694

24.06.2011 01:27

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Mááááášo!!!!

94.?.?.?

Člověk je obžalovám z vraždy. Dokonce dvojnásobné. Přímý důkaz není. Státní zástupce nebo zástupkyně jsou asi v době spáchání tr. činu schovaní někde pod stolem?? Že to tak dobře vědí, co se stalo.
Stejně tak já mohu tvrdit, že mi pan státní zástupce, nebo zástupkyně dluží milion. Jsou to jen prázdná slova. A komu věřit??? Policii? Ta už je prokouknutá? Státním zastupcům? Tam je to o poznání horší. Udajnému vrahovi? Také ne. Jednoznačný přímý důkaz. A žvásty zainteresováných pracovníků zkorumpovaného státu. Ty jsou nám k ničemu. Akorát melou hovna o vinně a trestu. A pro koho? Pro sebe snad????Jediný kdo by měl v této kauze sedět Jsou policisté a státní zástupce. Za špatně odvedenou práci..................... In dubio pro reo je mrtvé. A kde je právo a spravedlnost?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

246698

27.06.2011 00:50

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

Vondra? Kalousek? Nebo nějakej jinej ksindl?????

94.?.?.?

Je třeba si uvědomit skutečnost, ať už jdou všichni tito mocipáni do prdele. Kolik průserů už tady bylo a pořád se nic neděje. Kašlu na jejich imunitu( ostatně tu si udělili sami) tu jim nedal lid. Je třeba na ně už konečně vlítnout, dát jim přes držku, a nemazat se s nima. Jsou to jen ubohý darmožrouti a darmošlapi. Dělají si prdelky z obyčejných lidí. Já mám invalidní důchod 3 stupně ve výši 4,569 kč. A ptá se mě někdo jak vyžiju??? Nezavidím jejich platy, jen chci aby se probrali. Možná se proberou, až se nabodnou na kůl nebo na vidle. Je třeba přestat jetřebovat. je třeba začít něco dělat. Je mi 42 let. Karel Novotný, Sluneční nám. 2580/13 praha 58

246872

14.09.2011 11:44

Hrozby pro americký dolar; iluze stabilního měnového vortexu

Co s tím souvisí v pozadí..?

Croix 94.?.?.?

Shodou okolností včera jsem narazil na níže uvedené stránky. Jsou sice v azbuce, ale předpokládám, že ještě řada čtenářů si s ní poradí, nebo aspoň přibližně s pomocí nějakého translatoru - to jsem zkoušel a je z toho poznat, co se sděluje vcelku srozumitelně [smích] Myslím, že ten článek by mohl hodně vystihovat co se děje "za závěsem" v USA, připomněl mi i tady na Zvědavci nedávno přečtený článek s komentáři týkající se velkého vykývnutí a následného podivného rychlého návratu na burzách s hodnocením, že proti sobě působily dvě "titánské síly", z nichž jedna chtěla nechat akcie padnout a druhá ne.. No, posuďte sami.. http://oko-planet.su/first/80590-hazin-mihail-glavnaya-ugroza-dlya-ssha-ne-krizis-a-raskol-v-elite.html

253318

22.09.2011 17:05

Libye – druhá strana mince

Trochu aktuálního shrnutí z 2. strany..

Croix 94.?.?.?

http://mathaba.net/news/?x=628751

253762

22.09.2011 21:04

Libye – druhá strana mince

RE: Zaujimave video

Croix 94.?.?.?

Je to tak, je to náš sapr [smích] Tank si ale asi zabalili sami, jak by k nemu prisli, kdyz neni zniceny, mozna ho i balili nekde daleko od Libye.. kdoví...

253770

09.10.2011 18:00

Saharská veľká umelá rieka

RE: A teď k té Kaddáfího propagandě trocha faktů

Pavel123 94.?.?.?

