Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 174 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, milo, Robert Nohejl.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.04.2003 09:33

Konečně mě odhalili. Jsem mírový štváč!

Konečně mě odhalili. Jsem mírový štváč!

milo 80.?.?.?

Je zajímavé, že zmizla anketa na úvodní stránce. Asi se editorovi, válečnému štváči (úmyslně říkám válečnému, protože není mírový) nehodila. Zřejmě 61% respondentů s opačným názorem, než má sám neunesl.

11087

02.04.2003 13:38

Strach

RE: Pausalizace

milo 80.?.?.?

Nevím odkud znáte můj názor, nikdy jsem vám jej neřekl. A nevím taky, kde berete pocit, že jakýkoliv jiný "názot" než můj je blbost. Znám fůru lidí, kteří mají jiné názory na různé věci a v žádném případě si jejich názory nedovolím nazvat blbostmi.

To s tím nemocným demagogem přehlížím. Je to zřejmě vaše diagnoza, takže jí častujete kdekoho kolem.

11102

08.04.2003 11:22

O podlosti

O podlosti

milo 80.?.?.?

Docela mě pobavilo, co se tady kolem mého zásahu rozběhla za diskuse. Pokud tento text bude propuštěn rád bych vyvrátil několik nesmyslů.

Za prve, důvod, proč jsem změnil výsledky ankety je úplně jiný než se většina z vás domnívá. Udělal jsem to s úmyslem ukázat, jak snadno je takovýto průzkum manipulovatelný. Nemyslím jen z venku, ale také např. za strany editora. Nikdo z vás si nemůže být jist, zdali si sám anketu již neupravil. Pokud bych měl jiný úmysl, podobný tomu, ze kterého mě podezíráte nebyl by problém použít jinou IP adresu, a mimoto bych na změnu v diskusi vzápětí neupozornil.

Za druhé, neudělal jsem to žádným refreshem, ale jinak a moc času mi to nezabralo.

Za třetí pro starostlivce o mého zaměstnavatele bych jen podotkl, že žádného už asi 12 let nemám. Nemohu mu tedy působit škodu, nebo ukrást část pracovní doby.

Za čtvrté na žádný server jsem se nenapíchl. Nebylo to třeba – mám u zmíněného podniku pronajatou kancelář, telefony atd.

Za páté ztotožňovat mě s osobami, které tady klikaly na mínusy puncování je záměrná lež. Od začátku jsem tvrdil, že puncování je nesmysl, jak si můžete najít. Byla to jedna z věcí, kterou jsem editora tohoto webu rozčílil.

Za šesté nepamatuji se, že bych tady někoho nějak výrazně urážel. Podobně jako v této diskusi většinou padají urážky z jiné strany.

A na závěr bych dodal, že za podlost bych spíše považoval, jestliže někdo v diskusi druhého napadne a pak mu neumožní se bránit tím, že jeho příspěvky zruší. O podivném přístupu editora k diskusi ostatně svědčí jeho poslední výrok. Svým oponentům by rád zakroutil krkem. [smích]

11482

09.04.2003 07:40

O podlosti

RE: O podlosti

milo 80.?.?.?

Popravdě nemám pocit satisfakce a ani jsem to kvůli tomu nedělal. Prostě se jen bavím. Jestli to stálo za to, myslím, že ano, myslící lidé si z toho možná něco přebrali, třeba, že tady není vše tak, jak tady editor píše.
Za to, že jsem nenapsal, co jsem slíbil, se omlouvám. Důvod je prostý, zavedení cenzury mě natolik znechutilo, že jsem ztratil zájem tady vůbec chodit. Snad ještě někdy svůj slib splní, nepředpokládám, že to bude tady ne zvědavci.

11528

09.04.2003 08:04

O podlosti

RE: O podlosti

milo 80.?.?.?

Odpovídám vám poštou.

11529

09.04.2003 08:16

O podlosti

RE: O podlosti

milo 80.?.?.?

Chápu, že jsem Vás rozčílil, tím, že jsem použil v obou případrech děr ve Vašich programech. To nedělá žádnému programátorovi dobře, že.
Myslím, že poněkud volně používáte slova podlost a drzost. Asi si to už nepamatujete co znamenají, což chápu, ale ve Vašem textu mají poněkud posunutý smysl. Těžko na Vás mohu být drzý, jsme totiž určitě rovnocenní a tvrzení, že jsem podlý, mi připadá směšné. Jinak Vám přeji, ať se Vám daří dobře - necítím vůči Vám žádnou zášť, jak si asi myslíte - je to jen další z Vašich bludů, ve kterých tak rád pobýváte. [smích]

11530

10.04.2003 08:08

O podlosti

RE: O podlosti

milo 80.?.?.?

Štefane jsi poněkud na omylu. Ani kdybych vlastnil "atomovku"(což bych si nepřál, protože nemám zbraně rád, dokonce ani žádnou konvenční nevlastním), určitě bych ji na nikoho nehodil, ani abych mu dokázal jak špatný je jeho systém obrany. Většinou to lze ukázat i jinak. V tom, že náš styl humoru je odlišný, máš pravdu. Já k zasmání většinou nepotřebuju tunu sprostých slov, ne že bych je občas nepoužil, ale rozhodně na tak často jako ty. Knír nemám a ani si je nehodlám nechat růst či malovat jen proto, že ty jsi z mého příspěvku vyvodil nesprávné závěry.
Přeji ti také hezký den.

11613

10.04.2003 09:50

Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

milo 80.?.?.?

[velký smích]
Jediný důvod, proč by mohly být tyto stránky umlčeny, by mohl být nedostatek finančního krytí ze strany editora. Nevidím jiný možný důvod. Pokud si editor myslí, že ho bude pronásledovat někdo jiný je to jen jeho paranoická představa. Pro normálně myslícího člověka je představa, že se tajné služby zabývají takovýma blbostma zcela směšná.
[velký smích]
PS - abych Vás uklidnil - pokud budete mít pravdu a opravdu se najde někdo, kdo by Vás oficiálně zakázal z politických důvodů (soudním rozhodnutím či policejní procedurou) zajistím zveřejnění Vašich názorů na jiném serveru, kde doménu a prostor sám zaplatím.
[velký smích]

11619

10.04.2003 14:57

Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

RE: Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

milo 80.?.?.?

Když už konspirace, tak už pořádně: [velký smích]
Co takhle vydávat zvědavce zašifrovaného a povolit k němu přístup jen prověřeným. Tím by odpadly i problémy s cenzurou nepohodlných příspěvků.
[velký smích]

11630

11.04.2003 10:25

Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

RE: Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

milo 80.?.?.?

>ja si rad poslechnu/prectu jakoukoli propagandu

Možná by se někde našly sebrané spisy Klementa G., pokud máte zájem. [smích]

11673

15.04.2003 09:57

Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

RE: Kdyby tyto stránky byly umlčeny...

milo 80.?.?.?

Možná by jim na přistýlku mohli hodit i Wojnara (mwm.cz). Ten má k cenzuře podobně kladný vztah (bude to asi něco sexuálního).

12017

15.04.2003 13:24

Dnes přišly na řadu knihy

RE: Dnes přišly na řadu knihy

milo 80.?.?.?

>Oni ti staří latiníci nebyli hloupí.

Cenzurovano. Osobní výpad

Předpokládám, že tento příspěvek nebude propuštěn proto si dovolím, mimo mísu, soukromě, jen tak mezi námi, poznámku ke článku o zpoplatnění Vašeho webu. Udělám malou předpověď - počet návštěv na "zpoplatněné články" klesne na úroveň osud.cz. Počet předplatitelů předpokládám na stejné úrovni tj. (odhaduji - nemám to potvrzeno) do stovky.
Každopádně Vám odpadnou problémy s cenzurováním příspěvků, ovšem na druhé straně se ZVEDAVEC stane stejně "sterilním" jako je OSUD toho fanatika Maška, či MWM šíleného "spisovatele" Wojnara. Budete se se třemi čtyřmi pobloudilými lidmi, jako je Nohejl, auro či Luboš Janda utvrzovat ve své vlastní "pravdě" a nebudete schopni už se na nic objektivněji podívat. Přesto Vám přeji úspěch ve Vašem podnikání.

m.a. (milo)

12028

15.04.2003 14:24

Civilizace rozdupaná na kousky

RE: Civilizace rozervaná na kousky

milo 80.?.?.?

>Si skor myslim, ze to je idea nejakeho siitskeho muftiho

Tak, tak. Možná bychom si měli vzpomenout, kdo naposledy v míru střílel dělem do kulturních památek (sochy budhů). Myslím, že odtud fouká vítr.

12034

17.04.2003 07:44

Zvědavec bude od května za peníze

RE: Všem, kterým Zvědavec nestojí za grešli

milo 80.?.?.?

> Na prstech jedné ruky by se daly spočítat příspěvky, kdy jste se o to pokusili.

Zase lež, bylo jich nejméně 6. [smích]

Pokud máte šest prstů omlouvám se.

12238

18.04.2003 08:16

Zvědavec bude od května za peníze

RE: Vsˇem, ktery´m Zveˇdavec nestojí za gresˇli

milo 80.?.?.?

Je pravdou, že pokoušet se zlepšit tento svět, je povinností všech myslících lidí. Způsob, jakým se však o to pokoušíte Vy, Vaši snahu diskredituje. A diskredituje bohužel i ostatní, kteří se o to pokoušejí rozumnějšími prostředky. Je to podobně jako u ekologů. Jeden blb lezoucí po elektrárně zničí práci velkého množství lidí, kteří na rozdíl od jeho motivu - exhibicionismu, to s ochranou přírody myslí vážně.

PS pokud to projde tak veřejně (jinak neveřejně, jen pro Vás) prohlašuji, že jste cenzuroval i příspěvky, které nebyly osobní. Mohl bych to i doložit, ale považuji to za zbytečné. Takže opět lžete. Toto tvrzení není osobní výpad, ale konstatování faktu.
Jestliže někdo vědomě nemluví pravdu - lže. S jeho osobou to nemá nic společného.

12304

18.04.2003 13:50

Civilizace rozdupaná na kousky

RE: Civilizace rozervaná na kousky

milo 80.?.?.?

>slo tu o pripomenuti souvislosti... a ty byli spravne... nebo ne? [mrknutí jedním okem]

Nebyly, o genocidu se zde opravdu nejednalo.

12313

22.04.2003 11:15

Zfalšované důkazy a přehánění

RE: Tvrzeni - Odpoved

milo 80.?.?.?

My ovšem víme, že za vším stojí zahrádkáři a spolek přátel pohřbu žehem.

>skutecnost: je to pravda!

12539

23.04.2003 11:09

Jak to bude s placeným obsahem

Jak to bude s placeným obsahem

milo 80.?.?.?

Možná by nebylo od věci, než se rozhodnete, jak naložíte se svými stránkami, zvážit proč je vlastně vydáváte a kdo a proč sem vlastně chodí. Je těžké Vám v tomto směru radit, protože, proč to děláte, z Vašich článků není zjevné. Každopádně musím zcela výjimečně souhlasit s balvanem Maškem. Pokud to uděláte napůl, nebude platit skoro nikdo (ví to u něj na osudu je to stejné).

Takže si dovolím malý rozbor.

1. děláte to pro peníze - v tom případě jsou dle mého obě alternativy špatné. Můžu se mýlit, ale výsledek bude mizerný, nelze očekávat příjem vyšší než 5 tisíc Kč, což je málo. Navíc se budete muset podbízet svým čtenářům. To už snad by byly lepší ty reklamy. To byste ale nesměl mít tak konfrontační tón, jinak ji nikdo nebude ochoten na tyto stránky umístit.

2. děláte to pro šíření "své nekorektní pravdy". V tomto případě by Vám nemuselo vadit, že z výnosu pokryjete ztěží náklady na provoz. Rozhodnout mezi oběma variantami by mohla Vaše chuť či nechuť umožnit přístup lidem s názory odlišnými od Vašich a šíře čtenářů, které chcete zasáhnout. Pokud si občas přejete někoho připustit ke slovu je na místě otevřenější verze. Pokud chcete mít klid a jeden hlas od přitakavačů, zpoplatněte vše.

3. děláte to pro zábavu. Pak bude řešení tím lepší čím bude otevřenější (mám na mysli i cenzuru). Taky je to v podstatě jediný případ, kdy lze zvědavce udržet nezávislého a obsahujícího aspoň nějaké spektrum názorů. Mimoto můj názor je, že většina lidí sem chodí ze stejného důvodu. Pro zábavu, pokecat si jako do hospody – někdy je to vidět i na slovníku zúčastněných.