Pane Vojto, také nemám rád propagendu. Beton používal k stavbě akvaduktů již antický Řím, některé akvadukty přivádí vodu do dnešních dnů. Převýšení 300 m (k tlakování 30 atm)v poušti je spíše iluzorní, Sahara v oblasti Libye se od jižních hranic postupně svažuje k pobřeží, z převýšení cca 600 m k 0 m na pobřeží při délce cca 800km. Voda tedy může proudit téměř samospádem. Libye tedy bude trpět nedostatkem vody minimálně méně. A jako iřešnička na dortu se jeví fakt, že již investované peníze nejdou tak snadno ukrást.

254874

24.10.2011 21:31

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Svrzeni do doby kamene

Pavel123 94.?.?.?

Žijeme v šílené době. Jediné řešení je eliminovat všechny zákonodárce a soudce, vyšší vládní úředníky, vládu a poslance, a senátory + všechny majitele bank, odvéz je za město a humánně utratit. Bez emocí, bez pomsty. Přimlouvám se za zachování jejich rodin (i když oni sami vraždí komplet včetně novorozenců - tady bych se přimluvil), avšak netrvám na tom. Ale uvědome si, že jejich kompletní eliminace může být v budoucnu - v dobách konsolidace, trochu kontraproduktivní. Ty je možno internovat v k tomu zřízených tábotech. Není to hezké, ale už nic jiného nezbývá. Máma mě vychovávala jinak, ale to je v době, skutečně vymknuté z kloubů, už nepodstatné. Zbývá už jen teror (který je dnes stejně všudepřítomný - ale je nutné uplatnit ho striktně na domácí scéně), snad to povede k nové renesanci.

255866

06.11.2011 15:45

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

Pavel123 94.?.?.?

Kdysi jsem čet rozhovor s režizérem Cameronem, tvůrcem poslední verze Titaniku. Jedna otázka zněla, proč je i přes nákladnou snahu zajistit autenticitu dobových reálií, scénář příběhu místy otočen o 180 s.
Jde o scény, kdy na potápějící se lodi, vybavené jen omezeným počtem záchranných člunů, je chudina uzavřena v podpalubí mříží, a boháči se doslova cpou do zbylých člunů. Faktem je, že té osudné noci byla na palubě nezanedbatelná část finanční elity světa. A byli to oni, boháči, kteří ve většině a dobrovolně přenechávali svá privilegovaná místa bezejmenným a chudým ženám a dětem. Cameron odpověděl, že scénář se přepracoval proto, že skutečnému by v dnešní době divák neuvěřil. V dnešní době Sarkoziů, Berlusconů a dalších, je to asi skutečně nepředstavitelné. Svět se mění, a my s ním. A stejně jako kapitalismus urazil dlouhou cestu, urazil ji i komunismus. A stejně jako dnešní kapitalisté už nejsou elitní, vzdělaní lidé se smyslem pro čest a povinnost, nejsou dnešní komunisté už tou původní tlupou zfanatizovaných primitivních mužiků, ovládaných židobolševickým hnutím. Asi by bylo vhodné, vrátit se troch zpět, k nějakým základům. Vrátit některým slovům jejich původní smysl, jiná, jako například čest, vytáhnout z nánosů času zpět na denní světlo, a tyto základy použít pro nějakou novou, všeobecně přijatelnou konstrukci. A jako minimální základ bych viděl výchovu, vzdělání a zodpovědnost za své činy. Ale jak toho dosáhnout, to také nevím.

256679

06.11.2011 18:01

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

94.?.?.?

Ano, přijatelné a jednoznačné zákony, platné pro všechny. A omezená možnost je modifikovat. Ale jak toho dosáhnout [smích]

256686

25.12.2011 21:38

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: PŘEVRAT 17. 11. 1989

Croix 94.?.?.?

Přečtěte si radši přímo Analýzu 17. listopadu od M. Dolejšího celou, tak jak visí na netu, prispivatel ji stejně ctrlcopyruje... [smích] http://casodej.cz/analyza17.htm

259539

01.03.2012 13:48

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

Jde o přežítí petrodolarů

Croix 94.?.?.?