4. děláte to z nějakého jiného důvodu (obsese, duševní porucha, děláte to pro nějakou tajnou službu, někdo vás za to platí…. už nevím co si vymyslet ). V tomto případě si dělejte co chcete a diskuse k tomuto tématu postrádá smyslu.

V každém případě při omezení přístupu musíte počítat se snížením počtu čtenářů a přispěvatelů. Kvalitu (jak je vidět z osudu) takovým zásahem nezvýšíte a peníze dle mého názoru nezískáte. Stovka měsíčně jistě není mnoho, ale za tu stovku budete muset nabídnout něco víc než jen rasistické, antifeministické a antihomosexuální kecy. To radši zajdu do hospody na pivo. Podle toho ke komu přisednu, můžu se dozvědět stejné chytrosti jako tady a zadarmo.

12616

29.04.2003 08:44

Nahá pravda

RE: Nahá pravda

milo 80.?.?.?

>Je naprosto odpuzující, když někdo píše své příspěvky a o skutečné
>situaci nemá ani páru, a otravuje ostatní svým vlastním
>fanatismem, který jiným přípisuje, bez jakékoliv znalosti

Tak tvrdou sebekritiku jsem snad ještě neviděl. [velký smích]

13017

30.04.2003 07:28

Operace Northwoods: Teroristický akt, který se nikdy nestal

Operace Northwoods: Teroristický akt, který se nikdy nestal

milo 80.?.?.?

To sladké slovo "údajně". Ještě, že je v první větě, dál už netřeba číst.

13083

30.04.2003 07:37

Nahá pravda

RE: Nahá pravda

milo 80.?.?.?

Na světě je stále hodně fanatických bláznů, kteří věří, že jsou pupkem světa (nebo dokonce vesmíru). Jsou rozložení víceméně ve všech náboženstvích a kulturách a daří se jim zblbnout některé magory, kteří jsou náchylní k manipulacím. Jestli si myslíte, že to jsou jen věřící podívejte se na stránky těch bláznů Wojnara a Maška. Konec světa je tam zcela běžně omílán a má být dokonce v půlce května.

13084

30.04.2003 11:25

Jak to bude s placeným obsahem

Jak to bude s placeným obsahem

milo 80.?.?.?

Všiml jsem si, že nohejl to má bez moderování, že by první "platící člen" v novém režimu? No, možná to má za zásluhy.

Jinak mám tady vzkaz pro všechny (možná poslední, od zítřka se platí) - částečně cituji

Všem, kteří hledají zdroje informací nezatížené lživou propagandou

nehledejte je na zvědavci. Ale sranda tu někdy byla.

13096

02.05.2003 13:44

Kam se poděl selský rozum?

RE: Kam se poděl selský rozum?

milo 80.?.?.?

>To,co napsal pan Stwora v tomto clanku souhlasi na vic nez jen 100%.

S těmi procenty jste to poněkud přehnal, podobně jako náš major, když tvrdil, že za VŘSR měli sovětští vojáci sinus až 5 a jak bojovali.

13209

05.05.2003 08:00

Kam se poděl selský rozum?

RE: Kam se poděl selský rozum?

milo 80.?.?.?

[smích]

13358

05.05.2003 14:19

Za navrácení základní školy ve Falúža se platilo velkými obětmi na životech

RE: Za navrácení základní sˇkoly ve Falúzˇa se platilo

milo 80.?.?.?

>Já mám opravdu jediné poslání, bránit utiskované, kteří žiji v dnešním světe v naprostém bezpráví.

A kde jste byla doteďka, když Saddám masakroval lidi? Možná jste měla v té době jiné poslání. Nebo to možná nebyl ten dnešní svět.

13381

07.05.2003 14:43

Zločin Ernsta Zundela

RE: Zločin Ernsta Zundela

milo 80.?.?.?

... a jako vždy víme, kdo za to může. A pokud ne Nohejl nám to poví.

Nedá mi nevzpomenout Voskovce a Wericha, když hovořili o hnědém moru. Říkali, že je to zajímavá choroba, ale nejsou si jisti, kde se má léčit, zda-li v blázinci, či lépe v kriminále.

13519

Souhlas, zůstaňme u slušnosti. A zvláště k dámám, když tu vlastně máme jen jednu.

13520

13.05.2003 12:17

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

milo 80.?.?.?

Na marsu, blíž to nebude.

13799

14.05.2003 14:20

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

milo 80.?.?.?

V tom případě doporučuji měsíc. [smích]

13870

15.05.2003 14:02

Zločin policejního komisaře

RE: Zlocˇin policejního komisarˇe

milo 80.?.?.?

>Je harassment pochavaleni parfemu,darovani tricka atp?

Nechápu, jak mohla daná dáma to tričko přijmout. Pokud s ním nechtěla nic mít a posléze ho obvinit z obtěžování, mohla dar odmítnout a ne se pak divit, že je velké. Jinak to totiž vypadá, jakoby naopak něco s tím chlapem mít chtěla (a udala ho, že se k ničemu neměl, podle toho, jak se tváří na té fotce bych se mu ani nedivil).

Pokud je v daném zákoně opravdu popřena presumpce neviny, musel bych připustit, že je opravdu cosi shnilého ve státě "dánském".

13925

15.05.2003 14:06

Zločin policejního komisaře

RE: Zločin policejního komisaře

milo 80.?.?.?

Aby to neskončilo, že si to dva lidi někde spolu rozdají a pak rychle půjdou jeden druhého udat za obtěžování.

13927

19.05.2003 07:40

Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

RE: Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom defin

milo 80.?.?.?

Kde?

14070

20.05.2003 11:44

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Čo príde nabudúce?

milo 80.?.?.?

Jsem rád, že nejsem součástí vaší civilizace. Stačí mi ta naše.

14147

21.05.2003 08:23

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Takže k čemu ta válka byla?

milo 80.?.?.?

Ale sere vás to, že dostal ten váš oblíbenec Saddám na prdel co?

14212

28.05.2003 10:24

Obavy

Obavy

milo 80.?.?.?

>A od tohoto okamžku zmizel profesor Safí i se svým autem. Už o něm nikdo nikdy neslyšel.

... až po několika měsících někdo našel uprostřed pouště hlavu bez těla. Po rozboru bylo zjištěno, že mrtvý byl otráven prudkým jedem. Analýzou DNA se zjistilo, že jde o nešťastného profesora. A jestli nezemřeli, žijí tam až do smrti.

14451

06.06.2003 14:24

O ztraceném image

RE: O ztraceném image

milo 80.?.?.?

>nashledanou na Marsu.

Tak odtamtud pocházíte. A já to nepoznal

14728

10.06.2003 07:06

Kniha, o které byste měli vědět

Kniha, o které byste měli vědět

milo 80.?.?.?

>Za každý dolar, který americký stát vybere, dostane bílý daňový poplatník zpět 63 centy, černý dostane 6,83 dolaru.

Z toho plyne, že v USA žije kolem 8 procent černochů (pokud chcete výpočet, rád dodám ale při průměrném IQ bělocha byste si to měl umět spočítat sám), takže se dá říci, že o ně v podstatě ani nezakopnete. A to jsem ještě nepočítal, že stát taky něco utratí. [smích]

Ledaže by americký stát měl jiné zdroje než od daňových poplatníků - možná sponzorské dary, jako Zvědavec - a amíci to odkoukali.

14786

12.06.2003 07:22

O ztraceném image

RE: O ztraceném image

milo 80.?.?.?

>Kdyz clovek dneskya vidi sedmancti osmanactilety lidi jak se placaji a nevy co chteji. je to zoufalstvi.

Vy to bohužel "nevyte" ani ve čtyřiadvaceti a taky vás nikdo neodsuzuje. A editor to neví, přestože je mu dvakrát tolik co vám.

14870

17.06.2003 07:28

Americká média jsou k Bushově skutečným plánům hluchá a slepá

RE: Americká média jsou k Bushově skutečným plánům hluchá a slepá

milo 80.?.?.?

>nechce i napříště setrvávat pod "okupační zprávou".

Bude chtít možná setrvat pod fejetonem či novelou.

15097

19.06.2003 13:14

Možná přijde i kouzelník

RE: Brainwashing?

milo 80.?.?.?

S tím výsledkem je to velmi prosté. Většina lidí, která byla pro se na takové pitomosti, jako byl tento pořad, či reklamy o EU nedívala. Rozhodovali se pro z jiných důvodů než jim byly v médiích prezentovány. Je to spíše důkaz toho, že manipulace v médiích není až tak účinná.
Pokud to nechápete a chcete to pochopit, budete si muset možná nastudovat něco o statistice. Tvrzení, že skupiána obyvatel čumící na bednu (a hlavně magoři v ní obsažení, ochotní zavolat do televize) je jen lehce odlišná od většiny je velmi naivní. Já osobně neznám nikoho, kdo by se na tyhle blbiny díval a všichni podle svého vyjádření hlasovali pro. Kdybych měl uvažovat jako vy, musel bych se mylně domnívat, že výsledek měl být přes 90 procent pro - to jen pro dokreslení vašeho omylu.

15189

19.06.2003 13:17

Co se děje v Americe?

RE: Co se děje v Americe?

milo 80.?.?.?

A kdo je Robert Nohejl. To by taky bylo velmi dobré vědět. [smích]
Možná taky vypadá úplně jinak než se nám předkládá.

15190

19.06.2003 13:21

Kouzelník se nedostavil

RE: Kouzelník se nedostavil

milo 80.?.?.?

Zkuste si zjistit, jak to při tom referendu fungovalo. Možná budete překvapen. Potom třeba nebudete psát takové pindy.

15191

20.06.2003 12:34

Možná přijde i kouzelník

RE: Brainwashing?

milo 80.?.?.?

Obávám se, jak už jsem řekl, že se mýlíte. Sám jsem sledoval pouze "anti" kampaň a neměla ne mě žádný vliv (a neříkejte, že nebyla,, kdo chtěl si ji našel). Většina lidí, se kterými jsem o jejich rozhodnutí volit "ano" hovořil, uváděla, že ze dvou nepříliš dobrých řešení, volí to méně špatné. Bohužel žádné třetí řešení není (leda bychom navrhli abychom se stali 51. státem USA [smích]).

15236

20.06.2003 12:38

Co se děje v Americe?

RE: Co se děje v Americe?

milo 80.?.?.?

Mě ty jeho kecy moc nebaví. Odhlédnu-li od toho, že jsou to nepodložené blbosti, tak se v podstatě stále opakuje. A o tom, že to myslí vážně nepochybuji.

15237

20.06.2003 12:39

Americká média jsou k Bushově skutečným plánům hluchá a slepá

RE: Americká média jsou k Bushově skutečným plánům hluchá a slepá

milo 80.?.?.?

Asi mám jinou představu o radosti.

15238

20.06.2003 13:20

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

RE: Strategie totální války Severní Koreje proti USA

milo 80.?.?.?

[překvapení]

15240

20.06.2003 13:24

Možná přijde i kouzelník

RE: .. sam Satan se vydava za andela svetla

milo 80.?.?.?

Jako vždy - odpověď plná argumentů.

15241

20.06.2003 13:30

Kouzelník se nedostavil

RE: Kouzelník se nedostavil

milo 80.?.?.?

Výborně a pošlete lístek ze Severní Koreje, nebo to pojedete za Kadáfím? Kanadu ani USA vám tady editor nedoporučuje. Tak kam to bude? Rusko?

15243

24.06.2003 07:51

Kde je těch 77 procent?

Kde je těch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Kdysi jste tu horoval pro přímou demokracii. Tady vidíte její důsledek. Po každém hlasování se najde někdo, komu výsledek nevyhovuje a začne jej zpochybňovat.
Z výsledků na zvědavci lze usuzovat jediné - vzorek respondentů zde nebyl v žádném případě reprezentativní. Nic jiného to neznamená. Souvisí to s tím, že většina zdejších čtenářů sem chodí vám přikyvovat, jak si ostatně přejete, jinak byste nezavedl cenzuru. Ostatních - s odlišným názorem než je váš je menšina.
A jen tak na okraj - drtivá většina mých známých hlasovala pro vstup. Kdybych se na problém s hlasováním díval stejně primitivně jako vy, nutně bych se musel domnívat, že výsledky byly zmanipulovány, neboť mělo být pro alespoň devadesát procent. Já si na rozdíl od vás uvědomuji, že "můj" vzorek není reprezentativní. Možná byste se měl občas obrátit na literaturu, než něco napíšete (například nastudovat statistiku), abyste zbytečně nešířil nepodložené pochybnosti.
Možná byste se potom tak nedivil a váš údiv by nebyl tak směšný, jako je i tento článek.