Článek není špatný, ale je třeba dodat, že zdaleka nejde jen o íránskou ropu. Ostatně zmocnit se jí by znamenalo obsadit podstatné části Íránu v pozemní válce, nebo zorganizovat zde "jaro" ke změně režimu, to by útok (letecký) stejně nevyřešil, ať už by směřoval proti jaderným zařízením, vojsku nebo vládním strukturám Íránu. Mějme na paměti, že vzhledem k chování Íránu (a předtím Iráku, Lybie a současným dohodám v Asii a s Ruskem o vzájemných platbách,..) je ohrožena jakožto klínem pomalu tlačeným globální moc USA (a těch co jimi vládnou) a to tím, že ohrožuje existenci petrodolaru. V tomto smyslu je Írán možná i předvoj oněch sil ve světě, které se snaží situaci změnit. Úhelným kamenem zkrátka. O to jde podle mě víc, než konkrétní barely ropy a ložiska v Íránu.

264364

02.03.2012 12:37

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Jde o přežítí petrodolarů

Croix 94.?.?.?

Jasně, že jde nejen o ně, stejně jako jde i o tu ropu. Souhlasím. Přes tzv. petrodolar ale možnosti a vliv USA v globalním měřítku do značné míry stojí a padají. Tím i vliv na mocenské konkurenty. Všechny ty položky, petrodolar, Írán, ropa atd. jsou navzájem řekl bych nedílně propojené, zejména z amerického hlediska.

264478

02.03.2014 18:55

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Samozřejmě že levice

Adámek 94.?.?.?

Je mi skoro 20 a jsem pro komunismus. Ne pro KSČM,ale pro skutečný radikální nový komunismus, který radikálně potlačí dnešní vykořisťující prasata (třeba i brutálně ale nejdříve samozřejmě po dobrém). A udělá z ČR a SR nové ČSSR,které na sebe bude moci být zas po právu hrdé.

Již rok si žiji nad poměry, ale protože jsem uvědomělý člověk, který nemyslí jen na sebe, je má volba jasná. CHCI NOVÉ MLADÉ RADIKÁLNÍ KOMUNISTY!! [smích]

Čest manuální práci a vytváření hodnot pro budoucí generace a čest faktu, že existuje něco, čemu se říká levicový směr myšlení. [vyplazený jazyk]

305806

03.03.2016 23:17

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: Neznáme celý příběh

Lady Jane 94.?.?.?

Kalergiho plán – legální genocida evropských národů pomocí míšení ras
od Zu Miele • 19.11.2015

Málo lidí ví, že jedním z hlavních protagonistů evropského procesu je člověk, který plánoval a programoval genocidu evropských národů. Jedná se o obskurní osobnost, o jejíž existenci veřejnost ani neví, ale kterou „mocní“ považují za otce zakladatele Evropské unie. Je to Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s japonskými předky a československým občanstvím (1894-1972)
Ze zákulisí, mimo světla projektorů, se mu podařilo zatáhnout do svých sítí nejvýznamnější hlavy států. Ti pak podpořili a provedli jeho projekt evropského sjednocení. (Pozn. Orgonet: Dle pozn. 1 byli mezi prvními podporovateli čeští politici Masaryk a Beneš.)
V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. S nástupem fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie byla nucena se rozpustit. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo díky frenetické a neúnavné aktivitě a díky podpoře Winstona Churchilla, zednářské lóže B’nai B’rith a významných deníků jako New York Times prosadit projekt do vlády USA.

Podstata Kalergiho plánu
Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. „Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace. Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou. Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evrops...

Automaticky kráceno

346292

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 1

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,29 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,45 Kč
100 japonských jenů
22,01 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 944,01 Kč
1 unce stříbra
562,76 Kč
Bitcoin
297 763,25 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?