15393

24.06.2003 11:24

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je těch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Já se neudil nic takového (opravdu kouzelný překlep). [smích]

PS blahopřeji, jste jediný bez cenzury, asi to máte za zásluhy. Pro vysvětlenou jste jediný, komu se příspěvky objevují hned. Asi jsou si tady všichni rovni a někteří i možná rovnější. Orwel by měl radost.

15406

25.06.2003 12:39

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je těch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Mohl byste pěkně přehledně napsat i argumenty proti vstupu? Ať si to můžeme porovnat. A potom podiskutujme.

Referendum bylo samozřejmě regulérní a o jeho zpochybnění se snaží jen ti, kterým se výsledek nehodí do krámu.

15451

26.06.2003 08:06

Co se děje v Americe?

RE: Co se deˇje v Americe?

milo 80.?.?.?

[velký smích]

15504

26.06.2003 11:59

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je těch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Takže si to rozeberme

Pro ne :

>3) Nesouhlas s dosavadními postupy EU jinde ve světě.
>5) Zvýšení korupce díky většímu počtu úředníků jak u nás, tak ve
>spojení s EU a snaha zabránit zvýšení daní.
Mohou být jediné relevantní důvody. Pokud někdo souhlasí s postupy EU ve světě nebo má názor, že korupce v EU je menší než v ČR, pak je však neakceptuje.

>1) Důkladné studium výhod a nevýhod a následné porovnání. Je
>zajímavé, že v rámci odpovědi NE jsem toto opravdu u lidí zažíval
>velmi často.
>7) Mnoho lidí nesouhlasilo s vyjednanými podmínkami, a chtělo
>odložit vstup do EU po vyjednání výhodnějších podmínek.
Tyto dva důvody mohou být pouze důvodem k odložení referenda , ne však k hlasování proti vstupu.

>2) Nesouhlas s reklamní kampaní vlády.
To, že byla mizerná kampaň (s tím souhlasím, byla strašná), ještě není důvod hlasovat proti. Spíš by ten, kdo to vymýšlel neměl dostat zaplaceno.

>4) Teze, že když nepůjdeme do EU, padne vláda.
To je sice lákavé ale nemyslím si, že by se pravděpodobnost pádu vlády, již tak vysoká, zvýšila.

>6) Všímání si snahy zavést nejen směrnice EU, ale ještě více
>(snaha být papežštější, než EU) - viz balená kobliha, apod..
Těžko můžeme tvrdit, že za rozhodnutí nějakého idiota u nás nese zodpovědnost EU.

>8) Ztráta státní suverenity.
Tato otázka pro nás tak citlivá by mohla hrát roli. Položím však jinou, přišli dosavadní členové únie o svou suverenitu? Je to opravdu tak, že Portugalsko, Irsko či Španělsko jsou nesuverenní státy? Nemyslím si to. Proč tedy tato obava?

Pro ano:


>1) Vstup do EU konečně udělá pořádek v našem státě.
Pořádek za nás nikdo neudělá. Snad bychom mohli říci, že budeme tlačeni k tomu abychom ho tu měli.

>2) Nic jiného nám nezbývá, protože všechny státy kolem nás
>vstoupili do EU, a být ostrovem je cesta ke zkáze.
Snad by se dalo říci, že být ostrovem může být máírně nevýhodné pro slabšího jedince, jakým jsme. Pokud bychom byli něco jako švýcarsko bylo by to možná naopak.
>3) Dělám to kvůli dětem, aby se měli dobře.
To je otázka názoru, zdali se budou naše děti mít v EU dobře. Pokud se nebudeme snažit nemusí to platit.

>4) Hlasuji pro EU, protože komunisti jsou proti. Kdo hlasuji
>proti EU je komunista.
Zajímavá avšak nesprávná implikace. Kdo hlasuje proti je proti. Komunisté jsou jen podmnožina a navíc jistě ne všichni hlasovali proti.

>5) Hlasuji pro EU, protože v EU budou lepší soudy a zákony.
Platí totéž jako bod 1.

>6) Hlasuji pro EU, abych mohl volně cestovat.
>7) Hlasuji pro EU, abych mohl pracovat jinde.
Toto jsou jasné argumety pro.

>8) Hlasuji pro EU, protože EU sem nacpe finance a umožní rozvoj.
S tímto argumentem bych byl opatrný - nikdo nikam necpe peníze zadarmo.

>9) EU přináší ekonomický blahobyt a prospěch.
To je úplně směšné, protože by to znamenalo, že před EU se v celé Evropě žilo v bídě [smích]

>10) neexistuje už jiná možnost, než do EU vstoupit.
Opět nesmysl existuje jiná, můžeme nevstoupit.

15513

27.06.2003 08:14

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je těch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Náš nesoulad v tom, které body považujeme za relevantní, zřejmě zcela potvrzuje i to jak jsme hlasovali.
Mám ovšem i jiný názor na to co se týká té kampaně. Já ji totiž považuji za kontraproduktivní - někteří se na jejím základě rozhodli buď nehlasovat(ač by jinak hlasovali pro) nebo naopak hlasovat proti (přirovnání s kapkou sedí i v tomto případě). Osobně si myslím, že referendum ukázalo jeden důležitý výsledek - 45 procent lidí neví jak se rozhodnout, nebo je jim to jedno, což není moc povzbudivé. Navíc mnozí z těchto lidí budou pak papulovat jak špatné to bylo rozhodnutí ....
Ještě bych se vrátil k těm argumentům proti - pokud byste mohl uvést nějaký na jehož základě jste se rozhodl byl bych rád. Já jsem u euroskeptiků žádný vážný důvod nenašel a některé byly opravdu směšné - např., že budou zrušeny freeshopy.

15561

27.06.2003 08:17

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je teˇch 77 procent?

milo 80.?.?.?

>Zemi, kde komuniste dostavaji ve volbach 1 - 3 % hlasu [smích]

Bohužel si tím nejsem zcela jist. Už aby to bylo.

15562

27.06.2003 08:26

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

RE: Strategie totální války Severní Koreje proti USA

milo 80.?.?.?

Ještě, že Němci neměli vás jako hlavu armády. To by pak tu druhou světovou vyhráli. S vašimi znalostmi a zkušenostmi by ostatní amatéři neměli šanci.
Jen to studium historie vám nějak nešlo. [smích]

15564

27.06.2003 08:33

Ještě k případu Opočenský

RE: Takhle přesně jsem to myslel

milo 80.?.?.?

Jestli někdo, kdo neodpovídá (podle vás) hloupě na idnes, se dopustí trestného činu, je to důvod jej nesoudit? Zajímavý přístup k právu, zcela ve vašich intencích. Nejvyšší cenzor rozhodne, že pokud někdo odpovídá chytře, jeho vina nebude posuzována. Orwel by z vás měl skutečně radost. Modlím se, aby se někdo jako vy nedostal k moci.

15565

27.06.2003 08:37

Amerika žongluje s mezinárodními právy

RE: Ti co nenavidi pravdu -

milo 80.?.?.?

>Prave jsi o sobe, Mikine, podal svedectvi: jsi prolhany lhar.

Zajisté je lhář, protože mluví pravdu. Jaká krásná logika.

PS pro editora - není to, že někdo nazve někoho prolhaným lhářem náhodou osobní útok. Pokud ano měl by být zcenzurován, pokud ne mám dotay, mohu to taky používat nebo je to jen pro vyvolené?


15566

27.06.2003 08:40

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je teˇch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Podle času vložení vidím, že jste taky jeden z vyvolených, kterým příspěvky vstupují hned. Jak se cítíte v jedné lajně s primitivem Nohejlem?

15567

30.06.2003 08:57

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je teˇch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Váš příspěvek z 8:15 se objevil hned. Můj ze stejné doby až odpoledne. Totéž lze vysledovat u příspěvků Nohejla. Neměl jsem tím na mysli nic proti vám. Jestli to byla špička, tak proti editorovi, kterrý tady neměří všem stejným metrem.

15668

30.06.2003 09:02

Amerika žongluje s mezinárodními právy

RE: Na hruby pytel, hruba zaplata

milo 80.?.?.?

Nevidím, kde ve výroku

>Napsal to ten samy "albert", ktery minuly rok posilal sve odpurce na sibenici ?!

vidíte, že jste měl vyhrožovat p. Stworovi. Já vás rozhodně nepovažuji za jeho odpurce, spíše snad za přicmrndávače.

15669

30.06.2003 17:31

Kde je těch 77 procent?

RE: Kde je těch 77 procent?

milo 80.?.?.?

Už dlouho přemýšlím o tom, že bych navrhl abychom přenesli veškerou diskuzi tam. Asi budu znovu označen za škudce, ale zajímala by mě reakce editora. Asi by tam zakázal komentáře. [smích]

15678

30.06.2003 17:32

Amerika žongluje s mezinárodními právy

RE: Dyk more, Berco!

milo 80.?.?.?

Tohle beru jako test co editor vydrží, protože jestli tohle není osobní útok tak už nevím (nezávisle na tom, jestli se to zakládá na pravdě či nikoli) [smích]

15679

01.07.2003 08:25

Amerika žongluje s mezinárodními právy

RE: Dyk more, Berco!

milo 80.?.?.?

Za prve rozhodčí byl vždycky Hugo a za druhé už je dávno jasné, že cenzura zde není k odstranění osobních útoků a vulgarismů, ale k potlačení editorovi nepohodlných názorů, jak už to ostatně na takových stránkách běžně bývá.

15711

02.07.2003 07:13

Hurá, loď se potápí

Hurá, loď se potápí

milo 80.?.?.?

>Jen ztěží bych dokázal vymyslet větší pitomost.

Jen jestli se nepodceňujete. [smích]

15752

07.07.2003 10:14

Mýtus o malém Izraeli

RE: Mýtus o malém Izraeli

Robert Nohejl 80.?.?.?

The White House has made numerous efforts in recent weeks and months to court the American Jewish community’s vote and its political and financial influence. Goldman and others at the White House were said to have angered more liberal leaders of American Jewish organizations by allegedly bypassing their counsel in favor of more conservative Jews.

Troy’s appointment may concern Jewish leaders who oppose Ashcroft’s views on the separation of church and state and on civil liberties issues. But he is considered a known entity within Washington Jewish circles, and one who works well with Jewish organizational leaders.

Troy may have an advantage in enunciating administration policy to liberal members of the Jewish community because of his familiarity with the players, as opposed to Goldman, who served with Bush in Texas and had no Washington experience when he joined the White House.

“It’s good to have somebody who has a sense of the community in that position,” said Jess Hordes, Washington director of the Anti-Defamation League. “The key to his success will be to have an open door to the community and explain the views of the community to the White House.”

Some have speculated that Troy’s retention of the domestic policy portfolio could hurt the Jewish community by diverting his time and attention. But supporters note that Goldman also held other portfolios, and that Troy will have access to senior White House officials.

“It helps the community in that they have a very strong, smart person who understands the varied issues the Jewish community cares about, and he has access to the top decision makers,” said Matthew Brooks, executive director of the Republican Jewish Coalition.

Troy is the author of “Intellectuals and the American Presidency: Philosophers, Jesters or Technicians.” The book, which came out last year, discusses how presidents can benefit from seeking the counsel of intellectuals.

During Ashcroft’s 2001 confirmation hearings, Troy wrote in The New Republic about his experiences with the former senator, whose devout religious beliefs concerned many liberal leaders of Jewish organizations.

“What most liberals and most Jews don’t understand about people like Ashcroft is that their deep respect for religious faith genuinely transcends sectarian divides,” Troy wrote. “And that often makes it easier for me, as a religious Jew, to work for them than for Jews or Christians who don’t take any religion seriously as a force in people’s lives.”

In a 1997 American Enterprise article on conservative children of liberal parents, Troy said his parents were “Democratic Jewish public school teachers.”

“In New York City,” Troy told the magazine, “Jews wouldn’t think about voting anything other than Democratic.”
...?

15951

07.07.2003 10:50

Kam v Praze? Poraďte!

Kam v Praze? Poraďte!

80.?.?.?

.

15954

07.07.2003 10:54

Vůně domova

Vůně domova

80.?.?.?

Konec cenzury ?

15955

08.07.2003 08:11

Kam v Praze? Poraďte!

RE: Kam v Praze? Poraďte!

milo 80.?.?.?

To je nějaký divný argument. Nařkl jste editora, že je stbák, pokud pro to nemáte důkazy měl byste to odvolat. Já jej sice moc "neobdivuji", ale tímto způsobem argumentování se nikam nedostanem. Navíc se začínáte blížit jeho stylu - obvinění bez důkazů a možná bude platit, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. [pláč]

16000

08.07.2003 13:56

Kam v Praze? Poraďte!

RE: Kam v Praze? Poraďte!

milo 80.?.?.?

Jeho činnost může být důkazem toho, že žije v bludech,(že smýšlí odobně jako komunisti či že nepochopil nic z Orwela, kterým tady neustále mlátí na všechny strany ...), nikoliv toho, že byl v STB. Pokud si myslíte to, co jste napsal

>"Jeho cinost je dostacujicim dukazem."

a vyvozujete z této činnosti, že je stbák, bez dalšího důkazu, jste na tom ovšem podobně jako on, jen vaše bludy jsou jen poněkud odlišné.

16005

09.07.2003 13:11

Mýtus o malém Izraeli

RE: Mýtus o malém Izraeli

milo 80.?.?.?

Tak proč to tedy děláte? Pokud to samozřejmě není tajemství.

16062

14.07.2003 07:53

Cenzůra v cyberspace

RE: Cenzůra v cyberspace

milo 80.?.?.?

Dobrá otázka.

16328

05.08.2003 10:58

Amerika zoufale potřebuje hrdiny

RE: Cenzura :o)

milo 80.?.?.?

Jako vždy. Kdo prezentuje "správný názor", může vše. Je to tady stále dokola.

17479

18.08.2003 10:16

Interview se Sharonem

RE: Interview se Sharonem

milo 80.?.?.?

Balhopřeji, překonal jste Nohejla v umění mnoha slovy neříci nic. [velký smích]

18266

18.08.2003 10:18

Nad knihou Harry Potter

RE: Nad knihou Harry Potter

milo 80.?.?.?

Je placeným agentem CIA [velký smích]

18267

19.08.2003 08:41

Interview se Sharonem

RE: wake up and smell the rotting corpses

milo 80.?.?.?

>ja ani Nohejl neparasitujeme na druhych, neloupime, nekrademe, nevrazdime, patologicky nelzeme

Pobavil jste mě, asi tady lžete nepatologicky.

18311

19.08.2003 15:04

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Kdo ovládá české soudnictví?

milo 80.?.?.?

Když konkretně, tak konkrétně, v čem je nejlepší na světě?

Je nejvýkonější?
Asi ne.
Je nejrychlejší?
Taky ne.
Je největší nebo nejmenší?
Ani to ne.


Takže možná nebude ani nejlepší. [smích]

18330

19.08.2003 15:07

Učit se být hloupým ve společnosti, kde vládnou peníze

RE: Přiznávám se,

milo 80.?.?.?

>jsem o vecech, ktere tu pisi jednak presvedcena a jednak informovana

To, že jste o věcech, které tu píšete přesvědčen vám jistě nikdo nebere, ale o vaši informovanosti by se dalo s úspěchem pochybovat.

A chcete-li slušnou otázku tady ji máte -

proč se vydáváte za ženu?

18331

22.08.2003 08:36

Před 35 lety jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu

Před 35 lety jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu

milo 80.?.?.?

Aby to bylo přesné, název článku by měl znít

Před 35 lety si někteří z nás mysleli, že jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu.

Jak je vidět na autorovi, někteří si to myslí naivně dodnes, což jen poukazuje na jejich zkreslené vidění tohoto světa a možná vysvětluje i jejich jiná nesprávná tvrzení.

18497

01.09.2003 08:38

Zvědavec stávkoval

RE: moderovana "diskuse"

milo 80.?.?.?

Zvláště, je-li moderováno korektně. [smích]

18917

01.09.2003 09:56

Pravda nebo předsudek?

Pravda nebo předsudek?

milo 80.?.?.?

Jako většinou - snůška nesmyslú a polopravd, které snad ani nestojí za to vyvracet. Jen pro příklad nedívam se na dnešní Židy

>jako na holocaustem zničené chudáky

a přesto jsem si nevšiml, že by to ze mě dělalo hlupáka či společenského outsidera. Navíc autorova logika je většinou chybná.

Je to tu čím dál tím "lepší". Jak jsem předjímal moderování kvalitu dikuze ani samotných stránek nezvýší.

18921

01.09.2003 11:34

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

milo 80.?.?.?

>My máme zameteno!

Kdo to je "my"?

18923

02.09.2003 14:43

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

>Kdo by si nechal mirumilovne zabrat dum a vystehovat se na ulici??? Kdo by si mirumilovne nechal vyvrazdit celou rodinu?

Jistě pokud mě bude někdo zabírat dům nebo vraždit rodinu, pomstím se mu tím, že půjdu do hospody, kam chodí lidi na pivo nebo rodiny na oběd, či lépe do hypermarketu v pátek večer a nechám tam roztrhat pár lidí bombou. Tím se jim adekvátním způsobem pomstím. Co na tom, že s tím ti lidi neměli nic společného.
Nebo jinak, soused mi přejede slepici, tak já mu za trest zamordudju tetičku co bydlí na druhé straně města, i když se s mou slepicí ani neviděly.

Takhle nějak uvažují teroristi.

Zajímavá logika, že pane m.

18976

02.09.2003 15:46

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

Vám těžko.

18980

03.09.2003 08:18

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

Pane m.

nedělají jedno a to samé, i když byste si to přál. Je v tom malý rozdíl a zřejmě je mimo vaši rozlišovací schopnost.

A nejsem žádný sionista jen tak pro vaši informaci.

19010

03.09.2003 14:15

Klasický vojenský puč

RE: Klasický vojenský puč

milo 80.?.?.?

Nepamatuji si z dějepisu, že by čeští partizáni vyhazovali do vzduchu autobusy s civilním obyvatelstvem. Možná nás učili něco co není pravda, ale pokud vím ničili převážně vojenské cíle a v tom je ten rozdíl mezi nimi a nynějšími teroristy. Někteří to stále nemohou (nebo nechtějí) pochopit.

19017

04.09.2003 09:38

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

milo 80.?.?.?

>Zkuste říct veřejně něco protižidovského.Ať je to pravda nebo ne

Radu abych veřejně tvrdil něco, co považuji za lež, snad nemyslíte vážně. A pokud mě napadne něco, co by byla pravda klidně to řeknu. Zatím mě ale nic nenapadlo. Mám výhrady např. proti židovským fanatikům, ale vzhledem k tomu, že mám stejné výhrady k fanatikům na všech stranách, těžko lze říci, že je to něco protižidovského. Stejně marně byste ze mě mámil něco protipalestinského, protiamerického, protifrancouzského, protislovenského nebo dokonce něco protičeského.

K té logice, jak už tady někdo zmínil, tvrdíte,

>Židé již světu skutečně vládnou

a na druhé straně požadujete od státu, kterému dle vás vládnou aby je neobsazoval na důležité pozice. Pokud v tom nevidíte logický rozpor nemůžu blíže sloužit.

19063

04.09.2003 09:51

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

pane m.

Nejsem obdivovatel Ameriky jak píšete ani sionista a vraždění mi samozřejmě vadí. To co jste však napsal, je poněkud mimo mísu. Sám mluvíte o izraelské armádě, ale na tu teroristi útočí málokdy, pokud by to dělali dalo by se to snad pochopit. Oni ale zbaběle útočí na nevinné lidi. Proto jsou to teroristi a ne bojovníci za svobodu. Pokud ten rozdíl nevidíte je mi vás líto ale nemam k tomu moc co dodat.

19066

05.09.2003 08:19

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

Vážený pane Lve (příjmení neznám tak se omlouvám, že vás nemohu oslovit plným jménem).
Jako většinou tady mícháte jablka s hruškama. Možná by bylo na místě si znovu přečíst, co jsem napsal. Možná byste pak zjistil, že jsem nic nepsal o vítání vojáků květinami a podobné nesmysly. Pouze jsem poukázal na rozdíl mezi bojovníky za svobodu a teroristy. Jestli ani to nedokážete pochopit, bude těžké s vámi rozumně diskutovat.

19116

05.09.2003 08:25

Klasický vojenský puč

RE: Klasický vojenský puč

milo 80.?.?.?

Ještě jednou - teroristi neničí hospodářství ani vojenské cíle, ale pouze se omezují na zabíjení bezbraných lidí. Zkuste si to znovu zjistit třeba i z jejich zdrojů. Jestli si opravdu rozdíl mezi nimi a partyzány neuvědomujete, opravdu to s vámi bude těžká diskuze.

19117

08.09.2003 11:11

Pravda nebo předsudek?

RE: Censura na Sprše?

milo 80.?.?.?

> "Administrace Sprchy si vyhrazuje právo mazat příspěvky, o kterých její členové usoudí, že zásadním způsobem narušují příjemnou atmosféru a slušnou úroveň zdejších diskusí." Mno, cenzura by se dala jistě definovat i jinak.

Jistě lepší způsoéb je

>Tato diskuze je moderována. Příspěvek se zobrazí až poté, co bude administrátorem uvolněn.

19283

08.09.2003 11:26

Pravda nebo předsudek?

RE: Pravda nebo předsudek?

milo 80.?.?.?

Žádné klapky na očích nemám a je mi úplně jedno čeho, či koho se dotýkáte. Napsal jsem pouze svůj názor. Je asi jasné, že se neshodneme zvláště v tom, že si myslíte, že píšete fakta.
A navíc je-li něco neslušné či rasistické nijak nesouvisí s tím co vám kdo vštěpuje. Já si nic vštěpovat nedám, ani od vás ani od nikoho jiného, na to jsem už moc starý, takže nemůžu trpět vámi zmíněným předsudkem. Osobně si myslím, že mnoha předsudky naopak trpíte vy, z nich například plyne vaše tendence hazení všech do jednoho pytle.

19284

10.09.2003 13:29

Washington k OSN: Pomozte nám

RE: Washington k OSN: Pomozte nám

milo 80.?.?.?

Ať žije moderovaná diskuze!
Ať nám vládne na věčné časy a nikdy jinak!
Ať žijí intelektuální, neosobní příspěvky pana Táborského, které jsou vždy na výši doby a tématu!
Čest práci jeho záslužné práci!

19411

10.09.2003 13:34

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

>ktery Palestince nepotrebuje nahnat do more, protoze ma zbrane na to, aby je vyvrazdil!!!!

Proboha pane, a proč to tedy neudělá , aby jednou provždy vyřešil středovýchodní problém a měl pokoj. Se jim divím.

19413

11.09.2003 14:57

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: Ja si myslim, ze za utoky byla i MSNBC

milo 80.?.?.?

>Vím o čem mluvím

Opravdu? Z venku to tak nevypadá.

19483

11.09.2003 15:02

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

Možná by bylo dobré, kdybyste si to znovu přečet co jsem napsal a možná byste pak pochopil, jak jsem to myslel. Zatím se vám to nepovedlo. Zkuste druhý pokus. Možná to bude lepší.

19487

12.09.2003 08:39

Klasický vojenský puč

RE: Klasicky´ vojensky´ pucˇ

milo 80.?.?.?

Možná by bylo dobré, kdybyste si to znovu přečet co jsem napsal a možná byste pak pochopil, že to byla ironie.


PS pro editora - je to dostatečně kulantní abyste to propustil?

19547

15.09.2003 14:25

Pátek

Pátek

milo 80.?.?.?

Možná jednu poznámku. V pátek odpoledne může jít do hypermarketu nakupovat jen šílenec, nebo člověk, který ma rád hodně lidí kolem sebe.
A myslet si, že v malých obchůdcích je něco jiného než v hypermarketech je naivní. Mnohokrát jsem potkal majitele obchůdku, který je poblíž centra Ostravy, jak nakupuje pro svůj obchod v Makru. Koupím-li tedy něco u něj mám totéž co koupím v Makru a ještě zaplatím jeho marži.

19669

16.09.2003 13:58

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

milo 80.?.?.?

"Kdybyste" se píše dohromady, když tak lpíte na pravopisu. [smích]

19692

25.09.2003 11:38

Korene antiamerikanizmu

RE: Korene antiamerikanizmu

milo 80.?.?.?

>Tezko vysvetlovat nekomu neco, kdyz nechce pochopit, protoze je jeho ucelem je neustale prekrucovani. To je uplne zbytecna diskuze jen typu bla bla bla.

Vzácná sebekritika. [smích]

20034

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?